otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Středa 25. dubna 2018      Svátek slaví Marek     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 11.03 2018
Plán PLOCH - 17.týden (23. - 29.4.)

Vloženo: 10.03 2018
Plán PLOCH - 18.týden (30.4. - 6.5.)

Vloženo: 09.03 2018
Plán PLOCH - 19.týden (7. - 13.5.)

Vloženo: 02.08 2017
PLÁN UTKÁNÍ FC VSETÍN

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

test
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


22
dubna
19:48
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

UŽ JE TO TADY! UŽ JE TO TADY! :-)))

FC Vsetín - žáci
Vzhledem k tomu, jaký kus cesty za posledních pár měsíců kluci ušli, jsem se rozhodl pro (konečně i) výsledkový úspěch udělat v týdnu vše... Od přípravného zápasu v Jablůnce, kde si kluci ve středu ověřili, že góly dávat umí, přes pořízení nových zápasových míčů a konče snad i změnou dresů - vypůjčili jsme si "vítězné" zelené od r.2004 :-)
Dnes po předvedeném výkonu lze jen CHVÁLIT, CHVÁLIT A CHVÁLIT ! Sice nám v 5.minutě po gólu hostů zatrnulo (patrně, ale jen mě) - kluci se bleskurychle oklepali a za chviličku srovnali, přidali a následně i soupeři odskočili. Ano, pár drobných "nešikovných" řešení bylo k vidění - ale vše zakrylo srdce a um valachů, kteří dnes neutuchající touhou a dovedností šumperáky sfoukli "jak tu pověstnou svíčku" !!! Opravdu dnes srdíčko vsetínského fandy plesalo - BRAVO KLUCI!!! S dobrým pocitem se poslouchala slova soupeřova trenéra: "...neskutečný pokrok těch kluků..." (děkujeme za uznání)
...a jestli jsem dodržel slib...?
No tak určitě :-)
Andy se s chutí ujal role kadeřníka a dopadlo to - raději přikládám foto...

Vs - Šumpek 18:2 (4:1, 5:1, 9:0)
Střelci: 4x Mira a Dobi, 2x Kuba a Mendy, po 1 Šimon, Štěpán, Švagy, Fíja, Kopy, Dan.

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

14
dubna
12:50
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Málem...

Máme (a mějme) radost, ale nejásejme…
Dnešní utkání jsme měli zvládnout výrazně lépe... Soupeř má "pouze" 8 kluků do hry - nás je 14+2...!!!
Kluci z HFK produkují to, co jsme očekávali - jen a pouze výhozy/výkopy na neúnavného šikovného útočníka, který BEZ STŘÍDÁNÍ odehrál celý zápas (a to nás rychlostně trápil i v 88.minutě - doplním, že vstřelil všechny 3 branky soupeře…) Nám stále schází přirozené řešení i těch nejobyčejnějších situací - často hledáme vědu tam kde není... Na druhou stranu je třeba ocenit, že se celých 90 minut snažíme o individuální přechod střídavě s kombinacemi - za odměnu se do šancí dostáváme, ale správně vyřešit poslední hádanku (dát gól) to je problém...
Když v půlce zápasu (43.min) soupeři vychází další brejk 0:3 - vypadá to podobně jako v předchozích 17 zápasech (nevalně, hlavy dole). Po jedné pohledné kombinaci Šimon bombou vykřesává jiskřičku naděje (55.min). Po této brance to často vypadá jako při házené - obléháme soupeře a hledáme skulinku, jak se dostat ke kase... V 66.minutě se to daří a Mira snižuje na rozdíl jedné branky... Zbývajících 25. minut je stále stejných - HFK výkopy/výhozy; my postupný fotbal... Za odměnu, že to kluci nezabalili a stále se snažili docílit vyrovnávající gól - se na nás v poslední minutě usmálo štěstíčko :-) ...po další z mnoha kombinacích Šimon napálil míč z úhlu před bránu a od Miry se míč šťastně odráží...! Propuká velká radost a po 30-ti vteřinách, kdy rozhodčí foukl do píšťalky dnes naposled je radost u kluků ještě větší - 1. ligový bodík... :-)

HFK - Vsetín 3:3 (2:0, 1:1, 0:2)
Branky: Šimon, Mira 2x


08
dubna
14:11
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Střelecká impotence trvá dál... :-(

Myslel jsem, že dnes budeme více šikovnější... Náš herní projev na tréninku a v zápase - to je jako den a noc - OBROVSKÝ ROZDÍL - nechápu proč…
V 1. třetině je to celkem vyrovnaný boj - ve všech třech řadách se snažíme a hrajeme celkem slušně - bohužel ale ani z velkých šancí nejsme schopni dát gól... :-( Soupeř z rychlého kontru a našeho nedůrazného bránění 2 minuty před koncem třetiny skóre otevírá - velká škoda! My nic nebalíme a stále se snažíme tlačit na Přerováky. Je to ale náročné - od druhé třetiny hrajeme bez Vojty (střevní potíže) a ve 40. minutě hlásí Dan, že už nemůže - dva chlapci mínus, tak to bude pro ostatní slušná porce… Soupeř většinu akcí zahajuje dlouhým míčem, to my sice víme, ale neumíme správně číst následné narážečky a proto častokrát čelíme útokům 3 na 1 nebo 4 na 2. Kdo z našich se snaží obejít soupeře dovednostně - často slaví úspěch, kdo jej chce obejít „jen tak nějak“ v drtivé většině o míč přichází (kdy už tomu všichni uvěříte…!?!) Druhá třetina je velice podobná té první - my gól ne a ne dát, soupeř opět jeden přidává… V poslední třetině již výrazněji taháme za kratší konec. Zejména z brejkových situací dostáváme další 3 branky. Navíc dnes oba gólmani jeden gól soupeři darovali, což byla škoda, protože jinak předvedli spoustu skvělých zákroků!
Kluci, je třeba jít do zápasu UVOLNĚNĚ a nedělat z toho vědu… …jak říkával Ivan Hlinka „hlavně se z toho neposrat“… ;-)

Vsetín - Přerov 0:7 (0:1; 0:1; 0:5)


30
března
17:13
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Boj v Bílovci

Dnešní soupeř byl první ze tří po sobě jdoucích, který vyznává nakopávaný (výsledkový) fotbal oproti složité cestě učení... :-( Je celkem těžké dnes kluky hodnotit, protože půlku herního času to bylo spíše jako na tenisu (míč nám lítal převážně nad hlavami...) Když už byl balón "na zemi", tak jsme se sice snažili (snahu nelze nikomu upřít), ale nebylo to ono - chybělo tomu zápasové/herní tempo... Bohužel nám "nepřidalo" ani brzké zranění třech kluků (Mendy, Honza, Andy - snad se alespoň dva dají do víkendu do kupy). Díky charakteru utkání a opravdu urostlým klukům soupeře jsme se dnes dostali pouze do pěti gólových příležitostí - rozvlnit síť se podařilo jen dvakrát... :-( Na koncovce budeme opět pilně v týdnu trénovat a věřme, že to bude v neděli proti Přerovu lepší... ;-)

Bílovec - Vs. 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
Branky: Kuba, Fíja Konečný


25
března
12:39
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Velké zlepšení

Konečně po 132 dnech ostrý mistrovský zápas :-)
Krom toho, že se všichni těšili - jsme i zvědaví, jaký kus práce jsme přes zimu odvedli... A není to jen pocit, je to fakt - kluci opět udělali výkonnostní skok!
Dnes jsem viděl pouze dva problémy: velká škoda hluché osmiminutovky (36 - 43min), kde "vypadáváme z role" a dostáváme 4 branky + vychýlená střelecká muška - nedáváme góly ani z těch nej tutovek (vč. penalty)
Jinak ale palec nahoru! Chuť, bojovnost, snaha to vše nás dnes zdobilo. Když vzpomenu na podzimní mač (4:21), tak nemám žádné obavy z následujících utkání - spíše bych řekl, že se na ně už všichni moc a moc těšíme... ;-)
Za dnešní výkon všem klukům VELKÁ POCHVALA!!!

VS - Karviná 6:9 (4:4, 0:4, 2:1)
Branky: Mira, 2x Dobi, 2x Dan, Jony


20
března
21:03
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Marian Zbranek

Pořadatelská služba

Všechny rodiče zdravím na začátku mistrovské jarní části a zasílám nominaci pořadatelů k utkání s Karvinou.
Hlavní pořadatel: Zbranek Marian
Pořadatel: Konečný, Švagera, Filgas
Zdravotník: Vráblíková
sraz: Umělá tráva Pecník dle srazu hráčů k utkání


11
března
00:00
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Generálka v Rožnově

Týden před mistrákama si nás do Rožnova pozvalo Staré Město na generálku před soutěží. Dnes z naší strany chyběli 3 marodi (Andy, Mira a Švagy) a já jsem byl celkem zvědavý, jak bude konfrontace vypadat (kluky U13 ze St.Města jsem dnes viděl poprvé).
Soupeř hrál v "jiném" rozestavení a našim kluků dělalo celkem dlouho problém tuto skutečnost "přečíst" a vypořádat se s ní... U soupeře byli "na míči" dva velice šikovní kluci - což nám dělalo rovněž značný problém... Dnes nás bota tlačila v zakončením a v náběhu do volného prostoru (často hrajeme "na schovku" a bohužel nám to jde znamenitě) :-( Škoda dvou laciných gólů v naší síti a spousty nevyužitých gólových příležitostí - na gól potřebujeme snad 10 šancí... V dalším období se zaměříme na tyto "nedostatky" a snad se nám je podaří odstranit.
Tímto utkáním jsme ukončili zimní přípravné období (7x PU + 3x HT) a nyní již vyhlížíme 1. mistrák na Baníku.

Vs - Staré Město 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
střelci: Patrik, Honza (p)


08
března
19:25
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Dobrá příprava v Hranicích

Dnes jsme se dle plánu "hned po škole" vydali směr Hranice, kde jsme měli domluvený přátelák proti zdejším U13. Slunečné počasí, 10 stupňů, ideální podmínky - pouze škoda, že nejsme komplet (doma necháváme 4 marody). Domlouváme 3x 30 minut, takže kluky čeká klasická zápasová porce=PRIMA! Jak já, tak i přihlížející rodiče jasně vidíme, že se kluci krůček po krůčku zlepšují. Individuální přechod 1/1 je k vidění stále ve větším počtu hráčů - což mě velice těší... Rovněž průnikové přihrávky se objevují stále častěji, občas si kluci pomůžou i narážečkou a co je veledůležité, při rozehře "od zadu" si to komplikujeme méně a méně (dnes jen jeden obdržený gól při této činnosti). Za dnešek opravdu pochvala! Vývoj zápasu donutil domácí k "přitvrzení" hry - pokud to není zákeřné, nikdo se nezraní, nemám s tím problém... ...ba si myslím, že by jsme tohle "pevné" soubojové chování měli více přenést do našich tréninků - v této disciplíně jsme totiž stále hodně dlužni pověsti pevných valachů ... ;-)

Vs - Hranice 6:8 (3:4, 3:1, 0:3)
Střelci: 3x Dobi, Mendy, Kuba, Vojta


03
března
14:38
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Mrazík v Rožnově

FC Vsetín - žáci
Sobotní dopoledne jsme za silného mrazu, ale zároveň i slunečních paprsků strávili v Rožnově p. R., kam si nás na úvod svého soustředění pozvali kluci z Vítkovic (U12). Na třeskutý mráz se kluci dobře připravili, jak se pohybovat na zmrzlém povrchu také pochopili, takže nic nebránilo odehrát 3x 25 minut kvalitní přípravy.
Bohužel dnes nebylo k vidění mnoho zdárných přechodů 1/1 - i samotných pokusů bylo na můj vkus pramálo… :-( Zdařilých kombinací jsem taky moc nenapočítal - pravdou je, že když už nám nějaká vyšla, tak téměř vždy skončila gólem… Co bylo pro mě největším „nemilým“ překvapením, byl fakt, že s přibývajícími minutami jsme fyzicky spíše zaostávali a to jak v rychlosti, tak i v osobních soubojích… Když uvážím „rok dolů“ u kluků z Ostravy, tak se musím zamyslet, kde dělám chybu a pokud možno ji co nejdříve odstranit… Uvidíme, co přinesou další dva přáteláky, třeba to dnes byl jen „složitý“ přechod z haly na zmrzlou umělku… Uvidíme ve čtvrtek v Hranicích a v neděli se St.Městem... ;-)

Vsetín U13 - Vítkovice U12 8:11 (3:1; 3:4; 2:6)
Branky: 3x Mira, 2x Šimon, Kopy, Jony, Vojta


10
února
17:35
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Zůstalo jen torzo

FC Vsetín - žáci
Dnes po mnoha omluvenkách odjelo do Rožnova na triangl pouze torzo týmu. Původně dohodnutý soupeř (Brumov) v týdnu odpadl a po dlouhém hledání soupeře jsme nakonec rádi přijali pozvání kluků z Hlučína, kteří jsou od čtvrtku v Rožnově na soustředění. Dohodli jsme se na 2x s každým "účkem" (nejdříve 20 minut, odvety 16 minut) Bohužel nás na dnešek zůstalo jen 8+2 golmani... Jednoho golmana vždy pouštíme do hry, ať můžeme střídat aspoň dva kousky... Kluci ale dnes makali na 120% - za což si zaslouží VELKOU POCHVALU! Zápasy jsou všechny čtyři velice náročné... Zejména U12 hráli na samé hranici únosnosti (chvílemi jsem si myslel, že hrajeme ragby...) Nicméně celých 70 minut jsme přežili celkem ve zdraví a že si KAŽDÝ dnes hrábl až na samé dno svých sil, tak o tom nepochyboval nikdo z přihlížejících... V odvetách nám viditelně docházela šťáva, ale "těžko na cvičišti - lehko na bojišti"... :-)

Vs - Hlučín U13 1:0 (Filda)
Vs - Hlučín U12 3:1 (Vojta, Filda, Šimon)
Vs - Hlučín U13 0:1
Vs - Hlučín U12 0:2


04
února
13:01
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Náročná kvalitní příprava

FC Vsetín - žáci
Nedělní dopoledne jsme dle plánu strávili na umělce Pod Pecníkem, kde na nás čekal velice kvalitní soupeř - Zlín U13. Dnes to bylo celých devadesát minut pro naše kluky velice náročné - mnoho, mnoho minut jsme byli bez míče a soupeře jsme často "pouze naháněli"... S lehkou nadsázkou lze konstatovat, že to byl dnes kondiční trénink... :-) Nicméně i tak je třeba kluky pochválit, byla vidět touha "něco s tím udělat" a "vypuštěné" sprintérské souboje jsem zahlédl jen minimálně. Viděl jsem i sem tam snahu 1na1, byť to bylo opravdu dnes těžké, protože soupeř po ztrátě míče byl u nás prakticky okamžitě... Přesně o to šlo - vyzkoušet si tyto situace, snažit se v nich nezmatkovat a řešit je konstruktivně. Prvních 60 minut bylo super! Když uvážím, že loni v červenci jsme se stejným soupeřem odcházeli po 40 minutách s výsledkem 1:15 a "rozpačitým" herním projevem (jasně, tým se teprve tvořil), tak dnes po hodině hry 1:5 a hra na hranici našich možností - SUPER KLUCI ! V poslední půlhodince nám již znatelně docházel kyslík a přemluvit se k návratu nebo naopak sprintu vpřed s vidinou přečíslení, tak to dokázali jen silní jedinci... ;-). Dnes bych vyzdvihl výkon Luboše v bráně - obzvláště v první třetině přiváděl soupeře téměř k zoufalství... Jinak kluci dnes palec nahoru - soupeř měl velkou kvalitu a vy jste se rvali opravdu srdcem - jen tak dále...!!!

Vs - Zlín 2:10 (0:3, 1:2, 1:5)
střelci: Adam, Kuba


02
února
16:11
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Páteční přátelák s Turzovkou

FC Vsetín - žáci
První ze dvou víkendových přáteláků jsme dnes odehráli s klukama z Turzovky. Díky nemocím byl soupeř citelně oslaben a aby nemusel kolega trenér zápas rušit (za což děkujeme) - dobral do týmu nějaké 06-ky a dokonce i jednu 08-ku! Slovenští kluci mě velice překvapili svou houževnatostí a výdrží... Byť měli jen dva kluky na střídačce, vydrželi celých 80 minut "trápit" (zejména běžecky) naše 05-ky. My jsme se dnes celkem snažili o přechod 1 na 1 - škoda že jsou to stále ti stejní kluci, chtělo by to ve větším počtu... Navíc se dnes objevila mnohokrát průniková přihrávka...! Tomu jsem velice rád, protože se této činnosti začínáme intenzivně věnovat... ;-) Za dnešek spokojenost - zápas splnil svůj význam a myslím si, že i kluci rádi "vyměnili" drilový trénink za konfrontační utkání... :-)
...zregenerujte a v neděli se Zlínem to bude jiný kvapík... :-)))

Vs - Turzovka 8:2 (3:1; 2:0; 3:1)
Střelci: Mira 3x, Adam 2x, Vojta, Švagy, Honza


26
ledna
20:39
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Další kvalitní konfrontace

Dnes jsme si místo tréninku pozvali k přáteláku kluky U13 z Púchova. Soupeř měl vysokou kvalitu - ať už individuální, kombinační nebo fyzickou. Nemohl jsem přehlédnout, jak se nám s přibývajícím časem ztrácela půda pod nohama... (asi budeme muset zapracovat na lepší kondici...) :-)
V první 30-ti minutovce to ještě šlo - tepmo bylo kvalitní a hra "celkem" vyrovnaná... S šancemi na obou stranách si gólmani poradili, takže bezgólová plicha a celkem slušný herní projev. Do druhé třetiny střídáme v kase (Tonda jde chytat a Luboš hrát). V této fázi hry začíná mít soupeř navrch. Zejména v pohybu je to nejvíce patrné. My jsme "daleko", soupeře nedostupujeme, v soubojích jsme pozdě a když už to stihneme, jdeme tam měkce (škoda - stále dokola). Kdyby zůstal Luboš v brance nevím kdo by ty góly dnes dal... :-( Ve třetí třetině je obraz hry podobný jako v té druhé. Neustále taháme za kratší konec... Nejvíc mě ale mrzí, že nezkoušíme dovednostní přechod 1 na 1. Kdo to občas zkusil - slavil úspěch, tak proč to kluci neděláte, když to umíte...??? No nic, stále budeme tyto věci pilovat a věřím, že si dáte říct a posuneme se zase o kousek dopředu... Za dnešek pochvala za přístup! Bylo vidět, že i když jste toho měli plné kecky, stále jste se snažili (většina) makat na 100% - TO CHVÁLÍM ! ;-)

Vs - Púchov 2:11 (0:0, 2:6, 0:5)
Branky: Luboš 2x


21
ledna
17:30
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

NADSTANDARDNÍ VÝKON = PRIMA PODÍVANÁ !

FC Vsetín - žáci
Na neděli 21.1. připadlo 2.kolo TOP halové ligy ve Smilovicích. Sice od samotného rána jsou k dispozici spíše samé „špatné“ zprávy: Tonda se omlouvá (sobotní zabíjačka vykonala své), Bob Filgas „jde do pankejtu“ a musí odstavit svého Šemíka - Paťu sice přibíráme, ale už je zelený jak sedma… …no a pořadatelé zjišťují, že se víceméně bez omluvy dnes nedostaví tým WSP Wodzislaw :-( Naštěstí mají kluci z Karviné od pátku v místní hale soustředění, takže operativně skládají „rezervní“ tým (Karviná II) a program turnaje může dle plánu pokračovat. První zápas jdeme na Karvinou II a i díky „odfláknuté“ rozcvičce nezachytáváme dostatečně tempo hry a s vypětím všech sil korigujeme těsně před koncem na plichtu. Po „pohovoru“ tento problém odstraňujeme a v dalších zápasech mohu jen a jen chválit ! Byl jsem dnes opravdu velice mile překvapen výkonem všech kluků! Počínaje Márou z brance, který dnes nevyrobil žádnou minelu (pouze otálení s rozehrávkou je neustálým tématem našich pohovorů), přes bezchybně hrajícího Fildu s Adamem, velice dobře hrajícího Miru, Štěpu a Konyho (Kony skvělá práce při první takové akci se „staršími“!) a srdnatě bojujícího Giovanniho s Jonym - škoda jen Paťovi indispozice (vydržel první střídání a dál to nešlo :-( ). Krom utkání s Karvinou I, jsme byli vždy lepším týmem a to mnohdy i jednoznačně! Zápas s Karvinou I jsme odmakali - zde velká pochvala, i když to bylo trošku (zbytečně) křečovité. Soupeř si porážku nezasloužil, ale dnes jsme byli prostě šťastnější my a z minima jsme vytěžili maximum. Nevím, zda Katovice dorazily se stejně silným týmem, jako v 1.kole (údajně ano - osobně tomu moc nevěřím…) Rovněž nesmíme opomenout, že kluci z Karviné mají od pátku v nohách mnoho kilometrů, díky soustředění (občas bylo jasně vidět, že toho mají plné brýle) - to jen, aby byl výčet "okolností" férový... Nicméně naše kluky musím opravdu všechny pochválit - dnes si to sedlo jak prdelka na nočník… :-) Druhé kolo absolvujeme bez porážky a po zásluze bereme 1.místo! V součtu obou kol 2.flek... Určitě stojí za zmínku, že v součtu obou kol (12 zápasů) byli nejlepší střelci turnaje z našeho FC: Adam 14 a Mira 12 branek! Jen tak dál pánové (všichni) - je vidět, že poctivá dřina v tréninku MÁ SMYSL a určitě dnes každý z vás má dobrý pocit z dobře odvedené práce… :-)

Vs - Karviná II 3:3 (Mira, Adam, Gio)
Vs - Jatrzebie 5:0 (Adam 3x, Gio, Mira)
Vs - Vítkovice 5:1 (Filip 3x, Adam 2x)
Vs - Katovice 3:1 (Mira 3x)
Vs - Karviná I 2:1 (Kony, Jony)
Vs - OFS Karviná 9:0 (Mira 3x, Kony a Adam 2x, Jony, Gio)


14
ledna
16:48
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Bolestivý Púchov

FC Vsetín - žáci
Na dnešek byl naplánován halový turnaj v Púchově pro kategorii U13.
Hned v první utkání se setkáváme s kvalitním celkem - Lokomotiva Trnava. Začínáme velice dobře a brzy vedeme 3:0! Pár „omylů“ při rozehrávce na naší půlce a hned je to 3:3… :-( Škoda, že se v této fázi začínáme bát a upouštíme od „naší“ hry 1na1. Soupeř většinou z rychlých brejků nebo „ťukesu“, kdy velice špatně čteme prostor, odskakuje na konečných 4:7.
Další utkání proti FKM Karlova Ves je „tradiční“ problém při točení golmanů… 3 vlastní góly do prázdné + nemohoucnost v útočné fázi = 0:4
Třetí zápas proti domácím „bílým“ je opět z naší strany neslaný, nemastný… Schází srdíčko, odhodlání, dovednosti a protože jsou tu dnes soupeři „od podlahy“ začínají se nám kupit zranění… Je to jen a jen z důvodu, že do soubojů jdeme jen tak naoko, aby se neřeklo - následně dostaneme řádně nakopáno… Krom toho, že z 99% přicházíme o míč to i patřičně bolí… Je nejvyšší čas s tímhle kluci rázně skoncovat a soupeři jasně ukázat, že si nic nenecháte líbit…!!! 1:6
Čtvrtý mač hrajeme proti „nejhratelnějšímu“ soupeři Lokomotiva Zvolen - bohužel je nás už jen 6 + golman, takže musí kluci jít na samé dno svých sil. Prohráváme, ale nalézáme morálku a zápas otáčíme! Po zásluze vždy po obdržené brance dokážeme jednu přidat a tak se konečně můžeme radovat z vítězství 5:3 zde POCHVALA ! ;-)
Poslední zápas jdeme na domácí „červené“. Utkání má vysoké tempo, šance se přelévají z jedné strany na druhou. Nás i v tomto zápase drží výborně chytající Luboš (po zásluze vyhlášen nej. golmanem turnaje) a když 2´ před koncem bombou z dálky vymete Honza šibenici, tak zaslouženě plichtíme 3:3.
Dnešní herní projev byl hodně podobný mnoha jiným zápasům a turnajům. Půlku utkání hrajeme velice kvalitně - určujeme tempo i ráz utkání, ale po deseti minutách začínáme být nervózní/bezradní (zbytečně kluci). Je potřeba celé utkání odehrát maximálně soustředěný! Škoda dnes třech smolně zraněných - věřím, že se dáte brzo do kupy. Snad i zbývajícím „pokopaným“ přijde vhod malá pondělní změna v podobě relaxu na bazénu… :-)

Vs - Trnava 4:7 (Andy, Mendy, Kopy, Kuba)
Vs - Karlova Ves 0:4
Vs - Púchov "bílá" 1:6 (Kopy)
Vs - Zvolen 5:3 (Šimon 2x, Kuba, Kopy, Vojta)
Vs - Púchov "červená" 3:3 (Kuba 2x, Honza)


17
prosince
17:17
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Fotbalové loučení s r.2017

FC Vsetín - žáci
Kalendářní rok 2017 jsme fotbalově zakončili prvním kolem TOP halové ligy pro U12, pořádané MFK Karviná v nádherném sportovním areálu ve Smilovicích. První zápas hrajeme proti Mosir Jatrzeble (PL). Začínáme velice dobře a ve 3 minutě již vedeme 3:0! Bohužel po vystřídání se ukázal fakt, který jsem malinko očekával, a sice, že pro kluky z U12 je tohle tempo a přístup soupeřů stále ještě nad jejich síly a (hlavně) ochotu… Během dvou minut soupeř srovnává na 3:3… Dvě minuty před konce soupeř zápas otáčí - neštěstí (zaslouženě) minutu před konce vyrovnáváme… Dalším soupeřem je výběr OFS Karviná. V tomto utkání jsme jasně lepší - zejména první parta udává tón utkání… no a když se druhá parta již probrala z letargie a „podřadila“, tak po zásluze zápas jednoznačně ovládáme… Ve třetím utkání nastupujeme proti nejlepšímu týmu turnaje GKS Katowice (PL) - zde se sice snažíme, co nám síly stačí, ale jsme ve všech činnostech „slabší“ - jasná záležitost pro polské vrstevníky… Po obědové pouze jdeme hrát proti nejméně výraznému celku turnaje WSP Wodzislaw (PL) - dosavadní výkony „pokračují“ a i když si to chvílemi zbytečně komplikujeme, nakonec utkání herně i výsledkově zvládáme… Pátý zápas proti pořádající MFK Karviná byl patrně nejlepší zápas z naší strany. Hned v první minutě se ujímáme vedení a to kluky zdravě nakoplo… Opravdu dřeme všichni nadoraz, gólmani předvádí fantastické zákroky - leč minutu před koncem se soupeři (zaslouženě) podaří tečovanou hlavičkou srovnat na konečnou spravedlivou plichtu - za těchto 15 minut ovšem patří pochvala všem ! Po krátké pauze jdeme na poslední mač proti Vítkovicím. Soupeř je maximálně běhavý a my na tohle tempo absolutně nedokážeme reagovat… Do jarního druhého kola si neseme bilanci 2-2-2 (8b) při skóre 19:19. Za (nejen) dnešní reprezentaci klubu vám všem děkuji ! Je na čase si užít zasloužené volno - moc se kluci přes vánoční svátky nepřejídejte, ať nemusíme v lednu zahajovat legendární větou Bóži Zenkla (resp. Jirky Luňáka) „NA VÁHU“… :-)
VŠEM PŘEJI PŘÍJEMNÉ A KLIDNÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VÁNOČNÍCH + DO NOVÉHO ROKU HLAVNĚ PEVNÉ ZDRAVÍ ! ! !

Vsetín - Jatrzeble 4:4 (Filip, Patrik, Mira, Adam)
Vsetín - OFS Karviná 4:0 (Patrik, Mára, Adam 2x)
Vsetín - Katovice 0:3
Vsetín - Wodzislaw 7:4 (Adam, Patrik 2x, Giovanni, Štěpán, Adam, Mára)
Vsetín - Karviná 1:1 (Mira)
Vsetín - Vítkovice 3:7 (Adam, Mira, Patrik)


02
prosince
09:31
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

PODZIMNÍ HODNOCENÍ

S příchodem opravdové paní zimy se malinko ohlédnu a zhodnotím ten téměř půl rok, co jsme spolu. Všichni, kdo se „motají“ a orientují ve vsetínském fotbale vědí, že s ročníkem narození 2005 jsme měli problém od samotného počátku - tj. od roku 2010/11. Nikdo neví „kde se stala chyba“, ale několik let jsme v této kategorii měli 3 kluky (slovy tři)! Vše se změnilo letos v létě, kdy jsme i s ohledem na novou (ligovou) soutěž prostě a dobře museli „sehnat“ z okolí co nejvíce šikovných kluků… To se naštěstí (díky neutuchající chuti těch několika bláznů, co tady mládežnický fotbal dělají) povedlo!!! Přišlo devět šikovných kluků, před kterými byla obrovská výzva. Z trénování a hraní na okresní úrovni skočit rovnýma nohama do ligy a poměřovat své síly a dovednosti s TOP kluky ze severní Moravy! Tým byl doplněn čtyřmi nej odchovanci z r.2006 + dvěma šikovnýma „přespolníma“ klukama r.O6, takže můžeme začít. Že nás čekal a čeká obrovský kus práce, bylo a je každému jasné. Měl jsem a mám velkou radost z přístupu kluků, jak v tréninku, tak i v zápasech. Je vidět, že se kluci učit chtějí a dávají tomu vše - což je perfektní. Pokud zdraví a škola dovolí, tak i účast je velice dobrá (samozřejmě občas „zahartusím“, že návštěvy babiček, zoo, a podobných aktivit by mohli být upozaděny, ale věřím, že i tohle vychytáme…) :-)
I když jsme v kluku jediný tým, který v podzimní části neochutnal pocit vítězství v soutěžním utkání, rozhodně se nemáme za co stydět a už vůbec nemusíme mít hlavy dole. V soutěži je pět mančaftů, které budeme jen velmi, velmi těžce dohánět… Se třemi/čtyřmi soupeři jsme hráli velice vyrovnané partie - byť tomu výsledek zápasu nenapovídá… No a v šesti zápasech jsme byli herně více než vyrovnaným soupeřem - řekl bych, že ve čtyřech zápasech jsme fotbalově jasně dominovali, bohužel jen „výsledkově“ to neklaplo…
Z našeho učinkování v podzimní části mám jednoznačně velice dobrý dojem!
Nyní si při tréninku ve sněhu užijeme trocha zábavy a v lednu naběhneme na další kus poctivé práce, aby to jaro bylo ještě o kousíček lepší a mohli jsme si zaslouženě společně vychutnat pocity vítězství… :-)


18
listopadu
19:02
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

...a stále to platí - učit se, učit se, učit se...

FC Vsetín - žáci
Dnešní sobotu jsme strávili v krásné hale v Raškovicích, kde probíhal turnaj pořádaný MFK Frýdek Místek.
Po dohodě jedeme v téměř plném počtu hráčů (omluveni jsou pouze Andy, Jony a Jirka) - víme tedy, že v zápase bude každý "jen" 2x dvě a půl minuty na hřišti. Minutáž je to menší než standardně upřednostňujeme, ale dnešek chceme pojmout jako takový "teambuilding"...
Začínáme kupodivu solidním výkonem proti domácím klukům z FM. Další dva zápasy jsou opravdu "výletní" záležitostí a necháváme se porazit mladšíma klukama z FM r.2006 (byť velice šikovnýma) a následně tomu dáváme korunu proti Fryčovicím... Tyto dva zápasy to byla parodie na naší práci... Za výkon v těchto dvou zápasech by si většina kluků zasloužila cestu zpátky na Vsetín "po svých"... Ač to mnohým může znít neskutečně - klidným hlasem klukům v šatně říkám, že takhle pokračovat prostě dál nemůžeme... Poslední utkání ve skupině hrajeme proti pozdějším finalistům - klukům z Třince. A tak jako v 1. utkání i nyní se na to dá dívat a je k vidění i to srdíčko... Bohužel dva "vypuštěné" zápasy nás pasují na poslední místo ve skupině a následnému mači o 9/10 místo... To, že v tomto zápase nemáme co pohledávat, je jasně vidět celých 18 minut... ...bohužel chlapci, tohle si musíte srovnat ve svých makovičkách...
Za dnešní výkon lze pochválit pouze Luboše a Fildu Konečného, který byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Pokud by jste kluci přistupovali k zápasům tak jako ve druhém a třetím dnešním utkání - obávám se, že "modrá hlava" zůstane pouze snem, protože už nebude co barvit... ...ledaže bych si zavčasu pořídil Bierhanzlovu mast...

Vs - F.Místek 2:2 (Mikláš, Švagera)
Vs - F.Místek (r.06) 1:6 (Mikláš)
Vs - Fryčovice 3:6 (Kopřiva, Švagera, Vaněk)
Vs - Třinec 2:2 (Filgas, Vaněk)
Vs - Sedliště 16:0 (3x Konečný, po 2 Filip, Dobeš, Mikláš, Šmarda, po 1 Lasovský, Filgas, Kopřiva, Pavlica, Švagera)


12
listopadu
13:44
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Zůstávám i nadále "černo-šedivý"... :-)

FC Vsetín - žáci
Po 14-ti dnech zápasového volna na nás dnes čekal poslední podzimní soupeř a to kluci z Hlučína. Malinko soupeře znám z dřívějších let, takže jsem neočekával žádný velký válec, ale spíše vyrovnanou hru okořeněnou o souboje jeden na jednoho. Myslím si, že se prognóza vyplnila - jen jsem čekal, že budeme ve větší míře úspěšnější v těchto soubojích 1/1 (byť je třeba uznat, že pár kluků z Hlučína mělo nadprůměrnou individuální kvalitu). Dnes nám míč hodně odskakoval - častokrát byl první dotyk v mizerné kvalitě a když se k tomu přidala totálně jalová koncovka (zejména v 1. třetině máme minimálně 4x skórovat), tak se „výsledkově“ není čemu divit… Dovednosti k vidění byli - od někoho více, od někoho méně… Někteří kluci dnes předvedli kvalitní výkon (oproti předchozím zápasům viditelně zlepšený: např. Švagy, Andy), někdo vysoký standard (např. Fíja), někdo standard, někdo za svou kvalitou trošku zaostal (Dobi), někoho to dnes moc neposlouchalo (Kuba) a někomu se moc nechtělo (Jirka). Pozitivní bylo, že oba gólmani dnes mančaft podrželi - pouze gól přímo z rohu Tondovi připomněl, že v této soutěži musíme být neustále koncentrování na 100% :-). Velká škoda byla naše malá umělka - jsem přesvědčen, že na větším hřišti by to vypadalo zase trošku jinak… Podzimní část sice končíme bez „výsledkového“ vítězství, ale co do předvedené hry, můžeme být spokojení! Pět soupeřů jsme fotbalově JASNĚ přehráli, se třemi jsme odehráli více než vyrovnanou partii a hold na těch pět nejlepších prostě ještě nemáme. Jarní části se vůbec nemusíme bát… Pokud nadále budeme poctivě makat v tréninku, pokusíme se o maximální tréninkovou docházku (výlety, oslavy, lampiónové průvody, rybaření a podobné kratochvíle omezíme nebo přizpůsobíme TJ) a VŽDY půjdeme až na dno svých sil (v tréninku i v zápase), tak se v odvetách dočkáme minimálně 5x vítězství!
…to se klidně vsadím, o co…? :-)


Vsetín - Hlučín 1:11 (0:3; 1:4; 0:4)
Branka: Dobi

Foto: Julius Ficek

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

31
října
22:21
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

U13 vs. U14

Dnes jsme trénink "vyplnili" zápasem 3x 30 min se staršími spoluhráči r. nar. 2004. Hodnocení (se kterým souhlasím) již provedl brácha, takže já bych pouze dodal: bych byl o chloupek spokojenější, kdyby jsme se v době, kdy jsme měli dostatek sil, prezentovali ještě větší odvahou a nápaditostí v soubojích 1 na 1 - zde z mého pohledu ještě "rezerva"... Jinak kvalitní výkon s postupně logicky "vyhasínajícím motorem". Do zápasu se zapojilo všech 17 "kmenových" hráčů + Luboš v bráně, takže SPOKOJENOST! Střelce si úplně přesně nepamatuji, takže doplním po čtvrtečním tréninku... :-)

U13 - U14 7:12 (2:1; 0:3; 5:8)
Branky: 3x Mira, Dobi, Šimon, ??? (Jony, Kuba)


22
října
12:35
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Modrá hlava se nekoná... :-(((

Důvodů, proč tomu tak je není mnoho - jsou vlastně jen dva. Jalová koncovka v doprovodu s nešikovnou finální fází a stále dokola se opakující fatální chyby "vzadu"... Dnes, místo aby jsme po 1.třetině vedli 3/4 nula a šli sebevědomí/nabuzení do druhé části, tak je to "jen" 1:0 - no a jak se nám to děje se všemi mužstvy, které se uchylují k nakopávaným míčům - je jen otázkou času, kdy některý dlouhý míč "propadne" za obránce + golman neodhadne situaci (vyběhne nevhodně) a soupeř dává do prázdné... Následuje ihned naše obava "co zase přijde" - no a jasně, rychle přijdou další dva vlastenci... Tento scénář se opakuje již po sedmé... Fakt nevím kluci, jak vám z tohoto pomoci... Ano, dnešní poslední třetina se hrála již na velmi těžkém terénu - přesto jsem přesvědčen, že to šlo zvládnout lépe... Ten, kdo volil finty ve správný moment a správným směrem se vždy buď sám uvolnil nebo posadil soupeře na zadek... Na tomto budeme stále maximálně pracovat, aby podobné řešení pro vás bylo naprosto automatické... Nyní nám zbývá poslední díl podzimního příběhu a to domácí zápas 12.11. s Hlučínem. Dám vám ještě "šanci" - vypsaná prémie bude platit i pro toto poslední domácí utkání... :-)

Vsetín - Hranice 1:6 (1:0, 0:3, 0:3)
Branka: Mira Mikláš


14
října
15:59
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Kdo viděl, nechápe - kdo neviděl, neuvěří...

Dnes jsem očekával soupeře z kategorie "nakopávačů" - bohužel jsem se nespletl... :-( Téměř klíčová událost se ovšem stala někdy odpoledne ve čtvrtek nebo pátek - Tonda (místo tréninku) "doma při hře s kamarády" spadl a narazil si záda tak, že nemohl nastoupit k zápasu -
velká škoda. Do kasy jde tedy Šimon a v půlce zápasu Patrik.
Pokud bych dnes měl hodnotil "pouze" fotbalovost, tak vyhráváme na celé čáře - celé utkání slyším trenéra domácích, jak upozorňuje své svěřence na velkou šikovnost našich kluků... Měl pravdu! Z řad domácích se našim borcům FOTBALOVĚ nikdo ani nepřiblížil... Bohužel absence golmana byla více než citelná… Dnes měli kluci „výsledkový“ úspěch nejblíže ze všech 11 zápasů. Jen namátkou dva z naších „vlastenců“: po krásném přechodu jdeme dva na jednoho a jen o malinko delší přihrávku na našeho útočníka odkopává domácí golman na hranici „vápna“ takovým způsobem, že přes celé hřiště skóruje (špatný odhad + nešikovné řešení = gól z 60 metrů ! ) ; při obranném odkopu z půlky hřiště dává domácí zadák takovou „svícu“, že za podobný počin by jistě mohl být s přehledem kapitánem někde v I.B třídě mužů (dle známého: kdo výš, kdo dál…) a jak to dopadlo…? …náš „náhradní“ golman si to hodí (nikým akatován) sám dobrovolně do brány… Popisovat další 3 vlastence nebudu - je to stále dokola…
Jen se kluci po tisící ptám: kolik my jsme dali takových gólů, kdy si je soupeř dá naprosto, ale NAPROSTO SÁM…? Ano, máte pravdu: ANI JEDEN…!!! A je správné se „konejšit“: ono to nevadí, stále se učíme… Že se učíme je neoddiskutovatelný fakt a je to SPRÁVNĚ, že se učíme! Ale tyhle „chyby“ nemají s učením se „našeho“ pojetí fotbalu nic společného… Tohle pramení (dle mého) z nesoustředění a neochoty makat 90 minut na 110%. Je to velká škoda - vidím na vás, jak moc rádi by jste už vyhráli… …a v těchto zápasech, kdy jste jednoznačně lepší si to poděláte z pro mne neznámých důvodů nebo těch, které jsem popsal výše.
Další utkání odehrajeme příští neděli doma s Hranicemi. Víme, že nás čeká podobný soupeř jako dnes - 2 hodně urostlí kluci + nakopávané míče dopředu… Pokusme se společně po poctivém týdenním trénování s tímto vývojem už něco udělat a vychutnat si první ligové bodíky…
...už fakt nevím, jak vás více namotivovat: šampus, bowling nepomáhá - tak se dohodněme, že když vyhrajete, tak JÁ SI OBARVÍM HLAVU NA MODRO... :-)

Uničov - Vsetín 7:4 (1:1; 3:1; 3:2)
Branky: Mira, Dobi, Kopi, Dobi


08
října
13:07
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Dnes jeden z nejlepších výkonů !

Dnes jsme se s trenéry Třince dohodli, že bude lepší na naší malé umělce hrát 6+1. Za tento (pro učení fotbalu) vstřícný krom velice děkujeme a pojďme tedy po stopách dnešního mače... Věděli jsme, že můžeme očekávat bitvu s velice kvalitním soupeřem. Kluci z Třince byli ve většině urostlejší než my a tak bylo jasné, že pokud chceme pomýšlet na „vyrovnanou“ partii musíme jít až na samou hranici svých možností. Jsem velice rád, že si kluci tohle vzali k srdci a hodinu byl k vidění fotbal vysoké úrovně! Zejména tempo zápasu bylo „vražedné“ - jsem přesvědčen, že mnohý přítomný „fotbalový tatínek“ by celou první třetinu tak vysoké tempo nevydržel a odpadl už v 15 minutě… Co bylo ještě více potěšující, kluci dokázali i ve druhé třetině se soupeřem držet krok - dokonce tuto část utkání dokázali „zremizovat“! Po hodině hry 1:3 = BROVO KLUCI ! ! ! V poslední třetině nám již dochází síly - což bylo logické… Dnes jsme museli podstoupit velký počet jak sprinterských soubojů, tak i silových soubojů na míči a náš rok mínus u 5-ti kluků musí být prostě znát (pochopitelně většinu těchto soubojů prohráváme a o to víc nám to bere sil…) Od většího brankového přídělu v poslední třetině nás ochránil FANTASTICKY chytající Tonda, kdy svůj dnešní SUPER výkon korunoval minutu před konce zlikvidováním třech tutových gólů během 5 vteřin - soupeř jen nechápavě kroutil hlavou - co že se to děje za kouzla… Za dnešek kluci opravdu jednička ! Pokud by jsme uměli tento výkon zopakovat i v posledních třech utkáních jsem přesvědčen, že by vám vítězství neuniklo (3x) ! :-)


Vsetín - Třinec 1:8 (0:2, 1:1, 0:5)
Branka: Jonáš


30
záři
13:19
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Už, už, už - ještě ne...

Dnes jsme zajížděli na nejdelší štreku - do Šumperku. Počasí krásné, travička ideálně připravená, takže můžeme jít na to... Domácí (až na častou rozehrávku "dlouhým nákopem") se celý zápas snažili o podobný fotbal jako my, takže to byl dnes boj o každý metr hřiště. V první třetině hrajeme velice kvalitně a po zásluze zažíváme poprvé v soutěži vedení ! Rovněž druhou část hrajeme kvalitně/aktivně a daří se nám vstřelit i další branku na 2:0. Dlouho to vypadalo (jak trefně glosoval sudí po utkání), že domácí dnes nebudou mít šanci dát gól, protože opravdu neměli z čeho - do žádných šancí je nepouštíme... Bohužel přichází 45 min. a Tonda si zpracovává míč tak dlouho až mu jej dotírající útočník vypíchne a snižuje "do prázdné"... Co na to zbytek kluků? Totálně se všichni po... Z rozehrávky okamžitě 2:2 - za 3 minuty 2:3 a za další 3 minuty 2:4. Zde obrovská ŠKODA KLUCI ! Za 8 minut si necháte dát 4 góly „z ničeho“… 45 minut hrajete parádně a díky jedné nepovedené věci se sesypete. Vždyť nebyl žádný důvod, aby utrpělo vaše sebevědomí. V poslední třetině se statečně pereme, ale již jsme domácí "posadili do sedla" a je to velmi těžké. Ve spoustě slibně se rozvíjejících šancích, či v šancích samotných si počínáme zbrkle/nešikovně. 11 minut před koncem ještě zápas dramatizujeme, ale na remízu, která by určitě utkání slušela mnohem víc již nedosáhneme… Tak snad příště :-)

Šumperk - Vsetín 4:3 (0:1, 4:1, 0:1)
Střelci: Jirka, Mendy, Mira


24
záři
15:37
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Zatím stále stejná písnička...

Dnes jsme díky podmáčené Tyršovce museli odehrát zápas na umělce. Tato skutečnost výrazně ovlivňuje fotbal 7+1 "jako takový" - naše malá umělka je velice vstřícná pro soupeře vyznávající nakopávanou (což HFK bezesporu bylo...). Naše snaha je velká, bojovnost nelze nikomu upřít... Přejít přes soupeře 1/1 se minimálně půlce kluků daří poměrně obstojně - jen ta koncovka je stále žalostná... :-( I v těch nejjasnějších šancích si počínáme zbrkle a vlastně se "bojíme" dát gól... Rovněž nás stále nechtějí opustit vlastní góly... Třeba dnes, dokážete dát krásný gól na 4:3 a z rozehrávky soupeř křápne z vlastní půlky balón na naší kasu a Tonda ho loví ze sítě... A zase, jdete se rvát - dáte na 5:4 a za chviličku při rozehrávce trefujete napadajícího útočníka = do prázdné 5:5... Je to kluci škoda - na gól se strašně nadřete a soupeřům góly neustále darujete... Kdo vám takhle daroval v 9-ti zápasech gól...? Odpovím vám - NIKDO! Všechny góly jste si museli vypracovat sami! ...budíš vám to přičteno k dobru... :-)
Příští týden zajíždíme do ŠUMPERKU, tak věřím, že se pokusíte těchto školáckých chyb vyvarovat a porvete se o první body i zlepšenou koncovkou, protože herně vám toho moc vytknout nemůžu... :-)

Vsetín - HFK Olomouc 6:7 (1:2; 3:2; 2:3)
branky: Jirka, 2x Vojta, Adam, Šimon, Honza

Počet přístupů
od prosince 2012

714407

Počítadlo