otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Středa 25. dubna 2018      Svátek slaví Marek     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 11.03 2018
Plán PLOCH - 17.týden (23. - 29.4.)

Vloženo: 10.03 2018
Plán PLOCH - 18.týden (30.4. - 6.5.)

Vloženo: 09.03 2018
Plán PLOCH - 19.týden (7. - 13.5.)

Vloženo: 02.08 2017
PLÁN UTKÁNÍ FC VSETÍN

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

test
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


21
dubna
12:27
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Kanonáda na rozpálené umělce

Dnes dopoledne jsme sice v dubnu, ale za letního počasí přivítali kluky ze sousedního Ústí v rámci dalšího kola soutěže ml. žáků
Dnes naše kluky sluneční paprsky rozpálily k velmi kvalitnímu výkonu. Kluci hráli s chutí, nasazením a velkou bojovností. A když se nám podařilo rozvlnit síť soupeře poprvé, tak to je jako když se odšpuntuje sud. Najednou je to vše lehčí, a klukům vychází téměř vše na co sáhnou. V nastaveném tempu vydrželi kluci běhat celých 60 minut a odměnou jim bylo spoustu branek v síti soupeře. Bylo tam i spoustu kvalitních kombinací, přechodů 1:1 atd......! Super výkon do útoku a bezchybný výkon do bránění . Palec nahoru !
Kluci velká pochvala za předvedený výkon. Ve druhé půli se k Vám začal připojovat do hry i Tadeáš, který dnes v bráně neměl vůbec žádnou práci. Soupeř na naši bránu nevyslal jedinou střelu. Škoda. Potřebovali bychom Tada nějak rozchytat na turnaj do Petřkovic :-). Příští týden opět na domácí půdě přivítáme celek z Valašské Polanky.
Kluci užijte si krásný slunečný víkend a uvidíme se v pondělí na trenálu..


15
dubna
17:25
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Triang ve Zlíně U10

Nedělní dopoledne jsme s kluky r. 08 a 09 strávili za příjemného počasí na Zlínské Vršavě, kde jsme sehráli triangl s celky SK Zlín U10 a Fastav Zlín U10. Každé z utkání se hrálo 2x 25 minut.
Jako první nám jsou soupeřem kluci z SK Zlín. V tomto utkání byli naši kluci lepším celkem. Bylo vidět spousta pohledných akcí, i přechod 1:1. Bohužel jen málo z Vás v těchto situacích 1:1 používáte naučených dovedností. Aspoň víme na čem budeme stále pracovat. Utkání zvládáme, ale na hlavně na mladších klucích je vidět, že tato porce minut, na velkém prostoru stojí spoustu fyzických sil. Nicméně Vás musím pochválit všechny, protože nikdo jste soupeři nenechal nic zadarmo a do zakončení jste se dostali téměř všichni.
Druhé utkání s domácími Ševci, to je už jiná muzika. Soupeř má aktivní pohyb, naši kluci nemají vůbec na nic čas, a zde se projevuje herní styl soupeře, který má rychlostní přesun do útočné fáze. Největší problémy nám dělal hráč č. 7! Na našich hráčích, hlavně těch, kteří včera sehráli mistrovské utkání byla vidět únava!!! O to více si cením Vašeho přístupu k oboum utkání. Ale i toto utkání jsme zvládli herne a určitě jsme po zápase mohli odcházet se vztyčenou hlavou ikdyz skore bylo pozitivni pro soupeře.
Pro reálnější porovnání jak na tom jsme opravdu v této kategorii s porovnáním s kluky Fastavu by možná dnes více slušel opačný sled utkání, ale i tak Vás kluci chválím. Ale víme, že je na čem stále pracovat. Tak hned zítra se do toho dáme na naší Tyršovce.


14
dubna
13:47
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

K absolutoriu chybělo pouze proměňování šancí

Dnes jsme zajížděli k prvnímu venkovnímu zápasu do H Lidče. Za perfektního počasí jsme sehráli výborné utkání. Největším soupeřem nám dnes byl přírodní trávník a neproměňování šancí.
Do utkání jsme vstoupili velmi kvalitně, a kluci byli prvních 15 minut jasně lepší, všude byli dřív něž soupeř. Do této doby si kluci vypracovali 6 tutových šancí, kdy byli tváří v tvář gólmanovi domácích. Něco kluci minuli, a něco bravurně zlikvidoval gólman. Kluci, tady velká škoda!!!! Mohli jste být na koni. A jak to bývá z ojedinělého brejku inkasujeme. Po pěkně rozehraném rohu Zbráňa srovnává. V aktivitě pokračujeme a soupeř přechází do rychlých brejků. Na konci půle soupeř strhává vedení na svou stranu. Nic se neděje.
Druhá půle již byla vyrovnanější, ale obrázek byl stejný. My tvoříme, hrajeme s chutí, kluci předvádí i krásné kombinační akce a dovednostní přechod 1:1. Tato snaha hrát fotbal je na vysoké úrovní, ale soupeř trestá brejky. Chlapáci, za dnešek si opět zasloužíte pochvalu. Opět po té stránce fotbalové jste byli vítězi. Jsem rád, že se dokážete rvát se soupeři, ikdyž Vás to stojí spoustu sil, každý ten podstoupený souboj proti vyšším klukům, ale nikdy nic nevynecháváte a bojujete jak jen to jde. Stále se učíme hrát na větším prostoru, ale zase tam byl vidět posun vpřed od minulého zápasu. Super!!!!
Užij te si zbytek slunečného víkendu a v ponděli se na Vás těším na trénku ....


07
dubna
16:45
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

První mistrák proti Hošťálkové

Dnes jsme s kluky byli hooodně natěšeni na první mistrák, a tomu nasvědčovala i nálada v kabině před zápasem. Všichni hráči byli nabuzeni a odhodláni porvat se se soupeřem. A jak to vypadalo na hřišti???
Stále bereme v potaz, že se na hřišti rovnáme s kluky o několik let staršími, ale to dnes nebylo ničemu na škodu. A byl jsem svědkem jednoho s nej zápasu ze strany našich chlapáků U11!!! K zápasu přistoupili naprosto skvěle nabuzeni a připraveni. Všichni tam dali maximum a odměnou jim byl potlesk mnoha přítomných rodičů a rodinných příslušníků. Všichni makali jak dopředu tak dozadu, a dokázali si v přechodové fázi poradit i s o dvě hlavy vyšším soupeřem. Některé kombinační akce byly lahodící nejednomu oku. Kdyby nám v koncovkách tutových šancí nechyběla už trošku síla, tak jsme si mohli i zakřičet gól!!! Vím, že Vás to mrzí kluci, ale dnes jste potěšili jak mě tak i ostatní svým fotbalovým pojetím. Dlouhou zimu jsme pilovali v tělocvičně práci s míčem a BOMBA, Vy to už dáváte do hry automaticky. Za mě máte velkou pochvalu s VELKÝM PALCEM NAHORU :-). Ikdyž skóre bylo ve prospěch soupeře, tak jsem rád, že jsme si dali vítězný pokřik po zápase i my, protože vy jste dnes byli vítězi FOTBALOVÝMI !!!!!!!
Chlapáci, dobře si odpočiňte a v ponděli se na Vás budu těšit na tréninku.22
března
08:11
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Přátelské utkání FC Fastav Zlín U10 - FC VS U11

Středeční podvečer jsme vyplnili přátelákem na Zlínské Vršavě proti domácím klukům kategorie U10. My jsme to měli namíchané kluky r. 08 a 07. Byl to náš první venkovní zápas po dlouhém schovávání po vsetínských tělocvičnách.
Utkání se hrálo na 2x 35 minut.
Tak jsem byl kluci zvědavý, jak se popasujete s větším prostorem, jak si budete schopni vyhovět a na hřišti pomoci. A musím uznat, že jsem byl spokojený. Samozřejmě chybičky se najdou, ale jsme na začátku jara, takže vše dopilujeme. Zlínští kluci byli velmi hbití a šikovní s míčem, takže jsme měli i většinou s o rok mladšími šikuly problémy. Výhoda byla na straně soupeře, že většinou zimy strávili venku na umělých plochách. Ale to je to co jsem očekával. Místy nám scházelo roztažení hry do šířky a využití celého prostoru hrací plochy. Někdy jste se všichni nechali zlákat hurá útočením a soupeře pouštěli do rychlých brejků. Zápas měl tempo a všichni jste to odmakali. Některým už v závěru docházely síly, ale nic jste nevypouštěli. Velká pochvala za přenos nacvičených dovedností do hry!!! Zde kluci výborná. A když k tomu doplníte mluvení, čímž si ve většině případů pomůžete navzájem tak se zase o krůček posuneme vpřed. Dnes si odpustím výsledek i střelce, protože to ani nevím, ale to bylo to poslední co mě zajímalo.

Sestava:
Ptáček-Zicha,Kalabus,Kročil,Šíma,Filák, Králík, Dobeš, Filgas a Jakeš


10
března
16:08
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

VFA Cup v Zašové - Zlatá tečka za halovou sezónou

V sobotu ráno jsme zavítali do Zašové, abychom zkompletovali sérii zimních halových turnajů. I když tentokrát startovní pole tolik nepřetékalo zvučnými jmény, tak konfrontace s ligovou Karvinou a četná valašská derby slibovala zajímavou podívanou. Už nálada při setkání ráno v kabině slibovala, že by to dnes nemuselo dopadnout zle. A skutečně. Cesta k celkovému triumfu vedla přes viditelnou chuť do hry, radost ze hry, enormní nasazení a nadstandartní výkony všech jednotlivců.

Davča D. podal v bráně po celou dobu turnaje soustředěný výkon okořeněný kvalitní rozehrávkou a útočnými výpady, za které byl odměněn i vstřelenou brankou. Jsem přesvědčen, že trofej pro nejlepšího gólmana mu vzal pouze fakt, že si Kafu vystřílel zlatou kopačku a dvě individuální ocenění se dle nepsaných pravidel do jednoho týmu neudělují. Max a Tom F. skvěle podporovali ofenzívu a Jašino se Zicháčkem byli naprosto nekompromisní v defenzívě. Zároveň byli všichni obránci silní na míči a důrazní v soubojích, což spolu s Davčovou jistou rozehrávkou vedlo k tomu, že jsme nedostávali zbytečné góly a nemuseli dohánět laciné vedení soupeře. A to se to potom hraje! Kvarteto zkušených mazáků v útoku Domča, Kafu, Jaky a Kroča se předháněli, kdo bude pro bránu soupeře nebezpečnější a předváděli finty a kombinace, které si mnohdy nedovolí ani na tréninku. Skvěle jim sekundoval Adam, který svou bojovnou a obětavou hrou využil každou vteřinu na hřišti. To vše ještě v průběhu turnaje umocnila vítězná vlna, jež z vás udělala rozjetou lokomotivu, které ostatní raději uskakovali z cesty.

FC Vsetín – Valašská Bystřice 5:2 (Kroča 2, Kafu, Domča, Tom F.)

Předvedli jsme raketový start, a i když soupeř dokázal snížit, tak jsme průběh zápasu kontrolovali a s přehledem dotáhli do vítězného konce.

FC Vsetín – TJ Rožnov 4:2 (Max 3, Domča)

Soupeř dvakrát zlikvidoval náš jednobrankový náskok, ale my jsme se vždy rychle dokázali oklepat. Na další trhák už soupeř nezareagoval a my jsme si připsali další zaslouženou výhru. Za zmínku stojí střelecká exhibice Maxe.

FC Vsetín – MFK Karviná 2:1 (Tom F., Kroča)

Mix sedmiček a osmiček soupeře se na turnaji prezentoval rychlým kombinačním fotbalem se spoustou individuálních dovedností. Celý orchestr navíc řídil velice šikovný a nápaditý dirigent, který byl po zásluze vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Mé mírné obavy rázně utnul úvodní hvizd rozhodčího, který tím do arény vpustil vsetínské šelmy. Soupeře jsme mačkali na jeho polovině a vůbec ho nepustili do hry, což bohužel někteří karvinští nesli nelibě a bylo vidět několik nesportovních gest během zápasů i při závěrečném podání rukou. Naštěstí jsme se nenechali vykolejit a chvíli před koncem rozhodli, kdo si odnese body. Museli jsme zápas odjezdit až do konce, ale poměr nevyužitých čistých gólových šancí cca 8:2 jasně ukázal, že vyhrál lepší tým. Domča a Kafu si připsali hattrick z neproměněných tutovek J.

FC Vsetín – TJ Chvalčov 7:1 (Kafu 2, Jaky 2, Domča, Tom F., Max)

Výsledek odpovídá rozložení sil na hřišti, za zmínku stojí spousta okulahodících gólů ve stylu „ tys mi přihrál na gól před prázdnou bránu, tak teď vypracuju já gólovku pro tebe“.

FC Vsetín – TJ Valašské Meziříčí 5:0 (Kafu 2, Domča, Jašino, Tom F.)

Soupeř nedokázal vůbec reagovat na náš výborný pohyb a rychlost s míčem a skvělý gólman soupeře na vše nestačil. Trošku jsme zvolnili až v závěru, ale aspoň neměl Davča čisté konto zadarmo J.

FC Vsetín – SK Zašová 10:2 (Kafu 3, Jaky 2, Kroča 2, Max 2, Davča D., Tom F.)

Střelců mám jedenáct, organizátoři zřejmě při té kanonádě nestíhali posunovat skóre J. Našemu tradičnímu derby uškodil fakt, že áčko sedmiček soupeře zároveň bojovalo na turnaji v Bohumíně. Rychle jsme šli do dvoubrankového vedení, ale pak jsme chvilkovou laxností, podceněním situace a nedůrazem o vedení přišli. Naštěstí jsme se rychle shodli na tom, že se takovou hrou prezentovat nechceme a na další gólovou vlnu již snaživě a sympaticky hrající soupeř nenašel protizbraň.

FC Vsetín – FK Vigantice 6:0 (Jaky 2, Jašino, Kafu, Max, Domča)

Závěrečné utkání jsme taky s přehledem zvládli, i když už jsme měli spíš v hlavách pozápasovou děkovačku s rodiči a fanoušky.

Lepší tečku za halovou sezónou, která určitě poslouží jako výborná motivace do další práce, jsme si nemohli přát. Pro mě byla radost s týmem žít - celodenní pohoda v kabině, vtipkování při společném obědě i kolektivní pojetí na hřišti, kde jsme točili pět útočníků, ale vyhověl si každý s každým - to vše bylo příkladné.
Děkuji pověřenému trenérovi Honzovi Juřínkovi, že za mou maličkost zaskočil v této nezvyklé a mnohdy nelehké roli a s kluky odvedl výbornou práci. Je vidět, že si všichni turnaj náramně užili. Jste skvělá parta kluků. O to více mě těší, že pracujete tak, jak se učíte i bez mého dohledu.
Kluci a Honzo, všem děkuji. Určitě jste předváděli krásný fotbal a rozdávali fotbalovou radost, a to je na všem to nejdůležitější.
Opět velký palec nahoru :-)


17
února
18:47
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Halový turnaj v Púchově

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme s kluky zajížděli k dalšímu turnaji do Púchova, kde na nás čekalo 7 kvalitních utkání po 14 minutách. Bohužel pro nemoc se omluvil včera Filgi a dnes ráno Kroča.
Na začátek nás čeká Púchov - bílý. Utkání vysoké úrovně, který se hraje nahoru a dolů. Kluci makají, zkouší dovednostní přechod 1:1 a předvádí krásné kombinační akce. Za tuto snahu jsou odměněmi dvěma krásnými góly a můžou si vychutnat radost vítězství.
Následuje utkání s Púchovem - červení. Utkání stejného charakteru. Kluci z Púchova jsou šikovní a chtějí hrát fotbal. Nasazení, bojovnost a chuť je na našich klukách vidět. Ale soupeř je v koncovce přesnější. Škoda břevna které v závěru trefuje Zajko. Soupeř je o gól šťastnější.
Poté jdeme měřit síly s nejlepším týmem turnaje polským Wagrowiec. Tito chlapci působí velmi sehraně a musím uznat, že byli ozdobou dnešního klání. Nicméně my jim jsme více než vyrovnaným soupeřem. Je to nelítostný boj, kdy soupeř jde do vedení a to si zkušeně hlídá. Naše snaha ztroskotává na velmi rychle se pohybujících hráčích soupeře, kteří v závěru střílí pojistku. Chlapáci zde Vám nic nelze vyčíst. Stále makáte naplno.
Utkání s Novým Mestom nad Váhom??? Zde se láme chleba. Soupeř v první minutě dvakrát háže aut a nejvyšší hráč dvakrát skóruje. Neskláníme hlavy a výsledek sympatickým výkonem otáčíme. Ale soupeř po ojedinělé fotbbalové akci srovnává a 15 vteřin před koncem opět po autovém vhazování střílí branku. A zde nastá vá zlom v těch dětských hlavičkách. Kluci ví, že fotbalově nezaostávají, ale štěstíčko se od nich začíná odklánět.
A další utkání s FK Senica to jen potvrzuje. Šancí si vytváříme na tři utkání dopředu, ale i branka 5x2 m je nám dnes prostě malá. Za stavu 2:3 Kafu ze dvou metrů láme tyčku a soupeř v závěru trestá naši otevřenou hru. Kluci, opět se nemáte za co stydět. Na hřišti jste nechali vše.
Utkání s Dominem Bratislava, to je jako přes kopírák. My se snažíme, soupeř třikrát střílí a trefuje. My z 10 šancí proměňujeme jednu. Zde už to je o smůle. Ta chuť, vůle a snaha je na našich klucích vidět, ale zároveň ti červícic v hlavách hlodají a hlodají.......!
No a jak se říka na p....... i h.... spadne, tak i ten kalich hořkosti je třeba si vypít do dna, tak to je úkaz posledního utkání proti Vionu Zlaté Moravce. Kluci makají, již bez zraněného Radka, další jsou pokopáni, ale i přes bolesti chtěli toto utkání odehrát. Palec nahoru!!! Utkání nás bolí už všechny. Kluci sotva šlapou nožkama, ale dřou a snaží se hrát to, jak se učí. Nám už herní křeč nedovoluje své šance proměnit. No a aby toho nebylo málo, tak v čase 13:59 soupeř po rohovém kopu překlápí radost na svou stranu. Takže i ten poslední hřebíček si našel svou cestu.
Nicméně kluci, ani dnes jste nezanechali svým vystoupením ostudu. Jsem rád, že do utkání dáváte vše, a snažíte se vést rozehrávku již od vlastní branky, ikdyž dnes nám to spíše škodilo. Ale z předvedených výkonů nemusíte být smutní. Tam bylo vše OK. To, že Vás trápí prohry je naprosto v pořádku. I mě to mrzí s Vámi, když Vás vidím v slzičkách. Ale věřte, že výsledky nejsou podstatné. My musíme mít radost ze hry. Tak nesmutněte :-).
I tak Vám patří za dnešek velký velký dík. Herní projev byl velmi sympatický. A co mě nejvíc těší, že i navenek působíte jako TÝM!!!!!! Takže se máme zase od čeho odrážet.
A kdo dnes neviděl, tak neuvěří .... :-).

FC VS - Zezula, Králík, Filák, Juřínek, Kopřiva, Jašek, Kalabus, Šíma, Zbranek M.

FC VS - Púchov - bílý 2:0 (Králík, Juřínek)
FC VS - Púchov - červený 2:3 (2x Kalabus)
FC VS - Wagrowiec 0:2
FC VS - Nové Mesto 3:4 (Kalabus, Šíma, Kopřiva)
FC VS - Senica 2:4 (Juřínek, Kopřiva)
FC VS - Domino Bratislava 1:3 (Kalabus)
FC VS - Vion Zlaté Moravce 1:2 (Filák)


10
února
17:49
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Pohár VFA v Zašové

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme s kluky zajížděli k dalšímu halovému turnaji opět do Zašové. Zde na nás čekalo 7 utkání s velmi kvalitními týmy. Postupně jsme změřili síly s MFK Vítkovice, FC Baník - bílá, Staré Město, Zašová 08, Zašová 07, FC Baník - modrá a SK Hranice. Kluci byli z obsazení soupeři celkem zaskočeni, ale chlapáci, jsou to děti jako vy co mají rádi fotbal, tak se jich nemáte důvod bát!!

FC VS - MFK Vítkovice 2:1 (Palát, Kalabus)
Do utkání vstupujeme výbrně, kluci dnes dostali do receptu vysoké napadání soupeře a snaha o co nejrychlejší zisk míče. Super, zde to zafungovalo a místy jsme byly i lepším týmem. V každém střídání kluci nechali vše a i po pouhých 2 minutkách bylo vidět še šlapou naplno! Kluci paráda. Kdyby jsme byly schopni proměnit i ty zbylé tutovky, které jste si krásně vypracovali, bylo by to ještě lepší. Vidíte, že jde hrát s každým. Za toto utkání palec nahoru.

FC VS - FC Baník bílá 2:3 (Filák, Kalabus)
Herně to opět bylo super. Ikdyž nám soupeř odskočil na rozdíl tří gólů, tak jste to nezabalili a snažili se o zvrat. Dvěma góly se dotahujem a na soupeře tlačíme. Nutno podotknout, že tento soupeř byl dnes z těch TOP!!! Škoda jen té koncovky, která nám ve vyložených šancích dělala problémy. Zde prohráváme, ikdyž fotbalově jste ukázali, že srdíčko a chuť máte. Možná kdyby se hrálo o minutku déle tak to protrhnete :-), ale na kdyby se nehraje!!! Ale opět pochvala.

FC VS - Jiskra Staré Město 6:0 (2x Šíma, 2xKročil, Dobeš a Palát)
Ikdyž tomu výsledek neodpovídá, tak Jiskra mohla v 5 minutě vést 3:0. Ale své šance nedali. Soupeř se vyrovnal s našim vysokým presinkem a přecházel do rychlých brejků. Tuto fázi jsme přečkali a protrhli naši střeleckou mizérii a najednou bylo vidět s jakou lehkostí se do soupeře pouštíte. Ve finále z toho byl pro soupeře až nezasloužený debakl.

FC VS - SK Zašová 08 12:0 (2x Svoboda, 2x Kalabus, 2x Králík, 2x Kročil, 2x Filák, Šíma, Juřínek)
Toto utkání bylo tzv. kočka vs myš. Ve všem jsme dominovali a to hlavně po fotbalové stránce a soupeři nasázeli tucet gólů.

FC VS - SK Zašová 07 2:1 (Kalabus, Juřínek)
Před obědem na nás čekal ještě celek Zašová 07. Z našeho podání nejhorší vystoupení na turnaji. Ne že by jsme fotbalově nevynikali, ale naprosto zbytečně jsme se přizbůsobyli dnes ne úplně ideálně naladěnému soupeři. Ve finále z toho byla bitva, pro naše kluky se šťastným koncem, která toho moc pohledného nepřinesla.

FC VS - FC Baník modrá 8:3 (2x Zicha, 2x Šíma, Králík, Filák, Juřínek, Kročil)
Po dobrém gulášku na nás čekal tým Baníku modrý. Opět jsme se vrátili k vysokému napadání. Práce dozadu dnes byla na výbornou a tak kluci sehráli další velmi kvalitní střetnutí. Soupeř chvíli kladl odpor, ale nakonec naše kvalita převýšila vše. Jsem rád, že jste schopni i proti tak kvalitním týmům sehrát super utkání. A nyní nás čeká brutální 90 minutová pauza a čekačka na poslední zápas !!!!

FC VS - SK Hranice 2:3 (Kalabus, Juřínek)
Od tohoto utkání jsem si sliboval pohledné střetnutí, kde bude rozhodovota fotbalovost!!! Velké mýlení!!! My hrajem, snaha na maximum, kluci jsou plně vtaženi do zápasu a fotbalově jsme lepší. Ale soupeř z ojedinělého brejku trestá. Bohužel se toto utkání trošku zvrhá a následuje spousta věcí, které do fotbalu nepatří. Hráč soupeře v přerušené hře udeří nohou našeho Toma Filáka do zad. NO COMENT!!! Ten si jen chvíli odpyká na lavičce trest a následně surově sráží k zemi našeho dalšího hráče. My po velké snaze srovnáváme a najednou i utkání otáčíme. Naši fotbalovost narušuje až surová hra soupeře, který si zde přijel jen pro výsledek. Ten samý hráč soupeře opět surově fauluje naše kluky. Jsou zde fauly, které jsou nepochopitelné u dané věkové kategorie!!! Díky tomu je hra rozkouskovaná. Soupeř srovnává a 90 vteřin před koncem otáčí. Ze strany Hranic zde nebylo nic fotbalového. Zde vítězí horší celek. A dnes bych řekl že až naprosto NEZASLOUŽENĚ!!
Kluci, za dnešek opět velká pochvala. Všem přítomným jste ukázali, že fotbal hrát umíte a máte z něj velkou radost. Jsem rád, že jste tu nátlakovou hru dokázali prezentovat po celý turnaj. I dovednostně to bylo dnes OK. Jen tak dále . Kromě Baníku (bílý) jste všechny po fotbalové stránce přehráli. Tak polečte bolístky a v pondělí se na Vás budu těšit.

FC VS: Dobeš-Králík,Filák,Kročil,Juřínek,Zicha,Kalabus,Svoboda,Šíma a Palát

1. FC Baník bílý
2. SK Hranice
3. FC VS
4. MFK Vítkovice
.......


03
února
11:16
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Zimní liga ml. žáků 2.kolo

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme se s kluky brzy ráno sešli ve sportovní hale na Hovězí, kde na nás čekali čtyři utkání Zimní ligy. Před 14 dny jsme zde zanechali velmi dobrý dojem z předvedené hry. A tak jsme na to dnes chtěli navázat. A kdyby i při troše zázraku, tak se pokusit rvát o dvě postupová místa na finálový turnaj.
První dvě utkání jak proti Ratiboři tak i proti Juřince jsou z naší strany SUPER!! Kluci jezdí nahoru a dolů. Tím, že bojujeme proti žákům, tak nás to stojí dostatek sil. Ale kluci makají a fotbalovost je plně v naší režii. Parádní hra v provedení našich borců. A tak, když obě utkání kluci zvládají jak herně (a to je pro nás nejdůležitější), tak i výsledkově a ožíváme naděje k postupu. Třetí utkání jdeme na Hošťálkovou. Utkání začínáme výborně. Vysoký presink, napadání, snaha o zisk míče a rychlý přechod do útoku. Ale přichází roh a jako minule, tak i dnes se trefuje a to z voleje nechytatelně hráč č. 10. My nic nevzdáváme, kluci se začínají povzbuzovat a na hřišti doslova nechávají duši. Odměnou je vyrovnání. Pak ale nedáváme 100% tutovky. Místo toho abychom soupeři odskočili, tak terujeme golmana a nebo zeď vedle branky. Zde kluci velká škoda. No a co se nestalo!!! V poslední minutě propadáme v silovém souboji a soupeř trestá. Takže následují slzy a velké zklamání. Bohužel, zde prohrává lepší tým!!! Ihned hrajem a soupeřem nám jsou asi nejurostlejší kluci z Vidče. Máme 3 minutky na povzbuzení a nahecování. A jdeme na to!
Průběh hry a fotbalovost, to je to v čem zde obě kola dominujeme. Rychle odskakujeme na rozdíl dvou branek. Soupeř ještě stačil snížit, ale již jsme jej k ničemu dalšímu nepustili. Bohužel, na nás zústavá první nepostupová příčka.
Kluci, za dnešek opravdu jen a jen velká pochvala. To z jakou vervou, chutí, nasazením, bojovností a radostí z fotbalu jste se prezentovali, tak to je BOMBA!!! Makali jste jako TÝM, všichni dopředu i dozadu. A odměnou Vám je, že jsme zde za 8 zápasů dostali nejméně gólů. Škoda jen těch neproměněných šancí!!! Zde nás trošičku tlačí bota!!! Za své výkony jste si vysloužili obrovské ovace jak rodičů, tak i dalších přihlížejících.
Pokud budete pilně pracovat jako dosud, budete dál pracovat s takovou chutí a RADOSTÍ a vaše tréninková účast bude pokračovat (která je naprosto perfektní), tak věřím, že příští rok se nám podaří společně probojovat na finálový turnaj, který by jste si určitě za fotbalovost zasloužili již letos. Zklamáni jsme, a ještě chvilku budeme, ale jen z nepostupu. My se můžeme radovat z toho, jak jsme schopni se prezentovat na hřišti. A zato ještě jednou VELKÁ VELKÁ A JEŠTĚ JEDNOU VELKÁ POCHVALA!!!
FC VS: Zezula, Zbranek J., Zicha, Hajda, Kalabus, Jašek, Šíma, Kopřiva, Juřínek, Svoboda, Kročil, Filák

FC VS - Ratiboř 1:0 (Hajda)
FC VS - Juřinka 2:1 (Svoboda, Kopřiva)
FC VS - Hošťálková 1:2 (Kopřiva)
FC VS - Vidče 2:1 (Kalabus, Šíma)


28
ledna
18:09
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Naše U11 v Bystřici pod Hostýnem

FC Vsetín - žáci
Po sobotním klání v Hošťálkové jsme vyrazili v neděli časně ráno na turnaj do Bystřice pod Hostýnem. Zde na nás ve skupině čekaly celky Poruby, Chropyně, Kozlovic a dobře známé Zašové.
FC VS - Poruba 7:2 (3x Jakeš, Šíma, Palát, Juřínek a Kalabus M.)
Na začátek turnaje ideální soupeř. Prvních 5 minut jsme je uzamkly před jejich bránou. Hráči Poruby nekladli vůbec žádný odpor. Jediné co kladlo odpor byly nožky našich malých fotbalistů a zbrklost v zakončení. A jak to býva - místo aby bylo v této fázi výrazné vedení na naší straně, tak přichází ojedinělý brejk a 0:1. Hurá budíček. Kluci hned z útoky srovnali a soupeři nasypali další branky. Zde z nás byla vidět chuť, nasazení a bojovnost od všech kluků. Bohužel to byla dočasná záležitost.
FC VS - Chropyně 1:4 (Palát)
K utkání by se dalo napsat, že to nebylo střetnutí s Chropyní, ale s jejich stojicím hráčem č.14 na půlce. Naši kluci se snažili hrát fotbal, ale soupeř hrál stylem, že brankář vyhodil na půlící čáru míč k danému hráči a ten upaloval na naši svatyni. A jelikož se hrálo na branky 5x2 m, tak skóre zápu bylo FC VS - hráč č.14 1:4.Ze strany soupeře hra na výsledek. No coment. Nutno podotknou, že takto se na turnaji prezentovala krom nás, Zašové a Hranic všechna mižstva. Chyba v pravidlech, kdy bylo toto vyhazování přes pulku povoleno!!!!A zde se to v klukách zlomilo, a nemohli se sebrat.
FC VS - Kozlovice 0:3
Začátek nebyl až tak špatný. Sudí nám neuznává regulérní gól (zde bych kluci očekával větší snahu i z Vaší strany - začít se radovat - třeba by to sudí pochopil). Ale následuje naše špatná rozehrávka a soupeř trestá. Bohužel zde někteří vypínají a chybí zde jakákoliv snaha, bojovnost, nasazení a to pravé srdíčko. Velká škoda. Protože tohle byl soupeř, který chtěl hrát fotbal a s tím se umíme popasovat daleko lépe!!!!
FC VS - Zašová 2:5 (2x Jakeš)
Námi dobře známá Zašová, takže jsem čekal atraktivní utkání na obě strany. Ale musíme chtít všichni. A tomu tak nebylo. Soupeř trestá naše chyby a na našich sálovkách bezmoc v proměňování tutovek. To co jsme dnes neproměnili, tak kdo neviděl, těžko uvěří!!!!
Skupinu jsme ukončili na 4. místě a jdeme do boje o 5.-8. místo.
FC VS - Čechovice 4:3 (2x Kalabus, Jakeš, Šíma)
Utkání nahoru a dolů. Po debatě v kabině kluci začali hrát zase svou hru a najednou se nato dalo dívat. Soupeř na co sáhne to zakončí gólem. My pokračujeme v pálení šancí, a tak utkání je v poslední minetě nerozhodné. Zde ale hrajem až do konce a v poslední minutě si kluci zajišťují účast v boji o 5. místo.
FC VS - Chropyně 1:2 (Kopřiva)
A je zde odveta proti soupeři ze skupiny. Před tímto utkání nás po rozcvičce musel kvůli zranění opustit Max (přejeme brzké uzdravení). Jelikož jsme věděli jak hrají, tak jsme se na ně dobře připravili. Hrajeme v našem podání nejlepší utkání dnešního turnaje. Zde kluci makají, jak je známe. Ale!!! Opět my dobíváme branku soupeře, míč uloví gólman a vyhodí na stojícího hráče 14 a ten proměňuje sólo. Kluci si řekli, že to tak nenechají a zvyšují obrátky. Několikrát nás v bráně podržel Tadeáš. Následuje zasloužené vyrovnání. Je vidět, jak kluci chtějí utkání zvládnout a vydávají se ze všech sil. Obléháme pokutové území soupeře. Ale ne a ne tam tu kouli propasírovat. Ta zarputilost a chuť to zlomit byla v klukách taková, že na půlce opět číhal jediný hráč soupeře (kterého jsme tam ponechali), ten dostal míč od brankáře a v poslední minutě rozhodl o výsledku utkání. Kluci BRAVO za tenhle výkon. Kdyby jste tak hrálí od začátku a po celou dobu turnaje, tak by to bylo super. Škoda. Dnes jste se přesvědčili, že pokud nemakají všichni na max, tak to jde jen ztěžka. Tak si z dneška vemte ponaučení!!! A já Vám přidám jedno rčení JEDEN ZA VŠECHNY, VŠICHNI ZA JEDNOHO!!!!
FC Vsetín: Pala-Juřínek, Jakeš, Kalabus M., Kopřiva, Šíma, Zicha, Palát, Zbranek M.


27
ledna
17:02
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Zápasový maratón v Hošťálkové

FC Vsetín - žáci
Tento víkend máme v podání našich U11 opět zcela fotbalový. Kluky jsem rozdělil na dvě party. Ta první předváděla svůj um na dnešním zápasovém maratónu v Hošťálkové a s druhou partou vyrazíme v neděli do Bystřice p. Hostýnem. No uvidím, kdy mi manželka přichystá kufry za dveře :-).
Tak pojďme k Hošťálkové. Zde na nás čekalo pět soupeřů, kdy hrál každý s každým dvoukolově. Celkem kluci strávili na hřišti 110 fotbalových minut. A musím říct, že to bylo velmi podařené účinkování. Nejdříve se odehrálo první kolo a poté byly na řadě odvety.
Soupeři nám byly postupně celky Hošťálkové, Poličné, Zašové, Kateřinic a Lidečka.
Do turnaje vstupujeme odhodlaným výkonem, který je okořeněn obrovskou chutí všech našich borců. A když k tomu přidávají VŠICHNI dovednostní přechod 1:1, tak je to z naší strany velmi líbivá podívaná. V prvním kole se daří hra, kluci si věří a předvádí i krásné kombinace. Jen nám trošku vázne zakončení, kdy necháváme vynikat brankáře soupeřů. Všechny soupeře fotbalově přehráváme, což je velmi potěšující, vzhledem k tomu, že tým byl z 1/2 tvořen osmičkovými kluky. Velká pochvala Vám všem za to, jak jste působyly týmově. Druhé kolo na nás čekali odvety. Odvetami procházíme jako nůž máslem, úroveň naší kvality měla stoupající tendenci. Vysoké nasazení, chuť, bojovnost, dovednosti, a tohle když se všechno sešlo, tak musím jen a jen chválit!!!! BORCI SUPER. Až ten desátý zápas jsme našli našeho přemožitele. S Lidečkemi i vzhledem k velikosti jejich hráčů ???????????? nás tyto dvě utkání bolely nejvíce. V tom posledním po dvou nedůrazech rychle prohráváme. Následuje snížení, ale soupeř opět odskakuje. Šanci nám dává ještě Kroča, který z 10 metrů trefuje z voleje šibenici. Tlak narůstá, ale čas ubíhalv náš neprospěch. Takže i dnes tu byly opět slzičky.
Kluci za dnešek SUPER. Fotbalovost byla na našich nožkách, hra měla vysokou kvalitu. Hlavně jsem rád, že dovednosti začínáte používat všichni a sami vidíte, že Vám to pomáhá. Jen tak dále. O tom, že si kluci odvážíté parádní druhé misto může pouze menší počet vstřelených branek než Lidečko. (1.gól!!! :-(). Za celých 10 zápasů jste vtřelili 22 branek (škoda těch neproměněných tutovek), ale co se týká zodpovědnosti dozadu jste byly výborní, kdy za celý turnaj jste dostaly pouhých 7 branek (nejméně ze všech týmů).
Chlapáci, po takové porci minut pořádně zregenerujte a těším se na Vás v ponděli na tréninku.
FC Vsetín:
Dobeš, Zezula, Králík, Kročil, Fusek, Filák, Jašek, Filgas a Svoboda
FC VS - Hošťálková 2:0 (Fusek, Zezula), 2:1 (2x Kročil)
FC VS - Poličná 0:0, 2:1 (2x Fusek)
FC VS - Zašová 3:0 (2x Fusek, Svoboda) 5:0 (2x Králík, 2x Fusek, Dobeš)
FC VS - Kateřinice 3:1 (2x Svoboda, Zezula) 2:0 (Králík, Svoboda)
FC VS - Lidečko 1:1 (Fusek), 2:3 (Fusek, Kročil)


20
ledna
18:35
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Radim Dobeš

Po sympatickém výkonu v Zašové bronz.

FC Vsetín - žáci
Sobota byla v U11 ve znamení fotbalu „na všech frontách“. Jedna parta se zúčastnila turnaje v Zašové a ostudu rozhodně neudělala, byť byl tým převážně poskládán z r.2008. První zápas jsme nafasovali ideálního soupeře na rozehrání… Valašská Bystřice nekladla téměř žádný odpor - po slušném výkonu 5:0 (bohužel dovednosti předvádí pouze Tom :-( ). Druhý zápas proti domácím 2008 se zprvu jeví jako jednočlenka - odskakujeme až na 4:0, ale možná uspokojení nebo podobná potvůrka v hlavičkách nás „přemlouvá“ ať nemakáme nadoraz a ejhle, rázem je to 4:3 (zde škoda ztráty koncentrace, dovednosti bohužel stále jen Tom… :-( ). Po strašidelné 90 minutové pauze jdeme na domácí 2007. Boj na jaký jsme již léta zvyklí… 0:1, 1:1, 1:2, 2:2 následně zarputilejší domácí zvyšují až na konečných 2:4 (nicméně zde bych spíše chválil - domácí jsou šikovní a ve většině o rok starší…) Čtvrté utkání hrajeme proti bezzubému Valmezu 9:1 vypovídá o všem… Že páté utkání rozhodne o bronzu, bylo nám i klukům z Chvalčova předem jasné… Urputný boj od brány k bráně. Čekání na gól, který nakonec zařídí individuální akcí dnes velice slušně hrající Jaky. Nicméně si myslím, že vyhráváme po zásluze: další dvě naše tutovky gólem nekončí - soupeř pouze jednou míjí prázdnou bránu po odvážné rozehrávce Zbráni v kase, která mu úplně nevyšla (ale pochvala za odvahu :-) ). Po tomto zápase nás opouští Maty Fusek (hokejové povinnosti) a protože jdeme na nejlepší tým turnaje - tušíme, že to jen se dvěma střídajícími kluky bude dřina… …byla a velká - šikovní kluci z Karviné nás rozebrali, jak Makorov, Larionov, Krutov, Fetisov, Kasatonov v dobách největší slávy… V tomto zápase měli naší kluci kolotoč zadarmo 0:10… Poslední zápas proti Jarcové, byl samozřejmě „o všechno“ :-). Honza Drábek v dresu soupeře nás dobře zná (např. byl naší oporou loni v Petřkovicích) a nic nám nechtěl dát „jen tak“. Po deseti vteřinách prohráváme 0:1, mobilizujeme síly a otáčíme na 3:1. V této fázi zápasu Davča chytá Honzovi dvě velké šance a tak může krátce před konce Filgy pečetit na konečných 4:1. Dnes jsme podle mého zanechali opět slušný dojem. Od půlky turnaje se k Tomovi v dovednostech přidávají i ostatní kluci (určitě by toho ale mohlo být ještě více…). Dnes se mezi „oceněné“ dostali Jaky mezi střelci (10 gólů) a Davča mezi golmany. Pochvalu ovšem zaslouží všichni - popasovali jste se s turnajem dobře, byla vidět chuť i zápal. 4x v bráně překvapivě zaskočil Zbráňa a vedl si velice dobře - že by další golman…? :-)

Vs - Val.Bystřice 5:0 (Jaky, Růža, Tom, Kroča, Zbráňa)
Vs - Zašová08 4:3 (Tom, Jaky 2x, Mates)
Vs - Zašová07 2:4 (Jaky, Davča)
Vs - Val.Mez. 9:1 (Jaky 4x, Tom 2x, Kroča 2x, Davča)
Vs - Chvalčov 1:0 (Davča)
Vs - Karviná 0:10
Vs - Jarcová 4:1 (Růža, Jaky 2x, Filgy)

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

20
ledna
16:52
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Zimní liga ml. žáků

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme náš tým rozdělili na dvě poloviny. Jedna jela bojovat od ranních hodin na halový turnaj do Zašové. Zde jsem ráno shlédl dvě utkání a kluci se jevili velmi dobře. Takže spokojen jsem je opustil, žezlo předal trenéru Dobešovi, kterému děkuji za dnešní výpomoc a upaloval jsem za druhou partou, se kterou jsme na Hovězí svedli boje prvního kola Zimní ligy ml. žáků, Zde na nás čeakla 4 utkání po 18 minutách.
Chlapáci, svými výkony mi dnes tak trochu usnadňujete hodnocení.
Ve Vašem podání dnes bylo naprosto všechno. Byla tam chuť, nasazení, dovednostní přechod 1:1, spousta krásných kombinací , dravost, touha rvát se o každý centimetr hřiště, morálka, ale hlavně tam byl týmový duch!!!!!!! Za to Vám patří obrovský potlesk a pochvala, kterou jste si vysloužili i od přítomných diváků, ač jste se na hřišti fotbalově rvali proti klukům kategorie žáků.
První utkání proti Juřince bylo po fotbalové stránce jednoznačně na naší straně. Dlouho jsme se nemohli prosadit, ale následně to vzal Ráďa na sebe a s klidem uklidil míč do branky. I pozbytek utkání jste předváděli hru, která se velmi líbila.
Druhé utkání proti Hošťálkové. Zde začínáme nešťastně, kdy hned z rozehrávky prochází hřiště hráč č. 10 a otvírá ve 4 sekundě skóre. Jsem rád, že tato branka s Vámi nic neudělala, naopak Vás nastartovala k výkonu, který snášel přísné měřítko. Ve hře jsme byly daleko šikovnější (týmový výkon), a škoda jen některých řešení v koncovce. Poté jinak famózního Fildu v bráně opět překonává hráč č. 10. My ještě po právu snižujeme po krásné hlavičce Radka, který vymetá pavouky v šibenici. Soupeře tlačíme, ale ne a ne to dostat do brány. I to se stává, že prohrává lepší z týmů. Jdeme dál .....
Následuje utkání proti sd Vidče/Val. Bystřice. Opět výkon, kde nelze nic vytknkout. S jakou chutí se perete o míč, jak moc Vás to baví, to jsou jen a jen pozitiva!!! Zde soupeře tlačíme, dovednostně přehráváme, ale chybí jen to pomyslně štěstíčko v koncovce. Soupeř následně zahraje dva rohy, ze kterých dostáváme velmi smolné góly. Nevadí, nic se neděje.
Do posledního utkání proti sd Ratiboř/Kateřinice jdou naši borci s velkým odhodláním. Hned v úvodu protínáme střeleckou smůlu a najednou máme nožky rozvázané a vychází vše na co sáhneme! Rozjeli jsme velký brankostroj, který se zastavil až na číslovce 10. Zde se ctyřmi góly blýskl Domča a hatrikem Max.A v bráně nepřekonatelný Filda, který podruhé udržel čisté konto. Opět pochvala, protože jste chtěli neustále hrát. Kluci dnes z Vás byla vidět obrovská chuť a radost z fotbalu. A o to přeci v našem případě jde!!!
Za dnešek tedy VELKÁ POCHVALA VŠEM!!!!! Velmi mě potěšilo, s jakou kvantitou jste konečně schopni převádět dovednostní um, který neustále pilujeme v tréninku.
Za 14 dní si zahrajeme druhé kolo tohoto turnaje. A věřím, že pokud podáte takové výkony jako dnes, tak jste schopni si po fotbalové strance vykopat na hřišti nadstavbu v podání finálového klání Zimní ligy. Po fotbalové stránce by jste si to určile zasloužili.
Tak kluci zregenerujte a budu se na Vás těšit v pondělí na tréninku.

FC VSetín:
Zezula, Kalabus, Zbranek J., Kopřiva, Jašek, Hajda, Filák, Juřínek, Svoboda a Šíma
FC VS - Juřinka 1:0 (Šíma)
FC VS - Hošťálková 1:2 (Šíma)
FC VS - sd Vidče/V.Bystřice 0:2
FC VS - sd Ratiboř/Kateřinice 10:0 (Kopřiva 4x, Kalabus 3x, Zbranek 2x a Juřínek)

Na hodnocení turnaje ze Zašové se těšme v podání trenéra Dobeše. I zde kluci zanechali významnou fotbalovou stopu a odváží si třetí místo. Takže kluci gratulace, a už se těšíme na komentář ..... :-)


13
ledna
16:43
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

sTC Cup 2018 v Púchově

Dnes jsme s kluky zavítali do zcela nové fotbalové arény s umělou trávou. Hrálo se na hříšti 50x30 m. Zde na nás čekalo 5 utkání po 18 minutách. Tak pojďme postupně co se nám povedlo a co ne.

FC VS - AS Trenčín 2:5 (Zbranek, Koňařík)
Hlavní favorit turnaje a hned na začátek. Ale my jsme s kluky z Trenčína hráli více než vyrovnanou partii. Na obou stranách bylo vidět spousta fotbalových akcí. Po jedné z dorážek jdeme do vedení. AS srovnává hlavou po rohovém kopu. Následně misky vah na naši stranu strhává Kony. Soupeř poté vyrovnává a následně z rohu otáčí skóre. A konečnou podobu výsledku dávají Trenčíňané po krásné kombinaci. Kluci za tenhle výkon obrovská pochvala. Byla radost se na Vás dívat.

FC VS - Royaldom (akademie) 0:2
Zde výkonem navazujeme na předešlé utkání. Proti klukům z jedné slovenské akademie podáváme opět luxusní výkon. I hra na míči byla více na našich kopačkách, ale soupeř narozdíl od nás své šance využívá. Ale nic se neděje. My se borci stále učíme a více nás zajímá pohled na Vaši fotbalovost než na výsledky. Ty budou důležíté až v pokročilejším věku. A po fotbalové stránce to dnes byl bohužel Váš vrchol.

FC VS - Duslo Šala 2:3 (Koňařík, Kalabus M.)
Tohle utkání již nemá z naší strany potřebnou kvalitu a přizpůsobujeme se hře soupeře. Velká škoda, protože následující soupeři by měli být hratelní. Díky našemu nedůrazu soupeř dvakrát vede. Našim borcům se daří utkání srovnat, ale 30 sekund před koncem opět inkasujeme.

FC VS - Tempo Partizánske 1:3 (Šíma)
FC VS - Žilina 0:2
Tyto dvě utkání se nám nepovedla. Opět soupeř fotbalově nevyniká a my? My se opět přizpůsobíme. Místo abychom hráli to co umíme, tak se pouštíme do silové bitvy, která své ovoce nenese. Vzhledem k tomu, jak jste turnaj začali (parádními výkony proti dvoum fotbalovým týmům), tak tyto dvě utkání byly podprůměrné. Nevím čím to je, ale když proti nám stojí výborný soupeř, tak jste schopni mu být rovnocenným soupeřem a hrát otevřený fotbal, ale jakmile soupeř nemá takovou kvalitu, tak se tomu poddáme a nejsme schopni zde prodat náš um!!!!! Kluci opravdu velká škoda. Ale aspoň víme, na čem musíme dále pracovat.

I dnes jsme se dostali directoriátem turnaje mezi oceňené. Nejlepším brankářem byl vyhlášen David Dobeš. Je vidět, že mu to mezi tyčemi svědčí :-). Svými výkony dnes byl ve hře o sošku pro nej hráče dle pořadatelů i Tom K., ale nakonec si ji po zásluze odvezl šikula z Dusno Šala, který byl dokonce ročník narození 2009. (musím uznat, že tento klučina byl hodně vidět).
Tak kluci, spočněte a v pondělí se na Vás budu těšit.


16
prosince
17:34
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Stmelování kolektivu v Zašové

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme s kluky U11 zajížděli k letošnímu poslednímu turnaji do Zašové. V nominaci se objevili všichni kluci r. 2007, kterými v klubu disponujeme (kromě nemocných). Pro tento turnaj jsem poskládal dva týmy, a to tým červený a žlutý.
Dnes to nebudu hodnotit tak dopodrobna, jelikož by z toho byla asi knížka. S kluky jsme si před zápasem řekli, že to pro nás všechny bude tzv. Team-buildingový turnaj. A potéto stránce to vše bylo na maximum. Jsem rád, že tento ročník má zdravé jádro, a jste super parta. Tým žlutých se ve skupině utkal s celky Zašová (modrá), Vigantice, Jarcová a Vítkovicemi. Kluci makali nadoraz. První dva zápasy vyhráli. Poté jsme smolně prohráli se Zašovou (vítěz turnaje) a posléze i s Vítkovicemi. Ale ani v jednom utkání jsme nebyly horším týmem. Za mě velká pochvala kluci.
Tým červený se utkal ve skupině s Valmezem, Púchovem, Zašovou (zelená) a Dubem n. Moravou. Zde jsme svou skupinu ovládli bez ztráty kytičky. Především utkání s Dubem bylo ozdobou skupiny.
Skupiny předučili žlutým boj o 5.-8. místo. V minisemifinále po penaltách proti Valmezu se probíjí do boje o páté místo. Zde ale nestačíme na Dub nad Moravou. Žluťásci, nic se neděje, Vaše hra a nasazení mělo vysoké parametry. Občas nás zradilo to štěstíčko, ale i to ke všemu patří. Náš hráč žlutých Max Kalabus byl vybrán mezintři nejlepší hráče turnaje.!!! Super Maxi!
To červení šli v semifinále proti Zašové (modré). Ryhle prohráváme 0:2. V zápětí otáčíme na 3:2. Zápas jak na kolotoči, který se přítomným musel líbit a patřil k ozdobám dnešního trunaje. 30 sekund před koncem ale dostáváme branku na 4:4 a jde se na penalty. Zde jsme jednu nedali a tak na nás zbývá boj o třetí místo. Těch slzičrk co se muselo utírat a zatlačovat bylo spousta. Ale opět je to jen důkaz toho, že Vám to není jedno. V boji o třetí místo na nás doléhá předešlá prohra, ale ač snaha a um byl super, tak soupeř trestá vše. Takže na nás zůstává brambora.
kluci dnes to bylo o soudržnosti týmu. A jsem rád jak jste si po celý den pomáhali a fandili si navzájem. A to je to nejdůležitější pozitivum dneška. Dnes jsem super dojem z Vás všech. Určitě jsme rádi, že se za námi po delší době přišel podívat Adam P., který se rval za naše barvy. Kluci, z dneška si můžete vzít spoustu pozitivního, a na tom můžeme stavět dál do budoucna. Takže já Vám ještě jednou moc děkuju za dnešní přístup a fotbalové představení.
Letos nás již čekají dva hrací tréninky a apak si na chvilku odpočineme, než naplno vletíme do roku 2018.

FC VS žlutá:
Zavadil-Kalabus M., Zbranek K., Jašek, Kopřiva, Palát, Šíma, Karola

FC VS - Jarcová 3:1 (Zbranek, Jašek, Šíma)
FC VS - Vigantice 4:1 (Kopřiva 2, Karola, Šíma)
FC VS - Zašová m. 2:3 (Kalabus, Zbranek K.)
FC VS - Vítkovice 2:4 (Palát, Šíma)

FC VS - V.M. 3:2 po penaltách (Kalabus M., Kopřiva)
FC VS - Dub 2:5 (Kalabus 2)

FC VS červená
Zezula-Koňařík, Filák, Kročil, Zicha, Pavlačka, Zbranek M., Kalabus A.

FC VS - Púchov 3:0 (Pavlačka 2, Filák)
FC VS - V.M. 2:1 (Pavlačka, Kročil)
FC VS - Zašová z. 6:1 (Zbranek M. 3, Koňařík 2, Filák)
FC VS - Dub n. M. 2:1 (Pavlačka, Koňařík)

FC VS - Zašová m. 4:5 po penaltách (Kročil 2, Pavlačka, Koňařík)
FC VS - Vítkovice 1:4 (Kopřiva)


10
prosince
18:20
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Turnaj v Púchově

FC Vsetín - žáci
Sobotní program jsme vyplnily účastí na turnaji v Púchově za účasti dvou týmů z Česka a šesti ze Slovenska. Chlapáci, za tento turnaj Vás musím pochválit, jelikož jste ukázali obrovskou soudržnost a po celou dobu jste se prezentovali jako bezva parta a chovali jste se jako tým. Velmi mě potěšilo, s jakou vervou jste se dokázali vyrovnat s tvrdostí slovenských chalanů. Hrálo se každý s každým po 13 minutách hracího času.
Na začátek jsme sehráli bitvu proti Bánovcům. Jsem rád, že se nám vyhýbají prvozápasové dřímánky. Jediné co nás zaskočilo, tak byla ta zarputilost a nasazení v osobních soubojích soupeře. Ale to mají v krvi všichni sousedé ze Slovenska již od malička. (Škoda, že tato vlastnost aspoň v nějaké míře nezůstala po rozpadu i v ČR). Utkání je to velmi vyrovnané, my se snažíme od začátku hrát fotbal, ale narážíme na urostlé kluky Bánovců. Po dvou nedůrazech před naší brankou soupeř trestá dorážkou. Ale pochvala, protože jste se vždy zvedly a po kombinačních akcích srovnali.
Poté nás čeká sousední Valmez. Musím přiznat, že oproti minulému vzájemnému střetnutí mě soupeř překvapil. Nic nenakopával, a byla to bitva o Valašsko. Z této vyrovnané bitvy se štěstím vycházíme jako vítězové, a je na klukách vidět obrovská úleva a radost. Na klukách je vidět každá radost i zklamání.
Následují dvě z naší strany řekl bych fantastické utkání. Na hřišti svádíme nevídaný boj s kluky ze Žiliny. Ti na nás vletěli jako uragán. Prohráváme 0:2 a 1:3. A je průser. Klukům tečou z očí dnešní první slzičky. Borci nic se neděje makáme dál. A ten třetí gól v naší síti působí jako kouzlo na naše kopačky. Najednou dominujeme, je nás plné hřiště a po krásných akcích doplněné individuálními dovednostmi a perfektním zakončením srovnáváme. A aby toho nebylo málo, tak 70 vteřin před koncem skóre otáčíme. No BOMBA kluci. Ta euforie, která v klukách propuká ještě na hřišti. To je nádhera. Proto to kluci děláme. I mě to dojalo :-). A další soupeř? MFK dubnica. Řekl bych, že po našich borcích druhý nejfotbalovější tým turnaje. Když Max po individuální akci otevírá skóre, tak přejímáme otěže a hra snese vysoké měřítko. Soupeř začíná hrát ostřeji, ale my se držíme a nenecháváme si nic líbit. Super kluci, konečně jste ukázali stejně jako v utkání s Žilinou, že zde nebudete pouze za otloukánky. Soupeř poté po rohu srovnává. Kluci chtějí utkání zvládnout a nastává moment, kdy Max jde z půlky sám na brankáře. Na hranici vápna přichází zezadu kosa jako PRASE. A rozhodčí? Ten zůstal klidným, ajko by ani zákrok neviděl. Ač jsem velmi klidný, tak tohle bylo pro mě jako píchnutí do vosího hnízda. A vysvětlení ze strany sudího bylo, že Max zakopl o protihráče, který běžel za ním. No coment!!!
Poslední tři utkání s Púchovem červeným, černým a Bytčí nebyly ze stran soupeře o fotbalovosti, ale pro nás hlavně vše přežít bez zranění. Tvrdost již byla na hraně únosnosti. Když se snažíme prosadit individuálně, přichází kosa, který je mnohokrát přecházen. Tyto tři utkání sice prohráváme, ale se vztyčenou hlavou, a můžeme si říct, že zde vyhrál soupeř, který pouze nakopával míče přes půlku a z těchto brejků dával góly. S oběma celky Púchova dostáváme všechny branky až v samých závěrech utkání.
Borci jsem rád, že jste dnes předvedli pěkné výkony, které byly obohaceny o dovednostní přechod 1:1. Co nám dnes turnaj dal, tak to bylo obohacení o počínání v osobních soubojích, jelikož tato činnost dnes převládala u soupeřů nadevším. Jsem rád že i přes drobné šrámy jsme odjížděli domů v pořádku.
A ty slzy po posledním zápase, které jsem viděl v šatně, mě utvrdili, Vám není nic jedno a stejně jak se umíte radovat, tak Vás trápí i neúspěchy. A dnes toho byly ty potoky důkazem. Zato Vám dávám ten největší palec nahoru. Tak se zotavte, a v pondělí se na Vás všechny těším na tréninku.
FC Vsetín:
Dobeš, Filák, Králík, Kalabus M.+ A., Filgas, Fusek, Zezula, Jakeš
FC VS - Bánovce 2:2 (Zezula, Kalabus M.)
FC VS - V.M. 2:1 (Filák, Fusek)
FC VS - Žilina 4:3 (2x Jakeš, Filgas, Fusek)
FC VS - MFK Dubnica 1:1 (Kalabus M.)
FC VS - Bytča 0:4
FC VS - Púchov červení 0:2
FC VS - Púchov černí 0:1


07
prosince
18:43
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Přátelák opět proti Vsetínským U12

Dnes jsme opět v rámci tréninku sehráli třetí přátelák s našimi U12. A opět to bylo pro nás přínosem. Díky za každé takové utkání, které nám ukáže to, v čem jsme se dokázali zlepšit a posunot, ale také nám ukáže, na čem je potřeba stále a usilovněji pracovat.
V minulém vzájemném střetnutí jsme soupeře zaskočili naší aktivitou a pohybem. Dnes jsme bohužel dostali facku hned v první minutě. Ale kluci jsem rád, že nešly hlavy dolů a Váš výkon měl stoupající tendenci. postupem času jste se začali osmělovat a pokoušet se o přechod do útoku. Chvílemi nám dělal problém se pohybovat. Tady vždy musíte makat všichni v plném počtu!!!! Zde nám dvanáctky toho ale moc nepovolí a naše hra končí vždy před snahou o zakončení. Druhá část byla z naší strany super. Bylo vidět, že chcete hrát a najednou když jste do toho dali všichni a všechno, tak jste dokázali ohrozit i branku soupeře a třikrát ji rozvlnit. No, ale nebudu si nic nalhávat. Těch šancí na rozvlnění sítě bylo daleko a daleko více :-)). Zde jsme sehráli i výborně směrem dozadu. Byly vidět i dovednosti, takže za druhou část velká pochvala. Do závěrečné části jsme vstoupili tak, jak jsme zakončili druhou. Velká aktivita a snaha. Ale následně začali docházet trochu baterky, a tím i Vaše jednodušší hra, pkdy při odkopech i neodkopech končil míč na kopačkách soupeře a ten to dokázal střelami z dálky potrestat.
Ale kluci za dnešek a přístup Vám děkuju, opět jste ukázali, že jste schopni se rvát se staršími kluky. A právě taková utkání Vás budou i nadále posouvat dál a výš ve Vašich fotbalových dovednostech. Tímto jsme ukončili naše účinkování venku a na chvíli se uschováme pouze do sportovišť krytých.

FC VS U11 - FC VS U12 0:3, 3:1 (Filgas, Zbranek, Kalabus M.), 1:3 (Šíma)


23
listopadu
20:24
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Odveta proti nasim U12

Na dnešní odpoledne jsme si po 14 dnech domluvili v rámci tréninku odvetu proti našim U12. S trenérem jsme se domluvili na 3x 25 minutách. Tak jak odveta dopadla?

Od prvních sekund jsme soupeře překvapily naší chutí, nasazením a bojovností. Největší problém jsme jim dělali naší aktivitou při napadání. Do 18 minuty to bylo utkání nahoru a dolů, ale stále se čekalo, kdo první rozvlní síť soupeře. Naše aktivita byla na maximální hraně možností, a tak se kluci nechali strhnout a v závěru dovolili soupeři vstřelit tři góly z brejků. Jsem rád, že hlavy zůstaly nahoře a neupustili jsme dnes od celkem náročného pojetí hry. Jsem rád, že konečně jste schopni využít a vypomoci si dovednostním přechodem v souboji 1:1, aniž bych Vám radil.

Druhá část byla opět plná pěkných akcí na obou stranách, ale s rozdílem, že jsme zde tahali za delší konec a soupeř musel dotahovat. Každou vstřelenou brankou nebo povedenou akcí šlo sebevědomí nahoru!!!! Chlapáci BOMBA! Jen škoda občasného zbrklého řešení situací. Ale chybičky k fotbalu patří. Bez nich by nepadaly góly a pak by se nebylo na co dívat. Ale stále se učíme, takže chybičky si nebudeme vyčítat, ale budeme se z nich učit.

Závěrečná část jako přes kopírák. Spousta chuti s nasazením, spousta tvrdých osobních soubojů a maximálního úsilí na naší straně. Trenér soupeře v minulém střetnutí stáhl hru na 6 hráčů. Dnes to udělal také (i když mě to mrzelo), protože i proti sedmi jsme byly více než vyrovnaným soupeřem, a chtěl jsem, aby to kluci odmakali tak, jako dosud.

Kluci za dnešek velká pochvala. Tak jak jste makali dnes, tak jsem Vás ještě snad ani neviděl. Vydrželi jste v nasazeném tempu celých 75 minut. Vaše chuť a síla v nasazení dnes snese vysoké měřítko. Já jsem věděl, že to ve Vás je, jen to chtělo probudit. A HURÁÁÁÁÁ – dnes jste to ukázali.

Jsem rád, že jsem dnes využil všechny kluky, kromě omluvených, kteří jsou zranění nebo nemocní. Určitě Vám na dálku fandili :-)

FC VS U11 – FC VS U12 9:10

Branky: 2x Jaky, 2x Max, Mates Fusek, Zajko, Marťa S., Tom F., Adam

Sestava: Dobeš – Kalabus M, Jakeš, Králík, Kročil, Filák, Svoboda, Kalabus A., Jašek, Šíma, Fusek, Zbranek, Palát, Kotrla


21
listopadu
09:19
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

V prosinci přivítáme zajímavého hosta

Dne 13.12. 2017 od 16:30 hod. se naší tréninkové jednotky v tělocvičně na Rybníkách zúčastní Tomáš Gladiš, který je špičkový český mladý fyzioterapeut.
Vystudoval na Univerzitě Palackého v Olomouci a své kvality prokázal poměrně brzy u Rakouské reprezentace horských kol. Od té doby se posunul odbornostně tak vysoko, že si ho vybrala profesionální cyklistická stáj první kategorie BORA Hansgrohe. A komu že Tomáš Gladiš pomáhá? Mezi jeho klienty patří Leopold König, Rafal Majka nebo trojnásobný Mistr světa v silniční cyklistice Peter Sagan. A naši kluci si s Tomášem užijí jeden trénink zaměřený na protahování, strečink a dozví se, jak předcházet svalové únavě.
Tomáš Gladiš bude své praktické i teoretické zkušenosti předávat za pomoci našich kluků kategorie U11.
Tímto na naši TJ zveme i ostatní trenéry našich kategorií. Může to být skvělá zkušenost a i inspirace do další práce s našimi malými fotbalisty.


18
listopadu
17:58
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Bronzová sobota v Zašové

FC Vsetín - žáci
Dnešní sobotu jsme strávili na prvním halovém turnaji v Zašové, kde se vždy již několik let vracíme, protože zde kolem mladých fotbalistů je perfektní parta trenérů, a my jsme rádi, že si na nás vždy v pozvánkách vzpomenou. Dnešní turnaj měl předpoklad ke spoustě gólů, protože se zde prvně hrálo na branky 5x2 m. A oto přeci jde. Kluci dávejté góly a mějte radost z fotbalu. A taky že tomu tak bylo a všichni se zde radovali celkem o něco více než 200 krát. Paráda!!!
Na začátek jsme se utkali s celkem Kozlovic. Tento tým kluků není pro nás neznámou. Soupeř má velmi kvalitní základnu šikovných kluků. My jsme se vyhnuli našemu prvozápasovému dřímání, které si vybral soupeř a v poklidu si kluci užívají první radost z vítězství.
Ale co následuje poté? No ......
Utkání s kluky ze Zašové, která má daný ročník kluků velmi šikovných, tak to začínáme jako z hororu. Vyhrajeme los a rozehráváme. Ale naše rozehra není ideální a soupeř ve 3 sekundě trestá!!! Následuje druhý gól a naše úplná rezignace. Zašováků je plné hřiště a my si to vyžíráme až do konce. Zaslouženě dostáváme sedmičku!!! Kluci ach ta hlava!!!!
Třetí zápas a opět Zašová, ale kluci namíchaní 07 a 08. Jsem rád že jste se otřepali a podali lepší výkon. Ale pořád to z naší strany nebylo to co bych očekával. To že vedeme, není důvod k polevení. Takže po zápase jsme si s kluky sedli. Vzali propisku a papír a začali si něco kreslit, psát a povídat. A ono to sedlo na úrodnou půdu.
Následující tři utkání proti Jarcové, Valmezu a Starém Městu jasně dominujeme. Je zde spousta individuálních přechodů 1:1 doplněné o maximální nasazení a bojovnost. Ta chuť, která z Vás sršela byla vidět na míle daleko. Dokonce jste svým pojetím Valmez a Starě Město donutili pouze k nakopávání. Kluci SUPER. V posledním utkání jsme navázali na předchozí mače a soupeře doslova drtíme. Chuťově je to na 130%, bojovnost a nasazení taktéž, a tak šlo jen o to, kolikrát rozvlníme síť kluků z SK Zlín. Dnes si celý turnaj prvně odchytal Davča D., který byl pro kluky v poli velkou oporou a jistotou. Ale pochvala směřuje i na všechny hráče v poli, protože za 91 minut jsme dostali pouze 13 branek. Takže super práce VŠECH!!! Dnes jste působyli jako opravdový TÝM!!!
Po odehrání všech utkání jsme zůstali Kozlovice, Zašová 07 a my na 18 bodech, a tak o bednovém umístění rozhodoval počet vstřelených branek. A zde nás oba předčili. Ale i tak kluci velká pochvala. Jsem rád, že se nám začínají vracet ty silové tréninky z tělocvičen, protože konečně nejsme za ty otloukánky a jsme schopni se rovnat i urostlejším soupeřům a tyto souboje vyhrávat. Takže kluci žádné dřímání na vavřínech, ale hurá do dalšího poctivého trénování. I zde Vás chválím všechny (i ty kteří dnes nebyli) protože Vaše účast na TJ je téměř dokonalá.
Již se na Vás těším na dalším tréniku ......

Sestava:
Davča Dobeš - Tom Filák, Tom Králík, Luky Jakeš, Luky Filgas, Ráďa Šíma, Davča Jašek, Jirka Palát, Davča Kročil

FC VS - Kozlovice 4:1 (Jakeš, Šíma, Filgas, Kročil)
FC VS - Zašová 07 2:7 (Filgas, Palát)
FC VS - Zašová 08 5:1 (2x Jakeš, 2x Filák, Kročil)
FC VS - Jarcová 8:1 (4x Filák, 2x Jakeš, Filgas, Jašek)
FC VS - Valmez 4:1 (Jakeš, Palát, Filgas, Šíma)
FC VS - S. Město 4:2 (3x Jakeš, Palát)
FC VS - SK Zlín 9:0 (4x Šíma, 3x Palát, 2x Jašek)

1. FK Kozlovice 18 b. (48 gólů)
2. Zašová 07 18 b. (42 gólů)
3. FC Vsetín 18 b. (36 gólů)


11
listopadu
11:41
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Přátelák proti našim U12

Ve čtvrtek jsme v rámci tréninku sehráli po domluvě přátelák s našimi kamarády z U12. Utkání se hrálo celkem 70 minut hracího času.
Začátek byl z naší strany opět jako vždy s přehnaným respektem k soupeři. Borci, čeho se pořád bojíte? Vždyť to jsou stejní kluci jako Vy, co se fotbal učí a hrají ho rádi!!!! Bohužel ty začátky zápasů nás trápí celý podzim ve všech formách utkání.
Po 15. minutách jsme se trochu oklepali a začali trošinku hrát. Vytvořili jsme si i dvě šance, ale finální fáze nebyla ideální. Škoda, tohle Vás mohlo nakopnout. Druhá část byla z naší strany dobrá. Snaha byla, ale spíše to bylo takové bojovné utkání ve středu hřiště. Stále máme tendenci hru zhušťovat, namísto toho, abychom využili celou plochu hřiště. Soupeř nám dává góly po našem nedůrazu. Ale i dvě krásné branky, kterou dává z voleje jeden z hráčů soupeře a pak následně Kuba na bližší tyč. V této části koriguje skóre naší první brankou Filda. Do třetí části trenér posílá do pole o jednoho hráče méně. Nám začína pomyslná přesilovka. Ale především rychlost Konyho a Máry nám dělá problémy. Síla v osobních soubojích s urostlejšími protihráči taktéž. Ale my jim to strašně ulehčujeme tím, že nevím z jakého důvodu před kluky uhýbáte, bojíte se jít do souboje. Na tréninku lítají jiskry, jste schopni se dokopat, ale v zápase NE!!!!! Nicméně utkání bylo po všech stránkách pro nás přínosem. A ukázalo nám to, na čem je stále potřeba pracovat. Úplně jste odstoupili od dovednostního přechodu 1:1. Za celých sedmdesát minut to vyzkoušeloi 3 kluci!!! Hoooodně máááálo!!!! Do utkání zasáhlo 15 hráčů.

FC VS U11 - FC VS U12 2:12 (2x Filip Zezula)

Ještě než nás počasí úplně zavře do tělocvičen, tak bychom po dohodě s trenérem U12 sehráli odvetu a ve hře jsou ještě PU s Fastavem. Tak snad se to podaří vykomunikovat a budeme mít možnost sehrát další kvalitní přáteláky.


28
října
15:43
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Memoriál R. Janáče v Lužné

FC Vsetín - žáci
Na sobotní dopoledne jsme byli pozváni na sehrání Memoriálu R. Janáče do Lužné. Turnaje se měly účastnit celkem 4 týmy. My jsme opět jeli sbírat zkušenosti s našimi kluky U11 a mladšími proti celkům žákovských. Bohužel se dvě družstva nedostavila. Tak jsme se dohodli, že si dáme s celkem sd Val. Polanka/Lužná mezi sebou 3 x 30 minut, aby si kluci pořádně zahráli. A o to přeci jde !!! Jen ať kluci hrají, hrají a hraji.... .
První třicetiminutovku jsme začali, jak je nám vlastní. Přílišný respekt ke klukům soupeře, kteří svou výškou vyčnívali nad ostatními jako Eifelovka. Zhruba po 15 minutách naši borci zjišťují, že se soupeřem jde hrát a začínají se osmělovat. Utkání tak dostává zcela jiný obraz. Naši kluci začínají jezdit jak se říká po pr...., soupeři nic nedarují. Ikdyž občas proti nám hraje terén, tak se snažíme i o dovednostní přechod 1:1. I zde je nám to kupomoci. Bravo hošani. Kluci se střídají na různých postech a zkouší si co se učí v průběhu tréninků. V první části podal v bráně Tadeáš perfektní výkon. Soupeř nám sice naložil pár gólů, ale to se nic neděje. V první pauze se Tadeáš domluvil s Davidem D., že se v bráně vymění.
Druhá část patřila našim klukům, kde podali výkon na hranici svých možností. Někteří si i říkají, že další střídání si odpočinou, hlásí se i ze hřiště o odpočine. Opět kluci pochvala. Když tam dáte vše a něco naví, což z Vás dnes sršelo, tak je fajn, kdy máte dost a je třeba dobít baterky. V této části si již vypracováváme po krásných akcích i šance, ale občas až zbrkle se snažíme zakončovat. A na druhé straně? Tam se až zdálo, že si Davča svou bránu začaroval a podává v ní neskutečný výkon, který snese vysoké hodnocení. A když už je překonán, tak má spolehlivé spoluhráče, kteří i na lajně za něj zaskakují a pomáhají. Zase jen pochvala pro všechny.
Třetí část? Zde už je to celkem namoral. Minutáž je pro někeré velká i vzhledem k těžkému terénu. Začátek jsme trošku prospali, ale i v chladném počasí se kluci ještě nastartovali a podali velmi kvalitní výkon. Stále se učíme hrát na větším hřišti proti starším a větším klukům. A za posledních pár měsíců jste udělali velký pokrok. Borci, za dnešek Vám dávám palec nahoru. Jsem rád jak jste k utkání přistoupili, a o to víc mě těší, že jste působyli jako obravdový TÝM!!!! Dnes to z Vás bylo cítit celých 90 minut. Taktéž díky Konymu, Kafuovi a Zbraňovi. Jsem rád, že tito kluci nám nikdy neodřeknou pozvánku, protože určitě patří do Vaší party. Davča si dnes vysloužil sošku pro NEJ gólmana. Ale Vy všichni si zasloužíte pochvalu a ocenění za to jaký jste TÝM!!!!!!! :-)
Jo a Maxi, ty se nezapomeň v týdnu přihlásit o slíbenou čokoládu :-)

FC VSetín U11
Pala, Králík, Filgas, Dobeš, Jakeš, Kalabus M+A, Palát, Jašek, Filák, Koňařík, Zbranek J., Juřínek, Šíma, Fusek, Svoboda

Val.Polanka/Lužná - FC VS
6:0, 1:1 (Filák), 6:2 (Šíma, Fusek)


22
října
18:49
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Podzim v podání našich kluků U11

FC Vsetín - žáci
Přípravu na novou sezónu jsme začali 1. srpna.. A to v hojném počtu, kdy kádr činil 21 hráčů. Před přípravou tuto partu opustilo 5 kluků, kteří se zapojili do přípravy s U12 a naopak jsme přivítali 5 kluků, kteří stále spadají do U10. A jsem rád, že do týmu zapadli výborně a starší kluci je berou jako sobě rovné. V průběhu přípravy jsme sehráli několi PU a trianglů. Zde jsme si osvojovaly návyky z tréninků. Velká pochvala Vám kluci patří za účást na TJ. Přáteláky jsme vyplňovali i týdenní tréninkové bloky, aby toho kluci co nejvíce odehráli. Pro soutěžní sezónu jsme se rozhodli hrát MU v rámci okresní soutěže mladších žáků. Tudíž větší hřiště, více hráčů v poli, starší kluci (výška, síla ...). Za Vaše výkony opět velký palec nahoru, protože ani v jednom ze sedmi utkání jste nebyly horším týmem. Fotbalovost byla vždy na straně Vsetínských kopaček, a to je velmi pozitivní. Každé utkání jste makali po celých 60 minut nadoraz. Byla ve Vás vidět touha, chuť, nasazení, bojovnost a HLAVNĚ RADOST z fotbalu. Ikdyž to někdy proti starším klukům ( i o 2-3 roky starším) hodně bolelo a šli jste nadoraz, tak jste se nevzdali a chtěli ukázat, že jste schopni se s nimi rovnat. A nejen, že jste se rovnali, ale mnohdy na Vás byla radost se dívat jak se fotbalem bavíte, a soupeř toho měl naopak plné brýle, jelikož jste jej převyšovali (vašimi dovednostmi a nasazením). Kluci za tuto část sezóny Vám patří velká pochvala. Nově jsme se také účastnili mládežnického poháru Ondrášovka Cup, kde jsme přešli přes předkolo a kvalifikovali se do kvalikace, kde jsme měli možnost se poměřit s celky zvučnějších jmen. Za to jsme byli velmi rádi a určitě ostudu jsme neudělali ani na tomto fotbalovém poli. Nyní budeme pokračovat v trénincích, které zkusíme ještě dle počasí doplnit nějakým přátelákem, než se schováme do haly. Poté v rámci zimní přípravy sehrajeme spoustu kvalitních halových turnajů, abychom byli na jaro nachystáni zase o něco lépe. V hale zamakáme na síle, výbušnosti, rychlosti a hlavně na práci s míčem. Tudíž stále budeme zdokonalovat dovednosti, aby to z Vás potom na hřišti sršelo automaticky. Toť vše k podzimu našich kluků ....! Samozřejmě děkujeme i za podporu našich fans rodičů, kteří Vám byli vždy tou patřičnou podporou.


12
října
18:44
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Kvalifikace Ondrášovka Cupu U11 - Vítkovice

FC Vsetín - žáci
Dnes na naše kluky čekalo sedm vysoce kvalitních soupeřů v rámci kvalifikace Ondrášovka Cupu, které se hrálo na umělé trávě na MFK Vítkovice. Čekalo na nás celkem 140 hracích minut. Tak pojďme na sumář.
První utkání proti HFK Olomouc. Z naší strany prospané utkání (naše klasika prvních mačů). Bohužel, protože zvláště na sebevědomí mají naše starty vždy daný účinek. Soupeř nás k ničemu nepustil, a když jsme se vydali na steč, tak soupeř měl vzadu klučinu 170 cm vysokého, a ten si to v klidu odklusal a obral nás o míč. Od tohoto utkání už mohlo být vše jen lepší.
A jdeme na Vítkovice. Z naší strany o 100% lepší výkon. Již se začínáme snažit a roste i chuť zahrát si fotbal. Přidáváme na bojovnosti. Průběh utkání byl na vysoké úrovni. Po proměněné penaltě Kafua srovnáváme na 1:1. Následně nám byla upřena opět penalta rozhodčím. Ale soupeř v závěru strhává vedení na svou stranu. Herní projev výborný, ale my prostě soupeřům šance nabízíme sami, a ten je trestá. My si šance musíme tvrdě vydřít, ale koncovka skřípe. Nicméně zde je pochvala na místě. Tak kluci, jen to přenést do dalšího utkání.
A je tu Vyškov. Opět ale polevujeme a ustupujeme od kvality. Soupeř trestá naše pobídky ke skórování chladnokrevně a je z toho další prohra.
Následné utkání se Sigmou Olomouc byla pro nás jiná kapitola. Soupeř hraje krásný, rychlý, kombinační fotbal. K ničemu nás prakticky nepouští (vlastně ani na svou polovinu). Na hru Sigmáků byla opravdu velká radost se dívat. Kluci zde jsme prostě bez šance.
A je tu odveta s Kozlovicemi, které nás jako jediní porazili v předkole. Do 16 minuty dominujeme, jsme lepší na míči, kluci opět dřou na maximum. Ale poté v 17 minutě přichází ojedinělá akce soupeře a prohráváme. Bohužel, když dostaneme gól, tak se sesypeme jak domeček z karet vše jde ............!!!!!! Škoda, zde jsme si zasloužili více.
Sám jsem se těšil (i když s obavou) na utkání s kluky SFC Opava. Myslím, že naše nejlepší představení dnešního dne. Zde jste se vymáčkli na 200% procent. Jezdili po zadku, makali, mluvili, hecovali se a utkání mělo na obou stranách bezvadnou kvalitu. Bohužel my opět neproměňujeme a soupeř trestá. Ale my jsme se nesesypali, a makáme dál. Perfektní tlak na míč, pořád chceme, a najednou i skvělí kluci Opavy neví kudy kam. A i opavští fanoušci měli zřejmě strach, jelikož již od 16 minuty pokřikovali na rozhodčího - ukonči ten zápas :-). Neukončil, a tak kluci svedli po celých dvacet minut parádní bitvu s pozdějším vítězem (Opavští kluci neztratili dnes ani bodík). Poslední utkání s Kroměříží v nás vyvolávalo aspoň malou víru v to, že by si kluci alespoň jednou mohli užít vítězný pokřik. Opět utkání nahoru a dolů, ale pořád ta samá písnička. My NE, ale soupeř ANO. Ten své šance promění. Utkání s celky Vítkovic, Opavou, Kozlovicemi a Kroměříží nám ukázali, že když makáme naplno a děláme co máme, tak jsme schopni s nimi hrát dobrý fotbal a konkurovat i mládežníkům ligových týmů. Ale zde platí, že musíme jet na 120% minimálně. A dnes jsem viděl, že to jde. Dnes jste si připsali kluci krásné utkání, z kterých si můžete vzít jen to dobré. Borci díky za Vaše účinkování v letošních dvou kolech tohoto pohárů. Určitě jste ostudu neudělali, ba naopak s porcí těchto kvalitních zápasů rostla i naše kvalita.

Sestava: Pala - Juřínek, Kopřiva, Zbranek Kuba, Hajda, Kalabus, Palát, Svoboda, Kročil, Šíma, Zicha, Jašek, Filák, Králík, Jakeš


07
října
12:52
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Velmi kvalitní výkon na půdě Polanky

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme sehráli své poslední podzimní mistrovské utkání proti Valašské Polance. Utkání jsme měli sehrát doma, ale počasí nás donutilo (vzhledem k obsazení našich ploch), abychom utkání sehráli na hřišti soupeře, za což děkuji trenéru Val. Polanky, že nato přistoupil a utkání se mohlo odehrát.
Na hřišti v Lužné na nás čekal těžký terén a soupeř, který ve svých řadách má většinou kluky r.05. I tak jsme do utkání šli odhodláni nenechat zde svou kůži lacino. Utkání se dá shrnout tak, že naši kluci chtěli, a hlavně hráli pěkný fotbal, a soupeř, tedy dva hráči soupeře dávali branky. Soupeř hrál na tři max. pět dotyků a vše tlačil na hroťáka, který dával góly. Nutno ale podotknout, že některé góly byly krásné. A my ? Naši kluci hráli fotbal, kdy se do přechodu zapojili všichni, kteří byli v daný moment na hřišti a počet dotyků s míčem byl několikanásobně vyšší.
Dnes našim klukům není co vytknout. Podali, až bych řekl jeden z nejlepších výkonů podzimní části. Dávali do toho vše, co po nich vyžadujeme. Bylo tam enormní nasazení, snaha, chuť, bojovnost, a přes riziko silovějšího a vyššího soupeře se pokoušeli o dovednostní přechod 1:1. A jsem velmi rád, že i proti o 2-3 roky starším klukům se krásně za pomoci individuální dovednosti naši borci dokáží dostat a dále pokračovat v akci. Vytvořili jsme si i několik pěkných akcí, ale síly logicky ve finální fázi trošilinku chyběli. Za dnešek máte kluci velkou pochvalu. Váš výkon byl dnes velmi pozitivní. Takže, nedívejte se na výsledek, ale nato, jakým fotbalem jste se dokázali rovnat a prezentovat. To je ve vašem vývoji po fotbalové stránce to nejdůležitější. Opět jste ukázali, že jste schopni věci z tréninku přenášet i do náročných utkání. Ale opět palec nahoru, protože Váš výkon snesl vysoké měřítko. Takže, tímto jsme ukončili mistrovskou část sezóny, a teď již budeme trénovat a čekají nás ještě nějaké přátelké utkání (v jednání) a přes zimu mnoho kvalitních halových turnajů. Ve čtvrtek se pojedeme poprat v kvalifikaci Ondrášovky Cupu do Vítkovic. Tak našim borcům všichni, kteří nebudete přítomni na místě, tak aspoň na dálku držte palce.

sd Val.Polanka/Lužná - FC Vsetín U11 8:1

sestava: Pala - Kalabus, Jakeš, Králík, Kročil, Dobeš, Filgas, Fusek, Jašek, Zicha, Filák, Švagera, Palát, Zezula, Šíma

Počet přístupů
od prosince 2012

714407

Počítadlo