otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Středa 25. dubna 2018      Svátek slaví Marek     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 11.03 2018
Plán PLOCH - 17.týden (23. - 29.4.)

Vloženo: 10.03 2018
Plán PLOCH - 18.týden (30.4. - 6.5.)

Vloženo: 09.03 2018
Plán PLOCH - 19.týden (7. - 13.5.)

Vloženo: 02.08 2017
PLÁN UTKÁNÍ FC VSETÍN

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

test
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


15
dubna
13:20
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

VYDALI JSME SE, ZE VŠECH SIL !

FC Vsetín - žáci
PRVNÍ PŮLE BYLA ZCELA POD TAKTOVKOU VSETÍNSKÝCH KLUKŮ. NA MÍČI JSME DOMINOVALI A ŠANCE SE RODILY, CO 5.MINUT. HOSTUJÍCÍ GOLMAN(03), ALE PŘEDVÁDĚL FAMOZNÍ ZÁKROKY! KDYŽ SE VALDA PŘEKRÁSNĚ OPŘEL DO MÍČE, ALÁ PAVEL NEDVĚD, MEDUNA ŠLA OD BŘEVNA PŘED ČÁRU A VEN, ŘÍKAL JSEM SI, ŽE DNES TO BUDE OPĚT VELKÁ DŘINA...NAŠTĚSTÍ SE DO PAUZY ONDRA ZMĚLÍK Z OPAKOVANÉ DORÁŽKY LEVASEM TREFIL A DODAL TÝMU TROŠKU KLIDU.
VE 44.MIN PŘIŠLI NA PLAC TŘI TAHOUNI Z ŠUMPERSKÝCH U15 A OBRAZ HRY SE ZMĚNIL. HOSTÉ SE VÍC A VÍC DOSTÁVAJÍ DO NEBEZPEČNÝCH AKCÍ, OVŠEM NAŠI OBRÁNCI I GOLMAN ODOLÁVAJÍ STATEČNĚ. VE 47. ZMĚLDA POJIŠŤUJE VEDENÍ, ALE 49.MINUTA PŘINÁŠÍ ZE STRANY HOSTŮ KOREKCI SORE. NÁM SE ZAČÍNÁ NA KOPAČKY LEPIT NERVOZITA..., KTEROU ZAHNALA, AŽ HEZKÁ SPOLUPRÁCE VALDY A ONDRY, ČÍMŽ BYL HATTRICK I VÝSLEDEK DOKONÁN!
UTKÁNÍ BYLO FYZICKY NÁROČNÉ, ALE KLUCI POMALINKU MUŽNÍ A ZVLÁDLI HO VELMI DOBŘE.

FC VSETÍN - ŠUMPERK 3-1 (1-0)

GOLY : 15. 47. 58.min ZMĚLÍK . Za hosty 49. Elšik.

SESTAVA : FREUND, ZBRANEK M a O, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, TRNKA(48.ADAMEC V, 57.DIMÁIO), ORSÁG, DURMON, KARLÍK, PNIOK(26.ŽÍDEK), ZMĚLÍK (62.DOBEŠ).

Foto : Pan JŮLIUS FICEK


07
dubna
13:42
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

V BÍLOVCI, KLUCI PŘEDVEDLI NEJLEPŠÍ VÝKON V KARIÉŘE !

VEZMU TO DNES ZEŠIROKA. PO UTKÁNÍ S VIKTORKOU JSEM ZÁMĚRNĚ S CHVÁLOU ŠETŘIL. Z DOB NEDÁVNÝCH VÍM, ŽE PO POCHVALE NÁSLEDOVAL VLAŽNĚJŠÍ PŘÍSTUP, A BYLA TU I OTÁZKA, ZDA ŘADA DOBRÝCH VĚCÍ, KTERÉ SE POVEDLY NEBYLY POUZE SOUPEŘEM... VNITŘNĚ JSEM CÍTIL, ALE I Z TRÉNINKŮ VYPOZOROVAL, ŽE SE MNOHO VĚCÍ V HLAVÁCH KLUKŮ MĚNÍ.
DNES SOUPEŘ VYHRÁL LOS, COŽ BYL POSLEDNÍ OKAMŽIK, KDY SE JIM NA TVÁŘÍCH OBJEVIL ÚSMĚV. HRA VSETÍNSKÝCH "NULAČTYŘEK" BYLA FANTASTICKÁ! DOMINOVALI JSME NA CELÉ PLOŠE, DOMÁCÍ PROHRÁVALI KAŽDÝ SOUBOJ A VYPADALO TO, ŽE JE NÁS SNAD 2x VÍC! DO 13.min. BYL ZMĚLDA 5x SÁM PŘED GOLMANEM, ALE PROMĚNIL, AŽ ŠESTOU A SEDMOU ŠANCI. NAŠE AKTIVITA NEPOLEVOVALA A STÁLE JSME S VELKOU CHUTÍ A INVENCÍ ÚTOČILI. DOMÁCÍ SE K NAŠI BRANCE DOSTALI, AŽ VE 23.min, KDY PO NAŠI ŠPATNÉ KOMUNIKACI TREFUJÍ BŘEVNO. JSME V ČESKU... A TAK V 31.min VYKŘESAL JISKŘIČKU NADĚJE DRUHÝ ASISTENT ROZHODČÍHO A POUŠTÍ BÍLOVEC DO ŠANCE Z VELKÉHO OFFSIDU...
KLUCI JSOU ZNAČNĚ ROZČAROVÁNI..., PŘESTÁVKA NÁM POMOHLA UKLIDNIT SE , UJASNIT SI CÍLE A NAŠE MOŽNOSTI - CO JSME A NEJSME SCHOPNI OVLIVNIT, NAČ JE NUTNO SE SOUSTŘEDIT, ATD.
DRUHÁ PŮLE? POKUD PRVNÍ BYLA URAGÁN, TAK TATO JE TORNÁDO!!! SENZACE, NÁDHERA, ŠPICA, KRÁSA!!! JEN TAK LZE POPSAT, KAŽDÝ NÁŠ DOTEK S MÍČEM, MYŠLENKU, SPOLUPRÁCI A SOUČINNOST !!! VELKOU RADOST MÁM PŘEDEVŠÍM ZE SKUTEČNOSTI, ŽE SE TAK DAŘILO VŠEM, VČETNĚ HRÁČŮ Z LAVIČKY!!!
MYSLÍM, ŽE NEJVÝSTIŽNEJŠÍ DNES BYL DOTAZ RODIČŮ Z BÍLOVCE : "KDE JSTE TAK ŠIKOVNÉ KLUKY VZALI?" ODPOVĚDI, ŽE JSOU TO STÁLE JEDNI A TITÍŽ, NEVĚŘIL NIKDO...

BÍLOVEC - FC VSETÍN 2-6 (1-2)

Branky : 19.a 25.ZMĚLÍK, 37.a 44.ZBRANEK O., 55.DIMÁIO, 60.ZBRANEK M. Za domáci 31. Juřica, 67. Žiga.

Sestava : DŘEVOJÁNEK (49.FREUND), ZBRANEK M, ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, TRNKA, ORSÁG, DURMON, VALCHÁŘ (46.ADAMEC V), PNIOK (44.DIMÁIO), ZMĚLÍK (57.ŽÍDEK).


01
dubna
14:03
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

STŘELECKÉ PROBUZENÍ

DRUHÉ JARNÍ ZÁPOLENÍ NÁS POTKALO V LEPŠÍM ROZPOLOŽENÍ NEŽ V TÝDNU MINULÉM.
IDEÁLNÍ SESTAVU STÁLE HLEDÁM , ALE ŘEKL BYCH , ŽE DNES JE NA MNOHÝCH POSTECH JIŽ JASNĚJI. PO DROBNÉ KOREKTUŘE Z 10.MINUTY ZAČALA MÍT HRA KLUKŮ SOLIDNÍ PARAMETRY A U KAŽDÉHO JEDNOTLIVCE PŘEVAŽOVALA DOBRÁ ROZHODNUTÍ NAD NEŠIKOVNOSTÍ. PO DLOUHÉ DOBĚ JSME DOKONCE 1/3 CHYTŘE PŘIPRAVENÝCH ŠANCÍ DOKÁZALI I PROMĚNIT A POSTUPNĚ UBÍRAT VÍTR Z PLACHET SNAŽIVÝM HOSTŮM. V ZÁVĚRU UTKÁNÍ SE DOKONCE CHLAPCŮM POVEDLO DÁT BRANKU PO KOMBINACI SNAD NA ŠEST PŘIHRÁVEK, AŽ DO PRÁZDNÉ "KASY".
STÍNEM UTKÁNÍ BYLO ZRANĚNÍ VIKTORIÁNA VOJTY VESELÉHO, KTERÝ SI PŘIVODIL PO STŘETU S NAŠIM GOLMANEM TĚŽKÉ ZRANĚNÍ NOHY - PŘEJEME MU BRZKÉ UZDRAVENÍ A NÁVRAT NA ZELENÝ PAŽIT.

FC VSETÍN - VIKTORKA PŘEROV 5-1 (2-1)

BRANKY : 15.min. PNIOK , 27. ZMĚLÍK , 42.ZMĚLÍK, 46.PNIOK , 66.ORSÁG.
ZA HOSTY 29.URIČA.

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK (62.FREUND ), ZBRANEK M a O , VYŠKOVSKÝ , ADAMEC K , TRNKA , ORSÁG , DURMON , VALCHÁŘ ( 58.ADAMEC V ), PNIOK (62.DIMAIO), ZMĚLÍK.


25
března
14:44
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

PRODUKTIVNÍ OCELÁŘI ZASLOUŽENĚ VÍTĚZÍ

PRVNÍ PŮLE PŘINESLA NA OBOU STRANÁCH KVALITNÍ FOTBAL. NÁM PATŘIL ÚVOD , KDY JIŽ VE DRUHÉ MIN. BYL PO HEZKÉ AKCI MARTIN SÁM PŘED GOLMANEM, ALE JEDNOZNAČNÝ FAUL, KTERÝ NEVIDĚL POUZE ROZHODČÍ MU ZABRÁNIL VE SKOROVÁNÍ.V 10.MIN JSME NEPOKRYLI ROČKA (05), KTERÝ MÁ PŘESNOU MUŠKU. NAŠE SNAHA O ZVRAT NARŮSTALA, ALE PO DVOU ŠANCÍCH ZAHODILI MARTIN I ONDRA ZMĚLÍK. HRA BYLA V TÉTO FÁZI VYROVNANÁ, POUZE STŘED HŘIŠTĚ PATŘIL ČASTĚJI DOMÁCÍM.
VE 40.MIN PŘIŠLÁPL NGUYEN (05) SKVĚLE CHYTAJÍCÍMU DŘEVOJÁNKOVI RUKU, ČEHOŽ SI ROZHODČÍ OPĚT NEVŠIML A STAV BYL 2-0. ZRANĚNÉHO TOMA VYSTŘÍDAL FRODO, MARTINA ZBRANKA-JIRKA PNIOK A NAŠE ÚTOČNÉ VÝPADY ZAČALY BÝT ČASTĚJŠÍ. BOHUŽEL JIŽ NĚKOLIK LET SE POTÝKÁME SE STRAŠIDELNOU KONCOVKOU ( KDY NA TRÉNINKU NÁS ČASTO UBRÁNÍ I KUŽEL...). POSTUPNĚ JIRKA , DAVID A DVAKRÁT OPĚT ZMĚLDA SE V TUTOVKÁCH NETREFUJÍ.
JAK MÁ VYPADAT KOMBINACE, PŘÍPRAVNÁ FÁZE A ZAKONČENÍ JSME MĚLI MOŽNOST VIDĚT JEŠTĚ TŘIKRÁT, KDY NÁS GOLEM TRESTALI PETRÁK , BARTNICKI A KLOCEK (05).
DNES, ALE MUSÍ VYZDVIHNOUT VÝKON KAPITÁNA ONDRY ZBRANKA A TOMA DŘEVOJÁNKA. JEJICH HERNÍ ODVAHA A ZÁPAL BYL NASTAVEN NA MAXIMU. POKUD BY STEJNÝ PŘÍSTUP MĚLA VĚTŠINA NAŠICH HRÁČŮ, BYL BY DOJEM PŘEDEVŠÍM Z DRUHÉ PŮLE JINÝ.

TŘINEC - FC VSETÍN 5-0 ( 1-0 ).

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK , ( 40.FREUND ), VYŠKOVSKÝ , ZBRANEK O , ADAMEC K , KARLÍK , TRNKA ( 54.ADAMEC V ) , ORSÁG , VALCHÁŘ , DURMON , ZBRANEK M. ( 44.PNIOK ), ZMĚLÍK.


05
listopadu
16:10
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

I ODVETA MĚLA HOŘKOU PŘÍCHUŤ

ZPRÁVA Z UTKÁNÍ BY MOHLA BÝT VELMI KRÁTKÁ : DOMÁCÍ MĚLI ČTYŘI STŘELY A DALI TŘI BRANKY, MY SE Z OSMI POKUSŮ RADUJEME JEN JEDNOU, ALE TENTO ZÁPAS O LÍDRA PODZIMU SI JEDNU VĚTU NEZASLOUŽÍ.
K ZÁPASU OBA TÝMY PŘISTOUPILY ZODPOVĚDNĚ A OD PRVNÍ MINUTY SE HRÁLO VYSOKÉ TEMPO. OBRANY BYLY LEPŠÍ ÚTOKŮM . VE 3.MIN ZAHRÁVAJÍ DOMÁCÍ PŘÍMÁK Z ROHU „20“ A TOMÁŠ ZAVÁHAL PŘI VYBĚHNUTÍ, TAKŽE RYCHLE PROHRÁVÁME. NEŽ SE STAČÍME OKLEPAT, TAK V 7.MIN PO ROHU A ZÁVARU PŘED BRANKOU SE DŮRAZNÝ SOUPEŘ UJÍMÁ VEDENÍ 2-0. ZAČÁTEK TEDY NIC , MOC…
TOUHA VÝSLEDEK OTOČIT NEUHASÍNÁ ! KLUCI STÁLE DŘOU , ALE NAŠE HRA KONČÍ PŘED VÁPNEM SOUPEŘE. V 15.MIN MARTIN PERFEKTNĚ NAŠEL ZMĚLDU, KTERÝ SE ŠIKOVNĚ ZBAVIL POSLEDNÍHO HRÁČE A NÁSLEDNĚ BYL RUKAMA STRŽEN. VELMI PŘESNÍ ROZHODČÍ UDĚLUJÍ MACKOVIKOVI ČERVENOU KARTU. NÁSLEDNÝ PŘÍMÁK, ALE KONČÍ NA BŘEVNU A PŘEDZNAMENÁVÁ ( COŽ V TUTO CHVILKU JEŠTĚ NETUŠÍME ), DALŠÍ STŘELECKÉ TRÁPENÍ… ZA PĚT MINUT SI PO HEZKÉ INDIVIDUÁLNÍ AKCI MATIN PŘIPRAVIL PALEBNOU POZICI – HŮŽEVKA STŘELU SKVĚLE VYRAZIL. ZA OKAMŽIK VALDA VYČÍHL NEKVALITNÍ PŘÍHRU GOLMANOVI, ALE NIKÝM NEATAKOVÁN NETRFIL BRANKU.
DRUHÁ PŮLE BYLA Z NAŠÍ STRANY JEŠTĚ OFENZIVNĚJŠÍ . JIRKA PNIOK DVAKRÁT ZAPL TURBO, UTEKL OBRANĚ, ALE PRVNÍ POKUS LETĚL TĚSNĚ MIMO A DRUHÝ GOLMAN ČAPL… ZMĚLDA PO DELŠÍ PAUZE SVÁ MÍŘIDLA TAKTÉŽ TEPRVE SEŘIZUJE A TAK SVOU TŘETÍ ŠANCI PROMĚŇUJE V 50.MIN MARTIN. ZDÁ SE, ŽE ALESPOŇ NA BODÍK DOSÁHNEME . V 57.MIN , SI BOHUŽEL I NÁŠ DRUHÝ TOMÁŠ VYBÍRÁ SLABŠÍ CHVILKU A SOUPEŘ ZADARMO ZVYŠUJE NA 3-1. DOMÁCÍ MAJÍ NEJLEPŠÍ OBRANU V SOUTĚŽI A OD VYLOUČENÍ SE SOUSTŘEDILI PŘEDEVŠÍM NA DEFENZÍVU . VŠICHNI JEJICH HRÁČI HRÁLI S MAXIMÁLNÍ OBĚTAVOSTÍ A KDYŽ K TOMU PŘIDÁME NÁŠ VELKÝ POČET NEPŘESNÝCH PŘIHRÁVEK, PLUS NEVYZRÁLOU PŘÍPRAVNOU FÁZI, VYCHÁZÍ NÁM LOGICKY TŘETÍ PORÁŽKA V PODZIMNÍ ČÁSTI.
I PŘES PROHRU MUSÍM KLUKY POCHVÁLIT , SNAHA BYLA EVIDENTNÍ ! TO , ŽE NEDOKÁŽEME ZATÍM GOLOVĚ ZVLÁDNOUT MNOHÁ PŘEČÍSLENÍ , KTERÁ SI FOTBALOVĚ VYTVOŘÍME , NENÍ NIC NOVÉHO A SPRÁVNÁ ŘEŠENÍ PŘIJDOU SPOLU S VOUSY NA BRADÁCH HRÁČŮ A BÍLOU NEBO PLEŠATOU KŠTICÍ NA HLAVĚ MÉ. V TÉTO SOUTĚŽI JSME NOVÁČKEM A OSTUDU JSME NEUDĚLALI V ŽÁDNÉM ZÁPASE !!! V MSŽD JSME TEDY SPRÁVNĚ !!!

SK UNIČOV - FC VSETÍN 3-1 ( 2-0 )
GOL : ZBRANEK M.

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK ( 29. FREUND ) , ADAMEC V ( 41. PNIOK ) , ZBRANEK O , ZMĚLÍK ( 54.DEGANO- 64.DIMAIO ) , ADAMEC K , ORSÁG , ZBRANEK M , VYŠKOVSKÝ , DURMON , KARLÍK , VALCHÁŘ. Do hry tentokrát nezasáhl DOBI.


31
října
18:57
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

DOBRÁ PRŮPRAVA U14 S U13

DNES JSME NEVYUŽILI DOVEDNOSTÍ NAŠICH TRADIČNÍCH TVŮRCŮ HRY A TÝM TVOŘILI HRÁČI , KTERÉ ZDOBÍ PŘEDEVŠÍM NEÚNAVNÁ SNAHA A POCTIVOST.
ÚVODNÍCH 30.MIN , NÁS 2005 PŘEHRÁVALY A BRANKÁŘI I OBRÁNCI SE MĚLI CO OTÁČET.
DRUHÁ ČÁST BYLA Z NAŠI STRANY VÝRAZNĚ LEPŠÍ A KLUCI PŘEDVEDLI NĚKOLIK OPRAVDU PĚKNÝCH AKCÍ.
VE TŘETÍ TŘETINĚ JSME NEJVÍCE ČERPALI Z FYZICKÉ VÝHODY A GOLOVĚ SOUPEŘI ODSKOČILI.
V LÉTĚ 2020 SE TYTO DVA ROČNÍKY POTKAJÍ V MLADŠÍM DOROSTU , JIŽ DNES JE JEDNOZNAČNÉ , ŽE TATO PARTA BUDE MÍT V HLEDIŠTI MNOHO SPOKOJENĚ SE KOCHAJÍCÍCH DIVÁKŮ !
12-7 ( 1-2 / 3-0 / 8-5 )

BRANKY : KARLÍK a DOBEŠ 3 , FREUND 2 , ORSÁG , VALCHÁŘ , VYŠKOVSKÝ a ŠVAGERA po 1.


24
října
17:37
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

KONDIČNÍ PŘÍPRAVA BYLA VELMI ZÁBAVNÁ

FC Vsetín - žáci
DNEŠNÍM DNEM JSME ZAPOČALI PĚTIMĚSÍČNÍ CYKLUS , KDY VŽDY PO ČTRNÁCTI DNECH BUDEME NAVŠTĚVOVAT MISTRA ČESKÉ REPUBLIKY PANA MARTINA HONA , KTERÝ ATRAKTIVNÍM TRÉNINKEM VYPOMŮŽE NAŠIM KLUKŮM K FYZICKÉMU A DYNAMICKÉMU ZLEPŠENÍ VÝKONNOSTI. AČ BYLA HODINKA DOSTI VÝŽIVNÁ , KLUKŮM Z OČÍ SRŠELA RADOST ! DĚKUJEME MARTINE !!!

MALÁ VIDEOUKÁZKA : ZDE.


22
října
13:34
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

O VÝHŘE ROZHODLA VÍRA A SNAHA

VÝRAZNĚ HLASITĚJŠÍ POKŘIK NEŽ OBVYKLE , KLUKY SPRÁVNĚ NABUDIL A V JEHO DUCHU SE PRALI JAKO LVI !
ÚVOD PATŘIL NÁM , DOBŘE KOMBINUJEME , ALE POUZE PO VÁPNO DOMÁCÍCH. V PÁTÉ MINUTĚ SE POPRVÉ PROSAZUJE RYCHLONOŽKA TYL MARTIN A PŘIPRAVUJE TŘIKRÁT V KRÁTKÉM SLEDU VÍCE JAK 100% ŠANCE DOMÁCÍM. JEHO SPOLUHRÁČI , ALE BRANKU NETREFUJÍ … MY SI V PRVNÍ PŮLI VYPRACOVALI POUZE JEDNU GOLOVKU , KTERÁ ZŮSTALA NEVYUŽITA. ŠUMPERK SE NAKONEC PROSADIT DOKÁZAL , KDYŽ VE 30.MIN. PROPÁLIL NAŠI ZEĎ Z PŘÍMÁKU.
VE DRUHÉ PŮLI JSME SOUPEŘE ZMÁČKLI VÝRAZNĚ VÍCE , ALE GOL NEPŘICHÁZEL VĚTŠINOU Z DŮVODU NEPŘESNÉ FINÁLNÍ PŘÍHRY . DOMÁCÍ V 53.MIN. PO DOBŘE SEHRANÉ SITUACI 2 NA 2 NAVYŠUJÍ VEDENÍ NA 2-0. VELMI SYMPATICKÉ NA NAŠI DNEŠNÍ HŘE BYLO , ŽE JSME UTKÁNÍ NEVZDALI A SNAHA O ZVRAT BYLA ZNÁT NA NAŠICH HRÁČÍCH MĚROU VRCHOVATOU !!! 55.MIN PŘINESLA PRŮNIK JANKA JANČINY A KRÁSNOU DĚLOVKU , KTERÁ ZAPADLA ZA ZADNÍ TYČ ! V 57.MIN ŠEL DO HRY MIRA MÍKA. ONDRA ZBRANEK ZAHRÁL ROH DO DOBRÉHO PROSTORU , KAM NASKOČIL MIREK A JEHO PRVNÍ DOTEK S MIČEM ROZVLNIL SÍŤ PODRUHÉ ! V 65.MIN. VYBOJOVAL TÉMĚŘ ZTRACENÝ MÍČ VIKTOR DEGANO , CHYTŘE NAŠEL MARTINA ZBRANKA A TEN VYSLAL KLÍČOVOU PRŮNIKOVKU NA HONZU JANČINU , KTERÝ DOKONAL OBRAT ! ZÁVĚR UTKÁNÍ JIŽ KLUCI ZVLÁDLI NA JEDNIČKU !!!
CO SE TÝKÁ POČTU ŠANCÍ , ASI BY UTKÁNÍ SLUŠELA REMÍZA . DNES NÁM VÝRAZNĚ POMOHLA OFENZIVNÍ ZRALOST KLUKŮ Z U15. PŘED TÝDNEM JSME BODY NEZASLOUŽENĚ ZTRATILI , DNES JE MÁME ZPĚT.
JELIKOŽ UNIČOV DOMA PROHRÁL S TŘINCEM 0-2 , TAK SE TÝDEN MŮŽEME DOKONCE "HŘÁT" NA ČELE SOUTĚŽE . 5.11. SE UTKÁME V PŘÍMÉM SOUBOJI O LÍDRA PODZIMU !!!
NASTOUPÍ UŽ I NAŠI TŘI KLIENTI Z CHIRURGIE ???

SESTAVA : FREUND ( 36. DŘEVOJÁNEK ) , TRNKA , ADAMEC V ( 57.MÍKA ) , PNIOK ( 26. DEGANO ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O , ADAMEC K , ORSÁG , ZBRANEK M , DOBEŠ ( 45.JANČINA ) , KARLÍK .

FC ŠUMPERK - FC VSETÍN 2-3 ( 1-0 )
Branky : 55. a 65. JANČINA , 57. MÍKA a za domácí 30. TYL , 53. SKOPAL.


15
října
14:10
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

PŘEKVAPENÍ SE NEKONALO

PRŮBĚH UTKÁNÍ NEODPOVÍDÁ VÝSLEDKU , ALE HOSTÉ BYLI VE VĚTŠÍM POČTU HRÁČŮ PRODUKTIVNĚJŠÍ V ZAKONČENÍ A ŠIKOVNEJŠI V PŘÍPRAVNÉ FÁZI.
MY V TÝDNU PŘIŠLI O DALŠÍHO POTENTNÍHO ZAKONČOVATELE VALDU , JIRKA DAL PŘEDNOST VÝLETU A TAK NÁM ZBYL Z OFENZIVNĚ LADĚNÝCH HRÁČŮ JEN MARTIN. TEN SE SICE SNAŽIL ZE VŠECH SIL , OVŠEM KDYŽ SE ŽÁDNÝ JINÝ VALACH NEPŘIDÁ , TAK JE TO PRO JEDNOHO ÚKOL PŘETĚŽKÝ.
POZITIVNÍ JE , ŽE JSME SE DO KONCOVKY TLAČILI CELÉ UTKÁNÍ A TOUHA VÝSLEDEK OTOČIT BYLA ZNÁT. DRUHÁ VĚC JE , ŽE PRO DRTIVOU VĚTŠINU HRÁČŮ ROČNÍKU 2004 JE GOL SVÁTEČNÍM OKAMŽIKEM , TÉMĚŘ TAK ČASTÝM JAKO VÁNOCE . SOUPEŘE JSME PŘEHRÁVALI SNAD 60.MIN , ALE BEZ GOLOVÉHO EFEKTU.
OSOBNĚ BYCH Z TOHO TRAGÉDII NEDĚLAL , STÁLE SE UČÍME A JSEM PŘESVĚDČEN , ŽE „DĚTSKÉ NEMOCI“ SE KOLEM 17. LET VĚKU VYTRATÍ. FANOUŠCI RENDY ZUZAŇÁKA , BY PŘED ŠESTI LETY TAKÉ NETIPLI , ŽE BY SI NĚKDY MOHL KOPNOUT DIVIZI ZA MUŽE A VČERA JEJ KOUČ MIČEGA NASADIL V ZÁVĚRU UTKÁNÍ A ON KRÁSNĚ PŘIPRAVIL VÍTĚZNOU ŠANCI PRO MATŮŠE A V ZÁVĚRU JEŠTĚ SRDNATĚ ZABRÁNIL SOUPEŘI VYROVNAT - CESTA K ÚSPĚCHU ( RADOSTI ) VEDE JEN PŘES POCTIVÝ PŘÍSTUP A ZÍSKÁVÁNÍ HERNÍ PRAXE.
DNES JSME PROSTĚ PROHRÁLI JEN NA GOLY. HERNĚ JSME NEZKLAMALI , NAVÍC SE PO ZRANĚNÍ VRÁTIL JIRKA KARLÍK A PO 6.MĚSÍCÍCH JAKUB VYŠKOVSKÝ , TAKŽE DŮVOD K RADOSTI BYCH DNES NAŠEL :-)

FC VSETÍN - ŠSK BÍLOVEC 1 - 4 ( 0-2 )

GOLY : 39.min ZBRANEK MARTIN (p) - za hosty 7. PAVLÍK , 25. KUNZ , 47. DLABAL , 69. HONUS.

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK (36. FREUND ) , TRNKA ( 63. KOLENÍK ) , ADAMEC V ( 52. ROLKA ) , DIMAIO ( 36.DEGANO ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O ( 46. KALINA ) , ADAMEC K , ORSÁG , ZBRANEK M , ŠČUKA ( 28. KARLÍK ) , DOBEŠ ( 36. VYŠKOVSKÝ ).


08
října
13:45
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

FESTIVAL ZAHOZENÝCH ŠANCÍ - SKONČIL VESELE

SOBOTNÍ VÝSLEDKY OSTATNÍCH SOUPEŘŮ NÁM NABÍDLY MOŽNOST , DOSTAT SE V PŘÍPADĚ VÝHRY DO ČELA MSŽD sk. E . V PRŮBĚHU TÝDNE JSME PŘÍŠLI O JIRKU KARLÍKA A ONDRU ZMĚLÍKA , KTERÉ SUŽUJÍ ZRANĚNÍ. PŘED KLUKY TEDY STÁLA VÝZVA JAKO HROM !
ZAČALI JSME VELMI DOBŘE . DOMÁCÍ JSOU JAK NA KOLOTOČI A ZA 15.MIN MÁME PĚT TUTOVEK ! K NAŠÍ SMŮLE SE MÍČ DO SÍTĚ DOSTAL POUZE V 6.MIN , KDY JIRKA PNIOK SKVĚLE NAŠEL DOBIHO . VIKTORIÁNI V 17.MIN VYROVNÁVAJÍ A MY NÁSLEDNÝCH 7.MIN STRESUJEME JAKO V PŘÍPRAVCE... NAŠTĚSTÍ KLUCI V OBRANĚ DOKÁZALI VŠE UHASIT A INICIATIVU PŘEBÍRÁME OPĚT MY. DO KONCE PRVNÍ PŮLE PŘEDVÁDÍME MNOHO DOBRÉHO , OVŠEM Z NĚKOLIKA CHYTŘE PŘIPRAVENÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ SE TREFUJE TĚSNĚ PŘED PŮLÍ , POUZE DŮRAZNÝ VALDA DURMON.
VE DRUHÉ ČÁSTI NÁM VÝRAZNĚ VYPOMOHLI KLUCI Z „TROJEK“. PŘES OBRANNÝ VAL KOŇAŘIK TOMÁŠ / HORÁK PAVEL SE PŘEROVÁCI DOKÁZALI DOSTAT JEN JEDNOU , KDY SE FANTASTICKÝM ZÁKROKEM BLÝSKL TOM DŘEVOJÁNEK. KLUCI SOUPEŘE MAČKALI JAK CITRON , ALE GOL NEPŘICHÁZEL. ÚPLNĚ NEJBLÍŽE K NAVÝŠENÍ SKORE BYL VALDA , KTERÝ OBEŠEL I GOLMANA , ALE BYL SRAŽEN … JINAK VELMI DOBŘE PÍSKAJÍCÍ TROJICE ROZHODČÍCH , BYLA MILOSRDNÁ A MÍSTO JASNÉ ČERVENÉ SE JEN ŽLUTILO… NÁSLEDNÝ PŘÍMÁK MARTIN POSLAL PARÁDNĚ , ALE K RADOSTI CHYBĚL KOUSÍČEK. TO DOMÁCÍ V 65.MIN TREFUJÍ Z PŘÍMÁKU BŘEVNO ! DVĚ MINUTKY PŘED KONCEM SE VIKTOR DEGANO ODHODLAL K SOLU – OBEŠEL DVA HRÁČE A PRO MARTINA NACHYSTAL LAHŮDKU !!! VÝHRA JE NAPROSTO ZASLOUŽENÁ A VŠEM , KTEŘÍ SE DNES PŘIČINILI PATŘÍ VELKÁ GRATULACE !!!

FC VIKTORIA PŘEROV - FC VSETÍN 1-3 ( 1-2 )

Goly : 6.min DOBEŠ , 34. DURMON , 68. ZBRANEK M

SESTAVA : FREUND ( 36. DŘEVOJÁNEK ) , TRNKA ( 42. HORÁK ) , ADAMEC V ( 47. DE GANO ) , PNIOK ( 60. KOLENÍK ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O , ADAMEC K ( 36. KOŇAŘIK ) , ORSÁG , DURMON , DOBEŠ ( 50. ŠČUKA ) , ZBRANEK M.


01
října
13:38
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

HODNĚ ŠANCÍ , MÁLO GÓLŮ ...

V ČERVNU 2015 JSME SE POTKALI POPRVÉ A NAPOSLEDY - SEVEROMORAVANÉ NÁS TENKRÁT NA TURNAJI VE FRÝDLANTU PŘEJELI 0-11. PŘED DNEŠNÍM ZÁPASEM JSME BYLI STEJNĚ BODOVĚ , A TAK NÁS ČEKALO ZAJÍMAVÉ UTKÁNÍ.
TŘINĚČTÍ SE SNAŽÍ O DOVEDNOSTNÍ FOTBAL , TAKŽE NÁROKY A PODMÍNKY BYLY PRO OBA TÝMY STEJNÉ. JIŽ V 7.MIN SE KROKEM NEŠETŘÍCÍ ZMĚLDA DOSTAL DO BLÍZKOSTI GOLMANA , KTERÉMU VYPADLA STŘELA A VEDEME 1-0 ! CCA 10.MINUT SOUPEŘE VÁLCUJEME , ALE ŠANCE ZAHAZUJEME , PŘÍPADNĚ JE NEPŘESNÁ FINÁLNÍ PŘÍHRA. TÉMĚŘ PO PŮL HODINĚ SE PROBOUZÍ I OCELÁŘI A NĚKOLIKRÁT SE PROSAZUJÍ PŘES NAŠI PRAVOU STRANU. NAŠTĚSTÍ TOM DŘEVOJÁNEK DVĚ TUTOVKY SKVĚLE A ÚSPĚŠNĚ LIKVIDUJE !!!
DRUHÁ PŮLE ZAČALA OPĚT NAŠÍ OFENZÍVOU ! ZMĚLDA , ALE TREFUJE DĚLOVKOU POUZE TYČ . V DALŠÍCH PŘÍLEŽITOSTECH VOLÍME VŽDY OPAČNÁ ŘEŠENÍ : MÁME-LI STŘÍLET – PŘIHRÁVÁME … JE-LI TŘEBA PŘIHRÁT- STŘÍLÍME… K TĚMTO PROZATIMNÍM NEZKUŠENOSTEM PŘIDÁVÁME MNOHO NEVYNUCENÝCH ZTRÁT MÍČŮ , KTERÉ Z VELKÉ ČÁSTI VZNIKAJÍ Z DŮVODU NEVHODNÉHO OBUTÍ ( KOPAČKY S VYMĚNITELNÝMI HROTY JSOU NA TOMTO TERÉNU PROSTĚ NUTNOST ). 42. MIN PŘINÁŠÍ KONEČNĚ IDEÁLNÍ KOLMICI ! HONZA PERFEKTNĚ NAŠEL ZMĚLDU A MÍČ SE HOUPE V SÍTI !!! V DALŠÍCH MINUTÁCH SE ODEHRÁVÁ HRA PŘEDEVŠÍM MEZI VÁPNY , MY SKORE NAVÝŠIT MŮŽEME , ALE VŽDY SE NAJDE NĚJAKÝ ZÁDRHEL , PROČ AKCI NEDOTÁHNEME I GÓLOVĚ. V 67. MIN HOSTÉ VYKŘEASALI JISKŘIČKU NADĚJE , KDYŽ DO TÉ DOBY PERFEKTNĚ HRAJÍCÍ STOPERSKÁ DVOJICE CHYBOVALA V KOMUNIKACI SPOLEČNĚ S BRANKÁŘEM A DŮRAZNÝ BARTNICKI TOHO NEBOJÁCNĚ VYUŽIL.
VÝHRA JE JISTĚ CENNÁ A RADOSTNÁ . JÁ , ALE DNES POSTRÁDAL VĚTŠÍ EMOCE NA HŘIŠTI I V ŠATNĚ ! JSEM PŘESVĚDČEN , ŽE BY NÁM VÝRAZNĚ POMOHLY !!!

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK ( 36. FREUND ) , TRNKA , ADAMEC V ( 36. JANČINA ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O ( 36. PNIOK ) , ZMĚLÍK , ADAMEC K , ORSÁG , ZBRANEK M , KARLÍK , DURMON ( 50. KOLENÍK - 63. DIMAIO ).

FC VSETÍN - FK TŘINEC 2-1 ( 1-0 )
GÓLY : ZMĚLÍK 2


23
záři
11:51
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

VYDŘENÁ VÝHRA - PO VÝKONU NA HRANICI NAŠICH MOŽNOSTÍ !!!

UTKÁNÍ S LÍDREM MSDŽ ZKRÁPĚL HUSTÝ DÉŠŤ - PODZIMNÍ POČASÍ , ŽE BY ČLOVĚK PSA NEVYHNAL … OVŠEM TEN , KDO SI UDĚLAL ČAS , JISTĚ NELITOVAL.
VELMI DOBŘE TECHNICKY VYBAVENÝ SOUPEŘ NÁM MÍČ MOC NEPŮJČOVAL. BANÍKOVCI BYLI V POLI JEDNOZNAČNĚ NEJLEPŠÍM TÝMEM , KTERÝ JSME OD SRPNA POTKALI. BYLO TEDY JASNÉ , ŽE USPĚT MŮŽEME POUZE , KDYŽ BUDEME HOUŽEVNATÍ , OBĚTAVÍ A NEÚNAVNÍ. NA ZISK MÍČE JSME SE MUSELI NADŘÍT JAK MÍSTNÍ HORNÍCI , PŘESTO SE NÁM DLOUHO NEDAŘILO OHROZIT BRANKU DOMÁCÍCH. NAŠE OBRANA S BRANKÁŘEM PRACOVALA VELMI DOBŘE A KONCETROVANĚ A TAK VIKTOR MUSEL ŘEŠIT POUZE DVĚ OŠEMETNÉ OHROŽENÍ. VE 22.MIN PO FAULU NA AKTIVNÍHO VALDU , ZAHRÁVÁ DAVID STANDARDKU , KTERÁ JE BÁJEČNÉ KOPLÁ ! MARTIN SI MÍČ NAŠEL SKVĚLE A HLAVOU ÚROČÍ SVÉ UMĚNÍ – VEDEME 1-0 !!! TENTO GOL NÁM OKAMŽITĚ NAČERPAL DALŠÍ SÍLU A VÍRU ZDE USPĚT !
VE DRUHÉ PŮLI SE DAŘÍ NARUŠOVAT ÚTOČNÉ VÝPADY DOMÁCÍCH JEŠTĚ LÉPE NEŽ V ÚVODNÍ ČÁSTI. ZMĚLDA SÍ ZAČÍNÁ NACHÁZET PROSTOR K ÚNIKŮM A JEHO TŘETÍ NÁBĚH NACHÁZÍ VALDOVA PŘÍHRA ! ZAKONČENÍ JE PŘÍKLADNÉ A VEDEME 2-0 !!! DOMÁCÍ JSOU ZMRAŽENI A MY JE NEŠETŘÍME . ZA ČTYŘI MINUTY VYSÍLÁ NA ZTEČ ZMĚLDU MARTIN ! ONDRA CHYTŘE OBEJDE I GOLMANA A NA TABULI SVÍTÍ 0-3 !!!!
DOMÁCÍ SE PROBOUZÍ Z TĚŽKÉHO "KNOKAUTU" A MY MALINKO POLEVUJEME V KONCENTRACI … FRODO SOUBOJ TVÁŘÍ V TVÁŘ S ÚTOČNÍKEM VYHRÁVÁ . V 63.MIN NA DĚLOVKU POD BŘEVNO NEDOSÁHL . ZA DVĚ MINUTY OPĚT BRAVŮRNĚ ZNEŠKODNIL 100% ŠANCI BANÍKU A 67. MIN PŘINESLA DALŠÍ NECHYTATELNÝ ZÁSAH DO NAŠÍ SÍTĚ. PO ZKUŠENOSTI Z VALMEZU , SE UŽ KLUCI NESESYPALI A UDRŽELI CENNOU VÝHRU !!!
OBROVSKÁ GRATULACE A POCHVALA PRO VŠECHNY , KTEŘÍ DNES DO UTKÁNÍ ZASÁHLI !!! NENÍ NIKDY LEHKÉ NAJÍT MORÁLNÍ SÍLU K NEKONEČNÉMU BĚHÁNÍ BEZ MÍČE A TRPĚLIVĚ ČEKAT NA ROZHODUJÍCÍ OKAMŽIK , AŽ SOUPEŘ UDĚLÁ CHYBU. VÁM KLUCI , SE TO DNES POVEDLO DOKONALE !!!

BANÍK OSTRAVA U13 - FC VSETÍN 2-3 ( 0 - 1 )

Góly : ZMĚLÍK 2 , ZBRANEK M 1.

SESTAVA : DEGANO ( 36. FREUND ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O ( 36. SVOBODA ) , ZMĚLÍK ( 60. ŠČUKA ) , ADAMEC K , ORSÁG ( 56. PNIOK ) , ZBRANEK M , TRNKA ( 48. MIKA ) , DURMON , DOBEŠ ( 36. ADAMEC V ) , KARLÍK .


20
záři
18:15
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

ZASLOUŽENÁ DĚLBA BODŮ

LÉPE JSME ZAČÍT ANI NEMOHLI ! BĚŽÍ TEPRVE 15. SEKUNDA A PO NÁDHERNÉ AKCI KARLÍK - DURMON SE TREFUJE MAZÁCKY ZMĚLÍK. DOMÁCÍ SE NEROZKLEPALI A I DÍKY DROBNĚJŠÍ VÝHODĚ ZNALOSTI TVRDÉHO A RYCHLÉHO POVRCHU ZDEJŠÍHO HŘIŠTĚ MNOHEM LÉPE KOMBINUJÍ. ZEJMÉNA NAŠE LEVÁ STRANA DOSLOVA HOŘÍ A JE PRŮCHODNÁ JAK HRANICE V EU. PRVNÍ TUTOVKU VALMEZÁCI ZAHAZUJÍ , ALE DRUHÁ JIŽ KONČÍ GÓLEM. JEŠTĚ , ŽE MÁME RYCHLONOHÉ ÚTOČNÍKY , KTEŘÍ DO MINUTY PO HEZKÉ SPOLUPRÁCI OPĚT OTÁČÍ SKORE. V DALŠÍCH MINUTÁCH SE HODNĚ SOUBOJŮ ODEHRÁVÁ VE VZDUCHU . MY SICE BOJUJEME , ALE MÍČ POSLOUCHÁ VÍCE DOMÁCÍ . DO ŠANCÍ SE JSOU SCHOPNI , ALESPOŇ RYCHLOSTNĚ DOSTAT JEN VALDA A ZMĚLDA – TŘI TUTOVKY , ALE ZAHAZUJÍ . ONDRA PĚT MINUT PŘED PŘESTÁVKOU PŘIDÁVÁ TŘETÍ TREFU A Z DALŠÍHO SOLA ORAZÍTKUJE TYČ.
DRUHÁ PŮLE JE PŘIBLIŽNĚ STEJNÁ - NÁM SE DAŘÍ BREJKY / NIKOLIV ZAKONČENÍ ... SOUHRA A SOUČINNOST JE NA STRANĚ DOMÁCÍCH. MEZIŘÍČANÉ SE PO PERFEKTNĚ SEHRANÝCH AKCÍCH TREFUJÍ V 50. A 68. MIN !!! MINUTU PŘED KONCEM JEŠTĚ FRODO ZACHRÁNIL SVÉ SPOLUHRÁČE FAMOZNÍM ZÁKROKEM OD PROHRY !!!!!
KDYBY SI DNES NĚKTERÝ TÝM , NEODNESL ALESPOŇ BODÍK , ASI BY TEKLO HODNĚ SLZ . "KŘÍŽEK" , BYL SPRAVEDLIVÝM ŘEŠENÍM.

TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - FC VSETÍN 3-3 ( 1-3 )

Góly : ZMĚLÍK 3

SESTAVA : FREUND , ADAMEC V ( 19. RODEK - 54. DOBEŠ ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O , ZMĚLÍK ( 64. KOLENÍK ) , ADAMEC K , ORSÁG , ZBRANEK M , DURMON , PNIOK ( 15. MÍKA - 59. TRNKA ) , KARLÍK .


17
záři
13:20
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

FC VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 5-3 ( 2-1 )

PÁTÉ KOLO MSŽD VÝRAZNĚ OVLIVNIL HUSTÝ DÉŠŤ A NAŠE UMĚLKA MENŠÍCH ROZMĚRŮ. MÍSTA PRO KOMBINACI JE ZDE SKUTEČNĚ MÁLO , A TAK CELÉ UTKÁNÍ BYLO ZNAČNĚ KONTAKTNÍ , ALE FÉROVÉ .
JIŽ VE 3.MIN OTEVŘEL SKORE PO HEZKÉM ÚNIKU VALDA. V DALŠÍCH MINUTÁCH SE ODEHRÁVAL BOJ MEZI VÁPNY. MY HLEDÁME CESTU KUDY PROJÍT OBRANOU HOSTŮ , ALE MOC SE NÁM TO NEDAŘÍ - BUĎ VÁZNE PŘESNĚJŠÍ PŘÍHRA NEBO VHODNĚJŠÍ ŘEŠENÍ KONCOVKY. HOSTÉ SE SNAŽÍ O RYCHLÉ PŘENESENÍ HRY VPŘED A 2x OHROZILI POZORNÉHO FRODA V NAŠÍ BRANCE. VE 30. MIN , ALE TOM ZBYTEČNĚ ZAZMATKOVAL A SPRÁVNĚ NAŘÍZENOU PENALTU , SUŠEŇ BEZPEČNĚ PROMĚNIL. ZDRAVĚ JSME SE NAŠTVALI A ZMĚLDA VE 32. MIN UNIKÁ OBRANĚ ! JEHO NEVYDAŘENÝ CENTR GOLMAN NEUDRŽEL A DAVID JE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ !
DRUHÁ PŮLE JE Z NAŠÍ STRANY VÝRAZNĚ LEPŠÍ ! DVACET MINUT DOMINUJEME NA CELÉ PLOŠE A SOUPEŘ SE PŘEDEVŠÍM JEN BRÁNÍ. NA ROZDÍL OD UTKÁNÍ S UNIČOVEM , KVALITU ÚROČÍME I GOLY PO HEZKÝCH AKCÍCH. 43. MIN ZMĚLDA , 54. MARTIN A 69. VALDA . HOSTÉ V SAMÉM ZÁVĚRU JEŠTĚ 2x KORIGUJÍ VÝSLEDEK , ALE TŘI BODÍKY JIŽ ZŮSTÁVAJÍ DOMA.
VE STŘEDU ZAJÍŽDÍME DO „VALU“ K ODVETĚ , KDE SE NA VĚTŠÍ PLOŠE ODEHRAJE ZCELA JISTĚ JINÉ UTKÁNÍ .

Branky : DURMON 2 , VALCHÁŘ , ZBRANEK M a ZMĚLÍK po 1

SESTAVA : FREUND ( 43. DŘEVOJÁNEK ) , ADAMEC V ( 36. SVOBODA ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O ( 51. DOBEŠ O ) , ZMĚLÍK ( 60. KOLENÍK ) , ADAMEC K , ORSÁG , ZBRANEK M , KALINA ( 19. PNIOK ) , DURMON , KARLÍK .


09
záři
13:26
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

PRVNÍ PŮLE ROZHODLA

JIŽ V ÚVODU SE UDÁLO MNOHÉ. NÁŠ NEKONCENTROVANÝ BRANKÁŘ POUŠTÍ V 50s STŘELU TÉMĚŘ Z PŮLKY HŘIŠTĚ. ZA MINUTU OPĚT KIX , KTERÝ DOMÁCÍ NETRESTAJÍ. VE TŘETÍ MIN. PO DOBRÉ KOMBINACI PŘED VÁPNEM DOMÁCÍCH , VYPOUŠTÍ ZMĚLDA DĚLOVKU , KTEROU GOLMAN VYRÁŽÍ A POZORNÝ - DŮRAZNÝ - AKTIVNÍ VALDA SROVNÁVÁ NA 1-1. V 10. MIN. ROZEHRÁVÁME OD BRANKY A PŘÍHRA NACHÁZÍ SOUPEŘE , KTERÝ MÁ PŘED SEBOU CELOU BRANKU PRÁZDNOU… KONEČNĚ MÁME PO DELŠÍM ČASE ŠTĚSTÍ , PROTOŽE „HRANIČÁŘ“ SE K ÚDIVU VŠECH NETREFUJE. MARTIN SE NA TO JIŽ NEMŮŽE DÍVAT , BERE SI MÍČ DLOUHÝM NÁKOPEM NACHÁZÍ „TÉŽÉVÉČKO“ A ONDRA SVÚJ ÚNIK PROMĚŇUJE NA 1-2 ! PO DALŠÍ MINELE V NAŠI BRANCE , ( KTERÁ OPĚT NEKONČÍ GÓLEM ) JSEM VE 13.MIN NUCEN NETRADIČNĚ STŘÍDAT A VYSVOBODIT TOMA Z NEVYDAŘENÉHO DNE. 21.MIN PŘINÁŠÍ PŘEKRÁSNÝ GOL !!! MARTIN NACHÁZÍ VALDU , KTERÝ SI V RYCHLOSTI POSADÍ DVA BEKY SOUPEŘE NA ZADEK A MAZÁCKY NA ZADNÍ TYČ ZVYŠUJE NA 1-3 !!! V DALŠÍCH MINUTÁCH SI DOKÁŽEME PŘIPRAVIT JEŠTĚ ČTYŘI GOLOVKY , ALE 2x VÍŤA , JIRKA , ANI ZMĚLDA SE PROSADIT NEDOKÁZALI.
DRUHÁ PŮLE JIŽ NENÍ TAK KVALITNÍ A FOTBALOVÁ , NICMÉNĚ JSME TO PŘEDEVŠÍM MY , KDO DIKTUJE TEMPO. NAŠI OBRÁNCI PRACUJÍ NA 1* , A TAK FRODO NEMÁ TÉMĚŘ ŽÁDNOU PRÁCI. 56.MIN PŘINÁŠÍ OPĚT GOL , KDY SE HLAVOU TREFUJE JIRKA. POSLEDNÍ BRANKA PADLA V 64.MIN , MARTIN SE NA PŮLCE NADECHUJE K VELKÉMU SÓLU !!! KRÁSNĚ OBCHÁZÍ PĚT DOMÁCÍCH HRÁČŮ A PRAVASEM KORUNUJE SVŮJ DNEŠNÍ EXCELENTNÍ VÝKON !!!
ŘEKL BYCH , ŽE KLUKŮM UTKÁNÍ SEDLO. BYLI LEPŠÍM , FOTBALOVĚJŠÍM TÝMEM A I KONDIČNĚ JSME V HORKU ZÁPAS ZVLÁDLI LÉPE NEŽ DOMÁCÍ.
JEDINÉ , CO MUSÍ VYTKNOUT JE TICHO V ŠATNĚ PO UTKÁNÍ !!! KLUCI , TAM MUSÍ BÝT KRAVÁL JAKO U TROJEK !!! TU RADOST JE NUTNÉ SI PROŽÍT A OSLAVIT !!! DOMÁCÍ ÚKOL TEDY ZNÍ : NACVIČIT VÍTĚZNÉ CHOREO :-)
SESTAVA : DŘEVOJÁNEK ( 13. FREUND ) , ADAMEC V ( 36. DOBEŠ ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O , ZMĚLÍK (36. KOLENÍK ) , ADAMEC K , ORSÁG , ZBRANEK M , KALINA ( 46. SVOBODA ) , DURMON , KARLÍK .

SK HRANICE - FC VSETÍN 1-5 ( 1-3 )
Branky : 3. a 21. DURMON , 11. ZMĚLÍK , 56. KARLÍK , 64. ZBRANEK M.


03
záři
14:03
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

KAŽDÁ SÉRIE JEDNOU KONČÍ

FC Vsetín - žáci
492 DNŮ NEPOZNAL ROČNÍK 2004 V SOUTĚŽNÍM UTKÁNÍ HOŘKOST PORÁŽKY , AŽ DNES TUTO „ZLATOU NIT“ PŘETRHLI KLUCI Z UNIČOVA.
DO ZÁPASU JSME VSTOUPILI KONCENTROVANĚJI NEŽ VE STŘEDU A BRZY SE VALDA OCITÁ SÁM PŘED GOLMANEM , KTERÝ ALE VYTÁHL FAMOZNÍ ZÁKROK. TO HOSTÉ SE V 8.MIN Z BREJKU PROSAZUJÍ NECHYTATELNĚ. VE 20.MIN „ZMĚLDA“ SVÝM NEBOJÁCNÝM PRŮNIKEM PŘIPRAVUJE VÍŤOVI TUTOVKU DO PRÁZDNÉ KASY , ALE V ROZHODUJÍCÍM OKAMŽIKU , STATNÝ OBRÁNCE SOUPEŘE ZAHRAJE CHYTŘE TĚLEM. ZBYTEK PRVNÍ PŮLE SE ODEHRÁVÁ NA HŘIŠTI BOJ O KAŽDÝ MÍČ A NA TĚŽKÉM TERÉNU , TO VŠECHNY STOJÍ MNOHO SIL.
DRUHÁ PŮLE JE ZCELA V NAŠI REŽII. MY DRŽÍME MÍČ A SOUPEŘ BĚHÁ PŘEVÁŽNĚ BEZ NĚJ . VE 40.MIN MÁ PO HEZKÉ AKCI DALŠÍ TUTOVKU NA NOZE VALDA , ALE STŘELA JE ZBLOKOVÁNA. V 50.MIN HOSTÉ KOPOU ROH. K MÍČI SE DOSTÁVÁ OPĚT ÚTOČNĚ NALADĚNÝ VALDA , STŘEDEM OBEJDE HRÁČE , DLOUHÝM SPRINTEM VYVÁŽÍ MEDUNU VPŘED , KDE JIŽ PERFEKTNĚ NABÍHÁ „FRANCOVSKÉ TGV“ A PŘÍHRA JEJ NACHÁZÍ IDEÁLNĚ ! ONDRA SE ŘÍTÍ SÁM NA GOLMANA A KRÁSNOU AKCI ZAVRŠUJE GOLEM !!! V TÉTO FÁZI HRA VYPADÁ , ŽE JE JEN OTÁZKOU ČASU , KDY PŘEKLOPÍME VEDENÍ NA NAŠI STRANU. BOHUŽEL MLÁDEŽNICKÝ SPORT PŘINÁŠÍ ČASTO NEČEKANÉ OKAMŽIKY A 66.MIN JEDEN TAKOVÝ PŘINESLA. MÍSTO , ABYCHOM ŠLI NA BRANKU SOUPEŘE MY , TAK NEZODPOVĚDNÝM PŘÍSTUPEM PŘICHÁZÍME O MÍČ A NAŠI BECI MÍSTO TAKTICKÉHO FAULU ( KTERÉ HOSTÉ DNES POUŽÍVALI JIŽ OD PRVNÍ MINUTY - A POUZE V TÉTO ČÍNNOSTI BYLI VÝRAZNĚ LEPŠÍ NEŽ MY ) , VOLÍ 2x ČÍSTÝ POKUS O ODEBRÁNÍ MÍČE , COŽ NEVYŠLO A HOSTUJÍCÍ STEJSKAL , SE S ŠŤASTNOU VÝPOMOCÍ TYČE TREFUJE I PODRUHÉ…
DNES JSME PROHRÁLI SE CTÍ !!! NEBOJÍM SE ŘÍCI , ŽE PROHRÁL FOTBALOVĚJŠÍ A LEPŠÍ TÝM , ALE TAKOVÝ SPORT NĚKDY BÝVÁ , POČÍTAJÍ SE BRANKY A TĚCH MY DALI MÉNĚ. PROHRA URČITĚ MRZÍ , ALE ZA VÝKON A SNAHU VÁS KLUCI MUSÍM OPĚT POCHVÁLIT !!!

FC VSETÍN - SK UNIČOV 1-2 ( 0-1 )
Gól : ZMĚLÍK

SESTAVA : FREUND , VALCHÁŘ ( 55. DIMAIO ) , ADAMEC K , ZBRANEK M a O , ADAMEC V ( 36. DOBEŠ ) , KARLÍK , ORSÁG , TRNKA , DURMON , ZMĚLÍK.


30
srpna
20:52
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

DLE PŘEDPOKLADŮ , BYL TENTO ZÁPAS JINÁ KÁVA NEŽ PŘÍPRAVA V JANOVÉ

HOSTÉ NÁS HNED V ÚVODU ZMÁČKLI . NAŠE OBRANA SE MUSELA ZNAČNĚ OTÁČET , ABY HASILA LACINÉ ZTRÁTY NAŠICH ZÁLOŽNÍKŮ A ÚTOČNÍKŮ.
V 9.MIN SE HRANIČTÍ Z OTOČKY NECHYTATELNĚ TREFUJÍ POPRVÉ A V 15.MIN Z DÁLKY VYMETAJÍ ŠIBENICI OPĚT DO STEJNÉHO MÍSTA…
V TUTO CHVÍLI TO S NÁMI NEVYPADALO DOBŘE . NICMÉNĚ NESESYPALI JSME SE A ZAČÍNÁME VYSTRKOVAT RŮŽKY I MY. NA ÚTOČNÍKY ZAČÍNAJÍ CHODIT KONEČNĚ PŘESNĚJŠÍ KOLMICE A DOSTÁVÁME SE 3x PŘED GOLMANA – KONCOVKA , ALE VÁZNE . PO ROHU ZÍVÁ NA VÍŤU PRÁZDNÁ BRANKA , OVŠEM JEHO POHOTOVÁ LEVAČKA MÍŘÍ NAD. TŘETÍ ÚNIK „ZMĚLDY“ ZASTAVUJÍ HOSTÉ ZA CENU FAULU A ONDRA „PENTLI“ TĚSNĚ PŘED PŘESTÁVKOU PROMĚŇUJE.
V POLOČASE ODSTUPUJE ZRANĚNÝ TAD , MALINKO POPŘEHAZUJEME SESTAVU A NA HŘIŠTĚ VBÍHÁ ÚDERNĚJŠÍ TÝM !!! VÍCE DRŽÍME MÍČ A LÉPE KOMBINUJEME . TLAČÍME SE DO ZAKONČENÍ , ALE VYROVNÁNÍ NEPŘICHÁZÍ. TO SOUPEŘ JDE PO NAŠICH NAIVNÍCH ZTRÁTÁCH 3x SÁM NA TOMA FREUNDA , KTERÝ FANTASTICKY MAŘÍ JEJICH TUTOVKY A DRŽÍ NAŠE NADĚJE. PAK PŘICHÁZÍ 54.MIN , KDY SE KLUKŮM POVEDLA NEJFOTBALOVĚJŠÍ AKCE UTKÁNÍ. NA VLASTNÍ PŮLI HÁŽEME AUT , NARÁŽEČKOU SE UVOLŇUJEME MEZI TŘEMI „SIGMÁKY“ , OTÁČÍME PŘES STŘED A JARDA VYSÍLÁ MILIMETROVOU PRŮNIKOVKU NA VALDU , KTERÝ LEVAČKOU KORUNUJE SVŮJ VÝBORNÝ VÝKON VE DRUHÉ PŮLI !!!
HEZKÉ A VELMI NÁROČNÉ UTKÁNÍ KONČÍ ZASLOUŽENOU REMÍZOU . MYSLÍM SI , ŽE PŘESNĚ TAKOVÉ ZÁPASY , KLUKY POSUNOU DÁL . AŽ SI NAVYKNEME NA RYCHLOST A SÍLU V SOUBOJÍCH DOUFÁM , ŽE BUDOU PŘICHÁZET ( A PŘEVAŽOVAT ) CHYTRÁ ŘEŠENÍ PŘED „HROU NA SNAD...ASI...DOUFÁM...MOŽNÁ...“ .
PROHRÁVAT DOMA 0-2 , NAJÍT MORÁLNÍ SÍLU , VYROVNAT A BÝT KOUSÍČEK OD VÝHRY JAKO NOVÁČEK SOUTĚŽE ? TOHO SI CENÍM KLUCI !!! DRUHÁ PŮLE BYLA Z VAŠÍ STRANY VELMI DOBRÁ !!!

FC VSETÍN - SIGMA HRANICE 2-2 ( 1-2 )
Góly : 34. ZMĚLÍK (p) , 54. DURMON

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK ( 36. FREUND ) , TRNKA ( 36. DOBEŠ ) , ADAMEC V ( 67. DIMAIO ) , VALCHÁŘ , ZBRANEK O a M , ZMĚLÍK , ORSÁG , DURMON , KARLÍK , ADAMEC K.


24
srpna
20:11
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

VELKÁ DŘINA PŘINESE OVOCE V MISTRÁCÍCH

TATO KONFRONTACE STÁLA KLUKY VELKÉ MNOŽSTVÍ SIL A NUTILA VŠECHNY HRÁT KAŽDOU SITUACI V MAXIMÁLNÍ RYCHLOSTI.
ÚVOD JSME ZASPALI A „TROJKY“ SE PROSAZUJÍ STŘEDEM HNED V PRVNÍ MINUTĚ. PAK JSME ZAŘADILI VYŠŠÍ RYCHLOSTNÍ STUPEŇ A ZAČALI SE OBJEVOVAT DOBRÁ ŘEŠENÍ , BOHUŽEL ROK VĚKU K DOBRU PRO VÍTĚZE JE ZNAČNÁ VÝHODA , TAKŽE SÍLA A RYCHLOST 03-jek MAŘÍ MNOHO NAŠICH DOBŘE PŘIPRAVENÝCH AKCÍ. ŠKODA , ŽE SE BRZY ZRANIL ONDRA ZMĚLÍK – UBRALO NÁM TO ÚDERNOU SÍLU A MOŽNOST JINÉHO ROZESTAVENÍ NĚKTERÝCH HRÁČŮ.
PŘED MĚSÍCEM JSME ODEHRÁLI S U15-kou PRVNÍ UTKÁNÍ NA VELKÉM HŘIŠTI . DNES , KDYŽ TATO UTKÁNÍ SROVNÁME , TAK BYL VIDĚT OHROMNÝ POKROK. AŽ VYPILUJEME RYCHLEJŠÍ ROZHODOVÁNÍ A BYSTŘEJŠÍ SPOLUPRÁCI , BUDEME MOCI ČÁSTEČNĚ ELIMINOVAT I FYZICKOU SÍLU SOUPEŘE.
CHCE TO ČAS . ZÁPAL A VELKÁ SNAHA VIDĚT BYLA , COŽ JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ! TAKŽE OPĚT POCHVALA !!!

VS U15 - VS U14 6-2 ( 4-0 )

GOLY : KARLÍK , DOBEŠ O.


20
srpna
14:07
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

V PRVNÍM KOLE MSŽD U14 , BYLO K VIDĚNÍ KRÁSNÉ PŘEDSTAVENÍ !

FC VSETÍN - FC ŠUMPERK 6-4 ( 4-1 )

NA PRVNÍ BRANKU SE ČEKALO DO 15.MIN , KDY „RYCHLOVLAK Z FRANCOVKY“ CHYTŘE PROMĚNIL SVOU TŘETÍ ŠANCI. CELOU PRVNÍ PŮLI SE HRÁL Z OBOU STRAN OFENZIVNÍ FOTBAL , KDY MY VÍCE DRŽELI MÍČ , ALE SOUPEŘ PO JEHO ZISKU DOKÁZAL ČTYŘIKRÁT ZA POLOČAS OHROZIT TOMÁŠE , KTERÝ VYTÁHL TŘI EXCELENTNÍ ZÁKROKY.
VE 22.MIN ROZVLNIL SÍŤ OPĚT ONDRA ZMĚLÍK , HOSTÉ SNIŽUJÍ ZA TŘI MINUTY NA 2-1. V 31.MIN SE PO KRÁSNÉ PRŮNIKOVCE VALDY DOSTÁVÁ „ZMĚLDA“ DO VÁPNA , JE FAULOVÁN A PENALTOU SI ZAPISUJE HATRICK. PŘED KONCEM PRVNÍ PŮLE DOKLEPÁVÁ MARTIN PO HEZKÉ SOUHŘE TÝMU DO PRÁZDNÉ KASY.
DO DRUHÉ PŮLE VSTUPUJEME VLAŽNĚ A NA PRAVÉ STRANĚ OBRANY TO SKŘÍPE … ŠUMPERK SE VE 37. A 46.MIN STŘELECKY PROSAZUJE . NAŠTĚSTÍ JIM VŽDY VEZME VÍTR Z PLACHET DNES NEBRÁNITELNÝ ONDRA ZMĚLÍK , KTERÝ PŘIDÁVÁ DVA KOUSKY. HOSTÉ SE PROSADILI JEŠTĚ JEDNOU , PO JEDNÉ Z MÁLA CHYB VE STŘEDU OBRANY. ZVONIVOU TEČKU ZA UTKÁNÍM UDĚLAL KRÁSNÝ PŘÍMÁK MARTINA , KTERÝ ALE SKONČIL JEN NA TYČI.
VE STATISTIKÁCH DNES URČITĚ ČNÍ VÝKON A GOLY ONDRY ZMĚLÍKA , ALE OHROMNOU POCHVALU ZASLOUŽÍ TOM , KRYŠTOF , TAD , VALDA , DAVID A HONZA !!! KDYŽ TO MALINKO PŘEŽENU :-) TÉMĚŘ NEBYLO CO ZLEPŠOVAT !!!!!! O VÍTĚZSTVÍ SE , ALE VÝRAZNĚ ZASLOUŽILI I VŠICHNI OSTATNÍ , KTEŘÍ DNES PODALI VYSOCE NADPRŮMĚRNÝ VÝKON !!! BRAVO KLUCI !!!

GÓLY : ZMĚLÍK 5 , ZBRANEK M 1 .

SESTAVA : FREUND , TRNKA , ADAMEC V ( 36. DOBEŠ O ) , VALCHÁŘ , ZMĚLÍK , ADAMEC K , ORSÁG , DIMAIO ( 36. SLOVÁČEK ) , KARLÍK ( 25. JANČINA - 46. RODEK ) , ZBRANEK M , DURMON .

Počet přístupů
od prosince 2012

714407

Počítadlo