otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Neděle 21. ledna 2018      Svátek slaví Běla     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

test
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


13
ledna
20:23
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Turnaj Raškovice

„Spokojenost“
Tak máme za sebou další turnaj tentokrát v Raškovicích, pořádaný Frýdkem – Místkem.
Nadpis  spokojenost, ano i ne. Tak za první trenér nesmí být spokojený nikdy, a za druhé víme dál na čem pracovat a co dál zlepšovat. I tak, ale kluky za celkové vystoupení chci pochválit. A k samotnému Turnaji:
1.zápas Raškovice, i když jsem soupeře neznal předpokládal jsem, že by to mohl být ve skupině nejlehčí soupeř a taky se to potvrdilo. Opět jsme sice nastoupili s respektem k soupeři ročník 2005, ale po „přežití“ začátku kde měl soupeř 2 šance jsme převzali iniciativu a vedli 3:0, trocha uspokojení snížení na 3:2,ale dokážeme zvýšit na 4:2 a i když v závěru dostáváme gól na 4:3 zaslouženě vyhráváme. Branky: Ondra U. 2, Robin 1, T. Helis1
2.zápas Opava, tak tento zápas pro mne z naší strany nej na turnaji, i když tomu výsledek neodpovídá. Hned od začátku se kluci nebojí hrát se soupeřem vyrovnaně a v první šanci jsme taky my, nedáváme a to předurčilo celý průběh tohohle utkání. Opava 4 šance a dává 5 gólů my 5 šancí a 0 gólů. Nevadí tady jste makali a šlo vidět, že to půjde.
3.Zápas Frýdek Místek – zmar začátek utkání nám vůbec nevyšel. 1 pološance soupeře 1:0 v zápětí si dáváme vlastní gól. Pak máme 2 šance které nedokážeme využít a soupeř trestá 3 rychlými brankami. Škoda výsledek 0:8.
4.zápas Frýdek Místek U11, tento zápas jsme vyhrát prostě neměli. Vymlouvat se nemá cenu. Vlastňák, vyrovnání, „penalta“ a gól v posledních vteřinách 1:3. Branka Gio
5.zápas Havířov U13 tak tady jsem čekal vyrovnanější zápas. Výsledek 5:2 kdy kluci zcela jasně soupeře přehráli, a ti můžou být rádi, že nedostali víc gólů. Branky T.Helis 3, Gio 1, Kuba 1


11
prosince
09:45
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

turnaj Spytihněv

Fotbalová škola
Další turnaj nás čekal ve Spytihněvi. Turnaj pro ligové U12 a týmy co hrají nižší soutěže U13. Podruhé za sebou nás na turnaji v prvním zápase čekal nejtěžší soupeř ze zúčastněných týmů. Tentokrát Slovácko U12. Do puntíku potvrdili co se o nich ví, že jsou jedni z nejlepších v republice. Trochu jsme jim jejich úlohu favorita usnadnili a prohráváme zcela zaslouženě 9:0.
Druhý zápas: Olšany u Prostějova, kdyby se hrál tento turnaj na boby tak by ho Olšany vyhrály. Hrajeme s nimi více než vyrovnaně a jen individuální chyby nám berou lepší výsledek. Vsetín – Olšany 2:3 Branky: Kopřiva, Švagera. Třetí zápas: Slovácko 2, říct že to je béčko by bylo asi hodně odvážné. Další velice šikovní kluci se Slovácka nás poráží 4:1. Tento zápas byl v mých očích od nás nejlepší na turnaji. Velice rychlý zápas a kluci se museli opravdu vydat ze všech sil, aby byli vyrovnaným soupeřem. Branka: Zbranek. Čtvrtý zápas: Veselí, vyrovnaný zápas ve kterém nám utíká začátek, za 1,5 min prohráváme 2:0 a tím je ovlivněn celý zápas a prohra 4:3. Branky: Halko, Tlašek, Zbranek. Pátý zápas: Louky, asi nejurostenější kluci se kterými se fyzicky nedokážeme vyrovnat a prohráváme 5:1 Branka: Cabras. Poslední zápas: Otrokovice, zase zbytečná branka na začátku utkání, tentokrát to ale náš výkon tolik neovlivňuje, spíš jen naše špatné řešení při zakončování nás připravuje o lepší výsledek. Výsledek 1:1 branka: Koňařík (krásná individuální akce).
Závěrem musím podotknout, že polovina našeho týmu byla r.2007, a když se k tomu přidá, že pár kluků je momentálně „bez formy“ tak to nebylo zase tak špatné.


08
prosince
16:46
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

letos venku poslední přátelák

Poslední přátelák r. 2017
Tak jsme si naposledy zahráli letos přátelák venku, proti našim U12.
Jsem moc rád, že Aleš tohle bere stejně jako já za vhodnou formu přípravy.
Hráli jsme opět na 3 třetiny 25+25+20 což je super a „mladší kluci“ to zvládají hodně slušně.
V první třetině, jsme mladší kluky skoro k ničemu nepustili, ale spíš silou než umem a vyhráváme ji 3:0. Ve druhé kdy si zase někteří kluci myslí, že se nemusí na hřišti běhat, U11 jsou minimálně vyrovnané pokud né lepší! Ve třetí jsem snad poprvé spokojený a Pišta s Kafuem po krásné kombinací uvolňují zbranče-saranče  (Jakub Z.) který akci vyšperkuje blafákem golmanovi a zakončuje do prázdné brány. Tady vidím Váš potenciál hry kdy v jednoduchosti a při troše pohybu je obrovská síla.
Třetiny 3:0, 1:3 a 3:1 Branky: Helis, švagera, Zbranek 2, Koňařík, Tlašek, Cabras.


26
listopadu
18:50
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Turnaj v Bílovci


Dřív než začnu hodnotit tento turnaj, chci se nad kluky zamyslet více. Jde o to, že kluci jsou asi zvyklí hrát trochu jinak než co po nich chci já. Ale musím to říct s lepšími týmy nemůže hrát každý na sebe a musí se naučit hrát jako tým. Utvrzují mě v tom 2 věci a to, že každý zápas byl od nás někdo jiný nejlepší, a povedené akce byly opravdu k zatleskání.
K samotnému turnaji:
1 zápas a nejlepší tým turnaje a zároveň jeho vítěz Opava a prohra 9:0, která kluky ovlivňuje v celém turnaji. 4 goly po chybách z prvních 6.
2.zápas Velká Polom Výhra 3:2 ale, tým co má prohrát větším rozdílem se nechtěl porazit sám. Branky Go 2, Robin
3. zápas Bílovec prohra 1:7, mám si to obhájit, že byli 2 na turnaji. Ne! Polovina zápasu víc než vyrovnaná a stejně debakl. Prohráváme 1:0 na místo vyrovnání si dáváme vlastňák na 2:0 snížíme 2:1 a další vlastňák, kluci hlavy dole včetně Marka v brance.
4. zápas už o umístění 5-8, Petřkovice 6:5
To snad ne za 2 minuty vedeme 3:0 branky Dominik. Ale ostatní si myslí že už vše půjde samo a místo jasné výhry se strachujeme o výsledek do konce. Branky:Domča3, Robin, Go, Štěpán
5. zápas Vítkov 3:3 a prohra na penalty
Tak znovu, takový tým nás nemá ani potrápit a my se znovu trápíme. ŠKODA. Branky: Tomáš, Domča, Jakub


23
listopadu
19:08
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

U12-U11 Podruhé

Dnešní druhé přátekské utkání s U11, skvělé díky Aleši.
Znovu jsme si zahráli s 11náctkama :-), ale tentokrát jsem viděl zásadní rozdíl v přístupu kluků k utkání. 11ctky nažhevené ukázat co umí a předvést starším co umí a my, přístup však oni se porazí sami.
Ale nechci kritizovat, je to přece i moje práce, před zápasem jsem řekl klukům co po nich dnes chci. A byla to především střelba a otáčení hry klidně i přes golmana. Obě věci se docela dařily, i když tam nějaké nepřesnosti byly až tak mě to nemrzí, pro mne bylo důležité že se o to pokoušeli a velice se mi v tomhle líbil Tom H. který hrál nezvzkle na místě obránce(asi né naposled). V útoku naopak pochválím Go C.
Poslední třetinu jsme hráli v 6 a možná i zbytečně, ale rád budu mít s 11ctkama dálší přátelák, tentokrát ale na "celé hřiště".
Hrálo se 3 krát 25 s výsledkem 10:9 - (3:0) (4:4) (3:5)
Branky: Cabras 3, Zbranek 2, Vráblík 1, Šimčík 1, Helis 1, Urban 1, Kopřiva 1


13
listopadu
12:21
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Čeká nás tvrdá zimní práce.

Možná moje hodnocení posledního zápasu bude pro někoho překvapením, možná ne. Po třech relativně lehkých přátelácích přichází tvrdá realita a to mistrovský zápas s Hlučínem.
Zápas jsme začali tak jak končily předešlé mistráky. V páté minutě prohráváme 1:0 po srážce dvou našich hráčů a tímto způsobem bych mohl popisovat skoro celé utkání. Ale já přeskočím do třetí třetiny kde kluci konečně pochopili že je jich na hřišti 7+1 a makat musejí všichni a né spoléhat že to za ně někdo uhraje nebo že se soupeř porazí sám. Přidali na důrazu na pohybu a k tomu když se jim povedla nějaká klička(dovednost) rázem se na to dalo dívat. A troufnu si říct že jsme měli v této třetině víc ze hry a byli lepší. Akce Nogol - Helis - Hajda byla nejhezčí z celého utkání i když neskončila gólem ukázala jak je fotbal krásný i v jednoduchosti. Tuto třetinu jsme 2:1 vyhráli a věřím že se máme od čeho odrazit aby na jaře bylo výher mnohem víc.
Vsetín - Hlučín 3:11 (0:5,1:5,2:1) branky Zbranek, Helis, Mezihorák


10
listopadu
16:45
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

U-11 a U12 přátelák

Čekal jsem že Aleš napíše hodnocení a já napíšu OK. :-))
Třetí náš přátelák jsme si během pauzy zahráli s našima U11.
jsem za to strašně rád , že jsem měl další možnost poznat kluky
Jak k přístupu k utkání tak osobně, byl jsem překvapen že i tyto kluky zajimá co dělám a pod. Stručně k samotnému utkání škoda že U11 měli tolik respektu ale chápu je. Vyzkoušeli jsme si nové herní situace na kterých chci pracovat a doufám, že se mi to podaří. Hráli jsme3 třetiny 25+25+20 a šlo vidět jak jsou už mladší kluci unaveni. Poslední třetinu jsme si vyzkoušeli v 6, v rozestavení 2 - 3 - 1 + golman a jsem rád že jsme to zvládli i za radu ať si to takhle zkusím.Celkem výsledek 12:2 Branky: Zbranek 4, Urban2, Švagera 1, Kafu 2, Go 1, Mara 1, Jakub M 1,
Třetiny: 4:0, 5:1, 3:1


02
listopadu
22:47
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Ratiboř

PŘÁTELÁK RATIBOŘ
Tyhle dva týmy jsem k přátelákům vybral záměrně, Jablůnku a Ratiboř znám je výborně. Čekal jsem, jak se kluci proti nim budou prosazovat.
Celkově velké zklamání. Dnes jsme měli všechny kluky mohli ukázat co umí své přednosti a svůj přístup k fotbalu. Mám kluky necelý měsíc a já jsem hodně zklamaný. Proto chci apelovat na rodiče „KLUCI HRAJÍ 1 LIGU“ není to už fotbalový kroužek. Někteří kluci to opravdu jako kroužek mají a nemůže to tak fungovat!
Tak k dnešnímu zápasu. Jsem strašně rád , že Ratiboř nehrál jen výkopy a nákopy, ať se toho dál drží. Jen jsem čekal, že my toho budeme víc využívat . Celkově: měli jsme krásné kombinace které končily vyloženými šanci bez golu. Spíše jsme se prosazovali individuálně. Viděl jsem u některých kluků skvělé dovednosti a u některých jsem to ani nečekal jen tak dál, ale jestli chceme pracovat dál, máme hodně na čem pracovat.
Za Ratiboř hrála nejlepší 2007 v okrese ať je brzy na Vsetíně i s jednou 2006.
A proto znovu, HRAJEME 1 LIGU, PŘÍSTUP VŠECH BUDE JAK K 1 LIZE!
Výsledek: 9:4 Branky: Jiří 2, Dominik 3, GO 2, Tom Helis 1, Pišta 1


26
října
20:11
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Přátelák Jablůnka

Dnešní přátelské utkání s Jablůnkou mi přineslo možnost vidět kluky kdy nehrají pod neustálým tlakem. Viděl jsem jak se dokážou vypořádat s dovednostmi 1 na 1 jak dokáží hrát kombinačně a další osobní dovednosti i přístup k fotbalu.
Jak se mi potvrdilo, jsou to ještě děti a musíme to tak brát. Dokážou některé situace vyřešit bravůrně a jindy až neuvěřitelně lajdácky :-).
Musím říct,že i za Jablůnku hráli někteři velice šikovní kluci.
Takže Hráli jsme 20+20+20+15 s výsledkem 14:3. Branky: Ondra Š. 3
Adam F. 3, Nogol 1, Hajda 1, Zbranek 1, Koňařík 1, Vráblík 1, Go 1, Jirka 2.
Příští týden nás čeká ve čtvrtek Ratiboř, už se těším na jejich nakopávanou:-)).


24
října
21:35
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Kolektiv

Včera super trénink s nohejbalem dnes bazén snad budete super parta.


22
října
19:06
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Prohra díky neschopnosti některých hráčů.


Tvrdý drsný nadpis, ale ne jen realita. Tým jako Hranice musíme porážet rozdílem třídy, ale sráží nás neskutečné individuální chyby některých hráčů, které u některých pramení z menších individuálních schopností, ale pro mne horší a to přístup některých hráčů, pro které LIGA nic neznamená. Pokud to nezmění můžou hrát od jara okres za r.2007 U-11.
Ale popořádku, v první třetině kluci vedou 1–0 třetina však končí 1–1. Ukazujeme, že jsme daleko lepší na míči a projev týmu vypadá dost dobře. I do druhé třetiny vstupujeme dobře a po skvělém individuálním průniku Dominika, proměňuje Jakub PK. Vedeme 2-1 a pro nás rozhodující část utkání. Nedáváme 5-6 tutových šancí! Poté začínají být kluci nervózní opět kupí individuální chyby které soupeř trestá a druhá třetina končí 1-3.Ve třetí už tradičně hodně kluků hlavu dole k tomu už hodně těžký terén a třetina končí 2-4. Měli jsme dnes hodně krásných akcí, které neskončily góly je to škoda. Dnes jsem ještě nepsal jména u kluků co chybovali příště už budu. Na šance 20-10 na góly 4-8.
Branky: Cabras, Zbranek, Šafařík, Koňařík. Třetiny: 1-1, 1-3, 2-4 celkem: 4-8 trenér: Petr Nogol


14
října
20:10
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

NAKOPÁVANÁ VÍTĚZÍ NAD FOTBALEM

Dnes prostě smůla anebo jen štěstí na druhé straně. Tak popořádku. Kluci vstoupili do zápasu skvěle ujímáme se vedení a jsme opravdu lepší. Soupeř otáčí dvěma slepenými góly. Po přestávce přidávají 3 gól a prohráváme 3-1. Jenže kluci zabírají na vyšší otáčky srovnávají na 3-3 a zdá se že tento zápas strhnou už na svojí stranu. 8-10 minut soupeř nepřejde naší půlku a čekáme na další góly které do konce druhé třetiny nepřišly. Škoda tady jsme mohli definitivně zápas zlomit. Ve třetí části místo proměněných šancí si dáváme vlastní branky. Je to škoda a prohráváme 6-4. Dali jsme taky 6 branek a minimálně ta Davida Dobeše platit určitě měla.
Branky: Zbranek 3, Švagera 1


08
října
17:58
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Třinec rovná se binec.

Proč tento titulek? Pro mne hodně těžké hodnocení víc než polovinu kluků vidím hrát poprvé.

Věděl jsem, že nás čeká jeden s nejlepších týmů v soutěži, ale vůbec výsledek neodpovídal průběhu utkání. V první třetině si po individuálních chybách dáváme 4 góly zbytečně sami. A třetina končí 0-5. Ve 2 se individuálně sice zlepšujeme ale je hodně podobná té první. A výsledkově ještě hůř 0-7. Snažíme se klukům vysvětlit, že soupeř opravdu není natolik kvalitní a že se s ním dá hrát. Někteří kluci to pochopili a ještě vylepšují svůj výkon, celý tým je za to odměněn alespoň 2 brankami v síti soupeře. Viděl jsem velice šikovné kluky, ale i takové kteří se musí snažit opravdu víc.

Branky: Tom Hajda,Mezihorák Jakub
Třetiny: 0-5; 0-7; 2-5
Výsledek : 2-17


05
října
15:13
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Říha

AKTUALITY U12 : ZMĚNA TRENÉRA

Vážení rodiče a hráči z týmu trenéra Burši. Z rodinných důvodů musel trenér Burša v tento moment přerušit trénování. Přejeme brzký návrat mezi nás.
Ročníky 2006 přebere trenér Nogol. Dnes povedou trénink trenéři Roman Dobeš a Radim Hudcovský. V neděli při zápase již bude koučovat trenér Nogol, kterého kluci už také znají.
Kontakt :
Petr Nogol 737333138
nogolpetr@seznam.cz


01
října
07:20
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

V dalekém Šumperku prohra!

Fk Šumperk:Fc Vsetín 15:4

Branky:Mezihorák,Helis,Jakubkovič 2

Dnes jsme zajížděli k dalšímu mistrovskému zápasu do dalekého Šumperka!Po dvou vyhraných zápasech jsme opět narazili!Kluci z Šumperka byli urostlí a velmi důrazní a my si s tím v první třetině nedokážeme vůbec poradit a po 10.minutách prohráváme 5:0.Zbytek třetiny se nese ve stejném duchu a prohrávámejí 9:1!O přestávce jsme si vysvětlili,že naši kluci musí změnit přístup.Do druhé třetiny nastoupil náš tým jako vyměněný.Kluci začali více bojovat a bylo to znát a druhà třetina končí 1:1.Třetí třetinu vydržíme se soupeŕem hrát je chvíli,pak nám došly síly a proto ji prohráváme 5:2!!


24
záři
21:26
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Druhé vítězství v řadě :-)

Po minulé vítězství v Přerově jsme potřebovali potvrdit body ji doma proti soupeři HFK Olomouc!!A to se nám taky povedlo :-) Od začátku zápasu byl na hřisti jen jeden fotbalovější tým a to tým Fc Vsetín!Dnes jsme museli využít na zápas umělku pod Penikem,ale nijak nám to nevadilo :-) Kluci na hřisti kombinovali,zakončovali,mluvili,povzbuzovali se,bojovali,proště správný přístup,který k fotbalu patří!!Dneska kluky musím pochvàlit,co na hřišti předvedli :-) Párkrát byli oceněni potleskem rodičů a diváků v ochozech!!V dalším kole zajíždíme do dalekého Šumperka!!

Fc Vsetín:HFK Olomouc 10:4

Branky-Kopřiva 2,Adamec,Helis 2,Švagera 3,Cabras2


16
záři
12:15
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Zasloužené vítězství!

Dnes jsme hráli další ligové kolo v Přerově a konečně jsme to zlomili a vyhráli!!Dneska jsme byli lepší ve všech směrech-kombinace krásné,bojovnost,koncovka a proto kluci zaslouží za dnešek pochvalu!! Po sérii silných soupeřu jsme narazilo na vyrovnaného soupeře se kterým se zatím můžeme rovnat a porazit ho!A to se taky dneska potvrdilo!!Škoda že jsme neproměnili více šancí,výsledek by mohl být větší!!Ale výhru bereme všemi deseti :-) :-)!Další ligové kolo nás čeká v neděli s HFK Olomouc a je potřeba potvrdit body z venku i doma!

1.Fc Přerov:Fc Vsetín 4:7

Branky:Adamec 2,Helis 2,Urban 2,Kopřiva


13
záři
20:20
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Opět bez vztřeleného gólo!!!

Dnes jsme se zase přesvědčili,že pomýšlet na lepší výsledek se bez gólu prostě nedá!!Dnes jsme měli za soupeře Mfk Frýdek Místek!Soupeřovi jsme dnes byli vyrovnaným protivníkem,ji když výsledek tomu neodpovídá!Šancí jsme zase měli mnoho,ale žádnou jsme nedokázali proměnit v branku,naopak zase soupeřovi branky darujeme!!!To se pořád opakuje v každém zápase,jen čekám kdy ji nám tak lechko ty branky daruje!!Ale jinak dnešek klukům docela šel...,pohledné akce,koncovka,trošku mluvení na hřišti,přihrávky a radost ze hry tam dneska byla vidět!Je potřeba konečně zabrat a zkusit porazit dalšího soupeře!Možnost bude hned v sobotu,kdy zajíždíme do Přerova!

Fc Vsetín:MFK Frýdek Místek 13:0


10
záři
13:54
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Prohra s Sšk Bílovec

Dnes jsme měli za soupeře Sšk Bílovec,naivně jsem si myslel,že by to mohl být tým k poražení!!Naši někteří hráči jakoby na hřišti ani nebyli!!Takhle se fotbal hrát nedá,soupeřovi darujeme skoro každý gól po našich hloupých chybách,které se opakují každý zápas!!!Na druhou stranu si nedokážeme poradit ani s těma největšima šancema a dát s nich branky!!Jsou na hřišti hráči co mají takových šancí třeba 5!!Dnešní pokyny kluci vůbec nechtěli plnit!!Na hřišti mezi sebou vůbec nemluví,všechno řešili špatně!Ale jen špatné věci tam nebyly!Našly se tam ji pěkné akce,třeba při našem vztřelené brance!!Ale musí tam být takových akci za 90 minut vic!!Další ligové kolo máme ve středu,kdy hostíme Mfk Frýdek Místek!

Fc Vsetín:Sšk Bìlovec 14:1,branka Kopřiva


06
záři
20:23
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Prohra s výběrem ofs Vsetin U12

FC Vsetín - žáci
Ofs Vsetín:Fc Vsetín 13:5
Branky:Cabras,Mezihorák,Zbranek,Koňařík 2


02
záři
20:56
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Další ligová prohra v Karviné

Dnes dopoledne jsme hráli v Karviné a opět se potvrdilo,že s ligovýma mančaftama se prostě rovnat ještě nemůžem!!Jak Opava,Vítkovice ji teđ Karviná jsou prostě ve všem někde jinde!!Dnes kluci na umělé trávě bojovali,snažili jsme se to soupeřovi trochu znepříjemnit a v některých fázich zápasu jsme klukům z Karviné dělali problémy,škoda těch neproměněných šancí,kterých zase bylo dost, ale ta koncovka nás trápi!Kdybychom je proměnili mohl být výsledek lepší a přijatelnější!!

MFK Karviná:Fc Vsetín 19:3 branky Švagera 2,Helis


30
srpna
18:57
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Vysoká prohra ve Vítkovicích :-)

Dnes jsme měli za soupeře Vítkovice a schytali jsme debakl!Se soupeřem jsme vydrželi hrát jen prvních 15.minut,pak už byly na hřišti jen Vítkovice!Kluci zaostávali ve všem-bojovnost,fotbalovost,nasazení a dovednosti!Nedokázali jsme vstřelit ani čestný gól,i když nějaké šance jsme si vypracovali!V dalším zápase zajíždíme v sobotu do Karviné!

Mfk Vítkovice:Fc Vsetín 24:0


27
srpna
13:01
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Aktuality

V dnešním horkém dopoledni jsme přivítali na domacím stadionu na Tyršovce tým Fc Baník Ostrava! Začátek zápasu na vyšel a brzy jsme se dostali do vedení!Ale soupeř odpověděl rychle a bylo srovnáno!Ji tak jsme dokazali jestě dát gól na 2:1!Nakonec poločas skončil 2:2!Druhý poločas nam docela vyšel ,kdy jsme mohli soupeřovi odskočit na větší golový rozdíl,ale to se nestalo! Naopak jsme zase darovali goly,po naších strašlivých chybách v obraně a v braně!Třetí poločas,už klukům došly síly a nedokázali se do zápasu vrátit!!Ale ji tak, za přístup a bojovnost kluky chválim!! Další zápas nás čeka ve středu 30.8,kdy zajíždíme di Vitkovic!

Fc Vsetin: Fc Baník Ostava 7:12, branky Kopřiva 2,Konečný,Švagera,Jakubkovič 3


23
srpna
21:27
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Premiérová výhra v lize!

Dnes jsme zajížděli do sousedního Valašského Mezříčí!Kluci si potřebovali vylepšit reputaci po minulém kole! To se taky povedlo,už v po prvním poločase jsme vedli a vedení jsme si udrželi,až do konce zápasu! Škoda těch neproměněných šancí,ale na to se zaměřime v treninkovém procesu :-) A ještě těch zbytečných obdržených gólu v posledních 5 minutách,kdy jsme soupeřovi dovolili dát 3 branky po našich zbytečných chybách!!Jinak kluci zaslouží za dnešek pochvalu!!V další utkaní se střetneme v neděli s týmem Fc Baník Ostrava! Začátek 10.00

Tj Valašske Mezříčí:Fc Vsetin 6:11,branky Jakubkovič 5,Kopřiva 2,Juřínek,Zbranek,Cabras,Švagera21
července
21:09
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Aktuality

Zdravím všechny rodiče :-) Jmenuji se Antonín Burša a jsem trenérem vaší kategorie U12!!Omluvenky z tréninku,zapasu nebo dotazy na mob.čísle 773 281 606,nebo email burine10@seznam.cz!S pozdravem trenér :-)

Počet přístupů
od prosince 2012

639362

Počítadlo