FC Vsetín - Žáci
Dnes je Pondělí 29. května 2023      Svátek slaví Maxmilián a Maxim     

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 29.05 2023
Plán 24.týden (12.-18.6.2023)

Vloženo: 28.05 2023
Plán 23.týden (5.-11.6.2023)

Vloženo: 14.05 2023
Plán 22.týden (29.5.-4.6.2023)

Vloženo: 01.01 2023
Odjezdu k MU_jaro 2023

Vloženo: 13.02 2022
NÁBOR 1

Vloženo: 19.04 2020
FANSHOP FC VSETÍN

Vloženo: 01.01 2020
Pojistná událost

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

TRANSPARENTÍ ÚČET MLÁDEŽ

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 07)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2016)
Specifický symbol:
Čtvrtletí (např: 4/2022)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)


Informace o příspěvcích naleznete v přiloženém souboru ke stažení.

CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FC Vsetín - žáci

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

ODKAZY

FC VsetínFotbalová asociace ČRMěstské lázně VsetínMěsto VsetínFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

 

    AKTUALITY


25
května
09:28
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Radek Číž

Dva rozdílné poločasy na Hané

HFK Olomouc – FC Vsetín 8:4 (3:0)

Ve středečním předehrávaném utkání na Hané jsme bohužel prospali první půli a to nás v konečném účtování stálo slušný výsledek, který šel v tento den uhrát. I když jsme v utkání zahrozili Cyrilovým únikem jako první my, z prvního gólu se po naší špatné rozehrávce radují domácí. Následným naším výstavním vlastencem uklidňujeme domácí, kteří ještě do poločasu navyšují vedení na 3:0. První půle nebyla z naší strany dobrá, domácí byli silnější jak osobních v soubojích, tak v soubojích 1:1. Také si nešlo nevšimnout hodně pokažených jednoduchých přihrávek. Do druhé půle měníme rozestavení a na hřišti je najednou úplně jiný tým. Rychle snižujeme a stále více se usazujeme na domácí polovině. Bohužel domácí tým neustále hrozí rychlými brejky, které také umí zakončit a na každý náš gól vždy dokáží také gólově odpovědět. Trochu mne mrzí poslední dva góly v posledních 4 minutách ,které trochu zkreslují konečný výsledek, protože si myslím že prohrát o čtyři góly jsme si především za druhou půli nazasloužili.

Branky: Augusta 3, Bachara


22
května
13:37
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Radek Číž

Šumperk potvrdil tabulkové postavení

FK Šumperk – FC Vsetín 8:1 (3:1)

Druhé utkání jarních odvet nás zavedlo do dalekého Šumperka, k mužstvu z čela tabulky. Domácí nás vítají hned ve 30. sekundě gólem přímo z rohu na přední naším hráčem obsazenou tyč (bohužel tento naprosto totožný gól nám dají domácí i ve druhé půli). A když v 9. minutě domácí odskakují na rozdíl dvou branek naše naděje na slušný výsledek klesají. Naštěstí domácí tým jakoby dvougólové vedení ukolébalo a pomalu se začínáme zvedat i my. Výsledkem tohoto snažení je snížení na rozdíl gólu a zmírnění tlaku domácích. Bohužel čtyři minuty před půlí se domácí uklidňují třetím gólem v naší síti a odskakují opět na rozdíl dvou branek. Druhý poločas je z naší strany celkem uspokojivý pouze do 60. minuty, poté nám tradičně dochází dech a inkasované branky přibývají. Nutno podotknout, že domácí byli bezesporu fotbalovější a tři body právem zůstaly v Šumperku.


15
května
09:29
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Radek Číž

Třinec zaslouženě bere všechny body

FC Vsetín – Třinec 4:9 (2:5)
Bohužel nevychází nám úvod utkání a ihned v první minutě inkasujeme do otevřené obrany. Na tento gol ještě reagujem vyrovnáním, ovšem soupeř nám docela lehce do 10. minuty odskakuje na rozdíl dvou branek. I po zbytek poločasu Třinec na hřišti diktuje tempo hry a do šaten se jde za stavu 5:2 pro hosty. Snad jen začátek druhé půle snesl z naší strany přísnější měřítko. Rychle snižujeme na rozdíl dvou branek a soupeře držíme na jeho polovině. Ovšem další šance již nejsme schopni proměnit. Okolo šedesáté minuty se obraz hry začíná podobat první půli. Hosté z Třince opět začínají být lepší na míči i v pohybu bez něj. Nám totálně vázne rozehrávka, kde kupíme spoustu chyb a ztrát. A tak pomalu narůstá počet gólů v naší síti až na konečných devět.

Branky: Augusta 2, Metelka, Bachara


07
května
10:17
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Radek Číž

Třetí jarní výhra se nakonec nerodila lehce

FC Vsetín - žáci
SŠK Bílovec – FC Vsetín 3:4 (1:4)

Odvetné zápasy jarní části jsme zahájili utkáním v Bílovci. Pevně jsem věřil, že dokážeme navázat na předchozí kvalitní výkon proti Frýdku a odvezeme tři body. Do utkání vstupují mírným tlakem domácí, ovšem my hned z prvního výpadu na soupeřovu polovinu získáváme roh. Ten zahrává Cyril, jeho první pokus soupeř odvrací opět k němu, ale druhý pokus již Cyril tvrdě nastřeluje k bráně a míč končí v síti a ujímáme se vedení. Ovšem za dvě minuty je srovnáno. Soupeř taktéž po rohovém kopu vyrovnává stav skoré hlavou, kdy nikým neatakován domácí hráč rozvlnil naši síť. Následující dvacetiminutovka je víceméně vyrovnaná. Zřejmě rozhodující pasáž utkání s ohledem na výsledek se odehraje v poslední desetiminutovce první půle. Nejprve Tomáš Kopecký pěkně zatáhne míč po straně a pěkným centrem vybídl Honzu Augustu ke skórování hlavou, aby následně Matouš Trnka prošel středem hřiště a pěknou přihrávkou vybízí opět Honzu a vedeme 3:1. Toto s domácími zatřáslo a ještě do poločasu zvyšujeme ve 37. minutě na 4:1. V poločase jsme si řekli, že utkání dohrajeme tím, že budeme držet co nejdéle míč na našich kopačkách. Toto se nám ale vůbec nedařilo. Druhý poločas byl z naší strany spíše ve znamení ztrát a chyb v rozehrávce. To domácí vycítili a hnáni hlučnou podporou rodičů se dostávají na rozdíl jedné branky. My jsme svými dvěma šancemi ve druhé půli trestuhodně pohrdli a tak to bylo drama až do konce. Nakonec jsme ustáli i delší nastavení a slavíme třetí jarní vítězství.

Branky: 6. Metelka, 29., 31., Augusta, 36. Trnka


29
dubna
21:37
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Radek Číž

60 minut jsme lídra tabulky drželi na uzdě….

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín – Frýdek Místek 2:7 (2:2)

Dnes nás čekal na naší umělce první tým soutěže, který doposud v jarní části inkasoval ze šesti zápasů pouhé tři branky a všechna utkání suverénně zvítězil, celek Frýdku Místku. Před utkáním se ozývají ze všech stran hlasy, že utkání bude pouze otázkou toho, kolik nám nasází vedoucí Frýdek branek. Ano, papírově nás měl na základě aktuálního postavení v tabulce, a i podzimního výsledku (19:0 pro Frýdek) soupeř takzvaně „přejet“, ale každý zápas začíná od stavu 0:0, a konečný výsledek není ve fotbale nikdy předem jistý.
Tyto předzápasové předpoklady FM stvrzuje již ve 3. minutě, kdy hosté otevírají skoré. Ale to je na 30 minut z jejich strany vše…. Naše kluky nijak inkasovaná branka nerozhodila a nesměrnou bojovností nedovolují soupeři odskočit na rozdíl dvou branek. K pouze jednogólovému náskoku hostí přispívá výborným výkonem náš brankář Tomáš. S postupem času přidáváme k bojovnosti také fotbalovost a odměnou je nám otočení skoré v náš prospěch v rozmezí 33. a 35. minuty. První náš gól v síti favorita padá po nádherné akci, kterou započal brankář Tomáš rozehrávkou, kterou jsme následně fotbalově dostali herní kombinací po zemi až na křídlo na Cyrila, který se následně uvolňuje a nachází přesným centrem Honzu Augustu, který je nachystaný v prostoru hostujícího vápna a pohotově zakončuje gólem do hostující sítě. Za mne určitě náš nejkrásnější okamžik prozatímního průběhu jarní části. To ovšem není vše… Ihned po vstřelenému gólu stupňujeme aktivitu na polovině soupeře a získáváme roh, ze kterého opět Honzou Augustou po pěkné hlavičce obracíme skoré v náš prospěch. Bohužel na branky bohatou tříminutovku uzavíráme inkasovaným gólem do naší sítě v 36. minutě, který stanovuje poločasové skoré 2:2.
Do druhé půle vstupujeme s odhodláním udržet nasazení a obraz hry z první půle. To se nám také 20 minut druhé půle daří, ovšem nutno říci, že směrem dopředu již nejsme tak aktivní, jako v průběhu první půle. Hostující favorit začíná postupem času převažovat misky vah na svoji stranu a v 63. minutě strhává vedení na svou stranu a ihned po minutě dokonce navyšuje po našem nedůrazu ve vápně své vedení o dvě branky. V tomto okamžiku naši kluci přepínají své hlavy do předzápasových prognóz a hosté z FM od 70. minuty přidávají další tři branky a stanovují konečný stav na 7:2 pro hosty.
Při celkovém hodnocení dnešního utkání je nutno říct, že jsme hodně znesnadnili hostům cestu za třemi body. Kladně hodnotím také to, že jsme se převážnou většinu akcí snažili konstruktivně zakládat kombinačně po zemi již od naší branky. Zde ještě musíme zapracovat do dalších utkání na větším zapojení záložní řady, tak aby se více naši středopolaři nebáli a byli více aktivní při zakládání postupných útoků. Za výborný výkon dnes chválím našeho brankáře Tomáše Martinku, myslím že to byl jeho nejlepší výkon v dresu FC Vsetín. Potěšilo také hodnocení hostujících trenérů, kteří pochválili náš výkon a viděli v něm určitý progres vůči podzimu.

Branky: 33., 35., Jan Augusta


24
dubna
10:16
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Radek Číž

Postupně nám došel dech.....

FC Vsetín - HFK Olomouc 1:4 (1:1)
V nedělním utkáni proti HFK Olomouc jsme se letos poprvé představili doma na Tyršovce. Do utkání vstupujeme hodně aktivně a již ve 3. minutě se po krásné akci ze strany a následné přihrávce pod sebe dostáváme díky Matoušovi do vedení 1:0. Po této brance jsme nadále mírně lepším mužstvem a je jen škoda, že Michalova hlavička ve 20. minutě po rohu končí na tyči hostujícího celku. Od tohoto okamžiku začínají dávat o sobě vědět i hosté a s přibývajícím časem se usazují stále více na naší půlce. Odměnou je jim vyrovnávací branka z brejku, které předcházela naše zbytečná ztráta uprostřed hřiště. Bohužel tento gól hosty startuje a zbytek první půle se odehrává před naší brankou. Nicméně hostující tlak před půlí jsme dokázali s vypětím všech sil ustát a do šaten se jde za nerozhodného stavu. První pětiminutovka druhé půle je opět ve znamení tlaku hostí, který ovšem ustojíme a pomalu zvedáme naši hru. Zlomový okamžik zápasu přichází v 51.minutě, kdy po našem rohu a následném závaru nejsme nikdo schopen dotlačit míč za brankovou čáru, hosté míč vykopávají k půli, kde špatně vyhodnotil situaci do té doby bezchybně hrající Tomáš, a hostující hráč řeší samostatný únik ukázkově a posílá hosty do vedení. Minutu na to hostující hráč kompletuje hatrik a hosté odskakují na rozdíl 2 branek. V této fázi hry již je poznat, že naši klíčový hráči mají druhý zápas v nohách a na velké Tyršovce je to opravdu znát. Nicméně z kluků je stále cítit že chtějí něco s výsledkem udělat, ale soupeř nás do výraznějších šancí nepouští, naopak deset minut před koncem navyšuje po rohu křižnou střelou na zadní tyč své vedení a stanovuje konečný výsledek.
Branka: Matouš Trnka


17
dubna
00:00
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

V Přerově se nám moc nedařilo

Od samého začátku zápasu Přerov vyvíjel tlak a my jsme prvních 40 minut nedokázali nic slušného vymyslet. Dělal nám problém pohyb, starty na míč a celkově jsme působili hodně unaveně.
V určitý okamžik chtěli hned tři hráči střídat a to byla teprve 10. minuta zápasu. Soupeř všeho patřičně využil a poločasové skóre stanovil na 3:0 pro Přerov.
Po přestávce se naše aktivita hodně zlepšila, máme na hrotu Matouše Trnku, který napodruhé překonává gólmana domácích. (1:3)
Netrvalo dlouho a máme další gólové šance, ale finále nezvládáme dobře a tak nemůžeme pomýšlet na srovnání skóre.
Kolem 60. minuty zápasu zase polevujeme a Zubři upravují konečnou podobu zápasu.

Přerov – Vsetín 7:1 (3:0)

Gól: Trnka Matouš

Sestava:Martinka, Augusta, Metelka, Polčák, Kopecký, Bachara, Trnka, Krátký, Narodil, Kanitra, a Syniuk.


09
dubna
09:42
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Radek Číž

Ve Vítkovicích poctivě odbojováno za tři body

MFK Vítkovice – FC Vsetín 0:4

Do zápasu ve Vítkovicích jsme nastoupili v nejsilnějším možném složení. Od začátku zápasu jsme soupeře drželi na dostřel naší brány a v šesté minutě se po dobře zahraném rohovém kopu prosazuje hlavou na zadní tyči Michal Zbranek. V sedmnácté minutě po závaru v domácím pokutovém území zahrává domácí hráč rukou a z následné penalty s přehledem navyšuje na naše dvoubrankové vedení opět Michal. Domácí tým po zbytek poločasu působí více fotbalově, ovšem naše bojovnost, důraz v osobních soubojích a chuť zvítězit nepouští domácí k výraznějšímu ohrožení naší branky. Kluci dnes dobře zahušťovali po ztrátě střed hřiště a tím eliminovali hodně domácích útoků již před naším pokutovým územím. A co prošlo pochytal náš výborně chytající brankář. Druhá půle nabídla podobnou podívanou jako ta první. My jsme hráli zodpovědně a po brejku navyšuje naše vedení Jan Augusta. Po zbytek zápasu s přehledem odoláváme mírnému tlaku domácích, který většinou končí před pokutovým územím. Pět minut před koncem stanovuje konečný výsledek a kompletuje svůj hattrick Michal.
V rámci objektivity je nutno konstatovat, že domácí nastoupili s ročníkem 2012.
Branky: Michal Zbranek 3, Jan Augusta


25
března
21:37
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Radek Číž

Oba poločasy shodně 5:2 pro domácí Třinec

Dnešní utkání hrané na široké, ale krásné umělce se nám výsledkově nepovedlo. Domácí nás přehrávají ve všech činnostech po celý zápas. Z naší strany dnes byly dnes k vidění pouze krátkodobé pasáže, kdy jsme domácímu týmu stačili konkurovat. Gólově se poprvé prosazujeme až za stavu 4:0 pro domácí a navíc do minuty inkasujeme pátý gól. Těsně před půlí korigujeme na poločasových 5:2 a to ještě Cyril po samostatné akci nastřeluje břevno. Začátek druhé půle opět lépe vychází domácím, kteří navyšují vedení na 7:2. Poté se trochu herně zvedáme a dvěma góly snižujeme na rozdíl tří branek. Ovšem závěrečných deset minut patří domácím a třemi góly uzavírají konečný stav utkání na 10:4.

Góly: Kopecký 2x, Augusta, Trnka


20
března
09:35
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Radek Číž

Na úvod domácí výhra..

FC Vsetín – Bílovec 8:3 (5:2)
Na úvod jarní části jsme přivítali celek Bílovce. Kluci byli upozorněni, na základě přípravných zápasů, že musíme zachytit začátek utkání. To se nám také povedlo a již v 8. minutě vedeme po pěkných akcích, kdy jedna byla vedena po křídle a druhá středem hřiště 2:0. Poté si ovšem vybíráme naši již standartní slabší desetiminutovku (dnes to vyšlo mezi 10-20. minutou) a dovolujeme soupeři vyrovnat skoré. Naštěstí se z toho nesesypeme, zvedáme hlavy a do poločasu postupně navyšujeme vedení na 5:2, i když fotbalově to nebylo úplně to, co bychom si představovali. Hodně akcí bylo vedeno zahuštěným středem a míč byl někdy více ve vzduchu než na zemi.
Do druhé půle jsme vstupovali s tím, že ještě není nic rozhodnuto a musíme ještě více zpřesnit hru a držet soupeře více na jeho polovině. Nicméně začátek druhé půle více vychází hostům a po nepřesném odkopu našeho brankáře, kdy při odkopu trefuje dotírajícího útočníka a z následného závaru se hosté opět dostávají snížením na 5:3 do hry. Po inkasovaném gólu upravujeme rozestavení a začínáme hrát na dva stopery. Tím dochází ke zpevnění obrany a soupeře držíme na uzdě a postupně začínáme střílet i my góly a skoré narůstá v náš prospěch až na konečných 8:3. Kluci dle mého podali dnes víc bojovný než fotbalový výkon, nicméně výhra je cenná a doufáme, že nás nakopne do dalších náročných klání.
Branky: Augusta 4, Metelka 2, Kopecký R., Zbranek
Sestava: Martinka, Kopecký 2x, Trnka, Krátký, Syniuk, Bachara, Polčák, Zbranek, Augusta, Metelka, Tkáč,


10
března
21:23
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Radek Číž

FC Vsetín – SK Lidečko 9:4 (4:3)

FC Vsetín - žáci
Na středeční přípravný zápas jsme se sešli v hojném počtu 14 hráčů, tedy téměř kompletní. Přivítali jsme dnes i dvě nové tváře, a to Jakuby Lamačku a Kanytru. Z důvodu skutečnosti, že byla k dispozici pouze půlka umělky byl zápas odehrán ve formátu 7+1. Po předchozí domluvě hosté přijeli s hráči ročníku 2009 a mladší.
Do zápasu jsme vstoupili aktivně a diktovali tempo hry a brzy jsme se dostali do vedení 4:0, kdy některé branky padly po pěkných kombinacích, jiné po střelách z dálky. Toto vedení nás ovšem trochu ukolébalo a tak pouštíme hosty z Lidečka až ke snížení na poločasových 4:3. Tentokrát si naší klasickou slabší dvacetiminutovku vybíráme v rozmezí 20-40. minuty. Druhý poločas vypadá ze začátku vyrovnaně, ale postupem času navyšujeme vedení až na konečných 9:4, kdy výsledek zápasu pečetí Matouš Trnka HLAVIČKOU Z DESETI METRU!!!. Stále dostáváme hodně především zbytečných gólů, ale dle mého nastává mírný posun k lepšímu jak v bránění, tak v rozehrávce od gólmana, kdy jsou naši hráči ochotni si vzít míč od brankáře a konstruktivně zakládat útočné akce.

Branky: Trnka 2, Zbranek 4, Lamačka, Bachara, Kopecký
Sestava: Martinka, Varaja V., Polčák, Kanytra, Lamačka, Nerodil, Krátký, Zbranek, Augusta, Trnka, Syniuk, Bachara, Kopecký, Tkáč


05
března
19:15
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Radek Číž

Těsná prohra ve Valmezu

TJ Valašské Meziříčí – FC Vsetín 6:5 (5:2)

V dnešním nedělním odpoledni jsme zajížděli ke třetímu a zároveň předposlednímu přípravnému utkání do nedalekého Valmezu. S tímto soupeřem se potkáváme během měsíce podruhé a scénář utkání je de facto totožný. Opět absolutně nezvládáme úvod utkání a 5. minutě již lovíme podruhé míč z naší branky. Když domácí přidávají v 16. minutě gól na 3:0 naše naděje na slušný výsledek berou pomalu za své… Dva z těchto tří inkasovaných gólů jsou totožné, kdy po našem nepřesném rohovém kopu soupeř jde rychle do brejku a bez problémů skóruje. Třetí gól v naší síti ale naše kluky naštěstí probouzí, začínáme vyrovnávat hru, počínat si důrazněji v osobních soubojích a začínají přicházet i góly v síti soupeře. Ale i soupeř využívá rychlosti některých svých hráčů a gólově nezaostává a tak do šaten se jde za výsledku 5:2 pro domácí. Druhý poločas začínáme aktivně a odměnou jsou nám 2 góly, které znamenají snížení na rozdíl jedné branky. V rozmezí od 40. – 65. minuty se nacházíme v naší nejlepší herní pasáži tohoto utkání, kdy získáváme hodně míčů nejenom uprostřed hřiště ale i na soupeřově polovině. Jen škoda některých zbrklých zakončení a hlavně chyby v naší rozehrávce u naší branky kterou soupeř gólově trestá a navyšuje vedení na 6:4. Nicméně nevěšíme hlavy dolů a v 65. minutě opět snižujeme na rozdíl jedné branky. Bohužel tato branka je poslední v celém utkání a výsledek 6:5 pro domácí se již nemění. Nicméně utkání hodnotím pozitivně, kluci si ověřili, pokud plní pokyny a makají, dá se i špatně rozehrané utkání zdramatizovat a myslím, že jsme nebyly daleko od remízi, kterou jsme si za předvedený výkon od 20. minuty asi zasloužili.

Góly: Varaja D. 2x, Malík, Augusta, Kopecký

Sestava: Martinka, Varaja 2x, Malík, Nerodil, Syniuk, Krátký, Kopecký, Trnka, Polčák, Bachara, Augusta.


25
února
21:52
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Radek Číž

Výhra nad Liptálem

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín – FK Liptál 12:8

V pátečním, bohužel opět trochu deštivém podvečeru, jsme nastoupili proti mužstvu Liptálu. Jelikož byla k dispozici pouze polovina umělky, tak bylo utkání odehráno ve formátu 7+1. Do utkání jsme vstoupili aktivně a navázali na druhou půlku z utkání proti Valmezu. V prvním poločase jsme diktovali tempo hry a postupně navýšili skoré na poločasových 4-2 a k tomu jsme ještě některé šance trestuhodně zahodili. Ovšem druhý poločas už takovou kvalitu z naší strany nenabídl. I když jsme ještě ze začátku druhé půle navýšili vedení, ovšem poté jsme zcela vyklidili střed hřiště a hosté vycítili šanci, když tříbrankovou šňůrou snížili a zdramatizovali tak utkání. Hosté rovněž zvýšili aktivitu při napadání naší rozehrávky a ztráceli jsme více míčů oproti první půli. Náš výpadek přičítám častější rotací hráčů na různých postech, větším důrazu urostlejších hostů v osobních soubojích a taky hráči, kteří přišli po delší době po nemoci již nebyli na hřišti tolik cítit. Nicméně závěr utkání jsme zvládli a nedovolili hostům pomýšlet na obrat.

Sestava: Martinka, Varaja, Bachara, Malík, Trnka, Augusta, Zbranek, Metelka, Nerodil, Vyškovský, Syniuk, Krátký, Kobeda


04
února
16:59
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Radek Číž

Utkání dvou odlišných poločasů

FC Vsetín – TJ Valašské Meziříčí 5:7
V pátečním podvečeru a pro fotbal v hodně nevlídném počasí (hlavně během první půle za vytrvalého deště) jsme odehráli přípravný zápas proti Valašskému Meziříčí. Konečný výsledek zápasu byl silně ovlivněn především první 15 minutovkou, kterou jsme prohráli 3:0 a kluci na hřišti na mne působili jakoby byli v roli diváků. Poté se hra trochu zklidnila a vyrovnala, nicméně během prvního poločasu jsme směrem dopředu moc nebezpeční nebyli, vyjma jedné nastřelené tyčky. Začátek druhé půle nás ale zastihl v úplně jiném rozpoložení, začali jsme získávat míče jak ve středu pole, tak i na útočné polovině a soupeře drželi pod tlakem. Taktéž se začala dařit kombinace po zemi a zejména z levé strany bylo podniknuto hodně nebezpečných výpadů v podání Cyrila Metelky. Jen škoda, že některé úniky byly ve finální fázi buď špatně vyhodnoceny nebo řešeny. Soupeře také několikrát podržel brankář při našich šancích. Z našich hráčů ale byla chuť s nepříznivým výsledkem něco udělat a odměnou jim byla tříbranková gólová pasáž, která zápas zdramatizovala. Nicméně i soupeř byl neustále nebezpečný směrem dopředu a hlavně byl přesnější v koncovce a výhru si nakonec pohlídal. Branky: Jan Augusta 3, Vojtěch Varaja, Cyril Metelka


19
prosince
00:00
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Předvánoční turnaj

FC Vsetín - žáci
Na 4. adventní neděli míříme do Bystřice pod Hostýnem, kde nás čeká turnaj pro ročníky 2011.
První zápas nám ukazuje i očekávaného favorita celého turnaje (FC Trinity Zlín).
Nám klasicky první zápasy moc nejdou a postupně se dostáváme do provozního tempa.
Zlín vítězí a nám je jasné, že dnes to první místo určitě nebude.
Ale nic nevzdáváme, další utkání proti FK Bystřici B, FK Kozlovicím a FK Bystřici A zvládáme dobře.
Naše druhé místo na turnaji je zasloužené a kluci si ho i patřičně užili.

Sestava: Blažek Adam, Augusta Honza, Varaja Vojta, Polčák Robin, Krátký Vojta, Kopecký Tomáš, Bachara Kyryl, Tkáč Matúš, Trnka Matouš.


14
listopadu
00:00
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Poruba nás svou kvalitou přehrála

FC Vsetín - žáci
V sobotu máme malý fotbalový svátek: hrajeme proti Porubě na půdě akademie FAČRU pro Moravskoslezský kraj a tréninkové centrum Baníku Ostrava.
Naposledy jsem viděl stadion na Bazalech v dosti žalostném stavu. Hodně mne i kluky překvapilo, v jaký fotbalový areál vyrostl. Dvě travnaté hřiště a jedno s umělým povrchem, prostě značka ideál.
Poslední ligový zápas tohoto roku se odvíjí dle očekávání. Poruba hrála, co potřebovala, naší kluci dělali vše aby se soupeři vyrovnali. I gólové šance jsme si ve druhém poločase vytvořili, kolikrát stačilo trochu toho štěstíčka. Jen jednou se podařilo rozvlnit soupeřovou sít a to je dost málo. Na konec kvalita soupeře rozhodla a Poruba vítězí zaslouženě 9:1

Poruba- Vsetín 9:1 (5:0)

Branka: Honza Augusta
Sestava: Augusta, Malík, Polčák, Nerodil, Varaja V, Varaja D, Kopecký, Bachara, Vyškovský, Krátký a Syniuk.


31
října
00:00
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Přerov byl důraznější

V neděli odehráváme další kolo žákovské ligy, tentokrát na půdě přerovských Zubrů.
První poločas byl herně hodně vyrovnaný, jen díky chybám v obraně ( u některých hráčů stále stabilní záležitost) se Přerov krásnou brankou hlavou ujímá vedení 1:0. Tak končí i první poločas.
Ve druhém poločase inkasujeme v 47. minutě druhý gól a opět nepokrytá pravá strana, rychlonohý hráč Přerova dostává přihrávku a přesně zakončuje 2:0
I my máme šance, ale nedokážeme přesně a účinně zakončit.
Přerov postupně přidává další dva góly a po zásluze vítězí 4:0
Musíme uznat, že kvalita soupeře je celkově výší.
Nám scházel: přehled, pohyb a přesná střela na bránu.

1. FC Viktorie Přerov – FC Vsetín 4:0 (1:0)

Sestava: Martinka, Krátký, Augusta, Varaja V, Polčák, Trnka, Kopecký, Bachara, Vyškovský, Tkáč, Syniuk, Malík, Nerodil, Neychev.


18
října
00:00
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Zasloužené vítězství

FC Vsetín - žáci
Nedělní zápas proti HFK Olomouc nezačínáme moc dobře a po šesti minutách prohráváme 0:2
Po počátečním šoku se ale dokážeme patřičně probrat a dotahujeme poločasové skóre na 3:3.
Druhá půle nám takticky docela vychází, slušně dostupujeme hráče a útok hraje velmi aktivně.
Postupně si tvoříme nadějný náskok 6:3 ale opět podceňujeme koncovku zápasu. Hosté rychlými dvěma góly zdramatizovali závěr zápasu, který pro nás dopadá dobře.

FC Vsetín- HFK Olomouc 6:5

Velká pochvala pro všechny hráče za přístup a bojovnost v zápase.
Branky: Honza, Vojta, Kyryl , Matěj 2x , Matouš T.


10
října
00:00
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Výborný první poločas v Opavě

Na začátek musíme kluky pochválit za první poločas zápasu, který odehráli velice dobře.

Hrál se útočný fotbal plný pohybu a dostupování soupeře. Hráči Opavy neměli moc prostoru na svoje kombinace a za stavu 1:1 dělala hra Vsetína trenérovi Opavy velké starosti. Poločas nakonec končí 2:1 pro Opavu.

Druhá část zápasu začala podobně a zhruba 10 minut to vypadalo ještě vyrovnaně. Okolo 50. minuty zápasu se ale začala projevovat únava, hlavně u hráčů co hráli i za starší kluky. Hráči Opavy začali využívat našeho slabého pohybu a ukazovali svojí kvalitu.

Celkové skóre zápasu se zastavuje na 9:1 pro Opavu.

I tak slušná první půle zápasu a je jen velká škoda, že nedokážeme styl a kvalitu hry udržet celých 80 minut zápasu. Možná bychom potřebovali i to co má skoro každý náš soupeř, další 8 člennou slušnou formaci na střídání…

Opava – Vsetín 9:1


02
října
00:00
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Marek Hošťálek

Po třech zápasech v jednom týdnu U12 bez bodu.

Anglický týden jsme začali zápasem v Šumperku prohrou 18 -0 ve středu jsme jeli k dalšímu zápasu do Uničova s výsledkem 11-2 ve prospěch domácího týmu a třetí zapas s mužstvem Valašského meziříčí skončil opět prohrou 1-11.Kluci v zápasech se snaží ale věkový rozdíl některých hráčů se promítá do soubojů ve kterých jim chybí síla. Každý zápas nás posouvá dál ,sbíráme zkušenosti a kluci když budou poctivě trénovat tak se brzy vyrovnají soupeřům kteří nás zatím přehrávají.


19
záři
00:00
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Důraz nakonec rozhodl

Nedělní zápas proti Hranicím nezačínáme vůbec špatně: jen díky naším chybám, které soupeři vyloženě nabízíme, prohráváme prví poločas 0:3
Je to škoda, protože za stavu 0:1 by průběh druhého poločasu určitě vypadal jinak.
Máme i penaltu, kterou ale Kyryl Bachara neproměnil. Soupeř je postupně dravější, osobní souboje častěji prohráváme a soupeř dál zvyšuje své vedení. Máme i dobré šance a jednu konečně využíváme. Honza Augusta v 72. minutě zápasu prostřeluje brankáře hostů a koriguje skoré na 1:5. Konečné slovo mají hosté a upravují skóre zápasu na 1:6

FC Vsetín – Hranice 1:6 (0:3)

Branka: Honza Augusta


12
záři
00:00
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Marek Hošťálek

Velká absence hráčů v zápase ve Vítkovicích

Na výsledku zápasu ve Vítkovicích se podepsala velká absence hráčů i tak jsme nepodali špatný výkon. Po většinu zápasu jsme s mužstvem Vítkovic drželi krok ,vytvořili si brankové příležitosti ale dali jen jedinou. Někteří hráči nastoupili i do utkání starších U13 a tak nám postupně docházeli síly .Výsledek zápasu 8-1 je pro nás hodně krutý.


02
záři
00:00
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Karviná nás přehrála

Čtvrteční zápas proti Karviné hrajeme doma na Tyršovce.
První poločas byl herně vyrovnaný a jen díky naší nedůslednosti a nepozornosti dostáváme zbytečné góly. Není možné, aby soupeř zahrával rohový kop na krátko a naši hráči vůbec nezareagovali na pohyb soupeře. Tyhle zbytečné góly nám berou šanci na slušný výsledek v zápasu.
Druhá část zápasu nepřinesla nic nového, přidali jsme sice dva góly ale i inkasovali po nedůsledném bránění a rozehrávkách. Karviná byla celkově důraznější a po zásluze vyhrála.

FC Vsetín – Karviná 2:8 (0:3)

Branky: Michael Zbranek 2x

Sestava: Martinka, Augusta, Malík, Zbranek, Varaja V, Varaja D, Polčák, Metelka, Nerodil, Trnka, Kopecký, Bachara, Vyškovský, Syniuk, Tkáč.


29
srpna
00:00
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Marek Hošťálek

Vysoká porážka ve Frýdku Místku.

Zápas ve Frýdku Místku nám ukázal že náš tým ve kterém máme i o 2roky mladší hráče není schopen konkurovat top týmům žákovské ligy. Kluky musím pochválit že po celý zápas se snažili, bojovali ale soupeř nás k ničemu nepustil a dal nám lekci z rychlosti ,důrazu v osobních soubojích a hlavně v proměňování střeleckých příležitostí. Zápas skončil výsledkem 19-0.Pro kluky další velká zkušenost s top týmem žákovské ligy.


26
srpna
00:00
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Bílovec doma porážíme

FC Vsetín - žáci
Prázdninový středeční den, měříme síly s ligovými hráči Bílovce.
Jsme si dobře vědomi, že tohle je soupeř z kategorie pro nás hratelný.
Bylo vidět, že od začátku zápasu si kluci na soupeře věří a i velké hřiště, na které si postupně zvykáme, nám tentokrát nebylo tak velkou překážkou.
Hra je hodně vyrovnaná a do 70. minuty zápasu stále nerozhodná: 3:3
Posledních 10 minut zápasu jsme měli více sil a šikovností.
Vše začalo v 72. minutě, kdy střídající Honza Augusta po pěkném průniku od poloviny hřiště, chladnokrevně zakončuje a posílá nás do vedení. Následuje několik protiútoku i přečíslení ale naše obrana vše zvládá a drží stále naději na slušný výsledek. Vše s velkým přehledem uklidňuje Michal Zbranek, který krásnou hlavičkou zvyšuje skóre zápase na 5:3.

Branky: Honza August 2x, Varaja Vojta 1x, Varaja David 1x, Michal Zbranek 1x.

FC Vsetín- Bílovec 5:3 (2:2)

Pochvala patří všem za přístup k zápasu a doufáváme, že přidáme i další vítězné body.

FC Vsetín - Žáci
Počet přístupů
od prosince 2012

2121494

Počítadlo
FC VSETÍN 2022-2023 ROČNÍKY 2016 - 2017    |  U6+U7 ROČNÍK 2015    |         U8 ROČNÍK 2014    |         U9 ROČNÍKY 2012 - 2013   |   U10+11 ROČNÍK 2011    |        U12 ROČNÍK 2010    |        U13 ROČNÍK 2009    |        U14 ROČNÍK 2008    |        U15 ROČNÍKY 2006 - 2007    |        U17 ROČNÍKY 2004 - 2005    |        U19 MORAVSKOSLEZKÁ DIVIZE 2022-23

otevřít plakát