FC VsetínFotbalová asociace ČRMěstské lázně VsetínMěsto VsetínFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

19:34
U10 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2013
Autor: Martin Augusta

Dobrá hra na Hovězí

Dnes jsme si zajeli k dalšímu mistrovskému utkání do nedalekého Hovězí . Posilněni Matoušem Trnkou jsme předváděli velice pěknou a nápaditou hru . Nastříleli jsme spoustu gólů , kdy jsme zvedli hlavu a nahráli lépe postavenému spoluhráči . V brance se vystřídali Timotej a Matyas a spousta akcí začínala jejich dobrou rozehrávkou , kdy naši obránci odskakovali a brankáři měli velký výběr s kým budou hrát . Dnes jsem byl velice spokojen s výkonem vás všech a dal bych ruku do ohně , že i rodičům se to velice líbilo . Bylo tam samozřejmě pár nedostatků ( spoustu šancí jsme nedali ) , ale když budete vy chtít , tak i ty postupem času odstraníme . Dnešní výhra 14 -8 byla zcela zasloužená .  Dnes všichni za 1 !!!!

25
záři
18:04

Hrozná druhá půle

Dnešní utkání bylo pro mě taková malá šoková terpie . První půlku jsme hráli velice dobře a po zásluze ji vyhráváme  6-3 . Ani ve snu by mě nenapadlo , co nás čeká druhou půlku . To bylo na hřišti pouze hostující mužstvo , které nám nasypalo 8 gólů . Náš fotbal se hraje 60 minut a ne pouze 30 min. . Takže dnes za druhou půli velká pětka . Nemůžeme čekat až k nám přijde míč , ale musíme udělat dva tři rychlé kroky proti míči ať nás nepředskočí soupeř . Na tréninku jsme všichni chytří , ale na zápase jsme z 80 -ti procent ve všem pomalejší než soupeř . Zpracování přihrávky , první dotek s míčem , vedení míče to vše nám stále dělá obrovské problémy .

11
záři
14:03

Zděchov

Další mistrovské utkání jsme odehráli tentokrát ve Zděchově . Po celý zápas jsme byli lepší a po zásluze vítězíme . Stále nám ale dělá obrovské problémy vedení míče , kdy si ho dáme daleko od nohy a poté ho pracně "naháníme " . To samé platí o přijmutí přihrávky , kdy místo toho , aby nám balon zůstal na noze , tak nám odskočí o tři metry  . Na tomto musíme ještě hodně zapracovat , jinak to bude pořád stejná písnička .

10
záři
18:25

Matrix cup v Jarcové

Dnes se kategorie U9 zůčastnila kvalitního turnaje Matrix cup v Jarcové . Na kvalitně připraveném hřišti ( díky Tomovi Drábkovi ) jsme odehráli spoustu zápasů , kde nám byli za soupeře např Slovácko , Zlín atd. . Ze začátku turnaje , kdy jsme byli ještě plni sil jsme předváděli velice hezký fotbal . Postupem času kdy nám docházeli jsme už tak produktivní nebyli . Slovácko modří nám ukázalo jak je krásné , když je každý hráč v pohybu a chce hrát . I tak jste na hřišti nechali poslední zbytky sil a zato Vám patří veliká pochvala . Pokud by jsme vydrželi ze silama až do konce mohlo být umístění ještě lepší. I tak je páté místo velice pěkné .

04
záři
16:50

Takhle to nepůjde .....

Dnes jsme odehráli další mistrovský zápas na umělce , tentokrát proti klukům z Bratřejova . Utkání se nám vůbec nevyvedlo a po zásluze jsme prohráli . Soupeř byl ve všech činostech jasně lepší a ukázal nám , jak by se to asi mělo hrát . Naši kluci nebyli schopni obejít soupeře jeden na jednoho a o nějáké přihrávce jsme si mohli nechat jenom zdát . Takhle to kluci opravdu nepůjde . Tak snad to příště bude daleko lepší .

28
srpna
12:54

Střelecké hody v Lačnově

Dnešního dopledne jsme zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání , tentokrát do Lačnova . Oproti minulému zápasu se nám už vrátili někteří kluci z dovolených a hned musím podotknout , že to bylo na naší hře znát . Už jsme se dokázali na několik málo přihávek dostat od naší branky k brance domácích , kde jsme častokrát úspěšně zakončili . Takhle nějak bych si to představoval i v dalších zápasech . Odměnou nám byla výhra 21-11 a potlesk od vašich rodičů . Dnes se mi to opravdu moc líbilo , i když tam samozřejmě bylo pár nedostatků , ale ty se nám snad podaří na trénincích odstranit . Jen tak dále kluci ......

21
srpna
17:41

Dnes to nebylo ono ....

Dnes jsme odehráli první utkání okresního přeboru starších přípravek . Zápas kde nám byli za soupeře kluci z Liptálu se nám vůbec nepovedl .  Hosté byli ve všech herních činostech lepší a po zásluze vyhráli . Když Vám kluci trenér řekne , že budete hrát na určitém postu , tak nemůžete běhat po celém hřišti jak splašené ovečky. To si ještě řekneme na tréninku . Pozitivních bylo pouze pět gólů Michala Orsága , který by se k nám měl připojit . Nebudeme věšet hlavy a zítra se uvidíme pod Pecníkem .

14
června
23:22
Autor: Vojta Polčák

17. a 18. kolo odehráno.

Poslední dvě kola okresního přeboru st. přípravek odehrány.
První utkání proti Jarcové U11 herně nebylo úplně tak špatné a i trenér Jarcové po zápase uznale konstatoval, že ho kluci v poli překvapili, jen jim scházelo to zakončení. Podle mě i obrana hodně vázla a celkově náš výkon byl ospalý.
Vsetín U10 – Jarcová U11 4:15

Druhé a zároveň poslední utkání hrajeme v Rajnochovicích.
Zápas začínáme dobře a jdeme do vedení, které v první půli jen navyšujeme. 10:4
Druhá část zápasu se úplně mění a Rajnochovice začínají mít převahu na míči.
Hrají hodně tvrdě a osobní souboje často prohráváme: inkasujeme 4 góly a vše se jen dál dramatizuje.
Na konec vše zvládáme a celkové skóre posledního zápasu této sezony se zastavuje na
11:8 pro nás.

Rajnochovice – Vsetín U10 8:11

Velká pochvala pro všechny kluky, sezona nebyla vůbec jednoduchá a spousta z vás chodila hrát i k U11., která doslova válčila proti hodně urostlým žákům.

Branky: Bachara Kyryl 6x, Trnka Matouš 2x, Malílk Matěj 2x, Nerodil Jakub 3x Polčák Robin 1x Kopecký Tomáš 1x

Sestava: Dvořák, Polčák, Vyškovský, Bachara, Malík, Syniuk, Tkáč, Krátký, Trnka, Nerodil, Kopecký, Makar, Loučka.

01
června
00:00

16. kolo a opět vítězné

V pondělí podvečer hrajeme na naší pěkné umělce pod Pecníkem další kolo okresního přeboru starších přípravek proti Kelči.
Soupeř je hodně nepříjemný a začátek zápasu je velice vyrovnaný ale jak minuty přibývají, tak i naši střelci se prosazují. První poločas vyhráváme 7:1 a po pěti minutové přestávce jdeme na druhou část zápasu.
Druhá půle zápasu se odvíjí podobně, jen posledních 8 minut nám nějak docházejí síly a přestáváme účinně bránit. Soupeř toho patřičně využívá a několikrát po sobě skóruje. I tak druhý poločas vyhráváme 5:4.
Pochvala patří všem za celkový přístup, jen pozor na tu koncovku v zápasu.

Vsetín U10 – Kelč 12:5

Branky: Trnka Matouš 4x, Krátký Vojta 3x, Kopecký Tomáš 2x, Bachara Kyryl, Malík Matěj, Vlček Petr.

Sestava: Dvořák, Trnka, Bachara, Kopecký, Makar, Syniuk, Nerodil, Vyškovský, Hulan, Krátký, Polčák, Malík, Bačinský, Vlček, Tkáč.

17
května
00:00

Vítězné 14. kolo v Liptálu

V pondělí odpoledne znovu hrajeme v pěkném Liptálském areálu, další kolo okresního přeboru.
Začátek zápasu je vyrovnaný a soupeř je hodně nebezpečný. Máme herně lepší projev, koncovky dokážeme patřičně proměnit. Poločas vyhráváme 7:5.
Druhá půle zápasu se odvíjí podobně, soupeř využívá naších zbytečných chyb a koriguje stav zápasu. Více sil máme ale my a úspěšně dohráváme utkání.

Liptál – Vsetín 11:16

Branky: Trnka Matouš 4x, Bachara Kyryl 4x, Krátký Vojta 2x, Malík Matěj 3x, Vlček Petr 2x, Nerodil Jakub.

Sestava: Dvořák, Nerodil, Vlček, Malík, Tkáč, Trnka, Krátký, Polčák, Bachara, Hulan.

13
května
00:00

15. kolo dopadlo dobře

Ve čtvrtek hrajeme přeložené utkání proti Choryni. Hrajeme pod Pecníkem a od začátku jsme šikovnějším a běhavějším týmem. Je pravda, že zápasu chybělo více fotbalového myšlení a nápadu. Pár hezkých akcí kluci vytvořili, ale hodně se hrála klasická probíjená. Je potřeba se nebát a tu kličku udělat i na staršího hráče.
Zápas celkově zvládáme a s přehledem vyhráváme 11:5.

Branky: Loučka Matouš2x, Bachara Kyryl 4x, Trnka Matouš 3x,Krátký Vojtěch, Vyškovský Matyáš.

Sestava: Dvořák, Loučka, Bachara, Trnka, Vyškovský, Makar, Krátký, Polčák, Malík, Nerodil, Hulan a Tkáč.

08
května
20:08
Autor: Marek Hošťálek

V Brankách odehraný zápas bez střídání.

Na zápas v Brankách se sešlo tolik omluvenek že jsme museli odehrát zápas bez střídání. Kluci ale zápas zvládli a nakonec měli ke konci zápasu více sil jak soupeř aby vstřelili vítěznou branku. Tu se ale dát nepodařilo tak zápas skončil remízou.

Převaha pod Pecníkem

Nedělní přeložený zápas proti Jarcové/JablůnceU10 odehráváme v pondělí pod Pecníkem.
Od samého začátku zápasu byla vidět naše převaha a ani kombinačně to chvilkami nevypadalo špatně. Soupeř nestačil rychlostně a ani technicky. Posledních 8 minut zápasu hrajeme jen ve 4 hráčích a nabízíme soupeři šanci na vstřelení dalšího gólu. Ale ani tuhle šanci soupeř nevyužívá.
Pro kluky slušný trénink, kde jsi mohli zkusit kličky, nahrávky a dobré kombinace.

Vsetín U10 – Jarcová/Jablůnka U10 22:1

Sestava: Syniuk, Krátký, Makar, Bachara, Kopecký, Nerodil, Vlček, Tkáč, Dvořák, Malík, Trnka, Vyškovský.

17
dubna
17:48

Hošťálková byla lepší

V sobotu odehráváme za špatného počasí domácí odvetný zápas proti Hošťálkové/Kateřinicím.
Začínáme dobře a prvních 15 minut zápasu patřilo nám (3:1). Hra se ale otáčí a po srovnání stavu na 4:4 jde do vedení Hošťálková. Poločas končí 4:6 a ani po krátké přestávce nedokážeme srovnat stav zápasu. Děláme zbytečné chyby a doslova darujeme soupeři góly. Soupeř dobře napadá a hraje na malém hřišti aktivně. Konec zápasu vzdáváme a Hošťálková nám vrací podzimní porážku 12:6.
50 hracích minut se naplnilo a náš hodně ospalý výkon je u konce.

Vsetín- Hošťálková/Kateřinice 8:12

Branky: Kyryl Bačara 6x, Tomáš Kopecký, Matouš Trnka.
Sestava: Dvořák, Trnka, Loučka, Bachara, Kopecký, Vyškovský, Polčák, Bačinský, Syniuk, Hulán.

20
března
21:03

Sobotní triangl v Liptálu

V sobotu dopoledne hrajeme v Liptálském sportovním areálu, soupeřem nám jsou SK Hanácká Slavia Kroměříž, TJ Valašské Meziříčí.
První dva zápasy zvládáme velice dobře a vítězíme.
Po dvacetiminutové přestávce jdeme znovu na druhá zápasová kola. Do brány se postavil Tomáš Kopecký a zjišťuje, že brána 2x5 m není vůbec žádná sranda a brankář potřebuje i nějaké ty centimetry navíc. Jsme celkově rozhození a hrajeme chaoticky. Zápas po zásluze prohráváme. Na Valašské Meziříčí vše měníme a Tomáš i ostatní kluci dohání inkasované góly z předešlého zápasu. Hrajeme mnohem líp a vítězíme.

Sobotní triangl se celkově povedl a pochvala patří určitě všem za celkový přístup.

Sestava: Robin Polčák, Matouš Trnka, Tomáš Kopecký, Matyáš Vyškovský, Jan Šuráň, Matěj Malík, Jakub Bačinský, Jakub Nerodil, Kyryl Bachara, Artem Hulán.

01
března
20:58

Triangl v Korni

V neděli odpoledne zajíždíme k sousedům na Slovensko zahrát si slušný triangl.
Hrajeme nezvykle v hale na umělé trávě, kde se po příjezdu klukům moc líbilo.
Čekalo nás celkem 150 herních minut a soupeři: SKF Sereď, Frýdek Místek a MFK Karviná.
První utkání je hodně vyrovnané ale ke konci máme více sil i fotbalovosti a po 50 minutách vyhráváme.
Následuje 10 minutová přestávka a nás čeká obávaný Frýdek. Je poznat že dva hráči na střídání je málo a po 25 minutách nám dochází síly. Zápas celkově prohráváme a ke všemu se zranil Matouš Trnka.
No co se dá dělat: Opět nás čeká 10. minutová přestávka a Karviná.
Do posledního zápasu jdeme odhodlaně, zápas je hodně fyzicky náročný, plný osobních soubojů ale i gólu.
Po zásluze vyhráváme a pochvala patří všem hráčům.
150 herních minut je opravdu velká porce a porvali jste se o ně s obdivem!!!

Určitě vydařené nedělní odpoledne, plné fotbalu i poznání něčeho nového.

Branky: Malík Matěj 4x, Kopecký Tomáš 6x, Šuráň Jan 3x, Trnka Matouš 3x

Sestava: Martinka Tomáš, Trnka Matouš, Vyškovský Matyáš, Šuráň Jan, Kopecký Tomáš, Polčák Robin, Krátký Vojtěch, Malík Matěj.

24
ledna
22:19

Přáteláček na Vršavě

V neděli dopoledne zajíždíme do nedalekého Zlína, kde hrajeme přátelský zápas proti FC Fastavu Zlín U11.
Hrajeme 5+1 a starší kluci 7+1 na krásně upravené umělé trávě.
Prvních 30 minut hrajeme celkem dobře a máme i tří gólový náskok.
Druhá třicetiminutovka se odehrává ve vzájemných vlnách, Zlín tlačí a dává góly a my korigujeme výsledek taky pěknými brankami.
Třetí dvacetiminutovou část jsme fyzicky moc nezvládli. Celkem 50 minut zápasu hrajeme bez střídání.
Zlín toho ke konci patřičně využil a gólově i herně nás přehrál.
Góly jsem přesně nepočítal a o to tak úplně nešlo... Celkem 30 gólů určitě padlo a Vsetín vsítil něco okolo 13 branek.

Za mě, povedené nedělní dopoledne, kde jme odehráli slušnou porci herních minut.

5+1branky: Trnka, Krátký, Polčák, Šuráń , Vlček, Vyškovský.

5+1sestava: Trnka, Krátký, Polčák, Vlček, Vyškovský, Hulan, Syniuk

26
října
00:00

Deváté kolo okresního přeboru se nám vůbec nepovedlo

V pondělí navečer hrajeme doma proti Rajnochovicím.
Na úvod dostává druhá pětka rychlé dva góly a nedokážeme do konce poločasu vůbec dorovnat. První poločas končí 1:3.
Do druhého poločasu jdeme s tím, že zlepšíme celou hru a vyrovnáme skóre zápasu.
Za stavu 3:4 to i tak chvíli vypadalo, ale opět se vše mění a přestáváme hrát.
Polovina týmů jen nakopává a odevzdává míče soupeři.
Hrajeme odevzdaně do úplného konce zápasu a soupeř po zásluze vyhrává.
Máme sice velkou marodku, ale není možné, aby část týmu vůbec nefungovala a jen míče nakopávala.
Takhle se fotbal určitě nehraje! Hra vás musí trochu bavit a to se vůbec nedělo.

Vsetín U10 – Rajnochovice 4:9

góly: Nerodil, Augusta, 2x Krátký.

Sestava: Vojáčková, Nerodil, Malík, Augusta, Polčák, Krátky,Tkáč, Vyškovský, Dvořák, Zimek, Plandor, Syniuk,

12
října
00:00

V Kelči nakonec vítězíme

Nedělní odpoledne patřilo fotbalu, tentokrát zajíždíme do Kelče k dalšímu kolu okresního přeboru.
Začátek i celý průběh zápasu byl hodně vyrovnaný, hrálo i skórovalo se na obou stranách.
Ke konci utkání máme o něco více sil a naše těsné vedení potvrzujeme dalším gólem.
Soupeř i my hodně chybujeme a to ne jen v obraně ale pochvala patří všem naším hráčům.
Bojovali do samého konce zápasu.

Kelč – Vsetín U10 10:12 poločas 6:6

Góly: Augusta 3x, Krátký 2x, Kopecký 2x, Šuráń 2x,Malík, Loučka, Trnka.

Sestava: Vojáčková, Trnka, Loučka, Kopecký, Šuráń, Vyškovský, Plandor, Zimek, Augusta, Polčák, Nerodil, Krátký, Malík, Syniuk.

28
záři
00:00

Choryně byla nad naše síly

Pondělní odpoledne pokračujeme dalším kolem okresního přeboru a soupeřem nám tentokrát je TJ Sokol Choryně.
Když jsem viděl, jak soupeř nastupuje na rozcvičku tak mě bylo jasné, že to bude složitý zápas. O dva roky starší a o hlavu i dvě větší kluci naháněli opravdu respekt.
První poločas jsme drželi krok a i šance na vyrovnání tam byla, poločas uhráváme 2:4
Začátek druhého poločasu se určitým hráčům vůbec nepovedl, nechodíte na tréninky a pak absolutně nechápete, co se po vás vlastně chce! Tři góly za jedno střídaní a zápas je rázem rozhodnutý. Ostatní přestali hrát a chápu, že tohle srazí každého hráče, který se snaží něco uhrát. V posledních deseti minutách zápasu zvedáme hlavy a střílíme 4 góly po sobě a korigujeme výsledek na 6:9

Vsetín U10- TJ Sokol Choryně 6:9

Branky: 3x Zbranek, 2x Krátký , Augusta.

Sestava: Vojáčková, Zbranek, Nerodil, Augusta, Polčák, Bačinský, Kopecký, Vyškovský, Plandor, Tkáč, Zvoníček, Syniuk, Malík, Křížek, Krátký.

28
záři
00:00

Páté kolo okesního přeboru

Tentokrát zajíždíme do nedalekého pěkného sportovního centra v Liptálu
Máme ideální podmínky a hrajeme na umělé trávě. Zápas začínáme aktivně, hra je hodně vyrovnaná a skóre se mění pravidelně na obou stranách. Prvních 30 minut zvládáme a jdeme do druhé půlky zápasu s těsným náskokem ve vedení 4:3
Druhý poločas se hraje ve stejném duchu, daří se nám lépe bránit a hlavně proměňovat vytvořené šance. Po zásluze vyhráváme 10:7
Co můžu říct, některé pasáže zápasu se nám docela povedly. Pochvala za celkové nasazení patří všem hráčům. Hra nás bavila a opravdu slušný zápas plný soubojů a fotbalového nadšení.

Liptál - Vsetín U10 7:10

Góly: Loučka 3x,Trnka 2x, Krátký, Malík, Martinka, Kopecký, Křížek.

Sestava: Vojáčková, Martinka, Loučka, Křížek, Trnka, Šuráń, Vyškovský, Kopecký, Polčák, Hulan, Krátký,Plandor, Tkáč, Malík, Zimek,

21
záři
22:32

Čtvrté kolo patřilo Brankám

V pondělí hrajeme doma na Tyršovce a soupeřem jsou nám Branky na Moravě.
První půlka zápasu je velmi vyrovnaná a šance na góly jsou na obou stranách, i tak poločas prohráváme 2:3
Do druhé půlky zápasu vstupujeme s tím, že vyrovnáme a zápas otočíme, ale vůbec se to nedařilo.
Ztrácíme pohyb, obrana nedokáže vůbec reagovat na volné hráče a někteří obránci postrádají i orientaci v prostoru hřiště. Náš útok má plno šancí a některé akce jsou moc povedené, ale chybí gólové zakončení!
Soupeř využívá našich chyb a to hlavně v obraně, úspěšně skóruje a po zásluze vyhrává.

Vsetín U10 – Branky 3:7 - poločas 2:3

Góly: Šuráň, Kopecký. T 2x.

Sestava: Martinka, Trnka, Loučka, Kopecký, Vyškovský, Krátký, Šuráň, Křížek, Zimek, Plandor a Tkáč.

11
záři
12:50

Třetí kolo Okresního přeboru se nám povedlo

V pátek za pěkného počasí zajíždíme na sousední hřiště v Jablůnce.
Čeká nás zápas 2x30 minut proti Jarcové a Jablůnce U10.
Od začátku zápasu máme herní převahu a soupeře držíme pod tlakem.
Hra nás baví a spoustu pěkných přihrávek, které nakonec končí góly těší nás i přihlížející rodiče. Útočníci se opravdu předváděli v plné parádě, jen větší roztažení hry v určité fázi zápasu chybělo. Vše se ale časem doladí a bude to zase o něco pohlednější fotbal.

Poslední zápas to byl pro Viléma Karolíka, který se tímto s námi loučí.
Vildo, děkujeme za společné prožité fotbalové roky.

Jarcová /Jablůnka U10 : Vsetín U10 5:15

Branky: Kopecký. T 5x, Krátký 4x, Trnka 3x, Vyškovský , Hulan,Šuráň .
Sestava: Vojáčková, Polčák, Kopecký,Krátký,Šuráň, Zimek, Vyškovský, Loučka, Křížek, Trnka, Karolík a Hulan.

07
záři
00:00

Vyrovnaný zápas do samého konce

V pondělí navečer hrajeme druhý zápas okresního přeboru. Soupeřem je nám tentokrát Podlesí u Valašského Meziříčí.
První poločas nám vůbec nevyšel, dva vlastní góly a velké chyby v obraně.
Poločasové skóre poskočilo na 3:6
Po krátké poradě o poločase, se začínáme probouzet a vše vypadá, že nepříznivý stav utkání 3:7 i otočíme.
Vše se stalo a postupně vedeme ale soupeř bojuje i skóruje.
Konečné skóre utkání se zastavuje na 11:11.

Následují penalty, kde zase vítězíme.

Pochvala za bojovnost patří všem hráčům.

Vsetín U10 - Podlesí 11:11

Branky: 3x Loučka. 3x Kopecký. T, 3x Trnka, 1x Malík, 1x Vyškovský.

Sestava: Vojáčkova, Trnka, Loučka, Kopecký. T, Vyškovský, Polčák, Malík, Šuráň, Krátký, Křížek, Kopecký. R, Tkáč, Zimek, Hulán, Karolík a Plandor.

29
srpna
15:22

První kolo Okresního přeboru se nám povedlo

V pátek podvečer zajíždíme do nedaleké Hošťálkové, čeká nás první zápas Okresního přeboru.

První poločas hrajeme živě a dobře, stav 7 : 1 hovoří za vše.
V druhém poločase zkoušíme hrát na jiných postech, což v této věkové kategorii je jen a jen dobře.
Hra se úplně mění a nám nefunguje vůbec část obrany, dostáváme rychlé 4 góly a za stavu 7 : 6 to vypadá hodně špatně. Posilujeme obranu a celková hra se opět mění, dáváme rychlé 3 góly a soupeř nedokáže do konce utkání již odpovědět.
Po skončení utkání kopeme penalty a opět ukazujeme, že tohle nám jde na jedničku.
Celková pochvala za bojovnost při utkání patří všem hráčům.

Hošťálková/Kateřinice : Vsetín U10. 6 : 12

Branky: Loučka, Trnka, Hulán, Krátký 4x, Kopecký 3x, Malík 2x.

Sestava: Martinka Tomáš, Loučka Matouš, Trnka Matouš, Vyškovský Matyáš, Kopecký Tomáš, Krátký Vojta, Polčák Robin, Kopecký Radek, Šafařík Lukáš, Malík Matěj, Hulán Artem a Dvořák Vojta.