otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


SpSM – sportovní středisko mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Čtvrtek 19. května 2022      Svátek slaví Ivo     

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 10.05 2022
Plán PLOCH - 21.týden (23. - 29.5.2022)

Vloženo: 09.05 2022
Plán PLOCH - 20.týden (16. - 22.5.2022)

Vloženo: 13.02 2022
NÁBOR 1

Vloženo: 19.04 2020
FANSHOP FC VSETÍN

Vloženo: 01.01 2020
Pojistná událost

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


13
května
00:00
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Hodně vyrovnaný zápas proti Liptálu

FC Vsetín - žáci
Středeční odpoledne zajíždíme do nedalekého Liptálu, kde odehráváme odložený podzimní zápas mladších žáků.
Kluci si na soupeře docela věřili a proti Liptálu budou hrát určitě líp než doma ( 5:11). Začátek nám jde skvěle, jako první dáváme góly my. Liptál stále dotahuje celý první poločas, který vyhráváme 2:1. Druhý poločas hrajeme slušně, máme i šance ale pomalu nám docházejí síly a Liptál toho využívá. Dvěma trefami otáčí stav utkání a my máme málo času na srovnání nepříznivého stavu. V závěru utkání Filip Hořelka koriguje skóre na konečných 5:4. Propukají silné emoce u obou týmů a je jen dobře že utkání rozhodčí ukončil.
Pochvala patří všem hráčům za neúprosnou bojovnost v osobních soubojích i proti hodně starším klukům.

Liptál – Vsetín 5:4

Góly. Vyhopeň Matyáš 2x, Trochta Marek, Horelka Filip

Sestava: Vychopen Jan, Kopecký Tomáš, Augusta Jan,Metelka Cyril, Bačara Kiril,Gettermayer Ondřej, Hořelka Filip, Nerodil Jakub,Mikula Lukáš, Malík Matěj,Trochta Marek , Polčák Robin, Vychopeň Matyáš.


10
května
00:00
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

ÚSTÍ NÁS DOBŘE POTRÁPILO

FC Vsetín - žáci
V neděli dopoledne hrajeme další kolo okresního přeboru mladších žáků. Ranní déšť nás postrašil, ale nakonec nás počasí nechalo hrát.
První poločas patřil převážně nám a je jen velká škoda, že spousta šancí končila mimo bránu nebo i na tyčce domácí branky. Trefy Filipa Hořelky a Matěje Malíka nám zajistily vedení 2:0. Nešťastná ruka a proměněná penalta postavila domácí na nohy. Náš útok přidává další gól a skóre 3:1 nám nahrává na dobrý výsledek zápasu. Po krátké přestávce se ale vše otáčí: soupeř dosahuje svého cíle a stav srovnává na 3:3. Naštěstí Filip to vzal po kapitánsku a 5 minut před koncem posílá naše hráče do vedení. Zápas je u konce a těsné vedení nám zajišťuje výhru 4:3

Góly: Hořelka Filip 2x a Matěj Malík 2x

Sestava: Vychopeń J, Mikula, Varaja V, Varaja D, Augusta, Malík, Nerodil, Vychopeň M, Vlček , Trochta, Filgas, Claudio, Hořelka,


02
května
22:29
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Prestižní turnaj v Otrokovicích

FC Vsetín - žáci
V sobotu za příjemného jarního počasí zajíždíme do Otrokovic, kde se koná dobře obsazený turnaj pro starší přípravku ročníku 2011 - 2012
Po příjezdu jsem si pomyslel že 5. místo v tomto silně obsazeném turnaji by bylo pro nás úspěšné.
Myšlenka se i naplnila: prohráváme jen jeden zápas ve skupině proti FC Fastavu Zlín 2 : 5 a smolně remizujeme 5:5 proti MFK Dubnici nad Váhom.
Proto nás čeká zápas o umístění proti Lokomotivě Trnava. Zápas je dramatický do samého konce a těsně vítězíme 5:4.
Sklízíme potlesk přihlížejících diváků, fanoušků a spokojeně kráčíme pro pohár za slušné 5 místo.
Turnaj celkově vyhrála Slávie Kroměříž která předváděla hezký a účinný fotbal.
2. Dubnice n.V. 3. FC Slovácko 4. FC Fastav Zlín 5. FC Vsetín 6. Lokomotiva Trnava 7- 10 Jiskra Staré Město, SK Bat´ov 1930, SFK Holešov, Val. Meziříčí.

Sestava: Bačara Kiril, Varaja Vojta, Krátký Vojta, Malík Matěj, Kopecký Tomáš, Polčák Robin, Šuráň Jan, Augusta Jan, Surý Vít, Mikula Lukáš, Metelka Cyril.


01
května
20:04
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Marek Hošťálek

Vsetín U11 se střelecky proti Liptálu neprosadil.

Vsetín U11 ----- Liptál 5- 11

Proti urostlým hráčům Liptálu se kluci těžko prosazovali a 5 gólů které se jim podařilo vstřelit bylo málo. Hráči Liptálu nastříleli 11 a o zápase bylo rozhodnuto.


Branky-Augusta 2 , Hořelka , Děckuláček ,MikulaSestava-Vojtěch Dvořák, Jakub Bačinský, Tomáš Děckuláček, Jakub Filgas, Ondřej Gattemayer, Filip Hořelka, Tomáš Lukáš, Jan Augusta, Lukáš Mikula. Marek Trochta, David Varaja, Vojtěch Varaja,


17
dubna
19:50
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Marek Hošťálek

Dobrý výkon mužstva Vsetína U11 ve Francově Lhotě na vítězství nestačil.

V zápase s mužstvem Francova Lhota který skončil výsledkem 4-2 jsme si určitě nezasloužili prohrát. Po celou dobu jsme byli po kombinační i individuální stránce lepším mužstvem . V zápase kluci ukázali spoustu pěkných akcí které bohužel skončili na dobře chytajícím brankáři domácích. Překonat se ho podařilo jen Malíkovy s Hořelkou a to na čtyři proměněné šance soupeře bylo málo.


branky- Malík Matěj
Hořelka Filipsestava- Dvořák Vojtěch .Trnka Matouš, Kopecký Tomáš, Bačinský Jakub, Krátký Vojtěch, Polčák Robin, Gattermayer Ondřej, Hořelka Filip , Malík Matěj ,Zbranek Michael, Nerodil Jakub, Trochta Marek, Vyškovský Matyáš, Trlica Jáchym.


13
dubna
00:00
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Jarní část začínáme dobře

FC Vsetín - žáci
Pondělní podvečer pokračujeme v jarní části okresního přeboru ml. žáku. Halenkov přijíždí v slušné sestavě a hodně urostlými hráči. I nám pomáhají někteří kluci ročníku 2010, tak se věkový rozdíl trochu srovnává.
Začínáme hodně špatně a prohráváme 2:0. Od tohoto stavu se ale hra úplně mění a jdeme do vedení. Oba týmy hrají plynule bez větších faulu. Poločas končí 8:3 a po 5-minutové přestávce jdeme dohrát zbytek utkání.
Druhá půle zápasu se odehrává podobným způsobem jako ta první. Halenkov koriguje stav utkání, ale naši hráči navyšují skóre na konečných 16:6.

Branky: Michal Zbranek 2x Lukáš Mikula2x, Vojtěch Varaja 2x, Kiril Bačara 2x, David Varaja, Tomáš Kopecký, Marek Trochta, Jan Augusta,Vojtěch Krátký, Cyril Metelka, Jakub Nerodil a Matouš Trnka.

Sestava: Martinka, Vlček, Dvořák, Trochta, Nerodil, Mikula, Varaja D, Varaja V, Metelka, Zbranek, Malík, Hulan ,Augusta, Polčák, Krátký ,Kopecký, Trnka.


20
února
19:12
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Pohár opět doma

FC Vsetín - žáci
V sobotu se po dlouhé pauze opět odehrál zimní turnaj starší přípravky, kde obhajujeme prvenství.
V hale na Hovězí vše začalo ráno a my hrajeme první zápas proti Val. Polance. Vyhráváme 7:4 a čeká nás ve skupině Hrachovec a Branky na Moravě. I tady jsme úspěšnější a skupinu vyhráváme. Hrachovec nás dobře prověřil a zápas to byl hodně vyrovnaný do samého závěru 2:1. Po obědě a dlouhé pauze nás čeká důležitý zápas o postup do finále. Proti Francové Lhotě hrajeme s chutí a maximálním nasazením. Hodně se i zapojují kluci ročníku 2013 a odměnou jsou jim krásné a i chytré góly. Vsetín – Francová Lhota 11:1 Finálový zápas je složitý, soupeř z Jarcové tu dnes hraje suverénně a zatím neinkasoval ani jednu branku. V bráně mají nám dobře známého obra… kterému do házenkářské branky je problém dát nějaký ten gól. Ale kluci to dokázali a náskok 2:0 sliboval vítězství. Vše se ale zamotalo a za stavu 2:1 a 7 minut do konce zápasu to nabralo na obrátkách. Hala hučela jak zimní stadion na Vsetínském Lapači. Rodiče obou týmu fandili a pro nás vše dopadlo dobře. Putovní pohár i hezké zážitky vezeme zase domů.
Pro hráče velká pochvala za celkový přístup k turnaji a rodičům děkujeme za podporu a výdrž…

Branky: Surý Vít 7x, Varaja Vojta 7x, Metelka Cyril 1x, Augusta Jan 2x, Krátký Vojt 1x, Trnka Matouš 2x, Loučka Matouš 5x

Sestava: Kopecký Tomáš, Surý Vít, Metelka Cyril, Varaja Vojta, Augusta Jan, Krátký Vojta, Šuráň Jan, Vyškovský Matyáš, Trnka Matouš a Loučka Matouš.


14
února
17:47
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Po zásluze bramborová medaile

FC Vsetín - žáci
Desátý ročník zimní ligy mladších žáků pokračoval v sobotu finálovým kolem, kde se kvalifikovalo 8 týmů.
Skupinu kde máme Rožnov, Jarcovou a Valašskou Polanku vyhráváme a postupujeme do dalších bojů o poháry zimní ligy. Po dlouhé pauze hrajeme důležitý zápas o finále proti Val. Bystřici. V kvalifikaci jsme s nimi remizovali a i tady to vypadalo na vyrovnaný zápas. Rozhodlo pár okamžiků, jedno špatné střídání, kde jsme ztratili důležitou pozornost a rychle rozehraný rohový kop. Zápas prohráváme 3:5 a jdeme hrát o třetí místo proti Val. Meziříčí. V zápase o třetí místo nám ale nešlo vůbec nic. Scházel pohyb s míčem i bez míče, účinné rozehrání a přesné zakončení. Po zásluze prohráváme 0:4 a končíme na čtvrtém místě. Celkovým vítězem se stal Rožnov a kluky trochu těší, že jediný kdo je v sobotu porazil 3:0, byl právě Vsetín.

Branky: Gattermayer 2x, Hořelka 1x, Trochta 1x, Děckuláček 3x, Mikula 3x

Sestava: Krejčí Ondřej, Dvořák Vojta, Gattermayer Ondřej, Hořelka Filip, Nerodil Jakub, Lukáš Tomáš, Děckuláček Tadeáš, Trochta Marek, Malík Matěj, Mikula Lukáš, Polčák Robin, Kopecký Tomáš.


25
ledna
18:59
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Marek Hošťálek

Další přípravný zápas s mužstvem FC FASTAV ZLÍN ukázal jak jsme na tom po kondiční stránce.

FC Vsetín - žáci
V přípravném zápase s mužstvem FC FASTAV ZLÍN U11 si hráči Vsetína U11 vyzkoušeli dobu zápasu 3x30min která nás čeká od příští sezony v mistrovských zápasech. Velikost hřiště ,počet hráčů 7+1 a soupeř ze Zlína odpovídal tomu na co se musíme od příští sezony připravit .Zápas nás prověřil po všech stránkách a ukázal slabiny na kterých musíme nadále pracovat.


Sestava: Dvořák Vojtěch, Varaja Vojtěch, Šuráń Jan, Augusta Jan, Vychopeń Jan, Vychopeń Matyáš, Figas Jakub, Mikula Lukáš.


16
ledna
08:55
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Marek Hošťálek

FC VSETÍN U11 se poprvé v novém roce představila na 10.ročníku Zimní ligy Vladimíra Štěpána v tělocvičně Hovězí

FC Vsetín - žáci
Na prvním turnaji v novém roce se Vsetínská U11 představila na 10.ročníku Zimní ligy Vladimíra Štěpána v tělocvičně Hovězí v dobrém světle. Kluci po krátké zimní přestávce nastoupili do turnaje natěšení a všechny zápasy s mužstvy Liptálu 6-3,Valašskou Bystřicí 1-1,Rajnochovicemi 4-3 odehráli a chutí a nasazením a zaslouženě postoupli do finálového kola které se uskuteční 12.2.2022 v Zašové. Kluky na pondělním tréninku, kdy budeme pokračovat v zimní přípravě určitě pochválíme a zdůrazníme že i nadále musí poctivě přistupovat k tréninku.

Branky: Vít Surý 5x,Michal Zbranek 4x, Lukáš Mikula 1x, Jakub Bačinský 1x
Sestava: Dvořák, Mikula, Hulan, Nerodil, Zbranek, Surý, Krátký, Polčák, Bačinský, Tkáč, Kopecký.


11
listopadu
11:24
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Marek Hošťálek

Ukázkový Španělský Trénink.

FC Vsetín - žáci
V pondělí 8.listopadu se uskutečnil na umělé trávě Pod Pecníkem ukázkový španělský trénink . Ve třech časových blocích si hráči všech věkových kategorii vyzkoušeli pod vedením vyhlášeného španělského trenéra Španělskou metodiku tréninku. Celou akci zajistil předseda klubu Petr Říha ve spolupráci s firmou ProFútbolAnalitics s trenérem Julio Bonmatim. Španělského odpoledne se zůčastnilo 90 hráčů nejen ze Vsetína kteří si odnesli nevšední fotbalový zážitek.


31
října
08:58
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Zápas dvou vynikajících brankářů

FC Vsetín - žáci
V pátek hrajeme doma odvetné fotbalové utkání proti Ústí/Leskovec

Pro začátek: 15 minut před utkáním nemáme žádného brankáře, to měli dorazit dva.
To soupeř má jednoho ale urostlého obra, kterému bude velký problém dát nějaký ten gól.
Od nás se nikomu do brány moc nechtělo a ani se klukům nedivím, 14 leté holky a 12 letí kluci přece jen naháněli před utkáním trochu respekt.
Jediný odvážný je Michal Zbranek, který je po nemoci a hrát v poli určitě nemůže. Do brány po dohodě se nakonec postavil.

Začátek prvního poločasu jsme hodně aktivní a po pěkné přihrávce na volného Vojtu Krátkého, který jde sám na brankáře a v 11. minutě skórujeme.
Filip Hořelka jako správný kapitán chtěl několikrát potvrdit naše vedení ale vše i ostatní snaha kluku končila v rukavicích přesného a soustředěného brankáře soupeřů.

V druhém poločase se dostáváme pod tlak soupeře, který chce vyrovnat, ale vše řeší Michal pohotově a s přehledem.
Zápas je vyrovnaný s velkým nasazením do samého konce utkání. Spousta rodičů napjatě sleduje, jak tohle vše celé dopadne.
Nakonec pro nás dobře, zaslouženou výhrou 1:0

Pochvala patří všem našim hráčům za zodpovědný přístup k utkání.

Vsetín U11 – Ústí/Leskovec 1:0

Gól: Vojta Krátký
Sestava: Zbranek, Hořelka, Nerodil, Malík, Havlík, Martinka,Hulan, Krátký, Augusta, Polčák, Šuráń, Vyškovský, Plandor, Trnka.


19
října
18:45
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Marek Hošťálek

V zápase s Hovězím jsme náskok soupeře nedotáhli do vítězného konce

V pondělí jsme v zápase s mužstvem Hovězí dotahovali 2 brankový náskok soupeře který šel hned v úvodu zápasu do vedení. Do poločasu jsme gólem Davida Varaji snížili na 1 - 2 a ve druhém po dlouhém dobýváním branky soupeře jsme srovnali gólem Michaela Zbranka na 2 - 2 .Bohužel jsme při snaze o vstřelení vítězné branky zapomněli na obranu a z brejku nás soupeř potrestal 3 brankou která znamenala vítězství Hovězí 3 - 2.


VSETÍN U11 - HOVĚZÍ 2 - 3


07
října
02:51
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Marek Hošťálek

Zápasu ve Valašské Polance by slušela remíza.

Valašská Polanka Vsetín U11 2-1

Ve středu jsme odehráli za deštivého počasí přeložený zápas ve Valašské Polance .Narazili jsme na fyzicky vyspělého soupeře proti kterému jsme se v útoku těžko prosazovali .Ve 28.min.jsme se dostali do vedení po pohotové dorážce Matěje Malíka. Další šance jsme nevyužili a soupeř ve druhém poločase nás za to potrestal a dvěma goly zápas otočil.


Sestava Ondřej Krejčí, Vojtěch Krátký, Tomáš Kopecký, Filip Hořelka, Ondřej Gattemayer Jan Augusta. Robin Polčák. Jakub Nerodil. Matěj Malík. Matyáš Vyškovský, Petr Vlček. Matouš Trnka. Lukáš Šafařík


03
října
21:19
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Marek Hošťálek

V Halenkově seriál neproměněných šancí.

FC Vsetín - žáci
Halenkov - Vsetín U11 7-7

Začátek zápasu jsme zaspali a prohrávali 3-0. Potom kluci ze sebe setřásli
nervozitu začali lepe kombinovat a prosazovat se v soubojích 1-1 a hned s toho byla spousta šancí a otočení poločasového výsledku na 3-4. Druhý poločas jsme začali stejně jako ten první, pomalý rozjezd kluci postupně vystupňovali a bylo k vidění spoustu pěkných fotbalových akcí. Kdyby jsme dokázali lépe vyřešit situace 2-1 3-1 kterých jsme měli spoustu tak by výsledek skončil naší výhrou a ne remízou 7-7. Střelci golú Tomáš Kopecký 5 , Matěj Malík 2


Sestava-Kateřina Vojáčková, Matyáš Vyškovský, Vojtěch Krátký, Matouš Trnka, Matouš Tkáč, Lukáš Šafařík, Matěj Malík, Petr Vlček, Polčák Robin, Kopecký Tomáš, Augusta Jan, Bačinský Jakub,


28
záři
00:00
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

MATRIX CUP 2021

FC Vsetín - žáci
V sobotu zajíždíme do Jarcové u Valašského Meziříčí, kde se koná každý rok dobře obsazený turnaj pod vedením našeho trenéra mládeže Tomáše Drábka.
Jak jsem dostal soupisku soupeřů bylo jasné, že tohle je hodně těžký turnaj a my si ho jdeme opravdu dobře zahrát…
Je škoda, že nemáme úplnou sestavu ale i tak hrajeme to na co zrovna máme.
Uhráváme jednu zaslouženou remízu proti Porubě a jedno utkání smolně prohráváme o jeden gól. Proti Zlínu i vedeme, ale nedokážeme to dlouho udržet a prohráváme. Na Baník, Slovácko, Kyjov a V.Meziříčí nestačíme, naše maximum 3 góly na zápas je na tyhle soupeře málo.
Chyběla fotbalová chytrost, rychlost s míčem a přesnost v zakončení.
I tak nás turnaj o něco posunul dál a zároveň i něco ukázal.

Sestava: Martinka, Surý, Augusta, Zbranek, Polčák, Bačinský, Varaja.V, Varaja .D, Nerodil, Malík, Kopecký.


10
záři
20:47
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Marek Hošťálek

Hovězí - Vsetín U11

FC Vsetín - žáci
Ve čtvrtek 9.9.2021 odehrála U11 odložené mistrovské utkání s mužstvem Hovězí. V zápase dvou rozdílných poločasů kdy v prvním jsme byli aktivnější a vedli jsme 3-0 po brankách Zbranka a Davida Varaji. Do druhého poločasu jsme nastoupili už ne tak soustředění jako v prvním soupeř převzal aktivitu a zápas vyrovnal .Zápas ukázal na spoustu věcí na kterých musíme v tréninku zapracovat a to na rychlosti a práci s míčem .Do zápasu nastoupili Ondřej Krejčí, Tomáš Martinka. Marek Trochta. Lukáš Mikula, Cyril Metelka, Matyáš Výchopeň, Petr Vlček. Vojtech Varaja. Jan Augusta. Ondřej Gattemayer, Filp Hořelka, David Varaja. Robin Polčák, Michael Zbranek, Jakub Bačinský, Matěj Malík. Tomáš Kopecký.


15
srpna
22:50
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Prázdninový přáteláček ve Viganticích

FC Vsetín - žáci
V pátek zajíždíme do nedalekých Vigantic, kde nás očekávají hráči Baníku Ostrava, kteří zde mají soustředění.
Hrajeme 2x30 minut a na úvod zápasu vedeme 2 : 1
Tento stav dlouho nevydržel a okolo dvacáté minuty Baník jde do vedení 4 : 3.
Bylo nám jasné, že tohle tempo hry, které Baník držel, nemůžeme dlouho vydržet.
40 minut zápasu patřilo jen a jen Baníku, nám nešlo vůbec nic (fyzicky jsme úplně odpadli)
Při závěrečných penaltách zázračně ožíváme a ukazujeme, že tohle umíme. Některé penalty byli moc povedené a soupeř nedokázal na ně patřičně odpovědět.
Je neuvěřitelné, že po závěrečné fotce, znovu kluci z Baníku berou míč a jdou hrát dalších 30 minut…

Sestava: 7+1 Surý , Vychopeń , Hořelka, Nerodil, Metelka, Martinka, Zbranek, Mikula, Varaja V, Varaja D, Vlček, Augusta, Polčák , Leskovjan, Kopecký a Krátký


29
května
00:00
U11 - STARŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Páteční přáteláky v Liptále

V pátek podvečer se setkáváme ve sportovním areálu v Liptále.
Máme celkem 17 hráčů tak je rozdělujeme podle přístupu v trénincích na dva týmy.
Dojel i nový budoucí trenér ročníku 2011 Marek Hoštálek. Na umělé trávě za dohledu nového trenéra, hrají kluci 5+1 proti domácímu Liptálu. Trenér hodnotil celkový zápas kladně a stav 10:16 ukazuje o celkové převaze Vsetína.
Ostatní kluci hráli na trávě 2x 4+1. Liptál herně přehráli a vítězí, netuším kolik, ale o to tu úplně nešlo. Hra nás baví a zkoušíme přihrávky, kličky a dokonce i dvě zidanovky jsem zaregistroval.
Druhý soupeř Všemina měla o něco menší kluky tak návrh hrát v pěti hráčích přivítali. Motivoval jsem kluky k lepšímu výkonu a naše snaha se vyplatila, soupeře porážíme.

Sestava 5+1: Vojáčková, Varaja D, Varaja V, Metelka, Augusta, Bačinský, Šuráň, Polčák, Kopecký, Leskovjan.

Sestava 4+1: Šafařík, Karola, Brávek , Vlček, Zvoníček , Tkáč a Hulań

Počet přístupů
od prosince 2012

2029145

Počítadlo