otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Středa 25. dubna 2018      Svátek slaví Marek     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 11.03 2018
Plán PLOCH - 17.týden (23. - 29.4.)

Vloženo: 10.03 2018
Plán PLOCH - 18.týden (30.4. - 6.5.)

Vloženo: 09.03 2018
Plán PLOCH - 19.týden (7. - 13.5.)

Vloženo: 02.08 2017
PLÁN UTKÁNÍ FC VSETÍN

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

test
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


23
dubna
17:23
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Zranění a 2 rozdílné "poločasy"

Tak v tomhle utkání mi opravdu ztuhnul úsměv a to při zranění Kuby, který špatně došlápnul a v první moment to s kolenem vypadalo opravdu špatně, podle informací co mám by to,ale nemělo být tak vážné a měl by být v pořádku.
Tato situace z poloviny utkání ( Gio mohl jit sám na branku, ale hned jsme akci nechali přerušit) a 1 min tak trochu určily průběh celého utkání. Již v 1 min přesně 20 sekunda a rozhodčí píská penaltu za přidrženi protihráče, tak málo citu jsem snad v životě neviděl. Soupeř proměňuje. V 1 třetině jsme byli více než vyrovnaným soupeřem, v dovednostech ale i pěkných akcích. Třetinu jsme prohráli 4:0, ale jen díky neumu dávat branky. Hráče nabádáme ať se soupeře nebojí ale hned z 1 akce soupeře z ofsajdu dostáváme 5 gól, kluci to pořád nechcou zabalit a jen lepší řešení ve finální části je připravuje o branky. Pak se zranil Kuba a Jako by se všechno zlomilo. Soupeř v posledních 2 min druhé třetiny přidává 2 branky a je to rázem 7:0.
A jak už je zvykem někteří kluci mají hlavy dole, myšlenka zase to prohrajemuż se nemá cenu snažit, poslední třetinu prohráváme podle toho 8:1, když naši jedinou branku vsítil Jony Š. Který po ní neskutečně ožil,škoda že ji nedal dřív.
Kluci pracujme na tom v čem jsme dobří, nevzdávejme se fotbal je zábava a my se chceme s Vámi s něho radovat.
1:15 (0:4, 0:3, 1:8)


22
dubna
19:48
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

UŽ JE TO TADY! UŽ JE TO TADY! :-)))

FC Vsetín - žáci
Vzhledem k tomu, jaký kus cesty za posledních pár měsíců kluci ušli, jsem se rozhodl pro (konečně i) výsledkový úspěch udělat v týdnu vše... Od přípravného zápasu v Jablůnce, kde si kluci ve středu ověřili, že góly dávat umí, přes pořízení nových zápasových míčů a konče snad i změnou dresů - vypůjčili jsme si "vítězné" zelené od r.2004 :-)
Dnes po předvedeném výkonu lze jen CHVÁLIT, CHVÁLIT A CHVÁLIT ! Sice nám v 5.minutě po gólu hostů zatrnulo (patrně, ale jen mě) - kluci se bleskurychle oklepali a za chviličku srovnali, přidali a následně i soupeři odskočili. Ano, pár drobných "nešikovných" řešení bylo k vidění - ale vše zakrylo srdce a um valachů, kteří dnes neutuchající touhou a dovedností šumperáky sfoukli "jak tu pověstnou svíčku" !!! Opravdu dnes srdíčko vsetínského fandy plesalo - BRAVO KLUCI!!! S dobrým pocitem se poslouchala slova soupeřova trenéra: "...neskutečný pokrok těch kluků..." (děkujeme za uznání)
...a jestli jsem dodržel slib...?
No tak určitě :-)
Andy se s chutí ujal role kadeřníka a dopadlo to - raději přikládám foto...

Vs - Šumpek 18:2 (4:1, 5:1, 9:0)
Střelci: 4x Mira a Dobi, 2x Kuba a Mendy, po 1 Šimon, Štěpán, Švagy, Fíja, Kopy, Dan.

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

22
dubna
14:13
U8 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Miroslav Vorek

Ročník 2011 jednoznačným vítězem série turnajů v Rožnově

FC Vsetín - žáci
Ročníky 2011 a ml. dnes navázaly na včerejší výborný výkon "desítek" a "devítek" v Hošťálkové a (opět) "bez ztráty kytičky" prošly turnajem v Rožnově pod Radhoštěm. Jediným soupeřem, který s nimi dokázal sehrát vyrovnaný zápas, bylo Valašské Meziříčí. I v tomto až do konce dramatickém utkání však Vsetín dokázal strhnout vítězství na svou stranu. Kluci si tak od trenéra Martina Augusty opět vysloužily velkou pochvalu a to všichni do jednoho, včetně benjamínka Toma Kopeckého. Kromě skvělých výsledků a předvedené hry udělalo trenérovi radost, že si kluci dokázaly zápasy náležitě užít a bylo na nich vidět, že hrají s velkou chutí.

V součtu všech 4 turnajů tedy Vsetín nemohl obsadit jiné než 1. místo, které je o to cennější, že kluci nejenže vyhráli všechny zápasy, ale předváděli velmi kvalitní hru, na kterou málokterý soupeř dokázal reagovat. Zlaté medaile a pohár pro vítěze jsou tak zcela nepochybně ve správných rukou. Všem hráčům a trenérům, kteří se na úspěchu podíleli (i když dneska chyběli), moc gratuluju! Míšovi Zbrankovi pak ještě zvlášť blahopřeji k zisku ocenění pro nejlepšího střelce celé série turnajů!

Dnešní sestava a výsledky:
Peťa Vlček (G), Honza Augusta (2 góly), Víťa Leskovjan (5 gólů), Míša Zbranek (5 gólů), Tom Kopecký (3 góly), Maty Tkáč (1 gól), Vojta Varaja (3 góly)

Vsetín 6:1 Rožnov 2
Vsetín 6:1 Vigantice
Vsetín 2:1 Valašské Meziříčí
Vsetín 5:0 Rožnov 1

Foto: I. L.


21
dubna
16:32
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

SKVĚLÝ NÁSTUP, POTÉ UŽ TO BYLO HORŠÍ

FC Vsetín - žáci
FC VSETÍN - TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 1:2 (1:1)

Prvních dvacet minut utkání bylo z naší strany fantastických. Dokázali jsme si vypracovat několik šancí, bohužel jen z jedné jsme vytěžili gól.
V 10.minutě po našem nedorozumění v obraně šli hosté dva na jednoho našeho obránce, jejich střelu Adam Rišica vyrazil. Z následného našeho útoku vyslal Adam Novák do úniku po levé straně Michala Vojtáška, který konečně protrhl jarní střeleckou smůlu a střelou kolem brankáře otevřel skóre utkání - 1:0. Ve 13.minutě neproměnil svou šanci Karel Machala. V 15.minutě šel sám na brankáře Kristian Kučera, ale jeho střela vůbec netrefila bránu. Z dalšího závaru před hostující bránou nedostal míč do sítě Jan Kurtin. Do této doby jsme byli jednoznačně lepší. Hosté byli ve hře pouze ojediněle. Asi od 20.minuty se obraz hry začal měnit. Hosté převzali iniciativu a až do konce zápasu už byli lepším týmem. Svou převahu korunovali vyrovnávacím gólem v poslední minutě prvního poločasu, když jsme si nepohlídali dlouhý míč za naši obranu a z rychlého protiútoku inkasovali - 1:1.

Po šesti minutách druhého poločasu hosté otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch. Po naši velké chybě ve středu hřiště se dostali do přečíslení a na třikrát dokázali dotlačit míč do naší sítě - 1:2. Hosté svou převahu v poli už nedokázali využít, my jsme se prakticky za celý druhý poločas nedostali k zakončení. Hodně vzruchu přinesly závěrečné sekundy utkání. Poslední náš nákop do vápna hráčů Valašského Meziříčí ideálně zpracoval a dal do pohybu Lukáš Škrla, k pohotové střele se ovšem nedostal neboť byl stažen hostujícím obráncem. Rozhodčí ale zákrok neposoudil jako nedovolený což rozpoutalo z naší strany značnou nevoli.
Je potřeba ale říct, že zápas nerozhodla právě tato poslední situace. Pokud bychom ze začátku utkání vedli dva, tři nula, průběh a děj na hřišti by byl zřejmě jiný.


STATISTIKY:
BRANKY: 10.Vojtášek Michal - hosté 45., 51.

ŽK: 90.+2.Ohryzek Tomáš - hosté bez karet

SESTAVA: Rišica Adam - Jakeš Jan, Řeřucha Daniel, Ohryzek Tomáš, Novák Adam - Kučera Kristian (68.Čada Ondřej), Machala Karel, Trochta Matouš, Kurtin Jan (53.Trčka Viktor), Vojtášek Michal (74.Motyka Ondřej) - Škrla Lukáš. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
K dalšímu utkání zajíždíme v neděli 29.dubna do Krnova. Výkop je od 14:00.


21
dubna
14:22
U8 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Martin Zbranek

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA V HOŠŤÁLKOVÉ VŠE VYHRÁLA

V Hošťálkové se odehrálo další kolo okresního mistrovského mini turnaje mladších přípravek.
Trenéři Martin a Mira dodělávali behem dnešní soboty trenérskou licenci a tak jsem měl tu čest, být na pomyslné trenérské lavici dnes já .
Naši Vsetínští mladíčci byli naprosto skvělí a po zásluze všechny zápasy ovládli jak výsledkově, tak herně .
Do každého zápasu nastupovali v pozměněné sestavě a na jiném herním postu, což jistě pomohlo k soudržnosti a pozvedlo to také "týmového ducha ".
Gól dal snad každý, ale více než gól mě těšily okamžiky , kdy se naši borci dokázali dostat svou šikovností přes mnohdy urostené hráče soupeřova týmu a poté připravit finální přihrávku pro svého spoluhráče , který ji už lehce dokázal dopravit do branky .
Takových okamžiku dnes bylo několik. Také bylo vidět mnoho individuálních akcí s perfektním zakončením !
Byla to opravdu hezká podívaná, ale hlavně to všechny náramně bavilo, což jak už se jistě po několikáté opakuji , je to to hlavní !!!
Sestava : Honza Stanislav , Ondra Gattermayer, Tom Martinka, Kačka Vojáčková, Filda Hořelka, Filda Zicha, MíšaZbranek , Mára Trochta , Lukáš Mikula

FC VSETIN - HOŠŤÁLKOVÁ 6:2
FC VSETÍN - RAJNOCHOVICE 9:0
FC VSETÍN - MIKULŮVKA 6:2


21
dubna
12:27
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Kanonáda na rozpálené umělce

Dnes dopoledne jsme sice v dubnu, ale za letního počasí přivítali kluky ze sousedního Ústí v rámci dalšího kola soutěže ml. žáků
Dnes naše kluky sluneční paprsky rozpálily k velmi kvalitnímu výkonu. Kluci hráli s chutí, nasazením a velkou bojovností. A když se nám podařilo rozvlnit síť soupeře poprvé, tak to je jako když se odšpuntuje sud. Najednou je to vše lehčí, a klukům vychází téměř vše na co sáhnou. V nastaveném tempu vydrželi kluci běhat celých 60 minut a odměnou jim bylo spoustu branek v síti soupeře. Bylo tam i spoustu kvalitních kombinací, přechodů 1:1 atd......! Super výkon do útoku a bezchybný výkon do bránění . Palec nahoru !
Kluci velká pochvala za předvedený výkon. Ve druhé půli se k Vám začal připojovat do hry i Tadeáš, který dnes v bráně neměl vůbec žádnou práci. Soupeř na naši bránu nevyslal jedinou střelu. Škoda. Potřebovali bychom Tada nějak rozchytat na turnaj do Petřkovic :-). Příští týden opět na domácí půdě přivítáme celek z Valašské Polanky.
Kluci užijte si krásný slunečný víkend a uvidíme se v pondělí na trenálu..


15
dubna
18:28
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

REMÍZOVÝ ZÁPAS

1.HFK OLOMOUC - FC VSETÍN 0:0 (0:0)

Oba týmy si v průběhu zápasu vytvořily šance ke skórování, ale dnes měli střelci nepřesnou mušku. Ve většině případů nedokázali vůbec trefit bránu a když už mířili přesněji, oba brankáři své týmy podrželi. V prvním poločase byl lepší domácí tým, ve druhém jsme měli navrch my. Remíza je zasloužená pro oba týmy.


STATISTIKY:
BRANKY:

ŽK: domácí bez karet - 19.Novák Adam, 32.Trochta Matouš

SESTAVA: Rišica Adam - Jakeš Jan, Trčka Viktor, Řeřucha Daniel, Novák Adam - Čada Ondřej, Machala Karel, Trochta Matouš, Kučera Kristian (85.Ohryzek Tomáš), Vojtášek Michal - Kurtin Jan. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
Další utkání hrajeme na domácím hřišti v sobotu 21.dubna proti Valašskému Meziříčí. Výkop je od 10:15.


15
dubna
17:25
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Triang ve Zlíně U10

Nedělní dopoledne jsme s kluky r. 08 a 09 strávili za příjemného počasí na Zlínské Vršavě, kde jsme sehráli triangl s celky SK Zlín U10 a Fastav Zlín U10. Každé z utkání se hrálo 2x 25 minut.
Jako první nám jsou soupeřem kluci z SK Zlín. V tomto utkání byli naši kluci lepším celkem. Bylo vidět spousta pohledných akcí, i přechod 1:1. Bohužel jen málo z Vás v těchto situacích 1:1 používáte naučených dovedností. Aspoň víme na čem budeme stále pracovat. Utkání zvládáme, ale na hlavně na mladších klucích je vidět, že tato porce minut, na velkém prostoru stojí spoustu fyzických sil. Nicméně Vás musím pochválit všechny, protože nikdo jste soupeři nenechal nic zadarmo a do zakončení jste se dostali téměř všichni.
Druhé utkání s domácími Ševci, to je už jiná muzika. Soupeř má aktivní pohyb, naši kluci nemají vůbec na nic čas, a zde se projevuje herní styl soupeře, který má rychlostní přesun do útočné fáze. Největší problémy nám dělal hráč č. 7! Na našich hráčích, hlavně těch, kteří včera sehráli mistrovské utkání byla vidět únava!!! O to více si cením Vašeho přístupu k oboum utkání. Ale i toto utkání jsme zvládli herne a určitě jsme po zápase mohli odcházet se vztyčenou hlavou ikdyz skore bylo pozitivni pro soupeře.
Pro reálnější porovnání jak na tom jsme opravdu v této kategorii s porovnáním s kluky Fastavu by možná dnes více slušel opačný sled utkání, ale i tak Vás kluci chválím. Ale víme, že je na čem stále pracovat. Tak hned zítra se do toho dáme na naší Tyršovce.


15
dubna
14:30
U8 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Miroslav Vorek

Okresní přebor mladších přípravek - Ústí

FC Vsetín - žáci
Mám pocit, že po prvním kole jarní části okresního přeboru mladších přípravek, které se konalo dnes dopoledne v Ústí, toho musí mít naši kluci a holky opravdu dost. Zelený tým odehrál všechny 4 zápasy jen v 5ti hráčích v poli, tj. s jedním na střídání, přesto se, jak bylo vidět, k odpočinku povolanému hráči nikdy ze hřiště nechtělo a nejradši by tam zůstal celou dobu. Červený tým na tom nebyl o moc líp, když měl do pole také jen 6 hráčů. Ti však odedřeli celý turnaj od začátku až do konce a nenechali se odradit ani tím, že se v některých zápasech skóre nevyvíjelo zrovna v náš prospěch.
Na domácí Ústí dnes ani jeden náš tým neměl, to musíme uznat. V ostatních zápasech jsme ale předváděli slušný výkon a například zelenému týmu výsledkově utekl zápas s Kateřinicemi až v závěru. Krásný byl vzájemný zápas obou vsetínských celků, které se střídaly ve vedení a zároveň nedovolily soupeři, aby odskočil o více než o jeden gól. Konečná remíza byla spravedlivým výsledkem. Vítězně odešli jak zelení, tak červení ze zápasu proti Liptálu. Zatímco zelení tento zápas kontrolovali od začátku, červení nejprve prohrávali a až později se jim podařilo výsledek otočit. Tou bojovností a zarputilostí jste mi dnes, červený týme, udělali opravdu radost! Nechali jste na hřišti všechno a v závěru jste za to byli odměněni. Zelený tým mi zase udělal radost (a určitě i trenérovi Martinovi Augustovi), když jsem mohl sledovat všechny jeho povedené akce - individuální i kolektivní. Pochvalu zaslouží také brankáři, kteří kromě množství výborných zákroků tak místy podpořili útok a Dami se dokonce po jednom úniku zapsal mezi střelce. No, Peťa k tomu taky neměl daleko.

Zelený tým: Peťa Vlček (G), Míša Zbanek, Honza Augusta, Mára Trochta, Víťa Leskovjan, Kája Chroustová
Červený tým: Dami Karban (G), Filda Hořelka, Kačka Vojáčková, Ondra Gattermayer, Filda Zicha, Maty Tkáč, Tom Martinka

Zelený Vsetín 6:9 Kateřinice (branky: Míša 2x, Mára 4x)
Zelený Vsetín 0:9 Ústí (cca)
Zelený Vsetín 5:3 Liptál (branky: Mára 3x, Míša, Víťa)
Červený Vsetín 0:9 Ústí (cca)
Červený Vsetín 2:9 Kateřinice (branky: Filda H. 2x)
Červený Vsetín 7:4 Liptál (branky: Dami, Tom 3x - jeden po krásném Kaččině sólu a přihrávce, Ondra, Kačka, Filda H.)
Zelený Vsetín 5:5 Červený Vsetín (branky: Mára 4x, Míša, Filda Z., Filda H. 2x, Ondra 2x)
Za případné chyby ve jménech střelců se omlouvám!

Foto H. B.


15
dubna
13:45
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

FC VSETÍN - ŠUMPERK 1:1(0:0)

Po několika smolných prohrách, jsme dnes konečně uhráli alespoň bodík za remízu.
Gól si však soupeř musel dát sám. Chybí stále střelec Mikuš a ostátní útočníci se mu zatím nemůžou rovnat obrazně řečeno - ani po kolena.
I tak jsme dnes měli vítězství na dosah a nebýt opět nepozornosti v obranné fázi, kdy šel hráč hostů od půlící čáry sám na Viktora, mohlo být bodů více.
15
dubna
13:20
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

VYDALI JSME SE, ZE VŠECH SIL !

FC Vsetín - žáci
PRVNÍ PŮLE BYLA ZCELA POD TAKTOVKOU VSETÍNSKÝCH KLUKŮ. NA MÍČI JSME DOMINOVALI A ŠANCE SE RODILY, CO 5.MINUT. HOSTUJÍCÍ GOLMAN(03), ALE PŘEDVÁDĚL FAMOZNÍ ZÁKROKY! KDYŽ SE VALDA PŘEKRÁSNĚ OPŘEL DO MÍČE, ALÁ PAVEL NEDVĚD, MEDUNA ŠLA OD BŘEVNA PŘED ČÁRU A VEN, ŘÍKAL JSEM SI, ŽE DNES TO BUDE OPĚT VELKÁ DŘINA...NAŠTĚSTÍ SE DO PAUZY ONDRA ZMĚLÍK Z OPAKOVANÉ DORÁŽKY LEVASEM TREFIL A DODAL TÝMU TROŠKU KLIDU.
VE 44.MIN PŘIŠLI NA PLAC TŘI TAHOUNI Z ŠUMPERSKÝCH U15 A OBRAZ HRY SE ZMĚNIL. HOSTÉ SE VÍC A VÍC DOSTÁVAJÍ DO NEBEZPEČNÝCH AKCÍ, OVŠEM NAŠI OBRÁNCI I GOLMAN ODOLÁVAJÍ STATEČNĚ. VE 47. ZMĚLDA POJIŠŤUJE VEDENÍ, ALE 49.MINUTA PŘINÁŠÍ ZE STRANY HOSTŮ KOREKCI SORE. NÁM SE ZAČÍNÁ NA KOPAČKY LEPIT NERVOZITA..., KTEROU ZAHNALA, AŽ HEZKÁ SPOLUPRÁCE VALDY A ONDRY, ČÍMŽ BYL HATTRICK I VÝSLEDEK DOKONÁN!
UTKÁNÍ BYLO FYZICKY NÁROČNÉ, ALE KLUCI POMALINKU MUŽNÍ A ZVLÁDLI HO VELMI DOBŘE.

FC VSETÍN - ŠUMPERK 3-1 (1-0)

GOLY : 15. 47. 58.min ZMĚLÍK . Za hosty 49. Elšik.

SESTAVA : FREUND, ZBRANEK M a O, VYŠKOVSKÝ, ADAMEC K, TRNKA(48.ADAMEC V, 57.DIMÁIO), ORSÁG, DURMON, KARLÍK, PNIOK(26.ŽÍDEK), ZMĚLÍK (62.DOBEŠ).

Foto : Pan JŮLIUS FICEK


15
dubna
08:53
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Střelecké trápení.

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Olomouce HFK.
A přijeli jsme vyhrát. První třetina, je vcelku vyrovnaná, sice ji prohráváme 2:1, když jsme nedokázali pohlídat dva rohové kopy. Naši branku vsítil Gio krásným přehozením brankáře v samostatném úniku. Už přihra b od Konyho mezi 2 obránce byla skvělá. Dostali jsme se několikrát do šancí,ale nedokázali jsme je využívat a to určilo další průběh utkání. S přibývajícím časem se na naše kopačky lepilo víc a víc nervozity. Kkuci stratili jistotu a i když druhá třetina skončila 0:0 bylo to hlavně zásluhou Marka v brance, kdy předvedl několik hezkých zákroků.Škoda že má tak nevyrovnané výkony a bojí se hrát více v poli.
Do třetí třetiny nastupujeme ještě s šancí tenhle zápas otočit. Jenže po 2 individuálních chybách rychle 2 krát inkasujeme, kluci už mají hlavy dole a až na pár vyjímek čekají na konec zápasu.
1:4 ( 1:2,0:0,0:2)


14
dubna
13:47
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

K absolutoriu chybělo pouze proměňování šancí

Dnes jsme zajížděli k prvnímu venkovnímu zápasu do H Lidče. Za perfektního počasí jsme sehráli výborné utkání. Největším soupeřem nám dnes byl přírodní trávník a neproměňování šancí.
Do utkání jsme vstoupili velmi kvalitně, a kluci byli prvních 15 minut jasně lepší, všude byli dřív něž soupeř. Do této doby si kluci vypracovali 6 tutových šancí, kdy byli tváří v tvář gólmanovi domácích. Něco kluci minuli, a něco bravurně zlikvidoval gólman. Kluci, tady velká škoda!!!! Mohli jste být na koni. A jak to bývá z ojedinělého brejku inkasujeme. Po pěkně rozehraném rohu Zbráňa srovnává. V aktivitě pokračujeme a soupeř přechází do rychlých brejků. Na konci půle soupeř strhává vedení na svou stranu. Nic se neděje.
Druhá půle již byla vyrovnanější, ale obrázek byl stejný. My tvoříme, hrajeme s chutí, kluci předvádí i krásné kombinační akce a dovednostní přechod 1:1. Tato snaha hrát fotbal je na vysoké úrovní, ale soupeř trestá brejky. Chlapáci, za dnešek si opět zasloužíte pochvalu. Opět po té stránce fotbalové jste byli vítězi. Jsem rád, že se dokážete rvát se soupeři, ikdyž Vás to stojí spoustu sil, každý ten podstoupený souboj proti vyšším klukům, ale nikdy nic nevynecháváte a bojujete jak jen to jde. Stále se učíme hrát na větším prostoru, ale zase tam byl vidět posun vpřed od minulého zápasu. Super!!!!
Užij te si zbytek slunečného víkendu a v ponděli se na Vás těším na trénku ....

Počet přístupů
od prosince 2012

714408

Počítadlo