Sestava: Vojta Mikulenčák (Miky) - Štěpa Evják, Dominik Ludva (Domino), Eliáš Orda (Eli), Jirka Meitner, Tom Brambor (Čips), Mira Řezáč, Kuba Zádrapa, Dominik Jašek (Jašino), Robert Šalák (Rob), Jindra Hruška.

Z naší strany se mi utkání, hlavně herní provedení začalo líbit po poločase.
Některým chybí stále ještě orientace na hřišti 7+1 a pohyb bez míče, ale snad to brzy doženeme. Jinak tam bylo opravdu hóóódně fotbalých věcí.

Pochvalu posílám také k U13, chvilku jsem vás neviděl, ale včera to byl u některých velký fotbalový posun dopředu. Jen tak dále !

Sestava U12: Výchopeň Honza, Krejčí Ondra, Hořelka Filip, Gattermayer Ondřej, Výchopeň Maty, Mikula Lukáš, Zbranek Michal, Surý Víťa, Varaja David, Varaja Vojta, Vlček Petr, Nerodil Kuba

18
července
12:57

Utkání ve Valašské Bystřici

Za ideálního fotbalového počasí jsme se dnes utkali s týmem Valašské Bystřice. Naše převaha byla s přibývajícími minutami čím dál větší což se projevilo i brankově. Na vítězství se podíleli 4.góly Čips, 3.góly Miky a 3.góly Domino. Další 3 branky po střelách Domina, Mikyho a Kuby padly vlastní. Domácí se trefili dvakrát.

Sestava: Kristián Nosek (Kikoš) - Jindra Hruška, Vojta Mikulenčák (Miky), Dominik Ludva (Domino), Eliáš Orda (Eli), Jirka Meitner, Tom Brambor (Čips), Mira Řezáč, Kuba Zádrapa, Filip Hořelka.

19
června
15:05

Slavičín nás pěkně potrápil

Za úmorného vedra jsme dnes sehráli přátelské utkání ve Slavičíně.

V utkání padly hezké góly na obou stranách, bylo k vidění hodně tvrdých soubojů, gólmani předvedli mnoho excelentních zákroků. Kluky musím pochválit, že v takovém počasí bojovali a snažili se ze všech sil. Prostě nic nevypustili.
Utkání skončilo podle kluků 6:4 pro nás, když se o branky postarali 2x Čips, 2x Kuba, Jirka a Domino.

Sestava: Ondra Lalošák - Claudio Del Bueno, Vojta Mikulenčák (Miky), Štěpa Evják, Dominik Ludva (Domino), Eliáš Orda (Eli), Jirka Meitner, Tom Gurný, Tom Brambor (Čips), Mira Řezáč, Kuba Zádrapa, Kristián Nosek (Kikoš).

03
června
19:11

Pěkný fotbal v Ratiboři

Za slunečného počasí a na pěkně připraveném hřišti jsme dnes sehráli další přípravné utkání.

Utkání skončilo možná 5:5, možná 6:5 pro Ratiboř, ale na tom vůbec nesejde. Šance byly na obou stranách, z našeho pohledu škoda, že jsme je nevyužili. Na obou stranách byly k vidění pěkné akce.
Na brankách se podíleli Mira, Miky 2x, Čips a Jirka.

Sestava: Tom Brambor (Čips) - Claudio Del Bueno, Vojta Mikulenčák (Miky), Štěpa Evják, Dominik Ludva (Domino), Eliáš Orda (Eli), Jirka Meitner, Tom Gurný, Ondra Lalošák, Mira Řezáč, Kuba Zádrapa, Robert Šalák (Rob).

22
května
12:43
Autor: Tomáš Drábek

Přátelské utkání ve Starém Městě

Jiskra Staré Město - FC Vsetín

Sestava: Drábek, Erban, Filák, Filgas, Jašek, Juřínek, Kalabus A., Kalabus M., Kročil, Palát, Sedlák, Zbranek M., Zezula, Zicha.

Góly: 2 × Tom, 1 × Mates, 1 × Maxa.

K dnešnímu 1. poločasu utkání přistupujeme se všemi aspekty, které jsme si řekli. Nasazení, úsilí a důraz, protože hrajeme proti starším žákům (ročník 2006). Hra je víceméně vyrovnaná a přelívá se z jedné strany na druhou. Odskakujeme soupeři na 1:3. Stále držíme krok, ale postupně soupeř přebírá otěže tohoto utkání. Neustálý déšť skrápí kvalitní hřiště. Poločas končí 5:4. V druhém poločase prostřídáme sestavu, aby si zahráli všichni. Nezachytáváme několik náběhů za obranu a soupeř definitivně odskakuje na pohodlý náskok. Byť nepropadáme panice a trudomyslnosti, nedaří se nám navázat v upravené sestavě na hru z 1. poločasu. Závěrečné skóre 9:4 je pro nás až moc kruté, ale odpovídá momentální situaci v našem týmu.

Foto archiv.

22
května
00:00
Autor: Radim Dobeš/Martin Nikolén

Konečně hrajeme

Deštivé sobotní dopoledne i ročník 2009 tráví ve Starém Městě a po dlouhé zápasové odmlce se dnes poměří proti stejně starým klukům ze Slovácka... Dle debaty s trenérem (Martinem) po cestě domů, mělo utkání vše co mělo mít: náboj, soutěživost, bojovnost, chuť do hry - takže cíl splněn... Navíc dnes "devítkám" pomáhají tři "desítky", takže i z tohoto pohledu panuje převážně spokojenost... Střelce branek si přesně "nepamatujeme", ale oni to kluci jistě ví a určitě se na 11 gólech v soupeřově síti podílela minimálně půlka plejerů... ;-)

Staré Město - Vsetín 7:11