otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Pondělí 20. ledna 2020      Svátek slaví Ilona     

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NÁSTĚNKA

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


19
ledna
17:09
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Traingl na HFK Olomouc

Dnes jsme s kluky sehráli na perfektně přichystané umělce v Olomouci dvě velmi kvalitní utkání s domácím HFK a Hranicemi. Hráli jsme s každým soupeřem 45 minut.
Poté co hřiště opustili stroje na úklid sněhu (zde můžeme jen závidět), tak nastupujeme k prvnímu zápasu proti HFK. Toto utkání bylo z obou stran velmi kvalitní. My jsme na tom byli dobře pohybově a i na míči jsme byli silní. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a bylo vidět, že obě družstva chtějí hrát fotbal, což na kvalitě určitě přidalo. V tomto utkání jsme vydrželi po celou dobu v koncentraci ikdyž to bylo fyzicky náročné. Zde velká pochvala.
Ihned poté jdeme do boje s Hranicemi. Do utkání vstupujeme(koncentrovaně a s chutí) a dobrý vstup korunujeme brankou po nacvičeném signálu. Následně zcela ustupujeme od své hry a je to vidět. V této fázi měl soupeř lepší přechodovou fázi, byl chuťovější a silnější a nám to již s úbytkem sil dělalo problémy. Do hry jsme se srdnatě vrátili v závěrečné desetiminutovce utkání, kdy kluci našli ještě zbytky sil, přidali na důrazu, zkvalitnili pohyb, zvýšili presink a výsledkem toho byly 3 branky v síti soupeře čímž dorovnali konečné skóre.


HFK - FC VS. 2:3 (3x Mára)
Hranice - FC VS 4:4 (2x Mára, Gřeša, Zajko)

Sestava:
Mičian - Paška, Ráček, Dančák, Králík, Janota, Štuler, Balcar, Macháček, Gřešák, Ludva, Hořanský, Brambor


30
listopadu
19:32
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Přátelské utkání s Akademií MFK Vítkovice

Na dnešní dopoledne jsme přijali pozvánku k sehrání přátelského utkání na půdě Vítkovické akademie.
K tomuto utkání jsme odjeli s namíchaným týmem kluky r. 09 a r. 08. Soupeř to měl poskládané podobně, a tak jsme sehráli celkem 105 minut kvalitního fotbalu.
Celé utkání se neslo v kvalitní hře z obou stran. K vidění bylo vidět spoustu dovedností, kvalitních a rychlých kombinací a velká snaha a chuť všech hráčů na hřišti. Naši kluci byli ve většině tohoto utkání tím lepším a fotbalovějším celkem. Spolupráce kluků byla výborná a dokázali i v chladném počasí hrát tak, jak se učí, i přes menší výpadek ve druhé části.
Je super, ze takto pracují i v místní akademii, která funguje zatím krátce, ale určitě mají na čem stavě. Velká pochvala pro soupeře. Mladíci z Vítek chtěli hrát fotbal, a ikdyž nebylo z jejich pohledu skóre až tak příjemné, tak se nenechali unést k nakopávání, ale i přes možnost ztráty se snažili hrát kvalitně na míči a pokoušet se o přechod 1:1 jako my!!A to se jim taky dařilo a bylinodměněni i nějakou tou brankou..
Již nyní jsme se domluvili, že si to vše zopakujeme v zimním přípravném období.
Pro nás a určitě i pro soupeře to byl kvalitní závěr podzimní části.
Děkujeme za pozvání a již se těšíme na další měření sil.

FC VS:
Dobeš - Mikulenčák, Nosek, Ludva, Brambor, Orda, Kurtin, Macháček, Filgas, Králík, Hořanský, Tkadlec, Likavčan


30
listopadu
18:24
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Podzim v podání U12

FC Vsetín - žáci
Do nové sezóny vstupují kluci r. 2008 už jako mladší žáci. Velký boj jsme před zahájením sezóny sehráli na poli přestupovém, kdy se nám podařilo do této kategorie přivést 7 kvalitních hráčů z okolí, kteří byli ještě v září doplněni o další dva šikuly. Přípravu jsme začali již na začátku července. Kromě omluvenky na dovolenou byla účast na tréninkových jednotkách perfektní. V přípravě jsme sehráli několik přátelských utkání, a už ta nám ukázala, že s těmito kluky se dá parádně pracovat a všichni v sobě mají nějaký fotbalový potenciál.
Do ligových bojů jdeme s hlavou nahoře, velkým odhodláním, očekáváním a snahou nedat žádnému soupeři nic zadarmo. Ikdyž se kluci znají jen chvilku, tak ten adaptivní a seznamovací proces probíhá souběžně rychle jako úvodní kola soutěže, proto ten herní progres v podzimní části byl výtečný a viditelný vcelku brzy. Individuální výkony hráčů šli nahoru, a tím stoupal i herní projev celého týmu. Kromě snad 3 utkání, která nám nevyšla herně jak jsme si asi představovali, tak v ostatních kláních jsme byli více než vyrovnaným soupeřem, a to je pro nás vzhledem k nabité soutěži zvučnými jmény velkým hnacím motorem kupředu a k další práci.
Hráče musím za celou část sezóny pochválit (jak za přístup v tréninku, tak přístup k zápasům). Celkově jsme sehráli 15 mistrovských utkání, kdy po sedmi z nich si kluci mohli dát vítězný pokřik. Proto to ti kluci hrají, aby z fotbalu měli radost. A když pak trenéři vidí v šatně ty rozjuchané malé fotbalisty, tak to je pro nás ta největší odměna. Podzim ukončíme tréninkem 17.12., a do nového roku vstoupíme na začátku ledna, abychom byli ještě více konkurenceschopní v této náročné ligové soutěži.
Velké díky patří mému trenérskému kolegovi, bez jeho velké pomoci by se tahle více než dvacetičlenná squadra nedala ukočírovat a ten posun by neměl ty správné parametry.
Dále děkujeme všem rodičům, kteří naše hochy doprovázeli ke každému utkání v hojném počtu a dělali jim skvělou kulisu.
Nyní nám za celou kategorii U12 nezbývá nic jiného, než Vám všem rodičům, fanouškům, rodinným příslušníkům, činovníkům klubu a všem ostatním popřát krásné a ničím nerušené prožití svátků vánočních a do r. 2020 jen to vše nej nej nej .... a hlavně hodně zdravíčka. A stejně jako letos tak i v tom roce následujícím se těšíme na Vaši podporu.


10
listopadu
11:30
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Na závěr jsme loupili v Hranicích

V sobotu odpoledne jsme zajížděli k posledníku utkání podzimní části do Hranic.
Do utkání jsme vstoupili aktivně, a již ve 2 minutě otevíráme skóre zápasu. Od začátku utkání jsme ve hře do ofenzivní hry aktivnější, na míči jsme šikovnější, ale bohužel až tak moc jsme nebyli v zakončení, jak by si hra zasloužila. První třetina nám vázla ve hře dozadu!!!
Po této třetině jsme si vyříkali nedostatky, a jako by od této části hry nastoupili zcela jiní Valaši. Ve hře jsme byli daleko aktivnější, důraznější, chuťovější. Když bylo potřeba, tak jsme si pomohli dovednostně, někdy jsme si soupeře krásně vykombinovali. Spousta rychlých přechodu do útoku a vše završeno brankami v síti soupeře. Bohužel, domácí toto neustávali, a my jsme byli jako už po několikáté v této sezóně trestání hrubými až likvidačními skluzy zezadu na naše hráče. Je až zarážející, když musíme s kolegou zvažovat, které hráče a jestli poslat či neposlat na hřiště, aby nedošlo k jejich zranění .........!!!!!! Probůh, jsou to kluci co mají rádi fotbal, a ti se jím mají bavit. Ne být terčem zákroků, které nepatří do dospělého natož pak do mládežnického fotbalu!!!
Kluci za tento zápas máte velkou pochvalu. Hra měla svou kvalitu, tempo, a odehráli jste jej s velkým nasazením a chutí. Škoda poslední minuty, kdy Dobi přišel o čisté konto.
Závěr podzimní části měla naše hra stoupající tendenci, kdy jsme se mohli opřít o skvělé gólmany, perfektně pracující defenzivu, makjící záložní řadou a rozstříleným univerzálem Márou na hrotu se 45 brankami na kontě. Všichni do jednoho zasluhujete absolutorium!!
Za těch pár měsíců, co jste kluci spolu jste ušli velký kus cesty, na všech je vidět obrovský fotbalový a lidský posun!! SUPER..

SK Hranice - FC VS 1:6
Branky: 5x Mára, Chips

Sestava:
Dobeš - Paška, Gurný, Králík, Janota, Filgas, Balcar, Macháček, Brambor, Dančák, Ludva, Štuler a Hořanský


03
listopadu
14:37
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Prokletí Tyršovky prolomeno proti Uničovu

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme na domácí Tyršovce sehráli předposlední utkání podzimní části ligy ml. žáků proti Uničovu.
Do utkání jdeme s odhodláním navázat na předešlé herní výkony, ve kterých byl viděn zlepšený herní projev. Soupeř dnes přijel s jedním hráčem na střídání a veškerá jejich hra byla založena na hustém obranném bloku před vlastní bránou a nakopáváním míče do rychlých brejků.
První třetina byla z naší předvedené hry seznamovací s tím, jak se proti takhle zhuštěné obraně prosadit. Jednou se nám to povedlo, ale místo toho, abychom proměnili i další tutovky a zahráli si fotbal, tak soupeř dvěmi střelami po našich nepřesnostech a nedůrazu převažuje misky vah na svou stranu.
Druhá třetina byla o malinko lepší, ale hráči soupeře hrají (brání) velmi obětavě, a ne a ne nás pustit do zakončení. A když se nám podaří zakončit, tak nám to lapí gólman nebo to jde pánu bohu do oken.
Třetí třetina dnes byla ta nejpovedenější, když jsme s tím Uničovským betonem dokázali pohnout a prolomili ten obranný val a své akce a šance jsme dotáhli do gólových.
Kluci, dnes to bylo proti houževnatému soupeři náročné, ale vypořádali jste se s tím celkem slušně, ikdyž je třeba říct, že některé věci jde řešit jinak a lépe (probereme si to na tréninku). Ale i tak palec nahoru!
Příští sobotu zajíždíme k poslednímu utkání na půdu cementářů z Hranic.

FC VS - Uničov 7:2
Branky: 4x Štuler, Králík, Dančák, Hořanský

Sestava:
Mičian - Paška, Brambor, Králík, Janota, Balcar, Dobeš, Dančák, Hořanský, Filgas, Macháček, Gřešák a Štuler


26
října
19:08
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

V Hlučíně jsme dominovali

Dnes jsme zajížděli k dalšímu utkání na půdu Hlučína, kde nás čekalo příjemné fotbalové počasí a krásné hřiště. Od včerejška se nám sypaly omluvenky z důvodu nemoci, a tak odjíždíme k utkání s 10 hráči do pole.
K utkání jsme si dali úkoly, kterými se chceme rezentovat. A musím uznat, že kluci od první do poslední minuty na hřišti plnili vše do puntíku a předváděli nejkompaktnější výkon této sezóny. Ve hře na míči jsme jasně lepší, přechod 1:1 výborný, dostupování hráčů a kombinace na jedničku, a to je vše okořeněno vlnící se sítí soupeře. Bohužel, jako už po několikáté v sezóně nás soupeř trestá za naši fotbalovost fauly, které zde nepatří, což má za důsledek, že nás opouští po 15 minutách hry Gřeša, který dostal naloženo a zápas nedohrál! Kluky to semknulo a na soupeře valí jednu lavinu za druhou. Dnes od fantastického gólmana, téměř bezchybných zadáků, přes skvělou hru záložní řady až po smrtícího střelce předvádíme výkon, který se dá hodnotit jako = fantastický týmový kamarádský výkon!!! Do ofenzivní, tak i do defenzivní práce jste makali na 110%. Velký palec nahoru. Tři branky jsme dostali po snaze o konstruktivní a dovednostní hru, takže zde nekárám, jen si řekneme, jak je to možné vyřešit lépe i v těchto momentech. A jednu branku - výstavní po standartní situaci,to by nechytil ani Čech :-). Kluci, dnes na Vás bylo vidět, že jste tam nechali maximu. 75 minut hrajem v devíti, ale vy jste jeli nadoraz až do konce, bylo vidět jak Vás to baví a to dělá radost nám!! Za dnešek jedno velké absolutorium!!
Kluci, nadále budeme poctivě trénovat, čekat na marody, kteří se k nám snad co nejdříve připojí, abychom i v následujících dvou utkáních, snad v plném počtu dokázali navázat na dnešní herní výkon.

Hlučín - FC VS 4:12 (1:3, 2:4,1:5)
Branky: 9x Štuler, 2x Janota, Dančák

Mičian - Paška, Králík, Brambor, Janota, Dančák, Balcar, Filgas, Gřešák, Štuler, Macháček


21
října
18:16
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Na Vítky jsme nestačili

Za ideálního fotbalového počasí jsme přivítali v dalším kole na domácí Tyršovce kluky z Vítkovic.
V tomto utkání jsme chtěli navázat na vzrůstající herní kvalitní projev, který se nám dařilo prezentovat v předešlích utkáních.
Začátek první třetiny se to dařilo, soupeře jsme skvěle dostupovali a byly zde i náznaky dobrého přechodu do útočné fáze. Ale následně soupeři darujeme 3 branky (po našich chybách, nedůrazu apod.), a těžko se z toho zvedáme. Druhá třetina byla zcela v režii soupeře. Zde jsme se nezmohli na žádný zvrat a herní projev nebyl ideální. Třetí třetina byla z naší strany v tomto utkání tou nejkvalitnější. Hra se zvedla, ale ani dílčí krůček v podobě vyhrané třetiny se nám nezdařil (škoda - v této fázi zápasu to nebylo daleko). Podrobněji si vše rozebereme na tréninku. Z každé takovéto porážky se musíme poučit.
Kluci deme dál. Ještě nás čekají v podzimní části 3 mistráky. Takže poctivě potrénujeme a fotbalem se budeme bavit.

FC VS - FC Vítkovice 2:12
branky: 2x Gřešák

Dobeš - Ráček, Brambor, Paška, Králík, Macháček, Janota, Dančák, Gřešák, Hořanský, Filgas, Balcar


06
října
18:34
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Proti Karviné to bylo velmi kvalitní utkání

Do dnešního utkání proti Karviné jdeme s odhodláním a snahou o zlepšení fotbalové kvality v naší hře. Proti nám stojí soupeř, který má ve svých řadách na svůj věk několik nadstandartně vysokých kluků. Takže očekáváme nelítostný boj na všech frontách.
Začátek utkání jako by nás nakopnul. V první minutě inkasujeme branku a ve 2. minutě přicházíme o Gřešu, který odstupuje se zraněním kolene. V tento moment se kluci semknuli a po celých 90 minut byli jasně lepším a to hlavně fotbalovějším celkem na hřišti. Ve všech aspektech hry jsme jasně soupeře převyšovali. Chuť, zápal, nasazení, dovednosti, kombinace, to vše nám vycházelo a kluci hráli na hranici svých možností, a bylo na nich vidět, jak si to užívají. Do hry byli plně vtaženi, nic nevypustili, odvahou si dovolili 1:1, když bylo potřeba tak hru zrychlili krásnými kombinacemi, kdy po některých z nich jsme stříleli krásné branky. Jak do útočné, tak i do obranné fáze se zapojovali všichni. Soupeř se dnes zmohl jen na jediné, a to na nakopávání dlouhých balónů na čahouny vředu. A když kluci začali sbírat i tyto nakoplé míče, tak soupeř byl naprosto bezmocný. Karvínští hrozili v momentech standartních situací, kde chtěli využít výškové převahy, ale naši tam bojovali jako lvi a se ctí vzdorovali i těmto situacím. Největší kvalitu měli na hřišti s hráčem číslo 6 na dresu. Ale jeden hráč sám nic nezmůže. Za dnešek po delší odmlce opět paleček nahoru kluci.
Gřeša zbytek utkání sledoval zpoza okna v naší šatně, kdy sledoval, jak se kluci rvou i za něj, a tak si mohl i přes bolest s kluky vychutnat vítězný pokřik. Když odcházel domů, tak kulhal na druhou nohu :-) :-), tak snad jej brzy uvidíme zase mezi námi :-) :-) ...

FC Vsetín - MFK Karviná 9:4
Branky: 5x Mára, 2x Aďa R., Peťa a Chips

Sestava:
Mičian, Ptáček - Gurný, Králík, Paška, Ráček, Gřešák, Balcar, Dobeš, Dančák, Štuler, Brambor, Janota, Hořanský


29
záři
18:49
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Utkání v Třinci s mnoha otazníky!!!!!!!

V sobotu dopoledne jsme za ideálního fotbalového počasí poměřili své umění s mladíky z Třince.
První třetina byla z našeho pohledu celkem zajímavá. Soupeři jsme se v určitých ohledech dokázali dorovnat, ikdyž je třeba říct, že Oceláři byli od prvních minut na hřišti kvalitnější, živější a v osobních soubojích dříve a důraznější. Ale první branku utkání soupeři darujeme sami. Následně z dvou brejkových situací, které byly vyřešeny skvěle převažujeme skóre na naši stranu. A na místo toho, abychom byli na míči jistější a snažili se hrát fotbal se nepochopitelně odvracíme k nakopávání a hurá fotbalu, který soupeř do konce třetiny trestá. Škoda této závěrečné pasáže 1. třetiny. Zde nastal celkový zvrat v utkání.
Druhá a třetí třetina byla z naší strany již křečovitá, nefungovalo nám téměř nic a domácí nám svým důrazem a presinkem vše otrávili. Následující 2 branky soupeři opět nachystáme svou zbrklostí a nechutí hrát. Od té doby to bylo až do konce hra jednoho týmu, který si na hřišti dělal co chce!!!!!! A otázka byla kolikrát Třinečáci rozvlní naši síť. My jsme se zcela odevzdali a až na nějakou tu vyjímku jsme byli neustále pod tlakem domácích, s čímž jsme se nedokázali vyrovnat. Chyběla nám hlavně odvaha v osobních soubojích, snaha něco vymyslet a hlavní problém jsme měli v dostupování soupeře a v důrazu 1:1.

FK Třinec - FC VS 10:2
Branky: 2x Hořanský

Sestava:
Dobeš, Ptáček - Ráček, Paška, Gřešák, Králík, Balcar, Janota, Filgas, Brambor, Dančák, Štuler, Ludva, Hořanský, Macháček


23
záři
14:22
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

S Bílovcem jako na houpačce

Doma jsme nyní přivítali celek z Bílovce.
Do utkání vstoupili lépe hosté a my jsme nevěděli, co a jak v prvních minutách hrát. Kolem 10 minuty se to otočilo, a byli jsme to my, kdo soupeře zatlačil na vlastní půlku, což jsme korunovali vedoucím gólem. Následně jsme do soupeře bušili, šance střídala šanci, ale najednou došlo k nákopu a samostatnému úniku supeře, který lehce srovnává krok. V této chvíli jdou hlavy dolů a soupeř do konce první třetiny se prosazuje ještě dvakrát. Druhá třetina byla jako přes kopírák. Chvíli jsme v útlumu, pak soupeře sevřeme před jeho bránou, ale Bílovečtí tam postavili asi velkou čínskou zeď. Do závěrečné části jsme to trošku změnili, a zde jsme byli my tím lepším celkem. Vytváříme se tlak,ale ne a ne to do kasy protlačit. Utkání korigujeme už jen brankou z pokutového kopu. Kluci o utkání se pobavíme na tréninku. Toto utkání nám ukázalo, na čem je třeba přidat.

FC VS - Bílovec 2:4
Střelci: Chips, Marek

Sestava:
Dobeš, Ptáček - Paška, Gřešák, Ráček, Gurný, Brambor, Králík, Macháček, Filgas, Janota, Balcar, Štuler, Hořanský, Mičian, Ludva


14
záři
17:26
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

MFK Frýdek Místek - FC Vsetín

Dnes jsme s kluky zajížděli k dalšímu utkání, tentokrát na půdu Frýdku Místku.
V tomto utkání borci navázali na velmi kvalitní výkon z minulého týdne a od prvních minut to bylo na hřišti znát. Začátek kluci chytili, ale branka byla pro nás chvíli zakletá. Jakmile jsme to protrhli, tak se kluci uklidnili a začali hrát dobrý fotbal. Vytvářeli si spoustu brankových příležitostí, a to zejména po krásných akcích. A k vidění byla i branka našeho Sama (gólman), který dal gól z vlastní poloviny hřiště. V bráně jsme měli opět spolehlivé duo, kdy oba gólmani pochytali co měli, a tak si šli kluci pro další přesvědčivé vítězství a následně si po 90 minutách užili vítězný pokřik (nevím jak to děláte, že si ty pokřiky, které snad nejsou ani v češtině pamatujete :-)). Super hošani. Jde na Vás vidět, že se sehráváte čím dál víc a i na hřišti je vidět skvělá parta kluků, kteří se fotbalem baví!!!! Palec nahoru.

FC FM - FC VS 2:11
3x Mára, 2x Domča, 2x Zajko, Chips, Dobi, Sam, Rosťa

Sestava:
Ptáček, Mičian - Ráček, Paška, Gurný, Dančák, Králík, Gřešák, Macháček, Brambor, Janota, Štuler, Ludva, Dobeš, Balcar


08
záři
19:24
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Valašské derby jsme ovládli

Dnes jsme za sychravého počasí na naší umělce přivítali ve valašském derby sousední kluky z Valašského Meziříčí.
Po celých 90 minut naši kluci diktovali tempo hry. Ve hře byl vidět od všech kluků super individuální výkon, který vyústil v super výkon týmový. Dnes si pochvalu zaslouží všichni do jednoho. Od zadních hráčů až po útočníky snesla naše hra vysokovou kvalitu a odměnou byla klukům velká porce branek v síti soupeře. Branky si kluci vytvořili individuálními schopnostmi, a nebo krásnými kombinacemi a důrazem před brankou soupeře. Šesti brankami se blýskl Mára, který bojuje o čelo střelců. I soupeř měl ve svém poli několik šikovných klučinů, kteří když sedostali do zakončení, tak tam jsme dnes měli dva gólmany, kteří si šli pro tzv. shutout. Pochválit musíme také gólmana soupeře, který předvedl velmi kvalitní výkon a pochytal spoustu šancí. Dnes jsme byli plní elánu, chuti a radosti ze hry. Pokud se kluci fotbalem baví a mají z něj radost, tak to je pro nás ta největší odměna!!!
Kluci dnes bylo super se na Vás dívat jak si fotbal užíváte!!! Za dnešní výkon si kluci odnesli velký potlesk přítomných diváků, kteří se dnes sešli i za deštivého počasí ve velkém počtu. I Vám patří velký dík.
A ten dlouhatánský pokřik v šatně mluví za vše!! Bravo!!!

FC VS - Valašské Meziřící 16:0
Střelci: 6x Mára, 3x Rosťa, 3x Chips, 2x Zajko, Sam, Peťa

Sestava:
Dobi, Pták, Robča, Tom G., Manina, Aďa, Rosťa, Zajko, Peťa, Sam, Tony, Chips, Mára, Filgi, Domča a Mira


03
záři
20:17
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Z Baníku bohužel se smutným výrazem

Dnes jsme utkáním na Baníku uzavřely náročné dva anglické herní týdny, kdy jsme v 9 dnech odehráli 4 těžká utkání.
Proti nám stojí sice kluci r. 09, ale 1/2 z nich je skoro vyšší něž náš Mára. Mají to krásně navybírané, ale to není pro nás žádná omluva!!
Před utkáním na Baníku jste dnes v kabině vypadali velmi odhodlaně, ale první třetina nebyla z naší strany dobrá. Naopak, takhle bez chutě, až na pár vyjímek jsem Vás ještě neviděl hrát. Soupeři jsme nabízeli góly zcela sami, v soubojích jsme byli bojácní, neochotni se pokusit něco sami vymyslet a podstoupit něco navíc!!!
Po první třetině jdeme do kabiny a po důraznější domluvě jdeme do třetiny druhé. Složení řad jsme přeskupili, a vida, ono to jde. Tuto třetinu jsme dominanntní, v soubojích jsme důrazní, vytváříme tlak na soupeře a konečně se radujeme i z gólů. V těchto chvílích má naše hra vysokou kvalitu a hra nás baví, a je vidět, že do toho dáváte i emoce!!!
Třetí třetina? Škoda, že jste se vrátili zpět do té první. Aktivitou už hýří jen pár jedinců, ale jak jsem psal po Opavě, musíte chtít všichni. Ale to pozitivní se zde nějak vypařilo. Po našich nesmyslných chybách a nedůrazu soupeř střílí další 4 branky. Sice nic vypracovaného, ale na druhou stranu se na to nemusel moc nadřít !!!! Velká škoda kluci. Dnes to byl hratelný soupeř, ale bez jmenovaných aspektů to budete mít těžké !!!!
A to jsem nezmínil dovednosti!!!! Stále klademe důraz na dovednostní přechod 1:1. Ten dnes předváděli bohužel jen jeden hráč z obrany, ale téměř v 99% úspěšně. Druhý z ofenzivní řady si zkoušel přechod čistě 1:1 s menším počtem dovedností, ale aspoň to dělal, a měl snahu se prosaditl! A ve finále z toho vstřeli hatrick. Snad nás v tomhle posunou lekce pana Trávníka!!!
Bohužel spoustu situací řešíme nekvalitně a míč soupeři buď odevzdáme laxní přihrávkou nebo nás soupeř svým důrazem o míč přiraví!!! Dnes musím pochválit i naše dva hroťáky r. 09, kteří do toho dnes dali vše a když jim to občas nešlo fotbalově, tak aspoň dřeli a i jednu branku si spolu krásně vypracovali po vzájemné spolupráci.
Alespoň víme na čem musíme pracovat a kde se zlepšovat. Ale především všichni musíte mít chuť a odhodlání se posouvat dál poctivou prací a tréninkem!!

FC Baník Ostrava - FC VS 8:4 (3:0, 1:4, 4:0)
Branky: 3x Štuler, Ludva

Sestava:
Ptáček, Mičian - Králík, Ráček, Gurný, Paška, Macháček, Dobeš, Filgas, Štuler, Balcar, Brambor, Řezáč, Ludva, Janota,


01
záři
17:52
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Opava byla nad naše síly

Dnes jsme zajížděli k dalšímu zápasu na doslova horkou půdu do Opavy, kde jsme své utkání sehráli na rozpálené umělce!!!!!
Utkání bylo od první minuty velmi bojovné, plné osobních soubojů. Bohužel dnes mi v utkání chybělo několik prvků. A tím hlavním je pohyb. 6-7 hráčů nemůže zvládnout oběhat vše s tím, že ostatní nevyvinou nějakou snahu o pohyb, chuť porvat se o míč, přidat trošku síly v osobním souboji a snahu o přechod 1:1 (zde se o to pokoušeli pouze 3 hráči)!!!. Nemůžeme každý míč směřovat k těm co si toto vše dovolí a zbavovat se zodpovědnosti a snahy se o zlepšování. Kluci, fotbal je kolektivní sport. Tyto zápasy jsou pro nás výzvy a šance se učit novým věcem a posouvat své fotbalové krůčky dopředu. Ale bez výše jmenovaného to prostě nepůjde. První branky inkasujeme po standartních situacích v první části. Ve druhé díky popsaným aspektům soupeři nabízíme další šance, které jsou potrestány. Zde snižujeme brankou Zajka. Třetí část byla po pohovoru s Vámi již lepší. Ale pořád jsem tam neviděl tu chuť, nasazení a bojovnost jako v utkání středečním. My víme, že to ve Vás je, ale musíte chtít se rvát a soupeři nic nedat zadarmo. A dnes si občas soupeř mohl připadat jako ve výprodeji, kde mu dáme vše s velkou slevou! Zaplať pánbůh, že zde máme kromě dovolenkujícího Ptáka ještě Dobiho a Sama, kteří předvádí v brance stabilní výkony. Program máme nyní náročný, ale musíte pracovat jako tým a ne spoléhat pouze na spoluhráče, že to uhrají sami. Musíte na hřišti nechat vše co ve Vás dřímá všichni do jednoho. Jak se říká " Jeden za všechny, všichni za jednoho"!! Nyní vzhůru na Ostravský Baník, kam zajíždíme v úterý.

SFC Opava - FC VS 7:1
Branka: Králík

Sestava:
Dobeš, Mičian, Králík, Paška, Ráček, Gurný, Štuler, Macháček, Filgas, Balcar, Brambor, Janota, Ludva, Kurtin, Evjak


28
srpna
19:20
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Kluci ,, TOHLE BYLA JÍZDA".

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme v dalším domácím utkání za velmi horkého počasí přivítali kluky z dalekého Šumperka.
Dnešní zápas snesl z obou stran nadprůměrné měřítko. Fotbal to byl nahoru dolů. My jsme byly prvních 60 minut hry tím lepším týmem, ale bohužel v zakončení nám chybělo buď více klidu nebo toho pomyslného štěstíčka a vzávěru utkání i síly. Spousta šancí neproměněných a soupeř, který tuto pasáž hrál pouze na brejky tak jeden z nich proměňuje. Kvalita hry jde nahoru, nasazení stoupá, emoce soupají, ale my ne a ne tu síť rozvlnit, a to jsme na to měly spoustu 1000% šancí.
Do třetí části jdeme s úsilím se porvat až do konce. Ale opět z brejků soupeř uniká. My to nebalíme a výkony našich hráčů jdou až za hranice jejich možností. Dotahujeme jak nám síly stačí, ale soupeř dnes v zakončení neselhával. My jsme už dohrávali ve stavu vyčerpanosti, ale odmakáno bylo celých 90 minut.
Kluci hlavu nahoru, ikdyž jste si ten zasloužený vítězný pokřik nedaly!!! Dnes by jste si to opravdu zasloužili. ŠKODA!
Za dnešek VELKÁ POCHVALA A PALEC NAHORU!! Dnes snad kromě zakončení nemám co vytknout. Kéž by takto vypadala všechna utkání se soupeři, na které narazíme. S ligáčema se rovnat logicky nemůžeme, ale s ostatními určitě ano. A pokud budete hrát jako dnes, tak se nemáte čeho bát a budete se jen a jen posouvat.
Program máme nabitý a nyní nás čekají dva těžké výjezdu do Opavy a na Baník.
Tak regenerujte, správně doplňujte živiny, aby jste byly schopni předvést další takovéto nadstandartní výkony.

FC VS - FK Šumperk 3:6 (0:0, 0:1, 3:5)
(2x Ludva, Štuler)

Sestava:
Mičian - Balcar, Ráček, Králík, Dobeš, Štuler, Macháček, Brambor, Janota, Filgas, Kurtin, Ludva


25
srpna
15:07
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Zvykáme si na ligovou kvalitu

FC Vsetín - žáci
V první domácím utkání jsme přivítali na naší Tyršovce kluky ze Sigmy Olomouc. Utkání s těmito soupeři jsou vždy pro nás výzvou a velkou motivací.
První třetina byla nadmíru slušná. Hanáci byli pohyblivější, ale pokud nám síly stačily, tak jsme se s tím rvali srdnatě. Sigma vlní naši síťpoprvé po dorážce přímého kopu a další tři branky přidává po střelách z větší vzdálenosti. Nutno podotknout, že branky to byly krásné. My jsme reagovali jen jednou, a to po krásné akci, kdy jsme se dostaly k centru a následně do zakončení.
Ve druhé části jsme tahaly za kratší konec. Hráči Sigmy byli ve všech aspektech lepší, chuťovější, duraznější a my jsme pole trošku vyklidily. Zde jsme se neprosadily, a soupeř opět pálil z dálky. Asi to mají naučené, protože jim to tam padalo s milimetrovou přesností.
Poslední třetina byla z naší strany již na moral!!! Bylo vidět, že se naši borci vydali ze všech sil a na hřišti dnes položili duši. V této části jsme se vyrovnali snahou a bojovností té první. Jen bych tam ještě rád viděl více dovednostního přechodu 1:1, ikdyž to bylo dnes asi to jediné, v čem jsme hanáky předčili.
Kluci, vím že taková prohra Vás mrzí, ale musíme se naučit i prohrávat a brát to vše s pokorou. Z každého takového utkání je třeba si vzít to, čím se můžeme zase posunout dále. Proto hrajeme tuhle vysoce kvalitní soutěž, aby VY jste si zahráli s kvalitními soupeři, protože těmito zápasy se budete zlepšovat a zkvalitňovat své fotbalové dovednosti a umění. Již jste opustili okresní soutěže a máte před sebou ligové výzvy! Zde je vše rychlejší, důraznější, nikdo Vám nedá nic zadarmo a tímto výčtem bych mohl pokračovat.
Musím Vás pochválit, že jste to nezabalily, a rvali se do konce utkání. Byly tam vidět i známky emocí, vyčerpání, bolesti. Ale to je pro nás známka toho, že Vám to není jedno, a nechaly jste tam vše. Za to Vám patří dík.
Zítra si pořádně odpočiňte. V úterý potrénujeme a hned ve středu doma přivítáme hosty ze Šumperka.

FC Vsetín - SK Sigma Olomouc 2:16 (Ludva, Štuler)

Sestava:
Dobeš - Paška, Ráček, Mičian, Gurný, Králík, Macháček, Janota, Štuler, Filgas, Ludva, Brambor a Kurtin

FC Vsetín - žáci

17
srpna
22:35
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Ligový debut si kluci užili

FC Vsetín - žáci
Dnes si svůj ligový debut odbyli i naši nejmladší žáci. K tomu jsme zajížděli na půdu Přerova.
Celý zápas byli naši hráči ve všech aspektech lepším týmem. Do zakončení se dostávali ve velkém počtu. Ještě si občas je třeba pohlídat ofsajdovou past, a bude to super. V několika šancích naše borce vychytel domácí gólman a několikrát zazněla konstrukce branky domácích. I tak předvedený výkon snesl slušné parametry. Soupeř se dostal pouze do tří šancí a naši gólmani, kteří se prostřídali i na vedlejším hřišti, kdy vypomáhali U13 byli téměř bez práce.
Nyní nás čekají soupeři zvučných (ligových jmen). Kluci, v týdnu poctivě potrénujeme a na následující dva anglické týdny se budeme připravovat v plném nasazení.
Již příští týden na domácí půdě přivítáme Sigmu Olomouc. Tímto zveme všechny rodiče a příbuzné, aby naše kluky přišli podpořit do hlediště a byli jim jak se říká "dalším hráčem" a hnali nás pozitivně vpřed!
Za dnešek kluci palec nahoru!

FC Přerov - FC Vsetín. 3:12
Střelci: 4x Štuler, 4x Králík, 2x Ludva a 2x Kurtin

Sestava:
Dobeš, Ptáček- Paška, Ráček, Mičian, Balcar, Štuler, Králík, Macháček, Ludva, Brambor, Filgas, Kurtin a Řezáč


08
srpna
19:56
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Generálka na ligu

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme místo tréninku vyzvaly ke hře 3x 30 minut opět naše kamarády z U13.
Do tohoto utkání jdeme s cílem se na hřišti neustále poznávat (zatím jsme spolu strávily pouhé 4 týdny) a přenášet to naučené z tréninku a získané z přátelských utkání. Musím uznat, že to klukům jde rychleji než jsem doufal!!! Naše síť se sice zavlnila vícekrát než soupeře, ale to je logické a vzhledem k urostlosti soupeře i samozřejmé. Ale pro nás je nejdůležitější, jakou hrou se na hřišti prezentujete, a to dnes sneslo opět kvalitní měřítko.
V první třetině kluci plní pokyny, soupeře dostupují a bojují jako lvi. Většinu branek v první třetině dostáváme střelou z větší vzdálenosti. Pouze jedna je po krásné akci třináctek. Druhá část se nese v podobném duchu. Škoda jen, že nám ve finálí části chybí více sil k vyřešení celé situace. Těch jsme měli v této fázi několik a mnoho nechybělo a branek v síti soupeře mohlo být více. Třetí třetina byla z naší strany již na moral, ale kluci to zvládli na jedničku. Síly nám docházely postupem času, ale nevynechali jsme jediný souboj. Jediný míč jsme soupeři nenechali zadarmo a dostávali jsme se i do zakončení. Hra měla spád na obě strany. Šance střídala šanci. Soupeř to dokázal vyřešit až do té finální fáze, kde nám narozdíl od něj chyběly síly.
Utkání určitě splnilo svůj účel. My jsme vzdorovaly soupeři velmi srdnatě s vypjetím všech sil a je vidět, že se každým dnem náš tým posouvá dopředu. A od prvního tréninku a přáteláku jsme ušli velký kus cesty. Ale ještě velký kus cesty máme před sebou. Kluci, za dnešek máte ode mne opět VELKÝ PALEC NAHORU!!!! Ale víme, že je pořád na čem pracovat, tak s pokorou budeme pokračovat v tréninku a již příští sobotu na to vletíme ostrým zápasem na půdě Přerova.

Sestava:
Ptáček - Dančák, Gabko, Paška, Ráček, Králík, Štuler, Balcar, Macháček, Likavčan, Evják, Řezáč, Ludva a Kurtin


03
srpna
20:22
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Souhra týmu jde nahoru

FC Vsetín - žáci
Dnes naše U12 zajížděla v nabitém týdne k dalšímu přátelskému utkání do Kroměříže.Bohužel z pracovních povinností jsem se jej nemohl zúčastnit.
Dnešní komentář je tedy zprostředkovaný od kolegy Zdenka Štulera, který dnes zápas koučoval.
Kluci dnes navázali herně na kvalitní výkon ze zápasu proti Bratislavě. Jsme ve fázi kdy v přátelácích zkoušíme kluky rotovat na různých postech a v rozdílných rozestaveních. A dnes se to projevilo i ve hře. Je super, že si s tím kluci umí na hřišti poradit a hrou se bavit. Ve hře bylo vidět spousta krásných akcí, soubojů 1:1 a spousta připravených branek v síti soupeře. Takže pro naše borce velká pochvala. Jsme spolu 3 týdny a kluci si na sebe zvykají , a je SUPER, že se to opět pozitivně ukazuje v zápasech. Jen tak dále. !!! Palec nahoru!!!
Zatím to vypadá, že kluky jenom chválíme, ale oni si to opravdu zaslouží. V tréninku makají na 120%, to úsií a chuť je na nich vidět v každém pohybu, souboji, cvičení, drilu apodobně. A pak to tak vypadá i v zápasech. A i sebevědomí kluků jde nahoru, a nám to vrací svou pracovitostí a snahou se učit novým věcem atd.!!! Sice tvoříme zcela nový tým, tak kluci se rychle poznávají, jsou kamarády a spoluhráči a všem nám ukazují, že do budoucna z nich bude skvělá parta kluků, která se fotbalem baví (to je to nejdůležitější) = TÝM!!!!!
Kluci na dálku Vás chválím a těším se na pondělní trénink, kdy mi o zápase něco řeknete svými slovy.

Sestava:
Hrabovský - Dančák, Gurný, Řezáč, Gabko, Štuler, Králík, Macháček, Janota, Ludva, Kurtin, Balcar

HS Kroměříž - FC VS 5:12
Šuteři: Ludva 5, Štuler 4, Macháček 3


01
srpna
20:14
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

SDM Domino Bratislava - FC VS U12

FC Vsetín - žáci
K dalšímu přátelskému utkání jsme zajížděli do Brumova, kde jsme sehráli 90 minut v plném nasazení proti stejně starým klukům z Bratislavy. My máme v sestavě i čtyři šikuly r. 2009.

Spoustu našich kluků se účastní týdenního fotbalového kempu, kde tráví na hřišti denně 180 minut. Takže otázka je, co to udělá v zápasové zátěži!!! Ale nic znát nebylo, a kluci za úporného slunce, které pálí na místní umělku hrají s velkou chutí. První třetina po velmi kvalitním výkonu a několika zahozených šancích končí bez branek. V druhé třetině jde souhra nahoru a konečně poprvé v přípravě mají kluci velkou radost z gólů kde se dostávají do vedení a dávají to najevo i pocitově. A na sebevědomí je to hned znát. V prvních dvou třetinách má naše hra velkou kvalitu, kdy MY jsme ten tým, který chce hrát fotbal, tvořit hru a nebát se hrát 1:1. Kluci velká pochvala. Ve třetí třetině je vidět na Slovenském týmu, jak těžce celý průběh nesou a začínají do soubojů chodit ještě s větší silou a agresivitou než doposud. Ale ikdyž souboje bolí a přicházíme v nich i někdy zbytečně o míč, tak vždy je snaha jej získat fotbalově zpět. Po zbylých třicet minut se snažíme pokračovat v naší hře, na klukách není vidět únava, ale soupeř pouze ze standartek a brejků vlní naši síť. Nic vypracovaného jen hra na náhodu!!!
Dnešní výkon byl kluci z Vaší strany SUPER. Musím ocenit, že jste se snažily hrát, tak jak po Vás chceme. Jen v zakončení nás sem tam potrápilo trochu štěstíčko a troška důrazu. To že se sem tam stane nějaká chyba, tak to k fotbalu patří. Kdyby jste je nedělali, tak jste v předních akademiích evropských velkoklubů. Takže vždy je si třeba z každé chyby něco vzít a poučit se. Velká škoda dnes je, že soupeř toho moc fotbalově nechtěl předvést a nepředvedl!!!! Pouze nakopával míče a hrál na brejky. Mnohdy nás v brejcích soupeře podrželo naše golmanské duo. Dnes bylo vidět, že se spolu posouváme tím správným směrem! Takže dnes opět pochvala pro všechny!! Kluci pořádná regenerace k fotbalu patří, tak ji svému tělu dopřejte. Trocha strečinku, spánku a doplnění energie Vám jen prospěje.
Již v sobotu zajíždíme k dalšímu přátelskému utkání do Kroměříže.

Sestava: Dobeš, Ptáček - Řezáč, Paška, Gurný, Dančák, Králík, Brambor, Macháček, Janota, Štuler, Balcar, Evják, Kurtin a Ludva
SDM Domino Bratislava : FC Vsetín 6:4
Střelci: Brambor, Štuler, Janota a Macháček


27
července
18:03
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

FC Vsetín U12 - FC Vsetín U13

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme sehráli druhý přípravný zápas, kdy jsme vyzvali naše o rok starší kamarády z klubu kategorie U13. Sehráli jsme ligovou minutáž 3x 30 minut.
Do tohoto utkání jdeme s tím, že se stále potřebujeme sehrávat a lépe poznat. V týdnu jsme měli 4 náročné tréninky, tak jsem byl zvědav, jak se to promítne do utkání.
A musím říct, že jsem byl mile potěšen. Do první třetiny jsme vstoupily velmi dobře, dostupuje soupeře a hra je více než vyrovnaná. Až po první brance v naší síti, která padla po krásném přímém kopu. Zde jsme se trošku rozklepaly a na pár minutek vyklidily pole. Ale dostali jsme se zpět do hry, a výkon byl kvalitní.
Ve druhé třetině nás malinko soupeř přitlačil, asi bylo v kabině U13 rušno :-). Ale kluci nic nevypouštěli, a když to nešlo fotbalově jak bychom si přály, tak tam dali chuť a nasazení a soupeři nedali nic zadarmo.
Třetí třetina už byla o tom, jak dlouho vydržímě proti o rok starším klukům stíhat. Soupeř disponoval mnoho hráči vyššího vzrůstu, a tím pádem nám dříve docházely síly, které jsme museli násobně použít v osobních soubojích a v samotné hře. Ve třetí části se nám povedlo brankově zakončit krásné akce a tak kluci se mohli i párkrát zaradovat. V závěru už ty síly nebyly, a soupeř občas vletěl do naší obrany jak do výkladní skříně. Ale nic se kluci neděje. Dnes to bylo o mnoho lepší než minule, a to jsou pro nás dobré zprávy, že se od tréninků k přátelákům posouváme dál a dál.
Dnes jsme v sestavě zkoušeli další nové kluky, kteří určitě svým projevem zapadli do našeho se nově budujícího týmu a byli přínosem. A také v bráně se nám po delší době ukázal Dobi, který i přes menší herní a tréninkovou pauzu ukázal, že nic nezapoměl a proti soupeři nás několikrát zachránil a do rozehrávky našich útočných fází byl velmi platným hráčem.
Kluci jen tak dál. V tréninku pracujete na jedničku a i dnes jste si ověřili, že to umíte přenést i do utkání. Takže dnes malý paleček nahoru a jdeme dál v poctivém tréninku, ať jsme na premiéru v lize připravení.

Sestava: Dobeš, Paška, Hruška F., Králík, Brambor, Filgas, Štuler, Hruška J., Daňa, Mičian, Macháček, Balcar, Řezáč a Ludva


21
července
00:00
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Přátelské utkání se Slováckem

V neděli jsme na naší rozpálené umělce v rámci letní přípravy změřily síly proti velmi kvalitnímu týmu 1. FC Slovácko.
Momentálně jsme ve fázi, kdy máme za sebou 3 tréninky a budujeme zde téměř nový tým kluků r. 2008. K našim hráčům se podařilo přivést další kluky z okolních týmů, tudíž hlavně pracujeme na poznávání se navzájem a sehrávání týmu. Do přípravy máme v kádru 20 kluků.
Utkání se Slováckem bylo pro nás velmi složité. Soupeř je sehraný a fotbalově dlouhodobě předvádí vysokou kvalitu. Takže od začátku byl v poli šikovnější, důraznější a rychlejší. Ale postupem času jsme se začali do hry dostávat i my, a z toho plynuly i věci, které nám pomůžou být odrazovými můstky do další práce. Utkání nám ukázalo, na čem je stále pracovat a v čem se zdokonalovat. Ale my se nejdříve potřebujeme poznat a kluci si na sebe zvyknout. Což si myslím nebude problém, jelikož zde je parta šikovných kluků, která chce hrát fotbal a jak v tréninku, tak i v tomto utkání, kde jsme tahaly za kratší konec makali naplno a nedali nic zadarmo.(I za cenu chybiček, ale ty k fotbalu patří a my budeme pracovat na jejich odbourávání). Máme pře sebou 4 týdny, kdy budeme poctivě trénovat a doplňovat přáteláky, aby šla kvalita souhry nahoru, než rovnýma nohama vlítneme do ligové soutěže mladších žáků, kde nás čeká spousta kvalitních týmů, jako tomu bylo v tomto přáteláků.
Kluci, tak se na Vás těším na pondělním tréninku.

Sestava:
Brambor Tomáš,Daňa Ondřej,Dančák Tomáš,Evjak Štěpán, Filgas Lukáš, Jakeš Lukáš,Janota Petr,Králík Tomáš,Kurtin Jakub,Macháček Rostislav,Mičian Samuel,Paška Robin,Ráček Adam,Řezáč Miroslav,Štuler Marek, Hrabovský Matěj


10
července
19:25
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Zahájení přípravy na sezónu 2019/2020

Kategorie U12 začníná přípravu na následující sezónu v pondělí 15.7.2019. Veškeré info pro hráče a rodiče jsou vedeny v kalendáři.


27
června
00:00
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Ondřej Nosek

Ukončení u Jančíků

FC Vsetín - žáci
Pondělní odpoledne jsme společně s rodiči zakončili fotbalovou sezonu lehkým cyklo-výjezdem k Jančíkům na Hovězí. I tady proběhl fotbálek proti rodičům a myslím, že si to všichni užili se vším všudy :-)
Teď nás na chvilku čeká zasloužený odpočinek.
Klukům, kteří v následující sezóně budou působit u trenéra Aleše, přeju hodně sportovních úspěchů, ať své dovednosti posunou o level výš!! Na ostatní se budu opět těšit v plné síle :-)
Všem přeju klidné a pohodové prázdniny.


24
června
00:00
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Ondřej Nosek

Loučení se starší přípravkou na výbornou

FC Vsetín - žáci
Turnaj o pohár starosty obce Kateřinice byl pro všechny kluky, kteří se tohoto turnaje zúčastnili poslední zápas v kategorii starších přípravek.
Postupně změřili síly s okolními týmy jako Rožnov, Kopřivnice, Val. Bystřice, Kateřinice, Ratiboř, Hovězí a Rajnochovice.
Když pominu pouze zápas proti Hovězímu, do kterého kluci naskočili po vysokém vítězství na Kateřinicemi 9:0 a nejspíš si mysleli, že všechno půjde samo…tak se spletli a když konečně začali hrát bylo už pozdě. Jinak v ostatních zápasech jsme hlavně herně a dovednostně byly lepší, dokonce i při rozehrávce brankařů, která nás trápí v každém zápase to konečně fungovalo jak má. Poprvé jsem u všech viděl projevit nějaké emoce, hurááá. Dneska si to všechno sedlo, všichni odvedli maximum a zaslouženě zvedli nad hlavu pohár za druhé místo.
Dnešními výkony jste nejenom mě ale všem co vás na hřišti viděli udělali obrovskou radost. Díky za to a doufám, že ve stejných výkonech budete pokračovat i nadále.

Sestava, výsledky, pořadí:

J. Zavadil, J. Stanislav, S. Mičian, T. Dančák, J. Kurtin, R. Macháček, O. Daňa, T. Gurný, Š. Evják, E. Orda, M. Řezáč, K. Nosek, V. Mikulenčák.

1. Rožnov, 2. Vsetín, 3. Val. Bystřice

Vsetín – Val. Bystřice 5:1
Vsetín – Ratiboř 1:1
Vsetín – Kateřinice 9:0
Vsetín – Hovězí 2:3
Vsetín – Rajnochovice 4:0
Vsetín – Rožnov 2:3
Vsetín – Kopřivnice 5:0

Počet přístupů
od prosince 2012

1360221

Počítadlo