otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Pátek 14. prosince 2018      Svátek slaví Lýdie     

NAŠI BENJAMÍNCI

CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 22.11 2018
Víkendové utkání na UP (vč. Fastav Cup)

Vloženo: 13.10 2018
Plán PLOCH - 49.týden (10. - 16.12.)

Vloženo: 02.08 2017
PLÁN PU UTKÁNÍ FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

2018
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


11
listopadu
14:11
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

ROZHODL PŘÍSTUP ÚTOČNÍKŮ

HOSTÉ MĚLI NA HROTU DVA RVÁČE, KTEŘÍ BYLI OCHOTNI PŘIJMOUT MNOHO RAN. NAŠI DVA ÚTOČNÍCI DNES NEBYLI OCHOTNI SOUBOJ ANI PŘEDSTÍRAT !!! TENTO ASPEKT ROZHODL CELÉ UTKÁNÍ, TAKŽE VALMEZ ZASLOUŽENĚ ZVÍTĚZIL.

FC VSETÍN - TJ V.MEZIŘÍČÍ 1-4 ( 1-2 )

GOLY : 15. ORSÁG a za hosty : 6. VESELÝ, 10. JUŘÍK, 40. VAIGL, 55. SUŠEŇ.

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK, KARLÍK ( 58. PNIOK ), ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, TRNKA ( 62. SLOVÁČEK ), ORSÁG, DURMON, VALCHÁŘ ( 58. ADAMEC V ), ZMĚLÍK, ZBRANEK M ( 60. DIMAIO).


04
listopadu
12:34
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

VENDETA BYLA SLADKÁ !

4.9. NÁS VIKTORIÁNI PŘESVĚDČIVĚ PŘEHRÁLI. DNEŠNÍ ODVETA TEDY SLIBOVALA NÁROČNÉ UTKÁNÍ. PŘEDPOKLADY SE VŠAK NENAPLNILY. VALAŠI BYLI DOMINANTNÍ PO CELÉ UTKÁNÍ NA VŠECH POSTECH. DOMÁCÍ SI VYTVOŘILI V KAŽDÉM POLOČASE POUZE JEDNU ŠANCI. MY JSME MOHLI SKÓROVAT MNOHOKRÁT. PRO VÝVOJ UTKÁNÍ BYL ROZHODUJÍCÍ STŘED HŘIŠTĚ, KDE JSME MĚLI ČTYŘI OPORY : VALDU, JARDU, KUBU, ONDRU, KTEŘÍ VYHRÁVALI TÉMĚŘ VŠECHNY OSTRÉ SOUBOJE! JEJICH PŘÍSTUP POZVEDL ODVAHU A CHUŤ I VŠEM OSTATNÍM, A NA HŘIŠTI JSME NEMĚLI SEBEMENŠÍ SLABŠÍ ČLÁNEK.
DNES BYLA RADOST SE KOUKAT NA VAŠI HRU PÁNOVÉ! HÝŘILI JSTE AKTIVITOU, NÁPADEM I KVALITOU !!!

VIKTORKA PŘEROV - FC VSETÍN 0-6 ( 0-3 )

GOLY : 27. DURMON, 34.VALCHÁŘ, 35. ZMĚLÍK, 55. ZBRANEK M, 63. TRNKA, 65. ZMĚLÍK.

SESTAVA: FREUND ( 48. DŘEVOJÁNEK), KARLÍK ( 58. DOBEŠ), ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, ADAMEC V ( 36.TRNKA), ORSÁG, DURMON, VALCHÁŘ, ZBRANEK M, ZMĚLÍK.


28
října
14:06
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

HUBENÁ, ALE ZASLOUŽENÁ VÝHRA

SOUPEŘ BYL MENŠÍHO VZRŮSTU A PREZENTOVAL SE DOVEDNOSTNÍM FOTBALEM. NA MALÉM PROSTORU TO BYLA VODA NA NÁŠ MLÝN, ALE I PŘES ZNAČNOU HERNÍ PŘEVAHU SE NAŠIM KLUKŮM NEDAŘILO STŘELECKÝ SE PROSADIT. NĚKDY BYLA NA VINĚ NAŠE NEŠIKOVNOST, JINDY VÝBORNÝ GOLMAN V BRANCE HOSTŮ.
POTĚŠENÍ Z BRANKY SE TEDY DOSTAVILO JEN JEDNOU, KDYŽ VÍŤA VYBOJOVAL MÍČ A SKVĚLE NAŠEL ONDRU, KTERÝ NECHYTATELNĚ ROZHODL UTKÁNÍ.

FC VSETÍN - TJ ŠUMPERK 1-0 ( 1-0 )
GOL : 24. min. ZMĚLÍK

SESTAVA : FREUND, KARLÍK, ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, ADAMEC V, ORSÁG, DURMON, TRNKA ( 53. VALCHÁŘ ), ZBRANEK M ( 59. DOBEŠ ), ZMĚLÍK.


20
října
12:27
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

NAPÍNAVÉ UTKÁNÍ !

ÚVOD PATŘIL DOMÁCÍM. NÁM SE NEDAŘILO DOSTAT DO ZÁPASU A TUDÍŽ, SE VŠE PODSTATNÉ ODEHRÁVALO NA NAŠÍ PŮLCE. PO STŘÍDÁNÍ SE HRA VÝRAZNĚ ZVEDLA A ZAČALI SE RODIT ŠANCE. PRVNÍ DVĚ JEŠTĚ SPALUJEME, ALE KDYŽ JIRKA KARLÍK VYMOTAL DVA BEKY, TAK JEHO KRÁSNÝ CENTR MARTIN HLAVOU BRAVURNĚ UKLIDIL.
DO DRUHÉ PŮLE SI NESEME OPĚT AKTIVITU, ALE JSOU TO DOMÁCÍ, KTEŘÍ SE PO BREJKU DOSTALI OPĚT DO VEDENÍ. NAŠE TOUHA ZVRÁTIT NEPŘÍZEŇ OSUDU ROSTE. Z VELKÉHO TLAKU SE PROSAZUJE OPĚT MARTIN, CHYTRÝM A OBTÍŽNÝM LOBEM ! VEDENÍ PRO VSETÍNSKÉ BARVY PŘEKLOPIL DALEKONOSNOU DĚLOVKOU KRYŠTOF ! SOUPEŘ SE SNAŽIL O VYROVNÁNÍ, ALE NAŠE OBRANA SE DRŽELA STATEČNĚ! V SAMÉM ZÁVĚRU VYBOJOVAL MÍČ NEÚNAVNÝ JARDA A VYSLAL ZMĚLDU NA SOUBOJ S BRANKÁŘEM - POVEDENÝ OBSTŘEL, UZAVŘEL SKÓRE.

FC TŘINEC - FC VSETÍN 2-4 (1-1)
GOLY : 27. a 53., ZBRANEK M, 66.ADAMEC K. , 70. ZMĚLÍK. Za domácí 17. SIKORA, 37. LABAJ.

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK, KARLÍK, ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, ADAMEC V ( 45. TRNKA ), DURMON, ORSÁG, VALCHÁŘ ( 21. ZBRANEK M), PNIOK, ZMĚLÍK.


13
října
14:40
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

SICE ŠESTKA, ALE SNAHA BYLA

SOUPEŘ BYL POSÍLEN O ČTYŘI KLUKY Z ÁČKA, COŽ BYLO V KLÍČOVÝCH OKAMŽICÍCH VŽDY CÍTIT. VŠAK NÁM TAKÉ DALI ČTYŘI ZE ŠESTI GOLŮ...
JIŽ V 6.MIN OTEVŘELI BANÍKOVŠTÍ SKORE, KDYŽ OBA NAŠI STŘEDNÍ OBRÁNCI OPUSTILI PROSTOR, NÁŠ GOLMAN HRU SOUPEŘE NEPŘEČETL A PŘÍHRA BRANKÁŘE DOMÁCÍCH VYSLALA NA ZTEČ STRNADA. NAŠI HOŠI SE ZDRAVĚ NAŠTVALI, POVZBUDILI A PO DVOU PŘÍHRÁCH ZMĚLDY SE HEZKY PROSADIL ONDRA ZBRANEK. BOHUŽEL ZA CHVILKU SE PO NEDŮRAZNÉM BRÁNĚNÍ DVAKRÁT TREFILI HOŠI V MODRÉM.
VE DRUHÉ PŮLI JSME SMĚREM VPŘED MĚLI ČTYŘI ŠANCE, ALE NÁŠ TLAK JIŽ NEBYL TRVALEJŠÍHO CHARAKTERU. HRÁČI FCB SE DOKÁZALI PROSADIT OPĚT 3x , JEDNOU JAKO PŘI PRVNÍ BRANCE, PODRUHÉ PO KRÁSNÉ, TĚŽKO BRÁNITELNÉ AKCI A POSLEDNÍ ZÁSAH BYL Z ROHU, KDY ZASPAL FRODO. POSLEDNÍ NAŠE TREFA PŘIŠLA V 57. MIN Z KOPAČKY NAŠEHO NEJLEPŠÍHO HRÁČE NA HŘIŠTI - PO SAMOSTATNÉ AKCI.
I PŘES PROHRU HODNOTÍM UTKÁNÍ JAKO PŘÍNOSNÉ, A MYSLÍ SI, ŽE POKUD BY JIRKA PNIOK NEMUSEL ODJET DO TATER... , ZMĚLDA SE NEZRANIL... , MOHLI JSME DOSÁHNOUT I NA BODY.

BANÍK "B" - FC VSETÍN 6-3 (3-2)

GOLY : 12, 26, 57. ZBRANEK ONDRA. Za domácí : 6. STRNAD, 27. ČECH, 42. MARENČÁK, 33.,51.,59., OBUCH.

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK ( 36. FREUND ), KARLÍK, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, VALCHÁŘ, ADAMEC V, ORSÁG, ZBRANEK O, DURMON, PNIOK ( 36. DOBEŠ ), ZMĚLÍK ( 48. TRNKA ).


07
října
13:23
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

HERNÍ PŘEVAHU SE NEPOVEDLO GOLOVĚ OKOŘENIT

PRVNÍ UTKÁNÍ PODZIMU, KDY JSME KONCENTROVANÍ JIŽ OD SAMÉHO ÚVODU. 14.MIN HRAJEME OPRAVDU VELMI DOBŘE A SOUPEŘ STAČÍ JEN ODKOPÁVAT. 15.MIN PŘINESLA NEDŮRAZ VE STŘEDU OBRANY A JEDINÁ PŘÍLEŽITOST HOSTŮ V PRVNÍ PŮLI ZNAMENÁ JEJICH VEDENÍ 0-1. ŠEST MINUT MÁME HLAVY DOLŮ JAKO V PŘÍPRAVCE... POTÉ JSME OPĚT AKTIVNÍ, ALE DO ŠANCÍ SE DOSTÁVÁME MÁLO. AŽ 32.MIN PŘINESLA VELMI HEZKOU BRANKU PO SPOLUPRÁCI VALCHÁŘ - DURMON - ZBRANEK ONDRA.
DRUHÁ PŮLE JE PODOBNÁ TÉ PRVNÍ...POUZE SOUPEŘ PROMĚŇUJE I SVOU DRUHOU PŘÍLEŽITOST A MY ZAHAZUJEME VŠE.
DRŽENÍ MÍČE 80 : 20 %, HOSTÉ V ŠANCÍCH 100% ÚSPĚŠNOST, MY Z TLAKU A PŘEVAHY NEDOKÁŽEME VYTĚŽIT TÉMĚŘ NIC. BUĎ VYMÝŠLÍME SLOŽITÁ ŘEŠENÍ A TA JEDNODUCHÁ VŮBEC NEVIDÍME, NEBO KVALITA PROVEDENÍ ZNAČNĚ POKULHÁVÁ.
V SOBOTU JEDEME NA BANÍK, KDE BUDOU ROLE JISTĚ OPAČNÉ.

FC VSETÍN - ŠSK BÍLOVEC 1-2 ( 1-1 )

GOLY : ZBRANEK O a za hosty 2x ŽIGA.

SESTAVA : FREUND, KARLÍK, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, VALCHÁŘ, TRNKA ( 36.ZMĚLÍK ), ORSÁG, ZBRANEK O, ADAMEC V ( 58. DOBEŠ ), ZBRANEK M, DURMON.


28
záři
12:09
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

SOUPEŘ BYL PROSTĚ LEPŠÍ

DOMÁCÍ TÝM BYL PO CELÉ UTKÁNÍ DŮRAZNĚJŠÍ, Z ČEHOŽ PRAMENILA JEHO HERNÍ PŘEVAHA. HLUČÍNU SE SICE NEPOVEDLO PŘIPRAVIT SI ŽÁDNOU 100% ŠANCI, ALE JEJICH TLAK DONUTIL NAŠE HRÁČE V ČASOVÉ TÍSNI K LACINÝM CHYBÁM. DVAKRÁT JIM NAMAŽEME IDEÁLNÍ MÍČ NA "DVACKU", A JEJICH STŘELCI SI TĚCHTO PŘÍLEŽITOSTÍ VÁŽILI. V OBOU POLOČASECH DOMÁCÍ PO FAULECH KOPALI OPRÁVNĚNĚ PENALTU A DRUHÝ POKUS JIŽ SÍŤ ROZVLNIL.
MY JSME SE ZA CELÉ UTKÁNÍ DOKÁZALI DO ŠANCE DOSTAT JEN JEDNOU, COŽ JE VELMI MÁLO.
SILOVĚ DNES SOUPEŘI STAČIL POUZE KUBA, KRYŠTOF A JIRKA PNIOK. OSTATNÍ I PŘES SNAHU NENAŠLI ZPŮSOB, JAK SE SE ZDRAVOU AGRESIVITOU SOUPEŘE VYROVNAT.
NETRADIČNĚ ZDE MUSÍM POCHVÁLIT I ROZHODČÍ, KTEŘÍ PŘEDVEDLI PERFEKTNÍ A PROFESIONÁLNÍ VÝKON !!! ( NEMYSLÍM TO IRONICKY ).
TÝM DOMÁCÍCH DOKÁZAL, ŽE DO TÉTO SOUTĚŽE NEPATŘÍ A JEN DÍKY PŘÍSNÉMU PRAVIDLU SESTOUPIL. NICMÉNĚ PRO NÁŠ DALŠÍ RŮST JE PŘÍNOSNÉ UTKÁVAT SE S TAKOVÝM SOUPEŘEM.

FC HLUČÍN - FC VSETÍN 3-0 ( 1-0 )

GOLY ZA DOMÁCÍ : 5. RAJDL, 39. BIEDERMANN, 48.(p.) VEČEŘEK.

SESTAVA : FREUND ( 56. DŘEVOJÁNEK ), PNIOK, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, VALCHÁŘ ( 44. ZMĚLÍK ), TRNKA, ZBRANEK O, ORSÁG, KARLÍK, ZBRANEK M ( 56. DOBEŠ ), DURMON.


23
záři
13:54
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

AŽ DRUHÁ PŮLE MĚLA ŘÍZ

DO UTKÁNÍ JSME ŠLI V OFENZIVNĚJŠÍM ROZESTAVENÍ, ALE VĚTŠINA NAŠICH HRÁČŮ MĚLA POTÍŽ S PŘESNOSTÍ PŘIHRÁVEK, COŽ NÁS LIMITOVALO VE VŠEM. SOUPEŘ BYL NAOPAK PŘESNĚJŠÍ A MĚL PO CELOU PRVNÍ PŮLI MÍRNĚ NAVRCH. V 31.MIN ZAHRÁVALI HOSTÉ ROH, FRODO MÍČ STÁHL A RYCHLE ROZEHRÁL, ZMĚLDA SE PROSADIL V SOUBOJI 1 NA 1 A PŘIPRAVIL PRO ORSIHO ŠANCI, KTEROU I PO SPRINTU PŘES CELÉ HŘIŠTĚ JARDA V NELEHKÉ POZICI ZVLÁDL.
VE DRUHÉ ČÁSTI SE VRACÍME K 4-4-2. SIGMA SICE VE 38. MIN PO ROHU SROVNÁVÁ, ALE NA HŘIŠTI DOMINUJEME MY. MÍČ JE PŘEVÁŽNĚ NA NAŠICH KOPAČKÁCH, OBRANA I ZÁLOHA PRACUJE SKVĚLE A ÚTOČNÍKŮM SE NABÍZÍ NĚKOLIK PŘÍLEŽITOSTÍ KE GOLŮM. DOST JICH OVŠEM ZAHAZUJEME, A TAK SE RADUJEME JEN 2x. KŘÍDELNÍ AKCE ONDRY ZMĚLÍKA, POSTUPNĚ ZAKONČUJÍ ZBRANKOVÉ MARTIN A ONDRA.

FC VSETÍN - SK HRANICE 3-1 ( 1-0 )

GOLY : 31. ORSÁG, 47. ZBRANEK M, 68. ZBRANEK O. Za hosty 38. KRÁLÍK.

SESTAVA : FREUND, PNIOK, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, VALCHÁŘ, TRNKA, ZBRANEK O, ORSÁG, DURMON, ZBRANEK M, ZMĚLÍK.


16
záři
13:43
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

VÝHRA PO BOJI

DLE PŘEDPOKLADŮ SE NA NEROVNÉM A KLUZKÉM POVRCHU, KTERÝ JEN Z VELKÉ DÁLKY PŘIPOMÍNÁ FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ..., ODEHRÁL ZÁPAS, KTERÝ MOC KRÁSY NEPOBRAL. SOUPEŘI PATŘIL ÚVOD, A MY BYLI VŠUDE POZDĚ, PŘÍPADNĚ JSME PROHRÁVALI OSOBNÍ SOUBOJE V ÚTOKU I ZÁLOZE. VE 23. MIN JSME HOSTŮM PŘIPRAVILI LAHŮDKU, KTEROU RABENSEIFNER NEPOHRDL...
NAŠTĚSTÍ SE KLUCI "NEKÁCELI" A ZVÝŠENÝM ÚSILÍM SE MÍČ ZAČAL VÍCE OBJEVOVAT NA KOPAČKÁCH VSETÍNA. PRVNÍ TUTOVKU Z ČÁRY UNIČOVÁCI ODVRÁTILI, ALE NA HLAVIČKU MARTINA VE 33. MIN. BYL GOLMAN KRÁTKÝ.
DRUHÁ PŮLE BYLA OPĚT HODNĚ KONTAKTNÍ A MÍČ LÍTAL VÍCE VZDUCHEM, NEŽ PO HŘIŠTI, KTERÉ JE OSTUDOU VSETÍNSKÉ SPORTOVNÍ ...
44. MIN PŘINESLA HEZKÝ PRŮNIK ZMĚLDY A ŠTĚSTÍ PRO NAŠE BARVY. PRVNÍ STŘELU BRANKÁŘ VYRAZIL, DRUHÁ SE NEPOVEDLA, ALE DOSKOTAČILA K TADEMU, KTERÝ JI UKLIDIL DO SÍTĚ.
PŘED BRANKAMI, SE TOHO JIŽ MOC NEUDÁLO A BODY ZŮSTALY DOMA.

FC VSETÍN - SK UNIČOV 2-1 ( 1-1 )

GOLY : ZBRANEK M, TRNKA.

SESTAVA : FREUND, PNIOK, ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC V, TRNKA, ORSÁG, DURMON, VALCHÁŘ, ZBRANEK M , ZMĚLÍK ( 64.DOBEŠ )


08
záři
13:15
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

ZLEPŠENÝ PŘÍSTUP, NAČAL KANONÁDU

JIŽ Z ÚVODU JSME MĚLI HERNÍ PŘEVAHU, ALE VE FINÁLNÍ FÁZI NAŠE NEPŘESNOST BRÁNILA RYCHLEJŠÍMU GOLU. V 18.MIN SE PO FAULU NA JARDU TREFIL MARTIN Z PK. PAK JSEM MARTINA PŘEHODIL S JIRKOU A NÁŠ TLAK I KVALITA V KONCOVCE VÝRAZNĚ NAROSTLA.
VE 41.MIN. SOUPEŘ PO ZAVÁHÁNÍ FRODA SNÍŽIL. 47.MIN. PŘINESLA Z KOPAČKY KRYŠTOFA GOL ROKU A ODŠPUNTOVALA GOLOVÉ TORNÁDO, KTERÉ SE ZASTAVILO NA VYSOKÉM ČÍSLE.

TJ V.MEZIŘÍČÍ - FC VSETÍN 2 - 11 ( 1-4 )

GOLY : DURMON 3, DOBEŠ a ZMĚLÍK 2, ADAMEC K, KARLÍK, ZBRANEK O a M všichni po 1.

SESTAVA : FREUND ( 50. DŘEVOJÁNEK ), PNIOK (50. DOBEŠ ), ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, TRNKA ( 50.KARLÍK ), ORSÁG, DURMON, VALCHÁŘ ( 50. ADAMEC V ), ZMĚLÍK, ZBRANEK M.


02
záři
14:28
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

ČERNÉ DRESY - ČERNÝ DEN ...

FC Vsetín - žáci
ZA 35.MIN JSME SI VYPRACOVALI POUZE TŘI ŠANCE PO ROZÍCH. TOU PRVNÍ KUBA PŘEDVEDL SVŮJ DŮRAZ A DVĚ KRÁSNÉ STŘELY MARTINA, HEZKY CHYTIL PAVLÍK.
JINAK V BARVÁCH VSETÍNA PŘEVAŽOVALA HRA NA SCHOVÁVANOU. POUZE TŘI NAŠI KLUCI MĚLI ZÁJEM UTKÁNÍ ZVRÁTIT A JEN DÍKY VÝKONU FRODA V BRANCE NAŠE NADĚJE STÁLE ŽILA.
DRUHOU PŮLI JSME ZAČALI MNOHEM LÉPE. SNAHA VYHRÁT BYLA CÍTIT JIŽ ZE SEDMI HRÁČŮ A SOUPEŘ BYL TRVALE POD TLAKEM. BOHUŽEL V 55. MIN SE NÁM ZRANIL KAPITÁN, A VŠE SE ROZSYPALO JAKO POVĚSTNÝ DOMEČEK Z KARET.
CELKOVĚ ZE HRY PŘEVAŽOVAL DOJEM, ŽE TO UHRAJEME NA "ZAŘAZENOU DVOJKU"... VIKTORIÁNI VŠAK PŘEDVEDLI DOBRÝ FOTBAL A ZASLOŽENĚ ZVÍTĚZILI.
DOUFEJME, ŽE DNEŠNÍ FACKA PŘIŠLA PŘED VALAŠSKÝM DERBY VČAS...

FC VSETÍN - VIKTORKA PŘEROV 1-4 ( 1-2 )

GOLY : 6. min. VYŠKOVSKÝ a za hosty : 10. KOUTNÝ (05) , 26. KOCIÁN, 58. KOUTNÝ ( 05) , 70. BARTLOVÁ.

SESTAVA : FREUND, TRNKA, VALCHÁŘ, ZBRANEK O, ADAMEC K ( 44. PNIOK ), ORSÁG, ZBRANEK M, VYŠKOVSKÝ ( 55. ADAMEC V ), DURMON, DOBEŠ, KARLÍK

FOTO : PAN JŮLIUS FICEK


25
srpna
13:40
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

MOŘE ZAHOZENÝCH ŠANCÍ

FC Vsetín - žáci
V ÚVODNÍCH 35.MIN BYL POMĚR VELKÝCH GOLOVEK 1 : 8. NA GOLY TO VŠAK BYLO VYROVNANÉ...
VE DRUHÉ PŮLI JSME SOUPEŘE ZAVŘELI NA JEHO PŮLCE, ŠANCÍ JSME SI VYTVOŘILI MÉNĚ NEŽ V DĚJSTVÍ PRVNÍM, ALE SKOROVAT SE POVEDLO DVAKRÁT.
NA KRÁSNÉM HŘIŠTI ZA IDEÁLNÍHO POČASÍ KLUCI ZVÍTĚZILI SRDCEM. V PŘÍPRAVNÉ FÁZI JSME STÁLE ZBRKLÍ A NEPŘESNÍ. TOUHA VYHRÁT A BOJOVAT NÁM DOPOMOHLA K ZASLOUŽENÝM BODŮM.

FC ŠUMPERK - FC VSETÍN 1-3 ( 1-1 )

BRANKY : 33. min. ZBRANEK O, 47. ZBRANEK M, 66. VALCHAŘ a za domácí 30. min. KRAHULA.

SESTAVA : FREUND, PNIOK, ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ, ZBRANEK M, TRNKA, ORSÁG, DURMON, VALCHÁŘ, DOBEŠ, ZMĚLÍK.


19
srpna
14:27
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

CENNÁ VÝHRA !

VÝSLEDEK VYPADÁ JEDNOZNAČNĚ, ALE RODIL SE V POTU A DŘINĚ. NA ŠANCE VYROVNANÉ UTKÁNÍ, ROZHODLA NAŠE DOBRÁ OBRANA V ČELE S KAPITÁNEM KUBOU A SKVĚLÉ ZÁKROKY FRODA, KTERÝ UDRŽEL NULU ! A JELIKOŽ SI V ŠANCÍCH NAŠI ÚTOČNÍCI POČÍNALI ÚSPĚŠNĚJI, ZŮSTALY BODY DOMA.

FC VSETÍN - FC TŘINEC 3-0 ( 1-0 )

BRANKY : 19. a 59. ZBRANEK M, 70. ZMĚLÍK

SESTAVA : FREUND, PNIOK, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, KARLÍK ( 62. ADAMEC V ), TRNKA, ZBRANEK O, DURMON, VALCHÁŘ, DOBEŠ ( 28. ZMĚLÍK ), ZBRANEK M.


11
srpna
13:24
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

I PŘES PROHRU, JSME VIDĚLI POVEDENOU GENERÁLKU NA MU

TÝM SUŽUJÍ ZRANĚNÍ A DOVOLENÉ, ALE VSETÍNŠTÍ PŘEDVEDLI ZEJMÉNA V PRVNÍ PŮLI VELMI DOBRÝ VÝKON.
V 52.SEKUNDĚ DOBI VYMETL PAVOUKY Z LEVÉ ŠIBENICE, A ZA 10.MIN PO KRÁSNÉ AKCI ZVÝŠIL ONDRA ZBRANEK NA 2-0.HRA ŠLAPALA JAK HODINKY, A KDYŽ SE SOUPEŘ PŘECE JEN PROSADIL, ZACHRÁNIL TÉMĚŘ VŠE KUBA VYŠKOVSKÝ, KTERÝ BYL SPOLU S VALDOU DURMONEM NEJLEPŠÍM HRÁČEM NA HŘIŠTI. HOSTÉ SNÍŽILI Z PENALTY A DO POLOČASU DOKÁZALI PŘIDAT JEŠTĚ DVA KOUSKY.
DRUHÁ PŮLE JIŽ TOLIK KRÁSY NEPŘINESLA, ALE HRA NEPOSTRÁDALA TEMPO A DŮRAZ.
OSOBNĚ JSEM S PŘÍSTUPEM, SRDNATOSTÍ A FOTBALOVOSTÍ VŠECH DNEŠNÍCH AKTÉRŮ VELMI SPOKOJEN!!!

FC VSETÍN - FC HLUČÍN 2-3 ( 2-3 )

BRANKY : DOBEŠ O, ZBRANEK O.

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK (36. FREUND ), VALCHÁŘ, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, KARLÍK, KALINA, DURMON, ZBRANEK O, ADAMEC V, PNIOK, DOBEŠ.
Dostřídávali : SVOBODA, VANĚK.


03
srpna
19:08
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

MÁ POKLONA VŠEM HRÁČŮM DNEŠNÍHO UTKÁNÍ !

FC Vsetín - žáci
MYSLÍM TÍM I HRÁČE SOUPEŘE. ZAČÍNÁME V 16,30h, A NA TEPLOMĚRU JE 34,5"C ! NA HŘIŠTI, ALE NENAJDETE NIKOHO, KDO BY SE ZAŠÍVAL, ČI JINAK ŠETŘIL!
JIŽ VE 35. SEKUNDĚ SE PO NÁDHERNÉ AKCI, KTERÁ ZAČALA TÉMĚŘ U NAŠEHO ROHOVÉHO PRAPORKU, ZNAMENITĚ PROKOMBINUJEME NA PĚT PŘIHRÁVEK A MARTIN CHYTŘE VYSLAL ZMĚLDU, KTERÝ MĚL DNES SKVĚLOU MUŠKU. ZA PĚT MINUT PO PODOBNÉ AKCI VEDEME 2-0. HRANIČÁŘI Z PŘÍMÁKU SNIŽUJÍ A Z OJEDINĚLÉHO BREJKU SROVNÁVAJÍ. PŘED PAUZOU SOUPEŘI Z PŘÍMÁKU VRACÍME PODOBNOU BRANKU, JAKOU NÁM DAL ON.
DRUHÁ PŮLE JE CELÁ V NAŠI REŽII, MÁME NĚKOLIK PERFEKTNĚ PŘIPRAVENÝCH A VYKOMBINOVANÝCH AKCÍ, PROMĚŇUJEME VŠAK JEN DVĚ.
ŘEKL BYCH, ŽE VŠICHNI KLUCI PŘEDVEDLI NADPRŮMĚRNÝ VÝKON A KVALITA HRY SE ZVEDÁ.

SK HRANICE - FC VSETÍN 2-5 ( 2-3 )

BRANKY : ZMĚLÍK 4, ZBRANEK O. 1.

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK, KARLÍK, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, VALCHÁŘ, TRNKA, ORSÁG, ZBRANEK O, ADAMEC V, ZMĚLÍK, ZBRANEK M.
Dostřídávali : DIMAIO, FREUND.


21
července
12:38
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

KOUZLO ZELENÝCH DRESŮ VYVANULO ...

NA PŮDĚ MATADORU SE NÁM V ÚVODNÍCH 40.MIN NEDAŘILO PROMĚNIT ŽÁDNOU Z ŠANCÍ. TO DOMÁCÍ TÝM, SE ZE VŠECH TŘÍ STŘEL RADOVAL A JEŠTĚ PŘIDAL ÚSPĚŠNÝ POKUTOVÝ KOP.
VE DRUHÉ PŮLI JSME PŘIDALI NA DŮRAZU, ZAČALI LÉPE KOMBINOVAT A SOUPEŘ SE NA NAŠI PŮLKU DOSTAL JEN 3x. ŠANCÍ SKOROVAT BYLO "NĚÚREKOM" , POVEDLO SE TO VŠAK JEN ASI Z 1/5 ...
PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ ÚČEL SPLNILO. PO NEVYDAŘENÉM POLOČASE, CHLAPCI NAŠLI VNITŘNÍ SÍLU POPRAT SE S VEDREM I NEPŘÍZNÍ "OSUDU" A VÝSLEDEK MOHLI KLIDNĚ I OTOČIT.

MŠK PÚCHOV - FC VSETÍN 4-3 (4-0)

STŘELCI : PNIOK, KARLÍK, ADAMEC V.

SESTAVA : FREUND, PNIOK, ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ, DIMAIO, TRNKA, ORSÁG, DURMON, KARLÍK, DOBEŠ, ZMĚLÍK, ADAMEC V a K.

Počet přístupů
od prosince 2012

951691

Počítadlo