FC Vsetín - Žáci
Dnes je Pondělí 29. května 2023      Svátek slaví Maxmilián a Maxim     

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 29.05 2023
Plán 24.týden (12.-18.6.2023)

Vloženo: 28.05 2023
Plán 23.týden (5.-11.6.2023)

Vloženo: 14.05 2023
Plán 22.týden (29.5.-4.6.2023)

Vloženo: 01.01 2023
Odjezdu k MU_jaro 2023

Vloženo: 13.02 2022
NÁBOR 1

Vloženo: 19.04 2020
FANSHOP FC VSETÍN

Vloženo: 01.01 2020
Pojistná událost

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

TRANSPARENTÍ ÚČET MLÁDEŽ

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 07)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2016)
Specifický symbol:
Čtvrtletí (např: 4/2022)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)


Informace o příspěvcích naleznete v přiloženém souboru ke stažení.

CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FC Vsetín - žáci

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

ODKAZY

FC VsetínFotbalová asociace ČRMěstské lázně VsetínMěsto VsetínFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

 

    AKTUALITY


28
května
11:51
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

NA TUTO PARTU MŮŽE BÝT KLUB PYŠNÝ.

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme zavítali do překrásného fotbalového areálu, který vybudovalo město Prostějov pro své občany. Pět hřišt` ( 3x tráva, 2x UT3G + ještě sportovní hala s komletní rehabilitací) prostě sen každého člověka, který má rád pohyb a skvělá vizitka práce radních, kteří smysluplně investují do budoucnosti a zdraví mládé generace.
V první půli si domací dokázali připravit více střeleckých možností než my, ale na tabuli svítila remíza. Za nás se nádherně hlavou do šibenice, trefil po rohu Dana v mega výskoku Štepán.
Nástup do druhé půle byl vynikající. Kluků bylo plné hřiště a soupeře jsme válcovali. Druhá branka padla po překrásné akci Leckyho, Mirka a Štěpána, když pozorný Kuba Kusák hladově sledoval míč. Domací dokázali srovnat také z pohledné akce, ale poslední střelec zápasu byl z řad valachů. Důrazný Radim Zavadil byl ve vápně faulován, Danovu pentli golman vyrazil, ale štirek Giovanny z dorážky vsítil tříbodovou trefu a podtrhl výraznou stopu ročníku 2006 v tomto zápase.
Závěrečný tlak jsme po minulé zkušenosti ustáli, protože touha vyhrát z týmu tryskala jako pěna z požární hadice, a tak se můžeme radovat z velmi dobrého výkonu i výhry.

SK PROSTĚJOV : FC VSETÍN 2-3 (1-1)
BRANKY : 11.ŘEZNÍČEK, 55.KUSÁK, 76.CABRAS. DOMACÍ : 6, 65.

SESTAVA : TOMEK, ŠMARDA, ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ, ŘEZNÍČEK, LECKÉŠI ( 60.CABRAS) KARLÍK, ŠVAGERA A ( 46.SATIN), DI MAIO, MIKLAŠ (60.ZAVADIL - 75.DRÁBEK), KUSÁK.


20
května
12:31
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

VELKÝ DEN JAKUBA KUSÁKA

Valaši nasadili od 1.min vysoké ofenzivní tempo. První dvě šance ještě brankář kryl, ale od 6.min již vítězila šikovnost našeho Jakuba, kterému chystali Mirek, Valda, Lecky a další, nádherné střelecké příležitosti. Tým dnes fungoval skvěle, byli jsme dominantní na míči, pevní a odvážní v soubojích a spolupráce hráčů byla příkladná vpřed, ale i po ztrátě míče vzad, z čehož mám radost.
Druhá půle byla méně běhavá, a tak se pětkrát dostali do zakončení i hosté. My jsme si opět dokázali vytvořit řadu šancí, nicméně volili jsme většinou složitá řešení, a tak padl už jen jeden gol. Po Mirkově krásném křižném pasu se prosadil Michal.
Čtyři kola před koncem soutěže máme z jara stejný počet bodů, jako za celý podzim. O kolik bodů se dokážeme zlepšit ? Odvážné sázky (výzvy) očekávám na pondělním tréninku.


FC VSETÍN - FK MOHELNICE 6-0 (5-0)

BRANKY : 6, 26, 34, 39, 41, KUSÁK, 59, SATIN.

SESTAVA : TOMEK, ŠMARDA ( 60. ŠVAGERA A), ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ, SATIN ( 82. CABRAS), LECKÉŠI, DURMON, MIKLAŠ, DI MAIO, ŘEZNÍČEK, KUSÁK.


14
května
12:03
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

SLAĎOUČKÁ ODVETA

Na podzim jsme u skvěle hrajících hostů chytili devítku, takže z týmu valachů byla velká chuť na vendetu cítit celý týden.
Úvod patřil SFC, hrálo se převážně na naší půlce, ale skore se pohnulo, až po našem naprosto zbytečném penaltovém faulu.
Obdržená branka nám však pomohla. Kluci přepnuli na bojovné nastaveni se správnou odvahou na míči. První šanci skvěle připravil Kuba Kusák, ale Michal ještě na míč nedosáhl. Valdův úžasný výpad přes čtyři hráče soupeře otevřel pravou stranu, kam naběhl náš kapitán a příhru svého asistenta vyřešil příkladně! Pak golman hostů vychytal Štěpána v brejku, ale jelikož zasáhl mimo své území rukou, byl vyloučen.
Výhodu jednoho muže v poli se nám dlouho nedařilo golově využít. Na míči jsme měli převahu, ale šance jsme zahazovali. Posledních 15.min se hrálo vabank. V 80.min měli hosté obrovskou šanci, ale Honza Tomek útočníka Opavy vychytal, a tak jsme se mohli dočkat velké výhry my. Lecky poslal před bránu ostrý centr, který byl sražen k pravačce Martina a golman byl bez šance.
Pamatujte si kluci tento den. Na vaší fotbalové cestě je to velmi cenný skalp. Dosáhnout na něj lze jen tímto přístupem, jaký jste dnes týmově předvedli.FC VSETÍN - SFC OPAVA 2-1 (1-1)

BRANKY : 21.DI MAIO, 87.ZBRANEK M.

SESTAVA : TOMEK, ŠMARDA (74.MIKLAŠ), ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ (82.ZAVADIL), SATIN, DURMON, KARLÍK, ŠVAGERA A (68.LECKÉŠI), DI MAIO, ŘEZNÍČEK ( 46.ZBRANEK M) , KUSÁK.


07
května
12:03
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

POHLEDNÉ PŘEDSTAVENÍ NA HANÉ

Do města krásných zahrad jsme jeli bez pěti hráčů, a tak musel do útoku nastoupit náš golman. Buhužel se ve 20.min zranil a tak jsme zbytek poločasu hráli vlastně v desíti lidech.
První branku zařídili naši dva Jakubové. Kusák se skvěle uvolnil a Leckéši svou slabší nohou zakončil k tyči. Druhou branku si vypracoval Valda sám. Nejdříve obral obránce o míč a střelou za opačnou tyč nám dal klid.
Třetí branka padla po krásném signálu Di Maia, Leckéšiho a Satina, když připravili pro Štěpána tutovku. Z této branky mám velkou radost, kromě toho, že padla po hezké akci, tak si ji kluci vymysleli SAMI!!! Poté se prosadili i domácí, ale golovou tečku trefil jeden z našich nejlepších hráčů zápasu Jakub Kusák, kterého po centru Dana DiMaia, hlavou skvěle našel Ondra Zbranek.
Dnes se na náš tým hezky dívalo. Zejména dvě dlouhé pasáže ve druhé půli, kdy kluci drželi míč jako "Barca", snad na dvacet přihrávek byly úžasnééé!!!SK SLÁVIE KROMĚŘIŽ B - FC VSETÍN 1-4 ( 0-2 )

BRANKY : 34.LECKÉŠI, 41.DURMON, 53.ŘEZNÍČEK, 85.KUSÁK. DOMÁCÍ : 76.

SESTAVA : PTÁČEK, KARLÍK, ZBRANEK O, ŠMARDA, SATIN, LECKEŠI, DURMON, KUSÁK, DI MAIO, ŘEZNÍČEK, TOMEK ( 46.MIKLAŠ)


30
dubna
12:07
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

MÁLEM OPĚT DRAMA...

Naše premiérové vystoupení na Tyršovce bylo v první půli velmi koukatelné. Klukům se hra dařila, soupeře jsme pustili jen do jedné šance a hra se odehrávala převážně na polovině hostů. K maximální spokojenosti chybělo jen výraznější % úspěšnosti v šancích.
Ve druhé půli tempo malinko pokleslo, ale i tak jsme měli několik možností k navýšení skore, našim střelcům se však dlouho nedařilo. V 67. min jsme na pravé straně "vymysleli" zbytečnou ztrátu a hosté ožili. V hlavách začal "vyhrávat" strach a naše hra nevypadala dobře. Naštěstí si Dan na křídle hezky vyměnil míč s obojživelníkem Honzou, a přesný centr kapitána našel konečně hlavu Martina, který se trefil nechytatelně.
Výhra je vzhledem k vývoji na hřišti naprosto zasloužená, ale jsme stále "mistři" na herní kompikace...


FC VSETÍN - ŠSK BÍLOVEC 3-1 ( 2-0 )

BRANKY : 30.KUSÁK, 36.CABRAS, 77.ZBRANEK M. HOSTÉ : 67.

SESTAVA : TOMEK ( 85.KONEČNÝ ), ŘEZNÍČEK, ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ (15.CABRAS - 46.PTÁČEK), SATIN, LECKÉŠI, DURMON, MIKLAŠ, DI MAIO, KUSÁK, ZBRANEK M.


23
dubna
13:17
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

PLICHTA TABULKOVÝCH SOUSEDŮ

Hranícím patřila celá první půle. Honza Tomek lapil dvě golovky a třetí tutovku domácí přestřelili z malého vápna. My jsme za 45. min nevystřelili mezi tyče ani jednou. Velmi dobrý výkon podal jen brankář a Kuba Kusák, ostatní byli daleko za svým maximem.
Střídání nám velmi pomohla. Lecky a Mirek přinesli obrovskou kvalitu a domácí se jen bránili. Mirkovi dvě skvělé příhry vyslaly nejdříve Martina a pak Štěpána samotné před gomana, ale naši útočníci se dnes vysloveně trápili. Pak se na to již nemohl dívat Valda, umotal ve vápně dva obránce a angličanem zavěsil. Nejkrásnější okamžik přišel v 75.min, kdy pět našich hráčů předvedlo skvělou kombinaci, vyšachovali celou obranu a Valda předložil Mirkovi lahůdku - excelentní akce !!!
Bohužel opět přišla nekoncentrovanost a dobrý dojem z druhé půle jsme hodili do odpadkového koše...
Hráči našeho dorazového ročníku vytvořili tři lehkovážné chyby a soupeř dvě šikovně využil.


SK HRANICE - FC VSETÍN 2-2 ( 0-0 )

BRANKY : 63. DURMON, 75. MIKLAŠ. DOMÁCÍ : 82, 85.

SESTAVA : TOMEK, ŠMARDA ( 46. MIKLAŠ ), ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ, SATIN, DURMON, DI MAIO, ŠVAGERA A ( 46. LECKÉŠI ), ŘEZNÍČEK, KUSÁK, ZBRANEK M.


16
dubna
12:01
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

VÍTĚZNÉ JARNÍ LOUČENÍ S PECNÍKEM

Náš soupeř před týdnem uhrál překvapivou remízu s Opavou a počasí nás "vyhnalo" opět na umělku, kde se spíše trápíme. Bylo tedy otázkou, jak k zápasu přistoupíme tentokrát.
Kluci spustili uragán ještě větší než ve Staré Bělé. Naši útočníci byli mimořádně střelecky plodní a již v 7.min svítilo na tabuli 4-0! Havíři měli ve svých řadách jen dva hráče, kteří tomuto tempu stíhali a tak si náš tým skvěle zastřílel.
Velmi dobrá práce kluci !!! Jen si přeji, abychom zde na jaře už nemuseli žádný zápas hrát a další výhry se rodily na travnatém pažitu.

FC VSETÍN - MFK HAVÍŘOV 9-2 ( 6-1 )

BRANKY : 5x ZBRANEK M, po 2 KUSÁK a ŘEZNÍČEK. Za hosty 2 KOŽUŠNÍK.

SESTAVA : TOMEK, MIKLAŠ ( 55. ŠMARDA ), ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ, SATIN, LECKÉŠI ( 46. ŠVAGERA A), DI MAIO, KUSÁK, DURMON, ŘEZNÍČEK, ZBRANEK M.


07
dubna
12:21
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

VELKÁ SNAHA DNES NA LÍDRA NESTAČILA

FC Vsetín - žáci
I přes sedmičku v naší síti musím tým pochválit za snahu. Dnes proti nám stál vyspělý soupeř, který předváděl zejména v prvním poločase fantastický fotbal. Naši hráči měli možnost okusit hru proti Nigérijcům, Polakům a Ukrajincům, kdy zejména urostlý Chepovoi (11) předváděl takové dovednosti, že by byl na Vsetíně u mužů jednoznačným lídrem. Afričtí hráči měli podobnou kvalitu a zbytek domácích těmto tahounům skvěle sekundoval. Prostě jasný vítěz MSDD, který příští sezonu bude hrát klidný střed v nejvyšší dorostenecké soutěži.
Jsem rád, že se kluci i za nepříznivého stavu snažili hrát vpřed a být malinko šikovnější v předfinální fázi, dal by se výsledek i kosmeticky upravit.

MFK KARVINÁ - FC VSETÍN 7-1 (4-0)

BRANKY : 79, DURMON. DOMÁCÍ : 11, 14, 35, 39vl., 52, 78, 81.

SESTAVA : TOMEK, KARLÍK ( 65. KONEČNÝ), ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ, SATIN, LECKÉŠI (46. MIKLAŠ), DI MAIO ( 75. CABRAS), ŘEZNÍČEK, DURMON, KUSÁK, ZBRANEK M.


02
dubna
14:26
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

BOTA NÁS TLAČÍ STÁLE STEJNĚ....

Výraznou herní převahu se dlouho nedařilo golově potvrdit. V prvních minutách Mira rozezvonil břevno, ale jako první se prosadil až Dan, jehož krásný centr skončil v síti. Na malé umělce to byl opět souboj na souboj.
Druhá půle byla podobná. Dokázali jsme dát po rohu branku a měli perfektní dvě možnosti navýšit na 3-0, bohužel se nám to nepovedlo a z protiútoku soupeř snížil na 1-2. Někteří naši hráči opět přepnuli do "modu strašpytel" , a aktivitu přenechali bojovným hostům. Ti byli za svou odvahu a bojovnost odměněni povedenou střelou z 20m.
Schází nám v tomto týmu, už od přípravky hráči typu VÁLEČNÍK ! Na malé ploše fotbalovost nestačí, tam vyhrává SRDCE, BOJOVNOST a VÍRA ve své schopnosti.
V pátek nás čeká soupeř z opačného konce tabulky, kde budeme my v roli dnešního soupeře, tak si můžeme vzít z novojičínských, alespoň příklad.


FC VSETÍN - TJ NOVÝ JIČÍN 2-2 (1-0)

GOLY : 33. DI MAIO, 69. SATIN. HOSTÉ : 72, 92.

SESTAVA : TOMEK, MIKLAŠ (65. KONEČNÝ), ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ, SATIN, LECKÉŠI, DI MAIO, KARLÍK, DURMON, KUSÁK (83. CABRAS), ŘEZNÍČEK.


25
března
12:11
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

PODZIMNÍ PROHRA SMAZÁNA

Na krásně připraveném trávníku předvedl náš tým snový poločas. Naši útočníci hýřili pohybem, záložníci je zásobovali krásnými míči a obrana byla bez chybičky. Padaly krásné branky a já jen mohl všechny chválit, chválit a zase chválit.
V poločase jsem tým upozorňoval na bojovný duch domácích, ale nebyl jsem vyslyšen. Do toho přišel prudký déšť, který výrazně změnil podmínky. My jsme své čtyři šance zahodili, ale domácím mokrá plocha seděla víc. Naštěstí čtvrtou branku již nestihli, protože pak by bylo jistě nemožné dokonáno.
Pochválit musím i trojici velmi přesných rozhodčích.
My se musíme zaměřit na koncentraci, protože se nám nedaří už snad pošesté držet soupeře na "uzdě" v situacích, kdy vedeme a máme dokráčet bezpečně bez stresů k výhře.

FK STARÁ BĚLÁ - FC VSETÍN 3-5 (0-5)

BRANKY : 8.SATIN, 14.DIMAIO, 27.MIKLAŠ, 29.ŘEZNÍČEK, 37.KUSÁK. DOMACÍ : 60, 80, 87.

SESTAVA : TOMEK, KARLÍK, MIKLAŠ (87.CABRAS), ZBRANEK O, SATIN, LECKÉŠI, DIMAIO, ŠVAGERA A (58.VYŠKOVSKÝ), DURMON, KUSÁK, ŘEZNÍČEK.


19
března
12:18
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

ROZDÍLNÉ POLOČASY

Oba týmy dnes na Pecníku předvedly velmi dobrý fotbal. I když se Valmez trefil jako první, byl to Vsetín, kdo diktoval v první půli tempo, a byl lepším celkem. Navíc se převahu povedlo potvrdit i golově a myslím, že jsme odehrali nejlepší poločas od srpna 2022.
Do druhé půle zůstal naš bojovný duch v šatně a byli to hosté, kdo více toužil vyhrát, byl odvážnější i fotbalovější.
Pokud srovnáme náš výkon v 1.kole ve Valmezu a dnes, je vidět v naší hře obrovský progres. Škoda, že netrénujeme všichni častěji společně, protože se v některých situacích v myšlence nepochopíme a dobrá příležitost je tím zbytečně zmařena hned v zárodku.

FC VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 2-3 ( 2-1 )

BRANKY : 28, ZBRANEK MARTIN, 38 KUSÁK JAKUB. HOSTÉ : 9, 48, 83.

SESTAVA : TOMEK, KARLÍK, DOBEŠ ( 46.MIKLAŠ), ZBRANEK O, SATIN, LECKÉŠI, DIMAIO, ŘEZNÍČEK ( 85.ŠVAGERA A ) , DURMON, KUSÁK, ZBRANEK M.


11
března
13:17
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

PĚT LET JSME TU NEVYHRÁLI - RECEPT NALEZEN

Do jarní části soutěže jde tým s jediným přáním. Prostřednictvím skvělého výkonu, vykřesat každý víkend jiskru radosti v srdci Tomáše Freunda, který prožívá těžkou životní etapu. Všichni věříme a držíme Tomášovi a jeho lékařům každý den palce, aby vše štastně dopadlo a mohl se brzy v plné síle vrátit do našich řad.

V divokém počasí patřil úvod domácím cca 10.min jsme se jen pozorně bránili , pak kluci převzali aktivitu, a byli až do poločasu lepším týmem. Branka padla po hezké akci Valdy, který nezištně našel Štěpána jehož zakončení bylo mazácké.
Vstup do druhé půle jsme zaspali. Ve 48.min šel na Honzu útočník sám, ale jeho střelu náš nový golman famozně vyrazil. Varovaní nám nestačilo a v další podobné situaci již domácí srovnali. Kluci se probudili, začali být opět aktivnější a přišla 63.min, kdy se do té doby v nevhodné obuvi trápící se Martin prosadil krásnou střelou. Všem narostla křídla a valaši začali být dominantní. Po Martinově chytré nahrávce se prosadil opět velmi aktivní Štěpán, a naši golovou tečku završil pohotově bodlem Martin. Pak jsme ještě vytvořili jednu chybu, ale dění na hřišti si kluci pohlídali.
Tým dnes podal velmi snaživý a dobrý výkon.

SK UNIČOV - FC VSETÍN 2-4 (0-1)

BRANKY : 15, 76 ŘEZNÍČEK ŠTĚPÁN, 63, 80 ZBRANEK MARTIN. DOMÁCÍ : 51, 83.

SESTAVA : TOMEK, KARLÍK, DOBEŠ, ZBRANEK O, SATIN - LECKÉŠI, DI MAIO (64.MIKLAŠ) - ŘEZNÍČEK, DURMON, KUSÁK (69.ŠVAGERA A) - ZBRANEK M.


04
března
12:16
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

DOBRÝ VÝKON JEN V 1.POL.

Od úvodní minuty, kluci předváděli velmi pohlednou hru. Dobrým pohybem a kombinací jsme vedoucí tým KPD dokázali přehrát na šance i goly.
Po pochvale v šatně jsme opět polevili v rychlosti a důrazu na několika postech, což vedlo k nastartování hostujících hráčů ( ani jeden nebyl roč. 2004...všichni byli mladší) k výraznější útočné aktivitě. A byla to "Jiskra" , kdo byl nebezpečnější a fotbalovější.
Za týden nás čeká první jarní kolo a já doufám, že podobné podcenění a šetření sil, už nikoho nenapadne ani v 88.min.


FC VSETÍN - JISKRA STARÉ MĚSTO 4-3 ( 3-1 )

Branky : 2x ŘEZNÍČEK, po 1 DI MAIO, ZBRANEK M.

SESTAVA : TOMEK-KARLÍK, DOBEŠ, ZBRANEK O, VYŠKOVSKÝ ( 46. MIKLAŠ)-LECKÉŠI, DI MAIO-ŠVAGERA A( 46.ZBRANEK M), DURMON, KUSÁK-ŘEZNÍČEK.


26
února
11:55
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

75.MIN TRÁPENÍ V KONCOVCE

Do utkání jsme vstoupili špatně. Hned v 1.min složitou malou domů Dobeho, protlačil pod Honzou důrazný útočník domácích. Následných 14.min jsme soupeři vůbec nestíhali, především z důvodu laciných ztrát, jejichž příčinou bylo vzájemné nepochopení, případně šílené hrubky...
Po 15.min se začalo dát na naši hru dívat. Kluci si od golmana po útočníka vytvořili kombinačně pět 100% šancí, ale zakončení šlo vždy blízko brankáře, který svůj tým podržel. Baťov byl výrazně produktivnější a po výpadu z levé strany zvýšil z dorážky na 2-0. Opět nám u tří hráčů chyběl patřičný důraz, takže s blížícím se mistrákem to již budu muset řešit.
Druhá půle byla ze 70% odehrána jen na půlce domácích, ale to co jsme zahazovali by vyhrálo Silvestovskou cenu...
Nicméně za snahu výsledek otočit musím tým pochválit. Doufám, že výraznou golovou radost okusíme za týden a nejlépe i v 1.kole jara.

SK BAŤOV - FC VSETÍN 3-2 ( 2-0 )

BRANKY : 80.ŘEZNÍČEK, 87p. DIMAIO. DOMÁCÍ : 1, 30, 75.

SESTAVA : TOMEK, SATIN ( 60. KUBJÁT), KARLÍK, DOBEŠ, VYŠKOVSKÝ ( 46. LECKÉŠI ), DURMON, ZBRANEK O, DIMAIO, ŘEZNÍČEK, ZBRANEK M ( 46.ŠVAGERA A), KUSÁK.


11
února
11:53
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

NĚKTERÝM HRÁČŮM CHYBĚLA POKORA

První půle byla vyrovnaná. My jsme měli pět vynikajících pasaží, kdy tým svěle rychle kombinoval měl dobrý pohyb a příhry byly adresné. Většinou jsme to dokazali dotahnout i do šance, ale gol nepadl. Soupeř nás dokázal přehrát převážně po naší pravé straně, kde to dnes značně nefungovalo...
Ve druhé půli jsme nedokázali zvýšit důraz, míče jsme začali předržovat a hra postrádala směrem vpřed kvalitu. Navíc jsme před naší dvacítkou vytvořili tři nevynucené hrubky, které byly dvakrát potrestány.
Řekl bych, že 2/3 hráčů mělo nosánky po minulé výhře neoprávněně nahoře, za což vždy přichází políček.

FC VSETÍN - TJ LIDEČKO (muži) 0-3 ( 0-1 )

SESTAVA : TOMEK (70.PTÁČEK), DOBEŠ, MIKLAŠ, ŠMARDA ( 25.CABRAS), SATIN (75.ŠVAGERA A), LECKEŠI, DI MAIO, KUSÁK, ŠVAGERA A(46.ZBRANEK O), ZBRANEK M, ŘEZNÍČEK.


28
ledna
12:41
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

HOSTÉ NÁM NIC NEDALI ZADARMO

FC Vsetín - žáci
Vinou nemocí a školních aktivit jsme dnes přišli o všechny čtyři hráče středu hřiště. Sestava tedy byla lepená jak "vlaštovčí hnízdo".
Hornímu Lidči patřilo úvodních 30.min, kdy nám záloha vůbec nefungovala a na polovinu hostů jsme se téměř nedostali. Tonda v brance čaroval, a tak se střelci hostů trefili, až ve 25.min po rohu. Pak se zdravě naštval Martin Zbranek a do poločasu po příhrách Štěpána o Ondry krásným dvojitým slalomem otočil stav. Výsledek neodpovídal předvedené hře, ale díky Martinovi jsme byli střelecky plodnější.
Tým 1.A třídy hned ve 46.min srovnal, avšak kluci měli druhý poločas pod kontrolou a byli lepším celkem. Šancí jsme měli tentokrát mnohem více my, ale po příhrách Martina se již prosadili jen Ondra a Fia. Další velké šance jsme zahazovali.
Zápas se hrál z obou stran férově a s velkým nasazením.

FC VSETÍN U19 - FC HORNÍ LIDEČ ( muži ) 4-2 (2-1)

BRANKY : 2 ZBRANEK, po 1 DOBEŠ, KONEČNÝ.

SESTAVA : PTÁČEK ( 46.TOMEK ), KUBJÁT ( 46. KONEČNÝ ), MIKLAŠ, ŠMARDA, SATIN, ŠVAGERA A ( 70.KUBJÁT ), KARLÍK, ŘEZNÍČEK, CABRAS, ZBRANEK, DOBEŠ.


21
ledna
14:47
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

PRVNÍCH 90.MIN V ROCE 2023

Poruba nám z důvodu nemoci včera odřekla PU. Rychlou náhradu se nepovedlo zařídit, a tak jsme se s Tomášem rozhodli hrát U19 vs. U17.
V první půli se herně více dařilo mladší kategorii, kteří hráli kolektivně, nápaditě a účelně. My jsme míče zbytečně předržovali a hra byla pomalá a nepřesná.
Druhý poločas byl z naši strany již lepší a výhoda vyššího věku se projevovala víc a víc.

U19 - U17. 7-1 (3-1)

Branky : 2 Řezníček, 1 Šmarda, Švagera A, Dobeš, Miklaš, Leckéši. A za U17 Filák.

SESTAVA : PTÁČEK ( 46.TOMEK), KUBJÁT, ŘEZNÍČEK, ŠMARDA, SATIN, KARLÍK, LECKÉŠI, KUSÁK, ŠVAGERA A, MIKLAŠ, DOBEŠ.


19
listopadu
12:32
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

NÁŠ LAZARET DRŽEL NADĚJI JEN POLOČAS

FC Vsetín - žáci
K poslednímu zápasu podzimu jsme s našim úzkým kádrem odjeli tentokrát bez tří hráčů, ale co hůř, zdraví byli jen čtyři + golman.
Třinec se celé utkání prezentoval velmi dobrou kombinací. Již ve 3.min kopal penaltu, kterou Tonda tygřím skokem vyrazil. Domácí šikovně drželi míč, my po zisku hráli rychle vpřed. Na čisté šance 6:6, naše produktivita však byla ještě žalostnější než obvykle. Martin 4x a Ondra 2x své šance zahazují. Střelci soupeře byli tradičně přesnější.
Ve druhé půli se v mrazivém dopoledni začal víc a víc projevovat zdravotní hendikep našich hráčů a byli to oceláři, kdo sebevědomě dokráčel k výhře.
I když jsme teď v závěru soutěže moc bodů nesbírali, je potřeba týmu poděkovat za snahu a přístup v tréninku i zápasech. V přípravě na jaro je nutno vyladit mušku, abychom se mohli radovat z výher častěji.
Jeden hráč si však zaslouží extra pochvalu. Je jim Tonda Ptáček, který odchytal téměř celý podzim za naše oba týmy dorostu ( a to jsme měli před sezonou 5 golmanů...). Myslím, že v celé ČR není žádný brankář, který by odchytal více minut, navíc ve velké kvalitě a dnes 4h v mrazivých podmínkách! U19ku zde zachránil od desítky, za U17 chytil pět čistých golů a společne s Filipem Konečným "otravil" domácím ml.dorostencům sobotu. Tondo děkujem !!!


FK TŘINEC B - FC VSETÍN 5-1 ( 2-0 )

GOLY : 82, DIMAIO. DOMÁCÍ : 14, 24, 60(p), 67, 73.

SESTAVA : PTÁČEK, ŠMARDA, ŘEZNÍČEK, MIKLAŠ ( 57. FILGAS ), SATIN ( 75. DRÁBEK ), DIMAIO, LECKÉŠI ( 57. ŠVAGERA A ), DURMON, FILIP ( 60. KONEČNÝ - 75. CABRAS ), ZBRANEK, DOBEŠ.


13
listopadu
12:03
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

NA GOL SE NADŘEME JAK BULHAŘI

Dnes se hrál značně útočný fotbal. Již v první min. vytáhl z čáry golman hostů golovou hlavičku Martina. Pak měli tři nebezpečné rohy hosté. Při třetím podcenil situaci náš pravý obránce a hosté vedli.
Kluci přidali na úsilí a zaslouženě otočili na 2-1. Gol "jistoty" se nedařilo přidat, protože finální příhry byly nepřesné. Jak jednoduše dosáhnout branky bylo k vidění na straně hostů.
Druhá část byla od nás opět slušná, ale nenašel se hráč, který by dovedl kvalitně přihrát do připravených šancí. Až v 75.min se po rohu Giovanniho prosadil hlavou Martin. Bohužel vedení se nepovedlo udržet. V samém závěru náš levý bek podcenil snadný míč a ještě vytvořil penaltu...
Je to stále stejná píseň, na branku potřebujeme příliš mnoho přečíslení a šancí. I poslední Stará Bělá dokáže mít lepší % v této herní činnosti.
Pozitivní je, že si dokážeme tyto situace vytvořit, ale už bychom je neměli stále řešit jako ml.žáci...

FC VSETÍN - VIKTORKA PŘEROV 3-3 ( 2-2 )

GOLY : 20, 75, ZBRANEK. 14, DOBEŠ. HOSTÉ : 5, 30, 90 (p)

SESTAVA : PTÁČEK, ŠMARDA ( 46. LECKÉŠI ), ŘEZNÍČEK, MIKLAŠ ( 61. CABRAS - 78. KONEČNÝ ), SATIN, FILIP, DURMON, KARLÍK, DIMAIO, ZBRANEK, DOBEŠ.


06
listopadu
12:10
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

DRUHÁ PŮLE NA JEDNIČKU!

Domácí nás v první části přehrávali. Skvěle dokázali využít velkého hřiště a my se adaptovali na tento prostor celý poločas.
Ve druhém dějství se karta obrátila. Byli to naši kluci, kdo diktoval tempo hry. Na půlce "Vítek" se odehrál téměř všechen čas. Vytvářeli jsme si nespočet šancí, ale trefit se dokázal jen Adam Švagera, což bylo bohužel málo. Dnes jsme tu měli získat ne bod, ale klidně všechny tři. Škoda... , ale z přístupu a snahy hráčů výsledek otočit mám radost!

MFK VÍTKOVICE - FC VSETÍN 3-2 ( 3-1 )

BRANKY : 14.ZBRANEK, 52.ŠVAGERA A. DOMÁCÍ : 7, 9, 25.

SESTAVA : PTÁČEK, DOBEŠ, ŠMARDA (45. KONEČNÝ - 66.DRÁBEK), MIKLAŠ ( 66. LECKÉŠI), FILIP, ŠVAGERA A (75. ŠVAGERA O), DURMON, KARLÍK, DIMAIO, ZBRANEK, ŘEZNÍČEK.


30
října
12:11
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

GOLMAN HOSTŮ TREFIL BOD

Za krásného počasí se hrál na Tyršovce velmi dobrý fotbal. Našim hráčům patřil první poločas. Soupeře jsme přehráli na šance, drtivě na rohy ( snad 10 : 3 ), ale branku jsme dali jen jednu, když byl po krásné akci faulován Kuba Kusák a Martin Zbranek penaltu s přehledem proměnil.
Prvních 20.min půle druhé byli hosté aktivnější, ale pouze po dvacítku. V 71. min se po standardce Dana DiMaia krásně hlavou trefil Mira Miklaš. Kluci se snažili dát třetí branku a příležitostí bylo snad pět, ale pojistka nepřišla. Hosté to sympaticky nezabalili, za což byli odměněni štastnou tečí po střele z dvaceti metrů na niž už Tonda nemohl dosáhnou. V 88.min přišel klíčový okamžik, když nám sudí odepřel jasnou penaltu na Adama Švageru... Pak jsme vytvořili roh z kategorie zbytečných a šťastný odraz míče vyplaval k brankáři Bašnému, který to trefil krásně.
My jsme si v celém zápase vytvořili více šancí než Prostějov, ale hosté měli větší počet hráčů s buldočí povahou, to jim pomohlo zdánlivě prohraný zápas srovnat.


FC VSETÍN - 1.FC PROSTĚJOV "B" 2-2 ( 1-0 )
GOLY : 17.ZBRANEK, 71.MIKLAŠ HOSTÉ : 78. KARAFIÁT, 90+1 BAŠNÝ .

SESTAVA : PTÁČEK, DOBEŠ, ŘEZNÍČEK, MIKLAŠ ( 78. FILIP ), ŠMARDA ( 46. FILGAS ), DIMAIO ( 86. ŠVAGERA A ), LECKÉŠI, DURMON, KARLÍK, ZBRANEK, KUSÁK.


23
října
12:40
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

KONCOVKA NÁM POKULHÁVÁ

Náš tým měl celé utkání značnou převahu, útočná snaha i nápaditost byla potěšující. Pouze klid a kvalita v koncovce nás brzdila ve výraznějším navýšení skore.
Jinak roli favorita, kluci zvládli velmi dobře.


FK MOHELNICE - FC VSETÍN 0-2 (0-1)

BRANKY : 35. KUSÁK, 57.ŘEZNÍČEK

SESTAVA : PTÁČEK, DOBEŠ, KARLÍK, MIKLAŠ, SATIN, ŠVAGERA A (58.FILIP), LECKÉŠI, DURMON, DIMAIO, ŘEZNÍČEK, KUSÁK.


16
října
12:06
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

PRVNÍ PŮLE, TO BYLA JINÁ SOUTĚŽ...

Domácí předváděli 45.min perfektní moderní fotbal kořeněný, dynamikou, rychlostí, nápadem a kvalitou na každém postu. My jsme se snažili ze všech sil, ale tato úroveň je zatím nad naše možnosti. Čtyři naše nevynucené ztráty míče byly již do 14.min potrestány třemi goly. Další opavští přidali po krásných standardkách a bylo vymalováno.
Jsem rád, že kluci našli do druhé půle morální sílu a hrál se výrazně vyrovnanější part. Kdybychom si nešoupli dva čisté vlastence a byli produktivnější, mohl se výsledek citelně kosmeticky upravit. Potěšující byl výkon Mirka Miklaše, který ač je "šestka" byl na hřišti nejlepším hráčem druhé půle.
Když ji správně uchopíš, je porážka nejlepším krokem k vítězství, říká Jaromír Jágr. Takže od úterý se jeho radu pokusíme správně implementovat.

SFC OPAVA - FC VSETÍN 9-2 (6-1)

BRANKY : 15.vl., 70.KARLÍK. DOMÁCÍ : 4, 8, 14, 31, 32, 35, 55vl, 57vl, 89.

SESTAVA : PTÁČEK, FILIP, ŠMARDA ( 46. ŠVAGERA A ), MIKLAŠ, SATIN, LECKÉŠI, DURMON ( 60. DOBEŠ ), KARLÍK, DIMAIO, ŘEZNÍČEK, KUSÁK.


09
října
12:04
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

ZÁPAS JSME MĚLI POD KONTROLOU

Včera při utkání mužů jsme přišli o dalšího tahouna týmu, kdy byl v závěru zápasu úmyslně zraněn Valda Durmon. Naštěstí se jeho role odvažně ujal Jirka Karlík, jehož dnešní výkon byl stavebním kamenem naší výhry.
Hosté jsou kvalitní na míči, ale naše defenziva dokázala vše včas přečíst a ubránit. Směrem vpřed jsme měli větší kvalitu než Slavie a vytvořili jsme si mnoho šancí. První brejk Štěpána ještě gol nepřinesl, ale druhou možnost po příhře Jirky vyřešil Štepa parádně. Druhá branka padla po nádherné akci všech hráčů naší pravé strany, kdy soupeře vyšachovali až do prázdné "kasy". Pak jsme měli ještě tři tutovky, ale bez zásahu do sítě...
Druhou půlku se nám 15.min opět moc hrát nechtělo, ale s postupem času se naše aktivita tentokrát zvedala. Třetí branka padla po krásném centru Adama Filipa na Kubu Kusáka, když obránce těsně před Kubou míč odhlavičkoval do vlastní sítě. Poslední gol zajistily naše šikovné "šestky". Mira Miklaš získal na půlce míč, vyslal Giovanniho Cabrase, který si pohrál s obránci a vrátil míč na Mirka, jehož levačka byla nekompromisní. Tato branka byla hezkou tečkou za dobrým výkonem celého týmu.


FC VSETÍN - SK SLÁVIE KROMĚŘÍŽ B 4-0 ( 2-0 )

BRANKY : 8, 18, ŘEZNÍČEK, 88, MIKLAŠ a v 69. vl.

SESTAVA : PTÁČEK, FILIP, ŠMARDA, MIKLAŠ, SATIN, ŠVAGERA A ( 46. FILGAS ), LECKÉŠI, KARLÍK ( 74. KONEČNÝ ), DIMAIO, ŘEZNÍČEK, KUSÁK ( 76. CABRAS ).


02
října
12:10
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

UBRÁNĚNÁ VÝHRA

Přibližně 20.min se hrálo mezi vápny a žádný tým si nedokázal připravit šanci. Po přehození Štěpána s Mirkem dostala naše hra šťávu. Nejlepší hráč na hřišti Valda Durmon vybojoval na půlce míč, založil krásnou akci na jejimž konci uklidil medunu do branky velmi aktivní Jiří Karlík. Nadále jsme byli lepší, vytvářeli si golovky, ale prosadila se již jen levačka Kuby Kusáka nechytatelnou trefou pod břevno.
Druhá půle patřila domácím, my jsme pouze chytračili a tlačili očima čas. Bílovec byl výrazně aktivnější, zaslouženě snížil a měl i jednu velkou šanci na vyrovnání, ale branku vysoko přestřelil.
Ze tří bodu máme radost, ovšem stalo při nás dnes štěstí, výkon ve druhé půlce nebyl dobrý.


ŠSK BÍLOVEC - FC VSETÍN 1-2 (0-2)

BRANKY : 26. KARLÍK, 40. KUSÁK. ZA DOMÁCÍ 64. KONVIČNÝ.

SESTAVA : PTÁČEK, KARLÍK, MIKLAŠ ( 78. KONEČNÝ ), FILGAS, SATIN, FILIP ( 65. ŠVAGERA A ), LECKÉŠI, DURMON, DIMAIO ( 83. CABRAS ), ŘEZNÍČEK, KUSÁK.

FC Vsetín - Žáci
Počet přístupů
od prosince 2012

2121471

Počítadlo
FC VSETÍN 2022-2023 ROČNÍKY 2016 - 2017    |  U6+U7 ROČNÍK 2015    |         U8 ROČNÍK 2014    |         U9 ROČNÍKY 2012 - 2013   |   U10+11 ROČNÍK 2011    |        U12 ROČNÍK 2010    |        U13 ROČNÍK 2009    |        U14 ROČNÍK 2008    |        U15 ROČNÍKY 2006 - 2007    |        U17 ROČNÍKY 2004 - 2005    |        U19 MORAVSKOSLEZKÁ DIVIZE 2022-23

otevřít plakát