otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Neděle 09. května 2021      Svátek slaví Ctibor     

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 08.05 2021
Plán PLOCH - 20.týden (17. - 23.5.2021)

Vloženo: 08.05 2021
Plán PLOCH - 19.týden (10. - 16.5.2021)

Vloženo: 07.05 2021
Plán PLOCH - 18.týden (3.-9.5.2021)

Vloženo: 05.05 2021
Plán PU "léto" 2021

Vloženo: 19.04 2020
FANSHOP FC VSETÍN

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


11
října
18:09
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

I remíza může mít chuť vítězství

Před nucenou zápasovou Covid pauzou zajíždíme na HFK Olomouc. První třetina byla z naší strany perfektní, kluci dokázali využívat hry jak středem, tak po krajích a to soupeři, který pouze nakopával nevyhovovalo. Spousta šancí byla na obou stranách, ale bez gólového efektu. My jsme zlobili krásnou kombinací a domácí to zkoušeli na rychlé brejky. Před první pauzou svým důrazem vlní síť Kuba. Po pauze hrajeme stejně aktivně a soupeř po dvou střelách z 10 m otáčí. Naše hlavy zůstávají nahoře a Valaši si jdou s velkou chutí za svým. Bohužel jen trocha klidu v koncovce nám to brzdí. Na začátku třetí části kluky nabádám, aby se vymáčkli jak jen to jde. Ale z brejku opět inkasujeme. V zápětí Chips krásnou střelou snižuje a my se rveme jako lvi. V určitých pasážích soupeře zavíráme před vlastní svatyní, ale ne a ne to tam prostřelit. V 86 minutě po krásné akci srovnává Gatroš a k senzaci není daleko. Po této brance se naši hrnou pro míč do sítě soupeře a chtějí hrát dál, protože cítí velkou šanci to dnes urvat. Dnes to kluci odmakali až do 90 minuty, a když v čase 89:59 Gatroš míjí prázdnou kasu domácích, tak má nervová a emoční soustava je na prasknutí. Škoda, že v náběhu byl rychlejší než Usain Bolt a již to nezkoordinoval. Kluci by ho nesli na ramenou až na Vsetín :-). I přesto je kluci pro nás dnešek malým vítězstvím. Za Vaši chuť, odvahu, touhu a krásnou předvedenou hru jste si to určitě zasloužili. Nevím čím to, ale asi budeme hrát své utkání na půdě soupeřů, protože to je jiný level než na domácí půdě. Po Šumperku jste dnes předvedli ještě kvalitnější a týmovější fotbal. Velký palec nahoru. Opět jste se přesvědčili, že se dá hrát s každým, když k tomu přistoupíte správným stylem. Děkuju klukům r. 2010, kteří jsou v našich zápasech velkým přínosem.

1. HFK Olomouc - FC VS 3:3
Branky: Zádrapa, Brambor, Gattermaier

FC VS:
Lalošák, Sušeň - Brambor, Ludva, Gurný, Hořelka, Tkadlec, |Evjak, Mikula, Zádrapa, Mikulenčák, Gattermaier a Orda


10
října
19:45
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

S Frýdkem jsme se porazili sami

Minulou neděli jsme za krásného počasí přivítali na Pecníku tým z Frýdku-Místku.
Cílem do utkání bylo navázat na předešlý výkon proti Šumperku. Bohužel v celkovém kontextu tomu tak nebylo. Začali jsme aktivně a ve 2 minutě Gurňas míří do břevna - ŚKODA, tohle kdyby skončilo brankou, tak to asi vypadá jinak. Z brejku totožná situace ale soupeř dává branku. Frýdek to nakopává a nám sráží hlavy dolů. Poté soupeři darujeme branky naším nedůrazem sami.
Výborný vstup do druhé třetiny, kdy Míša proměňuje šanci a na pár minut svíráme soupeře před branku, ale ne a ne to propálit. Slezané hráli velmi obětavě a vše nám blokují. Přichází brejk a opět nás trestají. Když už dáme branku, tak do 15 vteřin inkasujeme. Soupeř lépe chápe fotbalovou plochu, hraje kombinačně a de facto, do čeho kopne tak z toho dává gól. Sice rozdíl ve skóre je veliký, ale my jsme jim k tomu velmi pomohli naším nedůrazem. Z chyb je třeba se poučit, a pokusíme se to zlomit v neděli na HFK Olomouc, který bude na chvilku posledním zápasem.
Někteří naši hráči stále hřeší na to, že nás je tolik kolik je a mají své jisté. Ale tomu tak není a nebude. Do budoucna je to pro některé zdvižený prst!!!!

FC VS - F-M 3:13
Branky: 2x Zbranek, Sušeň

Sestava:
Sušeň, Lalošák - Gurný, Hořelka, Nosek, Ludva, Evjak, Tkadlec, Mikulenčák, Zádrapa, Mikula, Zbranek, Orda


27
záři
20:58
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

V Šumperku nejlepší výkon sezóny...

V sobotu ráno nabíráme kurz Šumperk a cestujeme na půdu týmu, který dosud neochutnal hořkost porážky. Kluci byli od rána v dobré náladě, tak jsem jen doufal, aby je dlouhá cesta neotupěla.
Nestalo se, již při rozcvičce a následném pokřiku jsem z kluků cítil velké odhodlání a chuť zde nechat vše.
Od prvních minut jsme soupeři rovnocenným bojovníkem, do obrany pracujeme naprosto precizně a vystrkujeme růžky i na steč branky domácích. Jak čas plynul, tak rostla kvalita naší hry. Bylo vidět, že naše kluky to nesmírně baví a jdou do všeho fotbalově. Soupeři kladli velký odpor a ten měl problém se nám dostat na kobylku. Bohužel soupeř střílí z každé pozice a trefuje to pěkně. My se na góly hodně nadřeme .... kluci v jednoduchosti je krása..! Postupem času se do soupeře vkrádá nervozita (asi čekali, že pro ně budeme lehké sousto), ale opak byl pravdou. Do 80 minuty jsme drželi se soupeřem tempo a moc nechybělo k nerozhodnému skóre. V závěru tam Valaši odevzdali zbytek sil, ale při snaze se dotáhnout gólově jsme 3x inkasovali z rychlého brejku. Zde si kluci Vážím Vaší touhy a chuti po gólech, a musím Vás moc pochválit, protože po fotbalové stránce to bylo super. Velká škoda našich neproměněných 1000% šancí.
V Šumperku jste se ukázali ve velmi dobrém světle, a po zásluze to dosud označuju jako nejlepší výkon od začátku naší společné cesty.

Šumperk - FC VS 9:5
Branky: 2x Brambor, 2x Mikulenčák, Dal Buono

Lalošák, Sušeň - Gurný, Ludva, Řezáč, Hořelka, Mikulenčák, Zádrapa, Evjak, Orda, Brambor, Pastorčák, Dal Buono


22
záři
19:04
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Na Bílovec jsme nestačili

Stejně jako u komentu U13, přidávám poznámku pro Vsetínskou sportovní (jestli tam je někdo kdo to čte). Ale aby se hrál fotbal na betonu, čemuž odpovídala tvrdost fotbalového hřiště je tristní a nepochopitelné!!!
Dle slov k utkání od pana Řezáče, který mě musel opět nahradit na lavce, to našim klukům moc nešlo. Více mi nepřísluší zápas komentovat. Kluci jedeme dá, a snad se posuneme ke světlejším zítřkům.

FC VS - Bílovec 2:8
Branky: Zbranek, Mikulenčák

Lalošák, Sušeň - Řezáč, Nosek, Brambor, Evjak, Tkadlec, Zádrapa, Ludva, Mikulenčák, Orda, Dal Buono, Meitner, Mikula, Zbranek M., Hořelka


13
záři
17:14
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Konečně to přišlo ....

FC Vsetín - žáci
K zápasu do Přerova zajíždíme s cílem, navázat na poslední třetinu proti Karviné. A dle slov zastupujícího trenéra, kterému velmi děkuju za dnešní spolupráci při vedení utkání, tak to kluci splnili.
Po celé utkání byli lepší, snažili se plnit pokyny a svého soupeře jednoznačně přehráli. Branek v síti soupeře mohlo být až 15, ale to nevadí. Do dalších utkání se opět kluci poučí a finální zakončení budou řešit lépe. Kluci hráli do obrany bez větších problémů a dopředu si vytvářeli šance.
Takže děkuji jak trenérovi, tak Vám hráčům, a doufám, že si náležitě užijete první ligovou výhru, která Vám pomůže do dalších těžkých utkání.
V průběhu týdne se nachystáme a naldíme na další domácí utkání, kdy přivítáme Bílovec.

Viktoria Přerov - FC Vsetín 3:7
Branky: 4x Brambor, 2x Tkadlec, Zádrapa

Lalošák, Sušeň - Nosek, Tkadlec, Mikulenčák, Orda, Zádrapa, Gurný, Ludva, Řezáč, Brambor, Evjak, Meitner


06
záři
10:02
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Karviná byla určitě hratelný soupeř ....

Ve středu jsme na domácí půdě přivítali celek z Karviné. Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně, ale 5 vteřina a naše síť se vlní!!! To byla rychlá sprcha. Bohužel prvních 60 minut jsou naši borci až příliš bojácní. Ze všech soubojů odstupují, před soupeřem se otáčí a ten vždy lehce skóruje. V této fázi lze vyzdvihnout pouze začátek druhé třetiny, kde jsme si vypracovali spoustu tutovek, ale branka byla zakletá, a tak soupeř opět trestal. Třetí třetina byla jiného rázu. Opět jsme na soupeře vletěli, stejně jako na začátku druhé části, ale nyní jsme dokázali tlak přetavit ve 4 krásné branky. Hra začala kluky bavit, najednou plnili vše, bylo jich plné hřiště, takže za tuhle třetinu velká pochvala. I když jsme v posledních dvou minutách dostali tři branky, tak kluci se hnali za touhou dílčího úspěchu (vyhrát první třetinu v ligové soutěži)...!!! Super - podařilo se. A tak jsme si za odměnu dali v šatně burácející pokřik.
Karviná byla určitě hratelný soupeř. Škoda našeho strachu ze soupeře, který měl v týmu 12 kluků vysokých jako my máme v našich U13...!
Kluci, ze třetí třetiny si máme co vzít, a doufám, že to přetavíme již v dalším utkání na půdě Přerova.

FC VS - MFK Karviná 5:13
Branky: Zbranek, Mikulenčák, Zádrapa, Evjak, Tkadlec

Sestava:
Lalošák, Sušeň - Gurný, Ludva, Mikulenčák, Nosek, Tkadlec, Zádrapa, Orda, Hořelka, Trochta, Mikula, Filgas J., Řezáč, Dal Buono, Evjak a Zbranek M.


28
srpna
10:01
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Ve Vítkovicích bylo znát zlepšení

Na půdě Vítkovické akademie na nás čekal soupeř velmi kvalitní a před našimi kluky úkol nelehký. Jenže, oproti předešlým utkáním naši kluci ukázali především do 50 minuty vysokou touhu, obětavost a chuť se rvát se soupeřem o každý metr hřiště. S kluky si dáváme malé a postupné cíle. Dnes jsme k tomu malému cíli, jímž je vyhrát třetinu měli velmi blízko. O tuto metu jsme přišli minutu před koncem první třetiny. Ale plichtu pro začátek bereme! My máme po omluvenkách 4 na střídání a soupeř má k dispozici 18 hráčů!!!! Tohle je jeden z faktorů, který ovlivnil průběh druhé části. Škoda, kdybychom měli 14 kluků, vydržíme se rvát ve vysokém temtu delší čas. My jedeme namoral, kluci bojují, ale síly pochopitelně ubývají a soupeř trestá mezírky v naší hře.
Za tento výkon se kluci nemusíte stydět, byl jsem mile překvapen, s jakým úsilím jste makali po celých 90 minut. Je vidět, že máme na čem stavět. A snad si ve středu proti dalšímu soupeři splníme jeden z malých cílů. Pokud budete hrát jako ve Vítkách, tak o tom nepochybuji!
Vyzvedávám Váš kolektivní výkon, který mi udělal opravdu radost.
Chlapci máte tři dny volna, užijte si zbytek prázdnin a v pondělí se uvidíme na tréninku.

Akademie Vítkovice - FC VS 13:3 (Mikulenčák, Dal Buono a Brambor)

Sušeň, Lalošák - Nosek, Gurný, Trochta, Hořelka, Brambor, Tkadlec, Zádrapa, Mikulenčák, Orda, Dal Buono, Ludva


24
srpna
15:32
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Proti Vítkovicím stále nekompletní - a to je znát.....

V neděli jsme sehráli další domácí mistrovské utkání proti celku Vítkovice 1919.
K utkání nedorazili opět někteří nominovaní hráči, a jejich absence je prostě znát!!!
Celý zápas taháme za kratší konec a pod tlakem nejsme schopni se rovnat celkům, kteří mají v týmu 15 kvalitních kluků či holek. Většina utkání se odehrává před naší brankou, kde kupíme spoustu zbytečných chyb, které soupeř trestá. Bohužel, nemůžeme naši hru stavět na klucích r. 2010, kdy někteří z nich jdou svojí bojovní příkladem.
Snad nás poctivou tréninkovou docházkou a zlepšeným přístupem čekají lepší zítřky.
Více si kluci řekneme v pondělí na tréninku

FC VS - Vítkovice 3:19 (2x Mikulenčák, Brambor)

Lalošák, Sušeň - Hořelka, Trochta, Gurný, Řezáč, Brambor, Nosek, Zádrapa, Ludva, Filgas J., Meitner, Mikulenčák, Orda


22
srpna
08:13
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

První domácí zápas proti Hlučínu

V prvním domácím utkání na domácí hřišti se střetáváme s celkem z Hlučína.
Dva naše kluky posíláme na zkušenou do U13 a dva kluci se bez omluvy nedostavili a nechali své spoluhráče ve štichu. Opět si vypomáháme kluky mladšími.
V tomto utkání jsme od první minuty tahali za kratší konec hry. Soupeř byl ve všech činnostech lepší, bylo jej plné hřiště. To nám dělalo po celých 90 minut problémy a soupeře jsme ohrozili jen sporadicky. Bohužel, když to nešlo herně, tak v utkání jsme se zcela oprostili od bojovnosti, která nás zdobila na Baníku. Menší náznaky přišli v závěru třetí třetiny, kdy kluci proti běhavému soupeři hru zjednodušili a díky tomu jsme se mohli radovat ze tří gólů, ze kterých jsme měli všichni radost. Tak doufám, že ten pozitivní závěr si kluci přenesou do nedělního zápasu, kdy opět doma přivítáme Vítkovice 1919.
I takové zápasy kluci jsou. Máme stále na čem pracovat, a všechno zlé je k něčemu dobré. My teprve sbíráme zkušenosti s těmito silnými celky a jsme na začátku naší fotbalové cesty..! Takže půjdeme zápas od zápasu s dílčími cíly abychom si na konci sezóny mohli říct, že jsme se fotbalově posunuli dál...
Na všechny se těším v neděli v dobré fotbalové náladě :-)
Hurá na Vítkovice :-)

FC VS - FC Hlučín 3:12 (Gattermayer, Mikulenčák a Zbranek M.)

Sestava:
Sušeň - Gattermayer, Trochta, Nosek, Filgas J., Řezáč, Mikula, Mikulenčák, Orda, Brambor, Hořelka, Zbranek, Zádrapa


15
srpna
19:47
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Na Baníku jsme měli na víc

K utkání na Baník odjíždíme téměř kompletní. Chybí jen Štěpa a naopak jsme povolali 5 kluků r. 2010. Soupeř měl v sestavě jen kluky o rok mladší, ale i tak jsme věděli, že to pro nás bude nesmírně těžké utkání. A následujících 90 minut na rozpálené umělce to potvrdilo.
První třetina byla velmi vyrovnaná. Oba celky si vytvářeli gólové příležitosti, ale ne a ne rozvlnit síť. Do 26 minuty kluci plnili pokyny a dokázali se rvát s Ostravskými šikuly. Baníkovci byli na míči šikovnější, přímočařejší, o tom žádná, ale Valaši se prezentovali svou bojovností a drželi krok. Bohužel, poslední 4 minuty první třetiny došlo ke čtyřem nákopům a soupeř tyto akce dovedl do gólů!! Velká škoda!!
Do druhé třetiny jsme změnili rozestavení a kluci začali být ještě nebezpečnější. A konečně si užili i radost z gólu. A místo toho, abychom přidali další a další, tak po trefeném břevně soupeř z brejku zase trestal. Obdobný průběh měla i závěrečná část, kdy snaha našich kluků byla obrovská, ale domácí štírci byli o kousek lepším týmem.
Vzhledem k průběhu utkání musím kluky pochválit za přístup a reprezentaci našeho klubu. Dnes byl největší rozdíl v proměňování šancí. Zatímco my jsme neproměňovali i ty TOP šance, buď vlivem zbytečné kličky nebo nám to hatil fantastický gólman soupeře, tak domácí své šance dohráli až do branky. Na obou stranách padli velmi krásné góly.
Každé takové utkání nás bude posouvat po krůčkách k lepším zítřkům, z každého si musíme něco vzít a postupně na to navazovat, a tím se budeme zlepšovat.
Chlapáci, dobijte baterky a již příští týden nás krom tréninků čekají dva domácí mistrovské zápasy.

FC Baník Ostrava - FC Vsetín 11:4
Branky: Ludva, Gurný, Brambor, Tkadlec

Sestava:
David, Ondra - Hořelka, Trochta, Řezáč, Gattermaier, Brambor, Gurný, Nosek, Mikula, Tkaldec, Ludva, Mikulenčák, Zádrapa, Filgas J., Orda


06
srpna
20:37
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Dnes jsme v Púchově propadli

Na čtvrteční podvečer přijímáme pozvání k sehrání dalšího přáteláku do nedalekého Púchova. Bohužel, tento den nám moc pozitivního nedal. V den utkání připlouvá jedna omluvenka za druhou, a tak jsme málem k utkání ani neodcestovali. Zde přijímáme nabídku od U13, a půjčujeme si dva kluk od nich. Soupeř s tím nemá problém - díky chlapci. Byla by velká škoda odřeknout utkání - za mě je vždy lepší hrát než trénovat....!!!! Bohužel, v hodně okleštěné sestavě nejsme schopni konkurovat domácím, kteří mají k dispozici 20 kluků, kteří si přišli zahrát fotbal. Zde můžeme jen tiše závidět..!
Do utkání jsme se vůbec nedostali, téměř celá hra se odehrává na naší půlce a my se jen bráníme. Soupeř je pohyblivější, chuťovější a hlavně podává vysoce týmový výkon.
Naše hra včera neměla potřenou kvalitu. To vše se odvíjí od tréninkové docházky, přístupu některých k tréninku a hlavně to, že nejsme schopni se sejít v dostatečném počtu k utkání, ať jsou okolnosti neúčasti jakékoliv!!! BOHUŽEL!!!!!!
Letní přípravné období zakončíme příští týden utkáním v Kroměříži a následující sobotu již zajíždíme k prvnímu mistrovskému utkání na Baník Ostrava. Takže doufám, že příští týden k tomu kluci přistoupíte zodpovědněji, abychom se dobře připravili.

Sestava:
Lalošák, Michálek - Nosek, Mikulenčák, Kurtin, Macháček, Hořanský, Brambor, Filgas J., Tkadlec, Ludva, Zádrapa, Orda

MŠK Púchov - FC VS 16:3
Branky FC VS: Macháček, Brambor, Ludva


01
srpna
00:00
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

V Kysuckém to bylo velmi složité

Do Kysuckého n. Mesta odjíždíme opět v nekompletní sestavě! Spousta kluků nám chybí z různých důvodů, a proto i tentokrát saháme pro kluky r. 10. V Kysuckém na nás čeká velké horko a bohužel i velmi rozpálená umělka!!!!
Utkání jsme sehráli v délce 2x 35 minut. Po celou dobu jsme tahali za kratší konec, jelikož soupeř měl v kádru 10 běhavých kluků, kteří chtěli hrát po celou dobu. U nás to bylo místy bez chuti, elánu a bohužel i nápaditosti. Soupeř hrozil rychlými brejky, které likvidovali s bravurou naši dva brankáři, kteří podali fantastické výkony. A když už byli překonáni, tak je zastoupil všudebyl Chips. Do útočné fáze jsme předvedli pár výpadů, ale ty končili před hranicí vápna soupeře. Bohužel, dnes největší problém byl v první přihrávce, která v drtivé většině končila na kopačkách Kysučanů. A tím jsme se neustále dostávali pod tlak a to nás stálo spoustu sil.
Opět nám utkání ukázalo, na čem je stále pracovat, ale hlavní problém vidím v tom, že nejsme schopni se sejít v plném počtu!!!!! Do prvního mistráku máme 14 dní. Mezitím si střihneme ještě dvě přátelské utkání, ke kterým snad odjedeme již v plnějším složení.
Opět musím pochválit přístup kluků z U11, kteří se s přechodem k nám perou skvěle a jejich výkony snesou měřítko.

Kysucké n. M. - FC Vsetín 3:1 (Brambor)

Sestava:
Lalošák, Brambor - Gattermaier, Hořelka, Řezáč, Brambor, Mikulenčák, Mikula, Zádrapa, Evjak, Pastorčák a Orda


19
července
13:22
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Kvalitní partie proti klukům z Púchova

Na dnešní dopoledne jsme si pozvali k sehrání přátelského útkání osvědčeného soupeře z Púchova. Sehráli jsme plnou porci 90 minut se třemi kluky na střídání. A určitě to bylo výživné a splnilo svůj účel.
Vstup do utkání nám vyšel, ale z nakopnutého brejku inkasujeme. Kluci pak na chvíli soupeře zavřeli před vlastní kasou, ale opět nás soupeř trestá z rychlého protiútoku. Škoda nevyřešených brankových situací. Zde nám to v této fázi pokulhávalo. V první třetině se prosadil jen Míša Zbranek. Druhá třetina byla podobná. Spíše boj o střed hřiště a sem tam nějaká šance na obou stranách. Kluci z Púchova se prosadili dvakrát a naši kluci jednou. Na můj vkus a schopnosti kluků nám vznikalo moc propadáků do obranné fáze. Tohle kluci umíte řešit lépe!!! Ale opět nás v bráně podrželi oba gólmani, kteří nám v zadních řadách dodávají potřebnou kvalitu.
Třetí třetina byla dnes ta nejpovedenější. Konečně jsme začali hrát týmově, kluci se semkli, uvědomili si, že fotbal je kolektivní sport a tomu také odpovídala předvedená hra. Výsledkem toho byly krásné akce okořeněné krásnými góly, které by mohli aspirovat v nejedné televizní anketě o góly měsíce :-). Kluci, pokud příště budete od 1. minuty hrát jako dnes poslední třetinu, tak to bude radost se na Vás dívat. Velmi mě těší, že jste schopni se silově i dovednostně prosazovat v osobních soubojích. Tady jste udělali velký pokrok. Za dnešek pochvala pro všechny a velký dík patří i klukům z U11, kteří nám dnes pomohli. Dobře kluci zregenerujte a uvidíme se zítra na tréninku.

FC Vsetín U12 - FC Púchov U12 8:5
Branky: 3x Brambor, 2x Mikulenčák, 2x Zbranek M., 1x Zádrapa

Sestava:
Lalošák, Michálek - Gurný, Řezáč, Nosek, Trochta, Brambor, Ludva, Filgas J., Mikulenčák, Zbranek M., Zádrapa


28
června
17:26
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Velká fotbalová porce ve Valmezu

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme sehráli ve Valašském Meziříčí triangl, kde jsme postupně měřili síly s celky z Kysuckého n. Mesta, Valašským Meziříčím a Hlučínem. Hrálo se dvoukolově každý s každým. S horkým sluncem v zádech jsme odehráli 120 minut. Zde smekám klobouk nejen před našimi kluky, ale před všemi malými fotbalisty, kteří se zde ukázali.
My jsme sehráli všechna utkání ve velmi dobrém světle. K vidění byla spousta individuálních akcí, krásných kombinací i spousta střel. Kluci hráli s velkou chutí... Žádný souboj nebyl vypuštěný, vše dohráno a odbojováno na jedničku. Velká pochvala i pro brankáře, kteří se učí rozehrávku zezadu a nenakopávají míče bezhlavě dopředu. Dnes nám chyběli pouze dovolenkující Mira a Gurňas a Lukiho skolili bacily...! Opět se k nám připojili kluci r. 2010 a Míša Zbranek a opět stejně jako v Púchově podali sympatické výkony.
Za dnešek Vás musím kluci velmi pochválit. Je radost se na Vás dívat, když Vás to baví a máte z fotbalu radost. Dneškem jsme ukončili účinkování v kategorii starších přípravek a od příštího týdne z Vás již budou mladší žáci.
Zítra coerver s Láďou Trávníkem, kde Vás budu pozorně sledovat a následně ve středu již začneme přípravu na novou ligovou sezónu.

Sestava:
Michálek, Lalošák - Nosek, Trochta, Hořelka, Brambor, Evjak, Tkadlec, Ludva, Filgas J., Zbranek, Zádrapa a Mikulenčák


25
června
19:03
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Přátelák v Púchově na jedničku

Dnes jsme přijali pozvání k sehrání přáteláku v Púchově. Za pěkného počasí jsme odehráli velmi kvalitních 75 minut hry na perfektním hřišti přírodní trávy. K U13 jsme pustili na zkušenou Štěpu a my jsme si naopak vytáhli 4 kluky z U11.
Kluci se do soupeře od první minuty pustili a hra měla po celou dobu vysokou kvalitu. Naši hošani hráli s velkou chutí a jedna akce střídala druhou. Byla vidět spousta dovedností, střel a kombinačních akcí. Velmi mě potěšila i práce v osobních soubojích s kluky z Púchova, kde jsme se jim konečně byly schopni rovnat, protože po dlouhá léta v těchto aspektech to byla doména slovenských hráčů, kteří to dostávají snad do kolíbky (síla, dravost, chuť se rvát o každý míč..). Musím kluky za dnešek moc pochválit, a to především kluky z U11, kteří zapadli do party výborně a byli plnohodnotnými spoluhráči a svojí kvalitou ukázali, že jsou schopni sehrávat takto těžká utkání. Kluci dne pomyslný paleček nahoru.

Sestava FC VS:
Michálek - Gurný, Brambor, Hořelka, Filgas J., Ludva, Zádrapa, Nosek, Řezáč, Trochta, Mikula, Mikulenčák a Dal Buono

FC Púchov - FC VS 6:7
Střelci: 2x Brambor, 2x Dal Buono, 2x Mikulenčák a Zádrapa

Již v neděli sehrajeme další přáteláky v rámci trianglu ve Valašském Meziříčí.


30
května
17:07
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Tak jsme se dočkali i zápasu !!!

Dnes jsme sehráli v Kostelci první přátelák proti druhé partě Zlínských ševců. Nutno podotknout, že soupeř byl o rok starší, takže byla otázka jak se s tím naši kluci poperou. Do utkání jdeme s jedním na střídání (Tom je omluven a Štěpa vůbec nedorazil!!!!). Ale ..... ! Všechny obavy šli rychle stranou, kluci se ničeho nezalekli a se soupeřem sehráli vyrovnaných 85 minut. Hra měla po celou dobu spád, bylo k vidění spousta pěkných akcí, soubojů 1:1. My jsme se mohli opřít o výbornou brankařskou dvojici. Zde bylo vidět, že kluci mají za svými zády jistotu, a tak si celý zápas užili jak se patří. Naši kluci se rvali jako lvi, nic nevypouštěli a hráli jako jeden tým. Pracovali poctivě dopředu i dozadu, doslova jezdili po pr....! :-) Kdybychom v koncovce zachovali chladnější hlavu, tak si mohli i vícekrát užít radost ze vstřelené branky, ale i v těch nej šancích nám kazil radost výborně chytající gólman soupeře. Chlapáci, i přesto, že jsme hráli první utkání, tak jste mě velmi mile překvapili. Je to i odraz perfektní tréninkové docházky, a je vidět, že se krůček po krůčku budeme fotbalově posouvat. Za dnešek ode mě máte velkou pochvalu.
Pořádně zregenerujte, protáhněte se a uvidíme se v pondělí na tréninku.

Sestava:
Lalošák, Michálek - Nosek, Řezáč, Tkadlec, Brambor, Mikulenčák, Zádrapa, Ludva a Orda

Branky FC VS: Ludva a Brambor


07
března
17:54
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Klubové derby mezi U12 a U13

Na dnešek jsme měli obě kategorie U12 i U13 domluvený přátelák proti klukům z Kysuckého. Bohužel, včera premiér nedoporučil výjezd občanů ze SR, a tak se nám soupeř z utkání omluvil. My jsme nelenili, čas srazu jsme sjednotili a poslali kluky do boje proti sobě.
Sehráli jsme celkem 90 výživných minut, a to v každém z družstev se dvěma na střídání. Utkání se hrálo nahoru a dolů. První třetina byla velmi vyrovnaná a již zde začali mlaďoši pálit šance. Od druhé části začali kluci U13 hru více roztahovat do křídel, a utkání dostalo ještě větší spád. V této části vyhráli hlavně na proměněné šance, kterých bylo na obou stranách dost. Třetí část měla stejný průběh. Mladíci pálí tutovku za tutovkou a v druhém týmu se rozstřílel Max.
Utkání svůj účel splnilo, ikdyž obě družstva nebyla kompletní (prázdniny, zranění, nemoci a půlka U13 na turnaji). K vidění byl fotbal plný aktivity a šancí na obou stranách. Jediný rozdíl byl v proměňování, na to byly uspěšnější třináctky.
Všechny kluky musím dnes pochválit za přístup k utkání a za předvedenou hru.
S kluky U12 si podrobněji probereme v ponděli na tréninku.

FC VS U12
Mičian - Paška, Dańa, Řezáč, Králík, Brambor, Macháček, Balcar, Gřešák a Hořanský

FC VS U13
Ptáček - Kalabus Max, Kalabus Adam, Cabras, Zezula, Vráblík, Erban, Adamec, Zbranek M. a Sedlák


23
února
19:55
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Proti Polance to nebylo nic jednoduchého

Dnes jsme ráno přivítali v dalším přátelském utkání na naší umělce soupeře z nedaleké Valašské Polanky. Soupeř má ve svých řadách nejednoho šikulu , a tak jsme byli na tuto konfrontaci zvědavý.
První dvě třetiny nám nevycházelo vše jak jsme si představovali. Na našich kopačkách bylo spoustu nepřesnotí, a dnes nám nefungovala středová osa týmu, v čemž byl dnes největší problém. V obranné fázi jsme byli málo důrazní, a i proto měl soupeř v prvních 60 minutách několik šancí, které svým bravurním výkonem vychytal Sam v naší bráně. Co se týká golmanů, tak na ty se můžeme 100% spolehnout. Až závěrečná část měla z naší strany lepší momenty, kdy jsme se dostávali do spousty šancí a gólových příležitostí. Spoustu věcí řešíme zbrkle mnohdy až sobecky. Chybí nám pohyb a chuť se rvát o každý míč. Bohužel se stále dostáváme z virózy, která náš tým pohltila, a stále se pereme s tréninkovým výpadkem, ale vymlouvat se na to nemůžeme. Podrobněji si to kluci probereme zítra před tréninkem. Musím pochválit přístup soupeře, který nám dnes skvěle sekundoval a hlavně v druhé části nám hodně zatápěl.

FC VS - Valašská Polanka 7:2
Branky: 4x Gřeša, 2x Zajko, Hořa

Mičian - Daňa, Dobeš, Janota, Králík, Macháček, Paška, Hořanský, Ludva, Balcar, Gřešák, Tkadlec, Řezáč


16
února
16:36
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Pod Pecníkem proti Fastavu

FC Vsetín - žáci
Po 14 denní odmlce jdeme do dalšího přáteláku, kdy na domácí umělce za krásného počasí vítáme kluky ze Zlínksého Fastavu.
V tomto utkání jsme po celou dobu tahali za kratší konec. S úkoly, se kterými jsme šli do zápasu, jich moc splněno nebylo. Tyto věci si kluci probereme v kabině. Soupeř byl pohyblivější, chuťovější, silnější na míči a v zakončení nekompromisní. Na naší straně byly vidět pouze náznaky akcí, které mnohdy končili prvním dotykem míče. Soupeř dnes vlnil naši síť hodněkrát, a to Davča v bráně doslova čaroval. My jen korigovali po krásné akci, kdy Domča narážel a Zajko vlnil síť.
Kluci víme na čem je třeba pracovat a hned od zítřka se do toho pustíme. Tak hlavy nahoru - A JEDEME DÁL!!!

FC VS - FC Fastav 1:14 (Zajko)

Sestava:
Dobeš - Gurný, Paška, Řezáč, Gřešák, Brambor, Macháček, Králík, Balcar, Ráček, Janota, Mikulenčák, Ludva a Kurtin

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

02
února
16:01
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Brumov - den závěrečný

FC Vsetín - žáci
A máme tu posledních pár hodin našeho Brumovského soustředění. Bohužel již při budíčku zjišťujeme, že k nemocným se přidává nedobrovolně Dobi a Mira. Ještě před snídaní alarmujeme rodiče, aby jsme je netrápili, aby si pro kluky přijeli. Děkuji za rychlou reakci. A klukům přejeme brzké uzdravení.
Zbytek týmu jdeme na snídani a chystáme se na závěrečné přátelské utkání proti SK HS Kroměříž, jež hraje jižní skupinu SpSM ligy.
Do utkání jdeme za krásného slunečného počasí. Jelikož nám padli všichni tři gólmani, tak mezi tyče šel dobrovolně Gřeša. Soupeř na nás zkusil vyrukovat s aktivní taktikou, kterou jsme přežili s jedním imkasovaným gólem. Najednou jsme rozběhali únavu a na hřišti začali předvádět krásný fotbalový výkon, který lahodil oku všem přítomným divákům. Kluci do puntíku plnili nastavené úkoly a hra měla spád. Gřeša se své nové role v bráně zhostil na jedničku (je vidět že v U12 nemáme nouzi o gólmany :-)). A to ještě lapil penaltu Hanáckému brankáři. Do defenzivy nám to soukolí klape skvěle a ve hře do útočné fáze to bylo také perfektní. Kluci jsou v pohybu, běhají ve správném prostoru, jsou aktivní v nabídce, silní v soubojích a odměnou jim jsou krásné kombinační akce, které končí brankami. Soupeř se ve třetí části dostává na dosah, ale valašští bojovníci jedou na krev až do závěrečného hvizdu. Opravdu musím kluky za dnešní výkon pochválit. Byl to jeden z těch top výkonů, které jsem kluky viděl sehrát (a to nám chybělo spousta kluků, díky kterým by náš výkon šel ještě nahoru a snesl vyšší měřítko). Velká pochvala chlapáci!!!! Na každém výkonu, ikdyž se zdá být perfektní se najdou mezírky, ale na těch zapracujeme a vše si řekneme v kabině.
Děkujeme týmu Kroměříže, že za námi přicestovali a mohli jsme se fotbalově porovnat.

FC VS - HS Kroměříž 4:3
Branky: 2x Chips, 2x Zajko
Sestava: Gřeša - Tom G., Robin, Tony, Zajko, Peťa, Adam R., Chips, Rosťa, Vojta, Adam T., Ondra

Poté následuje oběd a závěrečná cesta vlakem domů.

Tímto bychom chtěli za celou kategorii FC VS U12 poděkovat firmě Nertech, díky níž jsme s kluky mohli strávit tyto čtyři dny v areálu v Brumově. Rodičům za spolupráci i nápomoc při řešení virového onemocnění a i těm, kteří nám dnes byli fandit. Velké dík patří místním kuchařkám, kde nám servírovali výtečná jídla.
Kluci za nás trenéry patří dík i Vám. Účel soustředění byl splněn, stejně tak i plán. Dobře zregenerujte, polečte bolístka, marodi se rychle uzdravte a již se na Vás zase budeme těšit.

Za trenéry Zdeňa a Aleš


02
února
15:44
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Brumov - den třetí

FC Vsetín - žáci
Sobotní den startujeme jako vždy budíčkem, hygienou a snídaní. Po snídani máme s kluky debatu směrem k přátelskému utkání, které hrajeme dopoledne v ramci tréninku proti domácímu Brumovu. V tomto utkání nám již chybí Hořa (nemoc) a Mára (zranění) a Aďa R. odpočívá.
Do utkání dostávají kluci dva úkoly, které plní jak mají. V tomto utkání jsme tím fotbalovějším týmem, kdy bylo k vidění spousta pěkných akcí a krásných gólů.

FC VS - Brumov 9:3
Branky: 3x Chips, 3x Zajko, Peťa, Vojta a Adam T.
Sestava: Sam, Martin - Mira, Robin, Dobi, Zajko, Tony, Domča, Kurťa, Chips, Tom G., Ondra, Rosťa, Manina, Peťa, Gřeša, Vojta a Adam T.

Následuje oběd a čas na regeneraci na pokojích. Po tomto čase, který kluci plně využili ke všemu jen ne k odpočinku máme před sebou trénink, kdy pro uvolnění kluků z plné zátěže soutěžíme v práci s míčem ve slalomech. Druhou půlku tréninku si kluci zahráli fotbal.
Po večeři jdeme na krátkou procházku, kde kluci využili možnost doplnění zásob v místním obchodě.
Na večer začínají potíže, jelikož ani nám se nevyhnuly bacily (snad nejsou čínské). Postupně izolujeme Martina, Domču, Maninu a Sama. Modlíme se, aby to nezastihlo další. Kluci dostal poté prostor, aby své zážitky sdělili rodičům atd. Večerku mají protáhlou, ale únava dělá své a kluci ještě před jejím vypršením usínají.


01
února
19:51
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Brumov - den druhý

FC Vsetín - žáci
Páteční brzzký budíček klukům moc radosti nedělá. Startujeme snídaní a prvním tréninkem, který byl ještě zaměřen na kondici. Po náročném tréninku kluci doplňjí vitamíny a kvalitně stravují oběd. Krátká procházka po Brumově s návštěvou obchůdku. Následuje odpočinek, po kterém míříme opět na umělku k dalšímu tréninku. Tentokrát se již zaměřujeme na přihrávky, práci s míčem a následnými souboji 1:1 a 2:2 se zakončením. Kluci makají na jedníčku.
Opět vitamíny a večeře. A pokračujeme lekcemi o stravování našich mladíků.
Chvilka mobilmanie a po druhé večeři a hygieně kluci usínají jako miminka.


01
února
19:40
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Soustředění U12 v Brumově - den první

FC Vsetín - žáci
Ve čtvrtek dopoledne si kluci ve školách vyzvedli svá pololetní vysvědčení a následně jsme se sešli ke společnému odjezdu vlakem na zimní soustředění do Brumova. Na základě prospěchu dostali všichni svolení k odjezdu :-).
Cesta vlakem proběhla bez problémů, a tak jsem se ubytovali v městské ubytovně jen pár kroků od fotbalového areálu. Kluci se rozmístili na pokoje a začali se vybalovat. Poté, co jsme dobře povečeřeli, tak jsme kluky seznámili s programem soustředění. Kluky jsme pomocí istruktážních videí začali seznamovat se správným stravováním mladých sportovců. Následovala druhá večeře a hyjéé do pelechů.


26
ledna
14:07
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Halový turnaj v Přerově

Tento víkend byl pro kluky ve znamení fotbalu. Sobotní den jsme strávili ve sportovní hale v Přerově. Pro tento turnaj jsme přihlásili dva týmy, abychom mohli využít všechny hráče. Ze zdravotních důvodů nám chyběl pouze Mára a Robin. A hlavně jsme to brali jako teambuildingovou akci, aby jsme s kluky strávili celý den a stmelovali kolektiv.
Oba týmy sehráli ve skupinách 4 kvalitní utkání + čtvfrtfinále. Kluky musím pochválit za přístup k utkáním i za chování mimo hrací plochu. Utkání byla ruzných charakterů, podle soupeřů, jelikož někteří byli fotbaloví a jiní hráli spíše silový fotbal. Ale kluci se s tím rvali jak mohli a bylo tam vše co k tomu patří (radost, zklamání, slzy, utržené šrámy, pokřiky atd.).
Kluci musím Vás pochválit, jak za přístup, tak to jak jste se navzájem povzbuzovali a prožívali jste vše jako jeden tým. Mnohdy to znělo, jako by Vám v zádech stála celá aréna :-).
Tým 1 se postupně utkal s celky: Přerov B, MFK Vyškov, Tovačov, Újezdec a KMK Přerov.
Tým 2 s celky Přerov A, Valašské Meziříčí, KMK Přerov, Nový Jičín a Tovačov.

FC VS 1:
Ptáček, Mičian - Macháček, Daňa, Hořanský, Janota, Ráček, Kurtin

FC VS 2:
Dobeš - Gřešák, Gurný, Řezáč, Králík, Brambor, Ludva, Balcar

Mezi střelce se zapsali:
Chips 6x, Peťa 5x, Gřeša 5x, Zajko 4x, Tony 3x, Domča 3x, Adam R., Ondra a Hořa.
Následující úkol byl jasný. Aby kluci dobře zregenerovali a v neděli jsme se sešli před obědem k sehrání PU proti Dubnici n. V.


19
ledna
17:09
U12 - ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Aleš Králík

Traingl na HFK Olomouc

Dnes jsme s kluky sehráli na perfektně přichystané umělce v Olomouci dvě velmi kvalitní utkání s domácím HFK a Hranicemi. Hráli jsme s každým soupeřem 45 minut.
Poté co hřiště opustili stroje na úklid sněhu (zde můžeme jen závidět), tak nastupujeme k prvnímu zápasu proti HFK. Toto utkání bylo z obou stran velmi kvalitní. My jsme na tom byli dobře pohybově a i na míči jsme byli silní. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a bylo vidět, že obě družstva chtějí hrát fotbal, což na kvalitě určitě přidalo. V tomto utkání jsme vydrželi po celou dobu v koncentraci ikdyž to bylo fyzicky náročné. Zde velká pochvala.
Ihned poté jdeme do boje s Hranicemi. Do utkání vstupujeme(koncentrovaně a s chutí) a dobrý vstup korunujeme brankou po nacvičeném signálu. Následně zcela ustupujeme od své hry a je to vidět. V této fázi měl soupeř lepší přechodovou fázi, byl chuťovější a silnější a nám to již s úbytkem sil dělalo problémy. Do hry jsme se srdnatě vrátili v závěrečné desetiminutovce utkání, kdy kluci našli ještě zbytky sil, přidali na důrazu, zkvalitnili pohyb, zvýšili presink a výsledkem toho byly 3 branky v síti soupeře čímž dorovnali konečné skóre.


HFK - FC VS. 2:3 (3x Mára)
Hranice - FC VS 4:4 (2x Mára, Gřeša, Zajko)

Sestava:
Mičian - Paška, Ráček, Dančák, Králík, Janota, Štuler, Balcar, Macháček, Gřešák, Ludva, Hořanský, Brambor

Počet přístupů
od prosince 2012

1490928

Počítadlo