otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Pondělí 20. ledna 2020      Svátek slaví Ilona     

PARTNEŘI KLUBUSPONZOŘI MLÁDEŽE


CERTIFIKACE

FC Vsetín - žáci

FC Vsetín - žáci

NÁSTĚNKA

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

YOUTUBE KANÁL

FC Vsetín - žáci

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE 2019
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


19
ledna
17:09
U12 - ŽÁCI / ročník 2008
Autor: Aleš Králík

Traingl na HFK Olomouc

Dnes jsme s kluky sehráli na perfektně přichystané umělce v Olomouci dvě velmi kvalitní utkání s domácím HFK a Hranicemi. Hráli jsme s každým soupeřem 45 minut.
Poté co hřiště opustili stroje na úklid sněhu (zde můžeme jen závidět), tak nastupujeme k prvnímu zápasu proti HFK. Toto utkání bylo z obou stran velmi kvalitní. My jsme na tom byli dobře pohybově a i na míči jsme byli silní. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a bylo vidět, že obě družstva chtějí hrát fotbal, což na kvalitě určitě přidalo. V tomto utkání jsme vydrželi po celou dobu v koncentraci ikdyž to bylo fyzicky náročné. Zde velká pochvala.
Ihned poté jdeme do boje s Hranicemi. Do utkání vstupujeme(koncentrovaně a s chutí) a dobrý vstup korunujeme brankou po nacvičeném signálu. Následně zcela ustupujeme od své hry a je to vidět. V této fázi měl soupeř lepší přechodovou fázi, byl chuťovější a silnější a nám to již s úbytkem sil dělalo problémy. Do hry jsme se srdnatě vrátili v závěrečné desetiminutovce utkání, kdy kluci našli ještě zbytky sil, přidali na důrazu, zkvalitnili pohyb, zvýšili presink a výsledkem toho byly 3 branky v síti soupeře čímž dorovnali konečné skóre.


HFK - FC VS. 2:3 (3x Mára)
Hranice - FC VS 4:4 (2x Mára, Gřeša, Zajko)

Sestava:
Mičian - Paška, Ráček, Dančák, Králík, Janota, Štuler, Balcar, Macháček, Gřešák, Ludva, Hořanský, Brambor


19
ledna
14:58
U14 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Druhá příprava - průchoďák

Jen tiše závidíme klubům, kde správce hřiště (za podpory města) v sobotu i neděli (od časného rána) může perfektně připravit hrací plochu pomocí vlastní techniky... Díky tomu můžeme naběhnout po U15 ke konfrontaci se Slavii my.
Víme, že nás čeká velice kvalitní soupeř - momentálně vedoucí tým sousední divizní skupiny... I když se o "problému" vysokého bránění bavíme již půl roku, dnes má soupeř za poločas 20 pokusů o samostatný únik - druhá půle to samé... Dnes jsme pomalejší, slabší v soubojích o koncovce ani nemluvě... Když už se dostaneme k zakončení - naše řešení spíše vyloudí úsměv... Absence tří hráčů základní sestavy byla pro nás citelná... Hlavu nevěšme - šance na reparát je již příští neděli v Dubnici...

Kroměříž - Vsetín 7:0 (4:0)


19
ledna
13:38
U15 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Roman Dobeš

KONDIČNÍ PŘÍPRAVA NA HANÉ...

FC Vsetín - žáci
Na skvěle připraveném hřišti jsme vyhráli úvodní los. Přesto za 30.sekund lovíme míč ze sítě... V dalších minutách byla hra vyrovnaná , ale s přibývajícím časem domácí převzali taktovku a my pouze honili míč a soupeře. Po zisku meduny se klukům povedlo několik krásných kombinací, ale když se míč dostal k našim útočníkům, byl vždy bezmyšlenkovitě, až lajdácky odevzdán Slávii.
Za celé utkání jsme nevyslali mezi tyče domácích ani jednu nebezpečnou střelu. Takže si domů vezeme naběhané kilometry, další zkušenost a řadu bodů k zamyšlení v herních činnostech jednotlivce.

SLÁVIA KROMĚŘÍŽ - FC VSETÍN 4-0 ( 3-0 )

BRANKY SLÁVIE : 1, 15, 35 p., 47.

SESTAVA : LASOVSKÝ ( 55. HYŽÁK ) , SLOVY, ŘEZNÍČEK, DOBEŠ O, FILIP, ŠVAGERA, ŠMARDA, DIMAIO, ADAMEC, WANDROL, KUSÁK.


16
ledna
19:06
U14 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

První letošní příprava

K prvnímu letošnímu přáteláku dorazil v neděli "Pod Pecník" soupeř ze Slovenska: a sice kluci z Púchova ročník 2007 (tedy U13). Nádherné počasí, snaživý soupeř - na zahájení přípravy značka ideál ! Náš herní projev byl "klasika" první zápas po měsíci nečinnosti, takže bylo třeba přimhouřit kritické oko... Přístup soupeře byl velice pozitivní: gólový účet slovenské mlaďochy nezajímal a celých 90 minut se snažili vyrovnat našim klukům, jak v bojovnosti, tak i v pohybu (pohyblivost byla opravdu příkladná) a to některé naše hráče častokrát zaskočilo... Utkání určitě splnilo účel - škoda zranění několika našich kluků...

Vsetín U14 - Púchov U13 11:1


13
ledna
13:17
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

O POHÁR RYTÍŘE VÍTKA V OSTRAVĚ

FC Vsetín - žáci
V neděli odpoledne jsme se zúčastnili ve velké hale v Ostravě Dubině, kvalitního turnaje pro kategorii U11, ročník 2009.
Při přihlašování nás pořadatel ujišťoval, že v turnaji budou mít ligové akademie převážně mladší ročníky 2010. Proto jsem nahradil Ondru Noska, který byl mimo Vsetín a přivezl napůl namíchaný tým jeho kluků a mých mladších borců.
Opak byl ale pravdou. Když na nás vyrukoval tým Baníku Ostrava výhradně v ročníku 2009 a my po 1 minutě prohrávali 3:0, celkově po 17 minutách 16:0, říkal jsme si, že je asi něco špatně.
Naštěstí to byl jediný tým, samozřejmě pozdější celkový vítěz, který nás přehrát takovým rozdílem. S Hlučínem už to taková převaha hostů nebyla, pouze 1:6, ale mnohem vyrovnanější a v ostatních zápasech byli soupeřovi hráči herně naprosto vyrovnaní našim.
Dokonce jsme ve vyřazovacích bojích porazili domácí tým MFK Vítkovice 6:5 ! Porazili jsme také tým Brušperku 6:2 a 2x podlehli Porubě 2:3 a 3:6, ale oba zápasy stejně vyrovnané.
Ohledně našeho hodnocení, nelze říci, že by někdo turnaj odfláknul, ale šlo vidět, zejména u některých mladších kluků, že někdy měli až moc přehnaný respekt ze staršího soupeře.
Celkově jsme však ostudu neudělali a jistě byl i tento turnaj pro všechny velkým přínosem.
6. místo z deseti účastníků je ještě pěkné vysvědčení v této konkurenci.
Nejužitečnější hráč našeho týmu byl po právu zvolen Tomáš Gurný.


12
ledna
15:25
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Martin Augusta

Krutá Ostrava

FC Vsetín - žáci
Dnes jsme se zůčastili turnaje v Ostravě o pohár Rytíře Vítka . A hned dodám , že k vytouženému poháru jsme měli hodně daleko . Ve skupině jsme předváděli velice špatné výkony a zvítězili jsme pouze jednou . V zápasech o celkové umístění se nám taktéž vůbec nevedlo . S trenérem Vojtou jsme byli hodně zklamaní . Chyběla nám klička , střela na bránu a hlavně bojovnost . Takhle se kluci fotbal opravdu nehraje . Je nutno podotknout , že tentokrát proti nám stáli opravdu kvalitní soupeři . Tak snad někdy příště .........


07
ledna
18:46
U17 - MLADŠÍ DOROST / ročník 2003 a 2004
Autor: Jaroslav Kulhaj

Přípravná utkání-zatím

26.1.- 16,00 St.Město - venku 9.2. - 14,00 Jarcová - doma. 29.2. - 12,30 Val-Mez - venku. Další utkání jsou v jednání.


20
prosince
15:52
U14 - ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Radim Dobeš

Letos naposled...

FC Vsetín - žáci
...poslední letošní trénink se nesl v duchu volné bowlingové zábavy a likvidace sladkých pochutin... Věřím, že si všichni zúčastnění akci užili - škoda, že nebyla 100% účast... No a nyní už jen zbývá popřát všem klidné prožití svátků vánočních a do roku 2020 hlavně pevné zdraví ! ;-)


19
prosince
09:35
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

PF 2020

FC Vsetín - žáci


18
prosince
14:43
U9 - PŘÍPRAVKA / ročník 2011
Autor: Martin Augusta

Podzimní loučení v Zašové

FC Vsetín - žáci
V sobotu jsme se zůčastnili posledního letošního halového turnaje v Zašové , kde nás čekalo 7 zápasů po 13 -ti minutách . Kluci , vědomí si poslední možnosti si kvalitně zahrát do toho šlápli hned od začátku a odměnou jim byli krásné branky po neméně krásných kombinacích , kdy zvedli hlavu a přihrávkou před poloprázdnou branku vyzvali ke skórování svého spoluhráče . Už i kluci od nás " okoukali " od kluků trenéra M. Zbranka , jak by se to asi mělo hrát , což nás s trenérem Vojtou velice potěšilo . Jedna , dvě kličky a už hledám lépe postaveného kámoše . Byli tam pasáže , kdy jste předváděli opravdu hezké věci , které děláte na tréninku . Jen tak dále kluci .


09
prosince
06:29
U10 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

POSLEDNÍ HALOVÝ TURNAJ TOHOTO ROKU

FC Vsetín - žáci
Po minulém víkendu, kdy jedna část našeho týmu odehrála turnaj v Bystřici, jsme včera odehráli v Janové s druhou půlkou týmu, další miniturnaj, na který jsme si pozvali okresní týmy.
První zápas proti Liptálu toho po fotbalové stránce mnoho nepřinesl. Zvykali jsme si na halu a rychlý odskok míče. Od většiny nebylo vidět žádné úsilí a ohledně individuálních technických dovedností, nebo týmové hry nebudu raději ani psát.
Do druhého zápasu proti Kateřinicím však pomaličku nastupuje alespoň z části úplně jiné mužstvo. Začíná se nám dařit a mnoho kluků již zkouší různé druhy kliček a hlavně se začínáme pohybovat i bez míče a chceme se spoluhráčovi nabízet do volného prostoru.
V posledním utkání narážíme na tým Ústí. Z velké části, prakticky všichni, chceme už hrát "fotbal". Hezkých akcí je k vidění čím dál víc.Někteří hráči si dovolují i různé ekvilibristické dovednosti a já můžu konstatovat, že každý hráč se fotbalově posunul od začátku sezóny směrem nahoru, někdo víc, někdo míň, ale každý. Mám z toho opravdu radost.
Včera byl vidět rozdíl mezi našim týmem a většiny ostatních týmů v jedné zásadní věci.
Výjma prvního zápasu, bych nenapočítal u našich borců ani na prstech jedné ruky, že by se chtěli zbavit míče pouhým odkopem, nákopem, i za cenu ztráty míče. Za to vám patří velká pochvala.

FC Vsetín - Liptál 2:3
FC Vsetín - Kateřinice 2:3
FC Vsetín - Ústí 2:1


08
prosince
12:52
U13- ŽÁCI / ročník 2007
Autor: Tomáš Drábek

Halový turnaj v Hustopečích

FC Vsetín - žáci
V sobotu 7. prosince jsme odehráli halový turnaj pořádaný SK Hranice. Tento turnaj byl odehrán ve zbrusu nové hale v Hustopečích nad Bečvou. Za soupeře nám byli postupně týmy Hranic U13 "A" + "B", Hranic U12, Valmezu, Nového Jičína, Zašové a Přerovu. Slovy trenéra Richarda Zichy, který mě tam zastoupil, byl výkon našich hráčů oceněn chvalitebně.

Sestava: Filák, Hajda, Jašek, Kalabus A., Kopřiva, Palát, Šíma, Zezula, Zicha.

Góly: 4 × Filák, 3 × Kopřiva, 1 × Palát, 1 × Kalabus, 1 × Hajda.

Počet přístupů
od prosince 2012

1360186

Počítadlo