otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Pátek 10. července 2020      Svátek slaví Libuše, Amálie     

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NÁSTĚNKA

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


01
července
10:17
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Martin Zbranek

ZAKONČENÁ

FC Vsetín - žáci
Včera jsme zakončili společným fotbálkem letošní sezónu.
Věřím, že ta příští bude lepší a zahrajeme si zase od srpna i mnoho mistrovských zápasů.

Za včerejšek musím především poděkovat Vojtovi Polčákovi, jak hezky zorganizoval tuto rychlou akci a postaral se o dobré občertvení.

Všem přeji hezké a vydařené prázdniny, odpočiňte si, naberte sílu a ja se budu těšit opět v srpnu na další fotbalové radosti s vámi.


09
června
19:51
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Martin Zbranek

NA HOVĚZÍ DALŠÍ HEZKÁ PODÍVANÁ

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme si doslova užívali nádhernou travnatou plochu fotbalového hřiště Sokola Hovězí a poměřili síly proti domácímu týmu mladších žáků, kteří budou hrát v nové sezóně na hřiště 7+ 1 a proto jsme i dnes na tento počet a plochu hráli.
Hrací doba 25x25x20 minut.
Musím pochválit všechny hráče, protože na tento velký plac máme stále ještě čas, ale i tak jsme si s touto výzvou náramně poradili. Byli jsme minimálně dvě třetiny naprosto dominantní a v posledni to nebylo o moc horší, akorát nám začaly docházet postupně síly, což je pochopitelné.
Soupeři patří také pochvala, že bojoval až do závěrečného hvizdu a předváděl také hezký fotbal.

FC Vsetín - Sokol Hovězí 11:3 ( 4:0, 4:0, 3:3)


28
května
12:58
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Martin Zbranek

PRVNÍ ZÁPAS PO DLOUHÉ PŘESTÁVCE NA VÝBORNOU !

FC Vsetín - žáci
Konečně jsme se dočkali a okusili po dlouhých měsících, ostrý zápas na kvalitním pažitu ve Valašském Meziříčí.
Soupeř nás požádal, zda bychom mohli už odehrát model, jaký hrají mladší žáci a proto jsme vůbec poprvé okusili, jaké to je, běhat přes půlku hřiště v rozestavení 7+1.
Nutno podotknout, že to nebylo u většiny vůbec špatné a s přibývajícím časem jsme si více a více věřili a to jsme měli v kádru i 5 hráčů ročníku 2011! V poli jsme soupeře jednoznačně přehrávali a nebýt jednoho nadstandardního hráče, který vstřelil snad všechny branky Valmezu, i rozdíl ve skóre by byl znatelnější. Včera o to víc platilo pravidlo, že fotbal je týmová hra a zejména, když budeme postupně přecházet na vetší hřiště, jednotlivec bude mít daleko menší šanci, se prosadit, tak jako při malém fotbálku 5+1.

My jsme však měli prakticky dvě vyrovnané formace a proto jsme po celý zápas fyzicky naprosto stačili. Technicky u některých velká paráda.

Škoda jen, že soupeř nedisponoval tolika hráči, protože po ukončení, byli naši kluci hodně smutni, chtěli ještě pokračovat, což je dobře, protože je to hodně bavilo a to je hlavní.

I tak jsem hráli 30x30x15 minut.

Závěrem velká pochvala pro všechny, jen tak dále.

Valašské Meziříčí - FC Vsetín 8:12

Sestava : Výchopeň J, Trochta, Hořelka F, Výchopeň M, Gattermayer, Bačinský, Zbranek, Varaja V, Varaja D, Vlček, Mikula, Metelka, Leskovjan, Filgas


23
února
11:59
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

VALACH CUP HUSTOPEČE N. BEČVOU

FC Vsetín - žáci
V sobotu jsme zavítali na pěkný turnaj v moderní sportovní hale, určený pro kat. U11, kde kluci změřili síly proti 7. kvalitním soupeřům.
Dopolední část turnaje jsme neodehráli špatně, proti Valmezu, Porubě a Juv.Žilina jsme byli aktivnější, fotbalovější, jediné, co nás trápilo a nejenom v těchto zápasech, ale po celou dobu turnaje, bylo žalostné zakončení.
Zápas proti Baníku byl hodně o pohybu, který nám dělal problém. Soupeř byl všude a všem rychlejší, z toho následně pramenily chyby, které byly potrestány.
Do posledních zápasů s Frýdkem, Vyškovem a Hlučínem jsem kluky nabádal k většímu nasazení, pohybu, nabídce, aktivitě, to co nám chybělo v předchozím utkání.
Bohužel, se tak nestalo. Úplně se vytratila týmová hra, touha po vítětství, prostě tam nebylo nic a to jak kluci přistoupili k těmto zápasům je pro mě nepochopitelné a hlavně neomluvitelné!!!
Závěrem, bych chtěl popřát brzké uzdravení a rychlý návrat zpět na hřiště Elimu, který si v druhém zápase zvrtnul kotník a turnaj pro něho předčastně skončil.

VS : Valmez 0:0
VS : Poruba 3:1 ( Brambor, Nosek, Gurný )
VS : Baník 0:4
VS : Juv. Žilina 2:2 ( Brambor, Evják )
VS : Frýdek 0:3
VS : Vyškov 0:2
VS : Hlučín 0:2


01
prosince
00:00
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

Podzimní část ml. žáků kat. U11

FC Vsetín - žáci
Kluci r. 2009 vstoupili do nové sezóny 2019/2020 už jako mladší žáci a společně s kluky U12 a U13, kteří nehrají lig. soutěže nastupují v okresním přeboru MŽ.
Věděl jsem, že většině kluků přechod ze st. přípravky do ml. žáků bude dělat problém, ale pokud máme příští rok hrát lig. soutěž tak je potřeba se na to s předstihem dobře a kvalitně připravit. Postupně se na to v tréninkových jednotkách zaměřujeme, ale bude ještě chvilku trvat, než si to všechno sedne. Proto apeluji na všechny kluky, že je potřeba ke všem tréninkům přistupovat zodpovědně a poctivě. Bez toho to opravdu nepůjde!!!
Od ostatních kluků U12, U13 kteří nastupovali v zápasech OP jsem osobně čekal o něco více….ale hlavně od U13, ti by měli být v každém utkání "hnací motor" a pomoct těm mladším.
Pevně věřím, že po kvalitní zimní přípravě budeme ve VŠECH zápasech předvádět co nejlepší výkony.
Závěrem bych chtěl poděkovat rodičům, kteří Vás doprovázejí a podporují na zápasech a turnajích, a popřát klidné a pohodové prožití Vánočních svátků.


27
října
12:07
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

V posledním zápase si kluci zastříleli

V posledním utkání ml. žáků jsme na domácí půdě přivítali Fr. Lhotu. Od začátku bylo jasné, kdo bude dneska tahat za kratší konec. Ikdyž nám někdy chybělo více klidu na míči, tak jsme soupeře v podstatě k ničemu nepustili a byli jsme ve všech směrech lepší, fotbalovější a k vidění bylo i spousta pěkných a povedených akcí.
Proto patří klukům za dnešní předvedený výkon pochvala. Jen tak dál.!

FC Vsetín - Francova Lhota 12:3

Branky: 4xMikulenčák, 3xZbranek, 3xHajda, Evják, Tkadlec

Sestava: D. Michálek, A. Kalabus, T. Hajda, M. Zbranek, A. Filgas, O. Daňa, Š. Evják, V. Mikulenčák, F. Kamenár, J. Kurtin, D. Ludva, A. Tkadlec.


21
října
18:25
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Aleš Králík

V Hošťálkové rozhodly brejky domácích

Pondělní odpoledne jsme zajížděli s kluky k utkání do Hošťálkové.
První poločas nám nejdříve soupeř po rychlých brejcích utíká a vlní naši síť. Následně přebíráme otěže na naše kopačky a do soupeře tzv. bušíme. K vidění byly několika - minutové zámky před brankou soupeře, ale v přehuštěném prostoru se nám nedaří přehrát vysoké a houževnaté hráče domácích. Do poločasu se nám podařilo 2x překonat domácí výbornou brankářku.
V poločasové pauze přišla malá bouřka, kdy jsme si vyříkali, co je to kolektivní hra, a následně ve druhé půli přišel nárust kvality v našem podání. Soupeře jasně v poli přehráváme, jsme fotbalovější, hrajeme to jak se učíme, a za to jsme pouze trestání hrubšími fauly a hlavně rychlými brejkovými protiútoky soupeře, který se zmohl pouze na nakopávanou a brejky. Několikrát naše šance končí na tyčkách a břevně. Škoda!! Za druhou půlku kluky chválím. I přes prohru jsme se prezentovali fotbalem, na který se dalo dívat.


Hošťálková - FC Vsetín 7:3
Branky: Ludva, Králík, Macháček

Zavadil, Ptáček - Hajda, Palát, Řezáč, Daňa, Králík, Gřešák, Kurtin, Evják, Macháček, Hořanský, Ludva, Kalabus A., Filgas A.


29
záři
11:04
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

Hodně nepovedené utkání

V dalším utkání ml. žáků jsme s Hošťálkovou nenavázali na výkon z předešlého zápasu. Naše hra byla neurovnaná, bez kombinace, nápadu a momentu překvapení. Až na některé světlé vyjímky, byl výkon ostatních podprůměrný a o nominaci do dalších utkání mě budou muset přesvědčit svým přístupem v tréninku.!!!

FC Vsetín - Hošťálková 3:5

Branky: 2x Hajda, Mikulenčák

Sestava: J. Zavadil, A. Kalabus, T. Hajda, M. Zbranek, A. Filgas, O. Daňa, D. Likavčan, Š. Evják, V. Mikulenčák, F. Kamenár, M. Řezáč, J. Kurtin, E. Orda, J. Ščotka.


26
záři
15:33
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

Obstojný výkon proti Jablůnce

Ve včerejším utkání s Jablůnkou jsme po celou dobu byli aktivnější a měli herní převahu, vypracovali jsme si plno vyložených šancí, ale opět jsme je nedokázali využít.
Zato soupeř po našich hrubých individuálních chybách vytěžil z minima maximum a jediné v čem byl lepší byla výšková a fyzická převaha. I díky tomu to bylo pro některé opravdu složité se prosadit.
Nic se kluci neděje, jedeme dál a v dalším utkání přivítáme v sobotu v 10:00 na UT Pecník Hošťálkovou.

Jablůnka - FC Vsetín 4:2

Branky: Š. Evják, A. Kalabus

Sestava: J. Stanislav, D. Michálek, T. Gurný, O. Daňa, D. Likavčan, Š. Evják, V. Mikulenčák, K. Nosek, F. Kamenár, M. Řezáč, J. Kurtin, , A. Filgas, A. Kalabus, T. Hajda


14
záři
12:29
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

Utrápené vítězství

V dnešním utkání ml.žáků jsme předvedli o něco lepší výkon než v minulém zápase, ale přesto to chvilkami bylo křečovité a bez náboje. Ve 2.poločase jsme úplně přestali hrát, soupeř toho využil a střelecky se dotáhnul. Až v závěru se podařilo 2. brankami výsledek přehoupnout na naši stranu. Škoda spousty neproměněných šancí, které by některým určitě zvýšilo herní sebevědomí.

Další zápasy, nás čekají ve středu ve Val. Polance a v pátek v Jablůnce.

FC Vsetín – V. Příkazy/H.Lideč 5:3

Branky: 2x M. Zbranek, D. Zicha, J. Stanislav, F. Kamenár

Sestava: J. Zavadil, J. Stanislav, O. Daňa, D. Likavčan, K. Nosek, Š. Evják, E. Orda, V. Mikulenčák, F. Kamenár, M. Řezáč, J. Kurtin, L. Filgas, A. Filgas, A. Kalabus, M. Zbranek, D. Zicha.


11
záři
15:49
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

Premiérový zápas ml. žákům nevyšel

V letošní sezóně okresního přeboru budou nastupovat převážně hráči r.09 společně s r.08,07, kteří nehrají ligovou soutěž. A že to pro některé nebude nic jednoduché se přesvědčili v úvodním zápase proti Kateřinicím. Urostlejší a silovější soupeř byl až na vyjímky nad naše síly. Ano, byly sice pasáže kdy to herně nevypadalo špatně, ale pořád je to málo! Pro některé, je to z přechodu ze st. přípravek velký skok, ale je potřeba na sobě pracovat a věřit si. To se týká i ostatních, kteří by právě v OP měli zabojovat o zařazení do lig.soutěží. Pokud budou všichni kluci k tréninkům přistupovat zodpovědněji, tak výkonost bude lepší a lepší.!!

FC Vsetín – Kateřinice/Ratiboř 3:16

Branky: J. Stanislav, V. Mikulenčák, M. Řezáč

Sestava: J. Zavadil, J. Stanislav, O. Daňa, D. Likavčan, K. Nosek, Š. Evják, E. Orda, V. Mikulenčák, F. Kamenár, M. Řezáč, J. Kurtin, L. Filgas, A. Filgas, A. Kalabus, M. Zbranek.


08
dubna
11:19
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

Úvodní zápasy okresního přeboru

Po halové sezóně se nám opět na plné obrátky rozjela soutěž OP, v uplynulém týdnu jsme odehráli 2. zápasy. Doma jsme přivítali kluky z Valašských Příkaz a ve čtvrtek jsme zavítali do Ustí. V obou utkáních jsme v úvodních minutách byli málo aktivní, ale postupně se to zlepšovalo. Herně to nevypadalo vůbec špatně a když ještě k tomu přidáme větší důraz a náboj, tak to celkově bude vypadat o hodně líp :-) Kluky chválím, ale stále si musíme opakovat NEBÁT SE HRÁT, NEBÁT SE HRÁT !!

FC Vsetín – Valašské Příkazy 14:4

Branky: F. Zezula 5x, S. Mičian 3x, Š. Evják 2x, V. Kříž 2x, K. Nosek, L. Filgas

Sestava: H. Zavadil, L. Filgas, F. Zezula, S. Mičian, V. Kříž, O. Daňa, Š. Evják, M. Řezáč, K. Nosek


Ústí - FC Vsetín 6:3

Branky: 2x J. Kurtin, E. Orda

Sestava: H. Zavadil, S. Mičian, V. Kříž, J. Kurtin, O. Daňa, Š. Evják, M. Řezáč, K. Nosek, E. Orda, L. Kaňák, R. Macháček


08
března
10:36
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

INFO - Přátelský zápas v Púchově

V pondělí 12.3. hrajeme od 17:00-19:00 hod. PZ s kat.U10+U9 v Púchově - hala s umělým povrchem ( sebou TURFY nebo KOPAČKY,PAS, KARTIČKU POJIŠTĚNCE a PODSEDÁK ) sraz bude na Tyršovce v 15:50 hod., odjezd v 16:00 hod. Prosím rodiče o potvrzení účasti a info kdo může vzít auto. Díky ON

Nominace U10+U9: H. Zavadil, D. Dobeš, T. Králík, L. Jakeš, L. Filgas, M. Fusek, S. Mičian, O. Daňa, M. Mikláš, J. Kurtin, M. Řezáč, K. Nosek, Š. Evják, L. Kaňák, E. Orda, V. Mikulenčák, R. Macháček, J. Stanislav.


06
března
19:48
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

St.přípravka předvedla v Púchově sympatický výkon

FC Vsetín - žáci
V neděli jsme po měsíční odmlce opět zavítali do Púchova na halový turnaj kat. U10 na umělé trávě. Tentokrát se pořadatelé rozhodli pro variantu 2. skupin, 2. hřišť, 4:1 a hrací čas 15 minut, čímž nebyly velké časové prostoje, což bylo určitě ku prospěchu.
My jsme byli vylosovaní do skupiny B, ve které se kluci utkali s kvalitními soupeři: MŠK Žilina, MFK Dubnica, Prievidza a Inter Bratislava. Kdybych měl hodnotit jednotlivé zápasy, tak bych se pořád dokola opakoval…proto budu stručný, jelikož nemám vůbec nic, co bych klukům vytknul. Celkový herní projev ve všech zápasech byl VÝBORNÝ a to i proti týmům jako MŠK Žilina ( vítěz turnaje ) i Interu B., se kterým se bojovalo o přímí postup z 2.místa, se kluci nezalekli a byli vyrovnaným soupeřem. Bohužel to proti Interu nevyšlo a na finálovou skupinu to nestačilo ale kluci zanechali opravdu dobrý dojem, což ocenili i ostatní trenéři a to už asi o něčem vypovídá.
Ještě závěrem bych chtěl zmínit, že nejlepším hráčem turnaje byl Tom Králík.
Za dnešní výkon, kluci, VELKÁ POCHVALA a ještě jak říká trenér Aleš VELKÝ PALEC NAHORU !!

Sestava a výsledky: H. Zavadil, D. Dobeš, T. Králík, L. Jakeš, L. Filgas, M. Fusek, S. Mičian, O. Daňa.

Skupina B:
MŠK ŽILINA – FC VSETÍN 2:1 ( L. Jakeš )
FC VSETÍN – MFK DUBNICA 2:0 ( 2xT. Králík )
FC VSETÍN – PRIEVIDZA 4:2 ( 2x D. Dobeš, T. Králík. L. Filgas )
INTER BRATISLAVA – FC VSETÍN 1:0

o 5 místo:
FC VSETÍN – JUV.ŽILINA-BYTČA 6:0 ( 3x T. Králík, 2x L. Jakeš, L. Filgas )


09
února
15:45
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

Střelecké trápení v Púchově

FC Vsetín - žáci
Uplynulou neděli jsme se zúčastnili halového turnaje starší přípravky na umělé trávě v Púchově ( jenom škoda, že takovou halu nemáme tady u nás na Vsetíně :-( ) Kluky čekalo 6 zápasů po 15 min. na hřišti 50x30m v her. sytému 6:1.
Pokud nebudu hodnotit konečné výsledky zápasů, ale jakým způsobem a předvedenou hrou se kluci prezentovali, tak jsme neodehráli vůbec špatný turnaj. Kromě prvního utkání, kde se kluci po celý zápas na nezvykle velkém prostoru „hledali“, jsme herně a dovednostně vůbec nezaostávali, ba si myslím, že jsme byli i v jednotlivých zápasech o něco lepší. Což je POZITIVNÍ !!! Bohužel jsme v každém zápase selhali v koncovce... a šancí bylo požehnaně. Nicméně soupeři využívali svých nákopů a z brejků jsme inkasovali, je to škoda, ale jinak kluci předvedli velice SYMPATICKÝ VÝKON, za který se vůbec nemusí stydět !!! Za měsíc se opět vrátíme zpátky a věřím, že minimálně předvedeme stejně, ba ještě kvalitnější výkon s lepší střeleckou muškou :-)

Sestava a výsledky: D. Dobeš, T. Králík, L. Jakeš, L. Filgas, H. Zavadil, J. Palát, M. Zbranek, V. Kříž, S. Mičian, Š. Gergela a V. Gabko ( oba Val. Polanka )

FC JUVENTUS ŽILINA – FC VSETÍN 2:0
B.BYSTRICA – FC VSETÍN 1:0
FC VSETÍN – MŠK ŽILINA 0:1
FC VSETÍN – MŠK PÚCHOV 2:3 ( 2x Tom Králík )
FC VSETÍN – JUV.ŽILINA-BYTČA 0:0
KYS.N.MESTO – FC VSETÍN 2:2 ( 2x Jaky )


28
ledna
15:56
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

VÍKENDOVÉ TURNAJE U10 a U9

FC Vsetín - žáci
TURNAJ ZAŠOVÁ 27.1.2018
Včera jsme zajížděli na turnaj do nedaleké Zašové, kluky čekalo 7.zápasů po 13 min. Teď k jednotlivým zápasům.

1.zápas se Všechovicemi byl opravdu zahřívací protože soupeř nás vůbec neprověřil, skoro se nedostal na naší polovinu. Kluci si mohli s chuťí zastřílet ale bylo z toho pouze 5.gólů.
FC Vsetín – Všechovice 5:0 ( 2xKaňák, 2xZgabaj, Kurtin )

2. zápas s Jarcovou už neměl tak jednoznačný průběh ale rozhodnul náš větší důraz a chuť po vítězství.
FC Vsetín – Jarcová 3:1 ( 2xZgabaj, Vávra )

3. zápas s domácí Zašovou kluci zmákli na výbornou ve všech směrech, ale sportovně musím přiznat že jsme měli i trochu štěstí ale jinak opravdu kvalitní utkání obou týmů.
SK Zašová - FC Vsetín 0:3 ( Evják, Orda, Zgabaj )

Pak následovala 1,5 hod. přestávka a ta nám opravdu neprospěla, zápas s Karvinou nám vůbec nevyšel, soupeř měl větší důraz a nebál se prosadit 1:1 a to nám chybělo.
MFK Karviná - FC Vsetín 5:1 ( Zgabaj )

5.zápas s Viganticemi byl jak na kolotoči, rychle jsme vedli 3:0 ale pak po individuálních chybách jsme soupeře dostali do hry a rázem to bylo 3:4, následovalo několik šancí jak na jedné tak i na druhé straně a v poslední minutě se nám podařilo vyrovnat ale to nebylo všechno. 10s. před koncem mohl rozhodnout Filip K. ale nedal a z následného odkopu jsme 1s. před koncem zápasu inkasovali na konečných 4:5.
FC Vsetín – Vigantice 4:5 ( 2xVávra, Orda, Nosek )

V 6.zápasu s Rožnovem jsme opět rychle vedli ale soupeř to nezabalil a byl hodně nepříjemný, nakonec jsme ve vyrovnaném utkání byli štastnější.
Rožnov p.R - FC Vsetín 2:3 ( Orda, Kamenár, Evják )

Pokud chtěli kluci pomýšlet na slibné umístění, museli poslední zápas se Starým Městem vyhrát. Bohužel se to nepodařilo, sice jsme za stavu 0:2 měli několik dobrých příležitostí ale ne a ne se trefit.
FC Vsetín – Staré Město 0:3

Dneska kluci neodehráli vůbec špatný turnaj, sice to "na bednu" těsně nevyšlo ale to vůbec nevadí a pokud budete stále tvrdě pracovat tak to určitě časem přijde.

Pořadí: 1. MFK Karviná, 2. SK Zašová, 3. Vigantice, 4. FC Vsetín, 5. Rožnov p.R., 6. Staré Město, 7. Jarcová, 8. Všechovice

Sestava: K. Nosek (G), Š. Evják, L. Kaňák, F. Kamenár, E. Orda, J. Kurtin, A. Zgabaj, V. Mikulenčák ( Leskovec ), David Vávra ( V. Polanka )


TURNAJ STARÉ MĚSTO 21.1.2018

Hodnocení turnaje bude stručné. Většina kluků vůbec nechtěla hrát fotbal resp. báli se hrát…a od toho se všechno odvíjelo. Ze 6.zápasů jsem neviděl nic pozitivního, kromě brankáře ( Tomáš Křupala ) který si opravdu s chuťí zachytal.
Z výkonu jsem opravdu HODNĚ ZKLAMANÝ a doufám, že se všichni poučili a na dalším turnaji to bude vypadat úplně jinak. Bez chuťi, zápalu a herních dovedností to opravdu nepůjde.

Sestava: T.Křupala ( Val.Polanka ), H. Zavadil, A. Zgabaj, T. Dančák, S. Mičian, J. Kurtin, L. Kaňák, Š. Evják.

FC Vsetín – Líšeň 0:7
SK Zlín - FC Vsetín 6:2 ( Dančák, Mičian )
MSK Senec - FC Vsetín 7:1 ( Zgabaj )
Baťov - FC Vsetín 4:0
FC Vsetín – Jiskra St. Město 4:8 ( 2xZgabaj, Kaňák, Kurtin )
FC Vsetín – Slovácko dívky U11 4:5 ( 2xDančák, 2xEvják )17
prosince
17:52
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

Zlatá obhajoba v Púchově

FC Vsetín - žáci
Včera jsme opět po roce zavítali na předvánoční turnaj starších přípravek do Púchova, a jak už bylo zmíněno tak se zlatou příchutí :-)
Kluky čekalo 5. kvalitních zápasů po 18 minutách se stejně starými vrstevníky z Púchova, Piešťan, Dubnice, P. Bystrice a Bánovce n/B.
Od prvního zápasu, který jsme konečně "neprospali" až po poslední utkání bylo na klucích vidět, že nepřijeli jenom "na výlet" ale opravdu si zahrát a bavit se fotbalem a od toho se odvíjel i konečný výsledek. Jako jediní jsme opravdu CHTĚLI a NEBÁLI SE HRÁT, i ve složitějších situacích se kluci nebáli dovednostně prosadit a hlavně po celou dobu turnaje všichni tahali za jeden provaz a ZASLOUŽENĚ si došli pro vítězný pohár. Dnes jste kluci byli NEJLEPŠÍ, prostě PARÁDA, všem díky za předvedené výkony.
A ještě závěrem, nejlepším střelcem turnaje byl Mates Fusek (8.gólů ). Jenom škoda, že nám pořadatelé "nemohli" dát všechny individuální ceny, které by si opravdu jmenovaní zasloužili….za nej.brankáře ( Davča Dobeš ) a nej. hráče turnaje( Tom Králík ).

Sestava a výsledky: Davča Dobeš, Tom Králík, Luky Filgas, Luky Jakeš, Mates Fusek, Davča Likavčan, Sam Mičian.

FC Vsetín – Piešťany 2:0 ( Jaki, Mates )
FC Vsetín – Dubnica 2:0 ( Jaki, Mates )
FC Vsetín – Púchov 4:2 ( Jaki, Tom, Mates 2x )
FC Vsetín – Bánovce n/B 3:0 ( Mates 2x, Sam )
FC Vsetín – B. Bystrica 2:0 ( Mates 2x )


22
října
11:07
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

FC Vsetín - Ratiboř 24:1

Včera jsme na domácím hřišti přivítali kluky z Ratiboře. Bohužel v tomto zápase nás soupeř moc neprověřil a od toho se odvíjel i celý zápas. Od úvodních minut jsme ho v podstatě nepustili na naší polovinu, pouze díky našim chybám si Honza aspoň párkrát šáhnul na balón. Kluci si opravdu s chutí zastříleli, ale několik her. situací se dalo řešit i jinak…lépe a konstruktivněji. Každopádně všem klukům za včerejšek patří velká pochvala :-). K poslednímu zápasu podzimní části zajíždíme v neděli do Střelné.

Branky: 9xM. Fusek, 5xS. Mičian, 2xD. Dobeš, 2xL. Jakeš, 2xL. Filgas, 1xT. Králík, 1xD. Likavčan, 1xV. Kříž, 1xT. Dančák

Sestava: T. Králík, D. Dobeš, L. Jakeš, M. Fusek, L. Filgas, H. Zavadil, D. Likavčan, S. Mičian, V. Kříž, T. Dančák, Š. Evják.


08
října
19:47
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

Odehrané zápasy a skvělé představení v Halenkově

Včera jsme odehráli další utkání OFS na hřišti v Halenkově, a jak už to tak bývá někteří domácí kluci byli "o dvě hlavy vyšší ", ale tento deficit v konečném důsledku nebyl vůbec znát. Sice jsme začali hodně vlažně, v 6. minutě to bylo 3:0 ale od 7. minuty jsem viděl velké zlepšení, kluci si KONEČNĚ začali věřit a postupně soupeře ve všech směrech přehrávali a v poločasu to rázem bylo 6:5. V přestávce bylo na klucích vidět to správné zapálení a hlavně chuť hrát ( která jim v předchozích zápasech chyběla ) a taky to tak ve druhém poločase vypadalo. Soupeř se nezmohl vůbec na nic, míče pouze nakopával….a na hřišti byl pouze jeden tým :-) Kluci PARÁDA, byl to váš NEJLEPŠÍ VÝKON a doufám, že takhle budete pokračovat i nadále. Udělali jste radost ne jenom mě, ale i rodičům a ostatním přihlížejícím :-)

Halenkov – FC Vsetín 6:14

Branky: 4xMatěj Zbranek, 4xSam, 2xTom, 1xAdam Kalabus, 1xLiki, 1xVojta, 1xKiko.

Sestava: H. Zavadil, D. Likavčan, S. Mičian, V. Kříž, T. Dančák, J. Kurtin, A. Zgabaj, M. Řezáč, A. Kalabus, M. Zbranek, K. Nosek

Předchozí zápasy OFS
FC Vsetín – Ústí 5:12 Branky: 3x Ben Eliáš, 1xŠtěpán, 1xSam
Leskovec - FC Vsetín 7:14
Branky: 4xTom 3x Liki 2x Mira, 1xSam, 1xAdam, 1x Štěpán, 1xMarek, 1x Filip
FC Vsetín – N. Hrozenkov/VKK 2:13 Branky: 1xMatěj Zbranek, 1xSam


22
záři
13:01
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

Když počasí nepřeje...

FC Vsetín - žáci
Včera nám opět počasí neumožnilo se dostat na hřiště tak jsme využili možnosti se odreagovat v městských lázních. Bylo to SUPER a kluci si to užili na 100 % :-) Teď už doufám, že se počasí umoudří a opět vyběhneme na hrací plochu.
V sobotu dle plánu platí trénink na Sychrově od 10:00.


17
záři
15:20
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

FC Vsetín - Lidečko 3:19

V dalším utkání okr. přeboru jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Lidečka. Do tohoto utkání jsme nastoupili až s příliš velkým respektem, na druhou stranu proti vyspělejším a urostlejším klukům bylo velice obtížné se prosadit, přesto mi u některých chybělo větší náboj a nasazení i když je "soupeř jaký je" je potřeba makat na 120%...!!

K dalšímu utkání zajíždíme 25.9. do Leskovce.

Sestava: D. Likavčan, S. Mičian, J. Kurtin, A. Zgabaj, T. Dančák, M. Řezáč, Š. Evják, F. Kamenár, D. Tulej, M. Zbranek, A. Kalabus.

Branky: D. Likavčan, S. Mičian, M. Zbranek


01
záři
17:57
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

Sobotní MÚ odloženo

Zítřejší MÚ s Ústím je na požadavek hostujícího družstva odloženo !!


29
srpna
20:58
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

4. místo na turnaji Ondrášovka Cup U9

Dnes jsme se zúčastnili předkola turnaje Ondrášovka Cup kategorie U9 v Hranicích. Tento turnaj jsme odehráli pouze se 6. hráči, ostatní - dovolená, nemoc, atd… :-( her.systémem 5+1 a hrací doba 20 min./zápas, to pro všechny byla slušná porce. Je to velká škoda, protože se 2.-4. hráči na střídání, by to herně vypadalo úplně jinak. Každopádně klukům nemůžu vůbec nic vytknout a musím před nimi smeknout za to, jak se snažili a bojovali co se dalo, ale síly postupně ubývaly. Za konečné 4. místo jsme ostudu určitě neudělali.
Doufám, že se na další turnaj této kategorie pojede ve větším počtu...!!!
Závěrem bych chtěl poděkovat rodičům M. Řězáčovi a M. Trochtovi, že mi pomohli s dopravou kluků na turnaj.

FC Vsetín - SK Hranice 11:3 ( M. Trochta 5, K. Nosek 4, Š. Evják 2 )

FC Vsetín - FK Medlov 1:7 ( M. Řezáč )

FC Vsetín - FK Štemberk 0:5

FC Vsetín - Tatran Kohoutovice 0:6

FC Vsetín - Jiskra Staré Město 6:4 ( L. Kaňák 3, Š. Evják 2, M. Trochta 1 )

Sestava: M. Řezáč, L. Kaňák, Š. Evják, K. Nosek, E. Orda, M. Trochta


28
srpna
22:12
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

FC Val. Příkazy - FC Vsetín 7:5 ( 4:4 )

Dnes jsme zavítali k dalšímu utkání okr. přeboru do Valašských Příkaz. Kluci do zápasu vstoupili proti urostlejšímu a silovějšímu soupeři velice aktivně, od úvodní až do poslední minuty bylo vidět velké nasazení, bojovnost a hlavně CHUŤ a NEBÁT SE HRÁT tak by to mělo kluci být v každém zápasu !!!
K vidění bylo i několik pěkných a povedených akcí, proto se za svůj výkon nemusíte vůbec stydět ba NAOPAK. Opravdu jste mě mile překvapili a všem Vám patří velká POCHVALA, jen tak DÁLE...!!
Další zápas Nás čeká v sobotu 2.9. od 10:00 na Tyršovce proti Ústí.

Sestava: Zavadil, Zezula, Eliáš, Likavčan, Kříž, Kurtin, Mičian, Kaňák, Řezáč, Nosek

Branky: Zezula 2, Eliáš 2, Likavčan 1


22
srpna
20:45
Přípravka U10 + U11 / ročník 2010 + 2011
Autor: Ondřej Nosek

FC Vsetín - Val. Polanka 3:15

Dnes jsme odehráli první utkání okresního přeboru proti Val. Polance. Pro všechny kluky to byla premiéra ve starší přípravce, takže konečný výsledek není vůbec důležitý, jsme teprve na začátku ale viděl jsem tam i pozitivní věci a na ostatním budeme usilovně pracovat a věřím, že to časem bude lepší a lepší.
Další zápas nás čeká v pondělí 28.8. od 17:30 ve Val. Příkazech.

Sestava: V. Kříž, D. Likavčan, T. Dančák, J. Kurtin, A. Zgabaj, M. John L. Kaňák, K. Nosek, Š. Evják, E. Orda, F. Kamenár
Branky: D. Likavčan, T. Dančák, Š. Evják

Počet přístupů
od prosince 2012

1446416

Počítadlo