otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Sobota 04. dubna 2020      Svátek slaví Ivana     

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NÁSTĚNKA

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


29
února
15:16
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Za Fastav Cup kluci zaslouží pochvalu

FC Vsetín - TJ Vidče 3:4 (1:2)

Ve třetím kole Fastav Cupu jsme měli za soupeře muže z Vidče, účastníka 1.A třidy.
Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a v 7. minutě zásluhou nové posily, Lukáše Nováka, se dostali do vedení. Prvních 20 minut jsme soupeře jasně přehrávali. Ve 25. minutě se hostům podařilo skóre vyrovnat a od této chvíle se hra srovnala. V 38. minutě po velkém zaváhání se hosté dostali do vedení.
Ve druhé půli měli hosté trochu navrch a v 52. minutě vstřelili třetí branku. V 79. přidali čtvrtou a mysleli si, že mají utkání ve své moci. Jenže to se mýlili. Naši kluci přidali na aktivitě a zásluhou Knébla a Nováka snížili na rozdíl jedné branky. Do konce utkání se skóre již neměnilo a my jsme si na tomto zimním turnaji připsali třetí porážku.
Závěrem musím říci, že mě všichni kluci velmi mile překvapili, jak se na tomto turnaji prezentovali a doufám, že si svou formu přenesou i do mistrovských zápasů, které nám začínají za 14 dní.

Sestava: Konečný, Rodek, Loucký, Punčochář, Gajdoš, Sušeň (Freund), Knébl, Karlík (Sedláček), Jančina, Novák, Mikuš


23
února
12:34
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Remízové utkání

FC Vsetín - Sokol Hovězí 1:3 (0:1)

Ve druhém utkání Fastav cupu jsme poměřili síly s muži Hovězí, hrající 1. B třídu. Celé utkání byl více boj, než nějaký pohledný fotbal. Naši kluci byli více na míči a snažili se o kombinační fotbal. Hosté se prezentovali velmi důraznou hrou a v osobních soubojích nás dokázali svou fyzickou vyspělostí přetlačit.
Tohle je pro naše kluky další obrovská zkušenost, kdy se po Francově Lhotě potkali zcela odlišným pojetím fotbalu.
Závěrem musím říci, že kluci nezklamali a místy předváděli slušný výkon se spoustu hezkých akcí, kterým chyběla jen přesnější finální fáze.
V utkání za nás nastoupil Lukáš Novák z Brumova, který se ukázal ve velmi dobrém světle a věřím, že se nám podaří jeho příchod dotáhnout do zdárného konce a na jaře bude hájit naše barvy.

Sestava:
Konečný, Rodek, Loucký, Punčochář, Gajdoš, Karlík (46. Freund), Knebl, Sušeň (60. Sedláček), Jančina, Novák, Mikuš

Branky: 88. Sušeň - 17., 79., 90.


16
února
14:28
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Solidní výkon

FC Vsetín - Francova Lhota 3:4 (3:2)
Do utkání s vedoucím týmem 1. B třídy mužů vstoupili kluci velmi dobře a hned v 6. minutě se po velmi hezké akci dostali do vedení zásluhou Petra Mikuše. Netrvalo to dlouho a za minutu, opět po velmi rychlé a pohledné akci jsme vedli 2:0. Hostům se po naší chybě podařilo snížit, ale my jsme se z pokutového kopu dostali do dvou gólového vedení. Ve zbývajícím průběhu prvního poločasu jsme zahodili dvě 100% šance a hostům se v poslední minutě poločasu podařilo snížit.
Ve druhé půli jsme měli 15 ti minutový výpadek a hostům se podařilo výsledek otočit. Po zbytek utkání se kluci snažili, ale byli to hosté, kteří dvakrát trefili konstrukci naší branky.
Musím konstatovat, že dnešní výkon nebyl vůbec špatný a chci věřit, že v dalších zápasech na něj navážeme.

Sestava: Konečný, (60. De Gano), Rodek, Punčochář, Řeřucha, Freund, (45. Sedláček), Jančina, Sušeň, Knébl, Gajdoš, Zuzaňák, (60. Horák), Mikuš
Branky: 6., 8., 20. Mikuš - 10., 45., 49., 54.


26
ledna
17:28
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Rozdílné poločasy

Jiskra Staré Město - FC Vsetín 5:2 (0:1)

První přípravné utkání jsme sehráli na umělé trávě ve Starém Městě na Širuchu. První poločas z naší strany nebyl vůbec špatný, a celou půli jsme byli lepším týmem. Vypracovali jsme si 8 100% gólových šancí, ale v síti skončila jen jedna.
Zato druhý poločas byl doslova tragický. Za soupeřem jsme zaostávali ve všech směrech a to je na zamyšlení, když nás soupeř hrající o třídu níže jednoznačně přehrává. Doufám, že si všichni hráči sáhnou do svědomí, a začnou fotbalu dávat mnohem více než doposud. Nerad soudím podle prvního přátelského zápasu, ale jasně zde byly vidět naše slabiny, na kterých musíme tvrdě zapracovat.

Branky:
56., 57., 73., 79., 80. - 11. Punčochář, 83. Mikuš

Sestava:
Konečný, (45. De Gano), Rodek, Loucký, Punčochář, Freund, (45. Sedláček), Sušeň, Knébl, Karlík, Gajdoš, Samiec (45. Václavík), Mikuš


30
listopadu
18:28
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Podzim U19

V letní přestávce jsem U 19 přebral po odcházejícím trenérovi Martinu Nikolémovi a věděl jsem, že nás nečeká vůbec klidný podzim. Ačkoli v letní přestávce jsme s vedením klubu vytipovali 7 posil, tak nakonec po velmi tvrdých jednáních předsedy klubu jsme horko těžko přivedli dva hráče.
Sice i ostatní kluci byli pro, ale jejich mateřské oddíly o jejich uvolnění nechtěly ani slyšet.
Letní příprava probíhala podle plánu a i kluci přistupovali k tréninkům velmi zodpovědně. Jejich tréninková účast byla velmi dobrá, ale to se týká i zbytku sezony.
Jelikož ročníky 2001 a 2002 jsou co do počtu velmi slabé, tak nám nezbývalo nic jiného než vytáhnout 6 kluků ročníku 2003. Tím pádem jsme patřili k nejmladšímu týmu soutěže.
Soutěž jsme třikrát začínali na domácím hřišti s týmy, se kterými bychom se měli měřit. I když jsme ani jednou nepropadli, urvali jsme jen 3 body, a to byly vlastně jediné za celý podzim, při hrozivém skóre 12 : 72.
Co se týče naší hry, tak jsme za soupeři v některých utkáních velmi zaostávali. Pokud kluci drželi se soupeřem přijatelný výsledek, tak se snažili ze všech sil, ale jakmile soupeř odskočil o dva góly, tak mi přišlo, že zápas úplně vypustili. Jako by jim bylo úplně jedno, kolik to dopadne. Neustále jsme jim to opakovali, ale žádné ovoce to nepřinášelo. Nedá se nic dělat, v zimním období se pokusíme o nějaké doplnění kádru, jelikož při zraněních, nemoci či plnění školních povinností museli do hry zasáhnout i kluci ročníku 2004.
Určitě nehážeme flintu do žita, ale budeme se v zimní přestávce poctivě připravovat a pokusit se soutěž zachránit.
Na závěr bych chtěl poděkovat vedení klubu, hráčům a rodičům, kteří nás po celou podzimní sezonu podporovali.


10
listopadu
10:24
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Soupeř byl lepší

FK Šumperk - FC Vsetín 4:0 (2:0)

K poslednímu mistrovskému utkaní podzimní sezony jsme zajížděli jen s deseti hráči. K dlouhodobě zraněnému Vokuličovi přibyl Mikuš a v týdnu onemocněl Samiec a Gajdoš. A tak jsme si museli půjčit od mladšího dorostu další hráče, za což jim a trenéru Kulhajovi děkuji.
Dnes se na hřišti potkali, asi dva nejmladší týmy v soutěži. Domácí vstoupili do utkání velmi aktivně a my se nestačili divit. Byli rychlejší, důraznější a bylo na nich vidět, že chtějí utkání co nejdříve rozhodnout. A tak již ve 12. minutě se dostali po chybě na naší pravé straně do vedení. Postupem času jsme hru vyrovnali a měli sérii asi šesti rohů, ale bohužel z jednoho rychlého kontru jsme v 37. minutě inkasovali druhou branku.
Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že se pokusíme s výsledkem ještě něco udělat. Kluci se snažili, vytvořili si dvě 100% šance, ale bez gólového efektu. Naopak to byli domácí, kteří nám přidali ještě dvě branky, a o tom kdo bude brát v tomto utkání body, bylo rozhodnuto.
Takže po podzimní části končíme na posledním místě tabulky s pouhými třemi body. Je to alarmující, ale bohužel kvalitou jasně zaostáváme za našimi soupeři. I když některé zápasy se daly určitě zvládnout lépe a o nějaký bod jsme mohli mít víc, nedá se s tím již nic dělat.
Snad se nám podaří v zimním období tým posílit, prodělat poctivou zimní přípravu a na jaře se ještě o záchranu porvat.

Sestava:
Konečný, Rodek, Loucký, Punčochář, Freund, Sušeň, Knebl, Horák (46. Ščuka), Karlík, Hurta, Jančina

Branky: 12., 37., 63., 73.

Žk: bez karet


02
listopadu
19:49
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Jen bojovnost nestačí

FC Vsetín - TJ Valšské Mezříčí 0:2 (0:0)

V posledním domácím utkání podzimní části jsme přivítali ve valašském derby hosty z Valmezu. To už samo značilo, že kluci mají o motivaci postaráno.
V první půli jsme si vytvořili dvě šance, bohužel bez gólového efektu. Hosté hrozili hlavně z rohových kopů a jednu 100 procentní šanci Rosťa v brance chytil, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.
Do druhé půle jsme nastupovali s tím, že musíme vítězství strhnout na naši stranu. V 51. minutě jsme zahrávali standartní situaci, kterou jsme velmi špatně zahráli a hosté z brejku se dostávají do vedení. Stále ještě zbývalo spoustu času, abychom s výsledkem něco udělali. Kluci se snažili, dřeli ze všech sil, ale byli to hosté, kteří si v 80. minutě své vítězství pojistili.

Statistiky:
Branky: hosté 51., 80.
ŽK: bez karet

Sestava:
Konečný, Rodek, Punčochář, Loucký, Sušeň, Knebl, Freund, Gajdoš, Samiec, Hurta, Jančina

Další utkání sehrajeme v sobotu 9.11.2019 v 10:30 hodin v Šumperku.


27
října
06:49
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Výsledek mluví za vše

SFC Opava "B" - FC Vsetín 10:0 (3:0)

Dnes jsme za krásného podzimního počasí odjížděli sehrát další mistrovské utkání k lídrovi tabulky fotbalistů z Opavy.
Jak již výsledek napovídá, zde nemám co hodnotit. Po celé utkání na hřišti existovalo jen jedno mužstvo. Domácí nás přehrávali úplně ve všech směrech. Kluci se jen přesvědčili v jaké rychlosti a kvalitě se dá na téhle úrovni hrát fotbal.

Statistiky:
Branky: 5., 22., 24., 47., 59., 73., 77., 86., 88., 89.
Žk: bez karet

Sestava:
Konečný, Rodek, Punčochář (58. Freund), Loucký, Gajdoš, Knebl, Sušeň (79. Vyškovský), Jančina, Samiec, Karlík, Mikuš

Další mistrovské utkání sehrajeme v sobotu 2.11.2019 v 10:30 hodin. Soupeřem nám budou hráči Valašského Mezříčí.


20
října
13:41
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Hrubé chyby rozhodly

FC Vsetín - MFK Frýdek Místek 0:3 (0:3)
Dnešní utkání jsme začali velmi špatně. Soupeř se již v 15. minutě dostal do vedení. Ve 22. a 31. minutě přidal další dvě branky a vše vypadalo, že nám soupeř přidá několik branek navrch a utkání skončí dalším debaklem. Všechny tři branky padly po hrubých individuálních chybách. To my se ve 40. minutě dostali ve dvou, tváří v tvář brankářovi, ale v koncovce jsme zklamali.
O poločase jsme si k tomu něco řekli, změnili rozestavení a věřili tomu, že se dá s výsledkem ještě něco udělat. Ve druhé půli jsem svůj mančaft nepoznával. Postupem času jsme získávali půdu pod nohama a byli lepším mužstvem. Najednou jsme přestali nakopávat míče a začali kombinovat. POZOR kombinovat!!!! A hned projev týmu vypadal úplně jinak. Začali jsme se nabízet, všichni chtěli hrát, hledali si volné prostory a soupeř začal mít problémy. Je jen škoda, že nám nevycházela finální přihrávka.
Nedá se nic dělat, ale je potřeba na druhý poločas navázat a věřím, že nějaký ten bod by se dal ještě urvat. Tak se nechám překvapit.

Statistiky:
Branky: 15., 22., 31.
Žk: bez karet

Sestava:
Konečný, Rodek, Loucký, Punčochář, Gajdoš (52. Freund), Samiec, Sušeň (76. Horák), Knebl, Jančina, Karlík, Mikuš

Další utkání sehrajeme 27. 10. 2019 v 10:30 hodin na hřišti lídra tabulky fotbalistů z Opavy B


13
října
09:32
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Opět debakl

FK Třinec - FC Vsetín 5:0 (3:0)
Dnes jsme zajížděli k soupeři, který měl v tabulce tři body jako my a tak jsem tajně v koutku duše doufal, že nějaký ten bodík bychom si mohli odvézt. Jenže na hřišti jsme se setkali s tvrdou realitou a výsledek to jen potvrzuje.
Utkání se odehrávalo za silného větru a my začali první půli s větrem v zádech. Začátek nebyl úplně špatný, vypracovali jsme si zásluhou Ondry Gajdoše šanci, ale ve finální fázi jsme zklamali. Pak následovala 15. minuta a my ve vlastním pokutovém území vyrobili nešťastnou penaltu, kterou domácí s přehledem proměnili. Od této chvíle jsme předvedli katastrofální zbytek prvního poločasu. Domácí nám přidali ještě dvě branky a od většího přídělu nás zachránil Rosťa v brance.
Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že se ještě pokusíme s výsledkem něco udělat. Myslím, že jsme podali podstatně lepší výkon než v prvním poločase. Byli jsme lepším mužstvem, ale branku se nám nepodařilo vstřelit. To naopak domácí v závěru, po našich individuálních chybách ještě dva góly přidali a upravili na konečných 5:0.

Statistiky:
Branky: 15., 32., 43., 78., 87.
ŽK: bez karet

Sestava:
Konečný, Rodek, Vyškovský, Punčochář, Hurta, Knebl, Sušeň, Jančína, Samiec, Gajdoš (46. Karlík), Mikuš

Další utkání sehrajeme v sobotu 19.10.2019 v 10 hodin. Soupeřem nám budou fotbalisté z Frýdku Místku “B“.


06
října
14:21
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Na body to nestačilo

FC Vsetín - 1. FK Prostějov 1:2 (0:1)

Dnes na velmi těžkém terénu se v 10. minutě do první, ale tisíci procentní šance dostali hosté, kterou naštěstí neproměnili. Potom probíhal tvrdý boj mezi šestnáckami bez vyložené šance. Hosté zahrozili několika velmi dobře kopnutými rohovými kopy, které jsme naštěstí ubránili, ale potom přišla 25. minuta a my si už po několikáté nepohlídali přední tyč a hosté se dostali do vedení. Do šatny jsme tak odcházeli s jednobrankovým mankem.
Do druhé půle jsme vstupovali s tím, že se pokusíme výsledek otočit, protože si myslím, ač soupeř okupoval třetí místo v tabulce, že byl hratelný.
Nicméně přišla 55. minuta a my si opět už poněkolikáté nepohlídali přední tyč a soupeř šel do dvou gólového vedení.
Nedokážu si to vysvětlit, neustále vás - hráče na tuto situaci upozorňuji, stále se o tom bavíme a my opět dostaneme oba góly po hrubých chybách na přední tyči. Chybí nám tam hlavně důraz a koncentrace. Pokud budeme takto pokračovat i nadále, tak těžko nějaké body uhrajeme.
Po zbytek zápasu jsme bojovali ze všech sil a odměnou nám bylo snížení stavu Ondrou Gajdošem na 1:2.
Určitě vám nemohu odepřít snahu, bojovnost a touhu po vítězství, ale jak vidíte sami, je to pořád málo. Musíme do toho ale úplně všichni přidat i více fotbalovosti a zarputilosti se o lepší výsledek poprat.

Statistiky:
Branky: 76. Gajdoš - 25., 55.
ŽK: hosté 75., 89.

Sestava:
Konečný, Rodek, Punčochář, Loucký, Hurta, Gajdoš, Sušeň, Knebl, Jančina (79. Ščuka), Samiec, Mikuš.

Další mistrovské utkání sehrajeme 12.10.2019 v 10:30 v Třinci.


30
záři
06:47
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Tvrdá lekce

MFK Karviná - FC Vsetín 10:0 (4:0)
Dnešní utkání se hodnotí velmi lehce, protože po celých 90 minut na hřišti existovalo jen jedno mužstvo. Domácí nás přehráli ve všech směrech a dali nám tvrdou lekci z fotbalu.
My si za dnešek můžem připsat jen jednu tréninkovou jednotku kondiční přípravy.
Doufám, že tuhle porážku hodíme co nejdříve za hlavu, rychle se z toho oklepeme a začneme předvádět lepší výkony, které budou odměněny nějakým tím bodem.

Statistiky:
Branky: 4., 17., 21., 23., 46., 54., 61., 71., 75., 85.
Žk: bez karet

Sestava:
De Gano, Gajdoš, Loucký, Punčochář, Rodek, Knebl, Sušeň (84.Sedláček), Jančina, Karlík (83.Ščuka), Samiec (84.Freund), Mikuš

Další mistrovské utkání sehrajeme 5.10.2019 v 10:30 hodin a soupeřem nám budou fotbalisté Prostějova "B".


22
záři
09:27
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Fotbal se hraje 90 ne 45 minut

FC Vsetín - HFK Olomouc 1:6 (1:1)

V dnešním utkání jsme se již v 8. minutě dostali do vedení zásluhou Honzy Jančiny. Hráli jsme aktivně, kluci měli chuť, ale druhou branku jsme nepřidali. To naopak hostům se podařilo ve 20. minutě z rohového kopu srovnat. Kluci se stále snažili, ale druhý gól ne a ne dát. A tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.
Jak všichni víme, kdybychom hráli vždy jen poločas, tak se pohybujeme v horní polovině tabulky. Neustále ty naše druhé poločasy s kluky rozebíráme, tvrdí mi, že to ve fyzické kondici ani koncentraci není, tak jsem věřil, že to dnes zlomíme. Jenže opak byl pravdou. Již ve 48. minutě se soupeř dostává do vedení a začíná další jedno velké trápení, které končí debaklem 1:6.

Statistiky:
Branky: 6. Jančina - 17., 48., 62., 74., 87., 90.
ŽK: hosté 38., 60.

Sestava:
Konečný (79. De Gano), Freund, Loucký, Punčochář, Hurta, Knebl, Sušeň (73. Horák), Jančina (79. Ščuka), Gajdoš, Karlík, Mikuš

Další utkání sehrajeme v neděli 29.9.2019 v Karviné. Začátek utkání je v 10:30 hodin.


15
záři
15:27
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Nakonec zpackané utkání

SK Hanácká Slávia Kroměříž - FC Vsetín 5:1 (1:1)

Již ve třetí minutě po zaváhání naší obrany se domácí dostávají do vedení. Naštěstí po hezké akci, jsme zásluhou Honzy Jančiny skóre srovnali. Chvíli po vyrovnávací brance jsme Petrem Mikušem trefili břevno a domácí stačili míč dostat do bezpečné vzdálenosti od své branky. Po zbytek poločasu to bylo naprosto vyrovnané utkání.
Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že se pokusíme strhnout vítězství na naši stranu. Domácí byli sice více na míči, ale žádnou brankovou příležitost si nevypracovali. To my, si naopak několikrát nedokázali dát finální přihrávku, která by nás dostala do vyložené šance. Buď to dáme nepřesně, nebo při naší nerozhodnosti nám to stačí soupeř zblokovat. A tak, když soupeř nebyl schopen si šanci vypracovat sám, tak my mu opět pomůžeme vlastní chybou, aby se dostal do vedení. To, co se odehrálo posledních 7 minut se mi nechce vůbec komentovat. Jedním slovem "OSTUDA".

Statistiky:
Branky: 3., 63., 84., 87., 90. - 6. Jančina
ŽK: bez karet

Sestava:
Konečný, Rodek (67. Karlík), Punčochář, Loucký, Hurta (85. Freund), Sušeň, Knebl, Samiec, Gajdoš, Jančina, Mikuš

Další utkání sehrajeme doma v sobotu 21.9.2019 v 10:30 hod., soupeřem nám bude HFK Olomouc.


08
záři
10:10
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Příliš krutá prohra

FC Vsetín - MFK Vítkovice 1:6 (1:2)
Toto utkání jsme si nezasloužili prohrát takovým brankovým rozdílem. Dnes jsem viděl kluky makat nadoraz, bojovali, dřeli, ale fotbal se hraje na góly. Bohužel soupeř své šance s přehledem proměňoval a my ani z těch nejvyloženějších nebyli schopni dát gól a proto je výsledek takový jaký je.

Statistiky:
Branky:20. Mikuš - 7., 30., 50., 63., 83., 92.
Žk: 88. Karlík - 33., 66.
Sestava:
Konečný, Rodek, Loucký, Punčochář, Freund (61. Karlík), Sušeň (80. Sedláček), Knebl, Jančina, Samiec, Gajdoš, Mikuš

Další utkání sehrajeme 15.9.2019 v 10.30 hodin v Kroměříži.


01
záři
16:45
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Opět bez bodů

MFK Havířov – FC Vsetín 4:1 (0:1)
Dnešní utkání jsme sehráli za velkého vedra na umělé trávě. Do utkání jsme vstoupili dobře a již v 9. minutě se radovali ze vstřelené branky z kopačky Gusty Samiece. Tentýž hráč měl v 15. minutě 100 procentní šanci, kdy chtěl přelobovat domácího brankáře, ale míč skončil nad brankou. Po zbytek poločasu se utkání odehrávalo mezi šestnáctkami, jen za zmínku stojí 44. minuta, kdy domácí trefili tyč naší brány. Ve 49. minutě jsme ve svém pokutovém území naprosto nepochopitelně vyrobili pokutový kop, který domácí tým proměnil. Od této chvíle následovala hrůzostrašná patnácti minutovka, kdy nám domácí dali další tři branky, a bylo po zápase.

Statistiky:
Branky: 49., 54., 61., 65. – 9. Samiec
Žk: bez karet
Sestava:
De gano, Rodek, Loucký, Punčochář, Freund (56. Sedláček), Knebl, Sušeň, Jančina (70. Karlík), Samiec, Gajdoš, Mikuš

Další mistrovské utkání sehrajeme v sobotu 7. 9. 2019 v 10:30 hod. na umělé trávě. Soupeřem nám budou hráči Vítkovice „B“.


29
srpna
16:11
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Druhý poločas byl velký propadák

1. FC Viktorie Přerov - FC Vsetín 9:2 (3:2)
Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a v 10. minutě po hezké kombinaci jsme se zásluhou Gusty Samiece dostali do vedení. V 15. minutě domácí vykopávali míč z prázdné branky a z následujícího rohu jsme se dostali do dvougólového vedení. Branku opět vsítil Gusta Samiec. Domácí byli vývojem utkání zaskočeni, ale díky třem fatálním chybám našich hráčů do poločasu výsledek otočili.
Na začátku druhé půle jsme měli dvakrát možnost skórovat, ale potvrdilo se známé nedáš dostaneš a soupeř v 56. minutě udeřil po čtvrté.
Od této chvíle na hřišti existovalo jen jedno mužstvo a my jen smutně přihlíželi, jak góly přibývají na našem kontě.
Samozřejmě, že tahle porážka mrzí, ale naší velkou ztrátou nejsou tři body, ale zranění Ondry Vokuliče. Chci mu popřát brzké uzdravení a aby se co nejdříve objevil na trávníku.

Statistiky:
Branky: 20., 32., 43., 56., 59., 71., 84., 87., 88. - 10., 16. Samiec
Žk: bez karet

Sestava:
Konečný, Rodek, Loucký, Hurta (65. Sedláček), Vokulič (33. Punčochář), Jančina (51. Karlík), Knebl, Sušeň, Gajdoš, Mikuš, Samiec

Další utkání sehrajeme v sobotu 31.8.2019 v Havířově. Začátek je stanoven na 11.00 hodin.


25
srpna
13:54
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Tříbodová radost přišla v devadesáté minutě

FC Vsetín - FK Stará Bělá 2:1(1:0)
Do dnešního utkání jsme vstoupili velmi aktivně a hned v úvodu jsme neproměnili dvě šance. A tak při naší střelecké nemohoucnosti se hosté v 15. minutě potrestali sami vlastní brankou. Po zbytek prvního poločasu jsme na hřišti jasně dominovali. Soupeř se na naši půli dostával jen sporadicky a my neproměnili několik brankových příležitostí.
Do druhé půle jsme šli s tím, že chceme skóre navýšit a uhrát první vítězství v soutěži, ale opak byl pravdou. Najednou jsme byli ve všech směrech horším týmem a hostům se podařilo v 58. minutě z brejku vyrovnat. Od této chvíle to byla z naší strany jen křeč. Opět jsme neproměnili dvě šance, ale nakonec se na nás usmálo štěstí a v 90. minutě po rohovém kopu se hlavou trefil Petr Mikuš a strhl vítězství na naši stranu. Ač byla druhá půle z naší strany velmi špatná, tak si myslím, že dnešní vítězství jsme si zasloužili.

Statistiky:
Branky: 15. vlastní, 90. Mikuš - 58.
Žk:domácí bez karet - 22., 51., 65., 83.

Sestava:
Konečný, Loucký, Hurta, Freund, Vokuličř, Sušeň, Knebl, Jančina, Gajdoš (46. Karlík), Samiec (76. Punčochář), Mikuš

Další utkání sehrajeme již ve středu 28.8.2019 v Přerově. Začátek je v 14:45 hod.


21
srpna
21:18
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Opět bez bodů

FC Vsetín - FK Nový Jičín 1:2 (0:0)
Dnešní utkání se hrálo na těžkém, podmáčeném terénu. První půle se odehrávala většinou mezi šestnáckami a byl to více boj, než nějaké pohledné utkání. Přesto jsme to byli my, kdo mohl třikrát měnit skóre, ale hostující brankář byl proti a tak první půle skončila bez branek.
Druhá půle se odehrála téměř bez šancí, ale byl to soupeř, který se dostal do dvou gólového vedení. První branka padla po rohu, kde jsme nebyli schopni odkopnout míč a tak nás soupeř potrestal. Druhý gól padl po velmi přísném pokutovém kopu, jemuž předcházela velká hrubka našeho obránce. Nám se podařilo snížit až v 90.minutě zásluhou Ondry Gajdoše.

Statistiky:
Branky: 90. Gajdoš - 67., 73.
ŽK: bez karet

Sestava:
Konečný, Hurta (85.Freund), Loucký, Punčochář, Vokulič, Sušeň, Knébl, Jančina, Samiec, Gajdoš, Mikuš

Další utkání sehrajeme v sobotu 24.8.2019 v 10:30hod., kdy budeme hostit Starou Bělou.


18
srpna
14:21
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

TAHLE PORÁŽKA VELMI MRZÍ

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - SK Hranice 2:3 (0:1)

Do utkání jsme vstoupili aktivně, a již ve třetí minutě pronikl po levé straně Honza Jančina nacentroval do pokutového území, kde našel Jardu Hurtu, ale ten bohužel branku netrefil. Od této chvíle hosté byli aktivnější a po zásluze se v 15. minutě dostali do vedení. V 35. minutě mohli hosté své vedení navýšit, když na třikrát zakončovali, ale Rosťa v bráně nás podržel.
Hned z brejku se dostal do gólové šance Gusta Samiec, ale golman ho vychytal. Ve 45. minutě se opět do 100 procentní šance dostal opět Gusta Samiec, ale jeho lob skončil na břevně, míč spadl na brankovou čáru a odrazil se do hřiště. A tak jsme šli do šaten s jednogólovým mankem.
O půli jsme si řekli, že to musíme otočit a tak jsme se do soupeře zakousli a v 55. minutě po faulu na Kubu Sušně se krásně z přímého kopu konečně trefil Gusta a srovnal na 1:1. Netrvalo dlouho a po naší nejhezčí akci zápasu, kdy Ondra Gajdoš vyvezl míč z vlastní poloviny našel na šestnáctce Gustu, ten krásně prostrčil na Petra Mikuše a ten se nemýlil. V tuto dobu jsme byli lepším týmem, jenže přišla 73. a 76. minuta a dvě naprosto nepochopitelné hrubky naší obrany a byl to soupeř, kdo zápas otočil ve svůj prospěch. Do konce utkání byť jsme se snažili ze všech sil jsme s výsledkem již nic neudělali, a tak jsme si připsali první porážku, která velmi, ale velmi mrzí.

Statistiky:
Branky: 55. Samiec, 61. Mikuš - 15., 73., 76.
Žk: 62. Jančina - 55., 63., 69.

Sestava:
Konečný, Rodek, Loucký, Punčochář (85. Freund), Jančina, Sušeň (69. Sedláček), Knébl, Hurta (46. Vokulič), Samiec, Gajdoš, Mikuš

Příští utkání sehrajeme již tuto středu na domácím hřišti v 15:00 hod., kdy budeme hostit Nový Jičín.


06
srpna
13:21
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

Druhé přípravné utkání

TJ Sokol Jasenná - FC Vsetín 2:2 (1:0)
Druhý přípravný zápas jsme sehráli s muži z Jasenné účastníkem OP Zlín.
K utkání jsme měli k dispozici jen 11 hráčů. V první půli jsme do 20. minuty měli tři gólové šance, ale ani jednu jsme neproměnili. To domácí se hned z první šance ve 25.minutě dostali do vedení. Po zbytek poločasu se kluci snažili vyrovnat, ale bez úspěchu.
V druhé půli domácí v 55.minutě přidali druhou branku. My jsme odpověděli v 64.minutě krásnou střelou, kdy se trefil Roman Freund a v 71.minutě po hezké individuální akci se zapsal mezi střelce Augustin Samiec a stanovil výsledek na konečných 2:2.
Dnes si kluci vzhledem k počasí a počtu hráčů mákli na dno sil. Přesto musím říci, že první poločas byl z naší strany určitě lepší, ale musím ocenit, že za stavu 2:0 pro domácí se nepoložili, a dokázali skóre srovnat.

Sestava:
De gano, Rodek, Loucký, Punčochář, Freund, Sušeň, Jančina, Knébl, Samiec, Hurta, Mikuš


29
července
08:29
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Josef Miklas

První přípravné utkání

FC Leskovec - FC Vsetín 4:2 (3:1)

V prvním přípravném utkání jsme měli za soupeře muže z Leskovce.
Utkání splnilo účel a ukázalo spoustu věcí, na kterých musíme zapracovat. V týmu jsme měli i dva kluky z Velkých Karlovic, kteří se ukázali, že by byli určitě posilami pro náš tým. A tak jen věřme, že se jejich přestup podaří dotáhnout do zdárného konce.

Statistiky:
Branky: 22., 23., 27., 46. - 44.Mikuš, 75.Jurajda
ŽK: bez karet

Sestava:
Konečný, Rodek, Knébl, Punčochář, Freund, Mikuš, Gajdoš, Sušeň, Jančina, Hurta, Jurajda
Střídali: Horák, Karlík, De gano, Sedláček


16
června
09:51
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Martin Nikolén

NA JAŘE JSME BEZ VÍTĚZSTVÍ

FC VSETÍN - SK HS KROMĚŘÍŽ "B" 1:5 (0:3)

Ani v posledním utkání jarní části se nám nepodařilo zvítězit. Celkem jsme tedy na jaře uhráli pouze jeden bod za remízu proti Vyškovu. Celkových devět bodů nás jasně přikovalo na poslední místo v tabulce. Skóre 20:118 zřejmě nemusím komentovat.

Jak už psal předseda klubu Petr Říha, divizní soutěž i přesto, že jsme skončili poslední, budeme hrát i v nadcházející sezoně. Pro klub je to jistě ta správná cesta, snad se bude dařit mnohem lépe.

Všem hráčům a lidem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na chodu našeho týmu bych chtěl poděkovat. Po nevydařené sezoně si pořádně odpočiňte, užijte si dovolenou, načerpejte nové síly, energii a chuť na fotbal. Jelikož už nebudu součástí týmu, přeji vám v osobním i sportovním životě mnoho úspěchů a snad se třeba v budoucnu ještě někde na hřišti potkáme. :-)


STATISTIKY:
BRANKY: 55.Kohout Robin - hosté 31., 35., 39., 75., 81.

ŽK: bez karet

SESTAVA: Březovják David - Čada Ondřej, Motyka Ondřej, Loucký Tomáš, Schaefer Nicholas - Sušeň Jakub, Ohryzek Tomáš, Macháč Stanislav, Karlík Šimon, Kohout Robin - Konečný Rostislav. Trenér Nikolén Martin.


PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání zatím není naplánováno.


08
června
16:42
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Martin Nikolén

ŠUMPERK JASNĚ LEPŠÍ

FK ŠUMPERK - FC VSETÍN 8:1 (6:0)

Do patnácté minuty jsme byli možná i lepším týmem. Obrovskou šanci vstřelit branku zazdil Rostislav Konečný, když šel sám na brankáře, ale neprostřelil ho. Po prvním obdrženém gólu už byl na hřišti pouze jeden tým a to domácí.


STATISTIKY:
BRANKY: domácí 15. z pen., 19., 23., 30., 35., 42., 65., 67. - 80.Konečný Rostislav

ŽK: domácí bez karet - 14.Konečný Rostislav

SESTAVA: De Gano Viktor - Punčochář Libor (46.Freund Roman), Loucký Tomáš, Ohryzek Tomáš, Schaefer Nicholas - Sušeň Jakub (46.Horák Pavel), Knebl Zdeněk, Ščuka Petr (46.Karlík Šimon), Macháč Stanislav, Kohout Robin - Konečný Rostislav. Trenér Nikolén Martin.


PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 15.června proti Kroměříži. Výkop je od 10:15.


01
června
19:43
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Martin Nikolén

KE TŘEM BODŮM JSME MĚLI VELMI BLÍZKO

FC VSETÍN - MFK VYŠKOV 1:1 (1:1)

Oba týmy měly během zápasu možnost strhnout vedení na svou stranu, střelcům ale chyběla větší přesnost. Na naší straně měl blízko ke vstřelení gólu Zdeněk Knebl, jeho střela orazítkovala pouze tyčku. Tomáš Loucký bohužel neproměnil pokutový kop a Robin Kohout při svém úniku nedokázal prostřelit hostujícího brankáře. I přesto jsme ale odehráli dobrý zápas, ve kterém se gólově prosadil pouze Rostislav Konečný.


STATISTIKY:
BRANKY: 33.Konečný Rostislav - hosté 23.

ŽK: domácí bez karet - hosté 58., 65., 66.

SESTAVA: Macháč Stanislav - Motyka Ondřej, Loucký Tomáš, Ohryzek Tomáš, Čada Ondřej - Sušeň Jakub (71.Horák Pavel), Knebl Zdeněk, Harušťák Boris, Ščuka Petr (71.Karlík Šimon), Kohout Robin - Konečný Rostislav. Trenér Nikolén Martin.


PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu 8.června do Šumperku. Výkop je od 13:00.

Počet přístupů
od prosince 2012

1399753

Počítadlo