otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Středa 25. dubna 2018      Svátek slaví Marek     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 11.03 2018
Plán PLOCH - 17.týden (23. - 29.4.)

Vloženo: 10.03 2018
Plán PLOCH - 18.týden (30.4. - 6.5.)

Vloženo: 09.03 2018
Plán PLOCH - 19.týden (7. - 13.5.)

Vloženo: 02.08 2017
PLÁN UTKÁNÍ FC VSETÍN

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

test
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


23
dubna
17:23
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Zranění a 2 rozdílné "poločasy"

Tak v tomhle utkání mi opravdu ztuhnul úsměv a to při zranění Kuby, který špatně došlápnul a v první moment to s kolenem vypadalo opravdu špatně, podle informací co mám by to,ale nemělo být tak vážné a měl by být v pořádku.
Tato situace z poloviny utkání ( Gio mohl jit sám na branku, ale hned jsme akci nechali přerušit) a 1 min tak trochu určily průběh celého utkání. Již v 1 min přesně 20 sekunda a rozhodčí píská penaltu za přidrženi protihráče, tak málo citu jsem snad v životě neviděl. Soupeř proměňuje. V 1 třetině jsme byli více než vyrovnaným soupeřem, v dovednostech ale i pěkných akcích. Třetinu jsme prohráli 4:0, ale jen díky neumu dávat branky. Hráče nabádáme ať se soupeře nebojí ale hned z 1 akce soupeře z ofsajdu dostáváme 5 gól, kluci to pořád nechcou zabalit a jen lepší řešení ve finální části je připravuje o branky. Pak se zranil Kuba a Jako by se všechno zlomilo. Soupeř v posledních 2 min druhé třetiny přidává 2 branky a je to rázem 7:0.
A jak už je zvykem někteří kluci mají hlavy dole, myšlenka zase to prohrajemuż se nemá cenu snažit, poslední třetinu prohráváme podle toho 8:1, když naši jedinou branku vsítil Jony Š. Který po ní neskutečně ožil,škoda že ji nedal dřív.
Kluci pracujme na tom v čem jsme dobří, nevzdávejme se fotbal je zábava a my se chceme s Vámi s něho radovat.
1:15 (0:4, 0:3, 1:8)


15
dubna
08:53
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Střelecké trápení.

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Olomouce HFK.
A přijeli jsme vyhrát. První třetina, je vcelku vyrovnaná, sice ji prohráváme 2:1, když jsme nedokázali pohlídat dva rohové kopy. Naši branku vsítil Gio krásným přehozením brankáře v samostatném úniku. Už přihra b od Konyho mezi 2 obránce byla skvělá. Dostali jsme se několikrát do šancí,ale nedokázali jsme je využívat a to určilo další průběh utkání. S přibývajícím časem se na naše kopačky lepilo víc a víc nervozity. Kkuci stratili jistotu a i když druhá třetina skončila 0:0 bylo to hlavně zásluhou Marka v brance, kdy předvedl několik hezkých zákroků.Škoda že má tak nevyrovnané výkony a bojí se hrát více v poli.
Do třetí třetiny nastupujeme ještě s šancí tenhle zápas otočit. Jenže po 2 individuálních chybách rychle 2 krát inkasujeme, kluci už mají hlavy dole a až na pár vyjímek čekají na konec zápasu.
1:4 ( 1:2,0:0,0:2)


08
dubna
17:34
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Samo to nepůjde - Přerov

Dnešní hodnocení je velice těžké, celé odpoledne hledám chyby, hledám je i v sobě jestli jsem na kluky moc hodný nebo je učím věci které prostě nezvládají.
V samotném utkání předpokládám, že fotbalově budeme lepší a když dostáváme první gól potom že gólman vyběhne a míč mu přeskočí nohu jsem na něho naštvaný ok jsou to děti. Gio srovnává a jsme více než vyrovnaným soupeřem. Další rychlý brejk Marovo špatné postavení a prohráváme 2:1. Hosté přidávají do poločasu další gól.
Druhá třetina, něco tak strašného jsem snad ještě neviděl. Odevzdaný výkon a 0:4. Do poslední části kluky prohazujeme na některých postech. Znovu dostáváme hru pod kontrolu jsme lepší soupeře nepouštíme přes půlku,ale ze všech šancí vytěžíme jen jeden gól. Soupeř v sávěru po dvouch brejcích přidává v 89 a 90 min 2 góly.
1:3, 0:4, 1:2 Kony a Gio


31
března
12:25
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Malé krůčky, ale pořád vpřed.

Zbytečně prohrané utkání, ve kterém rozhodly 4 minuty.
Za celou dobu co jsem na Vsetíně jsem to neudělal,ale dnes musím. Nadstandardní výkon golmana (Marek) na výhru nestačil. Kdyby kluci hráli na 100% svých možností od začátku určitě neprohráli. Trochu popořádku, od začátku to na hřišti vypadá že může být utkání vyrovnané. První gól ve 4 min. je hodně nešťastný střela tečovaná zády na druhou stranu. Nicméně se pořád snažíme, ale druhý napůl vlastní gól v 10 min rozhoduje o celém průběhu utkání. Za 4 min dostáváme 3 branky. Vzápětí Domča snižuje na 4:1 je teprve 14 min věřím v obrat. Jenže ještě v 1 třetině po brejku zvyšují na 5:1. I když jsme do konce zápasu lepší ve všech činosteck jak individuálních tak kombinačních. Prohráváme 7:3 naše další góly přidal Kony. Škoda kluci zlepšit zakončení a už budeme vyhrávat.
7:3 (5:1, 2:1,0:1)


25
března
13:37
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Trápení

Tak konečně 1 mistrák proti Karviné.
Měl jsem asi velké oči, ale tohle utkání se nám nepovedlo.
I když, začátek a celkově 1 třetina nebyla až tak špatná. Po úvodních šancích soupeře, ve kterých nás podržel golman se ujímáme vedení - gól Kafu. Jenže si zase dáváme vlastní góly. Nedokážeme soupeře pokrývat a 1 třetina končí 1:6. Ve druhé za soupeřem zaostáváme oparavdu ve všem 1:9 branka Jakub Zbranek z PK.
V poslední třetině nabádám kluky ať si zkusí ještě zahrát ať se nebojí a konečně bylo vidět pár pěkných akcí i zatlačení soupeře na vlastní polovinu,ale nefungovalo zakončení. A jelikož soupeř většinou dával góly do prázdné branky prohra 1:6 gól Jakub Mezihorák. A celkově 3:21
V tomto utkání šlo vidět kolik nás přes zimu PRAVIDELNĚ trénovalo.


20
března
21:11
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Marian Zbranek

Pořadatelská služba

Všechny rodiče U12 zdravím na začátku mistrovské jarní části a zasílám nominaci pořadatelů k utkání s Karvinou
Hlavní pořadatel: Zbranek Marian
Pořadatel: Konečný, Švagera, Filgas
Zdravotník: Vráblíková
sraz: Umělá tráva Pecník dle srazu hráčů k utkání


11
března
11:52
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Velká kvalita Zlína U12

Dnešní přátelské utkání jsme hráli ve Zlíně. Kvůli zraněním a nemocím nám pořád schází 5 kluků, tak jsem se opět domluvil s Tomášem a přibrali jsme kluky z Jarcové. Vaška, Honzu a Radima, díky.
I tak to byl pro nás velice těžký zápas. Kluci si chvílemi museli připadat jak na kolotoči. Široka a celkově velká UT na Vršavě, které domácí dokázali výborně využívat, nám dělala problém. Ve výborné hře domácích, jsme nedokázali včas dostupovat k hráčům a to byla voda na jejich mlýn. Skvěle individuálně vybavení a naučení využívat celé hřiště. Nám díky tomu rychle docházely síly. I tak jsme měli pár pěkných kombinací a taky bylo k vidění několik dovedností a přechody 1 na 1. Jedinou naši branku vstřelil Gio.
7:0,6:1 a 7:0


04
března
12:35
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

2018-02-20

TURNAJ V HOŠŤALKOVÉ
DĚKUJU, KLUCI ZA KRÁSNÝ DÁREK K NAROZENINÁM

Tak nakonec jsme si zahráli ještě jeden turnaj, o kterém jsem se dozvěděl úplně náhodou. Jak říkám tenhle „vesnický turnaj“ nám trochu chyběl, aby si kluci dokázali, že fotbal hrát opravdu umí. Ano, říkat že takhle si zvedat sebevědomí není možná úplně OK, ale byl to turnaj r.2005 a týmy jako Hošťalková – vítěz zimní ligy ml.žáků, Juřinka, která hraje stabilně krajské žákovské soutěže, a Jablůnka, která má docela kvalitní tým doplněný navrátilcem ze Vsetína Jirkou B, nás měli prověřit.
Rozhodl jsem se, že nechám zahrát všechny kluky, i když byla komplikace s nemocemi některých kluků, s pomocí „starých známých“ v týmu Domča a Kafu , se nám podařily poskládat 2 týmy. Věděl jsem, že to bude hodně náročné pro kluky fyzicky, ale o to mě hlavně šlo, projev kluků v zatížení. A nezklamali mě! 8 zápasů po 14 minutách, 112 minut v zatížení, každý tým jen jednoho na střídání, a vidět dovednosti, kombinace i individuální akce po celý turnaj bylo skvělé. Jelikož jsem měl jen jednoho brankáře, pořád jsem chtěl týmy poskládat vyrovnaně a i když se na to někteří tvářili nedůvěřivě a nevěřili, že tým bez golmana může být konkurence schopný, tak je samotný turnaj přesvědčil o opaku, Jak bránění a útočení celého týmu JE DŮLEŽITÉ.
Tým 1 „bez golmana“ (většinu odchytal Maty): turnaj vyhrál po výsledcích:
Vsetín 1 – Vsetín 2 1:1 a 8:1 Kopřiva 4, Koňařík 3, Švagera , Urban – Juřínek, Cabras
Vsetín 1 – Hošťalková 3:3 a 2:4 Kopřiva, Švagera, Urban, Koňařík, Šimčík
Vsetín 1 – Jablůnka 3:1 a 3:1 Koňařík 2, Šimčík 2, Kopřiva Urban
Vsetín 1 – Juřinka 3:2 a 5:1 Koňařík 2, Šimčík 3, Kopřiva, Urban, Švagera
Tým 2 skončil 3. a zbylé výsledky:
Vsetín 2 – Jablůnka 1:2 a 1:3 Zbranek, Cabras
Vsetín 2 – Juřinka 2:1 a 0:1 Cabras, Vráblík
Vsetín 2 – Hošťalková 2:0 a 4:2 Cabras 3, Zbranek 2, Matzenauer


21
února
23:16
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Hranice

PŘÁTELÁK HRANICE

Tak tentokrát jsme si zajeli k přátelskému utkání do Hranic.
Trenére, máš 3 děti a 2 školou povinné, tak si zjisti dopředu kdy mají prázdniny!
Před měsícem a půl mě o tomhle vůbec nenapadlo přemýšlet. Byl jsem rád, že jsem se s Hranicemi domluvil na dvou přátelácích a s termínem jsem souhlasil. Nakonec po doplnění od U 13 kluky r.2006 nás bylo dost, 2 na střídání, soupeř měl jen jednoho. Jenže jsem udělal ještě jednu chybu a to, vzít kluka, který má horečku – golman.
Hned od začátku utkání, jsem viděl jakou má soupeř chuť v -2 stupních hrát a nedát nám nic zadarmo. Hrál jednoduše kombinačně a jelikož nás nepodržel brankář, nedostával se vůbec do utkání brzy jsme prohrávali 5:0. Kluci to ovšem vůbec nechtěli zabalit, brankář už tolik nechyboval – možná ho mráz „vyléčil“ a poločas skončil 7:5 pro Hranice. S trenérem Hranic jsme se na začátku domluvili na 2 poločasech a 1 byl přibližně 36-37 min, docela dost.
Do druhého poločasu, jsme chtěli vstoupit lépe, ale byl to podobný obrázek jen už branky co jsme obdrželi nešly za golmanem, ale celkově za bránění celého týmu, kde soupeř hrál ještě jednodušeji a posílal balóny za naši obranu (po zemi) kde stáli jejich kluci. Znovu 4:0, a podobný obrázek jako v 1 poločase vyrovnáváme hru a druhý poločas 6:3. Poločas 25min.
Chci poděkovat všem klukům, co včera hráli. Díky klukům z U 13. Jmenovitě, ale zpomenu 2 hráče Hajdič Tom. Hajda, dokud mohl nej. hráč na hřišti a player Tonda autor 3 branek, „kam ho dáš dá gól“. Zbylé branky: F. Konečný 2, Robin 1, a Marek V. 2.


11
února
16:11
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Žilina

Přátelák v Žilině
aneb
fyzický test

Dnes ráno jsme zajížděli, k utkání do Žiliny – Juventus. Když se mi včera večer omluvil 1 kluk a ráno 2 moc do smíchu mi nebylo. V systému 3 x 30 při 2 klucích na střídání co mi zbyli, jsem měl trochu obavy. A to jsem ještě zkoušel Honzu Drábka, Radima Zavadila a Vaška Veselého, kterého už trochu znám z Jarcové.

Ale všechny obavy byly zbytečné!

Od začátku utkání jsme byli jasně silnější na míči jak při individuálních dovednostech, tak v kombinaci. Tuto část jsme jasně ovládli 4:1, kde zmíním gól na 3:1,krásná kombinační akce 4 kluků která byla zakončena do zcela odkryté branky a gól na 4:1 od Kuby Z. naopak výborně řešena individuálně.
Ještě ve druhé třetině jsme ze začátku hráli více než vyrovnaně, potom nám začal odcházet už fyzický fond, soupeř střídal 2 sedmičky a my při 2 náhradnících jsme na chvilku vypadli z rytmu a koncentrace. Tady soupeř díky fyzickým dispozicím 1 hráče otočil utkání na 5:7.
Kluci se, ale nechtěli vzdát měli několik krásných akcí, které už bohužel nekončily góly. Celkový výsledek 6 : 9 není důležitý. Dnes vidět kluky hrát a jejich chuť byla skvělá.
Chválit dnes individuálně nebudu ještě bych na něco, někoho zapomněl. Takže kluci Vám všem díky za dnešní utkání a Vám kluci z Jarcové zvlášť – díky.
Sestava + branky Nogol, Cabras 1, Zbranek 3, Veselý 1, Zavadil 1, Helis, Hajda, Švagera, Koňařík.


03
února
20:22
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

7 statečných

7 Statečných
Aneb jak si nechat proklouznou medaili mezi prsty.
Dnes jsme nastoupili k našemu poslednímu turnaji v zimní přestávce v Zašové, opět pro ročník U13. Věděl jsem, že to bude kvalitní konfrontace pro naše kluky. A to jsem ještě netušil, že nás bude 7 a bude tam i VAL mez u13.
1. Zápas a zároveň 1 zápas turnaje. Po zkušenostech jsem chtěl aby kluci přijeli včas a kvalitně se na zápas připravíme. Vše šlo podle plánu. Kvalitně se rozcvičíme a jdeme na to. První 3 minuty nepůjčíme soupeři míč, a po první jejich nahodilém průniku dostáváme více než nahodilý gól. Zápas se nese ve stejném duchu dále zahazujeme jednu šanci za druhou a prohráváme 2:0. Kluci ví, že jsou jasně lepší pokračují v náporu a po brankách Marka N. a Konyho srovnáváme na 2:2.Šance 10:0 Výsledek 2:2. Škoda kluci.
2. zápas MŠK Púchov U13, tak tady palec nahoru, kdyby mi někdo řekl, že máme šanci uspět, asi bych to nekomentoval a v duchu se usmál .ALE!! Od začátku hrajeme vyrovnaně, individuálně se minimálně soupeři vyrovnáváme. A i když, na góly prohráváme 2:0 je to jen začátek. Potom jsem u kluků viděl něco co ještě ne. Neskládají zbraně a makají dál, Mára V. Po krásné individuální akci snižuje na 2:1, po brankách Toma a Gio otáčíme na 3:2. Když soupeř srovnal na 3:3, říkám si asi zasloužená remíz, ale s tím kluci nesouhlasí a přidávají gól na 4:3. TAKHLE KLUCI HREJTE A BOJUJTE POŘÁD SKVĚLÉ.
3.Zápas Jarcová i když dostáváme první gól, kluci v tomhle utkání dominují a vyhrávají 5:1. Branky: Gio 2, Kony, Mára V. a Tom
4. utkání Rožnov, tak tady se poprvé markantně projevil rozdíl, že hrajeme proti ročníku 2005. Všichni kluci jsou o hlavu až 2 větší než naši a bylo to hodně znát. Tohle utkání prohráváme 6:1 náš gól vstřelil Gio. POZOR musím říct, že individuálně jsme byli lepší.
5. Utkání Všechovice-Ústí, asi zlom v turnaji. Nejslabší tým turnaje porážíme 6:1. Je to ale hodně upracované vítězství. Chybí lehkost a soupeř se poráží více méně sám. Branky: Kony 2, Mára V., Gio, Tom a Švagi.
6. Utkání Val Mez U13 víme,že nás čeká nejtěžší soupeř na turnaji, připravujeme na to kluky, ví že soupeř nesmí mít žádný prostor, že musíme včas přistupovat, ale hned začátek nám utíká prohráváme 3:0, kluci to ale nebalí aktivně napadají Mára V. snižuje na 3:1 poté ještě Kony na 2:4 , jenže po 5 brance to už někteří opravdu zabalili a prohra 11:2 je opravdu krutá, ale zasloužená. Alespoň dal Valmezu někdo gól. 
7. Utkání SK Zlín, pro nás utkání o 3 místo. Už v minulém utkání někteří kluci šlapali vodu, 2 utkání už nehrál Mára N., aby byl někdo na střídání jel s paralenem v sobě. Na poslední „byl“ ale nachystaný, alespoň za kluky naskočit. Jenže se stalo něco horšího, podle mě nejlepší hráč turnaje Kony se hned na začátku utkání zranil, takže hrajeme jen s Márou na lavičce. Ujímáme se vedení kdy dává gól Robin, soupeř sice vyrovnává na 1:1, ale na 2:1 zvyšuje Mára N., poté nedáváme několik tutovek a soupeř vyrovnává. Když dal náhodný gól na 3:2 kluci všechny síly vrhají do útoku, ale soupeř si výhru pojistil a už se o ní připravit nenechal.
KONČÍME SICE 4, ALE FOTBALOVĚ NÁS PŘEHRÁL JEN VALMEZ. ZA TO KLUCI DÍKY


27
ledna
18:42
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Nedařba v Púchově

FC Vsetín - žáci
Kluci rok narození 2006 rozšířili nevšední „púchovský“ týden, kdy od středy do dneška se s Púchovčany utkali postupně naše U19, 17, 15, 14, 13 a nyní i U12 :-). Dnešní turnaj probíhal v krásné nové hale s umělou trávou. Los (?) nás poslal do výrazně kvalitnější skupiny - my jsme rádi, protože máme k mání 4 kvalitní zápasy. Jak jsme si vedli? Víceméně konstantně, ale dnes ne úplně kvalitně… :-( Dát gól je obrovský problém - udělat „kvalitně“ soupeře je zbožné přání - a rozehrávka golmanů ? …tak tam nás to tlačí, jak „Španělská bota“ (a ta tlačila a tlačí fest - o tom žádná…)
První zápas proti jednoznačně nejlepšímu týmu turnaje FC Nitra (pozdější vítěz) se sice snažíme, ale hned od prvního zápasu nás brutálně sráží „vlastní“ góly od golmanů… :-( Tak precizní přihrávky soupeřovým útočníkům dokáže přichystat málokdo… (0:1) Nebalíme to (PRIMA) a vyrovnáváme! Následně „bek“ Mára otálí s rozehrávkou tak dlouho, až mu soupeř lehce bere míč a jednoduše dává gól (1:2) Zde směrem dopředu opět chválím, bojujeme a po zásluze o5 vyrovnáváme! No a 2O vteřin před koncem náš golman nabíjí soupeři ostrými (poněkolikáté) - útočník nepohrdne a pečetí na 2:3. ŠKODA, ŠKODA, ŠKODA a to nijak zvlášť nechci dělat reklamu českému automobilovému průmyslu… V tomto duchu se dnes (krom posledního zápasu) nesly všechny naše duely… Ve druhém utkání proti FŠ R.Hanka je to totožné - pouze soupeř po průběhu 0:1, 1:1, 1:2, 2:2 v závěru nepřidává rozdílový gól… Třetí mač: „slabší“ domácí jsou srdnatým soupeřem. Přestože mají v kádru 6 kluků ročníku 2007 - bijí se o úspěch, jak důchodce z Vysočiny o grátis láhev Becherovky… Jednou vypouštíme návrat = 0:1. Zde to byla chlapci velká bída! :-( Ve čtvrtém utkání proti Petržalce konečně zažíváme pocit vedení…(1:0) Nicméně opět rychle zasahuje náš golman a přesnou náhrou soupeři (ten mu to okamžitě vrací do opuštěné kasy) sráží kluky psychicky opět dolů… Následně přidáváme další nepřesnosti a i v posledním zápase ve skupině prohráváme (1:3) Že byla naše skupina kvalitou jinde, dokresluje další průběh a jasná vítězství týmů z naší skupiny. Sbíráme poslední zbytky sil a proti Žilině udáváme tón hry… Dnes se na Fildovi, Mirovi, Paťovi i Adamovi patrně projevil včerejší zápas s U13 a jejich obvyklá dominance zůstala patrně někde na celnici ve Střelné…

Vs- Nitra 2:3 (Adam, Mira)
Vs - FŠRH 2:2 (Adam, Tom)
Vs - Púchov 0:1
Vs - Petržalka 1:3 (Ondra)
Vs - žilina 5:2 (2x Ondra, 2x Mira, Vašek)

1.Nitra; 2.Petržalka; 3.Púchov bílá; 4.Senica; ... 7.Vsetín


13
ledna
20:23
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Turnaj Raškovice

„Spokojenost“
Tak máme za sebou další turnaj tentokrát v Raškovicích, pořádaný Frýdkem – Místkem.
Nadpis  spokojenost, ano i ne. Tak za první trenér nesmí být spokojený nikdy, a za druhé víme dál na čem pracovat a co dál zlepšovat. I tak, ale kluky za celkové vystoupení chci pochválit. A k samotnému Turnaji:
1.zápas Raškovice, i když jsem soupeře neznal předpokládal jsem, že by to mohl být ve skupině nejlehčí soupeř a taky se to potvrdilo. Opět jsme sice nastoupili s respektem k soupeři ročník 2005, ale po „přežití“ začátku kde měl soupeř 2 šance jsme převzali iniciativu a vedli 3:0, trocha uspokojení snížení na 3:2,ale dokážeme zvýšit na 4:2 a i když v závěru dostáváme gól na 4:3 zaslouženě vyhráváme. Branky: Ondra U. 2, Robin 1, T. Helis1
2.zápas Opava, tak tento zápas pro mne z naší strany nej na turnaji, i když tomu výsledek neodpovídá. Hned od začátku se kluci nebojí hrát se soupeřem vyrovnaně a v první šanci jsme taky my, nedáváme a to předurčilo celý průběh tohohle utkání. Opava 4 šance a dává 5 gólů my 5 šancí a 0 gólů. Nevadí tady jste makali a šlo vidět, že to půjde.
3.Zápas Frýdek Místek – zmar začátek utkání nám vůbec nevyšel. 1 pološance soupeře 1:0 v zápětí si dáváme vlastní gól. Pak máme 2 šance které nedokážeme využít a soupeř trestá 3 rychlými brankami. Škoda výsledek 0:8.
4.zápas Frýdek Místek U11, tento zápas jsme vyhrát prostě neměli. Vymlouvat se nemá cenu. Vlastňák, vyrovnání, „penalta“ a gól v posledních vteřinách 1:3. Branka Gio
5.zápas Havířov U13 tak tady jsem čekal vyrovnanější zápas. Výsledek 5:2 kdy kluci zcela jasně soupeře přehráli, a ti můžou být rádi, že nedostali víc gólů. Branky T.Helis 3, Gio 1, Kuba 1


11
prosince
09:45
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

turnaj Spytihněv

Fotbalová škola
Další turnaj nás čekal ve Spytihněvi. Turnaj pro ligové U12 a týmy co hrají nižší soutěže U13. Podruhé za sebou nás na turnaji v prvním zápase čekal nejtěžší soupeř ze zúčastněných týmů. Tentokrát Slovácko U12. Do puntíku potvrdili co se o nich ví, že jsou jedni z nejlepších v republice. Trochu jsme jim jejich úlohu favorita usnadnili a prohráváme zcela zaslouženě 9:0.
Druhý zápas: Olšany u Prostějova, kdyby se hrál tento turnaj na boby tak by ho Olšany vyhrály. Hrajeme s nimi více než vyrovnaně a jen individuální chyby nám berou lepší výsledek. Vsetín – Olšany 2:3 Branky: Kopřiva, Švagera. Třetí zápas: Slovácko 2, říct že to je béčko by bylo asi hodně odvážné. Další velice šikovní kluci se Slovácka nás poráží 4:1. Tento zápas byl v mých očích od nás nejlepší na turnaji. Velice rychlý zápas a kluci se museli opravdu vydat ze všech sil, aby byli vyrovnaným soupeřem. Branka: Zbranek. Čtvrtý zápas: Veselí, vyrovnaný zápas ve kterém nám utíká začátek, za 1,5 min prohráváme 2:0 a tím je ovlivněn celý zápas a prohra 4:3. Branky: Halko, Tlašek, Zbranek. Pátý zápas: Louky, asi nejurostenější kluci se kterými se fyzicky nedokážeme vyrovnat a prohráváme 5:1 Branka: Cabras. Poslední zápas: Otrokovice, zase zbytečná branka na začátku utkání, tentokrát to ale náš výkon tolik neovlivňuje, spíš jen naše špatné řešení při zakončování nás připravuje o lepší výsledek. Výsledek 1:1 branka: Koňařík (krásná individuální akce).
Závěrem musím podotknout, že polovina našeho týmu byla r.2007, a když se k tomu přidá, že pár kluků je momentálně „bez formy“ tak to nebylo zase tak špatné.


08
prosince
16:46
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

letos venku poslední přátelák

Poslední přátelák r. 2017
Tak jsme si naposledy zahráli letos přátelák venku, proti našim U12.
Jsem moc rád, že Aleš tohle bere stejně jako já za vhodnou formu přípravy.
Hráli jsme opět na 3 třetiny 25+25+20 což je super a „mladší kluci“ to zvládají hodně slušně.
V první třetině, jsme mladší kluky skoro k ničemu nepustili, ale spíš silou než umem a vyhráváme ji 3:0. Ve druhé kdy si zase někteří kluci myslí, že se nemusí na hřišti běhat, U11 jsou minimálně vyrovnané pokud né lepší! Ve třetí jsem snad poprvé spokojený a Pišta s Kafuem po krásné kombinací uvolňují zbranče-saranče  (Jakub Z.) který akci vyšperkuje blafákem golmanovi a zakončuje do prázdné brány. Tady vidím Váš potenciál hry kdy v jednoduchosti a při troše pohybu je obrovská síla.
Třetiny 3:0, 1:3 a 3:1 Branky: Helis, švagera, Zbranek 2, Koňařík, Tlašek, Cabras.


26
listopadu
18:50
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Turnaj v Bílovci


Dřív než začnu hodnotit tento turnaj, chci se nad kluky zamyslet více. Jde o to, že kluci jsou asi zvyklí hrát trochu jinak než co po nich chci já. Ale musím to říct s lepšími týmy nemůže hrát každý na sebe a musí se naučit hrát jako tým. Utvrzují mě v tom 2 věci a to, že každý zápas byl od nás někdo jiný nejlepší, a povedené akce byly opravdu k zatleskání.
K samotnému turnaji:
1 zápas a nejlepší tým turnaje a zároveň jeho vítěz Opava a prohra 9:0, která kluky ovlivňuje v celém turnaji. 4 goly po chybách z prvních 6.
2.zápas Velká Polom Výhra 3:2 ale, tým co má prohrát větším rozdílem se nechtěl porazit sám. Branky Go 2, Robin
3. zápas Bílovec prohra 1:7, mám si to obhájit, že byli 2 na turnaji. Ne! Polovina zápasu víc než vyrovnaná a stejně debakl. Prohráváme 1:0 na místo vyrovnání si dáváme vlastňák na 2:0 snížíme 2:1 a další vlastňák, kluci hlavy dole včetně Marka v brance.
4. zápas už o umístění 5-8, Petřkovice 6:5
To snad ne za 2 minuty vedeme 3:0 branky Dominik. Ale ostatní si myslí že už vše půjde samo a místo jasné výhry se strachujeme o výsledek do konce. Branky:Domča3, Robin, Go, Štěpán
5. zápas Vítkov 3:3 a prohra na penalty
Tak znovu, takový tým nás nemá ani potrápit a my se znovu trápíme. ŠKODA. Branky: Tomáš, Domča, Jakub


23
listopadu
19:08
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

U12-U11 Podruhé

Dnešní druhé přátekské utkání s U11, skvělé díky Aleši.
Znovu jsme si zahráli s 11náctkama :-), ale tentokrát jsem viděl zásadní rozdíl v přístupu kluků k utkání. 11ctky nažhevené ukázat co umí a předvést starším co umí a my, přístup však oni se porazí sami.
Ale nechci kritizovat, je to přece i moje práce, před zápasem jsem řekl klukům co po nich dnes chci. A byla to především střelba a otáčení hry klidně i přes golmana. Obě věci se docela dařily, i když tam nějaké nepřesnosti byly až tak mě to nemrzí, pro mne bylo důležité že se o to pokoušeli a velice se mi v tomhle líbil Tom H. který hrál nezvzkle na místě obránce(asi né naposled). V útoku naopak pochválím Go C.
Poslední třetinu jsme hráli v 6 a možná i zbytečně, ale rád budu mít s 11ctkama dálší přátelák, tentokrát ale na "celé hřiště".
Hrálo se 3 krát 25 s výsledkem 10:9 - (3:0) (4:4) (3:5)
Branky: Cabras 3, Zbranek 2, Vráblík 1, Šimčík 1, Helis 1, Urban 1, Kopřiva 1


13
listopadu
12:21
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Čeká nás tvrdá zimní práce.

Možná moje hodnocení posledního zápasu bude pro někoho překvapením, možná ne. Po třech relativně lehkých přátelácích přichází tvrdá realita a to mistrovský zápas s Hlučínem.
Zápas jsme začali tak jak končily předešlé mistráky. V páté minutě prohráváme 1:0 po srážce dvou našich hráčů a tímto způsobem bych mohl popisovat skoro celé utkání. Ale já přeskočím do třetí třetiny kde kluci konečně pochopili že je jich na hřišti 7+1 a makat musejí všichni a né spoléhat že to za ně někdo uhraje nebo že se soupeř porazí sám. Přidali na důrazu na pohybu a k tomu když se jim povedla nějaká klička(dovednost) rázem se na to dalo dívat. A troufnu si říct že jsme měli v této třetině víc ze hry a byli lepší. Akce Nogol - Helis - Hajda byla nejhezčí z celého utkání i když neskončila gólem ukázala jak je fotbal krásný i v jednoduchosti. Tuto třetinu jsme 2:1 vyhráli a věřím že se máme od čeho odrazit aby na jaře bylo výher mnohem víc.
Vsetín - Hlučín 3:11 (0:5,1:5,2:1) branky Zbranek, Helis, Mezihorák


10
listopadu
16:45
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

U-11 a U12 přátelák

Čekal jsem že Aleš napíše hodnocení a já napíšu OK. :-))
Třetí náš přátelák jsme si během pauzy zahráli s našima U11.
jsem za to strašně rád , že jsem měl další možnost poznat kluky
Jak k přístupu k utkání tak osobně, byl jsem překvapen že i tyto kluky zajimá co dělám a pod. Stručně k samotnému utkání škoda že U11 měli tolik respektu ale chápu je. Vyzkoušeli jsme si nové herní situace na kterých chci pracovat a doufám, že se mi to podaří. Hráli jsme3 třetiny 25+25+20 a šlo vidět jak jsou už mladší kluci unaveni. Poslední třetinu jsme si vyzkoušeli v 6, v rozestavení 2 - 3 - 1 + golman a jsem rád že jsme to zvládli i za radu ať si to takhle zkusím.Celkem výsledek 12:2 Branky: Zbranek 4, Urban2, Švagera 1, Kafu 2, Go 1, Mara 1, Jakub M 1,
Třetiny: 4:0, 5:1, 3:1


02
listopadu
22:47
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Ratiboř

PŘÁTELÁK RATIBOŘ
Tyhle dva týmy jsem k přátelákům vybral záměrně, Jablůnku a Ratiboř znám je výborně. Čekal jsem, jak se kluci proti nim budou prosazovat.
Celkově velké zklamání. Dnes jsme měli všechny kluky mohli ukázat co umí své přednosti a svůj přístup k fotbalu. Mám kluky necelý měsíc a já jsem hodně zklamaný. Proto chci apelovat na rodiče „KLUCI HRAJÍ 1 LIGU“ není to už fotbalový kroužek. Někteří kluci to opravdu jako kroužek mají a nemůže to tak fungovat!
Tak k dnešnímu zápasu. Jsem strašně rád , že Ratiboř nehrál jen výkopy a nákopy, ať se toho dál drží. Jen jsem čekal, že my toho budeme víc využívat . Celkově: měli jsme krásné kombinace které končily vyloženými šanci bez golu. Spíše jsme se prosazovali individuálně. Viděl jsem u některých kluků skvělé dovednosti a u některých jsem to ani nečekal jen tak dál, ale jestli chceme pracovat dál, máme hodně na čem pracovat.
Za Ratiboř hrála nejlepší 2007 v okrese ať je brzy na Vsetíně i s jednou 2006.
A proto znovu, HRAJEME 1 LIGU, PŘÍSTUP VŠECH BUDE JAK K 1 LIZE!
Výsledek: 9:4 Branky: Jiří 2, Dominik 3, GO 2, Tom Helis 1, Pišta 1


26
října
20:11
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Přátelák Jablůnka

Dnešní přátelské utkání s Jablůnkou mi přineslo možnost vidět kluky kdy nehrají pod neustálým tlakem. Viděl jsem jak se dokážou vypořádat s dovednostmi 1 na 1 jak dokáží hrát kombinačně a další osobní dovednosti i přístup k fotbalu.
Jak se mi potvrdilo, jsou to ještě děti a musíme to tak brát. Dokážou některé situace vyřešit bravůrně a jindy až neuvěřitelně lajdácky :-).
Musím říct,že i za Jablůnku hráli někteři velice šikovní kluci.
Takže Hráli jsme 20+20+20+15 s výsledkem 14:3. Branky: Ondra Š. 3
Adam F. 3, Nogol 1, Hajda 1, Zbranek 1, Koňařík 1, Vráblík 1, Go 1, Jirka 2.
Příští týden nás čeká ve čtvrtek Ratiboř, už se těším na jejich nakopávanou:-)).


24
října
21:35
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Kolektiv

Včera super trénink s nohejbalem dnes bazén snad budete super parta.


22
října
19:06
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Prohra díky neschopnosti některých hráčů.


Tvrdý drsný nadpis, ale ne jen realita. Tým jako Hranice musíme porážet rozdílem třídy, ale sráží nás neskutečné individuální chyby některých hráčů, které u některých pramení z menších individuálních schopností, ale pro mne horší a to přístup některých hráčů, pro které LIGA nic neznamená. Pokud to nezmění můžou hrát od jara okres za r.2007 U-11.
Ale popořádku, v první třetině kluci vedou 1–0 třetina však končí 1–1. Ukazujeme, že jsme daleko lepší na míči a projev týmu vypadá dost dobře. I do druhé třetiny vstupujeme dobře a po skvělém individuálním průniku Dominika, proměňuje Jakub PK. Vedeme 2-1 a pro nás rozhodující část utkání. Nedáváme 5-6 tutových šancí! Poté začínají být kluci nervózní opět kupí individuální chyby které soupeř trestá a druhá třetina končí 1-3.Ve třetí už tradičně hodně kluků hlavu dole k tomu už hodně těžký terén a třetina končí 2-4. Měli jsme dnes hodně krásných akcí, které neskončily góly je to škoda. Dnes jsem ještě nepsal jména u kluků co chybovali příště už budu. Na šance 20-10 na góly 4-8.
Branky: Cabras, Zbranek, Šafařík, Koňařík. Třetiny: 1-1, 1-3, 2-4 celkem: 4-8 trenér: Petr Nogol


14
října
20:10
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

NAKOPÁVANÁ VÍTĚZÍ NAD FOTBALEM

Dnes prostě smůla anebo jen štěstí na druhé straně. Tak popořádku. Kluci vstoupili do zápasu skvěle ujímáme se vedení a jsme opravdu lepší. Soupeř otáčí dvěma slepenými góly. Po přestávce přidávají 3 gól a prohráváme 3-1. Jenže kluci zabírají na vyšší otáčky srovnávají na 3-3 a zdá se že tento zápas strhnou už na svojí stranu. 8-10 minut soupeř nepřejde naší půlku a čekáme na další góly které do konce druhé třetiny nepřišly. Škoda tady jsme mohli definitivně zápas zlomit. Ve třetí části místo proměněných šancí si dáváme vlastní branky. Je to škoda a prohráváme 6-4. Dali jsme taky 6 branek a minimálně ta Davida Dobeše platit určitě měla.
Branky: Zbranek 3, Švagera 1


08
října
17:58
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Třinec rovná se binec.

Proč tento titulek? Pro mne hodně těžké hodnocení víc než polovinu kluků vidím hrát poprvé.

Věděl jsem, že nás čeká jeden s nejlepších týmů v soutěži, ale vůbec výsledek neodpovídal průběhu utkání. V první třetině si po individuálních chybách dáváme 4 góly zbytečně sami. A třetina končí 0-5. Ve 2 se individuálně sice zlepšujeme ale je hodně podobná té první. A výsledkově ještě hůř 0-7. Snažíme se klukům vysvětlit, že soupeř opravdu není natolik kvalitní a že se s ním dá hrát. Někteří kluci to pochopili a ještě vylepšují svůj výkon, celý tým je za to odměněn alespoň 2 brankami v síti soupeře. Viděl jsem velice šikovné kluky, ale i takové kteří se musí snažit opravdu víc.

Branky: Tom Hajda,Mezihorák Jakub
Třetiny: 0-5; 0-7; 2-5
Výsledek : 2-17

Počet přístupů
od prosince 2012

714407

Počítadlo