otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Středa 25. dubna 2018      Svátek slaví Marek     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 11.03 2018
Plán PLOCH - 17.týden (23. - 29.4.)

Vloženo: 10.03 2018
Plán PLOCH - 18.týden (30.4. - 6.5.)

Vloženo: 09.03 2018
Plán PLOCH - 19.týden (7. - 13.5.)

Vloženo: 02.08 2017
PLÁN UTKÁNÍ FC VSETÍN

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

test
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


21
dubna
16:32
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

SKVĚLÝ NÁSTUP, POTÉ UŽ TO BYLO HORŠÍ

FC Vsetín - žáci
FC VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 1:2 (1:1)

Prvních dvacet minut utkání bylo z naší strany fantastických. Dokázali jsme si vypracovat několik šancí, bohužel jen z jedné jsme vytěžili gól.
V 10.minutě po našem nedorozumění v obraně šli hosté dva na jednoho našeho obránce, jejich střelu Adam Rišica vyrazil. Z následného našeho útoku vyslal Adam Novák do úniku po levé straně Michala Vojtáška, který konečně protrhl jarní střeleckou smůlu a střelou kolem brankáře otevřel skóre utkání - 1:0. Ve 13.minutě neproměnil svou šanci Karel Machala. V 15.minutě šel sám na brankáře Kristian Kučera, ale jeho střela vůbec netrefila bránu. Z dalšího závaru před hostující bránou nedostal míč do sítě Jan Kurtin. Do této doby jsme byli jednoznačně lepší. Hosté byli ve hře pouze ojediněle. Asi od 20.minuty se obraz hry začal měnit. Hosté převzali iniciativu a až do konce zápasu už byli lepším týmem. Svou převahu korunovali vyrovnávacím gólem v poslední minutě prvního poločasu, když jsme si nepohlídali dlouhý míč za naši obranu a z rychlého protiútoku inkasovali - 1:1.

Po šesti minutách druhého poločasu hosté otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch. Po naši velké chybě ve středu hřiště se dostali do přečíslení a na třikrát dokázali dotlačit míč do naší sítě - 1:2. Hosté svou převahu v poli už nedokázali využít, my jsme se prakticky za celý druhý poločas nedostali k zakončení. Hodně vzruchu přinesly závěrečné sekundy utkání. Poslední náš nákop do vápna hráčů Valašského Meziříčí ideálně zpracoval a dal do pohybu Lukáš Škrla, k pohotové střele se ovšem nedostal neboť byl stažen hostujícím obráncem. Rozhodčí ale zákrok neposoudil jako nedovolený což rozpoutalo z naší strany značnou nevoli.
Je potřeba ale říct, že zápas nerozhodla právě tato poslední situace. Pokud bychom ze začátku utkání vedli dva, tři nula, průběh a děj na hřišti by byl zřejmě jiný.


STATISTIKY:
BRANKY: 10.Vojtášek Michal - hosté 45., 51.

ŽK: 90.+2.Ohryzek Tomáš - hosté bez karet

SESTAVA: Rišica Adam - Jakeš Jan, Řeřucha Daniel, Ohryzek Tomáš, Novák Adam - Kučera Kristian (68.Čada Ondřej), Machala Karel, Trochta Matouš, Kurtin Jan (53.Trčka Viktor), Vojtášek Michal (74.Motyka Ondřej) - Škrla Lukáš. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 29.dubna do Krnova. Výkop je od 14:00.


15
dubna
18:28
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

REMÍZOVÝ ZÁPAS

1.HFK OLOMOUC - FC VSETÍN 0:0 (0:0)

Oba týmy si v průběhu zápasu vytvořily šance ke skórování, ale dnes měli střelci nepřesnou mušku. Ve většině případů nedokázali vůbec trefit bránu a když už mířili přesněji, oba brankáři své týmy podrželi. V prvním poločase byl lepší domácí tým, ve druhém jsme měli navrch my. Remíza je zasloužená pro oba týmy.


STATISTIKY:
BRANKY:

ŽK: domácí bez karet - 19.Novák Adam, 32.Trochta Matouš

SESTAVA: Rišica Adam - Jakeš Jan, Trčka Viktor, Řeřucha Daniel, Novák Adam - Čada Ondřej, Machala Karel, Trochta Matouš, Kučera Kristian (85.Ohryzek Tomáš), Vojtášek Michal - Kurtin Jan. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 21.dubna proti Valašskému Meziříčí. Výkop je od 10:15.


07
dubna
17:52
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

DRAMATICKÉ UTKÁNÍ SE ŠŤASTNÝM KONCEM PRO NÁS

FC VSETÍN - FK NOVÝ JIČÍN 3:2 (1:1)

Celý první poločas byli hosté z Nového Jičína mírně lepší. Již v 10.minutě zápasu se ujali vedení, kdy jsme nedokázali zastavit průnik hostujícího hráče z pravé strany - 0:1. O čtyři minuty později hasil další šanci hostů Adam Rišica. My jsme se o slovo přihlásili až v 18.minutě. Lukáš Škrla napřáhl levou nohou z hranice velkého vápna, jeho střelu vyrazil brankář na rohový kop. Naše výpady směrem k hostující bráně byly jen ojedinělé. V poslední minutě první půle jsme podnikli rychlý protiútok po levé straně vedený Michalem Vojtáškem. Jeho přihrávka před bránu nadělala hostujícím zadákům značné problémy čehož pohotově využil Karel Machala - 1:1.
Druhý poločas byl vyrovnanější než ten první. Obrat ve skóre jsme dokonali v 70.minutě. Michal Vojtášek byl sražen ve vápně hostujícím brankářem a pokutový kop s přehledem proměnil Jan Kurtin - 2:1. Vzápětí mohl přidat náš třetí gól Michal Vojtášek, ale jeho dělovka směřovala pouze do břevna. Hostující hráči neměli co ztratit a vsadili vše na útok. Jejich snaha byla odměněna v 84.minutě, když se lépe zorientovali na odražený míč - 2:2. Hosty vyrovnávací branka viditelně nakopla a my jsme chtěli ubránit alespoň bod z tohoto zápasu. Stejně jako v první půli, tak i ve druhém poločase jsme udeřili v poslední minutě. Využili jsme otevřené obrany hostí, rychle přenesli míč z levé strany na pravou po ose Michal Vojtášek - Ondřej Motyka - Ondřej Čada. Posledně jmenovaný si počínal jako zkušený mazák a chladnokrevně prostřelil hostujícího gólmana - 3:2.
Musím sportovně uznat, že tentokrát jsme měli to pověstné štěstí na kopačkách my.


STATISTIKY:
BRANKY: 45.Machala Karel, 70.Kurtin Jan z pen., 90.Čada Ondřej - hosté 10., 84.

ŽK: 45.+1.Trochta Matouš, 85.Rišica Adam - hosté 38.

SESTAVA: Rišica Adam - Jakeš Jan, Trčka Viktor, Ohryzek Tomáš (78.Motyka Ondřej), Novák Adam - Kučera Kristian, Machala Karel, Trochta Matouš, Kurtin Jan, Vojtášek Michal - Škrla Lukáš (55.Čada Ondřej). Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 15.dubna do Olomouce. Výkop je od 10:00.


31
března
09:59
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

VYROVNÁNÍ PŘIŠLO V POSLEDNÍ MINUTĚ ZÁPASU

FK BÍLOVEC - FC VSETÍN 1:1 (0:0)

Během prvního poločasu byly šance na obou stranách, ale střelcům chyběla buď přesnost nebo narazili na dobře chytající brankáře. Z našeho týmu měli nejblíže ke gólu Jan Kurtin a dvakrát Kristian Kučera.
Druhý poločas pro nás začal radostně. Již ve 47.minutě našel Kristian Kučera Jana Kurtina, který v pokutovém území na hranici penalty tvrdou střelou propálil míč do sítě - 0:1. Domácí se snažili o vyrovnání, ale pozorná obrana ve spolupráci s Adamem Rišicou byla proti. Naše snaha o přidání druhého uklidňujícího gólu většinou končila na dobře chytajícím brankáři domácího celku. Ve svých velkých šancích se postupně ocitli Karel Machala a dvakrát Michal Vojtášek. V posledních sekundách zápasu dokázali domácí hráči vyrovnat, když jsme po centru z pravé strany nedokázali obsadit tři volné domácí hráče na zadní tyči a po hlavičce jednoho z nich inkasovali - 1:1.
Dlouho jsem neviděl v očích svých hráčů takové zklamání z obdrženého gólu. V zápase, hlavně ve druhém poločase, jsme makali na doraz, ale tentokrát jsme neměli to potřebné štěstí. Věřím, že pokud nepolevíme, tříbodová radost se jistě zase brzy dostaví.


STATISTIKY:
BRANKY: domácí 90. - 47.Kurtin Jan

ŽK: domácí 71. - 71.Vojtášek Michal

SESTAVA: Rišica Adam - Jakeš Jan, Trčka Viktor, Ohryzek Tomáš, Motyka Ondřej - Kučera Kristian (60.Čada Ondřej), Machala Karel, Trochta Matouš, Kurtin Jan, Vojtášek Michal - Škrla Lukáš. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 7.dubna proti Novému Jičínu. Výkop je od 10:15.


27
března
12:10
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

STARŠÍ DOROST - JARO 2018

FC Vsetín - žáci
Horní řada zleva:
trenér Nikolén Martin, Novák Adam, Trčka Viktor, Kurtin Jan, Škrla Lukáš, Řeřucha Daniel, Rišica Adam, Trochta Matouš, Kučera Kristian.
Spodní řada zleva:
Čada Ondřej, Jakeš Jan, Vojtášek Michal, Ohryzek Tomáš, Motyka Ondřej, Medved David, Machala Karel.

Foto pořídil pan Julius Ficek.


24
března
16:16
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

V PRVNÍM MISTROVSKÉM UTKÁNÍ JSME USPĚLI

FC Vsetín - žáci
FC VSETÍN - SK HS KROMĚŘÍŽ "B" 5:1 (3:0)

Do první vážné šance se dostali hosté. V 9.minutě se po zahrání rohového kopu vytáhl Adam Rišica, když vyrazil střelu hlavou kroměřížského hráče. Ve 13.minutě našel Jan Jakeš ve středu hřiště volného Jana Kurtina. Ten nic nevymýšlel a střelou z dvaceti metrů nás poslal do vedení - 1:0. V 19.minutě měl velkou šanci Michal Vojtášek, jeho střela i následná dorážka ovšem v síti neskončila. Ve 20.minutě jsme se radovali podruhé. Přihrávku Lukáše Škrly využil Karel Machala - 2:0. Ve 36.minutě si naběhl Jan Jakeš na centr z levé strany od Michala Vojtáška a nikým neobsazen zasadil hostům třetí úder - 3:0.
Ihned po přestávce trefil Lukáš Škrla tyč, nabídnutou dorážku vyrazil hostující brankář na roh. V 51.minutě musel vytáhnout skvělý zákrok Adam Rišica, když jsme chybovali v zadních řadách. V 54.minutě potáhl míč po levé straně Lukáš Škrla, našel před bránou nabíhajícího Karla Machalu a bylo to 4:0. Chvíli na to měl dobrou příležitost Michal Vojtášek, ale brankář hostů jeho střelu vyrazil na roh. Pátý gól přidal v 69.minutě Kristian Kučera po spolupráci s Lukášem Škrlou - 5:0. V závěru utkání se podařilo hostům snížit na konečných 5:1.
Předvedeným výkonem jsme si určitě zasloužili všechny tři body. Po většinu zápasu jsme byli lepším týmem.


STATISTIKY:
BRANKY: 13.Kurtin Jan, 20.Machala Karel, 36.Jakeš Jan, 54.Machala Karel, 69.Kučera Kristian - hosté 87.

ŽK: bez karet

SESTAVA: Rišica Adam - Jakeš Jan, Trčka Viktor (80.Ohryzek Tomáš), Řeřucha Daniel (81.Motyka Ondřej), Novák Adam - Kučera Kristian (71.Čada Ondřej), Machala Karel, Trochta Matouš, Kurtin Jan, Vojtášek Michal - Škrla Lukáš. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v pátek 30.března do Bílovce. Výkop je od 15:00.


10
března
13:49
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

GENERÁLKA NA VÝBORNOU

FC VSETÍN - FK BELUŠA 10:1 (6:0)

Konečně jsme se sešli v kompletním složení. Zápas s Belušou bylo naše poslední přípravné utkání před nadcházející jarní částí sezony.
Snad si střeleckou a herní pohodu přeneseme do těžkých zápasů v soutěži, kde každý získaný bod bude pro nás nesmírně cenný.


STATISTIKY:
BRANKY: 10.Vojtášek Michal, 15.Novák Adam, 21.Kurtin Jan, 30.Škrla Lukáš, 37.Škrla Lukáš, 45.Škrla Lukáš z pen., 47.Vojtášek Michal, 54.Kurtin Jan, 61.Škrla Lukáš, 72.Čada Ondřej - hosté 72.

ŽK: bez karet

SESTAVA: Rišica Adam - Jakeš Jan, Řeřucha Daniel (30.Ohryzek Tomáš), Trčka Viktor (61.Motyka Ondřej), Novák Adam - Kučera Kristian, Machala Karel, Trochta Matouš, Kurtin Jan (71.Medved David), Vojtášek Michal (61.Čada Ondřej) - Škrla Lukáš. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu 17.března do Hranic n/M. Výkop je od 10:00.


04
března
18:14
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

ZLÍNSKÝ VÝPRASK

FC FASTAV ZLÍN U18 - FC VSETÍN 10:1 (3:0)

První poločas nebyl z naší strany vůbec špatný. Bohužel po obdržené páté brance jsme začali působit značně odevzdaným dojmem a během třinácti minut jsme inkasovali šest gólů.


STATISTIKY:
BRANKY: domácí 4., 17. z pen., 38., 59., 70., 73. z pen., 75., 78., 80., 83. - 88.Vojtášek Michal

ŽK: bez karet

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej (27.Medved David), Trčka Viktor, Ohryzek Tomáš, Novák Adam - Čada Ondřej, Machala Karel, Trochta Matouš, Kučera Kristian, Vojtášek Michal - Jakeš Jan. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 10.března proti týmu Beluša. Výkop je od 9:45.


18
února
19:19
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

ZMĚNA V TRÉNOVÁNÍ

Do odvolání budou trénovat starší dorostenci pod trenérem Radkem Fojtů. Důvodem této změny je má zlomená noha. Pokud by bylo cokoli potřeba, jsem na telefonu.

Trenér Martin Nikolén


17
února
12:27
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

DALŠÍ PŘÍPRAVA BYLA VE VALMEZU

TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - FC VSETÍN 1:4 (0:2)

Dnešní přípravné utkání jsme si domluvili ve Valašském Meziříčí. Výše našich vstřelených branek mohl být klidně i vyšší, ale v dalších šancích jsme selhali.

STATISTIKY:
BRANKY: domácí 87. z pen. - 7.Škrla Lukáš, 31.Vojtášek Michal, 73.Vojtášek Michal, 83.Kurtin Jan


SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej (22.Novák Adam), Trčka Viktor (45.Motyka Ondřej), Řeřucha Daniel, Jakeš Jan (67.Trčka Viktor) - Čada Ondřej (22.Hurta Jaroslav, 67.Vojtášek Michal), Machala Karel (45.Kurtin Jan), Trochta Matouš (80.Jakeš Jan), Kurtin Jan (22.Knebl Zdeněk, 80.Škrla Lukáš), Vojtášek Michal (45.Čada Ondřej) - Škrla Lukáš (67.Machala Karel). Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 4.března do Zlína. Výkop je od 13:00.


08
února
10:38
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

S HRANICEMI SE HRÁT NEBUDE

Přípravné utkání naplánované na tuto neděli se z důvodu nemoci hostujícího týmu hrát nebude.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu 17.února do Valašského Meziříčí. Výkop je od 9:00.


27
ledna
14:45
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

PRVNÍ LETOŠNÍ ZÁPAS

FC VSETÍN - MŠK PÚCHOV 3:6 (3:2)

K úvodnímu utkání probíhající zimní přípravy jsme si pozvali tým Púchova.
V prvních třiceti minutách zápasu jsme se zaslouženě dostali do tří brankového vedení. Houževnatý soupeř se ovšem nevzdal a ještě do poločasu snížil na rozdíl jediného gólu.
Ve druhém poločase už to byli jen hosté, kdo dával góly a i proto si dnes připsal vítězství na svou stranu tým Púchova.


STATISTIKY:
BRANKY: 20.Kurtin Jan, 23. Škrla Lukáš, 31.Škrla Lukáš - hosté 34., 40., 61., 71., 82., 90.

ŽK: bez karet

SESTAVA: Rišica Adam (60.Slováček Jakub) - Ohryzek Tomáš (45.Motyka Ondřej), Řeřucha Daniel, Trčka Viktor (56.Ohryzek Tomáš), Novák Adam - Jakeš Jan, Machala Karel, Trochta Matouš (61.Kurtin Jan), Vojtášek Michal (45.Kučera Kristian) - Škrla Lukáš (45.Medved David), Kurtin Jan (57.Vojtášek Michal, 85.Škrla Lukáš). Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu 3.února do Brumova. Výkop je od 18:00.


11
listopadu
14:51
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

PODZIM JSME ZAKONČILI VÍTĚZNĚ

FC VSETÍN - SK UNIČOV 2:1 (1:0)

Poslední zápas podzimu byl předehrávkou prvního jarního kola a díky nasazení a bojovnosti jsme dokázali porazit druhý tým tabulky, hráče z Uničova.
Po úvodním hvizdu a pár minutách vzájemného oťukávání jsme si postupně vypracovali mírnou převahu v poli. Do vyložené šance jsme se ale nedostali. Na centrované míče do vápna jsme chodili s malým důrazem, chyběla nám rychlejší reakce. Hosté se dokázali také párkrát dostat do zakončení, ale stejně jako my byli nepřesní. Největší jejich šanci zlikvidoval ve 26.minutě Adam Rišica, když vyrazil střelu po úniku hostujícího útočníka z pravé strany. Ve 41.minutě po ostrém souboji zůstal na zemi ležet hráč Uničova. Hosté mohli zakopnout míč, ale neudělali to a v souboji o něj přišli. Michal Vojtášek okamžitě přihrál dopředu na Lukáše Škrlu, ten si míč potáhl z levé strany až na hranici velkého vápna a střelou na vzdálenější tyč nás poslal do vedení - 1:0.
Druhý poločas na nás hosté vletěli. Jejich šance ale nenašly cestu za záda Adama Rišici. Po jejich úvodním tlaku jsme začali udávat tempo hry my. Hosté chvílemi nevěděli kam dřív. Šance Michala Vojtáška nebo střely Kristiana Kučery a Ondry Čady ovšem gólem neskončili. Radost nám přinesla až 68.minuta a rohový kop zahrávaný Karlem Machalou. Na jeho centr si krásně naběhl Lukáš Škrla a hlavou k tyči zvýšil na 2:0. Čtyři minuty nato jsme mohli definitivně rozhodnout, ale Lukáš Škrla se dobře nezorientoval před malým vápnem hostů a míč netrefil jak by si představoval. Hosté vsadili vše na jednu kartu a všechny míče hráli hned dopředu. V 78.minutě se jim podařilo snížit na 2:1. To ale bylo z jejich strany vše, výsledek jsme si již dokázali pohlídat.

STATISTIKY:
BRANKY: 41.Škrla Lukáš, 68. Škrla Lukáš - hosté 78.

ŽK: 31.Motyka Ondřej, 85.Škrla Lukáš - hosté 9., 29., 70.

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej, Řeřucha Daniel, Trčka Viktor, Novák Adam - Ohryzek Tomáš (56.Čada Ondřej), Machala Karel, Trochta Matouš, Kučera Kristian, Vojtášek Michal - Škrla Lukáš. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
V tomto roce již není naplánováno žádné utkání.


05
listopadu
11:47
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

ZE ŠUMPERKU VEZEME BOD

FK ŠUMPERK - FC VSETÍN 1:1 (1:1)

Již v 7.minutě jsme se dostali do vedení, když se po přihrávce Karla Machaly dostal do úniku z levé strany Michal Vojtášek a střelou k bližší tyči nedal domácímu brankáři šanci - 0:1. Domácím hráčům se podařilo vyrovnat ve 38.minutě - 1:1.
Ve druhém poločase měli oba týmy příležitost ke vstřelení gólu, ale brankáři svá mužstva podrželi a tak konečná remíza je vcelku spravedlivá.

STATISTIKY:
BRANKY: domácí 38. - 7.Vojtášek Michal

ŽK: domácí 86. - 85.Novák Adam

ČK: domácí 64.

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej, Řeřucha Daniel, Trčka Viktor, Novák Adam - Ohryzek Tomáš, Machala Karel, Trochta Matouš, Kučera Kristian, Vojtášek Michal - Škrla Lukáš (57.Čada Ondřej). Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 11.listopadu proti Uničovu. Výkop je od 10:15.


28
října
17:15
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

DĚLBA BODŮ S VÍTKOVICEMI

FC Vsetín - žáci
FC VSETÍN - MFK VÍTKOVICE "B" 3:3 (2:2)

První pozdrav hostujícímu brankáři vyslal již ve 3.minutě tvrdou střelou Dan Řeřucha. O 2.minuty později tentýž hráč zahrál přímý kop. K vyraženému míči od brankáře se dostal Michal Vojtášek, ale přestřelil. V 8.minutě vhazoval Adam Novák v blízkosti velkého vápna hostů aut na Michala Vojtáška. Ten si dokázal míč zpracovat do pohybu a střelou k bližší tyči otevřel skóre utkání - 1:0. V 17. minutě vystihl na pravé straně rozehrávku hostujících obránců Tomáš Ohryzek a střelou ke vzdálenější tyči navýšil naše vedení na 2:0. Až do 25.minuty jsme byli lepším týmem. Ve 25.minutě se hostům podařilo snížit na 2:1 a začali nám zle zatápět. Ve 29.minutě podnikli hosté útok po pravé straně a překvapivou střelou z úhlu dokázali vyrovnat - 2:2. Tím se dostali na koně a až do konce poločasu převzali otěže zápasu. Ve 36.minutě mohl slavit Ondřej Čada, ale jeho střelu brankář vyrazil a následná dorážka postrádala přesnost.
Dokonalý obrat se hráčům Vítkovic povedl v 53.minutě, kdy si nikým nepohlídaný hostující záložník v našem velkém vápně šikovně poradil s těžkým míčem - 2:3. Chvíli nám trvalo, než jsme se z této nepříjemné situace dostali. Od asi 60.minuty jsme opět zařadili vyšší obrátky a až do konce zápasu hosty přehrávali. V 67.minutě jsme nedokázali proměnit vyloženou šanci, když postupoval z levé strany sám na brankáře Míša Vojtášek. Jeho pokus o obstřelení brankáře skončil mimo bránu. V 69. minutě šikovně uvolnil Viky Trčka Ondru Čadu, hostující brankář jeho střelu chytl. V 73. minutě jsme se konečně dočkali vyrovnání. Po přenesení hry z pravé strany na levou se k míči dostal Ondra Čada. Ten potáhl míč podél své lajny a přihrávkou před bránu našel v náběhu Jardu Hurtu, který propálil vše co mu stálo v cestě - 3:3. Hosté již spoléhali pouze na brejky, my jsme další gól nedokázali přidat. Je to škoda, protože šance jsme si vypracovali, bohužel s jejich proměňováním je to horší.


STATISTIKY:
BRANKY: 8.Vojtášek Michal, 17.Ohryzek Tomáš, 73.Hurta Jaroslav - hosté 25., 29., 53.

ŽK: 67.Hurta Jaroslav - hosté 44., 74.

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej, Řeřucha Daniel, Trčka Viktor, Novák Adam - Ohryzek Tomáš, Machala Karel, Trochta Matouš, Hurta Jaroslav, Vojtášek Michal - Čada Ondřej. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu 4.listopadu do Šumperku. Výkop je od 10:00.


22
října
17:03
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

STŘELECKÉ TRÁPENÍ

1.SK PROSTĚJOV - FC VSETÍN 2:0 (0:0)

Naše snaha zvládnout dnešní utkání a odvézt si z Prostějova minimálně bod byla zcela evidentní od prvních minut zápasu. Bohužel jsme v zakončení neměli svůj den a to rozhodlo.
První naše šance se zrodila ve 12.minutě. Lukáš Škrla vybídl ke střele Ondru Čadu, jeho slabá střela ovšem nemohla uspět. Minutu na to našel Matouš Trochta svým centrem před brankou domácích Michala Vojtáška, s jeho nedůraznou střelou hlavou domácí brankář neměl problém. Další šance ze vzduchu přišla ve 31.minutě. Po centru Ondry Čady se ocitl v šanci Michal Vojtášek, ale opět pouze nastavil hlavu, místo důrazného zakončení. Ve 38.minutě jsme měli hodně blízko ke gólu. Lukáš Škrla dokázal na levé straně podržet míč, přihrál do středu Kristianovi Kučerovi, který ihned hledal v náběhu Ondru Čadu. Jeho střet s brankářem rozhodčí posoudil jako nedovolený. Nabídnutou penaltu bohužel Lukáš Škrla neproměnil. Po celý první poločas jsme hráli až na drobné nedostatky vzadu pozorně, domácí vyloženou šanci neměli.
Vstup do druhého poločasu nám nevyšel. Již po dvou minutách jsme propadli na naší pravé straně. Následná přihrávka před naší bránu našla zcela nepokrytého domácího hráče, pro kterého už nebyl problém dát gól - 1:0. Obdržená branka nás nepoložila. V 51.minutě napřáhl asi z 16 m Lukáš Škrla, ale jeho tvrdou střelu k tyči vyrazil domácí brankář na roh. V 56.minutě opět střílíme z větší vzdálenosti. Tentokrát neuspěl Michal Vojtášek, znovu brankář vyráží na rohový kop. 64.minuta vyvolala hodně emocí. Rozhodčí nám kvůli údajnému ofsajdu Matouše Trochty neuznal branku. Jsme lepší, bohužel neproměněné šance nám berou síly. Soupeře jsme prakticky nepustili z jejich poloviny. V 71.minutě vyslal Lukáš Škrla dlouhý míč na z pravé strany nabíhajícího Karla Machalu. Jeho důraz donutil domácího obránce k chybě. Následná přihrávka před bránu našla volného Michala Vojtáška, ten bohužel netrefuje mezi tři tyče. V 77.minutě využili domácí hráči naší otevřené obrany a po ojedinělém protiútoku potrestali naši chybu v rozehrávce - 2:0. Po zbytek zápasu se hra vyrovnala.
Naše snaha postrádala efektivitu, domácí tým může mluvit o štěstí.

STATISTIKY:
BRANKY: 47., 77.

ŽK: domácí 21. - 67.Škrla Lukáš

SESTAVA: Rišica Adam - Ohryzek Tomáš, Řeřucha Daniel, Trčka Viktor, Novák Adam - Čada Ondřej, Machala Karel, Trochta Matouš, Kučera Kristian, Vojtášek Michal - Škrla Lukáš. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 28.října proti Vítkovicím. Výkop je od 10:15.


15
října
15:38
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

KONEČNĚ VÝHRA NA HŘIŠTI SOUPEŘE

FK JESENÍK - FC VSETÍN 1:4 (0:3)

V prvním poločase jsme dokázali vstřelit tři branky a prakticky rozhodli, kam poputují tři body za vítězství.
V 9.minutě unikl po levé straně Michal Vojtášek, pronikl až do pokutového území domácích, kde ho jen za cenu faulu zastavil domácí obránce. Penaltu s přehledem proměnil Lukáš Škrla - 0:1. Ve 24.minutě uplatnil svůj důraz Lukáš Škrla, když nevzdal souboj o míč s domácím brankářem. Na odražený míč si počíhal Michal Vojtášek a s klidnou hlavou dává náš druhý gól - 0:2. Minutu před koncem prvního poločasu jsme měli výhodu rohového kopu. Na centr Karla Machaly si krásně vyskočil Viktor Trčka a hlavou navyšuje na 0:3.
Ve druhém poločase se domácí pokusili o zvrat. V 65.minutě snížili pěknou střelou z 16 metrů na 1:3. Definitivní klid do našich řad přichází v 68.minutě. Po pěkné kombinaci na pravé straně přihrál Lukáš Škrla Ondrovi Čadovi. Jeho přihrávku před bránu proměnil svým druhým gólem v zápase Míša Vojtášek - 1:4.

STATISTIKY:
BRANKY: domácí 65. - 9.Škrla Lukáš z pen., 24.Vojtášek Michal, 44.Trčka Viktor, 68.Vojtášek Michal

ŽK: domácí 35., 53., 78., 86. - 53.Trochta Matouš, 88.Trčka Viktor

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej, Trčka Viktor, Ohryzek Tomáš, Novák Adam - Čada Ondřej, Machala Karel, Trochta Matouš (68.Hurta Jaroslav), Kučera Kristian, Vojtášek Michal - Škrla Lukáš. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 22.října do Prostějova. Výkop je od 10:30.


12
října
06:14
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

MÍSTO BODŮ OSTUDA

FK NOVÝ JIČÍN - FC VSETÍN 5:1 (3:0)

Chtěli jsme aspoň bod, místo toho jsme obdrželi pět branek a jednu červenou kartu.
Měli jsme lepší nástup do zápasu. Domácí se poprvé dostali na naši půlku v 7.minutě a hned v z první střely na naši bránu se ujmuli vedení střelou v hranice velkého vápna přímo do šibenice - 1:0. Ve 13.minutě měl vyrovnání na kopačce Dan Řeřucha, ale domácí tým podržel jejich brankář. Druhá šance domácích přišla ve 22.minutě. Nikým neobsazen hráč domácího celku si naskakuje na míč zahrávaný z rohového kopu a zvyšuje na 2:0. ve 24. minutě jsme taktéž zahrávali rohový kop, ale opět domácí brankář výborným zákrokem vychytal Dana Řeřuchu. Pět minut před poločasem jsme dostali třetí branku, kdy jsme nedokázali zareagovat na vyražený míč od Adama Rišici - 3:0.
Do druhého poločasu jsme šli s vědomím, že nemáme co ztratit. Opět jsme měli lepší nástup do poločasu. Ve 49.minutě se nám podařilo snížit zásluhou Lukáše Škrly - 3:1. Naše odhodlání ovšem přibrzdila špatná rozehrávka na naší půlce. Domácí toho dokonale využili a v 52.minutě zvyšují na 4:1. Když v 56.minutě dostal Dan Řeřucha druhou žlutou a následně červenou kartu bylo jasné, že dnes si body připíše pouze domácí tým. Hráči Jičína nám dokázali vsítit ještě jeden gól a to v 60.minutě - 5:1. Další jejich šance zůstali nevyužity. Dopředu jsme se moc nedostávali a pokud jsme přece jenom měli možnost ohrozit domácí bránu, svým špatným vyřešením jsme se o ni sami připravili.


STATISTIKY:
BRANKY: domácí 7., 22., 40.,52., 60. - 49.Škrla Lukáš

ŽK: domácí bez ŽK - 21.Řeřucha Daniel, 56.Řeřucha Daniel, 72.Škrla Lukáš, 86.Novák Adam

ČK: 56.Řeřucha Daniel

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej, Řeřucha Daniel, Ohryzek Tomáš, Novák Adam - Čada Ondřej, Machala Karel, Knebl Zdeněk, Vojtášek Michal - Škrla Lukáš, Hurta Jaroslav (59.Kučera Kristian). Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu 14.října do Jeseníku. Výkop je od 10:15.


08
října
09:02
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

NA ROZDÍL OD NÁS HLUČÍN SVÉ ŠANCE VYUŽIL

FC Vsetín - žáci
FC VSETÍN - FC HLUČÍN "B" 1:2 (0:1)

Oba týmy měly přibližně stejný počet šancí ke skórování. Bohužel my jsme dokázali proměnit pouze jednu příležitost, kdežto hosté udeřili dvakrát.
V 6.minutě jsme poprvé zahrozili. Lukáš Škrla napřáhl z hranice velkého vápna, jeho střela skončila pouze na břevně. Hosté kontrovali o minutu později, ale nepřišli si na připraveného Adama Rišicu. V 15. minutě opět zahrozil Lukáš Škrla, když využil svého důrazu ve vápně. Bohužel se mu nepodařilo prostřelit hostujícího brankáře. Hosté na tuto naši velkou šanci odpověděli gólem ve 24.minutě. Prudkou přihrávku z pravé strany Adam Rišica sice vyrazil, ale pouze k nohám nabíhajícího hráče Hlučína. Pro něj už nebyl problém trefit prázdnou bránu - 0:1. Ve 32.minutě jsme opět selhali v zakončení. Zdenda Knebl vyslal do samostatného úniku z levé strany Michala Vojtáška, jeho pokus o obstřelení brankáře skončil mimo hostující branku.
Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji než hosté, snaha o vyrovnání byla viditelná. Hosté spoléhali pouze na brejky. V 53.minutě založili hosté po pravé straně rychlý protiútok, míč přenesli na levou stranu na volného hráče, jehož střelu Adam Rišica dokázal vyrazit na roh. V 64.minutě vyvezl míč s obrany Dan Řeřucha, dokázal se dostat z levé strany až do vápna a přihrát do gólové příležitosti Míšovi Vojtáškovi. Hostující brankář k naší smůle ovšem skvěle zasáhl. Náš tlak neustával. Obrovská radost v podobě vyrovnání přišla v 71.minutě. Po nejhezčí akci zápasu se dostal míč na pravou stranu k Ondrovi Čadovi, který našel přesnou přihrávkou před bránu nabíhajícího Lukáše Škrlu - 1:1. V 76.minutě se hosté znovu připomněli, jejich průnik středem hřiště naštěstí zakončili mimo. V 78.minutě jsme nedokázali v našem pokutovém území odkopnout míč a následný náš nedůraz hosté potrestali - 1:2. Tento gól nás viditelně srazil, s našimi dlouhými nakopávanými míči na útočníky si hosté dokázali poradit a výsledek si pohlídali.
Pozn.: foto dodal p.Julius Ficek

STATISTIKY:
BRANKY: 71.Škrla Lukáš - hosté 24., 78.

ŽK: 90.+2. Řeřucha Daniel - hosté 84., 90.+2.

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej, Řeřucha Daniel, Ohryzek Tomáš, Novák Adam - Čada Ondřej, Machala Karel, Knebl Zdeněk, Vojtášek Michal - Škrla Lukáš, Kučera Kristian (55.Hurta Jaroslav). Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme ve středu 11.října do Nového Jičína. Výkop je od 16:30.


01
října
07:22
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

TŘINECKÁ LEKCE

FK FOTBAL TŘINEC "B" - FC VSETÍN 2:0 (0:0)

Domácí tým nás skoro celý zápas přehrával. Pohyb a důraz domácích hráčů nám dělal značné problémy. Několikrát se jim podařilo kombinační hrou dostat až před naší bránu a mnohdy i se štěstím jsme dokázali odolat. Naše ojedinělé výpady na domácí bránu jsme zakončili buď nepřesně nebo velmi slabě.
Začátek druhého poločasu patřil nám. Třinec jsme přehrávali, ale šanci neměli. Zlom v utkání nastal v 73.minutě, kdy jsme ze sporné penalty inkasovali - 1:0. O šest minut později domácí udeřili podruhé, kdy po centru na zadní tyč byli tři domácí hráči a pouze jeden náš. Hlavička jednoho z nich skončila v naší síti - 2:0. Na Obdržené branky už jsme neměli sílu ani kvalitu odpovědět.


STATISTIKY:
BRANKY: 73. pen., 79.

ŽK: domácí bez karet - 80.Řeřucha Daniel

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej (85.Hurta Jaroslav), Řeřucha Daniel, Trčka Viktor (40.Kučera Kristian), Ohryzek Tomáš - Novák Adam, Jakeš Jan, Machala Karel, Vojtášek Michal - Škrla Lukáš, Čada Ondřej. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 7.října proti Hlučínu. Výkop je od 10:15.


28
záři
17:15
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

NEBYLI JSME LEPŠÍM TÝMEM, PŘESTO MÁME 3 BODY

FC VSETÍN - 1.FC VIKTORIE PŘEROV 2:1 (0:1)

Jen díky neproměňování vyložených šancí se dnes hostující hráči připravili o tři body. Namísto toho odjížděli poraženi.
Úvod zápasu patřil našim hráčům. Ve 3.minutě po centru Ondry Motyky mohl hlavou skórovat Lukáš Škrla. Jeho střela ovšem postrádala přesnost. Naše další snaha dostat se do dalších šancí končila většinou kolem velkého vápna hostů. Asi od 15.minuty se karta obrátila a až do konce poločasu byli hosté lepším týmem. V 19.minutě svou převahu projevili gólově, když jsme nedokázali odhlavičkovat nakopnutý dlouhý míč do našeho vápna. K následnému propadnutému míči se dostal soupeř a ne moc prudkou střelou do protipohybu Adama Rišici vstřelují první gól zápasu - 0:1. Ve 43.minutě mohli hosté vsítit druhou branku po samostatném úniku na Adama Rišicu. Naštěstí vůbec netrefují bránu.
Druhý poločas navázal na ten první. V 55.minutě se dokázal hostující útočník uvolnit mezi našimi dvěma obránci a jen díky výbornému zákroku Adama Rišici jsme stále ve hře. V 65.minutě jsme po nevinně vyhlížející akci a první střele na bránu ve druhé půli dokázali vyrovnat. Lukáš Škrla našel na malém vápně volného Michala Vojtáška, který dokázal dostat míč do sítě - 1:1. V 68.minutě založili hosté rychlý protiútok. Dostali se do šance, ovšem úplně prázdnou bránu přestřelili. Dokonalý obrat se nám podařil v 70.minutě. Opět asistoval Lukáš Škrla a svým druhým gólem v zápase strhává vedení na naši stranu Michal Vojtášek. Od té doby přibylo na hřišti hodně emocí, které vygradovali vykázáním hostujícího trenéra z lavičky a červenou kartou pro soupeřova hráče.


STATISTIKY:
BRANKY: 65.Vojtášek Michal, 70.Vojtášek Michal - hosté 19.

ŽK: 56.Vojtášek Michal, 58.Škrla Lukáš - hosté 56., 70., 80.

ČK: hosté 84.

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej (45.Kučera Kristian), Trčka Viktor, Řeřucha Daniel, Ohryzek Tomáš - Novák Adam, Machala Karel, Jakeš Jan, Vojtášek Michal - Škrla Lukáš, Čada Ondřej. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu 30.září do Třince. Výkop je od 13:30.


23
záři
14:17
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

ŠESTKA KRNOVU

FC VSETÍN - FK KRNOV 6:1 (3:0)

Po celé utkání jsme byli lepším týmem což se projevilo i výsledkově. V 10.minutě vypukla naše radost poprvé. Karel Machala našel v náběhu Kristiana Kučeru, který asi z 20m vymetl šibenici - 1:0. Další krásnou kombinaci zakončenou gólem jsme předvedli ve 20.minutě. Po ose Karel Machala - Lukáš Škrla - Karel Machala - Michal Vojtášek jsme rozebrali hostující obranu a Michal Vojtášek zakončil do prázdné brány - 2:0. Další navýšení skóre měli na kopačkách Kristian Kučera a Michal Vojtášek, bohužel ve svých šancích selhali. Dvě minuty před poločasem se ale opět radujeme. Na levé straně se po narážečce s Kristianem Kučerou uvolnil Michal Vojtášek a jeho přesnou přihrávku před bránu přetavil v gól Lukáš Škrla - 3:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s vědomím, že nechceme připustit žádné drama. V 53.minutě využil svého důrazu na rohu velkého vápna Ondřej Čada a nekompromisně zvyšuje na 4:0. Jeden z ojedinělých výpadů před naší bránu využili hosté v 55.minutě. Střelu z hranice velkého vápna sice vyrazil Adam Rišica do strany, zde již ovšem číhal hostující hráč a i se štěstím prostřelil našeho brankáře - 4:1. Hráče Krnova tento gól malinko nabudil. V 64.minutě jsme ale udeřili po páté. Karel Machala prostrčil míč na Michala Vojtáška na jehož střelu byl krnovský brankář krátký - 5:1. Definitivní výsledkovou tečku jsme udělali v 80.minutě. Honza Jakeš potáhl míč přes šířku hřiště z levé strany na pravou a přihrál Ondrovi Čadovi, který z těžkého úhlu dokázal prostřelit hostujícího brankáře - 6:1.

STATISTIKY:
BRANKY: 10.Kučera Kristan, 20.Vojtášek Michal, 43.Škrla Lukáš, 53.Čada Ondřej, 64.Vojtášek Michal, 80.Čada Ondřej - hosté 55.

ŽK: 60.Škrla Lukáš - hosté 35., 83.

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej, Řeřucha Daniel, Ohryzek Tomáš, Novák Adam - Čada Ondřej, Jakeš Jan, Machala Karel, Vojtášek Michal - Škrla Lukáš, Kučera Kristian. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti ve čtvrtek 28.září proti Přerovu. Výkop je od 13:30.


17
záři
07:02
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

DERBY VÍTĚZE NEMĚLO

TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - FC VSETÍN 1:1 (1:1)

Každý chvilku tahal pilku. I tak by se dal okomentovat tento zápas. Úvod utkání patřil našim hráčům. S těžkým terénem jsme se dokázali lépe vypořádat, náš pohyb dělal domácím hráčům problémy. V 16.minutě jsme poprvé zahrozili. Z přímého kopu z poměrně velké vzdálenosti vystrašil domácího brankáře Dan Řeřucha. Dvě minuty na to byla naše snaha odměněna gólově. Po rohovém kopu se k propadlému míči na zadní tyči dostal Jarda Hurta a s přehledem skóruje - 0:1. Další možnost ke vstřelení branky měl Lukáš Škrla. Svoji šanci ovšem nezakončil a o míč přišel. Druhá polovina 1.poločasu zase patřila domácímu týmu. Jejich tlak vyústil ve vyrovnávací gól ve 33.minutě. Domácí hráči měli výhodu rohového kopu. Adam Rišica ještě reflexivně stačil vyrazit střelu domácího hráče, ale na následnou dorážku již byl bezmocný - 1:1. Tak jako my, ani domácí už druhý gól nepřidali a do kabin se šlo za vyrovnaného stavu.

Ve druhém poločase se povětšinou hrálo mezi oběma vápny. Obě mužstva chtěla vyhrát, zápas byl plný soubojů. Tentokrát to byli domácí, kteří začali lépe. V 57.minutě byl při odkopu míče u naší brány faulován Matouš Trochta a ze hřiště musel být odnesen na nosítkách (pozdější vyšetření v nemocnici ukázalo, že má zlomený kotník). Postupně jsme vyrovnali hru, avšak bez gólového efektu. Podruhé přišla na řadu nosítka v 84.minutě. Vyběhnuvší Adam Rišica se ve skluzu střetl s domácím hráčem. Domácí hráč taktéž musel na vyšetření do nemocnice (podle dostupných informací nemá nic vážného). Závěr zápasu si obě mužstva zkušeně pohlídala, a tak poločasové skóre 1:1 zůstalo i po konci zápasu.


STATISTIKY:
BRANKY: domácí 33.(1:1) - 18.Hurta Jaroslav

ŽK: domácí 26., 84., 85. - 37.Škrla Lukáš, 41.Trochta Matouš

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej, Řeřucha Daniel, Ohryzek Tomáš, Novák Adam - Hurta Jaroslav, Jakeš Jan, Trochta Matouš (57.Knebl Zdeněk), Vojtášek Michal - Škrla Lukáš, Kučera Kristian. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 23.září proti Krnovu. Výkop je od 10:15.


09
záři
14:56
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

MÁME BOD, ALE MOHLI JSME MÍT BODY TŘI

FC Vsetín - žáci
FC VSETÍN - 1.HFK OLOMOUC 0:0 (0:0)

Hosté vstoupili do utkání aktivněji, chvíli nám trvalo, než jsme vyrovnali hru. Pozorné obrany obou mužstev nepouštěli své protivníky do žádných velkých šancí. A jestliže už míč prošel přes bránící hráče, vše s přehledem vyřešili brankáři svého týmu.

Ve druhém poločase pokračoval tvrdý boj mezi oběma vápny. Ani jeden tým dnes nechtěl prohrát. Přesto jsme se dokázali dostat do tří vyložených příležitostí. Nejprve se nedokázal rychleji zorientovat na malém vápně Michal Vojtášek a o míč přišel. Poté opět ten samý hráč, po krásné přihrávce od Jardy Hurty, nedokázal využít svůj únik od půlky hřiště. A do třetice tvrdá střela Dana Řeřuchy byla na poslední chvíli zblokovaná hostujícím obráncem. Bohužel na šance se nehraje a bez gólů se nevyhrává. Za předvedený výkon se stydět nemusíme a třeba již v příštím kole zažijeme tříbodovou radost.STATISTIKY:
BRANKY:

ŽK: 24.Řeřucha Daniel, 52.Trčka Viktor - hosté 66., 89.

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej, Trčka Viktor, Řeřucha Daniel, Ohryzek Tomáš - Čada Ondřej, Machala Karel, Trochta Matouš (67.Hurta Jaroslav), Vojtášek Michal - Jakeš Jan, Kučera Kristian. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu 16.září do Valašského Meziříčí. Výkop je od 10:15.


02
záři
07:56
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

ZÁPAS V NOVÉM JIČÍNĚ SE NEHRAJE

Dnešní utkání v Novém Jičíně je z důvodu nemoci domácího celku zrušeno.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 9.září proti HFK Olomouc. Výkop je od 10:15.

Počet přístupů
od prosince 2012

714407

Počítadlo