otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Sobota 19. října 2019      Svátek slaví Michaela     

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NÁSTĚNKA

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


06
října
18:34
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Proti Karviné to bylo velmi kvalitní utkání

Do dnešního utkání proti Karviné jdeme s odhodláním a snahou o zlepšení fotbalové kvality v naší hře. Proti nám stojí soupeř, který má ve svých řadách na svůj věk několik nadstandartně vysokých kluků. Takže očekáváme nelítostný boj na všech frontách.
Začátek utkání jako by nás nakopnul. V první minutě inkasujeme branku a ve 2. minutě přicházíme o Gřešu, který odstupuje se zraněním kolene. V tento moment se kluci semknuli a po celých 90 minut byli jasně lepším a to hlavně fotbalovějším celkem na hřišti. Ve všech aspektech hry jsme jasně soupeře převyšovali. Chuť, zápal, nasazení, dovednosti, kombinace, to vše nám vycházelo a kluci hráli na hranici svých možností, a bylo na nich vidět, jak si to užívají. Do hry byli plně vtaženi, nic nevypustili, odvahou si dovolili 1:1, když bylo potřeba tak hru zrychlili krásnými kombinacemi, kdy po některých z nich jsme stříleli krásné branky. Jak do útočné, tak i do obranné fáze se zapojovali všichni. Soupeř se dnes zmohl jen na jediné, a to na nakopávání dlouhých balónů na čahouny vředu. A když kluci začali sbírat i tyto nakoplé míče, tak soupeř byl naprosto bezmocný. Karvínští hrozili v momentech standartních situací, kde chtěli využít výškové převahy, ale naši tam bojovali jako lvi a se ctí vzdorovali i těmto situacím. Největší kvalitu měli na hřišti s hráčem číslo 6 na dresu. Ale jeden hráč sám nic nezmůže. Za dnešek po delší odmlce opět paleček nahoru kluci.
Gřeša zbytek utkání sledoval zpoza okna v naší šatně, kdy sledoval, jak se kluci rvou i za něj, a tak si mohl i přes bolest s kluky vychutnat vítězný pokřik. Když odcházel domů, tak kulhal na druhou nohu :-) :-), tak snad jej brzy uvidíme zase mezi námi :-) :-) ...

FC Vsetín - MFK Karviná 9:4
Branky: 5x Mára, 2x Aďa R., Peťa a Chips

Sestava:
Mičian, Ptáček - Gurný, Králík, Paška, Ráček, Gřešák, Balcar, Dobeš, Dančák, Štuler, Brambor, Janota, Hořanský


29
záři
18:49
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Utkání v Třinci s mnoha otazníky!!!!!!!

V sobotu dopoledne jsme za ideálního fotbalového počasí poměřili své umění s mladíky z Třince.
První třetina byla z našeho pohledu celkem zajímavá. Soupeři jsme se v určitých ohledech dokázali dorovnat, ikdyž je třeba říct, že Oceláři byli od prvních minut na hřišti kvalitnější, živější a v osobních soubojích dříve a důraznější. Ale první branku utkání soupeři darujeme sami. Následně z dvou brejkových situací, které byly vyřešeny skvěle převažujeme skóre na naši stranu. A na místo toho, abychom byli na míči jistější a snažili se hrát fotbal se nepochopitelně odvracíme k nakopávání a hurá fotbalu, který soupeř do konce třetiny trestá. Škoda této závěrečné pasáže 1. třetiny. Zde nastal celkový zvrat v utkání.
Druhá a třetí třetina byla z naší strany již křečovitá, nefungovalo nám téměř nic a domácí nám svým důrazem a presinkem vše otrávili. Následující 2 branky soupeři opět nachystáme svou zbrklostí a nechutí hrát. Od té doby to bylo až do konce hra jednoho týmu, který si na hřišti dělal co chce!!!!!! A otázka byla kolikrát Třinečáci rozvlní naši síť. My jsme se zcela odevzdali a až na nějakou tu vyjímku jsme byli neustále pod tlakem domácích, s čímž jsme se nedokázali vyrovnat. Chyběla nám hlavně odvaha v osobních soubojích, snaha něco vymyslet a hlavní problém jsme měli v dostupování soupeře a v důrazu 1:1.

FK Třinec - FC VS 10:2
Branky: 2x Hořanský

Sestava:
Dobeš, Ptáček - Ráček, Paška, Gřešák, Králík, Balcar, Janota, Filgas, Brambor, Dančák, Štuler, Ludva, Hořanský, Macháček


23
záři
14:22
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

S Bílovcem jako na houpačce

Doma jsme nyní přivítali celek z Bílovce.
Do utkání vstoupili lépe hosté a my jsme nevěděli, co a jak v prvních minutách hrát. Kolem 10 minuty se to otočilo, a byli jsme to my, kdo soupeře zatlačil na vlastní půlku, což jsme korunovali vedoucím gólem. Následně jsme do soupeře bušili, šance střídala šanci, ale najednou došlo k nákopu a samostatnému úniku supeře, který lehce srovnává krok. V této chvíli jdou hlavy dolů a soupeř do konce první třetiny se prosazuje ještě dvakrát. Druhá třetina byla jako přes kopírák. Chvíli jsme v útlumu, pak soupeře sevřeme před jeho bránou, ale Bílovečtí tam postavili asi velkou čínskou zeď. Do závěrečné části jsme to trošku změnili, a zde jsme byli my tím lepším celkem. Vytváříme se tlak,ale ne a ne to do kasy protlačit. Utkání korigujeme už jen brankou z pokutového kopu. Kluci o utkání se pobavíme na tréninku. Toto utkání nám ukázalo, na čem je třeba přidat.

FC VS - Bílovec 2:4
Střelci: Chips, Marek

Sestava:
Dobeš, Ptáček - Paška, Gřešák, Ráček, Gurný, Brambor, Králík, Macháček, Filgas, Janota, Balcar, Štuler, Hořanský, Mičian, Ludva


14
záři
17:26
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

MFK Frýdek Místek - FC Vsetín

Dnes jsme s kluky zajížděli k dalšímu utkání, tentokrát na půdu Frýdku Místku.
V tomto utkání borci navázali na velmi kvalitní výkon z minulého týdne a od prvních minut to bylo na hřišti znát. Začátek kluci chytili, ale branka byla pro nás chvíli zakletá. Jakmile jsme to protrhli, tak se kluci uklidnili a začali hrát dobrý fotbal. Vytvářeli si spoustu brankových příležitostí, a to zejména po krásných akcích. A k vidění byla i branka našeho Sama (gólman), který dal gól z vlastní poloviny hřiště. V bráně jsme měli opět spolehlivé duo, kdy oba gólmani pochytali co měli, a tak si šli kluci pro další přesvědčivé vítězství a následně si po 90 minutách užili vítězný pokřik (nevím jak to děláte, že si ty pokřiky, které snad nejsou ani v češtině pamatujete :-)). Super hošani. Jde na Vás vidět, že se sehráváte čím dál víc a i na hřišti je vidět skvělá parta kluků, kteří se fotbalem baví!!!! Palec nahoru.

FC FM - FC VS 2:11
3x Mára, 2x Domča, 2x Zajko, Chips, Dobi, Sam, Rosťa

Sestava:
Ptáček, Mičian - Ráček, Paška, Gurný, Dančák, Králík, Gřešák, Macháček, Brambor, Janota, Štuler, Ludva, Dobeš, Balcar


08
záři
19:24
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Valašské derby jsme ovládli

Dnes jsme za sychravého počasí na naší umělce přivítali ve valašském derby sousední kluky z Valašského Meziříčí.
Po celých 90 minut naši kluci diktovali tempo hry. Ve hře byl vidět od všech kluků super individuální výkon, který vyústil v super výkon týmový. Dnes si pochvalu zaslouží všichni do jednoho. Od zadních hráčů až po útočníky snesla naše hra vysokovou kvalitu a odměnou byla klukům velká porce branek v síti soupeře. Branky si kluci vytvořili individuálními schopnostmi, a nebo krásnými kombinacemi a důrazem před brankou soupeře. Šesti brankami se blýskl Mára, který bojuje o čelo střelců. I soupeř měl ve svém poli několik šikovných klučinů, kteří když sedostali do zakončení, tak tam jsme dnes měli dva gólmany, kteří si šli pro tzv. shutout. Pochválit musíme také gólmana soupeře, který předvedl velmi kvalitní výkon a pochytal spoustu šancí. Dnes jsme byli plní elánu, chuti a radosti ze hry. Pokud se kluci fotbalem baví a mají z něj radost, tak to je pro nás ta největší odměna!!!
Kluci dnes bylo super se na Vás dívat jak si fotbal užíváte!!! Za dnešní výkon si kluci odnesli velký potlesk přítomných diváků, kteří se dnes sešli i za deštivého počasí ve velkém počtu. I Vám patří velký dík.
A ten dlouhatánský pokřik v šatně mluví za vše!! Bravo!!!

FC VS - Valašské Meziřící 16:0
Střelci: 6x Mára, 3x Rosťa, 3x Chips, 2x Zajko, Sam, Peťa

Sestava:
Dobi, Pták, Robča, Tom G., Manina, Aďa, Rosťa, Zajko, Peťa, Sam, Tony, Chips, Mára, Filgi, Domča a Mira


03
záři
20:17
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Z Baníku bohužel se smutným výrazem

Dnes jsme utkáním na Baníku uzavřely náročné dva anglické herní týdny, kdy jsme v 9 dnech odehráli 4 těžká utkání.
Proti nám stojí sice kluci r. 09, ale 1/2 z nich je skoro vyšší něž náš Mára. Mají to krásně navybírané, ale to není pro nás žádná omluva!!
Před utkáním na Baníku jste dnes v kabině vypadali velmi odhodlaně, ale první třetina nebyla z naší strany dobrá. Naopak, takhle bez chutě, až na pár vyjímek jsem Vás ještě neviděl hrát. Soupeři jsme nabízeli góly zcela sami, v soubojích jsme byli bojácní, neochotni se pokusit něco sami vymyslet a podstoupit něco navíc!!!
Po první třetině jdeme do kabiny a po důraznější domluvě jdeme do třetiny druhé. Složení řad jsme přeskupili, a vida, ono to jde. Tuto třetinu jsme dominanntní, v soubojích jsme důrazní, vytváříme tlak na soupeře a konečně se radujeme i z gólů. V těchto chvílích má naše hra vysokou kvalitu a hra nás baví, a je vidět, že do toho dáváte i emoce!!!
Třetí třetina? Škoda, že jste se vrátili zpět do té první. Aktivitou už hýří jen pár jedinců, ale jak jsem psal po Opavě, musíte chtít všichni. Ale to pozitivní se zde nějak vypařilo. Po našich nesmyslných chybách a nedůrazu soupeř střílí další 4 branky. Sice nic vypracovaného, ale na druhou stranu se na to nemusel moc nadřít !!!! Velká škoda kluci. Dnes to byl hratelný soupeř, ale bez jmenovaných aspektů to budete mít těžké !!!!
A to jsem nezmínil dovednosti!!!! Stále klademe důraz na dovednostní přechod 1:1. Ten dnes předváděli bohužel jen jeden hráč z obrany, ale téměř v 99% úspěšně. Druhý z ofenzivní řady si zkoušel přechod čistě 1:1 s menším počtem dovedností, ale aspoň to dělal, a měl snahu se prosaditl! A ve finále z toho vstřeli hatrick. Snad nás v tomhle posunou lekce pana Trávníka!!!
Bohužel spoustu situací řešíme nekvalitně a míč soupeři buď odevzdáme laxní přihrávkou nebo nás soupeř svým důrazem o míč přiraví!!! Dnes musím pochválit i naše dva hroťáky r. 09, kteří do toho dnes dali vše a když jim to občas nešlo fotbalově, tak aspoň dřeli a i jednu branku si spolu krásně vypracovali po vzájemné spolupráci.
Alespoň víme na čem musíme pracovat a kde se zlepšovat. Ale především všichni musíte mít chuť a odhodlání se posouvat dál poctivou prací a tréninkem!!

FC Baník Ostrava - FC VS 8:4 (3:0, 1:4, 4:0)
Branky: 3x Štuler, Ludva

Sestava:
Ptáček, Mičian - Králík, Ráček, Gurný, Paška, Macháček, Dobeš, Filgas, Štuler, Balcar, Brambor, Řezáč, Ludva, Janota,


01
záři
17:52
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Opava byla nad naše síly

Dnes jsme zajížděli k dalšímu zápasu na doslova horkou půdu do Opavy, kde jsme své utkání sehráli na rozpálené umělce!!!!!
Utkání bylo od první minuty velmi bojovné, plné osobních soubojů. Bohužel dnes mi v utkání chybělo několik prvků. A tím hlavním je pohyb. 6-7 hráčů nemůže zvládnout oběhat vše s tím, že ostatní nevyvinou nějakou snahu o pohyb, chuť porvat se o míč, přidat trošku síly v osobním souboji a snahu o přechod 1:1 (zde se o to pokoušeli pouze 3 hráči)!!!. Nemůžeme každý míč směřovat k těm co si toto vše dovolí a zbavovat se zodpovědnosti a snahy se o zlepšování. Kluci, fotbal je kolektivní sport. Tyto zápasy jsou pro nás výzvy a šance se učit novým věcem a posouvat své fotbalové krůčky dopředu. Ale bez výše jmenovaného to prostě nepůjde. První branky inkasujeme po standartních situacích v první části. Ve druhé díky popsaným aspektům soupeři nabízíme další šance, které jsou potrestány. Zde snižujeme brankou Zajka. Třetí část byla po pohovoru s Vámi již lepší. Ale pořád jsem tam neviděl tu chuť, nasazení a bojovnost jako v utkání středečním. My víme, že to ve Vás je, ale musíte chtít se rvát a soupeři nic nedat zadarmo. A dnes si občas soupeř mohl připadat jako ve výprodeji, kde mu dáme vše s velkou slevou! Zaplať pánbůh, že zde máme kromě dovolenkujícího Ptáka ještě Dobiho a Sama, kteří předvádí v brance stabilní výkony. Program máme nyní náročný, ale musíte pracovat jako tým a ne spoléhat pouze na spoluhráče, že to uhrají sami. Musíte na hřišti nechat vše co ve Vás dřímá všichni do jednoho. Jak se říká " Jeden za všechny, všichni za jednoho"!! Nyní vzhůru na Ostravský Baník, kam zajíždíme v úterý.

SFC Opava - FC VS 7:1
Branka: Králík

Sestava:
Dobeš, Mičian, Králík, Paška, Ráček, Gurný, Štuler, Macháček, Filgas, Balcar, Brambor, Janota, Ludva, Kurtin, Evjak


28
srpna
19:20
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Kluci ,, TOHLE BYLA JÍZDA".

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme v dalším domácím utkání za velmi horkého počasí přivítali kluky z dalekého Šumperka.
Dnešní zápas snesl z obou stran nadprůměrné měřítko. Fotbal to byl nahoru dolů. My jsme byly prvních 60 minut hry tím lepším týmem, ale bohužel v zakončení nám chybělo buď více klidu nebo toho pomyslného štěstíčka a vzávěru utkání i síly. Spousta šancí neproměněných a soupeř, který tuto pasáž hrál pouze na brejky tak jeden z nich proměňuje. Kvalita hry jde nahoru, nasazení stoupá, emoce soupají, ale my ne a ne tu síť rozvlnit, a to jsme na to měly spoustu 1000% šancí.
Do třetí části jdeme s úsilím se porvat až do konce. Ale opět z brejků soupeř uniká. My to nebalíme a výkony našich hráčů jdou až za hranice jejich možností. Dotahujeme jak nám síly stačí, ale soupeř dnes v zakončení neselhával. My jsme už dohrávali ve stavu vyčerpanosti, ale odmakáno bylo celých 90 minut.
Kluci hlavu nahoru, ikdyž jste si ten zasloužený vítězný pokřik nedaly!!! Dnes by jste si to opravdu zasloužili. ŠKODA!
Za dnešek VELKÁ POCHVALA A PALEC NAHORU!! Dnes snad kromě zakončení nemám co vytknout. Kéž by takto vypadala všechna utkání se soupeři, na které narazíme. S ligáčema se rovnat logicky nemůžeme, ale s ostatními určitě ano. A pokud budete hrát jako dnes, tak se nemáte čeho bát a budete se jen a jen posouvat.
Program máme nabitý a nyní nás čekají dva těžké výjezdu do Opavy a na Baník.
Tak regenerujte, správně doplňujte živiny, aby jste byly schopni předvést další takovéto nadstandartní výkony.

FC VS - FK Šumperk 3:6 (0:0, 0:1, 3:5)
(2x Ludva, Štuler)

Sestava:
Mičian - Balcar, Ráček, Králík, Dobeš, Štuler, Macháček, Brambor, Janota, Filgas, Kurtin, Ludva


25
srpna
15:07
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Zvykáme si na ligovou kvalitu

FC Vsetín - žáci
V první domácím utkání jsme přivítali na naší Tyršovce kluky ze Sigmy Olomouc. Utkání s těmito soupeři jsou vždy pro nás výzvou a velkou motivací.
První třetina byla nadmíru slušná. Hanáci byli pohyblivější, ale pokud nám síly stačily, tak jsme se s tím rvali srdnatě. Sigma vlní naši síťpoprvé po dorážce přímého kopu a další tři branky přidává po střelách z větší vzdálenosti. Nutno podotknout, že branky to byly krásné. My jsme reagovali jen jednou, a to po krásné akci, kdy jsme se dostaly k centru a následně do zakončení.
Ve druhé části jsme tahaly za kratší konec. Hráči Sigmy byli ve všech aspektech lepší, chuťovější, duraznější a my jsme pole trošku vyklidily. Zde jsme se neprosadily, a soupeř opět pálil z dálky. Asi to mají naučené, protože jim to tam padalo s milimetrovou přesností.
Poslední třetina byla z naší strany již na moral!!! Bylo vidět, že se naši borci vydali ze všech sil a na hřišti dnes položili duši. V této části jsme se vyrovnali snahou a bojovností té první. Jen bych tam ještě rád viděl více dovednostního přechodu 1:1, ikdyž to bylo dnes asi to jediné, v čem jsme hanáky předčili.
Kluci, vím že taková prohra Vás mrzí, ale musíme se naučit i prohrávat a brát to vše s pokorou. Z každého takového utkání je třeba si vzít to, čím se můžeme zase posunout dále. Proto hrajeme tuhle vysoce kvalitní soutěž, aby VY jste si zahráli s kvalitními soupeři, protože těmito zápasy se budete zlepšovat a zkvalitňovat své fotbalové dovednosti a umění. Již jste opustili okresní soutěže a máte před sebou ligové výzvy! Zde je vše rychlejší, důraznější, nikdo Vám nedá nic zadarmo a tímto výčtem bych mohl pokračovat.
Musím Vás pochválit, že jste to nezabalily, a rvali se do konce utkání. Byly tam vidět i známky emocí, vyčerpání, bolesti. Ale to je pro nás známka toho, že Vám to není jedno, a nechaly jste tam vše. Za to Vám patří dík.
Zítra si pořádně odpočiňte. V úterý potrénujeme a hned ve středu doma přivítáme hosty ze Šumperka.

FC Vsetín - SK Sigma Olomouc 2:16 (Ludva, Štuler)

Sestava:
Dobeš - Paška, Ráček, Mičian, Gurný, Králík, Macháček, Janota, Štuler, Filgas, Ludva, Brambor a Kurtin

FC Vsetín - žáci

17
srpna
22:35
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Ligový debut si kluci užili

FC Vsetín - žáci
Dnes si svůj ligový debut odbyli i naši nejmladší žáci. K tomu jsme zajížděli na půdu Přerova.
Celý zápas byli naši hráči ve všech aspektech lepším týmem. Do zakončení se dostávali ve velkém počtu. Ještě si občas je třeba pohlídat ofsajdovou past, a bude to super. V několika šancích naše borce vychytel domácí gólman a několikrát zazněla konstrukce branky domácích. I tak předvedený výkon snesl slušné parametry. Soupeř se dostal pouze do tří šancí a naši gólmani, kteří se prostřídali i na vedlejším hřišti, kdy vypomáhali U13 byli téměř bez práce.
Nyní nás čekají soupeři zvučných (ligových jmen). Kluci, v týdnu poctivě potrénujeme a na následující dva anglické týdny se budeme připravovat v plném nasazení.
Již příští týden na domácí půdě přivítáme Sigmu Olomouc. Tímto zveme všechny rodiče a příbuzné, aby naše kluky přišli podpořit do hlediště a byli jim jak se říká "dalším hráčem" a hnali nás pozitivně vpřed!
Za dnešek kluci palec nahoru!

FC Přerov - FC Vsetín. 3:12
Střelci: 4x Štuler, 4x Králík, 2x Ludva a 2x Kurtin

Sestava:
Dobeš, Ptáček- Paška, Ráček, Mičian, Balcar, Štuler, Králík, Macháček, Ludva, Brambor, Filgas, Kurtin a Řezáč


08
srpna
19:56
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Generálka na ligu

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme místo tréninku vyzvaly ke hře 3x 30 minut opět naše kamarády z U13.
Do tohoto utkání jdeme s cílem se na hřišti neustále poznávat (zatím jsme spolu strávily pouhé 4 týdny) a přenášet to naučené z tréninku a získané z přátelských utkání. Musím uznat, že to klukům jde rychleji než jsem doufal!!! Naše síť se sice zavlnila vícekrát než soupeře, ale to je logické a vzhledem k urostlosti soupeře i samozřejmé. Ale pro nás je nejdůležitější, jakou hrou se na hřišti prezentujete, a to dnes sneslo opět kvalitní měřítko.
V první třetině kluci plní pokyny, soupeře dostupují a bojují jako lvi. Většinu branek v první třetině dostáváme střelou z větší vzdálenosti. Pouze jedna je po krásné akci třináctek. Druhá část se nese v podobném duchu. Škoda jen, že nám ve finálí části chybí více sil k vyřešení celé situace. Těch jsme měli v této fázi několik a mnoho nechybělo a branek v síti soupeře mohlo být více. Třetí třetina byla z naší strany již na moral, ale kluci to zvládli na jedničku. Síly nám docházely postupem času, ale nevynechali jsme jediný souboj. Jediný míč jsme soupeři nenechali zadarmo a dostávali jsme se i do zakončení. Hra měla spád na obě strany. Šance střídala šanci. Soupeř to dokázal vyřešit až do té finální fáze, kde nám narozdíl od něj chyběly síly.
Utkání určitě splnilo svůj účel. My jsme vzdorovaly soupeři velmi srdnatě s vypjetím všech sil a je vidět, že se každým dnem náš tým posouvá dopředu. A od prvního tréninku a přáteláku jsme ušli velký kus cesty. Ale ještě velký kus cesty máme před sebou. Kluci, za dnešek máte ode mne opět VELKÝ PALEC NAHORU!!!! Ale víme, že je pořád na čem pracovat, tak s pokorou budeme pokračovat v tréninku a již příští sobotu na to vletíme ostrým zápasem na půdě Přerova.

Sestava:
Ptáček - Dančák, Gabko, Paška, Ráček, Králík, Štuler, Balcar, Macháček, Likavčan, Evják, Řezáč, Ludva a Kurtin


03
srpna
20:22
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Souhra týmu jde nahoru

FC Vsetín - žáci
Dnes naše U12 zajížděla v nabitém týdne k dalšímu přátelskému utkání do Kroměříže.Bohužel z pracovních povinností jsem se jej nemohl zúčastnit.
Dnešní komentář je tedy zprostředkovaný od kolegy Zdenka Štulera, který dnes zápas koučoval.
Kluci dnes navázali herně na kvalitní výkon ze zápasu proti Bratislavě. Jsme ve fázi kdy v přátelácích zkoušíme kluky rotovat na různých postech a v rozdílných rozestaveních. A dnes se to projevilo i ve hře. Je super, že si s tím kluci umí na hřišti poradit a hrou se bavit. Ve hře bylo vidět spousta krásných akcí, soubojů 1:1 a spousta připravených branek v síti soupeře. Takže pro naše borce velká pochvala. Jsme spolu 3 týdny a kluci si na sebe zvykají , a je SUPER, že se to opět pozitivně ukazuje v zápasech. Jen tak dále. !!! Palec nahoru!!!
Zatím to vypadá, že kluky jenom chválíme, ale oni si to opravdu zaslouží. V tréninku makají na 120%, to úsií a chuť je na nich vidět v každém pohybu, souboji, cvičení, drilu apodobně. A pak to tak vypadá i v zápasech. A i sebevědomí kluků jde nahoru, a nám to vrací svou pracovitostí a snahou se učit novým věcem atd.!!! Sice tvoříme zcela nový tým, tak kluci se rychle poznávají, jsou kamarády a spoluhráči a všem nám ukazují, že do budoucna z nich bude skvělá parta kluků, která se fotbalem baví (to je to nejdůležitější) = TÝM!!!!!
Kluci na dálku Vás chválím a těším se na pondělní trénink, kdy mi o zápase něco řeknete svými slovy.

Sestava:
Hrabovský - Dančák, Gurný, Řezáč, Gabko, Štuler, Králík, Macháček, Janota, Ludva, Kurtin, Balcar

HS Kroměříž - FC VS 5:12
Šuteři: Ludva 5, Štuler 4, Macháček 3


01
srpna
20:14
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

SDM Domino Bratislava - FC VS U12

FC Vsetín - žáci
K dalšímu přátelskému utkání jsme zajížděli do Brumova, kde jsme sehráli 90 minut v plném nasazení proti stejně starým klukům z Bratislavy. My máme v sestavě i čtyři šikuly r. 2009.

Spoustu našich kluků se účastní týdenního fotbalového kempu, kde tráví na hřišti denně 180 minut. Takže otázka je, co to udělá v zápasové zátěži!!! Ale nic znát nebylo, a kluci za úporného slunce, které pálí na místní umělku hrají s velkou chutí. První třetina po velmi kvalitním výkonu a několika zahozených šancích končí bez branek. V druhé třetině jde souhra nahoru a konečně poprvé v přípravě mají kluci velkou radost z gólů kde se dostávají do vedení a dávají to najevo i pocitově. A na sebevědomí je to hned znát. V prvních dvou třetinách má naše hra velkou kvalitu, kdy MY jsme ten tým, který chce hrát fotbal, tvořit hru a nebát se hrát 1:1. Kluci velká pochvala. Ve třetí třetině je vidět na Slovenském týmu, jak těžce celý průběh nesou a začínají do soubojů chodit ještě s větší silou a agresivitou než doposud. Ale ikdyž souboje bolí a přicházíme v nich i někdy zbytečně o míč, tak vždy je snaha jej získat fotbalově zpět. Po zbylých třicet minut se snažíme pokračovat v naší hře, na klukách není vidět únava, ale soupeř pouze ze standartek a brejků vlní naši síť. Nic vypracovaného jen hra na náhodu!!!
Dnešní výkon byl kluci z Vaší strany SUPER. Musím ocenit, že jste se snažily hrát, tak jak po Vás chceme. Jen v zakončení nás sem tam potrápilo trochu štěstíčko a troška důrazu. To že se sem tam stane nějaká chyba, tak to k fotbalu patří. Kdyby jste je nedělali, tak jste v předních akademiích evropských velkoklubů. Takže vždy je si třeba z každé chyby něco vzít a poučit se. Velká škoda dnes je, že soupeř toho moc fotbalově nechtěl předvést a nepředvedl!!!! Pouze nakopával míče a hrál na brejky. Mnohdy nás v brejcích soupeře podrželo naše golmanské duo. Dnes bylo vidět, že se spolu posouváme tím správným směrem! Takže dnes opět pochvala pro všechny!! Kluci pořádná regenerace k fotbalu patří, tak ji svému tělu dopřejte. Trocha strečinku, spánku a doplnění energie Vám jen prospěje.
Již v sobotu zajíždíme k dalšímu přátelskému utkání do Kroměříže.

Sestava: Dobeš, Ptáček - Řezáč, Paška, Gurný, Dančák, Králík, Brambor, Macháček, Janota, Štuler, Balcar, Evják, Kurtin a Ludva
SDM Domino Bratislava : FC Vsetín 6:4
Střelci: Brambor, Štuler, Janota a Macháček


27
července
18:03
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

FC Vsetín U12 - FC Vsetín U13

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme sehráli druhý přípravný zápas, kdy jsme vyzvali naše o rok starší kamarády z klubu kategorie U13. Sehráli jsme ligovou minutáž 3x 30 minut.
Do tohoto utkání jdeme s tím, že se stále potřebujeme sehrávat a lépe poznat. V týdnu jsme měli 4 náročné tréninky, tak jsem byl zvědav, jak se to promítne do utkání.
A musím říct, že jsem byl mile potěšen. Do první třetiny jsme vstoupily velmi dobře, dostupuje soupeře a hra je více než vyrovnaná. Až po první brance v naší síti, která padla po krásném přímém kopu. Zde jsme se trošku rozklepaly a na pár minutek vyklidily pole. Ale dostali jsme se zpět do hry, a výkon byl kvalitní.
Ve druhé třetině nás malinko soupeř přitlačil, asi bylo v kabině U13 rušno :-). Ale kluci nic nevypouštěli, a když to nešlo fotbalově jak bychom si přály, tak tam dali chuť a nasazení a soupeři nedali nic zadarmo.
Třetí třetina už byla o tom, jak dlouho vydržímě proti o rok starším klukům stíhat. Soupeř disponoval mnoho hráči vyššího vzrůstu, a tím pádem nám dříve docházely síly, které jsme museli násobně použít v osobních soubojích a v samotné hře. Ve třetí části se nám povedlo brankově zakončit krásné akce a tak kluci se mohli i párkrát zaradovat. V závěru už ty síly nebyly, a soupeř občas vletěl do naší obrany jak do výkladní skříně. Ale nic se kluci neděje. Dnes to bylo o mnoho lepší než minule, a to jsou pro nás dobré zprávy, že se od tréninků k přátelákům posouváme dál a dál.
Dnes jsme v sestavě zkoušeli další nové kluky, kteří určitě svým projevem zapadli do našeho se nově budujícího týmu a byli přínosem. A také v bráně se nám po delší době ukázal Dobi, který i přes menší herní a tréninkovou pauzu ukázal, že nic nezapoměl a proti soupeři nás několikrát zachránil a do rozehrávky našich útočných fází byl velmi platným hráčem.
Kluci jen tak dál. V tréninku pracujete na jedničku a i dnes jste si ověřili, že to umíte přenést i do utkání. Takže dnes malý paleček nahoru a jdeme dál v poctivém tréninku, ať jsme na premiéru v lize připravení.

Sestava: Dobeš, Paška, Hruška F., Králík, Brambor, Filgas, Štuler, Hruška J., Daňa, Mičian, Macháček, Balcar, Řezáč a Ludva


21
července
00:00
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Přátelské utkání se Slováckem

V neděli jsme na naší rozpálené umělce v rámci letní přípravy změřily síly proti velmi kvalitnímu týmu 1. FC Slovácko.
Momentálně jsme ve fázi, kdy máme za sebou 3 tréninky a budujeme zde téměř nový tým kluků r. 2008. K našim hráčům se podařilo přivést další kluky z okolních týmů, tudíž hlavně pracujeme na poznávání se navzájem a sehrávání týmu. Do přípravy máme v kádru 20 kluků.
Utkání se Slováckem bylo pro nás velmi složité. Soupeř je sehraný a fotbalově dlouhodobě předvádí vysokou kvalitu. Takže od začátku byl v poli šikovnější, důraznější a rychlejší. Ale postupem času jsme se začali do hry dostávat i my, a z toho plynuly i věci, které nám pomůžou být odrazovými můstky do další práce. Utkání nám ukázalo, na čem je stále pracovat a v čem se zdokonalovat. Ale my se nejdříve potřebujeme poznat a kluci si na sebe zvyknout. Což si myslím nebude problém, jelikož zde je parta šikovných kluků, která chce hrát fotbal a jak v tréninku, tak i v tomto utkání, kde jsme tahaly za kratší konec makali naplno a nedali nic zadarmo.(I za cenu chybiček, ale ty k fotbalu patří a my budeme pracovat na jejich odbourávání). Máme pře sebou 4 týdny, kdy budeme poctivě trénovat a doplňovat přáteláky, aby šla kvalita souhry nahoru, než rovnýma nohama vlítneme do ligové soutěže mladších žáků, kde nás čeká spousta kvalitních týmů, jako tomu bylo v tomto přáteláků.
Kluci, tak se na Vás těším na pondělním tréninku.

Sestava:
Brambor Tomáš,Daňa Ondřej,Dančák Tomáš,Evjak Štěpán, Filgas Lukáš, Jakeš Lukáš,Janota Petr,Králík Tomáš,Kurtin Jakub,Macháček Rostislav,Mičian Samuel,Paška Robin,Ráček Adam,Řezáč Miroslav,Štuler Marek, Hrabovský Matěj


10
července
19:25
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Zahájení přípravy na sezónu 2019/2020

Kategorie U12 začníná přípravu na následující sezónu v pondělí 15.7.2019. Veškeré info pro hráče a rodiče jsou vedeny v kalendáři.


27
června
00:00
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Ondřej Nosek

Ukončení u Jančíků

FC Vsetín - žáci
Pondělní odpoledne jsme společně s rodiči zakončili fotbalovou sezonu lehkým cyklo-výjezdem k Jančíkům na Hovězí. I tady proběhl fotbálek proti rodičům a myslím, že si to všichni užili se vším všudy :-)
Teď nás na chvilku čeká zasloužený odpočinek.
Klukům, kteří v následující sezóně budou působit u trenéra Aleše, přeju hodně sportovních úspěchů, ať své dovednosti posunou o level výš!! Na ostatní se budu opět těšit v plné síle :-)
Všem přeju klidné a pohodové prázdniny.


24
června
00:00
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Ondřej Nosek

Loučení se starší přípravkou na výbornou

FC Vsetín - žáci
Turnaj o pohár starosty obce Kateřinice byl pro všechny kluky, kteří se tohoto turnaje zúčastnili poslední zápas v kategorii starších přípravek.
Postupně změřili síly s okolními týmy jako Rožnov, Kopřivnice, Val. Bystřice, Kateřinice, Ratiboř, Hovězí a Rajnochovice.
Když pominu pouze zápas proti Hovězímu, do kterého kluci naskočili po vysokém vítězství na Kateřinicemi 9:0 a nejspíš si mysleli, že všechno půjde samo…tak se spletli a když konečně začali hrát bylo už pozdě. Jinak v ostatních zápasech jsme hlavně herně a dovednostně byly lepší, dokonce i při rozehrávce brankařů, která nás trápí v každém zápase to konečně fungovalo jak má. Poprvé jsem u všech viděl projevit nějaké emoce, hurááá. Dneska si to všechno sedlo, všichni odvedli maximum a zaslouženě zvedli nad hlavu pohár za druhé místo.
Dnešními výkony jste nejenom mě ale všem co vás na hřišti viděli udělali obrovskou radost. Díky za to a doufám, že ve stejných výkonech budete pokračovat i nadále.

Sestava, výsledky, pořadí:

J. Zavadil, J. Stanislav, S. Mičian, T. Dančák, J. Kurtin, R. Macháček, O. Daňa, T. Gurný, Š. Evják, E. Orda, M. Řezáč, K. Nosek, V. Mikulenčák.

1. Rožnov, 2. Vsetín, 3. Val. Bystřice

Vsetín – Val. Bystřice 5:1
Vsetín – Ratiboř 1:1
Vsetín – Kateřinice 9:0
Vsetín – Hovězí 2:3
Vsetín – Rajnochovice 4:0
Vsetín – Rožnov 2:3
Vsetín – Kopřivnice 5:0


09
června
16:17
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Fotbalový maraton v podání našich borců v Přerově

FC Vsetín - žáci
Pátek a sobotu jsme s budujícím se týmem kluků r. 2008 strávili na velmi kvalitním turnaji v Přerově, kde na nás čekalo v pátek 7 utkání a v sobotu dalších 6 utkání po 17 minutách. V základní skupině jsme své síly změřili postupně s N. Jičínem, Starým Městem, Hradcem Králové, 1.FC Slováckem, MFK Vyškovem, SK Prostějovem a MFK Vítkovicemi.

Pátek:

S Jičínem začínáme velmi solidně a po celý zápas jsme lepší, jen koncovka nám vázla. Tu jsme prolomily až v úplném závěru. Kluci se od začátku turnaje prezentovali hrou od brankáře i za častého použití dovednosti a přechodu 1 na 1. Se Starákem jsme začali výborně a opět byly šikovnější. Dvakrát odskakujeme na rozdíl dvou branek, ale v závěru to Starák zvrátil a nám se trošku sklopily hlavy dolů. Velká škoda tohoto utkání. Protože zde nás to v hlavách nepodrželo a mělo to odraz na další zápasy. S Hradcem jdeme v 15 vteřině sami na gólmana, ale špatné řešení a naopak z brejku inkasujeme. A pak už Hradec dominuje především v osobních soubojích a proměňuje své šance. Se Slováckem to nebylo špatné. Kluci se snažily soupeři sekundovat a ani za rozhodnutého stavu to nevzdali a hráli až do poslední minuty. Vyškov!!!! Tak zde velká smůla. Až bych řekl, že nezasloužená prohra, ale prostě my chyby soupeře trestat neumíme a pak sami nabízíme jak na zlatém podnose!!! Utkání s Prostějovem byl už takový zmar v našich hlavách, že soupeř co vystřelí to je gól. Na závěr skupiny nám dobře známé Vítky. Tito hošani dominovali skupině, a tak nás nečekalo nic lehkého. Ale kluci se semkli, a v tomto utkání jeli nadoraz. Když ujímáme vedení, tak naši borci září jako sluníčka. Hlava nahoru a téměř do 13 minuty držíme s favoritem krok. Poté následuje dlouhý výkop gólmana soupeře, Jaky precizně dostihne soupeřova útočníka, a ten Jakyho zezadu fauluje. Ale rozhodčí se asi díval na slunce na rozehřátém nebi a nechává dohrát do gólu. Kluci cítí křivdu a vše bylo jinak. Vítkovic bylo najednou plné hřiště a my jsme se nějak už nedokázali zkoncentrovat.

FC VS - N.Jičín 1:0 (Dančák), FC VS - Staré Město 3:5 (2x Králík, Gergela), FC VS - Hradec Králové 0:5, FC VS - Slovácko 2:6 (2x Štuler),FC VS - Vyškov 1:2 (Králík), FC VS - Prostějov 0:4, FC VS - Vítkovice 1:5 (Janota)

Sobota:

Na sobotu máme několik omluvenek. Bohužel se nám zranil Davča, takže se doma léčí a přejeme brzké uzdravení. A pak tři kluci si jeli plnit postupový sen v žákovské kategorii, což se jim povedlo a na dálku gratulujeme. Narychlo ještě povoláváme druhého gólmana Matěje.

Zde začínáme boje o 17.-32. místo. Ve skupině máme Viktorku Přerov, HFK Olomouc a SK Zlín. I přesto, že pro tyto bitvy máme pouze 3 na střídání, tak kluky to ještě více semklo, a předvádí perfektní fotbal okořeněný velkou touhou, zarputilostí a týmovým pojetím. Ve všech utkáních byli kluci jasně lepšími hráči a makali na 120%. Nic nevypustili a díky tomu se mohli radovat a svou skupinu vyhrávají.

Ve čtvrtfinále spodního pavouku narážíme na Třebíč. Zde nás soupeř moc neprověřil (i když jsem od něj čekal daleko víc). Všude jsme první, dovednosti fungují a kluci si s radostí zastříleli. Semifinále nám určuje Vyškov. Odveta po pátku. Super zápas, který nám plný soubojů a emocí. Dlouho držíme těsný náskok až soupeř po standardce chvíli před koncem srovnává. A jdeme na penalty. Kluci se drží jako zlatí hoši v Naganu. Je to jako na houpačce, ale my máme penaltového mága v bráně a po páté sérii vypuká gejzír radosti a kluci Matěje schovávají pod hradbou svých těl.

V pomyslném finále o 17. Místo jdeme na Kroměříž. Tento tým hraje silový fotbal, a zde se v sobotu poprvé projevuje počet hráčů do pole. Je vidět, že kluci tomu dali opravdu po celý den maximum a troška těch sil už nezbyla. Nakonec soupeř vítězí těsným rozdílem.

Kluci, i přesto, že jste se na větším hřišti ve formátu 7+1 někteří potkali poprvé, jste hráli to jak jste učeni a za to Vám patří velká pochvala. I přes všelijaké komplikace jste táhli za jeden provaz a nic nedali zadarmo. A ta sobotní jízda kdy jste makali tzv. Na morál mě velmi potěšila a usvědčila, že jste TÝM. Všem Vám děkuji za předvedenou hru a řádnou reprezentaci našeho klubu. Pochvala patří i všem rodičům, kteří Vám fandili. Budu rád, když se všichni sejdeme v úterý na společném tréninku.

FC VS - Přerov 2:0 (Králík, Hadaš), FC VS - HFK Ol. 3:2 (2x Hadaš, Králík), FC VS - SK Zlín (Hadaš, Gabko), FC VS - Třebíč 6:0 (3x Králík, 2x Gřešák, Gergela), FC VS - Vyškov 1:1 (Králík) 3:2 na pen., FC VS - Kroměříž 1:2 (Gergela)

Sestava:

Dobeš, Ptáček, Hrabovský-Králík,Jakeš,Filgas,Mičian,Dančák,Štuler,Ráček,Paška,Gergela,Janota,Gabko,Hadaš,Gřešák

FC Vsetín - žáci

26
května
11:25
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Ondřej Nosek

OFS – finálová část: Krutá porážka s Jarcovou

Do včerejšího utkání MLŽ s Jarcovou jsme opět nastoupili v namíchané sestavě, převážně s mladšími kluky než měl soupeř a to se taky postupně projevilo na průběhu celého zápasu.
V prvním poločase jsme se soupeřem ještě drželi krok a klukům nelze upřít snaha, ale ve druhém pol. náš výkon postupně upadal. Po spoustě zbytečných a individuálních chybách si kluci z Jarcové s chutí zastříleli a zaslouženě zvítězili.

Jarcová – Vsetín 11:1 ( 4:1 - V. Kříž )


18
května
17:53
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Matrix Cup

FC Vsetín - žáci
Dnešní krásnou prosluněnou sobotu jsme s kluky r. 2008 strávily v nedaleké obci Jarcová, kde jsme svedli parádní fotbalové bitvy. Celkem jich bylo 7 po 25 minutách hry. Takže vydatná porce a pojďme se za dnešní parádní sobotou poohlédnout.

Na začátek jdeme na 1.FC Slovácko. Fantastický zápas na obě strany. Nezalekly jsme se ligového jména a po celou dobu utkání se bylo na co dívat. Šance se střídaly na obou stranách a bylo vidět vysoká kvalita a ještě větší nasazení. Kluci k tomu lze jen dodat VELMI DOBRÁ PRÁCE.

Následuje utkání proti kvalitnímu Prostějovu, kde se skóre přelévá ze strany na stranu. A nebýt hrubých chybek mladého rozhodčího a i menší lehkomyslnost v zakončení, tak si určitě zakřičíte vítězný pokřik. Nevadí, jdeme dál.

Utkání s Podlesím bylo ze škatulky velmi jednoduchých, a zde si otvíráme střelnici. Jen bych u Vás rád viděl v zápase, kde jste jasně lepším, že si budete ve větší míře zkoušet přechody 1 na 1 a ne pálit z každé (mnohdy i nesmyslné) pozice a předhánět se o to kdo dá více branek.

Jdeme na druhého ligáče, a to Fastav Zlín. Opět zde platí to co v utkání se Slováckem. Vaše bez-mezná chuť se vytáhnout na soupeře a podtrhujete to i individuálními dovednostmi a velmi kvalitním fotbalovým pojetím. Takže ode mě velká pochvala.

Poté jdeme na Valašskou Bystřici. Utkání jak přes kopírák s Podlesím. Mnoho branek v síti sou-peře. I zde bych čekal více individuální práci s míčem a následná spolupráce. A prostor na to v utkání byl. Na vše jste měli spoustu času. Tak proč to nezkusit ….

Utkání s VFA bylo na mou nervovou soustavu hodně výživné. Rychle si vytváříte velký náskok, ale polevujete. Škoda, utkání se hraje 25 minut. Takže musíte makat po celou dobu. Zbytečně si to komplikujete a stává se z toho utkání gólových hodů se šťastnou tečkou pro naše borce.

Do posledního utkání nastupujeme proti šikulům a šikulce z Jarcové. Tento tým již delší dobu piluje své umění s panem Trávníkem a je to na jejich hře vidět. Fotbalovost je na našich kopačkách, ale Jarcovjané nám nedávají nic zadarmo. Utkání mělo spád a i fantastickou kulisu, kdy byly slyšet jak kotel domácích, tak silné hlasivky našich fanoušků. Ti Vám byli 12 hráčem a mohli si s Vámi užít vítěznou děkovačku. Za což jim všichni děkujeme. Dnes jste po fotbalové stránce patřily k tomu TOP co bylo k vidění. Márovi gratulujeme k nejlepšímu střelci, ke kterému mu dopomohli všichni jeho spoluhráči. Dnes byla opravdu radost s Vámi být.

Kluci, dnes jste mi udělali velkou radost Vašim pojetím a předvedenou hrou. Je vidět, že každý společný trénink nás posouvá dál a dál a tu cestu k sobě si nacházíte a jdete společně za svým cílem. Začínáte tvořit super partu - TÝM!!!! A od minulého turnaje v Petřkovicích jsme ušli velký kus a zase se společně posunuly o kousek dál. Perfektní práce. Věřím, že na dalším turnaji v Přerově zaznamenáme další posun. Takže se na Vás budu zase těšit ve čtvrtek.

FC VS - 1.FC Slovácko 6:8
FC VS - SK Prostějov 3:4
FC VS - Podlesí 16:1
FC VS - FC Fastav Zlín 3:1
FC VS - TJ Sokol Valašská Bystřice 12:0
FC VS - VFA. 11:8
FC VS - TJ Sokol Jarcová 3:1

Kluci 54 vstřelených branek je parádní počin a je super na Vás vidět, jak si každý gól umíte užít a máte z něj upřímnou radost.

Takže za dnešek VELKÁ POCHVALA a PALEC NAHORU !!!´

Sestava: Mikulenčák, Jakeš, Paška, Králík, Filgas, Štuler, Řezáč, Kříž, Mičian, Gergela, Janota

...pro statistiky:
1. Zlín
2. Prostějov
3. Vsetín
4. Jarcová
5. Slovácko


08
května
09:04
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Landek Cup 2019

Tento víkend jsme s kluky ročníku 2008 (U11) zamířili na dvoudenní mezinárodní turnaj do Petřkovic. Kde spolu soupeřilo 48 týmů z několika zemí Evropy včetně věhlasného Dynama Kyjev. V sobotu ráno nás přivítalo krásné slunečné počasí, takže vše nasvědčovalo, že bude k vidění spousta krásných fotbalových zápasů.

V naší skupně C postupně měříme síly s týmy Sosnowiec (PL), MFK Karviná, Bukowno (PL), Stará Ĺubovňa (SK), Fulnek, Poruba a Hrdlořezy.

I když kluci vypadají odhodlaně, tak do prvního utkání vstupují zcela bez chuti a elánu. Prvních 6 minut se po hřišti loudají a soupeř odskakuje. Druhá půlka utkání je v naší režii a kluci se snaží ztrátu dohnat, ale již se to nedaří. Druhé utkání je z našeho pohledu pozitivnější, hrajeme fotbal, ale soupeř trestá každé zaváhání či lehkomyslnost našich kluků. Následující tři zápasy jsou plně v naší režii a kluci si užívají radosti z výhry. Předposlední utkání ve skupině proti MFK Karviná se hraje nahoru a dolů, ale ani jeden střelec se na hřišti nenašel. A to jsme těch šancí měly!!!! Do posledního sobotního utkání jdeme s odhodláním zahrát si pěkný fotbal, a udělat vše proto, abychom i v neděli nemuseli vstávat brzy a hrát zápasy dopoledne. Ale aby jsme se mohli dobře vyspat, zregenerovat a naladit na zápasy s lepšími soupeři. Utkání začínáme skvěle a již po 15 vteřinách vedeme. Následně odskakujeme na rozdíl dvou branek. Polský houževnatý soupeř, který nesl těžce obdržené branky začíná i s nevybíravými zákroky a hlavně začal trestat naše nepochopitelné individuální chyby. Nejprve snižuje, a místo aby jsme se uklidnily a odskočili, tak své tutovky neproměňujeme. A v poslední minutě naprosto nesmyslně darujeme soupeři gól, na který se ani nemusil nijak nadřít.

Velká škoda, ale i tak sobotu končíme na 4 místě a jdeme do nedělních bojů v top 32.

Zde na nás čeká jako první celek play off tým Ostravy Jih. Po vydatných deštích a dopoledních zápasech jsou hřiště ve stavu rozbitých. Celek Ostravy od začátku je důraznější a pro postup si šel s větší chutí než naši hráči. Nebyl lepší ve hře, ale jen prostě chtěl a nevadilo mu, že se u toho i zašpiní!! Opět ale darujeme branky soupeři sami!!!! Následné utkání s Juventusem Žilina kráčí až k penaltovému rozstřelu, kde mají přesnější mušku hráči soupeře. Poslední tři utkání diktujeme tempo. Jsme rozdílově lepším celkem než naši soupeři. K vidění je mnoho krásných akcí a je vidět, že do budoucna máme na čem stavět.

Potěšující pro nás může být, že ani jeden soupeř nebyl fotbalově lepší než my. Když se vyvarujeme hrubým individuálním chybám a začneme proměňovat i ty 1000% šance tak bude veselo, a hlavně VY KLUCI budete mít o to větší radost z fotbalu. Škoda, že jsme si těmi šancemi neotevřeli cestu do top 16, kde by na nás čekali kvalitnější soupeři a s nimi se mohli porovnat. Velká škoda.

Za celý víkend bych chtěl poděkovat všem hráčům za reprezentaci našeho klubu a rodičům, kteří i v neděli za zimních podmínek nás podporovali. Děkujeme!!!!

Za měsíc nás čeká další velmi kvalitní turnaj v Přerově za účasti i ligových týmů z ČR (Sparta, Slavie … atd.). Tak kluci poctivě trénujte, abychom i tam zanechali pozitivní fotbalovou stopu.

Sestava:
Křůpala, Ptáček - Jakeš, Paška, Králík, Štuler, Filgas, Janota, Gurny, Mičian, Dančák a Gergela

Soupeři Sobota: Sosnowiec (PL), MFK Karviná, Bukowno (PL), Stará Ĺubovňa (SK), Fulnek, Poruba a Hrdlořezy.
Soupeři Neděle: Ostrava Jih A, Juventus Žilina, Fulnek, Stará Bělá a Moravský Krumlov


24
dubna
19:15
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Ondřej Nosek

DVA ROZDÍLNÉ POLOČASY V ÚSTÍ

Do včerejšího utkání ml. žáků s Ústí nastoupili kluci převážně kat. U10, U11 a nezačali vůbec dobře. Z prvních dvou náhodných střel a našem nedůrazu to bylo 2:0. Postupně se ale kluci dostávali do hry, začínali být silnější na míči a hlavně se konečně nebáli hrát. Aktivitou a důrazem jsme do poločasu zápas otočili v náš prospěch. Věřil jsem, že budeme ve stejně dobrém výkonu i nadále pokračovat. Realita ale byla bohužel jiná. Zbytečně, až nesmyslně jsme se zbavovali míče a dělali spoustu individuálních chyb, kterých soupeř dokázal využít. Pouze dvě povedené akce za 30 min. hry je OPRAVDU MÁLO.!!!

Ústí – Vsetín 7:5 ( 3:4 )
Branky: 2x Mičian, Palát, Nosek, Mikulenčák


21
ledna
08:23
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

sTC Cup U11 Púchov

Sobotní den jsme s kluky kategorie U11 strávili v hale s umělou trávou v Púchově, kde jsme sehráli 7 kvalitních utkání. V základní skupině jsme sehráli 6 utkání + 1 utkání nadstavbové o umístění.
Základní skupina byla dá se říci ve všech 6 utkáních totožná. Naši kluci hráli fotbal tak, jak se učí. Hra po zemi, a snaha o překonání soupeře dovednostně 1:1. Kdyby tam bylo ještě více dovedností, tak by to bylo úplně super. To že se to občas nepovede nevadí, důležitá je snaha tyto prvky v malých formách fotbalu předvádět. Naši soupeři se upnuli pouze k nakopávané a hraní na brejky (krom Dúbravky a Trnavy). Někteří by se více uplatnili v americkém fotbale!!! Bohužel! I když se v týmu soupeře vyskytl šikovný klučina, tak u některých (trenérů a rodičů) je výsledek více než dovednosti kluků... :-( Někteří svými nákopy dokonce trefovali střechu krásné fotbalové arény - rovněž byl častokrát k vidění "fotbaltenis" (to míč letí po ose golman - golman a 8 kluků s hlavami k nebesům si může krk ukroutit...)
Ve všech utkáních jsme měli fotbalově navrch, ale občas nás potrápila koncovka. Skupinu končíme na 5. místě (2 výhry, 2 remízy, 2 prohry). Ale fotbalově patříme jednoznačně k těm nejšikovnějším, za což nejednou slyšíme pochvalu od "rozumných - nestranných" (děkujeme).
V nadstavbě o 9-10 místo narážíme na Zašovou. Kluci stále předvádí co je učíme a zápas si očividně užívají.
Dnes jsme si pozvali i čtyři kluky daného ročník, které by jsme ve svých řadách rádi (co nejdříve) přivítali. I těm musíme poděkovat za účast a reprezentaci našeho klubu (Marťa, Peťa, Štěpa, Jerry). Na některých byla vidět trošku nervozita, ale i tak je super, že si s námi šli zahrát.
FC VS - MŠK Senec 1:1 (Křůpala)
FC VS - FC Baník Prievidza 5:1 ( 2x Jakeš, 2x Mičian, Janota)
FC VS - FK Šamorín 2:2 (Gergela, Filgas)
FC VS - Juventus Žilina 0:1
FC VS - FC Petržalka 1:5 (Filgas)
FC VS - FKP Dúbravka 2:0 (Jakeš, Gergela)
FC VS - VFA Zašová 6:3 (3x Jakeš, Králík, Gergela, Filgas)
Borci děkuji Vám za předvedenou hru, protože jste byli jediný komplet tým deseti kluků, který se snažil hrát po zemi, ani jednou jste se neuchýlili k výkopu či odkopu a předváděli jste dovednostní prvky po celou dobu turnaje. Kdo se Vám "fotbalově" vyrovnal, byl pouze tým Trnavy, který měl ve svých řadách opravdu šikovné kluky. Na závěr malinko úsměvný poznatek: byť se snažíme hrát zejména 1/1 (i za cenu časté ztráty míče) - drtivá většina soupeřů střílí 90% gólů z brejku - tak nejvíce vstřelených branek v celém turnaji mají naší kluci (17!!!)
V únoru se opět vrátíme do Púchova k dalším (snad) fotbalovým bitvám.


11
prosince
08:07
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Ondřej Nosek

Zimní liga ml. žáků

FC Vsetín - žáci
V sobotu naši kluci U11 bojovali proti ml. žákům U13,U12 v prvním kole zimní ligy v hale na Hovězí. Čekali nás 4 utkání po 18. minutách.
V prvním utkání proti Kateřinicím kluci začali opravdu nebojácně. Byli aktivnější, věřili si, a proto jsme rychle vedli 2:0. Po troše nesoustředěnosti to rázem bylo 2:2. Poté se hrálo nahoru a dolů. Na jedné i druhé straně byli k vidění pěkné akce a po jedné z nich jsme se dostali do vedení 3:2. Dlouho to ale nevydrželo a hned po rozehrání soupeř vyrovnal. Už se blížil konec zápasu a vše nasvědčovalo, že utkání skončí zaslouženou remízou, ale poslední "střela-nestřela" na bránu, kterou Honza neudržel a bylo hotovo 3:4.
Možná ještě kluci měli v hlavě nešťastný závěr z předchozího utkaní, protože proti V. Polance to byl úplně jiný herní projev. Bez nasazení, bojovnosti, prostě nic :-(( pouze 2,3 hráči chtěli hrát, ale to je opravdu málo. Pokud by kluci předvedli to, co v prvním zápase, tak by konečný výsledek utkaní byl určitě opačný. Proto jsme soupeři vítězství 3:1 hodně usnadnili.
Před třetím zápasem se kluci správně vyhecovali, a proti urostlejších klukům z Lidečka, kteří byli hlavně v osobních soubojích silnější, se nezalekli a herně soupeře přehráli. A když nás perfektními zákroky podržel Honza, tak jsme se po zásluze radovali z první výhry 3:2.
V posledním zápase s Jablůnkou to bylo jak přes kopírák s Lidečkem. Kluci herně soupeře přehrávali, ten pouze nakopával a právě po dvou "nákopech a odkopech" si Honza vybral slabší chvilku. A rázem jsme museli dotahovat jednogólové manko. Bylo vidět, že to kluci chtěli zvrátit, ale možná právě proto, byli v koncovce příliš ukvapení. Chyběla nám i trocha štěstí, a tak prohráváme 1:2.
Když pominu jedno utkání, tak se kluci po fotbalové stránce za své výkony určitě stydět nemusí. Přesvědčili se, že i proti starším klukům jsme rovnocennými soupeři.
Druhé kolo se odehraje 12. 1. 2019. Doufám, že se kluci předvedou a porvou se o finálovou účast.

Sestava a výsledky:
Honza Zavadil, Tomáš Králík, Lukáš Jakeš, Tomáš Dančák, Lukáš Filgas, Jakub Kurtin, Štěpán Evják.

Vsetín – Kateřinice/Ratiboř 3:4 ( Evják, Králík, Dančák )
Vsetín – Val. Polanka 1:3 ( Filgas )
Vsetín – Lidečko 3:2 ( Filgas, Dančák, Jakeš )
Vsetín – Jablůnka 1:2 ( Dančák )

Počet přístupů
od prosince 2012

1282313

Počítadlo