18:45
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Marek Hošťálek

V zápase s Hovězím jsme náskok soupeře nedotáhli do vítězného konce

V pondělí jsme v zápase s mužstvem Hovězí dotahovali 2 brankový náskok soupeře který šel hned v úvodu zápasu do vedení. Do poločasu jsme gólem Davida Varaji snížili na 1 - 2 a ve druhém po dlouhém dobýváním branky soupeře jsme srovnali gólem Michaela Zbranka na 2 - 2 .Bohužel jsme při snaze o vstřelení vítězné branky zapomněli na obranu a z brejku nás soupeř potrestal 3 brankou která znamenala vítězství Hovězí 3 - 2.

VSETÍN U11 - HOVĚZÍ 2 - 3

07
října
02:51

Zápasu ve Valašské Polance by slušela remíza.

Valašská Polanka Vsetín U11 2-1

Ve středu jsme odehráli za deštivého počasí přeložený zápas ve Valašské Polance .Narazili jsme na fyzicky vyspělého soupeře proti kterému jsme se v útoku těžko prosazovali .Ve 28.min.jsme se dostali do vedení po pohotové dorážce Matěje Malíka. Další šance jsme nevyužili a soupeř ve druhém poločase nás za to potrestal a dvěma goly zápas otočil.

Sestava Ondřej Krejčí, Vojtěch Krátký, Tomáš Kopecký, Filip Hořelka, Ondřej Gattemayer Jan Augusta. Robin Polčák. Jakub Nerodil. Matěj Malík. Matyáš Vyškovský, Petr Vlček. Matouš Trnka. Lukáš Šafařík

03
října
21:19

V Halenkově seriál neproměněných šancí.

Halenkov - Vsetín U11 7-7

Začátek zápasu jsme zaspali a prohrávali 3-0. Potom kluci ze sebe setřásli
nervozitu začali lepe kombinovat a prosazovat se v soubojích 1-1 a hned s toho byla spousta šancí a otočení poločasového výsledku na 3-4. Druhý poločas jsme začali stejně jako ten první, pomalý rozjezd kluci postupně vystupňovali a bylo k vidění spoustu pěkných fotbalových akcí. Kdyby jsme dokázali lépe vyřešit situace 2-1 3-1 kterých jsme měli spoustu tak by výsledek skončil naší výhrou a ne remízou 7-7. Střelci golú Tomáš Kopecký 5 , Matěj Malík 2

Sestava-Kateřina Vojáčková, Matyáš Vyškovský, Vojtěch Krátký, Matouš Trnka, Matouš Tkáč, Lukáš Šafařík, Matěj Malík, Petr Vlček, Polčák Robin, Kopecký Tomáš, Augusta Jan, Bačinský Jakub,

28
záři
00:00
Autor: Vojta Polčák

MATRIX CUP 2021

V sobotu zajíždíme do Jarcové u Valašského Meziříčí, kde se koná každý rok dobře obsazený turnaj pod vedením našeho trenéra mládeže Tomáše Drábka.
Jak jsem dostal soupisku soupeřů bylo jasné, že tohle je hodně těžký turnaj a my si ho jdeme opravdu dobře zahrát…
Je škoda, že nemáme úplnou sestavu ale i tak hrajeme to na co zrovna máme.
Uhráváme jednu zaslouženou remízu proti Porubě a jedno utkání smolně prohráváme o jeden gól. Proti Zlínu i vedeme, ale nedokážeme to dlouho udržet a prohráváme. Na Baník, Slovácko, Kyjov a V.Meziříčí nestačíme, naše maximum 3 góly na zápas je na tyhle soupeře málo.
Chyběla fotbalová chytrost, rychlost s míčem a přesnost v zakončení.
I tak nás turnaj o něco posunul dál a zároveň i něco ukázal.

Sestava: Martinka, Surý, Augusta, Zbranek, Polčák, Bačinský, Varaja.V, Varaja .D, Nerodil, Malík, Kopecký.

10
záři
20:47

Hovězí - Vsetín U11

Ve čtvrtek 9.9.2021 odehrála U11 odložené mistrovské utkání s mužstvem Hovězí. V zápase dvou rozdílných poločasů kdy v prvním jsme byli aktivnější a vedli jsme 3-0 po brankách Zbranka a Davida Varaji. Do druhého poločasu jsme nastoupili už ne tak soustředění jako v prvním soupeř převzal aktivitu a zápas vyrovnal .Zápas ukázal na spoustu věcí na kterých musíme v tréninku zapracovat a to na rychlosti a práci s míčem .Do zápasu nastoupili Ondřej Krejčí, Tomáš Martinka. Marek Trochta. Lukáš Mikula, Cyril Metelka, Matyáš Výchopeň, Petr Vlček. Vojtech Varaja. Jan Augusta. Ondřej Gattemayer, Filp Hořelka, David Varaja. Robin Polčák, Michael Zbranek, Jakub Bačinský, Matěj Malík. Tomáš Kopecký.

15
srpna
22:50

Prázdninový přáteláček ve Viganticích

V pátek zajíždíme do nedalekých Vigantic, kde nás očekávají hráči Baníku Ostrava, kteří zde mají soustředění.
Hrajeme 2x30 minut a na úvod zápasu vedeme 2 : 1
Tento stav dlouho nevydržel a okolo dvacáté minuty Baník jde do vedení 4 : 3.
Bylo nám jasné, že tohle tempo hry, které Baník držel, nemůžeme dlouho vydržet.
40 minut zápasu patřilo jen a jen Baníku, nám nešlo vůbec nic (fyzicky jsme úplně odpadli)
Při závěrečných penaltách zázračně ožíváme a ukazujeme, že tohle umíme. Některé penalty byli moc povedené a soupeř nedokázal na ně patřičně odpovědět.
Je neuvěřitelné, že po závěrečné fotce, znovu kluci z Baníku berou míč a jdou hrát dalších 30 minut…

Sestava: 7+1 Surý , Vychopeń , Hořelka, Nerodil, Metelka, Martinka, Zbranek, Mikula, Varaja V, Varaja D, Vlček, Augusta, Polčák , Leskovjan, Kopecký a Krátký

29
května
00:00

Páteční přáteláky v Liptále

V pátek podvečer se setkáváme ve sportovním areálu v Liptále.
Máme celkem 17 hráčů tak je rozdělujeme podle přístupu v trénincích na dva týmy.
Dojel i nový budoucí trenér ročníku 2011 Marek Hoštálek. Na umělé trávě za dohledu nového trenéra, hrají kluci 5+1 proti domácímu Liptálu. Trenér hodnotil celkový zápas kladně a stav 10:16 ukazuje o celkové převaze Vsetína.
Ostatní kluci hráli na trávě 2x 4+1. Liptál herně přehráli a vítězí, netuším kolik, ale o to tu úplně nešlo. Hra nás baví a zkoušíme přihrávky, kličky a dokonce i dvě zidanovky jsem zaregistroval.
Druhý soupeř Všemina měla o něco menší kluky tak návrh hrát v pěti hráčích přivítali. Motivoval jsem kluky k lepšímu výkonu a naše snaha se vyplatila, soupeře porážíme.

Sestava 5+1: Vojáčková, Varaja D, Varaja V, Metelka, Augusta, Bačinský, Šuráň, Polčák, Kopecký, Leskovjan.

Sestava 4+1: Šafařík, Karola, Brávek , Vlček, Zvoníček , Tkáč a Hulań