12:21
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Čeká nás tvrdá zimní práce.

Možná moje hodnocení posledního zápasu bude pro někoho překvapením, možná ne. Po třech relativně lehkých přátelácích přichází tvrdá realita a to mistrovský zápas s Hlučínem.
Zápas jsme začali tak jak končily předešlé mistráky. V páté minutě prohráváme 1:0 po srážce dvou našich hráčů a tímto způsobem bych mohl popisovat skoro celé utkání. Ale já přeskočím do třetí třetiny kde kluci konečně pochopili že je jich na hřišti 7+1 a makat musejí všichni a né spoléhat že to za ně někdo uhraje nebo že se soupeř porazí sám. Přidali na důrazu na pohybu a k tomu když se jim povedla nějaká klička(dovednost) rázem se na to dalo dívat. A troufnu si říct že jsme měli v této třetině víc ze hry a byli lepší. Akce Nogol - Helis - Hajda byla nejhezčí z celého utkání i když neskončila gólem ukázala jak je fotbal krásný i v jednoduchosti. Tuto třetinu jsme 2:1 vyhráli a věřím že se máme od čeho odrazit aby na jaře bylo výher mnohem víc.
Vsetín - Hlučín 3:11 (0:5,1:5,2:1) branky Zbranek, Helis, Mezihorák

10
listopadu
16:45

U-11 a U12 přátelák

Čekal jsem že Aleš napíše hodnocení a já napíšu OK. :-))
Třetí náš přátelák jsme si během pauzy zahráli s našima U11.
jsem za to strašně rád , že jsem měl další možnost poznat kluky
Jak k přístupu k utkání tak osobně, byl jsem překvapen že i tyto kluky zajimá co dělám a pod. Stručně k samotnému utkání škoda že U11 měli tolik respektu ale chápu je. Vyzkoušeli jsme si nové herní situace na kterých chci pracovat a doufám, že se mi to podaří. Hráli jsme3 třetiny 25+25+20 a šlo vidět jak jsou už mladší kluci unaveni. Poslední třetinu jsme si vyzkoušeli v 6, v rozestavení 2 - 3 - 1 + golman a jsem rád že jsme to zvládli i za radu ať si to takhle zkusím.Celkem výsledek 12:2 Branky: Zbranek 4, Urban2, Švagera 1, Kafu 2, Go 1, Mara 1, Jakub M 1,
Třetiny: 4:0, 5:1, 3:1

02
listopadu
22:47

Ratiboř

PŘÁTELÁK RATIBOŘ
Tyhle dva týmy jsem k přátelákům vybral záměrně, Jablůnku a Ratiboř znám je výborně. Čekal jsem, jak se kluci proti nim budou prosazovat.
Celkově velké zklamání. Dnes jsme měli všechny kluky mohli ukázat co umí své přednosti a svůj přístup k fotbalu. Mám kluky necelý měsíc a já jsem hodně zklamaný. Proto chci apelovat na rodiče „KLUCI HRAJÍ 1 LIGU“ není to už fotbalový kroužek. Někteří kluci to opravdu jako kroužek mají a nemůže to tak fungovat!
Tak k dnešnímu zápasu. Jsem strašně rád , že Ratiboř nehrál jen výkopy a nákopy, ať se toho dál drží. Jen jsem čekal, že my toho budeme víc využívat . Celkově: měli jsme krásné kombinace které končily vyloženými šanci bez golu. Spíše jsme se prosazovali individuálně. Viděl jsem u některých kluků skvělé dovednosti a u některých jsem to ani nečekal jen tak dál, ale jestli chceme pracovat dál, máme hodně na čem pracovat.
Za Ratiboř hrála nejlepší 2007 v okrese ať je brzy na Vsetíně i s jednou 2006.
A proto znovu, HRAJEME 1 LIGU, PŘÍSTUP VŠECH BUDE JAK K 1 LIZE!
Výsledek: 9:4 Branky: Jiří 2, Dominik 3, GO 2, Tom Helis 1, Pišta 1

26
října
20:11

Přátelák Jablůnka

Dnešní přátelské utkání s Jablůnkou mi přineslo možnost vidět kluky kdy nehrají pod neustálým tlakem. Viděl jsem jak se dokážou vypořádat s dovednostmi 1 na 1 jak dokáží hrát kombinačně a další osobní dovednosti i přístup k fotbalu.
Jak se mi potvrdilo, jsou to ještě děti a musíme to tak brát. Dokážou některé situace vyřešit bravůrně a jindy až neuvěřitelně lajdácky :-).
Musím říct,že i za Jablůnku hráli někteři velice šikovní kluci.
Takže Hráli jsme 20+20+20+15 s výsledkem 14:3. Branky: Ondra Š. 3
Adam F. 3, Nogol 1, Hajda 1, Zbranek 1, Koňařík 1, Vráblík 1, Go 1, Jirka 2.
Příští týden nás čeká ve čtvrtek Ratiboř, už se těším na jejich nakopávanou:-)).

24
října
21:35

Kolektiv

Včera super trénink s nohejbalem dnes bazén snad budete super parta.

22
října
19:06

Prohra díky neschopnosti některých hráčů.

Tvrdý drsný nadpis, ale ne jen realita. Tým jako Hranice musíme porážet rozdílem třídy, ale sráží nás neskutečné individuální chyby některých hráčů, které u některých pramení z menších individuálních schopností, ale pro mne horší a to přístup některých hráčů, pro které LIGA nic neznamená. Pokud to nezmění můžou hrát od jara okres za r.2007 U-11.
Ale popořádku, v první třetině kluci vedou 1–0 třetina však končí 1–1. Ukazujeme, že jsme daleko lepší na míči a projev týmu vypadá dost dobře. I do druhé třetiny vstupujeme dobře a po skvělém individuálním průniku Dominika, proměňuje Jakub PK. Vedeme 2-1 a pro nás rozhodující část utkání. Nedáváme 5-6 tutových šancí! Poté začínají být kluci nervózní opět kupí individuální chyby které soupeř trestá a druhá třetina končí 1-3.Ve třetí už tradičně hodně kluků hlavu dole k tomu už hodně těžký terén a třetina končí 2-4. Měli jsme dnes hodně krásných akcí, které neskončily góly je to škoda. Dnes jsem ještě nepsal jména u kluků co chybovali příště už budu. Na šance 20-10 na góly 4-8.
Branky: Cabras, Zbranek, Šafařík, Koňařík. Třetiny: 1-1, 1-3, 2-4 celkem: 4-8 trenér: Petr Nogol

14
října
20:10

NAKOPÁVANÁ VÍTĚZÍ NAD FOTBALEM

Dnes prostě smůla anebo jen štěstí na druhé straně. Tak popořádku. Kluci vstoupili do zápasu skvěle ujímáme se vedení a jsme opravdu lepší. Soupeř otáčí dvěma slepenými góly. Po přestávce přidávají 3 gól a prohráváme 3-1. Jenže kluci zabírají na vyšší otáčky srovnávají na 3-3 a zdá se že tento zápas strhnou už na svojí stranu. 8-10 minut soupeř nepřejde naší půlku a čekáme na další góly které do konce druhé třetiny nepřišly. Škoda tady jsme mohli definitivně zápas zlomit. Ve třetí části místo proměněných šancí si dáváme vlastní branky. Je to škoda a prohráváme 6-4. Dali jsme taky 6 branek a minimálně ta Davida Dobeše platit určitě měla.
Branky: Zbranek 3, Švagera 1

08
října
17:58

Třinec rovná se binec.

Proč tento titulek? Pro mne hodně těžké hodnocení víc než polovinu kluků vidím hrát poprvé.

Věděl jsem, že nás čeká jeden s nejlepších týmů v soutěži, ale vůbec výsledek neodpovídal průběhu utkání. V první třetině si po individuálních chybách dáváme 4 góly zbytečně sami. A třetina končí 0-5. Ve 2 se individuálně sice zlepšujeme ale je hodně podobná té první. A výsledkově ještě hůř 0-7. Snažíme se klukům vysvětlit, že soupeř opravdu není natolik kvalitní a že se s ním dá hrát. Někteří kluci to pochopili a ještě vylepšují svůj výkon, celý tým je za to odměněn alespoň 2 brankami v síti soupeře. Viděl jsem velice šikovné kluky, ale i takové kteří se musí snažit opravdu víc.

Branky: Tom Hajda,Mezihorák Jakub
Třetiny: 0-5; 0-7; 2-5
Výsledek : 2-17