otevřít plakát

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Sobota 03. prosince 2022      Svátek slaví Svatoslav     

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 21.11 2022
Plán PU

Vloženo: 11.11 2022
Plán PLOCH - 48.týden (...a dál...)

Vloženo: 30.10 2022
Plán PLOCH - 47.týden

Vloženo: 13.02 2022
NÁBOR 1

Vloženo: 19.04 2020
FANSHOP FC VSETÍN

Vloženo: 01.01 2020
Pojistná událost

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

TRANSPARENTÍ ÚČET MLÁDEŽ

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 07)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2016)
Specifický symbol:
Čtvrtletí (např: 4/2022)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)


Informace o příspěvcích naleznete v přiloženém souboru ke stažení.

CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

FC Vsetín - žáci

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

ODKAZY

FC VsetínFotbalová asociace ČRMěstské lázně VsetínMěsto VsetínFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

 

    AKTUALITY


02
prosince
15:27
INFORMACE - NOVINKY
Autor: Radek Šhohl (Valašský deník)

ANTONÍN PTÁČEK. ROZHOVOR S BRANKAŘSKOU OPOROU FC VSETÍN PRO VALAŠSKÝ DENÍK

FC Vsetín - žáci
16letý Antonín Ptáček chytá dva zápasy po sobě. O víkendu debutoval za A-tým Vsetína. Skončí mu jeden zápas a hned se musí soustředit na ten druhý. Mladý brankář fotbalového Vsetína Antonín Ptáček (kvůli zranění dalších gólmanů) většinu letošního podzimu odchytal jak za mladší, tak i starší dorost. Aby toho nebylo málo, tak po konci podzimních soutěží poprvé nastoupil za první mužstvo Valachů. Jak jinak, i poslední listopadovou sobotu naskočil do dvou utkání.

Fotbal a nic než fotbal? U 16letého gólmana začátky vypadaly odlišně. „Byly hokejové a s mladými hasiči. Pak mě kamarád vzal na fotbalový trénink. Začalo mě to bavit ze všeho nejvíce, a tak jsem u toho už zůstal,“ vybavuje si počátky u tohoto sportu.

Zatímco někteří mají o své pozici okamžitě jasno, u mládežníka Vsetína tomu zprvu bylo jinak. Do brankoviště se nehrnul. „Nejdříve jsem to zkoušel jako útočník. Poté mi ale trenér poradil, abych to zkusil v bráně. V té jsem už šest roků," dává vědět o cestě mezi tři tyče. 

První fotbalová zastávka? Horní Lideč. Z té se v létě 2017 odebral do Vsetína, kde působí dodnes. „Na jednom turnaji si mě vyhlédli trenéři Vsetína, oslovili mé rodiče. Ze začátku jsem měl strach, jak mě kluci přijmou, a jestli jim budu stačit. Do týmu jsem ale rychle zapadl,“ pochvaluje si mladý gólman.

Ve Vsetíně se postupně propracoval do dorosteneckých kategorií, momentálně chytá za mladší a starší dorost. Úvod letošní sezony mu ovšem nevyšel dle představ, při derby mladšího dorostu pro Valašskému Meziříčí hned ve dvanácté minutě obdržel červenou kartu. Jeho parťáci nakonec zabrali a ze stavu 0:4 dokázali vydolovat bod. „Byl jsem přemotivovaný, po posouzení jedné herní situace pana rozhodčího jsem neudržel emoce,“ vrací se k polovině srpna, kdy Vsetín remizoval 5:5.

V dalších třech zápasech se do branky nedostal, prostor obdrželi kolegové Jakub Včelica a Štěpán Adamec. „Bylo to pro mě náročné – měl jsem velkou chuť chytat a nemohl jsem. Bylo to ponaučení do příště,“ bere si cennou lekci.

Další soutěžní utkání absolvoval až po pěti týdnech proti Hranicím. Nezachytal si však jen za mladší dorost, rovněž pomohl parťákům ze staršího dorostu, za který si dokonce připsal čisté konto. „Nebylo na výběr. Potřebovaly mě oba týmy, tak jsem je musel podržet,“ komentuje zápasové vytížení.

Na podzim nakonec zasáhl do 23 soutěžních zápasů. Problém s tím ale rozhodně neměl. Ani po fyzické stránce. „Zvládám to dobře,“ libuje si. „Na Vsetíně máme kvalitní tréninky, teď jsou i brankářské. Hodně mi i dalo, že jsem byl dva roky v Ostravě v Regionální fotbalové akademii, kde na nás měli vysoké nároky.“

Jak mladší, tak i starší dorost Vsetína se nachází v klidném středu tabulky. Daleko od sestupových i postupových vod. „S podzimem jsem spokojený, kvůli chybičkám nám jen občas utekly body. Vždy jsme se snažili odvádět co nejlepší výkony,“ ohlíží se za sedmým místem staršího a osmým místem mladšího dorostu.

Odměnou mu byla premiéra za A tým Vsetína. Poslední listopadovou sobotu nastoupil na necelou půlhodinu proti U19 Zlína. „Ze začátku jsem byl nervózní, nechtěl jsem udělat nějakou chybu. Pak to za mě spadlo. Užíval jsem si to,“ raduje se z debutu mezi dospělými. „Před tímto zápasem jsem navíc ještě odchytal celé utkání naší U17 proti U16 Zlína,“ přibližuje náročný den Antonín Ptáček, jehož vzorem je o osm let starší brankář londýnského Arsenalu Aaron Ramsdale.

FOTA : JAN ZAHNAŠ pro Valašský deník.

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

27
listopadu
13:06
U14 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Martin Nikolén

Liptál ukázal svou kvalitu

FC Vsetín - FK Liptál 5:7 (1:3)

Na dnešek jsme si domluvili přípravné utkání proti starším žákům Liptálu.
V zápase jsme pořád jen dotahovali náskok soupeře. Ve druhém poločase to vypadalo na debakl, ale třemi góly jsme dokázali zápas ještě zdramatizovat. Obrovskou radost všem hráčům a hlavně sobě udělali Lukáš a Vašek, kteří vstřelili své první branky za FC Vsetín.
Možná si dáme v prosinci s Liptálem odvetu, třeba mu prohru vrátíme.

Statistiky:
Branky: domácí Domino Ludva (z penalty), Lukáš Solanský, Miky Mikulenčák, Vašek Mikač, Jirka Meitner

Karty: bez karet

Sestava: Ondra Lalošák - Eli Orda, Kikoš Nosek, Vojta Strbačka - Jirka Meitner, Domino Ludva, Štěpa Evják, Kuba Zádrapa - Miky Mikulenčák, Dan Tomeček, Lukáš Solanský.
Na střídání byli připraveni: Vašek Mikač, Vojta Dvořák, Vojta Vala a Adam Tkadlec.


26
listopadu
20:10
U9 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2014
Autor: Lukáš Fujerik

Třetí místo pro ročník 2014

FC Vsetín - žáci
Dnes se kluci a holky ročníku 2014 zůčastnili turnaje v Zašové, kde obsadili pěkné 3.místo. Všichni předváděli hezké akce a šlo vidět, že se každým turnajem zlepšujeme.


19
listopadu
19:05
U15 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Radim Dobeš

Herní zakončení podzimu

FC Vsetín - žáci
Na dnešní odpoledne máme již 2 měsíce zamluvenou účast na "regionálním" halovém turnaji v Bystřici pod Hostýnem. Turnaj absolvují kluci, kteří jsou zdraví a mají chuť "si zvednout" podzimní náladu. Soupeře zjišťujeme cca týden před turnajem a je třeba uznat, že spíše než "krajská" nás čeká okresní úroveň... Nevadí, jde o to si zahrát a užít si 75' fotbálku... Jak je naším "dobrý zvykem" 3x namažeme soupeři a světě div se, i na této úrovni nás soupeři 3x trestají, že jde o jediné 3 branky, které dnes dostáváme, je info pouze pro milovníky statistik... Jinak ale kluci předváděli líbivou hru - občas i krásný ťukec do prázdné - a nejednou slyšíme potlesk a pochvalu. Po vzájemné plichtě s domácím celkem o našem vítězství v turnaji rozhoduje výrazně lepší skóre...
To, že skóroval každý hráč našeho celku (krom gólmana) snad naznačuje, že si kluci dnešní odpoledne užili... ;-)


19
listopadu
15:12
U17 - MLADŠÍ DOROST / ročník 2006 a 2007
Autor: Tomáš Drábek

FK FOTBAL Třinec - FC Vsetín 0:13 (0:6)

FC Vsetín - žáci

Sestava: Cabras, Dronek, Drábek, Filák, Filgas A., Filgas P., Konečný, Kročil, Leckéši, Miklaš, Palát, Ptáček, Sedlák, Švagera, Zbranek, Zicha.

Góly: 8 x Konečný, 1 × Miklaš, 1 × Filgas P., 1 × Leckéši, 1 × Palát, 1 x Švagera.


TONDA JE BOREC A NEJVYTÍŽENĚJŠÍ GOLMAN NA SVĚTĚ A DNES I S NULOU.


Hned v úvodu vysvětlím výše uvedené. Tonda se stal nedílnou součástí nejen kmenového týmu U17, ale odchytal také utkání U19. Což v součtu dělá neskutečnou minutáž za podzim 2022. Proto mu nejen trenér U19 Roman děkuje v jeho článku, ale i já a celý tým U17 jsou rádi, že to Tonda všechno zvládl se ctí, bez zranění a s nulou v posledním utkání v Třinci. Prostě je to BOREC.

A teď už k samotnému utkání v ocelářském městě Třinci. Mrazivé ráno a čekání po cestě luxusním autobusem na poslední utkání, které zahajujeme až ve 12:45 hodin, se táhlo dlouho a nervozita byla na všech viditelná. Ve hře je posun v tabulce o jednu příčku výše a také můj vyhlášený cíl pro poslední 3 utkání, za který mají kluci slíbenou odměnu. Musím podotknout, že se nám konečně vykrystalizovala optimální sestava podzimu, jenž se nezměnila od utkání ve Vítkovicích. Kluci se na jednotlivých postech našli a já jsem měl možnost měnit i rozestavení od 4-4-2, 4-3-3, 3-4-3 a 3-3-4. Z toho plyne i univerzálnost hráčů základní sestavy podzimu. Od Třince jsem očekával dominanci od samotného začátku utkání. My jsme přežili po vlažném úvodu dvě vyložené šance soupeře a pak od 7 minuty nebylo na hřišti soupeře. Ne proto, že by se soupeř vzdal, či snad utkání zabalil, ale naše hra snesla ta nejpřísnější kritéria pro danou kategorii a danou soutěž. Byť je v zápise uveden devítigólový střelec Fija, tak na triple hattrick bohužel nedosáhl. Dal "jen osm gólu", ale panečku i to je na mistrovské utkání divizní soutěže mladšího dorostu proti Třinci velký počin. Dnes padaly opravdu moc pěkné góly po nádherných kombinačních a individuálních akcích, prostě dnes Třinec na nás neměl. Třinečtí kluci neměli svůj den a působili unaveně a bez motivace, ale odmakali to a nevzdali to. Za to jim patří náš dík a pochvala. My jsme to zažili proti Hranicím. Jak my tak oni na to musí hodně rychle zapomenout.

Chci se ctí a pokorou konstatovat, že to dneska byla parádní tečka za podzimní částí divizní sezóny mladšího dorostu. Nicméně pro nás se nic nemění a my jedeme dále v tréninkovém procesu, který se nezastaví ani po posledním utkání. Vždyť začínáme už 12. března 2023 v Uničově.


19
listopadu
12:32
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

NÁŠ LAZARET DRŽEL NADĚJI JEN POLOČAS

FC Vsetín - žáci
K poslednímu zápasu podzimu jsme s našim úzkým kádrem odjeli tentokrát bez tří hráčů, ale co hůř, zdraví byli jen čtyři + golman.
Třinec se celé utkání prezentoval velmi dobrou kombinací. Již ve 3.min kopal penaltu, kterou Tonda tygřím skokem vyrazil. Domácí šikovně drželi míč, my po zisku hráli rychle vpřed. Na čisté šance 6:6, naše produktivita však byla ještě žalostnější než obvykle. Martin 4x a Ondra 2x své šance zahazují. Střelci soupeře byli tradičně přesnější.
Ve druhé půli se v mrazivém dopoledni začal víc a víc projevovat zdravotní hendikep našich hráčů a byli to oceláři, kdo sebevědomě dokráčel k výhře.
I když jsme teď v závěru soutěže moc bodů nesbírali, je potřeba týmu poděkovat za snahu a přístup v tréninku i zápasech. V přípravě na jaro je nutno vyladit mušku, abychom se mohli radovat z výher častěji.
Jeden hráč si však zaslouží extra pochvalu. Je jim Tonda Ptáček, který odchytal téměř celý podzim za naše oba týmy dorostu ( a to jsme měli před sezonou 5 golmanů...). Myslím, že v celé ČR není žádný brankář, který by odchytal více minut, navíc ve velké kvalitě a dnes 4h v mrazivých podmínkách! U19ku zde zachránil od desítky, za U17 chytil pět čistých golů a společne s Filipem Konečným "otravil" domácím ml.dorostencům sobotu. Tondo děkujem !!!


FK TŘINEC B - FC VSETÍN 5-1 ( 2-0 )

GOLY : 82, DIMAIO. DOMÁCÍ : 14, 24, 60(p), 67, 73.

SESTAVA : PTÁČEK, ŠMARDA, ŘEZNÍČEK, MIKLAŠ ( 57. FILGAS ), SATIN ( 75. DRÁBEK ), DIMAIO, LECKÉŠI ( 57. ŠVAGERA A ), DURMON, FILIP ( 60. KONEČNÝ - 75. CABRAS ), ZBRANEK, DOBEŠ.


17
listopadu
15:07
U17 - MLADŠÍ DOROST / ročník 2006 a 2007
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - FK Stará Bělá 13:1 (8:0)

FC Vsetín - žáci

Sestava: Cabras, Dronek, Drábek, Filák, Filgas A., Filgas P., Konečný, Kročil, Leckéši, Miklaš, Palát, Ptáček, Sedlák, Švagera, Zbranek, Zicha.

Góly: 4 × Miklaš, 3 × Filgas P., 2 × Zbranek, 1 × Cabras,
1 × Konečný, 1 × Kročil, 1 × Sedlák.


Dnešní dohrávka 4. kola Moravskoslezská divize mladšího dorostu vyzněla jednoznačně v náš prospěch. Není se čemu divit, protože soupeř ze Staré Bělé je v nelehké generační propasti, do které se může v dnešní době dostat každé menší město. Ovšem to nesnižuje náš dominantní výkon v prvním poločase, kdy jsem do sestavy zařadil všechny naše zdravé hráče ročníku 2006 a doplnil hráči 2007. Do druhého poločasu jsem 5 hráčů ročníku 2006 vyměnil za 2007. To je taky maximálně možný počet střídajících hráčů, což je škoda, ale na druhou stranu máme mnoho hráčů dlouhodobě zraněných, po obnovení zranění a nebo nemocných. Takže v tuto chvíli to bylo vlastně maximum možného, co je k dispozici. Dle výše zmíněných faktů to bylo utkání dvou různých poločasů. První poločas byl více přímější v tahu na bránu, kdy balón šel velmi rychle z obrany přes zálohu na útočníky. Byl také bohatější na jasné gólové příležitosti a krásné individuální akce. Druhý poločas byl z větší části odehrán z naší strany postupným zakládáním útoku, kombinacemi, narážečkami, jenž neměly tu kvalitu, takže jsme vytvářeli hodně ztrát a soupeři nabízeli brejky. Z jednoho takového jsme po sražené a odražené střele dostali i gól. Je vidět, že kluci ročníky 2006 jsou více ostřílenější v této dorostenecké kategorii. Kluci z ročníku 2007 jsou více hravější, ale má to svá negativa. Mě, jako trenérovi, se líbily oba poločasy, neboť mi poskytly množství důležitých informací do dalšího období.

V sobotu jedeme do Třince k poslednímu utkání tohoto podzimu. Doufejme, že počasí vydrží a nebude sněžit.


14
listopadu
00:00
U12 - MLADŠÍ ŽÁCI / ročník 2011
Autor: Vojta Polčák

Poruba nás svou kvalitou přehrála

FC Vsetín - žáci
V sobotu máme malý fotbalový svátek: hrajeme proti Porubě na půdě akademie FAČRU pro Moravskoslezský kraj a tréninkové centrum Baníku Ostrava.
Naposledy jsem viděl stadion na Bazalech v dosti žalostném stavu. Hodně mne i kluky překvapilo, v jaký fotbalový areál vyrostl. Dvě travnaté hřiště a jedno s umělým povrchem, prostě značka ideál.
Poslední ligový zápas tohoto roku se odvíjí dle očekávání. Poruba hrála, co potřebovala, naší kluci dělali vše aby se soupeři vyrovnali. I gólové šance jsme si ve druhém poločase vytvořili, kolikrát stačilo trochu toho štěstíčka. Jen jednou se podařilo rozvlnit soupeřovou sít a to je dost málo. Na konec kvalita soupeře rozhodla a Poruba vítězí zaslouženě 9:1

Poruba- Vsetín 9:1 (5:0)

Branka: Honza Augusta
Sestava: Augusta, Malík, Polčák, Nerodil, Varaja V, Varaja D, Kopecký, Bachara, Vyškovský, Krátký a Syniuk.


13
listopadu
16:02
U17 - MLADŠÍ DOROST / ročník 2006 a 2007
Autor: Tomáš Drábek

FC Vsetín - 1. FC Viktorie Přerov 5:2 (0:2)

FC Vsetín - žáci

Sestava: Cabras, Dronek, Drábek, Filák, Filgas, Konečný, Kročil, Leckéši, Miklaš, Palát, Ptáček, Sedlák, Švagera, Zicha.

Góly: 2 × Konečný, 2 × Miklaš, 1 × Cabras.Pod Pecník k nám dnes v krásně prosluněné listopadové neděli zavítali kluci z Přerova. V průběhu týdne nám přibývají nemocní a částečně zranění. Asi dozvuky z Vítkovic. Tak, jak to říkám tady na fóru pravidelně, máme ovšem dostatečně kvalitní zásobu hráčů, takže 3 hráči na střídání dnes stačí. Naši kluci podcenili v obraně samotný úvod utkání a k tomu se přidala i neschopnost využít samostatných nájezdů na vstřelení vedoucího gólu. Proto přichází trest v podobě nevinně vypadající střely soupeře, která pluje za tyč. Takže klasicky, místo toho ať jdeme do vedení my, dáváme soupeři vítr do plachet. K tomu ve 30. minutě dostáváme po zblokované střele gól na 0:2. Kluci si začali uvědomovat, že dnešní utkání nebude nic jednoduchého. Do poločasu se nám už nepodařilo snížit a tak jdeme do kabin s nepříznivě vypadajícím skóre, ale s hlavou nahoru. Tuto situaci, kdy prohráváme, známe velmi dobře. Tady si odvážím použít pojem z Wikipedie: "Csaplárova past". Ten kdo ji zná, tak jistě ví. Ten, kdo ji nezná, ať dostuduje... S klukama probereme reálné možnosti, měníme rozestavení, které nesou na svých bedrech obránci a posilujeme útok. Světe div se, Csaplárova past funguje. Hráči z Přerova se nestihli ve 2. poločasu ani pořádně nadechnout a během 15 minut otáčíme utkání v náš prospěch, kdy krásná akce střídá, krásnou střelu a centr. Ve druhé polovině 2. poločasu dochází i nám trochu šťáva, neboť pár našich hráčů hrálo s U19. I u soupeře byli takoví hráči, ale ti odešli před koncem 1. poločasu a do druhého ani nenastoupili. Takže z tohoto pohledu jsme měli také navrch. Závěrečná tečka v podání našeho kapitána FIJI celé utkání posunuje k jednoznačné výhře. Za 2. poločas Vám při vší pokoře k soupeři musím smeknout Vsetínskou čepičku. Opět jste se dokázali zvednout z popela a jít za svým cílem. Dnes bylo výhodou domácí publikum, které nás v hojnému počtu hnalo dopředu. Můj dík patří všem těmto divákům, jenž dali celému odpoledni parádní palec nahoru.

Ve čtvrtek hrajeme od 11:00 hodin odložené utkání proti Staré Bělé, tak nás přijďte povzbudit znovu.


13
listopadu
13:52
U14 - STARŠÍ ŽÁCI / ročník 2009
Autor: Martin Nikolén

V posledním utkání jsme nestačili na Hranice

FC Vsetín - SK Hranice 0:10 (0:3)

V posledním mistrovském utkání podzimní části jsme prohráli s týmem Hranic 0:10. Škoda zranění Štěpy a Dana, na naší hře byla jejich absence hodně znát. Snad budou brzo v pořádku.

Statistiky:
Branky: hosté 11´, 13´, 25´, 42´, 54´, 58´,61´, 65´, 67´, 79´

Karty: bez karet

Sestava: Ondra Lalošák - Eli Orda, Tom Gurný, Kikoš Nosek - Miky Mikulenčák, Domino Ludva, Štěpa Evják, Kuba Zádrapa - Adam Tkadlec, Dan Tomeček, David Sušeň.
Na střídání byli připraveni: Vašek Mikač, Vojta Dvořák a Jan Stanislav.


13
listopadu
12:03
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 2004 a 2005
Autor: Roman Dobeš

NA GOL SE NADŘEME JAK BULHAŘI

Dnes se hrál značně útočný fotbal. Již v první min. vytáhl z čáry golman hostů golovou hlavičku Martina. Pak měli tři nebezpečné rohy hosté. Při třetím podcenil situaci náš pravý obránce a hosté vedli.
Kluci přidali na úsilí a zaslouženě otočili na 2-1. Gol "jistoty" se nedařilo přidat, protože finální příhry byly nepřesné. Jak jednoduše dosáhnout branky bylo k vidění na straně hostů.
Druhá část byla od nás opět slušná, ale nenašel se hráč, který by dovedl kvalitně přihrát do připravených šancí. Až v 75.min se po rohu Giovanniho prosadil hlavou Martin. Bohužel vedení se nepovedlo udržet. V samém závěru náš levý bek podcenil snadný míč a ještě vytvořil penaltu...
Je to stále stejná píseň, na branku potřebujeme příliš mnoho přečíslení a šancí. I poslední Stará Bělá dokáže mít lepší % v této herní činnosti.
Pozitivní je, že si dokážeme tyto situace vytvořit, ale už bychom je neměli stále řešit jako ml.žáci...

FC VSETÍN - VIKTORKA PŘEROV 3-3 ( 2-2 )

GOLY : 20, 75, ZBRANEK. 14, DOBEŠ. HOSTÉ : 5, 30, 90 (p)

SESTAVA : PTÁČEK, ŠMARDA ( 46. LECKÉŠI ), ŘEZNÍČEK, MIKLAŠ ( 61. CABRAS - 78. KONEČNÝ ), SATIN, FILIP, DURMON, KARLÍK, DIMAIO, ZBRANEK, DOBEŠ.


12
listopadu
21:34
U9 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA / ročník 2014
Autor: Lukáš Fujerik

Fotbalové dopoledne na Halenkově

FC Vsetín - žáci
Kluci z ročníků 2014 a 2013 dnes hráli zápas na Halenkově. Pro některé začínající to byl první zápas v dresu Vsetína a nebylo to vůbec špatné. Hrálo se na dvou hřištích, pro všechny hodně herních minut v rámci kterých padlo spousta pěkných gólů. Snad si všichni slunné fotbalové dopoledne užili.

FC Vsetín - Žáci
Počet přístupů
od prosince 2012

2184590

Počítadlo
FC VSETÍN 2022-2023 ROČNÍKY 2016 - 2017    |  U6+U7 ROČNÍK 2015    |         U8 ROČNÍK 2014    |         U9 ROČNÍKY 2012 - 2013   |   U10+11 ROČNÍK 2011    |        U12 ROČNÍK 2010    |        U13 ROČNÍK 2009    |        U14 ROČNÍK 2008    |        U15 ROČNÍKY 2006 - 2007    |        U17 ROČNÍKY 2004 - 2005    |        U19 MORAVSKOSLEZKÁ DIVIZE 2022-23