19:30
U17 - MLADŠÍ DOROST / ročník 2003 a 2004
Autor: Jaroslav Kulhaj

Třinec 2:2 FC Vsetín (2:1)

Hráli jsme dnes v pozměněné sestavě minulých zápasů a hráli jsme fotbal na který se dalo dívat oproti minulému utkání , když jsem se musel stydět za výkon v domácím prostředí.
Poločas jsme sice prohráli 2:1, po chybách ve středu obrany a nejistém zákroku brankáře, ale herní projev nebyl vůbec špatný.
Nádherně se trefil na 1:1 Durmon do šibenice přes celou bránu.
Ve druhém poločase jsme již převzali iniciativu definitivně na své kopačky a chybělo jen zakončení. Střelu aktivního Durmona a centry do pokutového území pochytal domácí brankář. Vyloženou šanci na vyrovnání "spálil" Zbranek, když dostal míč na svou levou nohu sám před brankáře, ale netrefil vzdálenější roh branky.
V závěru jsme vsadili vše na jednu kartu a povedlo se.
Se závěrečným hvizdem rozhodčího vyrovnal Sedláček po utěšené akci z pravé strany hřiště a centru Ščuky.
Uhráli jsme výsledkově zaslouženou remízu, ale při důraznějším zakončení a přesnější střelbě jsme zejména ve druhém poločase měli i navíc.

Sestava : De Gano, Horák, Rodek (45´Vyškovský), Sedláček, Žídek, Durmon, Navrátil (60´Di Maio), Orság, Mikuš (55´Jančina), Zbranek,

Náhradníci : Dřevojánek, Slováček, Kotrla,

05
října
19:41

FC Vsetín 1:4 Prostějov (0:3)

Dnes jsme se nedokázali vypořádat z těžkým terénem a zaslouženě prohráli po bezkrevném výkonu ve všech řadách.
Nesplnili jsme taktické pokyny z šatny, hráli si svou hru, která byla daleko od úspěchu. Styďme se a červenejme Prostějov byl pro nás hratelný soupeř, s kterým jsme měli držet nejméně vyrovnanou partii.
Gól Horáka po hrozivých 0:4 byl jen slabou náplastí na rány, které jsme tržily po celé utkání a to nejen na hřišti, ale i my s vedoucím mužstva.
Změny v sestavě do 2 poločasu nevedly ke změně projevu ve hře ani změně výsledku.

Sestava: Degano (65´Dřevojánek), Vyškovský, Orság, Žídek, Dobeš, Durmon, Pniok(60´Rodek), Ščuka, Horák, Navrátil (46´Samiec), Zbranek (75´Kotrla)

29
záři
21:23

MFK Karviná 2:2 FC Vsetín (1:0)

Sestava: Freund, Vyškovský, Sedláček, Dobeš(57´Samiec), Žídek(68´Jančina), Orság, Durmon, Horák, Pniok, Ščuka, Zbranek,

Náhradníci: Degano, Svoboda, Kotrla
Branky: Orság, Jančina.
Do utkání jsme opět jako minulé kolo nevstoupili optimálně a již od 5 minuty prohrávali. Tím jsme příliš nepomohli Freundovi v bráně, který nastoupil poprvé od začátku zápasu. V první půli se hra odehrávala mezi oběma šestnáctkami bez dalšího gólového zakončení.
Ve 46 minutě jsme vyrovnali gólem Orsága po přihrávce Ščuky a začali jsme mít více míč na kopačkách a byli jsme více nebezpeční před pokutovým územím soupeře.
Pak však opět přišla hloupá individuální chyba před vlastním pokutovým územím a hráči Karviné se trefili na 2:1. Naše bojovnost slavila úspěch a po průniku Pnioka vyrovnal střídající Jančina.
Poslední 20´se hrálo nahoru dolů se šancemi na obou stranách. Nikdo se nechtěl smířit s remízou. Blíže k výhře jsme měli po hlavičce Ščuky do horní tyče brány a následné dorážce Jančiny. Dále neodpískaný faul v pokutovém území soupeře na Durmona zaváněl penaltou. Ščukovi i Zbrankovi byl přísně odmáván ofsajd.
Přehráli jsme v závěru soupeře i kondičně což nás musí povzbudit do další zápasů.

22
záři
13:06

FC Vsetín 0:3 HFK Olomouc (0:2)

Věděli jsme o síle soupeře ještě neprohráli a v minulém kole porazili vedoucí Přerov. Věděli jsme, že hrají s max.počtem 17- letých hráčů.
To vše nás mělo motivovat k výkonu v tomto zápase.
Již ve 3 minutě jsme však chybovali při jednoduchém odkopu a ještě navíc jsme předložili hostujícímu útočníkovi tutovou přihrávku, kterou proměnil ve vedoucí gól. Tato situace ovlivnila 30 minut prvního poločasu než jsme dokázali hru vyrovnat, ne však skóre, které v 18´navýšili hosté rozdílovým hráčem po hlavičce z 10 metrů od branky.
Hlavičkové souboje a vůbec souboje jeden na jednoho byly doménou hráčů Olomouce.
Do druhého poločasu jsem provedl několik změn v rozestavení vynucených i nevynucených věřil, že přijde kontaktní gól a ještě výsledkově není vše ztraceno.
Když jsme se chystali na závěrečný tlak přišla na polovině hřiště opět naivní individuální chyba a rychlý brejk jsme hasili až faulem v pokutovém území.
Hosté z penalty zvýšili na 3:0.
Za celé utkání jsme si nevytvořili vyloženou gólovou příležitost.
Branku hostí jsme ohrozili jen několika propagačními střelami.

Sestava : De gano, Orság, Vyškovský, Žídek, Macháček, Navrátil, Pniok, Durmon, Horák, Ščuka, Zbranek.

Střídali - Mikuš, Kotrla, Slováček

15
záři
19:21

Kroměříž 0:4 (0:1) FC Vsetín

V 7 minutě po pěkné kombinační akci šel sám na brankáře Horák, ale nedal.
Do dalších šancí se dostávali opět Horák, Navrátil a Ščuka, ale vše končilo buď váháním při střelbě nebo nepřesnou finální přihrávkou.
Domácí nás zejména po nepřesné a rozpačité rozehrávce obránců několikrát ohrozili a vždy byl Degano na svém místě.
Nebyl jsem do poločasu vůbec spokojený opět s hrou středních záložníků, obrovské procento ztracených míčů a žádná myšlenka.
Do poločasu jsme se přece jen dostali do vedení po úniku Pnioka z pravé strany skóroval Zbranek. Ve 40 minutě jsme museli střídat zraněného Sedláčka za Svobodu.
Ve druhém poločase jsme již Kroměříž do šance nepustili a postupně zvyšovali vedení na konečných 4:0 po gólech Zbranka ,Pnioka a Ščuky.
Do hry zasáhli další hráči z lavičky, Macháček, Dimaio a brankář Dřevojánek.

Sestava: Degano, Orság, Sedláček, Vyškovský, Žídek, Pniok, Horák, Durmon, Navrátil, Ščuka, Zbranek.

07
záři
16:54

FC VSETÍN 1:4 Vítkovice "B" (1:0)

Se soupeřem jsme drželi vyrovnanou partii jen 25 minut v první půli, kdy nám pomohla rychlá branka Zbranka po centru Macháčka hned v první minutě utkání. Mohli jsme ještě zvýšit vedení z přímého kopu z hranice 16 metrů, ale Zbrankovi střela nesedla jak bychom si přáli.
V závěru poločasu De gano vychytal několik nebezpečných střel a můžeme mu vděčit, že jsme šli do kabin s jednogólovým vedením.
Nedokázali jsme udržet vedení a hned v úvodu druhé půle inkasovali.
To soupeře ještě více nabudilo, začali jsme prohrávat osobní souboje, pozdě přistupovali k hráčům při bránění, jednoduše jsme se nestačili vyrovnat na malém prostoru individuálním výkonům hráčů soupeře. Skóre se tak zbytečně navýšilo.

Sestava :
Degano, Dobeš, Sedláček, Vyškovský, Žídek, Orság, Macháček, Durmon, Pniok, Ščuka, Zbranek.

Střídali:Pniok, Kotrla
Hráli jsme 4 mistrovské utkání ve 14 dnech za úmorného vedra na umělce.
Věděli jsme,že bude důležité jít do vedení a v tomto počasí dohánět skóre dohánět ztrátu by stálo hromadu sil.Po autu a teči Ščuky se trefil Zbranek a od té chvíle jsme byli herně lepší,ale bez zakončení.
Ve druhém poločase jsme nechali soupeře vyrovnat,když jejich rozdílový záložník nás obešel v obraně jak kuželky.Domácí toužili po první letošní výhře a my naopak nechtěli odjet bez 3 bodů. Nejdříve Durmon trefil horní tyč branky soupeře a z následného tlaku nás posla v 85 min.do vedení po chybě brankáře Zbranek.Utkání jsme již v poklidu dohráli.
V sobotu hostíme Vítkovice na UT

28
srpna
22:57

1. VIKTORIA PŘEROV - FC VSETÍN 4:0 (2:0)

Vedoucí celek divize prokázal své kvality a po kombinačních akcích v první půli přidal další dvě branky z přímých kopů na hranici velkého vápna. Pokud budeme chtít dosáhnout lepších výsledků s mužstvy z popředí tabulky musíme herní nedostatky nahradit bojovností.
Zklamáním je pro mě výkon Navrátila, který měl být strůjcem hry mužstva. Věřím, že nás první porážka namotivuje již v sobotu ke zlepšeným výkonům ve všech řadách.

Sestava: DeGano, Dobeš, Sedláček, Vyškovský, Horák, Durmon, Navrátil, Orság, Zbranek, Ščuka.

Zbranka již v první půli.
Ve druhém poločase jsme si situaci mírně zkomplikovali za stavu 5:0, když hosté po změně v naší sestavě snížili na rozdíl 3 gólů.
Z výsledkem jsem sice spokojen,ale herně určitě ne.
Sestava: DeGano, Žídek, Sedláček, Vyškovský, Dobeš, Navrátil, Durmon, Horák, Orság, Ščuka, Zbranek,
Postupně dostali příležitost všichni hráči: Macháček, Svoboda, Rolka, Freund,

21
srpna
21:16

FC VSETÍN - NOVÝ JIČÍN 2:2 (1:1)

Celé utkání jsme tahali za kratší provaz rychlostně a fyzickou vyzrálostí.
Zlepšili jsme oproti prvnímu utkání přechod do do útoku. Obě branky vstřelil Marton Zbranek, první po příhře Ščuky a druhý z penalty za ruku soupeře.
Sestava: DeGano, Dobeš, Sedláček, Vyškovský, Žídek, Navrátil, Durmon, Orság, Horák, Zbranek, Ščuka,
Střídali: Svoboda a Macháček.
V sobotu hrajeme doma se Starou Bělou.

17
srpna
15:26

FC VSETÍN -SK HRANICE 1:1 (0:0)

Vyrovnané utkání jak výsledkově tak herně.V první půli chytil De Gano penaltu.Vedení jsme se ujali po přímém kopu Navrátila,když chyboval hostující brankář a k vyrovnání jsme si přispěli vlastním gólem po nedůrazu v obraně. V druhém poločase dostali příležitost všichni hráči z lavičky. Ve středu hrajeme další mistrák doma s NJ.

Sestava: De Gano, Dobeš, Sedláček, Vyškovský, Žídek, Horák, Navrátil, Durmon, Orság ,Zbranek, Ščuka.
Střídali postupně - Slováček, Rolka, Macháček, Pniok, Svoboda.

08
srpna
17:36

Tj model

Modelové utkání s U19 v pátek 9.8. v 15,30 Cíl: prostorové vnímání domácího hřiště (první 3 mistráky doma)

06
srpna
20:36

JARCOVÁ dorost (KS) x FC VSETÍN dorost U17 - 2 : 4 (0 : 3)

V druhém přípravném utkání jsme sice vyhráli poločas 3 gólovým rozdílem, ale herně jsme se dlouho dostávali do zápasu. Propadali jsme v osobních soubojích, což nás stojí spoustu sil.
Byl jsem spokojen jen s okamžiky při gólech Vyškovského, z výborně zahraného rohového kopu Navrátilem s Rodkem a individuální akce Mikuše.
Další góĺy přidali Zbranek a Rolka.

05
srpna
17:23

PRVNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS V KATEŘINICÍCH

KATEŘINICE starší dorost - FC VSETÍN U17 1:3 (0:1) Zbranek Martin 3

V prvním přípravném zápase si náš nově tvořící tým mladšího dorostu v celku lehce poradil s dorostenci Kateřinic.
V brance dostali příležitost všichni tři vsetínští golmani, ale v poli nebyl náš tým ještě kompletní. I tak měla naše hra v některých okamžicích dobrou úroveň.

Již zítra v úterý odehrajeme další zápas proti staršímu dorostu Jarcové .

16
července
07:25
Autor: Martin Zbranek

ZAHÁJENÍ PŘÍPRAVY JIŽ TUTO STŘEDU 17.7. !!!

Pro hráče U17 ročníku 2003 a 2004 je tu malá změna.
Nový trenér Jaroslav Kulhaj se na Vás bude těšit již zítra ve středu 17.7. 2019 na prvním tréninku nové sezóny.

FC Vsetín - SK HS Kroměříž 0:5 (0:3)

Dnešní výsledek určitě neodpovídá dění na hřišti a je pro nás velmi krutý.
Již v prvním poločase jsme neproměnili několik šancí, zato soupeř nás z každé šance potrestal.
Druhou půli jsme začali velkým tlakem a za 10 minut mohlo být srovnáno, ale opak byl pravdou, hosté opět s ojedinělé šance udeřili.
Kluci se snažili se stavem něco udělat, ale dnes nám nebylo přáno. Když jsme již brankáře překonali, tak nám v cestě 3 krát stála branková konstrukce.
Na závěr bych chtěl za celou sezonu klukům poděkovat a popřát jim do další fotbalové kariéry spoustu úspěchů.

Statistiky:
Branky: 3., 26., 35., 56., 69.
ŽK: bez karet

Sestava:
Dřevojánek, Rodek, Freund, Punčochář (68. Orság), Horák (41. Karlík), Zbranek, Navrátil (41. Sušeň), Jančina (65. Rolka), Mikuš, Ščuka (41. Durmon), Svoboda (41. Žídek)

09
června
09:09

Ostudný druhý poločas

FK Šumperk - FC Vsetín 8:2 (1:0)

První půle z naší strany nebyla vůbec špatná. Byli jsme lepším týmem, ale neproměnili jsme tři vyložené šance a soupeř v poslední minutě prvního poločasu z ojedinělé možnosti skóroval.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že výsledek chceme otočit. Ale to, co jsme předvedli se nedá ani popsat. Všichni hráči by se měli nad sebou zamyslet a srovnat si v hlavě, jak to vlastně s fotbalem myslí.

Statistiky:
Branky: 40., 43., 47., 50., 63., 64., 71., 78. - 73. Rolka, 76. Mikuš

Sestava:
Freund, Svoboda, Rodek, Horák (41. Ščuka), Navrátil, Jančina, Mikuš, Karlík, Punčochář, Sušeň, Žídek (46. Rolka)

Příští zápas sehrajeme v sobotu 15. 6. 2019 v 12:30 hodin s Kroměříží "B".

02
června
12:45

Až zlepšený výkon pomohl k bodům

FC Vsetín - MFK Vyškov 3:1 (0:0)

První poločas byl z naší strany nemastný, neslaný. Vůbec se nám nedařila kombinace, velmi často jsme naprosto zbytečně kazili jednoduché přihrávky, a když jsme se dostali do šance, tak jsme nedokázali kvalitně zakončit.
Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že musíme strhnout vítězství na naši stranu. I když jsme ve 46. minutě dostali branku, tak kluky to nepoložilo, ba naopak ještě vystupňovali úsilí a snahu. Odměna přišla v 57. minutě, kdy se trefil Ondra Zbranek. V 74. minutě dokonal obrat Libor Punčochář a v poslední minutě pečetil skóre opět Ondra Zbranek.

Chtěl bych poděkovat klukům s U15 za výpomoc a jejich výkony.