otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


SpSM – sportovní středisko mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Středa 29. června 2022      Svátek slaví Petr a Pavel     

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 16.06 2022
Plán PLOCH - 26.týden (27.6. - 1.7.2022)

Vloženo: 13.02 2022
NÁBOR 1

Vloženo: 19.04 2020
FANSHOP FC VSETÍN

Vloženo: 01.01 2020
Pojistná událost

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


20
června
08:24
U7 - PŘEDPŘÍPRAVKA / ročník 2015
Autor: Lukáš Gargulák

U7 na dvou turnajích (Kateřinice, Bojkovice)

Během nedělního dopoledne se naši kluci z U7 ukázali na dvou turnajích.
Tým ve složení Dan Zgarba, Jiří Loučka, Matěj Bačo, Viktor Piňďák, Lukáš Zimek a Kryšfof Ludvik nás reprezentovali na perfektním turnaji v Kateřinicích. Pro některé kluky to byl dokonce první takto velký turnaj. Na klucích byla vidět nervozita a to se i promítlo do některých výsledků zápasů. Pro kluky to jistě byla velmi dobrá zkušenost, kterou dále zúročíme v následujícím období.

Další část našeho týmu vyjela na zájezd do Bojkovic. Tým ve složení: Viktor Sacher, Ondra Miklaš, Michal Stupavský, Marián Maňák, Mikuláš Látal, Honza Vychopeň, Vojta Ondra.
Jak už to u nás bývá zvykem kluci jsou v prvních zápasech ospalejší, a proto po prvních 2 zápasech jsme na kontě měli 1 remízu a 1 prohru. Kluci se ale poté probudili a šlo vidět zlepšení naší hry. Z následujících 3 zápasů jsme si připsali 3 výhry, a tím jsme si zajistili účast ve finále. Bohužel ve finále jsme celou dobu tahali za kratší konec. V některých aspektech hry jsme se dokázali vyrovnat ve finále výborně hracím klukům z Bojkovic, ale celkově nám tentokrát nezbývá než jen pogratulovat vítězi, který během celého turnaje předváděl spanilou jízdu.
Kluci během celého turnaje předváděli pěkné individuální dovednosti a také byla možnost vidět zlepšení v týmové hře.

Chtěl bych poděkovat všem rodičům za podporu, klukům za statečné bojovné výkony během turnajů a pořadatelům obou turnajů za skvělou práci.


28
března
09:25
U7 - PŘEDPŘÍPRAVKA / ročník 2015
Autor: Lukáš Gargulák

U7 na turnaji v Bojkovicích

FC Vsetín - žáci
První zápas nastupujeme proti Javořině. Spousta kluků je zaskočena a nepředvádí na hřišti věci, na které jsme zvyklí. Vázne nám vše. Přesto všechno máme více ze hry, ale proměnit vytvořené šance není snadné, protože proti stojí velmi dobře chytající brankář. První zápas proto končí spravedlivou remízou 2:2.
Další zápas nastupujeme proti Zlínu, a zde už jde vidět, že si pomaličku zvykáme na jiný typ hry a zaslouženě vyhráváme 4:2.
Poté přichází na řadu 3. zápasy, kde se naše hra každým zápasem zlepšuje. Postupně vyhráváme proti Hluku 3:1, Luhačovicím 4:0 a Slavičínu 4:1.
Pak následuje delší pauza a kluci (na hrušce) jdou po této pauze do zápasu s Uh. Brodem. Během zápasu máme spoustu neproměněných gólových příležitostí, které potom vyústili v to, že soupeř těsně před závěrečným hvizdem dává branku. Konečný výsledek 1:1.
Po tomhle probuzení kluci se probírají a jednoznačně vyhrávají proti Loukám 6:0.
Na závěr nás čekají 2 silní soupeři. Prvně se utkáváme s Bylnicí a jen díky dobře chytajícímu Míšovi vyhráváme 2:0.
Poslední zápas nastupujeme proti domácím klukům z Bojkovic, kteří dosud nebyli poraženi stejně jako my. Hned první střelou se dostáváme do vedení, ale po zbytek zápasu taháme za kratší kousek lana, a naprosto zaslouženě nás Bojkovice poráží 6:2.
Celkově na turnaji obsazujeme krásné 2. místo z deseti zúčastněných s bilancí 6ti výher, 2 remíz a 1 prohrou. Kluky musím pochválit za předvedenou hru. Jde vidět, že pravidelná tréninková účast přináší ovoce, a proto pokud bude pěkné počasí, tak se přemístíme z tělocvičen ven na sluníčko.
Sestava (Všichni ročník 2015): V. Sacher, V. Pinďák, O. Miklaš, L. Zimek, M. Stupavský, J. Vychopeň, M. Maňák, M. Bačo, M. Martiš


07
března
13:11
U7 - PŘEDPŘÍPRAVKA / ročník 2015
Autor: Lukáš Gargulák

První velká prověrka v Zašové

FC Vsetín - žáci
Naši kluci z U7 se zúčastnili předpřípravkového (3+0) turnaje v Zašové. Turnaje se tentokrát zúčastnilo 10 týmů. Hrálo se na 4 hřištích, takže turnaj rychle ubíhal, kdy během 2,5 hodin bylo vše odehráno.
Tentokrát hřiště byly menší než na minulém turnaji, tak se často objevovali chvilky, kdy kluci místo kličky se snažili spíše hráče přetlačit. V ten okamžik se hra více vyrovnávala. Hra a počet příležitostí na vstřelení branek se změnily, kdy kluci začali více pracovat na míči.
Po turnaji jsme se dohodli, že kluci si vyzkouší 2 zápasy proti starším klukům v rozestavení 4+1. Byla to první zkušenost takto proti soupeři. V prvním zápase jsme byli zaskočeni, jak kluci o rok až dva starší jsou na tom mnohem lépe rychlostně, a jak si rozumí s míčem. Hrálo se především na naší branku. První část druhého zápasu byla také především v režii soupeře. Druhá polovina už byla mnohem lepší a bylo vidět na klucích, že jak z nich opadly obavy, tak se začali soupeři vyrovnávat. Pro kluky to jistě byla dobrá zkušenost a ukázala nám, že fotbal bez mantinelů je o něčem jiném a proto doufám, že na dalších tréninkových jednotkách se potkáme v co největším počtu, ať na tom můžeme zapracovat.


21
února
10:12
U7 - PŘEDPŘÍPRAVKA / ročník 2015
Autor: Lukáš Gargulák

U7 na turnaji v Rožnově (20.2.2022)

FC Vsetín - žáci
Kluci z U7 se v neděli v dopoledních hodinách zúčastnili turnaje v Rožnově pod Radhoštěm. Byl to již pátý turnaj, kterého jsme se během této zimy zúčastnili. Tentokrát se turnaje zúčastnilo 7 týmů. Domácí tým z Rožnova pak dále Valašské Meziříčí, Ratiboř, Jarcová, Prostřední Bečva a jak už bývá zvykem, tak také 2 týmy z našeho klubu. Hrálo se jednokolově, kdy každé utkání se hrálo 12 minut. Věřím, že turnaj splnil očekávání, a že všichni zúčastnění si tento turnaj užili.
Hodnocení předvedené hry: Kluky v první řadě musím pochválit za práci s míčem, která se stále a stále zlepšuje. Je to dovednost, na které se snažíme pracovat, a pak za odměnu jsou momenty v zápase, kdy vidíme, že hráčům nevadí, zda vede míč levou či pravou.
Další dovedností jsou kličky a přecházení 1 na 1. Zde také vidím velké zlepšení u kluků, u kterých to nebylo tak časté. Je super vidět, že se kluci snaží kličky zakomponovat do jejich hry a využívat toho co se naučili. Odměnou jsou za to pěkné akce a spousta gólů, které vsítí.
Jelikož kluci zanedlouho (po létě) budou spadat do kategorie mladších přípravek, tak pomalinku se začneme připravovat na větší hřiště s větším počtem hráčů, tak ať poté nejsme překvapeni z toho takzvaného ,,letiště,,(35x24m), kde už nebudou mantinely. :D
Sestava (Všichni ročník 2015): V Sacher, V Pinďák, O. Miklaš, L. Zimek, M. Stupavský, J. Vychopeň, K. Janiš, T. Válek, M. Maňák, J. Jakeš


07
února
08:07
U7 - PŘEDPŘÍPRAVKA / ročník 2015
Autor: Lukáš Gargulák

U7 na turnaji v Zašové (5.2.2022)

FC Vsetín - žáci
Největší starosti byly během týdne, kdy přicházela jedna omluvenka za druhou z důvodu nemoci, karantén a prázdnin. Celkem jsem jich napočítal na 10. Přesto všechno jsme byly schopni postavit jeden tým, který se mohl zúčastnit perfektně pořádaného turnaje v Zašové, což jen svědčí o početné základně v předpřípravkových ročnících.
Kluci za dopoledne stihli odehrát 7 utkání, kdy se střetli s týmy jako: Frenštát p.R, VFA, Vigantice, Přerov, Rožnov, Valašské Meziříčí a Jarcovou
Během všech utkání byla vidět snaha od kluků přenášet naučené věci z tréninkových jednotek do jednotlivých zápasů, a za to mají ode mě velkou pochvalu.
Od 7.2 do 13.2 si na chvilku odpočineme od tréninků a užijeme si jarních prázdniny. Tento čas bude vhodný na doléčení, tak ať se pak 15.2 potkáme v co největším počtu na tréninku.
Kdyby někdo z kluků byl zdraví a měl chuť si zahrát fotbálek, tak se může zúčastnit tréninku (fotbálku) U8/U9 na Pecníku ve středu 9.2 a ve čtvrtek 10.2 od 15:15.
Sestava: V Sacher, V Pinďák, O. Miklaš, M. Martiš, V. Ondra


17
ledna
07:10
U7 - PŘEDPŘÍPRAVKA / ročník 2015
Autor: Lukáš Gargulák

U7 a její první turnaj v roce 2022

FC Vsetín - žáci
Naši kluci z kategorie U7 se poprvé v letošním roce představili na turnaji v Rožnově pod Radhoštěm.
Každý náš tým odehrál 6 utkání po 12 minutách, což je velmi slušná porce minut.
Turnaj hodnotím velmi kladně, jelikož stále více a více se v zápasech objevují prvky dovedností, na kterých se snažíme pracovat během tréninkového procesu. Většina kluků už začíná chápat, že fotbal není individuální sport a že někdy je potřeba vyhodnotit, zda je lepší jít do kličky nebo dát pěknou přihrávku. Také bych chtěl kluky pochválit za bojovnost, která byla u kluků mnohem větší než na minulých turnajích.
Věřím, že všichni zúčastnění si tento turnaj užili a že už se všichni těšíme na další, který nás zanedlouho čeká.


20
prosince
10:26
U7 - PŘEDPŘÍPRAVKA / ročník 2015
Autor: Lukáš Gargulák

Ukončení podzimní sezóny na Turnaji v Zašové

FC Vsetín - žáci
Kategorie U7 ukončila podzimní sezónu na turnaji v Zašové, který se uskutečnil 18.12. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů. Hrálo se klasicky v rozestavení 3+0 po 6x12 minutách. Jak už bývá zvykem, tak jsme postavili 2 týmy i přes početnou absenci z důvodu nemocí, což jen vypovídá, že základna se nám pěkně rozrůstá, za co jsme rádi, protože jak se říká: ,,s kvantitou roste kvalita,, :))

Celkové hodnocení podzimu: Kluky musím v první řadě pochválit za snahu, jakou mají během tréninků a že to nevzdávají hned na poprvé, když se jim něco nepodaří. Na klucích jde vidět, že od léta udělali velký kus práce v dovednostech jak individuálních tak týmových, na kterých jsme během podzimu pracovali. Dále bych chtěl poděkovat rodičům, prarodičům a rodinným příbuzným, kteří doprovází a podporují děti k tréninkům.

Na závěr bych chtěl Vám všem, kteří to čtou popřát Všechno nejlepší do nového roku, především zdraví a ať je ten nový rok ve znamení menších omezení a my mohli bez omezení dělat věci, které máme rádi.


22
listopadu
08:20
U7 - PŘEDPŘÍPRAVKA / ročník 2015
Autor: Lukáš Gargulák

Sobotní dopoledne plné fotbalu

FC Vsetín - žáci
Naše nejmladší kategorie se v sobotu zúčastnila prvního halového turnaje. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů. Po jednom zastoupení měly týmy z Bojkovic, Rožnova a po dvou týmech z Valašského Meziříčí a Vsetína. Hrálo se jednokolově po 15 minutách a na závěr turnaje byl doplněn zápas podle výkonnosti.
Ze začátku turnaje byli kluci trochu zakřiknutí v prvních zápasech a ne vždy tahali za delší konec lana. Postupem času si začínali více věřit a bylo to znát především na věcech, na kterých se snažíme pracovat na tréninkových jednotkách. Na závěr turnaje jsme odehráli 2 vyrovnaná utkání proti klukům z Bojkovic, kteří pravidelně nastupují za mladší přípravku (věkově stejně jako my). Potěšilo nás, že jsme se i proti takto silnému soupeři dokázali vyrovnat v jednotlivých aspektech hry.
Na závěr bych chtěl vyzdvihnout výkon Kryštofa Ludvíka, který byl vždy vidět, když byl na hřišti a přitom to byl pro něj první turnaj.


24
června
07:19
U7 - PŘEDPŘÍPRAVKA / ročník 2015
Autor: Lukáš Gargulák

Přátelské utkání s Valašskou Polankou

FC Vsetín - žáci
V úterý si naši nejmenší kopálisté poměřili síly s klukama z Valašské Polanky. Hrálo se již tradičně dvoukolově mezi 2 týmy našich kluků a jedním týmem kluků z Valašské Polanky. Začátek tentokrát nebyl ospalý a hned od samotného začátku byla vidět chuť dát co nejvíce branek soupeři. Pochvala patří klukům, že se snaží brát rady trenérů k srdci, ať už se jedná o individuální či kolektivní prvky hry. Dále bych chtěl pochválit za výkon Lukáše a Daniela, především za nasazení během MINI turnaje, pro tyto dva jmenované to byla první zkušenost se zápasem. Jsem rád, že kluci na včerejším tréninku sami zhodnotili, že je stále na čem pracovat, tak ať příště předvedeme lepší výkon :))


02
června
08:26
U7 - PŘEDPŘÍPRAVKA / ročník 2015
Autor: Lukáš Gargulák

Úterní odpoledne fotbalového nadšení

FC Vsetín - žáci
Naši nejmenší kluci si včera vyzkoušeli jaké to je hrát fotbalový zápas i mimo trénink. Na umělém povrchu pod Pecníkem byl uspořádán MINI turnaj 2 týmů našich kluků a jednoho týmu Valašských Příkaz. Hrálo se dvoukolově v počtu 3+0 po dobu 15 minut. Pro polovinu kluků to byl jejich první zápas v životě a zbylá část týmu by své starty v zápasech spočítala na jednom jediném prstu :))
Zkušeností nebylo mnoho a to se projevilo v začátcích prvních zápasů, kdy jsme byli opatrnější. Hosté z Valašských Příkaz se s námi nijak nepárali. Nedarovali nám nic zadarmo a hrálo se doslova „o každý míč”. Postupem času jsme přicházeli na to, že fotbal není až tak složitý a začali se objevovat okamžiky, které pilujeme na trénincích. Ke konci turnaje se čím dál tím více objevovaly okamžiky, jak individuální (kličky) tak kolektivní (přihrávky), a za to kluci ode mě mají velkou pochvalu.

Pro kluky to jistě byla velmi dobrá zkušenost, a proto to zanedlouho zopakujeme znova. Do příště jistě stihneme ještě trochu potrénovat tak, ať jsme příště připravenější než jsme byli nyní. :)

Počet přístupů
od prosince 2012

2060130

Počítadlo