11:18
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

SLÁVIA KROMĚŘÍŽ - FC VSETÍN 3-3 ( 3-2 )

K POSLEDNÍMU UTKÁNÍ ROKU 2017 JSME SE VYDALI DO KROMĚŘÍŽE. SLÁVISTÉ SE PO PODZIMU USADILI TAKTÉŽ NA DRUHÉ PŘÍČCE, A TAK MĚL SOUBOJ NÁBOJ "SEMIFINÁLE" MEZI DIVIZÍ sk. „D - E“.
ÚVODNÍCH 10.MIN PATŘILO JEDNOZNAČNĚ DOMÁCÍM. JEJICH HRA SE PODOBALA KVALITOU I MYŠLENÍM BARCELONĚ A MY JSME SE K MÍČI TÉMĚŘ NEDOSTALI. NAŠE PŘETÍŽENÁ OBRANA VŠAK SOUPEŘE DO VYLOŽENÝCH ŠANCÍ NEPUSTILA, A KDYŽ JSME SE VE 12.MIN POPRVÉ DOSTALI NA PŮLKU SOUPEŘE ZAČALO SE I NAŠE SEBEVĚDOMÍ POMALINKU ZVEDAT. V 15.MIN PŘEDVEDLI NAŠI TŘI ONDROVÉ KRÁSNOU AKCI , ALE DOBI PRÁZDNOU KASU NETREFIL. KDYŽ ZMĚLDA PŘIPRAVIL TUTOVKY POSTUPNĚ JIRKOVI , TADOVI A VALDOVI , KTERÉ ZŮSTALY NEVYUŽITY , CHOPIL SE ZAKONČENÍ SÁM , COŽ NÁM PŘINESLO VEDENÍ 2-0. PRACOVITÍ SLÁVISTÉ VŠAK NIC NEVZDALI A KVALITNÍ HROU VÝSLEDEK DO POLOČASU OTOČILI.
DRUHÁ PŮLE PŘINESLA NA OBOU STRANÁCH SNAD DVOJNÁSOBEK ŠANCÍ , ALE TREFIT SE DOKÁZAL ZE SVÉ PÁTÉ PŘÍLEŽITOSTI JEN ONDRA ZMĚLÍK.
DNEŠNÍ KLÁNÍ MĚLO VELKOU KVALITU!!! KLUCI K UTKÁNÍ PŘISTOUPILI VELMI DOBŘE, A I PŘES ŘADU CHYB, BYLO ZNAČNĚ PŘÍNOSNÉ.

Branky : ZMĚLÍK 3

05
listopadu
16:10

I ODVETA MĚLA HOŘKOU PŘÍCHUŤ

ZPRÁVA Z UTKÁNÍ BY MOHLA BÝT VELMI KRÁTKÁ : DOMÁCÍ MĚLI ČTYŘI STŘELY A DALI TŘI BRANKY, MY SE Z OSMI POKUSŮ RADUJEME JEN JEDNOU, ALE TENTO ZÁPAS O LÍDRA PODZIMU SI JEDNU VĚTU NEZASLOUŽÍ.
K ZÁPASU OBA TÝMY PŘISTOUPILY ZODPOVĚDNĚ A OD PRVNÍ MINUTY SE HRÁLO VYSOKÉ TEMPO. OBRANY BYLY LEPŠÍ ÚTOKŮM . VE 3.MIN ZAHRÁVAJÍ DOMÁCÍ PŘÍMÁK Z ROHU „20“ A TOMÁŠ ZAVÁHAL PŘI VYBĚHNUTÍ, TAKŽE RYCHLE PROHRÁVÁME. NEŽ SE STAČÍME OKLEPAT, TAK V 7.MIN PO ROHU A ZÁVARU PŘED BRANKOU SE DŮRAZNÝ SOUPEŘ UJÍMÁ VEDENÍ 2-0. ZAČÁTEK TEDY NIC , MOC…
TOUHA VÝSLEDEK OTOČIT NEUHASÍNÁ ! KLUCI STÁLE DŘOU , ALE NAŠE HRA KONČÍ PŘED VÁPNEM SOUPEŘE. V 15.MIN MARTIN PERFEKTNĚ NAŠEL ZMĚLDU, KTERÝ SE ŠIKOVNĚ ZBAVIL POSLEDNÍHO HRÁČE A NÁSLEDNĚ BYL RUKAMA STRŽEN. VELMI PŘESNÍ ROZHODČÍ UDĚLUJÍ MACKOVIKOVI ČERVENOU KARTU. NÁSLEDNÝ PŘÍMÁK, ALE KONČÍ NA BŘEVNU A PŘEDZNAMENÁVÁ ( COŽ V TUTO CHVILKU JEŠTĚ NETUŠÍME ), NEDĚLNÍ STŘELECKÉ TRÁPENÍ… ZA PĚT MINUT SI PO HEZKÉ INDIVIDUÁLNÍ AKCI MATIN PŘIPRAVIL PALEBNOU POZICI – HŮŽEVKA STŘELU SKVĚLE VYRAZIL. ZA OKAMŽIK VALDA VYČÍHL NEKVALITNÍ PŘÍHRU GOLMANOVI, ALE NIKÝM NEATAKOVÁN NETRFIL BRANKU.
DRUHÁ PŮLE BYLA Z NAŠÍ STRANY JEŠTĚ OFENZIVNĚJŠÍ . JIRKA PNIOK DVAKRÁT ZAPL TURBO, UTEKL OBRANĚ, ALE PRVNÍ POKUS LETĚL TĚSNĚ MIMO A DRUHÝ GOLMAN ČAPL… ZMĚLDA PO DELŠÍ PAUZE SVÁ MÍŘIDLA TAKTÉŽ TEPRVE SEŘIZUJE A TAK SVOU TŘETÍ ŠANCI PROMĚŇUJE V 50.MIN MARTIN. ZDÁ SE, ŽE ALESPOŇ NA BODÍK DOSÁHNEME . V 57.MIN , SI BOHUŽEL I NÁŠ DRUHÝ TOMÁŠ VYBÍRÁ SLABŠÍ CHVILKU A SOUPEŘ ZADARMO ZVYŠUJE NA 3-1. DOMÁCÍ MAJÍ NEJLEPŠÍ OBRANU V SOUTĚŽI A OD VYLOUČENÍ SE SOUSTŘEDILI PŘEDEVŠÍM NA DEFENZÍVU . VŠICHNI JEJICH HRÁČI HRÁLI S MAXIMÁLNÍ OBĚTAVOSTÍ A KDYŽ K TOMU PŘIDÁME NÁŠ VELKÝ POČET NEPŘESNÝCH PŘIHRÁVEK, PLUS NEVYZRÁLOU PŘÍPRAVNOU FÁZI, VYCHÁZÍ NÁM LOGICKY TŘETÍ PORÁŽKA V PODZIMNÍ ČÁSTI.
I PŘES PROHRU MUSÍM KLUKY POCHVÁLIT , SNAHA BYLA EVIDENTNÍ ! TO , ŽE NEDOKÁŽEME ZATÍM GOLOVĚ ZVLÁDNOUT MNOHÁ PŘEČÍSLENÍ , KTERÁ SI FOTBALOVĚ VYTVOŘÍME , NENÍ NIC NOVÉHO A SPRÁVNÁ ŘEŠENÍ PŘIJDOU SPOLU S VOUSY NA BRADÁCH HRÁČŮ A BÍLOU NEBO PLEŠATOU KŠTICÍ NA HLAVĚ MÉ. V TÉTO SOUTĚŽI JSME NOVÁČKEM A OSTUDU JSME NEUDĚLALI V ŽÁDNÉM ZÁPASE !!! V MSŽD JSME TEDY SPRÁVNĚ !!!

SK UNIČOV - FC VSETÍN 3-1 ( 2-0 )
GOL : ZBRANEK M.

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK ( 29. FREUND ) , ADAMEC V ( 41. PNIOK ) , ZBRANEK O , ZMĚLÍK ( 54.DEGANO- 64.DIMAIO ) , ADAMEC K , ORSÁG , ZBRANEK M , VYŠKOVSKÝ , DURMON , KARLÍK , VALCHÁŘ. Do hry tentokrát nezasáhl DOBI.

31
října
18:57

DOBRÁ PRŮPRAVA U14 S U13

DNES JSME NEVYUŽILI DOVEDNOSTÍ NAŠICH TRADIČNÍCH TVŮRCŮ HRY A TÝM TVOŘILI HRÁČI , KTERÉ ZDOBÍ PŘEDEVŠÍM NEÚNAVNÁ SNAHA A POCTIVOST.
ÚVODNÍCH 30.MIN , NÁS 2005 PŘEHRÁVALY A BRANKÁŘI I OBRÁNCI SE MĚLI CO OTÁČET.
DRUHÁ ČÁST BYLA Z NAŠI STRANY VÝRAZNĚ LEPŠÍ A KLUCI PŘEDVEDLI NĚKOLIK OPRAVDU PĚKNÝCH AKCÍ.
VE TŘETÍ TŘETINĚ JSME NEJVÍCE ČERPALI Z FYZICKÉ VÝHODY A GOLOVĚ SOUPEŘI ODSKOČILI.
V LÉTĚ 2020 SE TYTO DVA ROČNÍKY POTKAJÍ V MLADŠÍM DOROSTU , JIŽ DNES JE JEDNOZNAČNÉ , ŽE TATO PARTA BUDE MÍT V HLEDIŠTI MNOHO SPOKOJENĚ SE KOCHAJÍCÍCH DIVÁKŮ !
12-7 ( 1-2 / 3-0 / 8-5 )

BRANKY : KARLÍK a DOBEŠ 3 , FREUND 2 , ORSÁG , VALCHÁŘ , VYŠKOVSKÝ a ŠVAGERA po 1.

24
října
17:37

KONDIČNÍ PŘÍPRAVA BYLA VELMI ZÁBAVNÁ

DNEŠNÍM DNEM JSME ZAPOČALI PĚTIMĚSÍČNÍ CYKLUS , KDY VŽDY PO ČTRNÁCTI DNECH BUDEME NAVŠTĚVOVAT MISTRA ČESKÉ REPUBLIKY PANA MARTINA HONA , KTERÝ ATRAKTIVNÍM TRÉNINKEM VYPOMŮŽE NAŠIM KLUKŮM K FYZICKÉMU A DYNAMICKÉMU ZLEPŠENÍ VÝKONNOSTI. AČ BYLA HODINKA DOSTI VÝŽIVNÁ , KLUKŮM Z OČÍ SRŠELA RADOST ! DĚKUJEME MARTINE !!!

MALÁ VIDEOUKÁZKA : ZDE.

22
října
13:34

O VÝHŘE ROZHODLA VÍRA A SNAHA

VÝRAZNĚ HLASITĚJŠÍ POKŘIK NEŽ OBVYKLE , KLUKY SPRÁVNĚ NABUDIL A V JEHO DUCHU SE PRALI JAKO LVI !
ÚVOD PATŘIL NÁM , DOBŘE KOMBINUJEME , ALE POUZE PO VÁPNO DOMÁCÍCH. V PÁTÉ MINUTĚ SE POPRVÉ PROSAZUJE RYCHLONOŽKA TYL MARTIN A PŘIPRAVUJE TŘIKRÁT V KRÁTKÉM SLEDU VÍCE JAK 100% ŠANCE DOMÁCÍM. JEHO SPOLUHRÁČI , ALE BRANKU NETREFUJÍ … MY SI V PRVNÍ PŮLI VYPRACOVALI POUZE JEDNU GOLOVKU , KTERÁ ZŮSTALA NEVYUŽITA. ŠUMPERK SE NAKONEC PROSADIT DOKÁZAL , KDYŽ VE 30.MIN. PROPÁLIL NAŠI ZEĎ Z PŘÍMÁKU.
VE DRUHÉ PŮLI JSME SOUPEŘE ZMÁČKLI VÝRAZNĚ VÍCE , ALE GOL NEPŘICHÁZEL VĚTŠINOU Z DŮVODU NEPŘESNÉ FINÁLNÍ PŘÍHRY . DOMÁCÍ V 53.MIN. PO DOBŘE SEHRANÉ SITUACI 2 NA 2 NAVYŠUJÍ VEDENÍ NA 2-0. VELMI SYMPATICKÉ NA NAŠI DNEŠNÍ HŘE BYLO , ŽE JSME UTKÁNÍ NEVZDALI A SNAHA O ZVRAT BYLA ZNÁT NA NAŠICH HRÁČÍCH MĚROU VRCHOVATOU !!! 55.MIN PŘINESLA PRŮNIK JANKA JANČINY A KRÁSNOU DĚLOVKU , KTERÁ ZAPADLA ZA ZADNÍ TYČ ! V 57.MIN ŠEL DO HRY MIRA MÍKA. ONDRA ZBRANEK ZAHRÁL ROH DO DOBRÉHO PROSTORU , KAM NASKOČIL MIREK A JEHO PRVNÍ DOTEK S MIČEM ROZVLNIL SÍŤ PODRUHÉ ! V 65.MIN. VYBOJOVAL TÉMĚŘ ZTRACENÝ MÍČ VIKTOR DEGANO , CHYTŘE NAŠEL MARTINA ZBRANKA A TEN VYSLAL KLÍČOVOU PRŮNIKOVKU NA HONZU JANČINU , KTERÝ DOKONAL OBRAT ! ZÁVĚR UTKÁNÍ JIŽ KLUCI ZVLÁDLI NA JEDNIČKU !!!
CO SE TÝKÁ POČTU ŠANCÍ , ASI BY UTKÁNÍ SLUŠELA REMÍZA . DNES NÁM VÝRAZNĚ POMOHLA OFENZIVNÍ ZRALOST KLUKŮ Z U15. PŘED TÝDNEM JSME BODY NEZASLOUŽENĚ ZTRATILI , DNES JE MÁME ZPĚT.
JELIKOŽ UNIČOV DOMA PROHRÁL S TŘINCEM 0-2 , TAK SE TÝDEN MŮŽEME DOKONCE "HŘÁT" NA ČELE SOUTĚŽE . 5.11. SE UTKÁME V PŘÍMÉM SOUBOJI O LÍDRA PODZIMU !!!
NASTOUPÍ UŽ I NAŠI TŘI KLIENTI Z CHIRURGIE ???

SESTAVA : FREUND ( 36. DŘEVOJÁNEK ) , TRNKA , ADAMEC V ( 57.MÍKA ) , PNIOK ( 26. DEGANO ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O , ADAMEC K , ORSÁG , ZBRANEK M , DOBEŠ ( 45.JANČINA ) , KARLÍK .

FC ŠUMPERK - FC VSETÍN 2-3 ( 1-0 )
Branky : 55. a 65. JANČINA , 57. MÍKA a za domácí 30. TYL , 53. SKOPAL.

15
října
14:10

PŘEKVAPENÍ SE NEKONALO

PRŮBĚH UTKÁNÍ NEODPOVÍDÁ VÝSLEDKU , ALE HOSTÉ BYLI VE VĚTŠÍM POČTU HRÁČŮ PRODUKTIVNĚJŠÍ V ZAKONČENÍ A ŠIKOVNEJŠI V PŘÍPRAVNÉ FÁZI.
MY V TÝDNU PŘIŠLI O DALŠÍHO POTENTNÍHO ZAKONČOVATELE VALDU , JIRKA DAL PŘEDNOST VÝLETU A TAK NÁM ZBYL Z OFENZIVNĚ LADĚNÝCH HRÁČŮ JEN MARTIN. TEN SE SICE SNAŽIL ZE VŠECH SIL , OVŠEM KDYŽ SE ŽÁDNÝ JINÝ VALACH NEPŘIDÁ , TAK JE TO PRO JEDNOHO ÚKOL PŘETĚŽKÝ.
POZITIVNÍ JE , ŽE JSME SE DO KONCOVKY TLAČILI CELÉ UTKÁNÍ A TOUHA VÝSLEDEK OTOČIT BYLA ZNÁT. DRUHÁ VĚC JE , ŽE PRO DRTIVOU VĚTŠINU HRÁČŮ ROČNÍKU 2004 JE GOL SVÁTEČNÍM OKAMŽIKEM , TÉMĚŘ TAK ČASTÝM JAKO VÁNOCE . SOUPEŘE JSME PŘEHRÁVALI SNAD 60.MIN , ALE BEZ GOLOVÉHO EFEKTU.
OSOBNĚ BYCH Z TOHO TRAGÉDII NEDĚLAL , STÁLE SE UČÍME A JSEM PŘESVĚDČEN , ŽE „DĚTSKÉ NEMOCI“ SE KOLEM 17. LET VĚKU VYTRATÍ. FANOUŠCI RENDY ZUZAŇÁKA , BY PŘED ŠESTI LETY TAKÉ NETIPLI , ŽE BY SI NĚKDY MOHL KOPNOUT DIVIZI ZA MUŽE A VČERA JEJ KOUČ MIČEGA NASADIL V ZÁVĚRU UTKÁNÍ A ON KRÁSNĚ PŘIPRAVIL VÍTĚZNOU ŠANCI PRO MATŮŠE A V ZÁVĚRU JEŠTĚ SRDNATĚ ZABRÁNIL SOUPEŘI VYROVNAT - CESTA K ÚSPĚCHU ( RADOSTI ) VEDE JEN PŘES POCTIVÝ PŘÍSTUP A ZÍSKÁVÁNÍ HERNÍ PRAXE.
DNES JSME PROSTĚ PROHRÁLI JEN NA GOLY. HERNĚ JSME NEZKLAMALI , NAVÍC SE PO ZRANĚNÍ VRÁTIL JIRKA KARLÍK A PO 6.MĚSÍCÍCH JAKUB VYŠKOVSKÝ , TAKŽE DŮVOD K RADOSTI BYCH DNES NAŠEL :-)

FC VSETÍN - ŠSK BÍLOVEC 1 - 4 ( 0-2 )

GOLY : 39.min ZBRANEK MARTIN (p) - za hosty 7. PAVLÍK , 25. KUNZ , 47. DLABAL , 69. HONUS.

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK (36. FREUND ) , TRNKA ( 63. KOLENÍK ) , ADAMEC V ( 52. ROLKA ) , DIMAIO ( 36.DEGANO ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O ( 46. KALINA ) , ADAMEC K , ORSÁG , ZBRANEK M , ŠČUKA ( 28. KARLÍK ) , DOBEŠ ( 36. VYŠKOVSKÝ ).

08
října
13:45

FESTIVAL ZAHOZENÝCH ŠANCÍ - SKONČIL VESELE

SOBOTNÍ VÝSLEDKY OSTATNÍCH SOUPEŘŮ NÁM NABÍDLY MOŽNOST , DOSTAT SE V PŘÍPADĚ VÝHRY DO ČELA MSŽD sk. E . V PRŮBĚHU TÝDNE JSME PŘÍŠLI O JIRKU KARLÍKA A ONDRU ZMĚLÍKA , KTERÉ SUŽUJÍ ZRANĚNÍ. PŘED KLUKY TEDY STÁLA VÝZVA JAKO HROM !
ZAČALI JSME VELMI DOBŘE . DOMÁCÍ JSOU JAK NA KOLOTOČI A ZA 15.MIN MÁME PĚT TUTOVEK ! K NAŠÍ SMŮLE SE MÍČ DO SÍTĚ DOSTAL POUZE V 6.MIN , KDY JIRKA PNIOK SKVĚLE NAŠEL DOBIHO . VIKTORIÁNI V 17.MIN VYROVNÁVAJÍ A MY NÁSLEDNÝCH 7.MIN STRESUJEME JAKO V PŘÍPRAVCE... NAŠTĚSTÍ KLUCI V OBRANĚ DOKÁZALI VŠE UHASIT A INICIATIVU PŘEBÍRÁME OPĚT MY. DO KONCE PRVNÍ PŮLE PŘEDVÁDÍME MNOHO DOBRÉHO , OVŠEM Z NĚKOLIKA CHYTŘE PŘIPRAVENÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ SE TREFUJE TĚSNĚ PŘED PŮLÍ , POUZE DŮRAZNÝ VALDA DURMON.
VE DRUHÉ ČÁSTI NÁM VÝRAZNĚ VYPOMOHLI KLUCI Z „TROJEK“. PŘES OBRANNÝ VAL KOŇAŘIK TOMÁŠ / HORÁK PAVEL SE PŘEROVÁCI DOKÁZALI DOSTAT JEN JEDNOU , KDY SE FANTASTICKÝM ZÁKROKEM BLÝSKL TOM DŘEVOJÁNEK. KLUCI SOUPEŘE MAČKALI JAK CITRON , ALE GOL NEPŘICHÁZEL. ÚPLNĚ NEJBLÍŽE K NAVÝŠENÍ SKORE BYL VALDA , KTERÝ OBEŠEL I GOLMANA , ALE BYL SRAŽEN … JINAK VELMI DOBŘE PÍSKAJÍCÍ TROJICE ROZHODČÍCH , BYLA MILOSRDNÁ A MÍSTO JASNÉ ČERVENÉ SE JEN ŽLUTILO… NÁSLEDNÝ PŘÍMÁK MARTIN POSLAL PARÁDNĚ , ALE K RADOSTI CHYBĚL KOUSÍČEK. TO DOMÁCÍ V 65.MIN TREFUJÍ Z PŘÍMÁKU BŘEVNO ! DVĚ MINUTKY PŘED KONCEM SE VIKTOR DEGANO ODHODLAL K SOLU – OBEŠEL DVA HRÁČE A PRO MARTINA NACHYSTAL LAHŮDKU !!! VÝHRA JE NAPROSTO ZASLOUŽENÁ A VŠEM , KTEŘÍ SE DNES PŘIČINILI PATŘÍ VELKÁ GRATULACE !!!

FC VIKTORIA PŘEROV - FC VSETÍN 1-3 ( 1-2 )

Goly : 6.min DOBEŠ , 34. DURMON , 68. ZBRANEK M

SESTAVA : FREUND ( 36. DŘEVOJÁNEK ) , TRNKA ( 42. HORÁK ) , ADAMEC V ( 47. DE GANO ) , PNIOK ( 60. KOLENÍK ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O , ADAMEC K ( 36. KOŇAŘIK ) , ORSÁG , DURMON , DOBEŠ ( 50. ŠČUKA ) , ZBRANEK M.

01
října
13:38

HODNĚ ŠANCÍ , MÁLO GÓLŮ ...

V ČERVNU 2015 JSME SE POTKALI POPRVÉ A NAPOSLEDY - SEVEROMORAVANÉ NÁS TENKRÁT NA TURNAJI VE FRÝDLANTU PŘEJELI 0-11. PŘED DNEŠNÍM ZÁPASEM JSME BYLI STEJNĚ BODOVĚ , A TAK NÁS ČEKALO ZAJÍMAVÉ UTKÁNÍ.
TŘINĚČTÍ SE SNAŽÍ O DOVEDNOSTNÍ FOTBAL , TAKŽE NÁROKY A PODMÍNKY BYLY PRO OBA TÝMY STEJNÉ. JIŽ V 7.MIN SE KROKEM NEŠETŘÍCÍ ZMĚLDA DOSTAL DO BLÍZKOSTI GOLMANA , KTERÉMU VYPADLA STŘELA A VEDEME 1-0 ! CCA 10.MINUT SOUPEŘE VÁLCUJEME , ALE ŠANCE ZAHAZUJEME , PŘÍPADNĚ JE NEPŘESNÁ FINÁLNÍ PŘÍHRA. TÉMĚŘ PO PŮL HODINĚ SE PROBOUZÍ I OCELÁŘI A NĚKOLIKRÁT SE PROSAZUJÍ PŘES NAŠI PRAVOU STRANU. NAŠTĚSTÍ TOM DŘEVOJÁNEK DVĚ TUTOVKY SKVĚLE A ÚSPĚŠNĚ LIKVIDUJE !!!
DRUHÁ PŮLE ZAČALA OPĚT NAŠÍ OFENZÍVOU ! ZMĚLDA , ALE TREFUJE DĚLOVKOU POUZE TYČ . V DALŠÍCH PŘÍLEŽITOSTECH VOLÍME VŽDY OPAČNÁ ŘEŠENÍ : MÁME-LI STŘÍLET – PŘIHRÁVÁME … JE-LI TŘEBA PŘIHRÁT- STŘÍLÍME… K TĚMTO PROZATIMNÍM NEZKUŠENOSTEM PŘIDÁVÁME MNOHO NEVYNUCENÝCH ZTRÁT MÍČŮ , KTERÉ Z VELKÉ ČÁSTI VZNIKAJÍ Z DŮVODU NEVHODNÉHO OBUTÍ ( KOPAČKY S VYMĚNITELNÝMI HROTY JSOU NA TOMTO TERÉNU PROSTĚ NUTNOST ). 42. MIN PŘINÁŠÍ KONEČNĚ IDEÁLNÍ KOLMICI ! HONZA PERFEKTNĚ NAŠEL ZMĚLDU A MÍČ SE HOUPE V SÍTI !!! V DALŠÍCH MINUTÁCH SE ODEHRÁVÁ HRA PŘEDEVŠÍM MEZI VÁPNY , MY SKORE NAVÝŠIT MŮŽEME , ALE VŽDY SE NAJDE NĚJAKÝ ZÁDRHEL , PROČ AKCI NEDOTÁHNEME I GÓLOVĚ. V 67. MIN HOSTÉ VYKŘEASALI JISKŘIČKU NADĚJE , KDYŽ DO TÉ DOBY PERFEKTNĚ HRAJÍCÍ STOPERSKÁ DVOJICE CHYBOVALA V KOMUNIKACI SPOLEČNĚ S BRANKÁŘEM A DŮRAZNÝ BARTNICKI TOHO NEBOJÁCNĚ VYUŽIL.
VÝHRA JE JISTĚ CENNÁ A RADOSTNÁ . JÁ , ALE DNES POSTRÁDAL VĚTŠÍ EMOCE NA HŘIŠTI I V ŠATNĚ ! JSEM PŘESVĚDČEN , ŽE BY NÁM VÝRAZNĚ POMOHLY !!!

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK ( 36. FREUND ) , TRNKA , ADAMEC V ( 36. JANČINA ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O ( 36. PNIOK ) , ZMĚLÍK , ADAMEC K , ORSÁG , ZBRANEK M , KARLÍK , DURMON ( 50. KOLENÍK - 63. DIMAIO ).

FC VSETÍN - FK TŘINEC 2-1 ( 1-0 )
GÓLY : ZMĚLÍK 2

23
záři
11:51

VYDŘENÁ VÝHRA - PO VÝKONU NA HRANICI NAŠICH MOŽNOSTÍ !!!

UTKÁNÍ S LÍDREM MSDŽ ZKRÁPĚL HUSTÝ DÉŠŤ - PODZIMNÍ POČASÍ , ŽE BY ČLOVĚK PSA NEVYHNAL … OVŠEM TEN , KDO SI UDĚLAL ČAS , JISTĚ NELITOVAL.
VELMI DOBŘE TECHNICKY VYBAVENÝ SOUPEŘ NÁM MÍČ MOC NEPŮJČOVAL. BANÍKOVCI BYLI V POLI JEDNOZNAČNĚ NEJLEPŠÍM TÝMEM , KTERÝ JSME OD SRPNA POTKALI. BYLO TEDY JASNÉ , ŽE USPĚT MŮŽEME POUZE , KDYŽ BUDEME HOUŽEVNATÍ , OBĚTAVÍ A NEÚNAVNÍ. NA ZISK MÍČE JSME SE MUSELI NADŘÍT JAK MÍSTNÍ HORNÍCI , PŘESTO SE NÁM DLOUHO NEDAŘILO OHROZIT BRANKU DOMÁCÍCH. NAŠE OBRANA S BRANKÁŘEM PRACOVALA VELMI DOBŘE A KONCETROVANĚ A TAK VIKTOR MUSEL ŘEŠIT POUZE DVĚ OŠEMETNÉ OHROŽENÍ. VE 22.MIN PO FAULU NA AKTIVNÍHO VALDU , ZAHRÁVÁ DAVID STANDARDKU , KTERÁ JE BÁJEČNÉ KOPLÁ ! MARTIN SI MÍČ NAŠEL SKVĚLE A HLAVOU ÚROČÍ SVÉ UMĚNÍ – VEDEME 1-0 !!! TENTO GOL NÁM OKAMŽITĚ NAČERPAL DALŠÍ SÍLU A VÍRU ZDE USPĚT !
VE DRUHÉ PŮLI SE DAŘÍ NARUŠOVAT ÚTOČNÉ VÝPADY DOMÁCÍCH JEŠTĚ LÉPE NEŽ V ÚVODNÍ ČÁSTI. ZMĚLDA SÍ ZAČÍNÁ NACHÁZET PROSTOR K ÚNIKŮM A JEHO TŘETÍ NÁBĚH NACHÁZÍ VALDOVA PŘÍHRA ! ZAKONČENÍ JE PŘÍKLADNÉ A VEDEME 2-0 !!! DOMÁCÍ JSOU ZMRAŽENI A MY JE NEŠETŘÍME . ZA ČTYŘI MINUTY VYSÍLÁ NA ZTEČ ZMĚLDU MARTIN ! ONDRA CHYTŘE OBEJDE I GOLMANA A NA TABULI SVÍTÍ 0-3 !!!!
DOMÁCÍ SE PROBOUZÍ Z TĚŽKÉHO "KNOKAUTU" A MY MALINKO POLEVUJEME V KONCENTRACI … FRODO SOUBOJ TVÁŘÍ V TVÁŘ S ÚTOČNÍKEM VYHRÁVÁ . V 63.MIN NA DĚLOVKU POD BŘEVNO NEDOSÁHL . ZA DVĚ MINUTY OPĚT BRAVŮRNĚ ZNEŠKODNIL 100% ŠANCI BANÍKU A 67. MIN PŘINESLA DALŠÍ NECHYTATELNÝ ZÁSAH DO NAŠÍ SÍTĚ. PO ZKUŠENOSTI Z VALMEZU , SE UŽ KLUCI NESESYPALI A UDRŽELI CENNOU VÝHRU !!!
OBROVSKÁ GRATULACE A POCHVALA PRO VŠECHNY , KTEŘÍ DNES DO UTKÁNÍ ZASÁHLI !!! NENÍ NIKDY LEHKÉ NAJÍT MORÁLNÍ SÍLU K NEKONEČNÉMU BĚHÁNÍ BEZ MÍČE A TRPĚLIVĚ ČEKAT NA ROZHODUJÍCÍ OKAMŽIK , AŽ SOUPEŘ UDĚLÁ CHYBU. VÁM KLUCI , SE TO DNES POVEDLO DOKONALE !!!

BANÍK OSTRAVA U13 - FC VSETÍN 2-3 ( 0 - 1 )

Góly : ZMĚLÍK 2 , ZBRANEK M 1.

SESTAVA : DEGANO ( 36. FREUND ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O ( 36. SVOBODA ) , ZMĚLÍK ( 60. ŠČUKA ) , ADAMEC K , ORSÁG ( 56. PNIOK ) , ZBRANEK M , TRNKA ( 48. MIKA ) , DURMON , DOBEŠ ( 36. ADAMEC V ) , KARLÍK .

20
záři
18:15

ZASLOUŽENÁ DĚLBA BODŮ

LÉPE JSME ZAČÍT ANI NEMOHLI ! BĚŽÍ TEPRVE 15. SEKUNDA A PO NÁDHERNÉ AKCI KARLÍK - DURMON SE TREFUJE MAZÁCKY ZMĚLÍK. DOMÁCÍ SE NEROZKLEPALI A I DÍKY DROBNĚJŠÍ VÝHODĚ ZNALOSTI TVRDÉHO A RYCHLÉHO POVRCHU ZDEJŠÍHO HŘIŠTĚ MNOHEM LÉPE KOMBINUJÍ. ZEJMÉNA NAŠE LEVÁ STRANA DOSLOVA HOŘÍ A JE PRŮCHODNÁ JAK HRANICE V EU. PRVNÍ TUTOVKU VALMEZÁCI ZAHAZUJÍ , ALE DRUHÁ JIŽ KONČÍ GÓLEM. JEŠTĚ , ŽE MÁME RYCHLONOHÉ ÚTOČNÍKY , KTEŘÍ DO MINUTY PO HEZKÉ SPOLUPRÁCI OPĚT OTÁČÍ SKORE. V DALŠÍCH MINUTÁCH SE HODNĚ SOUBOJŮ ODEHRÁVÁ VE VZDUCHU . MY SICE BOJUJEME , ALE MÍČ POSLOUCHÁ VÍCE DOMÁCÍ . DO ŠANCÍ SE JSOU SCHOPNI , ALESPOŇ RYCHLOSTNĚ DOSTAT JEN VALDA A ZMĚLDA – TŘI TUTOVKY , ALE ZAHAZUJÍ . ONDRA PĚT MINUT PŘED PŘESTÁVKOU PŘIDÁVÁ TŘETÍ TREFU A Z DALŠÍHO SOLA ORAZÍTKUJE TYČ.
DRUHÁ PŮLE JE PŘIBLIŽNĚ STEJNÁ - NÁM SE DAŘÍ BREJKY / NIKOLIV ZAKONČENÍ ... SOUHRA A SOUČINNOST JE NA STRANĚ DOMÁCÍCH. MEZIŘÍČANÉ SE PO PERFEKTNĚ SEHRANÝCH AKCÍCH TREFUJÍ V 50. A 68. MIN !!! MINUTU PŘED KONCEM JEŠTĚ FRODO ZACHRÁNIL SVÉ SPOLUHRÁČE FAMOZNÍM ZÁKROKEM OD PROHRY !!!!!
KDYBY SI DNES NĚKTERÝ TÝM , NEODNESL ALESPOŇ BODÍK , ASI BY TEKLO HODNĚ SLZ . "KŘÍŽEK" , BYL SPRAVEDLIVÝM ŘEŠENÍM.

TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - FC VSETÍN 3-3 ( 1-3 )

Góly : ZMĚLÍK 3

SESTAVA : FREUND , ADAMEC V ( 19. RODEK - 54. DOBEŠ ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O , ZMĚLÍK ( 64. KOLENÍK ) , ADAMEC K , ORSÁG , ZBRANEK M , DURMON , PNIOK ( 15. MÍKA - 59. TRNKA ) , KARLÍK .

17
záři
13:20

FC VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 5-3 ( 2-1 )

PÁTÉ KOLO MSŽD VÝRAZNĚ OVLIVNIL HUSTÝ DÉŠŤ A NAŠE UMĚLKA MENŠÍCH ROZMĚRŮ. MÍSTA PRO KOMBINACI JE ZDE SKUTEČNĚ MÁLO , A TAK CELÉ UTKÁNÍ BYLO ZNAČNĚ KONTAKTNÍ , ALE FÉROVÉ .
JIŽ VE 3.MIN OTEVŘEL SKORE PO HEZKÉM ÚNIKU VALDA. V DALŠÍCH MINUTÁCH SE ODEHRÁVAL BOJ MEZI VÁPNY. MY HLEDÁME CESTU KUDY PROJÍT OBRANOU HOSTŮ , ALE MOC SE NÁM TO NEDAŘÍ - BUĎ VÁZNE PŘESNĚJŠÍ PŘÍHRA NEBO VHODNĚJŠÍ ŘEŠENÍ KONCOVKY. HOSTÉ SE SNAŽÍ O RYCHLÉ PŘENESENÍ HRY VPŘED A 2x OHROZILI POZORNÉHO FRODA V NAŠÍ BRANCE. VE 30. MIN , ALE TOM ZBYTEČNĚ ZAZMATKOVAL A SPRÁVNĚ NAŘÍZENOU PENALTU , SUŠEŇ BEZPEČNĚ PROMĚNIL. ZDRAVĚ JSME SE NAŠTVALI A ZMĚLDA VE 32. MIN UNIKÁ OBRANĚ ! JEHO NEVYDAŘENÝ CENTR GOLMAN NEUDRŽEL A DAVID JE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ !
DRUHÁ PŮLE JE Z NAŠÍ STRANY VÝRAZNĚ LEPŠÍ ! DVACET MINUT DOMINUJEME NA CELÉ PLOŠE A SOUPEŘ SE PŘEDEVŠÍM JEN BRÁNÍ. NA ROZDÍL OD UTKÁNÍ S UNIČOVEM , KVALITU ÚROČÍME I GOLY PO HEZKÝCH AKCÍCH. 43. MIN ZMĚLDA , 54. MARTIN A 69. VALDA . HOSTÉ V SAMÉM ZÁVĚRU JEŠTĚ 2x KORIGUJÍ VÝSLEDEK , ALE TŘI BODÍKY JIŽ ZŮSTÁVAJÍ DOMA.
VE STŘEDU ZAJÍŽDÍME DO „VALU“ K ODVETĚ , KDE SE NA VĚTŠÍ PLOŠE ODEHRAJE ZCELA JISTĚ JINÉ UTKÁNÍ .

Branky : DURMON 2 , VALCHÁŘ , ZBRANEK M a ZMĚLÍK po 1

SESTAVA : FREUND ( 43. DŘEVOJÁNEK ) , ADAMEC V ( 36. SVOBODA ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O ( 51. DOBEŠ O ) , ZMĚLÍK ( 60. KOLENÍK ) , ADAMEC K , ORSÁG , ZBRANEK M , KALINA ( 19. PNIOK ) , DURMON , KARLÍK .

09
záři
13:26

PRVNÍ PŮLE ROZHODLA

JIŽ V ÚVODU SE UDÁLO MNOHÉ. NÁŠ NEKONCENTROVANÝ BRANKÁŘ POUŠTÍ V 50s STŘELU TÉMĚŘ Z PŮLKY HŘIŠTĚ. ZA MINUTU OPĚT KIX , KTERÝ DOMÁCÍ NETRESTAJÍ. VE TŘETÍ MIN. PO DOBRÉ KOMBINACI PŘED VÁPNEM DOMÁCÍCH , VYPOUŠTÍ ZMĚLDA DĚLOVKU , KTEROU GOLMAN VYRÁŽÍ A POZORNÝ - DŮRAZNÝ - AKTIVNÍ VALDA SROVNÁVÁ NA 1-1. V 10. MIN. ROZEHRÁVÁME OD BRANKY A PŘÍHRA NACHÁZÍ SOUPEŘE , KTERÝ MÁ PŘED SEBOU CELOU BRANKU PRÁZDNOU… KONEČNĚ MÁME PO DELŠÍM ČASE ŠTĚSTÍ , PROTOŽE „HRANIČÁŘ“ SE K ÚDIVU VŠECH NETREFUJE. MARTIN SE NA TO JIŽ NEMŮŽE DÍVAT , BERE SI MÍČ DLOUHÝM NÁKOPEM NACHÁZÍ „TÉŽÉVÉČKO“ A ONDRA SVÚJ ÚNIK PROMĚŇUJE NA 1-2 ! PO DALŠÍ MINELE V NAŠI BRANCE , ( KTERÁ OPĚT NEKONČÍ GÓLEM ) JSEM VE 13.MIN NUCEN NETRADIČNĚ STŘÍDAT A VYSVOBODIT TOMA Z NEVYDAŘENÉHO DNE. 21.MIN PŘINÁŠÍ PŘEKRÁSNÝ GOL !!! MARTIN NACHÁZÍ VALDU , KTERÝ SI V RYCHLOSTI POSADÍ DVA BEKY SOUPEŘE NA ZADEK A MAZÁCKY NA ZADNÍ TYČ ZVYŠUJE NA 1-3 !!! V DALŠÍCH MINUTÁCH SI DOKÁŽEME PŘIPRAVIT JEŠTĚ ČTYŘI GOLOVKY , ALE 2x VÍŤA , JIRKA , ANI ZMĚLDA SE PROSADIT NEDOKÁZALI.
DRUHÁ PŮLE JIŽ NENÍ TAK KVALITNÍ A FOTBALOVÁ , NICMÉNĚ JSME TO PŘEDEVŠÍM MY , KDO DIKTUJE TEMPO. NAŠI OBRÁNCI PRACUJÍ NA 1* , A TAK FRODO NEMÁ TÉMĚŘ ŽÁDNOU PRÁCI. 56.MIN PŘINÁŠÍ OPĚT GOL , KDY SE HLAVOU TREFUJE JIRKA. POSLEDNÍ BRANKA PADLA V 64.MIN , MARTIN SE NA PŮLCE NADECHUJE K VELKÉMU SÓLU !!! KRÁSNĚ OBCHÁZÍ PĚT DOMÁCÍCH HRÁČŮ A PRAVASEM KORUNUJE SVŮJ DNEŠNÍ EXCELENTNÍ VÝKON !!!
ŘEKL BYCH , ŽE KLUKŮM UTKÁNÍ SEDLO. BYLI LEPŠÍM , FOTBALOVĚJŠÍM TÝMEM A I KONDIČNĚ JSME V HORKU ZÁPAS ZVLÁDLI LÉPE NEŽ DOMÁCÍ.
JEDINÉ , CO MUSÍ VYTKNOUT JE TICHO V ŠATNĚ PO UTKÁNÍ !!! KLUCI , TAM MUSÍ BÝT KRAVÁL JAKO U TROJEK !!! TU RADOST JE NUTNÉ SI PROŽÍT A OSLAVIT !!! DOMÁCÍ ÚKOL TEDY ZNÍ : NACVIČIT VÍTĚZNÉ CHOREO :-)
SESTAVA : DŘEVOJÁNEK ( 13. FREUND ) , ADAMEC V ( 36. DOBEŠ ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O , ZMĚLÍK (36. KOLENÍK ) , ADAMEC K , ORSÁG , ZBRANEK M , KALINA ( 46. SVOBODA ) , DURMON , KARLÍK .

SK HRANICE - FC VSETÍN 1-5 ( 1-3 )
Branky : 3. a 21. DURMON , 11. ZMĚLÍK , 56. KARLÍK , 64. ZBRANEK M.

03
záři
14:03

KAŽDÁ SÉRIE JEDNOU KONČÍ

492 DNŮ NEPOZNAL ROČNÍK 2004 V SOUTĚŽNÍM UTKÁNÍ HOŘKOST PORÁŽKY , AŽ DNES TUTO „ZLATOU NIT“ PŘETRHLI KLUCI Z UNIČOVA.
DO ZÁPASU JSME VSTOUPILI KONCENTROVANĚJI NEŽ VE STŘEDU A BRZY SE VALDA OCITÁ SÁM PŘED GOLMANEM , KTERÝ ALE VYTÁHL FAMOZNÍ ZÁKROK. TO HOSTÉ SE V 8.MIN Z BREJKU PROSAZUJÍ NECHYTATELNĚ. VE 20.MIN „ZMĚLDA“ SVÝM NEBOJÁCNÝM PRŮNIKEM PŘIPRAVUJE VÍŤOVI TUTOVKU DO PRÁZDNÉ KASY , ALE V ROZHODUJÍCÍM OKAMŽIKU , STATNÝ OBRÁNCE SOUPEŘE ZAHRAJE CHYTŘE TĚLEM. ZBYTEK PRVNÍ PŮLE SE ODEHRÁVÁ NA HŘIŠTI BOJ O KAŽDÝ MÍČ A NA TĚŽKÉM TERÉNU , TO VŠECHNY STOJÍ MNOHO SIL.
DRUHÁ PŮLE JE ZCELA V NAŠI REŽII. MY DRŽÍME MÍČ A SOUPEŘ BĚHÁ PŘEVÁŽNĚ BEZ NĚJ . VE 40.MIN MÁ PO HEZKÉ AKCI DALŠÍ TUTOVKU NA NOZE VALDA , ALE STŘELA JE ZBLOKOVÁNA. V 50.MIN HOSTÉ KOPOU ROH. K MÍČI SE DOSTÁVÁ OPĚT ÚTOČNĚ NALADĚNÝ VALDA , STŘEDEM OBEJDE HRÁČE , DLOUHÝM SPRINTEM VYVÁŽÍ MEDUNU VPŘED , KDE JIŽ PERFEKTNĚ NABÍHÁ „FRANCOVSKÉ TGV“ A PŘÍHRA JEJ NACHÁZÍ IDEÁLNĚ ! ONDRA SE ŘÍTÍ SÁM NA GOLMANA A KRÁSNOU AKCI ZAVRŠUJE GOLEM !!! V TÉTO FÁZI HRA VYPADÁ , ŽE JE JEN OTÁZKOU ČASU , KDY PŘEKLOPÍME VEDENÍ NA NAŠI STRANU. BOHUŽEL MLÁDEŽNICKÝ SPORT PŘINÁŠÍ ČASTO NEČEKANÉ OKAMŽIKY A 66.MIN JEDEN TAKOVÝ PŘINESLA. MÍSTO , ABYCHOM ŠLI NA BRANKU SOUPEŘE MY , TAK NEZODPOVĚDNÝM PŘÍSTUPEM PŘICHÁZÍME O MÍČ A NAŠI BECI MÍSTO TAKTICKÉHO FAULU ( KTERÉ HOSTÉ DNES POUŽÍVALI JIŽ OD PRVNÍ MINUTY - A POUZE V TÉTO ČÍNNOSTI BYLI VÝRAZNĚ LEPŠÍ NEŽ MY ) , VOLÍ 2x ČÍSTÝ POKUS O ODEBRÁNÍ MÍČE , COŽ NEVYŠLO A HOSTUJÍCÍ STEJSKAL , SE S ŠŤASTNOU VÝPOMOCÍ TYČE TREFUJE I PODRUHÉ…
DNES JSME PROHRÁLI SE CTÍ !!! NEBOJÍM SE ŘÍCI , ŽE PROHRÁL FOTBALOVĚJŠÍ A LEPŠÍ TÝM , ALE TAKOVÝ SPORT NĚKDY BÝVÁ , POČÍTAJÍ SE BRANKY A TĚCH MY DALI MÉNĚ. PROHRA URČITĚ MRZÍ , ALE ZA VÝKON A SNAHU VÁS KLUCI MUSÍM OPĚT POCHVÁLIT !!!

FC VSETÍN - SK UNIČOV 1-2 ( 0-1 )
Gól : ZMĚLÍK

SESTAVA : FREUND , VALCHÁŘ ( 55. DIMAIO ) , ADAMEC K , ZBRANEK M a O , ADAMEC V ( 36. DOBEŠ ) , KARLÍK , ORSÁG , TRNKA , DURMON , ZMĚLÍK.

30
srpna
20:52

DLE PŘEDPOKLADŮ , BYL TENTO ZÁPAS JINÁ KÁVA NEŽ PŘÍPRAVA V JANOVÉ

HOSTÉ NÁS HNED V ÚVODU ZMÁČKLI . NAŠE OBRANA SE MUSELA ZNAČNĚ OTÁČET , ABY HASILA LACINÉ ZTRÁTY NAŠICH ZÁLOŽNÍKŮ A ÚTOČNÍKŮ.
V 9.MIN SE HRANIČTÍ Z OTOČKY NECHYTATELNĚ TREFUJÍ POPRVÉ A V 15.MIN Z DÁLKY VYMETAJÍ ŠIBENICI OPĚT DO STEJNÉHO MÍSTA…
V TUTO CHVÍLI TO S NÁMI NEVYPADALO DOBŘE . NICMÉNĚ NESESYPALI JSME SE A ZAČÍNÁME VYSTRKOVAT RŮŽKY I MY. NA ÚTOČNÍKY ZAČÍNAJÍ CHODIT KONEČNĚ PŘESNĚJŠÍ KOLMICE A DOSTÁVÁME SE 3x PŘED GOLMANA – KONCOVKA , ALE VÁZNE . PO ROHU ZÍVÁ NA VÍŤU PRÁZDNÁ BRANKA , OVŠEM JEHO POHOTOVÁ LEVAČKA MÍŘÍ NAD. TŘETÍ ÚNIK „ZMĚLDY“ ZASTAVUJÍ HOSTÉ ZA CENU FAULU A ONDRA „PENTLI“ TĚSNĚ PŘED PŘESTÁVKOU PROMĚŇUJE.
V POLOČASE ODSTUPUJE ZRANĚNÝ TAD , MALINKO POPŘEHAZUJEME SESTAVU A NA HŘIŠTĚ VBÍHÁ ÚDERNĚJŠÍ TÝM !!! VÍCE DRŽÍME MÍČ A LÉPE KOMBINUJEME . TLAČÍME SE DO ZAKONČENÍ , ALE VYROVNÁNÍ NEPŘICHÁZÍ. TO SOUPEŘ JDE PO NAŠICH NAIVNÍCH ZTRÁTÁCH 3x SÁM NA TOMA FREUNDA , KTERÝ FANTASTICKY MAŘÍ JEJICH TUTOVKY A DRŽÍ NAŠE NADĚJE. PAK PŘICHÁZÍ 54.MIN , KDY SE KLUKŮM POVEDLA NEJFOTBALOVĚJŠÍ AKCE UTKÁNÍ. NA VLASTNÍ PŮLI HÁŽEME AUT , NARÁŽEČKOU SE UVOLŇUJEME MEZI TŘEMI „SIGMÁKY“ , OTÁČÍME PŘES STŘED A JARDA VYSÍLÁ MILIMETROVOU PRŮNIKOVKU NA VALDU , KTERÝ LEVAČKOU KORUNUJE SVŮJ VÝBORNÝ VÝKON VE DRUHÉ PŮLI !!!
HEZKÉ A VELMI NÁROČNÉ UTKÁNÍ KONČÍ ZASLOUŽENOU REMÍZOU . MYSLÍM SI , ŽE PŘESNĚ TAKOVÉ ZÁPASY , KLUKY POSUNOU DÁL . AŽ SI NAVYKNEME NA RYCHLOST A SÍLU V SOUBOJÍCH DOUFÁM , ŽE BUDOU PŘICHÁZET ( A PŘEVAŽOVAT ) CHYTRÁ ŘEŠENÍ PŘED „HROU NA SNAD...ASI...DOUFÁM...MOŽNÁ...“ .
PROHRÁVAT DOMA 0-2 , NAJÍT MORÁLNÍ SÍLU , VYROVNAT A BÝT KOUSÍČEK OD VÝHRY JAKO NOVÁČEK SOUTĚŽE ? TOHO SI CENÍM KLUCI !!! DRUHÁ PŮLE BYLA Z VAŠÍ STRANY VELMI DOBRÁ !!!

FC VSETÍN - SIGMA HRANICE 2-2 ( 1-2 )
Góly : 34. ZMĚLÍK (p) , 54. DURMON

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK ( 36. FREUND ) , TRNKA ( 36. DOBEŠ ) , ADAMEC V ( 67. DIMAIO ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O a M , ZMĚLÍK , ORSÁG , DURMON , KARLÍK , ADAMEC K.

24
srpna
20:11

VELKÁ DŘINA PŘINESE OVOCE V MISTRÁCÍCH

TATO KONFRONTACE STÁLA KLUKY VELKÉ MNOŽSTVÍ SIL A NUTILA VŠECHNY HRÁT KAŽDOU SITUACI V MAXIMÁLNÍ RYCHLOSTI.
ÚVOD JSME ZASPALI A „TROJKY“ SE PROSAZUJÍ STŘEDEM HNED V PRVNÍ MINUTĚ. PAK JSME ZAŘADILI VYŠŠÍ RYCHLOSTNÍ STUPEŇ A ZAČALI SE OBJEVOVAT DOBRÁ ŘEŠENÍ , BOHUŽEL ROK VĚKU K DOBRU PRO VÍTĚZE JE ZNAČNÁ VÝHODA , TAKŽE SÍLA A RYCHLOST 03-jek MAŘÍ MNOHO NAŠICH DOBŘE PŘIPRAVENÝCH AKCÍ. ŠKODA , ŽE SE BRZY ZRANIL ONDRA ZMĚLÍK – UBRALO NÁM TO ÚDERNOU SÍLU A MOŽNOST JINÉHO ROZESTAVENÍ NĚKTERÝCH HRÁČŮ.
PŘED MĚSÍCEM JSME ODEHRÁLI S U15-kou PRVNÍ UTKÁNÍ NA VELKÉM HŘIŠTI . DNES , KDYŽ TATO UTKÁNÍ SROVNÁME , TAK BYL VIDĚT OHROMNÝ POKROK. AŽ VYPILUJEME RYCHLEJŠÍ ROZHODOVÁNÍ A BYSTŘEJŠÍ SPOLUPRÁCI , BUDEME MOCI ČÁSTEČNĚ ELIMINOVAT I FYZICKOU SÍLU SOUPEŘE.
CHCE TO ČAS . ZÁPAL A VELKÁ SNAHA VIDĚT BYLA , COŽ JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ! TAKŽE OPĚT POCHVALA !!!

VS U15 - VS U14 6-2 ( 4-0 )

GOLY : KARLÍK , DOBEŠ O.

20
srpna
14:07

V PRVNÍM KOLE MSŽD U14 , BYLO K VIDĚNÍ KRÁSNÉ PŘEDSTAVENÍ !

FC VSETÍN - FC ŠUMPERK 6-4 ( 4-1 )

NA PRVNÍ BRANKU SE ČEKALO DO 15.MIN , KDY „RYCHLOVLAK Z FRANCOVKY“ CHYTŘE PROMĚNIL SVOU TŘETÍ ŠANCI. CELOU PRVNÍ PŮLI SE HRÁL Z OBOU STRAN OFENZIVNÍ FOTBAL , KDY MY VÍCE DRŽELI MÍČ , ALE SOUPEŘ PO JEHO ZISKU DOKÁZAL ČTYŘIKRÁT ZA POLOČAS OHROZIT TOMÁŠE , KTERÝ VYTÁHL TŘI EXCELENTNÍ ZÁKROKY.
VE 22.MIN ROZVLNIL SÍŤ OPĚT ONDRA ZMĚLÍK , HOSTÉ SNIŽUJÍ ZA TŘI MINUTY NA 2-1. V 31.MIN SE PO KRÁSNÉ PRŮNIKOVCE VALDY DOSTÁVÁ „ZMĚLDA“ DO VÁPNA , JE FAULOVÁN A PENALTOU SI ZAPISUJE HATRICK. PŘED KONCEM PRVNÍ PŮLE DOKLEPÁVÁ MARTIN PO HEZKÉ SOUHŘE TÝMU DO PRÁZDNÉ KASY.
DO DRUHÉ PŮLE VSTUPUJEME VLAŽNĚ A NA PRAVÉ STRANĚ OBRANY TO SKŘÍPE … ŠUMPERK SE VE 37. A 46.MIN STŘELECKY PROSAZUJE . NAŠTĚSTÍ JIM VŽDY VEZME VÍTR Z PLACHET DNES NEBRÁNITELNÝ ONDRA ZMĚLÍK , KTERÝ PŘIDÁVÁ DVA KOUSKY. HOSTÉ SE PROSADILI JEŠTĚ JEDNOU , PO JEDNÉ Z MÁLA CHYB VE STŘEDU OBRANY. ZVONIVOU TEČKU ZA UTKÁNÍM UDĚLAL KRÁSNÝ PŘÍMÁK MARTINA , KTERÝ ALE SKONČIL JEN NA TYČI.
VE STATISTIKÁCH DNES URČITĚ ČNÍ VÝKON A GOLY ONDRY ZMĚLÍKA , ALE OHROMNOU POCHVALU ZASLOUŽÍ TOM , KRYŠTOF , TAD , VALDA , DAVID A HONZA !!! KDYŽ TO MALINKO PŘEŽENU :-) TÉMĚŘ NEBYLO CO ZLEPŠOVAT !!!!!! O VÍTĚZSTVÍ SE , ALE VÝRAZNĚ ZASLOUŽILI I VŠICHNI OSTATNÍ , KTEŘÍ DNES PODALI VYSOCE NADPRŮMĚRNÝ VÝKON !!! BRAVO KLUCI !!!

GÓLY : ZMĚLÍK 5 , ZBRANEK M 1 .

SESTAVA : FREUND , TRNKA , ADAMEC V ( 36. DOBEŠ O ) , VALCHÁŘ , ZMĚLÍK , ADAMEC K , ORSÁG , DIMAIO ( 36. SLOVÁČEK ) , KARLÍK ( 25. JANČINA - 46. RODEK ) , ZBRANEK M , DURMON .