otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Středa 25. dubna 2018      Svátek slaví Marek     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 11.03 2018
Plán PLOCH - 17.týden (23. - 29.4.)

Vloženo: 10.03 2018
Plán PLOCH - 18.týden (30.4. - 6.5.)

Vloženo: 09.03 2018
Plán PLOCH - 19.týden (7. - 13.5.)

Vloženo: 02.08 2017
PLÁN UTKÁNÍ FC VSETÍN

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

test
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


15
dubna
13:45
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

FC VSETÍN - ŠUMPERK 1:1(0:0)

Po několika smolných prohrách, jsme dnes konečně uhráli alespoň bodík za remízu.
Gól si však soupeř musel dát sám. Chybí stále střelec Mikuš a ostátní útočníci se mu zatím nemůžou rovnat obrazně řečeno - ani po kolena.
I tak jsme dnes měli vítězství na dosah a nebýt opět nepozornosti v obranné fázi, kdy šel hráč hostů od půlící čáry sám na Viktora, mohlo být bodů více.
07
dubna
11:51
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

V BILOVCI JSME DO POSLEDNÍ MINUTY SAHALI PO BODU

BÍLOVEC - FC VSETÍN 3:2 (2:1)
Branky : Pavel CHromčák, Marek Navrátil

S Bílovcem který okupuje nejvyšší příčky tabulky, jsme na podzim prohráli rozdílem pěti branek, kdy nás na Tyršovce „válcoval“ jako parní válec. Proto jsem v sobotu čekal zatím nejtěžší zápas jara. Navíc se v minulém utkání zranil náš kapitán a nejproduktivnější hráč Petr Mikuš, a tak jsme do Bílovce dojeli s velkým respektem a pokorou.
Zápas začal a my hráli podle pokynů ze zabezpečené obrany. S přibývajícím časem, jsme si pomalinku začali uvědomovat, že soupeř nás vůbec nepřehrává a přinejmenším jsme rovnocenným partnerem. Začali jsme stále častěji držet míč na svých kopačkách.
Bohužel, přišla 16. -18. minuta zápasu. V prvním případě obrovská hrubka v obranné činnosti, „no comment“ ! V druhém případě hráč hostů prošel na malém prostoru ještě na své polovině opět bez jediného ataku, nebo snahy o přerušení, mezi našimi třemi hráči !!! Vzniklo tak přečíslení a po krásném vykombinování jsme se ani nenadáli a prohráváme 2:0. Stále se opakují stejné situace, a ač si o nich pořád dokola říkáme, nedokážeme je ještě dostatečně dobře vyhodnotit. Velká škoda.
V tento moment zápasu jsem měl velké obavy, zda nás tyto rychlé branky úplně nezlomí.
Když však Pavel Chromčák vystihl nepovedenou přihrávku a podél brankáře snížil na 1:2, sebevědomí šlo u všech okamžitě nahoru.
V druhé půlce, jsme byli daleko aktivnější než domácí a vyrovnání viselo ve vzduchu. Najednou nás bylo všude plno a začalo se nám dařit ve všech činnostech. Po zahrané ruce v domácím vápně, Marek Navrátil ze značky pokutového kopu nekompromisně a zaslouženě vyrovnal !
Vytvořili jsme si i další slibné příležitosti, ale bohužel bez potřebného gólového zakončení.

Když už jsme všichni pomýšleli na zasloužený zisk bodu, přišel poslední roh zápasu. Dlouhý balón dosedl až na hlavu domácího útočníka a od ní se odrazil do naší branky, kde však stál Pavel Chromčák a údajně rukou zamezil jistému gólu. Následoval pokutový kop a v poslední minutě zápasu dostává skóre konečnou podobu. I takový je fotbal.
V obličejích našich hráčů šel vidět obrovský smutek, ale hlavně bezmoc… do některých očí se derou i slzy …
Chlapi, tak jak jsem vám řekl hned po zápase, ještě mnohokrát prohrajete, ale i vyhrajete gólem v poslední minutě. Tentokrát Vám patří velká pochvala ! Jsem hlavně potěšen, jak jste se po dvou rychle obdržených gólech dokázali vzchopit a nic jste nezabalili!
Myslím, že máte dobrou fungující partu a již delší dobu dokazujete, že fotbalově na tuto úroveň oprávněně patříte a že se fotbalem dokážete i bavit a radovat se z něj … A TO JE HLAVNÍ!

Sestava : Viktor De gano, Matěj Svoboda, Honza Jančina, Matěj Rodek, Jirka Karlík, Pavel Horák, Pavel Chromčák, Lukáš Kalina, Jindra Rolka, Marek Navrátil, Dan Koleník
Střídali: Petr Ščuka, David Žídek, Ondra Zbranek, Kryštof Adamec, Jirka Pniok, Ondra Změlík


03
dubna
13:35
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

FC VSETÍN - VIKTORKA PŘEROV 0:3 (0:1)

V neděli jsme odehráli na umělce Pod Pecníkem další mistrovské utkání proti vyspělému týmu z Přerova.
Stále se ještě v této kategorii učíme a posouvámě fotbalově nahoru, také si stále zdůrazňujeme, že nebudeme hledět na výsledky a našim měřítkem bude, s jakou chutí a bojovností se v zápasech budeme prezentoval.

V neděli jsme měli jistě velmi zdatného soupeře, který nás zejména fyzicky přehrával a byl určitě kvalitou o nějaký ten stupínek lepší. Vítězství si objektivně zasloužil. My ve většině případů hráli, na co stačíme a kdybychom se sebevíce snažili, už jsme byli na hraně svých možností.
Také jsem v šatně před zápasem zdůrazňoval, že pokud budeme hrát jak nejlépe umíme a dáme do toho vše a stejně prohrajeme, protože je soupeř prostě lepší, budu naprosto spokojený a ještě vás za to pochválím.

Je tu však jedno velké - OPRAVDU?

Opravdu jsme všichni makali na 100% ? Opravdu si každý hrábnul na dno svých sil, šel do všech sprintů naplno, nevypustil jediný balón a odcházel ze zápasu unaven, že by už nevydržel hrát ani o 5 minut déle? Opravdu si každý mohl říci, že se nevyhnul jedinému souboji, jedinému šprajcu, jedinému skluzu, který by mu mohl způsobit třeba nějaký ten oděrek ?
Opravdu každy chtěl zabojovat za druhého a pomoci tak celému týmu?
Opravdu jste měli vždy při omluvách z tréninkových jednotek ten pádný a jasný důvod?

Chlapci, na tyto otazky si musíte ale odpovědět po pravdě předevší každý sám sobě.

Já řeknu jen tolik, že mnoho hráčů se v tomto zápase ani zdaleka nepříblížilo svým fotbalovým možnostem,což mě docela mrzí.

Tento zápas je však už za námi a pojďme dopředu. Ve středu už se na vás těším na tréninkové jednotce v co největším počtu !26
března
06:44
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

FK TŘINEC - FC VSETÍN 4:2 (3:0)

V prvním mistrovském zápase jarní části jsme zajížděli do dalekého Třince.

Po dlouhé zimní přípravě a lehké obměně kádru, jsem byl zvědav, jak se budeme prezentovat proti zdatnému soupeři.
Zápas jsme začali ale naprosto katastrofálně, bez emocí, bez zájmu, bez pohybu...až na pár jedinců, jsme se takto prezentovali celou první polovinu. Nedařilo se nám zhola nic. Soupeř po zásluze vedl o 3 branky a to ještě Viktor mnoho a mnoho šancí pochytal.

O přestávce jsme si řekli, že nemá cenu myslet na výsledek a hlavně na náš nepovedený první poločas a pokusíme si zvednout vlastní sebevědomí individuálním přístupem, nějakou povedenou akcí a samozřejmě i nějakým tím gólem.
Myslím, že se vám to podařilo a hlavně mě těšilo, že jste nic nezabalili. Byl to naprosto diametrálně rozličný poločas. Začalo se vám dařit a hlavně jste opravdu chtěli hrát.
Musím dnes vyzvednou dva hráče. Viktora v brance - pochytal opravdu hodně! Petra v útočné fázi - dvě šance, dva góly !

Branky: 2 Petr Mikuš

Sestava: Viktor De gano, Matěj Svoboda, Pavel Horák, Lukáš Kalina, Matěj Rodek ( 57. Jiří Pniok), Jan Jančina, Marek Navrátil ( 61. Kryštof Adamec), Pavel Chromčák, Petr Mikuš, Petr Ščuka ( 29. Daniel Koleník 55. Ondřej Změlík), David Žídek ( 36. Miroslav Mika)
12
března
06:33
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

JISKRA STARÉ MĚSTO : FC VSETÍN 1:2 (0:2)

Poslední přípravný zápas jsme odehráli na umělce v Rožnově, kde se momentálně "soustředil" vedoucí tým krajského přeboru Zlínského kraje starších žáků, Jiskra Staré Město.
Kvalita soupeře a také hra mě velmi mile překvapila. Ve svých řadách měli velmi šikovné kluky.
My jsme si chtěli zkusit generálku na mistrovský zápas, ale bohužel jsme museli nechat doma 4 stálé opory našeho týmu. I tak jsme předvedli mnoho krásných a kvalitních akcí. Zejména gól Petra Mikuše měl status nejvyšší kvality, kdy si přehodil protihráče a z voleje ze vzduchu nedal brankáři šanci. V naší brance nás opět podržel Viktor De gano, který zlikvidoval 3 samostatné nájezdy.
Pochvala však patří celému týmu !

Branky: Petr Ščuka, Petr Mikuš


03
února
11:48
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

FC VSETÍN - TURZOVKA 4:2 (2:0)

V dalším přípravném utkání jsme přivítali tým FK Tatran Turzovka, který hraje III. slovenskou žákovskou ligu.
Po předešlém dnu, kdy nás trenér Kickboxu totálně unavil, bylo dosti těžké rozhýbat tělesné partie. Navíc jsme postrádali několik opor, z důvodu zranění a nemocí, ale už tradičně je výborně zastoupili kluci z mladšího ročníku.

Když přehlédnu některé nepřesnosti a zpomalené reakce v situacích, kdy se dá těžit ze zrychlené rozehrávky, tak zápas splnil účel a byl dosti výživný. Největší problém nám dělala dlouhá rozehrávka od brankáře na dva vyspělé útočníky, kteří se mnohdy našim špatným odhadem dostali až před branku, naštěstí je Viktor v mnoha případech dokonale vychytal.
Naopak v zakončení jsme byli opět na štíru. Napočítal jsem 5 tutových situací, kdy jsme byli tváří tvář brankáři hostu a nedali.
Na této dovednosti musíme ještě pořádně zapracovat a proto už se na Vás těším na další tréninkové jednotce.

Branky: Honza Jančina, Valda Durmon, Petr Mikuš, Pavel Chromčák

Sestava: Viktor De gano, Matěj Svoboda, Pavel Horák, Lukáš Kalina, Marek Navrátil, Honza Jančina, Petr Mikuš, Pavel Chromčák, Petr Ščuka, David Žídek, Valda Durmon, Ondra Zbranek, Ondra Dobeš
24
ledna
20:33
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

FC VSETÍN - FK PÚCHOV 7:3 (4:2)

FC Vsetín - žáci
V druhém přípravném zápase jsme dnes na Pecníku hostili stejně staré vrstevníky z futbalové akadémie Púchov. Po náročném 3-týdenním tréninkovém bloku ( viz foto - kvalitní zimní příprava, rozmanitost tréninkových jednotek) a při pohledu na urostlé slovenské chalany, jsem měl před zápasem mírné obavy. Ale hned po úvodním hvizdu a po několika minutách jsem byl naprosto mile překvapen. Vletěli jsme na soupeře jako uragán a náš, nebojím se říci vyspělý výkon byl na velice vysoké úrovni. Byli jsme na hřišti doslova všude a celkové jsme působili jako tým velice kompaktně.
A po několika málo minutách jsme si zaslouženě získali i gólový náskok 3:0.
V těchto fázích zápasu se nedalo nikomu nic vytknout! Opravdu velká herní kvalita - vysoké napadání, vedení míče, pohyb bez míče, kombinace na malém prostoru, nádherné průnikové přihrávky, individuální dovednosti a důraz v zakončení = velká spokojenost !!!

Poté jsme sice trochu polevili a soupeř dokázal hned vytěžit z minima maximum. Během 5 minut snížil na rozdíl jediného gólů, to bylo z jeho strany ale vše.

V druhé půlce jsme navázali na výkon z té první a naše výborné představení pokračovalo až do závěrečného hvizdu.

Jedinou kaňkou na dnešním zápase, bylo nepříjemné zranění Jindry Rolky. Všichni přejeme Jindrovi brzké uzdravení a rychlý návrat do týmu.

Branky : Pavel Chromčák 2, Marek Navrátil 2, Tomáš Fojtů 2, Petr Ščuka

PS:VE ČTVRTEK OPĚT KICKBOX, UŽ SE NA VÁS TĚŠÍM JÁ A KONDIČNÍ TRENÉR :-)


14
ledna
11:18
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

FC VSETÍN - 1.FC SLOVÁCKO U14 1 : 10

V sobotu jsme na Pecníku odehráli první z 8 plánovaných zimních přípravných zápasů a hned na úvod jsme si pozvali soupeře nejkvalitnějšího a určitě i nejtěžšího, který nás v přípravě prověří, kluky ze Slovácka.

V zápase jsme tahali za kratší konec, kdy nás soupeř předčil zejména v pohybu bez míče(nepřistupovali jsme včas k hráčům), rychlou kombinační hrou, zpracováním prvním dotykem do pohybu a přesným zakončením.

Co se týká našeho zakončení, minimálně 4x jsme byli tváří tvář Alexovi v bráně Slovácka, ale naše koncovka byla žálostná.

Ale i takový zápas nám určitě hodně dal a je dobře, že jsme jej odehráli. Bylo tam i mnoho hezkých okamžiků a situací oku lahodící.
I s takto těžkým soupeřem se v každém podobném zápase můžeme a určitě i budeme posouvat fotbalově dál. Každopádně máme jistotu, že musíme stále poctivě a hlavně s pokorou trénovat a trénovat.

Sestava: Viktor De gano, Matěj Svoboda, Pavel Horák, Matěj Rodek, Jindra Rolka, Marek Navrátil, Honza Jančina, Dan Koleník, Petr Ščuka, Pavel Chromčák, Petr Mikuš, Martin Zbranek, Ondra Změlík, Valda Durmon

Branka : Petr Mikuš


10
prosince
13:05
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

V POSLEDNÍM PŘÁTELSKÉM ZÁPASE NA FASTAVU ZLÍN JSME PŘEDVEDLI V KOMBINOVANÉ SESTAVĚ U15-U14 PARÁDNÍ VÝKON

FASTAV ZLÍN U14 - FC VSETIN U15,U14 4:3 (3:1)

BRANKY: Ondra Změlík 2, Marek Navrátil

V sobotu jsme odehráli na nové umělé trávě tréninkového centra na Zlínské Vršavě poslední letošní přátelské utkání proti domácím ligovým U14-tkám.

Jelikož jsme měli v našem kádru mnoho omluvenek z důvodů nemocí, zranění, rodinných akcí, pozval jsem 5 kluků ročníku 2004, aby si vyzkoušeli konfrontaci, proti svým vrstevníkům jednoho z nejlepších top týmu Moravy.

Ani jeden z těchto „ mlaďochů „ ani v nejmenším nezaostával v žádné činnosti a společně s ostřílenými borci utvořili jedem silný kompaktní celek.

Od první minutý jsme začali jako z partesu a hra byla na našich kopačkách. Krátké přesné přihrávky na jeden, max. dva doteky s úžasným pohybem nadělaly Fastavu nejednu starost. Po naší nejkrásnější akci zápasu padl také první gól. Od půlící čáry po pravé straně jsme se narážečkami na jeden dotek dostali až k rohovému praporku a centrem před branku našli Marka Navrátila, který z voleje „angličanem“ rozvlnil sít!
Po gólu však Zlín ožil a do poločasu převzal aktivitu, kdy měl také nespočet kombinačních akcí, kde v mnoha případech hasil až na brankové čáře výborný Viktor. Třem gólům do poločasu však nezabránil.

V druhé půlce jsme začali praktikovat hezkou hru, jako od úvodu utkání a vysoký standard jsme drželi až do samotného konce. V některých momentech to byla z naší strany opravdová fotbalová pastva pro oči, alespoň to tvrdili i přihlížející diváci :-).

Také se ukázal rychlonohý Ondra Změlík, který proměnil z pěti krásných vysunutí, kdy šel sám na brankáře dvě a korigoval konečný výsledek na rozdíl jediného gólu.
Pokud by se vyhlašoval Nejlepší hráč zápasu, byl by jim jistě Pavel Horák, který dnes naběhal stovky a stovky metrů dopředu i dozadu a byl u všech důležitých momentů zápasu.
Všichni ostatní zaslouží jistě také velké absolutorium!

Sestava: Viktor De gano, Matěj Svoboda, Jindra Rolka, Kryštof Adamec, Ondra Zbranek, Lukáš Kalina, Jirka Karlík, Pavel Horák, Pavel ChromčáK, Matěj Rodek, Marek Navrátil, Petr Mikuš, Ondra Změlík, Martin Zbranek17
listopadu
15:34
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

SLAVIA KROMĚŘÍŽ - FC VSETÍN 1:1(1:0)

Do Kroměříže jsme se dnes vydali v Okleštěné sestavě, pouze ve 12 lidech. O to víc si cením bojovnosti a odhodláni během celého zápasu .
První poločas hodnotím, jako jeden z nejlepších, které jsem vás doposud viděl odehrát.
Řekli jsme si, ze budeme hrát převážně po zemi, žádné odkopy, nákopy, že budeme hrát hodně kombinačně.Vše bylo splněno do puntíku. Výborné řešení při rozehrávkách od naši branky, výborně vykombinované akce a rychlý přechod do útočné fáze, kde jsme se prosazovali také individuálně jeden na jednoho. Jednu takovou akci z mnoha, dokázal přetavit ve vedoucí gól Pavel Chromčak , který si poradil přes dva hráče a nadvakrát překonal brankáře Slavie, který byl určitě nejlepším hráčem hostů a dokazoval to i v druhé půlce v poli.
Také nám dal vyrovnávací gól, bohužel jednoznačně z ofsidu.
To byla také dnešní jediná, ale největší kaňka celého zápasu. Domácí tým nezajistí žádného rozhodčího, ani nějakou plnoletou osobu. Pískali to domácí náhradníci. Konec zápasu se také raději o par minut ukončil dříve, neboť se začalo více přitvrzovat.

Celkově ale velká pochvala pro všechny naše hráče !!!Velmi povedené zápasové zakončení letošní půl - sezóny.

Sestava: Viktor De gano, Matěj Svoboda, Pavel Horák, Matěj Rodek, Lukáš Kalina, Marek Navrátil, Petr Mikuš, Pavel Chromčak, Mira Mika, Honza Jančina, Jindra Rolka, Dan Koleník

A zdravíme na dálku Toma Koňaříka, už se všichni těšíme, až se zapojíš znovu po zranění do tréninkového procesu.


06
listopadu
09:17
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

BEZ VSTŘELENÉ BRANKY, NEMŮŽEME MYSLET NA ÚSPĚCH

UNIČOV - FC VSETÍN 2:0 (1:0)

Prohra byla zasloužená z jednoho prostého hlediska, prakticky jsme si nevytvořili gólovou situaci. Naši ofenzivní hráči mají již delší dobu bídnou potenci střelby a to se této fotbalové dovednosti věnujeme na trénincích ve velké míře. Útočník, který nastoupil v 11 zápasech a dal pouze 3 góly a to ještě v jednom zápase najednou, asi nemá na tomto postě co pohledávat.
První poločas byl ve znamení neustálých odkopů. Viktor, nebo rozehrávající zadák ani neměl jinou možnost rozehrávky, protože se jim hráči nechtěli vůbec nabídnout, ukázat. Všechny dlouhé míče se okamžitě vracely před naše pokutové území. Nebyli jsme schopni pokrýt míč, rozehrát, chybělo více důrazu v osobních soubojích. Oproti soupeřům hrajeme pořád strašně měkce. Ze soubojů poté odcházíme poraženi a ještě většinou s nějakou bolístkou, nebo se soubojům záměrně vyhýbáme a raději je ani nepodstupujeme. Nejsme schopni stále rozeznat, kdy je potřeba hru zrychlit, nebo na druhou stranu zase přerušit. Gól jsme dostali také po nedůrazném bránění, kdy hráč domácích dostal do pokutového území přihrávku, kde si prakticky na místě pohrát se dvěma obránci a pohodlně umístil střelu k tyči.
Výsledek poločasu 1:0 nám dával však stále naději na zvrat. Druhou půli jsme začali mnohem lépe. Snažili jsme se hrát po zemi, kombinovat, míč jsme drželi více na našich kopačkách, bylo vidět několik pěkných akcí, bohužel vždy jen po šestnáctku hostů.
V 49. Minutě přišla ale opět individuální chyba a to hned dvou našich obránců, kdy nebyli schopni zvládnout, ubránit, nebo přerušit u postranní čáry jednoho hráče domácích, který se pohodlně dostal od střídaček až před našeho brankáře a navýšil vedení.
Poté jsme zase v mnoho situacích a rozehrávkách našich obránců, volili pomalé a zdánlivě bezpečnější řešení v podobě odkopů, namísto kratších přihrávek po zemi a přiblížili jsme se standardu z prvního poločasu. Celkově se hra vyrovnala, ale do konce zápasu jsme si už nedokázali vytvořit žádnou brankovou příležitost.

Sestava: Viktor De gano, Matěj Rodek, Matěj Svoboda, Pavel Horák, Lukáš Kalina (63. Kryštof Adamec), Honza Jančina, Marek Navrátil ( 48.Dan Koleník), Mira Mika ( 35. Jindra Rolka), Pavel Chromčák, Petr Mikuš, Petr Ščuka ( 52. Martin Zbranek)


22
října
13:24
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

DALEKOU CESTU DO ŠUMPERKU POJALI NĚKTEŘÍ OPRAVDU VÝLETOVĚ

ŠUMPERK - FC VSETÍN 3:2 (3:1)
Branky : Petr Mikuš, Honza Jančina

Celodenní zájezd do Šumperku pojali někteří jedinci asi jako školní výlet na Macochu a po velmi špatném, místy až trapném výkonu jsem byl nucen už těsně před poločasem a v poločase udělat trojí střídání.Po nástupu našich střídajících U14 se hra naprosto rapidně zlepšila, sahali jsme dokonce po bodu. To ještě po ranní omluvě nemocného Lukáše Kaliny a uvolnění Dana Kolenika, který odjel na zápas s mladším dorostem, musel celé naše utkání odehrát a to velmi zdárně Kryštof Adamec.

Velké pozitivum - po zranění se zapojil do týmu Pavel Chromčak a prakticky bez tréninku byl dnes oprávněně nejlepším hráčem našeho týmu!

Sestava : Viktor De gano, Matěj Rodek, Matěj Svoboda, Kryštof Adamec, Jindra Rolka ( 36. Jirka Pniok), Mira Mika (36. Jirka Karlík ), Pavel Horák , Pavel Chromčák, Honza Jancina, Petr Ščuka (27. Martin Zbranek), Petr Mikuš


16
října
09:15
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

BÍLOVEC NAD NAŠE SÍLY

FC VSETÍN – ŠSK BÍLOVEC 0:5 (0:3)

Proti Bílovci jsme nastoupili v dosti okleštěné sestavě. K dlouhodobě zraněnému Pavlovi Chromčákovi se přidali ještě Marek Navrátil a Tomáš Koňařík. Tomáš je v našich zadních řadách bohužel prakticky nenahraditelný, a když se k tomu přidalo i obutí našich některých hráčů na tak těžkém terénu, jaký byl v neděli na Tyršovce a kvalita hostujícího týmu, výsledek 0:5 jednoznačně odpovídá stávající realitě našeho kádru.
Díky klukům U14 - Martinovi, Kubovi, Kryštofovi a Jirkovi, jsme mohli tento zápas odehrát ještě jakž takž se ctí… protože, otevřeně si řekněme, že na Bílovec bychom asi neměli ani v plném složení a hlavně šlo opět vidět, že nám docházejí často s top týmy této soutěže fyzické síly. To ale zlepšíme pouze, když budeme docházet pravidelně na tréninkovou jednotku!
Hlavu vzhůru, příští týden nás čeká Šumperk, kterému máme co oplácet. Jistě to bude podle dosavadních výsledků hratelnější soupeř, než byl Bílovec, tak se dobře připravíme.
Pozitivní zpráva je, že by se měl do tréninkového procesu již tento týden vrátit Pavel Chromčák! Marek Navrátil to jistě také zkusí.
Sestava: De gano Viktor, Svoboda Matěj, Horák Pavel, Rolka Jindřich ( 55. Karlík Jiří), Kalina Lukáš, Rodek Matěj, Jančina Jan, Mika Miroslav (36. Vyškovský Jakub), Mikuš Petr, Zbranek Martin (36. Adamec Kryštof), Ščuka Petr ( 47.Koleník Daniel)


09
října
10:16
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

Z PŘEROVA VEZEME NAPROSTO ZASLOUŽENÝ BOD !

1.FC VIKTORIE PŘEROV – FC VSETÍN 2:2 ( 2:1)
Branky : Jan Jančina, Petr Mikuš

K jednomu z hlavních favoritů soutěže, který doposud jako jediný porazil Baník Ostrava, jsme přijeli se značným respektem.

Začátek zápasu tomu také nasvědčoval. Již ve 3. minutě musel skvělý Viktor likvidovat samostatný nájezd. V 15. minutě jsme si však pro soupeře v obraně připravili „den otevřených dveří „ a nechali si dát velmi laciný gól.
Od tohoto momentu z nás však spadla nervozita, začali jsme se prosazovat směrem dopředu a pomalu přebírat otěže zápasu. Stále více jsme se usazovali na polovině soupeře, dobře jsme kombinovali. Viktoriáni nás mnohdy museli brzdit nedovolenými zákroky. Po jednom takovém z 24. minuty, se Honza Jančina z velké vzdálenosti ( 25m) opřel do balónu, a ten zapadl pod břevno rovnou do sítě. Domácí golman nestačil prakticky ani reagovat!
Po brance na 1:1 se hra vyrovnala, měla však oboustranně velkou kvalitu.
Bohužel minutu před poločasem, jsme opět darovali domácím naprosto zbytečnou branku. Přes tři naše hráče, kteří si stále ještě neumí dobře vyhodnotit situaci, kdy je zapotřebí „zatáhnout za záchrannou brzdu“ se dostal rychlonohý útočník od postranní čáry rovnou před Viktora, kde už měl lehkou práci.

V poločasové přestávce proběhla v kabině hlasitá debata na různá témata. Jedno z nich bylo také, zda hrát dobře a jezdit domů bez bodů a relativně bez nálady, nebo zda hrát dobře a ještě k tomu vozit body ? Vyhrála jednoznačně druhá varianta! A šli jsme na to!!!

Druhý poločas naprosto kvalitní, vyšperkovaný mnoha krásnými momenty! Škoda, že gólový moment byl už jen jeden. Ve 47. Minutě po zahraném rohovém kopu se Petr Mikuš pověsil do vzduchu a dobře mířenou hlavičkou zaslouženě vyrovnal! Poté měl ještě jeden okamžik, kdy už jsme všichni zvedali ruce nad hlavu, ale domácí brankář zázračně konečky prstů vytěsnil krásnou střelu na roh.

Naopak náš brankář Viktor De gano hasil v druhém poločase také dvě vyložené šance a poradil si naprosto parádně!
Do druhého poločasu jsme prostřídali všechny naše náhradníky ročníku 2004, jim také patří velká pochvala. Jmenovitě Kryštof Adamec zahrál na obraně jako zkušený harcovník.
A za „ hráče utkání „ považuji Pavla Horáka! Po některých nevýrazných výkonech v minulých zápasech, byl tentokrát v obranné i útočné fázi perfektní, pravý tvůrce hry!
Pochvalu však zaslouží naprosto celý tým!
Remízový bod od tak kvalitního soupeře bereme jako naše malé vítězství!

Sestava: Viktor De gano, Tomáš Koňařík, Matěj Svoboda, Jindra Rolka (36. Kryštof Adamec), Matěj Rodek, Jan Jančina, Miroslav Mika ( 58. Jaroslav Orság, 62. Jiří Pniok), Pavel Horák, Petr Ščuka ( 36. Valdemar Durmon, 70. Daniel Koleník), Petr Mikuš


02
října
10:49
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

PROTI TŘINCI SE VZTYČENOU HLAVOU

FC VSETÍN – FK TŘINEC 1:2 (1:2)
Branka : Jindřich Rolka

S Třincem jsme odehráli po herní stránce velice dobrý první poločas. Bylo vidět mnoho hezkých kombinačních přechodů i individuálních akcí, zejména po stranách zakončeným centrem do šestnáctky. Jindrou Rolkou jsme se ujali po krásném obhození hostujícího brankáře vedení!
Poté však přišla opět laxnost při soupeřově rohu, kdy nejsme schopni v našem pokutovém území odehrát zdánlivě jednoduchý balón, který prochází přes několik našich hráčů a hostující forvard jednoduše prostřeluje naše „solné sloupy“. Po několika minutách už prohráváme. Nepokryli jsme střed hřiště, odkud přichází přihrávka na rychlonohého útočníka a ten tváří jinak dobře chytajícímu Viktorovi nezaváhá.

Nic nebalíme, dostáváme se několikrát docela lehce do šestnáctky hostů, kde je našim „hroťákům“ naservírováno dostatečné množství gólových přihrávek, jenže v koncovce jsme už několik zápasů docela jaloví, a ani proti Třinci nedokážeme proměnit ty nejvyloženější tutovky.

Druhá půle fotbalovostí na tu prví nenavázala. Postupem času jsme posunuli rozestavení, prostřídali jsme několik hráčů a hráli prakticky na 4 útočníky. Co nám to však bylo platné, když jsme na ně nedokázali dopravit balón ani po kombinaci, ani dlouhým pasem, nebo průnikovou přihrávkou.
V těchto momentech zápasu jsme už hráli vabank a soupeř se dostal po brejcích několikrát do vyložené šance. Skvělý Viktor však nedovolil, aby došlo k navýšení skóre a tak výsledek 1:2 pro Třinec vydržel až do konce.

Je za námi 1/3 zápasů v této kvalitní soutěži a my, jakožto nováček nemůžeme být zase až tak nespokojeni. Přesvědčili jsme se, že se dá hrát doposud opravdu s každým. A to, že ztrácíme body v mnoha případech nejtěsnějším brankovým rozdílem, není vůbec žádná tragédie, ba právě naopak.

Určitě nejdůležitějším faktem je, že není jediného zápasu, kde by se dalo takříkajíc odpočinou. Vždy musíme vynaložit největší úsilí, snahu, bojovnost a techniku. A to je dobře!!! Tohle nás určitě fotbalově stále více a více posouvá! Tohle je to, proč jsme chtěli hrát tyto soutěže, proč jsme nezůstali v krajském přeboru, kde bychom se v mnoha zápasech hraných „na půl plynu“ sice radovali z výrazného vítězství, ale po výkonnostní stránce bychom prakticky nic nenabírali, neposouvali bychom se fotbalově vůbec nikam dopředu.
Jste pořád ve věku, kdy se fotbalovým dovednostem stále ještě učíte, a proto výsledky nejsou momentálně stále ještě ten nejdůležitější faktor! Samozřejmě, že do každého zápasu jdete s tím, že chcete vyhrát a po prohraném zápase, kde si hrábnete až na samotné dno sil vás to hodně mrzí. To je také velice dobře, že vám to není lhostejné! Vyhrát však může vždy jen jeden.
Pokud však budete stále poctivě trénovat, bude vás to hlavně bavit, budete se chtít stále zdokonalovat, výsledky se jistě dostaví... dříve, nebo později, ale dostaví!
Vzdyť již teď je na většině z vás, zjevně vidět velký výkonnostní posun!

Sestava : Viktor De gano, Jan Jančina, Tomáš Koňařík, Matěj Svoboda, Lukáš Kalina ( 50.Kryštof Adamec), Matěj Rodek (66.Martin Zbranek), Marek Navrátil (61. Jiří Karlík), Pavel Horák, Jindřich Rolka ( 43.Valdemar Durmon), Petr Mikuš, Petr Ščuka (46. Ondřej Změlík)


23
záři
16:41
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

V OSTRAVĚ JSME NA BODY NEDOSÁHLI , ALE I TAK PŘEVLÁDÁ VELKÁ SPOKOJENOST

Dnes jsme narazili na vedoucí tým soutěže a směle si dovolím tvrdit , že Baníkovci jsou první po právu. My však zapomněli na předešlý nepovedený zápas ve Valmezu a nenechali se vůbec zahanbit. První poločas byl přinejmenším naprosto vyrovnáný, v prvních 15 minutách jsme byli dokonce i lepším týmem. Druhá půle také snesla přísně měřítko, až na desetiminutovku, kde jsme 2x zbytečně inkasovali. Poté jsem vyslal na hrot útoku Toma Koňaříka, který zanedlouho po krásném centru od Ondry Změlíka snižuje nádherným volejem na rozdíl jediného gólů. Bohužel soupeř kontruje před koncem zápasu ještě jednou a upravuje konečný výsledek na 3:1.

Dneska však musím převážně jen a jen chválit. Naši kluci ze sebe vydali naprosto všechno a pokud takhle budeme pokračovat i v dalších zápasech, budeme se určitě posouvat i výsledkově.

Baník Ostrava - FC Vsetín 3:1(0:0)
Branka : Konařík Tomáš

Sestava: Viktor De gano, Matěj Rodek (65.Valda Durmon), Tomáš Koňařík, Matěj Svoboda, Jindra Rolka (36.Jirka Karlík, 56.Jirka Pniok), Honza Jančina, Marek Navrátil, Pavel Horák, Mira Mika (46. Kryštof Adamec), Petr Mikuš, Petr Ščuka (50. Ondřej Změlík)


20
záři
16:33
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

ODVETA VE VALMEZU BYLA KRUTÁ, PROPADLI JSME VE VŠEM

Valasske Meziříčí - FC Vsetin 6:1 (2:1)
Gól : Fojtů Tomáš

Dnes přijel do Valu naprosto odevzdány tým. Propadli jsme naprosto ve všech činnostech a poločasový stav 2:1 byl ještě velice milostivý. Po poločase jsme navázali na matné výkony a konečný výsledek naprosto vystihuje naši dnešní hru.


18
záři
14:46
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

ZMĚNY NA TENTO TÝDEN

Z důvodu počasí předešlých dnů, jsme byli nuceni upravit tréninkový plán na tento týden.

PONDĚLÍ - VOLNO
ÚTERÝ - TRÉNINK UMĚLKA 16:00
STŘEDA - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ Val.Meziříčí, sraz 13:20 na Tyršovce, odjezd 13:30
ČTVRTEK - TRÉNINK UMĚLKA
PÁTEK - VOLNO
SOBOTA - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ Baník Ostrava, sraz 7:05 na Tyršovce, odjezd 7:15


18
záři
09:33
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

HATTRICK PETRA ŠČUKY ROZHODL, ŽE BODY ZŮSTANOU PO PRÁVU NA VSETÍNĚ

FC VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 3:2 ( 2:2)
branky: Petr Ščuka 3

Derby se sousedním Valašským Meziříčím jsme začali opět naprosto katastrofálně, a již v 50 vteřině, po našem nedorozumění v obraně, inkasujeme naprosto lacinou branku.
V dalších minutách se ale začínáme stále více prosazovat na míči a vytvoříme si několik gólových šancí, zejména po krásných průnikových přihrávkách, kdy se naši hráči ocitají sami před brankářem hostů. Bohužel ani Pavel Chromčák 2x, ani Pavel Horák nedokážou umístit míč do branky, v jednom případě dokonce do prázdné!
Vše bere naštěstí na svá bedra Petr Ščuka a s naprostou chladnokrevností, dvěma zásahy otáčí výsledek.
Bohužel, těsně před poločasem po zbytečných chybkách u postranní čára a rychlým přečíslením 4 na 2 dostáváme „Valmezáky“ opět do hry, je vyrovnáno.

Druhá půlka začala našim tlakem a hosté se musí často bránit pouze pomocí hrubých zákroků, které jsou trestány v krátkém sledu žlutými kartami.
Bohužel, jeden z těchto hrubých a velmi nebezpečných zákroků odnáší zlomeninou klíční kosti náš Pavel Chromčák, který si už letos pravděpodobně do míče nekopne. Přejeme mu všichni brzké uzdravení!
Roli mstitele v pravém slova smyslu si vzal na sebe opět Petr „NEYMAR“ Ščuka, a tím nejlepším způsobem „ pomstil" kamaráda a posílá náš tým do vedení! HATTRICK je na světě!!! Poté se Petr dostává ještě jednou k pěknému zakončení, kdy střela těsně minula tyčku.
Tímto výsledkem také zápas končí.
Za dnešní bojovný výkon v těžkých podmínkách zaslouží pochvalu opět celý tým, za střelecké schopnosti ještě větší pochvalu PETR ŠČUKA!

Velký podíl na dosavadním úspěchu má jistě také Viktor De gano v brance. Po jeho příchodu do týmu, jsme ještě neokusili hořkost porážky a jeho jisté vystupování v naší bráně přináší velký pocit klidu všem hráčům, kteří jsou na hřišti před ním.

Sestava: Viktor De gano, Tomáš Koňařík, Matěj Svoboda, Lukáš Kalina (57.Miroslav Mika), Matěj Rodek (Daniel Koleník),Pavel Chromčák (47. Jindřich Rolka), Pavel Horák, Marek Navrátil ( 36. Tomáš Fojtů), Jan Jančina, Petr Mikuš, Petr Ščuka


09
záři
15:35
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

A JE TO TAM, Z HRANIC VEZEME TŘI BODY!!!

FC Vsetín - žáci
Náš dnešní fotbalový příběh by asi nikdo lépe nevymyslel, než tomu bylo osudem dáno. Někdy se však musí jít i osudu naproti, aby se začaly dít velké věci. Začalo to již v kabině přípravou před utkáním, když jsme si řekli velmi důležité body, které budeme plnit od první minuty zápasu. Vyhráli jsme los a rozehráváme na našeho zadáka, který okamžitě chybuje a po 15 vteřinách již lovíme míč z naši sítě . Veškeré taktické plány na utkání berou za své. Uklidňuji hochy že se nic neděje, aby začali hrát svoji hru. Jsme z toho však znatelně rozložení a děláme zejména v obranné fázi mnoho chyb. Naštěstí je soupeř dneska nevyužívá. Postupem času se začínáme prosazovat směrem dopředu a přichází krásná akce zatažení po pravé straně a najednou se míč ocitá před úplně samotným Pavlem Chromčákem, kterému stačí nastavit pouze nohu, avšak razancí posílá míč vedle úplně prázdné Branky. Za chvíli však vše napraví, a krásným centrem z levé strany na zadní tyčku nachází Honzu Jančinu, který se závěsí do vzduchu jako Spiderman a nádhernou hlavičkou vyrovnává na 1:1!!! V těchto fázích zápasu jsme ve středu pole daleko lepším mužstvem.
Co se to však děje, přichází ke mě Pavel Horák a hlásí, že nemůže dál naplno pokračovat v utkání z důvodu velkého puchýře z nových kopaček. Po chvilce přichází Petr Ščuka a hlásí úplně ten stejný problém. Chlapi, vy hrajete fotbal teprve týden, že nevíte jak se zachází s novými kopačkami? A do toho ještě zase ležerně přistupujeme k obranné fázi a nepokryjeme hostujícího útočníka, který s lehkostí umisťuje míč k levé tyčce naší Branky a navyšuje stav na 2:1 pro domácí. Po druhém vstřeleném gólu Hranice ožily a na naši branku se řítí několik dobře sehraných akcí soupeře.Naštestí rozhodčí ukončuje první poločas, jdeme do kabin.
Oba "puchýřníci"chtějí jít střídat , já však ale potřebuji oživit obranu a přistupují ke trojitému střídání a nechávám ještě ve hře Pavla Horáka. Druhá půle začala.

Běží druhá minuta druhého poločasu a Pavel se dokulhá k lavičce a hlás, že to opravdu nejde. Posílám do hry 4. náhradníka.
No a ejhle, světe div se, začínáme přebírat veškerou iniciativu na hrací ploše. Soupeř nás často zastavuje nedovoleným bráněním a po jednom z mnoha faulu rozehrává Honza Jančina trestný kop s 35 m od brány. Místo centru však vyslal Pumelenici, která končí v šibenici hranického brankář, je opět srovnáno! Nadále se tlačíme do pokutového území hostů a po jednom z mnoha rohových kopů se ve skrumáži dobře orientuje opět Honza Jančina a obrací misky vah na naší stranu. Propuká velká radost a slaví se hattrick Honzíka!!! Již v tuto chvíli začínám pomalu věřit, že se dočkáme konečně zaslouženého vítězství. Do hry pouštím dalšího a už posledního náhradníka Ondru Změlíka, který má rozpohybovat partie hranických zadáků. Společně s Martinem doráží na obránce až jeden udělá chybu a přilehne si vpokutovém území balon tak nešťastně rukou, že arbitr musí nařídit pokutový kop. Ten s přehledem proměňuje Petr Mikuš a radost se ještě násobí. Do konce utkání už nedovolíme Hraničářům vůbec nic a po posledním hvizdu můžeme začít slavit premiérové vítězství v této nové těžké soutěži. V šatně propukají obrovské vítězné chorály, které vede náš nejzkušenější "zpěvák" Petr Mikuš. Za dnešní skvělou druhou polovinu zaslouží celý tým velkou pochvalu. Chtěl bych vyzvednout Matěje Svobodu , který ač po několika absencich z důvodu dovolené, vnesl svým příchodem do zápasu klid a rozvahu a nakazil tak zdravě všechny svoje spoluhráče, kamarády !!! Samozřejmě chci také vyzvednout střeleckou potenci Honzy Jančiny!!!
Chlapci, díky za dnešní obrat a dokonalý zážitek.

SK HRANICE - FC VSETÍN 2:4 (2:1)
Branky : Honza Jančina 3, Petr Mikuš

Sestava : Viktor De gano, Matěj Rodek, Tomáš Koňařík, Mira Mika ( 36. Matěj Svoboda), Jindra Rolka ( 36.Lukáš Kalina), Jan Jančina, Pavel Chromčák, Marek Navrátil, Pavel Horák ( 40. Martin Zbranek), Petr Mikuš, Petr Ščuka ( 36. Dan Kolenik, 55. Ondra Změlík)


04
záři
08:28
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

PROTI UNIČOVU MÁME DALŠÍ BOD

V dalším utkání jsme přivítali na Tyršovce hráče Uničova.
V prvním poločase byla hra celkem vyrovnaná, postupem času jsme začali především po levé straně pronikat k hostující bráně, ale finální přihrávka byla dnes žalostná. Buď byla zblokována prvním obráncem, nebo vůbec nenašla adresáta.
To už se na to nemohl dívat Pavel Chromčák a vzal to na sebe. Po dobré kolmici utekl po levé straně a prostřelil golmana. 1:0
Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním navýšit výsledek, ale po několika povedených akcích, které však neskončily gólem, se opakovala naprosto stejná situace, jako v předešlém zápase proti Hranicím.
Uničovský brankář po jednom z mnoha výkopů našel skulinku mezi naší obrannou dvojicí a rychlonohý útočník hostu opět běžel až z půlky sám na jinak výborného Viktora a nezaváhal. 1:1
Po vyrovnání jsme chtěli opět strhnou vítězství na svoji stranu a hra se rapidně zlepšila. Přišlo i několik dobrých brankových příležitostí po dobrých kombinacích. Brankář hostů měl však dnes svůj den.
Konečná remíza není žádnou ostudou, máme druhý bodík v nové soutěže a jdeme směla dál.

Příští týden zajíždíme do Hranic na Moravě, kde se určitě budeme chtít předvést v tom nejlepším světle.

FC VSETÍN - UNIČOV 1:1 (1:0)
branka : Chromčák Pavel

Sestava: Viktor de Gano, Matěj Rodek, Tomáš Koňařík, Jan Jančina, Mirek Mika(Jindra Rolka), Navrátil Marek, Horák Pavel, Pavel Chromčák, Tomáš Fojtů, Martin Zbranek ( Petr Ščuka), Petr Mikuš31
srpna
07:41
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

PREMIÉROVÝ BOD PROTI SIGMĚ HRANICE V NOVÉ SOUTĚŽI MSŽD

Zápas proti Hranicím jsme začali ve vlažném tempu, jako bychom čekali, s čím na nás soupeř vyrukuje. Od 10. minuty jsme však začali držet míč čím dál častěji na svých kopačkách a bylo vidět několik pěkných akcí.
V 15. minutě se prosazujeme i střelecky! Po nádherné průnikové přihrávce, kterou vyslal Honza Jančina, si zběhl do volného prostoru Petr Mikuš a „face to face“ brankáři hostů bezpečně trefuje zařízení!
Od tohoto okamžiku jsme měli do konce poločasu ještě několik slibných šancí na navýšení výsledku, ale ani Martin Zbranek, ani Petr Mikuš nedokázali v slibné pozici skórovat.
Naše obrana se také několikrát musela činit. Když už však za svá záda propustila Hranické Snajpry, máme v bráně zbrusu novou posilu z Valašských Klobouk – Viktora De gana, který je naprosto bezchybný a drží náš tým stále ve vedení.
V druhé půli se opět hra vyrovnává a Hranice se stále častěji tlačí do našeho vápna.
Postupem času začínáme kupit stále více chyb a po jedné takové jde v 53.minutě soupeřův útočník z půlícího kruhu sám na bránu a srovnává na 1:1.
Za chvilku se situace opakuje, Viktor ale doslova čaruje!
V celém druhém poločase, je hra našich útočníků naprosto bezzubá. Po několika pěkných centrech a rozích, se vůbec nedokážeme v pokutovém území porvat o míč, natož tak zakončit. Když už se dostaneme sporadicky na dostřel, střela nemá žádnou razanci a určitě by si s ní poradila i moje 83.letá babička, a to by ještě při tom mohla číst knihu.
Konečná remíze je naprosto spravedlivá, my mohli rozhodnout v první půlce, Hraničtí zase měli několik tutovek v té druhé.

Do dalších zápasu jdeme však se vztyčenou hlavou, poučíme se z chyb a již v neděli hostíme opět na domácí půdě Uničov.

FC VSETÍN - SIGMA HRANICE 1:1 (1:0)
Branka: 15.min Petr Mikuš
Sestava: Viktor De gano, Matěj Rodek, Tomáš Koňařík, Pavel Horák, Jindřich Rolka( 36.Marek Navrátil), Lukáš Kalina (70. Kryštof Adamec), Jan Jančina, Pavel Chromčák, Petr Mikuš, Martin Zbranek ( 45. Miroslav Mika), Petr Ščuka ( 58. Daniel Koleník)20
srpna
14:50
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

O PRVNÍ PROHŘE V NOVÉ SOUTĚŽI ROZHODLO VÍCE ASPEKTŮ

FC VSETÍN - FK ŠUMPERK 2:8 ( 1:5)
Branky: Petr Mikuš 2

Do prvního ostrého zápasu v sezóně jsme vyběhli v dosti kombinované sestavě, kdy jsme z různých příčin zejména nejvíce postrádali osu týmu - KOŇAŘÍKA, HORÁKA a ŠČUKU.
Když se k tomuto faktu přidala ještě skutečnost několika individuálních chyb v obranné fázi a střelecká nemohoucnost v zakončení, výsledek je naprosto zasloužený.
Hosté nás rozhodně celkově přehrávali ve všech dovednostech a to ještě Tomáš v brance vychytal několik gólových momentů, jinak by bylo skóre dvouciferné.

I tak bych chtěl vyzvednout Honzu Jančinu a Petra Mikuše, kteří svým výkonem rozhodně nezklamali.

Tento týden zapracujeme na posílení našeho kádru a hlavně dobře potrénujeme.
Jak se mohli dnes někteří přesvědčit, bez pravidelného tréninku to určitě nepůjde !

Sestava: Dřevojánek T.
Svoboda M. ( 36.Adamec K.), Rolka J., Jančina J., Kalina L., Navrátil M., Rodek M., Chromčák P., Mikuš P., Mika M.( 36.Durmon V.), Zbranek M. (57. Orság J.)05
srpna
14:15
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

DOKONALÝ OBRAT PROTI SIGMĚ HRANICE ZAŘÍDIL PETR "NEYMAR" ŠČUKA

FC VSETÍN - SIGMA HRANICE 5:4 (0:3)

K dalšímu přípravnému utkání jsme si pozvali kluky U15 z Hranic na Moravě. Hned po příjezdu mi trenér hostů férově oznámil, ze si přivezli sebou dva dorostence a já mu na oplátku férově oznámil , že se mi opět někteří hrači omluvili ( a někteří ani neomluvili ) několik hodin před zápasem a museli jsme si půjčit hráče od U14 :-)

Dnešní dva poločasy byly jako den a noc. V první půli jsme se nemohli nastartovat. Neřekl bych , že jsme byli o moc horším týmem , ale nedali jsme tři vyložené tutovky a soupeř trestal každou naši chybu . Poločasové skóre se zastavilo na číslicích 0:3 pro hosty.

Po důrazné domluvě vyběhlo na hřiště do druhé půle úplně jiné mužstvo . Najednou nám šly přihrávky, kombinace, soupeře jsme prakticky uzamkli na jeho polovině, hráli jsme vysoký presing. A poté přišla 20- ceti minutovka pro našeho dnešního kanonýra Petra "Neymara" Ščuku. Během této krátké doby dokázal Nasázet 4 góly! Dva dal po centrech, kdy si pěkně zpracoval míč a druhým dotykem rozvlnil síť. Další pak přidal po dalekonosné střele a poslední po obstřelu brankáře. Byl to obrat z říše snů. V tuto dobu cele mužstvo šlapalo, jako dobře namazaný stroj !
Stačila však malá nepozornost a opět bylo vyrovnáno. Nechtěli jsme se však smířit s tímto remízovým stavem a po nádherné průnikové přihrávce, Martin Zbranek konečně přetavil svoji 4 -tou vyloženou šanci ve vítězný gól.

Za druhou půli si zaslouží celé mužstvo velkou pochvalu !!!

Sestava: Dřevojánek Tomáš , Koňařík Tomáš, Rolka Jindra, Karlík Jiří, Adamec Kryštof, Jančina Jan, Chromčák Pavel, Rodek Matěj, Horák Pavel, Ščuka Petr , Mikuš Petr, Zbranek Martin,


04
srpna
08:14
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

Příprava proti Hlučínu byla účelná

Včera jsme odehráli další kvalitní přípravné utkání , soupeřem byl FC Hlučín U15, který hraje top ligu žáků. Hrálo se 3x 25 minut.
K zápasu jsem musel pozvat i kluky z U14 od Romana Dobese, protože nám chybělo 6 hráčů - dovolená, nemoc. Mlaďoši se jistě neztratili a načerpali mnoho cenných zkušenosti.Všechna čest Pavlovi Chromčákovi, který dojel prakticky s teplotou a po prvních 25 minutách musel střídat.
Prvních 25 minut jsme byl docela spokojen. Drželi jsme s Hlučínem vyrovnanou partii. Dostali jsme sice 2 góly, které však byly po individuálních chybách jednotlivců .
Druhou třetinu jsme začali jako tu první. Postupem času se začala projevovat vyzrálost hostů, kde převládala hlavně síla v osobních soubojích a rychlost.
Třetí třetinu jsme už byli prakticky jenom diváci. Určitě se projevil fakt, že jsme měli pouze 1 střídajícího hráče oproti 6 protivníka .
Citelně nám tentokrát chyběl Tomáš Koňařík na postu stopéra, kde jsme celý zápas improvizovali.

Celkově jsem s touto přípravou spokojen, všichni naši hráči odevzdali výkon v rámci svých možností.

Výsledek - třetiny 0:2, 0:4, 0:6

Již zítra se utkáme v Janové se Sigmou Hranice, konečně se soupeřem naši kategorie, s kterým se budeme potkávat v mistrovské soutěži .

Počet přístupů
od prosince 2012

714407

Počítadlo