07:36
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2003 a 2004
Autor: Jaroslav Kulhaj

FC Lhota u Vs. (muži) 2 : 5 FC Vsetín (1:2)

Účelem přípravného zápasu bylo seznámení se s prostředím ve Lhotě, kde bychom měli odehrát na podzim 3 mistrovská utkání divize.
Proti zkušeným fotbalistům Lhoty jsme nepodali výkon, který by nás mohl uspokojit.
Kazili jsme spoustu přihrávek ve středu hřiště a nevhodně řešili herní situace v přečíslení.
V útoku jsme byli bez pohybu a málo agresivní.
V obranné fázi jsme u obou gólů soupeře provedli školácké chyby.
Tento zápas je pro nás k zamyšlení nad nastávající sezónou jak přístupem některých hráčů k zápasu tak v něm.
Vrásky na čele nám dělá zranění M.Rodka a pokaždé obava s jakými zdravotními problémy přijdou naši hráči po tréninku mužů.

SK Paseky - FC Vsetín 1:3 (0:1)

Dnešní utkání splnilo svůj účel a opět nám ukázalo, kde máme co zlepšovat.
Opět jsme se dokázali dostat do spousty šancí, ale naše koncovka je doslova žalostná. Místo abychom vedli o tři branky, nám soupeř z ojedinělého brejku srovná a pak výsledek honíme až do konce.
Branky: Zbranek, Jančina, Dobeš

Chtěl bych poděkovat klukům z U17, kteří nám pomohli za absentující hráče.

03
července
06:42

FC Vsetín 0:1 Francova Lhota (muži) (0:1)

K dobrému výkonu a výsledku nám chyběl větší klid v řešení herních situací před brankou soupeře a tak střelecky jsme vyšli naprázdno.

29
června
16:56

Matador Púchov 4 : 1 FC Vsetín (2:0)

Do utkání pro zranění nenastoupili - Mikuš, Zbranek, Horák.
V 5.min. utkání se po přihrávce Durmona dostal do 100% šance Jančina, ale netrefil síť z brankové čáry.
Zbytek utkání již domácí měli míč více na kopačkách a hrozili zejména středem naší obrany, několikrát nás v I.pol. podržel v brance Freund.
Ve II.půli na 1:3 snížil Samiec a vzápětí Di Maio netrefil prázdnou branku, za zmínku stojí ještě lob Ščukyho, který skončil na břevně i na ně vyhráli domácí 2:1.
Konfrontace s II.ligovým Matadorem by byla určitě vyrovnanější kdybychom nemuseli řešit zranění a únavu hráčů ze sobotního zápasu dospělých, ale tam kde končí výmluvy teprve začíná úspěch.

13
června
13:35

Přátelské utkání na Širůchu

JISKRA STARÉ MĚSTO - FC VSETÍN 2:1 (0:1)

První poločas jsme odehráli docela slušně a po zásluze jsme o jednu branku vedli. Škoda tří neproměneěných šancí.
Do druhé půle jsme udělali nějaké změny a naše hra se úplně zbortila. Domácí pak dokázali výsledek otočit ve svůj prospěch.

Branka: Jančina

06
června
18:32

První přípravné utkání

Slušovice U19 - FC Vsetín U19 3:3 (0:2)

Po sedmi měsících jsme se konečně dostali na zelený pažit a prvních deset minut to bylo patřičně znát. Postupně se naše hra zlepšovala a územní převahu jsme vyjádřili i brankově. Poločas jsme vedli o dvě branky a další čtyři 100% šance doslova zazdili.
Do druhé půle jsme sestavu prostřídali a po snížení soupeře na jednu branku nastal v našem podání na hřišti jeden velký chaos. Pak se nadšeně a bojovně hrajícím domácím hráčům podařilo pět minut před koncem vyrovnat.

Branky: Jančina, Mikuš, Zbranek