otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Neděle 25. srpna 2019      Svátek slaví Radim     

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


NAŠI BENJAMÍNCI

CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


17
srpna
22:35
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Ligový debut si kluci užili

FC Vsetín - žáci
Dnes si svůj ligový debut odbyli i naši nejmladší žáci. K tomu jsme zajížděli na půdu Přerova.
Celý zápas byli naši hráči ve všech aspektech lepším týmem. Do zakončení se dostávali ve velkém počtu. Ještě si občas je třeba pohlídat ofsajdovou past, a bude to super. V několika šancích naše borce vychytel domácí gólman a několikrát zazněla konstrukce branky domácích. I tak předvedený výkon snesl slušné parametry. Soupeř se dostal pouze do tří šancí a naši gólmani, kteří se prostřídali i na vedlejším hřišti, kdy vypomáhali U13 byli téměř bez práce.
Nyní nás čekají soupeři zvučných (ligových jmen). Kluci, v týdnu poctivě potrénujeme a na následující dva anglické týdny se budeme připravovat v plném nasazení.
Již příští týden na domácí půdě přivítáme Sigmu Olomouc. Tímto zveme všechny rodiče a příbuzné, aby naše kluky přišli podpořit do hlediště a byli jim jak se říká "dalším hráčem" a hnali nás pozitivně vpřed!
Za dnešek kluci palec nahoru!

FC Přerov - FC Vsetín. 3:12
Střelci: 4x Štuler, 4x Králík, 2x Ludva a 2x Kurtin

Sestava:
Dobeš, Ptáček- Paška, Ráček, Mičian, Balcar, Štuler, Králík, Macháček, Ludva, Brambor, Filgas, Kurtin a Řezáč


08
srpna
19:56
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Generálka na ligu

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme místo tréninku vyzvaly ke hře 3x 30 minut opět naše kamarády z U13.
Do tohoto utkání jdeme s cílem se na hřišti neustále poznávat (zatím jsme spolu strávily pouhé 4 týdny) a přenášet to naučené z tréninku a získané z přátelských utkání. Musím uznat, že to klukům jde rychleji než jsem doufal!!! Naše síť se sice zavlnila vícekrát než soupeře, ale to je logické a vzhledem k urostlosti soupeře i samozřejmé. Ale pro nás je nejdůležitější, jakou hrou se na hřišti prezentujete, a to dnes sneslo opět kvalitní měřítko.
V první třetině kluci plní pokyny, soupeře dostupují a bojují jako lvi. Většinu branek v první třetině dostáváme střelou z větší vzdálenosti. Pouze jedna je po krásné akci třináctek. Druhá část se nese v podobném duchu. Škoda jen, že nám ve finálí části chybí více sil k vyřešení celé situace. Těch jsme měli v této fázi několik a mnoho nechybělo a branek v síti soupeře mohlo být více. Třetí třetina byla z naší strany již na moral, ale kluci to zvládli na jedničku. Síly nám docházely postupem času, ale nevynechali jsme jediný souboj. Jediný míč jsme soupeři nenechali zadarmo a dostávali jsme se i do zakončení. Hra měla spád na obě strany. Šance střídala šanci. Soupeř to dokázal vyřešit až do té finální fáze, kde nám narozdíl od něj chyběly síly.
Utkání určitě splnilo svůj účel. My jsme vzdorovaly soupeři velmi srdnatě s vypjetím všech sil a je vidět, že se každým dnem náš tým posouvá dopředu. A od prvního tréninku a přáteláku jsme ušli velký kus cesty. Ale ještě velký kus cesty máme před sebou. Kluci, za dnešek máte ode mne opět VELKÝ PALEC NAHORU!!!! Ale víme, že je pořád na čem pracovat, tak s pokorou budeme pokračovat v tréninku a již příští sobotu na to vletíme ostrým zápasem na půdě Přerova.

Sestava:
Ptáček - Dančák, Gabko, Paška, Ráček, Králík, Štuler, Balcar, Macháček, Likavčan, Evják, Řezáč, Ludva a Kurtin


03
srpna
20:22
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Souhra týmu jde nahoru

FC Vsetín - žáci
Dnes naše U12 zajížděla v nabitém týdne k dalšímu přátelskému utkání do Kroměříže.Bohužel z pracovních povinností jsem se jej nemohl zúčastnit.
Dnešní komentář je tedy zprostředkovaný od kolegy Zdenka Štulera, který dnes zápas koučoval.
Kluci dnes navázali herně na kvalitní výkon ze zápasu proti Bratislavě. Jsme ve fázi kdy v přátelácích zkoušíme kluky rotovat na různých postech a v rozdílných rozestaveních. A dnes se to projevilo i ve hře. Je super, že si s tím kluci umí na hřišti poradit a hrou se bavit. Ve hře bylo vidět spousta krásných akcí, soubojů 1:1 a spousta připravených branek v síti soupeře. Takže pro naše borce velká pochvala. Jsme spolu 3 týdny a kluci si na sebe zvykají , a je SUPER, že se to opět pozitivně ukazuje v zápasech. Jen tak dále. !!! Palec nahoru!!!
Zatím to vypadá, že kluky jenom chválíme, ale oni si to opravdu zaslouží. V tréninku makají na 120%, to úsií a chuť je na nich vidět v každém pohybu, souboji, cvičení, drilu apodobně. A pak to tak vypadá i v zápasech. A i sebevědomí kluků jde nahoru, a nám to vrací svou pracovitostí a snahou se učit novým věcem atd.!!! Sice tvoříme zcela nový tým, tak kluci se rychle poznávají, jsou kamarády a spoluhráči a všem nám ukazují, že do budoucna z nich bude skvělá parta kluků, která se fotbalem baví (to je to nejdůležitější) = TÝM!!!!!
Kluci na dálku Vás chválím a těším se na pondělní trénink, kdy mi o zápase něco řeknete svými slovy.

Sestava:
Hrabovský - Dančák, Gurný, Řezáč, Gabko, Štuler, Králík, Macháček, Janota, Ludva, Kurtin, Balcar

HS Kroměříž - FC VS 5:12
Šuteři: Ludva 5, Štuler 4, Macháček 3


01
srpna
20:14
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

SDM Domino Bratislava - FC VS U12

FC Vsetín - žáci
K dalšímu přátelskému utkání jsme zajížděli do Brumova, kde jsme sehráli 90 minut v plném nasazení proti stejně starým klukům z Bratislavy. My máme v sestavě i čtyři šikuly r. 2009.

Spoustu našich kluků se účastní týdenního fotbalového kempu, kde tráví na hřišti denně 180 minut. Takže otázka je, co to udělá v zápasové zátěži!!! Ale nic znát nebylo, a kluci za úporného slunce, které pálí na místní umělku hrají s velkou chutí. První třetina po velmi kvalitním výkonu a několika zahozených šancích končí bez branek. V druhé třetině jde souhra nahoru a konečně poprvé v přípravě mají kluci velkou radost z gólů kde se dostávají do vedení a dávají to najevo i pocitově. A na sebevědomí je to hned znát. V prvních dvou třetinách má naše hra velkou kvalitu, kdy MY jsme ten tým, který chce hrát fotbal, tvořit hru a nebát se hrát 1:1. Kluci velká pochvala. Ve třetí třetině je vidět na Slovenském týmu, jak těžce celý průběh nesou a začínají do soubojů chodit ještě s větší silou a agresivitou než doposud. Ale ikdyž souboje bolí a přicházíme v nich i někdy zbytečně o míč, tak vždy je snaha jej získat fotbalově zpět. Po zbylých třicet minut se snažíme pokračovat v naší hře, na klukách není vidět únava, ale soupeř pouze ze standartek a brejků vlní naši síť. Nic vypracovaného jen hra na náhodu!!!
Dnešní výkon byl kluci z Vaší strany SUPER. Musím ocenit, že jste se snažily hrát, tak jak po Vás chceme. Jen v zakončení nás sem tam potrápilo trochu štěstíčko a troška důrazu. To že se sem tam stane nějaká chyba, tak to k fotbalu patří. Kdyby jste je nedělali, tak jste v předních akademiích evropských velkoklubů. Takže vždy je si třeba z každé chyby něco vzít a poučit se. Velká škoda dnes je, že soupeř toho moc fotbalově nechtěl předvést a nepředvedl!!!! Pouze nakopával míče a hrál na brejky. Mnohdy nás v brejcích soupeře podrželo naše golmanské duo. Dnes bylo vidět, že se spolu posouváme tím správným směrem! Takže dnes opět pochvala pro všechny!! Kluci pořádná regenerace k fotbalu patří, tak ji svému tělu dopřejte. Trocha strečinku, spánku a doplnění energie Vám jen prospěje.
Již v sobotu zajíždíme k dalšímu přátelskému utkání do Kroměříže.

Sestava: Dobeš, Ptáček - Řezáč, Paška, Gurný, Dančák, Králík, Brambor, Macháček, Janota, Štuler, Balcar, Evják, Kurtin a Ludva
SDM Domino Bratislava : FC Vsetín 6:4
Střelci: Brambor, Štuler, Janota a Macháček


27
července
18:03
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

FC Vsetín U12 - FC Vsetín U13

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme sehráli druhý přípravný zápas, kdy jsme vyzvali naše o rok starší kamarády z klubu kategorie U13. Sehráli jsme ligovou minutáž 3x 30 minut.
Do tohoto utkání jdeme s tím, že se stále potřebujeme sehrávat a lépe poznat. V týdnu jsme měli 4 náročné tréninky, tak jsem byl zvědav, jak se to promítne do utkání.
A musím říct, že jsem byl mile potěšen. Do první třetiny jsme vstoupily velmi dobře, dostupuje soupeře a hra je více než vyrovnaná. Až po první brance v naší síti, která padla po krásném přímém kopu. Zde jsme se trošku rozklepaly a na pár minutek vyklidily pole. Ale dostali jsme se zpět do hry, a výkon byl kvalitní.
Ve druhé třetině nás malinko soupeř přitlačil, asi bylo v kabině U13 rušno :-). Ale kluci nic nevypouštěli, a když to nešlo fotbalově jak bychom si přály, tak tam dali chuť a nasazení a soupeři nedali nic zadarmo.
Třetí třetina už byla o tom, jak dlouho vydržímě proti o rok starším klukům stíhat. Soupeř disponoval mnoho hráči vyššího vzrůstu, a tím pádem nám dříve docházely síly, které jsme museli násobně použít v osobních soubojích a v samotné hře. Ve třetí části se nám povedlo brankově zakončit krásné akce a tak kluci se mohli i párkrát zaradovat. V závěru už ty síly nebyly, a soupeř občas vletěl do naší obrany jak do výkladní skříně. Ale nic se kluci neděje. Dnes to bylo o mnoho lepší než minule, a to jsou pro nás dobré zprávy, že se od tréninků k přátelákům posouváme dál a dál.
Dnes jsme v sestavě zkoušeli další nové kluky, kteří určitě svým projevem zapadli do našeho se nově budujícího týmu a byli přínosem. A také v bráně se nám po delší době ukázal Dobi, který i přes menší herní a tréninkovou pauzu ukázal, že nic nezapoměl a proti soupeři nás několikrát zachránil a do rozehrávky našich útočných fází byl velmi platným hráčem.
Kluci jen tak dál. V tréninku pracujete na jedničku a i dnes jste si ověřili, že to umíte přenést i do utkání. Takže dnes malý paleček nahoru a jdeme dál v poctivém tréninku, ať jsme na premiéru v lize připravení.

Sestava: Dobeš, Paška, Hruška F., Králík, Brambor, Filgas, Štuler, Hruška J., Daňa, Mičian, Macháček, Balcar, Řezáč a Ludva


21
července
00:00
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Přátelské utkání se Slováckem

V neděli jsme na naší rozpálené umělce v rámci letní přípravy změřily síly proti velmi kvalitnímu týmu 1. FC Slovácko.
Momentálně jsme ve fázi, kdy máme za sebou 3 tréninky a budujeme zde téměř nový tým kluků r. 2008. K našim hráčům se podařilo přivést další kluky z okolních týmů, tudíž hlavně pracujeme na poznávání se navzájem a sehrávání týmu. Do přípravy máme v kádru 20 kluků.
Utkání se Slováckem bylo pro nás velmi složité. Soupeř je sehraný a fotbalově dlouhodobě předvádí vysokou kvalitu. Takže od začátku byl v poli šikovnější, důraznější a rychlejší. Ale postupem času jsme se začali do hry dostávat i my, a z toho plynuly i věci, které nám pomůžou být odrazovými můstky do další práce. Utkání nám ukázalo, na čem je stále pracovat a v čem se zdokonalovat. Ale my se nejdříve potřebujeme poznat a kluci si na sebe zvyknout. Což si myslím nebude problém, jelikož zde je parta šikovných kluků, která chce hrát fotbal a jak v tréninku, tak i v tomto utkání, kde jsme tahaly za kratší konec makali naplno a nedali nic zadarmo.(I za cenu chybiček, ale ty k fotbalu patří a my budeme pracovat na jejich odbourávání). Máme pře sebou 4 týdny, kdy budeme poctivě trénovat a doplňovat přáteláky, aby šla kvalita souhry nahoru, než rovnýma nohama vlítneme do ligové soutěže mladších žáků, kde nás čeká spousta kvalitních týmů, jako tomu bylo v tomto přáteláků.
Kluci, tak se na Vás těším na pondělním tréninku.

Sestava:
Brambor Tomáš,Daňa Ondřej,Dančák Tomáš,Evjak Štěpán, Filgas Lukáš, Jakeš Lukáš,Janota Petr,Králík Tomáš,Kurtin Jakub,Macháček Rostislav,Mičian Samuel,Paška Robin,Ráček Adam,Řezáč Miroslav,Štuler Marek, Hrabovský Matěj


10
července
19:25
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Zahájení přípravy na sezónu 2019/2020

Kategorie U12 začníná přípravu na následující sezónu v pondělí 15.7.2019. Veškeré info pro hráče a rodiče jsou vedeny v kalendáři.


27
června
00:00
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Ondřej Nosek

Ukončení u Jančíků

FC Vsetín - žáci
Pondělní odpoledne jsme společně s rodiči zakončili fotbalovou sezonu lehkým cyklo-výjezdem k Jančíkům na Hovězí. I tady proběhl fotbálek proti rodičům a myslím, že si to všichni užili se vším všudy :-)
Teď nás na chvilku čeká zasloužený odpočinek.
Klukům, kteří v následující sezóně budou působit u trenéra Aleše, přeju hodně sportovních úspěchů, ať své dovednosti posunou o level výš!! Na ostatní se budu opět těšit v plné síle :-)
Všem přeju klidné a pohodové prázdniny.


24
června
00:00
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Ondřej Nosek

Loučení se starší přípravkou na výbornou

FC Vsetín - žáci
Turnaj o pohár starosty obce Kateřinice byl pro všechny kluky, kteří se tohoto turnaje zúčastnili poslední zápas v kategorii starších přípravek.
Postupně změřili síly s okolními týmy jako Rožnov, Kopřivnice, Val. Bystřice, Kateřinice, Ratiboř, Hovězí a Rajnochovice.
Když pominu pouze zápas proti Hovězímu, do kterého kluci naskočili po vysokém vítězství na Kateřinicemi 9:0 a nejspíš si mysleli, že všechno půjde samo…tak se spletli a když konečně začali hrát bylo už pozdě. Jinak v ostatních zápasech jsme hlavně herně a dovednostně byly lepší, dokonce i při rozehrávce brankařů, která nás trápí v každém zápase to konečně fungovalo jak má. Poprvé jsem u všech viděl projevit nějaké emoce, hurááá. Dneska si to všechno sedlo, všichni odvedli maximum a zaslouženě zvedli nad hlavu pohár za druhé místo.
Dnešními výkony jste nejenom mě ale všem co vás na hřišti viděli udělali obrovskou radost. Díky za to a doufám, že ve stejných výkonech budete pokračovat i nadále.

Sestava, výsledky, pořadí:

J. Zavadil, J. Stanislav, S. Mičian, T. Dančák, J. Kurtin, R. Macháček, O. Daňa, T. Gurný, Š. Evják, E. Orda, M. Řezáč, K. Nosek, V. Mikulenčák.

1. Rožnov, 2. Vsetín, 3. Val. Bystřice

Vsetín – Val. Bystřice 5:1
Vsetín – Ratiboř 1:1
Vsetín – Kateřinice 9:0
Vsetín – Hovězí 2:3
Vsetín – Rajnochovice 4:0
Vsetín – Rožnov 2:3
Vsetín – Kopřivnice 5:0


09
června
16:17
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Fotbalový maraton v podání našich borců v Přerově

FC Vsetín - žáci
Pátek a sobotu jsme s budujícím se týmem kluků r. 2008 strávili na velmi kvalitním turnaji v Přerově, kde na nás čekalo v pátek 7 utkání a v sobotu dalších 6 utkání po 17 minutách. V základní skupině jsme své síly změřili postupně s N. Jičínem, Starým Městem, Hradcem Králové, 1.FC Slováckem, MFK Vyškovem, SK Prostějovem a MFK Vítkovicemi.

Pátek:

S Jičínem začínáme velmi solidně a po celý zápas jsme lepší, jen koncovka nám vázla. Tu jsme prolomily až v úplném závěru. Kluci se od začátku turnaje prezentovali hrou od brankáře i za častého použití dovednosti a přechodu 1 na 1. Se Starákem jsme začali výborně a opět byly šikovnější. Dvakrát odskakujeme na rozdíl dvou branek, ale v závěru to Starák zvrátil a nám se trošku sklopily hlavy dolů. Velká škoda tohoto utkání. Protože zde nás to v hlavách nepodrželo a mělo to odraz na další zápasy. S Hradcem jdeme v 15 vteřině sami na gólmana, ale špatné řešení a naopak z brejku inkasujeme. A pak už Hradec dominuje především v osobních soubojích a proměňuje své šance. Se Slováckem to nebylo špatné. Kluci se snažily soupeři sekundovat a ani za rozhodnutého stavu to nevzdali a hráli až do poslední minuty. Vyškov!!!! Tak zde velká smůla. Až bych řekl, že nezasloužená prohra, ale prostě my chyby soupeře trestat neumíme a pak sami nabízíme jak na zlatém podnose!!! Utkání s Prostějovem byl už takový zmar v našich hlavách, že soupeř co vystřelí to je gól. Na závěr skupiny nám dobře známé Vítky. Tito hošani dominovali skupině, a tak nás nečekalo nic lehkého. Ale kluci se semkli, a v tomto utkání jeli nadoraz. Když ujímáme vedení, tak naši borci září jako sluníčka. Hlava nahoru a téměř do 13 minuty držíme s favoritem krok. Poté následuje dlouhý výkop gólmana soupeře, Jaky precizně dostihne soupeřova útočníka, a ten Jakyho zezadu fauluje. Ale rozhodčí se asi díval na slunce na rozehřátém nebi a nechává dohrát do gólu. Kluci cítí křivdu a vše bylo jinak. Vítkovic bylo najednou plné hřiště a my jsme se nějak už nedokázali zkoncentrovat.

FC VS - N.Jičín 1:0 (Dančák), FC VS - Staré Město 3:5 (2x Králík, Gergela), FC VS - Hradec Králové 0:5, FC VS - Slovácko 2:6 (2x Štuler),FC VS - Vyškov 1:2 (Králík), FC VS - Prostějov 0:4, FC VS - Vítkovice 1:5 (Janota)

Sobota:

Na sobotu máme několik omluvenek. Bohužel se nám zranil Davča, takže se doma léčí a přejeme brzké uzdravení. A pak tři kluci si jeli plnit postupový sen v žákovské kategorii, což se jim povedlo a na dálku gratulujeme. Narychlo ještě povoláváme druhého gólmana Matěje.

Zde začínáme boje o 17.-32. místo. Ve skupině máme Viktorku Přerov, HFK Olomouc a SK Zlín. I přesto, že pro tyto bitvy máme pouze 3 na střídání, tak kluky to ještě více semklo, a předvádí perfektní fotbal okořeněný velkou touhou, zarputilostí a týmovým pojetím. Ve všech utkáních byli kluci jasně lepšími hráči a makali na 120%. Nic nevypustili a díky tomu se mohli radovat a svou skupinu vyhrávají.

Ve čtvrtfinále spodního pavouku narážíme na Třebíč. Zde nás soupeř moc neprověřil (i když jsem od něj čekal daleko víc). Všude jsme první, dovednosti fungují a kluci si s radostí zastříleli. Semifinále nám určuje Vyškov. Odveta po pátku. Super zápas, který nám plný soubojů a emocí. Dlouho držíme těsný náskok až soupeř po standardce chvíli před koncem srovnává. A jdeme na penalty. Kluci se drží jako zlatí hoši v Naganu. Je to jako na houpačce, ale my máme penaltového mága v bráně a po páté sérii vypuká gejzír radosti a kluci Matěje schovávají pod hradbou svých těl.

V pomyslném finále o 17. Místo jdeme na Kroměříž. Tento tým hraje silový fotbal, a zde se v sobotu poprvé projevuje počet hráčů do pole. Je vidět, že kluci tomu dali opravdu po celý den maximum a troška těch sil už nezbyla. Nakonec soupeř vítězí těsným rozdílem.

Kluci, i přesto, že jste se na větším hřišti ve formátu 7+1 někteří potkali poprvé, jste hráli to jak jste učeni a za to Vám patří velká pochvala. I přes všelijaké komplikace jste táhli za jeden provaz a nic nedali zadarmo. A ta sobotní jízda kdy jste makali tzv. Na morál mě velmi potěšila a usvědčila, že jste TÝM. Všem Vám děkuji za předvedenou hru a řádnou reprezentaci našeho klubu. Pochvala patří i všem rodičům, kteří Vám fandili. Budu rád, když se všichni sejdeme v úterý na společném tréninku.

FC VS - Přerov 2:0 (Králík, Hadaš), FC VS - HFK Ol. 3:2 (2x Hadaš, Králík), FC VS - SK Zlín (Hadaš, Gabko), FC VS - Třebíč 6:0 (3x Králík, 2x Gřešák, Gergela), FC VS - Vyškov 1:1 (Králík) 3:2 na pen., FC VS - Kroměříž 1:2 (Gergela)

Sestava:

Dobeš, Ptáček, Hrabovský-Králík,Jakeš,Filgas,Mičian,Dančák,Štuler,Ráček,Paška,Gergela,Janota,Gabko,Hadaš,Gřešák

FC Vsetín - žáci

26
května
11:25
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Ondřej Nosek

OFS – finálová část: Krutá porážka s Jarcovou

Do včerejšího utkání MLŽ s Jarcovou jsme opět nastoupili v namíchané sestavě, převážně s mladšími kluky než měl soupeř a to se taky postupně projevilo na průběhu celého zápasu.
V prvním poločase jsme se soupeřem ještě drželi krok a klukům nelze upřít snaha, ale ve druhém pol. náš výkon postupně upadal. Po spoustě zbytečných a individuálních chybách si kluci z Jarcové s chutí zastříleli a zaslouženě zvítězili.

Jarcová – Vsetín 11:1 ( 4:1 - V. Kříž )


18
května
17:53
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Matrix Cup

FC Vsetín - žáci
Dnešní krásnou prosluněnou sobotu jsme s kluky r. 2008 strávily v nedaleké obci Jarcová, kde jsme svedli parádní fotbalové bitvy. Celkem jich bylo 7 po 25 minutách hry. Takže vydatná porce a pojďme se za dnešní parádní sobotou poohlédnout.

Na začátek jdeme na 1.FC Slovácko. Fantastický zápas na obě strany. Nezalekly jsme se ligového jména a po celou dobu utkání se bylo na co dívat. Šance se střídaly na obou stranách a bylo vidět vysoká kvalita a ještě větší nasazení. Kluci k tomu lze jen dodat VELMI DOBRÁ PRÁCE.

Následuje utkání proti kvalitnímu Prostějovu, kde se skóre přelévá ze strany na stranu. A nebýt hrubých chybek mladého rozhodčího a i menší lehkomyslnost v zakončení, tak si určitě zakřičíte vítězný pokřik. Nevadí, jdeme dál.

Utkání s Podlesím bylo ze škatulky velmi jednoduchých, a zde si otvíráme střelnici. Jen bych u Vás rád viděl v zápase, kde jste jasně lepším, že si budete ve větší míře zkoušet přechody 1 na 1 a ne pálit z každé (mnohdy i nesmyslné) pozice a předhánět se o to kdo dá více branek.

Jdeme na druhého ligáče, a to Fastav Zlín. Opět zde platí to co v utkání se Slováckem. Vaše bez-mezná chuť se vytáhnout na soupeře a podtrhujete to i individuálními dovednostmi a velmi kvalitním fotbalovým pojetím. Takže ode mě velká pochvala.

Poté jdeme na Valašskou Bystřici. Utkání jak přes kopírák s Podlesím. Mnoho branek v síti sou-peře. I zde bych čekal více individuální práci s míčem a následná spolupráce. A prostor na to v utkání byl. Na vše jste měli spoustu času. Tak proč to nezkusit ….

Utkání s VFA bylo na mou nervovou soustavu hodně výživné. Rychle si vytváříte velký náskok, ale polevujete. Škoda, utkání se hraje 25 minut. Takže musíte makat po celou dobu. Zbytečně si to komplikujete a stává se z toho utkání gólových hodů se šťastnou tečkou pro naše borce.

Do posledního utkání nastupujeme proti šikulům a šikulce z Jarcové. Tento tým již delší dobu piluje své umění s panem Trávníkem a je to na jejich hře vidět. Fotbalovost je na našich kopačkách, ale Jarcovjané nám nedávají nic zadarmo. Utkání mělo spád a i fantastickou kulisu, kdy byly slyšet jak kotel domácích, tak silné hlasivky našich fanoušků. Ti Vám byli 12 hráčem a mohli si s Vámi užít vítěznou děkovačku. Za což jim všichni děkujeme. Dnes jste po fotbalové stránce patřily k tomu TOP co bylo k vidění. Márovi gratulujeme k nejlepšímu střelci, ke kterému mu dopomohli všichni jeho spoluhráči. Dnes byla opravdu radost s Vámi být.

Kluci, dnes jste mi udělali velkou radost Vašim pojetím a předvedenou hrou. Je vidět, že každý společný trénink nás posouvá dál a dál a tu cestu k sobě si nacházíte a jdete společně za svým cílem. Začínáte tvořit super partu - TÝM!!!! A od minulého turnaje v Petřkovicích jsme ušli velký kus a zase se společně posunuly o kousek dál. Perfektní práce. Věřím, že na dalším turnaji v Přerově zaznamenáme další posun. Takže se na Vás budu zase těšit ve čtvrtek.

FC VS - 1.FC Slovácko 6:8
FC VS - SK Prostějov 3:4
FC VS - Podlesí 16:1
FC VS - FC Fastav Zlín 3:1
FC VS - TJ Sokol Valašská Bystřice 12:0
FC VS - VFA. 11:8
FC VS - TJ Sokol Jarcová 3:1

Kluci 54 vstřelených branek je parádní počin a je super na Vás vidět, jak si každý gól umíte užít a máte z něj upřímnou radost.

Takže za dnešek VELKÁ POCHVALA a PALEC NAHORU !!!´

Sestava: Mikulenčák, Jakeš, Paška, Králík, Filgas, Štuler, Řezáč, Kříž, Mičian, Gergela, Janota

...pro statistiky:
1. Zlín
2. Prostějov
3. Vsetín
4. Jarcová
5. Slovácko


08
května
09:04
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Landek Cup 2019

Tento víkend jsme s kluky ročníku 2008 (U11) zamířili na dvoudenní mezinárodní turnaj do Petřkovic. Kde spolu soupeřilo 48 týmů z několika zemí Evropy včetně věhlasného Dynama Kyjev. V sobotu ráno nás přivítalo krásné slunečné počasí, takže vše nasvědčovalo, že bude k vidění spousta krásných fotbalových zápasů.

V naší skupně C postupně měříme síly s týmy Sosnowiec (PL), MFK Karviná, Bukowno (PL), Stará Ĺubovňa (SK), Fulnek, Poruba a Hrdlořezy.

I když kluci vypadají odhodlaně, tak do prvního utkání vstupují zcela bez chuti a elánu. Prvních 6 minut se po hřišti loudají a soupeř odskakuje. Druhá půlka utkání je v naší režii a kluci se snaží ztrátu dohnat, ale již se to nedaří. Druhé utkání je z našeho pohledu pozitivnější, hrajeme fotbal, ale soupeř trestá každé zaváhání či lehkomyslnost našich kluků. Následující tři zápasy jsou plně v naší režii a kluci si užívají radosti z výhry. Předposlední utkání ve skupině proti MFK Karviná se hraje nahoru a dolů, ale ani jeden střelec se na hřišti nenašel. A to jsme těch šancí měly!!!! Do posledního sobotního utkání jdeme s odhodláním zahrát si pěkný fotbal, a udělat vše proto, abychom i v neděli nemuseli vstávat brzy a hrát zápasy dopoledne. Ale aby jsme se mohli dobře vyspat, zregenerovat a naladit na zápasy s lepšími soupeři. Utkání začínáme skvěle a již po 15 vteřinách vedeme. Následně odskakujeme na rozdíl dvou branek. Polský houževnatý soupeř, který nesl těžce obdržené branky začíná i s nevybíravými zákroky a hlavně začal trestat naše nepochopitelné individuální chyby. Nejprve snižuje, a místo aby jsme se uklidnily a odskočili, tak své tutovky neproměňujeme. A v poslední minutě naprosto nesmyslně darujeme soupeři gól, na který se ani nemusil nijak nadřít.

Velká škoda, ale i tak sobotu končíme na 4 místě a jdeme do nedělních bojů v top 32.

Zde na nás čeká jako první celek play off tým Ostravy Jih. Po vydatných deštích a dopoledních zápasech jsou hřiště ve stavu rozbitých. Celek Ostravy od začátku je důraznější a pro postup si šel s větší chutí než naši hráči. Nebyl lepší ve hře, ale jen prostě chtěl a nevadilo mu, že se u toho i zašpiní!! Opět ale darujeme branky soupeři sami!!!! Následné utkání s Juventusem Žilina kráčí až k penaltovému rozstřelu, kde mají přesnější mušku hráči soupeře. Poslední tři utkání diktujeme tempo. Jsme rozdílově lepším celkem než naši soupeři. K vidění je mnoho krásných akcí a je vidět, že do budoucna máme na čem stavět.

Potěšující pro nás může být, že ani jeden soupeř nebyl fotbalově lepší než my. Když se vyvarujeme hrubým individuálním chybám a začneme proměňovat i ty 1000% šance tak bude veselo, a hlavně VY KLUCI budete mít o to větší radost z fotbalu. Škoda, že jsme si těmi šancemi neotevřeli cestu do top 16, kde by na nás čekali kvalitnější soupeři a s nimi se mohli porovnat. Velká škoda.

Za celý víkend bych chtěl poděkovat všem hráčům za reprezentaci našeho klubu a rodičům, kteří i v neděli za zimních podmínek nás podporovali. Děkujeme!!!!

Za měsíc nás čeká další velmi kvalitní turnaj v Přerově za účasti i ligových týmů z ČR (Sparta, Slavie … atd.). Tak kluci poctivě trénujte, abychom i tam zanechali pozitivní fotbalovou stopu.

Sestava:
Křůpala, Ptáček - Jakeš, Paška, Králík, Štuler, Filgas, Janota, Gurny, Mičian, Dančák a Gergela

Soupeři Sobota: Sosnowiec (PL), MFK Karviná, Bukowno (PL), Stará Ĺubovňa (SK), Fulnek, Poruba a Hrdlořezy.
Soupeři Neděle: Ostrava Jih A, Juventus Žilina, Fulnek, Stará Bělá a Moravský Krumlov


24
dubna
19:15
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Ondřej Nosek

DVA ROZDÍLNÉ POLOČASY V ÚSTÍ

Do včerejšího utkání ml. žáků s Ústí nastoupili kluci převážně kat. U10, U11 a nezačali vůbec dobře. Z prvních dvou náhodných střel a našem nedůrazu to bylo 2:0. Postupně se ale kluci dostávali do hry, začínali být silnější na míči a hlavně se konečně nebáli hrát. Aktivitou a důrazem jsme do poločasu zápas otočili v náš prospěch. Věřil jsem, že budeme ve stejně dobrém výkonu i nadále pokračovat. Realita ale byla bohužel jiná. Zbytečně, až nesmyslně jsme se zbavovali míče a dělali spoustu individuálních chyb, kterých soupeř dokázal využít. Pouze dvě povedené akce za 30 min. hry je OPRAVDU MÁLO.!!!

Ústí – Vsetín 7:5 ( 3:4 )
Branky: 2x Mičian, Palát, Nosek, Mikulenčák


21
ledna
08:23
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

sTC Cup U11 Púchov

Sobotní den jsme s kluky kategorie U11 strávili v hale s umělou trávou v Púchově, kde jsme sehráli 7 kvalitních utkání. V základní skupině jsme sehráli 6 utkání + 1 utkání nadstavbové o umístění.
Základní skupina byla dá se říci ve všech 6 utkáních totožná. Naši kluci hráli fotbal tak, jak se učí. Hra po zemi, a snaha o překonání soupeře dovednostně 1:1. Kdyby tam bylo ještě více dovedností, tak by to bylo úplně super. To že se to občas nepovede nevadí, důležitá je snaha tyto prvky v malých formách fotbalu předvádět. Naši soupeři se upnuli pouze k nakopávané a hraní na brejky (krom Dúbravky a Trnavy). Někteří by se více uplatnili v americkém fotbale!!! Bohužel! I když se v týmu soupeře vyskytl šikovný klučina, tak u některých (trenérů a rodičů) je výsledek více než dovednosti kluků... :-( Někteří svými nákopy dokonce trefovali střechu krásné fotbalové arény - rovněž byl častokrát k vidění "fotbaltenis" (to míč letí po ose golman - golman a 8 kluků s hlavami k nebesům si může krk ukroutit...)
Ve všech utkáních jsme měli fotbalově navrch, ale občas nás potrápila koncovka. Skupinu končíme na 5. místě (2 výhry, 2 remízy, 2 prohry). Ale fotbalově patříme jednoznačně k těm nejšikovnějším, za což nejednou slyšíme pochvalu od "rozumných - nestranných" (děkujeme).
V nadstavbě o 9-10 místo narážíme na Zašovou. Kluci stále předvádí co je učíme a zápas si očividně užívají.
Dnes jsme si pozvali i čtyři kluky daného ročník, které by jsme ve svých řadách rádi (co nejdříve) přivítali. I těm musíme poděkovat za účast a reprezentaci našeho klubu (Marťa, Peťa, Štěpa, Jerry). Na některých byla vidět trošku nervozita, ale i tak je super, že si s námi šli zahrát.
FC VS - MŠK Senec 1:1 (Křůpala)
FC VS - FC Baník Prievidza 5:1 ( 2x Jakeš, 2x Mičian, Janota)
FC VS - FK Šamorín 2:2 (Gergela, Filgas)
FC VS - Juventus Žilina 0:1
FC VS - FC Petržalka 1:5 (Filgas)
FC VS - FKP Dúbravka 2:0 (Jakeš, Gergela)
FC VS - VFA Zašová 6:3 (3x Jakeš, Králík, Gergela, Filgas)
Borci děkuji Vám za předvedenou hru, protože jste byli jediný komplet tým deseti kluků, který se snažil hrát po zemi, ani jednou jste se neuchýlili k výkopu či odkopu a předváděli jste dovednostní prvky po celou dobu turnaje. Kdo se Vám "fotbalově" vyrovnal, byl pouze tým Trnavy, který měl ve svých řadách opravdu šikovné kluky. Na závěr malinko úsměvný poznatek: byť se snažíme hrát zejména 1/1 (i za cenu časté ztráty míče) - drtivá většina soupeřů střílí 90% gólů z brejku - tak nejvíce vstřelených branek v celém turnaji mají naší kluci (17!!!)
V únoru se opět vrátíme do Púchova k dalším (snad) fotbalovým bitvám.


11
prosince
08:07
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Ondřej Nosek

Zimní liga ml. žáků

FC Vsetín - žáci
V sobotu naši kluci U11 bojovali proti ml. žákům U13,U12 v prvním kole zimní ligy v hale na Hovězí. Čekali nás 4 utkání po 18. minutách.
V prvním utkání proti Kateřinicím kluci začali opravdu nebojácně. Byli aktivnější, věřili si, a proto jsme rychle vedli 2:0. Po troše nesoustředěnosti to rázem bylo 2:2. Poté se hrálo nahoru a dolů. Na jedné i druhé straně byli k vidění pěkné akce a po jedné z nich jsme se dostali do vedení 3:2. Dlouho to ale nevydrželo a hned po rozehrání soupeř vyrovnal. Už se blížil konec zápasu a vše nasvědčovalo, že utkání skončí zaslouženou remízou, ale poslední "střela-nestřela" na bránu, kterou Honza neudržel a bylo hotovo 3:4.
Možná ještě kluci měli v hlavě nešťastný závěr z předchozího utkaní, protože proti V. Polance to byl úplně jiný herní projev. Bez nasazení, bojovnosti, prostě nic :-(( pouze 2,3 hráči chtěli hrát, ale to je opravdu málo. Pokud by kluci předvedli to, co v prvním zápase, tak by konečný výsledek utkaní byl určitě opačný. Proto jsme soupeři vítězství 3:1 hodně usnadnili.
Před třetím zápasem se kluci správně vyhecovali, a proti urostlejších klukům z Lidečka, kteří byli hlavně v osobních soubojích silnější, se nezalekli a herně soupeře přehráli. A když nás perfektními zákroky podržel Honza, tak jsme se po zásluze radovali z první výhry 3:2.
V posledním zápase s Jablůnkou to bylo jak přes kopírák s Lidečkem. Kluci herně soupeře přehrávali, ten pouze nakopával a právě po dvou "nákopech a odkopech" si Honza vybral slabší chvilku. A rázem jsme museli dotahovat jednogólové manko. Bylo vidět, že to kluci chtěli zvrátit, ale možná právě proto, byli v koncovce příliš ukvapení. Chyběla nám i trocha štěstí, a tak prohráváme 1:2.
Když pominu jedno utkání, tak se kluci po fotbalové stránce za své výkony určitě stydět nemusí. Přesvědčili se, že i proti starším klukům jsme rovnocennými soupeři.
Druhé kolo se odehraje 12. 1. 2019. Doufám, že se kluci předvedou a porvou se o finálovou účast.

Sestava a výsledky:
Honza Zavadil, Tomáš Králík, Lukáš Jakeš, Tomáš Dančák, Lukáš Filgas, Jakub Kurtin, Štěpán Evják.

Vsetín – Kateřinice/Ratiboř 3:4 ( Evják, Králík, Dančák )
Vsetín – Val. Polanka 1:3 ( Filgas )
Vsetín – Lidečko 3:2 ( Filgas, Dančák, Jakeš )
Vsetín – Jablůnka 1:2 ( Dančák )


18
záři
23:13
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Ondrášovka Cup U11 – předkolo

Dnes jsme s kluky kategorie U11 zamířili za letního počasí do Bílovce k sehrání předkola Ondrášovka Cupu. Po odhlášení Zašové na nás čekalo 6 zápasů po 20 minutách.

Počáteční los předurčoval tři celky (V.Meziříčí, Bílovec a nás) k boji o 2 postupová místa na kvalifikaci.

Začínáme proti V. Meziříčí. Na míči jsme jistější, hra není špatná a v utkání si vytváříme více šancí. Jenže my co jsme schopni neproměnit za tutovky to je děs. Zato soupeř jeden dlouhý aut a je po zápase. My jen bušíme a soupeř urputně brání.

Následují tři utkání, kde již dominujeme ve všech herních činnostech a jsme jasně tím celkem, který tvoří obraz celého utkání. Škoda jen, že po delší době, kdy se vracíme na menší hřiště, v počtu hráčů 5+1 a nejsme schopni si v situacích 1:1 ( až na jednoho či dva hráče) pomoci dovednostmi, které se stále učíme a snažíme se je zdokonalovat. Ale aspoň v koncovce je to lepší. Ale….

Po delší pauze hrajeme utkání s Podlesím. Utkání vypadalo, jako by nám dali do vody něco na spaní. Kluci se snaží hrát, ale nejsme schopni si přihrát na metr, střelba je nepřesná atd. ……! Tato naše bezmoc trvala 12 minut. Závěr utkání už byl zase v naší režii jako tomu bylo v utkáních předešlých.

Na závěr jdeme změřit síly s kluky z Bílovce. Zde bych neřekl, že jsme byli horší, ale soupeř měl 2 zcela vyrovnané pětky. Tito kluci vše dohrávali naplno, ale hrajeme fotbal, takže i ten bolí. Bohužel, my se snažíme vše rozehrávat zezadu. Důrazný soupeř čeká a následně trestá z brejků. My pouze korigujeme samostatným průnikem přes půlku hřiště.

Dnes je velká škoda utkání s Valmezem. Kluci, ale vidíte, že je potřeba hrát až do konce, bojovat (žádný souboj není předem prohraný), nebát se míče, snažit se i za cenu ztráty individuální přechody 1:1, anebo naopak někdy hru zrychlit průnikovou přihrávkou.

Dnes tedy 3. místo. I tak Vám kluci děkuju za perfektní reprezentaci našeho klubu.

Sestava:
Zavadil-Králík, Jakeš, Filgas, Mičian, Fusek, Zbráňa, Kříž, Evják, Dančák

FC VS – V.M. 0:1
FC VS – Poruba 5:1
FC VS – Brušperk 8:0
FC VS – N.Jičín 5:1
FC VS – Podlesí 5:1
FC VS – Bílovec 1:4


26
srpna
12:12
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Ondřej Nosek

ŠPATNÝ A UTRÁPENÝ VÝKON PROTI HROZENKOVU

V úvodním zápase podzimní části OP jsme přivítali kluky z Nového Hrozenkova a VKK. Do tohoto zápasu jsme nastoupili pouze v 6. hráčích do pole, což se později ukázalo, že to byla pro kluky slušná porce, nicméně se na to vymlouvat nemůžeme.
Soupeř byl ve všech směrech lepší ale hlavně bylo vidět, že je to BAVÍ, což jsem u našich kluků postrádal...:-( Z včerejšího výkonu jsem hodně zklamaný ale doufám, že příště to bude LEPŠÍ.!

KLUCI, JE POTŘEBA ABY JSTE PŘISTUPOVALI K ZÁPASŮM A HLAVNĚ K TRÉNINKŮM ZODPOVĚDNĚJI.!!! BEZ TOHO TO NEPŮJDE.!!!

Sestava: J. Zavadil, , O. Daňa, R. Macháček, Š. Evják, M. Řezáč, V. Mikulenčák, E. Orda


23
června
19:55
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Sixteen Cup (Hranice) - sbohem starší přípravce

Celou sobotu jsme strávili na kvalitně obsazeném turnaji v Hranicích pod názvem Sixteen Cup. Celkem na nás čekala 4 utkání v základní skupině po 17 minutách. Zde jsme postupně změřili síly s celky Swidnica (PL), Petřkovice, Baník Ostrava a Petžalka (SR).
Hned ráno jsme si s kluky popovídali o zbytečném ostychu, který z nich byl vidět, když sdíleli šatnu s Baníkem a Slováckem. Kluci nemáte mít z koho strach, vždyť to jsou pořád a dokola kluci co mají rádi fotbal a jsou stejně staří jako vy.!!!
FC VS - Swidnica (PL) 2:1 (Kuba, Domča)
Do utkání máme výborný vstup, hrajem kvalitní fotbal, soupeře téměř k ničemu nepouštíme. Jsme dominantní na míči a přechodová fáze byla taky efektivní, ač mnohdy trestána fauly ze strany tradičně silových polských kluků. My jsme hráli a soupeř po jediném výpadu trestá. Ale nás to neláme a rychle skóree otáčíme. Nejdříve Kuba z penalty srovnává a v zápětí Domča neuvěřžitelně PRAVOU nohou překlápí skóre na naši stranu a je vidět, jak si to kluci užívají. Soupeř ještě v závěru má k dispozici dvě standartky, ale ty ustojíme a můžeme si dát vítězný pokřik.
FC VS - Petřkovice 1:0 (Adam)
S tímhle soupeřem, jsme se ještě nesetkali, ale hrají sympaticky, se snahou rozehrávat od brankáře a nenakopávat. Takže jsme hráli otevřený fotbal, kde jsme byly o ten jeden gól šikovnější. Ale to byl gól výstavní, kdy Aďa křižnou střelou vyháněl pavouky.
FC VS - Baník Ostrava 0:2
Co k tomuhle utkání říct. Jakýsi respekt ke jménu BANÍK tam je, ale určitě jsme byly více než vyrovnaným soupeřem. První velkou šanci v samostatném úniku neproměňujeme a soupeř záhy trestá z rohu krásnou hlavičkou. Opět pelášíme sami, ale opět to nevychází a šikulové z Ostravy opět trestají. Ale kluci, zde se nemáte zaco stydět. Hra v poli byla vyrovnaná a je potěšující, že jste byly schopni se rvát do poslední minuty.
FC VS - Petžalka 1:0 (Zajko)
Zde jen jedno velké ABSOLUTORIUM. Vše odmakáno nadoraz, chuť, nasazení, bojovnost, dovednosti atd....!!!! SUPER UTKÁNÍ. Zde 2x Aďa prchá po levé straně, Zajko nabíhá a jednou proměňuje a napodruhé trefuje břevno. V závěru kluci z Petřžalky začali vařit pod kotlem, ale ta urputnost v našich borcích byla fantastická. Lehání do střel, blokování a sebeobětování bylo na hranici možností. PALEČEK NA HORU!!! Radši oba :-). Kluci zde vidíte, že jde hrát s každým. Tento soupeř loni skončil na 7.místě na MS přípravek ve Vídni. Cenný skalp :-)
Ve skupině krásné druhé místo, ale bohužel o skóre nás předstihuje z druhé skupiny Svratka Brno a my jdeme hrát o 6.-10. místo.
FC VS - Vyškov 1:1 (Zajko)
Skvělá, skvělá a skvělá hra našich mladíků a zbrklost na závěr. Po celé utkání diktujeme tempo hry. Soupeř neví kudy kam a opět po akci Adi a zakončení Zajka jdeme do vedení. Našich je plné hřiště. Až přichází poslední minuta. Faul na nás. My máme rozehru na našich kopačkách a přichází v čase 16:55 min. poblázněný nákop - nenákop, který trefuje prvního soupeře a ten vysílá do úniku hroťáka a ten strestá. Kluci, tohle nepochopím. Velká škoda. Vy jste je přehráli ve všem a pak si sklopíte hlavy takovou blbostí. VELKÁ ŠKODA.
FC VS - Slavonín 0:0
Oupeř opět z kategorie velké kvality, který byl doplněn několika kluky ze Sigmy Olomouc. Utkání bylo vysoké úrovni, a opět jste ukázali obrovský charakter a vúli. Skoda jen těch neproměněných šancí. Ale soupeř měl taky, a tak zasloužená a spravedlivá plichta.
FC VS - Brzeg (PL) 1:1
Asi nejtvrdší utkání, které jsme dnes sehráli. Kluci z Polska nelibě nesli, že se jim až tak nedaří a některé věci nebyly až tak úplně fair play. Nicméně zde jsme se prosadily jen jednou, kdy síť soupeře opět krásnou střelou rozvlnil Aďa. Sudí pak ještě soupeři nabídl polutový kop, ale ten Tadeáš likviduje a utkání končí remízou. Škoda, že zde bylo mnoho prázdných prostojů, jelikož soupeř hrál na čas a pro míče chodil dlouho a dlouho.
FC VS - HFK Olomouc 1:3 (Kafu)
Tak zde už nám dochází baterky, a soupeř odskakuje na rozdíl tři branek. Skóre již koriguje jen Kafu. Ale musím uznat, že kluci z Hané dnes byli o kousek lepší a vítězí zasloužene.
Celý turnaj byl skvělý. Naši borci ukázali velký kus umu, který se po celý čas v přípravkách učili. Dnes jsme byli dobře naladěni, a jediný kdo byl kousek lepší byl poslední soupeř. Jinak velká chvála a palec nahoru. Kluci bylo mi ctí s Vámi pracovat, a do žákovských kategorií Vám přeji jen to nej a dělejte si fotbalem jen radost.Když budete mít z fotbalu radost VY, tak z něj budou mít radost i Vaši blízcí, kteří Vám vždy v hojném počtu fandí a povzbuzují Vás z ochozů. Ještě jednou díky, a už se moc těším, jak Vám budu fandit a budu Vás sledovat jak fotbalově rostete. Těm co jž odjíždí na dovolenou přeji krásné prázdniny plné mimofotbalových zážitků, aby jste se opět těšili na ten zelený pažit, a s těma, co posečkají v našich končinách, tak se budu těšit na ukončenou, kterou bychom si udělali ve středu. Snad nám klapne naše domácí Tyršovka, a pořádně to zakončíme!!!!!!!
O náladě v týmu nasvědčuje perfektní taneční kreace ve Vašem podání nad stojatým ušatým pohárem, které jste předvedli svým blízky a ostatním přihlížejícím.
Není nic víc, než tvořit super partu a z toho vyplívající to, že jste super kluci, kteří se netváří, ale skutečně jsou jeden TÝM!!!!! A to do jednoho, včetně těch, kteří dnes s námi nebyli, ale určitě na dálku fandili.
Chlapáci děkuju za krásné zážitky (smích, radost, slzy, zklamání, euforie atd.), kterými jsme si spolu prošli. Pokud to tam je všechno, tak to je jen důkaz toho, že máte fotbal rádi, rádi se učíte a již jste ve věku, kdy Vám není jedno jak to dopadne. Super!!!

Dnes: FC VS: Pala-Kalabus,Jašek,Zbranek K.,Králík, Koňařík, Juřínek, Jakeš, Pavlačka, Kopřiva, Kročil, Filák, Palát a Šíma


17
června
11:49
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Rozlučka se starší přípravkou

Na sobotu jsme byly pozváni klubem MFK Karviná k turnaji pod názvem Rozlučka se starší přípravkou. V Karviné nás vítalo krásné letní počasí a čekalo na nás celkem 11 utkání po 13 minutách. Jak již název napovídá, šlo o rozlučkový turnaj kluků r. 2007, kde se nezapisovali žádné výsledky, kluci nehráli o žádné poháry, ale všechna utkání byly hrány s plným nasazením. V těchto kláních jsme své síly změřili s týmy: Karviná 1 a 2, Bílovec, Hlučín, Uničov, Vítkovice, Zašová, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Třinec a Hranice.
V nominaci byli všichni kluci r. 2007, kteří naše barvy po celou dobu preprezentovali v přípravkových kategoriích. Kromě omluveného Růži a Kroči dorazili všichni. Super!!! Poskládali jsme 3 pětky, a každý si zahrál proti všem soupeřům rovnoměrně.
Co se týká předvedené hry, tak kluci hráli pěkný fotbal. Vycházeli z rozehrávky od brankáře, a nevzpomínám si, že by se pokusili o nějaké vykopnutí nebo vyhození. Kluci pochvala, ikdyž z této snahy dostáváme občas zbytečné branky. Ale stále jsme ve vývoji fotbalového umění, takže se odpouští :-). Spíše mě mrzí ty zahozené šance po krásných akcích. Kdo včera neviděl, tak snad ani neuvěří co se dá NEDAT! Zde kluci trošku klidu a radosti mohlo být více. Ale zase na druhou stranu bylo vidět, jak Vás nezdari mrzí, což svědčí o Vaší touze a prožíváte radosti i smutky společně. Bylo fajn, že už se učíte na hřišti i komunikovat, ikdyž pořád je to v menší míře. Ale už se to objevuje. Chválím Vás, že jste žádné utkání nevypustili, a odehráli výborné utkání například s kluky z Vítkovic a Karviné. Herně jsme nepropadli v žádném utkání a byly více než vyrovnaným soupeřem. Teda až na mladé borce z Hlučína, kteří předváděli krásný fotbal a jako jediní nám nedali tzv. přičichnout :-).
Dva naši borci (Kony a Kafu) byli vybráni do all star zápasu. Kde ši odehráli nadstavbové utkání, kde měli jako spoluhráče kluky, proti nímž celý den bojovali. A i zde si odehráli své, ikdyž jejich tým červený prohrál gólem v poslední vteřině utkání.
Kluci, postupně se nám blíží sezóna ke konci. V pátek si zahrajeme proti vsetínským hokejistům a v sobotu nás čeká poslední turnaj Sixteen Cup v Hranicích, kde se již opravdu a nadobro rozloučíme se starší přípravkou.


31
května
18:53
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Francova Lhota vs FC Vsetín U11

V neděli jsme s kluky zajížděli k poslednímu mistrovskému utkání na půdu Francovy Lhoty. Bohužel je to klasika venkovních zápasů, kde na nás čeká neposekané hřiště s vyšším porostem a ve Francovce i soupeř, který měl ve svém kádru několik až příliš vysokých a mohutných kluků.
Do utkání vstupujeme výtečně brankou po individuální akci Jakyho, který proměňuje sólo přes půl hřiště. Kluci hrají s velkou chutí a jsem rád jak se poprali s hrací plochou, ale hlavně jak byli schopni se individuální kvalitou prosazovat proti urostlým protihráčům. Na 2:0 navyšuje krásnou střelou Filgi. Soupeř srovnává stejným způsobem, a to číhající hráč na půlce, na kterého jsou nakoplé dva balóny a tento svými somatickými přednostmi uniká a střílí branky. Kluci hrají parádní fotbal a do půlky přidáváme po krásných akcích ještě tři branky v podání Fildy, Jakyho a Toma Filáka. Francova Lhota přidává ještě jeden gól ve stejném duchu jako ty předešlé. Soupeř za první půli nepředvedl fotbalového téměř nic.
Druhá půle je z naší strany ještě kvalitnější a vytváříme si spoustu brankových příležitostí. O tu první se postaral Radek krásnou střelou z přímáku, a ještě krásnější bránku z půlky hřiště, kdy horní růžek vymetá Zicháček. Kluci, velké parády. Soupeř korigoval opět stejným způsobem. Účet zápasu uzavírá Kroča. Poslední desetiminutivka byla již plně v režii našich kluků, kteří domácí semkli na jejich půlce a pálili jednu šanci za druhou. O tom by mohl vyprávět Zajko, Mates a další, co se dá všechno neproměnit.
Za nedělní výkon a popasování se se soupeřem si kluci zaslouží velkou pochvalu. Hráli s chutí, nasazením a předváděli to co se stále učí!!!! Takže pánové opět velký palec nahoru.
Premiérovou sezónu, kdy jsme se jako přípravka konfrontovali s mladšími žáky našeho okresu a brali to jako přípravu na ligová klání beru jako velmi úspěšnou vzhledem k výkonům a předvedené hře našich borců. Ani v jednom ze 14 utkání jsme nebyli horší po fotbalové stránce, což je velmi potěšující. A je to vizitka kluků, kteří po celou sezónu poctivě trénovali v hojném počtu. Kluci velká pochvala za to, že učící se věci, jste se postupně všichni naučili přenášet do zápasového klání. SUPER!!!!!!
Věřím, že chuť, nasazení a vaši touhu bojovnou si v létě přenesete i do soutěže o několik levelů víš, a to do žákovské ligy, kde se budete rovnat s kluky stejně starými. Ale ani zde nemám o Vaše výkony strach. Jste super banda, která tvoří jeden fantastický TÝM!!!!

Francova Lhota - FC VS U11 4:8
Branky: Jakeš 2x, Filgas, Zicha, Šíma, Filák, Kročil a Zezula

Pala- Zicha, Šíma, Jakeš, Králík, Dobeš, Fusek, Jašek, Kalabus A., Kročil, Filák, Palát, Zezula, Filgas, Zbranek M.,


25
května
20:51
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Fantastické vystoupení na Fest Cupu ve Zlíně

FC Vsetín - žáci
Páteční odpoledne jsme strávili na Zlínské Vršavě, kde se hrál tradiční Fest Cup pro kategorii U11.
Celkem jsme sehráli 7 utkání x 20 minut, takže super herní minutová porce.
Na začátek skupiny se porovnáváme s kluky z Brumova. Zde jsme ve všech ohledech lepší, je vidět, jak si kluci věří a vysoko vítězí. Druhé utkání proti FŠ SK Louky jdeme rychle do vedení, ale když se blíží mračna soupeř snižuje a ze hřiště nás vyhání silní liják. Pauza je téměř hodinu, ale nám to prospělo a déšť, který se stále nesl z oblohy jakoby nás polil ještě živější vodou. Kluci po návratu do utkání zvýšili obrátky a opět z toho bylo vysoké vítězství. Proti SK Baťov to je stejné, my hrajeme velmi líbivý fotbal a šance si vytváříme jako na běžícím páse. Potřetí vyhráváme rozdílem pěti branek. Závěrečné utkání proti FC Fastavu U11 bylo utkání o první místo ve skupině, a tím o přímý postup do top 4. Utkání se hrálo po celou dobu nahoru a dolů, bylo vidět spousta šancí na obou stranách, a ve dvou ktirických momentech nás podržel Tadeáš v bráně. Sice utkání prohráváme nejtěsnějším rozdílem 0:1, ale tento souboj byl vítězný po stránce fotbalu. Oba mančafty předváděli fantastický výkon, a jediné co tomu chybělo, bylo jen více branek.
V boji o semifinále nás čeká Staré Město. Kluci pokračují v nastaveném trendu, obohacený ještě ve větším počtu o dovednostní přechody a bylo vidět spousta krásných kombinačních akcí. Svým výkonem si vybojovali účast v semi.
V semifinále narážíme na Lokomotiv Trnava. Přišlo mi, že tito kluci přijeli urvat výsledek na úkor fotbalu. My hrajem to svoje, vedeme 2:0. Následně po ojedinělé chybičce inkasujem. Soupeř přitvrzuje hru, a brání se jen za cenu ostrých faulů. Jejich hra je založena na vykopnutí míče a třeba se to ujme!!!!! Bez komentáře. Srovnání přichází po rohovém kopu. Bohužel, beru i na sebe!! Kluci zde se omlouvám. A bohužel 6 sekund před koncem přichází pro nás KO, kdy soupeř střílí, balón byl tečován a padá za záda Tadeáše. Ve tvářích našich kluků je vidět velký zmar, a opět spousta slziček.
Tak jdeme do kabiny abychom se řádně namotivovali a zvedly hlavy. A to se povedlo. Kluci v boji o třetí místo proti sousednímu Valmezu hrají výborně, už mnohdy na hranici svých sil, a když se po dorazu Dominika ujímáve vedení, tak si už vítěznou radost nenechávají vzít a po závěrečném hvizdu vypuká nespoutaná radost, o kterou se dělí i se svými fanoušky!!!
Celý turnaj kluci odmakali, tak jak se učí. Spousta dovednostních přechodů 1:1, krásné akce, chuť, nasazení, bojovnost, vůle atd.....! Dnes byla chlapáci radost se na Vás dívat. A za svou předvedenou hru Vám přenáším i pochvali od ostatních trenérů a přihlížejících. Dnes to bylo z Vaší strany na jednu velkou podtrženou jedničku.

Sestava:
Pala - Zicha, Zbranek J., Jašek, Hajda, Šíma, Koňařík, Filák, Králík, Dobeš, Kalabus M., Kopřiva a Kročil

FC VS - Brumov 5:0
FC VS - FŠ SK Louky 6:1
FC VS - SK Baťov 5:0
FC VS - Fastav U11 0:1
FC VS - Staré Město 3:1
FC VS - Lokomotiv Trnava 2:3
FC VS - Valašské Meziříčí 1:0

Až se ke mě dostanou fotky, tak přidám tu společnou s bývalým českým reprezentantem Zdendou Grygerou.


19
května
19:20
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Další sympatický výkon...

Dnešní domácí utkání jsme po dohodě museli odehrát v Raťáku.
Proč? Protože na "naší" umělce se konala čokoládová tretra... ANO - ATLETICKÉ ZÁVODY SE PŘECI ZÁSADNĚ BĚHAJÍ NA FOTBALOVÉM HŘIŠTI...!!! (to jste nevěděli? ...to dá přeci rozum...) On totiž atletický stadión na Ohradě je MAXIMÁLNĚ VYUŽÍVÁN a není možné se tam dostat...
Děkujeme radním Vsetína za super starostlivost o sportoviště...!!!
Bohužel díky těmto faktům opět na kluky U11 čekala plocha spíše připomínající pasínek pro skot než fotbalové hřiště - vzhledem k časové tísni a počasí se nestihlo hřiště v Ratiboři osekat... Tato skutečnost byla přítěží pro všechny zúčastněné - kluci obou mužstev dost klouzali - častěji byli "na zadku" než v pěkných kličkách... Je to škoda, protože utkání mělo svou kvalitu. My jsme se snažili o "naše pojetí" a dařilo se nám to vcelku dobře. Připravili jsme si několik slibných šancí (mj. 2x nedáváme do prázdné a jednou neproměňujeme penu). Soupeř po dvou dlouhých nákopech skóruje a jednou inkasujeme po nezdařeném konstruktivním vyjetí z obrany. Určitě ale za dnešní výkon pochvala - snaha a chuť byla u drtivé většiny hráčů našeho FC vidět...

Vsetín - sd Ratiboř/Kateřinice 0:3


12
května
21:21
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Roman Dobeš

NADSTANDARDNÍ VÝKON !

FC Vsetín - žáci
KDYŽ JSEM DNES PŘI PŘÍCHODU NA HŘIŠTĚ VIDĚL STATNÉ HOCHY DOMÁCÍCH A NEPOSEČENÉ HŘIŠTĚ PLNÉ PAMPELIŠEK, MĚL JSEM POCIT, ŽE VSETÍNŠTÍ CHLAPCI MAJÍ ÚKOL PŘETĚŽKÝ.
ÚVODNÍ HVIZD ROZHODČÍHO ODSTARTOVAL PŘEKRÁSNOU PODÍVANOU! CHLAPCI S HVĚZDOU NA PRSOU JI NENOSÍ JEN PRO PARÁDU! BYL TO KONCERT!!! V PRŮBĚHU HRY BYLO K VIDĚNÍ VÍCE KRÁSNÝCH MOMENTŮ, NEŽ NA VĚTŠINĚ UTKÁNÍ V OKRESNÍCH SOUTĚŽÍCH MUŽŮ.
VÝSLEDEK SE SICE PRO VSETÍN DOBŘE NEVYVÍJEL, ALE NEZMĚRNOU TOUHOU, UMEM A RADOSTÍ ZE HRY NAŠI MALÍ VALAŠI UTKÁNÍ OTOČILI A ZASLOUŽENĚ VÍTĚZÍ.
VÝKON CELÉHO TÝMU BYL BEZVADNĚ VYVÁŽENÝ. INDIVIDUÁLNÍ DOVEDNOSTI A KOLEKTIVNÍ POJETÍ PŘICHÁZELO VŽDY V PRAVÝ OKAMŽIK, TAK JAK BYLO V DANOU VTEŘINU POTŘEBA, A KDYŽ SE STARŠÍ SOUPEŘ PŘECE JEN DOKÁZAL DOSTAT NA DOSTŘEL, PODRŽEL TÝM JEHO GOLMAN.
MYSLÍM SI, ŽE TENTO TÝM (POKUD I NADÁLE BUDE POCTIVĚ PRACOVAT ) MÁ ZAJÍMAVOU BUDOUCNOST, O KTERÉ JISTĚ VŠECHNY PŘESVĚDČÍ JIŽ V NÁSLEDUJÍCÍ LIGOVÉ SEZÓNĚ.

JABLŮNKA/RŮŽĎKA - VSETÍN 4-5 (2-0)
GOLY : ZEZULA 3, ŠÍMA a jedna vlastní.

Sestava: brankář PALA, ŠÍMA, ZICHA, JAŠEK, FILÁK, FILGAS L, KROČIL, JAKEŠ, DOBEŠ D, ZEZULA, ZBRANEK M, FUSEK, SVOBODA M, KALABUS M. a A.


07
května
18:14
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Nedělní boje na Landek Cupu

Jak už předešlý díl seriálu Landek Cup napověděl, tak naše obacelky se probojovali do odpolední skupiny kde se hrálo o umístění od 1. - 32. místa. V neděli nás kolem oběda přivítalo slunečné letní počasí.
Začneme zápasy U10:
První nedělní utkání hrajeme proti šikulům z FC Baník - modrá. Utkání je to perfektní a nám stojí v zádech excelentní fanouškovská skupina. Kluci z Baníku ukazují svou kvalitu, ale se nevzdáváme. Soupeř nám ve 3. minutě během 15 vteřin dává dva góly. Škoda veliká. Snaha našich ( v tomto utkání hlavně kluků 08) byla výborná a dokázali si, že jsou schopni hrát super zápas i s takovými celky. Když prohráváme 0:3, tak se prosazuje náš golman Honza a dvakrát vlní síť soupeře. V závěrečném snažení byla k vidění ještě střela, která šla bohužel vedle tyčky. Kluci super zápas. Poté hrajeme s Trenčínem, kde jsme dvakrát odskočili na rozdíl dvou branek, ale ani to nestačilo a opět padáme v poměru 4:5. Zašová, Šaca a Juventus Žilina, tak to byly stejné písničky. Chceme hrát fotbal, předvádíme pěkné věci i dovednostní přechod, ale závěry utkání nám nejsou dopřány, a vždy inkasujeme v poslední minutě. Se Žilinou to stačilo na remízu a pokutové kopy, ale zde jsme jednu neproměnili. Škoda, škoda a škoda. Aspoň na závěr jsme si mohli udělat radost vítězstvím.

U11:
Tento turnaj je vypsaný pro danou kategorii, takže jsme měli sen jít co nejdále. Ale začátek byl jako z hororu. Proti Kozlovicím hrajeme parádní fotbal, kdy hrajem po zemi a snažíme se fotbalovostí dobít soupeřovu bránu. Šančí bylo spousta, ale koncovka nám skřípe. Soupeř se upnul k fotbalové házené a po výhozu brankáře z brejku jde do vedení. My srovnáváme a jdeme za vítězstvím tak, jak se učíme. Poslední minuta????? Tadeáš se snaží rozehrát na Kroču, ale do jeho rozehry vstupuje soupeř a trefuje jej do ruky, který si tím míč posouvá a sráží nás na kolena. Kluci velká pochvala za výkon. Zde vyhrál antifotbal a výsledek byl pro soupeře důležitější než fotbal!!!!
Poté nás čeká tým Vítkovic. Zde musím uznat, že to byl jediný soupeř, který nás přehrál ve všech činnostech a zaslouženě vítězí. S Bílovcem pokračujeme v naší hře ale to štěstí se k nám ne a ne otočit čelem. Zápas se Starou Bělou byl už o něčem jiném. Soupeř chtěl hrát fotbal jako my a byla to pěkná podívaná a ktomu konečně kluci v neděli zažívají radost z vítězství, a své učinkování na turnaji podtrhují v závěrečném utkání vítězstvím nad Znojmem.

Dnes prostě štěstí nešlo s námi. Když to vemu v součtu, tak z dnešních odehraných 10 zápasů prohráváme v 7 případech v poslední minutě či minutách.!!!!!! Naše snaha hrát fotbal nás stála více sil, než soupeře jejich přehazovaná, a tak dokázali trestat naše chybičky. Ale nic se neděje, protože se nemáme zaco stydět. Naše hra byla tak jak se ji učíme a to je SUPER!!!!

Závěrem:
Jsem strašně rád, že naše oba týmy se na turnaji po celou dobu, ikdyž se hrálo na menším hřišti prezentovali hrou, kterou se učí hrát a nechtěli míče jen tak nakopávat nazdařbůh jako většina týmů. Kluci zde všichni pochvala a palec nahoru. Vy i já jsme se turnaje tohoto formátu účastnili poprvé, a tak doufám že jste si jej náležitě užili. Výborně jste reprezentovali náš klub. Za to Vám patří pochvala. A pochvala patří i všem, kteří za námi přijeli a vytvořili nám v zápasech famózní atmosféru, která byla ve vypjatých bojích až elektrizující a Vás hnala stále a stále dopředu, ikdyž se ne zrovna dařilo a dodávala Vám energii, která postupem času docházela. Takže DĚKUJEME VŠEM!!!! Nejlepší fanoušci turnaje!!!!!!!

Počet přístupů
od prosince 2012

1226778

Počítadlo