otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Úterý 18. června 2019      Svátek slaví Milan     

PARTNEŘI TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮSPONZOŘI TURNAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ


KE STAŽENÍ

Tabulka výsledků 8. ročníku turnaje v PDF / Fotky v původním rozlišení v ZIP archívu 1.3 GB

NAŠI BENJAMÍNCI

CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 27.05 2019
Plán PLOCH 25.týden (17. - 23.6.2019)

Vloženo: 18.02 2019
Prázdninový fotbalový kemp

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


16
června
13:43
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Překrásný dárek ke Dni otců

FC Vsetín - TJ Valašské Meziříčí 9:2 (4:0, 2:1, 3:1)

Jak již název článku napovídá, byl to pro nás trenéry krásný dárek ke "Dni otců". Co víc jsme si mohli přát! Nádherná kombinační hra okořeněná krásnými góly. Individuální akce se střídaly s hrou na jeden dotek. Osobní souboje nám dnes také vycházely, i když to trochu bolelo, ale jste borci. Ve valašském derby jste od samého začátku předváděli to, co jsme do Vás celou sezónu dávali!!!

Ještě jednou Vám kluci děkujeme za překrásný dárek.

Sestava:
Drábek, Filák, Jakeš, Jašek, Juřínek, Kalabus Maxim, Kopřiva, Králík, Palát, Šíma, Zezula.

Góly:
5 × Kopřiva, 1 × Filák, 1 × Jakeš, 1 × Králík, 1 × Palát.


08
června
21:06
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Obehraná píseň v Bílovci

SŠK Bílovec - FC Vsetín 2:2 (0:1, 0:1, 2:0)

Vzhledem k tomu, že to bylo předposlední utkání této náročné sezóny, musím konstatovat, že jsem čekal od Vás více. To v jakých podmínkách jsme hráli, je věc jedna, ale to jak jsme hráli je věc druhá a pro mě zásadní.

Krátce k těm podmínkám. To aby dvanáctileté děti hrály v 25°C horku s ostrým sluncem v zátylku na UT 3G "čerstvě upravené a plné černých granulí" a vedle zelo travnaté hřiště ve skvělé kondici prázdnotou, tak to považuji za "trestní čin", za který by měli být funkcionáři Bílovce hnáni k zodpovědnosti!!! Pak až jsem pochopil proč.

Herně jste kluci hráli velmi dobře. Bylo tam vidět vše co moderní kopaná může nabídnout. Ovšem ta naše slavná "produktivita", tak to je naše černá můra. Nemůžu nevzpomenout také jednu naši zásadní slabost. Tím jsou prohrané osobní souboje ve středu hřiště, ze kterých padly soupeřovy ojedinělé výpady do naší obrany. Dobré je, že o nich víme, špatné je, že nám stále dělají takový problém. Přetlačit soupeřovu nohu = neskutečný problém.

Tak kluci za týden proti ValMezu... v týdnu tři tréninky...

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Adam, Hajda, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Matěj, Zezula, Zicha.

Góly:
1 × Drábek, 1 × Zbranek Matěj.


30
května
09:06
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Proti Opavě bez šance

SFC Opava - FC Vsetín 17:3 (6:0, 5:1, 6:2)

K utkání v Opavě jsme odjížděli s velkým odhodláním ukázat, že na to máme. Nikdo, ale nemohl čekat, že bychom se mohli s lídrem tabulky srovnávat... Jako hlavní pozitivum v tomto utkání vidím naši schopnost se herně poprat se soupeřem, nikoliv však výsledkově. Mnoho týmů v naší lize hraje hlavně na výsledek za každou cenu. Lídři z Šumperku a Opavy mají své výsledky podloženy i po herní stránce. Je radost sledovat způsob, jakým se tyto týmy prezentují. Zařadil bych k nim i tým z Vítkovic. A tady to pozitivní pro náš tým. Když vidíme s Alešem, že bojujete, kombinujete, dřete a snažíte se proti těmto kvalitním týmům, tak je to pro nás ta největší odměna, jakou nám můžete Vy hráči dát. Tak tomu bylo včera při hře dopředu. Že nám stále nefunguje kvalitní přihrávka, první dotek, čtení hry, tak to my víme a budeme na tom i nadále pracovat. Tady snad jen upozornění, že pracovat hlavně musíte Vy hráči, ne my trenéři. Vy hráči, kteří jste tam včera byli, musíte např. dnes na tréninku tuto zkušenost zúročit tím, že budete tyto činnosti dělat s maximálním nasazením a úsilím. Defenzivní hra nám včera moc nešla. Proto i to hrůzně vypadající skóre. Ale Ti co tam byli ví, že zase tak hrozné to nebylo a mnoho gólů jsme si dali vlastně "SAMI", nebo ne? Tak vidíte...

Opět se budeme opakovat. Máte na to, ale Váš přístup k tréninkovým jednotkám se musí ještě zlepšit tak, abychom si s Alešem připadali na tréninku, jako po většinu času v tomto utkání. Tzn. na 120%. Včerejší unavené tváře a pokora ve Vašich očích svědčí o zlepšeném týmovém přístupu. Nicméně bych to nerad zakřikl.

Sestava:
Drábek, Filák, Jakeš, Kalabus Maxim, Koňařík, Kopřiva, Králík, Kročil, Pala, Palát, Zicha, Zbranek Jakub.

Góly:
1 × Kopřiva, 1 × Zicha, 1 × Kročil.


27
května
21:15
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Klasika posledních týdnů

FC Vsetín - MFK Frýdek-Místek 5:9 (1:3, 1:3, 3:3)

Dnešní utkání se podobalo tomu sobotnímu. Dvě třetiny hledáme recept na soupeře. Když ve třetí na to přijdeme je konec utkání.

To, že jste nesplnili domácí úkol, který jsem Vám cestou z Karviné zadal, svědčí o Vašem přístupu. A tak je to bohužel se vším. Pak se nemůžeme všichni divit, že nedokážete udržet myšlenku, resp. radu, či doporučení, které Vám před každým utkáním, třetinou, střídáním... s Alešem říkáme. Nebylo to první utkání, jenž nám mělo otevřít oči, jak se hraje liga. A stále nic. Ne, ne, ne!!! Nechci si zvyknout na to, že prohráváme tak jednoduše, kdy čtyři hráči z jedenácti, a to dnes brankáře nepočítám, končí s kopanou po svém druhém až třetím střídání!!! To se natrénovat nedá, to už je ve Vašich hlavách. Motivace u některých nepomáhá a působí naopak demotivačně. Jsme s Alešem trenéři a kouči dohromady, ale Vy nám moc nepomáháte. Nehazardujte!!! Zapřemýšlejte nad tím co Vám radíme.

Dnešní pozitiva vidím hlavně v několika nádherných kombinačních akcích, jenž skončily v bráně soupeře. Tak pojďme si je zapamatovat a přenést si je do utkání s Opavou. Ty góly se samy nedají! Vzpomeňte: první třetina se Šumperkem, utkání s Baníkem, třetí třetina v Karviné, ... Těch kvalitních okamžiků je samozřejmě více... Nominace je jasně daná. Do konce sezóny již mnoho utkání nezbývá. Tak jsme s Alešem zvědavi, jak jste schopni s tím pracovat.

Sestava:
Drábek, Filák, Jašek, Juřínek, Kalabus Maxim, Kopřiva, Králík, Kročil, Mičian, Palát, Zicha.

Góly:
1 × Palát, 1 × Juřínek, 1 × Mičian, 1 × Filák, 1 × Králík.


26
května
07:56
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Karviná nám nic nepovolila

FC Vsetín - žáci
MFK Karviná - FC Vsetín 12:5 (5:0, 4:0, 3:3)

Ač jsme na utkání v Karviné odjížděli bez čtyřech hráčů, kteří do základní sestavy bezpochyby patří, mělo to být pro nás trenéry jen potvrzení vzestupného herního projevu i v redukované sestavě našeho širokého kádru.

Ovšem první třetina se nám vůbec nepovedla. Na umělém povrchu nevalné kvality, ale za nádherného slunečného počasí se nám nedařilo nic. Od brankáře až po posledního útočníka. Naši kluci si spletli utkání s tréninkem. Tady to bylo opravdu do očí bijící, jak kluci přistupují k tréninkům, protože hráli na 50%. V druhé třetině jsme se v herních činnostech mírně zlepšili, ale během prvních pěti minut nám soupeř jednoduchými kombinacemi a naším nedůrazem před vlastní branou, resp. nechutí hrát na 100%, nasázel další dva góly. Úplným opakem byla naše "snaha" o zakončení. Nemastné, neslané střely, zívající prázdná braná a nikým neatakující náš hráč... Výsledkem byla rozehra domácího brankáře. Světlé chvilky ve druhé třetině nějaké byly, to přiznávám, ale celkový dojem z prvních dvou třetin byl katastrofální. Třetí třetina se v našem podaní nedá srovnat s předchozími. Kluci jako by byli politi živou vodou a zvedli se během dvaceti minut na pověstných 100%. Odměnou jim bylo vedení 3:0 v této třetině. Ovšem po dvaceti minutách této třetiny se vrátili herně zpět a soupeři povolili tuto třetinu srovnat.

Chybějící hráči? Věk, ve kterém jsou výkony nevyrovnané? Podcenění? Nechuť hrát? Pokora? Tak to jsou otázky, nad kterými musíme my trenéři popřemýšlet do pondělního utkání proti MFK Frýdek-Místek.

Na závěr trochu optimismu. Prvních dvacet minut třetí třetiny nám ukázalo, že i v redukované sestavě jsme byli schopni hrát se sousedem v tabulce. Tak hurá na Frýdek... Snad už budete všichni...

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Lukáš, Jašek, Juřínek, Kopřiva, Králík, Palát, Šíma, Zezula, Zicha.

Góly:
2 × Kopřiva, 1 × Filák, 1 × Králík, 1 × Jašek.

FC Vsetín - žáci

19
května
19:09
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Baník odjíždí bez bodů

FC Vsetín - FC Baník Ostrava 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)

V dnešním nádherném fotbalovém počasí jsme na Tyršovce přivítali kluky z Baníku U11. Po podzimu jsme věděli, že to nebude jednoduché utkání i přesto, že jsou to o rok mladší kluci. Nicméně jsme v 1. třetině nepřipustili hosty z Ostravy více méně k ničemu... Naopak jsme zopakovali 1. třetinu ze Šumperku a vyhráli jsme ji zaslouženě 1:0. Byla radost se na Vás dívat a myslím si, že i rodiče - fans si to pěkně užívali. Výpadek v 2. třetině jsme naštěstí ustáli. Pokyn po druhé třetině byl jasný. Úprk z hřiště do sprch, zchladit hlavy, zapomenout a nechat v kabinách 2. třetinu a připravit se na 3. třetinu. No a ve 3. třetině jsme zopakovali kvalitu z první. Kaňkou na této třetině bylo zranění našeho brankáře, kdy po přehnaném důrazu baníkovského hráče musel Radka vystřídat Dominik. Kluky to ještě více semklo a více než 10 minut jsme Baník nepustili za půlku... Tlačili jsme na 110%. Klobouk dolů a obrovská pochvala pro Vás kluci. Konečně jsme Vás s Alešem viděli po utkání s vyčerpaným výrazem ve tváři a pocitem, že jste nechali na hřišti maximum!!!

Pochvala patří také naším skvělým rodičům, kteří Vás hnali dopředu a byli naším devátým hráčem v poli.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Lukáš, Jakeš, Jašek, Juřínek, Kalabus Maxim, Kročil, Kopřiva, Králík, Kročil, Palát, Šíma, Zicha.

Góly:
1 × Králík, 1 × Juřínek, 1 × Palát


13
května
07:13
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

S lídrem jsme drželi krok pouze 1. třetinu

FC Vsetín - žáci
FK Šumperk - FC Vsetín 14:1 (1:0, 7:0, 6:1)

Hrát s lídrem tabulky není nikdy jednoduché. Většina týmů ze spodní části tabulky jdou v takové situaci na hřiště s pocitem, že už prohrávají minimálně 5:0. Ovšem to dnes nebyl náš případ. Kluci mě velmi potěšili a Ráďa nás držel dlouho ve hře. Ano soupeř neproměnil několik tutovek... Ovšem to, že jsme dlouho odolávali se nedá odepřít. Hra dopředu se jak v 1. třetině, tak po zbytek utkání nějak nedařila. Většinou jsme končili na půlce. Ten rozdíl v kvalitě hráčů Šumperku byl vidět. U všeho byli rychleji, důrazněji. To vše měli podpořeno skvělou komunikací... Radost se na ně dívat. Nás čeká ještě pořádný kus práce. Ale pílí, snahou a úsilím se můžeme postupně propracovávat do horní poloviny tabulky. Určitě máme v týmu na to potenciál. Vždyť jsme v každé třetině předvedli několik pohledných kombinačních akcí. Z jedné z nich se nám podařilo i skórovat.

Ovšem neodpustím si mou klasiku: "Bez práce nejsou koláče"... Přijít na trénink pouze pro čárku za účast je strašně málo. Zkuste si všichni zapamatovat v jaké rychlosti hráči z Šumperku dělali všechny herní činnosti jednotlivce! Myslíte si, že to chytli ze vzduchu nebo se tím od někoho nakazili? Mají to tvrdě vydřené z tréninků! Více k tomu na dnes ve Lhotě.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas, Jakeš, Jašek, Juřínek, Kalabus Maxim, Koňařík, Kopřiva, Králík, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Matěj, Zezula.

Góly:
1 × Kopřiva


05
května
20:19
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Proti Uničovu se ctí

FC Vsetín 2:8 (0:4, 2:3, 0:1)

První třetina "jako přes kopírák" v Přerově s tím rozdílem, že jsem kluky nikterak neúkoloval, aby měli po včerejšku čistou hlavu, ale pouze důrazně upozornil na soupeřova hráče číslo 10, který se dokáže velmi dobře prosadit. Bohužel marně. Jedno, jediné upozornění v kabině na často se opakující způsob založení útoku soupeře, přineslo čtyři góly v naší síti. Jinak nemám k první třetině vůbec žádných výhrad, ba naopak. Bylo tam vše co si tak často opakujeme... Proto musím dnes pouze a jen chválit. Když chválit tak všechny za předvedený kolektivní výkon. Jedno slabé místo v našem týmu ovšem máme. Tím je proměňování vyložených šancí a větší dravost a chuť dát gól před soupeřovou bránou, a jedná se o všechny hráče!!! Ta dravost a orientace před oběma branami, byla dnes potvrzena i před vlastní branou, kdy se soupeřovi hráči dokázali před naší branou prosazovat a dorážet proti bezmocnému Ráďovi...

Pro mě jednoznačně pozitivní informací z tohoto utkání bylo to, že hrát kopanou naši kluci z U12 umí i přes včerejší herní neúspěch na Vsetínském turnaji O pohár hejtmana Zlínského kraje, ke kterému se vracet již nechci a článek psát rozhodně také psát nebudu. Všichni jsme tam byli a viděli, takže není co psát...

Můj velký dík dnes patří všem přítomným rodičům, kteří vytvořili klukům fantastickou atmosféru, která je hnala neúnavně dopředu v celém utkání. Klobouk dolů před Vámi a děkuji.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Adam, Jašek, Juřínek, Kalabus A + M, Koňařík, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek J + M, Zezula, Zicha.

Góly:
1 × Kopřiva, 1 × Zbranek


28
dubna
17:58
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Ohlédnutí za ROBE VALMEZ CUPem

Sestava:
Drábek, Filák, Jašek, Kalabus Maxim, Koňařík, Králík, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula.

Tento dvoudenní víkendový fotbalový maratón byl pro nominované kluky fantastickou příležitostí srovnat se stejně starými hráči klubů z Evropy. 200 minut kopané proti kvalitním soupeřům znamená někdy více než půl roku tréninků, ale jak říkáme, vše máte v hlavě...

V sobotní základní skupině jsme měli za soupeře postupně:
1. FC FOMAT Martin (Slovensko),
2. MFK Vítkovice,
3. 1. SK Prostějov,
4. FK Borac Čačak (Srbsko),
5. FK Viktoria Žižkov,
6. HFK Olomouc.
Prostřední dvě poobědová utkání jsme jednoznačně nezvládli a proto jsme skončili v základní skupině na 5. místě, které nám zaručovalo boje o celkové umístění 17. - 28. místo. Zbylá čtyři utkání jsme odehráli se ctí. Byli jsme s Alešem opravdu na Vás kluci pyšní, ale drobnosti, na kterých postupně pracujeme jsou v kopané zásadní. Pokud se k tomu přidá naše střelecká potence, kdy nejsme schopni vytvořený tlak na soupeře přetavit v gól, tak to dopadá jako včera. Slzy, pláč a ukrývání tváří do dresů. Ovšem to vše součástí naší přípravy nejen do života...

V nedělní skupině jsme měli postupně za soupeře týmy ze Slovenska:
1. MŠK Púchov,
2. FK Dubnica nad Váhom,
3. Juventus Žilina.
Dnešními výkony jsme opravdu nadšeni. Patří Vám kluci obrovský dík za předvedenou hru, bojovnost, důraz, nasazení, úsilí, emotivnost a neoddiskutovatelnou snahu odčinit včerejší zklamání. Ovšem neproměňování vyložených šancí nás stálo boje o vytoužené pomyslné vítězství na nedělním celkovém pořadí. V posledním utkání o celkové 21. až 22. místo se utkání hrané pod naší taktovkou proti klukům z FC Svratka Brno vyvíjelo nepříznivě, dotáhli jsme to k penaltám, které jsme prohráli. Nevadí. Za výkon si zasloužíte pochvalu.

Nejužitečnějším hráčem našeho týmu byl vybrán Maxim. Ještě jednou Ti blahopřejeme Maxi a jsme rádi, že se Ti podařilo vrátit do Tvé loňské formy.

Příští týden o víkendu nás čeká další maratón v podobě domácího turnaje O pohár hejtmana Zlínského turnaje. V neděli mistrovské utkání proti Uničovu. Opět budou nominováni pouze kluci, kteří během týdne přesvědčí o tom, že na to mají a zdravě se o to dokážou poprat. Šanci máte všichni stejnou. Víte jak to chodí! Někdo onemocní, zraní se nebo dá přednost něčemu jinému. Nebýt několika omluvenek z různých důvodů, tak na ROBE CUPu nebyli 3 hráči, jenž nakonec s námi hráli.

Nyní také obrovské poděkování a poklonu všem rodičům za neustálé povzbuzování FC Vsetín. Byl to pro nás náročný, ale krásný víkend plný kopané a neskutečných emocí okořeněných radostnými, ale i smutnými chvilkami.

Trenéři Aleš s Tomášem

Pro statistiky:
http://www.valmezcup.cz/ - rozlosování
https://www.facebook.com/valmezcup/?epa=SEARCH_BOX - výsledky


21
dubna
20:32
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Jako na houpačce...

1. FC Viktorie Přerov - FC Vsetín 3:12 (2:3, 0:4, 1:5)

U dnešního hodnocení nevím jak začít...

První třetinu bych mohl popsat jako naši klasiku posledních týdnů. Rozdání úkolů v kabině, zopakování si jich před utkáním a výsledkem byl nemastný a neslaný výkon. Ještě kluci, že Vás rodiče z tribun vydatně "podporovali", protože já už na to nemám sílu. Pokolikáté to opakuji? Nasazení, úsilí a důraz, to musíte mít v hlavách a v srdci. Ostatní se dá tréninkem zlepšovat! Chuť některých z Vás udělat rychlejší krok navíc pro sebe a nedej bože pro spoluhráče? Proč? Protože kopaná je "kolektivní" sport!!!

Druhá a třetí třetina byla k nepoznání od první. Ač jsem nikdy za dobu mého krátkého působení ve Vsetíně nechtěl a ani nemusel zvedat hlas, tak dnes už jsem to neustál a musel jsem ho zvednout. Opravdu netuším co se Vám odehrávalo, resp. odehrává v hlavách. Doufám, že rodiče zaslechli aspoň kousek... Všichni si musíme uvědomit, že hrajeme žákovskou ligu! Někteří to stále, ale nedokážou uchopit. Možná až nebudou v nominacích na ligová utkání figurovat častěji, tak to pochopí, že to není automatické, ale za odměnu. Nasazení, úsilí a důraz považujeme za standard, a někdy si s Alešem už připadáme trapně, když to stále před našimi hráči omíláme dokola při každé situaci...

Pro některé bude tento týden kratší, pro některé delší. V úterý hrají nominovaní kluci mistrovská utkání v okresním přeboru a v sobotu se s vybranými hráči podíváme na turnaj ROBE VALMEZ CUP.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Lukáš, Filgas Adam, Jakeš, Jašek, Králík, Juřínek, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zezula, Zicha.

Góly:
4 × Juřínek, 3 × Jakeš, 2 × Kopřiva, 1 × Palát, 1 × Kročil, 1 × Filgas Adam,


17
dubna
20:10
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Vezeme si debakl!!!

FK FOTBAL Třinec - FC Vsetín 14:0 (4:0, 7:0, 3:0)

Dnešní "výlet" do Třince má hořkou příchuť. Herní propad se projevil na plné čáře. Toto utkání mělo nám trenérům sloužit jako poslední ostrý test před turnaji, které nás v dalších čtrnácti dnech čekají. V tomto testu obstálo, s přimhouřením obou očí, tak 8 z 15 hráčů. Před utkáním si říkáme jasné úkoly, jenž vyplynuly z předchozího utkání s Hlučínem, které jsme si společně prošli na videu v rámci úterního tréninku. Ovšem to co vidíme dnes, je naprosto stejné jako v neděli. První dotek, přihrávka, komunikace, zakončení, nasazení, úsilí a důraz, tak to se dnes na krásně připraveném hřišti Na Borku "vyskytovalo" snad až v třetí třetině. Opravdu kluci přestáváme tomu rozumět. Na vše přikyvujete, že rozumíte, ale opak je pravdou. A tady se opět musíme připomenout, že vše je o Vašem přístupu! Pokud prohraji takovým způsobem, tak se za to musím stydět a nést si svou odpovědnost. S Alešem jsme ihned po utkání, na některých z Vás, viděli i slzy a zklamání, ale někteří se chovali ihned po té, ale i v autobuse jako mistři světa. Chlapci moji zlatí chybí Vám jedna ctnost a tou je "POKORA". Tečkou za vším byl můj dotaz směrem k Vám po utkání, kdy jsem Vás v kabině vyzval k tomu, aby jste se dohodli, zdali uděláme ve čtvrtek trénink. Z patnácti přítomných chtělo trénovat pouze osm. Trénink? Proč? Je to systematická příprava organismu na zátěž! A to nejen fyzická! Bez tréninku to opravdu na žákovskou ligu nepůjde. Ovšem pravidelný trénink čehokoliv je pouze jeden z aspektů jak být úspěšný na hřišti a v životě...

Nechám Vás i rodiče se zamyslet...

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Lukáš, Jakeš, Jašek, Králík, Juřínek, Kalabus Maxim, Kalabus Adam, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zezula, Zicha.


14
dubna
19:16
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Opět jsme dostali direkt

FC Vsetín - FC Hlučín 4:7 (2:4, 0:1, 2:2)

K dnešnímu utkání mohu pouze říct to, že úspěšnost proměňování šancí byla 10% : 90%. Herně se stále držíme na kvalitní úrovni, ale pokud si řekneme před utkáním jasné úkoly, které v tréninkovém procesu děláte na výbornou se 100% nasazením a úsilím a v utkání se potýkáme s 50% a méně, tak potom musím konstatovat, že tomu nerozumím... Vše si probereme po tréninku i s nominací na středeční utkání v Třinci. Jen snad doufám, že aspoň jeden brankář bude k dispozici.

Prohlédněte si povinně video a v úterý na tréninku. Mám za sebou 1. třetinu a poznámek mnoho...

Sestava:
Drábek, Zicha, Jašek, Kalabus M., Juřínek, Kročil, Kopřiva, Filák, Zezula, Filgas L., Králík, Jakeš, Mičian.

Góly:
1 × Kopřiva, 1 × Zezula, 1 × Mičian, 1 × Kalabus.


10
dubna
21:37
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Dvě třetiny na výbornou...

FC Vsetín - MFK Vítkovice 1:11 (1:1, 0:2, 0:8)

Dnes jsme chtěli v domácím prostředí potvrdit blýskání se na lepší fotbalové časy a navázat tak na famózní výkon z poslední třetiny v Olomouci. Tady opravdu patří klukům obrovská poklona a klobouk dolů. I bez Jirky a Kuby jsme byli první dvě třetiny více než vyrovnaný tým soupeřovým hráčům z Vítkovic. Neproměněná penalta, několik neproměněných vyložených šancí a "školácké chyby" nás postupně srážely k zemi. Třetí třetina byla toho jen logickým důsledkem. I přesto si myslím, že jsme dnes zanechali za sebou na hřišti kvalitně odvedenou práci a nasadili soupeřům několik brouků v hlavě pro další měření sil. V třetí třetině nám opravdu chyběly síly, sebevědomí, které jdou ruku v ruce s hráči výše uvedenými - Jirka a Kuba. Právě tito dva hráči by ve třetí třetině byli nesmírně platní, ale bohužel...

Kluci skutečně se nemáte dnes za co stydět. Pevně věřím, že se nám to už letos společně podaří v neděli proti Hlučínu.

Zítra trénink na Pod Pecníkem od 17:30 hodin!!! Jdeme dál!!!

Sestava:
Šíma, Zicha, Kalabus M., Juřínek, Kročil, Kopřiva, Filák, Zezula, Filgas L., Drábek, Králík, Jakeš.

Góly:
1 × Filák.


07
dubna
17:50
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

ŽE BY SE BLÝSKALO NA LEPŠÍ ČASY?

HFK Olomouc - FC Vsetín 6:5 (2:1, 4:0, 0:4)

Za ideálních fotbalových podmínek jsme odehráli druhé mistrovské utkání na jaře. Po předvedené hře proti Hranicím v minulém týdnu jsem dnes přizval Kubu a Jirku hrající za U13 a zredukoval celkový počet hráčů v týmu. "Kdyby" dnes nebylo deseti minutového výpadku ve druhé třetině, byl by celkový dojem z dnešního utkání o něco lepší než výborný. Kluci předváděli moderní kopanou založenou na dovednostech, které střídaly jednoduché kombinace zakončené míčem v soupeřově bráně. Škoda páru neproměněných šancí, jenž nás mohou trochu mrzet. Ale co už. Ve středu vyzveme hráče Vítkovic. Bude to opět kvalitní soupeř, který bere kopanou také od podlahy. Všichni naši hráči by si měli z dnešního utkání přenést zkušenost, že i proti hráčům hrajícím za hranou povolených zákroků, se dá fotbalově prosadit a dominovat. Chce to jen se nebát a ukázat všem, že "My Vsetínské srdce máme, soupeřům se nevzdáváme,...". No prostě třetí třetina byla "FAMÓZNÍ". Myslím si, že cca 2 minuty nastavení by nám zajistilo minimálně remízku...

Zítra trénink na TYRŠOVCE od 16:00 hodin!!!

Sestava:
Šíma, Zicha, Kalabus M., Juřínek, Kročil, Kopřiva, Filák, Zezula, Filgas L., Drábek, Koňařík, Zbranek Kuba.

3 × Zbranek Kuba, 1 × Kopřiva, 1 × Drábek.


04
dubna
20:05
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Triangl s OFS Vsetín a OFS Ostrava

V krásném fotbalovém počasí jsme dnes Pod Pecníkem přivítali výběry okresů Vsetín a Ostrava. V těchto přátelských utkáních jsme měli možnost posoudit kvality hráčů hrající okresní a krajské soutěže. Oba týmy výběrů byly postaveny velmi kvalitně a byly více než optimální soupeř před mistrovským utkáním proti HFK Olomouc.

1. utkání jsme hráli na dvou hřištích bez střídání 2 × 25 minut.
2. utkání jsme hráli se dvěma sedmičkami 2 × 25 minut.

Vzhledem k tomu, že dnes nešlo z našeho pohledu o výsledky, tak musím konstatovat, že dvě odehraná utkání nám pomohla s rozhodováním při výběru optimální sestavy na nedělní utkání do Olomouce.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Hajda, Jakeš, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kopřiva, Králík, Kročil, Palát, Šíma, Zezula, Zicha.


31
března
17:17
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

První jarní prohra mrzí

FC Vsetín - SK Hranice 4:6 (3:2, 0:2, 1:2)

V dnešním krásném fotbalovém počasí jsme se všichni těšili, že předvedeme to, co jsme celou zimu trénovali a zkoušeli v přátelských utkáních. I přesto, že nám chybí čtyři kvalitní hráči, kteří jsou nemocní a dva hrají za nulašestky, jsme byli před utkáním přesvědčeni o našem vítězství. Vše tomu nasvědčovalo. Nálada byla skvělá, bojovná a odhodlaná se poprat o první jarní body. I první třetina nebyla gólově špatná. Ovšem začaly se jasně projevovat naše slabiny, které ve zbývajících dvou třetinách podtrhlo nasazení a úsilí. O Vsetínském srdci ani nemluvím. Kluci z Hranic byli ve všech soubojích důraznější, tvrdší a tudíž vítězové. Když bych to měl shrnout, tak jsme byli nebezpeční více před vlastní brankou. Dopředu = 0. Nahrávka prach bídná, první dotek žádný... Ani nemám sílu pokračovat tady na stránkách. Vše si řekneme zítra. Do příštího mistrovského utkání máme 4 TJ. Tak jsem zvědav na přístup Vás, našich hráčů, k těmto tréninkovým jednotkám.

Sestava:
Šíma, Hajda, Jašek, Zicha, Kalabus M., Juřínek, Filák, Zezula, Palát, Kalabus A., Filgas L., Filgas A., Králík, Jakeš, Mičian.

Góly:
1 × Filgas A., 1 × Jakeš, 1 × Filák, 1 × Palát.


24
března
19:26
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Poslední přátelská utkání

FC FASTAV Zlín U11- FC Vsetín, FC Vsetín - Tj Sokol Jarcová

K posledním dvěma přípravným přátelským utkáním jsme v pátek zajeli do Zlína a v neděli jsme doma změřili síly s Jarcovou.

Obě utkání sloužila k posledním testům a zkouškám, které budou pro nás trenéry také odrazovým můstkem do jarní části rozjeté sezóny 2018/2019. V obou utkáních jsme střídali většinu hráčů na různých postech. To páteční nám mělo pomoci k zjištění, jak na tom kluci jsou z hlediska dovedností, to nedělní z hlediska kondiční. V obou utkáních bylo vidět nasazení, úsilí a snahu. V tom pátečním se nám ovšem nepodařilo to, co jsme si dali za cíl. Ať chcete, nebo ne, proti o rok mladším hráčům, byť z FC FASTAV Zlín, bychom neměli mít až takový problém dát branku... To nedělní utkání bylo hráno z větší části na dvou hřištích. Na jednom hřišti jsme hráli proti o rok starším a na druhém proti stejně starým. Za nedělní utkání patří všem klukům můj obdiv za to, jak se poprali s takovou porcí odehraných minut. Dalo by se říct, že to bylo o pevné vůli*, která byla okořeněna řadou pohledných akcí, kombinací a gólů. Opět, ale pomálu...

Proto se v pondělí odreagujeme na bazénu, v týdnu dokončíme kontrolní testy a hurá na Hranice, se kterými v neděli od 10:00 hodin sehrajeme 1. domácí jarní mistrovské utkání.

* hráli jsme 3 x 20 minut bez střídání + 1 × 40.

Sestava Pá, Ne:
Dobeš, Filák, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Hajda, Králík, Jašek, Jakeš, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kopřiva, Palát, Šíma, Zezula, Zicha.


16
března
22:16
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Přátelák s FC FASTAV Zlín U12

FC Vsetín - žáci
FC FASTAV Zlín - FC Vsetín

K šestému přátelskému utkání jsme dnes zajeli opět do Zlína, ale tentokrát nás čekaly U12.


Dnešní výzva byla opravdu optimální. Hráli jsme na dvou hřištích 3 × 30 minut s jedním, resp. dvěma střídajícími. Opět jsme se střídali v brance, takže všichni hráči si i zachytali. Co k tomuto dvojutkání dodat? Nic, jen snad velkou pochvalu a obdiv kluci, a to proto, že jste vydrželi hrát celých 90 minut v takovém tempu a být víceméně vyrovnaným soupeřem Zlínským U12. Že nás míč občas neposlouchal, tak to ještě doladíme, ne? Pro mě byla hlavní odměnou Vaše zlepšující se komunikace, zajišťování a organizace hry. Dnes nechybělo ani nasazení a ani úsilí.

Pobavil mě jeden z nejmenovaných kolemjdoucích trenérů Zlína, když se mě zeptal: "Kde jste ... nabrali tolik hráčů?". Byl to krásný pohled, když na obou hřištích hrají paralelně ročníky 2007 FC Vsetína se stejně starými hráči Zlína. A to nám ještě chyběli 2 hráči + 2 brankáři. To bychom byli určitě ještě vyrovnanější... ;-)))

Sestava:
Dobeš, Drábek, Filák, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Jašek, Jakeš, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Koňařík, Kopřiva, Palát, Ptáček, Svoboda, Zbranek Jakub, Zbranek Matěj, Zezula, Zicha.


14
března
19:36
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Hra bez brankáře klukům prospěla

FC Vsetín - žáci
JISKRA Staré Město - FC Vsetín 2:10

K pátému přátelskému utkání jsme dnes zajeli do Valašského Meziříčí, kde má soustředění tým mladších žáků ze Starého Města. S tímto soupeřem jsme hráli již před měsícem a byli jsme s Alešem zvědavi, jak k tomuto utkání přistoupí hlavně naši hráči, kteří dostali jasné pokyny a úkoly, jenž se neustále opakují a také neustále neplní, resp. neplnily...

Dnes je hodnocení prosté a velmi jednoduché. Pochvala patří všem rovným dílem. Zvláštností tohoto utkání bylo to, že se v bráně postupně vystřídali všichni hráči, protože jsme dnes neměli ani jednoho brankáře.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Jašek, Jakeš, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kopřiva, Králík, Kročil, Palát, Svoboda, Zbranek, Zicha.

Góly:
3 × Jakeš, 2 × Kopřiva, 1 × Filák, 1 × Kalabus Maxim, 1 × Kročil, 1 × Juřínek, 1 × Palát.


10
března
06:56
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Přátelák s FC FASTAV Zlín U11

FC Vsetín - žáci
FC FASTAV Zlín U11 - FC Vsetín 5:4

K pořadí už čtvrtému přátelskému utkání zajíždíme dnes do Zlína, kde s místními U11 změříme síly.

Hodnocení dnešního utkání je velmi jednoduché. Nepochopení úkolů a u některých i hry samotné. Organizace hry místy připomínala chaos. Z výkonu celého týmu jako celku jsem byl zklamán. Spočítal bych na prstech jedné ruky hráče, kteří by měli příští týden jet na utkání do Zlína proti U12. Po doplnění Konyho a Kuby, jenž hrají za U13, jsme kompletní. Ovšem z jednou sedmičkou hrát proti Zlínským U12 je naprostý nesmysl. Tady se budu opakovat, ale našim hráčům pořád chybí větší sebevědomí, důraz (hra tělem), rychlost provedení dovedností, na které jsem poukazoval při prvním přátelském utkání se Slováckem. Proto jsme se v trénincích na to zaměřili. Většina kluků pochopila, že bez tréninku to v lize nepůjde. Ovšem trénink je jen jedna z mnoha podmínek, které musíte plnit. Tou další je Váš přístup na tréninku samotném. Řada z Vás to bere tak, že jsem byl na tréninku a mám splněno. Bohužel tomu tak není... Tady narážím na přístup kluků v tréninku. Ano, kdyby kluci přišli a řekli: "Tréňo, včera a dnes jsem zpevňoval tělo ve vlastní volném čase.", tak si řeknete, že to myslí se sportem vážně. Opak je pravdou. A potvrzuje to situace, kdy neustále opakujeme stejné cviky, ovšem při pohledu na kluky se mi chce plakat a to musím zmínit i to, že cviky několikrát dostali jako odkaz na youtube za účelem nastudování techniky. Ligové kluby mají velký náskok před námi v možnosti, kterou my nemáme, a tou je celotýdenní program v rámci výuky na základní škole orientované pro všeobecný rozvoj sportu. Pokud si to naši kluci neuvědomí, a tady potřebuji pomoc Vás rodičů, nemůžeme se srovnávat ani s o rok mladšími hráči Zlína. 80% prohraných osobních soubojů, rychlost provedení dovedností a všeobecný fotbalový přehled, tak to jsou ty rozdíly, které nás sráží do kolen. Přitom je na každém tréninku pozitivně motivujeme, koučujeme a nabádáme tak, aby vše dělali jako v utkání, tzn. na 100%. Smích, nesoustředěnost a podceňování situace, tak to jsou naše postřehy k několika hráčům. Asi to děláme špatně. Zítra v pondělí se musíme s kluky před tréninkem dohodnout, zdali chtějí hrát ligu, nebo okres. Podle toho je rozdělíme do skupin a budeme k ním mít podle toho i nároky. Velké turnaje, jenž nás letos na jaře čekají se nedají hrát s jednou sedmičkou. Čeká nás opravdu ještě hodně práce!!!

Takže zítra v plné polní a jdeme do toho. Tento týden hrajeme dvě přátelská utkání, která nám ukážou změnu nebo stagnaci.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Adam, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam + Maxim, Kročil, Palát, Svoboda, Zezula, Zicha, Dobeš.

Góly:
1 × Drábek, 1 × Filák, 1 × Kročil, 1 × vlastní.


23
února
20:00
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

My Vsetínské srdce máme

FC Vsetín - žáci
Naši kluci dnes zajížděli do krásné haly v Příboru. Byl to po dlouhé době turnaj na palubovce v kryté hale. Rozměry hřiště jak stvořené pro dovednostně vybavené hráče, kteří dokážou překvapit svou originalitou a kreativitou. Kromě jednoho zaváhání, kluci podali nadstandardní výkon okořeněný pohlednou kombinační hrou. Přimíchali do toho nasazení, úsilí, bojovnost, důraz, zakončení a hlavně dovednosti. Soupeřům o rok starším často motali hlavy tak, že i já jsem měl často "točák".


Sestava:
Drábek, Juřínek, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub, Zicha.

FC Vsetín - TJ Trojanovice-Bystré 11:0
5 × Domča, 2 × David, 2 × Zbyšek zvaný David, 1 × Honza, 1 × Jony

FC Vsetín - FK Stará Bělá 1:1
1 × Jirka

FC Vsetín - FK PRIMUS Příbor 4:0
2 × Honza, 1 × Domča, 1 × David

FC Vsetín - TJ Spartak Budišov nad Budišovkou 4:2
2 × Domča, 1× David, 1 × Jony

FC Vsetín - TJ Sokol Jarcová 5:1
2 × Kuba, 1 × Honza, 1 × Jony, 1 × David

Obrovský dík dnes patří všem rodičům, kteří naše Vsetínská srdce přišli podpořit nejen psychicky, ale i svým neúnavným povzbuzováním.

Kluci odpočiňte si od kopané a užívejte si prázdnin. Naberte energii do těžkého a náročného programu, jenž nás na jaře čeká. Byli jste skvělí.


16
února
20:18
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

VYROVNANÝ VÝSLEDEK NEVYROVNANÝCH TŘETIN

FC Vsetín - MŠK PÚCHOV 6:6

Dnešní třetí přátelské utkání mělo prokázat zlepšující se herní projev, který je podložen docházkou na tréninky a hlavně přístupem k těmto tréninkům. Výběr místa, komunikace a přihrávky to byly dnešní úkoly. Z pohledu těchto třech dovedností u mě prošla pouze 1. třetina. Zbylé dvě třetiny jsme propadali ve výběru místa a přihrávkách. Přidaly se k tomu prohrané osobní souboje, ač to ze strany soupeře občas nebylo příliš o důrazu. No a vážnější věcí byla také herní nekázeň. Ovšem přesně taková utkání nám ukážou, jak na tom opravdu kluci jsou, když soupeř někdy přitvrdí za hranou pravidel, a někteří hráči to začnou vnímat jako útok proti sobě a soustřeďují se již méně na hru. Základní principy rozestavení a přepínání jsem považoval za automatickou věc. Místy byl opak pravdou. Chaos a zmar. S přibývajícími minutami nás míč přestal poslouchat jak má a dávali jsme ho soupeři příliš lacino až zadarmo. Přičemž dnešní motto utkání bylo jiné, že kluci! Podělte se s rodiči o toto motto.

Na závěr mohu potvrdit, že za mě to bylo celkově dobré s tím, že v pondělí si k tomu řekneme před tréninkem více. Doufám, že všichni splní a přinesou úkol.

Celé utkání můžete shlédnout na našem youtube kanále (https://youtu.be/DRAv72ftKuQ).


Sestava:
Šíma, Dobeš, Drábek, Filák, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kopřiva, Palát, Zbranek Matěj, Zezula, Zicha.

Góly:
2 × Palát, 1 × Drábek, 1 × Filák, 1 × Kopřiva, 1 × Zbranek.


10
února
20:25
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

ÚKOLY SPLNĚNY!!!

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - JISKRA Staré Město 11:5

Dnešní v řadě již druhé přátelské utkání mělo ukázat probrání se ze zimního spánku, který nás minulý týden silně trápil. Důraz, komunikace a přihrávky to byly tři markantně viditelné a rozdílové nedostatky v minulém utkání, jenž měli kluci dnes jako jasně definované úkoly zlepšit a zvládnout na výbornou. I přes mnoho omluvenek, jsme dnes měli k dispozici 15 hráčů. Po naší úvodní brance ve 2 minutě bylo na soupeři viditelně znát, že na Vsetín nepřijel pouze bránit, ale hrát ofenzivní kopanou. Vzápětí převzali kluci ze Starého Města utkání do svých rukou a otočili hru i skóre. Ač se naši hráči v první třetině snažili plnit dané úkoly, někteří lépe, někteří hůře, musím konstatovat, že všichni prospěli ;-) Ve druhé třetině jsme zkoušeli vybrané hráče na jiných postech, než jsou zvyklí a mile nás překvapila jejich předvedená flexibilita. Ve třetí třetině soupeři došly síly a kluci si mohli zkoušet i technické parádičky, které lahodily oku a zahřály na srdci. Dnes si pochvalu zaslouží všichni rovným dílem.

Celé utkání můžete shlédnout na našem youtube kanále (https://youtu.be/_Zbl3x6mHQk).

Sestava:
Dobeš, Drábek, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kopřiva, Králík, Kročil, Palát, Svoboda, Zbranek Jakub, Zicha.

Góly:
5 × Kopřiva, 2 × Palát, 1 × Králík, 1 × Jašek, 1 × Zbranek, 1 × Filgas L.

MŮJ SPECIÁLNÍ DÍK DNES PATŘÍ RADIMOVI ZA VYNIKAJÍCÍ KAMERU, SKVĚLÝ KOMENTÁŘ A ZÁBAVU HOSTŮ ZE STARÉHO MĚSTA.


02
února
20:40
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Přátelák s 1. FC Slovácko U12

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - 1. FC Slovácko 4:11

Dnes jsme odehráli první přátelské utkání po dlouhých třech měsících přípravy, do které jsme vložili krátkou a potřebnou vánoční přestávku.

Hodnocení dnešního utkání není z mého pohledu jednoduché. Na jednu stranu je to první ostré utkání v podmínkách, ve kterých hrajeme žákovskou ligu, a na stranu druhou si myslím, že pokud máme za sebou 30 tréninků = 2700 minut, tak předvedený výkon byl podprůměrný. A tady si myslím, že je celý problém našeho týmu. Po prověření byla příprava hostujícího týmu z Uherského Hradiště velmi podobná. Ten, kdo se byl podívat na dnešní utkání, musel vidět ten rozdíl. Tzn., že většině našim hráčům chybí větší sebevědomí, důraz (hra tělem), rychlost provedení dovedností. Můžete trénovat jak chcete, když z 21 hráčů má skoro třetina hráčů 50% účast. To si myslím, že je hlavní příčina našich výkonů = nevyrovnanost hráčů. Celý leden jsme se věnovali způsobu založení útoku z vlastní poloviny. Když přijde z 21 hráčů 8 až 12 hráčů, tak je to vidět potom v utkání samotném, jako dnes. Nemůžou natrénovat principy, na kterých je to celé založeno. Tímto bych chtěl apelovat na rodiče hráčů, jenž to myslí s tímto sportem vážně, aby svým dětem vštěpovali principy kolektivního sportu. Já se jim to snažím vysvětlovat před každým tréninkem. Nicméně je to naše společná práce, kterou tyto kluky posuneme dále nejen ve sportu, ale hlavně v životě samotném.

Dnes musím vyzdvihnout Radka v bráně, protože jeho výkon vyčníval nad ostatními.

Celé utkání můžete shlédnout na našem youtube kanále (https://youtu.be/UcPldh4CuZg).

Sestava:
Drábek, Filák, Hajda, Jašek, Juřínek, Kopřiva, Kročil, Palát, Svoboda, Šíma, Zbranek Matěj, Zezula, Zicha, Dobeš, Filgas, Jakeš.

Góly:
2 × Palát, 1 × Jakeš, 1 × Zezula.


16
prosince
19:06
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

První a poslední...

FC Vsetín - žáci
Naši kluci dnes zajížděli do krásné fotbalové arény sTC Púchov. Než bych dnes hodnotil tento kvalitně obsazený turnaj, tak to se raději jednou větou ohlédnu za celou podzimní částí, protože to klukům dnes nevyšlo... Za celkovým fotbalovým posunem většiny hráčů stojí poctivá a tvrdá dřina. Mnoho z nich má skoro 100% účast na TJ a to se odráží i v jejich vzestupné formě. To, že dnes tahali za kratší konec, patří ke sportu a oni moc dobře ví v čem nás tlačí bota.

K dnešním "výsledkům" přikládám pouze foto, neboť pevně věřím, že to byl dnes první zimní turnaj v tomto roce a také zároveň poslední... Jak jsem se zmínil v prvním odstavci, tak tento turnaj herně hodnotit nebudu - kluci si vybrali prvního a posledního žolíka...

Sestava:
Drábek, Filák, Jašek, Juřínek, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula, Jakeš, Králík.

S přáním příjemně prožitých svátků vánočních se v této sezóně s Vámi loučí trenéři Tomáš a Aleš.

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
Počet přístupů
od prosince 2012

1151681

Počítadlo