otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Pondělí 08. března 2021      Svátek slaví Gabriela     

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 10.12 2020
Plán PLOCH - 1.týden (4.-10.1.2021)

Vloženo: 29.11 2020
Plán přátelských zápasů na UP (zima 2021)

Vloženo: 19.04 2020
FANSHOP FC VSETÍN

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


11
října
11:48
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

POPRVÉ V PLNÉ SÍLE!

Dnes kluci začali soustředěně již od úvodního hvizdu. Celou první půli udrželi velké nasazení, kvalitu a navíc v koncovce byli úspěšní snad nad 70% !!! Výsledek poločasu je jednoznačný, ale proti nám stál kvalitní soupeř s nejlepším střelcem soutěže - dal oba goly hostů. Hlučínší doslova "odskákali" protržená stavidla psychické hráze, která byla usazena v našich hlavách v předešlých zápasech.
V půli druhé jsme z max. úsilí poodstoupili a soupeř převzal otěže. Dostat se zpět na "vlnu" nám trvalo 25.min. Poté se již dokráčelo k cenné výhře!
Jak jsem předeslal v nadpisu, až teprve v posledním utkání 1/3 soutěže jsme mohli postavit sestavu dle představ... Bohužel zřejmě naposledy na dlouhou dobu...
Jsem rád, že to alespoň dnes sedlo a mohli jsme vidět velmi, velmi kvalitní utkání.

FC VSETÍN - FC HLUČÍN 7-2 (6-0)

BRANKY : MIKLAŠ 3, DOBEŠ 2, FILGAS a ŠVAGERA po 1. HOSTÉ : 45, 55.

SESTAVA : HYŽÁK, SOMMER ( 55.ADAMEC - 70. VRÁBLÍK ), HRABICA, KONEČNÝ, ŠČUKA, ŠVAGERA, LECKÉŠI, DOBEŠ, ŠAFAŘÍK (35. CABRAS - 70. URBAN ), FILGAS, MIKLAŠ.


04
října
11:45
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

ZLEPŠENÝ PŘÍSTUP NA VÝHRU NESTAČIL

Kluci si dnes sáhli do svědomí a konečně byl vidět z naší strany odvážný fotbal plný touhy vyhrát! Soubojová odvaha nám nechyběla a 40. min jsme udolávali bránící se Uničov. Vypracovali jsme si minimálně šest golovek, ale kvalita koncovky kulhá na obě nohy a švidrá na obě oči...
Dalších možností, kdy jít po autu sám na branku jsme si 4x ani nevšimli, protože jsme příliš často nesoustředění a na 14.-15. let věku stále málo samostatně myslící !!!
Druhá část již z naši strany tak kvalitní nebyla, ale stále jsme míč měli častěji než soupeř. V 67. min jsme se dočkali konečně branky , když se Sam Ščuka o míč pral jako lev, a byť kostrbatě, tak silou vůle síť hostů rozvlnil.
Druhý zásah , který by utkání uklidnil se nepodařilo přidat, a tak po našich dvou chybách jsme vytvořili penaltu, kterou kapitán Uničova v posledních vteřinách zápasu bezpečně proměnil.
Výsledek je naprosto neodpovídající předvedené hře, ale počítají se goly...FC VSETÍN - SK UNIČOV 1-1 ( 0-0 )

GOLY : 67.ŠČUKA. HOSTÉ : 79(p) SUCHÁNEK

SESTAVA : HYŽÁK, SOMMER, HRABICA, KONEČNÝ, ŠČUKA, ŠVAGERA, LECKÉŠI, DOBEŠ, ADAMEC ( 65. CABRAS ), MIKLAŠ, ŠAFAŘÍK.


27
záři
15:47
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

NERADOSTNÉ ZÁŘÍ...

VÝKON BYL SNAŽIVEJŠÍ NEŽ V TŘINCI, ALE SUŽUJÍ NÁS STÁLE VELKÉ CHYBY. DNES NÁM TO HOŘELO VE STŘEDU OBRANY, KDY OBA STOPEŘI BYLI PODEPSANÍ POD VŠEMI GOLY ( A TO TONDA JEŠTĚ JEJICH DVĚ CHYBY DOKÁZAL CHYTIT).
ÚTOČNÍCI JSOU VŠAK VE STEJNÉ "FORMĚ" JAKO NAŠÍ STOPEŘI, TAKŽE ZA CELÉ UTKÁNÍ SE NEDOKÁZALI DOSTAT ANI 1x DO ZAKONČENÍ. NEÚNAVNÝ ADAM 2x VYROVNAL, ALE DOMÁCÍ DOKONALE VYUŽILI DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V NAŠÍ PASIVNĚ HRAJÍCÍ OBRANĚ.
TEĎ NÁS TEDY ČEKAJÍ DVA DOMÁCÍ ZÁPASY O POSLEDNÍ MÍSTO, JSEM ZVĚDAV, ZDA SE KONEČNĚ CHYTNEME ZA NOS A PŘEDVEDEME ALESPOŇ 80% Z TOHO, CO JEDNOZNAČNĚ DOKÁŽEME NEBO BUDEME POKRAČOVAT V PŘÍSTUPU "LÁŽO - PLÁŽO".

SK HRANICE - FC VSETÍN 4-2 (1-0)

GOLY : 44, 54, DOBEŠ. DOMÁCÍ : 14, 50(p), 64, 74.

SESTAVA : PTÁČEK, SOMMER, HRABICA, FILGAS, ŠČUKA ( 52. ŠAFAŘÍK ), ŠVAGERA, DOBEŠ, KONEČNÝ, ADAMEC ( 32. LECKÉŠI ), CABRAS, MIKLAŠ.


19
záři
11:23
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

TŘINEC MĚL 9 STŘEL A Z TĚCH DAL 7 GÓLŮ!!!

ZAČALI JSME AKTIVNĚ, 10.MIN SE OCELÁŘI JEN BRÁNILI. MY MĚLI ŠEST DOBRÝCH MOŽNOSTI DÁT GOL. KVALITA ZAKONČENÍ JE VŠAK JALOVÁ...
Z PRVNÍHO PROTIÚTOKU DOSTÁVÁME BRANKU, PAK SE PATRIK 3x MINUL MÍČE A SOUPEŘ JE Z TŘÍ BREJKŮ 100%-tní. NAŠE MYSL JDE DO KOPRU...
DOMÁCÍ JSOU VŠUDE A NAŠI HODNÍ CHLAPCI NENACHÁZEJÍ ODVAHU A CHUŤ K ZVRATU, I KDYŽ HRAJÍ PŘEVÁŽNĚ PROTI MLADŠÍM A MENŠÍM HRÁČŮM...
POCHVALU ZÍSKÁME POUZE V MÍSTNÍ RESTAURACI OD PANÍ HOSTINSKÉ : VŠICHNI PĚKNĚ ZDRAVÍ, MAJÍ ROUŠKY A VYDEZINFIKOVANÉ RUCE. Z MÉHO POHLEDU JE TO NA 9h VÝLET VELMI, VELMI MÁLO...FC TŘINEC - FC VSETÍN 7-1 (4-0)

GOL : 77.MIKLAŠ (p). DOMÁCÍ : 11, 14, 20, 35, 47, 53, 60.

SESTAVA : PTÁČEK, ŠVAGERA, HRABICA, FILGAS, URBAN ( 59. VRÁBLÍK), CABRAS, DOBEŠ, KONEČNÝ, ADAMEC ( 41.ŠČUKA), MIKLAŠ, ŠAFAŘÍK.


13
záři
11:58
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

SOUPEŘ BYL FOTBALOVĚJŠÍ

AČ JSME ZAČALI SOLIDNĚ, TAK S PŘIBÝVAJÍCÍM ČASEM NAŠE HRA UVADALA, PŘÍČINOU BYLA MIZERNÁ PRÁCE VŠECH, KTEŘÍ SE DNES V ÚTOKU PROSTŘÍDALI.
ŠUMPERK POSTUPNĚ ROSTL A ZASLOUŽENĚ VYHRÁL.
ZA DNEŠNÍ VÝKON LZE POCHVÁLIT JEN ADAMA D., ZBYTEK KLUKŮ SE TVOŘIVÉ ČINNOSTI A HERNÍ SPOLUPRÁCI PŘEVÁŽNĚ VYHÝBAL...

FC VSETÍN - ŠUMPERK 1-3 ( 1-1 )

GOL : 13.min ADAMEC. HOSTÉ : 38., 65., 75.

SESTAVA : HYŽÁK, URBAN, HRABICA, FILGAS, TROCHTA ( 26. ŠČUKA - 66.VRÁBLÍK), ŠVAGERA, DOBEŠ, KONEČNÝ, ADAMEC (70. HELIS), CABRAS, MIKLAŠ.


05
záři
12:15
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

PRODUKTIVITA ROZHODLA

PRVNÍ PŮLE BYLA Z NAŠÍ STRANY TÉMĚŘ IDEÁLNÍ. KLUCI PŘEDVÁDĚLI VŠE, CO SE V PŘEDCHOZÍCH LETECH NAUČILI. SOUPEŘE PŘEHRÁVALI KRÁSNOU KOMBINAČNÍ HROU A DOKÁZALI SI VYTVOŘIT 7!!!! GOLOVÝCH ŠANCÍ. JEJICH ŘEŠENÍ VŠAK BYLO NA PĚTKU S HVĚZDIČKOU... DOMÁCÍ BYLI 38.MIN JAKO NA KOLOTOČI, AVŠAK CHVILKU PŘED KONCEM ZAHRÁVALI ZE STŘEDU HŘIŠTĚ PO NAŠEM FAULU PŘÍMÁK. ODRAŽENÝ MÍČ VYPLAVAL K SOUPEŘI A PRVNÍ STŘELA NA NAŠÍ BRANKU JE NECHYTATELNÁ.
TENTO OKAMŽIK NABUDIL MYSL HRÁČŮ V ČERVENÝCH DRESECH DO SPRÁVNÉ ÚROVNĚ! VÝRAZNĚ ZVÝŠILI BOJOVNOST ( A TO NÁS V 1.PŮLI KOPALI, ŽE SE MĚLO ŽLUTIT A ČERVENAT JAK NA POLÍCH PREMIÉRA ČR ...). HRA SE VYROVNALA, A KAŽDÝ Z TÝMŮ SI VYPRACOVAL 4. GOLOVKY. BÍLOVEČTÍ PROMĚŇUJÍ DVĚ A MY OPĚT NIC, DOKONCE ANI PENTLI...
TRENÉR SOUPEŘE TO VYSTIHL JEDNOU VĚTOU : BYLI JSME ŠŤASTNĚJŠÍ. ANO MĚL PRAVDU, ALE I TAK S HOŘKOU PŘÍCHUTÍ ODJÍŽDÍME DOMŮ. POKUD VŠAK BUDEME SCHOPNI OPAKOVAT VÝKON Z PŮLE PRVNÍ, BYL BY V TOM ČERT, ABYCHOM STŘELECKOU NEMOHOUCNOST NEZLOMILI!!!

BÍLOVEC - FC VSETÍN 3-1 ( 1-1)
GOL : 29. CABRAS. ZA DOMÁCÍ : 38. KONVIČNÝ D., 47. a 64. KONVIČNÝ M.

SESTAVA : PTÁČEK ( 65.HYŽÁK), URBAN, HRABICA, FILGAS, TROCHTA, ŠVAGERA, DOBEŠ, KONEČNÝ, ADAMEC, CABRAS, MIKLAŠ.


30
srpna
11:47
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

VÝHRA SE RODILA TEŽCE

Již v 7.min se Štěpán ve zdánlivě nevýhodné pozici odhodlal k souboji, který odvážně vyhrál a chladnokrevně zakončil. Klid do našich hlav však jeho gol nepřinesl. Útočnící nadále nedokázali udržet míč a souhra nám naprosto nešla...To hosté byli na míči šikovnější a jejich přechodová fáze měla kvalitu. Naštěstí se Patrik, Renda a Lukáš probudili do úspěšného dne a dokázali být doslova "vozovou hradbou" pro výpady Viktorky.
V půli druhé, jsme přidali na důrazu na více postech a hra se přesunula převážně na polovinu hostů. Začali se rodit šance a kluci konečně dokázali přidat branky. Nutno dodat, že obě velmi hezké!
Útočná hra a součinnost nám stále drhne..., pozitivní však je, že i přes "nedařilku", kluci oba domácí duely vyhráli zvýšenou bojovností.


FC VSETÍN - VIKTORKA PŘEROV 3-0 (1-0)

GOLY : 7. ADAMEC, 54. MIKLAŠ, 60. DOBEŠ.

SESTAVA : HYŽÁK, CABRAS, HRABICA, FILGAS, URBAN ( 65. HELIS ), ŠVAGERA, DOBEŠ, KONEČNÝ, ADAMEC ( 60. TROCHTA ), MIKLAŠ, ŠČUKA.


22
srpna
11:45
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

ANI ŤUK...

PRVNÍ A POSLEDNÍ NAŠE STŘELA NA BRANKU DOMÁCÍCH PŘIŠLA V 65.MIN...., COŽ BYLO ODPOVÍDAJÍCÍ ODVAZE, SOUČINOSTI A RYCHLÉMU CHÁPÁNÍ HRY JAKO TAKOVÉ.
VYSPĚLEJŠÍ SOUPEŘ JE PŘED NÁMA HERNÍM MYŠLENÍM O 2-3 ROKY NAPŘED.
Z "KO" SE MUSÍME OTŘEPAT A VZÍT TO JAKO VÝZVU DO DALŠÍ PRÁCE.

AKADEMIE VÍTKOVICE - FC VSETÍN 8-0 (4-0)

SESTAVA : PTÁČEK ( 61. HYŽÁK ), CABRAS, HRABICA, FILGAS, URBAN ( 40. MEZIHORÁK -61. TROCHTA ), ŠVAGERA, DOBEŠ, LECKÉŠI, ŠAFAŘÍK, MIKLAŠ, ŠČUKA ( 50. VRÁBLÍK - 65. HELIS ).

BRANKY DOMÁCÍCH : 8, 12, 19, 39, 42, 55, 60, 74.


16
srpna
11:59
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

SPOKOJENOST PŘEDEVŠÍM S VÝSLEDKEM

FC Vsetín - žáci
ÚVODNÍCH 14.MIN PATŘILO HOSTŮM. KLUCI Z "VM" PŘEDVÁDĚLI FOTBAL DLE PŘEDSTAV JISTĚ KAŽDÉHO KOUČE! MY JSME TUTO HRU VŮBEC NEDOKÁZALI ČÍST, A KDYŽ UŽ SE NÁM PODAŘILO ZÍSKAT MÍČ, BYL DO 5s. OPĚT NA KOPAČKÁCH SOUPEŘE. PO PŘÍCHODU JONÁŠE SE OBRAZ HRY POMALU MĚNIL. VYBOJOVANÝ MÍČ PATRIKA A JEHO NÁSLEDNOU KRÁSNOU PŘÍHRU PŘETAVIL MIRA Z NAŠI PRVNÍ ŠANCE V GOL. ZA 10. MIN ADAM DŮRAZEM PŘINUTIL GOLMANA K CHYBĚ A VSETÍNŠTÍ OTÁČÍ SKORE. ZVYŠUJEME BOJOVNOST A POMALIČKU SE HRA VYROVNÁVÁ. ŠŤASTNÁ VTEŘINA PRO NAŠE BARVY PŘIŠLA CHVILKU PŘED KONCEM 1.PŮLE, HOSTÉ Z TUTOVKY DO PRÁZDNÉ, MÍJÍ NAŠI BRANKU - UFF...
KLÍČOVÝ OKAMŽIK UTKÁNÍ SE ODEHRÁL V MIN. 41. ŠAFA FAMOZNÍ PŘÍHROU POSLAL MIRKA SAMOTNÉHO NA BRANKU A KOSA ZEZADU ZNAMENÁ ČERVENOU STOPKU PRO DOBŘE HRAJÍCÍHO STOPERA KOVÁŘE.
SOUPEŘ JE ROZHOZEN, ALE MY 4x MÍJÍME PRÁZDNOU BRANKU..., AŽ GOL ŠVAGYHO NAŠI MYSL UKLIDŇUJE, BOHUŽEL PO BRANCE JONÁŠE SE AKTIVITA VSETÍNSKÝCH ZCELA VYTRÁCÍ..., AČ JE HOSTŮ MÉNĚ , TAK MY JEN PASIVNĚ BRÁNÍME A ČEKÁME NA KONEC...
DNES BYL MUŽEM ( "KLUKEM" ) ZÁPASU V NAŠICH ŘADÁCH JEDNOZNAČNĚ FILIP KONEČNÝ, KDYŽ TEKLO DO BOT, UBRÁNIL VŠE DŮLEŽITÉ A PO PŘESUNU DO ZÁLOHY JEŠTĚ ODVÁŽNĚ ÚTOČIL.


FC VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 4-1 ( 2-1 )

BRANKY : 15.min. MIKLAŠ, 24.DOBEŠ, 50.ŠVAGERA, 57.ŠAFAŘÍK. HOSTÉ : 6. SEDLÁK.

SESTAVA : PTÁČEK, TROCHTA ( 21. CABRAS ), HRABICA, KONEČNÝ, URBAN ( 61. VRÁBLÍK ), ŠVAGERA, DOBEŠ, FILGAS, LECKÉŠI, MIKLAŠ ( 75. HELIS ), ŠČUKA ( 14. ŠAFAŘÍK ).


08
srpna
12:33
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

SOUPEŘ BYL LEPŠÍ A ZDRAVĚ AGRESIVNĚJŠÍ

S TÝMEM TOHOTO KALIBRU, BYCHOM MOHLI HRÁT DŮSTOJNĚJŠÍ ROLI POUZE V KOMPLETNÍM SLOŽENÍ A S PŘEDPOKLADEM, ŽE VŠICHNI BUDOU NA SVÉM VÝKONOVÉM MAXIMU.
V ČERVNU Z "VÍTEK" ODEŠLO 9. NEJLEPŠÍCH HRÁČŮ, ALE I TAK JSME V PRVNÍ PŮLI TÉMĚŘ NEOHROZILI JEJICH BRANKU, POUZE HLAVIČKA ADAMA A DĚLOVKA PATRIKA DO BŘEVNA MOHLA HOSTUJÍCÍHO GÓLMANA PROBUDIT Z NEČINNOSTI.
NAŠE OBRANA BYLA DNES VYTÍŽENA NA MAXIMUM, COŽ ZNAMENALO, ŽE SE CHYBY NARODÍ...
ÚTOČNÍCI SOUPEŘE BYLI PŘÍMOČAŘÍ A KVALITNÍ, TAKŽE SI NÁS 8x DOSLOVA VYCHUTNALI. .
KONFRONTACE NÁM UKÁZALA, ŽE JE TOHO JEŠTĚ MNOHO, CO JE TŘEBA ZLEPŠIT!
NAPŘ. : HERNÍ KOMUNIKACE, CHYTRÉ FAULY, OCHOTA VYŠŤAVIT SE, AŽ NA DNO SIL. PŘIROZENÁ TOUHA ZVRÁTIT NEPŘÍZNIVÝ VÝVOJ BEZ TOHO, ABY TĚ KOUČ NEUSTÁLE POBÍZEL...
VE VŠECH TĚCHTO UKAZATELECH PO CELÝCH 80.MIN DNES OBSTÁL SNAD JEN PATRIK FILGAS, COŽ JE MÁLO...FC VSETÍN - FC VÍTKOVICE 3-8 (0-5)

GOLY : 2x MIKLAŠ, 1 DOBEŠ.

SESTAVA : PTÁČEK ( 60.HYŽÁK), TROCHTA ( 65. HELIS), HRABICA, KONEČNÝ, URBAN ( 20. ŠČUKA), ŠVAGERA, DOBEŠ, LECKÉŠI, VRÁBLÍK ( 60. MEZIHORÁK), MIKLAŠ ( 70.VRÁBLÍK), FILGAS.


05
srpna
19:48
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

POPRVÉ HRAJEME 2 x 45.MIN

V ODVETĚ SE KLUKŮM DAŘILO JEŠTĚ VÍCE NEŽ NA TYRŠOVCE.
DOMÁCÍ ŠLI BRZY DO VEDENÍ, ALE ZA DVĚ MIN. VYROVNAL ADAM D. Z PENALTY PO FAULU NA ŠTĚPÁNA. PAK PŘIDAL DVA KOUSKY PATRIK A VSETÍNŠTÍ NATRVALO PŘEVZALI OTĚŽE ZÁPASU.
STŘED HŘIŠTĚ NÁM DNES FUNGOVAL NA 1* A VŠICHNI OSTATNÍ SE OCHOTNĚ PŘIDALI. DOKONCE I NAVRÁTILEC JONÁŠ, KTERÝ SE VRÁTIL PO 1/2 ROCE SE ZAPSAL DVĚMA GOLY I DOBRÝM VÝKONEM.
10.MIN PŘED KONCEM ZA STAVU 3-9 JSME MALINKO POLEVILI A KELEČTÍ POUPRAVILI SKORE.
V SOBOTU NÁS ČEKÁ URČITĚ VĚTŠÍ OŘÍŠEK V PODOBĚ LIGOVÝCH VÍTKOVIC 1919.

SOKOL KELČ U16 - FC VSETÍN 6-10 ( 2-6 )

GOLY : 2x ADAMEC, DOBEŠ, FILGAS, ŠAFAŘIK, 1x ŠVAGERA a 1 vl.

SESTAVA : PTÁČEK ( 46. HYŽÁK ), TROCHTA ( 65. URBAN ), HRABICA ( 80.ŠVAGERA ), KONEČNÝ, MEZIHORÁK, ŠVAGERA ( 65. ADAMEC ), DOBEŠ, LECKÉŠI, ADAMEC ( 46. ŠAFAŘÍK - 85. TROCHTA ), URBAN ( 38. VRÁBLÍK ), FILGAS.


01
srpna
11:42
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

VELKÁ SNAHA ODMĚNĚNA NEBYLA

PO KRÁSNÉ AKCI JDEME RYCHLE DO VEDENÍ, ALE DOBŘE HRAJÍCÍ SOUPEŘ BRZY OTÁČÍ NA 1-2. AKTIVNÍ PATRIK SROVNÁVÁ, ALE PO LACINÝCH CHYBÁCH NA KRAJÍCH NAŠÍ OBRANY SLÁVIE OPĚT VEDE.
KDYŽ HOSTÉ NAVYŠUJÍ NA 2-4 NEVYPADÁ TO S NÁMI DOBŘE, AŽ NA TŘI KLUKY SE VĚTŠINA VSETÍNSKÝCH HLAV KLOPÍ DOLŮ A HRA SE NÁM NEDAŘÍ. PO PAUZE NA PITÍ, SE VŠAK PROBOUZÍME A AKTIVITA SE PRUDCE ZVEDÁ ! Z KOPAČKY MÁRY DÁVÁME KONTAKTNÍ GOL, PO DĚLOVCE PATRIKA ZVONÍ BŘEVNO, ZA OKAMŽIK ZAHAZUJEME I PENALTU A DORÁŽKA ŠVAGYHO Z MALÉHO VÁPNA KONČÍ NAD...
NA 4-4 SROVNÁVÁ NEJLEPŠÍ HRÁČ NA HŘIŠTI - PATRIK FILGAS, ALE SOUPEŘ JE PRÁVEM ŠŤASTNĚJŠÍ A V POSLEDNÍCH SEKUNDÁCH VSÍTIL VÍTĚZNOU BRANKU, KDYŽ BYL TOMÁŠ OPĚT NEDŮRAZNÝ V SOUBOJI U LAJNY...
VÝSLEDKU JE JISTĚ ŠKODA, ALE ODPOVÍDÁ PŘEDVEDENÉ HŘE NA PLACE. KROMĚŘÍŽ BYLA VYSPĚLEJŠÍ PŘEDEVŠÍM TAKTICKY A SILOVĚ.


FC VSETÍN - SLAVIA KROMĚŘÍŽ 4-5 ( 2-3)

GOLY : 3 FILGAS, VRÁBLÍK. HOSTÉ : 8, 20, 35, 50, 79.


11
července
11:46
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

DOVOLENÉ VZALY HOSTŮM ÚDERNOU SÍLU

FC Vsetín - žáci
Úvod klukům vyšel ! Již ve druhé min. vedeme dva nula, ale začínáme od aktivity a důrazu ustupovat. Hosté, ač oslabeni o řadu opor se zdravě naštvali a zasypali naši branku pěti výbornými střelami, Mára ovšem měl tyče i rukavice dobře připravené. Šestý pokus, však již v naši brance končí a my se konečně probouzíme. Od tohoto golu hostů, plně přebíráme aktivitu a jsme opět tím dobrým, pracovitým týmem, kterým jsme se prezentovali v posledních deseti týdnech.
Dnešní utkání ( pokud nepočítám Rožnov ) bylo asi nejsnazším zápasem přípravy, ale i zde jsme se přesvědčili, že na "půl plynu" se prostě hrát nedá.

FC VSETÍN - FK KYSUTSKÉ N. M. 14-2 (7-1)

Branky : MIKLAŠ a CABRAS po 3, FILGAS, LECKÉŠI a ŠČUKA po 2, KONEČNÝ a ŠVAGERA po 1.


05
července
11:46
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

VELMI KVALITNÍ SOUPEŘ NÁM DAL ZABRAT

FC Vsetín - žáci
HOSTÉ HRAJÍCÍ NEJVYŠŠÍ SLOVENSKOU SOUTĚŽ PŘEDVÁDĚLI OPRAVDU VYNIKAJÍCÍ HRU. Z NAŠICH HRÁČŮ MĚLI POZITIVNÍ BILANCI V SOUBOJÍCH A TVOŘIVÉ ČINNOSTI POUZE MIRA, PATRIK, ŠVAGY A RENDA. ZBYTEK TÝMU, BYŤ SE KLUCI SNAŽILI, BYLI V TĚCHTO UKAZATELECH V ČÍSLECH ČERVENÝCH.
ÚVOD PATŘIL DUBNICI, LASO CHYTIL DVĚ TUTOVKY A DVAKRÁT SE STŘELCI ZE SLOVENSKA MINULI. PRVNÍ BRANKU JSME TEDY MOHLI DÁT MY, ALE Z PENALTY ZVONILA JEN TYČ... PAK SE JIŽ NA DVA NULA UTRHLI HOSTÉ, MY SNÍŽILI, ALE V POSLEDNÍCH SEKUNDÁCH 1.PŮLE OPĚT HOSTÉ NAVYŠUJÍ SKÓRE.
DRUHÉ DĚJSTVÍ BYLO O MORÁLCE, PROTOŽE HORKO BYLO DĚSIVÉ. SOUPEŘ POMALU NAVYŠOVAL SKÓRE A MY NA MNOHA POSTECH UVADALI. JIŽ ZMIŇOVANÁ ČTVEŘICE, ALE STÁLE TÁHLA NÁŠ TÝM A NĚKOLIKRÁT SE JIM POVEDLO CHYTŘE ZAÚTOČIT.
MYSLÍM, ŽE I PŘES VYSOKOU PROHRU NÁM TOTO UTKÁNÍ DALO MNOHO DOBRÉHO DO DALŠÍHO RŮSTU.
OSTUDA TO V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEBYLA! NAOPAK, NAPŘ. VÝKON MIRKA MIKLAŠE BYL FANTASTICKÝ!


FC VSETÍN - FC DUBNICA 3-7 ( 1-3)

GOLY : ŠČUKA, MIKLAŠ, FILGAS.

SESTAVA : LASO ( 65.ŠÍMA), URBAN ( 60. VRÁBLÍK), HRABICA, FILGAS, HELIS ( 41. TROCHTA), ŠVAGERA, LECKÉŠI, KONEČNÝ. VRÁBLÍK ( 41.ADAMEC), MIKLAŠ, ŠČUKA.


01
července
19:06
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

KDYŽ TO UMÍŠ, JE TO KRÁÁÁSA!

Dle dohody hrál soupeř převážně s kluky 05, ale měl i pár hráčů roč. 2004. Obavy, zda jsme si "neukousli velký krajíc", byly po cca 15.min pryč.
Střed hřiště opanovali jednoznačně naši kluci a předváděli překrásný fotbal, až srdce plesalo! K naprosté spokojenosti chyběla jen přesnější koncovka. Kdyby totiž Mára Nogol nechytil tři tutovky domácích, byl by v pauze výsledek naprosto neodpovídající předvedené hře.
V úmorném horku ( 30"C ) domácím ubývalo sil rychleji ( a to měli na střídání 7. hráčů , my jen jednoho...) , kluci potvrdili velkou fotbalovou kvalitu, nápaditost, dovednosti a soubojovou odvahu.
V pátek proběhne jen lehký trénink a náročný herní týden zakončíme v neděli s Dubnicí n. V. ( 1.Slov. liga)


SDK JABLŮNKA/HOŠŤÁLKOVÁ - FC VSETÍN 2-8 (1-3)

Branky : MIKLAŠ, FILGAS a ŠVAGERA po 2, VRÁBLÍK 1 + 1. vlastní.

SESTAVA : NOGOL, TROCHTA, FILGAS, HELIS, MEZIHORÁK, ŠVAGERA, LECKÉŠI, KONEČNÝ, VRÁBLÍK, URBAN, MIKLAŠ.

Dostřídávali : HRABICA, MIKLAŠ, FILGAS, URBAN.


27
června
11:52
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

STATEČNÝ A DOBRÝ VÝKON OD VŠECH

PRVNÍ TÝM OKRESNÍHO PŘEBORU ODEHRÁL UTKÁNÍ S KLUKY ROČ. 2005, KTEŘÍ SAMOZŘEJMĚ DISPONOVALI VĚTŠÍ SILOU, BĚŽECKOU RYCHLOSTÍ A HLAVNĚ VÝŠKOU. TEN NEJVYŠŠÍ MÁ V 15.LETECH 192cm. ŠKODA, ŽE NEHRAJE V NAŠEM KLUBU...
V ÚVODU JSME SE NA NĚKTERÝCH POSTECH HLEDALI A NEVĚDĚLI, JAK SI S TĚMI "STOŽÁRY" PORADIT... KELČ DVAKRÁT VEDL A NEMÍT V BRANCE KOUZELNÍKA TONÍKA, ŠEL BY SOUPEŘ JISTĚ DO BRANKOVÉHO TRHÁKU.
ČASEM SE KLUCI ADAPTOVALI A PLNĚ PŘEVZALI OTĚŽE UTKANÍ DO SVÝCH RUKOU. DOMINOVALI NEJEN HERNĚ, ALE PROTI STARŠÍM V PŘETĚŽKÝCH PODMÍNKÁCH DOKONCE I KONDIČNĚ.
MYSLÍM, ŽE ZA DNEŠEK ZASLOUŽÍ OD 20.MIN VŠICHNI VELKOU POCHVALU.


FC VSETÍN - TJ KELČ 4-2 ( 2-2)

GOLY : MIKLAŠ, ADAMEC, ŠVAGERA, VRÁBLÍK


25
června
19:58
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

V ROCE 2020 POPRVÉ NA TRÁVĚ

VÝZVA HOKEJSTŮ SE UKÁZALA JAKO TROUFALOST :-)
KLUCI Z VHK VSETÍN SICE BYLI PŘEVÁŽNĚ O ROK STARŠÍ, ALE PŘECE JEN JSOU TO ROZDÍLNÉ SPORTY. MYSLÍM, ŽE NA LEDĚ BY BYL PRŮBĚH I VÝSLEDEK PODOBNÝ, JEN SKÓRE BY BYLO NAOPAK.

VHK VS - FC VS 1-18

BRANKY : 4 ŠČUKA, 3 MIKLAŠ, 2 DOBEŠ, KONEČNÝ, LECKÉŠI a CABRAS, 1 FILGAS, HELIS a URBAN.


20
června
13:25
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

NEVLÍDNÉ POČASÍ FOTBALU SVĚDČILO

FC Vsetín - žáci
Sympaticky hrající soupeř měl ve svém středu tři velmi fotbalové kluky, kteří donutili naše hráče k maximálnímu výkonu. Adam D., Renda H. a Pepa S. dnes táhli tým v obranné fázi i ve většině krásných útočných akcí. A k vidění toho bylo opravdu mnoho. Doposud jsme odehráli čtyři přípravné utkání a "Klobůčané" dokázali naši obranu zaměstnat téměř jako Zlín B. Luky v brance chytil snad pět jasných golů a několikrát při nás stálo i štěstí.
Jelikož naše útočná fáze nepostrádala kvalitu, dokázali se kluci prosadit opět výrazně i golově.

FC VSETÍN - TJ VAL. KLOBOUKY / BRUMOV 9-3 ( 6-1 )

BRANKY : FILGAS 3, DOBEŠ a ŠČUKA po 2, MIKLAŠ a ŠVAGERA po 1.


13
června
11:08
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

SOUPEŘ DOVEZL JINÝ ROČNÍK NEŽ BYLO DOHODNUTO...

FC Vsetín - žáci
Nerovný souboj nebudu komentovat. Nicméně oba týmy si alespoň v obrovském dusnu posunuly kondici o stupínek výš.

FC VSETÍN - TJ ROŽNOV 16-0 ( 10-0 )

BRANKY : MIKLAŠ 4, KONEČNÝ 3, DOBEŠ, FILGAS a ŠČUKA po 2, ADAMEC, LECKÉŠI a ŠVAGERA po 1.


06
června
10:46
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

ROZPAČITÝ ROZJEZD

FC Vsetín - žáci
PO POCHVALE PŘED TÝDNEM JSME USNULI NA VAVŘÍNECH A NAŠE HRA POSTRÁDALA ŠŤÁVU. DOMÁCÍ SE PREZENTOVALI SYMPATICKÝM KOMBINAČNÍM FOTBALEM A DŮRAZEM, KTERÝ NÁM DĚLAL POTÍŽE. PŘESTO JSME BEZ PRÁCE DALI DVA LACINÉ GOLY. NAOPAK PĚT ŠANCÍ, KTERÉ JSME SI DOKÁZALI HEZKY VYTVOŘIT, BYLY PŘEVÁŽNĚ NAŠI VINOU BEZ GOLU...
VSETÍNSKÁ ČTVRTÁ BRANKA PADLA BRZY PO PŘESTÁVCE A ZÍSKALI JSME NA MÍČI VETŠÍ KLID. KOMBINACE A ÚTOČNÉ VÝPADY JIŽ ZAČALY MÍT KVALITU A SKORE ROSTLO. DOMÁCÍM V HORKU UBÝVALO SIL RYCHLEJI NEŽ NÁM A KLUCI ZAČALI DOMINOVAT.
DNES PODALI VELMI DOBRÝ VÝKON : PEPA, RENDA, FIA A PO PŘESUNU DO STŘEDU ZÁLOHY I LECKY.
POUČENÍ : KOCHÁNÍ SE DOBROU HROU KONČÍ ROZCVIČKOU PŘED DALŠÍM UTKÁNÍM :-)

SK HRANICE - FC VSETÍN 4-9 (2-3)

GOLY : 3 MIKLAŠ, 2 ŠČUKA, VRÁBLÍK, DOBEŠ, FILGAS, HELIS.


30
května
12:04
U15 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Roman Dobeš

DLOUHÁ PAUZA KLUKŮM VÝRAZNĚ PROSPĚLA

Pecník se konečně dočkal. Kdo šel kolem, mohl především v první půli vidět na všech hráčích herní hladovost a velmi kvalitní utkání.
FASTAV Zlín "B" hrál převážně s kluky roč. 2005, kteří disponovali větší silou a rychlostí, ale soubojová i herní odvaha naších hráčů udělala ze zápasu krásný zážitek ! Z mé strany vládne za 1.poločas doslova NADŠENÍ !
Do druhé půle jsme prostřídali a naši ( zatím ) subtilnější hráči to měli složité. Někteří odvahu do soubojů nenašli, jiní ano, ale míče vyhrávali převážně hosté, takže se karta začala obracet.
Důležité je se nevzdávat, cesta vývoje a růstu ( fyzického i mentálního ) se výrazně mění, až do 25. let věku - rozhodující je hrát a získávat zkušenosti.

FC VSETÍN - FC FASTAV ZLÍN "B" 8-10 ( 4-3 )

GOLY : 3 ŠVAGERA, FILGAS, LECKÉŠI, DOBEŠ, KONEČNÝ, ŠČUKA.

Počet přístupů
od prosince 2012

1476065

Počítadlo