otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Neděle 21. ledna 2018      Svátek slaví Běla     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

test
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


20
ledna
18:35
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Radim Dobeš

Po sympatickém výkonu v Zašové bronz.

FC Vsetín - žáci
Sobota byla v U11 ve znamení fotbalu „na všech frontách“. Jedna parta se zúčastnila turnaje v Zašové a ostudu rozhodně neudělala, byť byl tým převážně poskládán z r.2008. První zápas jsme nafasovali ideálního soupeře na rozehrání… Valašská Bystřice nekladla téměř žádný odpor - po slušném výkonu 5:0 (bohužel dovednosti předvádí pouze Tom :-( ). Druhý zápas proti domácím 2008 se zprvu jeví jako jednočlenka - odskakujeme až na 4:0, ale možná uspokojení nebo podobná potvůrka v hlavičkách nás „přemlouvá“ ať nemakáme nadoraz a ejhle, rázem je to 4:3 (zde škoda ztráty koncentrace, dovednosti bohužel stále jen Tom… :-( ). Po strašidelné 90 minutové pauze jdeme na domácí 2007. Boj na jaký jsme již léta zvyklí… 0:1, 1:1, 1:2, 2:2 následně zarputilejší domácí zvyšují až na konečných 2:4 (nicméně zde bych spíše chválil - domácí jsou šikovní a ve většině o rok starší…) Čtvrté utkání hrajeme proti bezzubému Valmezu 9:1 vypovídá o všem… Že páté utkání rozhodne o bronzu, bylo nám i klukům z Chvalčova předem jasné… Urputný boj od brány k bráně. Čekání na gól, který nakonec zařídí individuální akcí dnes velice slušně hrající Jaky. Nicméně si myslím, že vyhráváme po zásluze: další dvě naše tutovky gólem nekončí - soupeř pouze jednou míjí prázdnou bránu po odvážné rozehrávce Zbráni v kase, která mu úplně nevyšla (ale pochvala za odvahu :-) ). Po tomto zápase nás opouští Maty Fusek (hokejové povinnosti) a protože jdeme na nejlepší tým turnaje - tušíme, že to jen se dvěma střídajícími kluky bude dřina… …byla a velká - šikovní kluci z Karviné nás rozebrali, jak Makorov, Larionov, Krutov, Fetisov, Kasatonov v dobách největší slávy… V tomto zápase měli naší kluci kolotoč zadarmo 0:10… Poslední zápas proti Jarcové, byl samozřejmě „o všechno“ :-). Honza Drábek v dresu soupeře nás dobře zná (např. byl naší oporou loni v Petřkovicích) a nic nám nechtěl dát „jen tak“. Po deseti vteřinách prohráváme 0:1, mobilizujeme síly a otáčíme na 3:1. V této fázi zápasu Davča chytá Honzovi dvě velké šance a tak může krátce před konce Filgy pečetit na konečných 4:1. Dnes jsme podle mého zanechali opět slušný dojem. Od půlky turnaje se k Tomovi v dovednostech přidávají i ostatní kluci (určitě by toho ale mohlo být ještě více…). Dnes se mezi „oceněné“ dostali Jaky mezi střelci (10 gólů) a Davča mezi golmany. Pochvalu ovšem zaslouží všichni - popasovali jste se s turnajem dobře, byla vidět chuť i zápal. 4x v bráně překvapivě zaskočil Zbráňa a vedl si velice dobře - že by další golman…? :-)

Vs - Val.Bystřice 5:0 (Jaky, Růža, Tom, Kroča, Zbráňa)
Vs - Zašová08 4:3 (Tom, Jaky 2x, Mates)
Vs - Zašová07 2:4 (Jaky, Davča)
Vs - Val.Mez. 9:1 (Jaky 4x, Tom 2x, Kroča 2x, Davča)
Vs - Chvalčov 1:0 (Davča)
Vs - Karviná 0:10
Vs - Jarcová 4:1 (Růža, Jaky 2x, Filgy)

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

20
ledna
16:52
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Zimní liga ml. žáků

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme náš tým rozdělili na dvě poloviny. Jedna jela bojovat od ranních hodin na halový turnaj do Zašové. Zde jsem ráno shlédl dvě utkání a kluci se jevili velmi dobře. Takže spokojen jsem je opustil, žezlo předal trenéru Dobešovi, kterému děkuji za dnešní výpomoc a upaloval jsem za druhou partou, se kterou jsme na Hovězí svedli boje prvního kola Zimní ligy ml. žáků, Zde na nás čeakla 4 utkání po 18 minutách.
Chlapáci, svými výkony mi dnes tak trochu usnadňujete hodnocení.
Ve Vašem podání dnes bylo naprosto všechno. Byla tam chuť, nasazení, dovednostní přechod 1:1, spousta krásných kombinací , dravost, touha rvát se o každý centimetr hřiště, morálka, ale hlavně tam byl týmový duch!!!!!!! Za to Vám patří obrovský potlesk a pochvala, kterou jste si vysloužili i od přítomných diváků, ač jste se na hřišti fotbalově rvali proti klukům kategorie žáků.
První utkání proti Juřince bylo po fotbalové stránce jednoznačně na naší straně. Dlouho jsme se nemohli prosadit, ale následně to vzal Ráďa na sebe a s klidem uklidil míč do branky. I pozbytek utkání jste předváděli hru, která se velmi líbila.
Druhé utkání proti Hošťálkové. Zde začínáme nešťastně, kdy hned z rozehrávky prochází hřiště hráč č. 10 a otvírá ve 4 sekundě skóre. Jsem rád, že tato branka s Vámi nic neudělala, naopak Vás nastartovala k výkonu, který snášel přísné měřítko. Ve hře jsme byly daleko šikovnější (týmový výkon), a škoda jen některých řešení v koncovce. Poté jinak famózního Fildu v bráně opět překonává hráč č. 10. My ještě po právu snižujeme po krásné hlavičce Radka, který vymetá pavouky v šibenici. Soupeře tlačíme, ale ne a ne to dostat do brány. I to se stává, že prohrává lepší z týmů. Jdeme dál .....
Následuje utkání proti sd Vidče/Val. Bystřice. Opět výkon, kde nelze nic vytknkout. S jakou chutí se perete o míč, jak moc Vás to baví, to jsou jen a jen pozitiva!!! Zde soupeře tlačíme, dovednostně přehráváme, ale chybí jen to pomyslně štěstíčko v koncovce. Soupeř následně zahraje dva rohy, ze kterých dostáváme velmi smolné góly. Nevadí, nic se neděje.
Do posledního utkání proti sd Ratiboř/Kateřinice jdou naši borci s velkým odhodláním. Hned v úvodu protínáme střeleckou smůlu a najednou máme nožky rozvázané a vychází vše na co sáhneme! Rozjeli jsme velký brankostroj, který se zastavil až na číslovce 10. Zde se ctyřmi góly blýskl Domča a hatrikem Max.A v bráně nepřekonatelný Filda, který podruhé udržel čisté konto. Opět pochvala, protože jste chtěli neustále hrát. Kluci dnes z Vás byla vidět obrovská chuť a radost z fotbalu. A o to přeci v našem případě jde!!!
Za dnešek tedy VELKÁ POCHVALA VŠEM!!!!! Velmi mě potěšilo, s jakou kvantitou jste konečně schopni převádět dovednostní um, který neustále pilujeme v tréninku.
Za 14 dní si zahrajeme druhé kolo tohoto turnaje. A věřím, že pokud podáte takové výkony jako dnes, tak jste schopni si po fotbalové strance vykopat na hřišti nadstavbu v podání finálového klání Zimní ligy. Po fotbalové stránce by jste si to určile zasloužili.
Tak kluci zregenerujte a budu se na Vás těšit v pondělí na tréninku.

FC VSetín:
Zezula, Kalabus, Zbranek J., Kopřiva, Jašek, Hajda, Filák, Juřínek, Svoboda a Šíma
FC VS - Juřinka 1:0 (Šíma)
FC VS - Hošťálková 1:2 (Šíma)
FC VS - sd Vidče/V.Bystřice 0:2
FC VS - sd Ratiboř/Kateřinice 10:0 (Kopřiva 4x, Kalabus 3x, Zbranek 2x a Juřínek)

Na hodnocení turnaje ze Zašové se těšme v podání trenéra Dobeše. I zde kluci zanechali významnou fotbalovou stopu a odváží si třetí místo. Takže kluci gratulace, a už se těšíme na komentář ..... :-)


14
ledna
16:48
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Bolestivý Púchov

FC Vsetín - žáci
Na dnešek byl naplánován halový turnaj v Púchově pro kategorii U13.
Hned v první utkání se setkáváme s kvalitním celkem - Lokomotiva Trnava. Začínáme velice dobře a brzy vedeme 3:0! Pár „omylů“ při rozehrávce na naší půlce a hned je to 3:3… :-( Škoda, že se v této fázi začínáme bát a upouštíme od „naší“ hry 1na1. Soupeř většinou z rychlých brejků nebo „ťukesu“, kdy velice špatně čteme prostor, odskakuje na konečných 4:7.
Další utkání proti FKM Karlova Ves je „tradiční“ problém při točení golmanů… 3 vlastní góly do prázdné + nemohoucnost v útočné fázi = 0:4
Třetí zápas proti domácím „bílým“ je opět z naší strany neslaný, nemastný… Schází srdíčko, odhodlání, dovednosti a protože jsou tu dnes soupeři „od podlahy“ začínají se nám kupit zranění… Je to jen a jen z důvodu, že do soubojů jdeme jen tak naoko, aby se neřeklo - následně dostaneme řádně nakopáno… Krom toho, že z 99% přicházíme o míč to i patřičně bolí… Je nejvyšší čas s tímhle kluci rázně skoncovat a soupeři jasně ukázat, že si nic nenecháte líbit…!!! 1:6
Čtvrtý mač hrajeme proti „nejhratelnějšímu“ soupeři Lokomotiva Zvolen - bohužel je nás už jen 6 + golman, takže musí kluci jít na samé dno svých sil. Prohráváme, ale nalézáme morálku a zápas otáčíme! Po zásluze vždy po obdržené brance dokážeme jednu přidat a tak se konečně můžeme radovat z vítězství 5:3 zde POCHVALA ! ;-)
Poslední zápas jdeme na domácí „červené“. Utkání má vysoké tempo, šance se přelévají z jedné strany na druhou. Nás i v tomto zápase drží výborně chytající Luboš (po zásluze vyhlášen nej. golmanem turnaje) a když 2´ před koncem bombou z dálky vymete Honza šibenici, tak zaslouženě plichtíme 3:3.
Dnešní herní projev byl hodně podobný mnoha jiným zápasům a turnajům. Půlku utkání hrajeme velice kvalitně - určujeme tempo i ráz utkání, ale po deseti minutách začínáme být nervózní/bezradní (zbytečně kluci). Je potřeba celé utkání odehrát maximálně soustředěný! Škoda dnes třech smolně zraněných - věřím, že se dáte brzo do kupy. Snad i zbývajícím „pokopaným“ přijde vhod malá pondělní změna v podobě relaxu na bazénu… :-)

Vs - Trnava 4:7 (Andy, Mendy, Kopy, Kuba)
Vs - Karlova Ves 0:4
Vs - Púchov "bílá" 1:6 (Kopy)
Vs - Zvolen 5:3 (Šimon 2x, Kuba, Kopy, Vojta)
Vs - Púchov "červená" 3:3 (Kuba 2x, Honza)


14
ledna
11:18
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

FC VSETÍN - 1.FC SLOVÁCKO U14 1 : 10

V sobotu jsme na Pecníku odehráli první z 8 plánovaných zimních přípravných zápasů a hned na úvod jsme si pozvali soupeře nejkvalitnějšího a určitě i nejtěžšího, který nás v přípravě prověří, kluky ze Slovácka.

V zápase jsme tahali za kratší konec, kdy nás soupeř předčil zejména v pohybu bez míče(nepřistupovali jsme včas k hráčům), rychlou kombinační hrou, zpracováním prvním dotykem do pohybu a přesným zakončením.

Co se týká našeho zakončení, minimálně 4x jsme byli tváří tvář Alexovi v bráně Slovácka, ale naše koncovka byla žálostná.

Ale i takový zápas nám určitě hodně dal a je dobře, že jsme jej odehráli. Bylo tam i mnoho hezkých okamžiků a situací oku lahodící.
I s takto těžkým soupeřem se v každém podobném zápase můžeme a určitě i budeme posouvat fotbalově dál. Každopádně máme jistotu, že musíme stále poctivě a hlavně s pokorou trénovat a trénovat.

Sestava: Viktor De gano, Matěj Svoboda, Pavel Horák, Matěj Rodek, Jindra Rolka, Marek Navrátil, Honza Jančina, Dan Koleník, Petr Ščuka, Pavel Chromčák, Petr Mikuš, Martin Zbranek, Ondra Změlík, Valda Durmon

Branka : Petr Mikuš


13
ledna
20:23
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Turnaj Raškovice

„Spokojenost“
Tak máme za sebou další turnaj tentokrát v Raškovicích, pořádaný Frýdkem – Místkem.
Nadpis  spokojenost, ano i ne. Tak za první trenér nesmí být spokojený nikdy, a za druhé víme dál na čem pracovat a co dál zlepšovat. I tak, ale kluky za celkové vystoupení chci pochválit. A k samotnému Turnaji:
1.zápas Raškovice, i když jsem soupeře neznal předpokládal jsem, že by to mohl být ve skupině nejlehčí soupeř a taky se to potvrdilo. Opět jsme sice nastoupili s respektem k soupeři ročník 2005, ale po „přežití“ začátku kde měl soupeř 2 šance jsme převzali iniciativu a vedli 3:0, trocha uspokojení snížení na 3:2,ale dokážeme zvýšit na 4:2 a i když v závěru dostáváme gól na 4:3 zaslouženě vyhráváme. Branky: Ondra U. 2, Robin 1, T. Helis1
2.zápas Opava, tak tento zápas pro mne z naší strany nej na turnaji, i když tomu výsledek neodpovídá. Hned od začátku se kluci nebojí hrát se soupeřem vyrovnaně a v první šanci jsme taky my, nedáváme a to předurčilo celý průběh tohohle utkání. Opava 4 šance a dává 5 gólů my 5 šancí a 0 gólů. Nevadí tady jste makali a šlo vidět, že to půjde.
3.Zápas Frýdek Místek – zmar začátek utkání nám vůbec nevyšel. 1 pološance soupeře 1:0 v zápětí si dáváme vlastní gól. Pak máme 2 šance které nedokážeme využít a soupeř trestá 3 rychlými brankami. Škoda výsledek 0:8.
4.zápas Frýdek Místek U11, tento zápas jsme vyhrát prostě neměli. Vymlouvat se nemá cenu. Vlastňák, vyrovnání, „penalta“ a gól v posledních vteřinách 1:3. Branka Gio
5.zápas Havířov U13 tak tady jsem čekal vyrovnanější zápas. Výsledek 5:2 kdy kluci zcela jasně soupeře přehráli, a ti můžou být rádi, že nedostali víc gólů. Branky T.Helis 3, Gio 1, Kuba 1


13
ledna
16:43
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

sTC Cup 2018 v Púchově

Dnes jsme s kluky zavítali do zcela nové fotbalové arény s umělou trávou. Hrálo se na hříšti 50x30 m. Zde na nás čekalo 5 utkání po 18 minutách. Tak pojďme postupně co se nám povedlo a co ne.

FC VS - AS Trenčín 2:5 (Zbranek, Koňařík)
Hlavní favorit turnaje a hned na začátek. Ale my jsme s kluky z Trenčína hráli více než vyrovnanou partii. Na obou stranách bylo vidět spousta fotbalových akcí. Po jedné z dorážek jdeme do vedení. AS srovnává hlavou po rohovém kopu. Následně misky vah na naši stranu strhává Kony. Soupeř poté vyrovnává a následně z rohu otáčí skóre. A konečnou podobu výsledku dávají Trenčíňané po krásné kombinaci. Kluci za tenhle výkon obrovská pochvala. Byla radost se na Vás dívat.

FC VS - Royaldom (akademie) 0:2
Zde výkonem navazujeme na předešlé utkání. Proti klukům z jedné slovenské akademie podáváme opět luxusní výkon. I hra na míči byla více na našich kopačkách, ale soupeř narozdíl od nás své šance využívá. Ale nic se neděje. My se borci stále učíme a více nás zajímá pohled na Vaši fotbalovost než na výsledky. Ty budou důležíté až v pokročilejším věku. A po fotbalové stránce to dnes byl bohužel Váš vrchol.

FC VS - Duslo Šala 2:3 (Koňařík, Kalabus M.)
Tohle utkání již nemá z naší strany potřebnou kvalitu a přizpůsobujeme se hře soupeře. Velká škoda, protože následující soupeři by měli být hratelní. Díky našemu nedůrazu soupeř dvakrát vede. Našim borcům se daří utkání srovnat, ale 30 sekund před koncem opět inkasujeme.

FC VS - Tempo Partizánske 1:3 (Šíma)
FC VS - Žilina 0:2
Tyto dvě utkání se nám nepovedla. Opět soupeř fotbalově nevyniká a my? My se opět přizpůsobíme. Místo abychom hráli to co umíme, tak se pouštíme do silové bitvy, která své ovoce nenese. Vzhledem k tomu, jak jste turnaj začali (parádními výkony proti dvoum fotbalovým týmům), tak tyto dvě utkání byly podprůměrné. Nevím čím to je, ale když proti nám stojí výborný soupeř, tak jste schopni mu být rovnocenným soupeřem a hrát otevřený fotbal, ale jakmile soupeř nemá takovou kvalitu, tak se tomu poddáme a nejsme schopni zde prodat náš um!!!!! Kluci opravdu velká škoda. Ale aspoň víme, na čem musíme dále pracovat.

I dnes jsme se dostali directoriátem turnaje mezi oceňené. Nejlepším brankářem byl vyhlášen David Dobeš. Je vidět, že mu to mezi tyčemi svědčí :-). Svými výkony dnes byl ve hře o sošku pro nej hráče dle pořadatelů i Tom K., ale nakonec si ji po zásluze odvezl šikula z Dusno Šala, který byl dokonce ročník narození 2009. (musím uznat, že tento klučina byl hodně vidět).
Tak kluci, spočněte a v pondělí se na Vás budu těšit.


07
ledna
10:51
U17 - MLADŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Radek Fojtů

PLÁN NA LEDEN ,,2018,,

Prosím,sledujte pozorně časy tréninků.Vzhledem k plnému vytížení
plochy je nutné to dodržovat.Program na Leden naleznete na stránkách
v kalendáři.Děkuji.


06
ledna
17:24
U8 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Miroslav Vorek

Nové dresy v Rožnově pokřtěny vítězně!

FC Vsetín - žáci
Dnešní 2. kolo seriálu zimních turnajů v Rožnově pod Radhoštěm se ze vsetínského pohledu neslo ve znamení dvou premiér. Jednak nominovaní kluci pokřtili zbrusu nové zelenočerné dresy a jednak se ke svým prvním fotbalovým zápasům postavil pětiletý Tom Kopecký, jehož tatínek ve svých mládežnických letech také oblékal vsetínský dres. Obojí vyšlo na jedničku, kluci i tentokrát prosvištěli turnajem bez ztráty bodu a malý Tom vstřelil hned 3 branky.

Zde je hodnocení jednoho ze dvou přítomných trenérů - Martina Augusty:

"Základní skupinu jsme zcela zaslouženě vyhráli. Kluci si zápasy užívali a to se projevilo i na počtu vstřelených branek. Poté následovala skupina o celkové umístění. Začali jsme s Viganticemi a po cca 8-mi minutách jsme vedli 4-0. Poté kluci z Vigantic přidali a snížili na rozdíl jedné branky, ale to bylo z jejich strany vše a tak vyhráváme 4-3. Poté hrajeme derby s Valmezem, které, myslím, že zaslouženě, vyhráváme 3-0. Tím pádem vyhráváme celý turnaj. Ještě tam pojedeme 2krát a když budeme pokračovat v nastoleném trendu, je docela možné, že celé toto čtyřkolové turnajové klání vyhrajeme. Ale k tomu je potřeba pořádně trénovat (což se v našem případě naštěstí děje☺). Příjemným překvapením byl Tomáš Kopecký, který byl s námi poprvé. Závěrem bych dodal, že kluci bojovali, přidali k tomu i fotbalovost a byli za to po zásluze odměněni spoustou branek a pěkných fotbalových momentů."

Vsetín 5:1 Zubří
Vsetín 10:0 Zašová
Vsetín 3:1 Rožnov II
Vsetín 4:3 Vigantice
Vsetín 3:0 Valašské Meziříčí

Sestava: Peťa Vlček (G), Míša Zbranek (12 branek), Tom Kopecký (3 branky), Maty Tkáč (1 branka), Víťa Leskovjan, Davča Varaja (5 branek), Vojta Varaja (4 branky), trenéři: Martin Augusta, Viktor Kovács

Foto: H.B.


17
prosince
21:42
INFORMACE - NOVINKY
Autor: Petr Říha

PŘEDSTAVUJEME NOVÉ DRESY PRO NEJMENŠÍ BORCE

FC Vsetín - žáci
Je radost si po každém víkendu večer otevřít naše stránky mládeže www.fcvsetin-mladez.cz a číst články trenérů z turnajů. Klobouk dolů před všemi. Před trenéry, hráči i rodiči.

Představujeme Vám prostřednictvím hráčů A-týmu Vladimíra Surovce a Viktora Kovacze zcela nové zelenočerné dresy pro naše nejmenší, benjamínky. Ti trénují s trenéry Mirou Vorkem, Lukášem Fujerikem, Martinem Augustou a právě Viktorem Kováczem. A příší rok už i oni vyrazí na další halové turnaje.

Při této přílležitosti vyzýváme kohokoliv, kdo by se chtěl připojit do naší fotbalové rodiny, kteří se starají o mládež na Vsetíně, ať neváhá. Jakákoliv pomoc od nejmenších benjamínků, až například po týmy dorostu. Každá nadšená duše dobrá. Kdokoliv, kdo by chtěl pomoci, u mládeže ale například i u zápasů a týmu mužů, je vítán.
Neváhejte napsat a zeptat se na náš klubový mejl: fcvsetin@gmail.com


17
prosince
17:52
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2008
Autor: Ondřej Nosek

Zlatá obhajoba v Púchově

FC Vsetín - žáci
Včera jsme opět po roce zavítali na předvánoční turnaj starších přípravek do Púchova, a jak už bylo zmíněno tak se zlatou příchutí :-)
Kluky čekalo 5. kvalitních zápasů po 18 minutách se stejně starými vrstevníky z Púchova, Piešťan, Dubnice, P. Bystrice a Bánovce n/B.
Od prvního zápasu, který jsme konečně "neprospali" až po poslední utkání bylo na klucích vidět, že nepřijeli jenom "na výlet" ale opravdu si zahrát a bavit se fotbalem a od toho se odvíjel i konečný výsledek. Jako jediní jsme opravdu CHTĚLI a NEBÁLI SE HRÁT, i ve složitějších situacích se kluci nebáli dovednostně prosadit a hlavně po celou dobu turnaje všichni tahali za jeden provaz a ZASLOUŽENĚ si došli pro vítězný pohár. Dnes jste kluci byli NEJLEPŠÍ, prostě PARÁDA, všem díky za předvedené výkony.
A ještě závěrem, nejlepším střelcem turnaje byl Mates Fusek (8.gólů ). Jenom škoda, že nám pořadatelé "nemohli" dát všechny individuální ceny, které by si opravdu jmenovaní zasloužili….za nej.brankáře ( Davča Dobeš ) a nej. hráče turnaje( Tom Králík ).

Sestava a výsledky: Davča Dobeš, Tom Králík, Luky Filgas, Luky Jakeš, Mates Fusek, Davča Likavčan, Sam Mičian.

FC Vsetín – Piešťany 2:0 ( Jaki, Mates )
FC Vsetín – Dubnica 2:0 ( Jaki, Mates )
FC Vsetín – Púchov 4:2 ( Jaki, Tom, Mates 2x )
FC Vsetín – Bánovce n/B 3:0 ( Mates 2x, Sam )
FC Vsetín – B. Bystrica 2:0 ( Mates 2x )


17
prosince
17:17
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Fotbalové loučení s r.2017

FC Vsetín - žáci
Kalendářní rok 2017 jsme fotbalově zakončili prvním kolem TOP halové ligy pro U12, pořádané MFK Karviná v nádherném sportovním areálu ve Smilovicích. První zápas hrajeme proti Mosir Jatrzeble (PL). Začínáme velice dobře a ve 3 minutě již vedeme 3:0! Bohužel po vystřídání se ukázal fakt, který jsem malinko očekával, a sice, že pro kluky z U12 je tohle tempo a přístup soupeřů stále ještě nad jejich síly a (hlavně) ochotu… Během dvou minut soupeř srovnává na 3:3… Dvě minuty před konce soupeř zápas otáčí - neštěstí (zaslouženě) minutu před konce vyrovnáváme… Dalším soupeřem je výběr OFS Karviná. V tomto utkání jsme jasně lepší - zejména první parta udává tón utkání… no a když se druhá parta již probrala z letargie a „podřadila“, tak po zásluze zápas jednoznačně ovládáme… Ve třetím utkání nastupujeme proti nejlepšímu týmu turnaje GKS Katowice (PL) - zde se sice snažíme, co nám síly stačí, ale jsme ve všech činnostech „slabší“ - jasná záležitost pro polské vrstevníky… Po obědové pouze jdeme hrát proti nejméně výraznému celku turnaje WSP Wodzislaw (PL) - dosavadní výkony „pokračují“ a i když si to chvílemi zbytečně komplikujeme, nakonec utkání herně i výsledkově zvládáme… Pátý zápas proti pořádající MFK Karviná byl patrně nejlepší zápas z naší strany. Hned v první minutě se ujímáme vedení a to kluky zdravě nakoplo… Opravdu dřeme všichni nadoraz, gólmani předvádí fantastické zákroky - leč minutu před koncem se soupeři (zaslouženě) podaří tečovanou hlavičkou srovnat na konečnou spravedlivou plichtu - za těchto 15 minut ovšem patří pochvala všem ! Po krátké pauze jdeme na poslední mač proti Vítkovicím. Soupeř je maximálně běhavý a my na tohle tempo absolutně nedokážeme reagovat… Do jarního druhého kola si neseme bilanci 2-2-2 (8b) při skóre 19:19. Za (nejen) dnešní reprezentaci klubu vám všem děkuji ! Je na čase si užít zasloužené volno - moc se kluci přes vánoční svátky nepřejídejte, ať nemusíme v lednu zahajovat legendární větou Bóži Zenkla (resp. Jirky Luňáka) „NA VÁHU“… :-)
VŠEM PŘEJI PŘÍJEMNÉ A KLIDNÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VÁNOČNÍCH + DO NOVÉHO ROKU HLAVNĚ PEVNÉ ZDRAVÍ ! ! !

Vsetín - Jatrzeble 4:4 (Filip, Patrik, Mira, Adam)
Vsetín - OFS Karviná 4:0 (Patrik, Mára, Adam 2x)
Vsetín - Katovice 0:3
Vsetín - Wodzislaw 7:4 (Adam, Patrik 2x, Giovanni, Štěpán, Adam, Mára)
Vsetín - Karviná 1:1 (Mira)
Vsetín - Vítkovice 3:7 (Adam, Mira, Patrik)


17
prosince
10:49
U8 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Miroslav Vorek

Spokojenost trenéra s výkonem v Rožnově

FC Vsetín - žáci
V sobotu se naše mladší přípravka představila na prvním ze série zimních halových turnajů konaných v Rožnově pod Radhoštěm. Hráči zde dostali příležitost se po dlouhé době, někteří vůbec poprvé, poměřit se svými vrstevníky, když z okresního přeboru jsou zvyklí hrát proti starším soupeřům. Na turnaji byli s dětmi trenéři Martin Augusta a Viktor Kovács a na prvním ze jmenovaných koučů byla znát spokojenost s výkonem týmu, když tato vyplývá i z jeho následujícího komentáře:

"Bylo vidět, že kluci jsou sehranější než ostatní týmy a to se promítlo i do výsledků jednotlivých utkaní. Všichni zaslouží pochvalu za předvedenou hru a příkladnou bojovnost. Jen tak dále kluci ☺☺☺☺☺☺"

Martin dále uvedl, že naši kluci byli fyzicky silnější, lepší na balónu, dařily se jim kličky a dokázali si přihrát. Současně však vyzval k zachování pokory, neboť je docela možné, že proti Vsetínu tentokrát stáli soupeři, kteří fotbal ještě nehrají tak dlouho jako my. Také byl rád, že se dokázali střelecky prosadit všichni hráči v poli a brankář zase předvedl několik skvělých zákroků, kterými zabránil míči v cestě do naší sítě.

Sestava: Peťa Vlček (brankář), Víťa Leskovjan (3 branky), Míša Zbranek (14 branek), Honza Augusta (2 branky), Mára Trochta (4 branky), Davča Varaja (6 branek), Vojta Varaja (6 branek), Maty Tkáč (1 branka), trenéři: Martin Augusta, Viktor Kovács

Výsledky:
Vsetín 6:0 Vigantice
Vsetín 3:0 Zašová
Vsetín 6:1 Rožnov
Vsetín 7:0 Slovan Ostrava
Vsetín 7:0 Zubří
Vsetín 7:1 Valašské Meziříčí

Foto: I.L.


16
prosince
17:34
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Stmelování kolektivu v Zašové

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme s kluky U11 zajížděli k letošnímu poslednímu turnaji do Zašové. V nominaci se objevili všichni kluci r. 2007, kterými v klubu disponujeme (kromě nemocných). Pro tento turnaj jsem poskládal dva týmy, a to tým červený a žlutý.
Dnes to nebudu hodnotit tak dopodrobna, jelikož by z toho byla asi knížka. S kluky jsme si před zápasem řekli, že to pro nás všechny bude tzv. Team-buildingový turnaj. A potéto stránce to vše bylo na maximum. Jsem rád, že tento ročník má zdravé jádro, a jste super parta. Tým žlutých se ve skupině utkal s celky Zašová (modrá), Vigantice, Jarcová a Vítkovicemi. Kluci makali nadoraz. První dva zápasy vyhráli. Poté jsme smolně prohráli se Zašovou (vítěz turnaje) a posléze i s Vítkovicemi. Ale ani v jednom utkání jsme nebyly horším týmem. Za mě velká pochvala kluci.
Tým červený se utkal ve skupině s Valmezem, Púchovem, Zašovou (zelená) a Dubem n. Moravou. Zde jsme svou skupinu ovládli bez ztráty kytičky. Především utkání s Dubem bylo ozdobou skupiny.
Skupiny předučili žlutým boj o 5.-8. místo. V minisemifinále po penaltách proti Valmezu se probíjí do boje o páté místo. Zde ale nestačíme na Dub nad Moravou. Žluťásci, nic se neděje, Vaše hra a nasazení mělo vysoké parametry. Občas nás zradilo to štěstíčko, ale i to ke všemu patří. Náš hráč žlutých Max Kalabus byl vybrán mezintři nejlepší hráče turnaje.!!! Super Maxi!
To červení šli v semifinále proti Zašové (modré). Ryhle prohráváme 0:2. V zápětí otáčíme na 3:2. Zápas jak na kolotoči, který se přítomným musel líbit a patřil k ozdobám dnešního trunaje. 30 sekund před koncem ale dostáváme branku na 4:4 a jde se na penalty. Zde jsme jednu nedali a tak na nás zbývá boj o třetí místo. Těch slzičrk co se muselo utírat a zatlačovat bylo spousta. Ale opět je to jen důkaz toho, že Vám to není jedno. V boji o třetí místo na nás doléhá předešlá prohra, ale ač snaha a um byl super, tak soupeř trestá vše. Takže na nás zůstává brambora.
kluci dnes to bylo o soudržnosti týmu. A jsem rád jak jste si po celý den pomáhali a fandili si navzájem. A to je to nejdůležitější pozitivum dneška. Dnes jsem super dojem z Vás všech. Určitě jsme rádi, že se za námi po delší době přišel podívat Adam P., který se rval za naše barvy. Kluci, z dneška si můžete vzít spoustu pozitivního, a na tom můžeme stavět dál do budoucna. Takže já Vám ještě jednou moc děkuju za dnešní přístup a fotbalové představení.
Letos nás již čekají dva hrací tréninky a apak si na chvilku odpočineme, než naplno vletíme do roku 2018.

FC VS žlutá:
Zavadil-Kalabus M., Zbranek K., Jašek, Kopřiva, Palát, Šíma, Karola

FC VS - Jarcová 3:1 (Zbranek, Jašek, Šíma)
FC VS - Vigantice 4:1 (Kopřiva 2, Karola, Šíma)
FC VS - Zašová m. 2:3 (Kalabus, Zbranek K.)
FC VS - Vítkovice 2:4 (Palát, Šíma)

FC VS - V.M. 3:2 po penaltách (Kalabus M., Kopřiva)
FC VS - Dub 2:5 (Kalabus 2)

FC VS červená
Zezula-Koňařík, Filák, Kročil, Zicha, Pavlačka, Zbranek M., Kalabus A.

FC VS - Púchov 3:0 (Pavlačka 2, Filák)
FC VS - V.M. 2:1 (Pavlačka, Kročil)
FC VS - Zašová z. 6:1 (Zbranek M. 3, Koňařík 2, Filák)
FC VS - Dub n. M. 2:1 (Pavlačka, Koňařík)

FC VS - Zašová m. 4:5 po penaltách (Kročil 2, Pavlačka, Koňařík)
FC VS - Vítkovice 1:4 (Kopřiva)

Počet přístupů
od prosince 2012

639359

Počítadlo