11:07
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2008
Autor: Ondřej Nosek

FC Vsetín - Ratiboř 24:1

Včera jsme na domácím hřišti přivítali kluky z Ratiboře. Bohužel v tomto zápase nás soupeř moc neprověřil a od toho se odvíjel i celý zápas. Od úvodních minut jsme ho v podstatě nepustili na naší polovinu, pouze díky našim chybám si Honza aspoň párkrát šáhnul na balón. Kluci si opravdu s chutí zastříleli, ale několik her. situací se dalo řešit i jinak…lépe a konstruktivněji. Každopádně všem klukům za včerejšek patří velká pochvala :-). K poslednímu zápasu podzimní části zajíždíme v neděli do Střelné.

Branky: 9xM. Fusek, 5xS. Mičian, 2xD. Dobeš, 2xL. Jakeš, 2xL. Filgas, 1xT. Králík, 1xD. Likavčan, 1xV. Kříž, 1xT. Dančák

Sestava: T. Králík, D. Dobeš, L. Jakeš, M. Fusek, L. Filgas, H. Zavadil, D. Likavčan, S. Mičian, V. Kříž, T. Dančák, Š. Evják.

08
října
19:47

Odehrané zápasy a skvělé představení v Halenkově

Včera jsme odehráli další utkání OFS na hřišti v Halenkově, a jak už to tak bývá někteří domácí kluci byli "o dvě hlavy vyšší ", ale tento deficit v konečném důsledku nebyl vůbec znát. Sice jsme začali hodně vlažně, v 6. minutě to bylo 3:0 ale od 7. minuty jsem viděl velké zlepšení, kluci si KONEČNĚ začali věřit a postupně soupeře ve všech směrech přehrávali a v poločasu to rázem bylo 6:5. V přestávce bylo na klucích vidět to správné zapálení a hlavně chuť hrát ( která jim v předchozích zápasech chyběla ) a taky to tak ve druhém poločase vypadalo. Soupeř se nezmohl vůbec na nic, míče pouze nakopával….a na hřišti byl pouze jeden tým :-) Kluci PARÁDA, byl to váš NEJLEPŠÍ VÝKON a doufám, že takhle budete pokračovat i nadále. Udělali jste radost ne jenom mě, ale i rodičům a ostatním přihlížejícím :-)

Halenkov – FC Vsetín 6:14

Branky: 4xMatěj Zbranek, 4xSam, 2xTom, 1xAdam Kalabus, 1xLiki, 1xVojta, 1xKiko.

Sestava: H. Zavadil, D. Likavčan, S. Mičian, V. Kříž, T. Dančák, J. Kurtin, A. Zgabaj, M. Řezáč, A. Kalabus, M. Zbranek, K. Nosek

Když počasí nepřeje...

Včera nám opět počasí neumožnilo se dostat na hřiště tak jsme využili možnosti se odreagovat v městských lázních. Bylo to SUPER a kluci si to užili na 100 % :-) Teď už doufám, že se počasí umoudří a opět vyběhneme na hrací plochu.
V sobotu dle plánu platí trénink na Sychrově od 10:00.

17
záři
15:20

FC Vsetín - Lidečko 3:19

V dalším utkání okr. přeboru jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Lidečka. Do tohoto utkání jsme nastoupili až s příliš velkým respektem, na druhou stranu proti vyspělejším a urostlejším klukům bylo velice obtížné se prosadit, přesto mi u některých chybělo větší náboj a nasazení i když je "soupeř jaký je" je potřeba makat na 120%...!!

K dalšímu utkání zajíždíme 25.9. do Leskovce.

Sestava: D. Likavčan, S. Mičian, J. Kurtin, A. Zgabaj, T. Dančák, M. Řezáč, Š. Evják, F. Kamenár, D. Tulej, M. Zbranek, A. Kalabus.

Branky: D. Likavčan, S. Mičian, M. Zbranek

01
záři
17:57

Sobotní MÚ odloženo

Zítřejší MÚ s Ústím je na požadavek hostujícího družstva odloženo !!

29
srpna
20:58

4. místo na turnaji Ondrášovka Cup U9

Dnes jsme se zúčastnili předkola turnaje Ondrášovka Cup kategorie U9 v Hranicích. Tento turnaj jsme odehráli pouze se 6. hráči, ostatní - dovolená, nemoc, atd… :-( her.systémem 5+1 a hrací doba 20 min./zápas, to pro všechny byla slušná porce. Je to velká škoda, protože se 2.-4. hráči na střídání, by to herně vypadalo úplně jinak. Každopádně klukům nemůžu vůbec nic vytknout a musím před nimi smeknout za to, jak se snažili a bojovali co se dalo, ale síly postupně ubývaly. Za konečné 4. místo jsme ostudu určitě neudělali.
Doufám, že se na další turnaj této kategorie pojede ve větším počtu...!!!
Závěrem bych chtěl poděkovat rodičům M. Řězáčovi a M. Trochtovi, že mi pomohli s dopravou kluků na turnaj.

FC Vsetín - SK Hranice 11:3 ( M. Trochta 5, K. Nosek 4, Š. Evják 2 )

FC Vsetín - FK Medlov 1:7 ( M. Řezáč )

FC Vsetín - FK Štemberk 0:5

FC Vsetín - Tatran Kohoutovice 0:6

FC Vsetín - Jiskra Staré Město 6:4 ( L. Kaňák 3, Š. Evják 2, M. Trochta 1 )

Sestava: M. Řezáč, L. Kaňák, Š. Evják, K. Nosek, E. Orda, M. Trochta

28
srpna
22:12

FC Val. Příkazy - FC Vsetín 7:5 ( 4:4 )

Dnes jsme zavítali k dalšímu utkání okr. přeboru do Valašských Příkaz. Kluci do zápasu vstoupili proti urostlejšímu a silovějšímu soupeři velice aktivně, od úvodní až do poslední minuty bylo vidět velké nasazení, bojovnost a hlavně CHUŤ a NEBÁT SE HRÁT tak by to mělo kluci být v každém zápasu !!!
K vidění bylo i několik pěkných a povedených akcí, proto se za svůj výkon nemusíte vůbec stydět ba NAOPAK. Opravdu jste mě mile překvapili a všem Vám patří velká POCHVALA, jen tak DÁLE...!!
Další zápas Nás čeká v sobotu 2.9. od 10:00 na Tyršovce proti Ústí.

Sestava: Zavadil, Zezula, Eliáš, Likavčan, Kříž, Kurtin, Mičian, Kaňák, Řezáč, Nosek

Branky: Zezula 2, Eliáš 2, Likavčan 1

22
srpna
20:45

FC Vsetín - Val. Polanka 3:15

Dnes jsme odehráli první utkání okresního přeboru proti Val. Polance. Pro všechny kluky to byla premiéra ve starší přípravce, takže konečný výsledek není vůbec důležitý, jsme teprve na začátku ale viděl jsem tam i pozitivní věci a na ostatním budeme usilovně pracovat a věřím, že to časem bude lepší a lepší.
Další zápas nás čeká v pondělí 28.8. od 17:30 ve Val. Příkazech.

Sestava: V. Kříž, D. Likavčan, T. Dančák, J. Kurtin, A. Zgabaj, M. John L. Kaňák, K. Nosek, Š. Evják, E. Orda, F. Kamenár
Branky: D. Likavčan, T. Dančák, Š. Evják

21
srpna
09:31

Útery - MÚ s Val.Polankou

V úterý 22.8. bude místo tréninku v 16:30 na Tyršovce zápas s Val. Polankou, sraz v 16:00. Nominace bude upřesněna dneska na tréninku tak očekávám, že přijdou všichni.!!

20
srpna
15:25

O pohár starosty obce Kateřinice - kat. U9

V sobotu jsme se zúčastnili výborně připraveného turnaje O pohár starosty obce Kateřinice kat. U9. Kluci odehráli celkově 7. zápasů s hracím časem 16 minut.
Do turnaje jsme vstoupili výborně, na úvod jsme přehráli Vigantice 11:1, následně Leskovec 9:0 pak jsme ale ve vyrovnaném zápase s Ratibořem neproměnili několik šancí a v závěru inkasovali a prohráli 1:2. Za do dopolední část si všichni za své výkony zaslouží pochvalu.
Po obědové přestávce to bohužel už tak slavné nebylo, následovali 3. prohrané zápasy s Val. Bystřicí 2:3, Kateřinicemi 1:2 a Kopřivnicí 2:6. Na závěr výhra nad Mikulůvkou 1:0 stačila klukům na konečné 5. místo.

Sestava: Š. Evják, L. Kaňák, K. Nosek, E. Orda, J. Stanislav, J. Kurtin, L. Mikula, M. Zbranek, M. Trochta, F. Hořelka.