otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Neděle 17. února 2019      Svátek slaví Miloslava     

NAŠI BENJAMÍNCI

CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

2018
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


16
února
20:18
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

VYROVNANÝ VÝSLEDEK NEVYROVNANÝCH TŘETIN

FC Vsetín - MŠK PÚCHOV 6:6

BUDE DOPLNĚNO ZÍTRA.

Sestava:
Šíma, Dobeš, Drábek, Filák, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kopřiva, Palát, Zbranek Matěj, Zezula, Zicha.

Góly:
2 × Palát, 1 × Drábek, 1 × Filák, 1 × Kopřiva, 1 × Zbranek.


10
února
20:25
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

ÚKOLY SPLNĚNY!!!

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - JISKRA Staré Město 11:5

Dnešní v řadě již druhé přátelské utkání mělo ukázat probrání se ze zimního spánku, který nás minulý týden silně trápil. Důraz, komunikace a přihrávky to byly tři markantně viditelné a rozdílové nedostatky v minulém utkání, jenž měli kluci dnes jako jasně definované úkoly zlepšit a zvládnout na výbornou. I přes mnoho omluvenek, jsme dnes měli k dispozici 15 hráčů. Po naší úvodní brance ve 2 minutě bylo na soupeři viditelně znát, že na Vsetín nepřijel pouze bránit, ale hrát ofenzivní kopanou. Vzápětí převzali kluci ze Starého Města utkání do svých rukou a otočili hru i skóre. Ač se naši hráči v první třetině snažili plnit dané úkoly, někteří lépe, někteří hůře, musím konstatovat, že všichni prospěli ;-) Ve druhé třetině jsme zkoušeli vybrané hráče na jiných postech, než jsou zvyklí a mile nás překvapila jejich předvedená flexibilita. Ve třetí třetině soupeři došly síly a kluci si mohli zkoušet i technické parádičky, které lahodily oku a zahřály na srdci. Dnes si pochvalu zaslouží všichni rovným dílem.

Celé utkání můžete shlédnout na našem youtube kanále (https://youtu.be/_Zbl3x6mHQk).

Sestava:
Dobeš, Drábek, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kopřiva, Králík, Kročil, Palát, Svoboda, Zbranek Jakub, Zicha.

Góly:
5 × Kopřiva, 2 × Palát, 1 × Králík, 1 × Jašek, 1 × Zbranek, 1 × Filgas L.

MŮJ SPECIÁLNÍ DÍK DNES PATŘÍ RADIMOVI ZA VYNIKAJÍCÍ KAMERU, SKVĚLÝ KOMENTÁŘ A ZÁBAVU HOSTŮ ZE STARÉHO MĚSTA.


02
února
20:40
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Přátelák s 1. FC Slovácko U12

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - 1. FC Slovácko 4:11

Dnes jsme odehráli první přátelské utkání po dlouhých třech měsících přípravy, do které jsme vložili krátkou a potřebnou vánoční přestávku.

Hodnocení dnešního utkání není z mého pohledu jednoduché. Na jednu stranu je to první ostré utkání v podmínkách, ve kterých hrajeme žákovskou ligu, a na stranu druhou si myslím, že pokud máme za sebou 30 tréninků = 2700 minut, tak předvedený výkon byl podprůměrný. A tady si myslím, že je celý problém našeho týmu. Po prověření byla příprava hostujícího týmu z Uherského Hradiště velmi podobná. Ten, kdo se byl podívat na dnešní utkání, musel vidět ten rozdíl. Tzn., že většině našim hráčům chybí větší sebevědomí, důraz (hra tělem), rychlost provedení dovedností. Můžete trénovat jak chcete, když z 21 hráčů má skoro třetina hráčů 50% účast. To si myslím, že je hlavní příčina našich výkonů = nevyrovnanost hráčů. Celý leden jsme se věnovali způsobu založení útoku z vlastní poloviny. Když přijde z 21 hráčů 8 až 12 hráčů, tak je to vidět potom v utkání samotném, jako dnes. Nemůžou natrénovat principy, na kterých je to celé založeno. Tímto bych chtěl apelovat na rodiče hráčů, jenž to myslí s tímto sportem vážně, aby svým dětem vštěpovali principy kolektivního sportu. Já se jim to snažím vysvětlovat před každým tréninkem. Nicméně je to naše společná práce, kterou tyto kluky posuneme dále nejen ve sportu, ale hlavně v životě samotném.

Dnes musím vyzdvihnout Radka v bráně, protože jeho výkon vyčníval nad ostatními.

Celé utkání můžete shlédnout na našem youtube kanále (https://youtu.be/UcPldh4CuZg).

Sestava:
Drábek, Filák, Hajda, Jašek, Juřínek, Kopřiva, Kročil, Palát, Svoboda, Šíma, Zbranek Matěj, Zezula, Zicha, Dobeš, Filgas, Jakeš.

Góly:
2 × Palát, 1 × Jakeš, 1 × Zezula.


16
prosince
19:06
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

První a poslední...

FC Vsetín - žáci
Naši kluci dnes zajížděli do krásné fotbalové arény sTC Púchov. Než bych dnes hodnotil tento kvalitně obsazený turnaj, tak to se raději jednou větou ohlédnu za celou podzimní částí, protože to klukům dnes nevyšlo... Za celkovým fotbalovým posunem většiny hráčů stojí poctivá a tvrdá dřina. Mnoho z nich má skoro 100% účast na TJ a to se odráží i v jejich vzestupné formě. To, že dnes tahali za kratší konec, patří ke sportu a oni moc dobře ví v čem nás tlačí bota.

K dnešním "výsledkům" přikládám pouze foto, neboť pevně věřím, že to byl dnes první zimní turnaj v tomto roce a také zároveň poslední... Jak jsem se zmínil v prvním odstavci, tak tento turnaj herně hodnotit nebudu - kluci si vybrali prvního a posledního žolíka...

Sestava:
Drábek, Filák, Jašek, Juřínek, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula, Jakeš, Králík.

S přáním příjemně prožitých svátků vánočních se v této sezóně s Vámi loučí trenéři Tomáš a Aleš.

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

03
listopadu
21:51
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

"Nízká" úspěšnost nás srazila k zemi

TJ Valašské Meziříčí - FC Vsetín 9:5 (2:3, 4:1, 3:1)

Dnes jsme odehráli Valašské derby, které vyznělo dle výsledku jednoznačně pro domácí tým. Z naší strany vidím dva nedostatky, jenž musíme do jara zlepšit!!! Hra tělem (silový souboj jeden na jednoho) a žalostná produktivita střelby. Jen si sami s rodiči řekněte, kolik jsme měli možností zakončit, vystřelit a doklepnout. Chybělo tomu štěstí a "důraz". Za to kluci z VM to řešili jednoznačněji. Tam byl cítit důraz z každého souboje. Ono to někdy bolí, ale na to si musíte zvykat. A opět si řekněte s rodiči, kolikrát se dostali soupeři před bránu a kolik z toho dali gólů, a nezapomeňte vždy na to, co tomu uvolnění předcházelo! Že nevíte? Souboj o míč!

Sestava:
Šíma, Jašek, Zicha, Drábek, Filák, Juřínek, Kročil, Filgas, Zbranek M., Palát, Zezula, Králík, Dobeš, Jakeš, Kopřiva.

Góly:
2 × Filák, 1 × Jakeš, 1 × Kopřiva, 1 × Palát.


26
října
21:22
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

První třetina nám utekla

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - FK FOTBAL Třinec 5:5 (0:3, 2:1, 3:1)

Jak již sám název článku napovídá, mohli jsme dnes pomýšlet na plný počet bodů a potvrdit tak vzrůstající formu. Ovšem po několika neproměněných gólových šancí, kdy brána na naše střelce volala: "Trefíš mě? Jsem prázdná!", ale kluci bohužel netrefili. No a pak už platilo okřídlené přísloví - "Nedáš, dostaneš"...

Musím potvrdit, že kluci z Třince byli o chloupeček fotbalovější. Ve většině dovedností nás mírně předčili. Proto také 1. třetina dopadla tak, jak dopadla. Fotbalově jsme se ovšem zase tak moc neztráceli. Tři prohrané osobní souboje a bylo vymalováno. Do 2. třetiny jsem zamíchal se zálohou a ejhle, světe div se, klukům to náramně sedlo a fotbalově jsme začali přehrávat Třinecké borce. Ovšem opět tzv. "gól do šatny" kluky sráží v hlavách dolů. Krátká porada, hroznový cukr a jdeme s velkým odhodláním do závěrečné 3. třetiny s předsevzetím otočit utkání gólově na naši stranu. Soupeř nám z ojedinělé akce odskakuje na nepříjemný rozdíl třech gólů. Do konce utkání zbývá 10 minut. Přichází poslední změna v sestavě. Honza jde na hrota a Jaky do obrany. Totální ofenzíva, kdy Jaky stejně v obraně dlouho nevydržel a tím pádem máme nové rozestavení 1-4-2. Během tzv. "TOTÁLNÍ OFENZÍVY" a pětiminutového střídání úderné sedmičky, jsme hostům z Třince připravili peklo na zemi. 84. (Tom Filák), 85. (David Kročil), 86. (Tom Filák) minuta znamená definitivní obrat v utkání směrem k našemu úspěchu. V posledních sekundách saháme po vítězství, ale to už se nám nepodařilo. Při vyjmenovávání střelců v dnešním utkání nesmím zapomenout na Fifa!!! Ostatní, které jsem nejmenoval osobně, patří můj velký dík také.

Není pro trenéry nic krásnějšího, než pocit kdy stojí a přemýšlí co s tím dělat. Do toho Vás podpoří naši spoluhráči z U13, kteří začínají v nepříznivých chvílích fandit. K nim se vehementně přidávají i rodiče, jenž dnes přišli snad do jednoho. Tato atmosféra je neopakovatelná!!! Do toho se klukům konečně podaří úspěšně zakončovat. Dnešní utkání mi připomnělo finále Ligy mistrů v Istanbulu v roce 2005 mezi FC Liverpool a AC Milán, protože si myslím, že kdybychom hráli na prodloužení či penalty, tak zvítězíme. Jsem moc rád, že se kluci na vlastní kůži dnes přesvědčili, že utkání není ztracené ani 8 minut před koncem za stavu 2:5, a že se vyplatí bojovat do konce. Podívejte se na ty krásné chvíle, jenž lze odečíst z tváří kluků bezprostředně po utkání na přiložené fotce. Závěrečná děkovačka byla poděkováním rodičům, příbuzným a fanouškům...

Příští týden nás čeká derby Valašských V (Vsetín - ValMez). Tak se udržujte v kondici, ať zakončíme podzim kvalitní hrou korunovanou vítězstvím.

Sestava:
Šíma, Jašek, Zicha, Drábek, Filák, Juřínek, Kročil, Filgas, Zbranek, Zezula, Králík, Dobeš, Jakeš, Kopřiva.

Góly:
2 × Filák, 2 × Zezula, 1 × Kročil.


24
října
19:31
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Ráďova první vychytaná nula

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - SŠK Bílovec 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)

Před tímto utkáním jsme si v kabinách řekli pouze jediné! Nepodcenit houževnatého soupeře. Ač to ze vstřelených branek není jednoznačné, soupeř kladl odpor pouze v 1. třetině. Do útoku se dostával sporadicky a vždy po našich individuálních chybách. Můžeme si to říkat dokola a dokola. U některých budeme muset požádat o návštěvu ORL za účelem vyšetření sluchu ;-) ;-) ;-) No nic, toliko lehce do vlastních řad.

Jinak mohu s klidem v duši konstatovat, že naši hráči byli ve všech individuálních herních činnostech dominantní. K vidění bylo také mnoho nádherně vypracovaných gólových a proměněných šancí od netradičních střelců. Parádičky v podobě obcházení soupeřů a proč ne zrovna dva až tři. Pohledné české uličky (moderně průnikové přihrávky) byly viděny taktéž mnohokráte. Napadává Vás ještě něco? Mě utkvěla v hlavě hlavně srdcervoucí děkovačka pro obě tribuny plné rodičů!!! Co krásnějšího může být pro děti, něž pozitivní zpětná vazba tribun.

Sestava:
Šíma, Jašek, Zicha, Drábek, Hajda, Filák, Juřínek, Kročil, Filgas, Palát, Zezula, Králík, Dobeš, Jakeš, Kopřiva.

Góly:
2 × Filák, 1 × Jašek, 1 × Kopřiva, 1 × Jakeš, 1 × Kročil, 1 × Dobeš.

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

14
října
15:23
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Takhle chutná zasloužené vítězství

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - MFK Karviná 7:2 (2:0, 3:1, 2:1)

Myšlenka z minulého utkání s Baníkem se ukázala být pravdivou. Svým výborným výkonem v dnešním utkání proti MFK Karviná jste všem ukázali, že na to máte, resp. máme. Asi se budu opakovat, ale u těch, kteří přistupují v tréninkovém procesu ke všem cvičením a hrám se vší pokorou, nasazením a úsilím, to přináší radost ze hry korunovanou zaslouženým vítězstvím.

Dnes jsem se i zasmál, když nejmenovaný hráč přišel střídat a hned za lajnou mile řekl: "Tréňo já tomu nemohu uvěřit, že vedeme a přehráváme je." Ten výraz v jeho tváři této reakci opravdu odpovídal.

Vše ostatní Vám prozradí video na našem kanále. Omlouvám se našim věrným divákům, ale v 1. třetině mi selhala technika, ale byl jsem připraven a 2. + 3. třetinu máme kompletní.

Sestava:
Šíma, Jašek, Zicha, Drábek, Hajda, Filák, Juřínek, Kročil, Filgas, Zbranek M., Palát, Koňařík, Zezula, Králík, Dobeš, Jakeš, Kopřiva.

Góly:
3 × Jakeš, 3 × Kopřiva, 1 × Filák.


07
října
18:43
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Jsme na správné cestě...

FC Vsetín - žáci
FC Baník Ostrava - FC Vsetín 6:2 (2:1, 1:1, 3:0)

Dnes jsme s Baníkem odehráli vyrovnané utkání. Bylo to opravdu dobré, ale čeho jsem si jednoznačně všiml v úvodních 20 minutách, byl přehnaný respekt z hráčů Baníku (ročník 2008), který se nám podařilo do konce první třetiny odbourat. Nebylo krásnějšího pocitu v utkání, než když jsme ve druhé třetině srovnali na 2:2. Pak se hra přelívala z jedné strany na druhou a chvílemi jsme měli i mírně navrch. Ovšem jak to u nás chodí, pár nedůrazů ve středu dvacítky a soupeř toho bravurně využil. Ovšem z mé strany mohu opravdu konstatovat, že úkoly, jenž byly před utkáním rozdány byly z 70% splněny. Jediný znatelný rozdíl mezi našimi hráči a hráči Baníku byl v rychlosti a obratnosti, prostě byli u všeho dříve.

Příští týden hrajeme doma proti Karviné a pevně věřím, že dnešní utkání bylo odrazovým můstkem pro kvalitní závěr podzimní části sezóny. Zítra na tréninku pokračujeme v nastaveném trendu. Budu se ptát na obsah článku, tak i rodiče žádám, aby dětem připoměli, že po každém utkání mají číst hodnocení... My trenéři to děláme pro ně...

Sestava:
Šíma, Jašek, Zicha, Drábek, Filák, Juřínek, Kročil, Filgas, Zbranek M., Palát, Zezula, Králík, Dobeš, Jakeš, Kopřiva.

Góly:
1 × Zezula, 1 × Králík.


30
záři
18:29
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Šumperk dominoval ve všech směrech

FC Vsetín - FK Šumperk 1:11 (0:4, 1:3, 0:4)

Šumperk dnes dominoval ve všech směrech. Úvod utkání nám jednoznačně utekl a individuální chyby hráčů nás srazily do kolen. Během 10 minut jsme propadli ve všech dovednostech. Ač jsme chvilkami ve druhé třetině nehráli špatně a srovnali jsme se Šumperkem hru, vždy to byl jen krátký záchvěv a již zmíněné individuální chyby nás provázely celé utkání. Hráči Šumperku měli jednoznačně navrch. Ten rozdíl mezi námi a nimi byl v důraznosti, herní vyspělosti a chuti jít tvrdě za vítězstvím.

No nic kluci, zítra pokračujeme v naší započaté práci na dalším tréninku...
"Když nemůžeš přidej víc, zakřič prostě z plných plic, že slovo nejde - neexistuje, slovo nejde - neexistuje..., že to dáš, na to máš, že to dáš"

No a příští víkend jedeme na BANÍK!!!

Sestava:
Šíma, Hajda, Jašek, Zbranek J., Drábek, Juřínek, Kročil, Filák, Palát, Zbranek M., Jakeš, Kopřiva, Králík.

Góly:
1 × Jakeš


22
záři
19:41
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Nebylo to vůbec marné

SK Uničov - FC Vsetín 6:4 (3:1, 1:1, 2:2)

Dnes jsme si zahráli utkání proti tabulkově výše postavenému soupeři, který byl před tímto kolem na 2. místě. O to víc jsem byl potěšen úvodním gólem v soupeřovi síti. Hráli jsme více než vyrovnané utkání. Opět rozhodovaly drobnosti a chyby na naší straně, jenž promluvily do závěrečného výsledku utkání. Po propadáku ve Vítkovicích jsem zúžil sestavu a zahráli si také kmenoví hráči našeho ročníku 2007 hrající standardně za U13. Na herním projevu a hlavně chuti hrát, nasazení, úsilí a dovednostech to bylo obrovsky znát. Kluci bojovali jako hladoví lvi. Dařilo se i kombinačně. Samozřejmě, že nebylo všechno OK, ale co nás celé utkání s železnou pravidelností sráželo do kolen, byl stále se opakující scénář - snížíme na rozdíl jediného gólu, soupeř hned vzápětí odskakuje na rozdíl dvou.

Příští týden hrajeme doma proti lídrovi ze Šumperka. Tak jsem zvědav jak se k tomu postavíte. Svým přístupem k tréninku jste schopni sehrát opět vyrovnané utkání. Pevně v to věřím.

Sestava:
Šíma, Pala, Hajda, Jašek, Zicha, Drábek, Juřínek, Koňařík, Zbranek J., Filák, Dobeš, Jakeš, Kopřiva.

Góly:
1 × Jakeš, 1 × Koňařík, 1 × Kopřiva, 1 × Zbranek J.


15
záři
21:16
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Herní propadák

MFK Vítkovice - FC Vsetín 10:1 (5:1, 3:0, 2:0)

Dnes jsme zajížděli do Vítkovic. Věděli jsme, že nás čeká těžký soupeř. Naše poslední utkání nám ukazovala zlepšenou hru v poli, které jen chybí kvalitní koncovka. Proto jsem očekával vyrovnanější utkání, a to i přesto, že nám onemocněli 3 hráči ze základu a Kubu s Jirkou necháváme hrát se staršími. Ovšem to, co jsem dnes viděl ve Vítkovicích během 90 minut, tak to nemohu vstřebat do teď, a to už je 21:30 hodin!!! To i týmy v okrese hrají lépe. Všude jsme byli pozdě, naivní kličky, špatný odhad na míč, nekvalitní první dotek s míčem a tak bych mohl pokračovat dále. Kdybychom to nedělali na tréninku, ale asi málo. Jedním slovem "BÍDA", dvěma "BÍDA UTRPENÍ". Kluci pokud nepůjdete do sebe, tak budeme prožívat takových situací, resp. utkání více. Výsledek pal voda, ale naše hra se úplně vytratila. Dnes mi tam nejvíce chybělo srdce a u některých hráčů, což je ještě horší, máknout jeden za druhého.

Všichni povinně shlédnout celé video z tohoto utkání na našem kanálu tak, aby se takové utkání už nikdy neopakovalo. Cestou do Uničova probereme.

"BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE"

Sestava:
Šíma, Zicha, Kalabus M., Drábek, Juřínek, Zbranek, Filák, Dobeš, Zezula, Filgas, Jakeš, Kopřiva, Králík, Kalabus A., Palát.

Góly:
1 × Jakeš.


09
záři
18:56
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Hitparáda spálených šancí

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - 1. FC Viktorie Přerov 18:2 (3:1, 4:0, 11:1)

Další z řady domácích utkání k nám přijeli sehrát hráči 1. FC Viktorie Přerov. Ač nejsem trenér statistik, pohled na výsledky odehraných utkání Přerova nasvědčoval, že bychom měli být favorité.

První a druhá třetina přinesla řadu "tutových šancí", které ale bohužel končily s velkou pravidelností v ochozech, v zábranách, v rohu, v náručí brankáře, atd. Co už nejsme schopni proměnit, tak to by dnes vydalo na celý silvestrovský pořad "smolař nakonec". Naštěstí nám tam v každé té třetině něco spadlo. Třetí třetina nám konečně vyšla i v zakončení a dnešní výsledek není náhoda.

Herně se mi náš projev líbil, ale pořád tam je co vylepšovat.

Zítra si to probereme na bazénu, ve vířivce, v sauně...

Sestava:
Šíma, Pala, Jašek, Hajda, Zicha, Kalabus M., Juřínek, Koňařík, Kročil, Filák, Dobeš, Filgas, Jakeš, Kopřiva, Drábek, Králík,

Góly:
4 × Kopřiva, 3 × Drábek, 2 × Dobeš, 2 × Filgas, 2 × Jakeš, 1 × Koňařík, 1 × Filák, 1 × Hajda, 1 × Kalabus, 1 × Králík.


06
záři
08:49
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Slezané byli v koncovce přesnější

FC Vsetín - žáci
Autor: Aleš Králík
Vložil: Tomáš Drábek
Středeční odpoledne jsme na domácí Tyršovce přivítali celek SFC Opava. Do utkání jsme šli s tím, že proti kvalitnímu soupeři se budeme chtít prezentovat kvalitním výkonem, který nám ukáže, na jaké úrovni jsou naše schopnosti a dovednosti.

Od prvních minut bylo utkání hrané ve vysokém tempu na obě strany. Naši kluci se ničeho nezalekli a předváděli fotbal, na který se dalo dívat. První třetina byla velmi vyrovnaná, ale po dvou individuálních chybách Opaváci trestají a odskakují na 0:2.

Začátek druhé třetiny mohl vše zvrátit, ale v první minutě neproměňujeme tutovku z kategorie 100%. Zde velká škoda. Ale herní obraz je skvělý. Hráči Opavy mnohdy neměli komu nahrát, jelikož byli perfektně dobíráni našimi kluky. A tak tyto situace řešili dlouhými přihrávkami, které měli zřejmě nacvičené a tím přecházeli do rychlých brejků. Bohužel, my naše šance nedáváme, ale soupeř téměř do čeho kopne tak končí v naší síti.

Třetí třetina již byla z naší strany téměř perfektní. Slezany jsme zavřeli na jejich půlce a bušili a bušili. Odměnou nám byly dvě branky v síti Opavy. Kluci si začali ještě více věřit, a tak jedna šance střídala druhou. Protihráči toho spoustu zablokovali, a když už to prošlo tak to chytil gólman. Ale hra našich nesla vysoké měřítko. V závěru po dvou rohových kopech Opaváci přidali ještě dvě branky.

Dnešní utkání nám ukázalo, že jsme schopni hrát s kýmkoliv. Dnes jsme byli o pomyslný schůdek i lepším týmem, jen ta koncovka!!! Určitě máme na čem stavět. Z tohoto utkání si můžeme vzít jen to pozitivní do další práce.

FC VS U12 – SFC Opava U12 - 2:8 (Kopřiva, Jašek)

Pala, Šíma, Hajda, Jašek, Kalabus, Zicha, Kročil, Koňařík, Juřínek, Jakeš, Kopřiva, Králík, Zbranek M., Filák, Dobeš a Filgas


01
záři
20:58
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

ROBE CUP MTFM 2018

FC Vsetín - žáci
Jak bych dnes začal?
Ono když kluci během 6 dní absolvují 3 mistrovská utkání (3 × 3 × 30 minut), 2 tréninky (2 × 90 minut) a turnaj (8 × 17 minut), tak nám nezbývá nic jiného, než před nimi smeknout klobouk dolů. Suma 586 minut, tak to je porce, kterou některé kluby odehrají za čtvrt roku. Až teď, když jsem si to spočítal, tak mi došlo, že to byl velmi náročný týden, až se mi to ani nechce věřit...

Sestava: Pala, Hajda, Jašek, Filák, Zbranek, Juřínek, Králík, Jašek, Kopřiva, Palát.

Dnešní průřez utkání v základní skupině:
1. FC Vsetín - FK Šumperk 1:3 (Kopřiva).
2. FC Vsetín - FC Fastav Zlín 1:2 (Jašek).
3. FC Vsetín - MŠK Púchov 1:0 (Kopřiva).
4. FC Vsetín - FC Baník Ostrava - modrý 1:2 (Hajda).
5. FC Vsetín - FC Sigma Olomouc 2:7 (2 × Zbranek).

Po základní skupině 5. místo a postup do Valašské ligy.
6. FC Vsetín - SK Hanácká Slavia Kroměříž 3:3 (Kopřiva, Jakeš, Králík).
7. FC vsetín - FC Spartak Trnava 0:5.
8. FC Vsetín - FC Baník Ostrava - bílý 1:5 (Jakeš)

Celkové 4. místo ve Valašské lize.

Dnes bych chtěl také poděkovat skvělým rodičům, kteří nás celou dobu podporovali a fandili.


31
srpna
13:41
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Dnes jsme herně vyhráli

FC Vsetín - žáci
FC Hlučín - FC Vsetín 4:2 (1:2, 1:0, 2:0)

Dnes jsme odehráli 4. mistrovské utkání proti vyrovnanému soupeři z Hlučína. Hned v úvodu bych zmínil fakt, že dnes kluci pro mě utkání vyhráli. Proč? Dvě penalty, které proti nám "pan rozhodčí" odpískal, a naopak mnoho surových a záludných faulů na nás nechal být, tak to bylo silné kafe i na mě. Ano dnešní utkání bylo tvrdé a někdy až zákeřné, ale tímto způsobem vést utkání dětí, tak to pardon. Pro mě by měli rozhodčí, kteří jdou pískat na hřiště dětem, přečíst tzv. DESATERO RODIČŮ, a možná by pochopili...

Budu se opakovat, ale pokud udržíte nastavený zlepšený přístup jak na trénincích, tak i v utkáních, potom nemám strach, že bychom nepřetavili společnou práci i výsledkově. Že by už příště proti Opavě?

Musíme být na sebe i kritičtí! Kluci spočítejte na videu kolik jsme dali střel? Bez efektu! Také věta, že o jednu kličku méně, znamená více, by se dnes hodila. No a poslední poznatek z tohoto utkání jsou Vaše emoce, které musíme ještě usměrnit do střel.

Závěrem Vám ovšem musím smeknout klobouk, protože jste dnes splnili úkoly na 100%.

Utkání bude během dnešního dne na našem kanálu.

Sestava:
Šíma, Pala, Juřínek, Koňařík, Jašek, Palát, Filák, Dobeš, Filgas, Jakeš, Hajda, Kalabus A., Kalabus M., Kopřiva, Králík.

Góly:
1 × Kopřiva, 1 × Palát.


30
srpna
07:00
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Zlepšený herní projev nestačil

FC Vsetín - žáci
MFK Frýdek-Místek - FC Vsetín 8:5 (2:1, 3:2, 3:2)

Dnes jsme odehráli 3. mistrovské utkání proti silnému soupeři z Frýdku. Před třemi týdny jsme s tímto týmem v přípravě sehráli přátelské utkání, a proto jsme věděli, že to dnes nebude procházka růžovým sadem. Kluci nás vyslyšeli a dodržovali v průběhu celého utkání jasné pokyny. Asi se budu opakovat, ale "nasazení, úsilí, přepínání, střelba a komunikace". Jak jednoduché a prosté. Tyto úkoly splnili na 99,99 %. Ještě bychom chtěli zlepšovat vzájemnou komunikaci.

Milí kluci, pokud udržíte nastavený zlepšený přístup jak na trénincích, tak i v utkáních, potom nemám strach, že bychom nepřetavili společnou práci i výsledkově.

Utkání je na našem youtube kanálu, a proto jsem se nepouštěl do větších rozborů, vždyť posuďte sami. Děkuji Honzovi za natočení.

Sestava:
Šíma, Juřínek, Koňařík, Jašek, Palát, Filák, Dobeš, Filgas, Jakeš, Hajda, Kalabus A., Zezula, Kalabus M., Kopřiva.

Góly:
2 × Kopřiva, 1 × Jakeš, 1 × Koňařík, 1 × Palát.


26
srpna
15:48
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Domácí nedělní zklamání

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - HFK Olomouc 3:11 (1:2, 1:3, 1:6)

Hned z úvodu tohoto utkání bylo jasné, že soupeř z Olomouce bude náročnější než Hranice. V 15 minutě jsme po dvou standardních situacích (rohový kop) prohrávali 0:2. Herně to nebylo špatné, ale vše co nás zdobilo v Hranicích, jsme v dnešním sychravém počasí nechali doma. Možná kdyby, někteří hráči zůstali opravdu doma u Studia kamarád, vyšlo by to na stejno. Měli jsme dvě sedmičky, které jsme v pravidelných intervalech střídali. Ovšem důraz, nasazení a úsilí jako v Hranicích, tak to tu dnes nebylo. Do konce 1. třetiny korigoval výsledek Jirka Koňařík. V úvodu 2. třetiny jsme srovnali na 2:2 a hra se začala "mírně" překlápět a dalo se z ní těžit i dále. Ovšem vlastním nedůrazem a lhostejností s jakou hráči přistupovali k osobním soubojům, jsme opět prohrávali o tři góly. Do 3. třetiny jsme zamíchali se sestavou, ale kýžený efekt v podobě herní převahy to nepřineslo. A tak jsme si mohli vychutnat pocit prohry se vším, co k tomu patří. Výsledek mě jako trenéra netrápí vůbec, protože hráči Olomouce moc fotbalového nepředvedli - naučené rohové kopy, výkopy brankáře na půlku, nakopávané míče obránců dopředu, ale co mě trápí hodně, je Váš přístup k úkolům, jenž jsme si dali před utkáním!!!

Milí kluci, měli byste se zamyslet nad svým přístupem k utkání, protože se zde odrazil Vás přístup k tréninku a hlavně na tréninku. Více zítra v 16:45 hodin Pod Pecníkem. Čeká nás velmi náročný týden, a proto musíme zítřejším tréninkem vytlačit v hlavách dnešní herní propad. Hlavu vzhůru, čeká nás ještě mnoho utkání, kde se můžete předvést a dokázat, že na to máme.

Sestava:
Šíma, Juřínek, Zbranek J., Koňařík, Králík, Jašek, Palát, Filák, Dobeš, Filgas, Kročil, Jakeš, Hajda, Kalabus, Zezula.

Góly:
2 × Koňařík, 1 × Filgas.


19
srpna
10:20
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Hranice vyloupeny

FC Vsetín - žáci
SK Hranice - FC Vsetín 7:10 (0:5, 4:1, 3:4)

Včera nastal konečně ten okamžik, kdy jak hráči, tak trenéři mohli po "dlouhé" pauze zjistit skutečnou sílu našeho týmu v mistrovském utkání. Naše 1. mistrovské utkání v této sezóně jsme odehráli v Hranicích.

K 1. třetině bych chtěl podotknout pouze to, že po úvodních 5 až 10 minutách seznamování se se soupeřem a hrou v lize mladších žáků, jsme byli ve všech herních činnostech lepší. Nasazení, úsilí, komunikace, přepínání, 1:1, důraz, střelba a hlavně proměňování gólových šancí. To vše zdobilo náš tým a nebojím se říct, že vše co jsme si řekli v kabině před utkáním a co jsme trénovali celý měsíc bylo splněno do puntíku.

2. třetina začala vlažněji a soupeř toho využil. Kluci mírně polevili, ale v tomto věku to ještě tolerujme. Hru jsme nevypustili a to je pro nás trenéry to nejdůležitější. Stále jsme se snažili hrát naši kombinační hru založenou na dovednostech. Kluci z Hranic zabrali a musím je za to pochválit také. Hra se srovnala.

3. třetina byla hodně vyrovnaná také, ale herní projev a zkušenost byla na naší straně. Naši hráči si vzpomenuli na 1. třetinu a se vší důstojností dovedli toto utkání k prvnímu vítězství v této sezóně. Nutno podotknout, že hráči Hranic byli se svými "záludnými" fauly za hranou pravidel, ale odolnost našich hráčích byla nezlomná.

Sestava:
Šíma, Hajda, Jašek, Zicha, Kročil, Filák, Zezula, Zbranek, Kopřiva, Filgas, Dobeš, Králík, Jakeš.

Góly:
4 × Kopřiva, 2 × Filgas, 1 × Kročil, 1 × Jakeš, 1 × Jašek, 1 × Zbranek.


15
srpna
21:28
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Generálka proti Starému Městu

Dnešní odpoledne jsme využili pozvánku Starého Města k sehrání přátelského utkání v Rožnově pod Radhoštěm, kde je soupeř na soustředění. Hrálo se 3x 30 minut na místní umělce.

Do utkání jsme vstoupili slušně, a hlavně z kraje utkání jsme byli aktivnější a fotbalovější. V první třetině jdeme do vedení po krásné akci Konyho, který svou přihrávkou vyzývá Matese Zbranka ke skórování. Následně si vytváříme jasné gólovky, ale brankář soupeře je proti, a v některých případech má dobře postavené tyče. Hlavně u krásné dalekonosné střely Kuby, která končí na spojnici. Ale ani soupeř nezahálí a vytváří si spoustu šancí, které bravurně likviduje Tadeáš. Přeci jen se soupeř dočká v závěru a poprvé kapitulujeme.

Druhé dějiství začíná již ve 20 sekundě Kroča, který po sólu přes půl hřiště vlní síť soupeře. Následně se střídají šance na obou stranách, ale v závěru je opět šťastnější soupeř a po zásluze srovnává. Nebýt dnes v bráně Tadeho, radši nebudu ani předjímat!!! Do útočné fáze to nebylo až tak špatné, ale přepínání do obrany nám dnes dělalo problém (to vše pramení z komunikace = teda spíše z Vašeho mlčení na hřisti).

Třetí část již byla pro nás náročná po fyzické stránce, jelikož soupeř měl ve svých řadách 4 kluky r. 2006, a to se v závěru jevilo jako rozdílové. Nám docházeli síly a soupeř s využitím těchto vyšších kluků lehce přebírá iniciativu a na hřišti je pohyblivější než my.

Dnešek nám ukázal kde máme ještě ty nějaké slabiny. Škoda těch šancí, které neproměňujeme. My se do nich jsme schopni krásně dostat, ale proměňování nás trápí. A to i v šancích 1000%.

Sestava:
Pala, Zbranek Kuba, Hajda, Králík, Kročil, Zezula, Jakeš, Kopřiva, Filák, Zbranek Mates, Koňařík, Dobeš
a Filgas

Branky: Zbranek M., Kročil


10
srpna
21:59
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Poslední generálka před sezónou vyšla

Poslední přátelské utkání jsme, před zahájením soutěžního ročníku 2018/2019, odehráli v Jeseníku nad Odrou. Změřili jsme zde síly s hráči klubu MFK Vítkovice z kategorie U11 (ročník 2008) a porce 3 × 30 minut byla dostatečná pro vše, co jsme chtěli vyzkoušet a prověřit.

Než budu hodnotit celé utkání, musím přiznat, že se kluci dnes předvedli celkově na chvalitebnou jak po stránce individuálních herních činností, tak po stránce týmových herních činností. Přidali k tomu i kvalitní produktivitu, což vedlo k celkovému příjemnému dojmu, jenž ve mě zůstal.

V každé třetině jsme vyzkoušeli různá rozestavení 2-3-2, 1-3-3, 2-4-1. Tato rozestavení měla jednoznačný vliv na vývoj hry. Dnes měli kluci, kromě střelby a přepínání, za úkol hru tělem a kvalitu přihrávek. Klukům se v osobních soubojích dařilo, ale některé to bolelo. Ovšem před začátkem ligy beru tuto zkušenost jako jednoznačně pozitivní. Hráči Vítkovic sváděli některé souboje za hranicí pravidel, ale naši kluci se nedali vyprovokovat a předvedli kvalitní disciplinovanost a tu budeme v lize potřebovat. Ustáli mnoho tvrdých soubojů, vyhráli je, dokázali přijmou, ale také rozdat. S rozehrou a přihrávkami/narážečkami, jenž jsme také dnes zkoušeli, to už tak slavné nebylo. Ovšem za mě to bylo "dobré". Aspoň víme na čem zamakat.

Dnes za nás nastoupili "naši kmenoví hráči" Kuba a Jirka, kteří již zkoušejí hrát ve starší kategorii U13 a bylo to na hřišti poznat. Také nás opět podpořili hráči U11 Tom, Luky F. a Luky J., kteří si mohli porovnat síly ze stejně starými hráči Vítkovic.

Tak borci, začíná nám poslední týden před začátkem ligy mladších žáků. Pevně věřím, že do toho dáme 100% tak, abychom se herně ukázali v Hranicích, kde hrajeme 1. mistrovské utkání této sezóny, tak dodržujte naši dohodu...

Sestava: Šíma, Hajda, Jašek, Zicha, Zbranek J., Filák, Králík, Juřínek, Koňařík, Jakeš, Zezula, Jakeš, Kopřiva, Filgas

Góly: 4 × Koňařík, 3 × Jakeš, 2 × Filgas, 1 × Kopřiva, 1 × Hajda, 1 × Jašek, 1 × Šíma, 1 × Zbranek J., 1 × Filák.


04
srpna
16:55
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Realita dnešního dne

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme zajížděli k přátelskému utkání do Lískovce, kde jsme poměřili své síly s vrstevníky z Frýdku-Místku. Při pohledu na soupeřovy tři sedmičky nám s Alešem okamžitě došlo, že to nebude nic jednoduchého. Toto utkání nám mělo ukázat reálnou sílu tohoto mužstva. I přesto, že jsme napočítali pět hráčů základní sestavy, kteří se nemohli z jakýchkoliv důvodů zúčastnit, pevně jsme věřili, že se kluci s touto skutečností chlapsky poperou. Hned v úvodu musím zmínit, že dnes nastoupili opět kluci z ročníku 2008 - David, Lukáš, Tomáš.

Hned první třetina začala z ostra. Nedůraz uprostřed hřiště, průniková přihrávka, narážečka, střela a světe div se první gól je na světě. Zbytek první třetiny probíhal podobně. Naši kluci si nemohli nějak uvědomit, že nehrajou okresní přebor, ale divizi mladších žáků. Nepřesné a nekvalitní přihrávky, nedůraz v osobních soubojích, nulová komunikace. Ano občas jsme vystrčili růžky, ale marně. Čestný gól nám zařídil svým nekompromisním důrazem a nezaměnitelnou chutí se o gól poprat Tomáš.

Druhá třetina měla poněkud jiný průběh. Bylo vidět, že kluci vyslyšeli naše rady a vzali si je k srdci. Herně jsme se začali se soupeřem srovnávat. Ovšem náš nedůraz opět několikrát pomohl soupeřovi k laciným gólům v naší bráně. Viditelně nám ubývaly síly. Kluci však hlavy nesklonili a jako mávnutím kouzelného proutku opět srovnali hru. Důkazem toho byly góly Jirky a Lukáše, kteří snižovali nepříznivě se vyvíjející výsledek.

Třetí třetina byla paradoxně z naší strany herně nejlepší. Proč paradoxně? Tým z Frýdku-Místku, jak jsme zmínil hned v úvodu článku, měl k dispozici tři kompletní sedmičky, které rovnoměrně zatěžoval. Nám se zranil Tom Filák a tím jsme měli už jen 3 hráče na střídání. Ovšem kluci zabrali a makali až do konce. Troufnu si říci, že někteří až za hranou. V třetí třetině se do listiny střelců zapsal krásnou střelou Filip a David.

Kluci, pokud čtete toto hodnocení, věřte, že kopaná je "kolektivní" hra. Kolektivní znamená to, že si na hřišti slovně pomáháme a voláme na sebe - SÁM, ZÁDA, KRAJ, POJĎ, NARAŽ, ... Určitě znáte mnohem více slov. Bez toho to budete mít složitější nejen v kopané. No, před prvním mistrovským utkáním máme ještě 14 dní, které určitě budou nabité novými informacemi a tréninky zaměřenými na naše slabiny. Určitě Vám k tomu, aby jste se zlepšovali, pomůže i záznam z dnešního utkání, který se během dneška objeví na našem Youtube kanále - FC Vsetín U12. V pondělí si to společně rozebereme.

Sestava: Pala, Hajda, Jašek, Zicha, Filák, Králík, Šíma, Jakeš, Palát, Zezula, Dobeš, Kročil.

Góly: 1 × Králík, 1 × Palát, 1 × Jakeš, 1 × Zezula, 1 × Dobeš.


01
srpna
21:35
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Otevřeně hrané přátelské utkání v Jarcové

FC Vsetín - žáci
Další z přípravných utkání jsme dnes odehráli v Jarcové. Opět jsme hráli v tropickém počasí, ale sprcha mezi střídačkami a kýble plné vody na zchlazení u střídaček, udržely průběh utkání ve vysokém tempu.
Bylo to otevřeně hrané utkání plné krásných gólů na obou stranách a 18 vstřelených gólů to jen potvrzuje. Nechyběly také pohledné kombinace, odvaha v soubojích 1:1 a dovednosti, ve kterých jsme měli navrch. Dnes se do střelecké listiny zapsalo 6 hráčů, ale jeden dominoval. Byl to Jaky, který přiváděl obránce Jarcové k "zoufalství" ;-) . Svými 5 góly potvrdil vzestupnou formu, jenž jsem dnes pozoroval na celém týmu. Jak přechody do útoku, tak přechody do obrany se všem postupně dostávají pod kůži a to byl pro dnešní utkání úkol č. 1, ke kterému jsme přidali střelbu z větší vzdálenosti.

Dalším týmem, který prověří naše momentální schopnosti a dovednosti jsou hráči U12 MFK Frýdek Místek. Utkání se hraje v sobotu 4. srpna od 10:00 hodin v Lískovci. V tomto utkání mohou kluci potvrdit svou formu a ambice.

Sestava: Dobeš, Hajda, Jašek, Zicha, Králík, Šíma, Juřínek, Kalabus A., Zbranek M., Kopřiva, Jakeš, Palát, Zezula.

Góly: 5 × Jakeš, Králík, Palát, Dobeš, Hajda, Dominik.


29
července
20:46
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Púchov nás dokonale prověřil po všech stránkách

FC Vsetín - žáci
Tropické vedro, dvě hřiště, rozestavení 6 + 1, jeden hráč na střídání. Velmi kvalitní a otevřeně hrané utkání v duchu fairplay.

V dnešním přátelském utkání musím hlavně ocenit nasazení kluků, se kterým se pustili do soupeře, protože někteří odehráli utkání, v podstatě mistrovské, se vším co k fotbalu patří. Utkání hrané 2 × 30 minut prověřilo, kromě dovedností, psychickou odolnost všech hráčů. Teplota nad 30 °C byla vyčerpávající pro všechny přítomné diváky a trenéry, natož pak pro samotné hráče. Většina hráčů toto utkání odehrála v plném nasazení a s maximálním úsilím tak, jak jsme si před utkáním jasně řekli. V soubojích 1:1 jsme se prosazovali, k zakončení jsme se dostávali také a nebyla ani nouze o krásné kombinační akce, a to nejen z naší strany. Ovšem u některých našich hráčů se bohužel projevila únava dříve, než jsem očekával. No nic, před sebou máme ještě pár přátelských utkání, ve kterých musí sledovaní hráči předvést více nasazení a úsilí.

Kromě jiného bych chtěl také poděkovat rodičům za podporu v ochozech fotbalového hřiště.

Sestava: Pala, Dobeš, Hajda, Jašek, Zicha, Filák, Králík, Kročil, Šíma, Juřínek, Kalabus A., Kalabus M., Eliáš, Zbranek M., Kopřiva, Jakeš.

Góly: 4 × Jakeš, 2 × Zbranek M., Juřínek, Kalabus A., Kročil, Jašek, Králík

Poznámka:
Pokud jsem někoho obral o gól, neudělal jsem tak úmyslně, protože jsem paralelně sledoval obě fotbalová hřiště a možná mi něco uniklo.


22
července
16:00
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

1. přátelské utkání

FC Vsetín - žáci
V dnešním 1. přátelském utkání v nové sezóně 2018/2019 jsme odehráli poctivých 90 minut (3 × 30 minut) proti stejně starým klukům z 1. FC Slovácko. Hráči Slovácka jsou na soustředění v Bylnici, kam jsme ráno zavítali a změřili síly. Každá třetina byla z mého pohledu herně jiná. Ovšem všechny měly jednu společnou věc, a tím byly jasné úkoly pro dnešní těžké utkání - úsilí a nasazení. Všem klukům, co si přišli zahrát, se to dařilo +/- na výbornou. Vždyť je to první utkání po 4 týdnech teoretické přípravy při sledování MS 2018.

Dnes jsem měl možnost si utkání nechat natočit. Proto se víc k hodnocení 1. přátelského utkání nebudu vyjadřovat a posuďte sami výkony své a svých dětí na našem kanálu youtube https://www.youtube.com/channel/UCWnuTrICgK3KIWNOovohHsg.

Sestava: Pala, Hajda, Jašek, Králík, Kročil, Drábek, Filgas, Zezula, Kalabus A., Eliáš, Zbranek M, Palát.

Góly: Drábek, Zezula, Králík, Kalabus.

Počet přístupů
od prosince 2012

1019542

Počítadlo