otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Pátek 14. prosince 2018      Svátek slaví Lýdie     

NAŠI BENJAMÍNCI

CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 22.11 2018
Víkendové utkání na UP (vč. Fastav Cup)

Vloženo: 13.10 2018
Plán PLOCH - 49.týden (10. - 16.12.)

Vloženo: 02.08 2017
PLÁN PU UTKÁNÍ FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

2018
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


11
prosince
13:56
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

SVÁTEČNÍ SPORTOVNÍ ODPOLEDNE V HALE JANOVÁ

Domlouvali jsme se s Martinem Augustou trenérem kategorie U8, že bychom mohli uskutečnit mezi svátky 28.12. od 12:30 do 15:30, dobrovolnou akci v hale Janová, pro děti i rodiče obou kategorií . Hrát se bude florbal, stolní tenis, fotbal... sebou halovou obuv, raketu na stolní tenis ( dva stoly), florbalovou hokejku(ten kdo bude chtít hrát florbal) a hlavně dobrou náladu.

Jedna šatna bude připravena jako občerstvovací stanice. Každý může přinést něco na zub, nebo na žízen, meze se nekladou. Pokud budeme chtít po "sportování" pokračovat, zajistím stoly v kavárně Janová. Spoje do Janové a zpět jezdí prakticky nepřetržitě.

Zájemci o akci, hlaste se u trenérů kategoríí Vašich dětí.


05
prosince
18:04
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

MIKULÁŠ A ČERT SI NAŠLI I NÁS !!!

FC Vsetín - žáci
... někteří slibovali hory, doly, některým ukápla i slzička...nakonec si čert letos ještě nikoho neodnesl ! Ale pozor!!!, kdo bude zlobit trenéry, příští rok se má na co těšit :-)


01
prosince
11:07
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

1.MÍSTO A ZASLOUŽENÉ ZLATO!

FC Vsetín - žáci
Dnes hrajeme další ze série zimních halových turnajů v krásné hale v Bystřici pod Hostýnem
Kvalita týmů již podle jmen naznačuje, že se máme na co těšit...Zlín, Vyškov, Púchov, Karviná, Opava, Kozlovice, Hranice...

První zápas FC Vsetin - SK Hranice 2:1 Zbranek M., Trochta M.
V zápase převládáme v bojovnosti a zaslouženě vítězíme!

FC Vsetín - MFK Karviná 1:2 Zbranek M.
Po pravdě - jsme lepší, ale zahazujeme i ty největší tutovky před prázdnou brankou a soupeř ze dvou brejku trestá. Nevadí bojovnost, ale hlavně fotbalovost byla opět vidět !

FC Vsetin - Slavkov 8:2 Zbranek M. 3, Trochta M. 3, Mikula P., Gattermayer O.
Prvních 5 minut jsme doslova spali a trenér za nepříznivého stavu 1:2 pro Slavkov musel zapnout budíček. Poté jsme už excelovali a kombinačně technickou hrou jsme soupeře doslova rozebrali do šroubečku. Koncovka exelentní, jedem pěkný gól než druhý!

FC Vsetin - Zlin 6:2 Trochta M. 2, Mikula L. 2, Mikula P., Zbranek M.
Poslední zápas ve skupině nás čekal doposud neporažený Zlin a pokud vyhrajeme, bedna nás nemine. Od první minuty jsme na ně doslova vletěli a celé hřiště bylo naše. Po doposud nejlepším výkonu jasně vítězíme a po zásluze vyhráváme skupinu a jdeme do vytouženého finále !!!

Je to tam !!!

Finále
FC Vsetin - SFC Opava 4:2 Mikula L.2, Mikula P. , Zbranek M.

Po celou dobu turnaje jsem sledoval hráče Opavy a již po druhem zápase jsem je pasoval na největšího favorita dnešního dne.

Finále mělo všechno a pro diváky bylo velmi atraktivní. Povzbuzování našich kamarádů z Karviné, kteří s námi sdíleli šatnu a především také rodičů, klukům velmi pomohlo. Vletěli jsme na Opaváky tak, jako v předešlém zápase a po skvělém napadání a precizní obraně, po nádherných vypracovaných akcích odskakujeme po 7 minutal na 3:0 . Soupeř má opravdu velké kvality a nevzdává se. Během 3 minut snižuje na rozdíl jediného gólů .
Dnes si však kluci věří, jako ještě nikdy a jdou si za svým cílem ! Dvě minuty před koncem odskakujeme o dva góly a po závěrečném hvizdu je radost obrovská a převeliká!!! Pohár a zlaté medaile pro vítěze jsou dneska opravdu ve správných rukou.17
listopadu
14:06
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

V ZAŠOVÉ DALŠÍ URPUTNÉ BOJE, TENTOKRÁT V KATEGORII U9

Dnes jsme v Zašové odehráli dalších 7 zápasů po 14 minutách a získávali mnoho cenných fotbalových zkušeností. Konfrontace s top-týmy byla velmi přínosná a výživná, mohli jsme se všichni přesvědčit , že je před námi ještě dlooooouuuuháááá cesta. Dnes jsme hodně zaostávání v individuální činnosti, ale také v rychlejších reakcích, pohybu jak s míčem, tak bez míče. Mnoho soupeřů už ovládá herní rozestavení, což nám také stále dělá velké problémy. Bylo tam dnes z naší strany však i mnoho hezkých fotbalových momentů a proto vůbec nezoufejme a stále poctivě trénujme. Říká se, že je těžce na cvičišti, ale lehce na bojišti! V pondělí se na vás těším . Hala Sychrov 17:00 - 18:00

FC Vsetín - Vítkovice 4:1
FC Vsetín - Třinec 3:6
FC Vsetín - Zašová U9 1:1
FC Vsetin - Zašová U8 5:0
FC Vsetín - Česká Ves 1:9
FC Vsetín - Petržalka 4:6
FC Vsetín - Hodonín 1:4


11
listopadu
13:23
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

ROZJEZD HALOVÉ SEZÓNY V ZAŠOVÉ NAD OČEKÁVÁNÍ

FC Vsetín - žáci
Včera jsme zahájili sérii halových turnajů v hale v Zašové. Proti nám se postavilo 7 stejně starých týmů. Naši kluci si vedli opravdu skvěle. Bylo k vidění mnoho osobních soubojů, herních dovedností a krásných akcí. Prakticky jsme dominovali ve všech činnostech nad většinou soupeřů. Vyrovnané to bylo pouze proti Žilině a Kroměříži.
Pochvalu zaslouží náš nejmladší bojovník Tomáš Kopecký, který byl stále velice aktivní a nebál se jediného souboje proti starším soupeřům.
Ostatní bojovníci samozřejmě zaslouží také velkou pochvalu, jen tak dále !!!
Míšovi popřejeme brzké uzdravení . Je to srdcař tělem i duši . V pátek si poranil palec, ale z důvodu obav, že nebude hrát turnaj v Zašové tvrdil, že to nic není . Po turnaji jsme však jeli i tak na vyšetření a palec byl nalomen. Sádra už je zatvrdlá :-)

FC Vsetin - Nový Jičín 5:0
FC Vsetin - Nové Sady 7:2
FC Vsetin - VFA Zašová U9 11:2
FC Vsetin - VFA Zašová U8 9: 1
FC Vsetin - Dub nad Moravou 10:2
FC Vsetin - Juventus Žilina 7:6
FC Vsetin - Slavia Kroměříž 3:5

Góly : Míša Z. 14, Honza A. 9, David V. 9, Tomáš K. 7, Cyril M. 5, Víta L. 3, Kuba N. 2, Kuba B. 2, Robin P. 1


09
listopadu
07:54
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

VE ZLÍNĚ TO BYLO NA 1 !

Včera v podvečer, jsme odehráli ve Zlíně na Vršavě přátelské dvojutkání s místím celkem Fastavu U9.
Hráli jsme 4x 15 minut na dvou hřištích v rozestavení 5+1, což byla pro nás naprostá novinka a to ještě jen s jedním střídajícím hráčem v každém týmu! I tak si prakticky všichni kluci vedli naprosto skvěle. Soupeř byl velmi důrazný, urostlý, ale i naši mladší borci kategorie U8, kterým je náš tým „ prošpikován“ na sobě nedali znát tento hendikep.
Herně jsme vůbec nezaostávali, ba právě naopak. V individuálních činnostech jsme mnohdy měli kapánek navrch. A kolik krásných akcí bylo k vidění, a také mnoho nádherných gólů! Tyto zápasy jsou velmi přínosné pro další fotbalový rozvoj hráče a navazují na naši poctivou tréninkovou práci. Včera jsme ze Zlína jistě všichni odjížděli s dobrým pocitem a spokojeností, jen tak dále kluci!


17
října
11:56
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

FOTBALOVÉ ČAROVNÉ ODPOLEDNE

Včera jsme odehráli ve Valmezu na hlavním hřišti velmi kvalitní utkání proti klukům ročníku 2010, kteří letos postoupili do celostátního finále Ondrášovky kategorie U9.
Hráli jsme opět na dvě hřiště, každý měl dva týmy, čas hry 4x 15 min.

Už při cestě přes naše krásné Valašské kotáry, nedaleko přehrady Bystřička, na vrcholcích Velké a Malé Lhoty z nenadání na zadním sedadle sedící Bahdan zaplesal a prohlásil, „ takový krásný výhled na nádhernou přírodu jsem na Ukrajině nikde neviděl, je to krása! „ A jeho slova se jako zázrakem přenesla do naší včerejší hry. Byla to opravdu fotbalová krása, sice fyzicky náročná a vydřená, ale zasloužená.

Večer jsme ještě po zápase probírali s Martinem Augustou, který koučoval jedno hřiště, jeden tým, že v zápalu boje stále zapomínáme na rozestavení a občas jsme všichni u míče, kromě toho však bylo vše ostatní dosti fotbalové a velká pochvala je na místě, Bravo kluci !!! Konečný výsledek tohoto utkání podle většiny byl 11:10 pro naše barvy.

Druhý tým hrál proti ostříleným borcům a strůjcům postupu v soutěži, kterou výše zmiňuji.
Jistě si mnozí pamatují, že jsme se se stejným týmem utkali v našem domácím prostředí necelé dva měsíce nazpět a tehdy jsme naprosto propadávali ještě v některých činnostech, nejvíce v obsazování předních volných hráčů. Tehdy jsme prohráli asi o 15 gólů.
Včera jsme se však na tento způsob hry zaměřili a světe div se, najednou jsme to byli my, kdo herně a v individuálních dovednostech tahal za delší konec. Naprosté absolutorium zaslouží naši včerejší zadní hráči! Dobře zachytávali dlouhé odkopy domácího brankáře. Celkově úžasná podívaná a některé akce jako ze žurnálu. Přední hráči zase zakončovali levou, nebo pravou, někteří už nedělali rozdíly v silnější, nebo slabší noze, to je velká paráda! Jistě si vzali k srdci mé stálé opakující se rčení, že jednonohý fotbalista, není žádný fotbalista :-).

Konečný výsledek prohra cca 14:12 byl nedůležitý, tak stejně jako výsledek na druhém hřišti.
Důležité by však mělo především být, aby vaše individuální i kolektivní dovednosti, které se učíme na tréninkových jednotkách, byly v co největší míře přenášeny do těchto zápasů !

Trefně poznamenal jeden z tatínků před začátkem, „ uvidíme, kam jsme se za ty dva měsíce posunuli“. Myslím, že jsme se všichni posunuli minimálně o velký dinosauří krok !!!

Na dálku zdravíme Cyrila, který musel bohužel po ktrátkém čase přerušit svoji hru, z důvodu nedoléčeného zranění z víkendových bojů, přejeme brzké uzdravení.
A těšíme se také na Matyho, který brzy sundá sádru a znovu se zapojí do naší party fotbalových kouzelníků :-)


13
října
13:30
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

POSLEDNÍ MISTROVSKÉ ZÁPASY PODZIMNÍ ČÁSTI MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Dnes jsme náš široký kádr rozdělili na dva stejně vyrovnané týmy. Jedni odjeli s Martinem Augustou do Valašského Meziříčí, s druhou půlkou jsme zůstali na domácí umělce, kde jsme přivítali týmy Lidečka , Valašské Polanky a Huslenek .

Proti Lidečku to bylo chvílema vyrovnané a kluci museli někdy více zabrat, ale za Polanku a Huslenky hrály převážně mladší děti , tak jsme alespoň rozdělili našich 6 borců do dvou trojek, abychom měli alespoň tento handicap.

Kluci si však užívali všechny zápasy a každou minutu na hrací ploše a měli radost z každého gólů, což je dobře.

FC Vsetin - Lidečko 9:3
FC Vsetin - Huslenky 16:0
FC Vsetin - Valašská Polanka 18:1

Sestava : Bohdan Kuchmak , Luky Mikula, Míša Zbranek, Kuba Nerodil , Cyril Metelka , Honza Výchopeň , Víťa Leskovjan


06
října
19:04
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

V ÚSTÍ BYLA DALŠÍ ZASTÁVKA MINITURNAJE MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme se v dalším okresním miniturnaji mladších přípravek utkali s týmy Ústí a Lidečka .

Oba dva zápasy jste si náležitě užili a hlavně vás to bavilo . Šlo vidět , že už začínáte zařazovat do ostrého zápasu prvky, které se učíme na tréninku. Mnoho klíček, ale i překrásných přihrávek bylo odměněno velkým potleskem přihlížejících diváků. Bylo vidět i několik akcí, kdy jste přihrali svému kamarádovi, který už dával do prázdné branky, i když přihravající mohl sám vystřelit a jistě by ve většině případů dal gól. Bravo, začíná vám to fotbalově myslet!

Velká pochvala jednoznačně všem!!!

Skóre zápasů jsme nepočítali , ale hrubým odhadem ...

FC Vsetim - Ústí 23:1
FC Vsetin - Lidečko 13:7

Sestava : Péťa Vlček , Filda Hořelka, Luky Mikula, Mára Trochta, Kuba Bačinský, Kuba Nerodil, Cyril Metelka, Míša Zbranek


29
záři
18:45
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

V JABLUNCE S MLADŠÍ PŘÍPRAVKOU U KORMIDLA HONZA STUCHLIK

Dnes odehrála první část našeho kádru mladsi přípravky své zápasy .
Poprvé jel samostatně s týmem Honza Stuchlik, kterého na dálku zdravím a vůbec si nevedl špatně.
Jeho autentické hodnocení kopírují níže .

V sobotnim turnaji v Jablunce kluci nenasli premozitele. Prvni zapas vyhra 12:2, kvuli velke zime se kluci spis rozehrivali a nebylo videt moc hezkych tymovych akci, ovsem spise individualnich akci. Druhy zapas vyhra 15:0. Ve druhem zapase uz bylo znat, ze se kluci rozehrali. Darilo se nam dovezt do golu nekolik akci treba jen na 2-3doteky, kluci dobre spolupracovali a co nas zdobilo, byl press (okamzite ziskani balonu pri ztrate nebo kdyz souper rozehraval). Kluci uz zacali chapat, co po nich chci. Ve tretim zapase asi 10:0. Slo videt, ze kazdym zapasem kluci vic bojovali a vic chteli vyhrat. Libilo se mi, ze nekteri hraci pochopili, ze na hristi nejsou sami a chteli kombinovat.


26
záři
06:23
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

ZMĚNA MÍSTA A ČASU STŘEDEČNÍ TRÉNINKOVÉ JEDNOTKY

Dnes ve středu 26.9. bude trénink přesunut na malou umělku ZŠ Sychrov . Čas tréninku 16:30 - 17:45


23
záři
14:34
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

DALŠÍ NÁDHERNÁ PODÍVANÁ A RADOST Z NEJKRÁSNĚJŠÍ HRY NA SVĚTĚ

Dneska jsme zavítali do Lidečka, kde jsme odehráli další mistrovský mini -turnaj mladších přípravek.
Naše početné družstvo jsme rozdělili na dva rovnocenné týmy a proti nám se postavili hráči domácího Lidečka a Kateřinic.

Soupeře jsme si navzájem prohodili a nakonec jsme si to také rozdali mezi sebou .
Bylo se opravdu na co koukat. Z dnešního utkání mám velkou radost a hlavně dobrý pocit, když jsem viděl, jak jste byli všichni zapálení do hry .
Dneska se několik kluků předvedlo ve své dosavadní nejlepší formě ! Jen tak dál.
A jak vám pořád opakuji, více než vstřelené góly mě opět potěšilo vaše individuální, ale i velmi dobré kolektivní pojetí. Jeden gól byl ale opravdu výstavní a asi bych jej měl zmínit. Po rohu Cyrila, se Míša v pohybu nekompromisně opře do míče hlavou a malém protrhává síť! Takové zakončení se v mladších přípravkách ještě moc nevidí .

Na závěr chci "napsat" , že velkou pochvalu zasloužíte opravdu všichni a už se na vás zítra těším na dalším tréninku.


FC Vsetin modrá - Lidečko 4:1
FC Vsetin modrá - Kateřinice 11:5
FC Vsetin zelená - Kateřinice 9:9
FC Vsetín zelená - Lidečko 4:5


16
záři
13:09
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

NAŠI MLADÍCI SE BAVILI FOTBALEM

FC Vsetín - žáci
Hodnocení Mirka Vorka, kterému děkuji za výpomoc !

Krásné zápasy dnes sehrála část vsetínské mladší přípravky v rámci turnaje okresního přeboru na vsetínském hřišti Pod Pecníkem. V prvním zápase se nám velmi slušně dařilo dodržovat herní rozestavení a přidělené posty a také obsazovat soupeře při jeho rozehrávce. Ten několikrát opravdu neměl na koho míč poslat. Po krásných brankách, kterým předcházely neméně krásné přihrávky, jsme se dostali do dvoubrankového vedení a zápas si až do závěrečného hvizdu z Vojtou narychlo zakoupené píšťalky pohlídali. Ve druhém zápase jsme zase prokázali velkou morální sílu, když ani za stavu 1:6 jsme nic nezabalili a rozjetého soupeře dokázali dohnat. Vyrovnávací branka v posledních vteřinách zápasu byla zaslouženou odměnou za předvedenou bojovnost (toto si kluci a holko zapamatujte!!! i zdánlivě prohraný zápas se dá ještě zachránit, když to člověk nevzdá!!!). Bojovnost nás zdobila i v zápase posledním, v němž jsme jako jediném na pomyslné body nedosáhly. Chuť jsme si však spravili v pozápasových penaltách, z nichž některé byly velmi umě umístěny k tyči nebo do šibenice. Celkově jsme se dnes prezentovali hrou, kterou se učíme a která je zaměřená na individuální obcházení soupeře. I při tomto našem náročnějším způsobu hry jsme dokázali dát spoustu gólů. Pár přihrávek (některé i "do uličky"!!!) bylo "třešničkou na dortu". Gratuluji střelcům premiérových branek v dresu Vsetína - Bohdanovi (mám pocit, že to byly 3 nebo dokonce 4 branky během jednoho střídání) a Matymu Daňkovi a i všem ostatním hráčům a hráčce děkuji za předvedený výkon!

Dnešní sestava FC Vsetín: Peťa Vlček, Tom Kopecký, Robča Polčák, Maty Tkáč, Dan Graclík, Kačka Vojáčková, Bohdan Kuzmak, Matěj Křížek, Maty Daněk

Vsetín 2:1 Liptál (branky: Kačka, Dan)
Vsetín 7:7 Hošťálková (branky: Maty D., Maty T., Bohdan 4x, Matěj)
Vsetín 6:9 Valašské Meziříčí (branky: Matěj 2x, Tom 2x, Maty 2x)


13
záři
07:48
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

ONDRÁŠOVKA CUP 2018

FC Vsetín - žáci
Včera jsem odehráli na nádherném pažitu Prusínovského fotbalového areálu 5 kvalitních zápasů po 20 minutách.

Kluci tentokrát bojovali jako lvi a 3x si zakřičeli vítězný pokřik. 2x nás ale soupeř přehrál. Pokaždé měl ve svých řadách dva velmi šikovné individuálně a přímočaře naladěné hráče, kteří se nebáli přejít jeden na jednoho, ba co víc, vše řešili ve velkém tempu.
My měli ale také hodně krásných momentů a velmi jsem byl potěšen, že i za nepříznivého stavu, jsme nikdy nic nezabalili a hrái až do konce.

Vsetín - Prusínovice 8:1
Vsetín - Vilémov 4:1
Vsetín - Jiskra Staré Město 4:3
Vsetín - Štenberk 2:6
Vsetín - OMK Štenberk 3:5

10
záři
19:21
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

MISTROVSKÝ MINITURNAJ V LIPTÁLE

Tento víkend jsme si naložili pořádnou porci fotbalu a po sobotním celodenním turnaj v Zašové, jsme v neděli odehráli další miniturnaj Okresní soutěže mladších přípravek.
Je třeba pochválit všechny hráče, protože chuti do hry měli stále na rozdávání.

FC Vsetin - Liptal 14:1
FC Vsetín - Huslenky 14:0
FC Vsetin - Valašská Polanka 7:3


10
záři
14:31
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

ROBE X GAMES ZAŠOVÁ

V sobotu jsme zavítali do Zašové, kde se odehrál za účasti převážně Top týmů České a Slovenské republiky, jeden z největších a nejkrásnějších mezinárdních turnajů na Valašsku!
Hrálo se na 6 hřištích v 6 náhodně nalosovaných skupinách a bylo zde možno porovnat, kde se nachází výkonnostně ti nejlepší hráči kategorie U9.
Aby jsme dostali co nejvíc dětí do hry, přivezli jsme společně s trenérem Martinem Augustou dva týmy.
Jeden byl tvořený relativně " ostřílenými borci" a v druhém se představili kluci, kteří začínají sbírat fotbalové zkušenosti.
Po úvodních dvou turnajových kolech, kdy se oba naše týmy rozkoukávaly,
se výkon všech našich hráčů lepšil a bylo se na co dívat.Každým dalším zápasem t bylo lepší a lepší. Je třeba pochválit všechny naše hráče za bojovnost a odvahu.V obou týmech bylo k vidění mnoho krásných fotbalových momentů.Brankáři Peťa a Maty se přeonávali a tahali z rukávu jeden lepší zákrok než druhý.V poli se to zase hemžilo snajpry.
Turnj měl pravidla,že se nehledělo na výsledky a tudíž se nevyhlašoval na konci žádný vítězný tým.Byl pouze určen nejlepší hráč týmu a tahoun týmu.U našich týmů byl zvolen jako nejlepší hráč FIlip Hořelka a Peťa Vlček,tahouny Lukáš Mikula a Kuba Nerodil.
Myslím ale,že většina hráčů byla naprosto skvělá,jako výše jmenovaní.

Výsledky prvního týmu

Vsetín-Vítkovice 1:2
Vsetín-Prostějov 1:6
Vsetín-Púchov 5:0
Vsetín-Slovácko 1:4
Vsetín-Jarcová 4:2
Vsetín-Kroměříž 8:5
Vsetín-Třinec 2:3
Vsetín-Karviná 1:4
Vsetín-Vítkovice II. 5:4
Vsetín-Kroměříž II. 11:0

Druhý tým si vedl neméně úspěšně,podrobné výsledky jsme neevidovali,ale 2x zvítězil proti Jarcové a Opavě a jednou se rozešel nerozhodně s Petralkou.

Celkově budeme muset pomalinku zapracovat na rozestavení hráčů při zápasech, neboť tato disciplína nám dělá zatím ještě velký problém.
Nebojte, vše se naučíme :-)


04
záři
18:35
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

PROTO VALMEZU JSME CELKOVĚ TAHALI ZA KRATŠÍ KONEC

Po víkendových okresních žních, jsme dnes narazili na zdatného protivníka a v zápasech na dvě hřiště, jsme minimálně v jednom týmu docela nestíhali již velmi precizně nacvičené taktické a kombinační hře kluků z Meziříčí.
My zatím pracujeme na technice a individuálních dovednostech , herní rozestavení a hlavně jeho udržení v ostrém zápase je nám ještě na míle vzdáleno.

Kluci, vůbec si z toho ale nedělejte žádnou těžkou hlavu, na tyto taktické prvky mate stále ještě čas .
Tento zápas nám dnes alespoň ukázal, že musíme být pokorní, nebýt někde ve vyšinách a stále a poctivě pracovat na tréninkových jednotkách. K Ronaldům a Messim to máme ještě opravdu kus cesty.
A kdo byl na hrušce, doufám že z ní dnes spadl :-)

Vsetin || - Valmez || 18:19
Vsetin | - Valmez | 9:24


02
záři
15:27
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

PRVNÍ MISTROVSKÁ UTKÁNÍ OP MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK

FC Vsetín - žáci
Po odloženém prvním kole minulý víkend, kdy nám zápasy pokazilo počasí, jsme se dnes konečně dočkali ostrého mistrovského klání v miniturnaji mladších přípravek, které se hrálo v Juřince.
Kromě domácího týmu nám los přisoudil ještě Podlesí a naše pomyslné " béčko", vedené Martinem Augustou.
Protože byli ještě mnozí hráči na prázdninách , anebo na poslední chvilku poslali omluvu,( někteří ani neposlali !!!), byli jsme rádi , že jsme mohli hrát alespoň v plném počtu 4+1, tedy všechny utkání bez střídání ! Byla to pořádná porce času, 3 zápasy 12x12 minut! Kluci se alespoň prostřídali všichni minimálně po jednom poločase v brance.

Teď k samotné hře . Tým, který jsem vedl dva úvodní zápasy, předváděl na svoji kategorii v některých chvilkách nadstandardní podívanou . Jednoznačně jsme dominovali na míči v individuálních činnostech a bylo vidět i mnoho nádherných kombinací a postranních gólových přihrávek. Bravo kluci, už začínáte pomalu rozeznávat, kdy je lepší vystřelit, nebo přihrát volnému kamarádovi před odkrytou branku! Samozřejmě jdeme a budeme stále pilovat induvidualni hru do klíček a klíček a klíček , ale po druhé třetí klíčce už můžete pokukovat po spoluhráči, který se vám nabízí. Dnes jste to několikrát opravdu dobře vyhodnotili!
Druhy tým, který jsem občas po očku sledoval také, se prvnímu velmi vyrovnával ve všech činnostech a předváděl podobnou podívanou !

FC Vsetin - Sokol Podlesí 18:2
FC Vsetín - Juřinka 21:0

Sestava : Hořelka Filip(12 branek), Zbranek Michal( 10 ), Trochta Marek( 9 ), Kuzmak Bogdan( 5 ), Nerodil Jakub( 3)

Do posledního zápasu, který hrajeme proti sobě, promýcháváme sestavy a hrajeme oboustranně dobrý fotbal . V tomhle " přáteláčku" góly, ani střelce už nepočítáme, ale zápal do hry byl velice dobrý. Konečně skóre se zastavilo žeprej na stejných číslicích, tedy nerozhodně.


20
srpna
13:06
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

PRAVIDLA MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK PRO TENTO FOTBALOVÝ ROČNÍK

Doporučuji přečíst všem rodičům úvodní povídání o mladších přípravkách, zvláště v sekcích " Cíle aneb proč tato forma utkání," a " Nejdůležitější zásady vedení děti ve hře " , viz odkaz níže ...


http://www.valasskyfotbal.cz/2018/08/ofs-vsetin-pravidla-soutezi-mladsich-a-starsich-pripravek-mladsich-zaku/


06
srpna
07:49
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

PRVNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ PROTI SOKOLU HOVĚZÍ

FC Vsetín - žáci
V neděli jsme odehráli první přípravné utkání. Fotbalový oddíl TJ Tatran Janová slavil 90 let založení kopané, a jelikož nemá mládež, pozval si nás a sousední starší přípravku Hovězí, abychom zpestřili jejich celodenní fotbalový program.
Hrálo se 4 x 10 minut a opět v nádherném letním počasí těchto dnů. Všichni kluci však odváděli maximální výkony. Bylo vidět mnoho krásných momentů a gólů. Nejvíce se mi však líbilo, když si jednotlivec věřil a snažil se přenést do zápasu individuální činnost v podobě kliček, které jsme se začali učit při úvodních tréninkových jednotkách. Také jsem zaregistroval momenty, kdy jste již správně uvážili, zda pokračovat individuálně nebo přihrávkou. Také umíte někteří docela razantně vystřelit, na tuto kategorii mladší přípravky je to opravdu skvělé. A to, že se nebojíte sami přihlásit do branky a čelit naopak střelám kluků, kteří byli v některých případech o dva roky starší, to také zaslouží uznání.
Výsledek jsem nepočítat, ale po zápase jsem slyšel ze strany hráčů Hovězí, že to skončilo o gól. Pro koho, mi však není známo. Myslím, že to mohlo být tak 12 – 11, nebo 11 – 12, ale to není vůbec důležité.
Sestava: Tom Martinka, Víťa Leskovjan, Kuba Nerodil, Honza Augusta, Kuba Bačinský, Míša Zbranek, Luky Mikula, Filda Hořelka

Počet přístupů
od prosince 2012

951695

Počítadlo