otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Pondělí 20. srpna 2018      Svátek slaví Bernard     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 19.08 2018
Plán PLOCH - 36.týden (3. - 9.9.)

Vloženo: 17.08 2018
Plán PLOCH - 35.týden (27.8. - 2.9.)

Vloženo: 08.08 2018
Plán PLOCH - 34.týden (20. - 26.8.)

Vloženo: 08.05 2018
Plán PU na léto 2018

Vloženo: 02.08 2017
PLÁN UTKÁNÍ FC VSETÍN

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

2018
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


19
srpna
10:20
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Hranice vyloupeny

FC Vsetín - žáci
SK Hranice - FC Vsetín 7:10 (0:5, 4:1, 3:4)

Včera nastal konečně ten okamžik, kdy jak hráči, tak trenéři mohli po "dlouhé" pauze zjistit skutečnou sílu našeho týmu v mistrovském utkání. Naše 1. mistrovské utkání v této sezóně jsme odehráli v Hranicích.

K 1. třetině bych chtěl podotknout pouze to, že po úvodních 5 až 10 minutách seznamování se se soupeřem a hrou v lize mladších žáků, jsme byli ve všech herních činnostech lepší. Nasazení, úsilí, komunikace, přepínání, 1:1, důraz, střelba a hlavně proměňování gólových šancí. To vše zdobilo náš tým a nebojím se říct, že vše co jsme si řekli v kabině před utkáním a co jsme trénovali celý měsíc bylo splněno do puntíku.

2. třetina začala vlažněji a soupeř toho využil. Kluci mírně polevili, ale v tomto věku to ještě tolerujme. Hru jsme nevypustili a to je pro nás trenéry to nejdůležitější. Stále jsme se snažili hrát naši kombinační hru založenou na dovednostech. Kluci z Hranic zabrali a musím je za to pochválit také. Hra se srovnala.

3. třetina byla hodně vyrovnaná také, ale herní projev a zkušenost byla na naší straně. Naši hráči si vzpomenuli na 1. třetinu a se vší důstojností dovedli toto utkání k prvnímu vítězství v této sezóně. Nutno podotknout, že hráči Hranic byli se svými "záludnými" fauly za hranou pravidel, ale odolnost našich hráčích byla nezlomná.

Sestava:
Šíma, Hajda, Jašek, Zicha, Kročil, Filák, Zezula, Zbranek, Kopřiva, Filgas, Dobeš, Králík, Jakeš.

Góly:
4 × Kopřiva, 2 × Filgas, 1 × Kročil, 1 × Jakeš, 1 × Jašek, 1 × Zbranek.


15
srpna
21:28
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Generálka proti Starému Městu

Dnešní odpoledne jsme využili pozvánku Starého Města k sehrání přátelského utkání v Rožnově pod Radhoštěm, kde je soupeř na soustředění. Hrálo se 3x 30 minut na místní umělce.

Do utkání jsme vstoupili slušně, a hlavně z kraje utkání jsme byli aktivnější a fotbalovější. V první třetině jdeme do vedení po krásné akci Konyho, který svou přihrávkou vyzývá Matese Zbranka ke skórování. Následně si vytváříme jasné gólovky, ale brankář soupeře je proti, a v některých případech má dobře postavené tyče. Hlavně u krásné dalekonosné střely Kuby, která končí na spojnici. Ale ani soupeř nezahálí a vytváří si spoustu šancí, které bravurně likviduje Tadeáš. Přeci jen se soupeř dočká v závěru a poprvé kapitulujeme.

Druhé dějiství začíná již ve 20 sekundě Kroča, který po sólu přes půl hřiště vlní síť soupeře. Následně se střídají šance na obou stranách, ale v závěru je opět šťastnější soupeř a po zásluze srovnává. Nebýt dnes v bráně Tadeho, radši nebudu ani předjímat!!! Do útočné fáze to nebylo až tak špatné, ale přepínání do obrany nám dnes dělalo problém (to vše pramení z komunikace = teda spíše z Vašeho mlčení na hřisti).

Třetí část již byla pro nás náročná po fyzické stránce, jelikož soupeř měl ve svých řadách 4 kluky r. 2006, a to se v závěru jevilo jako rozdílové. Nám docházeli síly a soupeř s využitím těchto vyšších kluků lehce přebírá iniciativu a na hřišti je pohyblivější než my.

Dnešek nám ukázal kde máme ještě ty nějaké slabiny. Škoda těch šancí, které neproměňujeme. My se do nich jsme schopni krásně dostat, ale proměňování nás trápí. A to i v šancích 1000%.

Sestava:
Pala, Zbranek Kuba, Hajda, Králík, Kročil, Zezula, Jakeš, Kopřiva, Filák, Zbranek Mates, Koňařík, Dobeš
a Filgas

Branky: Zbranek M., Kročil


10
srpna
21:59
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Poslední generálka před sezónou vyšla

Poslední přátelské utkání jsme, před zahájením soutěžního ročníku 2018/2019, odehráli v Jeseníku nad Odrou. Změřili jsme zde síly s hráči klubu MFK Vítkovice z kategorie U11 (ročník 2008) a porce 3 × 30 minut byla dostatečná pro vše, co jsme chtěli vyzkoušet a prověřit.

Než budu hodnotit celé utkání, musím přiznat, že se kluci dnes předvedli celkově na chvalitebnou jak po stránce individuálních herních činností, tak po stránce týmových herních činností. Přidali k tomu i kvalitní produktivitu, což vedlo k celkovému příjemnému dojmu, jenž ve mě zůstal.

V každé třetině jsme vyzkoušeli různá rozestavení 2-3-2, 1-3-3, 2-4-1. Tato rozestavení měla jednoznačný vliv na vývoj hry. Dnes měli kluci, kromě střelby a přepínání, za úkol hru tělem a kvalitu přihrávek. Klukům se v osobních soubojích dařilo, ale některé to bolelo. Ovšem před začátkem ligy beru tuto zkušenost jako jednoznačně pozitivní. Hráči Vítkovic sváděli některé souboje za hranicí pravidel, ale naši kluci se nedali vyprovokovat a předvedli kvalitní disciplinovanost a tu budeme v lize potřebovat. Ustáli mnoho tvrdých soubojů, vyhráli je, dokázali přijmou, ale také rozdat. S rozehrou a přihrávkami/narážečkami, jenž jsme také dnes zkoušeli, to už tak slavné nebylo. Ovšem za mě to bylo "dobré". Aspoň víme na čem zamakat.

Dnes za nás nastoupili "naši kmenoví hráči" Kuba a Jirka, kteří již zkoušejí hrát ve starší kategorii U13 a bylo to na hřišti poznat. Také nás opět podpořili hráči U11 Tom, Luky F. a Luky J., kteří si mohli porovnat síly ze stejně starými hráči Vítkovic.

Tak borci, začíná nám poslední týden před začátkem ligy mladších žáků. Pevně věřím, že do toho dáme 100% tak, abychom se herně ukázali v Hranicích, kde hrajeme 1. mistrovské utkání této sezóny, tak dodržujte naši dohodu...

Sestava: Šíma, Hajda, Jašek, Zicha, Zbranek J., Filák, Králík, Juřínek, Koňařík, Jakeš, Zezula, Jakeš, Kopřiva, Filgas

Góly: 4 × Koňařík, 3 × Jakeš, 2 × Filgas, 1 × Kopřiva, 1 × Hajda, 1 × Jašek, 1 × Šíma, 1 × Zbranek J., 1 × Filák.


04
srpna
16:55
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Realita dnešního dne

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme zajížděli k přátelskému utkání do Lískovce, kde jsme poměřili své síly s vrstevníky z Frýdku-Místku. Při pohledu na soupeřovy tři sedmičky nám s Alešem okamžitě došlo, že to nebude nic jednoduchého. Toto utkání nám mělo ukázat reálnou sílu tohoto mužstva. I přesto, že jsme napočítali pět hráčů základní sestavy, kteří se nemohli z jakýchkoliv důvodů zúčastnit, pevně jsme věřili, že se kluci s touto skutečností chlapsky poperou. Hned v úvodu musím zmínit, že dnes nastoupili opět kluci z ročníku 2008 - David, Lukáš, Tomáš.

Hned první třetina začala z ostra. Nedůraz uprostřed hřiště, průniková přihrávka, narážečka, střela a světe div se první gól je na světě. Zbytek první třetiny probíhal podobně. Naši kluci si nemohli nějak uvědomit, že nehrajou okresní přebor, ale divizi mladších žáků. Nepřesné a nekvalitní přihrávky, nedůraz v osobních soubojích, nulová komunikace. Ano občas jsme vystrčili růžky, ale marně. Čestný gól nám zařídil svým nekompromisním důrazem a nezaměnitelnou chutí se o gól poprat Tomáš.

Druhá třetina měla poněkud jiný průběh. Bylo vidět, že kluci vyslyšeli naše rady a vzali si je k srdci. Herně jsme se začali se soupeřem srovnávat. Ovšem náš nedůraz opět několikrát pomohl soupeřovi k laciným gólům v naší bráně. Viditelně nám ubývaly síly. Kluci však hlavy nesklonili a jako mávnutím kouzelného proutku opět srovnali hru. Důkazem toho byly góly Jirky a Lukáše, kteří snižovali nepříznivě se vyvíjející výsledek.

Třetí třetina byla paradoxně z naší strany herně nejlepší. Proč paradoxně? Tým z Frýdku-Místku, jak jsme zmínil hned v úvodu článku, měl k dispozici tři kompletní sedmičky, které rovnoměrně zatěžoval. Nám se zranil Tom Filák a tím jsme měli už jen 3 hráče na střídání. Ovšem kluci zabrali a makali až do konce. Troufnu si říci, že někteří až za hranou. V třetí třetině se do listiny střelců zapsal krásnou střelou Filip a David.

Kluci, pokud čtete toto hodnocení, věřte, že kopaná je "kolektivní" hra. Kolektivní znamená to, že si na hřišti slovně pomáháme a voláme na sebe - SÁM, ZÁDA, KRAJ, POJĎ, NARAŽ, ... Určitě znáte mnohem více slov. Bez toho to budete mít složitější nejen v kopané. No, před prvním mistrovským utkáním máme ještě 14 dní, které určitě budou nabité novými informacemi a tréninky zaměřenými na naše slabiny. Určitě Vám k tomu, aby jste se zlepšovali, pomůže i záznam z dnešního utkání, který se během dneška objeví na našem Youtube kanále - FC Vsetín U12. V pondělí si to společně rozebereme.

Sestava: Pala, Hajda, Jašek, Zicha, Filák, Králík, Šíma, Jakeš, Palát, Zezula, Dobeš, Kročil.

Góly: 1 × Králík, 1 × Palát, 1 × Jakeš, 1 × Zezula, 1 × Dobeš.


01
srpna
21:35
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Otevřeně hrané přátelské utkání v Jarcové

FC Vsetín - žáci
Další z přípravných utkání jsme dnes odehráli v Jarcové. Opět jsme hráli v tropickém počasí, ale sprcha mezi střídačkami a kýble plné vody na zchlazení u střídaček, udržely průběh utkání ve vysokém tempu.
Bylo to otevřeně hrané utkání plné krásných gólů na obou stranách a 18 vstřelených gólů to jen potvrzuje. Nechyběly také pohledné kombinace, odvaha v soubojích 1:1 a dovednosti, ve kterých jsme měli navrch. Dnes se do střelecké listiny zapsalo 6 hráčů, ale jeden dominoval. Byl to Jaky, který přiváděl obránce Jarcové k "zoufalství" ;-) . Svými 5 góly potvrdil vzestupnou formu, jenž jsem dnes pozoroval na celém týmu. Jak přechody do útoku, tak přechody do obrany se všem postupně dostávají pod kůži a to byl pro dnešní utkání úkol č. 1, ke kterému jsme přidali střelbu z větší vzdálenosti.

Dalším týmem, který prověří naše momentální schopnosti a dovednosti jsou hráči U12 MFK Frýdek Místek. Utkání se hraje v sobotu 4. srpna od 10:00 hodin v Lískovci. V tomto utkání mohou kluci potvrdit svou formu a ambice.

Sestava: Dobeš, Hajda, Jašek, Zicha, Králík, Šíma, Juřínek, Kalabus A., Zbranek M., Kopřiva, Jakeš, Palát, Zezula.

Góly: 5 × Jakeš, Králík, Palát, Dobeš, Hajda, Dominik.


29
července
20:46
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Púchov nás dokonale prověřil po všech stránkách

FC Vsetín - žáci
Tropické vedro, dvě hřiště, rozestavení 6 + 1, jeden hráč na střídání. Velmi kvalitní a otevřeně hrané utkání v duchu fairplay.

V dnešním přátelském utkání musím hlavně ocenit nasazení kluků, se kterým se pustili do soupeře, protože někteří odehráli utkání, v podstatě mistrovské, se vším co k fotbalu patří. Utkání hrané 2 × 30 minut prověřilo, kromě dovedností, psychickou odolnost všech hráčů. Teplota nad 30 °C byla vyčerpávající pro všechny přítomné diváky a trenéry, natož pak pro samotné hráče. Většina hráčů toto utkání odehrála v plném nasazení a s maximálním úsilím tak, jak jsme si před utkáním jasně řekli. V soubojích 1:1 jsme se prosazovali, k zakončení jsme se dostávali také a nebyla ani nouze o krásné kombinační akce, a to nejen z naší strany. Ovšem u některých našich hráčů se bohužel projevila únava dříve, než jsem očekával. No nic, před sebou máme ještě pár přátelských utkání, ve kterých musí sledovaní hráči předvést více nasazení a úsilí.

Kromě jiného bych chtěl také poděkovat rodičům za podporu v ochozech fotbalového hřiště.

Sestava: Pala, Dobeš, Hajda, Jašek, Zicha, Filák, Králík, Kročil, Šíma, Juřínek, Kalabus A., Kalabus M., Eliáš, Zbranek M., Kopřiva, Jakeš.

Góly: 4 × Jakeš, 2 × Zbranek M., Juřínek, Kalabus A., Kročil, Jašek, Králík

Poznámka:
Pokud jsem někoho obral o gól, neudělal jsem tak úmyslně, protože jsem paralelně sledoval obě fotbalová hřiště a možná mi něco uniklo.


22
července
16:00
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

1. přátelské utkání

FC Vsetín - žáci
V dnešním 1. přátelském utkání v nové sezóně 2018/2019 jsme odehráli poctivých 90 minut (3 × 30 minut) proti stejně starým klukům z 1. FC Slovácko. Hráči Slovácka jsou na soustředění v Bylnici, kam jsme ráno zavítali a změřili síly. Každá třetina byla z mého pohledu herně jiná. Ovšem všechny měly jednu společnou věc, a tím byly jasné úkoly pro dnešní těžké utkání - úsilí a nasazení. Všem klukům, co si přišli zahrát, se to dařilo +/- na výbornou. Vždyť je to první utkání po 4 týdnech teoretické přípravy při sledování MS 2018.

Dnes jsem měl možnost si utkání nechat natočit. Proto se víc k hodnocení 1. přátelského utkání nebudu vyjadřovat a posuďte sami výkony své a svých dětí na našem kanálu youtube https://www.youtube.com/channel/UCWnuTrICgK3KIWNOovohHsg.

Sestava: Pala, Hajda, Jašek, Králík, Kročil, Drábek, Filgas, Zezula, Kalabus A., Eliáš, Zbranek M, Palát.

Góly: Drábek, Zezula, Králík, Kalabus.


13
června
09:39
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Petr Nogol

Poslední utkání s Baníkem

Tak do tohohle utkání jsme nastupovali proti klukům o rok mladším.
Od začátku utkání jsme byli vyrovnaným týmem, soupeř měl sice častěji míč na svých kopačkách,ale do vyložených šancí se nadostával.
A tak přišla naše klasika, nabídli jsme ty šance soupeři sami.Po 2 hrubých individuálních chybách se v 15 min a 17min ujímá soupeř vedení 2:0. Ve 22min neproměňujeme pokutový kop a soupeř nás na konci třetiny trestá dalšími 2 góly.
Průběh dalších dvou třetin je velice podobný, soupeř se sice dostává častěji do šancí než my, ale hlavní rozdíl je v produktivitě. My dokážeme proměnit jen jednu šanci Konym. Naopak soupeř přidává 9 branek.
Dnes určitě klukům nešla upřít snaha a bojovnost, ale soupeř byl šikovnější. Individuálně chci pochválit naše 2 kluky Toma Králíka a Davču Dobeše r.2008, kteří si byli za nás zahrát a určitě v ničem nezaostávali a svou fotbalovou drzostí byli přínosem.
Baník - Vsetín 13:1 (4:0, 4:1, 5:0)


10
června
18:45
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Petr Nogol

Opava - prostě zmar

Tak v tomto utkání není co hodnotit. Soupeř ve všem lepší, ale hlavně v přístupu kluků k zápasu. Chtěli hrát měli život a srdíčko makat a chtěli vyhrát.
Některých našich kluků mi bylo fakt líto. Makali chtěli hrát ale spoluhráči se jen dívali.
Potvrdila se mi tu ale jedna vêc ke které se po Baníku vrátim.
Vsetín - Opava 1:21 Domča


03
června
12:52
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Petr Nogol

V Hlučíně došly síly.

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Hlučína.
Tak trochu jsem doufal, že kluci zapomenou na minulé utkání které jsme opravdu neodehráli dobře. A stalo se.
Byl to úplně jiný zápas.Od začátku utkání makali na100%. Opravdu předváděli krásné akce, individuální parádičky přidali k tomu srdíčko jezdili doslova po zadku a když k tomu Hajdič vymetl šibenici a vyrovnal na 1:1 bylo v tu dobu na hřišti jen jedno družstvo, tak skončila i první třetina. Hned na začátku 2 inkasujeme druhou branku,kluci se ale nechtějí vzdát opět začínají být lepším týmem,jenže nedáváme opět vyložené šance a soupeř nás na konci druhé třetiny trestá a zvyšuje na 3:1. Do toho se nám zranil v půlce třetiny Dominik.
Do třetí třetiny nastupujeme odhodláni se o výsledek ještě poprat,jenže jak nám ubývají síly roste skóre na straně domácích.
Hlučín - Vsetín 8:1 (1:1, 2:0, 5:0) Hajdič


26
května
12:24
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Petr Nogol

To bolí ale!

Ve čtvrtek 24.5 jsme hráli sousedské derby s Valmezem.
Všichni čekali, že by kluci mohli po hodně dlouhé době vyhrát.
Chci se na tohle utkání podívat ze dvou rovin.
Ano bylo to utkání ve kterém byla spousta individuálních chyb kde jsme soupeři góly doslova darovali, kdy soupeř byl lepší jen v zakončení, ale je nutno dodat jedna důležitá věc: utkání jsme hráli převážně s ročníkem 2007.
Jen 5 kluků v poli bylo ročník 2006, ano sám říkam, že ALE je jen výmluva, jenže je to nepřehlédnutelný fakt. Je to moc kvalitní soutěž, na tenhle náš "výstřelek" nadstandard.
Berme pozitiva, už 10 kluků U11 si s námi zahrálo získávají cenné zkušenosti a herně se kromě Top týmů opravdu rovnáme s každým, takže do budoucna, když se ročníky více srovnají vidím hodně pozitivně.
2:9 (1:3,0:3,1:3) Domča,Jakub Z.


20
května
15:58
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Petr Nogol

Hledám střelce! zn. Rychle.

VSETÍN - Vítkovice
Kdyby mi někdo před utkáním řekl výsledek 2:8 asi bych to vzal, i když zápas začíná 0:0. Po utkání děs!
Rád poslouchám názory jiných, většinou je hážu za hlavu, ale někdy si něco nechám.
Dnes krásný komentář z řad rodičů. Kdyby jsme dali každou třetí šanci pereme se do konce o vítězství.
Kluci jsem rád, že jste makali celý zápas, že jste z velké části plnili co po vás chci, po většinu zápasu jste byli lepší.ale góly za Vás nikdo nedá.
Vsetín - Vítkovice 15 :15 šance.
Vsetín - Vítkovice 2:8 (0:2, 0:4, 2:2) Cabras, Urban


16
května
09:03
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Petr Nogol

Vsetín - Uničov, Vydržet

V dnešnímu utkání nás čekal Uničov.
Soupeř se kterým máme hrát minimálně vyrovnaný zápas.
Když se budu soustředit jen na náš výkon musím říct, že jsme minimálně vyrovnaným soupeřem byli.
Situace 1 na 1, dovednosti kombinace máme určitě zvládnuté lépe než soupeř. Ale........... , všichni kluci si musí uvědomit, že hrají 90 minut.
Nemůžou si myslet že tohle střídání odchodí a v dalším zaberou, to nejde.
Každé střídání se naopak musí odmakat na 100%.
Musíme zapracovat na finálních přihrávkách proměňování šancí a věřím,že lepší výsledky příjdou.
V tomto utkání jsme si vyzkoušeli další 3 kluky z U11 a musím je pochválit.Tom Filák, David Jašek a Max Kalabus, který byl podle mě náš nejlepší hráč.
4 : 10 (1:3, 1:5, 2:2) Helis, Urban, Cabras, Zbranek


13
května
14:38
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Petr Nogol

Hranice - Vsetín (Kluci půjde to)

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždíme do Hranic. V první čtvrtině držíme se soupeřem krok, inkasujeme sice jako první, ale Ondra Urban srovnává na 1:1. Kluci bojují o každý míč, dostupují hráče, snaží se o dovednost. Ve druhé čtvrtině se Hranice dostávají do vedení 2:1, když dostáváme třetí a čtvrtou branku v rozmezí jedné minuty, tak někteří kluci svěsí hlavy a výkon jde rapidně dolů. Do třetí třetiny nabádáme kluky, aby si fotbal užili a hráli stejně jako v první třetině. Snaha se klukům upřít nedá, ale to je málo. V samém závěru zápasu si kluci spravují chuť a Kuba Mezihorák upravuje na konečných 12:2 (1:1,5.0,6:1). Stejně jako v minulém kole s Frýdkem první třetina výborná. Je potřeba kluci vydržet a bojovat celý zápas. To, že inkasujeme zbytečné góly, hoďte za hlavu. Je potřeba se semknout a bojovat všichni jeden za druhého, jako tým. Další příležitost dokázat své umění, bojovnost, srdíčko je hned v úterý doma s Uničovem.


01
května
16:31
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Petr Nogol

Vydržet a věřit si.

V dalšímu utkání zajíždíme do Frýdku Místku.Včera po Třinci jsem dal klukům volno, ať si pročístí hlavu a svůj "úspěch" to částečně mělo.První třetinu jsme minimálně vyrovnaným soupeřem. Individuální akce, dovednosti i hezké narážečky se střídaly jak na běžícím páse. A když tohle všechno podpořil Mára v brance opravdu to byl pohled na fotbal jak má vypadat. Třetinu sice prohráváme 2:1, ale šance Tondy, Giovanniho, nádherném trestňáku Hajdiče který se odrazil od břevna na brankovou čáru, skvělém individuálním průniku Konyho zařkončený brankou odepřenou penaltou, když rozhodčí vytahuje míč před pokutové území, a gólem na 2:1 kterýpadá po neodpískaném faulu mám pocit,že mi "kluky někdo vyměnil".
Do druhé třetiny nabádám kluky ať dostupují včas k soupeři tak jak jsme si říkali už v kabině a v 1 třetině skvěle fungovalo,a ať se dál snaží hrát hezký fotbal,je zarážející že po 2 chybách dostáváme za 3 minuty 2 branky. Kluci to,ale nechtěli zabalit a do páté branky mají pořád chuť hrát. Znovu jsou vidět hezké akce chuť,vidět že to kluky opravdu baví. A když se k 6 brance připojí postupně 3 zranění,nechci konentovat proč, jen doufám,že budou kluci v pořádku. Tak se zbytek utkání pouze dohrával a šlo jasně vidět,že když se skoro pořád ve 3 třetině bráníme jak ubývají síly.
Při výčtu hezkých akcí určitě nechci na nikoho zapomenout, bylo jich opravdu hodně. Jen tak dál kluci.
1:16(1:2, 0:6, 0:8) až moc krutá dnešní prohra.


29
dubna
18:47
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Petr Nogol

Třinec

Tak tentokrát zajíždíme na půdu vedoucího týmu v soutěži.
Bez dvou našich středních záložníků Konyho a Máry které doplňuje Momentálně zraněný Jakub Z. na středu. Za to jsme doplněni Páťou, Tondou a kluky z U 11 Davča Zicha, Šíma Radek a David Kročil. Všechny 3 kluky musím pochválit a když mi Kroča před zápasem řekne že chce hrát střeďáka super, palec nahoru.
Jenže větší kvalita byla na Třineckých kopačkách. Od začátku bylo jasné kdo udává tempo zápasu, i když první gól dostáváme naší nedůsledností v braně golman vyráží hezkou střelu i následnou dorážku,ale další už opravdu nemohl. I další góly byly dost laciné. Ale kluci tohle nám nemůže vadit, zaměřme se na to co bylo správně. Měli jsme hezké přechody 1na1 a další hezké akce, ze kterých jsme hlavně va 3 třetině měli i hezké šance. I když jsme je neproměnili to příjde.
Výsledk 0:19


27
dubna
08:46
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Radim Dobeš

Přátelsky ve Zlíně

Včera odpoledne jsme měli možnost po dlouhé době změřit síly se zlínskými kluky U12. Škoda, že ti nej zlíňáci byli na zápase v Olomouci... :-( Byl jsem zvědavý na tuto konfrontaci - nedá se nic dělat, musím si počkat na turnaj 5.5. :-) První parta měla dle mého celkem navrch - celých 3x 30 minut určovala tempo, do poslední třetiny šel Tonda do útoku - Dobi do kasy... Svůj "minizápas" zvládají slušně (9:3). Druhá parta se s přibývajícím časem víc a víc probouzela (krom Konyho, ten jel vysokou kvalitu od 1.minuty) - bylo ovšem nutné klukům připomenout, jaký že chceme hrát v této kategorii ve Vsetíně fotbal (na "dospělý/narážečkový" máte chlapci ještě dost a dost času - nyní je třeba se učit dovednostní, zejména zvládat přechod 1/1...) V prvním střídání nebylo z této činnosti vidět vůbec nic - v poslední třetině se o to již snaží téměř všichni - Domča minimálně, Ondra Š. když už si na něco vzpomene, tak většinou volí nesprávné řešení... Zde minizápas vyznívá lehce pro soupeře (4:6). Celkově ovšem hodnotím kladně - určitě prospěšných 90 minut! :-) Petr si vedl podrobnou statistiku, takže můžeme uvést výsledek i střelce... :-)

ZL - VS 9:13 (2:4; 4:4; 3:5)
Střelci: 3x Mira, 2x Dobi, Kony, Tonda, po 1 Mendy, Paťa, Ondra U., Pišta


23
dubna
17:23
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Petr Nogol

Zranění a 2 rozdílné "poločasy"

Tak v tomhle utkání mi opravdu ztuhnul úsměv a to při zranění Kuby, který špatně došlápnul a v první moment to s kolenem vypadalo opravdu špatně, podle informací co mám by to,ale nemělo být tak vážné a měl by být v pořádku.
Tato situace z poloviny utkání ( Gio mohl jit sám na branku, ale hned jsme akci nechali přerušit) a 1 min tak trochu určily průběh celého utkání. Již v 1 min přesně 20 sekunda a rozhodčí píská penaltu za přidrženi protihráče, tak málo citu jsem snad v životě neviděl. Soupeř proměňuje. V 1 třetině jsme byli více než vyrovnaným soupeřem, v dovednostech ale i pěkných akcích. Třetinu jsme prohráli 4:0, ale jen díky neumu dávat branky. Hráče nabádáme ať se soupeře nebojí ale hned z 1 akce soupeře z ofsajdu dostáváme 5 gól, kluci to pořád nechcou zabalit a jen lepší řešení ve finální části je připravuje o branky. Pak se zranil Kuba a Jako by se všechno zlomilo. Soupeř v posledních 2 min druhé třetiny přidává 2 branky a je to rázem 7:0.
A jak už je zvykem někteří kluci mají hlavy dole, myšlenka zase to prohrajemuż se nemá cenu snažit, poslední třetinu prohráváme podle toho 8:1, když naši jedinou branku vsítil Jony Š. Který po ní neskutečně ožil,škoda že ji nedal dřív.
Kluci pracujme na tom v čem jsme dobří, nevzdávejme se fotbal je zábava a my se chceme s Vámi s něho radovat.
1:15 (0:4, 0:3, 1:8)


15
dubna
08:53
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Petr Nogol

Střelecké trápení.

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Olomouce HFK.
A přijeli jsme vyhrát. První třetina, je vcelku vyrovnaná, sice ji prohráváme 2:1, když jsme nedokázali pohlídat dva rohové kopy. Naši branku vsítil Gio krásným přehozením brankáře v samostatném úniku. Už přihra b od Konyho mezi 2 obránce byla skvělá. Dostali jsme se několikrát do šancí,ale nedokázali jsme je využívat a to určilo další průběh utkání. S přibývajícím časem se na naše kopačky lepilo víc a víc nervozity. Kkuci stratili jistotu a i když druhá třetina skončila 0:0 bylo to hlavně zásluhou Marka v brance, kdy předvedl několik hezkých zákroků.Škoda že má tak nevyrovnané výkony a bojí se hrát více v poli.
Do třetí třetiny nastupujeme ještě s šancí tenhle zápas otočit. Jenže po 2 individuálních chybách rychle 2 krát inkasujeme, kluci už mají hlavy dole a až na pár vyjímek čekají na konec zápasu.
1:4 ( 1:2,0:0,0:2)


08
dubna
17:34
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Petr Nogol

Samo to nepůjde - Přerov

Dnešní hodnocení je velice těžké, celé odpoledne hledám chyby, hledám je i v sobě jestli jsem na kluky moc hodný nebo je učím věci které prostě nezvládají.
V samotném utkání předpokládám, že fotbalově budeme lepší a když dostáváme první gól potom že gólman vyběhne a míč mu přeskočí nohu jsem na něho naštvaný ok jsou to děti. Gio srovnává a jsme více než vyrovnaným soupeřem. Další rychlý brejk Marovo špatné postavení a prohráváme 2:1. Hosté přidávají do poločasu další gól.
Druhá třetina, něco tak strašného jsem snad ještě neviděl. Odevzdaný výkon a 0:4. Do poslední části kluky prohazujeme na některých postech. Znovu dostáváme hru pod kontrolu jsme lepší soupeře nepouštíme přes půlku,ale ze všech šancí vytěžíme jen jeden gól. Soupeř v sávěru po dvouch brejcích přidává v 89 a 90 min 2 góly.
1:3, 0:4, 1:2 Kony a Gio


31
března
12:25
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Petr Nogol

Malé krůčky, ale pořád vpřed.

Zbytečně prohrané utkání, ve kterém rozhodly 4 minuty.
Za celou dobu co jsem na Vsetíně jsem to neudělal,ale dnes musím. Nadstandardní výkon golmana (Marek) na výhru nestačil. Kdyby kluci hráli na 100% svých možností od začátku určitě neprohráli. Trochu popořádku, od začátku to na hřišti vypadá že může být utkání vyrovnané. První gól ve 4 min. je hodně nešťastný střela tečovaná zády na druhou stranu. Nicméně se pořád snažíme, ale druhý napůl vlastní gól v 10 min rozhoduje o celém průběhu utkání. Za 4 min dostáváme 3 branky. Vzápětí Domča snižuje na 4:1 je teprve 14 min věřím v obrat. Jenže ještě v 1 třetině po brejku zvyšují na 5:1. I když jsme do konce zápasu lepší ve všech činosteck jak individuálních tak kombinačních. Prohráváme 7:3 naše další góly přidal Kony. Škoda kluci zlepšit zakončení a už budeme vyhrávat.
7:3 (5:1, 2:1,0:1)


25
března
13:37
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Petr Nogol

Trápení

Tak konečně 1 mistrák proti Karviné.
Měl jsem asi velké oči, ale tohle utkání se nám nepovedlo.
I když, začátek a celkově 1 třetina nebyla až tak špatná. Po úvodních šancích soupeře, ve kterých nás podržel golman se ujímáme vedení - gól Kafu. Jenže si zase dáváme vlastní góly. Nedokážeme soupeře pokrývat a 1 třetina končí 1:6. Ve druhé za soupeřem zaostáváme oparavdu ve všem 1:9 branka Jakub Zbranek z PK.
V poslední třetině nabádám kluky ať si zkusí ještě zahrát ať se nebojí a konečně bylo vidět pár pěkných akcí i zatlačení soupeře na vlastní polovinu,ale nefungovalo zakončení. A jelikož soupeř většinou dával góly do prázdné branky prohra 1:6 gól Jakub Mezihorák. A celkově 3:21
V tomto utkání šlo vidět kolik nás přes zimu PRAVIDELNĚ trénovalo.


20
března
21:11
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Marian Zbranek

Pořadatelská služba

Všechny rodiče U12 zdravím na začátku mistrovské jarní části a zasílám nominaci pořadatelů k utkání s Karvinou
Hlavní pořadatel: Zbranek Marian
Pořadatel: Konečný, Švagera, Filgas
Zdravotník: Vráblíková
sraz: Umělá tráva Pecník dle srazu hráčů k utkání


11
března
11:52
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Petr Nogol

Velká kvalita Zlína U12

Dnešní přátelské utkání jsme hráli ve Zlíně. Kvůli zraněním a nemocím nám pořád schází 5 kluků, tak jsem se opět domluvil s Tomášem a přibrali jsme kluky z Jarcové. Vaška, Honzu a Radima, díky.
I tak to byl pro nás velice těžký zápas. Kluci si chvílemi museli připadat jak na kolotoči. Široka a celkově velká UT na Vršavě, které domácí dokázali výborně využívat, nám dělala problém. Ve výborné hře domácích, jsme nedokázali včas dostupovat k hráčům a to byla voda na jejich mlýn. Skvěle individuálně vybavení a naučení využívat celé hřiště. Nám díky tomu rychle docházely síly. I tak jsme měli pár pěkných kombinací a taky bylo k vidění několik dovedností a přechody 1 na 1. Jedinou naši branku vstřelil Gio.
7:0,6:1 a 7:0


04
března
12:35
U12- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Petr Nogol

2018-02-20

TURNAJ V HOŠŤALKOVÉ
DĚKUJU, KLUCI ZA KRÁSNÝ DÁREK K NAROZENINÁM

Tak nakonec jsme si zahráli ještě jeden turnaj, o kterém jsem se dozvěděl úplně náhodou. Jak říkám tenhle „vesnický turnaj“ nám trochu chyběl, aby si kluci dokázali, že fotbal hrát opravdu umí. Ano, říkat že takhle si zvedat sebevědomí není možná úplně OK, ale byl to turnaj r.2005 a týmy jako Hošťalková – vítěz zimní ligy ml.žáků, Juřinka, která hraje stabilně krajské žákovské soutěže, a Jablůnka, která má docela kvalitní tým doplněný navrátilcem ze Vsetína Jirkou B, nás měli prověřit.
Rozhodl jsem se, že nechám zahrát všechny kluky, i když byla komplikace s nemocemi některých kluků, s pomocí „starých známých“ v týmu Domča a Kafu , se nám podařily poskládat 2 týmy. Věděl jsem, že to bude hodně náročné pro kluky fyzicky, ale o to mě hlavně šlo, projev kluků v zatížení. A nezklamali mě! 8 zápasů po 14 minutách, 112 minut v zatížení, každý tým jen jednoho na střídání, a vidět dovednosti, kombinace i individuální akce po celý turnaj bylo skvělé. Jelikož jsem měl jen jednoho brankáře, pořád jsem chtěl týmy poskládat vyrovnaně a i když se na to někteří tvářili nedůvěřivě a nevěřili, že tým bez golmana může být konkurence schopný, tak je samotný turnaj přesvědčil o opaku, Jak bránění a útočení celého týmu JE DŮLEŽITÉ.
Tým 1 „bez golmana“ (většinu odchytal Maty): turnaj vyhrál po výsledcích:
Vsetín 1 – Vsetín 2 1:1 a 8:1 Kopřiva 4, Koňařík 3, Švagera , Urban – Juřínek, Cabras
Vsetín 1 – Hošťalková 3:3 a 2:4 Kopřiva, Švagera, Urban, Koňařík, Šimčík
Vsetín 1 – Jablůnka 3:1 a 3:1 Koňařík 2, Šimčík 2, Kopřiva Urban
Vsetín 1 – Juřinka 3:2 a 5:1 Koňařík 2, Šimčík 3, Kopřiva, Urban, Švagera
Tým 2 skončil 3. a zbylé výsledky:
Vsetín 2 – Jablůnka 1:2 a 1:3 Zbranek, Cabras
Vsetín 2 – Juřinka 2:1 a 0:1 Cabras, Vráblík
Vsetín 2 – Hošťalková 2:0 a 4:2 Cabras 3, Zbranek 2, Matzenauer

Počet přístupů
od prosince 2012

815749

Počítadlo