otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


SpSM – sportovní středisko mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Středa 29. června 2022      Svátek slaví Petr a Pavel     

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 16.06 2022
Plán PLOCH - 26.týden (27.6. - 1.7.2022)

Vloženo: 13.02 2022
NÁBOR 1

Vloženo: 19.04 2020
FANSHOP FC VSETÍN

Vloženo: 01.01 2020
Pojistná událost

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


11
června
14:08
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

FK Šumperk- FC Vsetín 5:1 (3:1)

Sestava: Drábek, Dronek, Erban, Filák, Filgas, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kročil, Palát, Sedlák, Včelica, Zezula, Zicha.

Góly: 1 × Zezula.

Kluci dnes v Šumperku podali velmi kvalitní výkon, nicméně štěstí stálo na straně domácích, řekl bych "připravenějších" se poprat v posledním mistrovském utkání této kategorie U15. Šumperáci byli dravější a hladovější po gólech a hlavně po vítězství. Tím nechci popřít naše odhodlání opakovat v tomto utkání výkon z domácího utkání před měsícem se stejným soupeřem, ale... Tabulkový rozdíl 20 bodů mezi námi také nebyl herně až tak znatelný, ale zmíněné mentální nastavení soupeře bylo rozdílové. Naše produktivita si už vzala dovolenou a kluci ze Šumperku byli v této dovednosti o kus dále, i když u nás na Vsetíně je tato dovednost minule taky zklamala. Pořád jsme ve fázi učení se a na to nesmíme zapomínat. Kluci se se ctí rozloučili s žákovskou kategorií a krásným třetím místem jsme si splnili předsezónní předsevzetí obhájit třetí místo. To se nám podařilo ve velké konkurenci i přes drobná klopýtnutí v úvodu jarní části.
Jedno prvenství jsme přeci jen získali a to v individuální kategorii. Náš MAXA se stal králem střelců, a protože víme, že to není jen a jen jeho zásluhou, tak je to pocta pro náš celý a troufnu si říct velmi úspěšný ročník 2007.

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

04
června
11:47
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

MFK Vítkovice - FC Vsetín 3:2 (2:2)

Sestava: Drábek, Drobek, Erban, Filák, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kročil, Palát, Včelica, Zezula, Zbranek, Zicha.


Góly: 1 × Zbranek, 1 × Filák.

Ani dnešní utkání se neobejde bez mého hodnocení. Jak jsem se zde zmínil hned po utkání, viz níže, nechal jsem si na hodnocení časový odstup, neboť dnešní parádní výkon našich U15 si zasloužil vítězství, ale i s odstupem 6 hodin, což je pro mě zjevně málo, jdu na to, protože zítra se v tom už nechci pitvat a už vůbec ne se tím zabývat. Jedním z hlavních faktorů, které byly proti naší výhře, bylo hrubé ovlivnění závěru 1. poločasu pánem v černém stejnokroji. Nikdy jsem se k výkonům sudích nevyjadřoval, ale vše je někdy poprvé a dnes se musím našich hráčů zastat. Dalším faktorem naší prohry byla neschopnost přesného zakončení našimi hráči v závěrečné patnáctiminutovce 2. poločasu. Je to spíš k zamyšlení, než k hodnocení, ale pokud v 39. minutě vedete 2:0 a pan "sudí", jenž stojí vedle scény z řeckořímského zápasu, která se odehrává v jeho bezprostřední blízkosti a soupeř jde do zakončení, jenž snižuje na 2:1 a ve 42 minutě 1. poločasu pískne spornou penaltu/nepenaltu, tak tyto dvě situace položí i zkušené a psychicky vyspělé mužstvo dospělých. Naši kluci se z tohoto zážitku pochopitelně otřepali, ovšem drobná chyba v zadních řadách dává soupeři vítr do plachet a ve finále vítězný gól. Naši kluci přepínají na kosmickou rychlost a snaží se dát gól. Opět pan "sudí" píše historii tohoto utkání, kdy stoper obejme našeho KRÁLE STŘELCŮ MAXE kolem pasu a strhává ho na zem. Šel by do slibně se rozvíjející akce, ale pan "sudí" asi zapomněl karty doma. Stoper a žlutá? Dnes to prostě nejde a ani nepůjde. Na pana "sudího" se vymlouvat nebudeme, ne! Prostě jsme na ně dnes měli. Naši kluci nejsou schopni proměnit žádnou ze závěrečných gólových šancí, jenž já řadím k tutovým! Určitě domů neodjíždíme s pocitem křivdy. Jsem rád, že jsme za sebou nechali na MFK výborný dojem z předvedené hry. Snad jim dnešní utkání pomůže v baráži o ligu a pocit, že neprohráli jim zůstane dlouho v jejich hlavách.
A ještě jedna pikoška :-) na závěr, kdy pan "sudí" mě a naši lavičku rozesmál: při vhazování autů stáli pravidelně kluci z Ostravy ve hřišti, načež na můj dotaz o přešlapu mi bylo panem "sudím" sděleno, že malé přešlapy nepíská... tak zmíněné fauly na nás, které ovlivnily 1. poločas byly zřejmě malé a ty se přece nepískají... penalta/nepenalta byl velký faul a ta se píská... Dospívající kluci v tom mají díky tomuto pánovi v černém stejnokroji dokonalý chaos co je malý a velký přešlap a co malý a velký faul a co se píská a co nepíská... Nicméně já ctím pravidlo, že jsme omylní a držím se pravidla slušného vychování a proto mám respekt k pánům v černém, neboť všichni jsme vzory těmto klukům.

Záměrně tady nechávám původní text, který jsem zde napsal ihned po utkání v Ostravě:
PARÁDNÍ VÝKON, KTERÝM KLUCI KORUNUJÍ SVOU DIVIZNÍ CESTU. VÍCE S ODSTUPEM ČASU, AŽ VYCHLADNU, NEBOŤ V RATIBOŘI A VE VÍTKOVICÍCH SE NEVYHRÁVÁ... :-) :-) :-)


28
května
13:56
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - ŠSK Bílovec 7:0 (4:0)

FC Vsetín - žáci

Sestava: Drábek, Erban, Filák, Filgas, Chromík, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kročil, Palát, Sedlák, Včelica, Zezula, Zbranek, Zicha.


Góly: 4 × Kalabus Maxim, 2 × Filák, 1 × Zbranek.


Dnešní týmový výkon patřil k těm, za který se hráči nemusí stydět. Působili jsme fotbalovějším a zkušenějším dojmem. Prvních 10 minut jsme ověřovali soupeřovu sílu, neboť s Bílovcem se nám nehraje dobře. Ovšem několik chybějících hráčů v hostujícím týmu způsobilo postupem času naší narůstající převahu. Kluci postupně zvyšovali tempo, důraz a začali tzv. utahovat šrouby. Výsledkem naší aktivity a dominance byly krásné fotbalové akce a nádherné góly. Naopak vzadu jsme soupeře nepustili k vážnému ohrožení brankáře, jenž vychytal další nulu. Výsledek odpovídá rozložení sil na hřišti při posledním domácím utkání. Závěrečná emotivní děkovačka, fotka a jdeme dále.
Nyní už se plně soustřeďujeme na poslední dvě utkání s těmi nejlepšími týmy naší soutěže. Postupně zajíždíme do Vítkovic a Šumperku.


22
května
13:25
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - SK Hranice 11:1 (6:0)

FC Vsetín - žáci

Sestava: Drábek, Erban, Filák, Filgas, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Palát, Sedlák, Včelica, Zezula, Zbranek, Zicha.


Góly: 6 × Kalabus Maxim, 3 × Zbranek, 2 × Filák.


Když se nezávislý člověk podívá na výsledek utkání, řekne si, že to bylo jednoduché a jednoznačné. Nebylo tomu tak. Naši kluci pod tíhou posledního kroku před obhajobou podzimního 3. místa v divizní soutěži starších žáků U15 měli doslova a do písmene svázané nohy. Do 20. minuty byly síly rovnocenně rozděleny, přičemž soupeř zahodil 3 vyložené gólové šance, které bravurně Kuba zlikvidoval. Těmito velmi důležitými zákroky klukům jasně ukázal, že takhle ne! Kluci tuto nevyřčenou zprávu pochopili a přepli do vítězného módu. Od zmíněné 20. minuty nebylo na hřišti, při vší pokoře k soupeři, jiné družstvo, než to naše VSETÍNSKÉ. Poslední krok jsme zvládli! Čekají nás ještě 3 utkání s těmi nejlepšími v naší soutěži, ale pořadí na prvních třech místech se již nemůže změnit. NÁŠ TÝM OBHÁJIL 3. MÍSTO V DIVIZNÍ SOUTĚŽI.


14
května
12:53
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - TJ Valašské Meziříčí 5:1 (2:0)

FC Vsetín - žáci

Sestava: Drábek, Erban, Filák, Filgas, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kročil, Palát, Sedlák, Zezula, Zbranek, Zicha.

Góly: 3 × Kalabus Maxim, 1 × Filák, 1 × Zbranek.

K dnešnímu utkání jsme všichni vzhlíželi, jako k dalšímu kroku pro upevnění 3. místa v divizní soutěži žáků. Cesta k tomuto derby byla prošpikována velmi náročným tréninkovým týdnem. Ale vše postupně.
V 1. poločase jsme hned od začátku trpělivě a poctivě hráli naši kombinační hru. Také jsme bedlivě sledovali soupeřúv herní projev, neboť se kluci z Valašského Meziříčí na jaře odrazili ode dna tabulky a výsledkově se jim začalo dařit. Vsetínská stoperská dvojice Honza a David s beky Mateem a Filipem se dnes vytáhla ke skvělému a skoro bezchybnému výkonu. Pokryli rychlostně a silově vybavené hráče a nedali jim mnoho šancí na zakončení, což byl základ všeho. Naše hra měla podobné rysy jako v minulém utkání proti Šumperku. Záloha tvořená Kafuem, Króčou, Filousem a Žbýňou hrála jako dobře vyladěný orchestr a proto jsem byl přesvědčen o našem úspěchu, který se také dostavil. Ve 2. poločase se nám k tomu ještě střelecky probudil náš šuter a lídr střelecké tabulky Maxa podpořen svým dvojčetem Adamem, v bráně skvěle po třech letech zachytal Láďa, alias HAVRAN, alias GÁDŽA a také nezklamal, Žbýňa nedal brankáři z VM šanci a dal si fantastický gól (pozn.: na tréninku jsme chodili pravidelně hledat míče za zábrany), kapitán Tom, který mimochodem zařídil náš první gól, nás také jako správný kapitán několikrát podržel, no prostě dnes zapadlo vše, jak mělo. Musím dnes pochválit všechny hráče, neboť i náhradníci Zíša, Filgy a Růža, kteří naskočili do rychlíku, z něj nevypadli!
Poctivý výkon, předvedená hra, pěkná a cenná výhra ve valašském derby byla zaslouženou odměnou klukům za dřinu, jenž posledních 14 dní do toho vložili. Závěrečný pokřik v kabině byl velmi emotivní a zdařilý. Mám z něj zvukový záznam, ale ten je určen jen pro naše hráče...


07
května
13:00
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - FK Šumperk 3:2 (2:1)

Sestava: Drábek, Dronek, Erban, Filák, Filgas, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kročil, Palát, Sedlák, Včelica, Zezula, Zbranek, Zicha.

Góly: 1 × Filák, 1 × Kročil, 1 × Kalabus.

Nejdříve bych chtěl se vší pokorou a hrdostí na náš tým konstatovat, že "přípravné utkání " s Vítkovicemi nám pomohlo postavit se v dnešním utkání čelem týmu ze Šumperku, jenž je na druhém místě. Během čtyřech dnů jsme tak odehráli dvě těžká utkání s TOP TÝMY naší divizní soutěže. Kluci poučení ze středy nastoupili stoprocentně koncentrováni a odhodláni sebrat v domácím utkání vsechny tři body. Celé utkání bylo oboustranně hráno důrazně a korektně v maximálním nasazení. Skvěle připravený pažit ve Lhotě jen podtrhnul parádní kolektivní hru zvanou KOPANÁ.

Pro zhlédnutí záznamu utkání klikni zde ©. Děkuji Petru Strnadovi za poskytnutí videa.

No a příští týden nás čeká domácí derby s ValMezem, kterým máme co vracet.


05
května
06:24
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - MFK Vítkovice 0:8 (0:5)

Sestava: Drábek, Dronek, Erban, Filák, Filgas, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kročil, Palát, Sedlák, Včelica, Zezula, Zbranek, Zicha.

Dnešní utkání na parádně připraveném hřišti Tyršovka potvrdilo, že Vítkovice nejsou na 1. místě naší soutěže náhodou. Náš tým nebojácně hrál s velmi kvalitním soupeřem celých 80 minut. Ve hře jsme se rozhodně neztratili, ale soupeřova rozhodnost a jistota při proměňování gólových šancí byla na vyšší úrovni než ta naše. My jsme si vytvořili za celé utkání 4 tutové gólové šance tváří v tvář brankáři, ale... Chyběl nám pověstný klid při zakončení a mohli jsme se zařadit mezi týmy, jenž byly schopny dát Vítkovicím gól. Snad to vyjde příště v červnu u nich! V kombinaci, individuálních dovednostech, nasazení a důrazu jsme se v průběhu první půle soupeři postupně vyrovnali. V druhém poločase jsme nepřestávali hrát a snažili jsme se poprat nejen se soupeřem, ale i s výsledkem. Jsem na náš tým hrdý, neboť jsme hráli kopanou, která se musela líbit, což potvrdili i soupeřovi hráči včetně jejich trenéra v diskuzi po utkání.
Dnešní utkání hodnotím ve všech parametrech jako ideální přípravu na sobotní utkání proti Šumperku ve Lhotě u Vsetína. Přijďte nás povzbudit a vytvořit nám onoho pověstného dvanáctého hráče.


01
května
13:09
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

1. FC Viktorie Přerov - FC Vsetín 0:8 (0:6)

FC Vsetín - žáci

Sestava: Drábek, Dronek, Erban, Filák, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kročil, Palát, Sedlák, Včelica, Zezula, Zbranek, Zicha.

Góly: 2 × Drábek, 2 × Erban, 2 × Zbranek, 1 × Filák, 1 × Zezula.

V rámci dnešního hodnocení bych chtěl hlavně vyzdvihnout týmového ducha, který s námi zůstal z utkání proti Hlučínu. V Přerově jsme hráli na hlavním hřišti a to znamenalo obrovský prostor a utkání s mnoha kondičními parametry. V 1. poločase jsme rozhodli proměněním prvních šancí a vše podpořili zmíněným parádním týmovým výkonem. V 2. poločase jsme v prvních pěti minutách uzavřeli finální podobu skóre a vystřídali jsme kompletní lavičku. Kuba si vychytal v našich barvách svou první "NULU" a podtrhnul tím jeho vzrůstající formu.
Nyní už vzhlížíme k dvojutkání s TOP týmy naší soutěže, jenž nás teď čekají.


23
dubna
19:24
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - FC Hlučín 6:1 (2:1)

Sestava: Drábek, Dronek, Erban, Filák, Filgas, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kročil, Palát, Sedlák, Včelica, Zezula, Zbranek, Zicha.

Góly: 3 × Kalabus Maxim, 2 × Filák, 1 × Jašek.

K dnešnímu utkání, které jsme letos poprvé odehráli na našem travnatém hřisti Tyršovka, jsme vzhlíželi jako k možnému zlomu a prolomení velmi špatné střelecké produktivity. Celý tréninkový týden byl odlišný od ostatních a kluci měli možnost si odpočinout nejen od zátěže, ale i ode mě ;-). Další změnou těsně před utkáním byla rozcvička s Martinem Honem, jenž s námi strávil zimní přípravu v jeho Spatakus Fighters Centru a pomohl klukům nejen s kondicí a zpevnění hlubokého stabilizačního systému, ale i s mentálním přístupem ke sportu. No a posledním pozitivním signálem bylo skvělé fotbalové počasí, které jen podtrhlo naše první letošní vítězné sobotní dopoledne.
Oba poločasy byly velmi podobné těm z předchozích utkání. Tzn. herní převaha, mnoho gólových šancí a příležitostí. Velký rozdíl byl v jejich proměňování, o čemž svědčí závěrečné skóre. Paradoxem byla branka soupeře. Jedenkrát se dostali v prvním poločase k naší bráně a dali gól. Tomu já říkám stoprocentní produktivita! Nicméně na tuto skutečnost jsme z minulých utkání již byli zvyklí, takže žádný stres. Kluci hráli opět krásný a moderní způsob kopané, kterému nechyběly nádherné kombinační a individuální akce. V druhém poločase jsme v defenzivní části hráli spolehlivě a rychlými protiútoky rozhodli utkání. Do hry se dostala kompletní a silná lavička, neboť tyto změny nezměnily obraz hry.
Závěrečná děkovačka všem přítomným, oslavná píseň v kabině a MARGOTKY za odměnu byly jen podrtžením parádního sobotního fotbalového dne.


16
dubna
13:32
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

SK Uničov - FC Vsetín 2:2 (0:1)

Sestava: Drábek, Dronek, Erban, Filák, Jašek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kročil, Palát, Sedlák, Včelica, Zezula, Zbranek, Zicha.

Góly: 1 × Kalabus Adam, 1 × Kročil.

V dnešním utkání jsme soupeře nepouštěli do vyložených šancí, ale přesto se dvě chybičky vloudily a byly nekompromisně potrestány. Z naší strany to byl standardní výkon, kterým se v poslední době v této soutěži prezentujeme. Velké množství gólových příležitostí, převaha ve hře a kombinaci a v neposlední řadě naše tragická cca 5% úspěšnost. V 1. poločase nepouštíme soupeře za půlku a diktujeme tempo a obraz hry. Ve 2. poločase se hra mírně srovnává, ale po krásné střele Króči jdeme do vedení 2:0 a nakonec remizujeme? Co k tomu dodat? Příště znovu a lépe doma a to proti Hlučínu.


09
dubna
13:41
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - FK FOTBAL Třinec 2:4 (0:2)

Sestava: Drábek, Erban, Filák, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kročil, Michálek, Palát, Sedlák, Zezula, Zbranek, Zicha.

Góly: 2 × Kalabus Max.


Po nucené pauze o minulém víkendu, kdy nás počasí velmi pozlobilo, se v dnešním utkání snažíme zapomenout na naši letošní střeleckou neúspěšnost. Ovšem již v šesté minutě nás překvapuje střela ze třiceti metrů, která letěla pod břevno, kde Davča prostě nedosáhne. Pochopitelně, že této gólové situaci soupeře předcházela naše gólovka, ale na rozdíl od našich soupeřů my prostě nejsme schopni využívat nabídnutých možnosti ke skórování. S touto situací se pereme už více jak měsíc, a ne a ne toto prokletí zlomit. Šance na góly v prvním poločase jsme měli a ne, že ne. Ovšem gól do šatny, dost podobný tomu prvnímu, nás samozřejmě nemůže srazit k zemi, neboť jsme na to už zvyklí, ne? Do druhého poločasu nastupujeme s odhodláním změnit vývoj utkání. Přichází čtyřicátá pátá minuta a je to 0:3. Přepínáme na kosmickou rychlost a nevzdáváme to. V padesáté deváté a šedesáté šesté minutě konečně snižujeme parádními a hlavně proměněnými akcemi na 2:3. Soupeře nepouštíme za půlku. Tlačíme a vytváříme si další a další šance. Boj však byl marný. V nastavení soupeř upravuje na konečných 2:4. Opět výsledek neodpovídá předváděnému výkonu, nicméně kopaná se hraje na góly... Pokud si do příštího utkání zapamatujete nasazení a fotbalovost z druhého poločasu, nemám obavy z dalšího mistrovského utkání, jenž odehrajeme v Uničově.


26
března
14:19
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

SŠK Bílovec - FC Vsetín 3:3 (2:1)

Sestava: Drábek, Dronek, Erban, Filák, Filgas, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kročil, Michálek, Palát, Sedlák, Zezula, Zbranek, Zicha.

Góly: 1 × Filák, 1 × Juřínek, 1 × Zicha.


V hodnocení dnešního utkání se budu opakovat hodnocením z utkání minulého. Mohu pouze konstatovat to, že bez gólů nemůžeš vyhrát. Naše herní převaha byla znatelná a viditelná. To, co jsme schopni neproměnit, tak nad tím zůstává rozum stát.


20
března
19:32
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

SK Hranice - FC Vsetín 3:3 (1:1)

Sestava:
Barčák, Erban, Filák, Filgas, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kročil, Palát, Sedlák, Zezula, Zbranek, Zicha.

Góly: 1 × Filák, 1 × Kalabus M., 1 × Zbranek.


K hodnocení dnešního utkání mohu říci pouze to, že bez gólů nemůžeš vyhrát. Dnes to platilo dvojnásob. Naše herní převaha byla viditelná. Soupeři se povedlo jednou po standardní situaci a dvakrát z brejků vsítit branku. Nám se asi tak po dvaceti 100% gólových šancích podařilo dát jednu. Více bude vidět na videu, které zde během zítřka nahraji.

Za mě to byl parádní výkon, kterému chyběly jen góly v soupeřově síti.

Příští týden znovu ještě jednou a doufám, že i lépe a konečně vítězně. Bílovec je pro nás optimální soupeř...


13
března
13:50
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

TJ Valašské Meziříčí - FC Vsetín 7:3 (3:1)

FC Vsetín - žáci

Sestava:
Barčák, Drábek, Erban, Filák, Filgas, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kročil, Palát, Sedlák, Šíma, Zezula, Zbranek, Zicha

Góly: 2 × Filák, 1 × Kalabus.


Dnešní první mistrovské utkání nám bohužel nevyšlo tak, jak bychom si představovali. Byť krásné březnové počasí přímo vybízelo ke kopané. Jsem přesvědčen, že jsme v přípravě nic nepodcenili, ale realita na umělce ve Valašském Meziříčí byla jiná. Soupeř nám od samého úvodu ukázal lekci z jednoduchosti, důrazu a produktivity. Byť se nám na soupeřův první gól podařilo reagovat velmi rychle, další gólové situace, jenž vedly ke gólům v naší síti, byly jak přes kopírák! Individuální chyby, podcenění atd. Prostě jsme dnes prohráli, neboť jsme nebyli schopni navázat na skvělé výkony v přípravě. Musíme uznat, že soupeř vyhrál a byl gólovější. Pro mě jako pro trenéra bylo jediným pozitivem to, že se mi dnes na střídačce sešli dva brankáři. Jeden nový Vojta a jeden staronový Radek. Každý z nich dnes dostal po čtyřiceti minutách.
Další zklamání pro mě dnes byl, což nemá přímou souvislost se špatným výkonem mých hráčů na hřišti a berte to také jako poznámku pod čarou, stav umělé trávy ve Valašském Meziříčí a jejího oplocení. Dvacet minut z osmdesáti hráči hledali míče v okolních tújích a přilehlých prostorech. Dva míče na utkání je prostě málo... Chcete hrát a nemáte s čím...
Příští týden znovu a lépe. "Hranice by se měly už teď bát ;-)"


05
března
21:00
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

DOMÁCÍ GENERÁLKA PROTI SK LÍŠEŇ

FC Vsetín - žáci

Sestava:
Drábek, Erban, Filák, Filgas, Hrabovský, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kročil, Palát, Sedlák, Zezula, Zbranek, Zicha.

Góly: 3 × Filák, 1 × Zezula, 1 × Zbranek, 1 × Kalabus M.,
1 × Sedlák.

Dnešní krásný den byl ozdoben parádním fotbalovým utkáním, kterému nechybělo nic. My všichni, co jsme se dnes přišli podívat na toto utkání, kterému předcházela skvělá práce vedení klubu při odklízení bohaté sněhové nadílky, jsme byli svědky oboustranně ofenzivního a moderního pojetí kopané. Asi se budu opakovat z minula, ale individuální dovednosti hráčů z obou týmů byly na vysoké úrovni. Nechyběly krásné a rychlé kombinační akce zakončené parádními góly. Důrazná hra a tvrdé souboje byly také k vidění a naštěstí se to obešlo bez zranění, byť mi občas zamrznul úsměv. Trenérem Líšně jsem byl před utkáním vyzván, abych nebyl přísný při posuzování ofsajdových pozic, kterých opravdu nebylo málo. Jako trenér domácího týmu a zároveň rozhodčí utkání jsem často musel přivřít i obě oči. Svůj slib jsem dodržel a kluci z Brna musí být spokojení, i když se jim některá má rozhodnutí zjevně nelíbila. Z těchto důvodů neuvádím výsledek tohoto utkání, jenž by byl zavádějící. Tolik k hodnocení dnešní generálky, která splnila svůj účel na 100%. Někteří naši hráči si jasně řekli svým výkonem o základní sestavu v příštím týdnu v derby proti Valašskému Meziříčí. Je třeba to kluci podpořit kvalitní tréninkovou docházkou!


27
února
19:00
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - OFS Vsetín U17 2:4 (1:2)

FC Vsetín - žáci

Sestava:
Drábek, Erban, Filák, Filgas, Jašek, Juřínek, Kalabus Adam, Kalabus Maxim, Kročil, Palát, Ptáček, Sedlák, Zezula, Zbranek, Zicha

Góly: 1 × Zezula, 1 × Filák.


Druhé ze série přípravných utkání s výběrem OFS Vsetín U17 jsme odehráli dnes za krásného fotbalového počasí. Mohu říci, že se nám vrátili nemocní a zranění, a proto jsem nemusel oslovit naše U17 s žádostí o pomoc. Jen na postu brankáře máme stále velký problém, který řešíme utkání od utkání vypůjčením brankářů z týmů U17 a U14 a z Jarcové. Dnes nám pomohl zkušený a skvěle chytající Tonda Ptáček.

V týmu výběru OFS Vsetín U17 dnes došlo ke změnám v nominaci a zahráli si noví hráči doplnění o ty z minulého týdne. Projev tohoto týmu se nedá s tím z minulého týdne porovnat. Hned od první minuty byl k vidění moderní, rychlý a na jednu stranu přímočarý fotbal. Ovšem nechyběla ani kombinační hra doplněná o individuálními dovednostmi hráčů obou týmů. Tak, jak je v poslední době pravidelně vidět v našem týmu, tak nám trvá cca 15 až 25 minut v každém utkání, než se dostaneme do tempa. Jinak tomu nebylo ani dnes. Prvních 20 minut bylo lehce mínusových. Na druhou stranou jsme stále v přípravě a dnes jsme zkoušeli zase jinou sestavu s navrátivšími se hráči, což může být tou příčinou. Tréninkové manko, herní výpadek, atd. Do druhého poločasu jsem postavil čtyři nové hráče. Lehce jsme ztratili útočnou sílu, ale na druhou stranu dnes měli možnost všichni předvést co v nich je. Tito hráči, jenž nastoupili ze střídačky, mě také nezklamali. S klidem v duši mohu konstatovat, že dnešní optimální soupeř nás, resp. mě posunul dále k našim cílům. Tím je udržení 3. místa v divizní soutěži U15.

Příští týden hrajeme doma s SK Líšeň, a to už bude opravdu generálka se vším všudy. V týdnu se kluci máte možnost na tréninku na toto utkání dokonale připravit, neboť to také nebude procházka růžovým sadem. Jak se k tomu postavíte je jen a jen na Vás. Již zítra máte možnost ve Fighters centrum Spartakus Vsetín s Martinem Honem, který se proboxoval do národního týmu, stal se mistrem republiky a byl stříbrný na mistrovství světa. Jak to bude s Vámi? Já pevně věřím, že čtyři měsíce s ním strávené Vám něco daly a pochopili jste o co jde! Jste skvělá parta a za dnešní výkon máte moji pochvalu.


20
února
17:06
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - OFS Vsetín U17 7:1 (0:1)

FC Vsetín - žáci

Sestava:
Cabras, Drábek, Erban, Filák, Hajda, Juřínek, Konečný, Kročil, Palát, Ptáček, Švagera, Zezula, Zicha

Góly: 2 × Filák, 2 × Cabras, 1 × Švagera, 1 × Zicha, 1 × Erban.


Další ze série přípravných utkání jsme dnes sehráli s výběrem OFS Vsetín U17. Již během týdne bylo jasné, že pokud budeme chtít domluvené utkání odehrát, tak budeme muset požádat naše U17 o výpomoc. Včera odpoledne to dělalo celkem "- 7 hráčů". Důvody tady nebudu řešit.

Mé poděkování patří klukům z ročníku 2006 za nezištnou a potřebnou pomoc. Konkrétně děkuji Filipovi, Giovannimu, Ondřejovi a Tondovi v bráně.

Hodnocení utkání bude dnes velmi krátké. V 1. poločase s námi soupeř držel krok a ohrožoval naši bránu. Ve druhém poločase soupeř fyzicky odpadl.

Pokud se chcete na utkání podívat, klikněte na níže uvedené videa z 1. a 2. poločasu.


09
února
14:16
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - FC FASTAV Zlín 2:10 (1:7)

FC Vsetín - žáci

Sestava:
Dančák, Drábek, Erban, Filák, Hajda, Hrabovský, Jašek, Juřínek, Kalabus A., Kalabus M., Kročil, Palát, Zbranek.

Góly: 1 × Filák 1 × Dančák.


Minulý víkend jsme měli sehrát utkání s FC Hlučín. O tomto víkendu jsme měli hrát s Karvinou. COVID prevít zaúřadoval a tak z anglického týdne zbylo "pouze" jedno PU a to proti FASTAVU Zlín. To pouze je v uvozovkách záměrně. Bylo to velmi kvalitní přátelské utkání, za které bych chtěl náš tým pochválit. Ale mohli jsme mít v nohách a hlavách o dvě kvalitní utkání víc! Co už, člověk míní a život mění...
Dnešní sehrané utkání hodnotím velmi pozitivně, neboť tak s chutí hrající partu už jsem dlouho neviděl a přiznám se, že jsem na to už dlouho čekal. Zvolnění v silové a kondiční přípravě s postupným přechodem do cvičení a her s větším počtem minut strávených s balónem je vidět. Jedno je však jasné. Jarní část nebude vůbec jednoduchá, ba naopak. Proto nechceme v našem tempu polevit a prázdniny, neprázdniny, trénujeme na 100% i v menším počtu hráčů. K vidění byly velmi kvalitní kombinační akce jak s postupným útokem, tak s rychlým přechodem k soupeřově bráně. Ano, někdo může namítnout, že "výsledek" je děsivý... Pro nás je důležité jak k tomu výsledku došlo. Hrát s ligovým klubem je vždy náročné i když přijede v nekompletní sestavě. Rozdíly jsou viditelné, ale ne propastné. Více takových utkání by dokázalo naše hráče posunovat dále a dále. Subjektivním okem trenéra jste hráli velmi dobře. Za drobné chyby, nedostupování ve vápně a rychlou prací soupeře s míčem jsme byli v 1. poločase po zásluze potrestáni, i když herně to opravdu nebylo špatné. Jen kdybychom proměňovali šance procentuálně stejně jako kluci ze Zlína. Tady opravdu chybí ta herní praxe, jenž opravdu nelze ničím jiným nahradit, než hrou samotnou. Ve 2. poločase jsme dlouho drželi se soupeřem krok, a "lehce" je kombinačně přehrávali. Ovšem soupeř je liga a chyby dokáže potrestat nekompromisně!
Mé poděkování dnes patří MANINOVI za to, že nám pomohl a neváhal si s námi přijít ve svém volném čase o prázdninách zahrát. Byť o rok mladší kluk, ale na hřišti byl nepřehlédnutelný a po zásluze byl odměněn vsítěným krásným gólem.
Další přátelské utkání hrajeme až příští víkend proti výběru OFS Vsetín U17.


29
ledna
19:09
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

1. FC Poruba - FC Vsetín 10:2 (5:1)

Sestava:
Drábek, Dronek, Erban, Filák, Hajda, Hrabovský, Králík, Jašek, Palát, Sedlák, Zezula, Zbranek.

Góly: 1 × Filák 1 × Zbranek.


Na úvod se vrátím k přátelskému utkání konanému ve středu 26. ledna, které jsme odehráli proti sd Tj Sokol Jarcová/FK Jablůnka. Opět po dohodě s mým trenérským protějškem Milanem hrajeme 3 × 30 minut. Byl jsem zvědav jak se naši hráči poperou s handikepem, jenž spočíval v pondělní velmi tvrdé tréninkové jednotce ve Fighters centru u Martina Hona. Všechny hráče bez výjimky bolí spodní část těla tak, že někteří chodí s problémy. Ovšem po kvalitní rozcvičce jdeme do utkání s odhodláním zkoušet nové úkoly. Ty se nám daří plnit s drobnými výhradami, ale daří. Utkání přináší mnoho gólových příležitostí, šancí a samotných gólů. Z mého pohledu toto vsunuté utkání mělo za úkol nalít klukům novou krev do žil po velmi náročném lednovém programu. Ve středu jsem přesvědčen, že tato skutečnost byla splněna na 110%. Zároveň děkuji soupeři, že odehrál celé utkání ve vysokém tempu a nevypustili ani jeden souboj.

K dnešnímu utkání odjíždíme v okleštěné sestavě. S díky přijímám nabídku Tomáše Králíka (2008), jejichž utkání bylo kvůli karanténě zrušeno. Máme tím pádem aspoň jednoho hráče na střídání a to jdeme hrát proti ligovému týmu z Poruby. Opět vynikající kondičně laděné utkání, kterě patří bezesporu k našemu lednovému náročnému programu. Na klucích je vidět ranní únava od samotného úvodu utkání. Snaha se nám upřít nedá, ale to je málo. Propadáme opět v osobních soubojích, jako bychom se jich báli. Postavení do těchto soubojů je tragické. Rozehra vázne, nepřesnosti se množí a nasazení z naší strany jde dolů. Tomu odpovídá průběh celého utkání. Neúčast hráčů ze základní sestavy je znatelná. Na druhou stranu je pro kluky na hřišti minutáž v takovémto utkání k nezaplacení pro jejich další růst a posun. Troufnu si říct, že dnes jsme navíc stejně neměli. Soupeř hrál velmi jednoduše a prakticky. Nám se daří kombinovat až po soupeřovu šestnáctku. Dál nás už soupeř nepustil. Od příštího týdne už redukujeme silově/kondiční složku a jdeme se věnovat více hrám a kopané. Tak pevně věřím v návraty kluků z karantén, dovolených a zranění. Pokud kluci vydržíme v nastaveném tempu, bude jen otázkou krátkého času a Vaše herní pohoda z podzimu se vrátí a budeme ještě silnější!!! V pondělí sraz ve Fighters centrum Spartakus Vsetín.

Příští utkání si zahrajeme proti našim sousedům v tabulce a to proti Hlučínu.


23
ledna
13:43
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - TJ Valašské Meziříčí 6:7 (1:2, 1:2, 4:3)

FC Vsetín - žáci

Sestava:
Drábek, Dronek, Erban, Filák, Filgas, Hajda, Hrabovský, Jašek, Kročil, Palát, Sedlák, Zezula, Zbranek, Zicha.

Góly: 4 × Filák, 1 × Hajda, 1 × Zbranek.


Dnes k nám zavítal valašský rival z Valašského Meziříčí. Po dohodě s mým kamarádem a trenérským kolegou Ondrou hrajeme 3 × 30 minut. Jen na okraj podotýkám, že dnešnímu utkání by více slušely brusle než kopačky. Ledové plotny, přemrzlá umělka a sníh. Jsme přece v lednu, ne? Všichni mají podmínky stejné. Soupeři z Valmezu patří jednoznačně první dvě třetiny a mé uznání, že se s tímto terénem poprali lépe než my. Z našich kluků byla hned od úvodu cítit únava a neschopnost držet se soupeřem krok v těchto podmínkách. Ve všech dovednostech byl soupeř jednoznačně o krok před námi. Proto první dvě třetiny ztrácíme a propadáme. Do třetí třetiny měníme strany a našim klukům vychází úvod. v 71 minutě už vedeme. Za zmínku stojí krásná střela z přímého kopu ze 40 metrů našeho kapitána Tomáše, která vymetá pavučinu a obrací utkání ve náš prospěch = 5:4! Fotbalová paráda, nádhera atd., jenž mi vrací chuť do práce. Po té kluci opět a v tomto utkání už po několikáté vypouštějí vše to, co nás zdobilo poslední měsíce, resp. prvních 10 minut třetí třetiny. Soupeř toho zkušeně využívá ve svůj prospěch.

V dalším týdnu jedem do Poruby.


15
ledna
14:18
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

MFK Frýdek-Místek - FC Vsetín 7:3 (4:0)

FC Vsetín - žáci

Sestava:
Drábek, Erban, Filák, Filgas, Hajda, Hrabovský, Jašek, Juřínek, Kročil, Palát, Zezula, Zicha.

Góly: 1 × Filák, 1 × Zezula, 1 × Erban.


S odstupem času hodnotím dnešní utkání na velmi dobrou. To, že jsme v 1. poločase během 10 minut dostali čtyři laciné góly, jsem už skoro zapomněl. "Skoro zapomněl"... Jsou to velmi podobné góly s góly v minulém utkání s Brnem, kdy svým nedůrazem a liknavostí před vlastní šestnáctkou soupeři darujeme šance, jenž využívá na 100%, na rozdíl od nás na opačné straně. 2. poločas patří ve hře nám, byť se nám tam neustále vkrádá pořád stejná, již zmíněná, neschopnost včas a správně reagovat pře vlastním pokutovým územím. Dnes jsme na střídání měli pouze jednoho hráče, neboť drobná zranění a jiné priority nám neumožnily jich mít více. Aspoň jsme si vyzkoušeli u některých hráčů jiné posty. Při délce utkání 2 × 50 minut to byl pro kluky parádní herně-kondiční trénink. Děkuji brankáři Matějovi za to, že nám ve svém volném čase pomáhá v naší bráně.

V dalším týdnu přivítáme doma Valašské Meziříčí.


08
ledna
18:32
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

SK Líšeň - FC Vsetín 4:3

FC Vsetín - žáci

Sestava:
Drábek, Erban, Filák, Hajda, Jašek, Juřínek, Kalabus M., Kročil, Palát, Ptáček, Sedlák, Zbranek, Zezula.

Góly: 2 × Filák, 1 × Zezula.


Dnes zajíždíme na své první přátelské utkání tohoto roku 2022 do 125 km vzdálené Líšně. Soupeř hraje stejnou soutěž jako my, ale na jižní Moravě, kde je po podzimu na druhém místě. Hraje se v 10:00 hodin, takže jsem byl zvědav, jak se kluci poperou s teplotou kolem -3 °C, novým a neznámým prostředím a dlouhou cestou s brzkým vstáváním. Podmínky a prostředí jsou jako v ligovém klubu. Krásné a "teplé" šatny, nádherná umělka o rozměrech 90 m × 69 m. Všichni hráči na hřišti jsou již nažhaveni na první hvizd rozhodčího. Po dohodě s mým trenérským kolegou z SK Líšeň hrajeme 2 × 50 minut. První poločas byl fotbalově vyrovnaný. Z mého pohledu utkání odpovídalo delší pauze. Míč nám na lehce namrzlé umělce odskakuje a neposlouchá. Tomu i odpovídá vývoj prvního poločasu. Soupeři jsme nabídli několik šancí, které nekompromisně využívá. Na druhé straně do soupeře bušíme a minimálně deset gólových šancí neproměňujeme. Že by nervozita, prokřehlost nohou, zmrzlý balón, přemíra snahy, nebo výborný brankář? Tak trochu kombinace všeho. Podmínky máme na hřišti ovšem všichni stejné! Poločas končí tragicky 4:0. Ve druhém poločase proti nám nastupuje druhá a čerstvá jedenáctka. Ovšem pro krátké, ale intenzivní poradě v kabině, otáčíme ve druhém poločase jak hru, tak i skóre. Šance z poslední minuty mohla přinést zaslouženou remízu. Bohužel. Druhý poločas končí 0:3. Jedinou kaňkou tohoto utkání je však, teda pevně doufám, drobné zranění kotníku Maxe. V utkání se projevila delší absence herní praxe. Pevně věřím, že se kluci herně vrátí na podzimní vlnu.

V dalším týdnu zajíždíme do Frýdku-Místku.


14
listopadu
19:21
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Utkání o bronzový podzim a krále střelců

FC Vsetín - žáci
FC Hlučín - FC Vsetín 1:7 [2 x 40 minut]

Sestava:
Drábek, Erban, Filák, Filgas, Jašek, Juřínek, Kalabus M., Palát, Ptáček, Sedlák, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: 3 × Kalabus M., 3 × Filák, 1 × Palát.

Jak již napovídá název článku, dnes jsme odjížděli na polední utkání do Hlučína, kde jsme podali skvělý týmový výkon, který pro nás znamená jistotu přezimování na 3. místě ve druhé nejvyšší soutěži kategorie U15.

V 1. poločase jsme se ujali vedení a vše nasvěčovalo tomu, že jsme přijeli soupeři rázně ukázat, kdo chce přezimovat na 3. místě. Ovšem uspokojení s vývojem utkání se projevilo záhy. Srovnání soupeřem na 1:1 a naše následná neuspořádaná hra plná individuálních chyb, ztrát uprostřed hřiště a nepřesvědčivých rozhodnutí. No prostě druhý gól šutera Maxy, přinásí kýžené uklidnění, ale bohužel jen to. Ve středu soupeřového týmu hraje parádně o rok mladší a drobnější hráč Mikuláš Kalvar. Naši střeďáci si neví rady. Nicméně hvizd rozhodčího nás posílá do kabin. Naštěstí nesouhlasím s krátkou přestávkou u střídaček a jdeme si to do těch kabin vyříkat. Zavírám okna a dveře naší kabiny a jdeme na to. Pětiminutový monolog kluci vstřebali velmi rychle, neboť se neznáme první týden. Pět minut to vydýchávají a poté jdeme na to... To co následovalo ve 2. poločase se nedá nazvat jinak než jako přenesení všech instrukcí trenéra do praxe. Tom Filák jako správný kapitán zavelel. 41', 45' a je vše jako v předchozích pěti utkáních. Dominance ve všem a potvrzení vzrůstajícíího výkonu v 51', 57' a 60' znamená jasné vítězství, jenž ovšem nebylo zadarmo...

Kdo se byl dnes na nás podívat a povzbudit, tak viděl PARÁDNÍ TÝMOVÝ VÝKON, který není náhodou. Proč? Tým si prošel na podzim nelehkými situacemi a zocelil se těmito patáliemi počínaje četným zraněním, nešťastným koncovkám, spornými situacemi, atd. Jsem nesmírně rád, že máme v týmu 15 kvalitních hráčů, které doplňují brankáři z U14. A čeho si cením nejvíce je to, že po odchodu dvou našich hráčů do FASTAVU Zlín jsme neztratili na kvalitě!!!

Nyní nastává období nejistoty a očekávání jak to bude se sportem dále. My ovšem pokračujeme dále, protože umístění je nesmírně zavazující.


06
listopadu
19:14
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Pokračujeme na vítězné vlně

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - FK FOTBAL Třince 7:0 [2 x 40 minut]

Sestava:
Drábek, Erban, Filák, Filgas, Jašek, Juřínek, Kalabus M., Kročil, Palát, Ptáček, Sedlák, Zbranek, Zezula, Zicha.

Góly: 2 × Filák, 1 × Kročil, 1 × Jašek, 1 × Zezula, 1 × Filgas, 1 × Kalabus M.

Na konci podzimní části této sezóny k nám zavítali na odvetné utkání kluci z Třince. Úvod utkání byl velmi vyrovnaný. Našim Davidům se povedlo v 15' a 16' vsítit krásné góly, jenž nás uklidnily a po zbytek 1. poločasu jsme soupeře k ničemu nepustili. Ve 2. půli střídáme, zkoušíme prohodit mezi sebou krajní záložníky a následně měníme rozestavení. Obraz hry se částečně mění a vyrovnává. Kluci z Třince se prezentovali způsobem hry, který byl více než sympatický, za což jim patří můj dík, protože dokonale prověřovali naše hráče. Mé poděkování patří i našemu brankářovi z U14 Martinovi s jakým klidem přistupuje ke každé minutě v tomto utkání. Dnes se nám potvrdilo to, že našeho šutera Maxe začínají soupeři hlídat více a více. Ovšem my máme v týmu i jiné střelce :-) !!! A že bylo se na co dívat, tak to všichni diváci musí potvrdit, protože výstavní zakončení všech střelců 2. poločasu byly exklusivní. Takže to u nás není jen o jednom hráči, jak by se mohlo podle posledních utkáních zdát, a to je pro náš tým skvělá zpráva a pro soupeře složitější.

Příští víkend jedem do Hlučína, kde se utkáme s přímým konkurentem o 3. místo.


31
října
16:51
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Krásné nedělní odpoledne v Uničově

SK Uničov - FC Vsetín 1:5 [2 x 40 minut]

Sestava:
Drábek, Erban, Filák, Filgas, Hajda, Jašek, Juřínek, Kalabus M., Kalabus A., Kročil, Palát, Ptáček, Zezula, Zicha.

Góly: 5 × Kalabus M.

Za nádherného fotbalového počasí zajíždíme do Uničova k odvetnému utkání divizní soutěře U15. V utkání se střídají pasáže naší herní dominance, ale také hluché místa, která nás mohou s jinými soupeři stát hodně sil při nápravě. Vracejí se nám i kluci z karantén, po nemoci nebo viróze a tak proto vidím tento týdenní tréninkový vápadek, jako hlavní aspekt našeho nevyrovnaného výkonu (TJ v týdnu v sedmi hráčích). Nicméně se kluci po zmíněných hluchých místech dostávají do svého standardu, včetně Maxe, který navýšil počet vstřelených gólů.

Příští víkend doma odveta s Třincem.

Počet přístupů
od prosince 2012

2060118

Počítadlo