otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Pondělí 20. ledna 2020      Svátek slaví Ilona     

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NÁSTĚNKA

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


13
ledna
13:17
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

O POHÁR RYTÍŘE VÍTKA V OSTRAVĚ

FC Vsetín - žáci
V neděli odpoledne jsme se zúčastnili ve velké hale v Ostravě Dubině, kvalitního turnaje pro kategorii U11, ročník 2009.
Při přihlašování nás pořadatel ujišťoval, že v turnaji budou mít ligové akademie převážně mladší ročníky 2010. Proto jsem nahradil Ondru Noska, který byl mimo Vsetín a přivezl napůl namíchaný tým jeho kluků a mých mladších borců.
Opak byl ale pravdou. Když na nás vyrukoval tým Baníku Ostrava výhradně v ročníku 2009 a my po 1 minutě prohrávali 3:0, celkově po 17 minutách 16:0, říkal jsme si, že je asi něco špatně.
Naštěstí to byl jediný tým, samozřejmě pozdější celkový vítěz, který nás přehrát takovým rozdílem. S Hlučínem už to taková převaha hostů nebyla, pouze 1:6, ale mnohem vyrovnanější a v ostatních zápasech byli soupeřovi hráči herně naprosto vyrovnaní našim.
Dokonce jsme ve vyřazovacích bojích porazili domácí tým MFK Vítkovice 6:5 ! Porazili jsme také tým Brušperku 6:2 a 2x podlehli Porubě 2:3 a 3:6, ale oba zápasy stejně vyrovnané.
Ohledně našeho hodnocení, nelze říci, že by někdo turnaj odfláknul, ale šlo vidět, zejména u některých mladších kluků, že někdy měli až moc přehnaný respekt ze staršího soupeře.
Celkově jsme však ostudu neudělali a jistě byl i tento turnaj pro všechny velkým přínosem.
6. místo z deseti účastníků je ještě pěkné vysvědčení v této konkurenci.
Nejužitečnější hráč našeho týmu byl po právu zvolen Tomáš Gurný.


09
prosince
06:29
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

POSLEDNÍ HALOVÝ TURNAJ TOHOTO ROKU

FC Vsetín - žáci
Po minulém víkendu, kdy jedna část našeho týmu odehrála turnaj v Bystřici, jsme včera odehráli v Janové s druhou půlkou týmu, další miniturnaj, na který jsme si pozvali okresní týmy.
První zápas proti Liptálu toho po fotbalové stránce mnoho nepřinesl. Zvykali jsme si na halu a rychlý odskok míče. Od většiny nebylo vidět žádné úsilí a ohledně individuálních technických dovedností, nebo týmové hry nebudu raději ani psát.
Do druhého zápasu proti Kateřinicím však pomaličku nastupuje alespoň z části úplně jiné mužstvo. Začíná se nám dařit a mnoho kluků již zkouší různé druhy kliček a hlavně se začínáme pohybovat i bez míče a chceme se spoluhráčovi nabízet do volného prostoru.
V posledním utkání narážíme na tým Ústí. Z velké části, prakticky všichni, chceme už hrát "fotbal". Hezkých akcí je k vidění čím dál víc.Někteří hráči si dovolují i různé ekvilibristické dovednosti a já můžu konstatovat, že každý hráč se fotbalově posunul od začátku sezóny směrem nahoru, někdo víc, někdo míň, ale každý. Mám z toho opravdu radost.
Včera byl vidět rozdíl mezi našim týmem a většiny ostatních týmů v jedné zásadní věci.
Výjma prvního zápasu, bych nenapočítal u našich borců ani na prstech jedné ruky, že by se chtěli zbavit míče pouhým odkopem, nákopem, i za cenu ztráty míče. Za to vám patří velká pochvala.

FC Vsetín - Liptál 2:3
FC Vsetín - Kateřinice 2:3
FC Vsetín - Ústí 2:1


05
prosince
17:39
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

TAK NÁS NAŠLI I V JANOVSKÉ HALE

FC Vsetín - žáci
Při dnešním tréninku v hale v Janové se najednou udělala naprostá tma a po velkém řinčení zvonců, dusotu kopyta se z ničeho nic objevili Mikuláš s Čertem!
Děti nevěděly, kam se dříve schovat .
Po dlouhé honičce s Čertem, se nakonec podařilo za pomocí svatého Mikuláše naše mladé borce uklidnit a po velkém tymovém (vánočním )pokřiku, jim Mikuláš nadělil i nějakou tu sladkost.
Pro tentokrát si Čert nikoho neodnesl :-)


01
prosince
08:55
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

V BYSTŘICI NÁM HALA MOC NESEDĚLA

FC Vsetín - žáci
V Bystřici pod Hostýnem jsme včera odehráli halový turnaj, kde se představily kvalitní týmy.
Celkem jsme odehráli 5 zápasu po 14 minutách, ve kterých jsme 3x odešli poraženi a 2 x vítězně, kdy jsme však porazili pouze dva domácí týmy Bystřice.
Bohužel jsme nenavázali na výkony z minulého týdne, ale v hale jsme trénovali zatím jednou a přechod z umělého povrchu na palubovku byl znát.
V prohraných zápasech jsem na soupeře věčinou nestačili po stránce rychlostní. Zejména hráči Karvinské akademie byli o dva levely výše. Vše už v naprosté rychlosti a pohybu bez míče. V těchto aktivitách máme ještě velké rezervy.
Ale jistě nás i tento turnaj posunul zase o kus dál. Naši kluci alespoň viděli, že musí stále poctivě a pilně trénovať, neboť za chvilku se proti těmto týmům budeme rovnat v mistrovských zápasech.

FC Vsetín - Valašské Meziříčí 2:5
FC Vsetín - MFK Karviná 2:8
FC Vsetín - Slavia Kroměřiž 1:6
FC Vsetín - Bystřice p.H.černí 1:0
FC Vsetín - Bystřice p.H. červení 7:3


23
listopadu
15:09
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

KONFRONTACE PROTI SLOVENSKÝM FOTBALOVÝM AKADEMIÍM

FC Vsetín - žáci
Nedávno jsme dostali pozváni od FK Dubnica nad Váhom, zda bychom nedojeli poměřit síly na mezinárodní triangl . Třetím do partie byl tým FK Pohronie . Samozřejmě jsme přijali pozváni a dnes jsem odehráli náročné a velmi přínosné zápasy.
Oba Slovenské týmy hraji již ve své kategorii nejvyšší ligové soutěže a proto jsme byli zvědaví, jak si povedeme.
Hrací čas, každý s každým dvoukolově, 4 zápasy po 25 minutách. K tomu ještě nezvykle velké hřiště 48x38 a počet hráčů v poli 6+1, to vše bylo pro nás nové.
V prvním zápas proti domácí Dubnica jsme se rozkoukávali. Další menší problém nám dělal vysoký vlas na krásné umělce, kdy jsme museli do přihrávek dávat daleko větší razanci než jsme zvyklí.I proto jsme udělali dvě menší chybky a ikdyž jsme nebyli horším týmem prohráváme tento zápas. Nutno říci, že máme ze soupeře až moc přehnaný respekt .
Do druhého zápasu jsme proti FK Pohronie nastoupili v podobném duchu prvního zápasu . Po chvilce prohráváme 0:2 . Musel jsem lehce provětrat hlasivky a najednou se mění naše výkony o 180 stupňů !
Většina hráčů začíná zapínat své motory na vyšší výkonnostní stupeň a začíná naše galapředstavení. Postupem času se připojují všichni hráči a naše společná “mašina “ začne šlapat na plné obrátky .
Ve třetím zápase proti Dubnici už to je velmi koukatelné, zejména hra našeho brankáře působí velmi jistě . Když se přidávají zodpovědní zadní hráči a připravují půdu pro přední hráče, kteří nádherně zakončují, potlesk na tribunách od našich fanoušků sílí.
V posledním zápase proti Pohronie už to je naprostý koncert pro jeden orchestr.
Úžasné napadání, rychlé individuální přechody a také pomocné a rychlé přihrávky, několik prúnikovek, kdy si dokážeme i dobře ukázat pohybem a samozřejmě koření fotbalu, v podobě nádherných gólů.

Chlapci , dnes absolutní pochvala za výkon pro všechny!!!
Dneska jsem byl na vás opravdu pyšný a udělali jste radost také velmi početné skupině vašich rodinných příslušníků.
Jdeme však dál a nosánky pěkně dole, v pondělí nás čeká zase “tvrdá “ práce na tréninku.

FC Vsetin - FK Dubnica nV 0:2
FCVsetín - FK Pohronie 4:3
FC Vsetín - FK Dubnica nV 2:1
FC Vsetín - FK Pohronie 5:1


22
listopadu
06:20
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

NA UMĚLKU JSME SI POZVALI KATEŘINICE

Ve čtvrtek jsme odehráli během tréninkové jednotky další přáteláček proti starší přípravce z Kateřinic.
V první půli dostali příležitost všichni hráči našeho širokého kádru. Převážně ti, kteří začali s fotbalem teprve nedávno, dále také hráči, bez dostatečných tréninkových jednotek. Samozřejmě je to hned znát. Soupeř nás zatlačil před naší bránou a my se nemůžeme vůbec dostat do hry. Do druhé půlky, jsem musel udělat menší změny, jak na brankářských postech, tak v poli a hra se rapidně změnila a hlavně zkvalitnila. Skoro všichni jste začali předvádět dobré přechody jeden na jednoho, ale už zapojujete i týmovost. Až na malé vyjímky musím říci, že velká spokojenost.Hlavně ti mladší to měli opravdu težké, proti některým vysokým a urostlým Kačičanům.
Dovolím si výjimečně veřejně pochválit Leskyho. Víta má jednu z nejlepších tréninkových docházek za celou dobu, co s námi trénuje, jako asi ještě 5-6 hráčů. Ale ta dřina se stále ještě neprojevila a nenesla ovoce v podobě dobrých fotbalových momentů, jak by si jiste i on sám přál. Ale včera v druhé půlce, se něco zlomilo a Vítá odehrál nejlepší zápas, jaký jsem jej viděl na Vsetíně hrát! Třeba to byl zatím takový záblesk, ale těch záblesků bude a já tomu věřím přibývat a na konci z toho bude jistě pořádné fotbalové hromobití :-)
To je takové nakopnutí i pro ostatní. Pokud docházíte do jakékoli činnosti, kterou děláte nepravidelně, ať je to sportovní, umělecká, technická činnost, nikdy nezjistíte, na jakou úroveň jste se mohli dostat a co jste mohli v daném odvětví dokázat.


17
listopadu
18:51
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

VÍKEND PLNÝ FOTBALU

FC Vsetín - žáci
O víkendu jsme odehráli dva kvalitní turnaje .
Sobota
Na umělce jsme přivítali silné soupeře - FASTAV ZLÍN, MŠK PÚCHOV, TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
Ve všech zápasech jsme se snažili, ale nutno podotknout, ze jsme tentokrat tahali za kratší provaz. Soupeři byli důraznější, techničtejší a silovější. Zejména pro naše hráče ročníku 2010, kteří by měli tento tým táhnout, to byl docela propadák.Je třeba poznamenat, že se těsně před turnajem omluvili z důvodu nečekané nemoci dva kluci a během turnaje třetí, my tak hráli 3x40 minut prakticky se dvěma hráči na střídání, což byla pořádná porce.
FCVS - ZLÍN 2:11
FCVS - PÚCHOV 4:17
FCVS - VALMEZ 6:12
Neděle
V Janové jsme odehráli první halový turnaj této sezóny .
Soupeři SOKOL HOVĚZÍ, SOKOL KATEŘINICE, FC VKK.
I v tomto turnaji jsme výsledkově neoslnili, což vůbec nevadí, ale my jsme ani herně nedokázali soupeři v mnoha věcech konkurovat . I když jsme ve většině pripadů hráli až o dva roky proti starším hráčům soupeřů, čekal jsem větší iniciativu, ale opravdu jsme toho mnoho nepředvedli. Největší problém, rozestavení, technické dovednosti, pohyb bez míče, fotbalové myšlení, stále stejná písnička, u některých nulové.

FCVS - KATEŘINICE 7:1
FCVS - HOVĚZÍ 2:5
FCVS - VKK 4:5

Foto: Mistr Julius Ficek


13
listopadu
10:56
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

PŘÁTELÁK PROTI JARCOVÉ

Včera jsme odehráli za deštivého počasí přáteláček proti příprace z Jarcové, za kterou hráli převážně kluci a holky ročníků 2010 a 2011.

I když bylo špatné počasí, čekal jsem on něktarých našich hráčů daleko lepší výkony. Neviděl jsem u některých našich kluků žádné "dovednosti", které stále pilujeme na tréninkových jednotkách a tam vám to už docela jde. Dále dobré herní postavení na hřišti a když už tedy ne postavení, na které ještě u vašeho věku nemusíte tak myslet, tak by to chtělo alespoň větší pohyb bez míče a bojovnost...opět u některých tyto fotbalové věci stále v nedohlednu.
Ale ať jenom nekritizuji. Bylo tam i mnoho hezkého k vidění a například u brankářů jsem byl spokojen s dobrou rozehrávkou.
Hezkých gólů jsme dali také mnoho.
Výsledek jsem nepočítal, podle jistých zdrojů cca 15:14pro naše barvy.

Pojďme dál, zaklád je trénink, zápas už je jenom za odměnu. V zápase se už moc nového nenaučíte, tam předvedete pouze to, co jste se naučili na tréninku :-)


29
října
07:42
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

STÁTNÍ SVÁTEK JSME OSLAVILI TRIANGLEM V ROŽNOVĚ

Na sváteční pondělní dopoledne, jsme odehráli na Rožnovské umělce triangl, proti domácímu Rožnovu a Valašskému Meziříčí.


Rožnov má ve svých řadách většinu kluků 2009 a je to znát. Na začátku zápasu jsme nechytili tempo hry a hned prohráváme o dva góly.
S přibývajícím časem jsme to však my, kteří jsou na hřišti vidět a po 50 minutách a skvělé hře, po mnoha hezkých dá se říci vyspělých akcích (o kličkách už se nebavím, všem přítomným jdou skvěle), kdy dokážeme už precizní průnikovou přihrávkou najít kamaráda v náběhu, který se ocitá sám před golmanem hostů a zakončuje, překlápíme i zápas výsledkově na naši stranu a jsem opravdu velice spokojen s našim výkonem!

Poté nás čeká Valmez, ale ne náš známý ročník 2010 kategorie U10, který nás i tak vždy prohání a zápasy jsou vyrovnané. Po nedorozumění trenéra Rožnova, který myslel, že i my přijedeme s ročníkem 2009, pozval tým Valmezu U11. Tito kluci už pravidelně naskakují do ligových soutěží kategorie U12 a předešlý den dokonce porazili premiérovým vítězstvím v této sezóně Opavu.
No nic jdeme na to. První půlka je z naší straný trochu bojácná a soupeř nás zatlačil na naší půlce a sází jeden gól za druhým. Rozdíl ve věku o 1-2 roky je velmi znát. Především v rychlosti a síle.
Do druhé půlky trenér Guráš odebral jednoho hráče z pole a hrajeme " přesilovku" 6 proti 5. Tady už máme více místa a rychlou kombinací najednou soupeře i místy přehráváme. Měli jsme i několik vyložených gólových šancí, ale brankař Valmezu čaruje. I tak jsem opět s bojovností, snahou a chutí hrát nadmíru spokojen.
I tímto zápasem jsme získali další nové zkušenosti a určitě nás posunul zase o krůček dál.
Hráli s námi již dva noví kluci, kteří zatím hájí barvy sd N.Hrozenkova - VKK, Víta a Marek a zapadli na výbornou ! Určitě budou pro náš tým velkým přínosem a těšíme se na ně zase ve čtvrtek na tréninku.

FC VSETÍN U10 - FC ROŽNOV starší přípravka 8:6 (3:4)
FC VSETÍN U10 - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ U11 0:10 (0:7)

Sestava: VÝCHOPEŇ J, HOŘELKA F, TROCHTA M, GATTERMAYER O, MIKULA L, BAČINSKÝ J, ZBRANEK M, SURÝ V, JAGERSKÝ M


27
října
18:48
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

POSLEDNÍ LETOŠNÍ MISTRÁK PODOBNÝ TĚM PŘEDCHOZÍM

FC VSETÍN - LIPTÁL 25:5(15:3)

Zápas koučoval jako hlavní trener Dan Řeřucha a vedl si skvěle .
Jeho komentář níže ...

Ve včerejším zápase jsme na umělce pod pecníkem přivítali kluky z liptálu. Začátek zápasu byl z naší strany dosti vlažný, ale postupem času jak se do toho kluci dostali bylo na hřišti jenom jedno mužstvo. K vidění bylo mnoho krásných jak týmových, tak individuálních akcí. Samozřejmě bylo i dost chyb po kterých jsme inkasovali pár gólů, ale o tom fotbal je. Utkání jsme s přehledem zvládli. Každý si zaslouží velikou pochvalu a veřím, že jak jsem si včerejší utkání užil já, tak si to užili i naši kluci.

Sestava : Vojáčková Katka, Karola Jirka, Hořelka Filip, Mikula Lukáš, Trochta Marek, Gattermayer Ondra, Filgas Kuba, Varaja David, Hořelka Dan, Šafařík Lukáš,


24
října
07:00
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS V ZAŠOVÉ MĚL OBROVSKOU KVALITU

Včera jsme odehráli v Zašové jeden z nejnáročnějších, ale vysoce kvalitních zápasů, co jsme kdy vůbec hráli.

Zašovská starší přípravka je poskládána převážně z kluků 2009, které doplňují 2010. Trenéři domácích si také přáli, abychom hráli netradičně 6+1 na trochu větší hřiště, že mají s tímto modelem zkušenosti a pomáhá jim to poté k přechodu do kategorie mladších žáků, kde budou od nové sezóny působit. Také se před zápasem podivovali, že jsme nevzali ročník 2009 a měli mírné obavy, zda tento zápas bude mít nějakou úroveň, aby vůbec museli zabrat. Proto jsme se dohodnuli, že k příštímu zápasu, který plánujeme, přijedou starší hráči FC Vsetín, ale nepředbíhejme.
Před zápasem kluky upozorňuji, že to nebude žádná procházka růžovým sadem, jako v naší soutěžní skupině, ale že pokud chceme herně držet krok, musíme makat na 120% a hlavně musíme být stále v pohybu, samozřejmě i bez míče a začít myslet také týmově.
Zápas začal a moje slova naprosto zbytečná, po několika málo minutách jsme už prohrávali 3:0! Samozřejmě prostor, samozřejmě větší počet hráčů, samozřejmě starší a urostlejší protihráči, to vše bylo dnes nové a zejména pro kluky ročníku 2011 velmi těžké.
No nic, přeskupili jsme trochu řady a začali hrát systémem v poli 3-3, tři zadní hráči, tři přední hráči a v této formaci všichni brání, všichni útočí. Velmi náročné na pohyb po hřiští tak velkých rozměrů.
Ale světe div se, začínáme chápat, co trenér říká a ono to funguje. Přehráváme v určitých fázích zašovjany a po pěkných akcích nejen srovnáváme náš výkon, ale také skóre. zápas je najednou naprosto vyrovnaný. Z některých hráčů jde cítit velké sebevědomí a hlavně bojovnost, důraz a chuť, velká chuť hrát! A to je to, co na hřišti musí být vždy! Přidávají se i ostatní borci, každý začíná na hrací ploše nechávat to nejlepší, co v sobě má.
Po odehrání 2x30 minut jsem velmi, ale velmi spokojen s našim výkonem, ale nejpříjemnější zjištění je, že všichni kluci do jednoho, ač naprosto vyčerpaní, chtějí ještě pokračovat, baví je to! Proto přidáváme zkrácenější třetí třetinu, 20 minut.
I tady odvádíme už v tak nadstandardně rozjetém zápase velmi dobrou fotbalovou práci, ale samozřejmě síly ubývají. V posledních střídáních už mi někteří hlásí, že tam nejdou, neboť bolí nožičky :-)
Aby nebolely kluci, když jste makali jako lvi!
Velká chvála je na místě pro všechny!!!
A abych se vrátil k tomu dohohodlému mači...po zápase trenér domácích uznale hlásil, že asi bude dobré, abychom další zápas odehráli ve stejném ročníkovém složení jako dnes.

VFA ZAŠOVÁ - FC VSETÍN 12:9 (5:4, 4:4, 3:1)

Sestava: Nosek K, Trochta M, Hořelka F, Gattermayer O, Mikula L, Zbranek M, Augusta J, Vlček P, Varaja D, Varaja V, Nerodil J


22
října
06:51
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

V LESKOVCI DALŠÍ MISTROVSKÉ KOLO

V pondělí jsme odehráli další okresní kolo starších přípravek.

Hráli jsme hezký a pohledný fotbal, kde bylo k vidění mnoho individuálních, i týmových akcí a překrásných gólů.
Budeme však dále pilovat techniku s míčem a zejména pochopení herního prostoru, někteří ještě stále razí pravidlo, " kde míč, tam všichni ", ale to snad brzy zlepšíme.

Leskovec - FC Vsetín 10 : 22 (6:12)

Sestava : Karola, Hořelka, Trochta, Mikula, Gattermayer, Zbranek, Vlček, Bačinský, Filgas, Leskovjan, Augusta


13
října
10:43
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

PROTI JABLŮNCE JAKO NA STŘELNICI

V dalším okresním zápase starších přípravek jsme si v tréninkovém tempu dokráčeli pro rekordní vítězství.
První poločas a prvních pár našich střídání mělo kvalitu a hra byla velmi "koukatelná", poté jsme se trochu přizpůsobili soupeři a i když branky stále padaly, nebyl to už tak kompaktní a týmové vystoupení.

Samozřejmě tomu vždy nahrává soupeř a také naše neustálé přeskupování herních formací.
Ale i tak pochvala pro všechny, hezkých momentů bylo k vidění také dosti.

FC VSETÍN - SPARTAK JABLŮNKA 33:2 (19:2)

Sestava: Filgas, Šafařík, Varaja D, Varaja V, Nerodil, Bačinský, Gattermayer, Zbranek, Metelka, Mikula, Hořelka F, Trochta, Vlček,


09
října
20:01
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

ZA SILNÉHO DEŠTĚ JSEM PROTI FASTAVU ZLÍN PŘEDVEDLI PRECIZNÍ VÝKON

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme přivítali na umělce pod Pecníkem, pod umělým osvětlením, od 18:00 hráče Fastavu Zlín, naší kategorie U10.
Za neustálého silného deště, jsme však odehráli na dvě hřiště, za podpory a povzbuzovani mnoha fanoušků (rodinných příslušníků s deštníky, kteří nám pomáhali při střídání ) opravdu vynikající zápasy!
Byl jsem dnes se všemi naprosto spokojen, na hřištích odváděli perfektní fotbalový výkon a bojovali až na dno svých sil . Hoši, dneska smekám před oběma našimi týmy. Bylo tam vše, odvaha, sebevědomí, technika, myšlení, bojovnost, individuální schopnosti, týmovost, pokora ! Pokud vypadla někomu jedna z těchto vlastností, jiný spoluhráč ji nahradil dvojnásobně a zase naopak.
Odehrát v takových podmínkách, jaké dnes panovaly, 4x 20 minut v plném nasazení, to zaslouží velké uznání a obdiv. Za to vám patřila i odměna v podobě mnoha branek v soupeřově síti.

FC VSETÍN - FASTAV ZLÍN 8:7, 8:8, 5:4, 2:6

Sestava: Hořelka F, Trochta M, Mikula L, Metelka C, Augusta J, Zbranek M, Bačinský J, Evják Š, Mikulenčák V, Gattermayer O, Varaja V, Varaja D, Nerodil J, Leskovjan V, Vlček P, Filgas J, Gurný T, Ludva D, Nosek K


07
října
07:26
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

V LIPTÁLE JSME NADĚLOVALI

V neděli dopoledne jsme zajížděli do nedalekého Liptálu, kde jsem na pěkném a kvalitním travnatém povrchu, odehráli další mistrovský zápas starších přípravek.
I když bylo už trochu chladněji, pro fotbal ideální podmínky a také si to kluci náležitě užili.
Jedinou velkou černou kaňkou bylo, že se při rozcvičování zranil Honza Výchopeň a musel do nemocnice. Naštěstí "pouze" podvrtnutý loket. Tak mu všichni přejeme brzké uzdravení !
I z tohotu důvodu jsme se rozhodli, že budeme proti Liptálu střídat brankáře a dali jsme si také výzvu, že budeme hrát pouze ve 4 hráčích v poli proti 5 Liptálčanům.
V brance se vystřídali postupně - Míša, Mára, Luky, Filda a počínali si všichni skvěle, brankářů v týmu máme tedy požehnaně :-)
I když jsme hráli v " oslabení", nebylo to prakticky poznat. Některé naše momenta a akce zasloužily velký potlesk. Všichni kluci se snažili hrát a také už vnímat i své spoluhráče na ploše.
Bezesporu pochvala patří VŠEM!!!
O branky se tentokrát podělili naprosto všichni, každý si nějakou dal, ale mnohem víc mě potěšilo, jak jste dokázali už například po úniku podél lajny mnohdy dostat zpětnou přihrávku na svého spoluhráče, který poté měl lehkou úlohu dostat míč do branky. Bravo kluci!

LIPTA LIPTÁL - FC VSETÍN 5 : 29

Sestava: Varaja David, Varaja Vojta, Vlček Petr, Gattermayer Ondra,
Nerodil Kuba, Hořelka Filda, Mikula Lukáš, Trochta Marek, Zbranek Michal


30
záři
10:02
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

PROTI LESKOVCI JSEM SI UŽÍVALI HEZKÉHO FOTBALU

V sobotu jsme pod Pecníkem přivítali urostlé hráče z Leskovce.
Kdo by si myslel, že se větších a převážně starších hráčů zalekneme, velmi se mýlil.
Opět bylo k vidění mnoho hezkých momentů a hlavně u mnoha hráčů i fotbalové myšlení.
V každém novém zápasa přidáváte pomalinku nové a nové věci, které stále pilujeme během týdne.
Velká pochvala všem!
A proto poctivě trénovat, trénovat, trénovat a " vono" to půjde :-)


FC VSETÍN - FK LESKOVEC 15:3 (7:1)

Sestava: Vojáčková Katka, Martinka Tomáš, Nerodil Kuba, Filgas Kuba, Varaja David, Varaja Vojta, Gattermayer Ondra, Metelka Cyril, Zbranek Michal, Bačinský Kuba, Mikula Lukáš, Vlček Petr


26
záři
19:42
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

KVALITNÍ PŘÍPRAVA NA LIGOVÉ SOUTĚŽE V PŘÍŠTÍ SEZÓNĚ

Dnes jsme si pozvali bezesporu jeden z nejlepších týmu starší přípravky v okrese, kluky z Ratiboře. Tento tým je poskládaný převážně z kluků r. 2009 a dvou už nedávno zmiňovaných nadstandardních hráčů r. 2010.
My už se musíme dívat dále, a protože se bude po této sezóně tvořit nově tým mladších žáků, kteří budou prvoročáci v nejvyšší české ligové soutěži ročníku 2009 a zatím je více než jasné, že do ligového týmu bude muset být zařazeno i minimálně 4-6 kluků z našeho kádru , budeme proti těmto výkonnostně dobrým soupeřům již nasazovat podobně složený tým jako dnes, aby se pomalinku sehrávál.
Dnešní zápas byl oboustranně velmi kvalitní a po celou dobu měl velké tempo .
Našich 7 borců + 4 kluci z U11 ročníku 2009 , přesto, že spolu hráli poprvé, předváděli krásné fotbalové momenty. Prvni půlku si na sebe sice trochu zvykali , ale druhou půlku se i ti mladší osmělili a rozjeli nádherný fotbalový kolotoč.
Pochvalu zaslouží naprosto všichni !


FC VSETÍN - SOKOL RATIBOŘ 17:7

Sestava - Honza Výchopeň, Filip Hořelka, Marek Trochta, Kuba Filgas, Lukáš Mikula, Cyril Metelka, Michal Zbranek, Tomáš Brambor, Dominik Ludva, Tomaš Gurny, Mira Řezáč


23
záři
07:48
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

PĚKNÁ PODÍVANÁ V JABLŮNCE

V sobotu jsme odehráli další mistrák starších přípravek, tentokrát na velmi krásném travnatém povrchu v Jablůnce.
V zápase jsme dominovali především v individuálních schopnostech. Někteří už dokáží i velmi kvalitně rozeznávat, kdy je lepší jít do samostatné akce a kdy je už lepší a výhodnější kombinovat. Nádherných akcí, kdy kamarád po samostatném úniku připravil finální přihrávku spoluhráčovi před prázdnou branku, bylo k vidění několik. Jde vidět, že začínáte při hře přemýšlet a to je dobře, protože bez této vlastnosti se nepohnede dál v žádné činnosti.

SPARTAK JABLŮNKA - FC VSETÍN 6:20 (4:11)

Sestava: Výchopeň Honza, Hořelka Filip, Trochta Marek, Mikula Lukáš, Zbranek Michal, Augusta Honza, Filgas Kuba, Nerodil Kuba, Varaja David, Varaja Vojta, Karola Jirka


15
záři
08:00
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

DALŠÍ MISTROVSKÝ ZÁPAS S POŘÁDNOU PORCÍ GÓLŮ

FC Vsetín - žáci
FC VSETÍN - SOKOL ÚSTÍ “B” 23:2 (11:2)

Na Pecníku jsme přivítali ročníkově stejně staré kluky z Ústí.
Zápas měl podobnou gólovou kvalitu jako ten předešlý, herně to bylo o jeden level níže . Postrádal jsem tam dravost v soubojích, lepší individuální přechody směrem dopředu a větší pohyb bez míče (nabízení se).
Samozřejmě tohle všechno je většinou vždy odraz soupeřova týmu . V některých momentech jsme se hráčům Ústí takzvaně přizpůsobili, a hráli jsme na půl plynu, což nám včera bohatě stačilo.
Celkově ale pochvala pro všechny, až na ty pozdní příchody na sraz, ale za ty vy nemůžete :-)

Na gólech se podílel opět celý tým

Sestava: Martinka Tomaš, Katka Vojáčková, Filip Hořelka, Cyril Metelka, Marek Trochta , Lukáš Mikula, Michal Zbranek, Kuba Filgas, Kuba Bačinský, Kuba Nerodil, Lukáš Šafařík


12
záři
18:32
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

UŽ SE ZAČÍNÁME ORIENTOVAT NA VĚTŠÍ PLOŠE, ODNESLY TO KATEŘINICE!

FC VSETÍN - SOKOL KATEŘINICE 24:8 (14:2)

V dnešní dohrávce okresního přeboru starších přípravek, jsme přivítali na naší umělce tým Kateřinic.
A od první minuty jsme diktovali tempo hry. Jedna krásnější akce střídala druhou. První poločas měl z náší strany už opravdu velkou fotbalovou úroveň na tuto kategorii a já si dovolím tvrdit, že jsem v něm viděl zatím nejlepší podívanou od našich kluků, v jejich začínající fotbalové kariéře!
Převážná většina borců, kteří dnes zasáhli do "boje", už dokáže u hry myslet a hlavně vymýšlet nádherné jak individuální, tak kombinační dovednosti - hlavně je už umí provést nejen na tréninku, ale i v zápase!
V druhé půlce jsme trošičku polevili, protože někteří hráli na tak velké ploše prakticky poprvé (pohyb bez míče naprosto žádný) a také si někteří hráči chtěli dát branku a hra se automaticky posunula do normálního průměru.
Ne nadarmo je fotbal krásnou KOLEKTIVNÍ hrou...

Ale i tak jsme si zbytek zápasu náležitě užili a bylo vidět i v druhé půlce mnoho krásných fotbalových momentů a užila si ho i početná kulisa fanoušků.

O góly se zasloužil společně celý tým!

SESTAVA: Výchopeň Honza, Metelka Cyril, Hořelka Filip, Mikula Lukáš, Trochta Marek, Zbranek Michal, Filgas Kuba, Bačinský Kuba, Gattermayer Ondra, Augusta Honza, Vlček Petr


05
záři
19:04
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

V ÚSTÍ JSME SI ZASTŘÍLELI

SOKOL ÚSTÍ “A” - FC VSETÍN 1:20 ( 0:10)

pořád se učíme a ještě se budeme dlouho učit fotbalovému "řemeslu", ale za včerejší zápas musím pochválit všechny kluky do jednoho.
Bylo k vidění mnoho hezkého, bylo na vašich kopačkách už mnoho fotbalovosti a pomalinku dáváte do zápasu dovednosti z tréninku.

Sestava: Výchopeň Honza, Filgas Kuba, Martinka Tomáš 2, Vlček Petr 1, Nerodil Kuba 1, Hořelka Filip 1, Leskovjan Víťa 3, Trochta Marek 4, Augusta Honza 4, Gattermayer Ondra 2, Metelka Cyril 2


26
srpna
07:01
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

PRVNÍ MISTROVSKÝ ZÁPAS ZA STARŠÍ PŘÍPRAVKY

RATIBOŘ - FC VSETÍN 23:2 ( 8:1 )
Zbranek Michael 2

V neděli jsme odehráli v Ratiboři první ostrý zápas v kategorii starších přípravek. Větší hřiště, větší počet hráčů v poli, ale hlavně převážně starší protihráči.
I když výsledek zápasu vypadá naprosto hrůzostrašně, byl jsem za naši předvedenou hru velmi potěšen a překvapen, jak jsme se někteří dokázali aklimatizovat na tuto plochu a předváděli krásné individuální i kombinační momenty. Chvilkama to byl nádhérný fotbal, kdy jsme si věřili 1 na 1 a dovednostně jsme až na dvě vyjímky soupeře předčili.
Ratiboř má však ve svých řadách dva hodně nadstandardní kluky,(o kterých už dlouho vím), ti byli opravdu videt a společně nám vstřelili 18 branek !
Mnoho gólu však dali střelou z větší vzdálenosti do "horních pater" naší brány, kde bohužel ještě nemáme možnost těmto gólům ač se budeme snažit sebevíc zabránit. I tak patří brankářům velká pochvala, oproti předešlému přáteláku je tam velký posun dopředu, hlavně v rozehrávkách, které jsou u této kategorii obrovsky důležité. Hráčům v poli samozřejmě patří velká pochvala také ! Jdeme dál a poctivě trénujme jako doposud, u většiny pravidelně trénujících sleduji opravdu velké, ale velké zlepšení.

Sestava: Výchopeň Honza, Martinka Tomáš, Hořelka Filip, Metelka Cyril, Trochta Marek, Zbranek Michal, Augusta Honza, Filgas Kuba, Bačinský Kuba, Leskovjan Víťa


22
června
16:55
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

Z POSLEDNÍHO TURNAJE MLADŠÍ PŘÍPRAVKY VEZEME ZLATO !

FC Vsetín - žáci
V Kateřinicích jsme dnes někteří odehráli svůje vůbec poslední zápasy za mladší přípravky.
Dnešní nominaci na poslední letošní turnaj dostali ti, kteří měli v právě uplynulé sezóně nejlepší tréninkovou účast .
Kromě jednoho zaváhání s Valašskou Bystřicí, jsme projeli turnajem jako nůž máslem . V posledním utkání, v pomyslném finále proti Kopřivnice, kde abychom mohli pomýšlet na nejvyšší místo, museli jsme vyhrát o 5 gólů, jsme tento celek doslova rozdrtili 8:1 !
Bohužel to neunesli rodiče ani trenér tohoto týmu a to, co předváděli během zápasu a po něm, nemá obdoby...ale nekažme si začínající fotbalovou dovolenou k vůli pár omezencům, kteří si dovolí i na osmileté děti pokřikovat sprosté urážlivé výroky a trenér vyzývat našeho asistenta , aby s ním šel po zápase na férovku za šatny. Ostudné!!!

Pojďme ale k příjemnějším věcem .
Takže, konečné 1.misto je hezkou tečkou za mladší přípravkou !

Ještě gratulujeme Markovi Trochtovi, za individuální cenu pro nejlepšího střelce celého turnaje, kdy se zásluhou sedmnácti zásahy, rozstřeloval v penaltách o první místo, kde byl také přesný!

Dále si naprosto zaslouženě Luky Mikula odnesl druhé místo v soutěži o penaltového krále, kde se také na krásném čtvrtém místě prezentoval Kuba Bačinský !
Také oběma gratulujeme !


FCVsetín - Jeseník nad Odrou 14:1
FC Vsetín - Valašská Bystřice 2:5
FC Vsetín - Kateřinice 4:3
FC Vsetin - Hrachovec 7:5
FC Vsetín- Bratřejov 9:2
FC Vsetin - Kopřivnice 8:1


18
června
07:26
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

OKRESNÍ FINÁLE MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK

FC Vsetín - žáci
V neděli, jsme odehráli další celodenní turnaj, tentokrát ve Valašském Meziříčí, kde se potkalo 30 okresních týmů. Hrálo se o krále okresu v mladších přípravkách.
Přijeli jsme se dvěma týmy tak, jako jsme hráli celou sezónu mistrovské miniturnaje. Druhý tým vedl Martin Augusta a jistě napíše pár řádků.

V základní skupině jsme postupně narazili a porazili Rajnochovice 7:4, Podlesí 9:2, Jarcovou B 18:0, Krhovou 8:0.

V play off Hrachovec 6:0, Jarcovou A 6:2

V semifinále jsme narazili na Valašské Meziříčí, kterému jsme překvapivě podlehli 1:7. Valmez hraje svoji hru skoro ve všech kategoriích stejnou, tu předvedl i proti nám. Po třech brzkých gólech to kluci po dvou náročných fotbalových dnech trošku zabalili, ale to se stane a jistě jste na to měli právo.
Pohár a medaile za 3. místo jsme si však jednoznačně chtěli odvést a tak to odnesli kluci z Vidče, naše výhra 4:1 a sladké ukončení náročného víkendu.

Individuální ocenění krále střelců dostal Michal Zbranek za 35 branek.

Sestava: Vlček Petr, Lukáš Mikula, Marek Trochta, Kuba Filgas, Kuba Bačinský, Ondra Gattermayer, Michal Zbranek


17
června
08:42
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

ROBE X-GAME

FC Vsetín - žáci
V překrásném prostředí fotbalového areálu na dolní Bečvě, se odehrál na 6 hřištích, další ročník ROBE X-GAME, kterou pořádá VFA Zašová, tentokrát pro ročník 2011 ligové, 2010 neligové týmy.
Celem 36 týmů bylo nalosováno do 6 skupin. Po odehrání dopolední části, se týmy podle umístění zařadily do dalších 6 finálových skupin. Všechny týmy na 1. místě byly v jedné skupině, všechny týmy na 2. místě byly ve druhé skupině, a tak dále.
Takže, kdo se chtěl odpoledne utkat podle předpokladů s velmi atraktivním a kvalitním soupeřem, musel se ráno hodně snažit.
A nám se to přání splnilo! V dopolední skupině jsme neztratili ani bod a suverénně jsme postoupili z 1.místa! Ne že bychom měli soupeře z méně zvučným jménem.
Postupně jsme porazili
FC VSETÍN – SK ZLÍN 1931 9:3
FC VSETÍN – FC ZBROJOVKA BRNO 9:4
FC VSETÍN – STK ŠAMORÍN 5:2
FC VSETÍN – NOVÝ JIČÍN 7:2
FC VSETÍN – BANÍK OSTRAVA 6:3
A už se jdeme dívat, s kým se utkáme dále…
Po přečtení našich dalších soupeřů některým dětem, ale i rodičům tuhne úsměv, ale hned propuká v radostné grimasy. Taťka Hořelka to vystihl přesně, když říkal mladému „ tento zápas si užij, může to být Tvůj poslední proti Spartě „ :-)))
Jdeme na to, soupeři jsou AC SPARTA PRAHA BÍLÁ, AC SPARTA PRAHA ČERVENÁ, SK SLAVIA PRAHA, AS TRENČÍN, MŠK PÚCHOV
Bohužel jsme nenavázali na dopolední dobré výkony a ve všech zápasech jsme tahali za kratší konec, ale možná to bylo i tím, že jsme se zalekli zvučných názvů jednotlivých týmů.
Nevadí, o výsledky tady vůbec nešlo a myslím, že jsme získali velmi, ale velmi dobré zkušenosti a museli jsme si hrábnout na dno sil, sice někteří více, někteří méně, ale to už si musíte vyhodnotit sami.
FC VSETÍN – AC SPARTA PRAHA 0:5
FC VSETÍN– AS TRENČÍN 0:3
FC VSETÍN – AC SPARTA PRAHA 3:8
FC VSETÍN - MŠK PÚCHOV 1:7
FC VSETÍN – SK SLAVIA PRAHA 1:7
Tento turnaj byl připraven ve velkém stylu a děti budou jistě ještě dlouho vzpomínat, jak proháněly Slávisty, nebo Sparťany, nebo to bylo naopak ? :-)
Sestava: Vlček Petr ( za pozice brankáře byl zvolen nejlepší m hráčem našeho týmu ), Filgas Kuba (za celoroční nejlepší přístup k tréninkovým jednotkám a nejlepším výkonem ve finálové části, byl zvolen tahounem našeho týmu), Marek Trochta, Filip Hořelka, Luky Mikula, Michal Zbranek, Víťa Leskovjan, Honza Augusta, David Varaja

Nakonec jsme vlastně skončili z 36 týmů na velmi pěkném 6. místě a jeden primát jsme jak prohlásila jedna maminka Andrea, také měli.
Byli jsme 1. z moravských týmů :-)))

Počet přístupů
od prosince 2012

1360196

Počítadlo