14:27
U15 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

CENNÁ VÝHRA !

VÝSLEDEK VYPADÁ JEDNOZNAČNĚ, ALE RODIL SE V POTU A DŘINĚ. NA ŠANCE VYROVNANÉ UTKÁNÍ, ROZHODLA NAŠE DOBRÁ OBRANA V ČELE S KAPITÁNEM KUBOU A SKVĚLÉ ZÁKROKY FRODA, KTERÝ UDRŽEL NULU ! A JELIKOŽ SI V ŠANCÍCH NAŠI ÚTOČNÍCI POČÍNALI ÚSPĚŠNĚJI, ZŮSTALY BODY DOMA.

FC VSETÍN - FC TŘINEC 3-0 ( 1-0 )

BRANKY : 19. a 59. ZBRANEK M, 70. ZMĚLÍK

SESTAVA : FREUND, PNIOK, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, KARLÍK ( 62. ADAMEC V ), TRNKA, ZBRANEK O, DURMON, VALCHÁŘ, DOBEŠ ( 28. ZMĚLÍK ), ZBRANEK M.

11
srpna
13:24

I PŘES PROHRU, JSME VIDĚLI POVEDENOU GENERÁLKU NA MU

TÝM SUŽUJÍ ZRANĚNÍ A DOVOLENÉ, ALE VSETÍNŠTÍ PŘEDVEDLI ZEJMÉNA V PRVNÍ PŮLI VELMI DOBRÝ VÝKON.
V 52.SEKUNDĚ DOBI VYMETL PAVOUKY Z LEVÉ ŠIBENICE, A ZA 10.MIN PO KRÁSNÉ AKCI ZVÝŠIL ONDRA ZBRANEK NA 2-0.HRA ŠLAPALA JAK HODINKY, A KDYŽ SE SOUPEŘ PŘECE JEN PROSADIL, ZACHRÁNIL TÉMĚŘ VŠE KUBA VYŠKOVSKÝ, KTERÝ BYL SPOLU S VALDOU DURMONEM NEJLEPŠÍM HRÁČEM NA HŘIŠTI. HOSTÉ SNÍŽILI Z PENALTY A DO POLOČASU DOKÁZALI PŘIDAT JEŠTĚ DVA KOUSKY.
DRUHÁ PŮLE JIŽ TOLIK KRÁSY NEPŘINESLA, ALE HRA NEPOSTRÁDALA TEMPO A DŮRAZ.
OSOBNĚ JSEM S PŘÍSTUPEM, SRDNATOSTÍ A FOTBALOVOSTÍ VŠECH DNEŠNÍCH AKTÉRŮ VELMI SPOKOJEN!!!

FC VSETÍN - FC HLUČÍN 2-3 ( 2-3 )

BRANKY : DOBEŠ O, ZBRANEK O.

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK (36. FREUND ), VALCHÁŘ, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, KARLÍK, KALINA, DURMON, ZBRANEK O, ADAMEC V, PNIOK, DOBEŠ.
Dostřídávali : SVOBODA, VANĚK.

03
srpna
19:08

MÁ POKLONA VŠEM HRÁČŮM DNEŠNÍHO UTKÁNÍ !

MYSLÍM TÍM I HRÁČE SOUPEŘE. ZAČÍNÁME V 16,30h, A NA TEPLOMĚRU JE 34,5"C ! NA HŘIŠTI, ALE NENAJDETE NIKOHO, KDO BY SE ZAŠÍVAL, ČI JINAK ŠETŘIL!
JIŽ VE 35. SEKUNDĚ SE PO NÁDHERNÉ AKCI, KTERÁ ZAČALA TÉMĚŘ U NAŠEHO ROHOVÉHO PRAPORKU, ZNAMENITĚ PROKOMBINUJEME NA PĚT PŘIHRÁVEK A MARTIN CHYTŘE VYSLAL ZMĚLDU, KTERÝ MĚL DNES SKVĚLOU MUŠKU. ZA PĚT MINUT PO PODOBNÉ AKCI VEDEME 2-0. HRANIČÁŘI Z PŘÍMÁKU SNIŽUJÍ A Z OJEDINĚLÉHO BREJKU SROVNÁVAJÍ. PŘED PAUZOU SOUPEŘI Z PŘÍMÁKU VRACÍME PODOBNOU BRANKU, JAKOU NÁM DAL ON.
DRUHÁ PŮLE JE CELÁ V NAŠI REŽII, MÁME NĚKOLIK PERFEKTNĚ PŘIPRAVENÝCH A VYKOMBINOVANÝCH AKCÍ, PROMĚŇUJEME VŠAK JEN DVĚ.
ŘEKL BYCH, ŽE VŠICHNI KLUCI PŘEDVEDLI NADPRŮMĚRNÝ VÝKON A KVALITA HRY SE ZVEDÁ.

SK HRANICE - FC VSETÍN 2-5 ( 2-3 )

BRANKY : ZMĚLÍK 4, ZBRANEK O. 1.

SESTAVA : DŘEVOJÁNEK, KARLÍK, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, VALCHÁŘ, TRNKA, ORSÁG, ZBRANEK O, ADAMEC V, ZMĚLÍK, ZBRANEK M.
Dostřídávali : DIMAIO, FREUND.

21
července
12:38

KOUZLO ZELENÝCH DRESŮ VYVANULO ...

NA PŮDĚ MATADORU SE NÁM V ÚVODNÍCH 40.MIN NEDAŘILO PROMĚNIT ŽÁDNOU Z ŠANCÍ. TO DOMÁCÍ TÝM, SE ZE VŠECH TŘÍ STŘEL RADOVAL A JEŠTĚ PŘIDAL ÚSPĚŠNÝ POKUTOVÝ KOP.
VE DRUHÉ PŮLI JSME PŘIDALI NA DŮRAZU, ZAČALI LÉPE KOMBINOVAT A SOUPEŘ SE NA NAŠI PŮLKU DOSTAL JEN 3x. ŠANCÍ SKOROVAT BYLO "NĚÚREKOM" , POVEDLO SE TO VŠAK JEN ASI Z 1/5 ...
PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ ÚČEL SPLNILO. PO NEVYDAŘENÉM POLOČASE, CHLAPCI NAŠLI VNITŘNÍ SÍLU POPRAT SE S VEDREM I NEPŘÍZNÍ "OSUDU" A VÝSLEDEK MOHLI KLIDNĚ I OTOČIT.

MŠK PÚCHOV - FC VSETÍN 4-3 (4-0)

STŘELCI : PNIOK, KARLÍK, ADAMEC V.

SESTAVA : FREUND, PNIOK, ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ, DIMAIO, TRNKA, ORSÁG, DURMON, KARLÍK, DOBEŠ, ZMĚLÍK, ADAMEC V a K.