otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Sobota 19. října 2019      Svátek slaví Michaela     

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NÁSTĚNKA

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


12
října
16:14
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Zelenáči vezou tři body z HFKáčka

FC Vsetín - žáci
HFK Olomouc - FC Vsetín 2:5 (0:3, 0:1, 2:1)

Sestava: Drábek, Filák, Hajda, Jašek, Juřínek, Kalabus M., Koňařík, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek J.

Góly: 1 × Filák, 1 × Hajda, 1 × Koňařík, 1 × Kopřiva, 1 × Palát.

Jak bych začal? Olomouc nás přivítala nádherným fotbalovým prostředím s typickým počasím, kterému se říká babí léto. Teplo tak akorát na polední hodinu, kdy jsme zahájili 1. třetinu.

V 1. třetině jsme hráli nádhernou kopanou, jenž jsme dnes konečně dokázali vyjádřit i střelecky. Už v 5' jsme mohli vést klasicky 2:0, resp. 3:0, ale kluci se ještě tak trochu zastřelovali. Ještě, že to netrvalo dlouho... Sérií tří krásných gólů jdeme od 20' do rozhodujícího trháku, který se nám podařilo dotáhnou vyrovnaným výkonem ve všech třetinách do vítězného konce.

2. třetinou jsme propluli na výbornou také. Kvalitně seřízené kopačky měl v této třetině Jirka, zvaný Růža, který nedal domácímu brankáři žádnou šanci a nádhernou střelou navýšil naše vedení na 4:0. Konečně zúročil poctivou práci na tréninkových jednotkách.

3. třetina vyznívala do své poloviny jednoznačně pro nás. Kluci z HFK občas kousali, ale bez větších šancí. Když Tom, zvaný Hajdič, vymetl levý horní roh branky, tak jsem musel před kluky pouze smeknout. To, že podvědomě vypustili posledních 15', už pouze znamenalo kosmetickou úpravu výsledku. Na druhou stranu si čestný gól kluci z Olomouce zasloužili...

Kluci mají můj velký obdiv a patří jim zasloužená pochvala v podobě tří bodů. Slova chvály Vám kluci musí pomoci k další tvrdé práci, vždyť v příštím týdnu změříme síly s Vítkovicemi.

I když jsem v tomto článku vyjmenoval pouze některé, neznamená to, že by si to ostatní nezasloužili. A proto bez kvalitní hry od Radka, přes Honzu, Davida Jašína, Maxe na Jirku Konyho, Kubu, Davida Króču, Toma, Jonyho až k Domčovi by výše jmenovaní své góly nedali!!! Bez kvalitních individuálních výkonů by nebylo super týmového výkonu. Tak si to kluci mooc dobře zapamatujte.


06
října
20:29
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Neproměněné tutovky, ale výborný týmový výkon (2. třetina na 120%)

FC Vsetín - MFK Karviná 5:6 (0:2, 3:1, 2:3)

Sestava:
Drábek, Jašek, Juřínek, Kalabus M., Koňařík, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Matěj, Zezula.

Góly:
2 × Kopřiva, 1 × Juřínek, 1 × Kalabus, 1 × Kročil.

V chladném a sychravém podzimním, ale fotbalovém počasí, jsme nastoupili proti stejně starým klukům z fotbalové akademie ligového MFK Karviná. Opět se budu asi opakovat, nicméně i v tomto utkání šlo především o optimální výzvu pro náš tým. I přesto, že jsme na jaře v Karviné ostudně prohráli, čekal jsem dnes z naší strany velmi kvalitní výkon. Proč? No, protože kluci na sobě za půl roku neskutečně zamakali. Sleduji tento vzestup celý podzim a mám z nich obrovskou radost. Náš tým se začíná profilovat na základě výborných individuálních výkonů jednotlivců, které dělají onen výborný týmový výkon. U nás na Vsetíně nesmíme stále zapomínat na to, že nemáme statut ani fotbalové akademie a ani SpSM (Sportovní středisko mládeže). S tím totiž souvisí náročnější tréninkový proces a to hlavně v rámci výuky na základních školách - rozšířený počet hodin tělesné výchovy, jenž musíme v rámci tréninku suplovat.

Ve všech třetinách jsme hráli velmi kvalitní a moderní kopanou. Dokonce i naše slabina, a tou je 2. třetina, vyzněla v náš prospěch. Ovšem neustále nejsme schopni proměňovat vyložené šance, resp. volíme nevhodné řešení, např. místo střely, nahrávka do ofsajdu. Utkání od utkání pozoruji mírné zlepšování v těchto dovednostech - reakce a rychlé rozhodování. Tyto dovednosti jsou právě zdokonalovány v "pravidelném" tréninkovém procesu a optimálními soupeři, mezi které Karviná rozhodně patřila. Vždyť moc nechybělo a misky vah se mohly klidně překlopit na naši stranu. Jsou to drobnosti, jenž musíme v tréninkových jednotkách nacvičovat, zdokonalovat a právě v takových utkáních zkoušet. Tady nám možná chybí u některých více odvahy, jenž získáme jen a pouze 100% přístupem k tréninku samotnému.

Závěrem bych chtěl pochválit všechny naše hráče jak se poprali s tímto nelehkým utkáním, ale také oceňuji krásnou diváckou kulisu, kterou nám vytvořili rodiče.


28
záři
20:22
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Nesoustředěnost nás připravila o lepší výsledek

FC Vsetín - žáci
FK FOTBAL Třinec - FC Vsetín 6:4 (2:1, 3:0, 1:3)

Sestava:
Drábek, Filák, Jašek, Juřínek, Koňařík, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula.

Góly:
2 × Kopřiva, 1 × Koňařík, 1 × Zbranek.

Za krásného sportovního počasí jsme odehráli na stadionu Borek v Třinci 7. kolo žákovské ligy U13 SEVER.

V 1. třetině jsme hráli více než vyrovnanou partii. Bohužel se stalo v poslední době zvykem, že nejsme schopni využít našich vyložených gólových šancí v náš prospěch, ba naopak soupeři umožníme z našich výhod naše nevýhody. Příkladem je situace 1' do konce 1. třetiny, kdy dostáváme po námi rozehraném rohovém kopu gól do šatny na 2:1.

2. třetina se nese v duchu poslední minuty té první. Byť si vše důrazně vyjasňujeme před začátkem této třetiny, tak nám hráči Třince dávájí během třech minut 3 góly. Co dodat? Asi nepochopení instrukcí, že? Nebo nesoustředěnost? Nebo nosánky nahoru?

Než vstupujeme do 3. třetiny tak všem hráčům důrazně připomínám, proč jsme vlastně přijeli do Třince! Ano, po dlouhé době jsem to neustál a doslova jsem kluky seřval. Jen doufám, že to nebylo slyšet na druhou stranu k tribunám. Třetinu zahajujeme jako vyměnění v ofenzivním rozestavení. Dostáváme gól jako přes kopírák z 2. třetiny - nedůraz, nekvalita, ... Ovšem to naše kluky ještě více nakoplo! Do konce třetiny nedávají domácím šanci a třemi góly vyhráváme poslední třetinu.

Suma, sumárum jsem nabyl dojmu, že kluci mají na to hrát proti fotbalovým akademiím ligových klubů, resp. SpSM, ale jejich koncentrace do utkání je někdy zoufalá = hrát v poli s pěti hráči proti sedmi se opravdu na této úrovni nedá... Ruku v ruce jde u některých hráčů o odvahu zkoušet nově naučené dovednosti z tréninkového procesu a přes úvodní neúspěch to zkoušet znovu, znovu a znovu. BORCI, CHCE TO ODVAHU!!!

Ovšem na druhé straně patří klukům velká pochvala za předvedený výkon jak v 1., tak ve 3. třetině. Opravdu je na čem stavět.


22
záři
19:22
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Vítězství a sympatický herní projev

FC Vsetín - ŠSK Bílovec 6:0 (1:0, 1:0, 4:0)

Sestava:
Dančák, Drábek, Filák, Filgas, Juřínek, Kalabus Adam, Koňařík, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Matěj, Zezula.

Góly:
2 × Filák, 1 × Kopřiva, 1 × Koňařík, 1 × Zezula, 1 × Zbranek.

K dnešnímu utkání se vyjádřím pouze velmi krátce. I přesto, že jsme měli mimo hru 5 hráčů (nemoc, zranění, U14), tak jsme v našem širokém kádru našli optimální sestavu pro dnešní utkání s Bílovcem. Půjčili jsme si jednoho hráče z U12 a to Toma Dančáka, kterého musím pochválit za předvedený výkon v jeho premiéře s U13. Doufám, že nám v U12 rostou takoví kluci ve velkém. Celé utkání jsme soupeře nepouštěli do větších šancí. Za to my jsme mohli v 5' vést 3:0. Tak už to chodí. Jak s oblibou říkám, vím na čem máme pracovat... Kluci, všechny Vás musím jen a jen pochválit.

V sobotu nás čeká opět optimální soupeř pro fotbalový růst našich hráčů, tak jsem zvědav, kdo se nám zítra po marodce přijde ukázat na trénink.


14
záři
20:05
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Úkol splněn na pátý pokus

MFK Frýdek-Místek - FC Vsetín 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)

Sestava:
Drábek, Filák, Jašek, Juřínek, Kalabus Maxim, Koňařík, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula.

Góly:
1 × Drábek, 1 × Juřínek.

Hned na úvod musím s hrdostí sdělit, že se Vám/nám podařilo splnit úkol, který jsme si dali před měsícem. Úkol spočíval v tom, že chceme se silnějšími soupeři vyhrát aspoň jednu třetinu. Proti Sigmě, Šumperku a Opavě nám uteklo mezi prsty, ale remíza s těmito soupeři byla určitě cenná. Takže z mého pohledu obrovská radost a poděkování za předvedou hru.

V tomto utkání Vám kluci nemůžu vytknout nic zásadního. Jsou to jen drobnosti, jenž nám stále nejdou anebo to neumíte správně uchopit. Každým utkáním se silnějším soupeřem, a vycházím ze zkušeností loňské sezóny, se posouváte v herním projevu dál a dál směrem k mé představě. V některých okamžicích Vám/nám chybí už jen drobnost = více klidu, rozvahy a štěstí, aspoň já to tak cítím a vidím:
1. rychlejší reakce a příprava zakončení, mnou stále omílané 1, 2 = střela,
2. větší důraz a zpevnění v soubojích, Vámi stále podceňované posilování ve vlastním zájmu,
3. první dotek do volného prostoru s jeho kontrolou, asi měsíc už na tom makáme...
Já tam vidím ve všem obrovské posuny, které diváci nemohou vidět, neb Vás neznají. Je to tam, ale to úsilí, se kterým k tomu někteří z Vás přistupujete je někdy na pováženou.

Začal jsem optimisticky. Také tak skončím a to pravdivým rčením, které jsem už v článcích několikrát citoval: "BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE". Tak pojďme se ještě více stmelit a v pondělí zahájit přípravu na další utkání proti Bílovci. Počasí by mělo být pěkné, tak nezapomeňte co jsem tady zmínil...


08
záři
19:11
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Čekal jsem více

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - TJ Valašské Meziříčí 7:1 (1:0, 1:1, 5:0)

Název článku nemá nic společného s výsledkem utkání! Snad už mě znáte. Název článku pouze konstatuje náš herní projev a mdlý výkon celého týmu. I když se Jirka blýskl hattrickem.

Nemyslím si, že by můj slovní komentář vystihl lépe to, na co se sami můžete podívat na přiloženém videu.

Sestava:
Filák, Filgas, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam + Maxim, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula, Zicha.

Góly:
3 × Palát, 2 × Zbranek, 1 × Kalabus Adam, 1 × vlastní.


07
záři
19:27
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

AKADEMIE TECHNICKÝCH DOVEDNOSTÍ LÁDI TRÁVNÍKA


03
záři
18:52
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Bez dvou opor o 50% herně dolů

FC Baník Ostrava U12 - FC Vsetín 11:2 (4:1, 2:1, 5:0)

Krátce a výstižně. Musíme se na Vsetíně smířit s tím, že pokud nám vypadnou dva hráči základu, jsme na 50% našeho herního projevu. Jinak se opakují stále stejné problémy, které zmiňuji v předchozích článcích se Sigmou, Šumperkem a Opavou...

Sestava:
Hajda, Filák, Jašek, Juřínek, Kalabus Maxim, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub, Zbranek Matěj, Zezula.

Góly:
1 × Kročil, 1 × Zbranek.


01
záři
19:14
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

1. třetina na výbornou

FC Vsetín - žáci
SFC Opava - FC Vsetín 10:3 (2:2, 5:0, 3:1)

V první řadě Vás kluci musím velmi pochválit za 1. třetinu. Dostat pod tlak hráče z Opavy se daří pouze Sigmě, Šumperku a Baníku. Nyní i nám. Už jsem se nadechoval a chtěl konstatovat: "VÝBORNĚ I VÝSLEDKOVĚ". No remíza po kvalitní hře proti Opavě Vás kluci musí "NAKOPNOUT". Už víte jak na to. Nyní udržet nastavený herní projev celých 90 minut.

Naše klasická 2. třetina... Chyba za chybou. Jako bych postavil dalších jiných 12 hráčů...

3. třetina mírné zlepšení, ale navázat se nám na 1. třetinu nepodařilo, resp. začalo se nám dařit posledních 10 minut. Ovšem to už bylo na srovnání pozdě.

Jinak náš interní úkol splněn za 2.

"VYVARUJTE SE CHYB!"

V úterý Baník, tak snad se nám to podaří v Ostravě.

Sestava:
Drábek, Filák, Jašek, Juřínek, Kalabus Maxim, Koňařík, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula.

Góly:
1 × Kopřiva, 1 × Juřínek, 1 × Zbranek.


28
srpna
20:25
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Vítěze ligy mladších žáků 2018/2019 jsme potrápili

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - FK Šumperk 4:8 (1:3, 1:3, 2:2)

K dnešnímu utkání jsem přistupoval s velkou pokorou a bral jsem ho jako příležitost k ověření zlepšeného výkonu týmu proti Sigmě. Podobně zněly i pokyny v naší kabině směrem ke klukům. Když mi po skončeném utkání v rychlosti probíhaly momenty, po kterých padly góly, řekl jsem si, že je v článku nebudu zmiňovat a nechám si je na zítřejší trénink.

Proto Vás chci kluci všechny do jednoho pochválit za Váš herní projev. Konečně jste pochopili motto z minulého utkání: "KOPANÁ JE KOLEKTIVNÍ SPORT". Dnes jste si dali všichni záležet na každém míči, souboji, kličce, nahrávce, sprintu, bojovnosti, výběru místa, ... No na všem. Na střídačce to žilo, komunikovali jsme otevřeně o našem pohledu na hřiště, správně jste střídali, povzbuzovali jsme se, motivovali... Pro náš fotbalový rozvoj byl loňský vítěz ligy mladších žáků optimálním soupeřem. Herně jsme byli na tom výborně. Dostávali jsme velmi šikovné kluky ze Šumperka pod tlak a Ti se občas nestyděli osvobodit pouhým odkopem. Zaslechli jsme i nervozitu z jejich strany na hřišti a za lajnou. Ale pojďme zpět k našemu výkonu. Skutečně z Vás sebevědomí dnes čišelo... I diváci musí dnes uznat, že Váš fotbalový projev byl více než dobrý.

Zítra trénink a v neděli OPAVA!!! Slovy Jarčovského klasika: "V Opavě už dnes visí černé prapory...!" :-) :-) :-)

Sestava:
Drábek, Hajda, Jašek, Juřínek, Kalabus Maxim, Koňařík, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula.

Góly:
2 × Koňařík, 1 × Zbranek Jakub, 1 × Jašek.


25
srpna
15:15
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Herně vyrovnané utkání se Sigmou

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - SK Sigma Olomouc 5:10 (1:1, 0:3, 4:6 - čerpáno ze zápisu pana rozhodčího)

Za krásného počasí jsme dnes nastoupili k utkání proti SIgmě s vědomím, že soupeř přijel v redukované sestavě a s hráči ročníku 2008. První třetina byla výsledkově velmi nadějná. Herně to nebylo také vůbec špatné, ale lehce opatrné a ustrašené. Naši kluci byli plní elánu a síly. Tlačili se dopředu přes houževnaté hráče Sigmy, ale výsledkem z naší strany byl pouze jeden gól. Už v průběhu 1. třetiny se projevovaly individuální chyby našich hráčů, ze kterých nás soupeř ztrestal pouze jednou. Zbylé dvě třetiny se mi i přes veškerou snahu nepodařilo kluky v hlavách nastavit na vyšší bojovnost, nasazení, atd. Začaly se množit individuální chyby, které soupeř nekompromisně trestal, na rozdíl od nás. Obehraná písnička… V našem týmu odehráli 3 hráči skoro plnou porci 90 minut za což Honzovi, Jirkovi a Kubovi patří velký dík. Ostatní musím pochválit také, i když s drobnými výtkami, které si zítra kluci probereme. Tak se všichni připravte a zkuste si pro sebe říci, v čem jsme byli silní a v čem slabí. Dojdou i Ti, kteří dnes utržili nějaké ty rány a můžou být po dnešku případně zranění!!!

“FOTBAL JE KOLEKTIVNÍ SPORT”.

Jednou věcí k zamyšlení pro všechny zainteresované kolem našeho týmu U13 je to, zdali je opravdu nutné v již zahájené sezóně odjet na dovolenou a nechat tým ve “štychu”. Sigma si to může dovolit. My také, že? V dnešním utkání jsme měli z mého pohledu optimálního soupeře, a nebýt chybějících hráčů, hra by byla ještě lepší a kvalitnější. Zkusme se na schůzce s Vámi rodiči o tom otevřeně pobavit. Do roka a do dne se situace může opakovat ;-)

Sestava:
Drábek, Filgas, Hajda, Juřínek, Koňařík, Kopřiva, Palát, Šíma, Zbranek Jakub, Zbranek Matěj, Zezula.

Góly:
2 × Kopřiva, 1 × Hajda, 1 × Filgas, 1 × Koňařík.

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

17
srpna
12:37
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Povinnost v Přerově splněna

FC Vsetín - žáci
1. FC Viktorie Přerov - FC Vsetín 2:12 (0:3, 0:6, 2:3)

Dnešní utkání mělo být podle nedávné zkušenosti z minulé sezóny jasnou záležitostí. V 1. třetině jsme se 20 minut hledali a nemohli najít. Byli jsme bez zájmu a chuti, jako by nás to moc ani nebavilo. Neříkám, že jste to kluci vypustili, ale větší úsilí by tomu slušelo. Prvním gólem se ovšem vše změnilo. No a výsledek podtrhuje jak individuální výkony jednotlivých hráčů, tak týmový herní výkon. Vše zmíněné nedostatky ovšem patří k prvnímu mistrovskému utkání této sezóny, protože začínáme po dlouhé pauze...

Poděkování dnes patří brankářům U12, protože museli zastoupit našeho dovolenkáře a střídavě se měnili mezi U12 a U13.

Sestava:
Dobeš, Drábek, Filák, Filgas, Hajda, Jašek, Juřínek, Kopřiva, Palát, Ptáček, Zbranek, Zezula.

Góly:
4 × Kopřiva, 3 × Hajda, 2 × Filgas, 2 × Palát, 1 × Jašek.


04
srpna
21:33
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Kvalitní MATROŠ, aneb tři mouchy jednou ranou

FC Vsetín - žáci
SDM Domino Bratislava, SK Hanácká Slavia Kroměříž a MŠK Púchov. Tak to jsou soupeři, se kterými jsme odehráli v tomto týdnu přípravná utkání. Každé z těchto utkání bylo naprosto jiné.


*SDM Domino Bratislava*
Ve čtvrtek jsme zajížděli do Brumova, kde kluci odehráli 40 minut kopané v herním systému 7 +1 a 40 minut v herním systému 10 + 1. V prvně zmíněném herním systému dominujeme a góly Zbyška, Adama a Koniho vítězíme i výsledkově. Naopak v druhém zmíněném herním systému, který hráli poprvé v životě prohráváme. Ovšem způsob jakým dali góly kluci z Blavy nestojí za řeč... To, že jsme hráli bez střídání, protože dovolené, výlety a omluvenky zasahují do celé letní přípravy, je pro mě kluci vynikající zpětná vazba! Nevypustili jste ani sekundu a dřeli jako dospěláci. Máme můj velký obdiv a "palec nahoru".

Sestava: Drábek, Filák, Filgas Adam, Jašek, Juřínek, Koňařík, Kročil, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula, Zicha.


*SK Hanácká Slavia Kroměříž*
V sobotu jedeme do Kroměříže. Toto utkání bylo pro mě, jako trenéra, to zásadní v tomto týdnu. Porovnání s mládežnickou ligou z druhé skupiny je to, na co jsem se soustředil. Plná herní minutáž, tzn. 90 minut intenzivní hry. Musím už v začátku zmínit, že tento soupeř byl opravdu "OPTIMÁLNÍ VÝZVOU", jak jsme s trenérem HSK shodli. Skóre se překlápí ze strany na stranu a to co předvádějí hráči obou týmů, tak to je nádhera. Tomuto utkání nechybí opravdu nic, ani náš vítězný konec. Prostě *kvalitní MATROŠ*, to je prostě sport... Celkových 24 gólů je vizitkou hry, kterou oba týmy hrály.

Sestava: Drábek, Filák, Jašek, Juřínek, Koňařík, Kopřiva, Kročil, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula, Zicha.
Góly: 6 × Dominik, 2 ×Tom, 2 × Jirka, 1 × Zbyšek, 1 × Kroča, 1 × Filip.


*MŠK Púchov*
No a v neděli celý herní maratón zakončujeme v Púchově proti známému soupeři. Toto utkání jsme odehráli kompletně, tzn. 75 minut, v herním systému 10 + 1. Snad jen v první třetině nám soupeř trochu gólově odskočil, nikoliv herně. Na soupeřích z Púchova bylo znát, že velkou část tréninků tráví nakopáváním a podkopáváním... Hold velké brány jsou velké brány. Naši kluci měli za úkol hlavně výběr místa, nahrávky, narážečky roztahování hry. Tento úkol byl za mě splněn na 50%. Pozitivní bylo pro mě to, že se neprojevila únava, která pramení z herního vytížení tohoto týdne

Sestava: Drábek, Filák, Filgas Adam, Jašek, Kalabus Adam a Maxim, Koňařík, Kopřiva, Kročil, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula, Zicha.
Góly: 2 × Honza, 1 × Dominik, 1 × Jirka, 1 × Max.


Celkově můžu konstatovat, že tento týden byl pro nás velmi náročný a my jsme ho jako tým, který drží při sobě a táhne za jeden provaz, zvládli s vyznamenáním.


27
července
19:31
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Konfrontace s našimi U12

Dnešní přípravné utkání proti našim kamarádům z kategorie U12 mělo sloužit jako modelové. Naše dominance, hlavně fyzická, byla znát ve všech dovednostech, ale tím v žádném případě netvrdím, že nám to daly U12 zadarmo! Musím za dnešní výkon pochválit jak hráče U13, tak i hráče U12. K vidění byly krásné standardní situace, kvalitní přechody 1:1, střely a kombinace. Prostě to, co k moderní kopané patří. Pevně věřím, že se dnešní utkání líbilo i divákům, resp. rodičům, kterých přišlo nečekaně mnoho. Opravdu se tady rýsuje silná generace, která když vydrží nastavené tréninkové tempo a bude ke všemu přistupovat s pokorou a maximálním nasazením a úsilím, tak se za pár let máme všichni na co těšit.

Velkou pochvalu si dnes zaslouží i rodiče, kteří nás chodí pravidelně povzbuzovat a vidí pokroky svých dětí.

Sestava: Drábek, Filák, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam a Maxim, Koňařík, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub a Matěj, Zezula.

Góly: 4 × Koňařík, 4 × Filák, 3 × Kalabus Maxim, 3 ×Palát, 1 × Zbranek Matěj, 1 × Jašek, 1 × Zezula, 1 × Kročil.


21
července
20:50
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Příprava na ligu zahájena

FC Vsetín - 1. FC Slovácko

V dnešním prvním přípravném utkání nové sezóny 2019/2010 jsme odehráli poctivých 75 minut (2 × 30 + 1 × 15 minut) proti stejně starým klukům z 1. FC Slovácko. Hráči Slovácka jsou na soustředění ve Velkých Karlovicích a tak jako loni, jsme se i letos dohodli na přátelském utkání. Do prvních dvou třetin jsem sestavil dvě sedmičky podle vlastního uvážení. Třetí třetinu měli kluci možnost si vytvořit vlastní sedmičky. Po pětitýdenní "domácí teoretické přípravě", odstartovalo toto utkání tréninkový proces, který bude trvat další čtyři týdny. Od zítřka jedem kluci už na tvrdo!!! Nezapomeňte si vzít s sebou dostatečné pitné zásoby a nezbytnou dávku rychlých cukrů po tréninku... ;-)

Sestava: Drábek, Filák, Filgas Adam, Hajda, Juřínek, Kalabus Adam a Maxim, Koňařík, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub a Matěj, Zezula, Zicha.

Góly: Koňařík, Filák, ??? (... kdo mi pomůže ...).


28
června
11:25
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Marian Zbranek

Start nové sezony

Přátelské utkání U12+U13
Soupeř : 1.FC Slovácko
Neděle 21.7.2019
Začátek: 10:00
Hřiště bude upřesněno v sekci U12, U13
Trenér: Králík Aleš


16
června
13:43
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Překrásný dárek ke Dni otců

FC Vsetín - TJ Valašské Meziříčí 9:2 (4:0, 2:1, 3:1)

Jak již název článku napovídá, byl to pro nás trenéry krásný dárek ke "Dni otců". Co víc jsme si mohli přát! Nádherná kombinační hra okořeněná krásnými góly. Individuální akce se střídaly s hrou na jeden dotek. Osobní souboje nám dnes také vycházely, i když to trochu bolelo, ale jste borci. Ve valašském derby jste od samého začátku předváděli to, co jsme do Vás celou sezónu dávali!!!

Ještě jednou Vám kluci děkujeme za překrásný dárek.

Sestava:
Drábek, Filák, Jakeš, Jašek, Juřínek, Kalabus Maxim, Kopřiva, Králík, Palát, Šíma, Zezula.

Góly:
5 × Kopřiva, 1 × Filák, 1 × Jakeš, 1 × Králík, 1 × Palát.


08
června
21:06
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Obehraná píseň v Bílovci

SŠK Bílovec - FC Vsetín 2:2 (0:1, 0:1, 2:0)

Vzhledem k tomu, že to bylo předposlední utkání této náročné sezóny, musím konstatovat, že jsem čekal od Vás více. To v jakých podmínkách jsme hráli, je věc jedna, ale to jak jsme hráli je věc druhá a pro mě zásadní.

Krátce k těm podmínkám. To aby dvanáctileté děti hrály v 25°C horku s ostrým sluncem v zátylku na UT 3G "čerstvě upravené a plné černých granulí" a vedle zelo travnaté hřiště ve skvělé kondici prázdnotou, tak to považuji za "trestní čin", za který by měli být funkcionáři Bílovce hnáni k zodpovědnosti!!! Pak až jsem pochopil proč.

Herně jste kluci hráli velmi dobře. Bylo tam vidět vše co moderní kopaná může nabídnout. Ovšem ta naše slavná "produktivita", tak to je naše černá můra. Nemůžu nevzpomenout také jednu naši zásadní slabost. Tím jsou prohrané osobní souboje ve středu hřiště, ze kterých padly soupeřovy ojedinělé výpady do naší obrany. Dobré je, že o nich víme, špatné je, že nám stále dělají takový problém. Přetlačit soupeřovu nohu = neskutečný problém.

Tak kluci za týden proti ValMezu... v týdnu tři tréninky...

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Adam, Hajda, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Matěj, Zezula, Zicha.

Góly:
1 × Drábek, 1 × Zbranek Matěj.


30
května
09:06
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Proti Opavě bez šance

SFC Opava - FC Vsetín 17:3 (6:0, 5:1, 6:2)

K utkání v Opavě jsme odjížděli s velkým odhodláním ukázat, že na to máme. Nikdo, ale nemohl čekat, že bychom se mohli s lídrem tabulky srovnávat... Jako hlavní pozitivum v tomto utkání vidím naši schopnost se herně poprat se soupeřem, nikoliv však výsledkově. Mnoho týmů v naší lize hraje hlavně na výsledek za každou cenu. Lídři z Šumperku a Opavy mají své výsledky podloženy i po herní stránce. Je radost sledovat způsob, jakým se tyto týmy prezentují. Zařadil bych k nim i tým z Vítkovic. A tady to pozitivní pro náš tým. Když vidíme s Alešem, že bojujete, kombinujete, dřete a snažíte se proti těmto kvalitním týmům, tak je to pro nás ta největší odměna, jakou nám můžete Vy hráči dát. Tak tomu bylo včera při hře dopředu. Že nám stále nefunguje kvalitní přihrávka, první dotek, čtení hry, tak to my víme a budeme na tom i nadále pracovat. Tady snad jen upozornění, že pracovat hlavně musíte Vy hráči, ne my trenéři. Vy hráči, kteří jste tam včera byli, musíte např. dnes na tréninku tuto zkušenost zúročit tím, že budete tyto činnosti dělat s maximálním nasazením a úsilím. Defenzivní hra nám včera moc nešla. Proto i to hrůzně vypadající skóre. Ale Ti co tam byli ví, že zase tak hrozné to nebylo a mnoho gólů jsme si dali vlastně "SAMI", nebo ne? Tak vidíte...

Opět se budeme opakovat. Máte na to, ale Váš přístup k tréninkovým jednotkám se musí ještě zlepšit tak, abychom si s Alešem připadali na tréninku, jako po většinu času v tomto utkání. Tzn. na 120%. Včerejší unavené tváře a pokora ve Vašich očích svědčí o zlepšeném týmovém přístupu. Nicméně bych to nerad zakřikl.

Sestava:
Drábek, Filák, Jakeš, Kalabus Maxim, Koňařík, Kopřiva, Králík, Kročil, Pala, Palát, Zicha, Zbranek Jakub.

Góly:
1 × Kopřiva, 1 × Zicha, 1 × Kročil.


27
května
21:15
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Klasika posledních týdnů

FC Vsetín - MFK Frýdek-Místek 5:9 (1:3, 1:3, 3:3)

Dnešní utkání se podobalo tomu sobotnímu. Dvě třetiny hledáme recept na soupeře. Když ve třetí na to přijdeme je konec utkání.

To, že jste nesplnili domácí úkol, který jsem Vám cestou z Karviné zadal, svědčí o Vašem přístupu. A tak je to bohužel se vším. Pak se nemůžeme všichni divit, že nedokážete udržet myšlenku, resp. radu, či doporučení, které Vám před každým utkáním, třetinou, střídáním... s Alešem říkáme. Nebylo to první utkání, jenž nám mělo otevřít oči, jak se hraje liga. A stále nic. Ne, ne, ne!!! Nechci si zvyknout na to, že prohráváme tak jednoduše, kdy čtyři hráči z jedenácti, a to dnes brankáře nepočítám, končí s kopanou po svém druhém až třetím střídání!!! To se natrénovat nedá, to už je ve Vašich hlavách. Motivace u některých nepomáhá a působí naopak demotivačně. Jsme s Alešem trenéři a kouči dohromady, ale Vy nám moc nepomáháte. Nehazardujte!!! Zapřemýšlejte nad tím co Vám radíme.

Dnešní pozitiva vidím hlavně v několika nádherných kombinačních akcích, jenž skončily v bráně soupeře. Tak pojďme si je zapamatovat a přenést si je do utkání s Opavou. Ty góly se samy nedají! Vzpomeňte: první třetina se Šumperkem, utkání s Baníkem, třetí třetina v Karviné, ... Těch kvalitních okamžiků je samozřejmě více... Nominace je jasně daná. Do konce sezóny již mnoho utkání nezbývá. Tak jsme s Alešem zvědavi, jak jste schopni s tím pracovat.

Sestava:
Drábek, Filák, Jašek, Juřínek, Kalabus Maxim, Kopřiva, Králík, Kročil, Mičian, Palát, Zicha.

Góly:
1 × Palát, 1 × Juřínek, 1 × Mičian, 1 × Filák, 1 × Králík.


26
května
07:56
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Karviná nám nic nepovolila

FC Vsetín - žáci
MFK Karviná - FC Vsetín 12:5 (5:0, 4:0, 3:3)

Ač jsme na utkání v Karviné odjížděli bez čtyřech hráčů, kteří do základní sestavy bezpochyby patří, mělo to být pro nás trenéry jen potvrzení vzestupného herního projevu i v redukované sestavě našeho širokého kádru.

Ovšem první třetina se nám vůbec nepovedla. Na umělém povrchu nevalné kvality, ale za nádherného slunečného počasí se nám nedařilo nic. Od brankáře až po posledního útočníka. Naši kluci si spletli utkání s tréninkem. Tady to bylo opravdu do očí bijící, jak kluci přistupují k tréninkům, protože hráli na 50%. V druhé třetině jsme se v herních činnostech mírně zlepšili, ale během prvních pěti minut nám soupeř jednoduchými kombinacemi a naším nedůrazem před vlastní branou, resp. nechutí hrát na 100%, nasázel další dva góly. Úplným opakem byla naše "snaha" o zakončení. Nemastné, neslané střely, zívající prázdná braná a nikým neatakující náš hráč... Výsledkem byla rozehra domácího brankáře. Světlé chvilky ve druhé třetině nějaké byly, to přiznávám, ale celkový dojem z prvních dvou třetin byl katastrofální. Třetí třetina se v našem podaní nedá srovnat s předchozími. Kluci jako by byli politi živou vodou a zvedli se během dvaceti minut na pověstných 100%. Odměnou jim bylo vedení 3:0 v této třetině. Ovšem po dvaceti minutách této třetiny se vrátili herně zpět a soupeři povolili tuto třetinu srovnat.

Chybějící hráči? Věk, ve kterém jsou výkony nevyrovnané? Podcenění? Nechuť hrát? Pokora? Tak to jsou otázky, nad kterými musíme my trenéři popřemýšlet do pondělního utkání proti MFK Frýdek-Místek.

Na závěr trochu optimismu. Prvních dvacet minut třetí třetiny nám ukázalo, že i v redukované sestavě jsme byli schopni hrát se sousedem v tabulce. Tak hurá na Frýdek... Snad už budete všichni...

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Lukáš, Jašek, Juřínek, Kopřiva, Králík, Palát, Šíma, Zezula, Zicha.

Góly:
2 × Kopřiva, 1 × Filák, 1 × Králík, 1 × Jašek.

FC Vsetín - žáci

19
května
19:09
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Baník odjíždí bez bodů

FC Vsetín - FC Baník Ostrava 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)

V dnešním nádherném fotbalovém počasí jsme na Tyršovce přivítali kluky z Baníku U11. Po podzimu jsme věděli, že to nebude jednoduché utkání i přesto, že jsou to o rok mladší kluci. Nicméně jsme v 1. třetině nepřipustili hosty z Ostravy více méně k ničemu... Naopak jsme zopakovali 1. třetinu ze Šumperku a vyhráli jsme ji zaslouženě 1:0. Byla radost se na Vás dívat a myslím si, že i rodiče - fans si to pěkně užívali. Výpadek v 2. třetině jsme naštěstí ustáli. Pokyn po druhé třetině byl jasný. Úprk z hřiště do sprch, zchladit hlavy, zapomenout a nechat v kabinách 2. třetinu a připravit se na 3. třetinu. No a ve 3. třetině jsme zopakovali kvalitu z první. Kaňkou na této třetině bylo zranění našeho brankáře, kdy po přehnaném důrazu baníkovského hráče musel Radka vystřídat Dominik. Kluky to ještě více semklo a více než 10 minut jsme Baník nepustili za půlku... Tlačili jsme na 110%. Klobouk dolů a obrovská pochvala pro Vás kluci. Konečně jsme Vás s Alešem viděli po utkání s vyčerpaným výrazem ve tváři a pocitem, že jste nechali na hřišti maximum!!!

Pochvala patří také naším skvělým rodičům, kteří Vás hnali dopředu a byli naším devátým hráčem v poli.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Lukáš, Jakeš, Jašek, Juřínek, Kalabus Maxim, Kročil, Kopřiva, Králík, Kročil, Palát, Šíma, Zicha.

Góly:
1 × Králík, 1 × Juřínek, 1 × Palát


13
května
07:13
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

S lídrem jsme drželi krok pouze 1. třetinu

FC Vsetín - žáci
FK Šumperk - FC Vsetín 14:1 (1:0, 7:0, 6:1)

Hrát s lídrem tabulky není nikdy jednoduché. Většina týmů ze spodní části tabulky jdou v takové situaci na hřiště s pocitem, že už prohrávají minimálně 5:0. Ovšem to dnes nebyl náš případ. Kluci mě velmi potěšili a Ráďa nás držel dlouho ve hře. Ano soupeř neproměnil několik tutovek... Ovšem to, že jsme dlouho odolávali se nedá odepřít. Hra dopředu se jak v 1. třetině, tak po zbytek utkání nějak nedařila. Většinou jsme končili na půlce. Ten rozdíl v kvalitě hráčů Šumperku byl vidět. U všeho byli rychleji, důrazněji. To vše měli podpořeno skvělou komunikací... Radost se na ně dívat. Nás čeká ještě pořádný kus práce. Ale pílí, snahou a úsilím se můžeme postupně propracovávat do horní poloviny tabulky. Určitě máme v týmu na to potenciál. Vždyť jsme v každé třetině předvedli několik pohledných kombinačních akcí. Z jedné z nich se nám podařilo i skórovat.

Ovšem neodpustím si mou klasiku: "Bez práce nejsou koláče"... Přijít na trénink pouze pro čárku za účast je strašně málo. Zkuste si všichni zapamatovat v jaké rychlosti hráči z Šumperku dělali všechny herní činnosti jednotlivce! Myslíte si, že to chytli ze vzduchu nebo se tím od někoho nakazili? Mají to tvrdě vydřené z tréninků! Více k tomu na dnes ve Lhotě.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas, Jakeš, Jašek, Juřínek, Kalabus Maxim, Koňařík, Kopřiva, Králík, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Matěj, Zezula.

Góly:
1 × Kopřiva


05
května
20:19
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Proti Uničovu se ctí

FC Vsetín 2:8 (0:4, 2:3, 0:1)

První třetina "jako přes kopírák" v Přerově s tím rozdílem, že jsem kluky nikterak neúkoloval, aby měli po včerejšku čistou hlavu, ale pouze důrazně upozornil na soupeřova hráče číslo 10, který se dokáže velmi dobře prosadit. Bohužel marně. Jedno, jediné upozornění v kabině na často se opakující způsob založení útoku soupeře, přineslo čtyři góly v naší síti. Jinak nemám k první třetině vůbec žádných výhrad, ba naopak. Bylo tam vše co si tak často opakujeme... Proto musím dnes pouze a jen chválit. Když chválit tak všechny za předvedený kolektivní výkon. Jedno slabé místo v našem týmu ovšem máme. Tím je proměňování vyložených šancí a větší dravost a chuť dát gól před soupeřovou bránou, a jedná se o všechny hráče!!! Ta dravost a orientace před oběma branami, byla dnes potvrzena i před vlastní branou, kdy se soupeřovi hráči dokázali před naší branou prosazovat a dorážet proti bezmocnému Ráďovi...

Pro mě jednoznačně pozitivní informací z tohoto utkání bylo to, že hrát kopanou naši kluci z U12 umí i přes včerejší herní neúspěch na Vsetínském turnaji O pohár hejtmana Zlínského kraje, ke kterému se vracet již nechci a článek psát rozhodně také psát nebudu. Všichni jsme tam byli a viděli, takže není co psát...

Můj velký dík dnes patří všem přítomným rodičům, kteří vytvořili klukům fantastickou atmosféru, která je hnala neúnavně dopředu v celém utkání. Klobouk dolů před Vámi a děkuji.

Sestava:
Drábek, Filák, Filgas Adam, Jašek, Juřínek, Kalabus A + M, Koňařík, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek J + M, Zezula, Zicha.

Góly:
1 × Kopřiva, 1 × Zbranek


28
dubna
17:58
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Ohlédnutí za ROBE VALMEZ CUPem

Sestava:
Drábek, Filák, Jašek, Kalabus Maxim, Koňařík, Králík, Kopřiva, Kročil, Palát, Šíma, Zbranek Jakub, Zezula.

Tento dvoudenní víkendový fotbalový maratón byl pro nominované kluky fantastickou příležitostí srovnat se stejně starými hráči klubů z Evropy. 200 minut kopané proti kvalitním soupeřům znamená někdy více než půl roku tréninků, ale jak říkáme, vše máte v hlavě...

V sobotní základní skupině jsme měli za soupeře postupně:
1. FC FOMAT Martin (Slovensko),
2. MFK Vítkovice,
3. 1. SK Prostějov,
4. FK Borac Čačak (Srbsko),
5. FK Viktoria Žižkov,
6. HFK Olomouc.
Prostřední dvě poobědová utkání jsme jednoznačně nezvládli a proto jsme skončili v základní skupině na 5. místě, které nám zaručovalo boje o celkové umístění 17. - 28. místo. Zbylá čtyři utkání jsme odehráli se ctí. Byli jsme s Alešem opravdu na Vás kluci pyšní, ale drobnosti, na kterých postupně pracujeme jsou v kopané zásadní. Pokud se k tomu přidá naše střelecká potence, kdy nejsme schopni vytvořený tlak na soupeře přetavit v gól, tak to dopadá jako včera. Slzy, pláč a ukrývání tváří do dresů. Ovšem to vše součástí naší přípravy nejen do života...

V nedělní skupině jsme měli postupně za soupeře týmy ze Slovenska:
1. MŠK Púchov,
2. FK Dubnica nad Váhom,
3. Juventus Žilina.
Dnešními výkony jsme opravdu nadšeni. Patří Vám kluci obrovský dík za předvedenou hru, bojovnost, důraz, nasazení, úsilí, emotivnost a neoddiskutovatelnou snahu odčinit včerejší zklamání. Ovšem neproměňování vyložených šancí nás stálo boje o vytoužené pomyslné vítězství na nedělním celkovém pořadí. V posledním utkání o celkové 21. až 22. místo se utkání hrané pod naší taktovkou proti klukům z FC Svratka Brno vyvíjelo nepříznivě, dotáhli jsme to k penaltám, které jsme prohráli. Nevadí. Za výkon si zasloužíte pochvalu.

Nejužitečnějším hráčem našeho týmu byl vybrán Maxim. Ještě jednou Ti blahopřejeme Maxi a jsme rádi, že se Ti podařilo vrátit do Tvé loňské formy.

Příští týden o víkendu nás čeká další maratón v podobě domácího turnaje O pohár hejtmana Zlínského turnaje. V neděli mistrovské utkání proti Uničovu. Opět budou nominováni pouze kluci, kteří během týdne přesvědčí o tom, že na to mají a zdravě se o to dokážou poprat. Šanci máte všichni stejnou. Víte jak to chodí! Někdo onemocní, zraní se nebo dá přednost něčemu jinému. Nebýt několika omluvenek z různých důvodů, tak na ROBE CUPu nebyli 3 hráči, jenž nakonec s námi hráli.

Nyní také obrovské poděkování a poklonu všem rodičům za neustálé povzbuzování FC Vsetín. Byl to pro nás náročný, ale krásný víkend plný kopané a neskutečných emocí okořeněných radostnými, ale i smutnými chvilkami.

Trenéři Aleš s Tomášem

Pro statistiky:
http://www.valmezcup.cz/ - rozlosování
https://www.facebook.com/valmezcup/?epa=SEARCH_BOX - výsledky

Počet přístupů
od prosince 2012

1282317

Počítadlo