otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Neděle 25. srpna 2019      Svátek slaví Radim     

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


NAŠI BENJAMÍNCI

CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


17
srpna
12:37
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Povinnost v Přerově splněna

FC Vsetín - žáci
1. FC Viktorie Přerov - FC Vsetín 2:12 (0:3, 0:6, 2:3)

Dnešní utkání mělo být podle nedávné zkušenosti z minulé sezóny jasnou záležitostí. V 1. třetině jsme se 20 minut hledali a nemohli najít. Byli jsme bez zájmu a chuti, jako by nás to moc ani nebavilo. Neříkám, že jste to kluci vypustili, ale větší úsilí by tomu slušelo. Prvním gólem se ovšem vše změnilo. No a výsledek podtrhuje jak individuální výkony jednotlivých hráčů, tak týmový herní výkon. Vše zmíněné nedostatky ovšem patří k prvnímu mistrovskému utkání této sezóny, protože začínáme po dlouhé pauze...

Poděkování dnes patří brankářům U12, protože museli zastoupit našeho dovolenkáře a střídavě se měnili mezi U12 a U13.

Sestava:
Dobeš, Drábek, Filák, Filgas, Hajda, Jašek, Juřínek, Kopřiva, Palát, Ptáček, Zbranek, Zezula.

Góly:
4 × Kopřiva, 3 × Hajda, 2 × Filgas, 2 × Palát, 1 × Jašek.


04
srpna
21:33
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Kvalitní MATROŠ, aneb tři mouchy jednou ranou

FC Vsetín - žáci
SDM Domino Bratislava, SK Hanácká Slavia Kroměříž a MŠK Púchov. Tak to jsou soupeři, se kterými jsme odehráli v tomto týdnu přípravná utkání. Každé z těchto utkání bylo naprosto jiné.


*SDM Domino Bratislava*
Ve čtvrtek jsme zajížděli do Brumova, kde kluci odehráli 40 minut kopané v herním systému 7 +1 a 40 minut v herním systému 10 + 1. V prvně zmíněném herním systému dominujeme a góly Zbyška, Adama a Koniho vítězíme i výsledkově. Naopak v druhém zmíněném herním systému, který hráli poprvé v životě prohráváme. Ovšem způsob jakým dali góly kluci z Blavy nestojí za řeč... To, že jsme hráli bez střídání, protože dovolené, výlety a omluvenky zasahují do celé letní přípravy, je pro mě kluci vynikající zpětná vazba! Nevypustili jste ani sekundu a dřeli jako dospěláci. Máme můj velký obdiv a "palec nahoru".

Sestava: Drábek, Filák, Filgas Adam, Jašek, Juřínek, Koňařík, Kročil, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula, Zicha.


*SK Hanácká Slavia Kroměříž*
V sobotu jedeme do Kroměříže. Toto utkání bylo pro mě, jako trenéra, to zásadní v tomto týdnu. Porovnání s mládežnickou ligou z druhé skupiny je to, na co jsem se soustředil. Plná herní minutáž, tzn. 90 minut intenzivní hry. Musím už v začátku zmínit, že tento soupeř byl opravdu "OPTIMÁLNÍ VÝZVOU", jak jsme s trenérem HSK shodli. Skóre se překlápí ze strany na stranu a to co předvádějí hráči obou týmů, tak to je nádhera. Tomuto utkání nechybí opravdu nic, ani náš vítězný konec. Prostě *kvalitní MATROŠ*, to je prostě sport... Celkových 24 gólů je vizitkou hry, kterou oba týmy hrály.

Sestava: Drábek, Filák, Jašek, Juřínek, Koňařík, Kopřiva, Kročil, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula, Zicha.
Góly: 6 × Dominik, 2 ×Tom, 2 × Jirka, 1 × Zbyšek, 1 × Kroča, 1 × Filip.


*MŠK Púchov*
No a v neděli celý herní maratón zakončujeme v Púchově proti známému soupeři. Toto utkání jsme odehráli kompletně, tzn. 75 minut, v herním systému 10 + 1. Snad jen v první třetině nám soupeř trochu gólově odskočil, nikoliv herně. Na soupeřích z Púchova bylo znát, že velkou část tréninků tráví nakopáváním a podkopáváním... Hold velké brány jsou velké brány. Naši kluci měli za úkol hlavně výběr místa, nahrávky, narážečky roztahování hry. Tento úkol byl za mě splněn na 50%. Pozitivní bylo pro mě to, že se neprojevila únava, která pramení z herního vytížení tohoto týdne

Sestava: Drábek, Filák, Filgas Adam, Jašek, Kalabus Adam a Maxim, Koňařík, Kopřiva, Kročil, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula, Zicha.
Góly: 2 × Honza, 1 × Dominik, 1 × Jirka, 1 × Max.


Celkově můžu konstatovat, že tento týden byl pro nás velmi náročný a my jsme ho jako tým, který drží při sobě a táhne za jeden provaz, zvládli s vyznamenáním.


27
července
19:31
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Konfrontace s našimi U12

Dnešní přípravné utkání proti našim kamarádům z kategorie U12 mělo sloužit jako modelové. Naše dominance, hlavně fyzická, byla znát ve všech dovednostech, ale tím v žádném případě netvrdím, že nám to daly U12 zadarmo! Musím za dnešní výkon pochválit jak hráče U13, tak i hráče U12. K vidění byly krásné standardní situace, kvalitní přechody 1:1, střely a kombinace. Prostě to, co k moderní kopané patří. Pevně věřím, že se dnešní utkání líbilo i divákům, resp. rodičům, kterých přišlo nečekaně mnoho. Opravdu se tady rýsuje silná generace, která když vydrží nastavené tréninkové tempo a bude ke všemu přistupovat s pokorou a maximálním nasazením a úsilím, tak se za pár let máme všichni na co těšit.

Velkou pochvalu si dnes zaslouží i rodiče, kteří nás chodí pravidelně povzbuzovat a vidí pokroky svých dětí.

Sestava: Drábek, Filák, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam a Maxim, Koňařík, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub a Matěj, Zezula.

Góly: 4 × Koňařík, 4 × Filák, 3 × Kalabus Maxim, 3 ×Palát, 1 × Zbranek Matěj, 1 × Jašek, 1 × Zezula, 1 × Kročil.


21
července
20:50
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Příprava na ligu zahájena

FC Vsetín - 1. FC Slovácko

V dnešním prvním přípravném utkání nové sezóny 2019/2010 jsme odehráli poctivých 75 minut (2 × 30 + 1 × 15 minut) proti stejně starým klukům z 1. FC Slovácko. Hráči Slovácka jsou na soustředění ve Velkých Karlovicích a tak jako loni, jsme se i letos dohodli na přátelském utkání. Do prvních dvou třetin jsem sestavil dvě sedmičky podle vlastního uvážení. Třetí třetinu měli kluci možnost si vytvořit vlastní sedmičky. Po pětitýdenní "domácí teoretické přípravě", odstartovalo toto utkání tréninkový proces, který bude trvat další čtyři týdny. Od zítřka jedem kluci už na tvrdo!!! Nezapomeňte si vzít s sebou dostatečné pitné zásoby a nezbytnou dávku rychlých cukrů po tréninku... ;-)

Sestava: Drábek, Filák, Filgas Adam, Hajda, Juřínek, Kalabus Adam a Maxim, Koňařík, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub a Matěj, Zezula, Zicha.

Góly: Koňařík, Filák, ??? (... kdo mi pomůže ...).


28
června
11:25
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Marian Zbranek

Start nové sezony

Přátelské utkání U12+U13
Soupeř : 1.FC Slovácko
Neděle 21.7.2019
Začátek: 10:00
Hřiště bude upřesněno v sekci U12, U13
Trenér: Králík Aleš


16
června
13:43
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Překrásný dárek ke Dni otců

FC Vsetín - TJ Valašské Meziříčí 9:2 (4:0, 2:1, 3:1)

Jak již název článku napovídá, byl to pro nás trenéry krásný dárek ke "Dni otců". Co víc jsme si mohli přát! Nádherná kombinační hra okořeněná krásnými góly. Individuální akce se střídaly s hrou na jeden dotek. Osobní souboje nám dnes také vycházely, i když to trochu bolelo, ale jste borci. Ve valašském derby jste od samého začátku předváděli to, co jsme do Vás celou sezónu dávali!!!

Ještě jednou Vám kluci děkujeme za překrásný dárek.

Sestava:
Drábek, Filák, Jakeš, Jašek, Juřínek, Kalabus Maxim, Kopřiva, Králík, Palát, Šíma, Zezula.

Góly:
5 × Kopřiva, 1 × Filák, 1 × Jakeš, 1 × Králík, 1 × Palát.


08
června
21:06
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Obehraná píseň v Bílovci

SŠK Bílovec - FC Vsetín 2:2 (0:1, 0:1, 2:0)

Vzhledem k tomu, že to bylo předposlední utkání této náročné sezóny, musím konstatovat, že jsem čekal od Vás více. To v jakých podmínkách jsme hráli, je věc jedna, ale to jak jsme hráli je věc druhá a pro mě zásadní.

Krátce k těm podmínkám. To aby dvanáctileté děti hrály v 25°C horku s ostrým sluncem v zátylku na UT 3G "čerstvě upravené a plné černých granulí" a vedle zelo travnaté hřiště ve skvělé kondici prázdnotou, tak to považuji za "trestní čin", za který by měli být funkcionáři Bílovce hnáni k zodpovědnosti!!! Pak až jsem pochopil proč.

Herně jste kluci hráli velmi dobře. Bylo tam vidět vše co moderní kopaná může nabídnout. Ovšem ta naše slavná "produktivita", tak to je naše černá můra. Nemůžu nevzpomenout také jednu naši zásadní slabost. Tím jsou prohrané osobní souboje ve středu hřiště, ze kterých padly soupeřovy ojedinělé výpady do naší obrany. Dobré je, že o nich víme, špatné je, že nám stále dělají takový problém. Přetlačit soupeřovu nohu = neskutečný problém.

Tak kluci za týden proti ValMezu... v týdnu tři tréninky...

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Adam, Hajda, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Matěj, Zezula, Zicha.

Góly:
1 × Drábek, 1 × Zbranek Matěj.


30
května
09:06
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Proti Opavě bez šance

SFC Opava - FC Vsetín 17:3 (6:0, 5:1, 6:2)

K utkání v Opavě jsme odjížděli s velkým odhodláním ukázat, že na to máme. Nikdo, ale nemohl čekat, že bychom se mohli s lídrem tabulky srovnávat... Jako hlavní pozitivum v tomto utkání vidím naši schopnost se herně poprat se soupeřem, nikoliv však výsledkově. Mnoho týmů v naší lize hraje hlavně na výsledek za každou cenu. Lídři z Šumperku a Opavy mají své výsledky podloženy i po herní stránce. Je radost sledovat způsob, jakým se tyto týmy prezentují. Zařadil bych k nim i tým z Vítkovic. A tady to pozitivní pro náš tým. Když vidíme s Alešem, že bojujete, kombinujete, dřete a snažíte se proti těmto kvalitním týmům, tak je to pro nás ta největší odměna, jakou nám můžete Vy hráči dát. Tak tomu bylo včera při hře dopředu. Že nám stále nefunguje kvalitní přihrávka, první dotek, čtení hry, tak to my víme a budeme na tom i nadále pracovat. Tady snad jen upozornění, že pracovat hlavně musíte Vy hráči, ne my trenéři. Vy hráči, kteří jste tam včera byli, musíte např. dnes na tréninku tuto zkušenost zúročit tím, že budete tyto činnosti dělat s maximálním nasazením a úsilím. Defenzivní hra nám včera moc nešla. Proto i to hrůzně vypadající skóre. Ale Ti co tam byli ví, že zase tak hrozné to nebylo a mnoho gólů jsme si dali vlastně "SAMI", nebo ne? Tak vidíte...

Opět se budeme opakovat. Máte na to, ale Váš přístup k tréninkovým jednotkám se musí ještě zlepšit tak, abychom si s Alešem připadali na tréninku, jako po většinu času v tomto utkání. Tzn. na 120%. Včerejší unavené tváře a pokora ve Vašich očích svědčí o zlepšeném týmovém přístupu. Nicméně bych to nerad zakřikl.

Sestava:
Drábek, Filák, Jakeš, Kalabus Maxim, Koňařík, Kopřiva, Králík, Kročil, Pala, Palát, Zicha, Zbranek Jakub.

Góly:
1 × Kopřiva, 1 × Zicha, 1 × Kročil.


27
května
21:15
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Klasika posledních týdnů

FC Vsetín - MFK Frýdek-Místek 5:9 (1:3, 1:3, 3:3)

Dnešní utkání se podobalo tomu sobotnímu. Dvě třetiny hledáme recept na soupeře. Když ve třetí na to přijdeme je konec utkání.

To, že jste nesplnili domácí úkol, který jsem Vám cestou z Karviné zadal, svědčí o Vašem přístupu. A tak je to bohužel se vším. Pak se nemůžeme všichni divit, že nedokážete udržet myšlenku, resp. radu, či doporučení, které Vám před každým utkáním, třetinou, střídáním... s Alešem říkáme. Nebylo to první utkání, jenž nám mělo otevřít oči, jak se hraje liga. A stále nic. Ne, ne, ne!!! Nechci si zvyknout na to, že prohráváme tak jednoduše, kdy čtyři hráči z jedenácti, a to dnes brankáře nepočítám, končí s kopanou po svém druhém až třetím střídání!!! To se natrénovat nedá, to už je ve Vašich hlavách. Motivace u některých nepomáhá a působí naopak demotivačně. Jsme s Alešem trenéři a kouči dohromady, ale Vy nám moc nepomáháte. Nehazardujte!!! Zapřemýšlejte nad tím co Vám radíme.

Dnešní pozitiva vidím hlavně v několika nádherných kombinačních akcích, jenž skončily v bráně soupeře. Tak pojďme si je zapamatovat a přenést si je do utkání s Opavou. Ty góly se samy nedají! Vzpomeňte: první třetina se Šumperkem, utkání s Baníkem, třetí třetina v Karviné, ... Těch kvalitních okamžiků je samozřejmě více... Nominace je jasně daná. Do konce sezóny již mnoho utkání nezbývá. Tak jsme s Alešem zvědavi, jak jste schopni s tím pracovat.

Sestava:
Drábek, Filák, Jašek, Juřínek, Kalabus Maxim, Kopřiva, Králík, Kročil, Mičian, Palát, Zicha.

Góly:
1 × Palát, 1 × Juřínek, 1 × Mičian, 1 × Filák, 1 × Králík.


26
května
07:56
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Karviná nám nic nepovolila

FC Vsetín - žáci
MFK Karviná - FC Vsetín 12:5 (5:0, 4:0, 3:3)

Ač jsme na utkání v Karviné odjížděli bez čtyřech hráčů, kteří do základní sestavy bezpochyby patří, mělo to být pro nás trenéry jen potvrzení vzestupného herního projevu i v redukované sestavě našeho širokého kádru.

Ovšem první třetina se nám vůbec nepovedla. Na umělém povrchu nevalné kvality, ale za nádherného slunečného počasí se nám nedařilo nic. Od brankáře až po posledního útočníka. Naši kluci si spletli utkání s tréninkem. Tady to bylo opravdu do očí bijící, jak kluci přistupují k tréninkům, protože hráli na 50%. V druhé třetině jsme se v herních činnostech mírně zlepšili, ale během prvních pěti minut nám soupeř jednoduchými kombinacemi a naším nedůrazem před vlastní branou, resp. nechutí hrát na 100%, nasázel další dva góly. Úplným opakem byla naše "snaha" o zakončení. Nemastné, neslané střely, zívající prázdná braná a nikým neatakující náš hráč... Výsledkem byla rozehra domácího brankáře. Světlé chvilky ve druhé třetině nějaké byly, to přiznávám, ale celkový dojem z prvních dvou třetin byl katastrofální. Třetí třetina se v našem podaní nedá srovnat s předchozími. Kluci jako by byli politi živou vodou a zvedli se během dvaceti minut na pověstných 100%. Odměnou jim bylo vedení 3:0 v této třetině. Ovšem po dvaceti minutách této třetiny se vrátili herně zpět a soupeři povolili tuto třetinu srovnat.

Chybějící hráči? Věk, ve kterém jsou výkony nevyrovnané? Podcenění? Nechuť hrát? Pokora? Tak to jsou otázky, nad kterými musíme my trenéři popřemýšlet do pondělního utkání proti MFK Frýdek-Místek.

Na závěr trochu optimismu. Prvních dvacet minut třetí třetiny nám ukázalo, že i v redukované sestavě jsme byli schopni hrát se sousedem v tabulce. Tak hurá na Frýdek... Snad už budete všichni...

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Lukáš, Jašek, Juřínek, Kopřiva, Králík, Palát, Šíma, Zezula, Zicha.

Góly:
2 × Kopřiva, 1 × Filák, 1 × Králík, 1 × Jašek.

FC Vsetín - žáci

19
května
19:09
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Baník odjíždí bez bodů

FC Vsetín - FC Baník Ostrava 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)

V dnešním nádherném fotbalovém počasí jsme na Tyršovce přivítali kluky z Baníku U11. Po podzimu jsme věděli, že to nebude jednoduché utkání i přesto, že jsou to o rok mladší kluci. Nicméně jsme v 1. třetině nepřipustili hosty z Ostravy více méně k ničemu... Naopak jsme zopakovali 1. třetinu ze Šumperku a vyhráli jsme ji zaslouženě 1:0. Byla radost se na Vás dívat a myslím si, že i rodiče - fans si to pěkně užívali. Výpadek v 2. třetině jsme naštěstí ustáli. Pokyn po druhé třetině byl jasný. Úprk z hřiště do sprch, zchladit hlavy, zapomenout a nechat v kabinách 2. třetinu a připravit se na 3. třetinu. No a ve 3. třetině jsme zopakovali kvalitu z první. Kaňkou na této třetině bylo zranění našeho brankáře, kdy po přehnaném důrazu baníkovského hráče musel Radka vystřídat Dominik. Kluky to ještě více semklo a více než 10 minut jsme Baník nepustili za půlku... Tlačili jsme na 110%. Klobouk dolů a obrovská pochvala pro Vás kluci. Konečně jsme Vás s Alešem viděli po utkání s vyčerpaným výrazem ve tváři a pocitem, že jste nechali na hřišti maximum!!!

Pochvala patří také naším skvělým rodičům, kteří Vás hnali dopředu a byli naším devátým hráčem v poli.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Lukáš, Jakeš, Jašek, Juřínek, Kalabus Maxim, Kročil, Kopřiva, Králík, Kročil, Palát, Šíma, Zicha.

Góly:
1 × Králík, 1 × Juřínek, 1 × Palát


13
května
07:13
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

S lídrem jsme drželi krok pouze 1. třetinu

FC Vsetín - žáci
FK Šumperk - FC Vsetín 14:1 (1:0, 7:0, 6:1)

Hrát s lídrem tabulky není nikdy jednoduché. Většina týmů ze spodní části tabulky jdou v takové situaci na hřiště s pocitem, že už prohrávají minimálně 5:0. Ovšem to dnes nebyl náš případ. Kluci mě velmi potěšili a Ráďa nás držel dlouho ve hře. Ano soupeř neproměnil několik tutovek... Ovšem to, že jsme dlouho odolávali se nedá odepřít. Hra dopředu se jak v 1. třetině, tak po zbytek utkání nějak nedařila. Většinou jsme končili na půlce. Ten rozdíl v kvalitě hráčů Šumperku byl vidět. U všeho byli rychleji, důrazněji. To vše měli podpořeno skvělou komunikací... Radost se na ně dívat. Nás čeká ještě pořádný kus práce. Ale pílí, snahou a úsilím se můžeme postupně propracovávat do horní poloviny tabulky. Určitě máme v týmu na to potenciál. Vždyť jsme v každé třetině předvedli několik pohledných kombinačních akcí. Z jedné z nich se nám podařilo i skórovat.

Ovšem neodpustím si mou klasiku: "Bez práce nejsou koláče"... Přijít na trénink pouze pro čárku za účast je strašně málo. Zkuste si všichni zapamatovat v jaké rychlosti hráči z Šumperku dělali všechny herní činnosti jednotlivce! Myslíte si, že to chytli ze vzduchu nebo se tím od někoho nakazili? Mají to tvrdě vydřené z tréninků! Více k tomu na dnes ve Lhotě.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas, Jakeš, Jašek, Juřínek, Kalabus Maxim, Koňařík, Kopřiva, Králík, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Matěj, Zezula.

Góly:
1 × Kopřiva


05
května
20:19
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Proti Uničovu se ctí

FC Vsetín 2:8 (0:4, 2:3, 0:1)

První třetina "jako přes kopírák" v Přerově s tím rozdílem, že jsem kluky nikterak neúkoloval, aby měli po včerejšku čistou hlavu, ale pouze důrazně upozornil na soupeřova hráče číslo 10, který se dokáže velmi dobře prosadit. Bohužel marně. Jedno, jediné upozornění v kabině na často se opakující způsob založení útoku soupeře, přineslo čtyři góly v naší síti. Jinak nemám k první třetině vůbec žádných výhrad, ba naopak. Bylo tam vše co si tak často opakujeme... Proto musím dnes pouze a jen chválit. Když chválit tak všechny za předvedený kolektivní výkon. Jedno slabé místo v našem týmu ovšem máme. Tím je proměňování vyložených šancí a větší dravost a chuť dát gól před soupeřovou bránou, a jedná se o všechny hráče!!! Ta dravost a orientace před oběma branami, byla dnes potvrzena i před vlastní branou, kdy se soupeřovi hráči dokázali před naší branou prosazovat a dorážet proti bezmocnému Ráďovi...

Pro mě jednoznačně pozitivní informací z tohoto utkání bylo to, že hrát kopanou naši kluci z U12 umí i přes včerejší herní neúspěch na Vsetínském turnaji O pohár hejtmana Zlínského kraje, ke kterému se vracet již nechci a článek psát rozhodně také psát nebudu. Všichni jsme tam byli a viděli, takže není co psát...

Můj velký dík dnes patří všem přítomným rodičům, kteří vytvořili klukům fantastickou atmosféru, která je hnala neúnavně dopředu v celém utkání. Klobouk dolů před Vámi a děkuji.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Adam, Jašek, Juřínek, Kalabus A + M, Koňařík, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek J + M, Zezula, Zicha.

Góly:
1 × Kopřiva, 1 × Zbranek


28
dubna
17:58
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Ohlédnutí za ROBE VALMEZ CUPem

Sestava:
Drábek, Filák, Jašek, Kalabus Maxim, Koňařík, Králík, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula.

Tento dvoudenní víkendový fotbalový maratón byl pro nominované kluky fantastickou příležitostí srovnat se stejně starými hráči klubů z Evropy. 200 minut kopané proti kvalitním soupeřům znamená někdy více než půl roku tréninků, ale jak říkáme, vše máte v hlavě...

V sobotní základní skupině jsme měli za soupeře postupně:
1. FC FOMAT Martin (Slovensko),
2. MFK Vítkovice,
3. 1. SK Prostějov,
4. FK Borac Čačak (Srbsko),
5. FK Viktoria Žižkov,
6. HFK Olomouc.
Prostřední dvě poobědová utkání jsme jednoznačně nezvládli a proto jsme skončili v základní skupině na 5. místě, které nám zaručovalo boje o celkové umístění 17. - 28. místo. Zbylá čtyři utkání jsme odehráli se ctí. Byli jsme s Alešem opravdu na Vás kluci pyšní, ale drobnosti, na kterých postupně pracujeme jsou v kopané zásadní. Pokud se k tomu přidá naše střelecká potence, kdy nejsme schopni vytvořený tlak na soupeře přetavit v gól, tak to dopadá jako včera. Slzy, pláč a ukrývání tváří do dresů. Ovšem to vše součástí naší přípravy nejen do života...

V nedělní skupině jsme měli postupně za soupeře týmy ze Slovenska:
1. MŠK Púchov,
2. FK Dubnica nad Váhom,
3. Juventus Žilina.
Dnešními výkony jsme opravdu nadšeni. Patří Vám kluci obrovský dík za předvedenou hru, bojovnost, důraz, nasazení, úsilí, emotivnost a neoddiskutovatelnou snahu odčinit včerejší zklamání. Ovšem neproměňování vyložených šancí nás stálo boje o vytoužené pomyslné vítězství na nedělním celkovém pořadí. V posledním utkání o celkové 21. až 22. místo se utkání hrané pod naší taktovkou proti klukům z FC Svratka Brno vyvíjelo nepříznivě, dotáhli jsme to k penaltám, které jsme prohráli. Nevadí. Za výkon si zasloužíte pochvalu.

Nejužitečnějším hráčem našeho týmu byl vybrán Maxim. Ještě jednou Ti blahopřejeme Maxi a jsme rádi, že se Ti podařilo vrátit do Tvé loňské formy.

Příští týden o víkendu nás čeká další maratón v podobě domácího turnaje O pohár hejtmana Zlínského turnaje. V neděli mistrovské utkání proti Uničovu. Opět budou nominováni pouze kluci, kteří během týdne přesvědčí o tom, že na to mají a zdravě se o to dokážou poprat. Šanci máte všichni stejnou. Víte jak to chodí! Někdo onemocní, zraní se nebo dá přednost něčemu jinému. Nebýt několika omluvenek z různých důvodů, tak na ROBE CUPu nebyli 3 hráči, jenž nakonec s námi hráli.

Nyní také obrovské poděkování a poklonu všem rodičům za neustálé povzbuzování FC Vsetín. Byl to pro nás náročný, ale krásný víkend plný kopané a neskutečných emocí okořeněných radostnými, ale i smutnými chvilkami.

Trenéři Aleš s Tomášem

Pro statistiky:
http://www.valmezcup.cz/ - rozlosování
https://www.facebook.com/valmezcup/?epa=SEARCH_BOX - výsledky


21
dubna
20:32
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Jako na houpačce...

1. FC Viktorie Přerov - FC Vsetín 3:12 (2:3, 0:4, 1:5)

U dnešního hodnocení nevím jak začít...

První třetinu bych mohl popsat jako naši klasiku posledních týdnů. Rozdání úkolů v kabině, zopakování si jich před utkáním a výsledkem byl nemastný a neslaný výkon. Ještě kluci, že Vás rodiče z tribun vydatně "podporovali", protože já už na to nemám sílu. Pokolikáté to opakuji? Nasazení, úsilí a důraz, to musíte mít v hlavách a v srdci. Ostatní se dá tréninkem zlepšovat! Chuť některých z Vás udělat rychlejší krok navíc pro sebe a nedej bože pro spoluhráče? Proč? Protože kopaná je "kolektivní" sport!!!

Druhá a třetí třetina byla k nepoznání od první. Ač jsem nikdy za dobu mého krátkého působení ve Vsetíně nechtěl a ani nemusel zvedat hlas, tak dnes už jsem to neustál a musel jsem ho zvednout. Opravdu netuším co se Vám odehrávalo, resp. odehrává v hlavách. Doufám, že rodiče zaslechli aspoň kousek... Všichni si musíme uvědomit, že hrajeme žákovskou ligu! Někteří to stále, ale nedokážou uchopit. Možná až nebudou v nominacích na ligová utkání figurovat častěji, tak to pochopí, že to není automatické, ale za odměnu. Nasazení, úsilí a důraz považujeme za standard, a někdy si s Alešem už připadáme trapně, když to stále před našimi hráči omíláme dokola při každé situaci...

Pro některé bude tento týden kratší, pro některé delší. V úterý hrají nominovaní kluci mistrovská utkání v okresním přeboru a v sobotu se s vybranými hráči podíváme na turnaj ROBE VALMEZ CUP.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Lukáš, Filgas Adam, Jakeš, Jašek, Králík, Juřínek, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zezula, Zicha.

Góly:
4 × Juřínek, 3 × Jakeš, 2 × Kopřiva, 1 × Palát, 1 × Kročil, 1 × Filgas Adam,


17
dubna
20:10
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Vezeme si debakl!!!

FK FOTBAL Třinec - FC Vsetín 14:0 (4:0, 7:0, 3:0)

Dnešní "výlet" do Třince má hořkou příchuť. Herní propad se projevil na plné čáře. Toto utkání mělo nám trenérům sloužit jako poslední ostrý test před turnaji, které nás v dalších čtrnácti dnech čekají. V tomto testu obstálo, s přimhouřením obou očí, tak 8 z 15 hráčů. Před utkáním si říkáme jasné úkoly, jenž vyplynuly z předchozího utkání s Hlučínem, které jsme si společně prošli na videu v rámci úterního tréninku. Ovšem to co vidíme dnes, je naprosto stejné jako v neděli. První dotek, přihrávka, komunikace, zakončení, nasazení, úsilí a důraz, tak to se dnes na krásně připraveném hřišti Na Borku "vyskytovalo" snad až v třetí třetině. Opravdu kluci přestáváme tomu rozumět. Na vše přikyvujete, že rozumíte, ale opak je pravdou. A tady se opět musíme připomenout, že vše je o Vašem přístupu! Pokud prohraji takovým způsobem, tak se za to musím stydět a nést si svou odpovědnost. S Alešem jsme ihned po utkání, na některých z Vás, viděli i slzy a zklamání, ale někteří se chovali ihned po té, ale i v autobuse jako mistři světa. Chlapci moji zlatí chybí Vám jedna ctnost a tou je "POKORA". Tečkou za vším byl můj dotaz směrem k Vám po utkání, kdy jsem Vás v kabině vyzval k tomu, aby jste se dohodli, zdali uděláme ve čtvrtek trénink. Z patnácti přítomných chtělo trénovat pouze osm. Trénink? Proč? Je to systematická příprava organismu na zátěž! A to nejen fyzická! Bez tréninku to opravdu na žákovskou ligu nepůjde. Ovšem pravidelný trénink čehokoliv je pouze jeden z aspektů jak být úspěšný na hřišti a v životě...

Nechám Vás i rodiče se zamyslet...

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Lukáš, Jakeš, Jašek, Králík, Juřínek, Kalabus Maxim, Kalabus Adam, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zezula, Zicha.


14
dubna
19:16
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Opět jsme dostali direkt

FC Vsetín - FC Hlučín 4:7 (2:4, 0:1, 2:2)

K dnešnímu utkání mohu pouze říct to, že úspěšnost proměňování šancí byla 10% : 90%. Herně se stále držíme na kvalitní úrovni, ale pokud si řekneme před utkáním jasné úkoly, které v tréninkovém procesu děláte na výbornou se 100% nasazením a úsilím a v utkání se potýkáme s 50% a méně, tak potom musím konstatovat, že tomu nerozumím... Vše si probereme po tréninku i s nominací na středeční utkání v Třinci. Jen snad doufám, že aspoň jeden brankář bude k dispozici.

Prohlédněte si povinně video a v úterý na tréninku. Mám za sebou 1. třetinu a poznámek mnoho...

Sestava:
Drábek, Zicha, Jašek, Kalabus M., Juřínek, Kročil, Kopřiva, Filák, Zezula, Filgas L., Králík, Jakeš, Mičian.

Góly:
1 × Kopřiva, 1 × Zezula, 1 × Mičian, 1 × Kalabus.


10
dubna
21:37
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Dvě třetiny na výbornou...

FC Vsetín - MFK Vítkovice 1:11 (1:1, 0:2, 0:8)

Dnes jsme chtěli v domácím prostředí potvrdit blýskání se na lepší fotbalové časy a navázat tak na famózní výkon z poslední třetiny v Olomouci. Tady opravdu patří klukům obrovská poklona a klobouk dolů. I bez Jirky a Kuby jsme byli první dvě třetiny více než vyrovnaný tým soupeřovým hráčům z Vítkovic. Neproměněná penalta, několik neproměněných vyložených šancí a "školácké chyby" nás postupně srážely k zemi. Třetí třetina byla toho jen logickým důsledkem. I přesto si myslím, že jsme dnes zanechali za sebou na hřišti kvalitně odvedenou práci a nasadili soupeřům několik brouků v hlavě pro další měření sil. V třetí třetině nám opravdu chyběly síly, sebevědomí, které jdou ruku v ruce s hráči výše uvedenými - Jirka a Kuba. Právě tito dva hráči by ve třetí třetině byli nesmírně platní, ale bohužel...

Kluci skutečně se nemáte dnes za co stydět. Pevně věřím, že se nám to už letos společně podaří v neděli proti Hlučínu.

Zítra trénink na Pod Pecníkem od 17:30 hodin!!! Jdeme dál!!!

Sestava:
Šíma, Zicha, Kalabus M., Juřínek, Kročil, Kopřiva, Filák, Zezula, Filgas L., Drábek, Králík, Jakeš.

Góly:
1 × Filák.


07
dubna
17:50
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

ŽE BY SE BLÝSKALO NA LEPŠÍ ČASY?

HFK Olomouc - FC Vsetín 6:5 (2:1, 4:0, 0:4)

Za ideálních fotbalových podmínek jsme odehráli druhé mistrovské utkání na jaře. Po předvedené hře proti Hranicím v minulém týdnu jsem dnes přizval Kubu a Jirku hrající za U13 a zredukoval celkový počet hráčů v týmu. "Kdyby" dnes nebylo deseti minutového výpadku ve druhé třetině, byl by celkový dojem z dnešního utkání o něco lepší než výborný. Kluci předváděli moderní kopanou založenou na dovednostech, které střídaly jednoduché kombinace zakončené míčem v soupeřově bráně. Škoda páru neproměněných šancí, jenž nás mohou trochu mrzet. Ale co už. Ve středu vyzveme hráče Vítkovic. Bude to opět kvalitní soupeř, který bere kopanou také od podlahy. Všichni naši hráči by si měli z dnešního utkání přenést zkušenost, že i proti hráčům hrajícím za hranou povolených zákroků, se dá fotbalově prosadit a dominovat. Chce to jen se nebát a ukázat všem, že "My Vsetínské srdce máme, soupeřům se nevzdáváme,...". No prostě třetí třetina byla "FAMÓZNÍ". Myslím si, že cca 2 minuty nastavení by nám zajistilo minimálně remízku...

Zítra trénink na TYRŠOVCE od 16:00 hodin!!!

Sestava:
Šíma, Zicha, Kalabus M., Juřínek, Kročil, Kopřiva, Filák, Zezula, Filgas L., Drábek, Koňařík, Zbranek Kuba.

3 × Zbranek Kuba, 1 × Kopřiva, 1 × Drábek.


04
dubna
20:05
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Triangl s OFS Vsetín a OFS Ostrava

V krásném fotbalovém počasí jsme dnes Pod Pecníkem přivítali výběry okresů Vsetín a Ostrava. V těchto přátelských utkáních jsme měli možnost posoudit kvality hráčů hrající okresní a krajské soutěže. Oba týmy výběrů byly postaveny velmi kvalitně a byly více než optimální soupeř před mistrovským utkáním proti HFK Olomouc.

1. utkání jsme hráli na dvou hřištích bez střídání 2 × 25 minut.
2. utkání jsme hráli se dvěma sedmičkami 2 × 25 minut.

Vzhledem k tomu, že dnes nešlo z našeho pohledu o výsledky, tak musím konstatovat, že dvě odehraná utkání nám pomohla s rozhodováním při výběru optimální sestavy na nedělní utkání do Olomouce.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Hajda, Jakeš, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kopřiva, Králík, Kročil, Palát, Šíma, Zezula, Zicha.


31
března
17:17
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

První jarní prohra mrzí

FC Vsetín - SK Hranice 4:6 (3:2, 0:2, 1:2)

V dnešním krásném fotbalovém počasí jsme se všichni těšili, že předvedeme to, co jsme celou zimu trénovali a zkoušeli v přátelských utkáních. I přesto, že nám chybí čtyři kvalitní hráči, kteří jsou nemocní a dva hrají za nulašestky, jsme byli před utkáním přesvědčeni o našem vítězství. Vše tomu nasvědčovalo. Nálada byla skvělá, bojovná a odhodlaná se poprat o první jarní body. I první třetina nebyla gólově špatná. Ovšem začaly se jasně projevovat naše slabiny, které ve zbývajících dvou třetinách podtrhlo nasazení a úsilí. O Vsetínském srdci ani nemluvím. Kluci z Hranic byli ve všech soubojích důraznější, tvrdší a tudíž vítězové. Když bych to měl shrnout, tak jsme byli nebezpeční více před vlastní brankou. Dopředu = 0. Nahrávka prach bídná, první dotek žádný... Ani nemám sílu pokračovat tady na stránkách. Vše si řekneme zítra. Do příštího mistrovského utkání máme 4 TJ. Tak jsem zvědav na přístup Vás, našich hráčů, k těmto tréninkovým jednotkám.

Sestava:
Šíma, Hajda, Jašek, Zicha, Kalabus M., Juřínek, Filák, Zezula, Palát, Kalabus A., Filgas L., Filgas A., Králík, Jakeš, Mičian.

Góly:
1 × Filgas A., 1 × Jakeš, 1 × Filák, 1 × Palát.


24
března
19:26
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Poslední přátelská utkání

FC FASTAV Zlín U11- FC Vsetín, FC Vsetín - Tj Sokol Jarcová

K posledním dvěma přípravným přátelským utkáním jsme v pátek zajeli do Zlína a v neděli jsme doma změřili síly s Jarcovou.

Obě utkání sloužila k posledním testům a zkouškám, které budou pro nás trenéry také odrazovým můstkem do jarní části rozjeté sezóny 2018/2019. V obou utkáních jsme střídali většinu hráčů na různých postech. To páteční nám mělo pomoci k zjištění, jak na tom kluci jsou z hlediska dovedností, to nedělní z hlediska kondiční. V obou utkáních bylo vidět nasazení, úsilí a snahu. V tom pátečním se nám ovšem nepodařilo to, co jsme si dali za cíl. Ať chcete, nebo ne, proti o rok mladším hráčům, byť z FC FASTAV Zlín, bychom neměli mít až takový problém dát branku... To nedělní utkání bylo hráno z větší části na dvou hřištích. Na jednom hřišti jsme hráli proti o rok starším a na druhém proti stejně starým. Za nedělní utkání patří všem klukům můj obdiv za to, jak se poprali s takovou porcí odehraných minut. Dalo by se říct, že to bylo o pevné vůli*, která byla okořeněna řadou pohledných akcí, kombinací a gólů. Opět, ale pomálu...

Proto se v pondělí odreagujeme na bazénu, v týdnu dokončíme kontrolní testy a hurá na Hranice, se kterými v neděli od 10:00 hodin sehrajeme 1. domácí jarní mistrovské utkání.

* hráli jsme 3 x 20 minut bez střídání + 1 × 40.

Sestava Pá, Ne:
Dobeš, Filák, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Hajda, Králík, Jašek, Jakeš, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kopřiva, Palát, Šíma, Zezula, Zicha.


16
března
22:16
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Přátelák s FC FASTAV Zlín U12

FC Vsetín - žáci
FC FASTAV Zlín - FC Vsetín

K šestému přátelskému utkání jsme dnes zajeli opět do Zlína, ale tentokrát nás čekaly U12.


Dnešní výzva byla opravdu optimální. Hráli jsme na dvou hřištích 3 × 30 minut s jedním, resp. dvěma střídajícími. Opět jsme se střídali v brance, takže všichni hráči si i zachytali. Co k tomuto dvojutkání dodat? Nic, jen snad velkou pochvalu a obdiv kluci, a to proto, že jste vydrželi hrát celých 90 minut v takovém tempu a být víceméně vyrovnaným soupeřem Zlínským U12. Že nás míč občas neposlouchal, tak to ještě doladíme, ne? Pro mě byla hlavní odměnou Vaše zlepšující se komunikace, zajišťování a organizace hry. Dnes nechybělo ani nasazení a ani úsilí.

Pobavil mě jeden z nejmenovaných kolemjdoucích trenérů Zlína, když se mě zeptal: "Kde jste ... nabrali tolik hráčů?". Byl to krásný pohled, když na obou hřištích hrají paralelně ročníky 2007 FC Vsetína se stejně starými hráči Zlína. A to nám ještě chyběli 2 hráči + 2 brankáři. To bychom byli určitě ještě vyrovnanější... ;-)))

Sestava:
Dobeš, Drábek, Filák, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Jašek, Jakeš, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Koňařík, Kopřiva, Palát, Ptáček, Svoboda, Zbranek Jakub, Zbranek Matěj, Zezula, Zicha.


14
března
19:36
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Hra bez brankáře klukům prospěla

FC Vsetín - žáci
JISKRA Staré Město - FC Vsetín 2:10

K pátému přátelskému utkání jsme dnes zajeli do Valašského Meziříčí, kde má soustředění tým mladších žáků ze Starého Města. S tímto soupeřem jsme hráli již před měsícem a byli jsme s Alešem zvědavi, jak k tomuto utkání přistoupí hlavně naši hráči, kteří dostali jasné pokyny a úkoly, jenž se neustále opakují a také neustále neplní, resp. neplnily...

Dnes je hodnocení prosté a velmi jednoduché. Pochvala patří všem rovným dílem. Zvláštností tohoto utkání bylo to, že se v bráně postupně vystřídali všichni hráči, protože jsme dnes neměli ani jednoho brankáře.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Adam, Filgas Lukáš, Jašek, Jakeš, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kopřiva, Králík, Kročil, Palát, Svoboda, Zbranek, Zicha.

Góly:
3 × Jakeš, 2 × Kopřiva, 1 × Filák, 1 × Kalabus Maxim, 1 × Kročil, 1 × Juřínek, 1 × Palát.


10
března
06:56
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Přátelák s FC FASTAV Zlín U11

FC Vsetín - žáci
FC FASTAV Zlín U11 - FC Vsetín 5:4

K pořadí už čtvrtému přátelskému utkání zajíždíme dnes do Zlína, kde s místními U11 změříme síly.

Hodnocení dnešního utkání je velmi jednoduché. Nepochopení úkolů a u některých i hry samotné. Organizace hry místy připomínala chaos. Z výkonu celého týmu jako celku jsem byl zklamán. Spočítal bych na prstech jedné ruky hráče, kteří by měli příští týden jet na utkání do Zlína proti U12. Po doplnění Konyho a Kuby, jenž hrají za U13, jsme kompletní. Ovšem z jednou sedmičkou hrát proti Zlínským U12 je naprostý nesmysl. Tady se budu opakovat, ale našim hráčům pořád chybí větší sebevědomí, důraz (hra tělem), rychlost provedení dovedností, na které jsem poukazoval při prvním přátelském utkání se Slováckem. Proto jsme se v trénincích na to zaměřili. Většina kluků pochopila, že bez tréninku to v lize nepůjde. Ovšem trénink je jen jedna z mnoha podmínek, které musíte plnit. Tou další je Váš přístup na tréninku samotném. Řada z Vás to bere tak, že jsem byl na tréninku a mám splněno. Bohužel tomu tak není... Tady narážím na přístup kluků v tréninku. Ano, kdyby kluci přišli a řekli: "Tréňo, včera a dnes jsem zpevňoval tělo ve vlastní volném čase.", tak si řeknete, že to myslí se sportem vážně. Opak je pravdou. A potvrzuje to situace, kdy neustále opakujeme stejné cviky, ovšem při pohledu na kluky se mi chce plakat a to musím zmínit i to, že cviky několikrát dostali jako odkaz na youtube za účelem nastudování techniky. Ligové kluby mají velký náskok před námi v možnosti, kterou my nemáme, a tou je celotýdenní program v rámci výuky na základní škole orientované pro všeobecný rozvoj sportu. Pokud si to naši kluci neuvědomí, a tady potřebuji pomoc Vás rodičů, nemůžeme se srovnávat ani s o rok mladšími hráči Zlína. 80% prohraných osobních soubojů, rychlost provedení dovedností a všeobecný fotbalový přehled, tak to jsou ty rozdíly, které nás sráží do kolen. Přitom je na každém tréninku pozitivně motivujeme, koučujeme a nabádáme tak, aby vše dělali jako v utkání, tzn. na 100%. Smích, nesoustředěnost a podceňování situace, tak to jsou naše postřehy k několika hráčům. Asi to děláme špatně. Zítra v pondělí se musíme s kluky před tréninkem dohodnout, zdali chtějí hrát ligu, nebo okres. Podle toho je rozdělíme do skupin a budeme k ním mít podle toho i nároky. Velké turnaje, jenž nás letos na jaře čekají se nedají hrát s jednou sedmičkou. Čeká nás opravdu ještě hodně práce!!!

Takže zítra v plné polní a jdeme do toho. Tento týden hrajeme dvě přátelská utkání, která nám ukážou změnu nebo stagnaci.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Adam, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam + Maxim, Kročil, Palát, Svoboda, Zezula, Zicha, Dobeš.

Góly:
1 × Drábek, 1 × Filák, 1 × Kročil, 1 × vlastní.

Počet přístupů
od prosince 2012

1226781

Počítadlo