00:00
U10 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2012
Autor: Vojta Polčák

Přáteláček ve Valašském Meziříčí

Ve čtvrtek podvečer zajíždíme do Valašského Meziříčí k přátelskému utkání. Tým máme tentokrát poskládaný z ročníku 2013,2012 a 2011. Domácí tým VM je výhradně ročníku 2012. Ve velkém vedru kluci zvládli celkově 65 minut vydařené hry. Celkové skóre jsem přestal počítat po dvacátém gólu ale ti nejmenší počtáři hlásí dokonce něco okolo třiceti gólu a že velký podíl na vstřelení tolika branek měli právě i oni. I soupeř zaznamenal minimálně 8 zásahu a to že jsme hráli opravdu naplno, vypovídají naše dresy, které jsem večer vracel a opravdu totálně promočené. Hra nás bavila a pochvala patří úplně všem hráčům.

Sestava: Martinka, Trnka, Loučka, Šuráň, Kopecký, Křížek, Krátký, Augusta, Polčák, Leskovjan, Bačinský.

24
května
12:09
Autor: Martin Zbranek

MINITURNAJ VE VALMEZU PRO 2011

V neděli se konečně také dočkala část našeho týmu, prvního přípravného turnaje po dlouhé době.

Ve Valašském Meziříčí jsme se potkali s Hranicemi, Hrachovcem a domácím týmem.
Hrálo se každý s každým 30 minut zápas, již na větší hřiště 7+1,( příprava na mistrovské zápasy OP od srpna) proto minimálně půlka našeho týmu zažila vůbec první zápas na takové velké ploše. Obzvláště pro naše 2012 to bylo náročné :-)

Proti Hrachovci jsme jednoznačně dominovali. Myslím, že měl ve svém středu starší kluky a holky, ale i tak jsme předváděli nátlakovou hru a většinu zápasu jsme byli na jejich polovině. Vítezství bylo zasloužené.

Proti Hranicím jsme první půlku utkání drželi bezbrankovou remízu. Poté jsme ještě vyrovnali nádherně hlavou po centru na 1:1. Konec zápasu nám ale nevyšel a musím uznat, že kluci z Hranic byli o hodně fotbalovější.

Proti domácímu týmu jsme vedli v 10.minutě 2:0 a zdálo se, že si dokráčíme pro druhé vítězství. Bohužel nám začali docházet síly, ale hlavní důvod gólů v naší brance - neumíme ještě vůbec bránit.

Prakticky všichni kluci (netvrdím, že úplně všichni ) si v zadních řadách neplní své povinnosti a nejraději by chtělli jen útočit. Proto se na naši branku po celou dobu turnaje nespočetně řítil houf protihráčů, například někdy i 3 pouze tváří v tvář našemu brankáři.
Také nám ještě nejde v této kategorii, jak nejlépe rozehrát od naší branky, aby jsme se dokázali uvolnit a chtěli hrát. A co nám proti Valmezu chybělo nejvíc ? Rychlost, obratnost a důraz, samozřejmě vše z míčem.

V zápasech bylo k vidění i mnoho krásných akci a také byla vidět radost, že jste zase na zeleném pažitu :-)

No nic, jedeme dále a pamatujte, jedině poctivým a pravidelným tréninkem, můžeme zlepšovat své fotbalové dovednosti. A proto se na vás s Vojtou už moc těšíme .