otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Neděle 09. května 2021      Svátek slaví Ctibor     

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 08.05 2021
Plán PLOCH - 20.týden (17. - 23.5.2021)

Vloženo: 08.05 2021
Plán PLOCH - 19.týden (10. - 16.5.2021)

Vloženo: 07.05 2021
Plán PLOCH - 18.týden (3.-9.5.2021)

Vloženo: 05.05 2021
Plán PU "léto" 2021

Vloženo: 19.04 2020
FANSHOP FC VSETÍN

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


20
dubna
00:00
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

HURÁÁÁÁ !

FC Vsetín - žáci
Na úterý 20.dubna budeme vzpomínat, jako na spásný den D... Po saltech, přemetech a kotrmelcích našich vládních činitelů (které by tedy mohla závidět i paní Čáslavská) jsme se konečně po 120 dnech mohli potkat s klukama na hřišti...! Věříme, že se bude situace každým týdnem zlepšovat a i tréninky budou více vypadat jako přípravu fotbalistů... ;-)

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

09
prosince
20:18
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

První test chvalitebně

Dnes podvečer si kluci r.08 (a i několik z r.09) poprvé vyzkoušeli fotbal na velké hřiště a velké brány... Soupeřem nám byli stejně staří kluci z Vítkovic 1919. Minutáž byla vydatná (3x30 min) počasí "prosincové" - nicméně všichni kluci si s touto skutečností poradili a napoprvé to nebylo vůbec špatné !!! Soupeř byl dle slov trenéra rovněž poprvé na velkém hřišti - takže ideální konfrontace... Zápas měl dobrou úroveň a všichni zúčastnění si dnešních 90 minut pochvalovali... Na branky zvítězili hosté (opravdu nevím kolik), ale o to dnes určitě (na prvním místě) nešlo... Po pozápasové dohodě si velice rádi co nevidět mač zopakujeme... ;-)


11
října
12:07
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Rozhodl zejména důraz

Dnešní pravděpodobně poslední letošní mistrák jedeme odehrát do Olomouce. Již v šatně kluky nabádám, že to i dnes bude o naší hlavě - o našem přístupu... ...a od úvodních minut bylo jasné, že domácí tým je nastaven mnohem, mnohem, mnohem více bojovně a odhodlaně! Ano, soupeř hrál "od podlahy" a v našich řadách přibývají "pokopaní" kluci, jak covidová opatření od plukovníka... ...ale na tom není nic špatného, že se soupeř rve o každý metr hřiště a žádný míč nám nechce nechat zadarmo. S tímto faktem se dnes dokázali popasovat pouze dva naší hráči (Manina, Gřeša). To, že to občas bolí - drtivé většině našich chlapců hroooozně vadí a raději se na hřišti schovávají (případně vše komentují) než by podstoupili souboj a v něm utržili i nějaký ten šrám... Tohle kluci vždy soupeř rychle zjistí a rozhodně vám nikdy nepovolí... (to jen rada do budoucna) Dalším faktem herní mizérie byl opět první dotek a nepochopitelně nepřesné přihrávky - někdy jsem si připadal jak u přípravky... :-(
Ať nezní jen kritika - velice pozitivní byl výkon Gřeši na beku a neztratil se ani Manina v záloze :-)
Zaznamenal jsem o přestávce, že domácí trenér pustil všechny hráče až do poslední třetiny (se slovy: tak a teď si zahrajete všichni) a možná proto tato pasáž zůstala bezgólová...
Uvidíme co přinesou dny příští - snad alespoň trénovat dle rozvrhu bude možno...

HFK Olomouc - Vsetín 9:2 (4:1, 5:1, 0:0)
Branky: 7', 8', 9', 11', 37', 43', 51', 52', 54' - 30' Dančák, 48' Gřešák.


04
října
17:00
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Podruhé "Pod Pecníkem" - podruhé vítězná radost...

FC Vsetín - žáci
Dnešní zápas musíme sehrát na naší malé umělce - nicméně se budu muset zamyslet, zda nám tohle "menší hřiště" náhodou nevyhovuje víc než standard 70x50m. ... :-) A teď vážně: kluky v šatně nabádám, že dnešní soupeř je zcela určitě "hratelný" - bude pouze záležet na osobním přístupu, nebojácnosti podstoupit mnoho soubojů a ochotě jít až na hranici svých možností... Mám pocit, že si tyto věty kluci berou k srdci a správným přístupem nedávají soupeři v 1. třetině ani čichnout... PARÁDA! Druhé dějství je již více vyrovnané - soupeř má ve svých řadách několik šikovných kluků, kteří nás nutí neustále makat na 100% - což je super a mám radost, že si s tímto faktem již kluci umí lépe poradit...!!! Palec nahoru ;-)
Do poslední třetiny vstupujeme s odhodláním NEPOLEVIT ! Druhý gól v naší síti (po hooodně pomalé rozehrávce) nás nenahlodává nýbrž mobilizuje! Odpovídáme čistým hattrickem Gřeši a nikoho nenecháváme na pochybách, že si dnes budou moct kluci podruhé užít vítězný pokřik...
Určitě je třeba vyzdvihnout VYNIKAJÍCÍ VÝKON Martina v brance (mnohokrát přiváděl hostující střelce na pokraj šílenství) - a tak po zásluze bylo několikrát slyšet skandování přítomných "fans": Maaaaartin Ptáček... :-))) Rovněž bych rád kluky pochválil i za "týmovější" pojetí - i "tradiční chrti" dnes krasnými nahrávkami umožnili kamarádům skórovat - a to mnohdy i nezištně a třeba i "do prázdné"... Bravo borci ! ! ! ;-)))
Děkujeme rodičům za podporu - klukům určitě hlasité fandění pomáhá a jistě se jim lépe hraje a bojuje...!!! Pevně věřím, že VŠICHNI příští víkend na HFK navážeme na dnešní výkon...!!!

Vsetín - Frýdek Místek 9:2 (4:0, 2:1, 3:1)
Branky: 2´, 10´Králík, 7´, 23´, 34´, 58´ Brambor, 72´, 78´, 80´Gřešák - 55´, 65´.


26
záři
13:16
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Chtělo to o něco víc...

Dnešní nejdelší výlet do Šumperku tahá kluky z pelechu krátce po šesté a možná i tento fakt + nevlídné počasí ovlivňují vstup do utkání...
Úvodní třetina za vydatného deště nám vůbec nevychází. Soupeř je pohyblivější, zdravě agresivnější a v koncovce úspěšnější... Druhé dějství již bylo z naší strany lepší - dokonce se nám daří tuto část ovládnout i gólově! Do poslední třetiny vstupujeme s odhodláním dostat se k soupeři "na dostřel", bohužel máme i trošku smůlu - zvoní tyčky i břevna, soupeř vykopává z čáry - takže myšlenky na zvrat spláchl končící déšť...

Šumperk - Vsetín 12:6 (5:0, 4:5, 3:1)
Branky: Kurtin, Mičian, Králík, Gřešák, Hořanský, Dančák


22
záři
18:53
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

30 minut konkurenceschopnosti je málo

V neděli jsme na domácí Tyršovce (tvrdosti stejné jako příjezdová komunikace) sehráli další těžké utkání proti soupeři z Bílovce.
Vstup do utkání nám nevychází a soupeři mažeme na zlatý podnos. Kluci se semkli a začali jezdit tzv. po pr...! Soupeři byli rovnocenným protivníkem, a po dvou gólech otáčí misku vah na svou stranu. Opravdu to byla velmi kvalitní podívaná, která měla na obou stranách krásné akce a spoustu šancí. Nevím jestli zásadní, ale na závěr první třetiny rozhodčí dovoluje soupeři srovnat po 2-metrovém ofsajdu. A opět úřaduje hlava našich kluků. Od druhé třetiny přebírá Bílovec veškeré otěže nad utkáním. Nejsme schopni se rovnat jak fyzicky, tak fotbalově. Soupeř běhal v 11 lidech nahoru a dolů, předváděl pěkné akce a trestal všechny naše chyby. Nezbývá nám nic jiného, než poctivě trénovat a stále se zdokonalovat a hlavně z první třetiny si vzít vše co se nám povedlo, protože na tom se dá stavět do budoucna.

FC VS - Bílovec 2:9
Branky: Mičian, Králík

Ptáček - Paška, Králík, Gabko, Janota, Ráček, Dančák, Macháček, Kurtin, Hořanský, Gřešák a Mičian


13
záři
17:00
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Dnes vládl v Přerově antifotbal

Dnes zajíždíme k utkání do Přerova. Na lavičce třináctek zastupuji zdravotně indisponovaného trenéra. A moc jsem se těšil na obnovenou spolupráci s mými dobře známými kluky.
Vstup do utkání byl pomalejší. Postupem času přebíráme iniciativu a soupeře začínáme přehrávat. Ale pravidlo nedáš, dostaneš se opět potvrdilo. Kluci se rychle otřepali a soupeři nastříleli rychlé tři krásné branky po pěkných akcích. A pak to přišlo!!!! Soupeř od 20 minuty jen nakopával míče na hroťáky, a to nám dělalo problémy. A když domácí na začátku druhé a třetí třetiny přidali po brance, tak se de-facto přestal hrát fotbal! Domácí hráli jen na výsledek a vše začali nakopávat. Takže více něž 70% času se chodilo pro míče, které se hledali!!!! Za mě nepochopitelné!!! Nicméně kluci se dnes snažili, ale nakopávaná není náš šálek kávy a my se s tím neuměli poprat! Škoda spousty řešení ve finální fázi, kde jsme byli velmi tvrdě dohrávání a neměli již mnoho času do zakončení. A také jsme 5 branek soupeři nabídli sami jako na zlatém podnose. Dnes si hošani nezasloužili prohrát. Byli jediní kdo chtěl hrát fotbal, ale antifotbal ze strany domácích nám nepřál.
Kluci hlavy nahoru a zítra si řekneme na tréninku.

Viktoria Přerov - FC Vsetín 6:4
Branky: 2x Gřešák, Hořanský, Dančák

Ptáček - Dančák, Paška, Daňa, Králík, Mičian, Hořanský, Janota, Gřešák, Macháček, Kurtin, Gabko, Ráček


02
záři
19:14
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Po zásluze propuká v 90´ VELKÁ RADOST !

FC Vsetín - žáci
Díky počasí musíme dnešní předehrávku víkendového kola odehrát na umělce. Říkám si, že to možná vzhledem k našim "atletickým možnostem" nemusí být nutně nevýhoda... Poté, co se objeví tým hostů na UP, slyším z řad rodičů "dnes tu hrají dorostenci...?" Ano - tři kluci jsou nad 170 cm a hostující kapitán má dokonce ve 12-ti letech 176 cm...!!! Přesto nabádám v šatně kluky, aby na tyto skutečnosti nehleděli a šli se porvat o ligové body - jsem přesvědčen, že dnes můžeme být víc než vyrovnaným soupeřem... Bohužel "obři" ve žlutých dresech nahání našim klučinům strach a ihned po rozehrávce ustupujeme a bojíme se jakéhokoliv souboje = 30 vteřina 0:1... :-( Kluky okamžitě nabádám k bojovnosti a plnění předzápasových pokynů... Po několika vyhraných soubojích nachází kluci "půdu pod nohama" a jdou se popasovat s osudem... Tři naše vstřelené góly klukům jasně ukazují, že to "může jít" a výška soupeře není rozhodující... Celé utkání se nese z naší strany v bojovném duchu - je vidět, že kluci "cítí šanci"... Občas se sice uchylujeme k řešení dané situace ne úplně dle mých představ a očekávání, ale hold naše malá umělka - to je prostě "jiný fotbal"... Dle mého vidění jsme dnes krom úvodu utkání lepším týmem - všichni se snaží přispět svou troškou ke zdárnému konci a vytouženému prvnímu vítězství v soutěži. To se nakonec daří a i přes několik krásně vykombinovaných akcí až před téměř prázdnou bránu (kterou pak bohužel míjíme) si můžou kluci po 90´ zaslouženě užít radost z vítěství!!!

Vsetín - Karviná 9:6 (3:3, 4:2, 2:1)
Branky: 7´ 14´ 47´ 74´Brambor, 16´Dančák, 31´Gřešák, 41' 55´Králík, 81´Janota - 1´, 19´, 23´, 51´, 54´, 77´.


27
srpna
19:05
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Zatím stále "jiný level"...

I dnešní utkání s Akademií Vítkovic se podobá předcházejícím třem utkáním... Soupeř disponuje kádrem fotbalových kluků - ať už postavou, chutí, pohybem (prostě vším, co je k fotbalu potřeba). Našim klukům snahu upřít nelze, ale prozatím na víc nemáme... Naše borce schopné se plně konfrontovat v lize ml. žáků lze prozatím pohodlně spočítat na prstech jedné ruky - a to je málo... :-( Nezbývá než trpělivě pracovat a čekat na konfrontaci se sobě rovným...

Akademie Vítkovice - Vsetín 16:3 (5:0, 5:1, 6:2)
Branky: 2x Králík, Grešák


23
srpna
13:01
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Škoda výpadku ve 2. třetině...

Dnešní soupeř z Vítkovic se prezentoval velice sympatickým výkonem a já se nebojím říct, že dnes naši kluci výrazně přispěli k dobré úrovni tohoto zápasu! Náš herní projev se v každém ze třech po sobě jdoucích zápasech o kousek zlepšil, takže pevně věřím v "lepší zítřky" - chce to jen vytrvat a mít minimálně 90% docházku... ;-) Dnes jsem byl opravdu velice spokojen - zápas měl tempo, kvalitu, bojovnost - prostě vše co k mládežnickému utkání patří... Byť nás v pátek potkala "malá pohroma" v podobě zranění doposud výborně chytajícího golmana (Marťa si vykloubil malíček na ruce) - nenecháváme se touto lapálií rozhodit a záda nám bude krýt "zkušený" Sam. Tím pádem víme, že hrajeme vlastně v 8 hráčích - Samova rozehra je na vysoké úrovni a o to se můžeme dnes opřít... Začátek (15´-20´) je klasický boj - hraje se nahoru dolů, šance jsou na obou stranách - my se může spolehnout na "vysoko hrajícího" golmana - což nám dost pomáhá. Z závěru 1.třeniny soupeř odskakuje o 3 - malinko nás tohle dostává "do kolen". Ve 2.třetině je velká škoda, že nedržíme s hosty zejména "fyzický" krok a tato pasáž nám hrubě nevychází... Kluci si ale v kabině dají úkol, že alespoň poslední třetinu vyhrají... Byla radost se dnes dívat na posledních 30´- najednou nás je plné hřiště - občas si pomáháme "zjednodušenou" rozehrávkou (nic proti - je třeba všechny tyto věci zkoušet a měnit ať soupeř neví "co ho čeká"...) po několika minutách dáváme gól a já konečně na střídačce slyším "vedeme 1:0"! TO JE PŘESNĚ ONO KLUCI - každá třetina je pro nás "nový zápas" a jdeme ho zkusit vyhrát ! ! ! Nakonec se daný úkol podařilo splnit a poslední třetinu vyhráváme 4:2 :-))) Palec nahoru kluci - zapamatovat a používat...
V pondělí a ve středu opět potrénujeme a ve čtvrtek hurá na Akademii do Vítkovic!

Vsetín - Vítkovice 6:12 (1:4, 1:6, 4:2)
Branky:7´Hořanský, 58´Gřešák, 67´70´81´Králík, 69´Macháček-3´,13´,23´,25´,44´,47´,54´,57´,58´,59´,85´,88´.


20
srpna
20:10
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Soupeř byl lepší

První domácí zápas hrajeme naštěstí na trávě - za to jsem rád, prostor chybět nebude... Vstup do utkání byl téměř "ideální" - po důsledném napadání Rosťou dochází k faulu "ve vápně" a následnou penaltu Manina (byť na 2x) proměňuje... Bohužel v zápětí si Tom G. vybírá daň z nervozity a maže soupeři na 1:1. Dnes bylo celých 90' vidět mnoho našich opravdu zbytečných chyb - soupeři přihráváme minimálně na 5 gólů... ...nám bohužel soupeř tento komfort nenabízí... Naše dobrá rozhodnutí vs. "přípravkové" chyby jsou stále někde v poměru 2:8. Bohužel ani záloha nám dnes moc nezahrála, takže přelstít hostující šikovné běhavé kluky bylo nad naše síly. Dvakrát škoda, protože Martin v brance opět dlouho držel naše šance na obrat... Pokud chceme uspět - je potřeba pokora a neustálé pracovat na 100%... Zítra lehce potrénujeme ať můžeme v neděli v plné síle soupeřit s Vítkovicemi.

Vsetín - Hlučín 4:11 (1:3, 1:3, 2:5)
Branky: Dančák, Macháček, vlastní, Gřešák


15
srpna
12:47
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Výkon jak Barcelona (bohužel ta včerejší...)

K 1. mistráku zajiždíme na Baník. Byť se utkáme s klukama rok nar. 2009 ani největší optimista si nemůže myslet, že v tomto utkání budeme my udávat tón hry... V našich řadách jsou prozatím pouze dva kluci, kteří se dokáží domácím vyrovnat (občas i převyšovat) - taková je hold realita... Všichni (soudní) tohle víme - podobných zápasů budeme hrát ještě mnoho... Jistě budou i zápasy vyrovnané a pouze tato cesta může kluky někam posunout... Dnes mě mrzela velmi brzká rezignace některých hráčů - naopak bych vyzdvihl famózní výkon Martina (i přes pár chybiček pochytal minimálně 30 dalších gólů...!!!)
Hlavy nahoru kluci - další zápas začíná 0:0... ;-)

Baník - Vsetín 25:2 (7:0, 6:1, 12:1)
Branky: Macháček, Králík


12
srpna
21:32
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Generálka v Kromclu

Patrně poslední letošní přátelák byl domluven na dnešní odpoledne. Před zápasem se bavíme o tom, že je potřeba k utkání přistoupit "jako k mistráku" (tuto sobotu zahajujeme na Baníku) - bohužel již samotná rozcvička napovídá, že to je jen a pouze zbožné přání trenéra... Soupeř měl vysokou kvalitu - i v kompletním složení by to bylo dnes "víc něž složité"... Co nás nejvíce trápilo probereme zítra na tréninku (a pokusíme se poučit) - zrovna tak i vyzvedneme pozitiva (a na těch budeme stavět)...

Kroměříž - Vsetín 16:4 (5:1, 6:1, 5:2)
Branky: Hořanský, Mičian, Dančák, Králík


07
srpna
12:39
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Blok přáteláků na Slovensku zakončen

Včerejším utkáním v Púchově jsme zakončili sérii čtyř přátelských zápasů na Slovensku. Protože našich mladších bojovníků byl včera nedostatek - střídají se dvě 2008 na vedlejším hřišti u 2909... Nám pro změnu domácí "půjčují" 4 kluky (domácí trenér má k dispozici 18 hráčů...) - děláme to pro kluky, takže si všichni dostatečně zahrají... Vzhledem k tomuto "mišmaš" stavu je náš projev "neučesaný" (půjčení kluci přeci jen nejsou ti nej...). Naší kluci se musí vypořádat s kvalitou soupeře - někomu to jde lépe, jinému ne tak dobře... Osobně jsem byl s úrovní utkání a předvedenou snahou celkem spokojen... Samozřejmě stále je co vytknout (každému hráči) - zrovna tak je ale spousta momentů, kdy musím kluky pochválit (každého hráče). Do zahájení soutěže zbývají 2 tréninky a středeční "generálka" v Kroměříži - škoda, že ne všichni přizpůsobili dovolené fotbalovému dění a budou nám v následujících dnech scházet... :-(
"Výsledek" opravdu netuším - dle mého odhadu:

Púchov - Vsetín 19:12


01
srpna
12:33
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Lopotná robota

Dnes několik "bohužel": bohužel jdeme i v tomto parném počasí na umělku..., bohužel soupeř má k dispozici jen šest hráčů..., bohužel někteří naši kluci to dnes chápou jen jako výlet na Slovensko...
Soupeř je běhavější, bojovnější, chuťovější... Mít dnes domácí někoho na střídání, tak se asi ani nedostaneme na jejich půlku... Stále "nečteme" hru ani prostor - snahu, dovednosti, chuť hrát předvádějí stálé stejní kluci (bohužel je jich jen pár) :-(
Postupem času sice získáváme více ze hry, ale to jen díky faktu, že máme 4 střídající kluky (soupeř nikoho...)

Kysucké n.M. - Vsetín 9:12
Branky: 4x Králík, 3x Hořanský, 2x Gřešák, Mičian, Dančák, Macháček


23
července
10:28
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Předpoklad se naplnil (vrchovatě)

Na středeční odpoledne bylo již delší dobu dohodnuté přátelské utkání v Dubnici nad Váhom (pro naše U13 a U12). Bohužel vinou "prázdninového režimu" našich kluků se U12 nesejdou, takže vyráží na Slovensko pouze U13 - doplněna dvěma "devítkama" (Tom Brambor, Kuba Zádrapa - děkujeme za pomoc). Soupeř po naší komunikaci vyhodnotil stav tak, že proti nám postavil "pouze" kluky U12... Nutno dodat, že to bylo "naše štěstí"... :-( O rok mladší borci z Dubnice jsou lepší po všech stránkách a dle mé optiky by si u soupeře "zahráli" tak maximálně dva naší hráči... :-(( Nejmarkantnější rozdíl byl v přirozeném chápání hry jako takové... Bavit se o dispozicích hráčů Dubnice je zbytečné - všech 25 kluků je atletické postavy a s běháním 90 minut nemají nejmenší problém - někteří naší hošani jsou po 15 minutách na pokraji zhroucení (a to si nemyslím, že trénujeme málo...) Bohužel je stav takový, že momentálně v r.2008 "musí" hrát co má ruce i nohy - je nás prostě žalostně málo a někteří této situace začínají trestuhodně zneužívat... Závěrem bych ještě upozornil, že Marťa v brance pochytal dalších minimálně 20 gólů... Celkové skóre patrně nikdo nepočítal, ale já bych to odhadl na:

Dubnica U12 - Vsetín U13 28:7
Branky: 3x Brambor, Králík, Kurtin, Macháček, Hořanský


19
července
13:47
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Výživná příprava s Púchovem

FC Vsetín - žáci
Po pondělním zahájení přípravy dnes kluci odehráli i první z pěti přípravných utkání. Na Tyršovku dorazil Púchov - tentokrát již stejně staří borci, tedy U13. Kádr našeho ročníku není zrovna nejširší a když "vypadnou" 3 kluci je to "sakra" znát... (na doplnění kádru stále pracujeme) Soupeř dorazil v 15-ti lidech, takže to naši borci budou mít "ve třech kusech" na střídání výživné...
Byl jsem velice mile překvapen, jak si hošani poradili s první třetinou. Bylo nás plné hřiště - hýříme dovednostmi - bojujeme, jezdíme nahoru dolů = SUPER! Dokonce i druhou třetinu zvládáme v podobném duchu - celkem "žasnu" a mohu jen a jen chválit!!! Ve třetím dějství nám logicky dochází síly - někteří už viditelně "plantají" nožkama a vyhlížejí závěrečný hvizd... :-) Za celých 90 minut musím VŠECHNY pochválit - odmakali jste to do jednoho a to si kluci vzpomeňte na "stížnosti": bolí mě břicho, bolí mě kotník, bolí mě nevím co - nakonec dohrajeme všichni celé utkání a ještě se ke všemu na to dalo i koukat... :-)))
Zítra lehce potrénujeme a ve středu nás čeká soupeř o level vyšší (Dubnica) - dnes nezapomeňte na protažení...!!! ;-)

Vsetín - Púchov 12:8 (5:2, 4:1, 3:5)
Branky: 5x Králík, 4x Mičian, 2x Macháček, 1x Paška


25
června
19:36
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Před pauzou do PÚCHOVA

FC Vsetín - žáci
S radostí jsem přijal pozvání do Púchova na parádní přírodní pažit - byť hřiště č.2... Tímto mačem jsme "ukončili" jarní sezónu 2020, která byla poznamenána COVID pauzou a půlrokem "bez mistráku"...
Dnes, protože domácí disponují širokým kádrem r.2009, bylo dohodnuto klání Púchov U12 vs. Vsetín U13 (na vedlejším hřišti hrají naše U12 proti zbytku domácích) Vzhledem k tradiční chuti a rvavosti slovenských kluků bylo potřeba, aby naši borci "tlačili na pilu" celých 80 minut. Předpoklad se naplnil a my se opravdu museli rvát o každý metr - soupeř žádný souboj nevypustil (přeci jen - je to vždy výzva zahrát si proti starším...) Utkání mělo tempo i kvalitu - rozhodně splnilo svůj účel a velice rádi si v létě dáme odvetu u nás... ;-)
Rok navíc byl postupem času víc a víc znát, takže se našim barvám podařilo úspěšně zakončit spoustu ať už pěkných kombinací, tak i mnoho samostatných akcí...
...skóre opravu netuším - rozhodně to není to podstatné... ;-)
Kluky za společné dvouměsíční působení chválím - vidím mraky dobrých věcí a přístupů, ale samozřejmě i nějaké věci, které se pokusíme zlepšit... Pevně věřím, že se k nám všichni 3 marodi 13.7. připojí a začneme společně pracovat na nové sezóně... :-)
UŽIJTE SI KLUCI TĚCH PÁR DNŮ VOLNA AŤ MÁTE CHUŤ DO DALŠÍ FOTBALOVÉ PRÁCE !


14
června
15:29
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Druhé dějství v Želatovicích

FC Vsetín - žáci
Nedělní dopolední skupina byla dle předpokladu "hratelná" - počasí bylo mnohem příjemnější než včera - žádný zraněný ze soboty, takže můžeme v 9h odstartovat do bojů o 5.-8. místo.
Prvním soupeřem je Přerov a musím uznat, že mě "zubři" mile překvapili (oproti soutěžním zápasům SpSM). Čtyři velice šikovní kluci z Přerova hrají moc hezky a naše borce nutí po celých 50 minut ke hře na maximum... Bohužel 3x darujeme soupeři gól z kategorie nejlacinějších + jednou inkasujeme z rohu (byť to byl pěkný centr i hlavička - takovou situaci bychom měli umět vyřešit lépe...)
Druhé utkání proti Slávii Kroměříž bylo velice podobné předcházejícímu - s tím rozdílem, že tentokrát soupeři "nemažeme"... Rovněž i zde celých 50 minut hra ve vysokém tempu (pro nás), byť mají slávisti jen jednoho klučinu na střídačce - hraje se nahoru-dolů šance na jedné straně střídá možnost u druhé svatyně - opravdu dobrý mač...
V posledním utkání se potkáváme již podruhé s domácími "nulasedmičkami" - dnes jsme dobře rozehraní, povrch nám již starosti nedělá a soupeře jednoznačně přehráváme na všech frontách a ve všech činnostech...
Za celý víkend bych chtěl klukům poděkovat - zejména včerejších 150 minut bylo "maso" - dnes byla vidět snaha, chuť, bojovnost (z mé strany spokojenost) - škoda zranění Gřeši a Raka (snad se dají kluci brzo do kupy).

FC Vs - Přerov 2:6
FC Vs - Kroměříž 5:3
FC Vs - Želatovice 6:0


13
června
20:18
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

VELKÁ POKLONA VŠEM HRÁČŮM ! ! !

FC Vsetín - žáci
...a nejen z našeho FC...
Sobotní porce 150 minut v počasí, jaké panovalo - tak to byl opravdu klobouček dolů...!!!
Dnešní turnaj zahajujeme proti domácím "07" a byl to tuhý boj. Soupeř je logicky silnější a rychlejší - my se snažíme "naší cestou" překonat soupeřovi řady... Zde nám zatím síly stačí - máme v týmu 5 kluků r.09, takže musí všichni makat na 100% od první minuty. Chválím - bylo to snaživé/koukatelné - po zásluze vývoj otáčíme a dáváme o gól víc než soupeř. Další mač proti Opavě již nemáme šanci - proti podobným soupeřů se naplno projevuje náš počet (ročník) a kvalita... Soupeř je ve všem lepší - disponuje vyrovnanými 14 hráči (r.08) a my jsme odkázáni převážně k běhání bez míče... Poslední zápas proti Slovácku je jako přes kopírák (s Opavou) - nejen "devítkoví" kluci, ale i většina 08 je již dávno u konce svých sil - řekl bych, že většina ani neví, jakou barvu dresů měl soupeř...

FC Vs - Želatovice 4:3
FC Vs - Opava 1:14
FC Vs - Slovácko 0:23

Zítra dopoledne odehrajeme opět 150 minut fotbalu - tentokrát ve skupině o 5 - 8 místo. Startujeme v 9:00 a postupně se poměříme s Přerovem, Slávii Kroměříž a Želatovicemi. Očekávám více vyrovnané klání - uvidíme, jak se kluků podaří zregenerovat... ;-)


06
června
13:21
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Odveta v Jarcové

FC Vsetín - žáci
Za letního počasí na parádním pažitu jsme dnes dopoledne odehráli odvetný zápas proti mladším žákům Jarcové. Výkon našich kluků byl oproti domácímu mači před 14- ti dny o level výše. Jistě to bylo i tím, že nám dnes pomáhá 5 šikulů z r.09 a naše řady "vyztužil" minulé absentující Manina (máme tedy 2 sedmičky = ideál...) Dnes to bylo mnohem kolektivnejší pojeti hry - individuálně rovněž velice slušné - takže pochvalu si zaslouží všech 15 borců!!! Střelecky se nám dařilo o pár gólů víc než domácím - takže i v této dovednosti dnes palec nahoru... ;-)
Další konfrontace nás čeká již ve čtvrtek s VM a poté víkendový turnaj v Želatovicich.


30
května
16:02
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Torzo týmu si dnes pořádně máklo

Před 14-ti dny jsme se s Fastavem Zlín dohodli na sehrání přáteláčku. Bohužel dnes ráno podtrženo-sečteno: 4 omluvenky :-((( Je to velká škoda - utkání s kvalitním soupeřem a my máme JEDNOHO klučinu na střídání... Tento fakt ovlivní následujících 90 minut brutálně... Vlastně se ani moc nedá co hodnotit - snad jen to, že všech našich 9 kluků makalo celou dobu - až jsem si chvilkama myslel, že se pár našich z toho úmoru pob.... Průběh a stav kluci dnes moc neřešte - spíše si zapamatovat, co a proč se vám podařilo... ;-)


23
května
13:48
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

K O N E Č N Ě ! :-)

FC Vsetín - žáci
Tak se kluci po mnoha týdnech konečně dočkali. Dnes dopoledne na umělku dorazili kluci z Jarcové a po tak dlouhé pauze bylo logické, že nikomu vůbec nevadil drobný deštík "zahradník"... My jsme po dvou omluvenkách (Rosťa, Manina) využili služeb dvou "devítek" (Kuba Z., Domča L.) Nutno podotknout, že to mlaďoši v útoku neměli vůbec jednoduché (v obraně se statečně rvali se "sedmičkama" - hostům museli počtově vypomoct dva starší kluci), ale Kuba i Domča si poradili na výbornou! Chválím i zbytek týmu, byla vidět snaha, dovednosti, bojovnost - takže za mě spokojenost... ;-) O výsledek dnes určitě nešlo, ale odhaduju, že hosté dali o 2 góly víc... :-) Kaňkou na dnešním utkání bylo Robčovo zranění - doufejme, že to nebude nic vážného a uvidíme se příští týden na tréninku...
Další přátelský zápas odehrajeme příští sobotu proti Zlínu v Kostelci.


08
března
17:48
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Tomáš Drábek

Turnaj v Novém Jičíně

FC Vsetín - žáci
Sestava:
Dančák, Filák, Jašek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula, Zicha.1. den
FC VSETÍN - SK HRANICE 0:1,
FC VSETÍN - FK NOVÉ SADY 1:1 (Kročil),
FC VSETÍN - MFK VYŠKOV 1:9 (Kalabus M.).

2. den
FC VSETÍN - FK KRNOV 5:1 (Kalabus A., Zezula, Palát, Zbranek J., Filák),
FC VSETÍN - SLOVAN HAVÍŘOV 5:1 (3 × Filák, Palát, Zbranek J.),
FC VSETÍN - FK NOVÉ SADY 5:0 (2 × Kopřiva, Filák, Kalabus M., Palát).

K hodnocení tohoto dvoudenního turnaje mohu pouze konstatovat to, že až dnešním výkonem jste splnili úkol daný pro tento turnaj. V řeči povinné školní docházky tzn., že za včerejšek 5, za dnešek 1. Celkově za "DOBROU". Proto také dneska 1. místo ve stříbrné skupině a celkové 5. místo. Dnes bylo radost se na Vás dívat a proto se ke včerejšku už nevracím a v hlavě mi zůstává pouze pozitivní energie pro další práci s Vámi!!! První mistrovské utkání se blíží a nám zbývá 14 dní na doladění některých dovedností, jenž je nutno v této kategorii zvládat na "VÝBORNOU"!!! Zbytek zítra na tréninku.


16
února
14:38
U13- ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Tomáš Drábek

TŘI TŘETINY ROZDÍLNÉ KOPANÉ

FC Vsetín - FC FASTAV Zlín

Sestava: Dančák, Drábek, Filák, Jašek, Juřínek, Kopřiva, Palát, Šíma, Zbranek M., Zezula, Zicha.

Jak již název článku napovídá, dnešní čtvrté přípravné utkání bylo opravdu v každé třetině zcela jiné. Předchozí dohoda trenérů znamená, že odehrajeme 3 × 30 minut s jiným počtem hráčů. 1. třetina 7 + 1 mezi šestnáckami, 2. třetina 8 + 1 mezi malými vápny no a 3. třetina 10 + 1 na velké hřiště. Úkol stejný jako minule a předminule. Komunikace!!! opět lepší = 75%. Fotbalově jsme byli rovnocennými soupeři pouze v 1. třetině. 2. třetina z naší strany katastrofa. 3. třetina obstojně prvních 15 až 20 minut. Po kondiční stránce to bylo ideální přípravné utkání. Palec nahoru dnes ode mě dostává Růža. Postupně budeme i v tréninku pracovat na nedostatcích, které se dnes projevily právě proti Zlínu... Uvidíme příští týden proti FK Nový Jičín. Snad budeme už kompletní a budeme moci zkoušet věci z TJ.

Počet přístupů
od prosince 2012

1490931

Počítadlo