otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Pátek 10. července 2020      Svátek slaví Libuše, Amálie     

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NÁSTĚNKA

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


05
července
14:39
U14 - ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Přátelské utkání s Dubnicí

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - FK Dubnica nad Váhom

Sestava: Drábek, Erban, Filák, Hajda, Jašek, Juřínek, Šíma, Zbranek M., Zicha; Vráblík, Trochta, Mezihorák, Helis.

Góly: 1 × Mateo, 1 × Tom, 1 × Jašíno.


V tropickém počasí jsme dnes odehráli parádních 80 minut kopané. Opět jsem viděl mnoho věcí z tréninku, jenž přenášíte do hry. Je také pravdou, že kvalita provedení dovedností ještě pokulhává, ale to je pro nás výzva alias challange, ne borci? Jen škoda, že jsme dnes tahali za kratší konec, neboť jsme stále jen dorovnávali skóre. Tady musím připomenout, že kopané je kontaktní sport a jeden prohraný souboj ve středu pole znamená většinou ztrátu a v našem případě i gól. Soupeř byl opět pro nás, v této okleštěné sestavě, optimální. Chtěl bych touto cestou poděkovat Kubovi, Tomovi, Adamovi a Markovi za to, že nás nenechali na holičkách a pomohli nám. Závěrem však jednoznačně patří dík všem hráčům, kteří odehráli plnou porci 80 minut což bylo 90% týmu. Tímto jste si řekli o zrušení zítřejší TJ ;-). Zregenerujte, projeďte se na kole, zaplavejte si a nebo se jen projděte na hřiby... Prej rostou... V úterý víte všichni co Vás čeká a nemine.

SPORTU ZDAR A KOPANÉ ZVLÁŠŤ!!!


26
června
06:01
U14 - ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Série přáteláků se slovenskými týmy zahájena

FC Vsetín - žáci
MŠK Púchov - FC Vsetín

Sestava: Drábek, Filák, Filgas, Hajda, Jašek, Koňařík, Palát, Šíma, Zbranek J., Zbranek M., Zezula, Zicha.

Góly: 1 × Mates, 1 × Hajdič.


Na skvěle připravené hrací ploše jsme v Púchově zahájili sérii přátelsky hraných utkání se slovenskými týmy. Púchov je pro nás velmi známý a optimální tým s ohledem na výkonnost. Proto jsem také čekal vyrovnané utkání. Tak se i stalo. Naším hlavním úkolem byly dnes dovednosti - přihrávka a první dotek. Přidali jsme nasazení a úsilí, což ve mě zanechalo velmi dobrý dojem a konečně mohu konstatovat, že jsme přenesli věci tréninkové do utkání. Počet neproměněných šancí po samostatných akcích - česká ulička alias průniková přihrávka, "bolo neúrekom". Na počet jsme jednoznačně vyhráli. Ovšem produktivita tak maximálně 5%? To ovšem neznamená, že celkový dojem není dobrý. Ba naopak. Ovšem v naší hře jsou stále k vidění prvky nezkušenosti a fotbalové nevyzrálosti ve velké kopané, což je logické. Vždyť je to teprve třetí utkání, kdy hrajeme systémem 10 + 1. Stále hledáme optimální rozestavení a učíte se nové prvky ve hře na tak velkém prostoru.

S konstatováním, že byť jsme dnes měli pouze jednoho hráče na střídaní a v sestavě uvedené výše, mohu s klidem v duši přiznat, že jste mě velmi potěšili. Takovou porci odehraných minut s optimálním soupeřem a herní praxi Vám trénink jednoduše neumožní. Makali jste celých 80 minut, za což Vám patří moje poděkování.


17
června
19:54
U14 - ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Fotka mluví za vše

FC Vsetín - žáci
FC Baník Ostrava - FC Vsetín

Sestava: Drábek, Erban, Filák, Filgas, Hajda, Jašek, Juřínek, Kalabus A., Kalabus M., Koňařík, Kročil, Palát, Sedlák, Šíma, Zbranek M., Zezula, Zicha.

Góly: 1 × Zbyšek.

Skleslé hlavy o poločasové přestávce nevěstí nikdy nic příjemného. Ne jinak tomu bylo i dnes. Dnes jsme měli možnost společně s rodiči vidět rozdíl v "přístupu" ke kopané v utkání, které jsme odehráli na skvěle připraveném "přírodním pažitu" na Baníku, jenž byl čerstvě pokropen "přírodním deštěm". Naprosto ideální podmínky pro hru. Už při rozcvičce jsem si všiml obrovského rozdílu v "přístupu". Na straně domácích vše prováděno s maximálním nasazením a úsilím, na naší tak na půl plynu, aby se neřeklo... To, že v každém poločase hrajeme maximálně 5 minut vyrovnanou partii beru jako fakt, jenž je dám mnoha faktory. Ale to, že někteří jedou do Ostravy jen na výlet, tak s tímto faktem se smířit nemohu. V autobuse většina hráčů oplývá neskutečným hlasovým projevem, ale v utkání je není slyšet, ba co, ani vidět. Ano úroveň naší hry je dána dnes tím, co nám soupeř dovolí. Na naší straně je vidět pár pěkných kombinací. Ovšem to nám na 80 minut kopané proti Baníku nestačí. Opět si testuji hráče na různých postech a hledám ideální jedenáctku. Kluci čeká nás do zahájení nové fotbalové sezóny ještě mnoho práce a doufám, že společné. Aspoň, že jsme dali čestný gól ze standardky. Na druhou stranu, ať to někdo nepochopí špatně, nám soupeř a hlavně naše nedostatky, na kterých samozřejmě zapracuje, protože jsme si o nich v poločase řekli (viz přiložené foto), že kluci, nedovolil tolik, jako v předchozích přípravných utkáních. To je dnes celé.


14
června
16:53
U14 - ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Přípravné utkání v Jarcové

FC Vsetín - žáci
sd Tj Sokol Jarcová/FK Jablůnka - FC Vsetín

Sestava: Drábek, Filák, Filgas, Jašek, Juřínek, Kalabus A., Kalabus M., Koňařík, Kročil, Palát, Sedlák, Šíma, Zbranek M., Zezula, Zicha.

Góly: 2 × Jašíno, 1 × Zbyšek, 1 × Mates, 4 × Kony, 3 × Max, 3 × Tom, 1 × Honza.

V dnešním utkání jsme si s kluky dali dva úkoly. Mohu konstatovat, že byly splněny. Toto utkání bylo z naší strany více, méně odehráno na 100%. Otázkou zůstává, jak obstojí naši hráči ve středu v konfrontaci se stejně starými kluky z Baníku, ale nebudu předbíhat. Hráče jsem v 10 minutových intervalech střídal na různých postech tak, abychom si začali tvořit jasnou kostru týmu do nové sezóny. Neúčast dvou hráčů mi jistým způsobem zkomplikovala zmíněný cíl tohoto utkání. Nutno ovšem konstatovat, že dnes nám soupeř dovolil hrát a zkoušet skoro vše. Bylo to dáno i faktem, že vzniká nový sdružený tým pro krajskou soutěž Jarcová/Jabůnka. Takže kluci z tohoto týmu nebyli ještě tak sehraní, jako my. Nevím jak bude vypadat odveta, třeba za 2 měsíce? Sám jsem na to zvědav.

Borci,
fotbalu zdar, zítra na Tyršovce a ve středu na Šoupalce, kam jedeme autobusem. Ve středu drobné svačinky doporučeny i vzhledem k "vzorkům pro trenéra" ;-) :-) :-) :-)


07
června
14:46
U14 - ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

"Valašské derby"

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - TJ Valašské Meziříčí

Sestava: Drábek, Erban, Filák, Filgas, Hajda, Jašek, Juřínek, Kalabus A., Kalabus M., Koňařík, Kročil, Palát, Sedlák, Šíma, Zbranek M., Zicha.

Góly: 8 × Max, 3 × Kony, 1 × Tom H., 1 × Áďa F., 1 × Áďa K., 1 × Kafú.

Dnešní přátelsky hrané utkání mělo nám trenérům ukázat, jakým způsobem se hráči ročníku 2007 vyrovnají s přechodem do kategorie starších žáků. Rozdílů mezi kategorií mladších a starších žáků je několik. Velikost hřiště, velikost míče, počet hráčů, jiná minutáž, ofsajdy od půlky, a mnoho dalšího. Ač to bylo valašské derby, hra nesla prvky tréninkového a herního výpadku způsobeného nechtěnou přestávkou. Utkání jsme celých 80 minut hráli Pod Pecníkem v rozestavení 4-3-3 a kluci se v jednotlivých řadách střídali průběžně. v 1. poločase byla na naší straně cítit větší chuť po fotbale. Naši borci se s tím prostě vypořádali lépe než soupeř, přičemž nemám namysli jen skóre. Úvod 2. poločasu patřil soupeři z VM, kteří se rozhodně nevzdali bez boje, za což jim patří mé poděkování. Prostě si naši kluci vybrali slabou chvilku. O to víc mě těšilo to, že po 10 minutách jsme přebrali otěže utkání opět do svých rukou. Úplně ideální to dnes nebylo, ale rozhodně jste mě nezklamali, ba naopak Vás všechny musím ještě jednou pochválit. Jedinou věcí, jenž mi vysloveně drásala nervy celých 80 minut, byla hrací plocha Pod Pecníkem, která byla rozžhavena už v 10:00 na 30 °C. Veškeré předpovědi počasí a "nejdražší počítač na světě" prostě selhaly!!! Nicméně jsme se s tímto hendikepem vyrovnali!

Dnes musím pochválit i rodiče, jenž přišli hlasitě podpořit naše svěřence a nebylo Vás málo.

Prostě parádní fotbalová neděle po dlouho trvající pauze.

Počet přístupů
od prosince 2012

1446413

Počítadlo