otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Pondělí 20. listopadu 2017      Svátek slaví Nikola     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 05.11 2017
Plán PLOCH - 48.týden (27.11 - 3.12.)

Vloženo: 02.11 2017
Plán PLOCH - 47.týden (20. - 26.11.)

Vloženo: 02.08 2017
PLÁN UTKÁNÍ FC VSETÍN

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

test
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


13
listopadu
12:21
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Čeká nás tvrdá zimní práce.

Možná moje hodnocení posledního zápasu bude pro někoho překvapením, možná ne. Po třech relativně lehkých přátelácích přichází tvrdá realita a to mistrovský zápas s Hlučínem.
Zápas jsme začali tak jak končily předešlé mistráky. V páté minutě prohráváme 1:0 po srážce dvou našich hráčů a tímto způsobem bych mohl popisovat skoro celé utkání. Ale já přeskočím do třetí třetiny kde kluci konečně pochopili že je jich na hřišti 7+1 a makat musejí všichni a né spoléhat že to za ně někdo uhraje nebo že se soupeř porazí sám. Přidali na důrazu na pohybu a k tomu když se jim povedla nějaká klička(dovednost) rázem se na to dalo dívat. A troufnu si říct že jsme měli v této třetině víc ze hry a byli lepší. Akce Nogol - Helis - Hajda byla nejhezčí z celého utkání i když neskončila gólem ukázala jak je fotbal krásný i v jednoduchosti. Tuto třetinu jsme 2:1 vyhráli a věřím že se máme od čeho odrazit aby na jaře bylo výher mnohem víc.
Vsetín - Hlučín 3:11 (0:5,1:5,2:1) branky Zbranek, Helis, Mezihorák


10
listopadu
16:45
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

U-11 a U12 přátelák

Čekal jsem že Aleš napíše hodnocení a já napíšu OK. :-))
Třetí náš přátelák jsme si během pauzy zahráli s našima U11.
jsem za to strašně rád , že jsem měl další možnost poznat kluky
Jak k přístupu k utkání tak osobně, byl jsem překvapen že i tyto kluky zajimá co dělám a pod. Stručně k samotnému utkání škoda že U11 měli tolik respektu ale chápu je. Vyzkoušeli jsme si nové herní situace na kterých chci pracovat a doufám, že se mi to podaří. Hráli jsme3 třetiny 25+25+20 a šlo vidět jak jsou už mladší kluci unaveni. Poslední třetinu jsme si vyzkoušeli v 6, v rozestavení 2 - 3 - 1 + golman a jsem rád že jsme to zvládli i za radu ať si to takhle zkusím.Celkem výsledek 12:2 Branky: Zbranek 4, Urban2, Švagera 1, Kafu 2, Go 1, Mara 1, Jakub M 1,
Třetiny: 4:0, 5:1, 3:1


02
listopadu
22:47
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Ratiboř

PŘÁTELÁK RATIBOŘ
Tyhle dva týmy jsem k přátelákům vybral záměrně, Jablůnku a Ratiboř znám je výborně. Čekal jsem, jak se kluci proti nim budou prosazovat.
Celkově velké zklamání. Dnes jsme měli všechny kluky mohli ukázat co umí své přednosti a svůj přístup k fotbalu. Mám kluky necelý měsíc a já jsem hodně zklamaný. Proto chci apelovat na rodiče „KLUCI HRAJÍ 1 LIGU“ není to už fotbalový kroužek. Někteří kluci to opravdu jako kroužek mají a nemůže to tak fungovat!
Tak k dnešnímu zápasu. Jsem strašně rád , že Ratiboř nehrál jen výkopy a nákopy, ať se toho dál drží. Jen jsem čekal, že my toho budeme víc využívat . Celkově: měli jsme krásné kombinace které končily vyloženými šanci bez golu. Spíše jsme se prosazovali individuálně. Viděl jsem u některých kluků skvělé dovednosti a u některých jsem to ani nečekal jen tak dál, ale jestli chceme pracovat dál, máme hodně na čem pracovat.
Za Ratiboř hrála nejlepší 2007 v okrese ať je brzy na Vsetíně i s jednou 2006.
A proto znovu, HRAJEME 1 LIGU, PŘÍSTUP VŠECH BUDE JAK K 1 LIZE!
Výsledek: 9:4 Branky: Jiří 2, Dominik 3, GO 2, Tom Helis 1, Pišta 1


26
října
20:11
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Přátelák Jablůnka

Dnešní přátelské utkání s Jablůnkou mi přineslo možnost vidět kluky kdy nehrají pod neustálým tlakem. Viděl jsem jak se dokážou vypořádat s dovednostmi 1 na 1 jak dokáží hrát kombinačně a další osobní dovednosti i přístup k fotbalu.
Jak se mi potvrdilo, jsou to ještě děti a musíme to tak brát. Dokážou některé situace vyřešit bravůrně a jindy až neuvěřitelně lajdácky :-).
Musím říct,že i za Jablůnku hráli někteři velice šikovní kluci.
Takže Hráli jsme 20+20+20+15 s výsledkem 14:3. Branky: Ondra Š. 3
Adam F. 3, Nogol 1, Hajda 1, Zbranek 1, Koňařík 1, Vráblík 1, Go 1, Jirka 2.
Příští týden nás čeká ve čtvrtek Ratiboř, už se těším na jejich nakopávanou:-)).


24
října
21:35
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Kolektiv

Včera super trénink s nohejbalem dnes bazén snad budete super parta.


22
října
19:06
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Prohra díky neschopnosti některých hráčů.


Tvrdý drsný nadpis, ale ne jen realita. Tým jako Hranice musíme porážet rozdílem třídy, ale sráží nás neskutečné individuální chyby některých hráčů, které u některých pramení z menších individuálních schopností, ale pro mne horší a to přístup některých hráčů, pro které LIGA nic neznamená. Pokud to nezmění můžou hrát od jara okres za r.2007 U-11.
Ale popořádku, v první třetině kluci vedou 1–0 třetina však končí 1–1. Ukazujeme, že jsme daleko lepší na míči a projev týmu vypadá dost dobře. I do druhé třetiny vstupujeme dobře a po skvělém individuálním průniku Dominika, proměňuje Jakub PK. Vedeme 2-1 a pro nás rozhodující část utkání. Nedáváme 5-6 tutových šancí! Poté začínají být kluci nervózní opět kupí individuální chyby které soupeř trestá a druhá třetina končí 1-3.Ve třetí už tradičně hodně kluků hlavu dole k tomu už hodně těžký terén a třetina končí 2-4. Měli jsme dnes hodně krásných akcí, které neskončily góly je to škoda. Dnes jsem ještě nepsal jména u kluků co chybovali příště už budu. Na šance 20-10 na góly 4-8.
Branky: Cabras, Zbranek, Šafařík, Koňařík. Třetiny: 1-1, 1-3, 2-4 celkem: 4-8 trenér: Petr Nogol


14
října
20:10
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

NAKOPÁVANÁ VÍTĚZÍ NAD FOTBALEM

Dnes prostě smůla anebo jen štěstí na druhé straně. Tak popořádku. Kluci vstoupili do zápasu skvěle ujímáme se vedení a jsme opravdu lepší. Soupeř otáčí dvěma slepenými góly. Po přestávce přidávají 3 gól a prohráváme 3-1. Jenže kluci zabírají na vyšší otáčky srovnávají na 3-3 a zdá se že tento zápas strhnou už na svojí stranu. 8-10 minut soupeř nepřejde naší půlku a čekáme na další góly které do konce druhé třetiny nepřišly. Škoda tady jsme mohli definitivně zápas zlomit. Ve třetí části místo proměněných šancí si dáváme vlastní branky. Je to škoda a prohráváme 6-4. Dali jsme taky 6 branek a minimálně ta Davida Dobeše platit určitě měla.
Branky: Zbranek 3, Švagera 1


08
října
17:58
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Třinec rovná se binec.

Proč tento titulek? Pro mne hodně těžké hodnocení víc než polovinu kluků vidím hrát poprvé.

Věděl jsem, že nás čeká jeden s nejlepších týmů v soutěži, ale vůbec výsledek neodpovídal průběhu utkání. V první třetině si po individuálních chybách dáváme 4 góly zbytečně sami. A třetina končí 0-5. Ve 2 se individuálně sice zlepšujeme ale je hodně podobná té první. A výsledkově ještě hůř 0-7. Snažíme se klukům vysvětlit, že soupeř opravdu není natolik kvalitní a že se s ním dá hrát. Někteří kluci to pochopili a ještě vylepšují svůj výkon, celý tým je za to odměněn alespoň 2 brankami v síti soupeře. Viděl jsem velice šikovné kluky, ale i takové kteří se musí snažit opravdu víc.

Branky: Tom Hajda,Mezihorák Jakub
Třetiny: 0-5; 0-7; 2-5
Výsledek : 2-17


05
října
15:13
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Říha

AKTUALITY U12 : ZMĚNA TRENÉRA

Vážení rodiče a hráči z týmu trenéra Burši. Z rodinných důvodů musel trenér Burša v tento moment přerušit trénování. Přejeme brzký návrat mezi nás.
Ročníky 2006 přebere trenér Nogol. Dnes povedou trénink trenéři Roman Dobeš a Radim Hudcovský. V neděli při zápase již bude koučovat trenér Nogol, kterého kluci už také znají.
Kontakt :
Petr Nogol 737333138
nogolpetr@seznam.cz


01
října
07:20
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

V dalekém Šumperku prohra!

Fk Šumperk:Fc Vsetín 15:4

Branky:Mezihorák,Helis,Jakubkovič 2

Dnes jsme zajížděli k dalšímu mistrovskému zápasu do dalekého Šumperka!Po dvou vyhraných zápasech jsme opět narazili!Kluci z Šumperka byli urostlí a velmi důrazní a my si s tím v první třetině nedokážeme vůbec poradit a po 10.minutách prohráváme 5:0.Zbytek třetiny se nese ve stejném duchu a prohrávámejí 9:1!O přestávce jsme si vysvětlili,že naši kluci musí změnit přístup.Do druhé třetiny nastoupil náš tým jako vyměněný.Kluci začali více bojovat a bylo to znát a druhà třetina končí 1:1.Třetí třetinu vydržíme se soupeŕem hrát je chvíli,pak nám došly síly a proto ji prohráváme 5:2!!


24
záři
21:26
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Druhé vítězství v řadě :-)

Po minulé vítězství v Přerově jsme potřebovali potvrdit body ji doma proti soupeři HFK Olomouc!!A to se nám taky povedlo :-) Od začátku zápasu byl na hřisti jen jeden fotbalovější tým a to tým Fc Vsetín!Dnes jsme museli využít na zápas umělku pod Penikem,ale nijak nám to nevadilo :-) Kluci na hřisti kombinovali,zakončovali,mluvili,povzbuzovali se,bojovali,proště správný přístup,který k fotbalu patří!!Dneska kluky musím pochvàlit,co na hřišti předvedli :-) Párkrát byli oceněni potleskem rodičů a diváků v ochozech!!V dalším kole zajíždíme do dalekého Šumperka!!

Fc Vsetín:HFK Olomouc 10:4

Branky-Kopřiva 2,Adamec,Helis 2,Švagera 3,Cabras2


16
záři
12:15
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Zasloužené vítězství!

Dnes jsme hráli další ligové kolo v Přerově a konečně jsme to zlomili a vyhráli!!Dneska jsme byli lepší ve všech směrech-kombinace krásné,bojovnost,koncovka a proto kluci zaslouží za dnešek pochvalu!! Po sérii silných soupeřu jsme narazilo na vyrovnaného soupeře se kterým se zatím můžeme rovnat a porazit ho!A to se taky dneska potvrdilo!!Škoda že jsme neproměnili více šancí,výsledek by mohl být větší!!Ale výhru bereme všemi deseti :-) :-)!Další ligové kolo nás čeká v neděli s HFK Olomouc a je potřeba potvrdit body z venku i doma!

1.Fc Přerov:Fc Vsetín 4:7

Branky:Adamec 2,Helis 2,Urban 2,Kopřiva


13
záři
20:20
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Opět bez vztřeleného gólo!!!

Dnes jsme se zase přesvědčili,že pomýšlet na lepší výsledek se bez gólu prostě nedá!!Dnes jsme měli za soupeře Mfk Frýdek Místek!Soupeřovi jsme dnes byli vyrovnaným protivníkem,ji když výsledek tomu neodpovídá!Šancí jsme zase měli mnoho,ale žádnou jsme nedokázali proměnit v branku,naopak zase soupeřovi branky darujeme!!!To se pořád opakuje v každém zápase,jen čekám kdy ji nám tak lechko ty branky daruje!!Ale jinak dnešek klukům docela šel...,pohledné akce,koncovka,trošku mluvení na hřišti,přihrávky a radost ze hry tam dneska byla vidět!Je potřeba konečně zabrat a zkusit porazit dalšího soupeře!Možnost bude hned v sobotu,kdy zajíždíme do Přerova!

Fc Vsetín:MFK Frýdek Místek 13:0


10
záři
13:54
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Prohra s Sšk Bílovec

Dnes jsme měli za soupeře Sšk Bílovec,naivně jsem si myslel,že by to mohl být tým k poražení!!Naši někteří hráči jakoby na hřišti ani nebyli!!Takhle se fotbal hrát nedá,soupeřovi darujeme skoro každý gól po našich hloupých chybách,které se opakují každý zápas!!!Na druhou stranu si nedokážeme poradit ani s těma největšima šancema a dát s nich branky!!Jsou na hřišti hráči co mají takových šancí třeba 5!!Dnešní pokyny kluci vůbec nechtěli plnit!!Na hřišti mezi sebou vůbec nemluví,všechno řešili špatně!Ale jen špatné věci tam nebyly!Našly se tam ji pěkné akce,třeba při našem vztřelené brance!!Ale musí tam být takových akci za 90 minut vic!!Další ligové kolo máme ve středu,kdy hostíme Mfk Frýdek Místek!

Fc Vsetín:Sšk Bìlovec 14:1,branka Kopřiva


06
záři
20:23
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Prohra s výběrem ofs Vsetin U12

FC Vsetín - žáci
Ofs Vsetín:Fc Vsetín 13:5
Branky:Cabras,Mezihorák,Zbranek,Koňařík 2


02
záři
20:56
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Další ligová prohra v Karviné

Dnes dopoledne jsme hráli v Karviné a opět se potvrdilo,že s ligovýma mančaftama se prostě rovnat ještě nemůžem!!Jak Opava,Vítkovice ji teđ Karviná jsou prostě ve všem někde jinde!!Dnes kluci na umělé trávě bojovali,snažili jsme se to soupeřovi trochu znepříjemnit a v některých fázich zápasu jsme klukům z Karviné dělali problémy,škoda těch neproměněných šancí,kterých zase bylo dost, ale ta koncovka nás trápi!Kdybychom je proměnili mohl být výsledek lepší a přijatelnější!!

MFK Karviná:Fc Vsetín 19:3 branky Švagera 2,Helis


30
srpna
18:57
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Vysoká prohra ve Vítkovicích :-)

Dnes jsme měli za soupeře Vítkovice a schytali jsme debakl!Se soupeřem jsme vydrželi hrát jen prvních 15.minut,pak už byly na hřišti jen Vítkovice!Kluci zaostávali ve všem-bojovnost,fotbalovost,nasazení a dovednosti!Nedokázali jsme vstřelit ani čestný gól,i když nějaké šance jsme si vypracovali!V dalším zápase zajíždíme v sobotu do Karviné!

Mfk Vítkovice:Fc Vsetín 24:0


27
srpna
13:01
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Aktuality

V dnešním horkém dopoledni jsme přivítali na domacím stadionu na Tyršovce tým Fc Baník Ostrava! Začátek zápasu na vyšel a brzy jsme se dostali do vedení!Ale soupeř odpověděl rychle a bylo srovnáno!Ji tak jsme dokazali jestě dát gól na 2:1!Nakonec poločas skončil 2:2!Druhý poločas nam docela vyšel ,kdy jsme mohli soupeřovi odskočit na větší golový rozdíl,ale to se nestalo! Naopak jsme zase darovali goly,po naších strašlivých chybách v obraně a v braně!Třetí poločas,už klukům došly síly a nedokázali se do zápasu vrátit!!Ale ji tak, za přístup a bojovnost kluky chválim!! Další zápas nás čeka ve středu 30.8,kdy zajíždíme di Vitkovic!

Fc Vsetin: Fc Baník Ostava 7:12, branky Kopřiva 2,Konečný,Švagera,Jakubkovič 3


23
srpna
21:27
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Premiérová výhra v lize!

Dnes jsme zajížděli do sousedního Valašského Mezříčí!Kluci si potřebovali vylepšit reputaci po minulém kole! To se taky povedlo,už v po prvním poločase jsme vedli a vedení jsme si udrželi,až do konce zápasu! Škoda těch neproměněných šancí,ale na to se zaměřime v treninkovém procesu :-) A ještě těch zbytečných obdržených gólu v posledních 5 minutách,kdy jsme soupeřovi dovolili dát 3 branky po našich zbytečných chybách!!Jinak kluci zaslouží za dnešek pochvalu!!V další utkaní se střetneme v neděli s týmem Fc Baník Ostrava! Začátek 10.00

Tj Valašske Mezříčí:Fc Vsetin 6:11,branky Jakubkovič 5,Kopřiva 2,Juřínek,Zbranek,Cabras,Švagera21
července
21:09
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Antonín Burša

Aktuality

Zdravím všechny rodiče :-) Jmenuji se Antonín Burša a jsem trenérem vaší kategorie U12!!Omluvenky z tréninku,zapasu nebo dotazy na mob.čísle 773 281 606,nebo email burine10@seznam.cz!S pozdravem trenér :-)

Počet přístupů
od prosince 2012

601371

Počítadlo