otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Neděle 24. června 2018      Svátek slaví Jan     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 08.06 2018
Plán PU na léto 2018

Vloženo: 28.05 2018
Letní kemp pro děti !

Vloženo: 29.04 2018
Plán PLOCH - 25.týden (18. - 22.6.)

Vloženo: 02.08 2017
PLÁN UTKÁNÍ FC VSETÍN

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

2018
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


10
června
18:12
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

S ŽÁKOVSKOU KATEGORIÍ JSME SE ROZLOUČILI PROHROU

FC Vsetín - žáci
FC VSETIN - BÍLOVEC 2:5(1:1)
Matěj Rodek 2

Dnes jsme odehráli poslední mistrovský zápas v kategorii žáků, soupeřem nám byl druhý celek tabulky, houževnatý Bílovec .
Prvních 20 minut by se naše hra dala hodnotit ještě jako dobrá, ale zejména v druhé půlce to už za moc nestálo . Nenavázali jsme na vynikající vystoupení z minulých zápasu. Dneska jsme měli na některých postech velké rezervy a minimálně polovina týmu se nepřibližovala ani zdaleka svému hernímu standardu.
Musím však podotknout, že soupeř měl několik hráčů velmi vyspělých jak fotbalově, tak fyziologicky, dnes byl určitě lepší a sportovně musíme uznat, že si vítězství zasloužil .
My však hlavy určitě dole nebudeme mít.
Jarní část soutěže nám vyšla velmi zdárně a zase jsme se posunuli o kousek dále. Trenéři Bílovce mi po zápase vyřkli poklonu, že se jim naše herní pojetí velice líbí a že patříme po fotbalové stránce k top týmům v této soutěži. A že o výsledku dnes rozhodly standardní situace, z kterých jsme si nechali dat 3 laciné góly.
Na dálku ještě jednou pane Šloff děkujeme :-)

Sestava: Tomáš Freund (36. Tomáš Dřevojánek), Matěj Rodek, Matěj Svoboda (48. Mira Mika), Pavel Horák, David Žídek ( 36. Jindra Rolka), Honza Jančina, Petř Ščuka ( 36. Marek Navrátil), Lukáš Kalina ( 63. Dan Koleník)08
června
07:41
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

BANÍK JSME VYPROVODILI JEŠTĚ MILOSTIVĚ !

FC Vsetín - žáci
FC VSETÍN - BANÍK OSTRAVA B 4:1 (3:1)
Branky : Petr Mikuš, Pavel Chromčák, Tomáš Fojtů, Honza Jančina

Kdo neviděl, neuvěří...ale ten, kdo viděl zápas od první minuty a je příznivcem našeho mládežnického fotbalu, musel být dnes hrdým vsetíňanem a pyšným fanouškem FC Vsetín!!!

Asi se budu zase opakovat, ale teprve dnes jsme byli svědky (minimálně v prvním poločase) zatím nejlepšího výkonu ročníku 2003 od prvopočátku, kdy se začal tvořit tento tým !

S následujícím souvětím se budu držet ještě dosti u země, ale při vší úctě k Baníčku, kdyby odjížděl s 10-ti gólovým přidělem, nikdo by nemohl říci ani půl slova, a to na Vsetín přijel se standardní sestavou mnoha jmen, které pravidelně naskakují a hrají Top ligu U15 .

Výčet samostatných úniků tváři tvář výbornému Ostravskému brankáři, které bravurně vychytal... 2.minuta Pavel Chromčák, 9. Tomáš Fojtů, 11. Pavel Chromčák, 32. Pavel Chromčák, 40. Tomáš Fojtů, 49.Pavel Chromčák, 55. Pavel Chromčák, 60. Petr Mikuš( břevno) ...ani jeden z těchto úniků nebyl náhodný,vypracovali jsme si je z vlastní poloviny precizní kombinací až do finální průnikové přihrávky, nebo individuální dovedností.
Dnes jsme byli ve všem krok před soupeřem a sebevědomí z nás vyzařovalo na dálku. Po ztrátě míče jsme hned napadali a většinou zase míč získali zpět.

Ukázková akce, která by se dala pouštět na největších seminářích fotbalových trenérských licencí, šla po ose Frodo-Rodek-Kalina-Mikuš-Fojtů-Chromčák- góóól!
Nádherná průnikovka od Chromčáka na Jančinu, klička brankáři a góóól!...jen výčet několika nádherných momentů, které budeme mít ještě dlouho v hlavě.

Obrana v čele s Matějem Svobodou a Pavlem Horákem, po stranách Matěj Rodek a David Žídek - dnes všichni naprosto precizní!

Opět nechci nikoho jednotlivě vypichovat, všichni zaslouží obrovské absolutorium a velký dík, za dnešní skvělý sportovní, možná až kulturní zážitek !!!
Blahopřeji našim o rok mladším vrstevníkům, k místrovskemu titulu U14, Váš výkon dnes také umocnil překrásnou fotbalovou atmosféru na naši Tyršovce. Opravdu si dnešní den zapamatujme, ale ne jenom výsledkem, ale hlavně předvedenou hrou, s kterou jsme jednoznačně nad Baníkem Ostrava dominovali !!!

Sestava: Tomáš Freund (62. Tomáš Dřevojánek), Matěj Rodek, Matěj Svoboda, Pavel Horák, David Žídek (54.Jindra Rolka), Lukáš Kalina (47.Marek Navrátil), Honza Jančina ( 69. Mira Mika), Petr Ščuka (66.Dan Koleník), Pavel Chromčák, Petr Mikuš, Tomáš Fojtů

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

03
června
18:40
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

NA VIKTORCE PŘEVRAT Z ŘÍŠE SNŮ,ALE NAPROSTO ZASLOUŽENĚ!

VIKTORKA PŘEROV - FC VSETÍN 3:4 ( 3:0)
Honza Jančina 2, Pavel Chromčák, Petr Mikuš

V letošní jarní části, jsme se již s Přerovem hned v prvním mistrovském zápase utkali na domácí půdě a jako jediný tým, pokud neberu Baník, nás opravdu herně přehrál. Tehdy jsme prohráli 3:0.

Dnes jsme do Přerova dojeli opět bez zraněného Viktora v brance, ale zdatně ho zastoupili Dřevo a Frodo od U14, kteří se podělili každý o jeden poločas.
I když dostal Dřevo v první půli 3 góly, jistě ani za jeden nemohl. To už se nedá říci o některých hráčích, protože všem gólům v naší brance předcházela individuální chyba jednotlivců.
Více než chyby mě však mrzel bídný pohyb bez míče, lehkovážné ztráty a malá sebedůvěru při individuální činnosti. I tak jsme si v první půlce vytvořili dvě tutovky. Za zmínku stojí ta Tomova, kdy obešel několik protihráčů a prostřelil i brankáře. Kde se vzal, tu se vzal, na brankové čáře v poslední chvíli vykopl míč domácí obránce.
Jak už jsem zmínil, Přerov dokonale využil všechny naše chyby a dokázal je okamžitě proměnit v gól. Mrzel hodně ten v posledních sekundách první půlky.
V kabině jsme důrazně podebatovali o naší hře a řekli jsme si, že nemáme co ztratit a půjdeme se ještě porvat o výsledek.
Obrat byl od úvodních vteřin naprosto zřejmý. Jako by nastoupilo naprosto jiné mužstvo. Veškerá iniciativa a naha byla na našich kopačkách. Pohyb bez míče, který je ve fotbale řazen, jako jedna z hlavních kritérií a předpokladů, byl o několik „levelu“ výše.
Během 5 minut jsme měli 3 tutové šance v podání Pavla Chromčáka, který začal nádherně „jezdit“ po levé straně a svou rychlostí se dostal až na dostřel branky. Naštěstí tu třetí proměnil a vykřesal jiskřičku naděje. V tu ránu už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Dirigenta naší hry převzalo duo Fojtů, Ščuka!
Oba hráči neúnavně zakládali útočné steče a připravovali gólové pozice svým také výborně hrajícím spoluhráčům.
Nemá cenu dnes vyzvedávat jednotlivce, protože v druhé půlce nebylo na hrací ploše jediného slabého kolečka, v našem velkém soukolí!
A další góly na sebe nenechaly dlouho čekat a bylo se opravdu na co dívat. 2x Honza Jančina a 1x Petr Mikuš ! I když nám při třetí a čtvrté trefě pomohl dosti brankář Viktoriánů, jistě zase několik slibných tutovek Vsetínských „sniperu“ zneškodnil .
Po otočení skóre a vstřelení čtvrté branky naši borci na sebe naskákali jako klíšťata! Takovou přirozenou a nefalšovanou radost jsem už dlouho od našich kluků neviděl.
Jste opravdu super Tým !


Sestava: Tomáš Dřevojánek ( 36. Tomáš Freund), Matěj Rodek, Matěj Svoboda, Pavel Horák, David Žídek (46. Jindra Rolka), Honza Jančina, Marek Navrátil ( 36. Lukáš Kalina), Petr Ščuka, Pavel Chromčák ( 63. Dan Koleník), Tomáš Fojtů, Petr Mikuš


27
května
12:13
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

S TŘINCEM JSME BOJOVALI AŽ DO POSLEDNÍ MINUTY

FC VSETIN - TŘINEC 2:3 (0:2)
branky: T.Fojtů, J.Jančina

Již v týdnu jsme věděli, že budeme oslabeni o naši brankářskou jedničku a vlastě jediného golmana kategorie U 15 Viktora, a tak jsme hledali vhodného kandidáta. Po konzultaci s trenérem U14, který má také jednoho brankáře na marodce, jsem se nakonec rozhodl pro hráče z pole kategorie U14 – Martina Zbranka. Byla to dobrá volba, Martin jistě nezklamal a v mnoha situacích držel náš tým stále ve hře o body až do konce zápasu.

Ale pojďme pěkně popořádku. Proti Třinci jsme chtěli navázat na dobré herní pojetí z minulých zápasů a to se nám ve většině času první půle dařilo. Prvních 20 minut jsem byl naprosto spokojen s hrou, kterou jsme předváděli. U mnoha hráčů byla vidět velká chuť a bojovnost. V mnoha případech jste po ztrátě míče zabrali směrem vzad a míč opět vybojovali! Bylo vidět i mnoho rychlých přechodů. Jediné, co nám vázlo, byla finální nahrávka a proto jsme se k zakončení dostali opravdu jen zřídka.
Soupeř, zejména v obranné fázi nesl známku vysoké kvality a zaslouží také pochvalu. Bohužel jsme mu lehce pomohli k vedení 2:0, kdy po drobných chybkách dokázal okamžitě 100% trestat.
Do druhé půle jsme nastoupili plni odhodlání zvrátit výsledek, ale hned v úvodu nám opět po několika našich chybách jdoucích v krátkém sledu zasadili Třinečtí další hřebíček.
Na několik minut nás tato třetí branka zmrazila a vyvedla z rovnováhy. Ale kdo čekal, že to zabalíme, dosti se mýlil.
Přeskupili jsme řady a začali hrát vabank. Během krátké doby jsme po nádherných střelách Toma Fojtů a Honzíka Jančiny snížili na rozdíl jediného gólu! Bohužel, na vyrovnání jsme už nedosáhli, ale je třeba vyzvednout vaše morální vlastnosti, kdy jste i za nepříznivého stavu stále bojovali a chtěli jste se zápasem ještě něco udělat a dohrát jej v plném nasazení!
Za to vám všem patří velká pochvala! Dovolím si ještě vyzvednout Marka Navrátila a Petra Ščuka. Jejich výkony se včera přibližovaly standardu, který bych si u nich představoval stále. Jen tak dál chlapci!

Sestava : Martin Zbranek, Matěj Rodek, Matěj Svoboda ( Mira Mika), Pavel Horák, Honza Jančina, Lukáš Kalina ( David Žídek), Marek Navrátil, Pavel Chromčák, Petr Ščuka, Tomáš Fojtů, Petr Mikuš


17
května
07:48
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

Reakce po Baníku

Po úterní prohře na Baníku, kde jsme však podle mého názoru odehráli jedno z nejkvalitnějších a nejlepších utkání jara, byla část našeho týmu dosti flustrovaná ohledně výsledku.

Proto vám níže kopíruji poslední výsledky Baníku U15, které mají v TOP-Lize. Z kádru této soutěže proti nám nastoupilo 8 kluků v základní sestavě!
Myslím, že se nemáme za co stydět...

21. pá 30.3.2018 Ostrava - Frýdek-Místek 4:0

22. so 7.4.2018 Olomouc - Ostrava 0:2

23. so 14.4.2018 Hlučín - Ostrava 0:10

24. so 21.4.2018 Ostrava - Prostějov 3:0

25. so 28.4.2018 Vítkovice - Ostrava 0:6

18. st 2.5.2018 Ostrava - Opava 6:0

26. so 5.5.2018 Ostrava - Zlín 5:0

32. út 8.5.2018 Frýdek-Místek - Ostrava 0:7


15
května
16:57
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

Banik nás prověřil, nasázel nám také 7 kulí, ale zanechali jsme dobrý dojem

FC Vsetín - žáci
Banik Ostrava - FC Vsetin 7:0 (3:0)

I když se výsledek zda tragický, dnes jsem kluky chválil asi nejvíce ze všech zápasů.
Z důvodu víkendových aktivit většiny kluků( reprezentace města Vsetin) , jsme museli požádat o přeložení zápasu na všední den. Banik na nás vyrukoval s velmi posílenou sestavou hráčů z A týmu U15 , ale to bylo jenom dobře. My se totiž nezalekli a během celého zápasu, i když už skóre narůstalo hráli velice pohledný a líbivý fotbal. Neuchýlili jsme se k žádnému nakopavaní a předváděli hezké akce. Zejména postupný přechod z obranné do útočné fáze byl dnes fantastický. V předu jsme uhrávali mnoho míčů a vytvářeli jsme si i dobré gólovky. Minimálně tři v každém poločase, ale střelecká potence nás dnes opustila. Po zápase nám však uznalé trenéři Baníku vyřkli velkou pochvalu, že jako jediní chceme hrát v v této soutěži fotbal po celou dobu utkání a naše hra má nějakou tvář a koncepci, což jistě potěší.

Pokud budeme předvádět podobnou hru i ve zbylých zápasech , už teď se na ně těším! Ještě jednou velká pochvala všem !

Zdravíme na dálku do Prahy našeho kapitána Honzu Jančinu a zraněné Jindru Rolku a Míru Miku! Kdyby jste dnes byli , jistě by jste si to také užili.14
května
10:07
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

V závěru soutěže zvyšujeme obrátky, Valašské Meziříčí si odvezlo " Kanára"

FC VSETÍN - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 6:0 (4:0)
Tomáš Fojtů 2, Pavel Horák, Lukáš Kalina, Honza Jančina, David Žídek

O víkendu nás čekalo pravé Valašské derby se sousedským Valašským Meziříčím. Po dvou předcházejících výhrách a třech zápasech po sobě jdoucích bez prohry, jsme byli odhodláni sérii nepřerušovat.
A od první minuty jsme si šli jasně za svým cílem. V 18. Minutě bylo prakticky po zápase a všem naprosto jasné, kdo je na hřišti pánem a má zápas ve svých rukou (nohou). Vedli jsme po krásných brankách Pavla Horáka, Honzy Jančiny a Tomáše Fojtů už 3:0!

První gól padl po pěkné akci celého týmu z hloubi pole, kdy si na hrot útoku zběhl Pavel H. a po krásném zpracování umístil střelu do branky!
Druhý gól by mohl aspirovat na gól roku, kdy po zahraném rohovém kopu se do odraženého míče opřel Honza J. a nechytatelnou bombou ( volejem) z 30 metrů zavěsil pod víko!
A u třetí branky využil svou šikovnost a fotbalový um Tomáš F., kdy brankář hostí vyběhl daleko za pokutové území, kde si však nerozuměl se svými spoluhráči a Tom po obejití obránců dalekonosným obloučkem snad ještě z větší vzdálenosti než Honzova střela, umístil míč do zařízení.
Po těchto gólech naše iniciativa ochabla a s vědomím náskoku, jsem se začali přizpůsobovat soupeřově hře. Jediné pozitivum do poločasu byla ještě čtvrtá branka v síti Valmezu, kdy byl Lukáš Kalina důrazný a i když se zdálo, že po rohovém kopu si brankář míč jasně stáhne do svého náručí, ale nestlalo se tak a Lukáš trestal - 4:0 !

Do druhé půlky jsme šli s jasným cílem, kombinovat hlavně po zemi, vůbec nenakopávat, více se nabízet, roztahovat hru, individuálně si věřit a také dát ještě nějaký ten gól.
Zejména hra po zemi se začala zlepšovat a bylo vidět několik hezkých akci, po kterých si mohl i fanoušek zatleskat.

Hosté udeřili snad jen jednou za celý zápas a to v 57. minutě. Útočící hráč byl z mého pohledu naprosto zbytečně stažen ve velkém vápně a rozhodčí nařídil správně pokutový kop. Viktor vystihl stranu, ale stejně nemusel zasahovat, neboť míč letěl těsně vedle tyčky.

Běžela 65. Minuta a Tomáš Fojtů avizoval střídání. Po pokynu, ať dá gól a může jít dolů uposlechl, převzal si míč na vlastní polovině, individuálně prošel vším, co mu stálo v cestě a nekompromisně podal klukům od Dézy „ rukavicu“ , 5:0! Poté šel střídat.
Poslední gól zápasu zařídili střídající hráči. Padl po opravdu velice pěkné akci, kdy Dan Koleník po levé straně přešel přes dva bránící hráče a poslal milimetrový centr na Davida Židka, který si počínal jako zkušený mazák a nekompromisně zavěsil a zpečetil konečný stav zápasu.
Tyto dva kluky musím pochválit, obzvláště za jejich trpělivost a tréninkové nasazení. Ještě nedávno hráli okresní přebor, ale svou pílí a vůlí, začínají dohánět a zvykat si na techničtější a především mnohem rychlejší styl fotbalu. Jen tak dále!

Branky: Tomáš Fojtů 2, Pavel Horák, Lukáš Kalina, Honza Jančina, David Žídek

Sestava: Viktor De gano (63.Tomáš Freund), Matěj Rodek (57.Kryštof Adamec), Matěj Svoboda, Jan Jančina, Lukáš Kalina, Pavel Chromčák, Pavel Horák, Marek Navrátil (52.Dan Koleník), Petr Ščuka (36.David Žídek), Petr Mikuš, Tomáš Fojtů (62.Martin Zbranek)


Již zítra, v úterý 15.5. zajíždíme do Ostravy na horkou půdu Baníku, prvního celku tabulky. Určitě se nemáme čeho bát a jedeme si to užít!

Dnes pouze hodinový regenerační trénink. Od 16:50, už se na Vás těším.07
května
08:50
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

7 KULÍ V HRANICÍCH, KRÁSA STŘÍDÁ NÁDHERU !

FC Vsetín - žáci
HRANICE NA MORAVĚ - FC VSETÍN 1:7 (1:2)

V Hranicích nás čekal tradiční soupeř, v čele s druhým nejlepším střelcem soutěže Koutným. My jsme se však opět připravovali svědomitě na tento zápas a celý týden „pilovali“ různé herní situace, které jsme několikrát přenesli zdárně do zápasu.

Dnes se mi komentář píše lehce, protože nemám moc negativních postřehu, ba právě naopak.

Hned od úvodu zápasu máme jasnou převahu. Naši dva hrotoví útočníci zle zatápí obraně a škoda jen nedůslednosti v pokutovém území, kdy zejména Tomáš Fojtů připravuje několik finálních přihrávek, které nedokážeme dopravit za brankovou čáru. Až Petr Ščuka protrhává své mnohazápasové gólové trápení a po dalším závaru před hranickým brankářem otevírá skóre. Po této brance snad během dvou minut můžeme navýšit vedení, kdy však neproměňujeme další vyložené „gólovky“ a jak se říká, nedáš – dostaneš, soupeř z ojedinělé situace před naší brankou vyrovnává. Dlouhý centrovaný míč proletěl naší obranou a odrazil se od domácího hráče / nechci ani říkat od čeho :-) / a dokutálel se za naši brankovou čáru.
Smolný gól nás ale nijak nepoznamenal, nemůžeme se však střelecky prosadit, kdy nám i několika dobrými zákroky kazí radost domácí výborný brankář. Až ve 29.minutě na něj našel „recept“ Petr Mikuš a strhává zaslouženě vedení na naši stranu.

V poločasové přestávce zdůrazňuji hráčům, aby se neuchylovali ke zbytečným nákopům a odkopům a hráli především po zemi, prosazovali se individuálně, ale především kombinovali v neustálém pohybu.

Vše splnili do puntíku! A jak napovídá úvodní titulek, KRÁSA STŘÍDÁ NÁDHERU!!!

Prvních 20. minut druhého poločasu, byla naše hra naprosto úžasná a doposud nejkvalitnější, jakou jsem v tomto týmu kdy vůbec viděl! Celý tým šlapal na plné obrátky, jako jedno velké soukolí, kde ani jedno kolečko nezadrhávalo.
Nádherné narážečky, průnikové přihrávky, po ztrátě míče okamžité napadání, kvalitní pohyb, najednou nás bylo všude plno!
A góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Kromě posledního, padly ostatní opravdu po skvělých precizních kombinačních akcích, kdy na vrcholku pomyslné pyramidy postupně „uklidili do zařízení“ 37. Tomáš Fojtů, 44. Tomáš Fojtů, 50. Petr Mikuš, 53. Pavel Chromčák.
Tomáš Fojtů poté ještě v 60. minutě korunoval svůj výborný výkon vystižením „malé domů“ a po individuální akci si připsal na své konto zasloužený hattrick!

Na závěr ještě jednou velká pochvala celému týmu! Všichni hráči, kteří zasáhli do hry a je jedno, jestli více, či méně, mají stejný podíl na kompaktnosti a kvalitě tohoto mužstva.

Ale buďte hlavně pokorní, už příští víkend nás čeká domácí derby s Valašským Meziříčím. Budeme se na něj opět celý týden poctivě připravovat a nepolevíme v naší doposud výborné tréninkové účasti.

Branky: Tomáš Fojtů 3, Petr Mikuš 2, Pavel Chromčák, Petr Ščuka

Sestava: Viktor De gano, Matěj Rodek ( 51. David Žídek), Matěj Svoboda, Jan Jančina, Jindřich Rolka ( 58. Martin Zbranek), Petr Ščuka ( 45. Miroslav Mika), Marek Navrátil ( 55. Daniel Koleník), Pavel Horák, Pavel Chromčák, Petr Mikuš, Tomáš Fojtů


30
dubna
09:13
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

VÍTĚZNĚ PROTI UNIČOVU

FC Vsetín - žáci
FC VSETÍN - UNIČOV 2:0 (2:0)
branky: Pavel Chromčák, Matěj Rodek

Po zlepšených výkonech v jarní části soutěže, jsme už konečně chtěli uspět i plným bodovým ziskem a podřídili jsme tomu celý tréninkový cyklus a hlavně také pozvedli pozitivní a soudržnou atmosféru v týmu.
Konečně se také vrátil z marodky „sniper“ Petr Mikuš a po domluvě s trenérem mladšího dorostu, se vrátil ke svému ročníku 2003 do konce jarní části sezóny také Tomáš Fojtů.
Tito dva ofenzivní hráči přispěli jednoznačně velkou mírou, k našemu kvalitnímu výkonu, kdy jsme zejména v prvním poločase soupeře jasně přehrávali a také po krásné individuální akci Pavla Chromčáka a důrazném prostřelení Matěje Rodka, šli do šaten se zaslouženým 2-gólovým náskokem.
V druhé půlce už to herně tak slavné nebylo. Většina zbytečných odkopů od naší branky končila na kopačkách hostů a nebyly vyslyšeny ani mé rady, abychom se snažili rozehrávat nakrátko. Obléhání naší branky bylo stále častější.
Ještě že máme mezi tyčemi Viktora De gana! Ten nás nejednou podržel excelentním zákrokem a právem si připisuje čisté konto. Také Pavel Horák a Honza Jančina zaslouží pochvalu, za perfektně „ odježděný “ zápas, kdy nevypustili jediný souboj, což je z velké míry zásluhou jejich dobré fyzická kondice. Někteří hráči by si už mohli konečně uvědomit, že bez dobré fyzické kondice, se jim hrát moc dobře nemůže a také tomu podřídit i svůj individuální přístup a nějakou hodinku svého volného času.
Do konce utkání už jsme nepřipustili žádnou změnu skóre, a tak si připisujeme první vítězství v jarní části a pevně věřím, že nebudeme na druhé moc dlouho čekat.
Celkové to však ještě nebylo úplně ono. Musíme zlepšit pohyb bez míče a věřit si v rozehrávkách na krátko. To se nám bude dařit jen poctivou docházkou a soustředěnou prací na tréninkových jednotkách.

Sestava: Viktor De gano, Matěj Rodek, Matěj Svoboda, Honza Jančina, Jindra Roka, ( 40.Kryštof Adamec, 57. Ondra Zbranek), Lukáš Kalina ( 55. Ondřej Změlík), Marek Navrátil (46. Petr Ščuka), Pavel Horák, Pavel Chromčák (66.David Žídek), Petr Mikuš, Tomáš Fojtů

Foto: Julius Ficek


15
dubna
13:45
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

FC VSETÍN - ŠUMPERK 1:1(0:0)

Po několika smolných prohrách, jsme dnes konečně uhráli alespoň bodík za remízu.
Gól si však soupeř musel dát sám. Chybí stále střelec Mikuš a ostátní útočníci se mu zatím nemůžou rovnat obrazně řečeno - ani po kolena.
I tak jsme dnes měli vítězství na dosah a nebýt opět nepozornosti v obranné fázi, kdy šel hráč hostů od půlící čáry sám na Viktora, mohlo být bodů více.
07
dubna
11:51
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

V BILOVCI JSME DO POSLEDNÍ MINUTY SAHALI PO BODU

BÍLOVEC - FC VSETÍN 3:2 (2:1)
Branky : Pavel CHromčák, Marek Navrátil

S Bílovcem který okupuje nejvyšší příčky tabulky, jsme na podzim prohráli rozdílem pěti branek, kdy nás na Tyršovce „válcoval“ jako parní válec. Proto jsem v sobotu čekal zatím nejtěžší zápas jara. Navíc se v minulém utkání zranil náš kapitán a nejproduktivnější hráč Petr Mikuš, a tak jsme do Bílovce dojeli s velkým respektem a pokorou.
Zápas začal a my hráli podle pokynů ze zabezpečené obrany. S přibývajícím časem, jsme si pomalinku začali uvědomovat, že soupeř nás vůbec nepřehrává a přinejmenším jsme rovnocenným partnerem. Začali jsme stále častěji držet míč na svých kopačkách.
Bohužel, přišla 16. -18. minuta zápasu. V prvním případě obrovská hrubka v obranné činnosti, „no comment“ ! V druhém případě hráč hostů prošel na malém prostoru ještě na své polovině opět bez jediného ataku, nebo snahy o přerušení, mezi našimi třemi hráči !!! Vzniklo tak přečíslení a po krásném vykombinování jsme se ani nenadáli a prohráváme 2:0. Stále se opakují stejné situace, a ač si o nich pořád dokola říkáme, nedokážeme je ještě dostatečně dobře vyhodnotit. Velká škoda.
V tento moment zápasu jsem měl velké obavy, zda nás tyto rychlé branky úplně nezlomí.
Když však Pavel Chromčák vystihl nepovedenou přihrávku a podél brankáře snížil na 1:2, sebevědomí šlo u všech okamžitě nahoru.
V druhé půlce, jsme byli daleko aktivnější než domácí a vyrovnání viselo ve vzduchu. Najednou nás bylo všude plno a začalo se nám dařit ve všech činnostech. Po zahrané ruce v domácím vápně, Marek Navrátil ze značky pokutového kopu nekompromisně a zaslouženě vyrovnal !
Vytvořili jsme si i další slibné příležitosti, ale bohužel bez potřebného gólového zakončení.

Když už jsme všichni pomýšleli na zasloužený zisk bodu, přišel poslední roh zápasu. Dlouhý balón dosedl až na hlavu domácího útočníka a od ní se odrazil do naší branky, kde však stál Pavel Chromčák a údajně rukou zamezil jistému gólu. Následoval pokutový kop a v poslední minutě zápasu dostává skóre konečnou podobu. I takový je fotbal.
V obličejích našich hráčů šel vidět obrovský smutek, ale hlavně bezmoc… do některých očí se derou i slzy …
Chlapi, tak jak jsem vám řekl hned po zápase, ještě mnohokrát prohrajete, ale i vyhrajete gólem v poslední minutě. Tentokrát Vám patří velká pochvala ! Jsem hlavně potěšen, jak jste se po dvou rychle obdržených gólech dokázali vzchopit a nic jste nezabalili!
Myslím, že máte dobrou fungující partu a již delší dobu dokazujete, že fotbalově na tuto úroveň oprávněně patříte a že se fotbalem dokážete i bavit a radovat se z něj … A TO JE HLAVNÍ!

Sestava : Viktor De gano, Matěj Svoboda, Honza Jančina, Matěj Rodek, Jirka Karlík, Pavel Horák, Pavel Chromčák, Lukáš Kalina, Jindra Rolka, Marek Navrátil, Dan Koleník
Střídali: Petr Ščuka, David Žídek, Ondra Zbranek, Kryštof Adamec, Jirka Pniok, Ondra Změlík


03
dubna
13:35
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

FC VSETÍN - VIKTORKA PŘEROV 0:3 (0:1)

V neděli jsme odehráli na umělce Pod Pecníkem další mistrovské utkání proti vyspělému týmu z Přerova.
Stále se ještě v této kategorii učíme a posouvámě fotbalově nahoru, také si stále zdůrazňujeme, že nebudeme hledět na výsledky a našim měřítkem bude, s jakou chutí a bojovností se v zápasech budeme prezentoval.

V neděli jsme měli jistě velmi zdatného soupeře, který nás zejména fyzicky přehrával a byl určitě kvalitou o nějaký ten stupínek lepší. Vítězství si objektivně zasloužil. My ve většině případů hráli, na co stačíme a kdybychom se sebevíce snažili, už jsme byli na hraně svých možností.
Také jsem v šatně před zápasem zdůrazňoval, že pokud budeme hrát jak nejlépe umíme a dáme do toho vše a stejně prohrajeme, protože je soupeř prostě lepší, budu naprosto spokojený a ještě vás za to pochválím.

Je tu však jedno velké - OPRAVDU?

Opravdu jsme všichni makali na 100% ? Opravdu si každý hrábnul na dno svých sil, šel do všech sprintů naplno, nevypustil jediný balón a odcházel ze zápasu unaven, že by už nevydržel hrát ani o 5 minut déle? Opravdu si každý mohl říci, že se nevyhnul jedinému souboji, jedinému šprajcu, jedinému skluzu, který by mu mohl způsobit třeba nějaký ten oděrek ?
Opravdu každy chtěl zabojovat za druhého a pomoci tak celému týmu?
Opravdu jste měli vždy při omluvách z tréninkových jednotek ten pádný a jasný důvod?

Chlapci, na tyto otazky si musíte ale odpovědět po pravdě předevší každý sám sobě.

Já řeknu jen tolik, že mnoho hráčů se v tomto zápase ani zdaleka nepříblížilo svým fotbalovým možnostem,což mě docela mrzí.

Tento zápas je však už za námi a pojďme dopředu. Ve středu už se na vás těším na tréninkové jednotce v co největším počtu !26
března
06:44
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

FK TŘINEC - FC VSETÍN 4:2 (3:0)

V prvním mistrovském zápase jarní části jsme zajížděli do dalekého Třince.

Po dlouhé zimní přípravě a lehké obměně kádru, jsem byl zvědav, jak se budeme prezentovat proti zdatnému soupeři.
Zápas jsme začali ale naprosto katastrofálně, bez emocí, bez zájmu, bez pohybu...až na pár jedinců, jsme se takto prezentovali celou první polovinu. Nedařilo se nám zhola nic. Soupeř po zásluze vedl o 3 branky a to ještě Viktor mnoho a mnoho šancí pochytal.

O přestávce jsme si řekli, že nemá cenu myslet na výsledek a hlavně na náš nepovedený první poločas a pokusíme si zvednout vlastní sebevědomí individuálním přístupem, nějakou povedenou akcí a samozřejmě i nějakým tím gólem.
Myslím, že se vám to podařilo a hlavně mě těšilo, že jste nic nezabalili. Byl to naprosto diametrálně rozličný poločas. Začalo se vám dařit a hlavně jste opravdu chtěli hrát.
Musím dnes vyzvednou dva hráče. Viktora v brance - pochytal opravdu hodně! Petra v útočné fázi - dvě šance, dva góly !

Branky: 2 Petr Mikuš

Sestava: Viktor De gano, Matěj Svoboda, Pavel Horák, Lukáš Kalina, Matěj Rodek ( 57. Jiří Pniok), Jan Jančina, Marek Navrátil ( 61. Kryštof Adamec), Pavel Chromčák, Petr Mikuš, Petr Ščuka ( 29. Daniel Koleník 55. Ondřej Změlík), David Žídek ( 36. Miroslav Mika)
12
března
06:33
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

JISKRA STARÉ MĚSTO : FC VSETÍN 1:2 (0:2)

Poslední přípravný zápas jsme odehráli na umělce v Rožnově, kde se momentálně "soustředil" vedoucí tým krajského přeboru Zlínského kraje starších žáků, Jiskra Staré Město.
Kvalita soupeře a také hra mě velmi mile překvapila. Ve svých řadách měli velmi šikovné kluky.
My jsme si chtěli zkusit generálku na mistrovský zápas, ale bohužel jsme museli nechat doma 4 stálé opory našeho týmu. I tak jsme předvedli mnoho krásných a kvalitních akcí. Zejména gól Petra Mikuše měl status nejvyšší kvality, kdy si přehodil protihráče a z voleje ze vzduchu nedal brankáři šanci. V naší brance nás opět podržel Viktor De gano, který zlikvidoval 3 samostatné nájezdy.
Pochvala však patří celému týmu !

Branky: Petr Ščuka, Petr Mikuš


03
února
11:48
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

FC VSETÍN - TURZOVKA 4:2 (2:0)

V dalším přípravném utkání jsme přivítali tým FK Tatran Turzovka, který hraje III. slovenskou žákovskou ligu.
Po předešlém dnu, kdy nás trenér Kickboxu totálně unavil, bylo dosti těžké rozhýbat tělesné partie. Navíc jsme postrádali několik opor, z důvodu zranění a nemocí, ale už tradičně je výborně zastoupili kluci z mladšího ročníku.

Když přehlédnu některé nepřesnosti a zpomalené reakce v situacích, kdy se dá těžit ze zrychlené rozehrávky, tak zápas splnil účel a byl dosti výživný. Největší problém nám dělala dlouhá rozehrávka od brankáře na dva vyspělé útočníky, kteří se mnohdy našim špatným odhadem dostali až před branku, naštěstí je Viktor v mnoha případech dokonale vychytal.
Naopak v zakončení jsme byli opět na štíru. Napočítal jsem 5 tutových situací, kdy jsme byli tváří tvář brankáři hostu a nedali.
Na této dovednosti musíme ještě pořádně zapracovat a proto už se na Vás těším na další tréninkové jednotce.

Branky: Honza Jančina, Valda Durmon, Petr Mikuš, Pavel Chromčák

Sestava: Viktor De gano, Matěj Svoboda, Pavel Horák, Lukáš Kalina, Marek Navrátil, Honza Jančina, Petr Mikuš, Pavel Chromčák, Petr Ščuka, David Žídek, Valda Durmon, Ondra Zbranek, Ondra Dobeš
24
ledna
20:33
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

FC VSETÍN - FK PÚCHOV 7:3 (4:2)

FC Vsetín - žáci
V druhém přípravném zápase jsme dnes na Pecníku hostili stejně staré vrstevníky z futbalové akadémie Púchov. Po náročném 3-týdenním tréninkovém bloku ( viz foto - kvalitní zimní příprava, rozmanitost tréninkových jednotek) a při pohledu na urostlé slovenské chalany, jsem měl před zápasem mírné obavy. Ale hned po úvodním hvizdu a po několika minutách jsem byl naprosto mile překvapen. Vletěli jsme na soupeře jako uragán a náš, nebojím se říci vyspělý výkon byl na velice vysoké úrovni. Byli jsme na hřišti doslova všude a celkové jsme působili jako tým velice kompaktně.
A po několika málo minutách jsme si zaslouženě získali i gólový náskok 3:0.
V těchto fázích zápasu se nedalo nikomu nic vytknout! Opravdu velká herní kvalita - vysoké napadání, vedení míče, pohyb bez míče, kombinace na malém prostoru, nádherné průnikové přihrávky, individuální dovednosti a důraz v zakončení = velká spokojenost !!!

Poté jsme sice trochu polevili a soupeř dokázal hned vytěžit z minima maximum. Během 5 minut snížil na rozdíl jediného gólů, to bylo z jeho strany ale vše.

V druhé půlce jsme navázali na výkon z té první a naše výborné představení pokračovalo až do závěrečného hvizdu.

Jedinou kaňkou na dnešním zápase, bylo nepříjemné zranění Jindry Rolky. Všichni přejeme Jindrovi brzké uzdravení a rychlý návrat do týmu.

Branky : Pavel Chromčák 2, Marek Navrátil 2, Tomáš Fojtů 2, Petr Ščuka

PS:VE ČTVRTEK OPĚT KICKBOX, UŽ SE NA VÁS TĚŠÍM JÁ A KONDIČNÍ TRENÉR :-)


14
ledna
11:18
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

FC VSETÍN - 1.FC SLOVÁCKO U14 1 : 10

V sobotu jsme na Pecníku odehráli první z 8 plánovaných zimních přípravných zápasů a hned na úvod jsme si pozvali soupeře nejkvalitnějšího a určitě i nejtěžšího, který nás v přípravě prověří, kluky ze Slovácka.

V zápase jsme tahali za kratší konec, kdy nás soupeř předčil zejména v pohybu bez míče(nepřistupovali jsme včas k hráčům), rychlou kombinační hrou, zpracováním prvním dotykem do pohybu a přesným zakončením.

Co se týká našeho zakončení, minimálně 4x jsme byli tváří tvář Alexovi v bráně Slovácka, ale naše koncovka byla žálostná.

Ale i takový zápas nám určitě hodně dal a je dobře, že jsme jej odehráli. Bylo tam i mnoho hezkých okamžiků a situací oku lahodící.
I s takto těžkým soupeřem se v každém podobném zápase můžeme a určitě i budeme posouvat fotbalově dál. Každopádně máme jistotu, že musíme stále poctivě a hlavně s pokorou trénovat a trénovat.

Sestava: Viktor De gano, Matěj Svoboda, Pavel Horák, Matěj Rodek, Jindra Rolka, Marek Navrátil, Honza Jančina, Dan Koleník, Petr Ščuka, Pavel Chromčák, Petr Mikuš, Martin Zbranek, Ondra Změlík, Valda Durmon

Branka : Petr Mikuš


10
prosince
13:05
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

V POSLEDNÍM PŘÁTELSKÉM ZÁPASE NA FASTAVU ZLÍN JSME PŘEDVEDLI V KOMBINOVANÉ SESTAVĚ U15-U14 PARÁDNÍ VÝKON

FASTAV ZLÍN U14 - FC VSETIN U15,U14 4:3 (3:1)

BRANKY: Ondra Změlík 2, Marek Navrátil

V sobotu jsme odehráli na nové umělé trávě tréninkového centra na Zlínské Vršavě poslední letošní přátelské utkání proti domácím ligovým U14-tkám.

Jelikož jsme měli v našem kádru mnoho omluvenek z důvodů nemocí, zranění, rodinných akcí, pozval jsem 5 kluků ročníku 2004, aby si vyzkoušeli konfrontaci, proti svým vrstevníkům jednoho z nejlepších top týmu Moravy.

Ani jeden z těchto „ mlaďochů „ ani v nejmenším nezaostával v žádné činnosti a společně s ostřílenými borci utvořili jedem silný kompaktní celek.

Od první minutý jsme začali jako z partesu a hra byla na našich kopačkách. Krátké přesné přihrávky na jeden, max. dva doteky s úžasným pohybem nadělaly Fastavu nejednu starost. Po naší nejkrásnější akci zápasu padl také první gól. Od půlící čáry po pravé straně jsme se narážečkami na jeden dotek dostali až k rohovému praporku a centrem před branku našli Marka Navrátila, který z voleje „angličanem“ rozvlnil sít!
Po gólu však Zlín ožil a do poločasu převzal aktivitu, kdy měl také nespočet kombinačních akcí, kde v mnoha případech hasil až na brankové čáře výborný Viktor. Třem gólům do poločasu však nezabránil.

V druhé půlce jsme začali praktikovat hezkou hru, jako od úvodu utkání a vysoký standard jsme drželi až do samotného konce. V některých momentech to byla z naší strany opravdová fotbalová pastva pro oči, alespoň to tvrdili i přihlížející diváci :-).

Také se ukázal rychlonohý Ondra Změlík, který proměnil z pěti krásných vysunutí, kdy šel sám na brankáře dvě a korigoval konečný výsledek na rozdíl jediného gólu.
Pokud by se vyhlašoval Nejlepší hráč zápasu, byl by jim jistě Pavel Horák, který dnes naběhal stovky a stovky metrů dopředu i dozadu a byl u všech důležitých momentů zápasu.
Všichni ostatní zaslouží jistě také velké absolutorium!

Sestava: Viktor De gano, Matěj Svoboda, Jindra Rolka, Kryštof Adamec, Ondra Zbranek, Lukáš Kalina, Jirka Karlík, Pavel Horák, Pavel ChromčáK, Matěj Rodek, Marek Navrátil, Petr Mikuš, Ondra Změlík, Martin Zbranek17
listopadu
15:34
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

SLAVIA KROMĚŘÍŽ - FC VSETÍN 1:1(1:0)

Do Kroměříže jsme se dnes vydali v Okleštěné sestavě, pouze ve 12 lidech. O to víc si cením bojovnosti a odhodláni během celého zápasu .
První poločas hodnotím, jako jeden z nejlepších, které jsem vás doposud viděl odehrát.
Řekli jsme si, ze budeme hrát převážně po zemi, žádné odkopy, nákopy, že budeme hrát hodně kombinačně.Vše bylo splněno do puntíku. Výborné řešení při rozehrávkách od naši branky, výborně vykombinované akce a rychlý přechod do útočné fáze, kde jsme se prosazovali také individuálně jeden na jednoho. Jednu takovou akci z mnoha, dokázal přetavit ve vedoucí gól Pavel Chromčak , který si poradil přes dva hráče a nadvakrát překonal brankáře Slavie, který byl určitě nejlepším hráčem hostů a dokazoval to i v druhé půlce v poli.
Také nám dal vyrovnávací gól, bohužel jednoznačně z ofsidu.
To byla také dnešní jediná, ale největší kaňka celého zápasu. Domácí tým nezajistí žádného rozhodčího, ani nějakou plnoletou osobu. Pískali to domácí náhradníci. Konec zápasu se také raději o par minut ukončil dříve, neboť se začalo více přitvrzovat.

Celkově ale velká pochvala pro všechny naše hráče !!!Velmi povedené zápasové zakončení letošní půl - sezóny.

Sestava: Viktor De gano, Matěj Svoboda, Pavel Horák, Matěj Rodek, Lukáš Kalina, Marek Navrátil, Petr Mikuš, Pavel Chromčak, Mira Mika, Honza Jančina, Jindra Rolka, Dan Koleník

A zdravíme na dálku Toma Koňaříka, už se všichni těšíme, až se zapojíš znovu po zranění do tréninkového procesu.


06
listopadu
09:17
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

BEZ VSTŘELENÉ BRANKY, NEMŮŽEME MYSLET NA ÚSPĚCH

UNIČOV - FC VSETÍN 2:0 (1:0)

Prohra byla zasloužená z jednoho prostého hlediska, prakticky jsme si nevytvořili gólovou situaci. Naši ofenzivní hráči mají již delší dobu bídnou potenci střelby a to se této fotbalové dovednosti věnujeme na trénincích ve velké míře. Útočník, který nastoupil v 11 zápasech a dal pouze 3 góly a to ještě v jednom zápase najednou, asi nemá na tomto postě co pohledávat.
První poločas byl ve znamení neustálých odkopů. Viktor, nebo rozehrávající zadák ani neměl jinou možnost rozehrávky, protože se jim hráči nechtěli vůbec nabídnout, ukázat. Všechny dlouhé míče se okamžitě vracely před naše pokutové území. Nebyli jsme schopni pokrýt míč, rozehrát, chybělo více důrazu v osobních soubojích. Oproti soupeřům hrajeme pořád strašně měkce. Ze soubojů poté odcházíme poraženi a ještě většinou s nějakou bolístkou, nebo se soubojům záměrně vyhýbáme a raději je ani nepodstupujeme. Nejsme schopni stále rozeznat, kdy je potřeba hru zrychlit, nebo na druhou stranu zase přerušit. Gól jsme dostali také po nedůrazném bránění, kdy hráč domácích dostal do pokutového území přihrávku, kde si prakticky na místě pohrát se dvěma obránci a pohodlně umístil střelu k tyči.
Výsledek poločasu 1:0 nám dával však stále naději na zvrat. Druhou půli jsme začali mnohem lépe. Snažili jsme se hrát po zemi, kombinovat, míč jsme drželi více na našich kopačkách, bylo vidět několik pěkných akcí, bohužel vždy jen po šestnáctku hostů.
V 49. Minutě přišla ale opět individuální chyba a to hned dvou našich obránců, kdy nebyli schopni zvládnout, ubránit, nebo přerušit u postranní čáry jednoho hráče domácích, který se pohodlně dostal od střídaček až před našeho brankáře a navýšil vedení.
Poté jsme zase v mnoho situacích a rozehrávkách našich obránců, volili pomalé a zdánlivě bezpečnější řešení v podobě odkopů, namísto kratších přihrávek po zemi a přiblížili jsme se standardu z prvního poločasu. Celkově se hra vyrovnala, ale do konce zápasu jsme si už nedokázali vytvořit žádnou brankovou příležitost.

Sestava: Viktor De gano, Matěj Rodek, Matěj Svoboda, Pavel Horák, Lukáš Kalina (63. Kryštof Adamec), Honza Jančina, Marek Navrátil ( 48.Dan Koleník), Mira Mika ( 35. Jindra Rolka), Pavel Chromčák, Petr Mikuš, Petr Ščuka ( 52. Martin Zbranek)


22
října
13:24
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

DALEKOU CESTU DO ŠUMPERKU POJALI NĚKTEŘÍ OPRAVDU VÝLETOVĚ

ŠUMPERK - FC VSETÍN 3:2 (3:1)
Branky : Petr Mikuš, Honza Jančina

Celodenní zájezd do Šumperku pojali někteří jedinci asi jako školní výlet na Macochu a po velmi špatném, místy až trapném výkonu jsem byl nucen už těsně před poločasem a v poločase udělat trojí střídání.Po nástupu našich střídajících U14 se hra naprosto rapidně zlepšila, sahali jsme dokonce po bodu. To ještě po ranní omluvě nemocného Lukáše Kaliny a uvolnění Dana Kolenika, který odjel na zápas s mladším dorostem, musel celé naše utkání odehrát a to velmi zdárně Kryštof Adamec.

Velké pozitivum - po zranění se zapojil do týmu Pavel Chromčak a prakticky bez tréninku byl dnes oprávněně nejlepším hráčem našeho týmu!

Sestava : Viktor De gano, Matěj Rodek, Matěj Svoboda, Kryštof Adamec, Jindra Rolka ( 36. Jirka Pniok), Mira Mika (36. Jirka Karlík ), Pavel Horák , Pavel Chromčák, Honza Jancina, Petr Ščuka (27. Martin Zbranek), Petr Mikuš


16
října
09:15
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

BÍLOVEC NAD NAŠE SÍLY

FC VSETÍN – ŠSK BÍLOVEC 0:5 (0:3)

Proti Bílovci jsme nastoupili v dosti okleštěné sestavě. K dlouhodobě zraněnému Pavlovi Chromčákovi se přidali ještě Marek Navrátil a Tomáš Koňařík. Tomáš je v našich zadních řadách bohužel prakticky nenahraditelný, a když se k tomu přidalo i obutí našich některých hráčů na tak těžkém terénu, jaký byl v neděli na Tyršovce a kvalita hostujícího týmu, výsledek 0:5 jednoznačně odpovídá stávající realitě našeho kádru.
Díky klukům U14 - Martinovi, Kubovi, Kryštofovi a Jirkovi, jsme mohli tento zápas odehrát ještě jakž takž se ctí… protože, otevřeně si řekněme, že na Bílovec bychom asi neměli ani v plném složení a hlavně šlo opět vidět, že nám docházejí často s top týmy této soutěže fyzické síly. To ale zlepšíme pouze, když budeme docházet pravidelně na tréninkovou jednotku!
Hlavu vzhůru, příští týden nás čeká Šumperk, kterému máme co oplácet. Jistě to bude podle dosavadních výsledků hratelnější soupeř, než byl Bílovec, tak se dobře připravíme.
Pozitivní zpráva je, že by se měl do tréninkového procesu již tento týden vrátit Pavel Chromčák! Marek Navrátil to jistě také zkusí.
Sestava: De gano Viktor, Svoboda Matěj, Horák Pavel, Rolka Jindřich ( 55. Karlík Jiří), Kalina Lukáš, Rodek Matěj, Jančina Jan, Mika Miroslav (36. Vyškovský Jakub), Mikuš Petr, Zbranek Martin (36. Adamec Kryštof), Ščuka Petr ( 47.Koleník Daniel)


09
října
10:16
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

Z PŘEROVA VEZEME NAPROSTO ZASLOUŽENÝ BOD !

1.FC VIKTORIE PŘEROV – FC VSETÍN 2:2 ( 2:1)
Branky : Jan Jančina, Petr Mikuš

K jednomu z hlavních favoritů soutěže, který doposud jako jediný porazil Baník Ostrava, jsme přijeli se značným respektem.

Začátek zápasu tomu také nasvědčoval. Již ve 3. minutě musel skvělý Viktor likvidovat samostatný nájezd. V 15. minutě jsme si však pro soupeře v obraně připravili „den otevřených dveří „ a nechali si dát velmi laciný gól.
Od tohoto momentu z nás však spadla nervozita, začali jsme se prosazovat směrem dopředu a pomalu přebírat otěže zápasu. Stále více jsme se usazovali na polovině soupeře, dobře jsme kombinovali. Viktoriáni nás mnohdy museli brzdit nedovolenými zákroky. Po jednom takovém z 24. minuty, se Honza Jančina z velké vzdálenosti ( 25m) opřel do balónu, a ten zapadl pod břevno rovnou do sítě. Domácí golman nestačil prakticky ani reagovat!
Po brance na 1:1 se hra vyrovnala, měla však oboustranně velkou kvalitu.
Bohužel minutu před poločasem, jsme opět darovali domácím naprosto zbytečnou branku. Přes tři naše hráče, kteří si stále ještě neumí dobře vyhodnotit situaci, kdy je zapotřebí „zatáhnout za záchrannou brzdu“ se dostal rychlonohý útočník od postranní čáry rovnou před Viktora, kde už měl lehkou práci.

V poločasové přestávce proběhla v kabině hlasitá debata na různá témata. Jedno z nich bylo také, zda hrát dobře a jezdit domů bez bodů a relativně bez nálady, nebo zda hrát dobře a ještě k tomu vozit body ? Vyhrála jednoznačně druhá varianta! A šli jsme na to!!!

Druhý poločas naprosto kvalitní, vyšperkovaný mnoha krásnými momenty! Škoda, že gólový moment byl už jen jeden. Ve 47. Minutě po zahraném rohovém kopu se Petr Mikuš pověsil do vzduchu a dobře mířenou hlavičkou zaslouženě vyrovnal! Poté měl ještě jeden okamžik, kdy už jsme všichni zvedali ruce nad hlavu, ale domácí brankář zázračně konečky prstů vytěsnil krásnou střelu na roh.

Naopak náš brankář Viktor De gano hasil v druhém poločase také dvě vyložené šance a poradil si naprosto parádně!
Do druhého poločasu jsme prostřídali všechny naše náhradníky ročníku 2004, jim také patří velká pochvala. Jmenovitě Kryštof Adamec zahrál na obraně jako zkušený harcovník.
A za „ hráče utkání „ považuji Pavla Horáka! Po některých nevýrazných výkonech v minulých zápasech, byl tentokrát v obranné i útočné fázi perfektní, pravý tvůrce hry!
Pochvalu však zaslouží naprosto celý tým!
Remízový bod od tak kvalitního soupeře bereme jako naše malé vítězství!

Sestava: Viktor De gano, Tomáš Koňařík, Matěj Svoboda, Jindra Rolka (36. Kryštof Adamec), Matěj Rodek, Jan Jančina, Miroslav Mika ( 58. Jaroslav Orság, 62. Jiří Pniok), Pavel Horák, Petr Ščuka ( 36. Valdemar Durmon, 70. Daniel Koleník), Petr Mikuš


02
října
10:49
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

PROTI TŘINCI SE VZTYČENOU HLAVOU

FC VSETÍN – FK TŘINEC 1:2 (1:2)
Branka : Jindřich Rolka

S Třincem jsme odehráli po herní stránce velice dobrý první poločas. Bylo vidět mnoho hezkých kombinačních přechodů i individuálních akcí, zejména po stranách zakončeným centrem do šestnáctky. Jindrou Rolkou jsme se ujali po krásném obhození hostujícího brankáře vedení!
Poté však přišla opět laxnost při soupeřově rohu, kdy nejsme schopni v našem pokutovém území odehrát zdánlivě jednoduchý balón, který prochází přes několik našich hráčů a hostující forvard jednoduše prostřeluje naše „solné sloupy“. Po několika minutách už prohráváme. Nepokryli jsme střed hřiště, odkud přichází přihrávka na rychlonohého útočníka a ten tváří jinak dobře chytajícímu Viktorovi nezaváhá.

Nic nebalíme, dostáváme se několikrát docela lehce do šestnáctky hostů, kde je našim „hroťákům“ naservírováno dostatečné množství gólových přihrávek, jenže v koncovce jsme už několik zápasů docela jaloví, a ani proti Třinci nedokážeme proměnit ty nejvyloženější tutovky.

Druhá půle fotbalovostí na tu prví nenavázala. Postupem času jsme posunuli rozestavení, prostřídali jsme několik hráčů a hráli prakticky na 4 útočníky. Co nám to však bylo platné, když jsme na ně nedokázali dopravit balón ani po kombinaci, ani dlouhým pasem, nebo průnikovou přihrávkou.
V těchto momentech zápasu jsme už hráli vabank a soupeř se dostal po brejcích několikrát do vyložené šance. Skvělý Viktor však nedovolil, aby došlo k navýšení skóre a tak výsledek 1:2 pro Třinec vydržel až do konce.

Je za námi 1/3 zápasů v této kvalitní soutěži a my, jakožto nováček nemůžeme být zase až tak nespokojeni. Přesvědčili jsme se, že se dá hrát doposud opravdu s každým. A to, že ztrácíme body v mnoha případech nejtěsnějším brankovým rozdílem, není vůbec žádná tragédie, ba právě naopak.

Určitě nejdůležitějším faktem je, že není jediného zápasu, kde by se dalo takříkajíc odpočinou. Vždy musíme vynaložit největší úsilí, snahu, bojovnost a techniku. A to je dobře!!! Tohle nás určitě fotbalově stále více a více posouvá! Tohle je to, proč jsme chtěli hrát tyto soutěže, proč jsme nezůstali v krajském přeboru, kde bychom se v mnoha zápasech hraných „na půl plynu“ sice radovali z výrazného vítězství, ale po výkonnostní stránce bychom prakticky nic nenabírali, neposouvali bychom se fotbalově vůbec nikam dopředu.
Jste pořád ve věku, kdy se fotbalovým dovednostem stále ještě učíte, a proto výsledky nejsou momentálně stále ještě ten nejdůležitější faktor! Samozřejmě, že do každého zápasu jdete s tím, že chcete vyhrát a po prohraném zápase, kde si hrábnete až na samotné dno sil vás to hodně mrzí. To je také velice dobře, že vám to není lhostejné! Vyhrát však může vždy jen jeden.
Pokud však budete stále poctivě trénovat, bude vás to hlavně bavit, budete se chtít stále zdokonalovat, výsledky se jistě dostaví... dříve, nebo později, ale dostaví!
Vzdyť již teď je na většině z vás, zjevně vidět velký výkonnostní posun!

Sestava : Viktor De gano, Jan Jančina, Tomáš Koňařík, Matěj Svoboda, Lukáš Kalina ( 50.Kryštof Adamec), Matěj Rodek (66.Martin Zbranek), Marek Navrátil (61. Jiří Karlík), Pavel Horák, Jindřich Rolka ( 43.Valdemar Durmon), Petr Mikuš, Petr Ščuka (46. Ondřej Změlík)


23
záři
16:41
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

V OSTRAVĚ JSME NA BODY NEDOSÁHLI , ALE I TAK PŘEVLÁDÁ VELKÁ SPOKOJENOST

Dnes jsme narazili na vedoucí tým soutěže a směle si dovolím tvrdit , že Baníkovci jsou první po právu. My však zapomněli na předešlý nepovedený zápas ve Valmezu a nenechali se vůbec zahanbit. První poločas byl přinejmenším naprosto vyrovnáný, v prvních 15 minutách jsme byli dokonce i lepším týmem. Druhá půle také snesla přísně měřítko, až na desetiminutovku, kde jsme 2x zbytečně inkasovali. Poté jsem vyslal na hrot útoku Toma Koňaříka, který zanedlouho po krásném centru od Ondry Změlíka snižuje nádherným volejem na rozdíl jediného gólů. Bohužel soupeř kontruje před koncem zápasu ještě jednou a upravuje konečný výsledek na 3:1.

Dneska však musím převážně jen a jen chválit. Naši kluci ze sebe vydali naprosto všechno a pokud takhle budeme pokračovat i v dalších zápasech, budeme se určitě posouvat i výsledkově.

Baník Ostrava - FC Vsetín 3:1(0:0)
Branka : Konařík Tomáš

Sestava: Viktor De gano, Matěj Rodek (65.Valda Durmon), Tomáš Koňařík, Matěj Svoboda, Jindra Rolka (36.Jirka Karlík, 56.Jirka Pniok), Honza Jančina, Marek Navrátil, Pavel Horák, Mira Mika (46. Kryštof Adamec), Petr Mikuš, Petr Ščuka (50. Ondřej Změlík)

Počet přístupů
od prosince 2012

782240

Počítadlo