otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Pátek 19. dubna 2019      Svátek slaví Rostislav     

NAŠI BENJAMÍNCI

TURNAJ 2019

8. ročník mezinárodnío turnaje mladších žáků
O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE
Veškeré dokumenty v pdf formátu ke stažení najdete zde

CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 16.04 2019
Plán PLOCH 17.týden (22.4.-28.4.2019)

Vloženo: 11.04 2019
Plán PLOCH 16.týden (15.4.-21.4.2019)

Vloženo: 18.02 2019
Prázdninový fotbalový kemp

Vloženo: 15.02 2019
Mezinárodní turnaj

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

2018
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


17
dubna
20:10
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Vezeme si debakl!!!

FK FOTBAL Třinec - FC Vsetín 14:0 (4:0, 7:0, 3:0)

Dnešní "výlet" do Třince má hořkou příchuť. Herní propad se projevil na plné čáře. Toto utkání mělo nám trenérům sloužit jako poslední ostrý test před turnaji, které nás v dalších čtrnácti dnech čekají. V tomto testu obstálo, s přimhouřením obou očí, tak 8 z 15 hráčů. Před utkáním si říkáme jasné úkoly, jenž vyplynuly z předchozího utkání s Hlučínem, které jsme si společně prošli na videu v rámci úterního tréninku. Ovšem to co vidíme dnes, je naprosto stejné jako v neděli. První dotek, přihrávka, komunikace, zakončení, nasazení, úsilí a důraz, tak to se dnes na krásně připraveném hřišti Na Borku "vyskytovalo" snad až v třetí třetině. Opravdu kluci přestáváme tomu rozumět. Na vše přikyvujete, že rozumíte, ale opak je pravdou. A tady se opět musíme připomenout, že vše je o Vašem přístupu! Pokud prohraji takovým způsobem, tak se za to musím stydět a nést si svou odpovědnost. S Alešem jsme ihned po utkání, na některých z Vás, viděli i slzy a zklamání, ale někteří se chovali ihned po té, ale i v autobuse jako mistři světa. Chlapci moji zlatí chybí Vám jedna ctnost a tou je "POKORA". Tečkou za vším byl můj dotaz směrem k Vám po utkání, kdy jsem Vás v kabině vyzval k tomu, aby jste se dohodli, zdali uděláme ve čtvrtek trénink. Z patnácti přítomných chtělo trénovat pouze osm. Trénink? Proč? Je to systematická příprava organismu na zátěž! A to nejen fyzická! Bez tréninku to opravdu na žákovskou ligu nepůjde. Ovšem pravidelný trénink čehokoliv je pouze jeden z aspektů jak být úspěšný na hřišti a v životě...

Nechám Vás i rodiče se zamyslet...

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Lukáš, Jakeš, Jašek, Králík, Juřínek, Kalabus Maxim, Kalabus Adam, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zezula, Zicha.


14
dubna
19:16
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Opět jsme dostali direkt

FC Vsetín - FC Hlučín 4:7 (2:4, 0:1, 2:2)

K dnešnímu utkání mohu pouze říct to, že úspěšnost proměňování šancí byla 10% : 90%. Herně se stále držíme na kvalitní úrovni, ale pokud si řekneme před utkáním jasné úkoly, které v tréninkovém procesu děláte na výbornou se 100% nasazením a úsilím a v utkání se potýkáme s 50% a méně, tak potom musím konstatovat, že tomu nerozumím... Vše si probereme po tréninku i s nominací na středeční utkání v Třinci. Jen snad doufám, že aspoň jeden brankář bude k dispozici.

Prohlédněte si povinně video a v úterý na tréninku. Mám za sebou 1. třetinu a poznámek mnoho...

Sestava:
Drábek, Zicha, Jašek, Kalabus M., Juřínek, Kročil, Kopřiva, Filák, Zezula, Filgas L., Králík, Jakeš, Mičian.

Góly:
1 × Kopřiva, 1 × Zezula, 1 × Mičian, 1 × Kalabus.


10
dubna
21:37
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Dvě třetiny na výbornou...

FC Vsetín - MFK Vítkovice 1:11 (1:1, 0:2, 0:8)

Dnes jsme chtěli v domácím prostředí potvrdit blýskání se na lepší fotbalové časy a navázat tak na famózní výkon z poslední třetiny v Olomouci. Tady opravdu patří klukům obrovská poklona a klobouk dolů. I bez Jirky a Kuby jsme byli první dvě třetiny více než vyrovnaný tým soupeřovým hráčům z Vítkovic. Neproměněná penalta, několik neproměněných vyložených šancí a "školácké chyby" nás postupně srážely k zemi. Třetí třetina byla toho jen logickým důsledkem. I přesto si myslím, že jsme dnes zanechali za sebou na hřišti kvalitně odvedenou práci a nasadili soupeřům několik brouků v hlavě pro další měření sil. V třetí třetině nám opravdu chyběly síly, sebevědomí, které jdou ruku v ruce s hráči výše uvedenými - Jirka a Kuba. Právě tito dva hráči by ve třetí třetině byli nesmírně platní, ale bohužel...

Kluci skutečně se nemáte dnes za co stydět. Pevně věřím, že se nám to už letos společně podaří v neděli proti Hlučínu.

Zítra trénink na Pod Pecníkem od 17:30 hodin!!! Jdeme dál!!!

Sestava:
Šíma, Zicha, Kalabus M., Juřínek, Kročil, Kopřiva, Filák, Zezula, Filgas L., Drábek, Králík, Jakeš.

Góly:
1 × Filák.


07
dubna
17:50
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

ŽE BY SE BLÝSKALO NA LEPŠÍ ČASY?

HFK Olomouc - FC Vsetín 6:5 (2:1, 4:0, 0:4)

Za ideálních fotbalových podmínek jsme odehráli druhé mistrovské utkání na jaře. Po předvedené hře proti Hranicím v minulém týdnu jsem dnes přizval Kubu a Jirku hrající za U13 a zredukoval celkový počet hráčů v týmu. "Kdyby" dnes nebylo deseti minutového výpadku ve druhé třetině, byl by celkový dojem z dnešního utkání o něco lepší než výborný. Kluci předváděli moderní kopanou založenou na dovednostech, které střídaly jednoduché kombinace zakončené míčem v soupeřově bráně. Škoda páru neproměněných šancí, jenž nás mohou trochu mrzet. Ale co už. Ve středu vyzveme hráče Vítkovic. Bude to opět kvalitní soupeř, který bere kopanou také od podlahy. Všichni naši hráči by si měli z dnešního utkání přenést zkušenost, že i proti hráčům hrajícím za hranou povolených zákroků, se dá fotbalově prosadit a dominovat. Chce to jen se nebát a ukázat všem, že "My Vsetínské srdce máme, soupeřům se nevzdáváme,...". No prostě třetí třetina byla "FAMÓZNÍ". Myslím si, že cca 2 minuty nastavení by nám zajistilo minimálně remízku...

Zítra trénink na TYRŠOVCE od 16:00 hodin!!!

Sestava:
Šíma, Zicha, Kalabus M., Juřínek, Kročil, Kopřiva, Filák, Zezula, Filgas L., Drábek, Koňařík, Zbranek Kuba.

3 × Zbranek Kuba, 1 × Kopřiva, 1 × Drábek.


04
dubna
20:05
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Triangl s OFS Vsetín a OFS Ostrava

V krásném fotbalovém počasí jsme dnes Pod Pecníkem přivítali výběry okresů Vsetín a Ostrava. V těchto přátelských utkáních jsme měli možnost posoudit kvality hráčů hrající okresní a krajské soutěže. Oba týmy výběrů byly postaveny velmi kvalitně a byly více než optimální soupeř před mistrovským utkáním proti HFK Olomouc.

1. utkání jsme hráli na dvou hřištích bez střídání 2 × 25 minut.
2. utkání jsme hráli se dvěma sedmičkami 2 × 25 minut.

Vzhledem k tomu, že dnes nešlo z našeho pohledu o výsledky, tak musím konstatovat, že dvě odehraná utkání nám pomohla s rozhodováním při výběru optimální sestavy na nedělní utkání do Olomouce.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Hajda, Jakeš, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kopřiva, Králík, Kročil, Palát, Šíma, Zezula, Zicha.


31
března
17:17
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

První jarní prohra mrzí

FC Vsetín - SK Hranice 4:6 (3:2, 0:2, 1:2)

V dnešním krásném fotbalovém počasí jsme se všichni těšili, že předvedeme to, co jsme celou zimu trénovali a zkoušeli v přátelských utkáních. I přesto, že nám chybí čtyři kvalitní hráči, kteří jsou nemocní a dva hrají za nulašestky, jsme byli před utkáním přesvědčeni o našem vítězství. Vše tomu nasvědčovalo. Nálada byla skvělá, bojovná a odhodlaná se poprat o první jarní body. I první třetina nebyla gólově špatná. Ovšem začaly se jasně projevovat naše slabiny, které ve zbývajících dvou třetinách podtrhlo nasazení a úsilí. O Vsetínském srdci ani nemluvím. Kluci z Hranic byli ve všech soubojích důraznější, tvrdší a tudíž vítězové. Když bych to měl shrnout, tak jsme byli nebezpeční více před vlastní brankou. Dopředu = 0. Nahrávka prach bídná, první dotek žádný... Ani nemám sílu pokračovat tady na stránkách. Vše si řekneme zítra. Do příštího mistrovského utkání máme 4 TJ. Tak jsem zvědav na přístup Vás, našich hráčů, k těmto tréninkovým jednotkám.

Sestava:
Šíma, Hajda, Jašek, Zicha, Kalabus M., Juřínek, Filák, Zezula, Palát, Kalabus A., Filgas L., Filgas A., Králík, Jakeš, Mičian.

Góly:
1 × Filgas A., 1 × Jakeš, 1 × Filák, 1 × Palát.


24
března
19:26
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Poslední přátelská utkání

FC FASTAV Zlín U11- FC Vsetín, FC Vsetín - Tj Sokol Jarcová

K posledním dvěma přípravným přátelským utkáním jsme v pátek zajeli do Zlína a v neděli jsme doma změřili síly s Jarcovou.

Obě utkání sloužila k posledním testům a zkouškám, které budou pro nás trenéry také odrazovým můstkem do jarní části rozjeté sezóny 2018/2019. V obou utkáních jsme střídali většinu hráčů na různých postech. To páteční nám mělo pomoci k zjištění, jak na tom kluci jsou z hlediska dovedností, to nedělní z hlediska kondiční. V obou utkáních bylo vidět nasazení, úsilí a snahu. V tom pátečním se nám ovšem nepodařilo to, co jsme si dali za cíl. Ať chcete, nebo ne, proti o rok mladším hráčům, byť z FC FASTAV Zlín, bychom neměli mít až takový problém dát branku... To nedělní utkání bylo hráno z větší části na dvou hřištích. Na jednom hřišti jsme hráli proti o rok starším a na druhém proti stejně starým. Za nedělní utkání patří všem klukům můj obdiv za to, jak se poprali s takovou porcí odehraných minut. Dalo by se říct, že to bylo o pevné vůli*, která byla okořeněna řadou pohledných akcí, kombinací a gólů. Opět, ale pomálu...

Proto se v pondělí odreagujeme na bazénu, v týdnu dokončíme kontrolní testy a hurá na Hranice, se kterými v neděli od 10:00 hodin sehrajeme 1. domácí jarní mistrovské utkání.

* hráli jsme 3 x 20 minut bez střídání + 1 × 40.

Sestava Pá, Ne:
Dobeš, Filák, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Hajda, Králík, Jašek, Jakeš, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kopřiva, Palát, Šíma, Zezula, Zicha.


16
března
22:16
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Přátelák s FC FASTAV Zlín U12

FC Vsetín - žáci
FC FASTAV Zlín - FC Vsetín

K šestému přátelskému utkání jsme dnes zajeli opět do Zlína, ale tentokrát nás čekaly U12.


Dnešní výzva byla opravdu optimální. Hráli jsme na dvou hřištích 3 × 30 minut s jedním, resp. dvěma střídajícími. Opět jsme se střídali v brance, takže všichni hráči si i zachytali. Co k tomuto dvojutkání dodat? Nic, jen snad velkou pochvalu a obdiv kluci, a to proto, že jste vydrželi hrát celých 90 minut v takovém tempu a být víceméně vyrovnaným soupeřem Zlínským U12. Že nás míč občas neposlouchal, tak to ještě doladíme, ne? Pro mě byla hlavní odměnou Vaše zlepšující se komunikace, zajišťování a organizace hry. Dnes nechybělo ani nasazení a ani úsilí.

Pobavil mě jeden z nejmenovaných kolemjdoucích trenérů Zlína, když se mě zeptal: "Kde jste ... nabrali tolik hráčů?". Byl to krásný pohled, když na obou hřištích hrají paralelně ročníky 2007 FC Vsetína se stejně starými hráči Zlína. A to nám ještě chyběli 2 hráči + 2 brankáři. To bychom byli určitě ještě vyrovnanější... ;-)))

Sestava:
Dobeš, Drábek, Filák, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Jašek, Jakeš, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Koňařík, Kopřiva, Palát, Ptáček, Svoboda, Zbranek Jakub, Zbranek Matěj, Zezula, Zicha.


14
března
19:36
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Hra bez brankáře klukům prospěla

FC Vsetín - žáci
JISKRA Staré Město - FC Vsetín 2:10

K pátému přátelskému utkání jsme dnes zajeli do Valašského Meziříčí, kde má soustředění tým mladších žáků ze Starého Města. S tímto soupeřem jsme hráli již před měsícem a byli jsme s Alešem zvědavi, jak k tomuto utkání přistoupí hlavně naši hráči, kteří dostali jasné pokyny a úkoly, jenž se neustále opakují a také neustále neplní, resp. neplnily...

Dnes je hodnocení prosté a velmi jednoduché. Pochvala patří všem rovným dílem. Zvláštností tohoto utkání bylo to, že se v bráně postupně vystřídali všichni hráči, protože jsme dnes neměli ani jednoho brankáře.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Jašek, Jakeš, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kopřiva, Králík, Kročil, Palát, Svoboda, Zbranek, Zicha.

Góly:
3 × Jakeš, 2 × Kopřiva, 1 × Filák, 1 × Kalabus Maxim, 1 × Kročil, 1 × Juřínek, 1 × Palát.


10
března
06:56
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Přátelák s FC FASTAV Zlín U11

FC Vsetín - žáci
FC FASTAV Zlín U11 - FC Vsetín 5:4

K pořadí už čtvrtému přátelskému utkání zajíždíme dnes do Zlína, kde s místními U11 změříme síly.

Hodnocení dnešního utkání je velmi jednoduché. Nepochopení úkolů a u některých i hry samotné. Organizace hry místy připomínala chaos. Z výkonu celého týmu jako celku jsem byl zklamán. Spočítal bych na prstech jedné ruky hráče, kteří by měli příští týden jet na utkání do Zlína proti U12. Po doplnění Konyho a Kuby, jenž hrají za U13, jsme kompletní. Ovšem z jednou sedmičkou hrát proti Zlínským U12 je naprostý nesmysl. Tady se budu opakovat, ale našim hráčům pořád chybí větší sebevědomí, důraz (hra tělem), rychlost provedení dovedností, na které jsem poukazoval při prvním přátelském utkání se Slováckem. Proto jsme se v trénincích na to zaměřili. Většina kluků pochopila, že bez tréninku to v lize nepůjde. Ovšem trénink je jen jedna z mnoha podmínek, které musíte plnit. Tou další je Váš přístup na tréninku samotném. Řada z Vás to bere tak, že jsem byl na tréninku a mám splněno. Bohužel tomu tak není... Tady narážím na přístup kluků v tréninku. Ano, kdyby kluci přišli a řekli: "Tréňo, včera a dnes jsem zpevňoval tělo ve vlastní volném čase.", tak si řeknete, že to myslí se sportem vážně. Opak je pravdou. A potvrzuje to situace, kdy neustále opakujeme stejné cviky, ovšem při pohledu na kluky se mi chce plakat a to musím zmínit i to, že cviky několikrát dostali jako odkaz na youtube za účelem nastudování techniky. Ligové kluby mají velký náskok před námi v možnosti, kterou my nemáme, a tou je celotýdenní program v rámci výuky na základní škole orientované pro všeobecný rozvoj sportu. Pokud si to naši kluci neuvědomí, a tady potřebuji pomoc Vás rodičů, nemůžeme se srovnávat ani s o rok mladšími hráči Zlína. 80% prohraných osobních soubojů, rychlost provedení dovedností a všeobecný fotbalový přehled, tak to jsou ty rozdíly, které nás sráží do kolen. Přitom je na každém tréninku pozitivně motivujeme, koučujeme a nabádáme tak, aby vše dělali jako v utkání, tzn. na 100%. Smích, nesoustředěnost a podceňování situace, tak to jsou naše postřehy k několika hráčům. Asi to děláme špatně. Zítra v pondělí se musíme s kluky před tréninkem dohodnout, zdali chtějí hrát ligu, nebo okres. Podle toho je rozdělíme do skupin a budeme k ním mít podle toho i nároky. Velké turnaje, jenž nás letos na jaře čekají se nedají hrát s jednou sedmičkou. Čeká nás opravdu ještě hodně práce!!!

Takže zítra v plné polní a jdeme do toho. Tento týden hrajeme dvě přátelská utkání, která nám ukážou změnu nebo stagnaci.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Adam, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam + Maxim, Kročil, Palát, Svoboda, Zezula, Zicha, Dobeš.

Góly:
1 × Drábek, 1 × Filák, 1 × Kročil, 1 × vlastní.


23
února
20:00
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

My Vsetínské srdce máme

FC Vsetín - žáci
Naši kluci dnes zajížděli do krásné haly v Příboru. Byl to po dlouhé době turnaj na palubovce v kryté hale. Rozměry hřiště jak stvořené pro dovednostně vybavené hráče, kteří dokážou překvapit svou originalitou a kreativitou. Kromě jednoho zaváhání, kluci podali nadstandardní výkon okořeněný pohlednou kombinační hrou. Přimíchali do toho nasazení, úsilí, bojovnost, důraz, zakončení a hlavně dovednosti. Soupeřům o rok starším často motali hlavy tak, že i já jsem měl často "točák".


Sestava:
Drábek, Juřínek, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub, Zicha.

FC Vsetín - TJ Trojanovice-Bystré 11:0
5 × Domča, 2 × David, 2 × Zbyšek zvaný David, 1 × Honza, 1 × Jony

FC Vsetín - FK Stará Bělá 1:1
1 × Jirka

FC Vsetín - FK PRIMUS Příbor 4:0
2 × Honza, 1 × Domča, 1 × David

FC Vsetín - TJ Spartak Budišov nad Budišovkou 4:2
2 × Domča, 1× David, 1 × Jony

FC Vsetín - TJ Sokol Jarcová 5:1
2 × Kuba, 1 × Honza, 1 × Jony, 1 × David

Obrovský dík dnes patří všem rodičům, kteří naše Vsetínská srdce přišli podpořit nejen psychicky, ale i svým neúnavným povzbuzováním.

Kluci odpočiňte si od kopané a užívejte si prázdnin. Naberte energii do těžkého a náročného programu, jenž nás na jaře čeká. Byli jste skvělí.


16
února
20:18
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

VYROVNANÝ VÝSLEDEK NEVYROVNANÝCH TŘETIN

FC Vsetín - MŠK PÚCHOV 6:6

Dnešní třetí přátelské utkání mělo prokázat zlepšující se herní projev, který je podložen docházkou na tréninky a hlavně přístupem k těmto tréninkům. Výběr místa, komunikace a přihrávky to byly dnešní úkoly. Z pohledu těchto třech dovedností u mě prošla pouze 1. třetina. Zbylé dvě třetiny jsme propadali ve výběru místa a přihrávkách. Přidaly se k tomu prohrané osobní souboje, ač to ze strany soupeře občas nebylo příliš o důrazu. No a vážnější věcí byla také herní nekázeň. Ovšem přesně taková utkání nám ukážou, jak na tom opravdu kluci jsou, když soupeř někdy přitvrdí za hranou pravidel, a někteří hráči to začnou vnímat jako útok proti sobě a soustřeďují se již méně na hru. Základní principy rozestavení a přepínání jsem považoval za automatickou věc. Místy byl opak pravdou. Chaos a zmar. S přibývajícími minutami nás míč přestal poslouchat jak má a dávali jsme ho soupeři příliš lacino až zadarmo. Přičemž dnešní motto utkání bylo jiné, že kluci! Podělte se s rodiči o toto motto.

Na závěr mohu potvrdit, že za mě to bylo celkově dobré s tím, že v pondělí si k tomu řekneme před tréninkem více. Doufám, že všichni splní a přinesou úkol.

Celé utkání můžete shlédnout na našem youtube kanále (https://youtu.be/DRAv72ftKuQ).


Sestava:
Šíma, Dobeš, Drábek, Filák, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kopřiva, Palát, Zbranek Matěj, Zezula, Zicha.

Góly:
2 × Palát, 1 × Drábek, 1 × Filák, 1 × Kopřiva, 1 × Zbranek.


10
února
20:25
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

ÚKOLY SPLNĚNY!!!

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - JISKRA Staré Město 11:5

Dnešní v řadě již druhé přátelské utkání mělo ukázat probrání se ze zimního spánku, který nás minulý týden silně trápil. Důraz, komunikace a přihrávky to byly tři markantně viditelné a rozdílové nedostatky v minulém utkání, jenž měli kluci dnes jako jasně definované úkoly zlepšit a zvládnout na výbornou. I přes mnoho omluvenek, jsme dnes měli k dispozici 15 hráčů. Po naší úvodní brance ve 2 minutě bylo na soupeři viditelně znát, že na Vsetín nepřijel pouze bránit, ale hrát ofenzivní kopanou. Vzápětí převzali kluci ze Starého Města utkání do svých rukou a otočili hru i skóre. Ač se naši hráči v první třetině snažili plnit dané úkoly, někteří lépe, někteří hůře, musím konstatovat, že všichni prospěli ;-) Ve druhé třetině jsme zkoušeli vybrané hráče na jiných postech, než jsou zvyklí a mile nás překvapila jejich předvedená flexibilita. Ve třetí třetině soupeři došly síly a kluci si mohli zkoušet i technické parádičky, které lahodily oku a zahřály na srdci. Dnes si pochvalu zaslouží všichni rovným dílem.

Celé utkání můžete shlédnout na našem youtube kanále (https://youtu.be/_Zbl3x6mHQk).

Sestava:
Dobeš, Drábek, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kopřiva, Králík, Kročil, Palát, Svoboda, Zbranek Jakub, Zicha.

Góly:
5 × Kopřiva, 2 × Palát, 1 × Králík, 1 × Jašek, 1 × Zbranek, 1 × Filgas L.

MŮJ SPECIÁLNÍ DÍK DNES PATŘÍ RADIMOVI ZA VYNIKAJÍCÍ KAMERU, SKVĚLÝ KOMENTÁŘ A ZÁBAVU HOSTŮ ZE STARÉHO MĚSTA.


02
února
20:40
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Přátelák s 1. FC Slovácko U12

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - 1. FC Slovácko 4:11

Dnes jsme odehráli první přátelské utkání po dlouhých třech měsících přípravy, do které jsme vložili krátkou a potřebnou vánoční přestávku.

Hodnocení dnešního utkání není z mého pohledu jednoduché. Na jednu stranu je to první ostré utkání v podmínkách, ve kterých hrajeme žákovskou ligu, a na stranu druhou si myslím, že pokud máme za sebou 30 tréninků = 2700 minut, tak předvedený výkon byl podprůměrný. A tady si myslím, že je celý problém našeho týmu. Po prověření byla příprava hostujícího týmu z Uherského Hradiště velmi podobná. Ten, kdo se byl podívat na dnešní utkání, musel vidět ten rozdíl. Tzn., že většině našim hráčům chybí větší sebevědomí, důraz (hra tělem), rychlost provedení dovedností. Můžete trénovat jak chcete, když z 21 hráčů má skoro třetina hráčů 50% účast. To si myslím, že je hlavní příčina našich výkonů = nevyrovnanost hráčů. Celý leden jsme se věnovali způsobu založení útoku z vlastní poloviny. Když přijde z 21 hráčů 8 až 12 hráčů, tak je to vidět potom v utkání samotném, jako dnes. Nemůžou natrénovat principy, na kterých je to celé založeno. Tímto bych chtěl apelovat na rodiče hráčů, jenž to myslí s tímto sportem vážně, aby svým dětem vštěpovali principy kolektivního sportu. Já se jim to snažím vysvětlovat před každým tréninkem. Nicméně je to naše společná práce, kterou tyto kluky posuneme dále nejen ve sportu, ale hlavně v životě samotném.

Dnes musím vyzdvihnout Radka v bráně, protože jeho výkon vyčníval nad ostatními.

Celé utkání můžete shlédnout na našem youtube kanále (https://youtu.be/UcPldh4CuZg).

Sestava:
Drábek, Filák, Hajda, Jašek, Juřínek, Kopřiva, Kročil, Palát, Svoboda, Šíma, Zbranek Matěj, Zezula, Zicha, Dobeš, Filgas, Jakeš.

Góly:
2 × Palát, 1 × Jakeš, 1 × Zezula.


16
prosince
19:06
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

První a poslední...

FC Vsetín - žáci
Naši kluci dnes zajížděli do krásné fotbalové arény sTC Púchov. Než bych dnes hodnotil tento kvalitně obsazený turnaj, tak to se raději jednou větou ohlédnu za celou podzimní částí, protože to klukům dnes nevyšlo... Za celkovým fotbalovým posunem většiny hráčů stojí poctivá a tvrdá dřina. Mnoho z nich má skoro 100% účast na TJ a to se odráží i v jejich vzestupné formě. To, že dnes tahali za kratší konec, patří ke sportu a oni moc dobře ví v čem nás tlačí bota.

K dnešním "výsledkům" přikládám pouze foto, neboť pevně věřím, že to byl dnes první zimní turnaj v tomto roce a také zároveň poslední... Jak jsem se zmínil v prvním odstavci, tak tento turnaj herně hodnotit nebudu - kluci si vybrali prvního a posledního žolíka...

Sestava:
Drábek, Filák, Jašek, Juřínek, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula, Jakeš, Králík.

S přáním příjemně prožitých svátků vánočních se v této sezóně s Vámi loučí trenéři Tomáš a Aleš.

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

03
listopadu
21:51
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

"Nízká" úspěšnost nás srazila k zemi

TJ Valašské Meziříčí - FC Vsetín 9:5 (2:3, 4:1, 3:1)

Dnes jsme odehráli Valašské derby, které vyznělo dle výsledku jednoznačně pro domácí tým. Z naší strany vidím dva nedostatky, jenž musíme do jara zlepšit!!! Hra tělem (silový souboj jeden na jednoho) a žalostná produktivita střelby. Jen si sami s rodiči řekněte, kolik jsme měli možností zakončit, vystřelit a doklepnout. Chybělo tomu štěstí a "důraz". Za to kluci z VM to řešili jednoznačněji. Tam byl cítit důraz z každého souboje. Ono to někdy bolí, ale na to si musíte zvykat. A opět si řekněte s rodiči, kolikrát se dostali soupeři před bránu a kolik z toho dali gólů, a nezapomeňte vždy na to, co tomu uvolnění předcházelo! Že nevíte? Souboj o míč!

Sestava:
Šíma, Jašek, Zicha, Drábek, Filák, Juřínek, Kročil, Filgas, Zbranek M., Palát, Zezula, Králík, Dobeš, Jakeš, Kopřiva.

Góly:
2 × Filák, 1 × Jakeš, 1 × Kopřiva, 1 × Palát.


26
října
21:22
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

První třetina nám utekla

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - FK FOTBAL Třinec 5:5 (0:3, 2:1, 3:1)

Jak již sám název článku napovídá, mohli jsme dnes pomýšlet na plný počet bodů a potvrdit tak vzrůstající formu. Ovšem po několika neproměněných gólových šancí, kdy brána na naše střelce volala: "Trefíš mě? Jsem prázdná!", ale kluci bohužel netrefili. No a pak už platilo okřídlené přísloví - "Nedáš, dostaneš"...

Musím potvrdit, že kluci z Třince byli o chloupeček fotbalovější. Ve většině dovedností nás mírně předčili. Proto také 1. třetina dopadla tak, jak dopadla. Fotbalově jsme se ovšem zase tak moc neztráceli. Tři prohrané osobní souboje a bylo vymalováno. Do 2. třetiny jsem zamíchal se zálohou a ejhle, světe div se, klukům to náramně sedlo a fotbalově jsme začali přehrávat Třinecké borce. Ovšem opět tzv. "gól do šatny" kluky sráží v hlavách dolů. Krátká porada, hroznový cukr a jdeme s velkým odhodláním do závěrečné 3. třetiny s předsevzetím otočit utkání gólově na naši stranu. Soupeř nám z ojedinělé akce odskakuje na nepříjemný rozdíl třech gólů. Do konce utkání zbývá 10 minut. Přichází poslední změna v sestavě. Honza jde na hrota a Jaky do obrany. Totální ofenzíva, kdy Jaky stejně v obraně dlouho nevydržel a tím pádem máme nové rozestavení 1-4-2. Během tzv. "TOTÁLNÍ OFENZÍVY" a pětiminutového střídání úderné sedmičky, jsme hostům z Třince připravili peklo na zemi. 84. (Tom Filák), 85. (David Kročil), 86. (Tom Filák) minuta znamená definitivní obrat v utkání směrem k našemu úspěchu. V posledních sekundách saháme po vítězství, ale to už se nám nepodařilo. Při vyjmenovávání střelců v dnešním utkání nesmím zapomenout na Fifa!!! Ostatní, které jsem nejmenoval osobně, patří můj velký dík také.

Není pro trenéry nic krásnějšího, než pocit kdy stojí a přemýšlí co s tím dělat. Do toho Vás podpoří naši spoluhráči z U13, kteří začínají v nepříznivých chvílích fandit. K nim se vehementně přidávají i rodiče, jenž dnes přišli snad do jednoho. Tato atmosféra je neopakovatelná!!! Do toho se klukům konečně podaří úspěšně zakončovat. Dnešní utkání mi připomnělo finále Ligy mistrů v Istanbulu v roce 2005 mezi FC Liverpool a AC Milán, protože si myslím, že kdybychom hráli na prodloužení či penalty, tak zvítězíme. Jsem moc rád, že se kluci na vlastní kůži dnes přesvědčili, že utkání není ztracené ani 8 minut před koncem za stavu 2:5, a že se vyplatí bojovat do konce. Podívejte se na ty krásné chvíle, jenž lze odečíst z tváří kluků bezprostředně po utkání na přiložené fotce. Závěrečná děkovačka byla poděkováním rodičům, příbuzným a fanouškům...

Příští týden nás čeká derby Valašských V (Vsetín - ValMez). Tak se udržujte v kondici, ať zakončíme podzim kvalitní hrou korunovanou vítězstvím.

Sestava:
Šíma, Jašek, Zicha, Drábek, Filák, Juřínek, Kročil, Filgas, Zbranek, Zezula, Králík, Dobeš, Jakeš, Kopřiva.

Góly:
2 × Filák, 2 × Zezula, 1 × Kročil.


24
října
19:31
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Ráďova první vychytaná nula

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - SŠK Bílovec 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)

Před tímto utkáním jsme si v kabinách řekli pouze jediné! Nepodcenit houževnatého soupeře. Ač to ze vstřelených branek není jednoznačné, soupeř kladl odpor pouze v 1. třetině. Do útoku se dostával sporadicky a vždy po našich individuálních chybách. Můžeme si to říkat dokola a dokola. U některých budeme muset požádat o návštěvu ORL za účelem vyšetření sluchu ;-) ;-) ;-) No nic, toliko lehce do vlastních řad.

Jinak mohu s klidem v duši konstatovat, že naši hráči byli ve všech individuálních herních činnostech dominantní. K vidění bylo také mnoho nádherně vypracovaných gólových a proměněných šancí od netradičních střelců. Parádičky v podobě obcházení soupeřů a proč ne zrovna dva až tři. Pohledné české uličky (moderně průnikové přihrávky) byly viděny taktéž mnohokráte. Napadává Vás ještě něco? Mě utkvěla v hlavě hlavně srdcervoucí děkovačka pro obě tribuny plné rodičů!!! Co krásnějšího může být pro děti, něž pozitivní zpětná vazba tribun.

Sestava:
Šíma, Jašek, Zicha, Drábek, Hajda, Filák, Juřínek, Kročil, Filgas, Palát, Zezula, Králík, Dobeš, Jakeš, Kopřiva.

Góly:
2 × Filák, 1 × Jašek, 1 × Kopřiva, 1 × Jakeš, 1 × Kročil, 1 × Dobeš.

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

14
října
15:23
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Takhle chutná zasloužené vítězství

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - MFK Karviná 7:2 (2:0, 3:1, 2:1)

Myšlenka z minulého utkání s Baníkem se ukázala být pravdivou. Svým výborným výkonem v dnešním utkání proti MFK Karviná jste všem ukázali, že na to máte, resp. máme. Asi se budu opakovat, ale u těch, kteří přistupují v tréninkovém procesu ke všem cvičením a hrám se vší pokorou, nasazením a úsilím, to přináší radost ze hry korunovanou zaslouženým vítězstvím.

Dnes jsem se i zasmál, když nejmenovaný hráč přišel střídat a hned za lajnou mile řekl: "Tréňo já tomu nemohu uvěřit, že vedeme a přehráváme je." Ten výraz v jeho tváři této reakci opravdu odpovídal.

Vše ostatní Vám prozradí video na našem kanále. Omlouvám se našim věrným divákům, ale v 1. třetině mi selhala technika, ale byl jsem připraven a 2. + 3. třetinu máme kompletní.

Sestava:
Šíma, Jašek, Zicha, Drábek, Hajda, Filák, Juřínek, Kročil, Filgas, Zbranek M., Palát, Koňařík, Zezula, Králík, Dobeš, Jakeš, Kopřiva.

Góly:
3 × Jakeš, 3 × Kopřiva, 1 × Filák.


07
října
18:43
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Jsme na správné cestě...

FC Vsetín - žáci
FC Baník Ostrava - FC Vsetín 6:2 (2:1, 1:1, 3:0)

Dnes jsme s Baníkem odehráli vyrovnané utkání. Bylo to opravdu dobré, ale čeho jsem si jednoznačně všiml v úvodních 20 minutách, byl přehnaný respekt z hráčů Baníku (ročník 2008), který se nám podařilo do konce první třetiny odbourat. Nebylo krásnějšího pocitu v utkání, než když jsme ve druhé třetině srovnali na 2:2. Pak se hra přelívala z jedné strany na druhou a chvílemi jsme měli i mírně navrch. Ovšem jak to u nás chodí, pár nedůrazů ve středu dvacítky a soupeř toho bravurně využil. Ovšem z mé strany mohu opravdu konstatovat, že úkoly, jenž byly před utkáním rozdány byly z 70% splněny. Jediný znatelný rozdíl mezi našimi hráči a hráči Baníku byl v rychlosti a obratnosti, prostě byli u všeho dříve.

Příští týden hrajeme doma proti Karviné a pevně věřím, že dnešní utkání bylo odrazovým můstkem pro kvalitní závěr podzimní části sezóny. Zítra na tréninku pokračujeme v nastaveném trendu. Budu se ptát na obsah článku, tak i rodiče žádám, aby dětem připoměli, že po každém utkání mají číst hodnocení... My trenéři to děláme pro ně...

Sestava:
Šíma, Jašek, Zicha, Drábek, Filák, Juřínek, Kročil, Filgas, Zbranek M., Palát, Zezula, Králík, Dobeš, Jakeš, Kopřiva.

Góly:
1 × Zezula, 1 × Králík.


30
záři
18:29
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Šumperk dominoval ve všech směrech

FC Vsetín - FK Šumperk 1:11 (0:4, 1:3, 0:4)

Šumperk dnes dominoval ve všech směrech. Úvod utkání nám jednoznačně utekl a individuální chyby hráčů nás srazily do kolen. Během 10 minut jsme propadli ve všech dovednostech. Ač jsme chvilkami ve druhé třetině nehráli špatně a srovnali jsme se Šumperkem hru, vždy to byl jen krátký záchvěv a již zmíněné individuální chyby nás provázely celé utkání. Hráči Šumperku měli jednoznačně navrch. Ten rozdíl mezi námi a nimi byl v důraznosti, herní vyspělosti a chuti jít tvrdě za vítězstvím.

No nic kluci, zítra pokračujeme v naší započaté práci na dalším tréninku...
"Když nemůžeš přidej víc, zakřič prostě z plných plic, že slovo nejde - neexistuje, slovo nejde - neexistuje..., že to dáš, na to máš, že to dáš"

No a příští víkend jedeme na BANÍK!!!

Sestava:
Šíma, Hajda, Jašek, Zbranek J., Drábek, Juřínek, Kročil, Filák, Palát, Zbranek M., Jakeš, Kopřiva, Králík.

Góly:
1 × Jakeš


22
záři
19:41
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Nebylo to vůbec marné

SK Uničov - FC Vsetín 6:4 (3:1, 1:1, 2:2)

Dnes jsme si zahráli utkání proti tabulkově výše postavenému soupeři, který byl před tímto kolem na 2. místě. O to víc jsem byl potěšen úvodním gólem v soupeřovi síti. Hráli jsme více než vyrovnané utkání. Opět rozhodovaly drobnosti a chyby na naší straně, jenž promluvily do závěrečného výsledku utkání. Po propadáku ve Vítkovicích jsem zúžil sestavu a zahráli si také kmenoví hráči našeho ročníku 2007 hrající standardně za U13. Na herním projevu a hlavně chuti hrát, nasazení, úsilí a dovednostech to bylo obrovsky znát. Kluci bojovali jako hladoví lvi. Dařilo se i kombinačně. Samozřejmě, že nebylo všechno OK, ale co nás celé utkání s železnou pravidelností sráželo do kolen, byl stále se opakující scénář - snížíme na rozdíl jediného gólu, soupeř hned vzápětí odskakuje na rozdíl dvou.

Příští týden hrajeme doma proti lídrovi ze Šumperka. Tak jsem zvědav jak se k tomu postavíte. Svým přístupem k tréninku jste schopni sehrát opět vyrovnané utkání. Pevně v to věřím.

Sestava:
Šíma, Pala, Hajda, Jašek, Zicha, Drábek, Juřínek, Koňařík, Zbranek J., Filák, Dobeš, Jakeš, Kopřiva.

Góly:
1 × Jakeš, 1 × Koňařík, 1 × Kopřiva, 1 × Zbranek J.


15
záři
21:16
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Herní propadák

MFK Vítkovice - FC Vsetín 10:1 (5:1, 3:0, 2:0)

Dnes jsme zajížděli do Vítkovic. Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř. Naše poslední utkání nám ukazovala zlepšenou hru v poli, které jen chybí kvalitní koncovka. Proto jsem očekával vyrovnanější utkání, a to i přesto, že nám onemocněli 3 hráči ze základu a Kubu s Jirkou necháváme hrát se staršími. Ovšem to, co jsem dnes viděl ve Vítkovicích během 90 minut, tak to nemohu vstřebat do teď, a to už je 21:30 hodin!!! To i týmy v okrese hrají lépe. Všude jsme byli pozdě, naivní kličky, špatný odhad na míč, nekvalitní první dotek s míčem a tak bych mohl pokračovat dále. Kdybychom to nedělali na tréninku, ale asi málo. Jedním slovem "BÍDA", dvěma "BÍDA UTRPENÍ". Kluci pokud nepůjdete do sebe, tak budeme prožívat takových situací, resp. utkání více. Výsledek pal voda, ale naše hra se úplně vytratila. Dnes mi tam nejvíce chybělo srdce a u některých hráčů, což je ještě horší, máknout jeden za druhého.

Všichni povinně shlédnout celé video z tohoto utkání na našem kanálu tak, aby se takové utkání už nikdy neopakovalo. Cestou do Uničova probereme.

"BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE"

Sestava:
Šíma, Zicha, Kalabus M., Drábek, Juřínek, Zbranek, Filák, Dobeš, Zezula, Filgas, Jakeš, Kopřiva, Králík, Kalabus A., Palát.

Góly:
1 × Jakeš.


09
záři
18:56
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Hitparáda spálených šancí

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - 1. FC Viktorie Přerov 18:2 (3:1, 4:0, 11:1)

Další z řady domácích utkání k nám přijeli sehrát hráči 1. FC Viktorie Přerov. Ač nejsem trenér statistik, pohled na výsledky odehraných utkání Přerova nasvědčoval, že bychom měli být favorité.

První a druhá třetina přinesla řadu "tutových šancí", které ale bohužel končily s velkou pravidelností v ochozech, v zábranách, v rohu, v náručí brankáře, atd. Co už nejsme schopni proměnit, tak to by dnes vydalo na celý silvestrovský pořad "smolař nakonec". Naštěstí nám tam v každé té třetině něco spadlo. Třetí třetina nám konečně vyšla i v zakončení a dnešní výsledek není náhoda.

Herně se mi náš projev líbil, ale pořád tam je co vylepšovat.

Zítra si to probereme na bazénu, ve vířivce, v sauně...

Sestava:
Šíma, Pala, Jašek, Hajda, Zicha, Kalabus M., Juřínek, Koňařík, Kročil, Filák, Dobeš, Filgas, Jakeš, Kopřiva, Drábek, Králík,

Góly:
4 × Kopřiva, 3 × Drábek, 2 × Dobeš, 2 × Filgas, 2 × Jakeš, 1 × Koňařík, 1 × Filák, 1 × Hajda, 1 × Kalabus, 1 × Králík.


06
záři
08:49
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Slezané byli v koncovce přesnější

FC Vsetín - žáci
Autor: Aleš Králík
Vložil: Tomáš Drábek
Středeční odpoledne jsme na domácí Tyršovce přivítali celek SFC Opava. Do utkání jsme šli s tím, že proti kvalitnímu soupeři se budeme chtít prezentovat kvalitním výkonem, který nám ukáže, na jaké úrovni jsou naše schopnosti a dovednosti.

Od prvních minut bylo utkání hrané ve vysokém tempu na obě strany. Naši kluci se ničeho nezalekli a předváděli fotbal, na který se dalo dívat. První třetina byla velmi vyrovnaná, ale po dvou individuálních chybách Opaváci trestají a odskakují na 0:2.

Začátek druhé třetiny mohl vše zvrátit, ale v první minutě neproměňujeme tutovku z kategorie 100%. Zde velká škoda. Ale herní obraz je skvělý. Hráči Opavy mnohdy neměli komu nahrát, jelikož byli perfektně dobíráni našimi kluky. A tak tyto situace řešili dlouhými přihrávkami, které měli zřejmě nacvičené a tím přecházeli do rychlých brejků. Bohužel, my naše šance nedáváme, ale soupeř téměř do čeho kopne tak končí v naší síti.

Třetí třetina již byla z naší strany téměř perfektní. Slezany jsme zavřeli na jejich půlce a bušili a bušili. Odměnou nám byly dvě branky v síti Opavy. Kluci si začali ještě více věřit, a tak jedna šance střídala druhou. Protihráči toho spoustu zablokovali, a když už to prošlo tak to chytil gólman. Ale hra našich nesla vysoké měřítko. V závěru po dvou rohových kopech Opaváci přidali ještě dvě branky.

Dnešní utkání nám ukázalo, že jsme schopni hrát s kýmkoliv. Dnes jsme byli o pomyslný schůdek i lepším týmem, jen ta koncovka!!! Určitě máme na čem stavět. Z tohoto utkání si můžeme vzít jen to pozitivní do další práce.

FC VS U12 – SFC Opava U12 - 2:8 (Kopřiva, Jašek)

Pala, Šíma, Hajda, Jašek, Kalabus, Zicha, Kročil, Koňařík, Juřínek, Jakeš, Kopřiva, Králík, Zbranek M., Filák, Dobeš a Filgas

Počet přístupů
od prosince 2012

1099139

Počítadlo