otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Neděle 21. ledna 2018      Svátek slaví Běla     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

test
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


20
ledna
18:35
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Radim Dobeš

Po sympatickém výkonu v Zašové bronz.

FC Vsetín - žáci
Sobota byla v U11 ve znamení fotbalu „na všech frontách“. Jedna parta se zúčastnila turnaje v Zašové a ostudu rozhodně neudělala, byť byl tým převážně poskládán z r.2008. První zápas jsme nafasovali ideálního soupeře na rozehrání… Valašská Bystřice nekladla téměř žádný odpor - po slušném výkonu 5:0 (bohužel dovednosti předvádí pouze Tom :-( ). Druhý zápas proti domácím 2008 se zprvu jeví jako jednočlenka - odskakujeme až na 4:0, ale možná uspokojení nebo podobná potvůrka v hlavičkách nás „přemlouvá“ ať nemakáme nadoraz a ejhle, rázem je to 4:3 (zde škoda ztráty koncentrace, dovednosti bohužel stále jen Tom… :-( ). Po strašidelné 90 minutové pauze jdeme na domácí 2007. Boj na jaký jsme již léta zvyklí… 0:1, 1:1, 1:2, 2:2 následně zarputilejší domácí zvyšují až na konečných 2:4 (nicméně zde bych spíše chválil - domácí jsou šikovní a ve většině o rok starší…) Čtvrté utkání hrajeme proti bezzubému Valmezu 9:1 vypovídá o všem… Že páté utkání rozhodne o bronzu, bylo nám i klukům z Chvalčova předem jasné… Urputný boj od brány k bráně. Čekání na gól, který nakonec zařídí individuální akcí dnes velice slušně hrající Jaky. Nicméně si myslím, že vyhráváme po zásluze: další dvě naše tutovky gólem nekončí - soupeř pouze jednou míjí prázdnou bránu po odvážné rozehrávce Zbráni v kase, která mu úplně nevyšla (ale pochvala za odvahu :-) ). Po tomto zápase nás opouští Maty Fusek (hokejové povinnosti) a protože jdeme na nejlepší tým turnaje - tušíme, že to jen se dvěma střídajícími kluky bude dřina… …byla a velká - šikovní kluci z Karviné nás rozebrali, jak Makorov, Larionov, Krutov, Fetisov, Kasatonov v dobách největší slávy… V tomto zápase měli naší kluci kolotoč zadarmo 0:10… Poslední zápas proti Jarcové, byl samozřejmě „o všechno“ :-). Honza Drábek v dresu soupeře nás dobře zná (např. byl naší oporou loni v Petřkovicích) a nic nám nechtěl dát „jen tak“. Po deseti vteřinách prohráváme 0:1, mobilizujeme síly a otáčíme na 3:1. V této fázi zápasu Davča chytá Honzovi dvě velké šance a tak může krátce před konce Filgy pečetit na konečných 4:1. Dnes jsme podle mého zanechali opět slušný dojem. Od půlky turnaje se k Tomovi v dovednostech přidávají i ostatní kluci (určitě by toho ale mohlo být ještě více…). Dnes se mezi „oceněné“ dostali Jaky mezi střelci (10 gólů) a Davča mezi golmany. Pochvalu ovšem zaslouží všichni - popasovali jste se s turnajem dobře, byla vidět chuť i zápal. 4x v bráně překvapivě zaskočil Zbráňa a vedl si velice dobře - že by další golman…? :-)

Vs - Val.Bystřice 5:0 (Jaky, Růža, Tom, Kroča, Zbráňa)
Vs - Zašová08 4:3 (Tom, Jaky 2x, Mates)
Vs - Zašová07 2:4 (Jaky, Davča)
Vs - Val.Mez. 9:1 (Jaky 4x, Tom 2x, Kroča 2x, Davča)
Vs - Chvalčov 1:0 (Davča)
Vs - Karviná 0:10
Vs - Jarcová 4:1 (Růža, Jaky 2x, Filgy)

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

20
ledna
16:52
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Zimní liga ml. žáků

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme náš tým rozdělili na dvě poloviny. Jedna jela bojovat od ranních hodin na halový turnaj do Zašové. Zde jsem ráno shlédl dvě utkání a kluci se jevili velmi dobře. Takže spokojen jsem je opustil, žezlo předal trenéru Dobešovi, kterému děkuji za dnešní výpomoc a upaloval jsem za druhou partou, se kterou jsme na Hovězí svedli boje prvního kola Zimní ligy ml. žáků, Zde na nás čeakla 4 utkání po 18 minutách.
Chlapáci, svými výkony mi dnes tak trochu usnadňujete hodnocení.
Ve Vašem podání dnes bylo naprosto všechno. Byla tam chuť, nasazení, dovednostní přechod 1:1, spousta krásných kombinací , dravost, touha rvát se o každý centimetr hřiště, morálka, ale hlavně tam byl týmový duch!!!!!!! Za to Vám patří obrovský potlesk a pochvala, kterou jste si vysloužili i od přítomných diváků, ač jste se na hřišti fotbalově rvali proti klukům kategorie žáků.
První utkání proti Juřince bylo po fotbalové stránce jednoznačně na naší straně. Dlouho jsme se nemohli prosadit, ale následně to vzal Ráďa na sebe a s klidem uklidil míč do branky. I pozbytek utkání jste předváděli hru, která se velmi líbila.
Druhé utkání proti Hošťálkové. Zde začínáme nešťastně, kdy hned z rozehrávky prochází hřiště hráč č. 10 a otvírá ve 4 sekundě skóre. Jsem rád, že tato branka s Vámi nic neudělala, naopak Vás nastartovala k výkonu, který snášel přísné měřítko. Ve hře jsme byly daleko šikovnější (týmový výkon), a škoda jen některých řešení v koncovce. Poté jinak famózního Fildu v bráně opět překonává hráč č. 10. My ještě po právu snižujeme po krásné hlavičce Radka, který vymetá pavouky v šibenici. Soupeře tlačíme, ale ne a ne to dostat do brány. I to se stává, že prohrává lepší z týmů. Jdeme dál .....
Následuje utkání proti sd Vidče/Val. Bystřice. Opět výkon, kde nelze nic vytknkout. S jakou chutí se perete o míč, jak moc Vás to baví, to jsou jen a jen pozitiva!!! Zde soupeře tlačíme, dovednostně přehráváme, ale chybí jen to pomyslně štěstíčko v koncovce. Soupeř následně zahraje dva rohy, ze kterých dostáváme velmi smolné góly. Nevadí, nic se neděje.
Do posledního utkání proti sd Ratiboř/Kateřinice jdou naši borci s velkým odhodláním. Hned v úvodu protínáme střeleckou smůlu a najednou máme nožky rozvázané a vychází vše na co sáhneme! Rozjeli jsme velký brankostroj, který se zastavil až na číslovce 10. Zde se ctyřmi góly blýskl Domča a hatrikem Max.A v bráně nepřekonatelný Filda, který podruhé udržel čisté konto. Opět pochvala, protože jste chtěli neustále hrát. Kluci dnes z Vás byla vidět obrovská chuť a radost z fotbalu. A o to přeci v našem případě jde!!!
Za dnešek tedy VELKÁ POCHVALA VŠEM!!!!! Velmi mě potěšilo, s jakou kvantitou jste konečně schopni převádět dovednostní um, který neustále pilujeme v tréninku.
Za 14 dní si zahrajeme druhé kolo tohoto turnaje. A věřím, že pokud podáte takové výkony jako dnes, tak jste schopni si po fotbalové strance vykopat na hřišti nadstavbu v podání finálového klání Zimní ligy. Po fotbalové stránce by jste si to určile zasloužili.
Tak kluci zregenerujte a budu se na Vás těšit v pondělí na tréninku.

FC VSetín:
Zezula, Kalabus, Zbranek J., Kopřiva, Jašek, Hajda, Filák, Juřínek, Svoboda a Šíma
FC VS - Juřinka 1:0 (Šíma)
FC VS - Hošťálková 1:2 (Šíma)
FC VS - sd Vidče/V.Bystřice 0:2
FC VS - sd Ratiboř/Kateřinice 10:0 (Kopřiva 4x, Kalabus 3x, Zbranek 2x a Juřínek)

Na hodnocení turnaje ze Zašové se těšme v podání trenéra Dobeše. I zde kluci zanechali významnou fotbalovou stopu a odváží si třetí místo. Takže kluci gratulace, a už se těšíme na komentář ..... :-)


13
ledna
16:43
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

sTC Cup 2018 v Púchově

Dnes jsme s kluky zavítali do zcela nové fotbalové arény s umělou trávou. Hrálo se na hříšti 50x30 m. Zde na nás čekalo 5 utkání po 18 minutách. Tak pojďme postupně co se nám povedlo a co ne.

FC VS - AS Trenčín 2:5 (Zbranek, Koňařík)
Hlavní favorit turnaje a hned na začátek. Ale my jsme s kluky z Trenčína hráli více než vyrovnanou partii. Na obou stranách bylo vidět spousta fotbalových akcí. Po jedné z dorážek jdeme do vedení. AS srovnává hlavou po rohovém kopu. Následně misky vah na naši stranu strhává Kony. Soupeř poté vyrovnává a následně z rohu otáčí skóre. A konečnou podobu výsledku dávají Trenčíňané po krásné kombinaci. Kluci za tenhle výkon obrovská pochvala. Byla radost se na Vás dívat.

FC VS - Royaldom (akademie) 0:2
Zde výkonem navazujeme na předešlé utkání. Proti klukům z jedné slovenské akademie podáváme opět luxusní výkon. I hra na míči byla více na našich kopačkách, ale soupeř narozdíl od nás své šance využívá. Ale nic se neděje. My se borci stále učíme a více nás zajímá pohled na Vaši fotbalovost než na výsledky. Ty budou důležíté až v pokročilejším věku. A po fotbalové stránce to dnes byl bohužel Váš vrchol.

FC VS - Duslo Šala 2:3 (Koňařík, Kalabus M.)
Tohle utkání již nemá z naší strany potřebnou kvalitu a přizpůsobujeme se hře soupeře. Velká škoda, protože následující soupeři by měli být hratelní. Díky našemu nedůrazu soupeř dvakrát vede. Našim borcům se daří utkání srovnat, ale 30 sekund před koncem opět inkasujeme.

FC VS - Tempo Partizánske 1:3 (Šíma)
FC VS - Žilina 0:2
Tyto dvě utkání se nám nepovedla. Opět soupeř fotbalově nevyniká a my? My se opět přizpůsobíme. Místo abychom hráli to co umíme, tak se pouštíme do silové bitvy, která své ovoce nenese. Vzhledem k tomu, jak jste turnaj začali (parádními výkony proti dvoum fotbalovým týmům), tak tyto dvě utkání byly podprůměrné. Nevím čím to je, ale když proti nám stojí výborný soupeř, tak jste schopni mu být rovnocenným soupeřem a hrát otevřený fotbal, ale jakmile soupeř nemá takovou kvalitu, tak se tomu poddáme a nejsme schopni zde prodat náš um!!!!! Kluci opravdu velká škoda. Ale aspoň víme, na čem musíme dále pracovat.

I dnes jsme se dostali directoriátem turnaje mezi oceňené. Nejlepším brankářem byl vyhlášen David Dobeš. Je vidět, že mu to mezi tyčemi svědčí :-). Svými výkony dnes byl ve hře o sošku pro nej hráče dle pořadatelů i Tom K., ale nakonec si ji po zásluze odvezl šikula z Dusno Šala, který byl dokonce ročník narození 2009. (musím uznat, že tento klučina byl hodně vidět).
Tak kluci, spočněte a v pondělí se na Vás budu těšit.


16
prosince
17:34
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Stmelování kolektivu v Zašové

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme s kluky U11 zajížděli k letošnímu poslednímu turnaji do Zašové. V nominaci se objevili všichni kluci r. 2007, kterými v klubu disponujeme (kromě nemocných). Pro tento turnaj jsem poskládal dva týmy, a to tým červený a žlutý.
Dnes to nebudu hodnotit tak dopodrobna, jelikož by z toho byla asi knížka. S kluky jsme si před zápasem řekli, že to pro nás všechny bude tzv. Team-buildingový turnaj. A potéto stránce to vše bylo na maximum. Jsem rád, že tento ročník má zdravé jádro, a jste super parta. Tým žlutých se ve skupině utkal s celky Zašová (modrá), Vigantice, Jarcová a Vítkovicemi. Kluci makali nadoraz. První dva zápasy vyhráli. Poté jsme smolně prohráli se Zašovou (vítěz turnaje) a posléze i s Vítkovicemi. Ale ani v jednom utkání jsme nebyly horším týmem. Za mě velká pochvala kluci.
Tým červený se utkal ve skupině s Valmezem, Púchovem, Zašovou (zelená) a Dubem n. Moravou. Zde jsme svou skupinu ovládli bez ztráty kytičky. Především utkání s Dubem bylo ozdobou skupiny.
Skupiny předučili žlutým boj o 5.-8. místo. V minisemifinále po penaltách proti Valmezu se probíjí do boje o páté místo. Zde ale nestačíme na Dub nad Moravou. Žluťásci, nic se neděje, Vaše hra a nasazení mělo vysoké parametry. Občas nás zradilo to štěstíčko, ale i to ke všemu patří. Náš hráč žlutých Max Kalabus byl vybrán mezintři nejlepší hráče turnaje.!!! Super Maxi!
To červení šli v semifinále proti Zašové (modré). Ryhle prohráváme 0:2. V zápětí otáčíme na 3:2. Zápas jak na kolotoči, který se přítomným musel líbit a patřil k ozdobám dnešního trunaje. 30 sekund před koncem ale dostáváme branku na 4:4 a jde se na penalty. Zde jsme jednu nedali a tak na nás zbývá boj o třetí místo. Těch slzičrk co se muselo utírat a zatlačovat bylo spousta. Ale opět je to jen důkaz toho, že Vám to není jedno. V boji o třetí místo na nás doléhá předešlá prohra, ale ač snaha a um byl super, tak soupeř trestá vše. Takže na nás zůstává brambora.
kluci dnes to bylo o soudržnosti týmu. A jsem rád jak jste si po celý den pomáhali a fandili si navzájem. A to je to nejdůležitější pozitivum dneška. Dnes jsem super dojem z Vás všech. Určitě jsme rádi, že se za námi po delší době přišel podívat Adam P., který se rval za naše barvy. Kluci, z dneška si můžete vzít spoustu pozitivního, a na tom můžeme stavět dál do budoucna. Takže já Vám ještě jednou moc děkuju za dnešní přístup a fotbalové představení.
Letos nás již čekají dva hrací tréninky a apak si na chvilku odpočineme, než naplno vletíme do roku 2018.

FC VS žlutá:
Zavadil-Kalabus M., Zbranek K., Jašek, Kopřiva, Palát, Šíma, Karola

FC VS - Jarcová 3:1 (Zbranek, Jašek, Šíma)
FC VS - Vigantice 4:1 (Kopřiva 2, Karola, Šíma)
FC VS - Zašová m. 2:3 (Kalabus, Zbranek K.)
FC VS - Vítkovice 2:4 (Palát, Šíma)

FC VS - V.M. 3:2 po penaltách (Kalabus M., Kopřiva)
FC VS - Dub 2:5 (Kalabus 2)

FC VS červená
Zezula-Koňařík, Filák, Kročil, Zicha, Pavlačka, Zbranek M., Kalabus A.

FC VS - Púchov 3:0 (Pavlačka 2, Filák)
FC VS - V.M. 2:1 (Pavlačka, Kročil)
FC VS - Zašová z. 6:1 (Zbranek M. 3, Koňařík 2, Filák)
FC VS - Dub n. M. 2:1 (Pavlačka, Koňařík)

FC VS - Zašová m. 4:5 po penaltách (Kročil 2, Pavlačka, Koňařík)
FC VS - Vítkovice 1:4 (Kopřiva)


10
prosince
18:20
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Turnaj v Púchově

FC Vsetín - žáci
Sobotní program jsme vyplnily účastí na turnaji v Púchově za účasti dvou týmů z Česka a šesti ze Slovenska. Chlapáci, za tento turnaj Vás musím pochválit, jelikož jste ukázali obrovskou soudržnost a po celou dobu jste se prezentovali jako bezva parta a chovali jste se jako tým. Velmi mě potěšilo, s jakou vervou jste se dokázali vyrovnat s tvrdostí slovenských chalanů. Hrálo se každý s každým po 13 minutách hracího času.
Na začátek jsme sehráli bitvu proti Bánovcům. Jsem rád, že se nám vyhýbají prvozápasové dřímánky. Jediné co nás zaskočilo, tak byla ta zarputilost a nasazení v osobních soubojích soupeře. Ale to mají v krvi všichni sousedé ze Slovenska již od malička. (Škoda, že tato vlastnost aspoň v nějaké míře nezůstala po rozpadu i v ČR). Utkání je to velmi vyrovnané, my se snažíme od začátku hrát fotbal, ale narážíme na urostlé kluky Bánovců. Po dvou nedůrazech před naší brankou soupeř trestá dorážkou. Ale pochvala, protože jste se vždy zvedly a po kombinačních akcích srovnali.
Poté nás čeká sousední Valmez. Musím přiznat, že oproti minulému vzájemnému střetnutí mě soupeř překvapil. Nic nenakopával, a byla to bitva o Valašsko. Z této vyrovnané bitvy se štěstím vycházíme jako vítězové, a je na klukách vidět obrovská úleva a radost. Na klukách je vidět každá radost i zklamání.
Následují dvě z naší strany řekl bych fantastické utkání. Na hřišti svádíme nevídaný boj s kluky ze Žiliny. Ti na nás vletěli jako uragán. Prohráváme 0:2 a 1:3. A je průser. Klukům tečou z očí dnešní první slzičky. Borci nic se neděje makáme dál. A ten třetí gól v naší síti působí jako kouzlo na naše kopačky. Najednou dominujeme, je nás plné hřiště a po krásných akcích doplněné individuálními dovednostmi a perfektním zakončením srovnáváme. A aby toho nebylo málo, tak 70 vteřin před koncem skóre otáčíme. No BOMBA kluci. Ta euforie, která v klukách propuká ještě na hřišti. To je nádhera. Proto to kluci děláme. I mě to dojalo :-). A další soupeř? MFK dubnica. Řekl bych, že po našich borcích druhý nejfotbalovější tým turnaje. Když Max po individuální akci otevírá skóre, tak přejímáme otěže a hra snese vysoké měřítko. Soupeř začíná hrát ostřeji, ale my se držíme a nenecháváme si nic líbit. Super kluci, konečně jste ukázali stejně jako v utkání s Žilinou, že zde nebudete pouze za otloukánky. Soupeř poté po rohu srovnává. Kluci chtějí utkání zvládnout a nastává moment, kdy Max jde z půlky sám na brankáře. Na hranici vápna přichází zezadu kosa jako PRASE. A rozhodčí? Ten zůstal klidným, ajko by ani zákrok neviděl. Ač jsem velmi klidný, tak tohle bylo pro mě jako píchnutí do vosího hnízda. A vysvětlení ze strany sudího bylo, že Max zakopl o protihráče, který běžel za ním. No coment!!!
Poslední tři utkání s Púchovem červeným, černým a Bytčí nebyly ze stran soupeře o fotbalovosti, ale pro nás hlavně vše přežít bez zranění. Tvrdost již byla na hraně únosnosti. Když se snažíme prosadit individuálně, přichází kosa, který je mnohokrát přecházen. Tyto tři utkání sice prohráváme, ale se vztyčenou hlavou, a můžeme si říct, že zde vyhrál soupeř, který pouze nakopával míče přes půlku a z těchto brejků dával góly. S oběma celky Púchova dostáváme všechny branky až v samých závěrech utkání.
Borci jsem rád, že jste dnes předvedli pěkné výkony, které byly obohaceny o dovednostní přechod 1:1. Co nám dnes turnaj dal, tak to bylo obohacení o počínání v osobních soubojích, jelikož tato činnost dnes převládala u soupeřů nadevším. Jsem rád že i přes drobné šrámy jsme odjížděli domů v pořádku.
A ty slzy po posledním zápase, které jsem viděl v šatně, mě utvrdili, Vám není nic jedno a stejně jak se umíte radovat, tak Vás trápí i neúspěchy. A dnes toho byly ty potoky důkazem. Zato Vám dávám ten největší palec nahoru. Tak se zotavte, a v pondělí se na Vás všechny těším na tréninku.
FC Vsetín:
Dobeš, Filák, Králík, Kalabus M.+ A., Filgas, Fusek, Zezula, Jakeš
FC VS - Bánovce 2:2 (Zezula, Kalabus M.)
FC VS - V.M. 2:1 (Filák, Fusek)
FC VS - Žilina 4:3 (2x Jakeš, Filgas, Fusek)
FC VS - MFK Dubnica 1:1 (Kalabus M.)
FC VS - Bytča 0:4
FC VS - Púchov červení 0:2
FC VS - Púchov černí 0:1


07
prosince
18:43
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Přátelák opět proti Vsetínským U12

Dnes jsme opět v rámci tréninku sehráli třetí přátelák s našimi U12. A opět to bylo pro nás přínosem. Díky za každé takové utkání, které nám ukáže to, v čem jsme se dokázali zlepšit a posunot, ale také nám ukáže, na čem je potřeba stále a usilovněji pracovat.
V minulém vzájemném střetnutí jsme soupeře zaskočili naší aktivitou a pohybem. Dnes jsme bohužel dostali facku hned v první minutě. Ale kluci jsem rád, že nešly hlavy dolů a Váš výkon měl stoupající tendenci. postupem času jste se začali osmělovat a pokoušet se o přechod do útoku. Chvílemi nám dělal problém se pohybovat. Tady vždy musíte makat všichni v plném počtu!!!! Zde nám dvanáctky toho ale moc nepovolí a naše hra končí vždy před snahou o zakončení. Druhá část byla z naší strany super. Bylo vidět, že chcete hrát a najednou když jste do toho dali všichni a všechno, tak jste dokázali ohrozit i branku soupeře a třikrát ji rozvlnit. No, ale nebudu si nic nalhávat. Těch šancí na rozvlnění sítě bylo daleko a daleko více :-)). Zde jsme sehráli i výborně směrem dozadu. Byly vidět i dovednosti, takže za druhou část velká pochvala. Do závěrečné části jsme vstoupili tak, jak jsme zakončili druhou. Velká aktivita a snaha. Ale následně začali docházet trochu baterky, a tím i Vaše jednodušší hra, pkdy při odkopech i neodkopech končil míč na kopačkách soupeře a ten to dokázal střelami z dálky potrestat.
Ale kluci za dnešek a přístup Vám děkuju, opět jste ukázali, že jste schopni se rvát se staršími kluky. A právě taková utkání Vás budou i nadále posouvat dál a výš ve Vašich fotbalových dovednostech. Tímto jsme ukončili naše účinkování venku a na chvíli se uschováme pouze do sportovišť krytých.

FC VS U11 - FC VS U12 0:3, 3:1 (Filgas, Zbranek, Kalabus M.), 1:3 (Šíma)


23
listopadu
20:24
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Odveta proti nasim U12

Na dnešní odpoledne jsme si po 14 dnech domluvili v rámci tréninku odvetu proti našim U12. S trenérem jsme se domluvili na 3x 25 minutách. Tak jak odveta dopadla?

Od prvních sekund jsme soupeře překvapily naší chutí, nasazením a bojovností. Největší problém jsme jim dělali naší aktivitou při napadání. Do 18 minuty to bylo utkání nahoru a dolů, ale stále se čekalo, kdo první rozvlní síť soupeře. Naše aktivita byla na maximální hraně možností, a tak se kluci nechali strhnout a v závěru dovolili soupeři vstřelit tři góly z brejků. Jsem rád, že hlavy zůstaly nahoře a neupustili jsme dnes od celkem náročného pojetí hry. Jsem rád, že konečně jste schopni využít a vypomoci si dovednostním přechodem v souboji 1:1, aniž bych Vám radil.

Druhá část byla opět plná pěkných akcí na obou stranách, ale s rozdílem, že jsme zde tahali za delší konec a soupeř musel dotahovat. Každou vstřelenou brankou nebo povedenou akcí šlo sebevědomí nahoru!!!! Chlapáci BOMBA! Jen škoda občasného zbrklého řešení situací. Ale chybičky k fotbalu patří. Bez nich by nepadaly góly a pak by se nebylo na co dívat. Ale stále se učíme, takže chybičky si nebudeme vyčítat, ale budeme se z nich učit.

Závěrečná část jako přes kopírák. Spousta chuti s nasazením, spousta tvrdých osobních soubojů a maximálního úsilí na naší straně. Trenér soupeře v minulém střetnutí stáhl hru na 6 hráčů. Dnes to udělal také (i když mě to mrzelo), protože i proti sedmi jsme byly více než vyrovnaným soupeřem, a chtěl jsem, aby to kluci odmakali tak, jako dosud.

Kluci za dnešek velká pochvala. Tak jak jste makali dnes, tak jsem Vás ještě snad ani neviděl. Vydrželi jste v nasazeném tempu celých 75 minut. Vaše chuť a síla v nasazení dnes snese vysoké měřítko. Já jsem věděl, že to ve Vás je, jen to chtělo probudit. A HURÁÁÁÁÁ – dnes jste to ukázali.

Jsem rád, že jsem dnes využil všechny kluky, kromě omluvených, kteří jsou zranění nebo nemocní. Určitě Vám na dálku fandili :-)

FC VS U11 – FC VS U12 9:10

Branky: 2x Jaky, 2x Max, Mates Fusek, Zajko, Marťa S., Tom F., Adam

Sestava: Dobeš – Kalabus M, Jakeš, Králík, Kročil, Filák, Svoboda, Kalabus A., Jašek, Šíma, Fusek, Zbranek, Palát, Kotrla


21
listopadu
09:19
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

V prosinci přivítáme zajímavého hosta

Dne 13.12. 2017 od 16:30 hod. se naší tréninkové jednotky v tělocvičně na Rybníkách zúčastní Tomáš Gladiš, který je špičkový český mladý fyzioterapeut.
Vystudoval na Univerzitě Palackého v Olomouci a své kvality prokázal poměrně brzy u Rakouské reprezentace horských kol. Od té doby se posunul odbornostně tak vysoko, že si ho vybrala profesionální cyklistická stáj první kategorie BORA Hansgrohe. A komu že Tomáš Gladiš pomáhá? Mezi jeho klienty patří Leopold König, Rafal Majka nebo trojnásobný Mistr světa v silniční cyklistice Peter Sagan. A naši kluci si s Tomášem užijí jeden trénink zaměřený na protahování, strečink a dozví se, jak předcházet svalové únavě.
Tomáš Gladiš bude své praktické i teoretické zkušenosti předávat za pomoci našich kluků kategorie U11.
Tímto na naši TJ zveme i ostatní trenéry našich kategorií. Může to být skvělá zkušenost a i inspirace do další práce s našimi malými fotbalisty.


18
listopadu
17:58
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Bronzová sobota v Zašové

FC Vsetín - žáci
Dnešní sobotu jsme strávili na prvním halovém turnaji v Zašové, kde se vždy již několik let vracíme, protože zde kolem mladých fotbalistů je perfektní parta trenérů, a my jsme rádi, že si na nás vždy v pozvánkách vzpomenou. Dnešní turnaj měl předpoklad ke spoustě gólů, protože se zde prvně hrálo na branky 5x2 m. A oto přeci jde. Kluci dávejté góly a mějte radost z fotbalu. A taky že tomu tak bylo a všichni se zde radovali celkem o něco více než 200 krát. Paráda!!!
Na začátek jsme se utkali s celkem Kozlovic. Tento tým kluků není pro nás neznámou. Soupeř má velmi kvalitní základnu šikovných kluků. My jsme se vyhnuli našemu prvozápasovému dřímání, které si vybral soupeř a v poklidu si kluci užívají první radost z vítězství.
Ale co následuje poté? No ......
Utkání s kluky ze Zašové, která má daný ročník kluků velmi šikovných, tak to začínáme jako z hororu. Vyhrajeme los a rozehráváme. Ale naše rozehra není ideální a soupeř ve 3 sekundě trestá!!! Následuje druhý gól a naše úplná rezignace. Zašováků je plné hřiště a my si to vyžíráme až do konce. Zaslouženě dostáváme sedmičku!!! Kluci ach ta hlava!!!!
Třetí zápas a opět Zašová, ale kluci namíchaní 07 a 08. Jsem rád že jste se otřepali a podali lepší výkon. Ale pořád to z naší strany nebylo to co bych očekával. To že vedeme, není důvod k polevení. Takže po zápase jsme si s kluky sedli. Vzali propisku a papír a začali si něco kreslit, psát a povídat. A ono to sedlo na úrodnou půdu.
Následující tři utkání proti Jarcové, Valmezu a Starém Městu jasně dominujeme. Je zde spousta individuálních přechodů 1:1 doplněné o maximální nasazení a bojovnost. Ta chuť, která z Vás sršela byla vidět na míle daleko. Dokonce jste svým pojetím Valmez a Starě Město donutili pouze k nakopávání. Kluci SUPER. V posledním utkání jsme navázali na předchozí mače a soupeře doslova drtíme. Chuťově je to na 130%, bojovnost a nasazení taktéž, a tak šlo jen o to, kolikrát rozvlníme síť kluků z SK Zlín. Dnes si celý turnaj prvně odchytal Davča D., který byl pro kluky v poli velkou oporou a jistotou. Ale pochvala směřuje i na všechny hráče v poli, protože za 91 minut jsme dostali pouze 13 branek. Takže super práce VŠECH!!! Dnes jste působyli jako opravdový TÝM!!!
Po odehrání všech utkání jsme zůstali Kozlovice, Zašová 07 a my na 18 bodech, a tak o bednovém umístění rozhodoval počet vstřelených branek. A zde nás oba předčili. Ale i tak kluci velká pochvala. Jsem rád, že se nám začínají vracet ty silové tréninky z tělocvičen, protože konečně nejsme za ty otloukánky a jsme schopni se rovnat i urostlejším soupeřům a tyto souboje vyhrávat. Takže kluci žádné dřímání na vavřínech, ale hurá do dalšího poctivého trénování. I zde Vás chválím všechny (i ty kteří dnes nebyli) protože Vaše účast na TJ je téměř dokonalá.
Již se na Vás těším na dalším tréniku ......

Sestava:
Davča Dobeš - Tom Filák, Tom Králík, Luky Jakeš, Luky Filgas, Ráďa Šíma, Davča Jašek, Jirka Palát, Davča Kročil

FC VS - Kozlovice 4:1 (Jakeš, Šíma, Filgas, Kročil)
FC VS - Zašová 07 2:7 (Filgas, Palát)
FC VS - Zašová 08 5:1 (2x Jakeš, 2x Filák, Kročil)
FC VS - Jarcová 8:1 (4x Filák, 2x Jakeš, Filgas, Jašek)
FC VS - Valmez 4:1 (Jakeš, Palát, Filgas, Šíma)
FC VS - S. Město 4:2 (3x Jakeš, Palát)
FC VS - SK Zlín 9:0 (4x Šíma, 3x Palát, 2x Jašek)

1. FK Kozlovice 18 b. (48 gólů)
2. Zašová 07 18 b. (42 gólů)
3. FC Vsetín 18 b. (36 gólů)


11
listopadu
11:41
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Přátelák proti našim U12

Ve čtvrtek jsme v rámci tréninku sehráli po domluvě přátelák s našimi kamarády z U12. Utkání se hrálo celkem 70 minut hracího času.
Začátek byl z naší strany opět jako vždy s přehnaným respektem k soupeři. Borci, čeho se pořád bojíte? Vždyť to jsou stejní kluci jako Vy, co se fotbal učí a hrají ho rádi!!!! Bohužel ty začátky zápasů nás trápí celý podzim ve všech formách utkání.
Po 15. minutách jsme se trochu oklepali a začali trošinku hrát. Vytvořili jsme si i dvě šance, ale finální fáze nebyla ideální. Škoda, tohle Vás mohlo nakopnout. Druhá část byla z naší strany dobrá. Snaha byla, ale spíše to bylo takové bojovné utkání ve středu hřiště. Stále máme tendenci hru zhušťovat, namísto toho, abychom využili celou plochu hřiště. Soupeř nám dává góly po našem nedůrazu. Ale i dvě krásné branky, kterou dává z voleje jeden z hráčů soupeře a pak následně Kuba na bližší tyč. V této části koriguje skóre naší první brankou Filda. Do třetí části trenér posílá do pole o jednoho hráče méně. Nám začína pomyslná přesilovka. Ale především rychlost Konyho a Máry nám dělá problémy. Síla v osobních soubojích s urostlejšími protihráči taktéž. Ale my jim to strašně ulehčujeme tím, že nevím z jakého důvodu před kluky uhýbáte, bojíte se jít do souboje. Na tréninku lítají jiskry, jste schopni se dokopat, ale v zápase NE!!!!! Nicméně utkání bylo po všech stránkách pro nás přínosem. A ukázalo nám to, na čem je stále potřeba pracovat. Úplně jste odstoupili od dovednostního přechodu 1:1. Za celých sedmdesát minut to vyzkoušeloi 3 kluci!!! Hoooodně máááálo!!!! Do utkání zasáhlo 15 hráčů.

FC VS U11 - FC VS U12 2:12 (2x Filip Zezula)

Ještě než nás počasí úplně zavře do tělocvičen, tak bychom po dohodě s trenérem U12 sehráli odvetu a ve hře jsou ještě PU s Fastavem. Tak snad se to podaří vykomunikovat a budeme mít možnost sehrát další kvalitní přáteláky.


28
října
15:43
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Memoriál R. Janáče v Lužné

FC Vsetín - žáci
Na sobotní dopoledne jsme byli pozváni na sehrání Memoriálu R. Janáče do Lužné. Turnaje se měly účastnit celkem 4 týmy. My jsme opět jeli sbírat zkušenosti s našimi kluky U11 a mladšími proti celkům žákovských. Bohužel se dvě družstva nedostavila. Tak jsme se dohodli, že si dáme s celkem sd Val. Polanka/Lužná mezi sebou 3 x 30 minut, aby si kluci pořádně zahráli. A o to přeci jde !!! Jen ať kluci hrají, hrají a hraji.... .
První třicetiminutovku jsme začali, jak je nám vlastní. Přílišný respekt ke klukům soupeře, kteří svou výškou vyčnívali nad ostatními jako Eifelovka. Zhruba po 15 minutách naši borci zjišťují, že se soupeřem jde hrát a začínají se osmělovat. Utkání tak dostává zcela jiný obraz. Naši kluci začínají jezdit jak se říká po pr...., soupeři nic nedarují. Ikdyž občas proti nám hraje terén, tak se snažíme i o dovednostní přechod 1:1. I zde je nám to kupomoci. Bravo hošani. Kluci se střídají na různých postech a zkouší si co se učí v průběhu tréninků. V první části podal v bráně Tadeáš perfektní výkon. Soupeř nám sice naložil pár gólů, ale to se nic neděje. V první pauze se Tadeáš domluvil s Davidem D., že se v bráně vymění.
Druhá část patřila našim klukům, kde podali výkon na hranici svých možností. Někteří si i říkají, že další střídání si odpočinou, hlásí se i ze hřiště o odpočine. Opět kluci pochvala. Když tam dáte vše a něco naví, což z Vás dnes sršelo, tak je fajn, kdy máte dost a je třeba dobít baterky. V této části si již vypracováváme po krásných akcích i šance, ale občas až zbrkle se snažíme zakončovat. A na druhé straně? Tam se až zdálo, že si Davča svou bránu začaroval a podává v ní neskutečný výkon, který snese vysoké hodnocení. A když už je překonán, tak má spolehlivé spoluhráče, kteří i na lajně za něj zaskakují a pomáhají. Zase jen pochvala pro všechny.
Třetí část? Zde už je to celkem namoral. Minutáž je pro někeré velká i vzhledem k těžkému terénu. Začátek jsme trošku prospali, ale i v chladném počasí se kluci ještě nastartovali a podali velmi kvalitní výkon. Stále se učíme hrát na větším hřišti proti starším a větším klukům. A za posledních pár měsíců jste udělali velký pokrok. Borci, za dnešek Vám dávám palec nahoru. Jsem rád jak jste k utkání přistoupili, a o to víc mě těší, že jste působyli jako obravdový TÝM!!!! Dnes to z Vás bylo cítit celých 90 minut. Taktéž díky Konymu, Kafuovi a Zbraňovi. Jsem rád, že tito kluci nám nikdy neodřeknou pozvánku, protože určitě patří do Vaší party. Davča si dnes vysloužil sošku pro NEJ gólmana. Ale Vy všichni si zasloužíte pochvalu a ocenění za to jaký jste TÝM!!!!!!! :-)
Jo a Maxi, ty se nezapomeň v týdnu přihlásit o slíbenou čokoládu :-)

FC VSetín U11
Pala, Králík, Filgas, Dobeš, Jakeš, Kalabus M+A, Palát, Jašek, Filák, Koňařík, Zbranek J., Juřínek, Šíma, Fusek, Svoboda

Val.Polanka/Lužná - FC VS
6:0, 1:1 (Filák), 6:2 (Šíma, Fusek)


22
října
18:49
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Podzim v podání našich kluků U11

FC Vsetín - žáci
Přípravu na novou sezónu jsme začali 1. srpna.. A to v hojném počtu, kdy kádr činil 21 hráčů. Před přípravou tuto partu opustilo 5 kluků, kteří se zapojili do přípravy s U12 a naopak jsme přivítali 5 kluků, kteří stále spadají do U10. A jsem rád, že do týmu zapadli výborně a starší kluci je berou jako sobě rovné. V průběhu přípravy jsme sehráli několi PU a trianglů. Zde jsme si osvojovaly návyky z tréninků. Velká pochvala Vám kluci patří za účást na TJ. Přáteláky jsme vyplňovali i týdenní tréninkové bloky, aby toho kluci co nejvíce odehráli. Pro soutěžní sezónu jsme se rozhodli hrát MU v rámci okresní soutěže mladších žáků. Tudíž větší hřiště, více hráčů v poli, starší kluci (výška, síla ...). Za Vaše výkony opět velký palec nahoru, protože ani v jednom ze sedmi utkání jste nebyly horším týmem. Fotbalovost byla vždy na straně Vsetínských kopaček, a to je velmi pozitivní. Každé utkání jste makali po celých 60 minut nadoraz. Byla ve Vás vidět touha, chuť, nasazení, bojovnost a HLAVNĚ RADOST z fotbalu. Ikdyž to někdy proti starším klukům ( i o 2-3 roky starším) hodně bolelo a šli jste nadoraz, tak jste se nevzdali a chtěli ukázat, že jste schopni se s nimi rovnat. A nejen, že jste se rovnali, ale mnohdy na Vás byla radost se dívat jak se fotbalem bavíte, a soupeř toho měl naopak plné brýle, jelikož jste jej převyšovali (vašimi dovednostmi a nasazením). Kluci za tuto část sezóny Vám patří velká pochvala. Nově jsme se také účastnili mládežnického poháru Ondrášovka Cup, kde jsme přešli přes předkolo a kvalifikovali se do kvalikace, kde jsme měli možnost se poměřit s celky zvučnějších jmen. Za to jsme byli velmi rádi a určitě ostudu jsme neudělali ani na tomto fotbalovém poli. Nyní budeme pokračovat v trénincích, které zkusíme ještě dle počasí doplnit nějakým přátelákem, než se schováme do haly. Poté v rámci zimní přípravy sehrajeme spoustu kvalitních halových turnajů, abychom byli na jaro nachystáni zase o něco lépe. V hale zamakáme na síle, výbušnosti, rychlosti a hlavně na práci s míčem. Tudíž stále budeme zdokonalovat dovednosti, aby to z Vás potom na hřišti sršelo automaticky. Toť vše k podzimu našich kluků ....! Samozřejmě děkujeme i za podporu našich fans rodičů, kteří Vám byli vždy tou patřičnou podporou.


12
října
18:44
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Kvalifikace Ondrášovka Cupu U11 - Vítkovice

FC Vsetín - žáci
Dnes na naše kluky čekalo sedm vysoce kvalitních soupeřů v rámci kvalifikace Ondrášovka Cupu, které se hrálo na umělé trávě na MFK Vítkovice. Čekalo na nás celkem 140 hracích minut. Tak pojďme na sumář.
První utkání proti HFK Olomouc. Z naší strany prospané utkání (naše klasika prvních mačů). Bohužel, protože zvláště na sebevědomí mají naše starty vždy daný účinek. Soupeř nás k ničemu nepustil, a když jsme se vydali na steč, tak soupeř měl vzadu klučinu 170 cm vysokého, a ten si to v klidu odklusal a obral nás o míč. Od tohoto utkání už mohlo být vše jen lepší.
A jdeme na Vítkovice. Z naší strany o 100% lepší výkon. Již se začínáme snažit a roste i chuť zahrát si fotbal. Přidáváme na bojovnosti. Průběh utkání byl na vysoké úrovni. Po proměněné penaltě Kafua srovnáváme na 1:1. Následně nám byla upřena opět penalta rozhodčím. Ale soupeř v závěru strhává vedení na svou stranu. Herní projev výborný, ale my prostě soupeřům šance nabízíme sami, a ten je trestá. My si šance musíme tvrdě vydřít, ale koncovka skřípe. Nicméně zde je pochvala na místě. Tak kluci, jen to přenést do dalšího utkání.
A je tu Vyškov. Opět ale polevujeme a ustupujeme od kvality. Soupeř trestá naše pobídky ke skórování chladnokrevně a je z toho další prohra.
Následné utkání se Sigmou Olomouc byla pro nás jiná kapitola. Soupeř hraje krásný, rychlý, kombinační fotbal. K ničemu nás prakticky nepouští (vlastně ani na svou polovinu). Na hru Sigmáků byla opravdu velká radost se dívat. Kluci zde jsme prostě bez šance.
A je tu odveta s Kozlovicemi, které nás jako jediní porazili v předkole. Do 16 minuty dominujeme, jsme lepší na míči, kluci opět dřou na maximum. Ale poté v 17 minutě přichází ojedinělá akce soupeře a prohráváme. Bohužel, když dostaneme gól, tak se sesypeme jak domeček z karet vše jde ............!!!!!! Škoda, zde jsme si zasloužili více.
Sám jsem se těšil (i když s obavou) na utkání s kluky SFC Opava. Myslím, že naše nejlepší představení dnešního dne. Zde jste se vymáčkli na 200% procent. Jezdili po zadku, makali, mluvili, hecovali se a utkání mělo na obou stranách bezvadnou kvalitu. Bohužel my opět neproměňujeme a soupeř trestá. Ale my jsme se nesesypali, a makáme dál. Perfektní tlak na míč, pořád chceme, a najednou i skvělí kluci Opavy neví kudy kam. A i opavští fanoušci měli zřejmě strach, jelikož již od 16 minuty pokřikovali na rozhodčího - ukonči ten zápas :-). Neukončil, a tak kluci svedli po celých dvacet minut parádní bitvu s pozdějším vítězem (Opavští kluci neztratili dnes ani bodík). Poslední utkání s Kroměříží v nás vyvolávalo aspoň malou víru v to, že by si kluci alespoň jednou mohli užít vítězný pokřik. Opět utkání nahoru a dolů, ale pořád ta samá písnička. My NE, ale soupeř ANO. Ten své šance promění. Utkání s celky Vítkovic, Opavou, Kozlovicemi a Kroměříží nám ukázali, že když makáme naplno a děláme co máme, tak jsme schopni s nimi hrát dobrý fotbal a konkurovat i mládežníkům ligových týmů. Ale zde platí, že musíme jet na 120% minimálně. A dnes jsem viděl, že to jde. Dnes jste si připsali kluci krásné utkání, z kterých si můžete vzít jen to dobré. Borci díky za Vaše účinkování v letošních dvou kolech tohoto pohárů. Určitě jste ostudu neudělali, ba naopak s porcí těchto kvalitních zápasů rostla i naše kvalita.

Sestava: Pala - Juřínek, Kopřiva, Zbranek Kuba, Hajda, Kalabus, Palát, Svoboda, Kročil, Šíma, Zicha, Jašek, Filák, Králík, Jakeš


07
října
12:52
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Velmi kvalitní výkon na půdě Polanky

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme sehráli své poslední podzimní mistrovské utkání proti Valašské Polance. Utkání jsme měli sehrát doma, ale počasí nás donutilo (vzhledem k obsazení našich ploch), abychom utkání sehráli na hřišti soupeře, za což děkuji trenéru Val. Polanky, že nato přistoupil a utkání se mohlo odehrát.
Na hřišti v Lužné na nás čekal těžký terén a soupeř, který ve svých řadách má většinou kluky r.05. I tak jsme do utkání šli odhodláni nenechat zde svou kůži lacino. Utkání se dá shrnout tak, že naši kluci chtěli, a hlavně hráli pěkný fotbal, a soupeř, tedy dva hráči soupeře dávali branky. Soupeř hrál na tři max. pět dotyků a vše tlačil na hroťáka, který dával góly. Nutno ale podotknout, že některé góly byly krásné. A my ? Naši kluci hráli fotbal, kdy se do přechodu zapojili všichni, kteří byli v daný moment na hřišti a počet dotyků s míčem byl několikanásobně vyšší.
Dnes našim klukům není co vytknout. Podali, až bych řekl jeden z nejlepších výkonů podzimní části. Dávali do toho vše, co po nich vyžadujeme. Bylo tam enormní nasazení, snaha, chuť, bojovnost, a přes riziko silovějšího a vyššího soupeře se pokoušeli o dovednostní přechod 1:1. A jsem velmi rád, že i proti o 2-3 roky starším klukům se krásně za pomoci individuální dovednosti naši borci dokáží dostat a dále pokračovat v akci. Vytvořili jsme si i několik pěkných akcí, ale síly logicky ve finální fázi trošilinku chyběli. Za dnešek máte kluci velkou pochvalu. Váš výkon byl dnes velmi pozitivní. Takže, nedívejte se na výsledek, ale nato, jakým fotbalem jste se dokázali rovnat a prezentovat. To je ve vašem vývoji po fotbalové stránce to nejdůležitější. Opět jste ukázali, že jste schopni věci z tréninku přenášet i do náročných utkání. Ale opět palec nahoru, protože Váš výkon snesl vysoké měřítko. Takže, tímto jsme ukončili mistrovskou část sezóny, a teď již budeme trénovat a čekají nás ještě nějaké přátelké utkání (v jednání) a přes zimu mnoho kvalitních halových turnajů. Ve čtvrtek se pojedeme poprat v kvalifikaci Ondrášovky Cupu do Vítkovic. Tak našim borcům všichni, kteří nebudete přítomni na místě, tak aspoň na dálku držte palce.

sd Val.Polanka/Lužná - FC Vsetín U11 8:1

sestava: Pala - Kalabus, Jakeš, Králík, Kročil, Dobeš, Filgas, Fusek, Jašek, Zicha, Filák, Švagera, Palát, Zezula, Šíma


03
října
17:28
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Kvalifikace Ondrášovka Cupu U10

FC Vsetín - žáci
Na dnešní den jsme si cca před měsícem vybojovali v předkole účast na kvalifikaci Ondrášovky. Cesta sem vedla přes 110% výkon všech hráčů. Dnes to procento bylo u většiny na menším čísle, a i tak to vypadalo. Dnešní účast byla pro nás takovou nadstavbou a zárukou 7 kvalitních soupeřů.
Do turnaje jsme vstoupili utkáním proti Přerovu. Zde jsme byli šťastnější a na dlouhou dobu si připisujeme první vítězství. Následuje utkání proti Fastavu. Zde je to o našich chybách, které soupeř chladnokrevně trestá a vysoko vítězí.(bohužel, ve většině tyto šance pro soupeře vytváříme my sami :-(, naší lehkovážností a laxním přístupem). A opět soupeř z kategorie vysoké kvality - Slovácko. Zde předvádíme jeden z nejbojovnějších utkání, a ze strany soupeře to není takový válec. Nám se i daří proměnit šance, a je z toho sice prohra, ale se vztyčenou hlavou. Poslední utkání před pauzou hrajeme s Prostějovem. A zase ta samá písnička. Soupeř z kategorie hratelných, ale to by jsme nebyli my, abychom soupeři výhru nedarovali našimi chybami. A to jsme byli v poli šikovnější!!!! ŠKODA, ŠKODA A ŠKODA. Po obědě nás čeká porce tří utkání. Začíname s domácím Frýdkem a poté následuje utkání proti Kroměříži. V těchto utkáních byla fotbalovost na naší straně, ale ..........!!!!! Pořád to samé!!!!!! :-(. S Frýdkem prohra o gól. A Kroměříž??? Za stavu 4:4 nedáváme tutovku a v poslední minutě opět darujeme při naší chybné rozehrávce rozhodující branku soupeři!!! Poslední utkání nás čeká proti Třinci. Brzy se ujímáme vedení a vytváříme si tříbrankový náskok. Soupeř ale opět trestá a do poslední minuty se hraje fotbal nahoru a dolů. Se štěsím odoláváme, a tedy kvaldu ukončujeme jak jsme ji začali (vítězstvím). Kluci dnes to nebylo úplně ono. Chybělo tam větší nasazení, touha rvát se o každý metr hřiště a hlavně bojovnost. Když už to nejde fotbalovostí, tak to musíte nahradit bojovností. Letošní ročník byl pro nás premiérou v tomto poháru. Tak doufám, že zkušenosti nasbírané budete přenášet do dalších utkání a příští rok to zkusíme v Ondrášovce zase. Ale i tak Vám děkuji za reprezentaci našeho klubu v těchto dvou dílech kvalifikací.Na finálový turnaj se dnes kvalifikovali Slovácko a Fastav. Gratulujeme těmto klubům a jejich hráčům.

FC VS - Přerov 3:1 (Jaky, 2x Mates)
FC VS - Fastav Zlín 0:6
FC VS - 1.FC Slovácko 3:6 (Mates, Dobi, Liki)
FC VS - Prostějov 1:4 (Filgi)
FC VS - MFK F.-M. 2:3 (Mates, Filgi)
FC VS - HS Kroměříž 4:5 (2x Mates, Zajko, Jaky)
FC VS - Třinec 3:2 (Zajko, Jaky, Mates)


01
října
16:29
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

U11 vítězně v Ústí

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme sehráli předposlední kolo podzimní části soutěže na půdě domácího Ústí. Utkání bylo po celých 60 minut pouze o naší hře a o tom, co si kluci jsou schopni v zápasové zátěži dovolit a vyzkoušet, jelikož soupeř nás vůbec neprověřil. Hra Ústí byla založena jen na vykopávaných míčích brankářem a myšlenkou, zda se tento nákop ujme k nějakému brejku. Nestalo se tak. Naši borci na to byli připraveni. Fotbalovost byla pouze na našich kopačkách, ale......!! Chlapáci, stále děláte ty samé chyby. Malá individuální práce s míčem (ačkoliv to stále drilujeme v tréninku, a vím, že to umíte) a zbytečně si stále zmenšujete herní prostor. Zde je potřeba využívat celého hřiště, abychom zbytečně nevytvářeli zahuštěné prostory. Nutno Vás ale pochválit, že každou akci se snažíte zakončovat, a i díky tomu jste dnes vstřelili i krásné branky. Kdyby jste byli někdy klidnější a místo nenachystané střely (ačkoliv času jste dnes měli na vše dost), si míč připravili jedním či dvěma dotyky, tak se mohla síť soupeře vlnit vícekrát. Z tábora soupeře lze vyzdvihnout gólmana, který nám toho také spoustu pochytal. Hra našich kluků vzhledem k věku je slušná. A pokud tam přidáte tu nadstavbu dovednostní, tak to bude SUPER!!! O čisté konto dnes Jenda v bráně (který zde neměl moc práce) přišel zbytečně po nedorozumění se spoluhráčem. Zde je to škoda. Tak kluci, na podzim nás čeká poslední mistrák, a to na domácí půdě. Přes týden potrénujem a v sobotu si to půjdeme užít. Tak přijďtě povzbudit naše malé fotbalisty. Všichni jste zváni. Kluci jsou rádi za každou podporu, která je jim dodávána.

Sestava: Jenda-Kuba, Jaky, Davča Z., Jašíno, Zajko, Kroča, Dobi, Max, Růža, Tom F., Filgi, Filip, Radek a Švagy
Ústí - FC VS U11 1:10
Branky: 2x Filip, Dobi, Radek, Davča Z., Tom F., Kroča, Filgi, Zajko, Kuba


28
záři
17:05
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Bronz a brambory z Prusinovic

FC Vsetín - žáci
Na sváteční čtvrtek jsme přijali pozvání k turnaji starších přípravek do Prusinovic. Zde již od rána panovalo velmi příjemné slunečné počasí. Hrálo se každý s každým, tedy 8x 15 minut. Do turnaje jsme naše U11 rozdělily do dvou týmů, aby bylo ve hře co nejvíce kluků. Přisli si zahrát i sedmičkový kluci, kteří již sbírají zkušenosti v ligové soutěži. A-tým byl tvořen kluky r.2007 a B-tým kluky r. 2008 doplněni o Domču a Toma F.. Los soutěže naše kluky postavil proti sobě již v prvním kole. Týmový pokřik si naši mladíci dali společný (byla radost vidět tu soudržnost kluků bez rozdílu barvy dresu) - kluci to byla paráda. Kluci dostali pokyny, aby si střídání řídili sami podle sebe a fungovalo to na 1. Každý si zahrál vždy na jiné pozici (jednou v zadu, podruhé vepředu atd.). Utkání bylo pohledné, byly tam vidět prvky na kterých lpíme, a nakonec mlaďoši vítězí jasně 4:0. Poté A-tým smolně prohrává s Rožnovem. Následujích pět utkání vyhrávají. S turnajem se loučí porážkou od dosud suverénního Slavonína. To B-tým ztrácí za celý turnaj pouze za opět smolnou remízu (kdy zbytečně inkasujeme v poslední minutě) s Rožnovem a porážkou od Slavonína. Dnešní hra obou družstev byla pohledná, kluci dělali co měli a s chutí si i zastříleli. Za dnešek Vám toho není moc co vytknout. Opět jste působyli týmově. Na našich kopačkách byly vidět pěkné akce, spousta střel a krásných gólů. Byly tam i úsměvy, ale také slzy ... . A-tým nakonec po součtu všech utkání skončil těsně pod stupni vítězů. O pozici Benfiky rozhodl až poslední zápas turnaje, kdy Rožnov jako jediný dokázal porazit Slavonín, a tím určil obsazení bedny. Pro naše mlaďochy to byla příčka bronzová. Za dnešek si zaslouží pochvalu všichni z tábora Vsetína. Všem kluci blahopřeji ....! Po menším dvouzápasovém výpadku jste opět pracovali tak, jak by to mělo vypadat...! :-). Po dnešní zápasové porci doplňte síly, a již v neděli nás čeká další kolo mistrovské soutěže.

FC VS A - Zavadil, Koňařík, Palát, Šíma, Svoboda, Jašek, Kročil, Zbranek,

FC VS A - FC VS B 0:4
FC VS A - Rožnov 0:1
FC VS A - Újezdec 3:1 (Kony, Kuba, Radek)
FC VS A - Soběchleby 10:1 (Radek 4, Kony 2, Růža 2, Kroča, Honza)
FC VS A - Těšnovice 8:0 (Kony 4, Jašíno 2, Růža, Radek)
FC VS A - Prusinovice 5:0 (Kony, Martin, Růža, Radek, Jašíno)
FC VS A - Troubky 5:3 (Jašíno, Radek, Honza, Kony, Martin)
FC VS A - Slavonín 2:4 (Kony 2)

FC VS B - Gio, Králík, Jakeš, Filgas, Fusek, Dobeš, Kopřiva, Filák

FC VS B - FC VS A 4:0 (Jaky, Dom, Filgi,Mates)
FC VS B - Prusinovice 5:0 (Dom, Jaky 2, Mates, Dobi)
FC VS B - Rožnov 2:2 (Dobi, Mates)
FC VS B - Troubky 4:3 (Mates 2, Gio, Jaky)
FC VS B - Újezdec 5:2 (Dom 2, Gio 2, Mates)
FC VS B - Slavonín 2:4 (Mates, Jaky)
FC VS B - Soběchleby 7:1 (Mates 2, Dobi, Filgi, Dom, Jaky, Tom F.)
FC VS B - Těšnovice 12:0 (Dobi 2, Zajko 2, Jaky 3, Mates 4, Tom F.)

1. Rožnov
2. Slavonín
3. FC VS B
4. FC VS A
...........


26
záři
19:04
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Přátelské utkání FC VS - Zašová

FC Vsetín - žáci
Dnešní odpoledne jsme pokračovali ve vložených týdenních přátelácích. Na dnešek jsme si pozvali šikovné kluky ze Zašové. Opět bylo k dispozici 16 hráčů, takže si zahráli kromě omluvených všichni. Po dlouhé době nás přivítalo slunečné počasí, takže dobrému fotbalu nahrávalo vše. Ale ejhle opak byl pravdou. Dnes naši kluci neplnili to co měli, úplně odstoupili o přechodu 1:1 a vše se snažili tlačit silou přes soupeře. Na našich kopačkách bylo mnoho nepřesností a kluci byli všude a nikde, protože nesmyslně vytvářeli hnízda kolem míče!!! Jen málo z Vás dnes pochopilo, na jakém postu hraje. Místo toho aby využili prostor hřiště, tak si vše ztěžovali a byl to spíše silový fotbal, kde moc krásy vidět nebylo. Bohužel jste navázali na ne moc povedený zápas z neděle. Ale vše je pro něco dobré. Takže i tento zápas nám ukázal na čem je potřeba pracovat. V tréninku se věnujeme jednotlivým činnostem dostatečně, ale problém nastává v jejich realizaci do utkání. ŠKODA!!!! Protože vím, že když chcete tak to jde a je to pěkná podívaná. Ikdyž skóre bylo jaké bylo, tak to nebyl dnes vůbec obraz předvedené hry. Stále jste ve fázi učení, takže budeme pokračovat v tréninku (zde chválím Vaši účast), která bývá téměř 100%. A věřím, že to opět budete přenášet i do hry, a opět to bude podívaná jakou jste schopni předvádět. Již ve čtvrtek zajíždíme k turnaji do Prusinovic, kde se budeme prezentovat dvěma týmy (rozdělení bude překvapením) :-).

FC VS - Zašová 3:1 (2x Kroča, Zbranek),5:1 (2x Mates, Dobi,Filip a Dominik) a 4:0 (Mates, Jaky,Zbranek, Filip)


24
záři
15:20
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

FC Vsetín U11 versus H.Lideč/V.Příkazy

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme měli sehrát další utkání na půdě sd H.Lideč/V.Polanka. Vzhledem k počasí jsme se domluvili, že utkání sehrajeme na naší umělce. A tak jsme si zpříjemnili nedělní odpoledne tímto utkáním.
Narazili jsme na soupeře, který byl dosud nejurostlejší a nic nám nenechal zadarmo. Bohužel od prvních minut jsme ustoupili od toho, co nás dosud v tétot soutěži zdobilo, a to byl dovednostní přechod 1:1. Spousta laciných ztrát míčů, mnoho zbytečně odkoplých balónů, i v situacích, kdy naši hráči nebyli nikým atakovaní. První půle byla spíše bojovná a mnoho fotbalovosti k vidění nebylo. Zbytečně jsme vytvářeli hloučky a nedokázali využít celého hřiště. Soupeřit na malém prostoru s urostlými hráči soupeře nám moc nedalo. Nelze Vám upřít bojovnost, ale sami si to komplikujete, protože jste úplně upustili od individuálního přechodu soupeře. V půlce jsme si k tomu řekli své, a druhá půlka již byla lepší. My jsme šance zahazovali a soupeř nás trestal z brejků. Dvě minuty před koncem soupeř po jednom z nich přelévá misku vah na svou stranu. Ale jsem rád že jste nic nevzdali a v poslední minutě jste dokázali vyrovnat. Penalty jsou již loterie, ale všichni tři naši bezpečně proměňují a radují se z vítězství. Soudržnost této party je vynikající, zde za dnešek palec nahoru. Ale paleček dolů za to, že jste se dnes vyflákli na individuální dovednosti. Takže jedeme dál borci. Již v úterý nás čeká triangl se Zašovou a Slováckem. Ve čtvrtek trunaj a o víkendu další mistrák. Nabitý týden, tak odpočiňte a zítra nato vletíme na tréninku.

FC Vsetín U11 - H.Lideč/V.Příkazy 4:4 (pk 3:2)
(Kroča, Zezula, Tom F., Mates - pk Dobi, Mates, Adam Š.)


19
záři
08:00
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Přátelská odveta s kluky z Rožnova

FC Vsetín - žáci
V pondělí jsme v rámci tréninkové jednotky sehráli přátelské utkání proti Rožnovu.Hrálo se sýstémem 5+1. Do tohoto utkání zasáhl celý kádr, který po pár omluvenkách čítal 18 kluků. Kluci byli rozděleni na dvě půlky. První hrála a druhá měla nachystané tréninkové cvičení. Poté se protočili.
Začátek utkání byl dobrý, kluky z Rožnova jsme do ničeho nepouštěli, a naopak my jsme byli ti co vlnili síť. Rožnováci byli ale důrazní a nic nám nedávali zadarmo, na vše jsme měli pramálo času. I tak první část byla v naší režii. Do druhé části se kluci prohodili a bylo vidět, že někteří toho ještě nemají tolik odehráno a chybí jim jak herní praxe tak i ta kvalitativní část herního projevu. Ale proto máme takovéto přáteláky, aby si borci osvojovali věci z tréninků a snažili se je převést do hry. Zde nás hosté pžehrávají a střílí branky (někdy i hodně laciné a darované). Do třetí části jsme to opět prostřídali. Zde to bylo vyrovnané až do poslední minuty. Nejdřívě Jaky vlní síť soupeře, ale v posledních 10 vteřinách darujeme klukům z Rožnova dvě branky jak na zlatém podnose.
Utkání splnilo svůj účel. Do hry se dostali všichni hráči a to je nejdůležitější.

FC VS - Rožnov p. R. 8:2, 0:7, 1:2 (3x Max, 2x Tom F., 2x Filip, Radek a Jaky)


18
záři
10:55
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

POZOR!!! Změny TJ

Prosím sledujte aktuálně kalendář!! Dle počasí se mění místa konání tréninků!!!!!


16
záři
18:16
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

FC Vsetín U11 dnes deklasovali Francovku

FC Vsetín - žáci
Dnes dopoledne jsme sehráli další mistrovské utkání na domácí půdě. Počasí bylo již podzimního charakteru a objednané jsme jej měli na minutu. Před utkáním přestalo pršet, a po utkání a posledním cvaknutí spouště fotoaparátu našeho fotomistra Juli Ficka se spustil hustý déšť. A co přineslo naše utkání?
V této soutěži jsme všem rovnocenným soupeřem. Fotbalovost byla v předešlých utkáních na našich straně. A dnes? Dnes jsme přidali ještě na rychlosti, jednoduchosti, dovednostní práci s míčem. Výsledkem byly krásné kombinační akce i na jeden dotek, spousta vyhraných soubojů 1:1. Začíná se projevovat práce na komunikaci na hřišti. Soupeř nám nestíhal v ničem, a za první půli se nedostal na naši půlku. Kluci hráli s obrovskou chutí, každý hrál na každém postu, sami si říkali, kde by si to chtěli vyzkoušet! No a kde jinde, než v takovém utkání, kdy nám vychází téměř vše. Opět musím pochválit, jak jste ukázali, že jste opravdu TÝM!!! V první půli jsme čtyřikrát orazítkovali tyč soupeře, ale další šance jsme proměňovali s velkou lehkostí. Druhá půle byla totožná, jen s tím, že soupeř po jednom z mnoha nákopů využil brejk a vsítil čestný gól. Škoda. Jenda mohl mít 0. Jasně, že nás čekají soupeři silnější než dnes, ale když budete makat tak jako v předešlých utkáních a přidáte tam zase trochu z toho dnešního, tak určitě je potrápíme. Kluci za dnešek opět velký palec nahoru. Ale neusínejme na vavřínech. Již v pondělí nás čeká přátelák s Rožnovem. Tak doplňte síly a v pondělí se na Vás budu těšit...

FC VS U11 - Fr. Lhota 11:1 (2x Tom F., 2x Max, 2x Filgi, 2x Mates, Jaky, Dobi, Adam)


09
záři
16:23
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Sympatický výkon v Ratiboři

FC Vsetín - žáci
Dnes po obědě jsme zajížděli k dalšímu mistráku do Ratiboře. Za krásného fotbalového počasí jsme opět přijeli sbírat zkušenosti proti soupeři, který je vyšší, starší a silovější. Dnes jsme měli k dispozici dvě kompletní sedmičky, tak hurá do zápasu.
První půle byla z naší strany skvělá. my hrajeme fotbal a soupeř nakopává míče daleko od své brány. Nás naše fotbalovost stojí samozřejmě více sil, ale jsem rád, že kluci míče nenakopáváte a snažíte se o přechod 1:1 a již jste schopni vymyslet i pěknou kombinaci. Škoda, že na posledních 15 m od branky soupeře jsme zbrklí. Ty šance nebo momenty přečíslení šlo vyřešit lépe, ale nic se neděje. A když to vyřešíme dobře, tak nám selžou baterky. Poločas prohráváme 0:2. Ale předvedená hra na 1.
Ve druhé půli navazujeme na výkon z prvních 30 minut. Chceme hrát, nebojíme se, chceme být fotbaloví. Z naší snahy ovšem soupeř přechází do brejků a své šance narozdíl od nás proměňuje. A to že jsme těch šancí dnes měli dost. Soupeř omezil nakopávání, a největší problém nám dělal jejich šikula s číslem 12. Jediný z tábora soupeře, který chtěl hrát fotbal. Ikdyž Ratiboř naše konto zatížil 7 brankami, tak náš výkon byl velmi slušný a opět nás posunul o kousek dále. Opět Vás musím kluci za dnešek pochválit. Váš přístup, chuť, snaha atd atd..To jak žijete s kluky co jsou na hřišti, jak se dokážete vžít do hry a bavíte se o tom co Vaši spoluhráči předvádí na place, jak by jste to udělali vy, to svědčí o tom, že jste nepřijeli na výlet, ale hrát fotbal. SUPER SUPER A SUPER. Opět jste ukázali, že každé takové utkání Vás posouvá dál a dál . Tak by to mělo vypadat. V týdnu potrénujeme, a v sobotu v dalším díle OS ml. žáků přivítáme na domácí Tyršovce tým Francovy Lhoty. Tak přijďte naše kluky povzbudit.

Ratiboř - FC VS U11 7:1 (Švagera)
Zavadil - Králík, Kalabus, Dobeš, Kročil, Jašek, Fusek, Filgas, Jakeš, Zicha, Šíma, Zezula, Palát, Švagera, Filák


05
záři
17:55
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Ondrášovka Cup U11 - POSTUP

FC Vsetín - žáci
Dnes pokračovali boje v předkolech Ondrášovka Cupu kategorie U11. My jsme s kluky zajížděli svést boj o dvě postupová místa do Prusinovic. Po našem posledním vystoupení na turnaji v Zašové jsme si včera sedli v kabině a povykládali si o určitých věcech. Dnes bylo vidět, že kluci pochopili naši debatu, a každý si z ní vzal to potřebné. Jelikož dnes byl na hřišti vidět úplně jiný tým. Počínaje bojovností, nasazením, chutí, přístupem, srdíčkem a týmovým pojetím, kdy jak se říká "jeden za všechny, všichni za jednoho". Bravo kluci. Čekalo na nás 7 utkání. V prvním proti Slavonínu remízujeme 1:1. Ale nikomu nelze nic upřít, jelikož zde spíše chyboval sudí, který si špatně přečetl pravidla pro tuto kategorii. Následující tři utkání zvládáme na výbornou a hladce soupeře přehráváme. Tadeáš v bráně si téměř nesáhnul na míč. Jsem rád, že všichni se pokoušíte o dovedností přechod přes soupeře. Kluci, jen je třeba si to někdy zjednodušit, protože někdy to přeháníte s kličkováním a z toho vyplívají chybičky, které nás stojí spoustu sil, a někdy i z toho inkasujeme zbytečnou branku. Ale chyby k fotbalu patří, takže v pohodě, stále jsme ve fázi učení. Následuje utkání proti výborným klukům z Kozlovic. První dvě branky dávají po našem nedůrazu. My chceme, hrajeme pěkný fotbal, ale soupeř přídává ještě dva banány. My ke konci pouze korigujeme. V následujícím utkání vítězíme, ale než jsme šance proměnili, tak po krásných střelách třikrát razítkujeme břevno a jednou tyč. Ale odměnou za výkon byly čtyři branky v síti soupeře. Do posledního utkání proti Valmezu jdeme s vidinou druhého postupového místa, ale musíme jej zvládnou. Borci na hřišti nepřipouští drama a vítězí 5:2. Zatím dílčí postupová radost, jelikož v posledním utkání turnaje hraje ještě Slavonín. A ten pokud by vyhrál o více jak 6 branek, tak postupuje on. Naši kluci se usadili k hřišti a vytrvalým a hlasitým skandováním fandili kluků Starého Města, kteří byli soupeřem Slavonína. Čas ubíha strašně pomalu (no hrůza) :-), ale když rozhodčí ukončuje utkání, tak propuká v klukách postupová euforie. Kluci, když budete makat tak jako dnes, upustíte od drobných chybiček, necháte tam to srdíčko a bojovnost a budete jeden tým, tak to bude lepší a lepší. Za dnešek palce nahoru a dík za Vaše výkony. Takže na závěr už jen: 12.10. 2017 HURÁÁÁÁÁÁÁ DO VÍTKOVIC .......... :-)

FC VS - Slavonín 1:1 (Kroča)
FC VS - Zašová 7:0 (2x Radek, Kafu, Růža, Max, Domča, Tom F.)
FC VS - Prusinovice 3:0 (Max, Hajdič, Tom F.)
FC VS - Slavkov p. Hostýnem 7:0 (Kafu,Martin, Kuba,Růža,Domča,Tom F.)
FC VS - Kozlovice 1:4 (Kony)
FC VS - Jiskra Staré Město 4:0 (3x Max, Tom F.)
FC VS - Val. Meziříčí 5:2 (2x Domča, Martin, Růža, David Z.)
Sestava:
Pala-Zbranek J., Králík, Koňařík, Juřínek, Zicha, Šíma, Palát, Kalabus M., Kročil, Jašek, Hajda, Filák, Svoboda, Kročil


02
záři
19:38
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

MFTM v Zašové - jedno velké zklamání

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje mládeže za účasti týmu ze čtyř zemí (ČR,SR,Polsko a Rakousko). Náš tým byl složen z toho nej co v dané kategorii máme, kdy chyběl pouze Max, Tom Filák a doléčující se Kony. Tým byl doplněn třemi kluky 08.
Ve skupině jsme se postupně utkali s celky SK Sigma Olomouc, Fastav Zlín, Academi Praha a Karvinou.
První tři utkání jsou téměř totožné, jsme bez chuti bojovnosti, nasazení a co se týká týmového duchu, tak ten dnes nedorazil!!!! Neproměňujeme vyložené šance, špatně řešíme přečíslení a ve finále góly soupeři nabízíme jako na zlatém podnose. Dnes podáváte výkon hluboko pod svými možnostmi. Fotbal není o jednom hráči, ale o kolektivu!!!! Bohužel dnes, ti kluci, kteří by měli být lídry své kategorie, tak zaostávají v bojovnosti a nasazení za svými mladšími spoluhráči. Tak takhle pánové NE. Až poslední zápas ve skupině proti Karviné vítězíte, a tím máte možnost si zahrát dalších sedm zápasů v nadstavbové časti.
V odpoledním programu nás postupně čekají Slovácko 08, Sigma 08, AS Trenčín, Zbrojovka Brno, opět Fastav, Dub n. Moravou a MFK Vítkovice. Opět prvních 5 utkání totožných jako dopoledne. Přeskupil jsem řady a ty zkušené dal k sobě a mlaďochy k sobě. Výsledek byl, že bohužel v tomto směru by si měli brát ti zkušení příklad z mladších. Ti chodili ze hřiště dokopaní, a s tím, že tam nechali vše.!!! A ti druzí??? Bohužel nešli příkladem !!! Až poslední dvě utkání byli z naší strany Ty, které snesli trošku měřítko. Najednou se přidali i další kluci a herní projev byl lepší. Za dnešek toho moc ke chválení není!!! Pochvalu zaslouží Tom, Davča D., (BOJOVNOST, SNAHA, CHUŤ, DOVEDNOSTI) Domča a hlavně Tadeáš v bráně, který dnes toho spoustu pochytal. Tade SUPER. Kluci je potřeba příště přidat. Šanci na reparát máte již v úterý, kdy pojedeme bojovat na Ondrášovka Cup, kde se k nám již přidá i Max, Kony a Tom Filák. Tak doufám, že ktomu přistoupíte lépe! Kluci vy jste jedna parta, a nebudu tolerovat to, že se budete navzájem urážet a nadávat si! Chyby se dělají a vy se fotbal stále učíte. Takže příště lano, a za to potáhneme společně :-)

Základní skupina:
FC VS - Sigma 0:3
FC VS - Fastav 1:2
FC VS - Academie Praha 0:3
FC VS - Karviná2:1

Nadstavbová část:
FC VS - Slovácko 08 1:1
FC VS - Sigma 08 0:2
FC VS - AS Trenčín 1:4
FC VS - Zbrojovka Brno 1:3
FC VS - Fastav 0:2
FC VS - Dub n. M. 3:1
FC VS - MFK Vítkovice 2:1

Počet přístupů
od prosince 2012

639362

Počítadlo