otevřít plakát

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Čtvrtek 06. října 2022      Svátek slaví Hanuš     

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 26.09 2022
Plán PLOCH 42.týden (17. - 23.10.2022)

Vloženo: 25.09 2022
Plán PLOCH 41.týden (10. - 16.10.2022)

Vloženo: 25.09 2022
Plán PLOCH 40.týden (3. - 9.10.2022)

Vloženo: 13.02 2022
NÁBOR 1

Vloženo: 19.04 2020
FANSHOP FC VSETÍN

Vloženo: 01.01 2020
Pojistná událost

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

TRANSPARENTÍ ÚČET MLÁDEŽ

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 07)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2016)
Specifický symbol:
Čtvrtletí (např: 4/2022)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)


Informace o příspěvcích naleznete v přiloženém souboru ke stažení.

CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FC Vsetín - žáci

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

ODKAZY

FC VsetínFotbalová asociace ČRMěstské lázně VsetínMěsto VsetínFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

 

    AKTUALITY


19
záři
17:45
U8 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2015
Autor: Lukáš Gargulák

Turnaj v Ratiboři

V sobotu jsme vyrazili na turnaj do nedaleké Ratiboře. Kluci v nepříliš pěkném počasí si zahráli proti týmům z Ratiboře, Kateřinic a Hošťálkové. Kluci během zápasů předváděli pěkné fotbalové momenty, kdy se především oproti minulému turnaji zlepšili ve vyhodnocování herních situací. Bohužel celý turnaj nás trápilo zakončení, a také rozehrávka, kterou soupeř velmi efektivně trestal. Přesto všechno stále budeme pracovat na tom, aby brankář rozehrával nohou ať je situace jakkoliv složitá.
Sestava: V. Sacher, T. Válek, M.Šrámek, T.Herman, O.Miklaš, M.Martiš, V. Piňďák, M. Látal, L.Zimek


12
záři
09:37
U8 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2015
Autor: Lukáš Gargulák

U8 na Laso Cupu a OFS Liptále

FC Vsetín - žáci
Laso Cup
V sobotu jsme vyrazili do Nedakonic na Laso Cup. První zápas ve skupině nastupujeme proti Kroměříži. Náš velmi ospalí začátek, a velké množství neproměněních šancí nás stojí první body do skupiny. Další dvě utkání se utkáváme s velmi kvalitními soupeři ze Slovácka a Sparty Brno (Vítěz turnaje). Především kluci ze Sparty Brno nám, ale i všem ostatním ukazují, jak se fotbal hraje. Bohužel tyto dvě utkání prohráváme. Kluci se po těchto porážkách velmi rychle otřepávají a poslední dvě utkání předvádí zlepšení a zaslouženě vyhrávají proti týmům z Přerova a Ratíškovic. Nakonec jen o vzájemný zápas nám uniká souboj o 5. místo proti Sigmě Olomouc. Poslední utkání o umístění hrajeme proti klukům z Hodonína. Do zápasu vstupujeme velmi nebojácně a ujímáme se vedení. Bohužel dvě branky těsně před koncem utkání rozhodují v náš neprospěch.
Z turnaje si odvážíme 8. místo z 12. účastníků, kde všechny týmy předváděli velmi dobré výkony. Kluci měli možnost porovnat síly proti kvalitním týmům z Moravy. Dávám jim pochvalu, jak se s tím popasovali. Na druhou stranu nám také tento turnaj ukázal, že jsou prvky hry, které je potřeba zlepšit, tak ať se příště vyrovnáme těm nejlepším.
Sestava: V. Sacher, M. Stupavský, M. Maňák, K. Ludvík, V. Ondra, O. Miklaš, T. Válek, J. Vychopeň

Turnaj v Liptále
V neděli jsme se zúčastnili turnaje OFS v Liptále. Zahráli jsme si 2x proti týmu z Valašské Polanky a jedou proti domácímu celku. Úkolem bylo, aby kluci pořádně propotili dresy, a aby nabrali zkušenosti s hrou 4+1. To se myslím povedlo. Musím vyzdvihnout výkon Mikuláše v bráně, který nás několikrát zachránil před větším obnosem gólů v naší síti. Stejně jak na Laso Cupu tak i v Liptále bylo spousta herních situací (přihrávka/jít do kličky), které neřešíme zrovna optimálně. Na tyto aspekty hry se více zaměříme v tréninkových jednotkách.
Sestava: M. Martiš, M. Látal, M. Bačo, M. Šrámek, T. Herman, K. Kovář, D. Zgarba, L. Zimek, V. Pinďák, O. Miklaš


05
záři
08:18
U8 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2015
Autor: Lukáš Gargulák

U8 získala první pohár do sbírky

FC Vsetín - žáci
V sobotu jsme vyrazili na turnaj OFS do Karolinky. První zápas nastupujeme proti Halenkovu. Já i diváci jsme velmi mile překvapeni, jako hrou se prezentujeme a zaslouženě vyhráváme. Druhý zápas poměřujeme síly s dětmi z Nového Hrozenkova. Velmi vyrovnané utkání nakonec vyhráváme o jednu branku.
Po těchto dvou utkáních dochází k velkému uspokojení a přichází velká facka od Hovězí. Kluci z Hovězí nás přehrávají ve všech aspektech hry a zaslouženě nás poráží. Poslední zápas nastupujeme proti domácímu týmu. Kluci v zápase nechávají na hřišti naprosto vše a nevzdávají se do posledního hvizdu. Bohužel kvalita domácí celku je nad naše síly, a my jen můžeme pogratulovat vítězi.
Z turnaje nakonec odvážíme pohár za krásné 3. místo. Kluky musím pochválit za bojovnost a předvedené výkony.
Sestava: J. Vychopeň, M. Maňák, M. Šrámek, K. Ludvik, O. Miklaš, L. Zimek, V. Sacher, V. Ondra, M. Stupavský


29
srpna
07:09
U8 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2015
Autor: Lukáš Gargulák

U8 na prvním turnaji OFS

FC Vsetín - žáci
Kluci z U8 se zúčastnili v neděli turnaje ve Valašské Polance. Během turnaje se utkali se soupeři z domácího oddílu, Liptálu, Hovězí a Lidečka. Kluky musím pochválit, že se během turnaje snažili přehrávat soupeře 1 na 1. Bohužel na některých klucích se již projevují dlouhé prázdniny, a jejich soustředění se během utkání vytrácí, které poté zapříčiní góly v naší síti. Uvidíme, jak se tento aspekt hry změní se začátkem školního roku. V průběhu podzimní části nás čeká spousta turnajů, kde budeme moci ukázat, co vše jsme se naučili.
Sestava: V. Sacher, J. Loučka, M. Látal, V. Ondra, M. Stupavský, L. Zimek, M. Bačo (všichni hráči 2015)


26
července
21:10
U8 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2015
Autor: Lukáš Gargulák

Kluci z U7 (2015) na soustředění v Horní Lidči

FC Vsetín - žáci
V minulém týdnu proběhlo třídenní soustředění, kterým jsme uzavřeli konec sezóny. Kluci během těchto dní strávili více jak 9 hodin fotbalem na perfektně připraveném hřišti ve sportovním areálu v Horní Lidči, který nám sloužil nejen jako sportoviště, ale především jako místo, kde jsme mohli po náročném dni se uložit ke spánku a nabrat sílu na další fotbalový den. Za velmi teplého počasí, které nás po celou dobu provázelo, bylo možné navštívit i nově vybudované zařízení, které nese název „Trezor přírody“ a zde se kluci dozvěděli zajímavosti z našeho krásného okolí, ve kterém žijeme. Na závěr soustředění kluci vyrazili vlakem do Valašských Klobouk, kde měli možnost poměřit své síly v přátelském utkání s týmem, za který hrají kluci o 2 roky starší. Ve hře jsme se dost často soupeři vyrovnali a i sám trenér hostů byl překvapen, že to není jednočlenná záležitost. Ohlasy po soustředění jsou jen kladné, za což jsme velmi rádi. Kluci si užili spoustu legrace jak na hřišti, tak i mimo něj.
Na závěr bych chtěl poděkovat Michalovi Stupavskému, CFA a společnosti Austin Detonator s.r.o., kteří byli hlavními sponzory tohoto soustředění. Dále bych chtěl poděkovat Honzovi Vychopňovi, který mi pomáhal při přípravě tréninkových i mimo tréninkových aktivit.
Největší dík patří Silvě Sedlákové a Ondrovi Miklašovi, kteří nám připravovali neskutečně dobré jídla a starali se o nás, jako kdybychom byly vlastní. Přitom každý z nich měl na soustředění jednoho svého klučinu. Jsem rád, že soustředění bylo „jen,, 3 dny. Pokud by trvalo déle, tak bych měl za chvilku problém se rozběhnout. :))
Díky Vám všem za celou sezónu. Zanedlouho se uvidíme v nové sezóně. Sledujte kalendář U8, kde budu dávat všechny nové informace. Kdo bude mít chuť se zlepšovat, má možnost chodit na tréninky U9 (2014). Fotbalu zdar.


22
ledna
20:43
U8 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2015
Autor: Lukáš Fujerik

U8 na turnaji v Zašové

FC Vsetín - žáci
Po delší době si zahrála kategorie ročníku 2014 turnaj v Zašové, pro některé hráče to byl dokonce úplně první turnaj. V prvních zápasech to bylo spíše o rozkoukávání se, v dalších utkáních byl už výkon o malinko lepší. Po vyhodnocení a udělení pohárů měli kluci ještě možnost si zahrát zápasy s Hošťálkovou a Zašovou, což všichni uvítali a s chutí si zahráli.

Kluci si určitě turnaj užili a věřím, že si brzy zahrají další zápasy.

FC Vsetín - Žáci
Počet přístupů
od prosince 2012

2135628

Počítadlo