otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Pondělí 20. listopadu 2017      Svátek slaví Nikola     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 05.11 2017
Plán PLOCH - 48.týden (27.11 - 3.12.)

Vloženo: 02.11 2017
Plán PLOCH - 47.týden (20. - 26.11.)

Vloženo: 02.08 2017
PLÁN UTKÁNÍ FC VSETÍN

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

test
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


18
listopadu
17:58
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Bronzová sobota v Zašové

FC Vsetín - žáci
Dnešní sobotu jsme strávili na prvním halovém turnaji v Zašové, kde se vždy již několik let vracíme, protože zde kolem mladých fotbalistů je perfektní parta trenérů, a my jsme rádi, že si na nás vždy v pozvánkách vzpomenou. Dnešní turnaj měl předpoklad ke spoustě gólů, protože se zde prvně hrálo na branky 5x2 m. A oto přeci jde. Kluci dávejté góly a mějte radost z fotbalu. A taky že tomu tak bylo a všichni se zde radovali celkem o něco více než 200 krát. Paráda!!!
Na začátek jsme se utkali s celkem Kozlovic. Tento tým kluků není pro nás neznámou. Soupeř má velmi kvalitní základnu šikovných kluků. My jsme se vyhnuli našemu prvozápasovému dřímání, které si vybral soupeř a v poklidu si kluci užívají první radost z vítězství.
Ale co následuje poté? No ......
Utkání s kluky ze Zašové, která má daný ročník kluků velmi šikovných, tak to začínáme jako z hororu. Vyhrajeme los a rozehráváme. Ale naše rozehra není ideální a soupeř ve 3 sekundě trestá!!! Následuje druhý gól a naše úplná rezignace. Zašováků je plné hřiště a my si to vyžíráme až do konce. Zaslouženě dostáváme sedmičku!!! Kluci ach ta hlava!!!!
Třetí zápas a opět Zašová, ale kluci namíchaní 07 a 08. Jsem rád že jste se otřepali a podali lepší výkon. Ale pořád to z naší strany nebylo to co bych očekával. To že vedeme, není důvod k polevení. Takže po zápase jsme si s kluky sedli. Vzali propisku a papír a začali si něco kreslit, psát a povídat. A ono to sedlo na úrodnou půdu.
Následující tři utkání proti Jarcové, Valmezu a Starém Městu jasně dominujeme. Je zde spousta individuálních přechodů 1:1 doplněné o maximální nasazení a bojovnost. Ta chuť, která z Vás sršela byla vidět na míle daleko. Dokonce jste svým pojetím Valmez a Starě Město donutili pouze k nakopávání. Kluci SUPER. V posledním utkání jsme navázali na předchozí mače a soupeře doslova drtíme. Chuťově je to na 130%, bojovnost a nasazení taktéž, a tak šlo jen o to, kolikrát rozvlníme síť kluků z SK Zlín. Dnes si celý turnaj prvně odchytal Davča D., který byl pro kluky v poli velkou oporou a jistotou. Ale pochvala směřuje i na všechny hráče v poli, protože za 91 minut jsme dostali pouze 13 branek. Takže super práce VŠECH!!! Dnes jste působyli jako opravdový TÝM!!!
Po odehrání všech utkání jsme zůstali Kozlovice, Zašová 07 a my na 18 bodech, a tak o bednovém umístění rozhodoval počet vstřelených branek. A zde nás oba předčili. Ale i tak kluci velká pochvala. Jsem rád, že se nám začínají vracet ty silové tréninky z tělocvičen, protože konečně nejsme za ty otloukánky a jsme schopni se rovnat i urostlejším soupeřům a tyto souboje vyhrávat. Takže kluci žádné dřímání na vavřínech, ale hurá do dalšího poctivého trénování. I zde Vás chválím všechny (i ty kteří dnes nebyli) protože Vaše účast na TJ je téměř dokonalá.
Již se na Vás těším na dalším tréniku ......

Sestava:
Davča Dobeš - Tom Filák, Tom Králík, Luky Jakeš, Luky Filgas, Ráďa Šíma, Davča Jašek, Jirka Palát, Davča Kročil

FC VS - Kozlovice 4:1 (Jakeš, Šíma, Filgas, Kročil)
FC VS - Zašová 07 2:7 (Filgas, Palát)
FC VS - Zašová 08 5:1 (2x Jakeš, 2x Filák, Kročil)
FC VS - Jarcová 8:1 (4x Filák, 2x Jakeš, Filgas, Jašek)
FC VS - Valmez 4:1 (Jakeš, Palát, Filgas, Šíma)
FC VS - S. Město 4:2 (3x Jakeš, Palát)
FC VS - SK Zlín 9:0 (4x Šíma, 3x Palát, 2x Jašek)

1. FK Kozlovice 18 b. (48 gólů)
2. Zašová 07 18 b. (42 gólů)
3. FC Vsetín 18 b. (36 gólů)


11
listopadu
11:41
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Přátelák proti našim U12

Ve čtvrtek jsme v rámci tréninku sehráli po domluvě přátelák s našimi kamarády z U12. Utkání se hrálo celkem 70 minut hracího času.
Začátek byl z naší strany opět jako vždy s přehnaným respektem k soupeři. Borci, čeho se pořád bojíte? Vždyť to jsou stejní kluci jako Vy, co se fotbal učí a hrají ho rádi!!!! Bohužel ty začátky zápasů nás trápí celý podzim ve všech formách utkání.
Po 15. minutách jsme se trochu oklepali a začali trošinku hrát. Vytvořili jsme si i dvě šance, ale finální fáze nebyla ideální. Škoda, tohle Vás mohlo nakopnout. Druhá část byla z naší strany dobrá. Snaha byla, ale spíše to bylo takové bojovné utkání ve středu hřiště. Stále máme tendenci hru zhušťovat, namísto toho, abychom využili celou plochu hřiště. Soupeř nám dává góly po našem nedůrazu. Ale i dvě krásné branky, kterou dává z voleje jeden z hráčů soupeře a pak následně Kuba na bližší tyč. V této části koriguje skóre naší první brankou Filda. Do třetí části trenér posílá do pole o jednoho hráče méně. Nám začína pomyslná přesilovka. Ale především rychlost Konyho a Máry nám dělá problémy. Síla v osobních soubojích s urostlejšími protihráči taktéž. Ale my jim to strašně ulehčujeme tím, že nevím z jakého důvodu před kluky uhýbáte, bojíte se jít do souboje. Na tréninku lítají jiskry, jste schopni se dokopat, ale v zápase NE!!!!! Nicméně utkání bylo po všech stránkách pro nás přínosem. A ukázalo nám to, na čem je stále potřeba pracovat. Úplně jste odstoupili od dovednostního přechodu 1:1. Za celých sedmdesát minut to vyzkoušeloi 3 kluci!!! Hoooodně máááálo!!!! Do utkání zasáhlo 15 hráčů.

FC VS U11 - FC VS U12 2:12 (2x Filip Zezula)

Ještě než nás počasí úplně zavře do tělocvičen, tak bychom po dohodě s trenérem U12 sehráli odvetu a ve hře jsou ještě PU s Fastavem. Tak snad se to podaří vykomunikovat a budeme mít možnost sehrát další kvalitní přáteláky.


28
října
15:43
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Memoriál R. Janáče v Lužné

FC Vsetín - žáci
Na sobotní dopoledne jsme byli pozváni na sehrání Memoriálu R. Janáče do Lužné. Turnaje se měly účastnit celkem 4 týmy. My jsme opět jeli sbírat zkušenosti s našimi kluky U11 a mladšími proti celkům žákovských. Bohužel se dvě družstva nedostavila. Tak jsme se dohodli, že si dáme s celkem sd Val. Polanka/Lužná mezi sebou 3 x 30 minut, aby si kluci pořádně zahráli. A o to přeci jde !!! Jen ať kluci hrají, hrají a hraji.... .
První třicetiminutovku jsme začali, jak je nám vlastní. Přílišný respekt ke klukům soupeře, kteří svou výškou vyčnívali nad ostatními jako Eifelovka. Zhruba po 15 minutách naši borci zjišťují, že se soupeřem jde hrát a začínají se osmělovat. Utkání tak dostává zcela jiný obraz. Naši kluci začínají jezdit jak se říká po pr...., soupeři nic nedarují. Ikdyž občas proti nám hraje terén, tak se snažíme i o dovednostní přechod 1:1. I zde je nám to kupomoci. Bravo hošani. Kluci se střídají na různých postech a zkouší si co se učí v průběhu tréninků. V první části podal v bráně Tadeáš perfektní výkon. Soupeř nám sice naložil pár gólů, ale to se nic neděje. V první pauze se Tadeáš domluvil s Davidem D., že se v bráně vymění.
Druhá část patřila našim klukům, kde podali výkon na hranici svých možností. Někteří si i říkají, že další střídání si odpočinou, hlásí se i ze hřiště o odpočine. Opět kluci pochvala. Když tam dáte vše a něco naví, což z Vás dnes sršelo, tak je fajn, kdy máte dost a je třeba dobít baterky. V této části si již vypracováváme po krásných akcích i šance, ale občas až zbrkle se snažíme zakončovat. A na druhé straně? Tam se až zdálo, že si Davča svou bránu začaroval a podává v ní neskutečný výkon, který snese vysoké hodnocení. A když už je překonán, tak má spolehlivé spoluhráče, kteří i na lajně za něj zaskakují a pomáhají. Zase jen pochvala pro všechny.
Třetí část? Zde už je to celkem namoral. Minutáž je pro někeré velká i vzhledem k těžkému terénu. Začátek jsme trošku prospali, ale i v chladném počasí se kluci ještě nastartovali a podali velmi kvalitní výkon. Stále se učíme hrát na větším hřišti proti starším a větším klukům. A za posledních pár měsíců jste udělali velký pokrok. Borci, za dnešek Vám dávám palec nahoru. Jsem rád jak jste k utkání přistoupili, a o to víc mě těší, že jste působyli jako obravdový TÝM!!!! Dnes to z Vás bylo cítit celých 90 minut. Taktéž díky Konymu, Kafuovi a Zbraňovi. Jsem rád, že tito kluci nám nikdy neodřeknou pozvánku, protože určitě patří do Vaší party. Davča si dnes vysloužil sošku pro NEJ gólmana. Ale Vy všichni si zasloužíte pochvalu a ocenění za to jaký jste TÝM!!!!!!! :-)
Jo a Maxi, ty se nezapomeň v týdnu přihlásit o slíbenou čokoládu :-)

FC VSetín U11
Pala, Králík, Filgas, Dobeš, Jakeš, Kalabus M+A, Palát, Jašek, Filák, Koňařík, Zbranek J., Juřínek, Šíma, Fusek, Svoboda

Val.Polanka/Lužná - FC VS
6:0, 1:1 (Filák), 6:2 (Šíma, Fusek)


22
října
18:49
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Podzim v podání našich kluků U11

FC Vsetín - žáci
Přípravu na novou sezónu jsme začali 1. srpna.. A to v hojném počtu, kdy kádr činil 21 hráčů. Před přípravou tuto partu opustilo 5 kluků, kteří se zapojili do přípravy s U12 a naopak jsme přivítali 5 kluků, kteří stále spadají do U10. A jsem rád, že do týmu zapadli výborně a starší kluci je berou jako sobě rovné. V průběhu přípravy jsme sehráli několi PU a trianglů. Zde jsme si osvojovaly návyky z tréninků. Velká pochvala Vám kluci patří za účást na TJ. Přáteláky jsme vyplňovali i týdenní tréninkové bloky, aby toho kluci co nejvíce odehráli. Pro soutěžní sezónu jsme se rozhodli hrát MU v rámci okresní soutěže mladších žáků. Tudíž větší hřiště, více hráčů v poli, starší kluci (výška, síla ...). Za Vaše výkony opět velký palec nahoru, protože ani v jednom ze sedmi utkání jste nebyly horším týmem. Fotbalovost byla vždy na straně Vsetínských kopaček, a to je velmi pozitivní. Každé utkání jste makali po celých 60 minut nadoraz. Byla ve Vás vidět touha, chuť, nasazení, bojovnost a HLAVNĚ RADOST z fotbalu. Ikdyž to někdy proti starším klukům ( i o 2-3 roky starším) hodně bolelo a šli jste nadoraz, tak jste se nevzdali a chtěli ukázat, že jste schopni se s nimi rovnat. A nejen, že jste se rovnali, ale mnohdy na Vás byla radost se dívat jak se fotbalem bavíte, a soupeř toho měl naopak plné brýle, jelikož jste jej převyšovali (vašimi dovednostmi a nasazením). Kluci za tuto část sezóny Vám patří velká pochvala. Nově jsme se také účastnili mládežnického poháru Ondrášovka Cup, kde jsme přešli přes předkolo a kvalifikovali se do kvalikace, kde jsme měli možnost se poměřit s celky zvučnějších jmen. Za to jsme byli velmi rádi a určitě ostudu jsme neudělali ani na tomto fotbalovém poli. Nyní budeme pokračovat v trénincích, které zkusíme ještě dle počasí doplnit nějakým přátelákem, než se schováme do haly. Poté v rámci zimní přípravy sehrajeme spoustu kvalitních halových turnajů, abychom byli na jaro nachystáni zase o něco lépe. V hale zamakáme na síle, výbušnosti, rychlosti a hlavně na práci s míčem. Tudíž stále budeme zdokonalovat dovednosti, aby to z Vás potom na hřišti sršelo automaticky. Toť vše k podzimu našich kluků ....! Samozřejmě děkujeme i za podporu našich fans rodičů, kteří Vám byli vždy tou patřičnou podporou.


12
října
18:44
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Kvalifikace Ondrášovka Cupu U11 - Vítkovice

FC Vsetín - žáci
Dnes na naše kluky čekalo sedm vysoce kvalitních soupeřů v rámci kvalifikace Ondrášovka Cupu, které se hrálo na umělé trávě na MFK Vítkovice. Čekalo na nás celkem 140 hracích minut. Tak pojďme na sumář.
První utkání proti HFK Olomouc. Z naší strany prospané utkání (naše klasika prvních mačů). Bohužel, protože zvláště na sebevědomí mají naše starty vždy daný účinek. Soupeř nás k ničemu nepustil, a když jsme se vydali na steč, tak soupeř měl vzadu klučinu 170 cm vysokého, a ten si to v klidu odklusal a obral nás o míč. Od tohoto utkání už mohlo být vše jen lepší.
A jdeme na Vítkovice. Z naší strany o 100% lepší výkon. Již se začínáme snažit a roste i chuť zahrát si fotbal. Přidáváme na bojovnosti. Průběh utkání byl na vysoké úrovni. Po proměněné penaltě Kafua srovnáváme na 1:1. Následně nám byla upřena opět penalta rozhodčím. Ale soupeř v závěru strhává vedení na svou stranu. Herní projev výborný, ale my prostě soupeřům šance nabízíme sami, a ten je trestá. My si šance musíme tvrdě vydřít, ale koncovka skřípe. Nicméně zde je pochvala na místě. Tak kluci, jen to přenést do dalšího utkání.
A je tu Vyškov. Opět ale polevujeme a ustupujeme od kvality. Soupeř trestá naše pobídky ke skórování chladnokrevně a je z toho další prohra.
Následné utkání se Sigmou Olomouc byla pro nás jiná kapitola. Soupeř hraje krásný, rychlý, kombinační fotbal. K ničemu nás prakticky nepouští (vlastně ani na svou polovinu). Na hru Sigmáků byla opravdu velká radost se dívat. Kluci zde jsme prostě bez šance.
A je tu odveta s Kozlovicemi, které nás jako jediní porazili v předkole. Do 16 minuty dominujeme, jsme lepší na míči, kluci opět dřou na maximum. Ale poté v 17 minutě přichází ojedinělá akce soupeře a prohráváme. Bohužel, když dostaneme gól, tak se sesypeme jak domeček z karet vše jde ............!!!!!! Škoda, zde jsme si zasloužili více.
Sám jsem se těšil (i když s obavou) na utkání s kluky SFC Opava. Myslím, že naše nejlepší představení dnešního dne. Zde jste se vymáčkli na 200% procent. Jezdili po zadku, makali, mluvili, hecovali se a utkání mělo na obou stranách bezvadnou kvalitu. Bohužel my opět neproměňujeme a soupeř trestá. Ale my jsme se nesesypali, a makáme dál. Perfektní tlak na míč, pořád chceme, a najednou i skvělí kluci Opavy neví kudy kam. A i opavští fanoušci měli zřejmě strach, jelikož již od 16 minuty pokřikovali na rozhodčího - ukonči ten zápas :-). Neukončil, a tak kluci svedli po celých dvacet minut parádní bitvu s pozdějším vítězem (Opavští kluci neztratili dnes ani bodík). Poslední utkání s Kroměříží v nás vyvolávalo aspoň malou víru v to, že by si kluci alespoň jednou mohli užít vítězný pokřik. Opět utkání nahoru a dolů, ale pořád ta samá písnička. My NE, ale soupeř ANO. Ten své šance promění. Utkání s celky Vítkovic, Opavou, Kozlovicemi a Kroměříží nám ukázali, že když makáme naplno a děláme co máme, tak jsme schopni s nimi hrát dobrý fotbal a konkurovat i mládežníkům ligových týmů. Ale zde platí, že musíme jet na 120% minimálně. A dnes jsem viděl, že to jde. Dnes jste si připsali kluci krásné utkání, z kterých si můžete vzít jen to dobré. Borci díky za Vaše účinkování v letošních dvou kolech tohoto pohárů. Určitě jste ostudu neudělali, ba naopak s porcí těchto kvalitních zápasů rostla i naše kvalita.

Sestava: Pala - Juřínek, Kopřiva, Zbranek Kuba, Hajda, Kalabus, Palát, Svoboda, Kročil, Šíma, Zicha, Jašek, Filák, Králík, Jakeš


07
října
12:52
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Velmi kvalitní výkon na půdě Polanky

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme sehráli své poslední podzimní mistrovské utkání proti Valašské Polance. Utkání jsme měli sehrát doma, ale počasí nás donutilo (vzhledem k obsazení našich ploch), abychom utkání sehráli na hřišti soupeře, za což děkuji trenéru Val. Polanky, že nato přistoupil a utkání se mohlo odehrát.
Na hřišti v Lužné na nás čekal těžký terén a soupeř, který ve svých řadách má většinou kluky r.05. I tak jsme do utkání šli odhodláni nenechat zde svou kůži lacino. Utkání se dá shrnout tak, že naši kluci chtěli, a hlavně hráli pěkný fotbal, a soupeř, tedy dva hráči soupeře dávali branky. Soupeř hrál na tři max. pět dotyků a vše tlačil na hroťáka, který dával góly. Nutno ale podotknout, že některé góly byly krásné. A my ? Naši kluci hráli fotbal, kdy se do přechodu zapojili všichni, kteří byli v daný moment na hřišti a počet dotyků s míčem byl několikanásobně vyšší.
Dnes našim klukům není co vytknout. Podali, až bych řekl jeden z nejlepších výkonů podzimní části. Dávali do toho vše, co po nich vyžadujeme. Bylo tam enormní nasazení, snaha, chuť, bojovnost, a přes riziko silovějšího a vyššího soupeře se pokoušeli o dovednostní přechod 1:1. A jsem velmi rád, že i proti o 2-3 roky starším klukům se krásně za pomoci individuální dovednosti naši borci dokáží dostat a dále pokračovat v akci. Vytvořili jsme si i několik pěkných akcí, ale síly logicky ve finální fázi trošilinku chyběli. Za dnešek máte kluci velkou pochvalu. Váš výkon byl dnes velmi pozitivní. Takže, nedívejte se na výsledek, ale nato, jakým fotbalem jste se dokázali rovnat a prezentovat. To je ve vašem vývoji po fotbalové stránce to nejdůležitější. Opět jste ukázali, že jste schopni věci z tréninku přenášet i do náročných utkání. Ale opět palec nahoru, protože Váš výkon snesl vysoké měřítko. Takže, tímto jsme ukončili mistrovskou část sezóny, a teď již budeme trénovat a čekají nás ještě nějaké přátelké utkání (v jednání) a přes zimu mnoho kvalitních halových turnajů. Ve čtvrtek se pojedeme poprat v kvalifikaci Ondrášovky Cupu do Vítkovic. Tak našim borcům všichni, kteří nebudete přítomni na místě, tak aspoň na dálku držte palce.

sd Val.Polanka/Lužná - FC Vsetín U11 8:1

sestava: Pala - Kalabus, Jakeš, Králík, Kročil, Dobeš, Filgas, Fusek, Jašek, Zicha, Filák, Švagera, Palát, Zezula, Šíma


03
října
17:28
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Kvalifikace Ondrášovka Cupu U10

FC Vsetín - žáci
Na dnešní den jsme si cca před měsícem vybojovali v předkole účast na kvalifikaci Ondrášovky. Cesta sem vedla přes 110% výkon všech hráčů. Dnes to procento bylo u většiny na menším čísle, a i tak to vypadalo. Dnešní účast byla pro nás takovou nadstavbou a zárukou 7 kvalitních soupeřů.
Do turnaje jsme vstoupili utkáním proti Přerovu. Zde jsme byli šťastnější a na dlouhou dobu si připisujeme první vítězství. Následuje utkání proti Fastavu. Zde je to o našich chybách, které soupeř chladnokrevně trestá a vysoko vítězí.(bohužel, ve většině tyto šance pro soupeře vytváříme my sami :-(, naší lehkovážností a laxním přístupem). A opět soupeř z kategorie vysoké kvality - Slovácko. Zde předvádíme jeden z nejbojovnějších utkání, a ze strany soupeře to není takový válec. Nám se i daří proměnit šance, a je z toho sice prohra, ale se vztyčenou hlavou. Poslední utkání před pauzou hrajeme s Prostějovem. A zase ta samá písnička. Soupeř z kategorie hratelných, ale to by jsme nebyli my, abychom soupeři výhru nedarovali našimi chybami. A to jsme byli v poli šikovnější!!!! ŠKODA, ŠKODA A ŠKODA. Po obědě nás čeká porce tří utkání. Začíname s domácím Frýdkem a poté následuje utkání proti Kroměříži. V těchto utkáních byla fotbalovost na naší straně, ale ..........!!!!! Pořád to samé!!!!!! :-(. S Frýdkem prohra o gól. A Kroměříž??? Za stavu 4:4 nedáváme tutovku a v poslední minutě opět darujeme při naší chybné rozehrávce rozhodující branku soupeři!!! Poslední utkání nás čeká proti Třinci. Brzy se ujímáme vedení a vytváříme si tříbrankový náskok. Soupeř ale opět trestá a do poslední minuty se hraje fotbal nahoru a dolů. Se štěsím odoláváme, a tedy kvaldu ukončujeme jak jsme ji začali (vítězstvím). Kluci dnes to nebylo úplně ono. Chybělo tam větší nasazení, touha rvát se o každý metr hřiště a hlavně bojovnost. Když už to nejde fotbalovostí, tak to musíte nahradit bojovností. Letošní ročník byl pro nás premiérou v tomto poháru. Tak doufám, že zkušenosti nasbírané budete přenášet do dalších utkání a příští rok to zkusíme v Ondrášovce zase. Ale i tak Vám děkuji za reprezentaci našeho klubu v těchto dvou dílech kvalifikací.Na finálový turnaj se dnes kvalifikovali Slovácko a Fastav. Gratulujeme těmto klubům a jejich hráčům.

FC VS - Přerov 3:1 (Jaky, 2x Mates)
FC VS - Fastav Zlín 0:6
FC VS - 1.FC Slovácko 3:6 (Mates, Dobi, Liki)
FC VS - Prostějov 1:4 (Filgi)
FC VS - MFK F.-M. 2:3 (Mates, Filgi)
FC VS - HS Kroměříž 4:5 (2x Mates, Zajko, Jaky)
FC VS - Třinec 3:2 (Zajko, Jaky, Mates)


01
října
16:29
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

U11 vítězně v Ústí

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme sehráli předposlední kolo podzimní části soutěže na půdě domácího Ústí. Utkání bylo po celých 60 minut pouze o naší hře a o tom, co si kluci jsou schopni v zápasové zátěži dovolit a vyzkoušet, jelikož soupeř nás vůbec neprověřil. Hra Ústí byla založena jen na vykopávaných míčích brankářem a myšlenkou, zda se tento nákop ujme k nějakému brejku. Nestalo se tak. Naši borci na to byli připraveni. Fotbalovost byla pouze na našich kopačkách, ale......!! Chlapáci, stále děláte ty samé chyby. Malá individuální práce s míčem (ačkoliv to stále drilujeme v tréninku, a vím, že to umíte) a zbytečně si stále zmenšujete herní prostor. Zde je potřeba využívat celého hřiště, abychom zbytečně nevytvářeli zahuštěné prostory. Nutno Vás ale pochválit, že každou akci se snažíte zakončovat, a i díky tomu jste dnes vstřelili i krásné branky. Kdyby jste byli někdy klidnější a místo nenachystané střely (ačkoliv času jste dnes měli na vše dost), si míč připravili jedním či dvěma dotyky, tak se mohla síť soupeře vlnit vícekrát. Z tábora soupeře lze vyzdvihnout gólmana, který nám toho také spoustu pochytal. Hra našich kluků vzhledem k věku je slušná. A pokud tam přidáte tu nadstavbu dovednostní, tak to bude SUPER!!! O čisté konto dnes Jenda v bráně (který zde neměl moc práce) přišel zbytečně po nedorozumění se spoluhráčem. Zde je to škoda. Tak kluci, na podzim nás čeká poslední mistrák, a to na domácí půdě. Přes týden potrénujem a v sobotu si to půjdeme užít. Tak přijďtě povzbudit naše malé fotbalisty. Všichni jste zváni. Kluci jsou rádi za každou podporu, která je jim dodávána.

Sestava: Jenda-Kuba, Jaky, Davča Z., Jašíno, Zajko, Kroča, Dobi, Max, Růža, Tom F., Filgi, Filip, Radek a Švagy
Ústí - FC VS U11 1:10
Branky: 2x Filip, Dobi, Radek, Davča Z., Tom F., Kroča, Filgi, Zajko, Kuba


28
záři
17:05
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Bronz a brambory z Prusinovic

FC Vsetín - žáci
Na sváteční čtvrtek jsme přijali pozvání k turnaji starších přípravek do Prusinovic. Zde již od rána panovalo velmi příjemné slunečné počasí. Hrálo se každý s každým, tedy 8x 15 minut. Do turnaje jsme naše U11 rozdělily do dvou týmů, aby bylo ve hře co nejvíce kluků. Přisli si zahrát i sedmičkový kluci, kteří již sbírají zkušenosti v ligové soutěži. A-tým byl tvořen kluky r.2007 a B-tým kluky r. 2008 doplněni o Domču a Toma F.. Los soutěže naše kluky postavil proti sobě již v prvním kole. Týmový pokřik si naši mladíci dali společný (byla radost vidět tu soudržnost kluků bez rozdílu barvy dresu) - kluci to byla paráda. Kluci dostali pokyny, aby si střídání řídili sami podle sebe a fungovalo to na 1. Každý si zahrál vždy na jiné pozici (jednou v zadu, podruhé vepředu atd.). Utkání bylo pohledné, byly tam vidět prvky na kterých lpíme, a nakonec mlaďoši vítězí jasně 4:0. Poté A-tým smolně prohrává s Rožnovem. Následujích pět utkání vyhrávají. S turnajem se loučí porážkou od dosud suverénního Slavonína. To B-tým ztrácí za celý turnaj pouze za opět smolnou remízu (kdy zbytečně inkasujeme v poslední minutě) s Rožnovem a porážkou od Slavonína. Dnešní hra obou družstev byla pohledná, kluci dělali co měli a s chutí si i zastříleli. Za dnešek Vám toho není moc co vytknout. Opět jste působyli týmově. Na našich kopačkách byly vidět pěkné akce, spousta střel a krásných gólů. Byly tam i úsměvy, ale také slzy ... . A-tým nakonec po součtu všech utkání skončil těsně pod stupni vítězů. O pozici Benfiky rozhodl až poslední zápas turnaje, kdy Rožnov jako jediný dokázal porazit Slavonín, a tím určil obsazení bedny. Pro naše mlaďochy to byla příčka bronzová. Za dnešek si zaslouží pochvalu všichni z tábora Vsetína. Všem kluci blahopřeji ....! Po menším dvouzápasovém výpadku jste opět pracovali tak, jak by to mělo vypadat...! :-). Po dnešní zápasové porci doplňte síly, a již v neděli nás čeká další kolo mistrovské soutěže.

FC VS A - Zavadil, Koňařík, Palát, Šíma, Svoboda, Jašek, Kročil, Zbranek,

FC VS A - FC VS B 0:4
FC VS A - Rožnov 0:1
FC VS A - Újezdec 3:1 (Kony, Kuba, Radek)
FC VS A - Soběchleby 10:1 (Radek 4, Kony 2, Růža 2, Kroča, Honza)
FC VS A - Těšnovice 8:0 (Kony 4, Jašíno 2, Růža, Radek)
FC VS A - Prusinovice 5:0 (Kony, Martin, Růža, Radek, Jašíno)
FC VS A - Troubky 5:3 (Jašíno, Radek, Honza, Kony, Martin)
FC VS A - Slavonín 2:4 (Kony 2)

FC VS B - Gio, Králík, Jakeš, Filgas, Fusek, Dobeš, Kopřiva, Filák

FC VS B - FC VS A 4:0 (Jaky, Dom, Filgi,Mates)
FC VS B - Prusinovice 5:0 (Dom, Jaky 2, Mates, Dobi)
FC VS B - Rožnov 2:2 (Dobi, Mates)
FC VS B - Troubky 4:3 (Mates 2, Gio, Jaky)
FC VS B - Újezdec 5:2 (Dom 2, Gio 2, Mates)
FC VS B - Slavonín 2:4 (Mates, Jaky)
FC VS B - Soběchleby 7:1 (Mates 2, Dobi, Filgi, Dom, Jaky, Tom F.)
FC VS B - Těšnovice 12:0 (Dobi 2, Zajko 2, Jaky 3, Mates 4, Tom F.)

1. Rožnov
2. Slavonín
3. FC VS B
4. FC VS A
...........


26
záři
19:04
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Přátelské utkání FC VS - Zašová

FC Vsetín - žáci
Dnešní odpoledne jsme pokračovali ve vložených týdenních přátelácích. Na dnešek jsme si pozvali šikovné kluky ze Zašové. Opět bylo k dispozici 16 hráčů, takže si zahráli kromě omluvených všichni. Po dlouhé době nás přivítalo slunečné počasí, takže dobrému fotbalu nahrávalo vše. Ale ejhle opak byl pravdou. Dnes naši kluci neplnili to co měli, úplně odstoupili o přechodu 1:1 a vše se snažili tlačit silou přes soupeře. Na našich kopačkách bylo mnoho nepřesností a kluci byli všude a nikde, protože nesmyslně vytvářeli hnízda kolem míče!!! Jen málo z Vás dnes pochopilo, na jakém postu hraje. Místo toho aby využili prostor hřiště, tak si vše ztěžovali a byl to spíše silový fotbal, kde moc krásy vidět nebylo. Bohužel jste navázali na ne moc povedený zápas z neděle. Ale vše je pro něco dobré. Takže i tento zápas nám ukázal na čem je potřeba pracovat. V tréninku se věnujeme jednotlivým činnostem dostatečně, ale problém nastává v jejich realizaci do utkání. ŠKODA!!!! Protože vím, že když chcete tak to jde a je to pěkná podívaná. Ikdyž skóre bylo jaké bylo, tak to nebyl dnes vůbec obraz předvedené hry. Stále jste ve fázi učení, takže budeme pokračovat v tréninku (zde chválím Vaši účast), která bývá téměř 100%. A věřím, že to opět budete přenášet i do hry, a opět to bude podívaná jakou jste schopni předvádět. Již ve čtvrtek zajíždíme k turnaji do Prusinovic, kde se budeme prezentovat dvěma týmy (rozdělení bude překvapením) :-).

FC VS - Zašová 3:1 (2x Kroča, Zbranek),5:1 (2x Mates, Dobi,Filip a Dominik) a 4:0 (Mates, Jaky,Zbranek, Filip)


24
záři
15:20
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

FC Vsetín U11 versus H.Lideč/V.Příkazy

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme měli sehrát další utkání na půdě sd H.Lideč/V.Polanka. Vzhledem k počasí jsme se domluvili, že utkání sehrajeme na naší umělce. A tak jsme si zpříjemnili nedělní odpoledne tímto utkáním.
Narazili jsme na soupeře, který byl dosud nejurostlejší a nic nám nenechal zadarmo. Bohužel od prvních minut jsme ustoupili od toho, co nás dosud v tétot soutěži zdobilo, a to byl dovednostní přechod 1:1. Spousta laciných ztrát míčů, mnoho zbytečně odkoplých balónů, i v situacích, kdy naši hráči nebyli nikým atakovaní. První půle byla spíše bojovná a mnoho fotbalovosti k vidění nebylo. Zbytečně jsme vytvářeli hloučky a nedokázali využít celého hřiště. Soupeřit na malém prostoru s urostlými hráči soupeře nám moc nedalo. Nelze Vám upřít bojovnost, ale sami si to komplikujete, protože jste úplně upustili od individuálního přechodu soupeře. V půlce jsme si k tomu řekli své, a druhá půlka již byla lepší. My jsme šance zahazovali a soupeř nás trestal z brejků. Dvě minuty před koncem soupeř po jednom z nich přelévá misku vah na svou stranu. Ale jsem rád že jste nic nevzdali a v poslední minutě jste dokázali vyrovnat. Penalty jsou již loterie, ale všichni tři naši bezpečně proměňují a radují se z vítězství. Soudržnost této party je vynikající, zde za dnešek palec nahoru. Ale paleček dolů za to, že jste se dnes vyflákli na individuální dovednosti. Takže jedeme dál borci. Již v úterý nás čeká triangl se Zašovou a Slováckem. Ve čtvrtek trunaj a o víkendu další mistrák. Nabitý týden, tak odpočiňte a zítra nato vletíme na tréninku.

FC Vsetín U11 - H.Lideč/V.Příkazy 4:4 (pk 3:2)
(Kroča, Zezula, Tom F., Mates - pk Dobi, Mates, Adam Š.)


19
záři
08:00
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Přátelská odveta s kluky z Rožnova

FC Vsetín - žáci
V pondělí jsme v rámci tréninkové jednotky sehráli přátelské utkání proti Rožnovu.Hrálo se sýstémem 5+1. Do tohoto utkání zasáhl celý kádr, který po pár omluvenkách čítal 18 kluků. Kluci byli rozděleni na dvě půlky. První hrála a druhá měla nachystané tréninkové cvičení. Poté se protočili.
Začátek utkání byl dobrý, kluky z Rožnova jsme do ničeho nepouštěli, a naopak my jsme byli ti co vlnili síť. Rožnováci byli ale důrazní a nic nám nedávali zadarmo, na vše jsme měli pramálo času. I tak první část byla v naší režii. Do druhé části se kluci prohodili a bylo vidět, že někteří toho ještě nemají tolik odehráno a chybí jim jak herní praxe tak i ta kvalitativní část herního projevu. Ale proto máme takovéto přáteláky, aby si borci osvojovali věci z tréninků a snažili se je převést do hry. Zde nás hosté pžehrávají a střílí branky (někdy i hodně laciné a darované). Do třetí části jsme to opět prostřídali. Zde to bylo vyrovnané až do poslední minuty. Nejdřívě Jaky vlní síť soupeře, ale v posledních 10 vteřinách darujeme klukům z Rožnova dvě branky jak na zlatém podnose.
Utkání splnilo svůj účel. Do hry se dostali všichni hráči a to je nejdůležitější.

FC VS - Rožnov p. R. 8:2, 0:7, 1:2 (3x Max, 2x Tom F., 2x Filip, Radek a Jaky)


18
záři
10:55
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

POZOR!!! Změny TJ

Prosím sledujte aktuálně kalendář!! Dle počasí se mění místa konání tréninků!!!!!


16
záři
18:16
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

FC Vsetín U11 dnes deklasovali Francovku

FC Vsetín - žáci
Dnes dopoledne jsme sehráli další mistrovské utkání na domácí půdě. Počasí bylo již podzimního charakteru a objednané jsme jej měli na minutu. Před utkáním přestalo pršet, a po utkání a posledním cvaknutí spouště fotoaparátu našeho fotomistra Juli Ficka se spustil hustý déšť. A co přineslo naše utkání?
V této soutěži jsme všem rovnocenným soupeřem. Fotbalovost byla v předešlých utkáních na našich straně. A dnes? Dnes jsme přidali ještě na rychlosti, jednoduchosti, dovednostní práci s míčem. Výsledkem byly krásné kombinační akce i na jeden dotek, spousta vyhraných soubojů 1:1. Začíná se projevovat práce na komunikaci na hřišti. Soupeř nám nestíhal v ničem, a za první půli se nedostal na naši půlku. Kluci hráli s obrovskou chutí, každý hrál na každém postu, sami si říkali, kde by si to chtěli vyzkoušet! No a kde jinde, než v takovém utkání, kdy nám vychází téměř vše. Opět musím pochválit, jak jste ukázali, že jste opravdu TÝM!!! V první půli jsme čtyřikrát orazítkovali tyč soupeře, ale další šance jsme proměňovali s velkou lehkostí. Druhá půle byla totožná, jen s tím, že soupeř po jednom z mnoha nákopů využil brejk a vsítil čestný gól. Škoda. Jenda mohl mít 0. Jasně, že nás čekají soupeři silnější než dnes, ale když budete makat tak jako v předešlých utkáních a přidáte tam zase trochu z toho dnešního, tak určitě je potrápíme. Kluci za dnešek opět velký palec nahoru. Ale neusínejme na vavřínech. Již v pondělí nás čeká přátelák s Rožnovem. Tak doplňte síly a v pondělí se na Vás budu těšit...

FC VS U11 - Fr. Lhota 11:1 (2x Tom F., 2x Max, 2x Filgi, 2x Mates, Jaky, Dobi, Adam)


09
záři
16:23
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Sympatický výkon v Ratiboři

FC Vsetín - žáci
Dnes po obědě jsme zajížděli k dalšímu mistráku do Ratiboře. Za krásného fotbalového počasí jsme opět přijeli sbírat zkušenosti proti soupeři, který je vyšší, starší a silovější. Dnes jsme měli k dispozici dvě kompletní sedmičky, tak hurá do zápasu.
První půle byla z naší strany skvělá. my hrajeme fotbal a soupeř nakopává míče daleko od své brány. Nás naše fotbalovost stojí samozřejmě více sil, ale jsem rád, že kluci míče nenakopáváte a snažíte se o přechod 1:1 a již jste schopni vymyslet i pěknou kombinaci. Škoda, že na posledních 15 m od branky soupeře jsme zbrklí. Ty šance nebo momenty přečíslení šlo vyřešit lépe, ale nic se neděje. A když to vyřešíme dobře, tak nám selžou baterky. Poločas prohráváme 0:2. Ale předvedená hra na 1.
Ve druhé půli navazujeme na výkon z prvních 30 minut. Chceme hrát, nebojíme se, chceme být fotbaloví. Z naší snahy ovšem soupeř přechází do brejků a své šance narozdíl od nás proměňuje. A to že jsme těch šancí dnes měli dost. Soupeř omezil nakopávání, a největší problém nám dělal jejich šikula s číslem 12. Jediný z tábora soupeře, který chtěl hrát fotbal. Ikdyž Ratiboř naše konto zatížil 7 brankami, tak náš výkon byl velmi slušný a opět nás posunul o kousek dále. Opět Vás musím kluci za dnešek pochválit. Váš přístup, chuť, snaha atd atd..To jak žijete s kluky co jsou na hřišti, jak se dokážete vžít do hry a bavíte se o tom co Vaši spoluhráči předvádí na place, jak by jste to udělali vy, to svědčí o tom, že jste nepřijeli na výlet, ale hrát fotbal. SUPER SUPER A SUPER. Opět jste ukázali, že každé takové utkání Vás posouvá dál a dál . Tak by to mělo vypadat. V týdnu potrénujeme, a v sobotu v dalším díle OS ml. žáků přivítáme na domácí Tyršovce tým Francovy Lhoty. Tak přijďte naše kluky povzbudit.

Ratiboř - FC VS U11 7:1 (Švagera)
Zavadil - Králík, Kalabus, Dobeš, Kročil, Jašek, Fusek, Filgas, Jakeš, Zicha, Šíma, Zezula, Palát, Švagera, Filák


05
záři
17:55
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Ondrášovka Cup U11 - POSTUP

FC Vsetín - žáci
Dnes pokračovali boje v předkolech Ondrášovka Cupu kategorie U11. My jsme s kluky zajížděli svést boj o dvě postupová místa do Prusinovic. Po našem posledním vystoupení na turnaji v Zašové jsme si včera sedli v kabině a povykládali si o určitých věcech. Dnes bylo vidět, že kluci pochopili naši debatu, a každý si z ní vzal to potřebné. Jelikož dnes byl na hřišti vidět úplně jiný tým. Počínaje bojovností, nasazením, chutí, přístupem, srdíčkem a týmovým pojetím, kdy jak se říká "jeden za všechny, všichni za jednoho". Bravo kluci. Čekalo na nás 7 utkání. V prvním proti Slavonínu remízujeme 1:1. Ale nikomu nelze nic upřít, jelikož zde spíše chyboval sudí, který si špatně přečetl pravidla pro tuto kategorii. Následující tři utkání zvládáme na výbornou a hladce soupeře přehráváme. Tadeáš v bráně si téměř nesáhnul na míč. Jsem rád, že všichni se pokoušíte o dovedností přechod přes soupeře. Kluci, jen je třeba si to někdy zjednodušit, protože někdy to přeháníte s kličkováním a z toho vyplívají chybičky, které nás stojí spoustu sil, a někdy i z toho inkasujeme zbytečnou branku. Ale chyby k fotbalu patří, takže v pohodě, stále jsme ve fázi učení. Následuje utkání proti výborným klukům z Kozlovic. První dvě branky dávají po našem nedůrazu. My chceme, hrajeme pěkný fotbal, ale soupeř přídává ještě dva banány. My ke konci pouze korigujeme. V následujícím utkání vítězíme, ale než jsme šance proměnili, tak po krásných střelách třikrát razítkujeme břevno a jednou tyč. Ale odměnou za výkon byly čtyři branky v síti soupeře. Do posledního utkání proti Valmezu jdeme s vidinou druhého postupového místa, ale musíme jej zvládnou. Borci na hřišti nepřipouští drama a vítězí 5:2. Zatím dílčí postupová radost, jelikož v posledním utkání turnaje hraje ještě Slavonín. A ten pokud by vyhrál o více jak 6 branek, tak postupuje on. Naši kluci se usadili k hřišti a vytrvalým a hlasitým skandováním fandili kluků Starého Města, kteří byli soupeřem Slavonína. Čas ubíha strašně pomalu (no hrůza) :-), ale když rozhodčí ukončuje utkání, tak propuká v klukách postupová euforie. Kluci, když budete makat tak jako dnes, upustíte od drobných chybiček, necháte tam to srdíčko a bojovnost a budete jeden tým, tak to bude lepší a lepší. Za dnešek palce nahoru a dík za Vaše výkony. Takže na závěr už jen: 12.10. 2017 HURÁÁÁÁÁÁÁ DO VÍTKOVIC .......... :-)

FC VS - Slavonín 1:1 (Kroča)
FC VS - Zašová 7:0 (2x Radek, Kafu, Růža, Max, Domča, Tom F.)
FC VS - Prusinovice 3:0 (Max, Hajdič, Tom F.)
FC VS - Slavkov p. Hostýnem 7:0 (Kafu,Martin, Kuba,Růža,Domča,Tom F.)
FC VS - Kozlovice 1:4 (Kony)
FC VS - Jiskra Staré Město 4:0 (3x Max, Tom F.)
FC VS - Val. Meziříčí 5:2 (2x Domča, Martin, Růža, David Z.)
Sestava:
Pala-Zbranek J., Králík, Koňařík, Juřínek, Zicha, Šíma, Palát, Kalabus M., Kročil, Jašek, Hajda, Filák, Svoboda, Kročil


02
záři
19:38
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

MFTM v Zašové - jedno velké zklamání

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje mládeže za účasti týmu ze čtyř zemí (ČR,SR,Polsko a Rakousko). Náš tým byl složen z toho nej co v dané kategorii máme, kdy chyběl pouze Max, Tom Filák a doléčující se Kony. Tým byl doplněn třemi kluky 08.
Ve skupině jsme se postupně utkali s celky SK Sigma Olomouc, Fastav Zlín, Academi Praha a Karvinou.
První tři utkání jsou téměř totožné, jsme bez chuti bojovnosti, nasazení a co se týká týmového duchu, tak ten dnes nedorazil!!!! Neproměňujeme vyložené šance, špatně řešíme přečíslení a ve finále góly soupeři nabízíme jako na zlatém podnose. Dnes podáváte výkon hluboko pod svými možnostmi. Fotbal není o jednom hráči, ale o kolektivu!!!! Bohužel dnes, ti kluci, kteří by měli být lídry své kategorie, tak zaostávají v bojovnosti a nasazení za svými mladšími spoluhráči. Tak takhle pánové NE. Až poslední zápas ve skupině proti Karviné vítězíte, a tím máte možnost si zahrát dalších sedm zápasů v nadstavbové časti.
V odpoledním programu nás postupně čekají Slovácko 08, Sigma 08, AS Trenčín, Zbrojovka Brno, opět Fastav, Dub n. Moravou a MFK Vítkovice. Opět prvních 5 utkání totožných jako dopoledne. Přeskupil jsem řady a ty zkušené dal k sobě a mlaďochy k sobě. Výsledek byl, že bohužel v tomto směru by si měli brát ti zkušení příklad z mladších. Ti chodili ze hřiště dokopaní, a s tím, že tam nechali vše.!!! A ti druzí??? Bohužel nešli příkladem !!! Až poslední dvě utkání byli z naší strany Ty, které snesli trošku měřítko. Najednou se přidali i další kluci a herní projev byl lepší. Za dnešek toho moc ke chválení není!!! Pochvalu zaslouží Tom, Davča D., (BOJOVNOST, SNAHA, CHUŤ, DOVEDNOSTI) Domča a hlavně Tadeáš v bráně, který dnes toho spoustu pochytal. Tade SUPER. Kluci je potřeba příště přidat. Šanci na reparát máte již v úterý, kdy pojedeme bojovat na Ondrášovka Cup, kde se k nám již přidá i Max, Kony a Tom Filák. Tak doufám, že ktomu přistoupíte lépe! Kluci vy jste jedna parta, a nebudu tolerovat to, že se budete navzájem urážet a nadávat si! Chyby se dělají a vy se fotbal stále učíte. Takže příště lano, a za to potáhneme společně :-)

Základní skupina:
FC VS - Sigma 0:3
FC VS - Fastav 1:2
FC VS - Academie Praha 0:3
FC VS - Karviná2:1

Nadstavbová část:
FC VS - Slovácko 08 1:1
FC VS - Sigma 08 0:2
FC VS - AS Trenčín 1:4
FC VS - Zbrojovka Brno 1:3
FC VS - Fastav 0:2
FC VS - Dub n. M. 3:1
FC VS - MFK Vítkovice 2:1


30
srpna
19:56
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

První mistrák na domácí půdě s překvapením

FC Vsetín - žáci
Po dopoledním maratonu na Ondrášovka Cupu s U10 pokračovala středa ve fotbalovém tempu i v podvečer, kdy jsme s kluky U11 na umělce přivítali v předehrávce OS mladších žáků sd Jablůnka/Růžďka. Vzhledem k všemožným omluvenkám (i neomluvenkám) jsem před utkáním v kabině nalezl Tada do brány a 7 kluků do pole. No kluci, jsem zvědav jak se poperete s 60 minutami proti ekipě urostlých kluků soupeře.
Od začátku začínáme aktivně, kluci se nebojí 1:1, když už to nejde, tak si pomůžou přihrávkou. Když už několkrát mineme svatyni hostů, tak na druhé straně vytahuje bravurní zákroky Tadeáš. V rozmezí 11 - 14 minuty nám vyšli tři krásné kombinace a ejhle je z toho vedení 3:0. kluci makají bez střídání namoral. A těší se na poločasový oddech. Zde si jen připomeneme pár věcí a jdeme do druhé půle. Navazujeme na výkon z první části, ikdyž soupeř po dvou brejcích snižuje na rozdíl jedné branky a když kouzlí Tadeáš, tak ze své brnky dělá nepropustnou tvrz. Stále vyvíjíme tlak na míč a soupeře, ale škoda těch neproměněných šancí. Ale najednou přichází jedna z nejhezčích akcí utkání a jdeme do trháku. kluci jsou plní elánu a do 60 minuty neupustili od kvalitního mládežnického fotbalu, kterému tleskalo několik desítek přítomných. Po závěrečném hvizdu sudího dnes podruhé vidím radující se kluky, kteří mají radost jako kdyby vyhráli minimálně evropskou ligu. Borci dnes za výkon jen a jen pochvala. Je vidět, že čím déle jste spolu, tak vaše výkony rostou a je radost se na Vás dívat. Tak budeme pokračovat, ať máte z fotbalu čím dál větší radost.....

FC VS - sd Jablůnka/Růžďka 4:2 (Zezula, Svoboda, Zbranek Matěj a Filák)
Sestava:
Tadeáš-Davča Z., Jašíno, Růža, Tom F., Marta, Zbraňa, Filip


30
srpna
15:56
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Postupová euforie u U10

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme s kluky kategorie U10 zajížděli změřit své síly se soupeři v předkole Ondrášovka Cupu. V Hranicích nás přivítala jasná obloha, a tak bylo téměř jisté, že klání se odehrají za vysokých teplot. No a k tomu ještě na umělé trávě :-(.
Před začátkem turnaje jsem jen klukům řekl, aby si celý turnaj užili, dali tam bojovnost, odvahu, sílu a předváděli svůj fotbalový um, který pilují již tři roky. Čekalo na nás 6 zápasů po 20 minutách. Nic lehkého.
Od prvního utkání kluci plnili vše na 120%. Dnes to vše začínalo d vynikajícího Jendy v bráně, který doslova čaroval. Bylo jich plné hřiště, desítky dovednostní od každého jedince. Ta síla rvát se o každý metr hřiště, byla až enormní. Byla radost se dívat, jakými způsoby a chutí si hrajete ten svůj fotbal. Dnes není nic, co bych Vám vyčetl. Šlapali jste na maximum. Baterky dobíjeli zásobami vitamínů v podobě krabiček s ovocem - SUPER. Dnes jste ukázali, že se umíte semknout a podat výkon na hranici možností. První čtyři utkání domimnujeme a jasně vítězíme. Následuje utkání s Prusinovicemi. Vysoká porážka, ale opět fotbalovost na naší straně a nakopávání gólmana soupeře na dva vysoké kluky, kteří zakončují do brány. Zde se MY nemáme zaco stydět!!!!! Někde se fotbal učí jinak. Před posledním utkáním musela přijít odemne menší motivační řeč, A ZABRALA! Proti klukům z Petřkovic to byl do 14 minuty z naší strany tlak na bránu soupeře, jen to zakončení nám skřípe. Ale najednou přijde krásně zahraný roh a hlavička Davči D. končí v šibenici. Ta euforie co z Vás vytryskla bylá krásná. Následně ještě po pěkných akcích přidáváme dvě branky. Po konečném hvizdu kluci lítaji po hřišti a neví coby radostí dělali (objímají se, skáčou, křičí atd. atd.) . A to neví ještě tu třešničku na dortu, kterou jsem si pro ně nechal až jestli ....! A tak jsem klukům mohl sdělit, že si svými výkony a vítězstvím v dnešním turnaji vykopali účast na kvalifikačním turnaji Ondrášovky Cupu. No tak to v nich vypuklo podruhé (ty bláznovstva). BORCI PARÁDA, pro takové okamžiky fotbal hrajete. Za dnešek máte jeden velký palec nahoru. Tak si to užívejte ....

FC VS - Zašová 7:1 (5x Mates, Dobi, Kurťa)
FC VS - Bílovec 4:2 (2x Sam, Mates, Kurťa)
FC VS - SK Zlín 3:1 (2x Sam, Vojta)
FC VS - Hranice 4:0 (2x Mates, Filgi, Kurťa)
FC VS - Prusinovice 1:6 (Mates)
FC VS - Petřkovice 3:0 (Dobi, Mates, Sam)

1. FC Vsetín
2. Bílovec
3. Prusinovice
4. SK Zlín
5. Petřkovice
6. Zašová
7. Hranice

Sestava:
Jenda - Tom, Dobi, Liki, Mates, Filgi, Vojta, Kurťa, Sam


27
srpna
12:44
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

První mistrovské utkání sezóny

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme s kluky starší přípravky zahájili podzimní část sezóny, která je pro nás v mnoha věcech nová. Budeme své síly měřit s mladšími žáky okresních klubů. Takže větší hřiště, více hráčů v poli, vyšší a starší soupeři. A již po dnešku víme, že to byla volba dobrá pro rozvoj a růst fotbalovosti našich borců.
Začátek utkání byl pro kluky ten nejlepší, kdy se již v první minutě ujímají vedení po dorážce Matese Fuska. Ideální pro sebevědomí kluků. Statečně se rvali v každém souboji s kluky vyššími, nikomu nic nedávali zadarmo, bylo vidět s jakou chutí hrají. V určitých momentech jezdili jak se říká po pr...i :-), jen aby soupeře nepustili s míčem dále. K vidění jsou vidět šance na obou stranách. Soupeř se k nim dostává po našich chybičkách, ale my si šance musíme tvrdě vybojovat a ve většině případů i krásně nachystat kombinací. Hra byla vyrovnaná, což je velmi potěšující. Po dvou našich chybách soupeř skóre otáčí. To ale nevadí. Hrajeme si dál naši hru, na kterou se dá dívat. A nebýt několika spálených tutovek, tak by to bylo ještě lepší. Na závěr poločasu dvakrát domácí udeřili z rohového kopu, kdy se hlavou prosadil domácí nejlepší hráč Gajdoš. Ikdyž skóre narůstalo v náš neprospěch, na klukách byla vidět snaha o prosazení se 1:1, pěkné kombinace a spousta zakončení. (jen v tom zakončení si počínat klidněji, zbytečně vše řešíte silou namísto snahy o zakončení placírkou), protože dnes šlo minimálně 8 střel z blízy do nebes. Jsem rád, že bojujete až do konce, a máte radost z každé povedené akce či gólu. Dnes na Vás bylo vidět, že jste se vidali na maximum. Když budete plnit tréninkovou docházku a makat na 110%, tak se budeme i nádále zlepšovat, a soupeře budeme čím dál více trápit. Kluci, dobře zregenerujte, jelikož nás čeká jak se říka fotbalově Anglický týden.

TJ Sokol Hošťálková - FC Vsetín U11 9:3 (2x Fusek, Zezula)


24
srpna
20:16
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Přátelský zápas na Fastavu

FC Vsetín - žáci
Čtvrteční odpoledně jsme zavítali za příjemného slunečného počasí do Zlínského fotbalového areálu na Vršavě, kde jsme se utkali s kluky U11 ze Zlína. Jelikož na sousedním hřišti hráli souběžně kluci U10, tak dnes jsme se museli obejít bez osmičkových kluků.
Tímto vlivem a vlivem dovolených nás zůstalo 10. (ach jo ...). S koučem Zlína jsme se domluvili, že si dáme 3 x po 20 minutách.
Od první minuty bylo k vidění zajímavé a hlavně pro naše kluky těžké utkání. Soupeř byl zdravě agresivní, jakékoliv situace řešil fotbalově za pomocí individuálních dovedností, které byly vždy účinné. kluci vidíte, že je to velká pomoc při hře 1:1. Prvních deset minut se rozkoukáváme, ale posléze chytáme tempo a naše hra jde nahoru. Soupeř měl k dispozici téměř dvacet hráčů, takže byli čerstvější. Ale i tak, góly, které jsme inkasovali v průběhu všech tří částí byly většinou po naší nedůslednosti, nedůrazu nebo naprosto zbytečné ztrátě na půlce soupeře, které velmi velmi šikovní kluci Zlína dokázali přetavit ve smrtící brejky, které řešili s naprostou chladnokrevností. Nicméně smekám před Vámi kluci, že jste makali všech 60 minut. Stálo Vás to spoustu sil, ale snaha od druhé části byla, a i z Vaší strany byly vidět krásné akce. Škoda té zbrklosti v zakončení. Za dnešek bych vyzvedl výkon Toma Filáka, který byl velmi aktivní jak dopředu, tak dozadu! Tome jen tak dál. V obraně jsme postavili nepropustnou zeď jménem Davča Zicha. Přes některé nedostatky, jste si to dnes odmakali. Pochvala je spíš za nasazení a to, že jste vydrželi fyzicky stíhat soupeři, ale je třeba stále pracovat na dalších fotbalových dovednostech. Tak naberte sílu.
Již v neděli nás čeká první mistrovské utkání na půdě v Hošťálkové.

FC Fastav Zlín - FC Vsetín
4:1 (Tom F.), 3:1 (Marťa S.), 3:1 (Filip)


22
srpna
20:42
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Další kvalitní test před sezónou

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme rádi přijali pozvání trenérů ze Zašové, kde jsme své síly změřili s celky Zašová U11, Hranice U11 a Jarcová - ml. žáci.
Na začátek jsme prvních 15 minut hráli s celkem Zašové 6+1. Utkání bylo pohledné na obě strany. V některých fázích nám běhaví štírci soupeře dělali problémy. My se rozjíždíme pomaleji, a je to také vidět na organizaci hry, která v prvních minutách dost skřípala. Postupem času se to lepšilo, a byly z toho i pěkné akce. Ale ach ten klid v zakončení!! To je naše slabina. Utkání končí smírně.
Následně přecházíme na menší prostor a hru 5+1 proti klukům z Hranic. Zde narážíme na soupeře, který je až dost agresivní v soubojích, většinou si pomáhá lokty a silovým pojetím hry tělem. Nicméně i soupeř ukázal svou kvalitu, a především v útočné fázi byli nebezpeční. Nás dosud dnes trápil přechod 1:1, kdy kluci volí vždy opačné řešení, než by bylo vhodnější. Místo pomocné přihrávky dochází ke střetu se soupeřem, a v momentech kdy je lepší si pomoci dovedností tak přichází zbytečná přihrávka, která není adresná. Je stále na čem pracovat.
Následuje odveta proti Zašovským klukům, a náš herní výkon v poli se zvedá. Vracíme se ke hře 6+1. Kluci si začínají více věřit a řeší situace jednodušeji a účelně. Opět utkání, kde je spousta šancí na obou stranách. Ale stále málo dovedností kluci.
Na závěr si dáváme dvakrát po 15 minutách 6+1 s žáky Jarcové. Asi dnes náš nejlepší herní projev. Kluci se dokázali vyburcovat proti starším, a hlavně pohyb našich kluků s míčem dělal soupeři problémy. K vidění byly i pěkné kombinační věci, tak i individuální prosazení se 1:1 nebo vyřešení přečíslení. V závěru nás soupeř trestá za naši aktivitu na jeho půlce a z brejků nám tam pár branek nasázeli.
Určitě nám dnešek ukázal jak pozitivní, tak i negativní věci. Od těch pozitivních se můžeme posouvat dále, a na těch negativních budeme pracovat, abychom je co nejdříve odbourali.
Již ve čtvrtek zajíždíme k dalšímu přátelskému utkání na půdu FC Fastav Zlín.

FC VS - Zašová U11
2:2 a 3:1 (Tom F., Mates, 2x Jaky, Tom K.)

FC VS - Hranice U11
4:2 (2x Radek, Jaky, Růža)

FC VS - Jarcová ml. žáci
2:2 a 2:6 (2x Radek, Růža, Tom F.)


19
srpna
18:35
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

O pohár starosty obce Kateřinic - U11

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme ze zúčastnili v nedalekých kateřinicích Turnaje o pohár starosty. Do turnaje bylo přihlášeno 6 družstev, tudíž se hrálo každý s každým po 18 minutách hracího času.

FC VS - Vigantice 8:0 (3x Max, 2x Tom F., Filgy, Radek, Jaky)
Do utkání jsme vstoupili aktivně a navázali na předešlé výkony z přípravy. Fotbalovost byla zjevně na našich kopačkách a výsledkem je hladké a vysoké vítězství.

FC VS - Kateřinice 0:4
Co dodat. O utkání rozhodly první čtyři minuty. Kluci absolutně neplnili pokyny, které jim byly dány a po čtyřech hrubých individuálních chybách bylo vymalováno, jelikož už jsme se z tohoto KO nevzpamatovali. Od této chvíle bylo utkání vyrovnané, ale ne a ne proměnit šance. A tak po zásluze prohráváme.

FC VS - Val. Bystřice 7:1 (2x Tom F., 2x Tom K., Max, Růža, Jašíno)
Zde do prvního gólu velmi nervozní projev z naší strany. Vázne přesnost přihrávky, dostupování protihráčů a v přemíře snahy nedůslednost v zakončení. Od momentu, kdy dáváme na 1:0 je to již pouze o tom, kolik branek vstřelíme. Najednou nám naroste sebevědomí a je příjemné se na Vás kluci dívat, jak dokážetě i krásně kombinačně překonávat soupeře.

FC VS - Val. Polanka 3:1 (2x Tom F., Radek)
Utkání opět plné nervozity, hlavně od kluků, kteří by tento tým měli táhnout. Šance se rodí na obou stranách. Hřiště je skrápěné deštěm, a tak dochází i ke spoustě nepřesnostem. Na borcích je vidět velká snaha, ale nějak nás opouštěl klid ve finální fázi. Dlouho je stav 2:1 a kluci se začínají bát o výsledek. Borci o ten nám nejde. My se chceme prezentovat fotbalovostí a individuálními dovednostmi. Na to, kdy bude důležitý výsledek máte ještě čas. Pojďme hrát pouze fotbal. A ta fotbalovost a lehkost nám v tomto utkání chyběla.

FC VS - Jeseník nad Odrou 7:0 (2x Kroča, Filgi, Tom F., Jašíno, Radek, Jaky)
Vlivem toho, že se ujímáme v 1 minutě vedení, tak ihned přebíráme iniciativu a najednou se nám vrací lehkost v pohybu, fotbalovost, chuť i nasazení. Kluci makali nadoraz a poslední utkání turnaje si užili se vší parádou.

Za své předvedené výkony si kluci odváží druhé místo. Na krku jim přistály originální medaile (puky s logem turnaje) :-). Kluci jako test na nový ročník byl pro nás turnaj opět přínosný. Opět jsme zjistili naše nedostatky a víme na čem je třeba pracovat. Opět podotýkám, že na můj vkus je vidět stále málo individuálních dovedností, na kterých pracujeme každý trénink. Jen pár z Vás to dokáže přenášet do zápasu. Byl bych rád, kdyby se každý pokoušel o tyto dovednosti v každém utkání. Ale to přijde ......! Za své předvedené výkony si odvážíme i jednu cenu individuální. Organizátoři turnaje vyhlásili jako nejlepšího hráče turnaje našeho hráče Toma Králíka. Já bych ještě ocenil výkon Jakyho, který byl přesunut na zadní post a odehrál parádní turnaj. Celkově je pro mě milým překvapením, jak se osmičkový kluci začlenili mezi starší kamarády, a jaké podávají výkony. S kluky staršími jste vytvořili parádní partu. Tak jen tak dál. Kluci načerpejte sílu a v pondělí se na Vás budu těšit opět na tréninku.
A ještě jednou Vám gratuluji !!!! Každý takový turnaj či zápas Vám dodá chuť do další práce.


16
srpna
20:41
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Triangl v Jarcové

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme s kluky zajížděli na hřiště do Jarcové, kde jsme se v trianglu srovnávali s týmy Jarcové a Jablůnky. Jednalo se o přípravu na novou sezónu, kdy budeme hrát soutěž ml. žáků. Tudíž na kluky čekalo hřiště větších rozměrů a hlavně soupeři, kteří ve většině byli o 2 - 3 roky starší (tudíž vyšší a silovější), a taky nově počet hráčů 7+1. A tak jsem byl zvědavý, jak nato naši borci zareagují. Předem jsme si říkali v kabině, že tyto nevýhody musíme eliminovat naší fotbalovostí, bojovností, srdíčkem a dovednostmi na míči. Když kluci vešli na hřiště, tak jim popadaly brady na zem z těch rozměrů :-). Ale rychle se oklepali.
S každým ze soupeřů jsme sehráli 2x 20 minut hracího času. A co se týká hry, tak zde i přes veškeré obavy, jak jsme schopni se porovnat jak s velikostí hřiště, tak se soupeři, začali naskakovat jen samé pozitiva. Všichni kluci do puntíku plnili to, co jsme si řekli nebo říkali v průběhu utkání. Ta chuť, nasazení, bojovnost se rvát o každý metr, a když k tomu kluci přidali dovednosti, tak veškerá fotbalovost šla na naši stranu. Z našich kluků byla minutu od minuty vidět čím dál větší radost ze hry. Dokázali postupem času využívat celý prostor hřiště. Z toho vznikali i krásné kombinační akce. Někteří si i sami říkali o střídání, jelikož na hřišti nechávali v dané momenty úplně všechno (to je naprosto v pořádku). V žádném ze čtyř úseků jsme nepropadli fotbalově. Dnes byla radost se na naše bojobníky dívat. Makali nahoru a dolů, když už jim nestačil krok, tak přišel obranný skluz (čistý), pokud jeden z hráčů utekl dopředu, hned bylo vidět zastoupení dalším kamarádem, který nechtěl připustit šanci soupeře. I v situaci 1:1 jsme si mnohdy dokázali poradit fotbalově, což je SUPER!!! A kdyby jsme občas vyřešili i finální část zakončení buď rychleji nebo s větším klidem, tak gólů v síti soupeře mohlo být více. Kluci za dnešek jedno velké ABSOLUTORIUM!!!!! Všichni jste dnes podali výkon na hranici možností. Jsem rád, že jste nám Všem ukázali, že jdeme tou správnou cestou. A hlavně jste ukázali sami sobě, že žádné utkání není dopředu ztraceno, ikdyž proti Vám stojí kluci starší a větší.
Tak si odpočiňte a zítra dopoledne dobijeme baterky společně na bazéně.
Ještě jednou kluci: Díky za Vaše dnešní fotbalové pojetí hry a za předvedené výkony! Mám radost za Vás. Tak jen tak dál ......

FC VS - Jablůnka
1:4 (Radek), 1:4 (Jaky)
FC VS - Jarcová
1:3 (Max), 2:1 (Jaky, Max)


09
srpna
18:48
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

První zápasový test před novou sezónou

Dnes odpoledne jsme s kluky U11 zajížděli k přátelskému utkání do sousedního Rožnova. Po domluvě se hrálo 3x 20 minut. Za velkého vedra a na umělé trávě jsme sehráli utkání, které nám ukázalo, na čem je potřeba zapracovat. Ačkoliv nám chybělo ještě sedm kluků, kteří jsou na dovolených a v sestavě byla většina kluků, kteří tento týden polykají dvoufázové tréninkové dávky na fotbalovém kempu, tak je vidět, že se máme od čeho odrazit.
První část jsme nezačali ideálně, domácí působili sehranějším a pohybovějším dojmem. Především mladý Dominik Pečiva nám dělal velké problémy. Nezachytávali jsme náběhy domácích hráčů, špatné dostupování a mnohdy laxní provedení rozehrávky nás dostávalo pod tlak. Celkově pohyb našich hráčů působil ospalým dojmem. Postupem času se kluci dostali do tempa a hru vyrovnali.
Druhou část jsme začali zcela obráceně, a to velkou aktivitou, napadáním soupeře, chutí získat míč a výsledkem byl tlak, ze kterého jsme dokázali vsítit branky. Obraz hry byl lepší, kluci si už dokázali i přihrát a z toho plynuly i pěkné akce. Nebýt selhání v zakončení, tak gólů mohlo být více. Jediné co v této části mě dokázalo rozpálit do červena byly momenty, kdy jsme nedokázali s klidem vyřešit situace 4:2, 4:1 a 3:1. To by mě braly mrákoty, jak tyto situace lze pokazit!!!!! Zde velký vykřičník pánové!!!!!
Třetí část již byla u některých namoral, síly v tom počasí ubývali rychle, ale i tak to kluci zvládli.

FC Rožnov - FC Vsetín U11 3:3, 1:5, 2:2

Nebudu říkat, že jsem z výkonu zklamaný, ale čekal jsem víc. Hlavně od zkušenějších kluků. Ale jsme teprve na začátku, takže když budeme poctivě trénovat, tak vše dopilujeme a postupně budeme odbourávat nedostatky, které dnešní utkání ukázalo. Z našeho týmu bych snad vyzdvihl výkon Maxe, který byl prakticky všude a na správném místě. Hýřil aktivitou a působil klidný dojmem. Již příští týden nás čeká v Jarcové triangl. Tak se pokusíme navázat na dnešek a budeme se zlepšovat.
I tak Vám kluci patří dík.

Počet přístupů
od prosince 2012

601372

Počítadlo