otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Sobota 19. října 2019      Svátek slaví Michaela     

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NÁSTĚNKA

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


13
října
11:46
U15 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Roman Dobeš

HOROROVÁ PRVNÍ PŮLE ROZHODLA

ÚVODNÍ DĚJSTVÍ PATŘILO HOSTŮM. NAŠE ZÁLOŽNÍ ŘADA NESTÍHALA VŮBEC V NIČEM A BYLO MNOHO MOMENTŮ, KDY JSME BYLI TÉMĚŘ TRAPNÍ...SOUBOJOVÉ CHOVÁNÍ MÁ KAŽDÁ BALETKA NÁRODNÍHO DIVADLA LEPŠÍ A K TOMU NÁM MÍČ PŘEVÁŽNĚ PŘEKÁŽEL. SOUPEŘ DOMINOVAL A ZASLOUŽENĚ VYHRÁL 4-0.
V PAUZE JSME SI NEDOSTATKY POJMENOVALI A DRUHÁ PŮLE VYPADALA JINAK.
ŠUMPERK NEVYSTŘELI NA BRANKU ANI JEDNOU ! MY MĚLI ÚTOČNÝCH VÝPADŮ MNOHO, ALE ŘEŠENÍ VĚTŠINOU NAŠÍ VINOU ZNAČNĚ POKULHÁVALO... BRANKU JSME DOKÁZALI TREFIT JEN TŘIKRÁT - 2x BŘEVNO A JEDNOU KRÁSNÁ ŠIBENICE Z PŘÍMÁKU.
ŠKODA, ŽE JSME NEDOKÁZALI NA ZÁPAS V BÍLOVCI NAVÁZAT ! BEZ OCHOTY UTRŽIT ŠRÁM SE NEDÁ VYHRÁT NIKDY NIC...


FC VSETÍN - FC ŠUMPERK 1-4 ( 0-4 )

GOL : 71" KOPŘIVA. ZA HOSTY : 4", 19",30" PODHORNÝ, 40"SROKA.

SESTAVA : LASOVSKÝ, VANĚK, KOPŘIVA, ŘEZNÍČEK, WANDROL ( 25 MIKLAŠ - 41 HYŽÁK ), ŠVAGERA, KUSÁK, MIKEŠKA, WOLLER ( 70 MEZIHORÁK) , FILIP, ŠMARDA.


05
října
11:52
U15 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Roman Dobeš

PŘÁNÍ KOUČE PŘEROVA SPLNĚNO!

DNES JSME SE POPRVÉ SEŠLI VŠICHNI A POPRVÉ DOKÁZÁLI PROMĚNIT 1/3 ŠANCÍ. Z ČEHOŽ SE ZRODILA PRVNÍ, ALE NAPROSTO ZASLOUŽENÁ VÝHRA!
NA KRÁSNÉM HŘIŠTI VALAŠI PŘEDVÁDĚLI POHLEDNOU HRU. SOUPEŘ HROZIL JEN Z BREJKŮ A TŘI NEBEZPEČNÝCH ROHŮ. MY SE PREZENTOVALI DOBROU KOMBINACÍ, DŮRAZEM V SOUBOJÍCH A CELOPLOŠNOU ODVAHOU. POVEDLO SE NÁM DOKONCE VYSTŘELIT HEZKOU BRANKOU, ALE NEBYLA UZNÁNA PRO DISKUTABILNÍ OFFSIDE... JASNÁ PENTLE NA ŠMARDU PRO ZMĚNU ODPÍSKÁNA NEBYLA A ČTYŘI STŘELY NA BRANKU, ŠLY TĚSNĚ NAD. DOMÁCÍ VŠAK PENALTU MOHLI KOPAT TAKÉ, COŽ JE Z VÝČTU PRVNÍ PŮLE VŠE.
DRUHOU ČÁST ZAČÍNÁME ŠPATNĚ. NÁŠ KAPITÁN NAMAZAL DO 100% TUTOVKY DOMÁCÍM A TI PROMĚŇUJÍ, ALE JELIKOŽ JE TAKOVÝ PRŮBĚH PRO NÁS " STANDARD ", NEKÁCÍME SE, NÝBRŽ ZVYŠUJEME AKTIVITU! KOPY SKVĚLE NAŠEL MENDYHO, KTERÝ BRAVURNĚ VYSLAL ŠVAGYHO DO BREJKU A DĚLOVKA KONČÍ POD BŘEVNEM. PŘIKLÁDÁME POD KOTEL! MIRA VYSUNUL VOJTU A KŘIZNÁ STŘELA ZAPADLA K TYČÍ! TŘETÍ BRANKA JE PO NÁDHERNÉ KOMBINACI OD BRANKÁŘE PŘES OBRANU, ONDRU A VOJTU, JEHOŽ DĚLO VYRAZÍ GOLMAN, KDE JIŽ PO MINUTĚ NA HŘIŠTI SPRÁVNĚ ČÍHÁ DOBE A JDEME DO TRHÁKU! ČTVRTÁ BRANKA JE OPĚT PO NÁDHERNÉ PRÁCI VŠECH HRÁČŮ, ASI NA 10. PŘIHRÁVEK! PÁTÝ KOUSEK PŘIDÁVÁ OPĚT DAN, KDY SE NÁM NEPOVEDLO ZAHRÁT ROH, ALE DOMÁCÍ SI MÍČE MOC NEVŠÍMAJÍ, TAK HO DAN POSLAL OPĚT DO SÍTĚ!
V PŘEROVĚ NÁS KOLEGA TRENÉR I PŘES NAŠÍ PROHRU VELMI CHVÁLIL A PŘÁL BRZKÝ BODOVÝ ÚSPĚCH, PÁR TÝDNŮ TO TRVALO, ALE DNES TO BYLA HERNĚ I GÓLOVĚ VELKÁ PARÁDA!SSK BÍLOVEC - FC VSETÍN 2-5 ( 0-0.)

GOLY : 49' ŠVAGERA, 63' ŠMARDA, 66' DOBEŠ, 70 a 71'MIKEŠKA. DOMÁCÍ : 41' , 74' .

SESTAVA : LASOVSKÝ, VANĚK, ŘEZNÍČEK, KOPŘIVA, WANDROL ( 52. MIKLAŠ - 65. DOBEŠ - 74. URBAN), ŠVAGERA, MIKEŠKA, KUSÁK, WOLLER, FILIP, ŠMARDA.


29
záři
11:49
U15 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Roman Dobeš

ROZDÍL PŘEDEVŠÍM V KONCOVCE

VELMI DOBRÝCH 30.MIN !!! SOUPEŘ NEVĚDĚL KAM DŘÍVE SKOČIT. 5x JDEME SAMI NA GÓLMANA, ALE VÍTĚZEM JE VŽDY BRANKÁŘ HOSTŮ..., PŘESTO, ANI JEDNOU NEUVADÁME A STÁLE SOUPEŘE VE VŠECH ŘADÁCH PŘEHRÁVÁME - DOKONCE I BĚHEM 8.MIN, KDY HRAJEME BEZ KRVÁCEJÍCÍHO MENDYHO, NENÍ ZNÁT, ŽE JE NÁS MÉNĚ. NAŠE SNAHA A VÍRA BYLA NAHLODÁNA OD 32.MIN, KDY SE Z PRVNÍ ŠANCE PROSAZUJÍ HLUČÍNŠTÍ. PO CHYTŘE ZAHRANÉM ROHU INKASUJEME DRUHÝ GOL A AKTIVITA SE VYTRÁCÍ.
TŘETÍ BRANKA V NAŠÍ SÍTÍ OBRACÍ OBRAZ HRY DEFINITIVNĚ, A MY UŽ JSME JEN STÍNEM NAŠEHO DOBRÉHO VÝKONU Z ÚVODU UTKÁNÍ.
MÍT STŘELCE, BYLO BY DNES JISTĚ VESELEJI...

FC VSETÍN - HLUČÍN 2-5 (0-2)

GOLY : 58 DAN, 78 ŠTĚPÁN. HOSTÉ : 32, 37, 54, 60, 69.


22
záři
11:50
U15 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Roman Dobeš

DOBRÝ VÝKON SE SMUTNÝM KONCEM

V PRVNÍ PŮLI KLUCI PŘEDVEDLI VELMI DOBROU HRU, PŘÍKLADNOU BOJOVNOST, SPOLUPRÁCI A CHUŤ ZVÍTĚZIT. K NAŠÍ SMŮLE SE DOMÁCÍ DOSTALI DO ZÁPASU PO DVOU VELKÝCH CHYBÁCH POMEZNÍHO ARBITRA... NICMÉNĚ Z NĚKOLIKA ŠANCI JSME PROMĚNIL POUZE JEDNU. TO SOUPEŘ DOKÁZAL VE 33.MIN POTRESTAT NAŠÍ JEDINOU MINELU...
DRUHÁ PŮLE PŘINESLA OFENZIVNÍ PODÍVANOU Z OBOU STRAN, ALE PROCENTO ÚSPĚŠNĚ PROMĚNNÝCH ŠANCI BYLO PŘIKLONĚNO K VIKTORCE. NÁM SE NEDAŘILO VSTŘELIT GOL, ANI Z BRANKOVÉ ČÁRY...
PŘESTO, DNES KLUKY MUSÍM ZA SNAHU A FOTBALOVOST POCHVÁLIT. POKUD BUDEME TAKTO POKRAČOVAT, PŘIJDOU I BODY.


VIKTORKA PŘEROV - FC VSETÍN 5-2 ( 3-1 )

GOLY : 5' LASOVSKÝ, 53' MIKEŠKA. Za domácí 23, 30, 33, 50, 73.

SESTAVA : HYŽÁK, VANĚK, ŘEZNÍČEK, WOLLER, WANDROL, ŠVAGERA, MIKEŠKA, KUSÁK, FILIP, LASOVSKÝ, FILGAS ( 13 MIKLAŠ - 26 DOBEŠ - 40 KONEČNÝ - 53 HELIS - 70 MEZIHORÁK).


11
záři
16:48
U15 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Roman Dobeš

S KAŽDOU BRANKOU JSME UVADALI

KLUCI MĚLI VELMI DOBRÝ VSTUP DO ZÁPASU. SOUPEŘE JSME DOKÁZALI V ÚVODU PŘEHRÁVAT A JIŽ V 8.MIN JSME PO FAULU NA FILGYHO KOPALI PENALTU. BOHUŽEL STŘELA SE MEZI TÝČE NEVEŠLA... HORŠÍ VŠAK BYLO, ŽE NÁŠ EXEKUTOR TENTO MOMENT NEDOKÁZAL HODIT ZA HLAVU A JEHO DALŠÍ DVĚ MINELY SOUPEŘ POTRESTAL. OCELÁŘE TO ZNAČNĚ NAKOPLO A MY POMALIČKU VYKLÍZELI POLE. DO KONCE UTKÁNÍ UŽ BYLY SNAD JEN ČTYŘI MOMENTY, KDY JSME SI DOKÁZALI TŘIKRÁT PŘIHRÁT... DRTIVĚ PŘEVAZOVALY SITUACE, KDY PO ZISKU MÍČE NÁSLEDOVALA ZTRÁTA IHNED... TENTO ASPEKT NÁM BRAL SÍLU I VÍRU V JAKOUKOLIV KOREKCI SKÓRE.
HRÁL PROSTĚ POSLEDNÍM S PRVNÍM A NA HŘIŠTI TO BYLO ZNÁT. JDEME DAL, V DALŠÍM UTKÁNÍ SE SNAD VYBIČUJEME K ODVÁŽNĚJŠÍMU VÝKONU.

FC VSETÍN - FC TŘINEC 0-5 ( 0-3.)

BRANKY ZA HOSTY : 11, 17, 38, 46, 60.

SESTAVA : LASOVSKÝ, VANĚK, ŘEZNÍČEK, KOPŘIVA, WANDROL, ŠVAGERA, KUSÁK, MIKEŠKA, WOLLER, FILGAS ( 10. MIKLAŠ - 20. DOBEŠ - 30. HELIS - 40. KUCHMAK), ŠMARDA.


07
záři
16:20
U15 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Roman Dobeš

JIŽ V POLOČASE BYLO ROZHODNUTO

SOUPEŘ V PRVNÍ PŮLI DOMINOVAL A POD TLAKEM JSME SE DOPUSTILI NĚKOLIKA CHYB - PŘIBLIŽNĚ TŘETINA BYLA POTRESTÁNA.
DOMÁCÍ DO DRUHÉ PŮLE PROSTŘÍDALI A OBRAZ HRY SE ZMĚNIL, HRÁL SE NA OBĚ STRANY OFENZIVNÍ FOTBAL S VĚTŠÍM POČTEM ŠANCI PŘED BRANKOU FCB. INVENCE, KTEROU JSME POSTRÁDALI V PŮLI PRVNÍ, BYLA ODMĚNĚNA VÝHROU POLOČASU DRUHÉHO.

FC BANÍK OSTRAVA "B" - FC VSETÍN 6-3 (5-0)

GOLY : 51. DAN, 57. MENDY, 79. STĚPÁN. DOMÁCÍ : 4, 15, 32, 33, 37, 53.

SESTAVA : LASOVSKÝ, FILIP, KOPŘIVA, ŘEZNÍČEK, VANĚK, ŠVAGERA, KUSÁK, DOBEŠ ( 50. FILGAS - 60.MIKLAŠ - 70.URBAN), WOLLER, MIKEŠKA, ŠMARDA.


01
záři
12:07
U15 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Roman Dobeš

NADĚJI ZASTAVILA ČTVRTÁ BRANKA

AČ JSME NASTOUPILI OPĚT OSLABENI, PŘESTO SE KLUKŮM POVEDLO ODEHRÁT NEJLEPŠÍ POLOČAS PODZIMU. PO KRÁSNÉ INDIVIDUÁLNÍ AKCI VEDEME 1-0, ALE ZA 10.SEKUND JE SROVNÁNO, KDYŽ SE STŘEDEM HŘIŠTĚ HOSTÉ PROTÁHLI BEZ JEDINÉHO SOUBOJE... NÁSLEDNĚ JSME DVAKRÁT "NAMAZALI" SOUPEŘI A NEVYPADALO TO S NÁMI DOBŘE. NAŠTĚSTÍ KLUCI NEVYKLIDILI POLE A ZVÝŠENÝM ÚSILÍM SE NĚKOLIKRÁT POVEDLO MEZIŘÍČSKÉ DOSTAT DO ÚZKÝCH. PROMĚNIT SE VŠAK POVEDLO JEN PENALTU PO FAULU NA AKTIVNÍHO ŠMARDU.
VE DRUHÉ PŮLI JSME "ŽILI" JEN 10.MIN. OD ČTVRTÉ BRANKY HOSTŮ, JSME PŘEVÁŽNĚ ČEKALI NA KONEČNÝ HVIZD.

FC VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 2-7 (2-3)

GOLY : 7´LASOVSKÝ, 20´VANĚK (p). HOSTÉ : 8, 13, 19, 60, 70, 73, 75.

SESTAVA : HYŽÁK, SOMMER ( 20.KONEČNÝ - 41. FILGAS - 60. MIKLAŠ - 70. HELIS ), KOPŘIVA, VANĚK, WANDROL, ŠVAGERA, KUSÁK, DOBEŠ ( 50. LECKÉŠI -70. URBAN ), ŠMARDA, LASOVSKÝ, FILIP.


24
srpna
11:54
U15 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Roman Dobeš

JASNÁ ZÁLEŽITOST

V PRVNÍ PŮLI BYL NA HŘIŠTI JEN JEDEN TÝM A TO DOMÁCÍ. PŮLKA NAŠEHO MUŽSTVA SE PROBUDILA DO DNE PLNÉHO STRACHU A BOJÁCNOSTI VE VŠECH BARVÁCH, JAKÉ SI LZE JEN PŘEDSTAVIT... TO SE PAK ZBYTKU VSETÍNSKÝCH HRAJE TĚŽKO...
DRUHÝ POLOČAS VYPADAL JINAK. VÍCE ČASU SE HRÁLO NA PŮLCE DOMÁCÍCH, ALE V ÚTOČNÉ FÁZI JSME BYLI TOTÁLNĚ NEŠKODNÍ. TO UNIČOV HRÁL JEDNODUŠE NA BREJKY A JEN KOUZELNÝ VÝKON NAŠEHO NEJLEPŠÍHO HRÁČE LUBOŠE LASOVSKÉHO NÁS UCHRÁNIL OD DEBAKLU.
POKUD KLUCI NENAJDOU ODVAHU PRACOVAT S MÍČEM + ODVAHU A INVENCI PŘI SOUHŘE, BUDEME STÁLE JEN BEZMYŠLENKOVITĚ BĚHAT BEZ RADOSTI, KTEROU TATO HRA MŮŽE PŘINÁŠET, POKUD JSTE TEDY ALESPOŇ MALINKO POLÍBENI FOTBALOVOU MŮZOU...


SK UNIČOV - FC VSETÍN 4-0 (3-0)

GOLY ZA DOMÁCÍ : 7" DRLÍK, 27" JURKA, 32" SEDLÁŘ, 79" POLONČÍK.

SESTAVA : LASOVSKÝ, FILIP, KOPŘIVA, ŘEZNÍČEK, VANĚK, ŠVAGERA, DOBEŠ ( 29 SOMMER - 41 KONEČNÝ - 51 FILGAS - 61 LECKÉŠI - 70 HELIS ), WANDROL, MIKEŠKA, KUCHMAK.


17
srpna
11:47
U15 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Roman Dobeš

POUZE ÚVODNÍCH 10.MINUT...

DO ZÁPASU JSME VSTOUPILI VELMI DOBŘE, KLUCI SE UROSTLÉHO SOUPEŘE NEZALEKLI A BYLI JSME AKTIVNÍ A ODVÁŽNÍ NA MÍČI I V SOUBOJÍCH. DOKONCE PO KRÁSNÉ STŘELE KUBY JDEME DO VEDENÍ. SIGMA SE VŠAK RYCHLE PROBOUZÍ, A OD CCA 15.MIN PŘEBÍRÁ OTĚŽE UTKÁNÍ. MY JIŽ TAHÁME JEN ZA KRATŠÍ KONEC, AŽ DO HOŘKÉHO KONCE.
NÁŠ ÚZKÝ KÁDR A MNOHO OMLUV NÁM MOMENTÁLNĚ ZNAČNĚ KOMPLIKUJE ŽIVOT A BEZ VÝPOMOCI ROČNÍKU 2006 , BYCHOM TÝM V ÚVODNÍCH PĚTI KOLECH ANI NEDALI DOHROMADY...

SK HRANICE - FC VSETÍN 10-1 (4-1)

GOL : 2" KUSÁK. ZA DOMÁCÍ : 3, 31, 34, 36, 45, 47, 56, 57, 69, 77.

SESTAVA : HYŽÁK ( 41.NOGOL ), LASOVSKÝ, KOPŘIVA, ŘEZNÍČEK, VANĚK, ŠVAGERA, DOBEŠ ( 41.SOMMER - 60.KONEČNÝ ), KUSÁK, MIKEŠKA, HELIS ( 41.LECKÉŠI - 60.FILGAS ), KUCHMAK.


11
srpna
12:16
U15 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Roman Dobeš

NÁCVIK ÚTOČNÉ FÁZE

V TÝDNU NÁM VAL.KLOBOUKY PRO NEDOSTATEK HRÁČŮ ODŘEKLY ZÁPAS. RYCHLE SE VŠAK POVEDLO NAJÍT NÁHRADU A KLUCI Z VELKÝCH KARLOVIC PŘIJELI V HOJNÉM POČTU, POUZE POST BRANKÁŘE JIM DOPLNIL NÁŠ TOMÁŠ FREUND - ZA COŽ VŠEM DĚKUJEME :-)
V PRVNÍ PŮLI JEŠTĚ HOSTÉ MĚLI SÍLU KE TŘEM ÚTOČNÝM VÝPADŮM , ALE MÍČOVÉ DOVEDNOSTI DOMÁCÍCH, HRÁČŮM Z VKK PROMĚNILI ZÁPAS V BĚŽECKÝ TRÉNINK. V PODSTATĚ JSME SE ZAMĚŘILI VE ZHUŠTĚNÉM PROSTORU NA KOMBINAČNÍ PŘECHOD OD GOLMANA PO ÚTOČNÍKA, COŽ SE KLUKŮM MNOHOKRÁT VELMI HEZKY POVEDLO.

FC VSETÍN - VKK 11-1 (3-0)

GOLY : LECKÉŠI, MIKEŠKA a FILGAS po 2, ŠVAGERA, KUSÁK, DOBEŠ, RUSEK, WANDROL. ZA HOSTY : KOŇAŘIK T.


03
srpna
13:08
U15 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Roman Dobeš

VÝHRA JEN NA ŠANCE

ÚVODNÍCH 20.MIN KLUCI PŘEDVÁDĚLI NEJLEPŠÍ FOTBAL, JAKÝ JSEM OD ROČNÍKU 2005 DOPOSUD VIDĚL. AČ BYL SOUPEŘ UROSTLEJŠÍ A SILOVĚ LÉPE VYBAVEN, VALAŠI DOKÁZALI TUTO VÝHODU NAPROSTO ELIMINOVAT A ODVAHOU, KOMBINACÍ A DOBRÝM ČTENÍM HRY SVÉHO SOUPEŘE NAPROSTO PŘEHRÁVALI. BOHUŽEL TŘI OBROVSKÉ ŠANCE ZŮSTALY NEVYUŽITÉ A SOUPEŘ SE ZAČAL OSMĚLOVAT. HRA SE VYROVNALA A K VIDĚNÍ BYL Z OBOU STRAN BEZVA FOTBAL ! VE 38.MIN JSME NEDOKÁZALI ZACHYTIT KŘÍDELNÍ AKCI, A "DOMÁCÍ" ŠLI DO VEDENÍ. BOHUŽEL JSME ZAČALI SMUTNIT A NEDOSTOUPILI OSAMOCENÉHO HRÁČE , KTERÝ DĚLOVKOU Z VELKÉ DÁLKY V POSLEDNÍCH SEKUNDÁCH 1.PŮLE ZVÝŠIL NA 2-0.
DRUHÝ POLOČAS SNESL OPĚT PŘÍSNĚJŠÍ MĚŘÍTKO ! HRÁL SE ÚTOČNÝ FOTBAL S MNOHA ŠANCEMI, ALE NÁM TO TAM NEPADALO... TO SIGMA DOSTALA OD NÁS DÁREK DO PRÁZDNÉ... 3-0. HLAVY VŠAK NEKLOPÍME, STÁLE SE TLAČÍME DO ZAKONČENÍ , TREFA VŠAK PŘICHÁZÍ POUZE PO KRÁSNÉ AKCI PATRIKA FILGASE.
MYSLÍM, ŽE JSME DNES VE VALAŠSKÉ BYSTŘICI I PŘES PROHRU ZANECHALI VELMI DOBRÝ DOJEM.

SK HRANICE - FC VSETÍN 3-1 (2-0)

SESTAVA : LASOVSKÝ ( 41. HYŽÁK ), SOMMER ( 41. KONEČNÝ ), KOPŘIVA, ŘEZNÍČEK, VANĚK ( 65. SOMMER ), ŠVAGERA, KUSÁK, DOBEŠ, ŠMARDA, FILIP ( 41. FILGAS ), RUSEK ( 55. LASOVSKÝ - 70. FILIP )


28
července
20:12
U15 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Roman Dobeš

HERNĚ JSME NAČALI DALŠÍ SEZONU

V ÚVODNÍCH 30.MIN SE NA MÍČI DAŘILO VÝRAZNĚ LÉPE U14-kám, JEN RYCHLOST NAŠICH STŘEDNÍCH OBRÁNCŮ BRÁNILA MLAĎOCHŮM ZAKONČIT NĚKOLIK DOBŘE PŘIPRAVENÝCH AKCÍ. POSTUPEM ČASU, JSME SE DO ŠANCÍ DOSTÁVALI I MY, ALE KONCOVKA BYLA ŽALOSTNÁ.
VE DRUHÉ ČÁSTI KLUKY ZAČAL MÍČ POSLOUCHAT O NĚCO VÍCE, ALE ZAKONČENÍ BYLO STRAŠIDELNÉ... PŘESTO SE Z MNOHA ŠANCÍ NAKONEC POVEDLO V POSLEDNÍCH DVACETI MINUTÁCH PŘETAVIT HERNÍ AKTIVITU I GOLOVĚ.
POPRVÉ JSME HRÁLI DLE NOVÝCH PRAVIDEL 2x40.MIN A VĚTŠINA HRÁČŮ DOKÁZALA DRŽET TEMPO HRY PO CELOU DOBU, COŽ JE POZITIVNÍ.

U15 - U14 8-3 (1-0)

BRANKY : 3x DAN D. , 2x ADAM Š. , ADAM D. , LUBOŠ L. , vlastní. ZA U14 - PISTA, KONY, MÁRA V.

SESTAVA : HYŽÁK ( 41. PTAČEK ) , FILIP, KOPŘIVA, ŘEZNÍČEK, VANĚK, ŠVAGERA, KUSÁK, DOBEŠ A, ŠMARDA, DAN D., LASOVSKÝ.

Počet přístupů
od prosince 2012

1282279

Počítadlo