FC VsetínFotbalová asociace ČRMěstské lázně VsetínMěsto VsetínFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

12:10
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

UBRÁNĚNÁ VÝHRA

Přibližně 20.min se hrálo mezi vápny a žádný tým si nedokázal připravit šanci. Po přehození Štěpána s Mirkem dostala naše hra šťávu. Nejlepší hráč na hřišti Valda Durmon vybojoval na půlce míč, založil krásnou akci na jejimž konci uklidil medunu do branky velmi aktivní Jiří Karlík. Nadále jsme byli lepší, vytvářeli si golovky, ale prosadila se již jen levačka Kuby Kusáka nechytatelnou trefou pod břevno.
Druhá půle patřila domácím, my jsme pouze chytračili a tlačili očima čas. Bílovec byl výrazně aktivnější, zaslouženě snížil a měl i jednu velkou šanci na vyrovnání, ale branku vysoko přestřelil.
Ze tří bodu máme radost, ovšem stalo při nás dnes štěstí, výkon ve druhé půlce nebyl dobrý.

ŠSK BÍLOVEC - FC VSETÍN 1-2 (0-2)

BRANKY : 26. KARLÍK, 40. KUSÁK. ZA DOMÁCÍ 64. KONVIČNÝ.

SESTAVA : PTÁČEK, KARLÍK, MIKLAŠ ( 78. KONEČNÝ ), FILGAS, SATIN, FILIP ( 65. ŠVAGERA A ), LECKÉŠI, DURMON, DIMAIO ( 83. CABRAS ), ŘEZNÍČEK, KUSÁK.

28
záři
12:04

UNIČOV BYL VE DRUHÉ PŮLI AKTIVNĚJŠÍ

Prvních 15.min patřilo hostům. Pak se postupně zranili 3 hráči, hra se vyrovnala, ale 21.min přinesla první branku, když se z dálky krásně trefil Hrazdil. Obdržená branka náš tým probudila a hosty jsme výrazně přehrávali. Aktivita zaslouženě přinesla vyrovnání a měli jsme poté kopat i penaltu, ale sudí nepostřehl jasnou ruku, kterou obránce srazil míč nad svou hlavou pryč z naší šance...
Ve druhé půli se hrálo převážně před naší brankou, uničovští si vytvářeli golovky, náš Tonda v brance čaroval, ale my jsme se více "modlili" než hrali. Za zmínku stojí jen Valdovo břevno a ruka hostujícího golmana mimo pokutové území, když jsme vehementně protestovali a nepostřehli možnost trefit prázdnou branku.
Myslím si, že na bod dnes dosáhnout šlo, ale Uničov byl zejména ve druhé půli lepší a zaslouženě vyhrál.

FC VSETÍN - FC UNIČOV 1-2 ( 1-1 )

GOLY : 32. LECKÉŠI. HOSTÉ : 21, HRAZDIL, 86, TREFIL.

SESTAVA : PTÁČEK, KARLÍK, ŘEZNÍČEK, MIKLAŠ, SATIN, ŠVAGERA A ( 71. FILGAS ), LECKÉŠI, DURMON, DIMAIO, ZBRANEK ( 10. FILIP ), KUSÁK.

25
záři
12:05

VÝHRA NA ŠANCE I NA GOLY

Hned od 1.min jsme byli aktivnější a nebezpečnější než soupeř. Kluci si vytvořili nespočet dobrých příležitostí, ale všechna zakončení mířila na golmana, případně hodně vedle branky. Hraničtí byli nebezpeční jen po dvou rozích. My jsme se prosadili, až v samém závěru poločasu, kdy Kuba Kusák skvěle udržel těžký míč, Adam Švagera zrychlil hru po křídle a našel Martina Zbranka, který nedal brankáři šanci.
Ve druhé půli jsme byli aktivní jen do vstřelení druhé branky, když opět velmi dobře hrající Valda Durmon našel na dvacce našeho kapitána, jehož střela zapadla k tyči.
Poté bylo nutno z různých důvodů střídat a naše hra uvadala. Soupeř převzal aktivitu, a byl až do samého závěru lepší. Golovky si však vypracoval jen dvě, ale Tonda byl dnes neprůstřelný !!!
Ve středu nás čeká doma další soupeř z čela tabulky a to Uničov.

FC VSETÍN - SK HRANICE 2-0 ( 1-0 )

BRANKY : 43. ZBRANEK, 56. DIMAIO.

SESTAVA : PTÁČEK, KARLÍK, ŘEZNÍČEK, MIKLAŠ, SATIN, ŠVAGERA A ( 60. CABRAS - 75. KONEČNÝ ), LECKÉŠI ( 46. FILIP ), DURMON, DIMAIO, ZBRANEK ( 68. FILGAS ), KUSÁK.

17
záři
12:03

SNAŽIVÝ TÝMOVÝ VÝKON

Vstup do utkání se nám opět povedl. Na složitém terénu jsme domací tým přehrávali. Z tlaku však gol dlouho nepřicházel. První branka se narodila, až po hezké akci Adama Švagery, kdy z dvacky Valda (nejlepší hráč utkání) zkušeně uklidil míč pod břevno. Za minutu mohl ve snadné situaci navýšit skore Štepán, ale lob zapadl mimo branku. Byli jsme i nadále aktivní, ale gol se nedařilo přidat. Havířovští byli bohužel v zakončení štastnější, když jejich kapitán vyslal jedinou (nechytatelnou) střelu z 30m, která zapadla do šibenice.
Druhá půle začala stejně, my jsme drželi míč, domácí se jen bránili, ale naše efektivita kulhala. Po drobné korekci v sestavě jsme rychle navýšili na 3-1 a zdálo se, že je rozhodnuto. Jeden soupeřův nákop nám však propadl a vytvořili jsme penaltu, která domácí nakopla. Od té chvíle jsme se více bránili my. Přesto se klukům povedly čtyři brejky, avšak bez golové pojistky. V posledních sekundách vyhlavičkoval Vojta dělovku mířící opět do naši šibenice, a tak se můžeme radovat z výhry my.

MFK HAVÍŘOV - FC VSETÍN 2-3 (1-1)

GOLY : 15, 68, DURMON, 66.FILIP. DOMÁCÍ : 24, ADAMCZYK 74, KOŽUŠNIK (p).

SESTAVA : FREUND, KARLIK, ŠMARDA, MIKLAŠ ( 80.FILGAS), SATIN, ŠVAGERA A ( 53.FILIP), LECKESI, DURMON, DIMAIO, ŘEZNICEK, KUSAK.

11
záři
12:10

VÝHRA S KARVINOU SE NERODÍ KAŽDÝ DEN

Jasný favorit zápasu si na Vsetín přijel pro tři body ( což bylo patrné z jejich pozápasové frustrace ), ale mušku jsme měli přesnější my, to rozhodlo.
Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně. Za poločas jsme si vypracovali šest golovek ! Síť, ale rozvlnil dvakrát jen velmi dobře hrající Adam Švagera. Hosté měli pouze jednu golovou střelu, kterou Tomáš vytáhl bravůrně na roh.
Druhá část utkání patřila hostům. Do 55.min nastřelili tyčku a břevno! V dalších šancích kraloval Frodo, případně karvinští branku vůbec netrefili.
My jsme začali směrem vpřed opět "kousat", až od 70.min, kdy Štěpán ani Dan sami před golmanem recept na úspěšné zakončení nenašli. A tak sladkou výhru zpečetil až v 89.min hlavou Martin Zbranek po krásném centru Kuby Kusáka.
Našemu týmu je nutno POGRATULOVAT!!! Za výhrou stojí velká obětavost a odvaha + víra dokázat nemožné, ale i špetka štěsti nám dnes pomohla :-)

FC VSETÍN - MFK KARVINÁ 3-0 ( 2-0 )
GOLY : 2x ŠVAGERA A, 1x ZBRANEK M.

SESTAVA : FREUND, KARLÍK, ŠMARDA, MIKLAŠ, SATIN, ŠVAGERA A (62. KUSÁK), LECKÉŠI, DURMON, DIMAIO, ZBRANEK, ŘEZNÍČEK.

04
záři
12:07

GÓLOVĚ NÁS SPASIL MARTIN ZBRANEK

Do zápasu jsme vstoupili s velkou chutí, kvalitou na míči a touhou zvítězit. Do 10.min si kluci vypracovali čtyři golovky, ale koncovka nám skřipala...Domácí se z velkého tlaku nedokázali v této pasáži dostat ani na půlku hřiště. Poté se hra vyrovnala a do otevřenější obrany se individuálně přes tři hráče prosadil chytře Martin. Druhou branku přidal po perfektnim centru Dana hlavou Michal a zdálo se, že máme zápas pod kontrolou. Z jednoho nákopu jsme však propadli a domácím chytli saze! Pak jsme to byli my, kdo se častěji bránil. Nejdříve Dan vykopl z čáry jasný gol a těsně před poločasem Frodo vyhrál souboj s útočníkem v tutové golové pozici, což udrželo naše šance zde bodovat.
V pauze musel střídat zraněný Valda, ale citelné oslabení našeho středu hřiště kluci zvládli ukočírovat.
Zápas zlomil na naši stranu v 68.min hezkou akci opět Martin. Naším hráčům narostlo sebevědomí a domácí už měli jen náznaky šancí, my jsme měli více gólovek, ale bez trefy do černého. V závěru Dan z krásného přímáku orazítkoval jen tyč a tak golová tečka přišla z hlavy Martina, který angličanem uzavřel skóre důležitého mače.

TJ NOVÝ JIČÍN - FC VSETÍN 1-4 (1-2)
BRANKY : 13, 68, 90. ZBRANEK, 22. SATIN. DOMÁCÍ : 38. SCHWARZ.

SESTAVA : FREUND, KARLÍK, DOBEŠ (80.KUSÁK ), ŠMARDA, SATIN, ŠVAGERA A (84. FILIP), LECKÉŠI, DURMON ( 46. MIKLAŠ), DIMAIO, ZBRANEK, ŘEZNÍČEK.

28
srpna
13:16

ZÁPAS ZLOMILA INDIVIDUÁLNÍ CHYBA

K vidění bylo bojovné utkaní hrané ve velkém nasazení. Šanci se však rodilo málo. Gól, který posadil hosty do sedla jsme jim špatným rozhodnutím darovali sami. I přes velkou snahu jsme si ve druhé půli vypracovali jen dvě šance. Bělá se pozorně soustředila na obranu a povedl se jim ještě jeden výpad, kdy se z dálky trefil krásně Maršálek. Přístup našich hráčů byl mnohem lepší jak ve Valmezu, ale našemu dorazovému ročníku (2004) se zatím nedaří strhnout utkání rozdílovým výkonem nebo alespoň mimořádnou, zdařilou akcí pro vsetínské barvy.
Za týden v NJ máme další možnost reputaci napravit a zrušit bodovou abstinenci.

FC VSETÍN - STARÁ BĚLÁ 0-2 (0-0)

SESTAVA : FREUND, MIKLAŠ, DOBEŠ, ŠMARDA, SATIN, DURMON, KARLÍK ( 80. FILIP), ŠVAGERA A (74.CABRAS), DIMAIO (74.KONEČNÝ), KUSÁK (35.LECKÉŠI), ŘEZNÍČEK.

19
srpna
18:06

FACKA JAK BRNO

Soupeř nás předčil ve všech herních činnostech, odvaze, důrazu a chuti zvítězit.
My jsme se prezentovali malým zápalem do hry, minimální soubojovou aktivitou a většina spoléhala, že se to bez emocí uhraje nějak samo...
Přesto jsme za 90.min měli asi pět solidních záblesků, které měly slušné parametry. Domácí však takovou aktivitou hýřili 75.min z čehož plyne, že náš výkon nemohl stačit.
I přes sedmičku v naší síti musím za snahu pochválit Štěpána, Adama Š. a Vojtu.

TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - FC VSETÍN 7-2( 3-0 )

BRANKY : 2 ŘEZNÍČEK

SESTAVA : FREUND ( 46.PTÁČEK), KARLÍK (30.FILIP), DOBEŠ, ŠMARDA, SATIN, DURMON, ŘEZNÍČEK, ŠVAGERA, DIMAIO, KUSÁK, ZBRANEK.

14
srpna
12:01

VÍTĚZNÁ GENERÁLKA

Zápas neměl takové tempo a kvalitu jako před týdnem, ale nedá se říct, že bych postrádal snahu. My jsme soupeře v první půli pustili jen k jedné střele, měli jsme územní převahu, ale předfinální příhry nám nešly. Branka padla po hezké soloakci nového kapitana.
Hned v úvodu druhé půle byl hokejově zezadu sražen Štěpán a Dan se přes zeď trefil nádherně!
Vedení nás však ukolebalo a řada našich hráčů přepla na úsporný režim... I tak kluci několikrát ohrozili branku Bílovice, ale golově se prosadil jen Štěpán.
Ted nás čekáji již jen dva tréninky a v pátek zajíždíme na půdu jednoho z favoritů soutěže k úvodnímu utkání MSDD sk. E.

FC VSETÍN - SSK BÍLOVEC 3-0 (1-0)

GOLY : 28, 48 DIMAIO, 75 ŘEZNÍČEK

SESTAVA : FREUND (70. PTÁČEK), CABRAS (46.SVAGERA O), DOBEŠ, ŠMARDA, MIKLAŠ (46.KONECNY),DURMON, KARLÍK, ŠVAGERA A, DIMAIO, KUSÁK, ŘEZNÍČEK.

06
srpna
12:09

VELMI POVEDENÉ UTKÁNÍ

Před týdnem nás chybělo 8 a byli jsme nuceni zrušit zápas s U18 v KM. I dnes byla nutná výpomoc pěti mladíků z U17 a všichni v těžké zkoušce obstáli.
K vidění byl velmi hezký zápas, naši hráči předváděli parádní hru, padaly krásné branky a dá se říci, že nevím koho pochválit víc.
Za týden přivítáme v generálce na MSDD Bílovec, který je "staronovým" nováčkem v naší soutěži ( před léty jsme je v divizi střídali právě my ) a já doufám, že výkon bude opět na tak vysoké úrovni.

FC VSETÍN - FC ODRA PETŘKOVICE (muži) 3-3 (2-1)

Branky : ŘEZNÍČEK, KUSÁK, DURMON.
Průběh : 0-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3

SESTAVA : FREUND ( 46. PTÁČEK), KONEČNÝ ( 46. CABRAS), DOBEŠ, ŠMARDA, MIKLAŠ (75. KONEČNÝ), ŠVAGERA A ( 35. ŠVAGERA O), DURMON, KARLÍK, DIMAIO, KUSÁK, ŘEZNÍČEK

23
července
17:52

V ÚMORNÉM VEDRU HRÁČI PŘEDVEDLI POCTIVÝ VÝKON

DOMÁCÍM ŠLA HRA V ÚVODU LÉPE NEŽ NÁM, ALE S PŘIBÝVAJÍCÍM ČASEM SE KLUCI POSTUPNĚ ADAPTOVALI A VE DRUHÉ PŮLI BYLI LEPŠÍM TÝMEM NAŠE U19-ky.
NA GÓLOVÉ ŠANCE JSME SNAD BYLI I AKTIVNĚJŠÍ.
10.MIN PŘED KONCEM JSME DOKÁZALI DÁT KONTAKTNÍ BRANKU NA 5-4, ALE ŠTĚPÁN BYL BOHUŽEL V TĚSNÉM OFSAJDU.
NAŠI SNAHU O ZVRAT ZADUSILI DOMÁCÍ V 85.MIN Z JASNÉ, ALE ZBYTEČNÉ PENALTY. GOLOVÁ TEČKA PŘIŠLA V 88.MIN Z KOPAČKY MARTINA PO HEZKÉ PŘÍHŘE MENDYHO, ALE VÍC JSME UŽ NESTIHLI.
ŠKODA ZRANĚNÍ LECKYHO, JINAK MŮŽEME BÝT S PŘÍPRAVNÝM ZÁPASEM SPOKOJENI, MYSLÍM, ŽE SPLNIL ÚČEL.

VALAŠSKÁ POLANKA - FC VSETÍN 6-4 (5-2)

GOLY : 2x ZBRANEK a FILIP

SESTAVA : FREUND (46.PTACEK), DOBEŠ, ŠMARDA, MIKLAŠ, SATIN, KARLÍK, KUSÁK, ŠVAGERA, LECKÉŠI, FILIP, ŘEZNÍČEK + DIMAIO, DURMON, ZBRANEK.

17
července
19:29

KONDIČNĚ NÁROČNÉ UTKÁNÍ

Tým mužů Rožnova je již 14.dnů v přípravě a dnes hrál druhý přátelák. Větší jistota byla 30.min znát. Závěr 1.půle, ale patřil nám a domácí gólman 3x skvěle zakročil.
Ve druhé části si kluci zkoušeli netradiční posty a střídali jsme dobré okamžiky se slabšími.
Tým odvedl snaživý výkon a na krásném hřišti v Zašové zanechal i přes prohru dobrý dojem.

FC ROŽNOV - FC VSETÍN 5-3 (1-1)

GOLY : 2 ŘEZNÍČEK, 1 DOBEŠ.

SESTAVA : PTÁČEK (46.FREUND), DOBEŠ, MIKLAŠ, ŠMARDA, SATIN, LECKÉŠI, KARLÍK, FILIP, DIMAIO, KUSÁK, ŘEZNÍČEK a ŠVAGERA A.