otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Středa 28. června 2017      Svátek slaví Lubomír     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 05.05 2017
ROZLOSOVÁNÍ ZÁKLADNÍCH SKUPIN

Vloženo: 04.04 2017
Rozpis "Tyršovka" - aktualizováno 1.5.2017

Vloženo: 23.02 2017
ROZPIS UMĚLKY - aktualizováno 1.5.2017

Vloženo: 23.12 2016
ITÁLIE 2017

Vloženo: 13.12 2016
PŘÍSPĚVKY A POPLATKY 2016/2017

Vloženo: 07.10 2016
ŠPANĚLSKO 2016 - Ohlédnutí se

Vloženo: 14.02 2014
ŠPANĚLSKO 2014 - Ohlédnutí se

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

test
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


 

    AKTUALITY


17
června
16:55
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Stříbrná radost z Nového Jičína

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme se zúčastnili již tradičního turnaje O Pohár starosty města Nový Jičín, které se uskutečnilo na hlavním fotbalovém stadionu. Na kluky čekalo v základní skupině 7 zápasů po 18 minutách + zápas v nadstavbové části. postupně nám byly za soupeře celky FC Kopřivnice, SFC Opava (žlutá), FK N.Jičín, Juventus Žilina, FC Ostrava Jih (zelená), MFK Vítkovice a Kovo Beluša.
Základní skupina, hlavně předvedená hra našich borců byla na velmi vysoké úrovni. Klukům jsem říkal, že půjdeme postupně zápas od zápasu, a vždy se pokusíme ještě něco přidat. Nebylo třeba dále nějak kluky pobouzet. Od začátku si diktovali tempo hry, jasně dominovali v poli, jak dovednostními předpoklady, tak herním pojetím. Nasazení každého z nich bylo minimálně na 110%, a to si udrželi po celou dobu turnaje. Dnes z kluků byla vidět obrovská chuť porvat se o každý centimetr hřiště, radost ze hry, soupeře k ničemu nepouštěli, a ikdyž jsme sem tam nějaký ten gól dostali, tak spíše byla otázka, jak si kluci povedou ve finální fázi daných momentů, a tedy kolikrát se jim podaří rozvlnit síť soupeře. Chlapci, dnes byla opravdu radost se na Vás dívat, a mou povinností dnes bylo jen Vás povzbuzovat a tleskat za krásné akce. Nejvypjatějsím utkáním skupiny bylo utkání poslední s Belušou. Tento zápas byl obrazem Vaší bojovnosti a chuť se rvát až do posledních vteřin. Ikdyž skóre bylo v jeden moment 2:5 z našeho pohledu, tak jste se ještě vidali a srovnali na 5:5. A nebýt k mé velké zlosti necitlivého posouzení rozhodčího, který když viděl, jak Štěpán na půlce zamotal dva kluky z Belušy a uháněl sám na gólmana, tak nepochopitělně v čase 18:02 min odpískal konec, tak by jsme prošli skupinou bez ztráty bodu. (tedy pokud by Štěpa samostatný nájezd proměnil :-) ). Ale i tak klobouk dolů před Vámi, super se dívat, že i v poslední minutě jste všichni na půlce soupeře a hrajete až do konce s chutí zlomit výsledek na Vaši stranu.

FC VS - Kopřivnice 9:0
FC VS - SFC Opava 9:2
FC VS - N. Jičín 12:3
FC VS - Juventus Žilina 17:4
FC VS - FC Ostrava Jih 3:2
FC VS - MFK Vítkovice 9:2
FC VS - Beluša 5:5

Tyto výsledky klukům zajistili první místo ve skupině. Následně nás systém turnaje z prvního místa katapultoval do finále, kde nás čekal celek sousedního Valašského Meziříčí.

Toto utkání bylo ze začátku nahoru a dolů, akce střídala akci. Rychle prohráváme, následně z útoku vyrovnáváme a poté jdeme i do vedení. Ale poté kluci z V. Meziříčí nechali na hřišti pouze kluky urostlé, a zde jsme se již po odehrané porci minut těžko prosazovali. Soupeř trestal naši snahu o vyrovnání góly z protiútoků. Výsledek 3:9 vypadá hrozivě, ale dle předvedené hry by tomu slušelo skóre mírnější. Nicméně se nemají naši hráči zaco stydět. Dnes předvedli své maximum, a bylo vidět, že když se to vše sejde, tak výsledkem je předvedená hra (dnes na velkou 1.), radost, chuť a snaha na maximální úsilí. A po prohraném finále byly i ty slzičky, které k tomu bezesporu patří.
Borci velké díky a pochvala za dnešní fotbalové představení, které bylo z Vaší strany jedno z těch TOP.
Obrovská pochaval s velkým palcem nahoru patří také Vašim třem novým kamarádům z V.Polanky, kteří se k nám dnes připojili a měli chuť se rvát za naše barvy. Snad si to taky užili, a v budoucnu je budeme vídat v našich dresech častěji.
Dnes nás reprezentovali: Jméno (góly)
Tom Křůpala, Davča Dobeš (8), Tom Králík (7), Luky Jakeš (21), Luky Filgas (7), Tom Dančák (2), Davča Likavčan (7), Štěpa Gergela (7) a Peťa Janota (9).
I zde je vidět, že o góly se postarali všichni hráči, kteří byli v poli, téměř ve stejném poměru. Jen Jaky (náš bomber) jim utekl, ale i na tom máte vy všichni svůj podíl. SUPEEEEEEEEER. :-).
Tímto krásným výsledkem se naši borci rozloučili s kategorií mladších přípravek a od srpna se z nich stáváji hráči kategorie starší přípravka. Tak ať se Vám daří i v kategorii vyšíš minimálně tak, jak jste ukončili tu mladší. :-)


27
května
10:00
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

XI. Fest Cup 2017 - Zlín

Páteční odpoledne patřilo na Zlínské Vršavě fotbalovým přípravkám. Rádi jsme přijali pzvánku na tento turnaj. Ve Zlíně nás přivítalo po obědě velmi krásné slunečné počasí, a tak jsme se těšili na spoustu fotbalových zážitků. Týmy byly rozděleny do dvou skupin po 6. Nám los přisoudil jako soupeře týmy Kněžpole, SK Baťov, TJ Prusinovice, Haná Prostějov a SK Zlín.

FC VS - Kněžpole 5:2 (Jaky, Filgi, David D., Mira, Kurťa)
Na začátek to měl být přijatelný soupeř, ale bohužel ne všichni naši hráči tomu dali odpovídající přístup, nasazení a chuť. Dovednostma se pochlubila jen hrstka kluků. A tak výsledek je jen obraz našeho výkonu. Čekal jsem více ....

FC VS - SK Baťov 3:7 (Jaky, Davča D., Sam)
Soupeř je ve všech soubojích důraznější, v zakončení přímočařejší, ikdyž je třeba říci, že spoustu gólů dostáváme po našich hrubých chybách a našem nedůrazu.

FC VS - TJ Prusinovice 3:2 (Davča D., Adam, Jaky)
Vydřené vítězství.Spousta neproměněných šancí a e z toho hubené vítězství.

FC VS - TJ Haná Prostějov 3:5 (2x Jaky, Davča D.)
S Prostějovem jsme se utkali již na minulém turnaji, a ve svých řadách mají spoustu šikovných kluků, kdy to potvrdili i v tomto utkání. Na začátek nás srazil chybný verdikt rozhodčího, kdy za malou domů nařídil místo nepřímého kopu penaltu. My jsme se ovšem nevzdávali a nebojácně hrajícím kluků z Hané jsme vzdorovali. Kluci ze začínají vydávat ze všech sil, ale ve finále to na soupeře nestačí.

FC VS - SK Zlín 0:4
Vývoj skupiny byl v této fázi jasný. Výhra nás posouuvá do hry o 1-6 místo, prohra do skupiny o 7-12 místo. Kluci ze Zlína předvedli krásný fotbal a po zásluze vyhráli.

Následuje skupina o 7-12 místo, do které si převádíme 6 bodů ze skupiny základní. Čekají nás srovnání s týmy Lokomotiva Trnava, SK Louky a Bojkovice.

FC VS - L.Trnava 3:2 (2x Tom K., Davča D.)
Měření sil s kluky ze slovenské Trnavy bylo z naší strany nejpohlednější utkání. K tahounům se přidali i bojovností ostatní kluci, a najednou bylo vidět, že chtějí hrát všichni, nikdo nic nevypouštěl, někteří si říkali i o střídaní sami, makali na 110 %. Super, tak to má být. Jen je škoda, že takové zaujetí od všech přišlo až v 6 utkání. Šance střídali šance. Krásné utkání s vítěznou tečkou.

FC VS - SK Louky 5:2 (3x Filgi, Jaky, Liki)
V tomto utkání jsme opět lepším celkem a připisujeme si další 3 bodíky. Druhé utkání po sobě, kdy nikdo nic nevypustil a makal naplno!!! Síly ubívaly, ale všichni dřou pro tým.

FC VS - Bojkovice 3:5 (2x Filgi, Jaky)
Utkání s týmem, se kterým jsme nedávno změřili síly v rámci utkání KFS. Soupeř byl dnes hodně silový. Dostáváme zbytečné góly. Jeden dokonce přímo z rohu. Když už naši kluci přelstí soupeře dovedností, ihned následuje trest v podobě nevybíraného zákroku. David D. by o tom mohl vykládat. Myslím, že taková hra do mládeže nepatři!!!! A ty pokyny na hráče soupeře, no coment!!!!!! Nicméně jsme i tomuto pojetí hry vzdorovali a chtěli urvat lepší výsledek. Bohužel.

Ve finálovém součtu jsme skončili tři týmy na 12 bodech, a tak rozhodovala minitabulka, kde díky jednomu obdrženému gólu navíc jsme místo na 7. místě skončili na namístě 9..
Ale výslekdy jsou druhořadé, nám jde o předvedenou hru. A kdyby všichni hrálí od začátku, tak jak hráli ve skupině o umístění, tak pohled mohl být pozitivnější. Ti zkušenější si to odmakali naplno, a čekalo se kdo se knim připojí. Velmi mě potěšil výkon Likiho, Sama a Toma Dančáka. Tom byl s námi na turnaji poprvé a je vidět, že za pár měsíců co je u nás udělal velký kus cesty. Super Tome. V týmu jsme měli i našeho Gatusa r. 09 (Mira), který je bojovníkem jak se patří. A jeho výkony mají také stoupající tendenci. Tak kluci, užijte volného víkendu, načerpejte síly a v pondělí se uvidíme na Tyršovce, kde se budeme opět věnovat tréninku.
Součástí turnaje byla dovednostní soutěž v kopání na přesnot, kdy branka byla osazena 5 kruhy. 2x horní rohy, 2x dolní rohy a jednou střed pod břevnem. Z každého týmu byl zvolen jeden hráč. Z našeho týmu střižbu vyhrál Liki. Jeho přesnost byla bravurní. 3x trefil pravou šibenici a ve finále skončil za vítězným klučinou z Fastavu. Všechny Davčovi pokusy byly cílené a téměř 100% přesné. V posledním rozstřeůlu mířil přesně, ale v cestě stála tyčka. Davčo skvělá práce. Je potěšující, že mu fandili i další mladí fotbalisti ze všech zúčastněných týmů a tím si vysloužil sympatie zúčastněných. SUPER!!!!


02
května
11:29
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

POZOR !!!!! ZMĚNA TRÉNINKŮ

Změny tréninků:
Úterý - 2.5.2017 - 16:00 hod.(sraz 15:50 hod,) - UT Pod Pecníkem
Středa - 3.5.2017 - 16:00 hod.(sraz 15:50 hod.) - UT Pod Pecníkem
Čtvrtek - VOLNO


23
dubna
18:19
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Bronz z Biskupic

FC Vsetín - žáci
Dnes kluci mladší přípravky zajížděli ke svému prvnímu letošnímu venkovnímu turnaji do Biskupic. Zde na nás čekalo 7 utkání, kdy hrací doba byla 2x 11 minut. V součtu to dalo časovou nálož 154 hracích minut. No velká porce, tak pojďmě postupně cestou za bronzem.

FC VS - FK Hodonín 7:2 (4x Jaky, 2x Davča D., Kuba)
Začátek super, kluci nechali ospalky doma, a tak začali celý turnaj velmi aktivně a došli si pro pohodové vítězství.

FC VS - Čelechovice 5:1 (3x Jaky, Filgi, Davča L.)
Utkání stejného charakteru jako první, ale soupeř více kousal a narušoval naši rozehrávku. Nicméně kvalita byla opět na naší straně, a tak kluci dokráčeli svou hrou, dovednostma a chutí k vítězství.

FC VS - 1. SK Prostějov 1:8 (Jaky)
Los turnaje byl nemilosrdný, a tak ihnde po skončení jednoho utkání jdeme hrát opět. A to s šikovnýma klukama z Prostějova, kteří byli odpočatí a my nekladli moc velký odpor. Soupeř dával góly po našich chybách, které v jisté míře plynuly z naší únavy, jelikož baterky docházeli velmi rychle. Jak se říká HLAVA BY CHTĚLA, ALE NOŽKY NEMŮŽOU! A tak soupeř celkem hladce vítězí. Chlapáci nic se neděje, jedeme dál. V kabině si kluci podělili ovoce, sladkosti - co kdo zrovna měl po ruce, aby doplnili sílu - SUPER týmová spolupráce.

FC VS - Vrahovice 5:0 (3x Jaky, Davča D., Filgi)
Toto utkání bylo velmi pohodové, kluci z soupeře nekladli velký odpor a nebýt neproměněných šancí, tak rozdíl skóre je vyšší.

FC VS - MFK Vyškov 2:5 (2x Jaky)
Co se týká nasazení, bojovnosti, chuti, ale z obou táborů, tak to bylo z nejlepších utkání turnaje. Rychle vedem 1:0. Následují 3 zahozené tutovky našich borců, a poté soupeř po našem zaváhání trestá. Opět jdeme ale do vedení. Za chvíli je opět srovnáno. Postupem času se ukazuje silovější pojetí soupeře, který nám nedá metr hřiště za darmo a střílí krásné branky. Ale utkání opravdu krásné... Super chlapáci. Tak se mi to líbí ...

FC VS - Haná Prostějov 3:0 (Jaky, Filgi, Davča D.)
Z naší strany opět povedené utkání, ikdyž na první uklidňující gól čekáme poměrně dlouho. Nicméně přichází a klid nám umožňujě lepší pojetí hry. Dovednosti, 1:1 atd.....! A tak si kluci dopřávají další vítězný pokřik .

FC VS - Zbrojovka Brno 4:2 (2x Jaky, Kuba, Davča L.)
A na závěr opět pohledné utkání, kde již všichni šlapou na moral, jelikož toho herního času dnes bylo dositosti. Hra nahoru a dolů, akce střída akci. Perfektní výkon. Z naší strany více proměněných šancí, a tak si kluci mohou vychutnat bronzovou radost.
Kluci za dnešek velký palec nahoru. Věřím, že Vás budou nožky bolet, ale dnes jste se vidali ze všech sil. Toto jsou chvíle, které do Vás snad budou vlévat chuť stále na sobě pracovat a zdokonalovat své dovednosti. Tak si pěkně odpočiňte a zítra Vás rád uvidím opět na naší trávě zelené na Tyršovce....
Pro doplnění nejlepším střelcem turnaje se stal náš kamarád a spoluhráč Luky Jakeš s 16 góly. Lukine Gratulujeme ....


18
března
20:11
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Turnaj na Hovězí

FC Vsetín - žáci
V sobotu jsme zamířili na perfektně připravený turnaj, který uspořádali v hale na Hovězí trenéři MP a spol. z Karolinky. Celkem se zúčastnilo 8. týmů, rozděleno do 2.skupin, následně skupiny o umístění a finálová.

My jsme se ve skupině postupně utkali s Val. Bystřící, Hovězím a Ústím (hrálo se 1x13minut).

V prvním zápase se kluci utkali s Val. Bystřicí, a opět ty naše začátky…než se kluci „probudili“ tak to bylo 2:0 pro soupeře. Pak se sice hra z naší strany postupně zlepšovala, ale po několika neproměněných šancí jsme prohráli 3:0. Ve druhém zápase s Hovězí už kluci nic nepodcenili, soupeře ve všech směrech přehrávali a vyhráli 6:0. V závěrečném zápase se hrálo o postup do finálové skupiny s Ústí. Kluci byli aktivní, bojovali, ale bohužel v koncovce jsme neměli to potřebné štěstí, a jelikož se soupeř z nakopávaných míčů 2x trefil, tak nás prohra 2:0 posunula pouze do skupiny o umístění. Tam jsme porazili Karolinku 6:2 a následně jsme o 5.místo prohráli s Viganticemi 4:1 a skončili na 6.místě.

Ne všichni předvedli to, co bych od nich očekával a to také odpovídá celkovému výsledku.

Vyzdvihl bych pouze výkon Miry Řezáče, který do toho dával vše. Doufám, že si kluci z něj vezmou příklad a příště to bude na hřišti lepší a dosáhneme lepšího umístění...!!Branky: A. Zgabaj 3, M. Řezáč 2, K. Nosek 2, T. Dančák 2, F. Kamenár 2, L. Kaňák 1.


18
března
19:43
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Bronzová senzace v Zašové

FC Vsetín - žáci
Dnes se část kluků r. 08 zúčastnila skvělého sedmičkového turnaje v Zašové, který byl již tradičně parádně obsazen. Postupně na nás čekali celky Jarcové, Nový Jičín, Vsetínské 07, Juřinka, Zašová, MFK Vítkovice a Baník Ostrava. Po perfektní spolupráci a dohodě s trenérem M. Zbrankem jsme si zapůjčili tři kluky, a tím jsme měli kompletní čtveřice. Dne si kluci šáhli na dno svých jak fyzických tak morálních sil a ukázali, že fotbal hrát umí. Ačkoliv jsme byly totálními outsaidery turnaje, tak naše výkony podtržené výsledky nás od prvního utkání posouvali výš a výš. Po dvou výhrách nad Jarcovou a N. Jičínem nás čekali naši kamarádi z r. 07. Toto bylo jediné utkání, kde jsme se nepopasovali s kluky vyšších postav, se silou v osobních soubojích a zaslouženě prohráváme. Následně ale po boji a gólu pár vteřin před koncem porážíme Juřinku. Následuje utkání s talenty z domácí Zašové. Krásné utkání, moral na maximum, kluci si to odmakali a je zde velké překvapení v podobě výhry. Borci SUPER!!!! Následné utkání s Vítkovicemi bylo z naší strany spíše o zahazování šancí. Tom trestuhodně minul o centimetry zývající prázdnou svatyni Vítkovic. Velká ŠKODA!!!. Kluci neskládali zbraně a jejich výkon opřený o maximální bojovnost gradoval. Bohužel v závěru Jaky trefil tyčku, a tak utkání končí remizou. Vzhledem k některým překvapivým výsledkům jsme šli do posledního zápasu s Baníkem v pozici, kdy vítězstvíí by klukům zaručilo zlaté (upřímně řečeno snové umístění). A když jsme brzkou brankou Jakyho otevřeli skóre, parádně presovali soupeře a narušovali jim jejich tradiční hru byl to parádní zápas, ve kterém jsme měli i trochu štěstí. Jendovi v bráně možná ještě teď zvoní v uších tyčky, které fantastiční kluci z Baníku trefovali. Do 8. minuty držíme s favoritem krok. V závěru utkání nás Baník přetlačil a dal nám branky, které jim zaručili vítězství. A pro nás? Senzační, neuvěřitelný a překvapivý BRONZ.!!!! Kluci za dnešek Vám nemám co vytknout. Ukázali jste jak mě, tak všem fanouškům, že fotbal hrát umíte. Dnešní výsledek je pro Vás velké pozitivum a doufám, že to pro Vás bude jen povzbuzením do další práce na hřišti fotbalovém. Borci BOMBA!!!! Díky Dominikovi, Růžovi a Martinovi, že si šli s námi zahrát a pomohli v fantastickému úspěchu. Děkujeme také i klukům z 07 od trenéra Martina Z., kteří nám fandili. Dneškem jsme uzavřeli halovou sezónu a již nám přichází pozvánky na turnaje venkovní. Zimě zdar a hurá na přírodní travnaté pažity.

FC VS - Jarcová 5:0 (Jaky 2, Liki, Růža, Dominik)
FC VS - N. Jičín 3:1 ( Dominik, Tom, Davča D.)
FC VS FC VS 07 0:6
FC VS - Juřinka 3:2 (Davča D. 2, Růža)
FC VS - Zašová 2:1 (Tom, Růža)
FC VS - Vítkovice 0:0
FC VS - Baník 1:4 (Jaky)

Kluci ještě jednou za dnešek pochaval!!! SUPER, SUPER SUPER !!!!!!!!


07
března
14:49
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Brambory z Přerova

FC Vsetín - žáci
V sobotu jedna parta kluků r. 2008 se zúčastnila turnaje v Přerově, kde nás čekalo 6 zápasů s hracím časem 15 minut. Soupeři nám byly celky Přerova (žlutí a modří), Šumperku, SK Zlín, SK Baťov a Hodonín.

FC VS - Šumperk 5:0 (Jaky 2, Kaňák 2, Liki)
Na začátek poklidný zápas v naší režii. Spousta šancí, minimum proměněných.
FC VS - SK Zlín 2:7 (Jaky, Adam)
Naše nejhorší vystoupení na turnaji. Absolutně bez chuti, bez bojovnosti, prostě tam nebylo nic, co by mělo jakoukoliv spojitost s fotbalem. Kluci, TAK TAKHLE NE!!!
FC VS - Přerov Ž 4:4 (Jaky 2, Tom, Filgi)
V kabině bylo trošlu rušno, vzhledem k předvedenému v předešlém utkání. Někteří si to vzali k srdci a začali trochu hrát. Bojovné utkání, které přineslo 8 branek. V koncovce více štěstíčka a důrazu, tak to mohlo být vítězné utkání.
FC VS - Přerov M 3:1 (Tom 2, Jaky)
Postupně zlepšený herní projev, kdy tým začíná svyým výkonemtáhnout Tomáš, jako jediný bere na sebe zodpovědnost a troufá si 1:1, kdy mu to vychází a jsou z toho krásné individuální akce. K němu se začíná připojovat Jaky a Filgi a v bráně nás drží Davča D. . Liki se trochu trápí na zadní pozici. Nováček Kuba předvádí trochu ustrašený výkon, který mi zdůvodnil nervozitou. Neva Kubi, příště už ji necháš doma!! :-).. Chtělo by to, aby se připojili i ostatní ve větší míře, svou chutí, zapálením atd..
FC VS - Hodonín 4:7 (Tom, Jaky, Adam)
Výborný vstup do utkání, soupeře zatlačíme, nedáme mu metr prostoru, dostupujeme hráče a hlavně se nebojíme zakončit. Ve 3 minutě vedeme 3:0. Kluci takhle kdyby jste hráli všichni po celou dobu, tak je radost se nato dívat. Ale tím došlo k nastartování soupeře, a z toho vzniklo parádní utkání nahoru a dolů, spousta soubojů, krásných akcí i emocí. Bohužel soupeř proměnil více než my!! Nevadí, ale takový výkon se cení.
FC VS - SK Baťov 4:4 (Tom 2, Jaky, Liki)
Náš nejlepší výkon na turnaji. Začátek shodný jako s Hodonínem. Rychlé vysoké vedení. Opět soupeř se vyburcoval, a začala oboustranná pěkná podívaná, kde nechybělo nic. Zbytečně zakončujeme akce z půlky, kdy je spousta prostoru pro vyjetí a naopak když máme zakončit, tak vymýšlíme nesmyslné věci.
Víme, že je na čem pracovat, ale druhá půlka turnaje nám ukázala, že když se chce, tak to jde. Nicméně stále mi chybí častější přenos dovedností, které neustále pilujeme v tréninku. Je to vidět pouze u 2-3 z Vás, a to je hodně málo. Tak jdeme potrénovat a za 14 dní opět vyrazíme na turnaj.


07
března
14:45
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Vítězná sobota v Lidečku

FC Vsetín - žáci
V sobotu jsme zavítali na turnaj do nedalekého Lidečka, kde jsme postupně změřili síly s Leskovcem, Lidečkem, Val. Příkazy a Val. Polankou.
V prvním zápase se kluci utkali s Leskovcem a bylo to z naší strany pozvolnější ( už jak to bývá - první zápas ) ale postupně se hra i aktivita zlepšovala, bohužel v závěru jsme zbytečně inkasovali ale i tak na úvod výhra 5:3.
Druhý zápas s Lidečkem bylo oboustraně vyrovnanější a výhra 3:2 byla ubojovaná ale zasloužená.
Ve třetím zápase s Val. Příkazy nás soupeř moc neprověřil, pouze nakopával což nebyl náš případ, kluci se s tím vypořádali a přidali další výhru 3:1
V posledním zápase s Val. Polankou se hrálo o 1. místo a taky to bylo to nejlepší co jsme předvedli...nasazení a bojovnost do poslední minuty v které jsme rozhodli o vítězství 3:2

Branky: T.Dančák 3, M. Řezáč 2, K. Nosek 2, Š. Evják 2, V. Kříž 1, F. Zicha 1, F. Kamenár 1.

Všichni předvedli bojovný a týmový výkon, a zaslouženě si došli pro medaile a pohár pro vítěze J

KLUCI PARÁDA, SUPER A VŠEM MOC VELKÁ POCHVALA


28
února
10:50
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

POZOR - Změna tréninku

Trénink r. 2008 bude od 16:30-18:00 hod. na UT Sychrov


06
února
10:42
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Vítek Cup 2017 v Ostravě

FC Vsetín - žáci
V neděli jsme se zúčastnili velmi kvalitně obsazeného turnaje, který se hrál v krásné sportovní hale v Ostravě. Co soupeř to zvučné jméno. Ve skupině jsme se postupně setkali s MFK Vítkovice, MFK Vyškov, Sparta Zabrze (Pol) a pozdějším finalistou Sigma Olomouc. Všechny týmy jsou o dlouhý krok před námi. Především jejich kluci byli hladoví po míči, měli patřičnou agresivitu a obrovskou chuť do fotbalu. Samozřejmě jsou to všechno kluby, kteří mají děti navybírané, ale i přesto bych rád viděl od našich kluků větší chuť a snahu bojovat, porvat se o míč, ale to bylo vidět pouze u některých :-(....!!!! Právě takové turnaje a takový soupeři by měli kluky motivovat a zdravě nabudit, aby na hřišti nechali vše!! Celkově jsme odehráli 4 zápasy ve skupině a následně utkání o celkové 9. místo, ale i z toho jsme stejně jako ze zápasů ve skupině odešli poraženi. Je stále na čem pracovat, tak budeme pokračovat, ať se na další turnaje připravíme a předvedeme se v lepším světle...!

Zápasy ve skupině (1 x 17 min.)
VS - MFK Vítkovice 0:11
VS - Sigma Olomouc 1:5 (Davča L.)
VS - Vyškov 0:5
VS - Zabrze 1:3 (Luky J.)
Zápas o 9. místo (2 x 17 min.)
VS - Třinec 6:11 (3 x Luky J., 3 x Luky F.)


28
ledna
15:52
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Púchov s příchutí ZLATA

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme zajížděli s kluky k turnaji do blízkého Púchova. V krásné sportovní hale na nás čekala porce 6 zápasů po 14 minutách. Vzhledem k obrovské marodce jsme jeli v počtu 6 hráčů. Soupeři nám byli týmy Bánovce, Nové Mesto n. Váhom, Pov Bystrica, Púchov červený a žlutý a Topolčany. Tak jdeme postupně.
VS - Bánovce 1:0 - konečně jsme neměli první zápas ospalý jak bývá u našich borců zvykem a ihned jsme se zakousli do prvního soupeře. Herně výborně, spousta dovedností, střel, podpory si navzájem, jen ta koncovka!!! Šance na X zápasů.Jediný gól Davči L. a 3 body jsou naše.
VS - Nové Mesto 5:0 - (Jaky 3, Filgi, Davča L.)- tak tady už jsme se prosazovali lépe a na skóre to bylo vidět. Opět herně na jedničku. Bylo tam vše. Nikdo nic nevypustil a vždy makali všichnii za jednoho a jeden za všechny.
VS - Pov. Bystrica - 4:1 (Jaky 3, Tom)- opět to samé co předešlé utkání. Čekal jsem, že postupně začne ubývat sil, ale kluci se drželi a makali na 110 %. Palec nahoru.
VS - Púchov Č - zde se utkali dosud neporažené týmy a vzájemný zápas mohl být klíčem k vrcholu. Celý zápas jsme bušili do obrany soupeře, nepustili je na vlastní půlku. Nakonec přišel trest z nakopnutého míče od brankáře, který nešťastně proskočil jinak výbornému Jendovi v bráně kolem boty a dokutálel se tam kam jsme nechtěl. 0:1. Tak kluci zaply ještě vyšší obrátky a soupeře rozebírali. Třikrát prázdná brána, ale Filgi, Davča L. a ani 3 sekundy před koncem utkání Luky J. nedokázali protlačit do sítě!!! :-(. No nic jedeme dál a nic už nemáme ve svých rukou.
Vsetín - Púchov Ž 1:0 - pořád dokola. Tlačíme, tvoříme hru, hraje se na jedné půlce a to soupeře. Remízu odmítá Davča Likavčan. Bomba. V následujícím utkání Půchov Č ztrácí body za remízu a na tahu jsme my!!!
VS - Topolčany 3:3 (Davča L., Filgi, Jaky)- zúčastněnými toto utkání ohodnoceno jako vrchol turnaje. Nejlepší zápas!! Nasazení, bojovnost, kluci už šli na krev. Jenže 3 minuta a 0:2. Ale pak přišli dva góly do sítě Topolčan a drama bylo na světě. Poté z trestňáku jsme opět inkasovali, ale zlatý bod jsme si vystřelili 2 minuty před koncem. A borci si rozpoutali v kabině vítězné veselí.
Za dnešní předvedenou hru jen absolutorium. Bylo tam vše. Chuť, nasazení, dovednosti, bojovnost a tak to má být!!! Nejlepší střelec turnaje byl Luky J.. Tom a Davča D. byli vybráni mezi tři nejlepší hráče turnaje. KLUCI SUPER POCHVALA PRO VŠECHNY! DNES TO BYLO O TÝMOVÉM DUCHU!!!
Tak a teď načerpat síly a za týden do Vítkovic.


15
ledna
00:00
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Mladší přípravka v Zašové

FC Vsetín - žáci


V sobotu 14.1.2017 jsme se zúčastnili s kluky r. 2008 krásně obsazeného turnaje v Zašové,kde jsme změřili síly s kluky staršími. Cílem naší účasti bylo, aby si tito kluci zahráli kvalitní zápasy a sbírali zkušenosti, protože jenom takové zápasy proti takovým týmům je poženou herně, výkonnostně a dovednostně nahoru.
Bohužel los nám na první zápas přiřknul soupeře nejsilnějšího s věhlasným jménem Sigma Olomouc. A tak to taky vypadalo. V tomto utkání jsme byli pouze statickými diváky a kluci ze Sigmy nás rozebrali do posledního šroubku. No nic jdeme dál. Následuje Rožnov pod Radhoštěm, a zde si kluci začínají sahat na dno svých schopností a možností a se soupeřem získáváme bod za bezbrankovou remízu. Kdybychom nenastřelili tyčku a některé šance netahali takzvaně až do kuchyně, tak mohlo být i veseleji, protože od tohoto zápasu jsme měli v bráně Davida D., který byl na konci vyhášen a to po právu nejlepším gólmanem. Následují zápasy proti SK Hranice, Val. Meziříčí, Zašové a MFK Vítkovice. Borci makají, šlapou na krev a nikomu nic nedávají zadarmo. Už si začínají i dovolovat 1:1, dokážou si nahrát, ale starší kluci, kteří jsou vyšších postav mají výhodu, kterou dokáží využít v osobních soubojích. Klukům nemám co vytknout, snad jen to, že na můj vkus tam bylo pramálo dovedností. Ty si dovolili pouze Tom, David D. a Filgi. Kluci na tom budeme stále pracovat, aby se nám tyto věci zautomatizovali. Na závěr jsme se utkali s našimi klubovými kamárady od trenéra Zbranka. Do této chvíle si oba Vsetínské tábory vytvářeli parádní fanouškovskou kulisu a navzájem si fandili. Alle nyní vše stranou a jde se do boje. Začátek byl super, chvíli jsme s kluky drželi krok, ale pak už došli baterky, kluci z 07 zapli vyšší obrátky a šlo se již vyloženě na moral! I tak si naši nejmenší vysloužili aplaus a ovace všech zúčastněných.
Borci díky. Víme že je na čem pracovat, kde máme slabinky, ale dnes jste makali, a zato nasazení a odvahu a celé bezproblémové účinkování Vám patří velký palec nahoru. Načerpejte síly a v úterý na tréninku .....


21
prosince
16:00
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Loučení s rokem 2016

Včera jsme měli poslední trénink letošního roku, a tak zákonitě se jednalo o trénink hrací. Kluci se rozdělili na tři týmy. Atletiko Madrid ( modrá) - Luky J.,Mira,Samuel, Real Madrid (zelená) - Filgy, Marek,Kristian a Barcelona (oranžová) - Davča, Luky K.,Filip. Kluci se utkali každý s každým šestikolově. Po sečtění bodů bronz bral Real Madri, o pouhý bodík na druhém místě skončilo Atletiko a vítězem se stal celek Barcelony. A kapitán Barcelony měl tu čest na závěr všem přítomným hráčům nalét pohárek šampaňského (nealko). Všechna utkání byly sehrána v obrovském tempu, nasazení a sem tam lítali kotníky hodně vysoko :-). Kluci snad tak budete bojovat a předvádět dovednosti i po vánočním odpočinku. Kluci děkuji Vám za celou sezónu a již se těším po novém roce jak nato opět vítneme. Takže Vám všem hráčům i rodičům přeji pěkné prožití svátků vánočních, bohatého ježíška a do r. 2017 hlavně zdravíčko. A my se uvidíme 3.1.2017 v tělocvičně ZŠ Trávníky v 16:30 hodin. Povinně se všichni budete vážit, ať vím jak Vám přes vánoce chutnalo cukroví :-) :-).
Sportu zdar a fotbalu zvláště


21
prosince
15:55
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Minisouboj v Hošťálkové

V neděli 11.12. jsme si dali dostaveníčko (ti co zústali zdraví) v hale v Hošťálkové. Zde se kluci rozdělili na čtyři týmy a svedli urputné boje před dobrým obědem. Střídali se kluci r. 08 - 09 a 09 - 11. Necelé dvě hodiny kluci sehráli několik minizápasů proti sobě. Bojovnost byla vidět na všech, byly zde radosti i slzičky :-). A tak to má být. Borci se snažili jak mohli a parádně si to užili. Chlapáci díky ...


18
října
08:35
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

FC Vsetín - FC TVD Slavičín

Včera jsme sehráli na domácí Tyršovce poslední utkání podzimní částí krajské soutěže mladších přípravek, kdy k nám zavítaly mladé naděje ze Slavičína.
Doposud jsme soutěží procházeli jako nůž máslem. Ale včera to byla jiná káva. Soupeř hrál tvrdě, mnohdy si pomáhal rukama a jakkoliv se snažili eliminovat a překazit dovednosti našich hráčů (tahání za dres, za ruce,kopání zezadu), tím pádem tam toho bylo míň, než jsme byli zvyklí vídat. Utkání bylo hodně rozkouskované a my se nedostávali k tomu, co nás zdobilo po celou podzimní část (pohledná hra se spoustou individuálních dovedností). Nicméně kluci se snažili, nic nevypouštěli (i za cenu bolesti) a po pomalejším rozjezdu v první půli a mému trošku důraznějšímu proslovu v poločase, to začalo opět klapat a odměnou jim byly góly v síti soupeře. Nebýt brankáře hostí, který pochytal spoustu tutovek, přesnějšího zakončení a někdy i klidnějšího řešení situace před brankou Slavičína, tak mohlo být skóre výraznější.
Kluci za podzimní část Vám patří palec nahoru. Je vidět, že se návyky z tréninku snažíte přenést do utkání a to nese své ovoce. Je radost se na Vás dívat.
Je vidět, že máte z fotbalu radost. Tvoří se z Vás parádní fotbalová parta, která táhne za jeden provaz!!!!! A tak to má být. Super.
Nyní ještě potrénujeme chvilku venku a postupně se přesuneme do haly a začneme se soustředit na zimní halovou sezónu.
Tak hurá do toho .....


13
října
08:45
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Přátelské utkání ve Valašském Meziříčí

Ve středu 12.10. jsme sehráli přátelské utkání ve Valašském Meziříčí proti domácím r. 2007. V tomto utkání jsme si měli poprvé vyzkoušet v praxi systém hry 5+1. Upřímně jsem byl na vážkách, jak se kluci s tímto modelem poperou, jelikož jsme tak ještě nehráli. Musím uznat, že se poprali navýtečnou, jako by tak hráli již nějakou dobu. Zápas se hrál na umělé trávě za sychravého počasí. Na našich klukách byla vidět obrovská touha hrát jako tým. Nešetřili individuálními dovednostmi, nasazením, bojovností, nikdo nevypustil ani metr hřiště. Byly zde i krásné střely nebo průniky hráčů až do osamocené svatyně domácích. Kluci se prezentovali hrou, kterou mě hodně překvapili. Domácí nášim borcům nestíhali víceméně v ničem, a tak rozdíl konečného skóre byl vysoký v náš prospěch. Střelecky se prosadili všichni hráči. Jen náš nejmldší spoluhráč Mira se ne a ne prosadit, ikdyž k tomu měl v průběhu celého utkání šancí dost. A tak si kluci řekli, že ho v tom nenechají a pomůžou svému parťákovi. V posledním střídání zamakali pro svého kamaráda a nakonec to přišlo v 50 minutě utkání. Miro je to tam - GÓÓÓL!!!! Po krásné akci, která měla od prvopočátku, až k zakončení super fotbalové parametry Mira rozvlnil síť domácích. Supeeeer kluci. Jste tým a tak to má vypadat! Mám z Vás obrovskou radost. Díky za super hru.


04
října
13:51
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Dvě mistrovské utkání ve dvou dnech

Kluci mladší přípravky sehráli v neděli a v ponděli své utkání v krajské soutěži.
Nejdříve jsme v něděli zavítali na hřiště FA Zlehov (dohrávka odloženého utkání) a následně v pondělí jsme zavítali na půdu TJ Bojkovice, kde i přes nepříznivé počasí bylo hřiště nachystané v parádním stavu. V obou utkáních byli kluci jasně lepší a herní převaha byla místy až drtivá. Oproti neděli, kdy se kluci do tempa dostávali pomaleji, až se místy zdálo, že se bojí vstřelit branku, ačkoli šancí k tomu bylo spousta. Ale i přesto to bylo vítězství velkým rozdílem. Tak v pondělí jsme nato vlétli od začátku, a bylo to vidět. Kluci z Bojkovic byli bojovnější, ale fotbalovost byla opět na naší straně. Kluci hráli s chutí, nasazením, hladem po gólech a nevypouštěli žádné souboje, zkoušeli své dovednosti a to neslo své ovoce. Občas byli zastaveni ostřejším zákrokem soupeře, ale to k tomu patří. Na některé akce byla radost se dívat. Některé kluky skolila nemoc před nebo v průběhu víkendu, a tak jsme obě utkání odehráli bez střídání. Kluci vydrželi, někteří i se sebezapřením a za to jim patří obrovské uznání a dík. Nyní nás již čeká poslední kolo podzimní části krajské soutěže, které odehrajeme na domácí půdě 17.10. proti Slavičínu. Tak nás přijďte podpořit a poděkovat klukům za podzimní výkony.


26
záři
19:38
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

FC Vsetín - 1.FC Slovácko

Dnes jsme v rámci krajské soutěže fotbalových přípavek přivítali na domácím hřišti tým zvučného jména Slovácko. Naši borci sehráli výborné utkání, kdy po celou dobu utkání v nich byla vidět chuť, zápal, bojovnost, motivace, dovednosti a hlavně spousta brankových příležitostí. Tým Slovácka postavil kluky vesměs ročník narození 2009. Borci dodrželi stanovenou taktiku a po celou dobu to bylo vidět. Kluci hráli ofenzivně s vysokým napadáním protihráčů již na soupeřově polovině. Výsledkem jim bylo spousta vstřelených gólů, a co se týče defenzivní práce, tak zde to dnes bylo na červený diplom! Naprosto precizní práce směrem dozadu, doplněný výborným výkonem Vojty v bráně. Soupeř se dokázal prosadit pouze jednou, jinak si kluci vše odpracovali a ubránili. Za dnešní výkon chlapci jen a jen superlativa! Díky za pěknou předvedenou hru, za kterou jste si zasloužili potlesk a obdiv Vašich nejbližších i soupeře. Nic ale nepřeceňujeme a jdeme pracovat dál.V týdnu potrénujeme a již v neděli a v pondělí nás čeká dvojutkání na hříštích soupeře FA Zlechov a Bojkovic.


20
záři
09:00
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Uherský Brod - Vsetín

V pondělí jsme sehráli další z mistrovských utkání tentokrát na půdě Uherského Brodu. Zde nás přivítalo již klasické podzimní churavé počasí.
Ze začátku utkání byli kluci trošku nervózní, ale postupem času se zlepšovali. Ve hře byla vidět rychlost, souhra, individuální dovednosti, a jen díky domácímu brankáři skóre nenarůstalo. Je třeba vyzdvihnout jeho výkon, protože některé zákroky byly tzv. bravurní!!! Kluci to odmakali nadoraz, občas byli zastaveni tvrdšími fauli domácích, kteří nám nestíhali rychlostně ani dovednostně. Výkon kluků je třeba vyzdvihnout a pochválit je - kluci SUPER. Jediné, co je třeba dopilovat je zahrávání pokutových kopů :-).
Příští týden se utkáme na domácím hřišti s celkem 1. FC Slovácko. Tak přijďtě fandit, aby jste klukům vytvořili parádní fanouškovskou kulisu!!!


15
záři
09:06
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Vsetín - Louky

V pondělí kluci mladší přípravky sehráli po dvou odložených utkáních první mistrovské utkání v krajské soutěži, kdy nám byl na domácí půdě soupeřem celek SK Louky. Za velmi teplého počasí jsme sehráli kvalitní utkání. Klukům není co vytknout. Předváděli pěkný fotbal, s řadou krásných akcí, kdy se nebáli zapojit i individuální dovednosti a s chutí si zastříleli. Takže kluci palec nahoru, patří Vám velká pochvala a vzhůru do dalších utkání. Již následující pondělí zajíždíme k dalšímu utkání do Uherského Brodu.


11
záři
18:05
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Změna hrací plochy pro MU Vsetín - Louky

Zítřejší domácí MU odehrajeme na travnatém hřišti na Tyršovce. Sraz zůstává stejný v 16:20 hodin.


04
záři
10:34
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

MÚ ve Zlechově

Odjezd k mistrovskému utkání do Zlechova v ponděli 5.9.2016 v 15:00 hodin z autobusového nádraží. (sraz u věžáku) v 14:50 hodin. Dodržte čas srazu ať můžeme vyjet dle plánu. Mira Řezáč bude nabrán v Liptále kolem 15:10 hodin.


28
srpna
11:51
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Přátelské utkání v Zašové

FC Vsetín - žáci
V sobotu jsme sehráli přátelské utkání s kluky ze Zašové. Zde nás ráno přivítalo krásné slunečné počasí. Kluci byli natěšení, tak hurá nato.
Soupeř ze Zašové poskládal dva týmy (žluté a modré), my bohužel jen jeden, ikdyž záměr byl vzít všechny kluky a poskládat také dva týmy. Bohužel jsme to počtově nedaly!!!
Sehráli jsme 2 utkání proti modrým a dvě utkání proti žlutým, kdy hrací doba byla 15 minut. Na klukách bylo vidět, že jim zápasy chyběly a opravdu se vydali ze všech sil. Kluci předváděli výborný kolektivní výkon obohacený o spoustu individuálních dovedností (i já jsem kulil oči, v jakém počtu se o to pokouší). Zřejmě se začíná projevovat a automaticky zapisovat tréninkový dril těchto dovedností. :-).
Ze všech čtyř minisoubojů vycházíme vítězně. Kluci se radují, navzájem objímají a povzbuzují .... SUPER!!!!
Děkuji kolegům trenérům ze Zašové za spolupráci a budeme se těšit na další vzájemné zápasy!!!
Klukům je třeba zatleskat, protože herní projev jde nahoru a je radost na to se dívat, když tam ta potřebná chuť, zápal atd.je, což včera bylo.
Borci tleskám Vám, stejně tak jak jste si vysloužili potlesk Vašich rodičů i fanoušků domácího týmu.


22
srpna
18:53
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Změna na 29.8.2016

V pondělí 29.8.2016 jsme měli sehrát první mistrovské utkání. Na žádost hostů ze Slavičína utkání odloženo.
Takže místo zápasu bude trénink v 16:30 hod. na UT Pod Pecníkem.


14
srpna
12:15
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Mladší přípravka se soustředila v Semetíne

FC Vsetín - žáci

V sobotu 13.8.2016 jsme s kluky absolvovali jednodenní soustředění v Semetíne.
Sešli jsme se hned ráno a to v počtu 13 hráčů. Chyběli 4 kluci, kteří jsou ještě na dovolené či táboře. Dopoledne byl pro kluky nachystán 90 minutový náročný trénink zaměřen jak na práci s míčem, tak na zdokonalování fyzické zdatnosti. Všichni jej absolvovali na 100%, ve všech bylo při některých cvičeních vidět, že se vydávají na pokraj svých možností!!! SUPER - tak to má vypadat!!!
Následně jsme se přemístili do nedalekého kempu, kde si borci zasoutěžili v mimofotbalových soutěžích (střelba na přesnost na hokejové brány, soutěže v rychlosti vození koleček atd.)!! Navzájem se povzbuzovali ikdyž byli sami sobě soupeři. Poté si pochutnali na výborném obědě.
Po poobědovém odpočinku na kluky čekal druhý trénink. V tom jsme vytvořili dvě družstva a kluci si zahráli modelové utkání. Nechyběli individuální dovednosti, souboje tělo na tělo, někdy i sprosté fauly :-). Zápal boje byl vidět nakaždém z nich!!! Ale především si kluci zahráli fotbal a to si pořádně užili.
Po druhé TJ jsme se opět přesunuli do kempu, kde byl na programu volný program spojený s opékáním špekáčků a posezení s rodiči!!! Ikdyž jsme si mylsely, že kluci budou unaveni, tak nám ukázaly opak a potvrdili, že dítě je nevyčerpatelné :-). Hráli hokej, skákali na trampolíně, běhali atd. atd....!!
Celý den se nám povedl. Naštěstí i počasí vyšlo, ikdyž sem tam to vypadalo, že nám zaprší, tak na večer vylezlo i sluníčko. Při setmění došlo k pomalému rozcházení a odvozu kluků do postelí.
Kluci i rodiče díky. A nyní již zpět do tréninkového procesu a rodiče do fan zóny na naše turnaje a zápasy :-) !!!!

Počet přístupů
od prosince 2012

506274

Počítadlo