otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Středa 28. června 2017      Svátek slaví Lubomír     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 05.05 2017
ROZLOSOVÁNÍ ZÁKLADNÍCH SKUPIN

Vloženo: 04.04 2017
Rozpis "Tyršovka" - aktualizováno 1.5.2017

Vloženo: 23.02 2017
ROZPIS UMĚLKY - aktualizováno 1.5.2017

Vloženo: 23.12 2016
ITÁLIE 2017

Vloženo: 13.12 2016
PŘÍSPĚVKY A POPLATKY 2016/2017

Vloženo: 07.10 2016
ŠPANĚLSKO 2016 - Ohlédnutí se

Vloženo: 14.02 2014
ŠPANĚLSKO 2014 - Ohlédnutí se

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

test
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


 

    AKTUALITY


26
června
08:35
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

HODNOCENÍ ROČNÍKU 2004 V PŘÍPRAVNÉ ETAPĚ 1.8.2011- 22.6.2017

ZA ŠEST LET VÝVOJE SE UDÁLO MNOHO NEVÍDANÝCH ZMĚN U VŠECH KLUKŮ , KTEŘÍ TO SE SPORTEM MYSLÍ VÁŽNĚ A JSOU OCHOTNI PODSTOUPIT NAMÁHAVOU PROMĚNU „Z NEMOTORNÉ KUKLY V KRÁSNĚ LÉTÍCÍHO MOTÝLA“ .
NA STARTU V LÉTĚ 2011 JSME SE VYDALI NEJTRNITĚJŠÍ MOŽNOU CESTOU ( VÝSTAVBA HRY OD BRANKÁŘE - V POČÁTCÍCH DOKONCE BEZ BRANKÁŘE... :-) ), KTERÁ ALE PŘINESLA SLAĎOUČKÉ OVOCE . TI , KTEŘÍ ŠLI TENKRÁT OPAČNÝM SMĚREM A V ZÁPASECH NÁS OBDAROVÁVALI DESETI A VÍCE GOLY , DNES JIŽ FOTBAL NEHRAJÍ , PŘÍPADNĚ NEVĚŘÍCNĚ KROUTÍ HLAVOU – CO SE TO STALO ??? JAK JE TO MOŽNÉ ???
JÁ OSOBNĚ , BYL TAKÉ LETOS PŘEKVAPEN - OVŠEM VELMI PŘÍJEMNĚ !!! TAKOVOU HRU JSEM OČEKÁVAL NEJDŘÍVE V SEZONĚ 2018/19.
Z DVACETIŠESTI KLUKŮ , KTEŘÍ LETOS TRÉNOVALI V KATEGORII MLADŠÍCH ŽÁKŮ , SE TENTO ROK Z HLEDISKA SVÝCH MOŽNOSTÍ VŠICHNI POSUNULI O VELKÝ KUS VPŘED , JAK V INDIVIDUÁLNÍCH DOVEDNOSTECH , TAK V TÝMOVÉ SOUHŘE A I TOUHA VÍTĚZIT SE VÝRAZNĚ PROBUDILA !!!
JAKO DALŠÍ VELKÉ POZITIVUM VIDÍM FAKT , ŽE SE POVEDLO V KLUBU NAJÍT KOUČE , KTEŘÍ JDOU STEJNOU CESTOU U VŠECH DĚTÍ A V PŘÍPADĚ , ŽE SE OD ROČNÍKŮ 1999-2011 POSOUVÁ JEDINEC O KATEGORII VÝŠE , MÁ SPRÁVNÉ NÁVYKY A AUTOMATICKY A BEZ POTÍŽÍ HRU ZVLÁDÁ.
DALŠÍ SKVĚLE NAČASOVANÁ ZMĚNA SE UDÁLA DÍKY NADŠENÍ A ORGANIZAČNÍM SCHOPNOSTEM PANA ŘÍHY - NA POLI SOUTĚŽNÍM. ŽÁCI JDOU OD LÉTA DO KVALITNĚJŠÍCH A VÝRAZNĚ NÁROČNĚJŠÍCH KONFRONTACÍ , KDE POD VĚTŠÍM TLAKEM BUDOU DÁLE ROZVÍJET HERNÍ ČINNOSTI JAKO NAPŘÍKLAD HERNÍ ODVAHA , INDIVIDUÁLNÍ DOVEDNOSTI , KONSTRUKTIVNÍ OBRANNÉ ZÁKROKY NEBO NÁPADITOST PŘI ZAKLÁDÁNÍ ÚTOKU , COŽ JSOU HERNÍ PRVKY , BEZ KTERÝCH SE DNES ŽÁDNÝ ÚSPĚŠNÝ HRÁČ NEOBEJDE.
PŘEJI VŠEM HEZKÉ PRÁZDNINY , HLADKÝ PŘECHOD NA VELKÉ HŘIŠTĚ A 17.7. OPĚT ZAČÍNÁME . RD


17
června
12:29
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

FC ROŽNOV - FC VSETÍN 2-18 ( 0-9 )

V ZÁVĚREČNÉM KOLE KLUCI PŘEDVEDLI KONCERT JAKO PRAŽSKÁ FILHARMONIE !!! V PRVNÍ PŮLI JSME ZAHODILI SNAD JEN TŘI ŠANCE A VŠECHNO OSTATNÍ SKONČILO V SÍTI SOUPEŘE !!! NÁDHERNÉ AKCE CELÉHO TÝMU ZAKONČOVAL MARTIN I OSTATNÍ S PŘESNOSTÍ HODINÁŘSKOU ! JÁ SE NA STŘÍDAČCE TENTOKRÁT JEN KOCHAL KVALITOU , VTIPEM A ODVAHOU VŠECH VSETÍŇANŮ.
VE DRUHÉ PŮLI JSME NEPOLEVILI , I KDYŽ SE DVAKRÁT PROSADILI I DOMACÍ , STÁLE TO BYLY VSETINSKÉ HVĚZDY , KDO DIKTOVAL TEMPO HRY.
KLUKŮM SE TEDY POVEDLO PROJÍT CELOU SOUTEŽÍ BEZ ZTRÁTY BODU A VELMI DŮSTOJNĚ ZAKONČILI SVÉ PŮSOBENÍ V KATEGORII MLADŠÍCH ZÁKŮ.
ZÁZNAM Z DRUHÉ PŮLE MŮŽETE NAJÍT OD ÚTERÝ NA www.tvbeskyd.cz

Goly : ZBRANEK M 13 , ADAMEC V 2 , DURMON , VALCHAŘ a MIKLÁŠ po 1.


10
června
13:30
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

FC KUNOVICE - FC VSETÍN 2-7 ( 1-5 )

NA NÁDHERNÉM PAŽITU SE KUNOVČTÍ V PRVNÍM POLOČASE SNAŽILI BÝT ODVÁŽNÝM SOUPEŘEM , COŽ NÁS NUTILO JÍT DO ZÁPASU NAPLNO. V SEDMÉ MIN. SE PO KRÁSNÉ AKCI PROSADIL JIRKA KARLÍK , ALE ZA TŘI MIN. DOMÁCÍ VYROVNALI KOPEM TÉMĚŘ Z PŮLKY HŘIŠTĚ , KDYŽ OBRÁNCI , ANI BRANKÁŘ NEDOKÁZALI MÍČ ZASÁHNOU. MODRÁSKY TO SICE NABUDILO , ALE ZA DVĚ MIN. SE PO NÁDHERNÉ AKCI VALDY , CHYTŘE PROSADIL MARTIN. DO POLOČASU JSME JIŽ HRU KONTROLOVALI A KLUCI PŘIDALI TŘI KOUSKY.
DRUHÁ PŮLE SE TÉMĚŘ CELÁ ODEHRÁLA NA STRANĚ SOUPEŘE . DOMÁCÍ SE JEN BRÁNILI , ALE MY VOLILI V PŘEDFINÁLNÍ A FINÁLNÍ FÁZI PŘEVÁŽNĚ NEVHODNÁ ŘEŠENÍ. OBA GOLY PADLY PO HEZKÝCH AKCÍCH , JEN JE ŠKODA , ŽE SI TATO ŘEŠENÍ ZATÍM NEDOVEDEME ZAPAMATOVAT A POUŽÍT JE OPAKOVANĚ…
VEDENÍ SOUTĚŽE KPZL PO UTKÁNÍ S TÝDENNÍM ZPOŽDĚNÍM KORUNOVALO VALACHY TITULEM PŘEBORNÍKA ZLÍNSKÉHO KRAJE , ALE VZHLEDEM KE ZNAČNÉ PRODLEVĚ , BYLY EMOCE CHLAPCŮ CHLADNÉ „JAKO SRDCE EXMANŽELEK“.
NICMÉNĚ V PONDĚLÍ VŠICHNI DORAZTE NA TRÉNINK ( 17,40h ) , VEMTE MEDAILE A SNAD S POHÁREM UDĚLÁME VESELEJŠÍ FOTO


Goly : Adamec V a Zbranek M po 2 , Durmon , Karlik a Pniok po 1 .


07
června
20:03
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

REPREZENTACE OFS VSETÍN U12 , VEZE Z FINÁLE V PRAZE BRONZ !!!

FC Vsetín - žáci
ROČNÍK 2005 NAVÁZAL NA STEJNÉ UMÍSTĚNÍ JAKO O4-ky PŘED ROKEM.
V ÚVODNÍM ZÁPASE S PLZNÍ JSME BYLI ZNAČNĚ NERVOZNÍ A BEZ ODVAHY , COŽ NÁM PŘINESLO PROHRU 2-4.
S BRNEM KLUCI PŘEDVEDLI NEJLEPŠÍ VÝKON CELÉHO SOUTĚŽNÍHO ROKU - NA SAMÉ HRANICI NAŠICH MOŽNOSTÍ A VÍTĚZÍ 1-0.
KOLÍN PORÁŽÍME STEJNÝM VÝSLEDKEM , ALE HRA JE KVALITOU HODNĚ VZDÁLENÁ PŘEDCHOZÍMU UTKÁNÍ.
STŘEDA NÁM STÁLE NABÍZÍ MOŽNOST STÁT SE I VÍTĚZI. ZAČÍNÁME S OLOMOUCÍ. RYCHLE VEDEME 2-0 , PAK SI ALE V OBRANĚ POČÍNÁME 3x VELMI NEDŮRAZNĚ. SOUPEŘ OTÁČÍ NA 2-3. MY ZVYŠUJEME ÚSILÍ A 3x JSME SAMI PŘED PRÁZDNOU BRANKOU , ALE STRAŠIDELNÝM ZPŮSOBEM PŘÍLEŽITOSTI ZAHAZUJEME... UHRÁT REMÍZU , VEZLI BY KLUCI ZLATO !!!
POSLEDNÍ ZÁPAS S CHOMUTOVEM VÍTEZÍME 2-1 , COŽ NÁS POSOUVÁ NA 3.PŘÍČKU.
POHLEDNEME-LI NA CELÝ ROK , JE NUTNO ZDŮRAZNIT , ŽE KLUCI DOSÁHLI NA OBROVSKÝ ÚSPĚCH , O NĚMŽ V SRPNU NEMOHL SNÍT , ANI TEN NEJVĚTŠÍ FANDA Z OKRESU VSETÍN !
BLIŽŠÍ INFO. NA www.valasskyfotbal.cz


04
června
13:27
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

FC VSETÍN - FC TVD SLAVIČÍN 12-2 (3-2)

FC Vsetín - žáci
SLAVIČÍN MĚL DNES POSLEDNÍ MOŽNOST SNÍŽIT NAŠ NÁSKOK A „ZAMOTAT“ SOUBOJ O VÍTĚZE KPML.
JELIKKOŽ NÁM OSUD NEPŘÁL A Z RŮZNÝCH PŘÍČIN JSME NEMOHLI DO UTKÁNÍ ZAŘADIT ONDRU ZBRANKA , KUBU VYŠKOVSKÉHO A KRYŠTOFA ADAMCE , RÝSOVALO SE UTKÁNÍ KDO Z KOHO !!!
MY , ALE V KLUBU JIŽ NĚKOLIK LET PRACUJEME KONCEPČNĚ NA ÚROVNI VŠECH MLÁD.KATEGORIÍ . SÁHLI JSME TEDY DO KATEGORIE MLADŠÍCH CHLAPCŮ A „MLAĎOŠI“ UTKÁNÍ ODJEZDILI BRAVŮRNĚ. NAVÍC SI DAVID VALCHÁŘ A JIRKA PNIOK „ FOTBAL PROSADILI - JAK LUDÁNEK HOMOLKA“ A PŘIJELI Z PARDUBIC , RESPEKTIVE POPRADU HODKU PŘED UTKÁNÍM , COŽ NÁM ZNAČNĚ POMOHLO V OBRANNÉ FÁZI.
PRVNÍ POLOČAS BYL SOUPEŘ V PLNÉ SÍLE . JEHO STŘEDNÍ ZÁLOŽNÍK A ÚTOČNÍK DOKÁZALI BÝT ZNAČNĚ NÁPADITÍ A NEBEZPEČNÍ . VĚTŠINU ÚTOČNÝCH VÝPADŮ HOSTŮ SE NAŠIM DOBŘE HRAJÍCÍM OBÁNCŮM PODAŘILO ÚSPĚŠNĚ VYŘEŠIT . DO ŠANCÍ SE SOUPEŘ DOSTAL POUZE 2x , ALE OBĚ ŘEŠENÍ MĚLI ÚSPĚŠNÉ. MY JSME SI PŘIPRAVILI DEVĚT PARÁDNÍCH TUTOVEK - ÚSPĚŠNOST BYLA OVŠEM TRADIČNÍ …
NICMÉNĚ TEMPO PRVNÍ PŮLE BYLO I PŘES DUSNO A HORKO VELMI VYSOKÉ , COŽ ÚZKÝ KÁDR SOUPEŘE DOSLOVA VYSÁLO . DRUHÁ PŮLE BYLA VELMI PODOBNÁ VČEREJŠÍMU FINÁLE LM ! VALAŠI SOUPEŘE ROZDRTILI FOTBALOVĚ I GOLOVĚ A HRA VYPADALA JAKO KDYŽ HRAJE PRVNÍ S PŘEDPOSLEDNÍM !!! S VALDOU DURMONEM A JIRKOU KARLÍKEM , BYCH DNES JÁ DOKÁZAL BĚHAT CCA 10MIN - PAK BYCH SI MUSEL VOLAL ZÁCHRANKU :-) . POKUD PŘIDÁME STŘELECKÉ SCHOPNOSTI MARTINA ZBRANKA A SRDNATOST OSTATNÍCH HRÁČŮ , TAK JE JASNÉ , ŽE NAZRÁL PRAVÝ ČAS POSUNOUT CHLAPCE O SOUTĚŽ VÝŠ.
JE ŠKODA , ŽE SI VEDENÍ SOUTĚŽE NESTAČILO VŠIMNOUT , ŽE SE DNES ROZHODLO O VÍTĚZI KPML , PŘEDÁNÍ POHÁRU BY TOMUTO ZÁPASU URČITĚ SLUŠELO ! V KATEGORII U13 JIŽ KLUCI SOUTĚŽIVOST VNÍMAJÍ… TAK SNAD JINDY…
JÁ OSOBNĚ JSEM POTĚŠEN PŘÍSTUPEM VŠECH KLUKŮ , KTEŘÍ SE OD SRPNA 2016 ZAPOJILI DO PARTY U13-tek A ZAČALI TUTO HRU MILOVAT I KDYŽ PADÁ DÉŠŤ , SNÍH , JE NESNESITELNÉ HORKO NEBO MRZNE , PŘÍPADNĚ KDYŽ PROHRAJÍ , TAK SE ZÍTRA CHTĚJÍ ZLEPŠIT , ABY SE PŘÍŠTĚ MOHLI RADOVAT ONI !!!
VÍTĚZ KPML 2016/17 JE TEDY ZNÁM . BLAHOPŘEJI VŠEM KLUKŮM , KTEŘÍ SE AKTIVNĚ ZAPOJILI DO LETOŠNÍHO ROČNÍKU !!! UŠLI JSTE ZA 7.LET OBROVSKÝ KUS CESTY!!! A PRÁVEM SE MŮŽETE PYŠNIT TITULEM PŘEBORNÍKA ZLÍNSKÉHO KRAJE !!!
ČEKAJÍ NÁS JEŠTĚ DVĚ KOLA A JÁ SE PTÁM – DOKÁŽEME SOUTĚŽÍ PROJÍT BEZ ZTRÁTY BODU ? STÁLE JE OČ HRÁT !!! BEZ ZTRÁTY BODU , TO NEDOKÁZALY ANI LEGENRÁRNÍ „NULKY“ Z BRUMOVA !!! PO KRÁSNÉ NEDĚLI , MÁME HNED DALŠÍ CÍL !!!
Goly : ZBRANEK M 4 , TRNKA 3 , ADAMEC V 2 , DOBEŠ A , KOPŘIVA , KARLÍK po 1.

Foto vytvořil pan Jůlius Ficek
27
května
12:50
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

SK HOLEŠOV - FC VSETÍN 1-5 (0-1)

NÁŠ LAZARET SE OPĚT ROZŠIŘIL ( KRYŠTOF ADAMEC - OPERACE SLEP.STŘEVA , TADEÁŠ TRNKA - ZRANĚNÉ KOLENO ) A TAK JSME DNES ODJELI BEZ ŠESTI KLUKŮ ZÁKLADNÍ SESTAVY. TÝM BYL DOPLNĚN O HRÁČE Z ROČNÍKU 2006 , KTEŘÍ SI S NELEHKÝM ÚKOLEM PORADILI DOBŘE. ZEJMÉNA HRA MIRKA MIKLAŠE BYLA TÉMEŘ ŠPIČKOVÁ !
NAŠI OSTATNÍ BOJOVNÍCI DNES PŘEDVEDLI TAKTÉŽ DOBROU PODÍVANOU , KTERÁ STÁLA NA INVENCI A SNAZE PŘEDEVŠÍM DAVIDA , MARTINA , ADAMA A OBOU JIRKŮ + SPOLEHLIVĚ CHYTAJÍCÍHO TOMA.
UTKANÍ OVLIVŇOVAL VÍTR , KTERÝ NAHRÁVAL TÝMU JENŽ HO MĚL V ZÁDECH . NÁM SE POVEDLO POPASOVAT SE I S TÍMTO NOVÝM PRVKEM , A TAK SI PŘED UTKÁNÍM JARA ( neděle 4.6. ) VEZEME DALŠÍ TŘI BODÍKY.
Goly : ZBRANEK M 4 , DOBES O 1.


21
května
13:13
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

FC VSETÍN - SK BAŤOV 15-1 ( 5-1 )

V ÚVODNÍCH 15.MIN JSME SI V ÚTOČNÉ FÁZI POČÍNALI VELMI LEHKOVÁŽNĚ A SOUPEŘ NĚKOLIKRÁT PŘÍMOČAŘE ZAHROZIL. VAROVÁNÍ NÁM NESTAČILO , A KDYŽ SE HOSTÉ VE 13.MIN UJALI VEDENÍ , TAK SE NAŠE LAXNOST PROMĚNILA VE ZNAČNOU NERVOZITU , KTERÁ 2/3 HRÁČŮ TRADIČNĚ SVÁZALA NOHY A NEVĚDĚLI KUDY KAM…
PO CHYBĚ BRANKÁŘE A DŮRAZU KRYŠTOFA JSME SE V 19.MIN LACINĚ KONEČNĚ TREFILI A POMALOUČKU SE NÁM ZAČALA NA KOPAČKY VRACET JISTOTA.
VE DRUHÉ PŮLI JIŽ SOUPEŘ POUZE BRÁNIL A NAŠI KLUCI NALEZLI RECEPT JAK ROZEBRAT OBRANU BAŤOVA DO ŠROUBKU.
CCA ŠEST GOLŮ BYLO OPRAVDU PŘEKRÁSNÝCH ! JÁ BYCH SI , ALE PŘEDSTAVOVAL TAKOVÁ ŘEŠENÍ JIŽ V POČÁTKU UTKÁNÍ , KDY NÁM POHYB A CHYTRÁ MYŠLENKA ZNAČNĚ CHYBĚLY.
GOLY : ADAMEC K , DIMAIO a ZBRANEK M po 4 , DURMON 2 , ADAMEC V 1.

POZNÁMKA : ZÍTŘEJŠÍ TRÉNINK BUDE NA TYRŠOVCE , AŽ OD 18,15H.


13
května
13:01
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

FC UHERSKÝ BROD - FC VSETÍN 0-6 (0-0)

JIŽ VE TŘETÍ MIN. SE NÁM PO NEŠŤASTNÉM PÁDU ZRANIL KUBA VYŠKOVSKÝ (zlomené předloktí levé ruky). TÍMTO SMOLNÝM OKAMŽIKEM , BYL POZNAMENÁN CELÝ 1.POLOČAS A KLUCI MĚLI POCHOPITELNĚ JINÉ MYŠLENKY NEŽ NA UTKÁNÍ.
V ŠATNĚ JSME SE POKUSILI VRÁTIT SOUSTŘEDĚNÍ MYŠLENEK KE SPORTU A POKUSIT SE ZVÍTĚZIT A DAROVAT VÝHRU KUBOVI , KTERÝ TEĎ NĚJAKÝ ČAS BUDE POUZE FANDIT NA DÁLKU.
ZDÁ SE , ŽE LETOŠNÍ JARO JE PRO NAŠE STŘEDOVÉ OBRÁNCE ZAKLETÉ - PO ONDROVI ZBRANKOVI I DRUHÁ OPORA TÝMU KUBA VYŠKOVSKÝ BUDE NĚJAKÝ ČAS ODPOČÍVAT...
VE DRUHÉ PŮLI SE HOŠI JIŽ STŘELECKY NAŠLI A HERNÍ DOMINANCI DOKÁZALI POTVRDIT I GOLOVĚ.
KUBOVI PŘEJEME ÚSPĚŠNÉ UZDRAVENÍ A NÁVRAT DO NAŠICH ŘAD !!!
GOLY : ADAMEC V a DIMAIO po 2 , VALCHAŘ a KOPŘIVA po 1.


10
května
13:17
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

TŘETÍ PŘEVELICE ÚSPĚŠNÁ SEZONA VÝBĚRU OFS VSETÍN !

FC Vsetín - žáci
FINÁLE VÝCHODNÍHO PÁSMA MTTM V HLUKU.

KOMENTÁŘ K TURNAJI PŘIKLÁDÁ PAN FOJTÍK JOSEF :
Ve dnech 9. a 10.května proběhlo ve sportovním areálu v Hluku finále východního pásma meziokresního turnaje talentované mládeže. Již po třetí za sebou se kvalifikoval i náš výběr, jako vítěz Zlínského kraje. A nevedli jsme si špatně. Již po třetí po sobě jsme postoupili do celorepublikového finále,které se uskuteční v Praze.
Účastníci turnaje v Hluku: vítěz Zlínského kraje OFS Vsetín
vítěz Moravskoslezkého kraje OFS Frýdek-Místek
vítěz Olomouckého kraje OFS Olomouc
vítěz Jihomoravského kraje MéFS Brno
vítěz kraje Vysočina OFS Žďár nad Sázavou
vítěz Královohradeckého kraje OFS Náchod
vítěz Pardubického kraje OFS Ústí nad Orlicí
A teď k našim zápasům. Úterý 9.května
Navázali jsme na vítěznou vlnu z Prusinovic. Kluci hráli skvěle. Vynikající obrana, výborná ofenziva, ale i skvělý gólman. Výsledek této definice,10.bodů a takřka jistý postup. K úplné spokojenosti chybí bod.
OFS Vsetín: OFS Náchod 4.0
Z naší strany bravurně zvládnutý zápas.
Naše branky:1:0 Petr Bumbala si naběhl na přihrávku Toma Koňaříka a zavěsil. 2:0 Adam Rádsetoulal kterého našel Adam Dobeš. 3:0 Adam Dobeš po, jak říkají Slováci, trme vrme. 4:0 Adam Rádsetoulal znovu zúročil příhru Adama Dobeše.
OFS Vsetín : OFS Frýdek-Místek 1:0
Těžký boj o každý metr jsme zlomili v náš prospěch bombou Adam Filip, když ho parádně našel Adam Dobeš.
OFS Vsetín: OFS Ústí nad Orlicí 1:1
Dostali jsme gól z penalty, ale brzy jsme se oklepali a Adam Dobeš vyrovnal.
OFS Vsetín: OFS Olomouc 1:0
Znovu těžký soupeř, ale po trefě Adama Rádsetoulala, kterého našel Adam Filip, jsme se radovali my.
Středa 10. května
Naši borci museli stanout špatnou nohou. To co platilo včera se někde nenávratně vytratilo. Naštěstí se adepti na postup vybili mezi sebou, což nám stačilo na výborné 2. místo za bezkonkurenčním Brnem. Z třetího místa si vybojovala postup Olomouc.
OFS Vsetín: OFS Žďár nad Sázavou 0:1
Jediná chyba v obraně rozhodla. Už jsme nestačili zareagovat.
OFS Vsetín: MěFS Brno 0:4
Brno znovu ukázalo, že tu byli nejlepší.
Honza Tomek byl vyhlášen nejlepším brankařem, Adam Rádsetoulal se stal spolu z dalšími třemi borci nejlepším střelcem.
Reprezentovali: Adam Dobeš,Patrik Filgas,Filip Kopřiva a Andreas Wandrol(FC Vsetín),Tomáš Koňařík,Matouš Toman a Jan Tomek(FC Velké Karlovice+Karolinka),Petr Bumbala a Adam Rádsetoulal(TJ Zašová),Adam Filip(TJ Sokol Ratiboř),Jakub Kusák(FK Jablůnka),Václav Gajdůšek(FC Rožnov pod Radhoštěm),Šimon Pavlica(FK Vigantice) a Jan Vaněk(TJ Horní Lideč). Vedoucí týmu Josef Fojtík, trenéři Roman Dobeš, Jaroslav Heger a Stanislav Volek.


07
května
13:17
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

FC VSETÍN - SK ZLÍN/LOUKY 13-0 (9-0)

PO NÁROČNÉM TURNAJI NÁS ČEKAL JEŠTĚ PŘÍDAVEK V PODOBĚ UTKÁNÍ KPMŽ.
I PŘES ZNAČNOU ÚNAVU PŘEDVEDLI KLUCI HERNÍ KONCERT A MNOHO KRÁSNÝCH GOLOVÝCH ŘEŠENÍ.
STŘELCI : ZBRANEK M 4 , ADAMEC V a BARTOŇ po 2 , ADAMEC K , TRNKA , SLOVÁČEK , DURMON a ŠMARDA po 1.


06
května
13:27
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

TURNAJ O POHÁR STAROSTY ZLÍNSKÉHO KRAJE

FC Vsetín - žáci
STAŘIČKÁ TYRŠOVKA SE DÍKY VEDENÍ KLUBU A NADŠENÝM RODIČŮM PROMĚNILA V ŠESTÝ MÁJOVÝ DEN VE FOTBALOVOU ARÉNU , KDE SE ODEHRÁLA REKLAMA NA MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL !!!
NAŠI CHLAPCI , KTEŘÍ POSLEDNÍ DOBOU PŘEDVÁDĚJÍ VÝKONY HODNÉ OBDIVU , UKÁZALI I NA TÉTO AKCI VŠE , CO SE DOPOSUD NAUČILI A PŘIDALI VELKÉ SRDCE A NADŠENÍ PRO HRU , COŽ V ZÁVĚREČNÉM SOUČTU PŘINESLO VELKOU RADOST VŠEM ZAINTERESOVANÝM VALAŠSKÝM FANOUŠKŮM !!!
VS - FASTAV ZLÍN 1-1 ( gol MARTIN )
ÚVOD PATŘIL ZLÍNSKÝM HRÁČŮM , ALE OD ŠESTÉ MIN.JSME SE JIŽ DOSTALI NA NAŠI ÚTOČNOU VLNU. POUZE NEŠIKOVNOST V KONCOVCE UDĚLALA ZE ZÁPASU DRAMA. VYROVNÁNÍ JSME SE DOČKALI V POSLEDNÍCH VTEŘINÁCH.
VS - PÚCHOV 6-2 ( MARTIN 2 , VÍŤA , VALDA , ONDRA , JIRKA )
TRÁVA NÁM SEDĚLA VÍC JAK UMĚLKA A PO SKVĚLEM VÝKONU VSETÍNŠTÍ JASNĚ VÍTĚZÍ.
VS - SPARTA PRAHA 2-3 ( VÍŤA , ALEX )
TAHÁME ZA KRATŠÍ KONEC . PRAŽANÉ JSOU LEPŠÍM TÝMEM A VEDOU JIŽ 0-3 .JAKO VELMI POZITIVNÍ FAKT VIDÍM SKUTEČNOST , ŽE TO NAŠI HOŠI NEVZDALI A DOKÁZALI SNÍŽIT NA 2-3.
VS - F-M 4-1 ( MARTIN 2 , KRYŠTOF , VÍŤA )
DAŘÍ SE NÁM KOMBINACE I ZAKONČENÍ , COŽ PŘINÁŠÍ DALŠÍ TŘI BODÍKY.
VS-SIGMA 1-1 ( MARTIN ).
UTKÁNÍ V NĚMŽ SE ROZHODLO KDO POSTOUPÍ DO FINAL.SKUP. BYLO VELMI VYROVNANÉ ! VĚTŠINA VSETÍNSKÝCH PŘED OBĚDEM "MLELA" DOSLOVA Z POSLEDNICH SIL , ALE CENNÝ BODÍK NÁS POSOUVÁ DO SOUBOJŮ O MEDAILE.
VE ZLATÉ SKUPINĚ POTKÁVÁME SFC OPAVU. PO VÝBORNÉM VÝKONU VŠECH NAŠICH AKTÉRŮ VÍTĚZÍME 4-0 ( MARTIN 3 , KRYŠTOF ).
DALŠÍM SOUPEŘEM JE FC SLOVÁCKO. KLUCI OD "HRADIŠŤA" JSOU VÝBORNÍ FOTBALISTÉ , ALE MY MÁME VELMI PRODUKTIVNÍHO STŘELCE MARTINA ZBRANKA , COŽ ROZHODLO O NAŠÍ VÝHŘE 2-1 ( MARTIN 2 ).
PŘED POSLEDNÍM DVOJUTKÁNÍM TURNAJE JE SITUACE VELMI ZAMOTANÁ A TŘI TÝMY MOHOU POMÝŠLET NA 1.MÍSTO.
MY SE UTKÁVÁME S AS TRENČÍNEM , KTERÝ JE DLE MÉHO POHLEDU NEJ. TÝMEM SOBOTY. I KDYŽ SE VELMI SNAŽÍME , TAK TENTO SOUPEŘ JE ZATIM NAD NAŠE DOVEDNOSTI. PROHRA 0-3 NÁS ODSOUVÁ NA CELKOVÉ TŘETÍ MÍSTO.
DNEŠEK BYL PRO DALŠÍ HERNÍ RŮST SENZAČNÍ KONFRONTACÍ S TÝMY MLÁDEŽNICKÝCH STŘEDISEK ScM - KLUCI OBSTÁLI NA 1* !!!
DO ŘAD VALACHŮ MÍŘÍ I CENA PRO NEJLEPŠÍHO STŘELCE TURNAJE - ZA 11 GOLŮ SI MARTIN ZBRANEK PŘIPSAL DALŠÍ INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ !!! Z NAŠICH KLUKŮ SE GOLOVĚ PROSADILI JEŠTĚ ADAMEC VÍT 3x , ADAMEC KRYŠTOF 2x , PNIOK JIŘÍ , URBAN ALEX , DURMON VALDA a DOBEŠ ONDRA po 1.
ZÁVĚREM BYCH CHTĚL PODĚKOVAT RODIČŮM A VEDENÍ KLUBU ZA FANTASTICKY ZORGANIZOVANOU AKCI !!! DĚTI , RODIČE I TRENÉŘI , KTEŘÍ ZAVÍTALI NA VSETÍN , BYLI ZDEJŠÍ SPORTOVNÍ ÚROVNÍ , ZÁZEMÍM A POHOSTINNOSTÍ DOSLOVA NADŠENI !!!
1. AS TRENČÍN
2. AC SPARTA PRAHA
3. FC VSETÍN
4. FC SLOVÁCKO
5. FK PÚCHOV
6. SFC OPAVA
7. SIGMA OLOMOUC
8. BANÍK OSTRAVA
9. FASTAV ZLÍN
10.FC F-M
11.FC PROSTĚJOV
12. FSRH MORAVANY n.VAHOM

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

04
května
14:01
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

VÝBĚR OFS VSETÍN U12 POSTUPUJE DO HLUKU !

FC Vsetín - žáci
PO SKVĚLÉM VÝKONU POSTUPUJE REPREZENTACE VALAŠSKA JIŽ TŘETÍ ROK V ŘADĚ DO KRAJSKÉHO FINÁLE V HLUKU.
VÝRAZNOU STOPU ZANECHALI I TENTOKRÁT HRÁČI Z FC VSETÍN . JMENOVITĚ : WANDROL ANDREAS , FILGAS PATRIK , KOPŘIVA FILIP , DOBEŠ ADAM.
PRŮBĚH TURNAJE KOMENTUJE PŘEDSEDA KOMISE MLÁDEŽE OFS VSETÍN PAN FOJTÍK JOSEF :

MTTM V PRUSINOVICÍCH
Ve čtvrtek 4.5. pořádal OFS Kroměříž odvetné kolo meziokresního turnaje talentované mládeže v Prusinovicích pro okresní výběry U-12.
Hlavní turnaj U-12.
Po podzimním kole jsme ztráceli 3.body na OFS Zlín. Dnešní výborný výkon našeho výběru ale vše smazal a do moravského finále po třetí za sebou postupujeme my. Finále v Hluku proběhne 9.a 10. května.
Naše zápasy.
OFS Vsetín: OFS Zlín 5:0
Klíčový zápas.Od obou týmů skvělá hra. Zápas jsme zlomili 3.minuty před koncem první půle. Po změně stran už jsme neponechali nic náhodě. Branky: 1:0 Adam Filip po přihrávce Adama Dobeše. 2:0 Adam Dobeš po akci Filipa Kopřivy. 3:0 Tom Koňařík. 4:0 Filip Kopřiva zůročil příhru Adama Filipa. 5:0 Ada Rádsetoulal po krásném uvolnění od Šimona Pavlici.
OFS Vsetín: OFS Kroměříž 6:2
Jednoznačně zápas v naší režíi,akorát konec nám nevyšel a soupeř 2x korigoval.Naše branky: 1:0 Adam Rádsetoulal, nahrál Adam Dobeš. 2:0 Adam Vojkůvka. 3:0 Filip Kopřiva tečoval střelu Adama Dobeše. 4:0 Adam Dobeš po příhře Adama Rádsetoulala. 5:0 Adam Rádsetoulal. 6:0 Viktor Nový nahrál Matouš Toman.
OFS Vsetín: OFS Uh. Hradiště 2:0
Věděli jsme, že nám stačí remiza. Kluci ale zaslouženě vyhráli, i když to nebylo vůbec jednoduché. Branky:1:0 Adam Rádsetoulal přihrál Adam Dobeš. 2:0 Filip Kopřiva po příhře Adama Dobeše.
Reprezentovali: Patrik Filgas, Andreas Wandrol, Adam Dobeš a Filip Kopřiva(FC Vsetín), Jan Tomek, Matouš Toman a Tomáš Koňařík(FC Velké Karlovice+Karolínka), Adam Rádsetoulal a Petr Bumbala(TJ Zašová),Václav Gajdůšek(FC Rožnov pod Radhoštěm),Adam Vojkůvka(FC Dolní Bečva), Jakub Kusák(FK Jablůnka), Adam Filip(TJ Sokol Ratiboř), Viktor Nový(TJ Sokol Hutisko-Solanec), Šimon Pavlica(FK Vigantice) a Lubomír Lasovský(TJ Sokol Podlesí).

Foto vytvořil pan FICEK JŮLIUS


01
května
18:05
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

FC ELSEREMO BRUMOV - FC VSETÍN 0 - 15 ( 0-9 )

KONEČNĚ JSME SE DOČKALI SLUNEČNÉHO DNE A NA IDEÁLNÍM TERÉNU KLUCI PŘEDVEDLI PERFEKTNÍ VÝKON S JASNOU VÝHROU.

GOLY : ZBRANEK M 5 , ADAMEC K , TRNKA a KARLÍK po 2 , DIMAIO , DOBEŠ A , VALCHÁŘ , ADAMEC V po 1.


29
dubna
20:06
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

ŠTÍTNÁ n V. - FC VSETÍN 0 -17 ( 0-8 )

FC Vsetín - žáci
TRENÉŘI ŠTÍTNÉ POSTRÁDAJÍ ROČ. 2004 A SOUTĚŽ HRAJÍ PŘEVÁŽNĚ S KLUKY ROČ. 2006/07/08. Z TOHOTO DŮVODU JSME DNES NECHALI NĚKOLIK HRÁČŮ DOMA A DALI PŘÍLEŽITOST NAŠIM SEDMI MLADÍKŮM Z PŘÍPRAVKY.
KLUCI SENZAČNĚ ZAPADLI A PŘEDVEDLI ODVÁŽNÝ VÝKON S ŘADOU HEZKÝCH MOMENTŮ.
JAKO PRVNÍ Z MLAĎOCHŮ ROZEZVONIL BŘEVNO DALEKONOSNOU DĚLOVKOU KUBA ZBRANEK , COŽ JISTĚ PROBUDILO JEHO STARŠÍHO BRÁCHU , TOHO ČASU ODPOČÍVAJÍCÍHO V NEMOCNICI A POSTUPNĚ SE GOLOVĚ PŘIDALI I DALŠÍ NAŠI „PŘÍPRAVKÁŘI“.
SKORE NARŮSTALO A CHLAPCI SE STÁLE SNAŽILI O KOMBINAČNÍ FOTBAL , BEZ SOUSTŘEDĚNÍ NA „HONĚNÍ“ INDIVIDUÁLNÍCH BODŮ.
DOUFÁM , ŽE DNEŠNÍCH 17 „BANÁNŮ“ , I PREMIÉROVÝ GOL KUBY ZBRANKA , UDĚLÁ RADOST BRATRU ONDROVI A SMOLNÉ ZRANĚNÍ SE BUDE RYCHLE HOJIT , ABY MOHL BÝT V LÉTĚ OPĚT OPOROU NAŠICH ZADNÍCH ŘAD !!! DRŽ SE ONDRO , TĚŠÍME SE NA TVŮJ NÁVRAT !!!!!!
DNEŠNÍ STŘELCI : VYŠKOVSKÝ , ADAMEC K a ZBRANEK M po 3 , DOBEŠ A 2 , VALCHÁŘ , DIMAIO , MIKLAŠ , FILGAS , ADAMEC V a ZBRANEK K po 1.


23
dubna
13:54
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

FC VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN B 7-2 ( 2-1 )

ZLÍNŠTÍ PŘIJELI POSÍLENI O PĚT KLUKŮ Z ÁČKA . NÁM DNES SCHÁZEL NEMOCNÝ STŘEDOPOLAŘ JARDA ORSÁG A TAK SE DAL OČEKÁVAT NÁROČNÝ ZÁPAS.
JIRKA S ADAMEM NAPROSTO PLNOHODNOTNĚ ZASTOUPILI JARDU A SOUHRA ZÁLOŽNÍKŮ S OBRÁNCI BYLA ŠPIČKOVÁ ! BOTA NÁS DNES TLAČILA PŘEDEVŠÍM NA HROTU , OBA NAŠÍ ÚTOČNÍCI NAZULI KRÁSNÉ NOVÉ KOPAČKY , ALE I KDYŽ JIM TÝM PŘÍPRAVOVAL EXCELENTNÍ ŠANCE , TAK SE ANI JEDNOMU V KONCOVCE DLOUHO NEDAŘILO SEŘÍDIT MÍŘIDLA.
SOUPEŘ SE PŘEDEVŠÍM V PRVNÍ PŮLI PREZENTOVAL POVEDENÝM VÝKONEM A NAŠI KLUCI BYLI NUCENI ODEHRÁT KAŽDOU SITUACI S VELKÝM ÚSILÍM A INVENCÍ. ZÁLOŽNÍ ŘADA KORUNOVALA SVŮJ VÝBORNÝ VÝKON ŠESTI GOLY A OD 40.MINUTY MĚLI VSETÍNŠTÍ VÝVOJ UTKÁNÍ PLNĚ POD KONTROLOU.

GOLY : 3.min. TRNKA , 7. DOBEŠ A , 33. DURMON , 38. ZBRANEK M , 39. ADAMEC V , 52. DURMON , 60.KARLÍK.
ZA HOSTY VE 12.min. VRLA , 53. JANEČEK.


09
dubna
13:01
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

FC VSETÍN - VIKTORKA OTROKOVICE 14-0 ( 7 - 0 )

ÚVODNÍ UTKÁNÍ JARNÍ ČÁSTI KPMŽ SE TOČILO 60.MIN JEN A JEN KOLEM OTÁZKY , KOLIK GOLŮ SOUPEŘ DOSTANE. BRANKÁŘ HOSTŮ SE PŘEKONÁVAL A CHYTIL SNAD DVACET TUTOVEK - DOKONCE JAKO JEDINÝ VIKTORIÁN DOKÁZAL I ÚTOČIT.
SÁM OVŠEM NEMĚL ŠANCI PROTI KVALITNĚ HRAJÍCÍM VALACHŮM , A TAK SE SKORE ZASTAVILO NA ČÍSLOVCE 14.
KLUKŮM SE HRA DAŘILA A PADLO NĚKOLIK KRÁSNÝCH BRANEK.
STŘELCI : ZBRANEK M 4 , DURMON , KARLÍK a KOPŘIVA po 2 , ADAMEC V a K , DIMAIO a TRNKA po 1.


01
dubna
12:30
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

FC ROŽNOV p. R. - FC VSETÍN 1-15 ( 0-4 , 1-5 , 0-6 )

POSLEDNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PŘED ZAČÁTKEM SOUTĚŽNÍHO JARA , PŘEDVEDLI KLUCI KRÁSNOU A NÁPADITOU HRU , KTERÁ PŘINESLA TÉMĚŘ APRÍLOVÝ VÝSLEDEK.

GOLY : ZBRANEK M 5 , ADAMEC K 4 , DURMON 2 , ADAMEC V , PNIOK , KOPŘIVA a ORSÁG po 1 .


29
března
20:36
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

PŘÁTELÁK S FASTAVEM ZLÍN

DALŠÍ KVALITNÍ HERNÍ PŘÍPRAVA SE ODEHRÁLA ZA KRÁSNÉHO POČASÍ NA NEJMODERNĚJŠÍM HŘIŠTI VE ZLINSKÉM KRAJI V AREÁLU FASTAVSKÉ VRŠAVY.
KLUCI SI TO ROZDALI S FASTAVEM U12 A FASTAVEM B (U13).
NA OBOU HŘIŠTÍCH , BYL K VIDĚNÍ KOMBINAČNÍ FOTBAL PLNÝ INDIVIDUÁLNÍCH DOVEDNOSTÍ A NAŠI HRÁČI PŘEDVÁDĚLI NÁPADITOU A ÚTOČNOU HRU - PODOBNĚ JAKO STEJNĚ LADĚNÝ SOUPEŘ.
70MIN HRY VE VELKÉM TEMPU , BYLO JISTĚ PŘÍNOSNÉ PRO VŠECHNY VALACHY.
FC VS U12 – FASTAV ZL U12 4-7 GOLY : DIMAIO 3 , VALCHÁŘ 1
FC VS U13 – FASTAV ZL B 13-4 GOLY : ADAMEC K 5 , TRNKA a URBAN 3 , ORSÁG a ZBRANEK M po 1.


25
března
12:05
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

FC VSETÍN - FC SLUŠOVICE 13-1 ( 3-1 , 4-0 , 6-0 )

DNEŠNÍ SOUPEŘ SICE HRAJE OKRESNÍ PŘEBOR , ALE JSEM PŘESVĚDČEN , ŽE POKUD BY HRÁL KPZL , TAK BUDE DO PÁTÉHO MÍSTA.
UTKÁNÍ SE HRÁLO 3x25MIN A ZEJMÉNA PRVNÍ TŘETINA BYLA TÉMĚŘ VYROVNANÁ , ČÍMŽ NÁS SLUŠOVIČTÍ DONUTILI ZAPNOUT VŠECHNY SÍLY , ABYCHOM SE BYLI SCHOPNI PROSADIT GOLOVĚ.
OD DRUHÉ ČÁSTI UTKÁNÍ , DOMINOVALA DLE PŘEDPOKLADŮ NAŠE U13-ka . KLUCI PŘEDVÁDĚLI NÁPADITÉ AKCE A VELMI HEZKÝ FOTBAL .

STŘELCI : ZBRANEK M 3 , ADAMEC K a DOBEŠ O po 2 , ORSÁG , KARLÍK , TRNKA , DURMON , KOPŘIVA , ADAMEC V po 1.


19
března
17:30
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

ÚČELNÁ , NÁROČNÁ I RADOSTNÁ , BYLA PŘÍPRAVA NA BAŤOVĚ

FC Vsetín - žáci
NA TURNAJI V OTROKOVICÍCH STARTOVALI VSETÍNŠTÍ S ROČNIKEM 2004 V KATEGORII U13 A ROČNÍKY 2005/06/07 V KATEGORII U12.
„MLAĎOŠI“ MĚLI NÁROČNÝ ÚKOL , POPASOVAT SE S LIGÁČI BYLA VELKÁ DŘINA A I KDYŽ SE VĚTŠINA SNAŽILA ZE VŠECH SIL , TAK ROK VĚKU K DOBRU PRO SOUPEŘE , BYL ZNAČNOU VÝHODOU PŘEDEVŠÍM V SÍLE. PŘESTO JSME DVĚ UTKÁNÍ DOKÁZALI HRÁT NAPROSTO VYROVNANOU PARTII A S R.HANKOU BYLA KVALITA JEDNOZNAČNĚ NA STRANĚ „VS“. STŘELECKY SE NÁM , ALE PROSADIT NEPODAŘILO .
HRA KLUKŮ SE VELMI PODOBALA HŘE DNEŠNÍCH 13-LETÝCH , KDYŽ JIM BYLO 12 , RESPEKTIVE 11 LET. VŠE SE TĚŽCE UČÍME A POTŘEBUJEME MNOHO POKAZIT , ABYCHOM SI ODNESLI CENNOU ZKUŠENOST , KTERÁ NÁM POMŮŽE I ZDÁNLIVĚ JEDNODUCHOU VĚC VYŘEŠIT ÚSPĚŠNĚ A RADOSTNĚ.
VS – SLOVÁCKO 0-5 , VS – SVRATKA BRNO 1-2 , VS – DOMINO BRATISLAVA 0-6 , VS – R.HANKA 0-1 , VS – HODONÍN ( vítěz turnaje ) 1-2

ČTYŘKY JIŽ DOROSTLY DO VĚKU , KDY ZKUŠENOSTI NABYTÉ V LETECH PŘEDCHOZÍCH DOKÁŽÍ ZÚROČIT V KAŽDÉ SITUACI A TAK I KDYŽ JSME „PAPÍROVĚ“ MĚLI KONČIT TAKÉ NA CHVOSTU TABULKY , BYL ZDE POUZE JEDEN TÝM , KTERÝ NAŠE HRÁČE PŘEDČIL , A TO V RYCHLOSTI A DŮRAZU .
VS – HODONÍN 0-4 TÉMĚŘ CHLAPSKÝ DŮRAZ , VYSPĚLOST HERNÍ I FYZICKÁ , RYCHLOST S MÍČEM I BEZ , BYLY PŘEDEVŠÍM NA STRANĚ VÍTĚZE TURNAJE A MY SI NESEME POZNÁNÍ , ŽE JE MNOHO ČINNOSTÍ , KTERÉ JE JEŠTĚ POTŘEBA ZLEPŠOVAT V TRÉNINKU I V DALŠÍCH ZÁPASECH.
VS – STARÁ LUBOVŇA 3-0 HRAJE SE POUZE NA JEDNU BRANKU , ALE STŘELECKY SE TRÁPÍME … DRUHÁ A TŘETÍ TREFA PŘICHÁZÍ AŽ V ZÁVĚRU.
VS – SVRATKA BRNO 3-1 SOUPEŘ SE SNAŽÍ , OVŠEM KVALITA JE NA NAŠÍ STRANĚ A ZASLOUŽENĚ VÍTĚZÍME.
VS – SLOVÁCKO 8-2 CO NÁM NEVYCHÁZELO NEDÁVNO V MÍSTNÍ HALE , TO SI VYNAHRAZUJEME DNES ! FANTASTICKÝ VÝKON VŠECH VSETÍŇANŮ !!! UTKÁNÍ SE HRÁLO V OBROVSKÉM TEMPU A NAŠI KLUCI PŘEDVEDLI VELKÉ POKOUKÁNÍČKO ! KRYŠTOF ADAMEC DAL SOUPEŘI PO INDIVIDUÁLNÍCH AKCÍCH PŘES PŮL HŘIŠTĚ 3 PARÁDNÍ KOUSKY , MARTIN 2 , VALDA , TAD A ONDRA PO 1. PŘIČEMŽ VŠECHNY BRANKY SI KLUCI NÁDHERNĚ VYPRACOVALI A TŘIKRÁT ZAKONČUJÍ , AŽ DO PRÁZDNÉ „KASY“ ! UVÁŽÍME-LI , ŽE PŘED TŘEMI ROKY JSME SI S TÍMTO SOUPEŘEM SÁHLI NA MÍČ POUZE , KDYŽ JSME HO VYTAHOVALI Z VLASTNÍ SÍTĚ , BYLO TO V TOMTO SVĚTLE OKOUZLUJÍCÍCH 25 MINUT.
VS – R. HANKA 4-2 S TECHNICKY HRAJÍCÍM SOUPEŘEM CHVILKU HLEDÁME CESTU JAK SE DOSTAT K MÍČI , ALE NAKONEC SE NÁM TO DAŘÍ A OPĚT SE CHYTŘE PROSAZUJEME .
PO SOUČTU U13-ky KONČÍ ZASLOUŽENĚ DRUHÉ A JEDEME DOMŮ S PŘÍJEMNÝM POCITEM , ŽE JSME SE VŠICHNI V HERNÍCH ČINNOSTECH OPĚT ZLEPŠILI .

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

12
března
18:24
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

VÝBORNÝ VÝKON HRÁČŮ VSETÍNA V OTROKOVICÍCH NA POHÁRU KFS ZLÍN

FC Vsetín - žáci
V SOBOTU SE V KRÁSNÉ HALE V OTKOKOVICÍCH , USKUTEČNIL TRADIČNÍ TURNAJ NEJLEPŠÍCH HRÁČŮ OKRESNÍCH VÝBĚRŮ O POHÁR PŘEDSEDY KFSZL.
V KATEGORIÍCH U11 A U12 BYLI NOMINOVÁNI I HRÁČI Z FC VSETÍN . JMENOVITĚ : WANDROL ANDREAS , KONEČNÝ FILIP , FILGAS PATRIK , DOBEŠ ADAM a KOŇAŘIK JIŘÍ.
U11-ky PŘEDVÁDĚLY NÁDHERNOU HRU A CELKOVÉ VÍTĚZSTVÍ JIM UNIKLO , AŽ V POSLEDNÍM UTKÁNÍ , KDY SE PŘESTALO DAŘIT V KONCOVCE , A I KDYŽ BYLY HERNĚ LEPŠÍM TÝMEM NEŽ DOMÁCÍ CELEK , TAK ZÁVĚREČNÁ VÍTĚZNÁ EUFORIE PŘEBĚHLA K ŠEVCŮM A MY KONČÍME DRUZÍ.
OFS VS – OFS U.HRADIŠTĚ 9-2 goly : KOŇAŘIK J. , FILGAS , KONEČNÝ a NOVÝ po 2 , RUČKA 1.
OFS VS – OFS KROMĚŘÍŽ 10-1 goly : RUČKA 3 , DOBEŠ a FILGAS po 2 , KOŇAŘIK J. , PAVLAČKA a NOVÝ po 1.
OFS VS – OFS ZL 3-5 goly : KONEČNÝ , FILGAS , DOBEŠ .
U12-ky DOBŘE ZAČALY , OVŠEM VE DRUHÉM UTKÁNÍ BYLO NĚKOLIK HRÁČŮ DALEKO ZA SVÝM LIMITEM A TAK PŘED POSLEDNÍM ZÁPASEM S JASNÝM FAVORITEM „HROZILO“ AŽ PŘEDPOSLEDNÍ MÍSTO. KLUCI SE OVŠEM ÚŽASNĚ SEMKLI A ZLÍNSKÉ HRÁČE PO VÝBORNÉM VÝKONU DOSLOVA SPLÁCHLI Z HŘIŠTĚ , ČÍMŽ SE DOSTALI NA PRVNÍ MÍSTO.
OFS VS – OFS U.HRADIŠTĚ 8-6 goly : VOJKŮVKA 3 , PAVLICA a FILIP A. po 2 , KOŇAŘIK T. 1.
OFS VS – OFS KROMĚŘÍŽ 4-6 goly : PAVLICA 2 , WANDROL a GAJDŮŠEK 1
OFS VS – OFS ZL 12-2 goly : KOŇAŘIK T. 4 , WANDROL 3 , VOJKŮVKA 2 , PAVLICA , FILIP A , TOMAN po 1.
DO ŘAD VALAŠSKÝCH REPREZENTANTŮ , PUTOVALA I CENA INDIVIDUÁLNÍ ! VEDENÍ TURNAJE VYBRALO NEJLEPŠÍHO HRÁČE V KATEGORII U12 A POPRÁVU JI OBDRŽEL SKVĚLE HRAJÍCÍ ANDREAS WANDROL !!!


12
března
17:30
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

HERNÍ KONCERT MLADŠÍCH ŽÁKŮ NA PECNÍKU

FC Vsetín - žáci
ODVETA PODZIMNÍHO SOUPEŘENÍ S VIKTORKOU PŘEROV VYZNĚLA JEDNOZNAČNĚ PRO VALAŠSKÉ MLADÍKY !
LIGOVÝ SOUPEŘ SI DNES MUSEL PŘIPADAT , ŽE HRAJE PROTI TÝMU , KTERÝ HRAJE VYŠŠÍ SOUTĚŽ :-) , PŘIČEMŽ PRAVÝ OPAK BYL PRAVDOU. NAŠI CHLAPCI V OBOU KATEGORIÍCH DOMINOVALI PODOBNĚ DRTIVĚ JAKO HOKEJOVÝ TÝM CCCP V DOBÁCH NEJVĚTŠÍ SLÁVY !
U „MLAĎOCHŮ“ U12 SE SENZAČNĚ ZAPOJILO ŠEST KLUKŮ Z ROČ. 2006 A POČÍNALI SI JAKO OSTŘÍLENÍ KOZÁCI – INVENCE , ODVAHA , ZDRAVÁ HERNÍ DRZOST , SRŠELY Z KAŽDÉHO SOUBOJE A KONTAKTU S MÍČEM.
V KATEGORII U13 PŘEDVEDLI HRÁČI NEJLEPŠÍ VÝKON OD OKAMŽIKU , KDY ZAČALI HRÁT FOTBAL V BARVÁCH VSETÍNA !!! FRUSTROVANÝ SOUPEŘ SE ZAČAL VE TŘETÍ TŘETINĚ SNIŽOVAT K UNFÉR ZÁKROKŮM A DOKONCE I RÁNA PĚSTÍ PADLA ! NAŠI CHLAPCI VŠAK DOROSTLI DO VĚKU , KDY JIŽ NEBĚŽÍ FŇUKAT K MAMINCE A DOKÁŽÍ SI USPĚŠNĚ VYŘÍDIT NESPORTOVNÍ CHOVÁNÍ SAMI NA HŘIŠTI TAK , ABY MĚLI U SOUPEŘE RESPEKT !!! I TO POVAŽUJI ZA DALŠÍ HŘEJIVÉ ZJIŠTĚNÍ V LEDOVÉM VĚTRU NEDĚLNÍHO PODVEČERA :-)
TATO PŘÍPRAVA SE PROSTĚ POVEDLA NA VELKOU JEDNIČKU !!!
U 12-ky VÍTĚZÍ 20-2
U 13-ky VÍTĚZÍ 19-2
STŘELCI Z U12 : MIKLAŠ a FILGAS 5 , FILIP A. 4 , KONEČNÝ 2 , WANDROL , KOPŘIVA , DIMAIO , DOBEŠ A. po 1

STŘELCI Z U13 : ZBRANEK M 6 , TRNKA 5 , DURMON a ADAMEC V 2 , PNIOK , ADAMEC K , VALCHÁŘ a URBAN po 1.


05
března
13:07
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

KVALITNÍ TRIANGL V NOVÉM JIČÍNĚ

FC Vsetín - žáci
DALŠÍ PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ JSME ODEHRÁLI V NJ S TÝMEM DOMÁCÍCH A JUVENTUSEM ŽILINA. HRALO SE KAŽDÝ S KAŽDÝM 2x PO 25.MINUTÁCH.
NAŠIM KLUKŮM SCHÁZELA VĚTŠÍ CHUŤ POUZE V ÚVODNÍM ZÁPASE , ALE NÁSLEDNÉ TŘI UTKÁNÍ SE JIŽ CHLAPCI OSMĚLILI A I KDYŽ KONCOVKA VÁZLA , BYLO MNOHO MOMENTŮ KTERÉ SE POVELDLY .
VS - NJ 1-2 ŘEZNÍČEK
VS -JUVE ŽILINA 3-0 FILIP ADAM , DOBEŠ , ADAMEC V.
VS - NJ 1-2 DOBEŠ
VS - JUVE ŽILINA 3-0 ADAMEC V 2 , FILIP ADAM.


25
února
14:19
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: RADEK FOJTŮ

FC VSETÍN U13 - NOVÁ DUBNICA 8-0

PO VELMI DOBRÉM VÝKONU PŘEHRÁVAJÍ NAŠE NULAČTYŘKY SLOVENSKÉHO SOUPEŘE PŘESVĚDČIVĚ HERNĚ I GOLOVĚ.

BRANKY : VALCHAŘ a ADAMEC V. 2 , ORSÁG , ADAMEC K. a ZBRANEK M. po 1 , + jedna vlastni.


25
února
12:03
MLADŠÍ ŽÁCI
Autor: Roman Dobeš

TURNAJ HRANICE U12

FC Vsetín - žáci
AŽ NA UTKÁNÍ S OPAVOU A N.JIČÍNEM SE KLUCI PREZENTOVALI SNAŽIVOU HROU - BYLO ZNÁT , ŽE CHTĚJÍ ZVÍTĚZIT. VE TŘECH ZÁPASECH BYLI HERNĚ VÝRAZNĚ LEPŠÍ NEŽ SOUPEŘ , ALE RADOST Z VÝHRY SE NEDAŘILO OCHUTNAT Z DŮVODU MNOHA ŠPATNĚ VYŘEŠENÝCH GOLOVÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ...
I PŘES POSLEDNÍ PŘÍČKU V TURNAJI BYLO ZDEJŠÍ ZÁPOLENÍ PŘÍNOSNÉ A V KAŽDÉM NÁSLEDNÉM ZÁPASE , BYLO PATRNÉ URČITÉ ZLEPŠENÍ.

VS - SFC OPAVA 0-3 / VS -DUB n.M. 0-2 / VS-V.PŘEROV 1-2 / VS - HRANICE B 1-2 / VS - HRANICE A 2-2 / VS - NOVÉ SADY 0-1 / VS - N.JIČIN 0-4

STŘELCI : DOBEŠ , ŠVAGERA , WANDROL , ŘEZNIČEK

Počet přístupů
od prosince 2012

506274

Počítadlo