otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Středa 28. června 2017      Svátek slaví Lubomír     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 05.05 2017
ROZLOSOVÁNÍ ZÁKLADNÍCH SKUPIN

Vloženo: 04.04 2017
Rozpis "Tyršovka" - aktualizováno 1.5.2017

Vloženo: 23.02 2017
ROZPIS UMĚLKY - aktualizováno 1.5.2017

Vloženo: 23.12 2016
ITÁLIE 2017

Vloženo: 13.12 2016
PŘÍSPĚVKY A POPLATKY 2016/2017

Vloženo: 07.10 2016
ŠPANĚLSKO 2016 - Ohlédnutí se

Vloženo: 14.02 2014
ŠPANĚLSKO 2014 - Ohlédnutí se

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

test
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


 

    AKTUALITY


22
června
14:51
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

VČERA JSME NA KOLECH UKONČILI SEZÓNU 2016-2017

FC Vsetín - žáci
Po víkendovém turnaji o přeborníka starších přípravek, kde jsme obsadili nádherné třetí místo a krásné "zakončené u Jašků na dvorku" - Velké poděkování za precizní organizaci a přípravu celé rodině Jaškové !!! Mimochodem, tolik dobrých pochutin na grilu jsem dlouho nejedl :-), pojdmě ale dál, tak teda včera jsme si dali namísto tréninkové jednotky ještě jedno poslední rozloučení, a to výjezd na kolech k Jančíkům na Hovězí.
Tolik účastníků jsem ani nečekal. Po dojezdu se peloton rozdělil na dvě části. Rodiče zasedli k důležité debatě a mladí neúnavní fotbalisté začali po krátkém občersvení hrát různé hry. Fotbal, na schovku, překopávanou, volejbal...prostě pro všechny vydařené odpoledne. Na fotu chybí ještě Mates Fusek s dědou, odjeli o trošičku dříve :-)

Chci Vám ještě jednou Všem poděkovat, za krásné sportovní a kultůrní zážitky, během necelého roku, který jsem s Vámi prožil.
Ať se Vám daří ve škole, v osobním životě a v tom fotbalovém samozřejmě taky!

Tréňa Martin


03
června
16:36
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

TURNAJ O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU MÍSTKU

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme ve FM odehráli v počasí, které připomínalo teploty spíše na africkém kontinentu, velice kvalitně obsazený turnaj pro ročníky 2007
Hrací doba 15 minut. Základní skupinu jsme projeli bez ztráty bodu!!! Všem klukům patří velká pochvala za předvedenou hru!!! Top výkon proti pozdějšímu vítězí celého turnaje Karviné a také proti Baníku, kterému jsme oplatili nedávnou prohru z turnaje na Slovácku i s úroky :-). Ve finálové zlaté skupině se nám už tolik výsledkové nedařilo, dohrávali jsme však pouze v 7 lidech a totálně vyčerpaní. Proto celkové 4. Místo bereme jako velmi úspěšné. Musím podotknout, že jediný tým, který nás dnes herně přehrál, byl domácí Frýdek Místek - bílí . Nejlepším střelcem celého turnaje se stal náš Adam Jakubkovič, velká gratulace.


FC Vsetín - Frýdek Místek modří 5:2
Jakubkovič 2, Kalabus, Koňařík, Kopřiva

FC Vsetín - MFK Karviná 5:1
Jakubkovič 2, Juřínek, Kročil, Kalabus

FC Vsetín - FC Baník Ostrava 5:2
Jakubkovič 2, Juřínek Hajda, Koňařík

FC Vsetín - 1.SK Prostějov bílí 3:0
Kopřiva 2, Jakubkovič

FC Vsetín - Rožnov pod Radhoštěm 3:2
Jakubkovič, Kopřiva, Koňařík

FC Vsetín - Fotbal Třinec červení 7:1
Koňařík 3, Jakubkovič, Kopřiva, Šíma, Kročil

FC Vsetín - Polanka u Ostravy 7:0
Jakubkovič 2, Kopřiva 2, Koňařík 2, Kalabus


FC Vsetín- 1.FK Prostějov červení 2:1
Jakubkovič 2

FC Vsetín - Frýdek Místek bílí 0:1

FC Vsetín - Fotbal Zašová 1:2
Zbranek J.

FC Vsetín - Fotbal Třinec červení 0:0

Pořadí turnaje na předních místech, celkem účastníků 16
1. MFK Karvina
2. Třinec červení
3. Zašová
4. FC Vsetín
5. MFK Frýdek Místek bílí
6. SK Prostějov bílí
7. SK Prostějov červení
8. FC Baník Ostrava
9.MFK Vítkovice


22
května
21:22
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

SUPER FOTBALOVÝ DEN NA TYRŠOVCE

Dnes jsme přivítali na pažitu našeho magického Valašského fotbalového stánku naší krasné Tyršovky celek starší přípravky Bojkovic. Se soupeřem jsme se dohodli na hrací době 2x30 minut. Po 20 minutách jsme však vedli už 18:0 a ani jednomu družstvu tento zápas nic nedával, řekl bych, že to pro oba týmy byla naprostá ztráta času, vůbec tento zápas hrát. Pokud bych posbíral kolem náměstí Svobody několik náhodných kolemjdoucích děti různých národnosti ročníku 2007, pak by tento zápas měl alespoň nějaké opodstatnění a přínos pro oba tábory .
Proto jsem začal improvizovat a přistoupil na kompromis a naše dvě formace po pěti hráčích, jsem rozdělil na tři a to 3+3+4. Hráli jsme tak ve značném oslabení, o to více jsme museli naběhat a podstoupit mnoho osobních soubojů. Kluci se tohoto úkolu zhostili náramně a docela si hrábnuli na samé dno svých sil. Začal jsem být konečně trochu více spokojen a říkal jsem si, že přeci jen to fotbalové pondělí bude mít nějaký ten přínos.
To však ještě nebylo vše. Domluvili jsme se s trenérem Radimem, že si dáme ještě naší obvyklou "třetí třetinu " se staršími kluky r. 2006.
Po docela náročné hře v "oslabení" jsem myslel, že nám budou rychle ubývat síly, ale byl jsem mile překvapen, jak jsme všichni poctivě přistoupili i k této nadstavbové části. Bylo vidět mnoho krásných fotbalových momentů a hlavně velká chuť do hry. Několik hráčů mě po posledním hvizdu prosilo, zda bychom ještě nedali jeden "asi 4 poločas " :-).
Chlapci, dnes jste mě všichni mile překvapili vaším přístupem a pozitivní náladou do hry, což se projevilo i ve vašich výkonech. Bylo to super strávené odpoledne a mám z toho jistě stejně dobrý pocit, tak jako vy. Díky!!!
19
května
15:27
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

ANGLICKÝ FOTBALOVÝ TÝDEN JE JEŠTĚ MLADŠÍ BRÁCHA TOHO VSETÍNSKÉHO

FC Vsetín - žáci
Máme za sebou týden, ve kterém jsme odehráli tři mistrovská utkání. Z důvodu víkendových turnajů, jsme si museli odložit v soutěži okresního přeboru domácí zápasy s celky Valašských Příkaz a FC Vsetín „B“ , v krajské soutěži jsme zajížděli hned druhý den po nedělním celodenním turnaji opět na 1.FC Slovácko.
Krátké zhodnocení zápasů.

Pondělí 15.5. 1. FC Slovácko – FC Vsetín cca 8:13
Hrálo se na přírodní trávě stadionu Širůch.
Samotný zápas probíhal ve vysokém tempu . Na začátku jsme jasně dominovali, ale po nějakém čase se domácí borci (nutno podotknou, že ročníku 2008) stále častěji prosazovali a my museli zapnout druhý rychlostní stupeň. Bylo vidět mnoho nádherných fotbalových momentů, ale od některých i trošku laxní přístup, pramenící z nedostatečného pohybu -neochoty se pohnout. Velice potěšujícím faktem bylo, jak se uvedl Tomáš Filák v jeho prvním zápase v barvách FC Vsetín.
Společně s Radimem Bětíkem a Radkem Šímou patřili v tomto zápase výkonnostně k lepší polovině našeho týmu, což je určitě velice dobré, pro zdravou konkurenci v týmu a také pro povzbuzení těchto hráčů, kteří by měli být od nové sezóny pod hlavičkou FC Vsetín.

Středa 17.5. FC Vsetín - Valašské Příkazy 24:4
Zápas s přípravkou Valašských Příkaz byl jednoznačně v naší režii. Nechal jsem odpočívat naše zkušené špílmachry, aby padla větší zodpovědnost i na ostatní hráče a Ti mě určitě nezklamali.
V utkání si kluci po poločase sami rozhodovali, na jakých postech budou hrát a jednoznačně měli z fotbalu velkou radost. Byl jsem spokojený, jak si kluci poradili v situacích, ať už individuálních, kombinačních, nebo jaké předváděli krásné akce, například a ne jednou - zatažení po křídle se zpětnou přihrávkou a gólovým zakončením. Opravdu pěkné momenty.

Čtvrtek 18.5. FC Vsetín 2007 - FC Vsetín 2006 8:17, 8:10
Včerejší zápas byl dobrým vyvrcholením našeho zápasového bloku.
Rozdělili jsme si týmy na dvě hřiště a mohlo se začít. Tolik kluků, kteří patří pomyslně do starší přípravky FC Vsetín by nám mohla závidět ledajaká fotbalová akademie!
Oba naše týmy ročníku 2007, nenechaly starším kamarádům nic zadarmo. Viktor hlásil po zápase naprosto vyrovnanou bitvu a chválil prakticky všechny hráče.
Druhému týmu, který jsem sledoval já, nemám zas až tak co vytknout. I když to při zápase určitě vypadalo jinak a já mnohokrát zvyšoval hlas a upozorňoval na nedostatky, zejména zrychlení hry, přihrávku, rychlý přechod 1 na 1, dostupování hráčů při bránění… Vše co jste dělali, jste určitě dělali v dobrém úmyslu a hlavně v obrovském nasazení. Je jasné, že se všechny tyto činnosti teprve učíme a včera určitě nikdo nic nevypustil a bojoval až na hranici svých možností. Ve výsledku tam bylo i mnoho krásných momentů, někdy i s gólovou tečkou.
Jen tak dále a nepolevovat v tréninkové přípravě.
O víkendu máme konečně po dlouhé době volno, tak si odpočiňte a v pondělí na schledanou.
Kdo není na pondělní zápas nominovaný, dojděte také, bude individuální tréninková jednotka s Viktorem.


14
května
19:53
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

CHAMPIONS TROPHY U10

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme odehráli na hlavním stadionu 1.FC Slovácka kvalifikační turnaj, ze kterého se postupuje na největší světový turnaj v kategorii U10 - Champions Trophy. Startovaly tady přední české, slovenské a chorvatské týmy.
Pro mnohé naše hráče to bylo poprvé, kdy hráli na tak velkém stadionu před tolika diváky a také se to zřejmě na většině projevilo po psychické stránce.
Ostudu jsme jistě neudělali, ale výkon většiny kluků, nebyl ani na polovině standardu, jak jsem od nich zvyklý.

Zápasy ve skupině

FC Vsetín - Piešťany 1:2
Zbranek Kuba

FC Vsetín - Baník Ostrava 1:2
Zbranek Kuba

Fc Vsetin - 1.FC Slovácko 3:1
Jakubkovič Adam, Kopřiva Dominik, Koňařík Jiří

FC Vsetín - Trenčín 0:3

Po základní skupině jsme skončili na posledním místě. Mrzí nás první zápas proti Piešťanom, v kterém jsme mohli bez problémů brát minimálně remízu. Proti Baníku asi nejpovedenější zápas. Realita - my nedáme jasnou tutovku, Baník ano.
Slovacko jsme si vychutnali. Opět jsme prohrávali ,ale po pěkných akcích a nádherných střelach, jsme v poslední petiminutovce otočili a konečně šli poděkovat perfektně fandícím rodičům. Trenčinu jsme konkurovali první polovinu utkání. Poté už byli Slováci jasně lepší.

O umístění 17.-20. místo

FC Vsetín - Jiskra Staré Město 5:4
Kopřiva Dominik 4, Koňařík Jiří

FC Vsetín - FC Rad Bělehrad 4:4 na penalty 1:3
Jakubkovič Adam 2, Jašek David

Motivace o takové umístění u některého hráčů značně ochabla,ale i tak jasně domimujeme prvních pár minut obou zápasů, ale po gólovém uspokojení soupeři trestají každou chybičku a málem se nám to nevyplácí.

Celkové 18. místo dneska asi kopíruje výkon mnoha našich hráčů.

Celkové pořadí turnaje na předních místech
1. Sparta Praha
2. Vojvodina Novi Sad
3. Baník Ostrava
4. AS Trenčín


12
května
11:07
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

TURNAJ NA BAŤOVĚ BYL VELKÝM PŘÍNOSEM

Minulou sobotu jsem byl zaneprázdněný pořadatelstvím domácího turnaje pro mladší žáky, proto jsem poprosil trenéra Aleše, zda by se ujal kormidla na Baťově, za což mu ještě jednou děkuji.
Turnaj byl hodně náročný, protože byl uspořádán pro ročníky 2006, ale my jeli sbírat zkušenosti.
Podrobný popis turnaje níže od trenéra Aleše Králíka...

V sobotu 6.5.2017 jsme zajížděli s kluky starší přípravky r. 2007 na Mezinárodní turnaj do Otrokovic, kde se hrálo v krásném sportovním areálu na Baťově. Zde nás již ráno přivítalo velmi příjemné slunečné počasí. Los skupin nám jako soupeře určil týmy SK Zlín, FC TVD Slavičín, Lokomotiva Trnava a 1. FC Slovácko. Všechny týmy zde přijeli s tím nej co mají, a tak jsme se většinou pasovali s kluky o rok staršími. Tak jdeme postupně .
FC VS – SK Zlín 2:2 (Kony, Adam) – zde jsme sehráli na začátek utkání, které mělo skončit vítězstvím. Po naší brance jsme následně soupeři gól darovali, kdy střela z půlky skončila v naší bráně. Následně jdeme opět do vedení, ale soupeř se nevzdává a opět srovnává. Následně mohl rozhodnout Adam, který v samostatném nájezdu trestuhodně selhal. No a když 10 sekund před koncem Tadeáš výtečně vyškrábnul střelu protihráče z pravé šibenice, tak došlo na dělbu bodů.
FC VS – Slavičín 8:1 (3x Adam, 2x Max, 2x Růža, Kony a Radek)
Z naší strany velmi pohodové utkání. Soupeř nekladl žádný odpor. Pouze míče nakopával a nebyl hrozbou pro náš tým. Jasná výhra, která měla kluky nakopnout……
FC VS – L. Trnava 1:8 (Adam)
…… jenže místo toho, aby nás nakopl, tak kluci šli na hřiště s tím, že se nemůže nic stát. Ikdyž jsem je nabádal, aby hráli své maximum, jelikož soupeř má kluky straší, silovější a fotbalově velmi chuťové. V tomto utkání se nám nepovedlo vůbec nic. Soupeř jasně dominoval, a zaslouženě nás přestřílel. Dravost a chuť kluků ze Slovenska je až obdivuhodná.
FC VS – 1. FC Slovácko 0:9
Utkání ze strany soupeře stejného charakteru jako od hráčů Trnavy. Jen byl rozdíl v našem pojetí, zde snaha kluků byla diametrálně pozitivnější. Zvuk soupeře je vyhecoval, ale prostě na tyto kluky to nestačí. Jsou urostlí, technicky výborně vybavení, a byla opravdu radost se dívat na kombinace soupeře. Kluci máme ještě na čem pracovat. V naší skupině jsme se umístili na 3. místě a v boji o umístění na nás čekali kluci z Kroměříže.
FC VS – SK HS Kroměříž 1:5 (Hajdič)
Z naší strany po fotbalové stránce nejpovedenější utkání. Snaha překonat soupeře byla velká. Zde nelze nikomu nic vyčíst. Ale opět doplácíme na náš nedůraz v obranné fázi a někdy až zbytečné ztráty míče. Hráči z Kroměříže si došli pro vítězství, ale neměli to zadarmo.
Na tomto turnaji si kluci odzkoušeli hru proti klukům starším, a hlavně v utkáních s Trnavou, Slováckem a Kroměříží ten rok byl znát. Hráči byli vysocí, silový, důrazní. Ale pro nás je to o sbírání zkušeností. Tak doufám, že jste si jich odnesli dostatek.


09
května
09:16
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

V PRVNÍM MISTROVSKÉ KRÁJSKÉM KOLE JSME PŘIVÍTALI CELEK PŘÍPRAVKY Z UHERDKÉHO BRODU

V pondělí 8.5. jsme odehrálí první utkání krajské soutěže starších přípravek.

Celek z Uherského Brodu nám kladl odpor pouze v prvním utkání, kde měl výhradně hráče ročníku 2006.
I tak jsme si technicky poradili a byli jsme výrazně lepším mužstvem.

V druhém utkání to bylo pouze na jednu branku. Soupeř neměl sebemenší šanci a postupem času ani snahu hrát, pouze odkopával. Tak jsme si alespoň zastříleli.

FC VSETÍN - UHERSKÝ BROD 8:4 , 18:0 celkem 26:4

Střelci: Jakubkovič Adam 11, Kročil David 3, Hajda Tomáš 3, Šíma Radek 3, Koňařík Jiří 3, Kalabus Maxim, Pala Tadeáš, Jašek David

Sestava: Pala Tadeáš, Juřínek Jonáš, Kalabus Maxim, Koňařík Jiří, Jakubkovič Adam, Jašek David, Kročil David, Šíma Radek, Palát Jiří, Zbranek Matěj, Hajda Tomáš
03
května
10:32
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

Nedávno odehrané mistrovské zápasy okresního přeboru

V minulých dnech jsme odehráli dvě utkání okresního přeboru.

V těchto zápasech si můžeme dokonale prověřit naše herní schopnosti, kde máme na vše daleko více času.
Zejména si hodně trénujeme zpracovávání míče ze vzduchu, za což jsme ve velké míře vděčni brankářům, (samozřejmě trenérům) těchto týmů, kteří řeší převážně rozehrávku tímto způsobem, snad aby ulehčili práci svým obrancům a záložníkům, kteří poté nemusejí vymýšlet různé kličky a finty... třeba to tam nějak propadne :-)

FC Vsetín - sd Lhota / Liptál 12:4 (5:2)

Branky: Kalabus Max 3, Kročil David 2, Koňařík Jiří 2, Palát Jiří 2, Juřínek Jonáš, Karola Ondřej, Zbranek Matěj

Sestava: Pala Tadeáš, Juřínek Jonáš, Hajda Tomáš, Jašek David, Palát Jiří, Koňařík Jiří, Kalabus Maxim, Kročil David, Zbranek Matěj, Svoboda Martin, Karola Ondřej, Zbranek Michael

Valašská Polanka - FC Vsetín 5:11 (2:6)

Branky: Jašek David 5, Jakubkovič Adam 3, Hajda Tomáš 2, Koňařík Jiří

Sestava: Pala Tadeáš, Juřínek Jonáš, Hajda Tomáš, Jašek David, Palát Jiří, Koňařík Jiří, Kročil David, Jakubkovič Adam, Karola Ondřej


20
dubna
20:55
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

SD PRLOV/BRATŘEJOV - FC VSETÍN 4:18 (2:7)

FC Vsetín - žáci
Dneska jsme odehráli v Bratřejově na opravdu perfektně připraveném trávníku (po sněhu, nebo dešti ani památky), další zápas okresního přeboru starších přípravek. Domácí borci v čele s Radkem Šímou ze začátku docela kousali, ale převaha našich devíti statečných byla jednoznačná, což se projevovalo na narůstajícím skore, ale zejména velkou radosti ze hry, která byla vidět ze všech vašich tváři.

Střelci:Kalabus Max 6,Koňařík Jirka 6, Juřínek Jonáš 3, Zbranek Mates, Jašek David, Palát Jirka


08
dubna
17:45
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

NA UMĚLCE POD PECNÍKEM BYLO DNESKA KRÁSNÉ FOTBALOVÉ ODPOLEDNE

FC Vsetín - žáci
FC VSETÍN - sd HORNÍ LIDEČ /LAČNOV 15:2 ( 7:1)

V prvním domácím mistrovském okresním zápase jsme přivítali houževnatý tým kluků a holek od H. Lidče.
Soupeř se sice snažil co to šlo, zejména brankář doslova čaroval, ale fotbalovost byla jednoznačně na naší straně.
Musím však podotknout, že mnoho našich akcí mělo opravdu velkou kvalitu v provedení a zakončení, což bylo vždy ohodnoceno velkým potleskem početného publika.

Branky: Jakubkovič Adam 7, Kalabus Max 4, Jašek David 3, Palát Jirka 1

Sestava: Zavadil Jenda, Pala Tadeáš, Juřínek Jonáš, Koňařík Jirka, Palát Jirka, Zbranek Mates, Jakubkovič Adam, Kalabus Max, Jašek David, Kročil David

Souběžně ve stejný čas na druhé polovině hřiště hráli také naši starší kamarádi ročníku 2006 svůj mistrovský zápas. A tak jsem dostal nápad, že bychom si mohli ještě prodloužit krásné fotbalové odpoledne a odehrát proti sobě kvalitních 30 minut. S trenérem jsme se hned dohodli a šlo se na věc.
Všem se to náramně líbilo a splnilo to 100% účel! Po domácích zápasech, kdy budeme opět hrát ve stejný čas, tento model můžeme klidně opakovat.


29
března
19:45
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

NÁROČNÁ, ALE ÚČELNÁ PŘíPRAVA PROTI NAŠIM STARŠÍM KAMARÁDŮM

V dalším středečním přáteláku, jsme poměřili síly s našimi 2006 .
Hrálo se na dvou hřištích, takže měli všichni kluci dostatečné a hlavně časově stejné herní vytížení. Hrací doba 3 x 24 minut.

V některých fázích zápasu, jsme dokázali se starším a silově vyspělejším soupeřem udržet krok, zejména zkušenější formace si velice zdárně vedle ve druhé třetině. Ve třetí třetina sil zákonitě ubývalo, z čehož pak pramenily následné chyby a nepozornost při rozehrávkách soupeře.
Včera jsme se přesvědčili, že technika a práce s míčem, je u některých stále ještě v "plenkách", proto je třeba poctivě docházet na tréninkové jednotky nejlépe 3x týdně, jinak se fotbalově moc posovat nebudeme.23
března
06:56
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

FOTBALOVÁ STŘEDA NA VSETÍNĚ

FC Vsetín - žáci
K DALŠÍMU STŘEDEČNÍMU UTKANÍ JSME SI TENTOKRÁT POZVALI TÝMY BRUMOVA A ZAŠOVÉ, KTERÉ MĚLY VE SVÉM STŘEDU NĚKOLIK STARŠÍCH HRÁČŮ, COŽ JSME VELICE KVITOVALI.

NÁŠ CELEK SE ROZDĚLIL NA DVĚ SKUPINY A ODEHRÁL S KAŽDÝM HOSTUJÍCÍM TÝMEM DVA POLOČASY, CELKEM TEDY 4 x 19 MINUT.

I KDYŽ BYLO CHLADNĚJŠÍ POČASÍ, NA BŘEZEN VŠAK NIC NEOBVYKLÉHO, KLUKŮM TO VŮBEC NEVADILO A PŘEDVÁDĚLI OPRAVDU VELICE DOBRÉ VÝKONY.
HRA MĚLA OBROVSKÉ TEMPO A ZEJMÉNA " ZKUŠENĚJŠÍ" FORMACE ODEVZDALA NA HRACÍ PLOŠE VŠE CO MĚLA. VELKÁ POCHVALA, TAK SI PŘEDSTAVUJI " ODJEZDĚNÝ" ZÁPAS!
NAŠE DRUHÁ FORMACE NEZŮSTÁVALA ZA PRVNÍ O MOC POZADU, BYL VŠAK JISTĚ VIDĚT VĚKOVÝ ROZDÍL ( U NĚKTERÝCH AŽ DVA ROKY) A S TÍM SPOJENÁ INDIVIDUÁLNÍ PRÁCE NA MÍČI VE VĚTŠÍ RYCHLOSTI. I TAK SI ZASLOUŽÍ TAKÉ VELKOU POCHVALU! NA ZDOKONALOVÁNÍ MÁME PŘED SEBOU JEŠTĚ MNOHO A MNOHO TRÉNINKOVÝCH JEDNOTEK.

FC VSETÍN - TJ ZAŠOVÁ 7:1
FC VSETÍN - ELSEREMO BRUMOV 6:7
Sestava: Koňařík Jiří, Juřínek Jonáš, Jakubkovič Adam, Bětík Radim, Kalabus Max, Jašek David, Kročil David

FC VSETÍN - ELSEREMO BRUMOV 4:10
FC VSETÍN - TJ ZAŠOVÁ 0:6
Sestava: Palát Jiří, Šíma Radek, Zbranek Jakub, Vráblík Marek, Jakeš Lukáš, Králík Tomáš, Karola Ondřej, Fusek Mates, Zbranek Matěj


18
března
17:22
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

POSLEDNÍ HALOVÝ TURNAJ SEZÓNY MÁME ZDÁRNĚ ZA SEBOU

Dnes jsme odehráli poslední turnaj pod střechou, v naší staré známé Zašové.
Do turnaje byl přihlášen i náš Vsetínský ročník 2008, a protože trenér Aleš potřeboval hráčskou výpomoc, mohl jsem na tento turnaj nanominovat více hráčů s tím, že někteří pomohou naším mladším kamarádům. Jak se později ukázalo, v závěrečném bilancování se více radovali borci pod trenérem Alešem. Tímto jim ještě jednou blahopřejeme.
Ze 7 odehraných zápasu, jsme dnes předvedli v 6,5 zápasech dobrý výkon. Pouze s Juřinkou jsme si v první části utkání mysleli, že se asi porazí sama a hned jsme dostali 2 góly, na které jsme asi po 8 tutovkách bohužel nedokázali odpovědět a prakticky si " odstřelili " umístění na " bedně ".
Takový je někdy fotbal, doufám, že si však vezmeme z tohoto zápasu alespoň velké ponaučení.
V ostatních zápasech jsme předvedli, že fotbal hrát umíme, a i když jsem prohráli ještě s Baníkem a Vítkovicemi, podali jsme i v těchto zápasech dobrý bojovný výkon, za který se nemusel ani jeden z vás stydět . Největší náboj měl dnes zápas proti domácí Zašové, kdybychom takhle bojovali v každém zápase, byla by to velká paráda.

Po právu byl dnes vyhlášen jako nejlepší hráč celého turnaje Radim Bětík, který odvádět skvělou práci jak dopředu, tak dozadu a byl velkým přínosem pro náš tým!

Výsledky

FC VS. - Nový Jičín 4:0
Juřínek, Kročil, Jašek, Bětík R.

FC Vs. - TJ Jarcová 3:0
Bětík R., Šíma, Koňařík

FC Vs. - FC Vs. 08+07 6:0
Koňařík 2, Bětík 2, Šíma, Kročil

FC Vs. - TJ Zašová 4:3
Koňařík 2, Bětík R. 2

FC Vs. - TJ Juřinka 1:2
Juřínek

FC Vs. - FC Baník Ostrava 2:3
Šíma, Bětík R.

FC Vs. - MFK Vítkovice 1:3
Bětík R.

Pořadí
1. Baník 18 bodů
2. Zašová 15 bodů
3. FC Vsetín 08+07 13 bodů
4. Vitkovice 13 bodů
5. FC Vsetín 2007 12 bodů
6. Juřinka 7 bodů
7. Nový Jičín 2 body
8. Jarcová 1 bod

Sestava : Láďa Sedlák
Max Kalabus, David Jašek, David Kročil, Jirka Koňařík, Jonáš Juřínek, Radek Šíma, Aleš Bětík, Radim Bětík15
března
19:07
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

DNEŠNÍ PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY NABÍDLY MNOHO KRÁSNÝCH MOMENTŮ

FC Vsetín - žáci
Středa je u našeho týmu hrací den, a tak dnešní pozvání přijaly týmy Valašského Meziříčí a Kateřinic. Rozdělili jsme síly do dvou družstev v barvách Vsetína a odehráli s každým hostujícím týmem dva poločasy, celkem 4 x 18 minut.
Hra na obou hřištích měla obrovský náboj a na všech hráčích byla vidět velká chuť předvést se, v co nejlepším fotbalovém světle.
Za dnešní výkon patří všem obrovská pochvala!

FC Vsetín 2007 - Kateřinice 6:1
FC Vsetín 2007 - Valašské Meziříčí 22:7
FC Vsetín 2007+2008 - Kateřinice 4:10
FC Vsetín 2007+2008 - Valašské Meziříčí 4:3


09
března
08:02
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

DALŠÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

FC VSETÍN - SOKOL KATEŘINICE cca 12:5
Hrací doba 24 x 24 x 18 minut

Je za námi jeden z dalších přípravných zápasů, tentokrát jsme si pozvali vrstevníky z Kateřinic.

Soupeř přijel pouze se 7 hráči, a tak jsme po domluvě s trenéry, do druhé a třetí třetiny postavili do obou branek naše brankáře Tada a Láďu. Oba dva předvedli velmi dobrý výkon! Zejména rozehrávka nohou měla u obou obrovskou kvalitu.

V poli jsme se ale někteří stále ještě "hledali".
Chyběla nám větší odvaha, rychlejší reakce a vyhodnocení, kdy jít do samostatné akce 1:1, nebo volit přihrávku, nebo využít volný hrací prostor k naběhnutí, popřípadě přenesení hry(míče).

Nebojte, v tomto věku to je zatím ještě přirozené, ale už začíneme pomalinku pracovat na zdokonalování těchto herních situací, abychom se posunuli zase o pomyslný fotbalový krůček dále.

Sestava: Tadeáš Pala, Ladislav Sedlák
Maxim Kalabus, David Jašek, Jiří Palát, David Kročil, Jiří Koňařík, Adam Jakubkovič, Matyáš Fusek, Jan Zavadil, Radek Šíma, Lukáš Jakeš


02
března
06:34
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

PRVNÍ PŘÍPRAVA NA UMĚLÉ TRÁVĚ

FC Vsetín - žáci
FC VSETÍN - TJ ZAŠOVÁ 12 - 13

Včera jsme odehráli letošní první venkovní přátelské utkání, na naší umělce pod Pecníkem.
Soupeřem nám byla naše stará známá Zašová.
Trenér Ondra Koňařík již ráno avizoval, že bude mít ve svém týmu menší " marodku", a tak si pozval do svého týmu několik kvalitních hráčů z okolí Valmezu, některé ročníku 2006 a do branky vzal svého staršího syna ročníku 2005, který hájí barvy V.M.

Takový kádr soupeře, který nás dokonale prověří, jsme jen kvitovali.

Pro naše hráče to bylo velmi těžké utkání, kde museli především zapojovat vlastnosti typu - síla, bojovnost, pohyb zpět po ztrátě míče, ale především rychlost! Rychlou práci s míčem i pohyb bez míče a k tomu pomalinku přidávat kombinační schopnosti.

Celkový dojem ze zápasu hodnotím jako velmi dobrý.
Také musím vypíchnout - Davida Kročila a Matese Fuska, kteří se mi nejvíce libili.

Včera jste se sami mohli přesvědčit, že čím budete starší, nikdo vám na hřiští "nedá" nic zadarmo. Pouze pravidelným tréninkem, na kterém budete poctivě pracovat od začátku, až do konce se můžete výkonostně posouvat stále nahoru.
Jak se říká: těžce na bojišti, lehce na cvičišti :-)

S trenérem hostů jsme se také domluvili na dalších dvou přípravných zápasech. Příští středu opět na naší umělce, v následujícím týdnu na umělce v Zubří, která má rozměry hřiště pro starší přípravky.


19
února
21:24
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

TOP TURNAJ - TOP VÝKON, V ZAŠOVÉ OPĚT SKVĚLE !

FC Vsetín - žáci
V sobotu jsme odehráli v Zašové další skvěle obsazený turnaj, na kterém se představily převážně Top moravské týmů ročníku 2007!

Po mnoha omluvenkách z důvodu nemocí, jsme do Zašovské haly dojeli pouze v 7 hráčích. Jak se však později ukázalo, přirovnal bych naše borce k postavám, z legendární westernovky „SEDM STATEČNÝCH“!

Hrálo se 7 zápasů po 13 minutách a já jsem za celou dobu turnaje nezaznamenal, že bychom na chvilku polevili, nebo vypadli z rytmu. Vždy se stane, obzvlášť u tak mladé kategorie, že si mužstvo vybere nějakou slabší chvilku a nějaký zápas se mu nepovede. V sobotu taková chvilka v mužstvu FC Vsetín nenastala a jako celek jste předvedli zatím nejkompaktnější a nejlepší výkon, co jsem u vás viděl. To, že jste udělali sem tam nějakou individuální chybku… kdo nic nedělá, nic nezkazí.

Pojďme na zápasy

FC Vsetín - MFK Vítkovice 0:2
Hned v prvním zápase, jsme narazili na velice zdatného soupeře, jak po technické, tak po silové stránce. Vůbec jsme však netahali za kratší konec, naprosto, ale naprosto vyrovnaný zápas. Rozhodl fakt, kdo dá první gól. My měli dvě tutovky a nedali, soupeř měl také dvě a dal.

FC Vsetín – TJ Zašová zelení 4:2 Adam Jakubkovič 3, Jiří Palát
Na poslední chvilku se z turnaje odhlásilo Valašské Meziříčí a tak Zašová musela rozdělit svůj top tým na dva, ale i tak předváděla super technickou kopanou. Dokonce jsme prohrávali 2:1, poté jsme však roztočili náš kolotoč a dojeli si pro zaslouženou výhru.

FC Vsetín – TJ Zašová modří 7:1 Adam Jakubkovič 2, Jiří Koňařík, Jonáš Juřínek, Martin Svoboda, Jiří Palát, David Jašek
V zápase jsme nic nepodcenili a sázeli jednu krásnou branku za druhou, jak po individuálních akcích, tak po krásných kombinacích. Naše sebevědomí se zvyšovalo.

FC Vsetín – RAFK Rajhrad 1:1 Jiří Koňařík
Opět vyrovnané a velice kvalitní utkání od obou týmů. My máme několik dobrých šancí, ujala se pouze jedna. Soupeř vyrovnává několik sekund před koncem.

FC Vsetín – HFK Olomouc 3:0 Jiří Koňařík, Jonáš Juřínek, Adam Jakubkovič
Zase zvyšujeme obrátky. Na co sáhneme, to se nám daří. Sebevědomé Hanáky dokonale zaskakujeme, ale naprosto po právu. Dominujeme po celou dobu utkání. Jenda v brance super – první čisté konto!

FC Vsetín - FC Baník Ostrava 2:0 Adam Jakubkovič 2
Jestli jsme dokonale zaskočili HFK, tak pomyslnou třešničku na dortu, jsme si nechali pro většinou o hlavu vyšší urostlé mladíky z Ostravské fotbalové akademie.
Z naší strany naprosto precizně zvládnutý zápas. Bylo tam vše - bojovnost, odhodlání, technika a dobré zakončení. Dokonce jindy „tiší“ trenéři Baníku museli zvyšovat hlas a dávat pokyny typu -rozběhejte je víc a roztahujte to do stran :-) …Jenda druhé čisté konto a skalp věhlasného soupeře.

FC Vsetín – FC Svratka Brno 2:3 Adam Jakubkovič 2
V posledním zápase jsme také nic nepodcenili, ale sil zákonitě ubývalo. Brnu se podařilo v krátkém čase 2x skórovat. Do konce zápasu zbývalo 5 minut a kdo jiný, než Adam Jakubkovič vzal na svá bedra zodpovědnost a svým střeleckým umem, dokázal ještě vyrovnat. Brňané však z posledního útoku po krásné střele, brali všechny body. Remíza by byla spravedlivá, ale nám to vůbec nepokazilo radost, ani dojem z celého turnaje.

Po opravdu parádním výkonu celého mužstva, jsme v konečném účtování obsadili 2.místo!

Adam Jakubkovič zaslouženě přebral jedno z individuálních ocenění, stal se nejlepším střelcem celého turnaje – 10 gólů!

Byli jsme také ústně oceněni a pochváleni, jako tým - z největším počtem vstřelených gólů, celkem 19! SUPER, ZÁSLUHA CELÉHO TÝMU!


Sedm STATEČNÝCH : Jenda Zavadil, Jonáš Juřínek, Jiří Koňařík, David Jašek, Jiří Palát, Martin Svoboda, Adam Jakubkovič

Konečné Pořadí
1. MFK Vítkovice 17:3 18b
2. FC Vsetín 19:9 13b
3. FC Svratka Brno 8:6 11b
4. RAFK Rajhrad 12:5 10b
5. FC Baník Ostrava 9:10 10b
6. HFK Olomouc 7:11 7b
7. TJ Zašová zelení 8:24 7b
8. TJ Zašová modří 7:19 2b


10
února
07:29
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

PRÁZDNINOVÝ TÝDEN

FC Vsetín - žáci
V příštím týdnu máte prázdniny a už jsem dostal několik omluvenek, že jedete s rodiči na lyže, nebo máte jiné ativity, což je naprosto v pořádku.

Aktivně si odpočiňte u jiných sportů, ať máte zase větší chuť a hlad po fotbale :-)

Trénink bude pouze ve čtvrtek v HALE JANOVÁ od 16:00
Poté určím nominaci na sobotní turnaj v Zašové, kde nás čekají především ligové týmy.

Přeji vám krásné " ještě zimní " prázdniny a hlavně ať se ve zdraví setkáme.


30
ledna
08:25
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

BRUMOV NÁS DOKONALE PROVĚŘIL

FC Vsetín - žáci
FC VSETÍN - ELSEREMO BRUMOV r.2006
5 - 11 ( 3:4, 1:3, 1:4)

Včera jsme odehráli v Janové další kvalitní halový zápas, proti starším klukům z Brumova.
Byla to dobrá příprava, proti technicky zdatnému soupeři. Brumov nás, až na první třetinu (hrálo se 3 x 28 minut) kombinačně přehrával, měl ve svém týmu několik zdatných hochů, kteří nám dělali velkou starost, svou rychlou technickou prací s míčem a dobrým zakončením.
Z našeho týmu se jim dokázal „vyrovnat“ nejlépe Dominik. V brance pak dobře zachytali oba „gólmani“ Jenda a Tadeáš.

Sestava: Zavadil, Pala
Jašek, Kalabus, Svoboda, Palát
Kročil, Hajda, Kopřiva, Zbranek

Dnes vás očekávám na tréninku. Jak jste si jistě včera všimnuli, je pořád na čem pracovat :-)
Ve středu od 16:00, budeme hostit v dalším přípraném zápase na umělce pod Pecníkem kluky ze Zašové.


14
ledna
22:46
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

TURNAJ V ZAŠOVÉ MĚL ZASLOUŽENOU STŘÍBRNOU PŘÍCHUŤ

FC Vsetín - žáci
Dnešní turnaj v Zašové měl velice dobrou úroveň a kvalitu. Kromě našich mladších kamarádů od trenéra Králíka, dojely všechny zbylé týmy (i ligové), s ročníkem 2007!
Hrací doba – každý s každým, zápas 13 minut

Pojďme pěkně popořadě…

FC Vsetín - Vítkovice 1:2 (Jirka Koňařík)
Do poloviny zápasu máme hru plně pod kontrolou. Jirka střílí pěknou branku a Adam dává tyč. Dělá nám však velké problémy rozehrávka od brankáře. Nedokážeme se dobře chytajícímu Jendovi uvolnit, naběhnout, a tak po dvou špatných rozehrávkách dostáváme úplně laciné góly, na které už neodpovíme. Prohráváme naprosto zbytečně a Vítkovicím darujeme vítezství.

FC Vsetín – Zašová 2:1 ( Adam Jakubkovič, David Jašek)
Zašová nám nedává nic zadarmo a v osobních soubojích tahá za delší konec. Ve svém středu má několik velice dobře technicky vybavených borců. My však chceme odčinit Vítkovice, a tak jeden z nejkvalitnějších zápasů turnaje dokážeme přetavit ve vítezství.

FC Vsetín - Valašské Meziříčí 8:0 (Adam Jakubkovič 3, Jirka Koňařík 2, Jirka Palát, David Kročil, Jonáš Juřínek)
Jednoznačná dominance ve všech fotbalových dovednostech! Tento zápas jsme si naprosto užili a odměnou nám bylo konečné skóre.

FC Vsetín – Sigma Olomouc 0:1
Naprosto nejlepší zápas turnaje! Takto si představuji bojovnost a fotbalové odhodlání na hrací ploše. O těsné prohře rozhodla jediná chybička minutu před koncem, kdy jsme namazali hráči soupeře přímo před naši branku. Po zápase jsme však odcházeli se vztyčenou hlavou a za potlesku celé haly. Krásný zážitek!

FC Vsetín – Rožnov pod Radhoštěm 1:2 (Jonáš Juřínek)
To, co se dělo v předešlém zápase, bylo pravým opakem proti Rožnovu.
Brzy jsme se ujali vedení a čekali, že přidáme dalších několik branek. Opak byl pravdou! Naprostá hrůza a postupem času beznaděj. Nikdo nevzal zodpovědnost na sebe! Rožnov v závěru dokázal vytěžit ani ne z minima, ale z ničeho maximum a zvítězil.

FC Vsetín - SK Hranice 4:0 (Adam Jakubkovič 4)
Po trochu delší a hlasitější debatě v kabině, jsme nastoupili proti dobře hrajícím klukům z Hranic jako vyměnění a od první chvíle bylo jasné, že už nechceme tak dlouze debatovat a jdeme si po dobrém hernímu výkonu celého mužstva a střeleckém umu Adama, za dalším vítězstvím.

FC Vsetín – FC Vsetín 2008 8:1 ( Adam Jakubkovič 4, Jirka Koňařík 2, David Jašek, Jirka Palát)
I když jsme nastoupili v posledním zápase proti našim kamarádům, v zápase je vědomě nemůžeme šetřit.
Chci však všechny mladší kluky pochválit za velkou odvahu a bojovnost po celý turnaj, kdy nevypustili jediný souboj a hráli vždy (byť mnohdy za nepříznivého stavu), až do konce každého zápasu naplno!

Samozřejmě pochvalu zaslouží celý náš tým. Kromě dvou zápasů, hodnotím dnešní výkon za velmi dobrý.
Jenda v Brance předváděl nadstandardní zákroky a až se ještě trošičku zlepší rozehrávka nohou, bude to parádní podívaná.
Adam Jakubkovič byl až na několik málo výjimek tahounem týmu po všech stránkách. Oprávněně mu proto dnes patřila i cena za nejlepšího střelce celého turnaje - 12 gólů !

Pořadí turnaje
1. Sigma Olomou
2. FC Vsetín
3. TJ Zašová
4. FC Rožnov pod Radhoštěm
5. SK Hranice
6. MFK Vítkovice
7. TJ Valašské Meziříčí
8. FC Vsetín r. 2008


19
prosince
11:46
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

ROZLOUČENÍ S PODZIMNÍ FOTBALOVOU SEZÓNOU

FC Vsetín - žáci
V sobotu jsme se náležitě rozloučili s letošní podzimní fotbalovou sezónou.

Od 14:00 ve sportovní hale Janová probíhalo rozmanité sportovní odpoledne, kde jsme se společně se všemi rodinnými příslušníky dostatečně „vydováděli“.

V první části si mohl každý vybrat, zda bude hrát florbal, badminton, stolní tenis, nebo fotbálek na malé hřiště.

V druhé části jsme odehráli na celé hřiště (halu), nezapomenutelný fotbalový zápas, do kterého se zapojili úplně všichni -tátové, maminky, sestry, bráchové.

Po posledním hvizdu si dětí otevřely několik láhví dobrého dětského šampáňa a poté jsme se přesunuli do restaurace, kde na nás čekala křupavá pizza a také jsme museli samozřejmě doplnit pitný režim :-)

Děkuji všem zúčastněným, za krásné sportovní a kulturní zážitky!


12
prosince
08:51
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

HALOVÉ UTKÁNÍ PROTI BRUMOVU MĚLO VELKOU KVALITU

Včera jsme odehráli v Janové přípravné utkání proti soupeři z Brumova, který měl v kádru převážně kluky ročníku 2006 a pro naše borce to mělo opravdu obrovský přínos.
Hráli jsme na dvě čtverky a hrací doba byla 30 x 30 x 20 minut - byla to pořádná porce fotbalu.

Utkání až na malé vyjímky, mělo opravdu vysoké tempo a velkou herní kvalitu obou týmů. Zejména první útok Brumova nám nedal nic zadarmo a potrestal každou naši chybku. Celkové skóre zápasu se zastavilo na cifře 15:15

Do budoucna jsme s Brumovem domluveni na dalším podobném utkání a už teď se těšíme.

Sestava
Juřínek, Jakubkovič, Kročil, Jašek
Kalabus, Palát, Zbranek J., Jakeš29
listopadu
09:13
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

TURNAJ PÚCHOV

Text Radek Fojtů

V neděli jsme odehráli v Púchově první halový turnaj v této sezóně.
Turnaj měl velice kvalitní obsazení a určitě splnil účel.
Hráli jsme na dvě čtverky, všichni kluci měli v zápasech naprosto stejnou minutáž.
A o to v této kategorii především jde.

Na herní kvalitu TOP slovenských týmu ( Trenčín, Ružomberok, Žilina) jsme popravdě neměli, ale ostatní týmy byly dobrou konfrontací.

Celkově bych chtěl vyzvednou Jirku Koňaříka, který byl tahounem týmu a Maxe Kalabuse za jeho neúnavnou bojovnost.


Vsetín - Púchov 1:4 Jakubkovič
Vsetín - Trenčín 9:0
Vsetín - Rožnov 4:0 Koňařík 2, Kročil, Jakubkovič
Vsetín - Žilina 0:4
Vsetín - Ružomberok 2:7 Koňařík, Kalabus
Vsetín – Kozlovice 4:3 Kalabus 2, Jakubkovič, Palát
Vsetín – Brumov 2:3 Kalabus, Koňařík


25
listopadu
07:55
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

HALOVÝ TURNAJ PÚCHOV

Sraz v neděli 27.11. v 7:10 - parkoviště u nádraží ČSAD

Nominace: Zavadil Jan, Juřínek Jonáš, Koňařík Jiří, Kalabus Max, Jakubkovič Adam, Kročil David, Jašek David, Palát Jiří, Svoboda Martin

Startovné 70 €, na hráče cca 215 Kč


15
listopadu
12:02
STARŠÍ PŘÍPRAVKA ročník 2007
Autor: Martin Zbranek

KORŇA SE POVEDLA !

FC Vsetín - žáci
V sobotu jsme odehráli v naší známé „futbalové aréně KORŇA „ velice kvalitní turnaj pro ročník 2007
Seznam přihlášených byl nabitý předními slovenskými i českými týmy, a tak se hrál fotbal na poměry starších přípravek opravdu na vysoké úrovni.

Je velice potěšující, že jsme ani v jednom zápase nebyli horším týmem.
Pojďme ale popořadě…

FC VSETÍN – FKP DÚBRAVKA BRATISLAVA 1:2
Branka: Jakubkovič Adam
první zápas naprosto bez nasazení, bojovnosti, touze po vítězství… soupeř poté už nevyhrál jediný zápas, jen my jsme mu dali předčasného ježíška v podobě 3 bodů.
…všechno zlé, je ale k něčemu dobré…

FC VSETÍN – FC BANÍK OSTRAVA 1:2
Branka: Jakubkovič Adam
Po prvním zápase jsme si v šatně promluvili pořádně od plic a najednou bylo na hřišti úplně jiné mužstvo…najednou jsme v některých fázích přehrávali stejně staré vrstevníky z Ostravy a pouze hrubé ovlivnění hlavního arbitra, nás po posledním hvizdu lehce rozesmutnělo… protože pár sekund před koncem za stavu 1:1, 2x v krátkém sledu „ asi nevědomky přehlédnul „ jasné fauly na naše hráče, po kterých jsme dostali druhý gól. Nevadí i takový je někdy fotbal. I tak to byl jeden z nej, nej, zápasů z naší strany na turnaji.
Převelkou pochvalu zasloužil Jenda v brance! Byl to jeho zápas, a jak se později ukázalo, nastartovalo ho to k excelentním výkonům, po zbytek turnaje.

FC VSETÍN – CFT ACADEMY SLOVAKIA 3:2
Branky: Jakubkovič Adam 2, Koňařík Jiří
Do dalšího zápasu jsme nastoupili s velkým sebevědomím a odhodláním získat první body. Technicky jsme opět dominovali, ale utkání se nevyvíjelo podle našich představ a pět minut před koncem jsme po drobných chybičkách ještě 2:1 prohrávali. Viděl jsem však na každém hráči, jak moc touží se zápasem něco udělat. Nasazením a vůlí po vítězství, se vám to společně podařilo! Radost byla veliká :-)
Mimochodem, CFT utrpěla první a zároveň poslední porážku ve skupině.

FC VSETÍN – MŠK PÚCHOV 1:1
Branka : Koňařík Jiří
V zápase jsme opět nic nevypustili, soupeře jsme celou dobu atakovali na jeho polovině, nemám jedinou výtku k bojovnosti. O remíze rozhodlo – mnoho neproměněných šancí a ojedinělý únik hostujícího útočníka.

FC VSETÍN – MŠK MARTIN 2:0
Branky : Jakubkovič Adam, Koňařík Jiří
Poslední zápas ve skupině jsme si náležitě užili. Dominovali jsme ve všech dovednostech a jen trošičku více štěstíčka a skóre mohlo být daleko výraznější. I tak obrovská spokojenost.

Po základní skupině nás dělil pouze bod od finálové skupiny, ale to vůbec nevadilo, i tak jsme se těšili na dobré soupeře, ve skupině o 10-12 místo, Polské APMT KRZESOWICE a FAMT PREŠOV!

FC VSETÍN – APMT KRZESOWICE 2:0
Branky: Kopřiva Dominik, Pala Tadeáš
Po dlouhé přestávce jsem měl obavy, abychom „ neztratili“ formu ze základní skupiny. Opak byl pravdou. Polskému týmu jsme takřka nepůjčili balón, a když už se něco nepovedlo, měli jsme přece v brance Jendu :-)

FC VSETÍN – FAMT PREŠOV 5:0
Branky: Kopřiva Dominik 3, Jakubkovič Adam 2
Poslední zápas turnaje byla z naší strany jedna velká exhibice!
Každý hráč měl sebevědomí na rozdávání a některé kličky, které jsem u vás viděl, neumí v takové rychlosti ani Messi, nebo Ronaldo :-). Soupeř věhlasného jména se nestačil divit, jaký jsme mu přichystali kolotoč a trenér mi po zápase říkal, „ co to máte za výběr, odkud až stahujete hráče, z celého kraje?“ :-)

Vzpomínáte po druhé prohře po Baníku, jak jsem všem v šatně říkal, VYKAŠLETE SE NA VÝSLEDKY, NEPOČÍTEJTE BODY, HREJTE SI FOTBAL, KTERÝ VÁS BUDE BAVIT, KTERÝ SI UŽIJETE, MAKEJTE VŠAK NAPLNO A I TY VÝSLEDKY SE DOSTAVÍ… poslouchat umíte :-)

Velká pochvala patří celému týmu v této sestavě do jednoho
Jenda Zavadil
Jonáš Juřínek, Max Kalabus, Jirka Koňařík, Adam Jakubkovič, David Jašek
Kuba Zbranek, Jirka Palát, Dominik Kopřiva, Tadeáš Pala, David Kročil


Závěrem velká pochvala rodičům, za nádherné a slušné povzbuzování, dodržování stravovacího a hlavně pitného režimu a za přispění k dobré atmosféře dětí, mezi zápasy.

Počet přístupů
od prosince 2012

506274

Počítadlo