FC Vítkovice 4 : 0 FC Vsetín (4:0)

Sestava: De Gano (Freund), Satin, Orság, Zbranek, Horák (Filip), Žídek, Jančina,
Di Maio, Leckéši, Jančina, Samiec (Koňařík), Řezníček.

Vítkovice je zatím jediný soupeř, který nás porazil na domácím hřišti.
V jarní části jsou bodově na prvním místě divize. Taktika z naší strany vložená do zápasu doznala trhlin hned v 1´, když Horáka přehrál důrazem o dvě hlavy vyšší Cacek na 1:0.
Do 34´jsme prohrávali již 4:0, když Vítkovice byly mnohem důraznější zejména Kohutem v našem pokutovém území při dorážkách.
V poločase jsme zabrzdili další zvýšení skóre a druhý skončil bez branek.
Určitě jste si všimli, že v sestavě chybí Mikuš, Rodek, Dobeš a Durmon.

08
května
15:00

FC Vsetín 4 : 1 Mohelnice ( 3:0 )

Sestava: De Gano, Satin, Orság, Rodek (50´Řezníček), Horák (88´O.Švagera), Jančina, Leckéši, Di Maio, Žídek (77´Cabras), Zbranek, Samiec

góly: Samiec - 3x, Zbranek.

Záviděl jsem T.Drábkovi, že hrál na perfektně připravené trávě ve Lhotě a my se nemůžeme stále předvést na "Tyršovce".
Soupeř nám na umělce vyloženě neseděl důraz a ve druhé půli zákroky za hranicí únosnosti o čemž hovoří 5 ŽK + 1 ČK soupeře.
Do sestavy se však vrátil Samiec a ten otevřel skóre hned ve 40´´ zápasu a po dalších perfektně provedených průnikových přihrávkách završil svůj výkon čistým hattrickem na 3:0 v první půli.
Ve druhém poločase musel střídat Rodek a změny v sestavě narušily koncepci našich kombinací středem i směrem k bráně soupeře.
Gól na 3:1 nás mírně znervóznil, ale po rohovém kopu Do Maia hlavou zpečetil naši výhru Zbranek. V závěru zápasu 2x skvěle zakončoval Leckéši, ale brankář hostí byl proti.

01
května
19:21

St.Bělá 2 : 5 FC Vsetín (1:3)

Sestava: De Gano, Satin, Orság, Dobeš, Žídek, Jančina, Rodek, Di Maio, Horák (74´Cabras), Řezníček (60´Leckéši), Zbranek

góly: Zbranek, Řezníček, Jančina, Žídek, Dobeš.

S posledním mužstvem divize, který se ještě nadechoval minulými výsledky k záchraně jsme konečně venku uhráli 3 body.
I dnes domácí podporování početnou diváckou kulisou předváděli bojovný výkon za každého výsledkového stavu a korektní slušně vedený zápas skončil výsledkem tak jak jsme chtěli.

27
dubna
19:37

FC Vsetín 3 : 2 1.SK Prostějov ( 0:1 )

Sestava : Freund, Satín ( 57´Horák), Rodek, Orság, Dobeš, Jančina, Durmon, Di Maio, Samiec (84´Řezníček), Mikuš (57´Žídek), Zbranek.

Góly : Zbranek 3x

Konečně jsme nastoupili v kompletní sestavě. Mikuš po zranění, Samiec po nemoci a De Gano na lavičce. Středeční dohrávka nás však nezastihla v optimální formě a spíš jsme vyčkávali s čím vyrukuje soupeř výše postavený v tabulce.
Po standardní situaci z rohového kopu prohráváme 0:1 a poločas končíme drtivým tlakem před soupeřovou brankou bez gólového vyjádření.
Devizou do druhého poločasu to však nebylo a v mdlém výkonu z úvodu zápasu pokračujeme. Po hrubé chybě v rozehrávce na levé straně a nepřesvědčivým zákrokem gólmana prohráváme 0:2.
Dvojité střídání v 57´a následná chyba stopera hostů nás gólem Zbranka dostala do hry.
V 73´ a74´přidává další 2góly a tak čistým hatrickem otočil skóre zápasu k našim 3 bodům.
Početná divácká kulisa se jistě ještě zvýší v zápase na Tyršovce proti Mohelnici v neděli 8.5.2022 v 10,00 hod.
(díky za podporu)

24
dubna
14:03

FC Vsetín 2 : 2 HFK Olomouc ( 1 : 1 )

Sestava : Freund, Dobeš (Ščuka), Rodek, Orság, Žídek (Satin), Jančina, Durmon, Di Maio, Horák (Cabras), Řezníček (Mikuš), Zbranek

Góly: Rodek, Mikuš

Spravedlivá plichta s lídrem divize po bojovném výkonu se spoustou soubojů ve středu hřiště, které mohly rozhodovat o výsledku utkání.
Vedení jsme se ujali po nacvičeném signálu přes Durmona a zavíral Rodek.
Do poločasu jsme však chybovali v postavení obránců a po rohovém kopu bylo zbytečně vyrovnáno.
Ve druhé půli nedostoupil Žídek hráče na levé straně a ten měl cestu otevřenou přes Freunda 1:2.
Přes bojovnost ve středu hřiště došlo i k chybě hostů a po kombinaci Zbranek - Mikuš končí napadání vyrovnáním na 2:2.

17
dubna
17:32

FMK F-M 2 : 0 FC Vsetín (1:0)

Sestava: De Gano, Horák, Orság, Rodek, Žídek, Jančina, Durmon, Di Maio, Cabras (64´Ščuka), Samiec, Zbranek

Po vítězném zápase s Karvinou jsme pokukovali po dalších bodech, ale dnešním výkonem i když soupeř nám více vyhovoval herním pojetím jsme mu body odevzdali.
Tentokrát o výsledku nerozhodovali až tak výkony brankářů, ale finální řešení hráčů před nimi. My měli dvoj - násobné množství ke skórování oproti F-M, ale s nulou.
Výkon některých hráčů zejména 2003 a jejich plnění TA určené trenéry je po dnešku k zamyšlení.

10
dubna
13:56

FC Vsetín 2 : 1 MFK Karviná (1:1)

Sestava : DeGano, Horák, Orság, Rodek, Žídek, Jančina, Durmon, Di Maio, Cabras (67´Řezníček), Zbranek, Samiec, (Ščuka)

Góly : Zbranek - 2x

Zodpovědným, bojovným a takticky vedeným zápasem jsme dnes získali důležité 3 body s mužstvem, s kterým nemáme dobrou bilanci.
Karvinou jsme nepustili kromě gólové situace do dalších šancí a jejich zakončení končilo na kopačkách našich obránců nebo v náručí De Gana.
V 10´se prosadil Zbranek do prázdné brány po nahrávce a individuální akci Durmona.
Ve druhé půli za stavu 1:1 byl 3x v gólové šanci opět Zbranek, ale netrefil konstrukci brány. Gólový zápis si nepřipsal ani Cabras po centru Jančiny.
V 75´se již radujeme z vedení po ukázkové akci Di Maio-Durmon- Zbranek.
Závěr zápasu zvládáme a radujeme se z výhry.

27
března
07:40

FC Havířov 3 : 0 FC Vsetín ( 3 : 0 )

Sestavu: Freund (46´De Gano), Horák, Dobeš, Rodek (46´Řezníček,82´Ščuka),
Žídek, Durmon, Orság, Jančina, Satin (46´Cabras), Samiec, Di Maio,

První venkovní vítězství se dnes opět nekonalo.
Změny v sestavě nás natolik rozhodily, že se ve 22´za stavu 3:0 schylovalo k debaklu, který jsme zastavili korekcí sestavy a poločasovým střídáním 3 hráčů.
Někteří hráči zapomněli v kabině TE-TA pokyny a od první minuty si hráli svou hru, když vás navíc nepodrží gólman je zaděláno na problém.
Ve druhém poločase se hra odvíjela převážně na polovině Havířova, ale ti postavili před pokutové území "autobus" a s výborně hrajícím a chytajícím brankářem jsme ho nedokázali překonat ani z křídelních prostorů.
Citelně byla znát neúčast Mikuše a Zbranka v koncovce (minulý zápas střelci 5 gólů).
Přísnější měřítko výkonu zaslouží stoperská dvojice Dobeš-Orság hrající od 22´kdy přes Orsiho jeden na jednoho snad nepřešel hráč.
Střídání Cabrase a Řezníčka bylo rovněž přínosem.

19
března
14:17

FC Vsetín 8 : 0 SK Hranice ( 3:0 )

Sestava: Freund, Horák ( 70´Žídek), Orság, Rodek, Dobeš, Jančina ( 77´Ščuka), Di Maio (62´Leckéši), Durmon, Mikuš, Zbranek, Samiec.

Góly : Zbranek - 3, Jančina - 2, Mikuš - 2, Rodek.

Utkání nás nezastihlo v optimální formě proti oslabeným Hranicím a navíc jsme se také potýkali ze zdravím několika našich hráčů.
Při kvalitnějším řešení finálních zakončení v útočné fázi mohl být výsledek i dvojciferný.
Potlesk diváků si zasloužil skvěle provedený přímý kop Rodka z hranice 20m na konečných 8:0. foto J.Ficek

12
března
21:45

SK Uničov 2 : 2 FC Vsetín (1 : 0)

Sestava : Freund, Horák, Orság, Rodek, Dobeš, Jančina, Durmon, Di Maio ( Žídek), Mikuš, Zbranek, Samiec.

Góly: Mikuš, Dobeš.

V prvním jarním kole nepostrádalo utkání kvalitu a nasazení, v zakončení na obou stranách dominovali gólmani. V závěru poločasu nám však míč propadl z levé strany přes šířku brány a do kabin jsme šli za gólového manka.
Od začátku druhé půle jsem byli více na míči a po nacvičeném signálu rohového kopu vyrovnáváme Mikušem. Další příležitosti v zakončení Zbranek sám na gólmana trefuje tyč a dvojice Zbranek - Samiec na jednoho obránce nekončí gólem. Na druhé straně nás svými zákroky drží Freund, ale pouští za záda propagační střelu z 25m a opět prohráváme.
Domácí žádají po skvěle pískajícím rozhodčím konec zápasu, ale já po vzoru A.Fergusona klepu na hodinky ne že chci konec zápasu, ale znervózním soupeře, že góly dáváme v posledních minutách zápasu.
Střídající Žídek vytváří již v počtu 9 rohový kop. Samiec nachází perfektně hlavičkujícího Mikuše a vyražený míč brankáře doklepává zkušeně Dobeš v 90´na konečných 2:2.

06
března
14:35

FC Vsetín 0 : 0 Třinec

Sestava : Freund, Dobeš, Žídek ( Horák ), Orság, Rodek, Jančina, Di Maio, Durmon, Mikuš, Samiec ( Leckéši), Zbranek.

Dohrávka podzimu pro nás bodově měla velký význam, po úspěšné přípravě i bodově v tabulce divize.
Po zápase nakonec bod bereme, ale v počtu držení míče a šancí jsme měli navíc. Ve 4 ´po nádherné akci Jančiny neskóroval přes výborně chytajícího gólmana hostů Samiec a další šance i zbrklostí rychlého zakončení ke gólu nevedly.
V závěru zápasu jsme museli řešit několik složitých situací před naší bránou po individuálních akcích soupeře.

27
února
18:42

FC Vsetín 2 :1 Frenštát (0 : 0)

Sestava: De Gano (Freund), Dobeš, Rodek, Orság, Žídek, Horák, Durmon ( Satin), Ščuka, Jančina, Di Maio (Mikuš) , Zbranek,

Góly: Zbranek, Jančina

Chtěli bychom poděkovat hráčům za přístup k zimní přípravě a určitě potěšila nás i vás šňůra osmi vítězných zápasů v řadě, kterou ještě hráči nezažili.
Byli bychom rádi kdybychom sérii prodloužili o dohrávku podzimu již v mistráku s Třincem v neděli 11,00 na UT.

20
února
14:04

FC Vsetín 8 : 0 SK Zlín - Lužkovice (3:0)

Sestava: De Gano (Freund), Satín (Kopřiva), Rodek, Orság, Žídek (Horák),
Jančina, Di Maio, Durmon, Dobeš, Zbranek (Ščuka), Řezníček.

Góly: Jančina - 4, Řezníček - 2, Di Maio, Ščuka,

Přípravné utkání s 2 mužstvem tabulky Zlínského KP nás nezaskočila ani nepřízeň počasí a poprali jsme se s úklidem terénu kde patří dík i rodičům našich hráčů p.Rodkovi a Jančinovi a tak jsme zprovoznili terén UT i pro další naplánované zápasy v odpoledních hodinách!!!!

První poločas nás nezastihl v herní pohodě a nepřidali jsme zápasu "šťávu", kterou po hráčích vyžadujeme. Soupeř nás však nepotrestal ani z pokutového kopu.
Ve druhém poločase jsme přidali na pohybu a skóre narůstalo.
Střelecky disponovaný Jančina se trefil 4x i když 2x s přispěním soupeře.
V neděli v 15,30 hostíme v generálce na mistráky Frenštát.

12
února
13:23

FC Vsetín 9 : 1 Vyškov U-19 ( 5 : 0 )

Sestava : De Gano, Horák, Orság, Rodek, Žídek (Cabras), Dobeš, Durmon,
Di Maio, Jančina, Zbranek (Švagera), Řeznícek (Ščuka)

Góly : Jančina -2, Rodek, Zbranek, Horák, Di Maio, Durmon, Dobeš, Ščuka

Dnes jsme přivítali vedoucí celek KP dorostu z Vyškova a ti na nás vyjeli bez respektu agresivně a patřil jim úvod utkání než jsme naše hráče srovnali do zápasu.
Do poločasu jsme již splnili normu 5 vstřelených gólů v přípravných utkáních.
Skóre jsme pak navýšili ve druhém poločase a nesoustředěním se v obranné fázi nechali vyniknout několika zákroky dobře chytajícího De Gana .
Na gólech se "nevídaně" podepsalo 8 hráčů naší sestavy.

05
února
17:23

FC Vsetín 5 : 2 Val. Polanka ( 2:2 ) KP muži

Sestava : Freund ( 45´Degano), Horák. Rodek, Orság (Dobeš), Žídek (Cabras), Rodek, Jančina, Durnon, Mikuš, Di Maio ( Leckeši), Řezníček, Zbranek

Góly: Řezníček - 3 , Mikuš - 2
Dnes jsme v zimní přípravě zvolili i taktické herní pojetí proti mužstvu hrajícím KP mužů a to nám přineslo vedení 2:0. Do konce poločasu jsme je však prohohospodařili a do kabin jsme šli za stavu 2:2.
Druhý poločas byl však již v jasné naší režii a soupeř nás neohrozil ani jedinou střelou na bránu, my naopak několik gólovek ještě spálili.

Na fotu J.Ficka oba střelci našich gólů.

29
ledna
13:25

FC Vsetín 5 : 3 VAL - MEZ (1:1)

Sestava: Freund (45´Ptáček), Horák, Rodek, Dobeš (25´Řezníček), Cabras (85´Ščuka), Jančina, Di Maio, Leckéši (70´Kusák), Mikuš, Samiec, Zbranek.

góly: Samiec - 2, Jančina - 2, Zbranek

Přípravné utkání dvou divizních celků sousedících v tabulce přineslo očekávanou kvalitu. Po tlaku v prvních 20´jsme měli 3 šance, když hosté vykopávali již po překonaném brankáři z brankové čáry.
Po ojedinělém útoku však prohráváme 0:1.
Do poločasu vyrovnáváme Samiecem po akci Mikuše na 1:1.
V zápase se blýskl Jančina, který svými 2 góly přispěl k výhře a dalšími akcemi v ofenzívě po pravé straně neustále aktivně zaměstnával obranu VAL-Mezu.
V naší sestavě se za absentující hráče objevili hráči z U-17, kteří určitě nezklamali.
K vůli zranění však nedohráli Dobeš a Samiec.
Příští sobotu 5.2. 14,30 hostíme muže z Val.Polanky.

FC Vsetín 2 : 1 SK Uničov ( 2: 0 )

Proti třetímu mužstvu Divize jsme vstoupili do zápasu bez respektu.
První šanci sám na brankáře ještě M.Zbranek neproměnil, ale vzápětí hlavou po rohovém kopu svou chybu napravil a vedeme v 6´1:0. Další brankové příležitosti z naší strany zůstaly nevyužity, přesto se dostáváme do dvou gólového vedení Di Maiem. V závěru poločasu mohl výsledek být ještě veselejší, ale Jančina překopává téměř prázdnou branku.
První půli bezchybně odehrála celá naše obrana a nepustili jsme Uničov do šance.
Ve druhém poločase byl Uničov více na míči a po kontaktním gólu jsme výsledek bojovností ubránili.

Sestava : De Gano, Dobeš O., Orság, Rodek, Žídek, Jančina ( 89´Vaněk), Durmon, Di Maio (71´Řezníček - 80´Satin), Horák, Samiec, Zbranek

Branky : Zbranek, Di Maio

06
listopadu
13:31

FC Vsetín 4 :1 Sl. Kroměříž ( 1 : 0 )

V první půli jsem se ujali vedení Samiecem po asistenci Ondry Dobeše a další šance na gól Rodkem, Samiecem a Jančinou nevyužili.
V takto důležitém zápase o body to mohlo být stresující.
Do druhého poločasu však vstupujeme famózně a za 5´vedeme 3:0 po gólech Žídka a Horáka. I když Kroměříž byl po celé utkání více na míči dokázali jsme být produktivnější v zakončení a mohli jsme přidat další góly. Za stavu 3:1 opět rozhodl utkání gólem střídající Řezníček po příhře Valdy.

Sestava: De Gano, Satín, Rodek, Orság, Dobeš O., Jančina, Durmon, Di Maio (33´Horák), Dobeš A.(69´Řezníček), Žídek, Samiec(83´Pniok),

Branky: Samiec, Žídek, Horák, Řezníček

31
října
18:02

Nový Jičín 3 : 1 FC Vsetín ( 3:0 )

V dnešním utkání jsme nenavázali výkonem na první poločas ze čtvrtečního zápasu s FM a kupili v obrané fázi chybu na chybu a když se přidalo nedorozumění s brankářem prohráváme 3:0 bez toho aby soupeř projevil své kvality.
Ve 43´jdeme do deseti po faulu brankáře Freunda, který řešil situaci před naším pokutovým územím.
Druhý poločas změny v sestavě ať nucené či nenucené přinesly jiskřičku naděje po gólu Valdy, ale kontaktního gólu jsme se nedočkali.
Prohráváme se soupeřem, kterého jsme měli v bodovém dosahu a tak zítra rozebereme herní výpadky, opakující se chyby i prostředí a terén, který je schopen některé hráče rozhodit z kvalitního výkonu.
Jedno však zůstává na podzim stálé výsledky mužů a dorostu ovlivňují výkony brankářů.
Sestava: Freund ( 43´ČK ), Satin, Orság, Rodek, Dobeš O. (60´Di Maio), Dobeš A. (43´De Gano), Durmon, Žídek, Zbranek, Samiec

Branka : Durmon

28
října
18:19

FC Vsetín 3 :2 FK Frýdek Místek ( 2: 0)

Sestava : Freund, Satin, Orság, Rodek, Dobeš O., Žídek (84´Řezníček), Jančina, Durmon, Dobeš A.( 88´Horák), Zbranek, Samiec.

Branky : Zbranek - 2x, Řezníček. ŽK - Rodek, Orság

Na 2x odložené utkání jsme se připravovali na Tyršovce a vstřebávali domácí prostředí. Byli jsme si vědomi síly soupeře posílené o ligové hráče a to nás ještě více motivovalo. Odehráli jsme výborný první poločas s kombinačními akcemi po ose Jančina - Samiec - Zbranek z nichž jsme 2x rozvlnily síť soupeře a mohlo být ještě veselej, ale šance Samiece a Jančiny vychytal brankář FK a břevno brány.
Když šli hosté v 55´po červené kartě do deseti věřili jsme v lehčí průběh závěru zápasu, ale opět jsme se snad lekli výhry a po neproměněné šanci Zbrankem, který mohl vše rozhodnout jsme inkasovali během 4´ a bylo vyrovnáno. 3 body jsme zachránili v 86´když střídající Řezníček prvním dotykem s míčem se trefil po nádherné individuální akci Orsága.

16
října
16:43

FC Viktoria Přerov 3 :1 FC Vsetín ( 2:1)

Sestava : Lasovský, Satin, Orság, Rodek, Žídek, Horák ( 60´Vaněk), Durmon, Dobeš A., Jančina, Zbranek, Řezníček.

V brance s Lasem jsme odehráli opět další kvalitní utkání v rámci možností sestavy. Byli jsme více jak vyrovnaným soupeřem třetímu mužstvu tabulky , ale na body jsme opět nedosáhli.
Ve 37 ´jsme se ujali vedení po rohovém kopu Zbrankem, ale netaktickým výkonem během 5´inkasovali do poločasu 2 góly, které rozhodly utkání.
Ve druhé půli jsme nedokázali po veliké snaze všech hráčů vyrovnat skóre ani v početní převaze a tak inkasujeme v poslední minutě do otevřené obrany na 3:1

Branka: Zbranek

09
října
16:13

FC Vsetín 0 :2 Vítkovice ( 0: 2)

Utkání se původně mělo odehrát na travnatém hřišti ve Lhotě u Vsetína kde jsme získali 6 bodů ve dvou předešlých utkáních.
Vzhledem k nejasnostem jsme utkání museli odehrát na UT pod Pecníkem a tak jsme k těmto faktorům přizpůsobili trénink i přípravu na utkání.
Museli jsem se obejít bez Samience a Di Maia.
Výsledek zápasu ovlivnil první poločas kdy jsme nabídli soupeři první gól a druhý inkasovali po perfektně zvládnutém signálu soupeře z rohového koupu.
Od té doby jsme byli více na míči my až do konce zápasu a soupeř nás téměř neohrozil. Produktivita v útočné fázi byla však nulová. Výborný výkon předvedl ve středu hřiště Valda, který pak korunoval gólem za muže proti Holešovu.

Sestava: DE Gano, Satin (45´Řezníček), Rodek, Dobeš O., Vyškovský, Durmon, Dobeš A., Jančina, Žídek, Orság, Zbranek

03
října
18:50

Mohelnice 5 : 2 FC Vsetín ( 2 : 0)

Třikrát venku 3x 5 gólů v naší síti.
Tentokrát to bylo však se sousedem v tabulce na co jsme hráče motivovali, že body nás můžou posunou výše.
Úvod zápasu patřil nám, ale Gusta sám na bránu 2x neproměňuje.
Jak už to však je po celý podzim s kvalitou brankářů Viktor po rohovém kopu konečně křičí na hráče mám, ale nemá a posíláme soupeře do hry 1:0. V závěru poločasu dostáváme ještě druhý gól po zmatku v pokutovém území.
V první půli se nám nedařily průnikové příhry na útočníky a hlavně jsem se nedostali ke střelbě ze střední vzdálenosti na brankáře, který neoplýval kvalitou divize U-19 (jeden z mála). Vůbec se nedostal do hry Jančina na kraji zálohy a tak jeho přihrávky do zakončení chyběly pro útočníky. V posledních zápasech hledá formu a věřím, že ji rychle najde.
Do druhé půle snaha o zvrat dostala další ránu po centru a tragédii několika odskoků před Viktorem 3:0.
Provedli jsme změny v sestavě, přeskupily hráče a v 70´se dostáváme do zápasu po odvážném průniku Satina, faulu na Řezníčka a proměněném pokutovém kopu Zbrankem měníme skóre na 3:2. Hned vzápětí má vyrovnání na noze Zbranek, ale trefuje střed branky i s brankářem.
Trestný kop z hranice 45 m, který si Viktor sám srazil do brány utkání definitivně rozhodl. Pátý gól již byl jen vyústěním snahy něco se zápasem udělat.
Sestava: DeGano (Freund 77´), Satin, Orság, Rodek, Dobeš O., Jančina (Dobeš A. 66´), Durmon, Di Maio, Žídek (Řezníček 56´), Samiec, Zbranek.
Branky: Satin, Zbranek
Ve středu nás přijďte povzbudit na umělku v 16,00 proti Frýdku- Místku

25
záři
18:01

FC Vsetín 7 : 1 St. Bělá (3:1)

Povinná výhra z posledním mužstvem divize.
V týdnu se do tréninkového procesu k naší spokojenosti vrátili Rodek, Samiec a Mikuš. Do zápasu však byl schopen nastoupit jen Rodek a Samiec a na výkonu i výsledku zápasu to bylo znát.
Samiec zatížil konto soupeře 3 góly a Rodek byl jistotou obranné fáze.
Mohli jsme konečně posunout M.Zbranka na hrot, kde nám dal 3 góly ze hry a 1 z pokutového kopu.
Výsledek mohl být již první půli daleko vyšší v náš prospěch, ale snad 5 tutovek, které nedokázal vyřešit Jančina a 2 x nastřelený gólman hostů Zbrankem a Durmonem skóre neposunul.
Naopak ojedinělá standardní situace soupeře a opět malý důraz v obranné fázi gólem na 2:1 nás naštěstí nijak nerozhodil.

Sestava: De Gano, Satin, Orság, Rodek, Dobeš O., Jančina(60 ´Dobeš A.), Durmon(80´Horák), Di Maio, Žídek, Samiec, Zbranek(75´Řezníček)

Branky : Zbranek - 4 x, Samiec - 3x