U10 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2012
Autor: Vojta Polčák

V Kelči nakonec vítězíme

Nedělní odpoledne patřilo fotbalu, tentokrát zajíždíme do Kelče k dalšímu kolu okresního přeboru.
Začátek i celý průběh zápasu byl hodně vyrovnaný, hrálo i skórovalo se na obou stranách.
Ke konci utkání máme o něco více sil a naše těsné vedení potvrzujeme dalším gólem.
Soupeř i my hodně chybujeme a to ne jen v obraně ale pochvala patří všem naším hráčům.
Bojovali do samého konce zápasu.

Kelč – Vsetín U10 10:12 poločas 6:6

Góly: Augusta 3x, Krátký 2x, Kopecký 2x, Šuráń 2x,Malík, Loučka, Trnka.

Sestava: Vojáčková, Trnka, Loučka, Kopecký, Šuráń, Vyškovský, Plandor, Zimek, Augusta, Polčák, Nerodil, Krátký, Malík, Syniuk.

28
záři
00:00

Choryně byla nad naše síly

Pondělní odpoledne pokračujeme dalším kolem okresního přeboru a soupeřem nám tentokrát je TJ Sokol Choryně.
Když jsem viděl, jak soupeř nastupuje na rozcvičku tak mě bylo jasné, že to bude složitý zápas. O dva roky starší a o hlavu i dvě větší kluci naháněli opravdu respekt.
První poločas jsme drželi krok a i šance na vyrovnání tam byla, poločas uhráváme 2:4
Začátek druhého poločasu se určitým hráčům vůbec nepovedl, nechodíte na tréninky a pak absolutně nechápete, co se po vás vlastně chce! Tři góly za jedno střídaní a zápas je rázem rozhodnutý. Ostatní přestali hrát a chápu, že tohle srazí každého hráče, který se snaží něco uhrát. V posledních deseti minutách zápasu zvedáme hlavy a střílíme 4 góly po sobě a korigujeme výsledek na 6:9

Vsetín U10- TJ Sokol Choryně 6:9

Branky: 3x Zbranek, 2x Krátký , Augusta.

Sestava: Vojáčková, Zbranek, Nerodil, Augusta, Polčák, Bačinský, Kopecký, Vyškovský, Plandor, Tkáč, Zvoníček, Syniuk, Malík, Křížek, Krátký.

28
záři
00:00

Páté kolo okesního přeboru

Tentokrát zajíždíme do nedalekého pěkného sportovního centra v Liptálu
Máme ideální podmínky a hrajeme na umělé trávě. Zápas začínáme aktivně, hra je hodně vyrovnaná a skóre se mění pravidelně na obou stranách. Prvních 30 minut zvládáme a jdeme do druhé půlky zápasu s těsným náskokem ve vedení 4:3
Druhý poločas se hraje ve stejném duchu, daří se nám lépe bránit a hlavně proměňovat vytvořené šance. Po zásluze vyhráváme 10:7
Co můžu říct, některé pasáže zápasu se nám docela povedly. Pochvala za celkové nasazení patří všem hráčům. Hra nás bavila a opravdu slušný zápas plný soubojů a fotbalového nadšení.

Liptál - Vsetín U10 7:10

Góly: Loučka 3x,Trnka 2x, Krátký, Malík, Martinka, Kopecký, Křížek.

Sestava: Vojáčková, Martinka, Loučka, Křížek, Trnka, Šuráń, Vyškovský, Kopecký, Polčák, Hulan, Krátký,Plandor, Tkáč, Malík, Zimek,

21
záři
22:32

Čtvrté kolo patřilo Brankám

V pondělí hrajeme doma na Tyršovce a soupeřem jsou nám Branky na Moravě.
První půlka zápasu je velmi vyrovnaná a šance na góly jsou na obou stranách, i tak poločas prohráváme 2:3
Do druhé půlky zápasu vstupujeme s tím, že vyrovnáme a zápas otočíme, ale vůbec se to nedařilo.
Ztrácíme pohyb, obrana nedokáže vůbec reagovat na volné hráče a někteří obránci postrádají i orientaci v prostoru hřiště. Náš útok má plno šancí a některé akce jsou moc povedené, ale chybí gólové zakončení!
Soupeř využívá našich chyb a to hlavně v obraně, úspěšně skóruje a po zásluze vyhrává.

Vsetín U10 – Branky 3:7 - poločas 2:3

Góly: Šuráň, Kopecký. T 2x.

Sestava: Martinka, Trnka, Loučka, Kopecký, Vyškovský, Krátký, Šuráň, Křížek, Zimek, Plandor a Tkáč.

11
záři
12:50

Třetí kolo Okresního přeboru se nám povedlo

V pátek za pěkného počasí zajíždíme na sousední hřiště v Jablůnce.
Čeká nás zápas 2x30 minut proti Jarcové a Jablůnce U10.
Od začátku zápasu máme herní převahu a soupeře držíme pod tlakem.
Hra nás baví a spoustu pěkných přihrávek, které nakonec končí góly těší nás i přihlížející rodiče. Útočníci se opravdu předváděli v plné parádě, jen větší roztažení hry v určité fázi zápasu chybělo. Vše se ale časem doladí a bude to zase o něco pohlednější fotbal.

Poslední zápas to byl pro Viléma Karolíka, který se tímto s námi loučí.
Vildo, děkujeme za společné prožité fotbalové roky.

Jarcová /Jablůnka U10 : Vsetín U10 5:15

Branky: Kopecký. T 5x, Krátký 4x, Trnka 3x, Vyškovský , Hulan,Šuráň .
Sestava: Vojáčková, Polčák, Kopecký,Krátký,Šuráň, Zimek, Vyškovský, Loučka, Křížek, Trnka, Karolík a Hulan.

07
záři
00:00

Vyrovnaný zápas do samého konce

V pondělí navečer hrajeme druhý zápas okresního přeboru. Soupeřem je nám tentokrát Podlesí u Valašského Meziříčí.
První poločas nám vůbec nevyšel, dva vlastní góly a velké chyby v obraně.
Poločasové skóre poskočilo na 3:6
Po krátké poradě o poločase, se začínáme probouzet a vše vypadá, že nepříznivý stav utkání 3:7 i otočíme.
Vše se stalo a postupně vedeme ale soupeř bojuje i skóruje.
Konečné skóre utkání se zastavuje na 11:11.

Následují penalty, kde zase vítězíme.

Pochvala za bojovnost patří všem hráčům.

Vsetín U10 - Podlesí 11:11

Branky: 3x Loučka. 3x Kopecký. T, 3x Trnka, 1x Malík, 1x Vyškovský.

Sestava: Vojáčkova, Trnka, Loučka, Kopecký. T, Vyškovský, Polčák, Malík, Šuráň, Krátký, Křížek, Kopecký. R, Tkáč, Zimek, Hulán, Karolík a Plandor.

29
srpna
15:22

První kolo Okresního přeboru se nám povedlo

V pátek podvečer zajíždíme do nedaleké Hošťálkové, čeká nás první zápas Okresního přeboru.

První poločas hrajeme živě a dobře, stav 7 : 1 hovoří za vše.
V druhém poločase zkoušíme hrát na jiných postech, což v této věkové kategorii je jen a jen dobře.
Hra se úplně mění a nám nefunguje vůbec část obrany, dostáváme rychlé 4 góly a za stavu 7 : 6 to vypadá hodně špatně. Posilujeme obranu a celková hra se opět mění, dáváme rychlé 3 góly a soupeř nedokáže do konce utkání již odpovědět.
Po skončení utkání kopeme penalty a opět ukazujeme, že tohle nám jde na jedničku.
Celková pochvala za bojovnost při utkání patří všem hráčům.

Hošťálková/Kateřinice : Vsetín U10. 6 : 12

Branky: Loučka, Trnka, Hulán, Krátký 4x, Kopecký 3x, Malík 2x.

Sestava: Martinka Tomáš, Loučka Matouš, Trnka Matouš, Vyškovský Matyáš, Kopecký Tomáš, Krátký Vojta, Polčák Robin, Kopecký Radek, Šafařík Lukáš, Malík Matěj, Hulán Artem a Dvořák Vojta.

19
června
00:00

Přáteláček ve Valašském Meziříčí

Ve čtvrtek podvečer zajíždíme do Valašského Meziříčí k přátelskému utkání. Tým máme tentokrát poskládaný z ročníku 2013,2012 a 2011. Domácí tým VM je výhradně ročníku 2012. Ve velkém vedru kluci zvládli celkově 65 minut vydařené hry. Celkové skóre jsem přestal počítat po dvacátém gólu ale ti nejmenší počtáři hlásí dokonce něco okolo třiceti gólu a že velký podíl na vstřelení tolika branek měli právě i oni. I soupeř zaznamenal minimálně 8 zásahu a to že jsme hráli opravdu naplno, vypovídají naše dresy, které jsem večer vracel a opravdu totálně promočené. Hra nás bavila a pochvala patří úplně všem hráčům.

Sestava: Martinka, Trnka, Loučka, Šuráň, Kopecký, Křížek, Krátký, Augusta, Polčák, Leskovjan, Bačinský.

24
května
12:09
Autor: Martin Zbranek

MINITURNAJ VE VALMEZU PRO 2011

V neděli se konečně také dočkala část našeho týmu, prvního přípravného turnaje po dlouhé době.

Ve Valašském Meziříčí jsme se potkali s Hranicemi, Hrachovcem a domácím týmem.
Hrálo se každý s každým 30 minut zápas, již na větší hřiště 7+1,( příprava na mistrovské zápasy OP od srpna) proto minimálně půlka našeho týmu zažila vůbec první zápas na takové velké ploše. Obzvláště pro naše 2012 to bylo náročné :-)

Proti Hrachovci jsme jednoznačně dominovali. Myslím, že měl ve svém středu starší kluky a holky, ale i tak jsme předváděli nátlakovou hru a většinu zápasu jsme byli na jejich polovině. Vítezství bylo zasloužené.

Proti Hranicím jsme první půlku utkání drželi bezbrankovou remízu. Poté jsme ještě vyrovnali nádherně hlavou po centru na 1:1. Konec zápasu nám ale nevyšel a musím uznat, že kluci z Hranic byli o hodně fotbalovější.

Proti domácímu týmu jsme vedli v 10.minutě 2:0 a zdálo se, že si dokráčíme pro druhé vítězství. Bohužel nám začali docházet síly, ale hlavní důvod gólů v naší brance - neumíme ještě vůbec bránit.

Prakticky všichni kluci (netvrdím, že úplně všichni ) si v zadních řadách neplní své povinnosti a nejraději by chtělli jen útočit. Proto se na naši branku po celou dobu turnaje nespočetně řítil houf protihráčů, například někdy i 3 pouze tváří v tvář našemu brankáři.
Také nám ještě nejde v této kategorii, jak nejlépe rozehrát od naší branky, aby jsme se dokázali uvolnit a chtěli hrát. A co nám proti Valmezu chybělo nejvíc ? Rychlost, obratnost a důraz, samozřejmě vše z míčem.

V zápasech bylo k vidění i mnoho krásných akci a také byla vidět radost, že jste zase na zeleném pažitu :-)

No nic, jedeme dále a pamatujte, jedině poctivým a pravidelným tréninkem, můžeme zlepšovat své fotbalové dovednosti. A proto se na vás s Vojtou už moc těšíme .