FC VsetínFotbalová asociace ČRMěstské lázně VsetínMěsto VsetínFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

00:00
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Důraz nakonec rozhodl

Nedělní zápas proti Hranicím nezačínáme vůbec špatně: jen díky naším chybám, které soupeři vyloženě nabízíme, prohráváme prví poločas 0:3
Je to škoda, protože za stavu 0:1 by průběh druhého poločasu určitě vypadal jinak.
Máme i penaltu, kterou ale Kyryl Bachara neproměnil. Soupeř je postupně dravější, osobní souboje častěji prohráváme a soupeř dál zvyšuje své vedení. Máme i dobré šance a jednu konečně využíváme. Honza Augusta v 72. minutě zápasu prostřeluje brankáře hostů a koriguje skoré na 1:5. Konečné slovo mají hosté a upravují skóre zápasu na 1:6

Velká absence hráčů v zápase ve Vítkovicích

Na výsledku zápasu ve Vítkovicích se podepsala velká absence hráčů i tak jsme nepodali špatný výkon. Po většinu zápasu jsme s mužstvem Vítkovic drželi krok ,vytvořili si brankové příležitosti ale dali jen jedinou. Někteří hráči nastoupili i do utkání starších U13 a tak nám postupně docházeli síly .Výsledek zápasu 8-1 je pro nás hodně krutý.

02
záři
00:00

Karviná nás přehrála

Čtvrteční zápas proti Karviné hrajeme doma na Tyršovce.
První poločas byl herně vyrovnaný a jen díky naší nedůslednosti a nepozornosti dostáváme zbytečné góly. Není možné, aby soupeř zahrával rohový kop na krátko a naši hráči vůbec nezareagovali na pohyb soupeře. Tyhle zbytečné góly nám berou šanci na slušný výsledek v zápasu.
Druhá část zápasu nepřinesla nic nového, přidali jsme sice dva góly ale i inkasovali po nedůsledném bránění a rozehrávkách. Karviná byla celkově důraznější a po zásluze vyhrála.

FC Vsetín – Karviná 2:8 (0:3)

Branky: Michael Zbranek 2x

Sestava: Martinka, Augusta, Malík, Zbranek, Varaja V, Varaja D, Polčák, Metelka, Nerodil, Trnka, Kopecký, Bachara, Vyškovský, Syniuk, Tkáč.

29
srpna
00:00

Vysoká porážka ve Frýdku Místku.

Zápas ve Frýdku Místku nám ukázal že náš tým ve kterém máme i o 2roky mladší hráče není schopen konkurovat top týmům žákovské ligy. Kluky musím pochválit že po celý zápas se snažili, bojovali ale soupeř nás k ničemu nepustil a dal nám lekci z rychlosti ,důrazu v osobních soubojích a hlavně v proměňování střeleckých příležitostí. Zápas skončil výsledkem 19-0.Pro kluky další velká zkušenost s top týmem žákovské ligy.

26
srpna
00:00

Bílovec doma porážíme

Prázdninový středeční den, měříme síly s ligovými hráči Bílovce.
Jsme si dobře vědomi, že tohle je soupeř z kategorie pro nás hratelný.
Bylo vidět, že od začátku zápasu si kluci na soupeře věří a i velké hřiště, na které si postupně zvykáme, nám tentokrát nebylo tak velkou překážkou.
Hra je hodně vyrovnaná a do 70. minuty zápasu stále nerozhodná: 3:3
Posledních 10 minut zápasu jsme měli více sil a šikovností.
Vše začalo v 72. minutě, kdy střídající Honza Augusta po pěkném průniku od poloviny hřiště, chladnokrevně zakončuje a posílá nás do vedení. Následuje několik protiútoku i přečíslení ale naše obrana vše zvládá a drží stále naději na slušný výsledek. Vše s velkým přehledem uklidňuje Michal Zbranek, který krásnou hlavičkou zvyšuje skóre zápase na 5:3.

Branky: Honza August 2x, Varaja Vojta 1x, Varaja David 1x, Michal Zbranek 1x.

FC Vsetín- Bílovec 5:3 (2:2)

Pochvala patří všem za přístup k zápasu a doufáváme, že přidáme i další vítězné body.

21
srpna
00:00

První mistrovské utkání skončilo porážkou 1-13

Sobotní mistrovské utkání s mužstvem Hlučína jsme kvůli nepříznivému počasí odehráli na umělce Pod Pecníkem. A skončilo porážkou 1:13. V zápase hraném na dva poločasy po 40 min. jsme po celou dobu tahali za kratší konec. Bylo znát, že jsme v přípravě odehráli jen jedno utkání s mužstvem Přerova a nebyl čas se více sehrát, kvůli prázdninové absenci některých hráčů. V zápase jsme si vytvořili minimum brankových příležitostí a jediný gol jsme dali ze standartní situace. Na hráčích byla vidět i stoupající únava s vetší porce minut a velikost hřiště, na které nejsou zvyklí. Pro hráče další velká zkušenost a pro nás trenéry nám utkání ukázalo, na co se v tréninku musíme zaměřit.

Střelec gólu Michael Zbranek.

Sestava : Jan Augusta, Tomáš Kopecký, Cyril Metelka, Robin Polčák, Vojtěch Varaja, Matyáš Vyškovský, Michael Zbranek, Kyryl Bachara.

15
června
09:39
Autor: Martin Zbranek

VČEREJŠÍ CYKLO TRÉNINK SE VYDAŘIL

Máme po sezóně a tak jsme místo fotbálku zvolili zábavu na kolech.
Škoda jen, že se neodvážilo vyjet více kluků, protože bychom chtěli zařadit několik cyklo tréninků i do letní přípravy a chtěli jsme vidět, jak nám to pojede.

Včerejší trasa vedla na kraj Semetína, přes kopec na chatu Nivku, kde byla přestávka, poté jsme sjeli kolem vysílače do Ratiboře na zmrzlinu, která nám byla odměnou.

Děkuji Rodičům, kteří mi pomáhali v "náročném terénu" :-)

Příští týden, bychom si to zopakovali, ale jinou trasu a možná na konci cesty opečeme i špekáčky.

13
června
13:14
Autor: David Najt

Valašské fotbalové derby

V neděli jsme s klukama odjeli do Valašského Meziříčí odehrát poslední mistrovský zápas.

Završení sezóny se nám příliš nepovedlo. Před začátkem zápasu bylo v kabině ze strany trenéra jasně řečeno, že pokud budou do zápasu kluci dávat veškeré své odhodlání a posléze jim nevyjde nějaka technická věc, nic nestane. Slíbili jsme si, že do posledního zápasu sezóny dáme všichni všechno a na hřišťi ve Valašském Meziříčí se odevzdáme. Od některých jednotlivců tomu však nebylo.

V první třetině utkání jsme prvních 10 minut drželi krok s Valašským Meziříčím. Soupeř nás sice přestřílel, ale herně jsme jim nedovolili si vytvořit jakékoliv obrovské šance. Dokonce jsme se i my dokázali prokousat do zajímavých pokusů ohrozit domácí bránu. Po individuálních chybách ve stedu hřiště v druhé půli první třetiny soupeř dal 3 branky.

Začátek druhé třetiny jsme zaspali a ihned jsme inkosovali branku. Včas jsme se však vzpamatovali a David Varaja individuální akcí a svým tahem na bránu rozhodil soupeře vstřelením pěkného gólu na přední tyč. Bohužel se na tuto světlou chvilku nepodařilo navázat a ve druhé třetině jsme celkově dovolili soupeři více manipulovat s míčem čímž si svoji fotbalovostí vytvořil i další gólové šance, které dokázal proměnit. My naopak když jsme se dostali do pozice vhodnou pro střelu, míč si upravujeme na silnější nohu, což naše kluky brzdí a ze značné šance nevznikne žádné ohrožení sopeřovy brány. (Stav po druhé třetině: 7:1 pro domácí).

Třetí třetina už byla utrápená. Kluci z Valmezu opět dominovali na míči a v přechodové fázi byli silní. Podařilo se nám však některé “breaky” včas uhasit vybornými obranými zákroky a i tím, že naši brankáři si dovolili hrát vysoko a nebáli se hrát nohama. Valašské Meziříčí tak upravilo skóre na 11:1 a rozhodčí poté ukončil nedělní parné utkání.

Naši kluci však z větší části splnili to co jsme si před zápasem slíbili. A na hřšti skutečně nechali úctyhodný výkon.

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ : VSETÍN 11:1 (3:0, 7:1, 11:1)

Branky: David Varaja 1

Sestava: Ondra Krejčí, Honza Výchopeň, Ondra Gattermayer, Cyril Metelka, Filip Hořelka, Maty Výchopeň, Kuba Filgas, Tadeáš Děckuláček, David Varaja, Vojta Varaja, Honza Augusta, Matěj Malík, Kyryl Bachara, Lukáš MikulaOdesláno z iPhonu

09
června
07:35

MISTROVSKÁ STŘEDEČNÍ PŘEDEHRÁVKA

Včera jsme předehrávali poslední kolo proti klukům ze Šumperku.

Před zápasem si říkáme několik pravidel, jedno z nich bylo, abychom se vyvarovali v začátku utkání nějakých hloupých chybek, ale jako by moje slova někteří ani neposlouchali.
10 sekunda a my už naprosto zbytečně prohráváme. Ve 4 minutě dostáváme druhý gól snad úplně z nulového úhlu a to možná ještě polovlastní.
Bohužel tyto chyby ovlivňují stále a dokola celkový dojem a abychom dosáhli i nějakého hezkého bodového výsledku.

Herně jsme totiž včera byli možná i mnohem lepší, minimálně v držení míče a nátlakové hře před brankou soupeře to bylo 70 ku 30 pro nás. Bohužel pokaždé, kdy se Šumperácí ocitli u naší branky, dopadlo to pro náš špatně.
Na druhé straně nelze upřít snahu,minimálně 6 gólovek, které soupeř dává, my prostě neproměníme.
Po zápase jsem byl ale velmi spokojem s naší hrou v poli, herní výkony jdou jistě nahoru. V některých fázích zápasu, jsme Šumperk doslova obléhali na jeho polovině házenkářským zámkem. Zapříčinili se o to i dva nováčci Sam a Kyryl, kteří odvedli obrovský kus práce.
Škoda také zranění Michala v 1. minutě, přejeme brzké uzdravení.
Poděkování patří i Davidovi a Markovi, kteří zase museli jít vypomoci staršímu ročníku.

Velmi mě potěšilo, že jsme si řekli do poslední třetiny, že alespoň tu jdeme vyhrát a také se nám to podařilo !

FC VSETÍN - ŠUMPERK 2:8 (0:4, 0:3, 2:1)

Branky: Kyryl Bachara, Lukáš Mikula

Sestava: Honza Výchopeň, Ondra Krejčí, Ondra Gattermayer, Filip Hořelka, Cyril Metelka, Kuba Filgas, Lukáš Mikula, Tadeáš Děckuláček, Vojta Varaja, Samuel Číž, Maty Výchopeň, Honza Augusta, Matěj Malík, Michal Zbranek, Marek Trochta, David Varaja, Kyryl Bachara