otevřít plakát

FC Vsetín - žáci

FC VSETÍN


webové stránky mládeže

FC Vsetín - Žáci
Dnes je Pondělí 20. listopadu 2017      Svátek slaví Nikola     

NAŠI BENJAMÍNCI

NÁBOR HRÁČŮ

FC Vsetín žáci - Nábor hráčů

HYMNA FC VSETÍN

NÁSTĚNKA

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Vloženo: 05.11 2017
Plán PLOCH - 48.týden (27.11 - 3.12.)

Vloženo: 02.11 2017
Plán PLOCH - 47.týden (20. - 26.11.)

Vloženo: 02.08 2017
PLÁN UTKÁNÍ FC VSETÍN

VÝSLEDKOVÝ SERVIS

ŠPANĚLSKO 2016

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - Sponozoři

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

ŠPANĚLSKO 2014

SPAIN 2014

Mediterraneo Summer Cup

FC Vsetín žáci - Spain 2014 - SponozořiDěkujeme vám za podporu!

FOTO ARCHÍV

POSLEDNÍ PŘIDANÁ GALERIE

test
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -
Fotoalerie - FC Vsetín mládež -

FOTO PROJEKCE

POČASÍ

PŘÍSPĚVKY

FC Vsetín - žáci

Soubory ke stažení:

Transparentní účet mládež:
KLIKNUTÍ NA TRANSPARENTÍ ÚČET

Variabilní symbol:
Kód trenéra (my máme 02)
Konstantní symbol:
Ročník fotbalisty (např 2003)
Specifický symbol:
Měsíc a rok (např: 09/2014)
Zpráva pro příjemce:
Jméno fotbalisty (např. Prokop Lopata)

ODKAZY

FC VsetínZlínský krajský fotbalový svazFotbalová asociace ČRFotbalová škola Petra ČechaMěstské lázně VsetínHC VsetínMěsto VsetínHotel BritanniaZoo LešnáZoo LešnáZoo LešnáFC BarcelonaReal MadridChelsea FC

WWW PROHLÍŽEČE

Stránky jsou optimalizované pro:


Chrome

Firefox

Opera

 

    AKTUALITY


18
listopadu
19:02
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

...a stále to platí - učit se, učit se, učit se...

FC Vsetín - žáci
Dnešní sobotu jsme strávili v krásné hale v Raškovicích, kde probíhal turnaj pořádaný MFK Frýdek Místek.
Po dohodě jedeme v téměř plném počtu hráčů (omluveni jsou pouze Andy, Jony a Jirka) - víme tedy, že v zápase bude každý "jen" 2x dvě a půl minuty na hřišti. Minutáž je to menší než standardně upřednostňujeme, ale dnešek chceme pojmout jako takový "teambuilding"...
Začínáme kupodivu solidním výkonem proti domácím klukům z FM. Další dva zápasy jsou opravdu "výletní" záležitostí a necháváme se porazit mladšíma klukama z FM r.2006 (byť velice šikovnýma) a následně tomu dáváme korunu proti Fryčovicím... Tyto dva zápasy to byla parodie na naší práci... Za výkon v těchto dvou zápasech by si většina kluků zasloužila cestu zpátky na Vsetín "po svých"... Ač to mnohým může znít neskutečně - klidným hlasem klukům v šatně říkám, že takhle pokračovat prostě dál nemůžeme... Poslední utkání ve skupině hrajeme proti pozdějším finalistům - klukům z Třince. A tak jako v 1. utkání i nyní se na to dá dívat a je k vidění i to srdíčko... Bohužel dva "vypuštěné" zápasy nás pasují na poslední místo ve skupině a následnému mači o 9/10 místo... To, že v tomto zápase nemáme co pohledávat, je jasně vidět celých 18 minut... ...bohužel chlapci, tohle si musíte srovnat ve svých makovičkách...
Za dnešní výkon lze pochválit pouze Luboše a Fildu Konečného, který byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Pokud by jste kluci přistupovali k zápasům tak jako ve druhém a třetím dnešním utkání - obávám se, že "modrá hlava" zůstane pouze snem, protože už nebude co barvit... ...ledaže bych si zavčasu pořídil Bierhanzlovu mast...

Vs - F.Místek 2:2 (Mikláš, Švagera)
Vs - F.Místek (r.06) 1:6 (Mikláš)
Vs - Fryčovice 3:6 (Kopřiva, Švagera, Vaněk)
Vs - Třinec 2:2 (Filgas, Vaněk)
Vs - Sedliště 16:0 (3x Konečný, po 2 Filip, Dobeš, Mikláš, Šmarda, po 1 Lasovský, Filgas, Kopřiva, Pavlica, Švagera)


18
listopadu
17:58
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Bronzová sobota v Zašové

FC Vsetín - žáci
Dnešní sobotu jsme strávili na prvním halovém turnaji v Zašové, kde se vždy již několik let vracíme, protože zde kolem mladých fotbalistů je perfektní parta trenérů, a my jsme rádi, že si na nás vždy v pozvánkách vzpomenou. Dnešní turnaj měl předpoklad ke spoustě gólů, protože se zde prvně hrálo na branky 5x2 m. A oto přeci jde. Kluci dávejté góly a mějte radost z fotbalu. A taky že tomu tak bylo a všichni se zde radovali celkem o něco více než 200 krát. Paráda!!!
Na začátek jsme se utkali s celkem Kozlovic. Tento tým kluků není pro nás neznámou. Soupeř má velmi kvalitní základnu šikovných kluků. My jsme se vyhnuli našemu prvozápasovému dřímání, které si vybral soupeř a v poklidu si kluci užívají první radost z vítězství.
Ale co následuje poté? No ......
Utkání s kluky ze Zašové, která má daný ročník kluků velmi šikovných, tak to začínáme jako z hororu. Vyhrajeme los a rozehráváme. Ale naše rozehra není ideální a soupeř ve 3 sekundě trestá!!! Následuje druhý gól a naše úplná rezignace. Zašováků je plné hřiště a my si to vyžíráme až do konce. Zaslouženě dostáváme sedmičku!!! Kluci ach ta hlava!!!!
Třetí zápas a opět Zašová, ale kluci namíchaní 07 a 08. Jsem rád že jste se otřepali a podali lepší výkon. Ale pořád to z naší strany nebylo to co bych očekával. To že vedeme, není důvod k polevení. Takže po zápase jsme si s kluky sedli. Vzali propisku a papír a začali si něco kreslit, psát a povídat. A ono to sedlo na úrodnou půdu.
Následující tři utkání proti Jarcové, Valmezu a Starém Městu jasně dominujeme. Je zde spousta individuálních přechodů 1:1 doplněné o maximální nasazení a bojovnost. Ta chuť, která z Vás sršela byla vidět na míle daleko. Dokonce jste svým pojetím Valmez a Starě Město donutili pouze k nakopávání. Kluci SUPER. V posledním utkání jsme navázali na předchozí mače a soupeře doslova drtíme. Chuťově je to na 130%, bojovnost a nasazení taktéž, a tak šlo jen o to, kolikrát rozvlníme síť kluků z SK Zlín. Dnes si celý turnaj prvně odchytal Davča D., který byl pro kluky v poli velkou oporou a jistotou. Ale pochvala směřuje i na všechny hráče v poli, protože za 91 minut jsme dostali pouze 13 branek. Takže super práce VŠECH!!! Dnes jste působyli jako opravdový TÝM!!!
Po odehrání všech utkání jsme zůstali Kozlovice, Zašová 07 a my na 18 bodech, a tak o bednovém umístění rozhodoval počet vstřelených branek. A zde nás oba předčili. Ale i tak kluci velká pochvala. Jsem rád, že se nám začínají vracet ty silové tréninky z tělocvičen, protože konečně nejsme za ty otloukánky a jsme schopni se rovnat i urostlejším soupeřům a tyto souboje vyhrávat. Takže kluci žádné dřímání na vavřínech, ale hurá do dalšího poctivého trénování. I zde Vás chválím všechny (i ty kteří dnes nebyli) protože Vaše účast na TJ je téměř dokonalá.
Již se na Vás těším na dalším tréniku ......

Sestava:
Davča Dobeš - Tom Filák, Tom Králík, Luky Jakeš, Luky Filgas, Ráďa Šíma, Davča Jašek, Jirka Palát, Davča Kročil

FC VS - Kozlovice 4:1 (Jakeš, Šíma, Filgas, Kročil)
FC VS - Zašová 07 2:7 (Filgas, Palát)
FC VS - Zašová 08 5:1 (2x Jakeš, 2x Filák, Kročil)
FC VS - Jarcová 8:1 (4x Filák, 2x Jakeš, Filgas, Jašek)
FC VS - Valmez 4:1 (Jakeš, Palát, Filgas, Šíma)
FC VS - S. Město 4:2 (3x Jakeš, Palát)
FC VS - SK Zlín 9:0 (4x Šíma, 3x Palát, 2x Jašek)

1. FK Kozlovice 18 b. (48 gólů)
2. Zašová 07 18 b. (42 gólů)
3. FC Vsetín 18 b. (36 gólů)


17
listopadu
15:34
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

SLAVIA KROMĚŘÍŽ - FC VSETÍN 1:1(1:0)

Do Kroměříže jsme se dnes vydali v Okleštěné sestavě, pouze ve 12 lidech. O to víc si cením bojovnosti a odhodláni během celého zápasu .
První poločas hodnotím, jako jeden z nejlepších, které jsem vás doposud viděl odehrát.
Řekli jsme si, ze budeme hrát převážně po zemi, žádné odkopy, nákopy, že budeme hrát hodně kombinačně.Vše bylo splněno do puntíku. Výborné řešení při rozehrávkách od naši branky, výborně vykombinované akce a rychlý přechod do útočné fáze, kde jsme se prosazovali také individuálně jeden na jednoho. Jednu takovou akci z mnoha, dokázal přetavit ve vedoucí gól Pavel Chromčak , který si poradil přes dva hráče a nadvakrát překonal brankáře Slavie, který byl určitě nejlepším hráčem hostů a dokazoval to i v druhé půlce v poli.
Také nám dal vyrovnávací gól, bohužel jednoznačně z ofsidu.
To byla také dnešní jediná, ale největší kaňka celého zápasu. Domácí tým nezajistí žádného rozhodčího, ani nějakou plnoletou osobu. Pískali to domácí náhradníci. Konec zápasu se také raději o par minut ukončil dříve, neboť se začalo více přitvrzovat.

Celkově ale velká pochvala pro všechny naše hráče !!!Velmi povedené zápasové zakončení letošní půl - sezóny.

Sestava: Viktor De gano, Matěj Svoboda, Pavel Horák, Matěj Rodek, Lukáš Kalina, Marek Navrátil, Petr Mikuš, Pavel Chromčak, Mira Mika, Honza Jančina, Jindra Rolka, Dan Koleník

A zdravíme na dálku Toma Koňaříka, už se všichni těšíme, až se zapojíš znovu po zranění do tréninkového procesu.


17
listopadu
11:18
U14 - ŽÁCI / ročník 2004
Autor: Roman Dobeš

SLÁVIA KROMĚŘÍŽ - FC VSETÍN 3-3 ( 3-2 )

K POSLEDNÍMU UTKÁNÍ ROKU 2017 JSME SE VYDALI DO KROMĚŘÍŽE. SLÁVISTÉ SE PO PODZIMU USADILI TAKTÉŽ NA DRUHÉ PŘÍČCE, A TAK MĚL SOUBOJ NÁBOJ "SEMIFINÁLE" MEZI DIVIZÍ sk. „D - E“.
ÚVODNÍCH 10.MIN PATŘILO JEDNOZNAČNĚ DOMÁCÍM. JEJICH HRA SE PODOBALA KVALITOU I MYŠLENÍM BARCELONĚ A MY JSME SE K MÍČI TÉMĚŘ NEDOSTALI. NAŠE PŘETÍŽENÁ OBRANA VŠAK SOUPEŘE DO VYLOŽENÝCH ŠANCÍ NEPUSTILA, A KDYŽ JSME SE VE 12.MIN POPRVÉ DOSTALI NA PŮLKU SOUPEŘE ZAČALO SE I NAŠE SEBEVĚDOMÍ POMALINKU ZVEDAT. V 15.MIN PŘEDVEDLI NAŠI TŘI ONDROVÉ KRÁSNOU AKCI , ALE DOBI PRÁZDNOU KASU NETREFIL. KDYŽ ZMĚLDA PŘIPRAVIL TUTOVKY POSTUPNĚ JIRKOVI , TADOVI A VALDOVI , KTERÉ ZŮSTALY NEVYUŽITY , CHOPIL SE ZAKONČENÍ SÁM , COŽ NÁM PŘINESLO VEDENÍ 2-0. PRACOVITÍ SLÁVISTÉ VŠAK NIC NEVZDALI A KVALITNÍ HROU VÝSLEDEK DO POLOČASU OTOČILI.
DRUHÁ PŮLE PŘINESLA NA OBOU STRANÁCH SNAD DVOJNÁSOBEK ŠANCÍ , ALE TREFIT SE DOKÁZAL ZE SVÉ PÁTÉ PŘÍLEŽITOSTI JEN ONDRA ZMĚLÍK.
DNEŠNÍ KLÁNÍ MĚLO VELKOU KVALITU!!! KLUCI K UTKÁNÍ PŘISTOUPILI VELMI DOBŘE, A I PŘES ŘADU CHYB, BYLO ZNAČNĚ PŘÍNOSNÉ.

Branky : ZMĚLÍK 3


13
listopadu
12:21
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

Čeká nás tvrdá zimní práce.

Možná moje hodnocení posledního zápasu bude pro někoho překvapením, možná ne. Po třech relativně lehkých přátelácích přichází tvrdá realita a to mistrovský zápas s Hlučínem.
Zápas jsme začali tak jak končily předešlé mistráky. V páté minutě prohráváme 1:0 po srážce dvou našich hráčů a tímto způsobem bych mohl popisovat skoro celé utkání. Ale já přeskočím do třetí třetiny kde kluci konečně pochopili že je jich na hřišti 7+1 a makat musejí všichni a né spoléhat že to za ně někdo uhraje nebo že se soupeř porazí sám. Přidali na důrazu na pohybu a k tomu když se jim povedla nějaká klička(dovednost) rázem se na to dalo dívat. A troufnu si říct že jsme měli v této třetině víc ze hry a byli lepší. Akce Nogol - Helis - Hajda byla nejhezčí z celého utkání i když neskončila gólem ukázala jak je fotbal krásný i v jednoduchosti. Tuto třetinu jsme 2:1 vyhráli a věřím že se máme od čeho odrazit aby na jaře bylo výher mnohem víc.
Vsetín - Hlučín 3:11 (0:5,1:5,2:1) branky Zbranek, Helis, Mezihorák


12
listopadu
17:24
U17 - MLADŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Radek Fojtů

FC VSETÍN - UNIČOV 2:1 (1:0)

Jsem rád,že jsme porazily soupeře,který si od první do poslední minuty
na všechno stěžoval a fňukal.Mysleli si,že si příjedou pro snadné
vítězství a zejména v první půli jsme hráli výborně a to nečekali.
Druhá půle z naší strany už tak dobrá nebyla,soupeř měl velký tlak
a bylo otázkou času,kdy vyrovná.Naštěstí se nám podařilo z rychlého
protiútoku zvýšit na 2:0.V závěru už jen snížily a my už vítězství
ubránily.
Branky:Machala R.,Hurta.


12
listopadu
13:44
U13 - ŽÁCI / ročník 2005
Autor: Radim Dobeš

Zůstávám i nadále "černo-šedivý"... :-)

FC Vsetín - žáci
Po 14-ti dnech zápasového volna na nás dnes čekal poslední podzimní soupeř a to kluci z Hlučína. Malinko soupeře znám z dřívějších let, takže jsem neočekával žádný velký válec, ale spíše vyrovnanou hru okořeněnou o souboje jeden na jednoho. Myslím si, že se prognóza vyplnila - jen jsem čekal, že budeme ve větší míře úspěšnější v těchto soubojích 1/1 (byť je třeba uznat, že pár kluků z Hlučína mělo nadprůměrnou individuální kvalitu). Dnes nám míč hodně odskakoval - častokrát byl první dotyk v mizerné kvalitě a když se k tomu přidala totálně jalová koncovka (zejména v 1. třetině máme minimálně 4x skórovat), tak se „výsledkově“ není čemu divit… Dovednosti k vidění byli - od někoho více, od někoho méně… Někteří kluci dnes předvedli kvalitní výkon (oproti předchozím zápasům viditelně zlepšený: např. Švagy, Andy), někdo vysoký standard (např. Fíja), někdo standard, někdo za svou kvalitou trošku zaostal (Dobi), někoho to dnes moc neposlouchalo (Kuba) a někomu se moc nechtělo (Jirka). Pozitivní bylo, že oba gólmani dnes mančaft podrželi - pouze gól přímo z rohu Tondovi připomněl, že v této soutěži musíme být neustále koncentrování na 100% :-). Velká škoda byla naše malá umělka - jsem přesvědčen, že na větším hřišti by to vypadalo zase trošku jinak… Podzimní část sice končíme bez „výsledkového“ vítězství, ale co do předvedené hry, můžeme být spokojení! Pět soupeřů jsme fotbalově JASNĚ přehráli, se třemi jsme odehráli více než vyrovnanou partii a hold na těch pět nejlepších prostě ještě nemáme. Jarní části se vůbec nemusíme bát… Pokud nadále budeme poctivě makat v tréninku, pokusíme se o maximální tréninkovou docházku (výlety, oslavy, lampiónové průvody, rybaření a podobné kratochvíle omezíme nebo přizpůsobíme TJ) a VŽDY půjdeme až na dno svých sil (v tréninku i v zápase), tak se v odvetách dočkáme minimálně 5x vítězství!
…to se klidně vsadím, o co…? :-)


Vsetín - Hlučín 1:11 (0:3; 1:4; 0:4)
Branka: Dobi

Foto: Julius Ficek

FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci
FC Vsetín - žáci

11
listopadu
14:51
U19 - STARŠÍ DOROST / ročník 1999 a 2000
Autor: Martin Nikolén

PODZIM JSME ZAKONČILI VÍTĚZNĚ

FC VSETÍN - SK UNIČOV 2:1 (1:0)

Poslední zápas podzimu byl předehrávkou prvního jarního kola a díky nasazení a bojovnosti jsme dokázali porazit druhý tým tabulky, hráče z Uničova.
Po úvodním hvizdu a pár minutách vzájemného oťukávání jsme si postupně vypracovali mírnou převahu v poli. Do vyložené šance jsme se ale nedostali. Na centrované míče do vápna jsme chodili s malým důrazem, chyběla nám rychlejší reakce. Hosté se dokázali také párkrát dostat do zakončení, ale stejně jako my byli nepřesní. Největší jejich šanci zlikvidoval ve 26.minutě Adam Rišica, když vyrazil střelu po úniku hostujícího útočníka z pravé strany. Ve 41.minutě po ostrém souboji zůstal na zemi ležet hráč Uničova. Hosté mohli zakopnout míč, ale neudělali to a v souboji o něj přišli. Michal Vojtášek okamžitě přihrál dopředu na Lukáše Škrlu, ten si míč potáhl z levé strany až na hranici velkého vápna a střelou na vzdálenější tyč nás poslal do vedení - 1:0.
Druhý poločas na nás hosté vletěli. Jejich šance ale nenašly cestu za záda Adama Rišici. Po jejich úvodním tlaku jsme začali udávat tempo hry my. Hosté chvílemi nevěděli kam dřív. Šance Michala Vojtáška nebo střely Kristiana Kučery a Ondry Čady ovšem gólem neskončili. Radost nám přinesla až 68.minuta a rohový kop zahrávaný Karlem Machalou. Na jeho centr si krásně naběhl Lukáš Škrla a hlavou k tyči zvýšil na 2:0. Čtyři minuty nato jsme mohli definitivně rozhodnout, ale Lukáš Škrla se dobře nezorientoval před malým vápnem hostů a míč netrefil jak by si představoval. Hosté vsadili vše na jednu kartu a všechny míče hráli hned dopředu. V 78.minutě se jim podařilo snížit na 2:1. To ale bylo z jejich strany vše, výsledek jsme si již dokázali pohlídat.

STATISTIKY:
BRANKY: 41.Škrla Lukáš, 68. Škrla Lukáš - hosté 78.

ŽK: 31.Motyka Ondřej, 85.Škrla Lukáš - hosté 9., 29., 70.

SESTAVA: Rišica Adam - Motyka Ondřej, Řeřucha Daniel, Trčka Viktor, Novák Adam - Ohryzek Tomáš (56.Čada Ondřej), Machala Karel, Trochta Matouš, Kučera Kristian, Vojtášek Michal - Škrla Lukáš. Trenér Nikolén Martin.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:
V tomto roce již není naplánováno žádné utkání.


11
listopadu
11:41
U11 - PŘÍPRAVKA / ročník 2007
Autor: Aleš Králík

Přátelák proti našim U12

Ve čtvrtek jsme v rámci tréninku sehráli po domluvě přátelák s našimi kamarády z U12. Utkání se hrálo celkem 70 minut hracího času.
Začátek byl z naší strany opět jako vždy s přehnaným respektem k soupeři. Borci, čeho se pořád bojíte? Vždyť to jsou stejní kluci jako Vy, co se fotbal učí a hrají ho rádi!!!! Bohužel ty začátky zápasů nás trápí celý podzim ve všech formách utkání.
Po 15. minutách jsme se trochu oklepali a začali trošinku hrát. Vytvořili jsme si i dvě šance, ale finální fáze nebyla ideální. Škoda, tohle Vás mohlo nakopnout. Druhá část byla z naší strany dobrá. Snaha byla, ale spíše to bylo takové bojovné utkání ve středu hřiště. Stále máme tendenci hru zhušťovat, namísto toho, abychom využili celou plochu hřiště. Soupeř nám dává góly po našem nedůrazu. Ale i dvě krásné branky, kterou dává z voleje jeden z hráčů soupeře a pak následně Kuba na bližší tyč. V této části koriguje skóre naší první brankou Filda. Do třetí části trenér posílá do pole o jednoho hráče méně. Nám začína pomyslná přesilovka. Ale především rychlost Konyho a Máry nám dělá problémy. Síla v osobních soubojích s urostlejšími protihráči taktéž. Ale my jim to strašně ulehčujeme tím, že nevím z jakého důvodu před kluky uhýbáte, bojíte se jít do souboje. Na tréninku lítají jiskry, jste schopni se dokopat, ale v zápase NE!!!!! Nicméně utkání bylo po všech stránkách pro nás přínosem. A ukázalo nám to, na čem je stále potřeba pracovat. Úplně jste odstoupili od dovednostního přechodu 1:1. Za celých sedmdesát minut to vyzkoušeloi 3 kluci!!! Hoooodně máááálo!!!! Do utkání zasáhlo 15 hráčů.

FC VS U11 - FC VS U12 2:12 (2x Filip Zezula)

Ještě než nás počasí úplně zavře do tělocvičen, tak bychom po dohodě s trenérem U12 sehráli odvetu a ve hře jsou ještě PU s Fastavem. Tak snad se to podaří vykomunikovat a budeme mít možnost sehrát další kvalitní přáteláky.


10
listopadu
16:45
U12- ŽÁCI / ročník 2006
Autor: Petr Nogol

U-11 a U12 přátelák

Čekal jsem že Aleš napíše hodnocení a já napíšu OK. :-))
Třetí náš přátelák jsme si během pauzy zahráli s našima U11.
jsem za to strašně rád , že jsem měl další možnost poznat kluky
Jak k přístupu k utkání tak osobně, byl jsem překvapen že i tyto kluky zajimá co dělám a pod. Stručně k samotnému utkání škoda že U11 měli tolik respektu ale chápu je. Vyzkoušeli jsme si nové herní situace na kterých chci pracovat a doufám, že se mi to podaří. Hráli jsme3 třetiny 25+25+20 a šlo vidět jak jsou už mladší kluci unaveni. Poslední třetinu jsme si vyzkoušeli v 6, v rozestavení 2 - 3 - 1 + golman a jsem rád že jsme to zvládli i za radu ať si to takhle zkusím.Celkem výsledek 12:2 Branky: Zbranek 4, Urban2, Švagera 1, Kafu 2, Go 1, Mara 1, Jakub M 1,
Třetiny: 4:0, 5:1, 3:1


08
listopadu
19:34
U8 - PŘÍPRAVKA / ročník 2010
Autor: Miroslav Vorek

Herní trénink nejmenších fotbalistů

FC Vsetín - žáci
Nejmenší hráči našeho klubu na dnešním herním tréninku (většinou) poprvé oblékli klubový dres a nutno říct, že ho i náležitě propotili. Hrát na celou tělocvičnu z běžných tréninků nejsou zvyklí a tak si myslím, že čtyři čtvrtiny běhání tam a zpátky bez možnosti nechat se vystřídat jim dalo zabrat. V jejich hře nechyběla bojovnost, ani touha po vstřelení branky, či po jejím zabránění. Moc se mi líbilo několik podařených individuálních úniků s míčem u nohy (či hledání volného prostoru s míčem u nohy) a všechny góly, které byly vstřeleny z blízky. Na skóre byl nakonec úspěšnější modrý tým, avšak pokud by červení hráli po celý zápas tak jako ve druhé čtvrtině, byl by konečný výsledek určitě vyrovnanější a jsem přesvědčený, že pak by mohli i vyhrát. Největším vítězstvím však bylo několik nádherných gest fair play, která byla na hřišti k vidění. Už před zápasem si kluci chtěli podat ruce (ani mě nenapadlo je už před zápasem k tomuto instruovat :-D, jde vidět, že někteří chodí na fotbal, nebo ho sledují v televizi :-)) a pak si je podali znovu po zápase. Během hry, když došlo ke srážce, se pak jeden druhému omluvili a pohladili se po hlavě s doprovodným komentářem, že nechtěli.
Modrý tým: Tom Kopecký, Ríša Mazáč, Robča Liberda, Peťa Hřava
Červený tým: Robča Polčák, Marťa Matúš, Vilda Karolík, Dan Hořelka
Branky: Tom 7x, Peťa 6x, Ríša 2x, Dan 3x, Robča P. 4x (jestli jsem na nějakého střelce nebo branku zapomněl, tak se omlouvám). Kluci, kterým se tentokrát nepodařilo střelecky prosadit, si připsali několik pěkných přihrávek na góly svých kamarádů. Kluci a holky, kteří se dnes pro nemoc nemohli herního tréninku zúčastnit, nemusí být smutní, určitě to zase někdy zopakujeme.


07
listopadu
13:33
U17 - MLADŠÍ DOROST / ročník 2001 a 2002
Autor: Radek Fojtů

Šumperk-FC Vsetín 0:11(0:4)

Při vší účtě tohle nebyl soupeř podle kterého by se měla soudit naše výkonnost.Bylo jen otázkou času kolik dáme gólů. BRANKY:Machala R. 7,Hurta 3,Knebl.


06
listopadu
09:17
U15 - ŽÁCI / ročník 2003
Autor: Martin Zbranek

BEZ VSTŘELENÉ BRANKY, NEMŮŽEME MYSLET NA ÚSPĚCH

UNIČOV - FC VSETÍN 2:0 (1:0)

Prohra byla zasloužená z jednoho prostého hlediska, prakticky jsme si nevytvořili gólovou situaci. Naši ofenzivní hráči mají již delší dobu bídnou potenci střelby a to se této fotbalové dovednosti věnujeme na trénincích ve velké míře. Útočník, který nastoupil v 11 zápasech a dal pouze 3 góly a to ještě v jednom zápase najednou, asi nemá na tomto postě co pohledávat.
První poločas byl ve znamení neustálých odkopů. Viktor, nebo rozehrávající zadák ani neměl jinou možnost rozehrávky, protože se jim hráči nechtěli vůbec nabídnout, ukázat. Všechny dlouhé míče se okamžitě vracely před naše pokutové území. Nebyli jsme schopni pokrýt míč, rozehrát, chybělo více důrazu v osobních soubojích. Oproti soupeřům hrajeme pořád strašně měkce. Ze soubojů poté odcházíme poraženi a ještě většinou s nějakou bolístkou, nebo se soubojům záměrně vyhýbáme a raději je ani nepodstupujeme. Nejsme schopni stále rozeznat, kdy je potřeba hru zrychlit, nebo na druhou stranu zase přerušit. Gól jsme dostali také po nedůrazném bránění, kdy hráč domácích dostal do pokutového území přihrávku, kde si prakticky na místě pohrát se dvěma obránci a pohodlně umístil střelu k tyči.
Výsledek poločasu 1:0 nám dával však stále naději na zvrat. Druhou půli jsme začali mnohem lépe. Snažili jsme se hrát po zemi, kombinovat, míč jsme drželi více na našich kopačkách, bylo vidět několik pěkných akcí, bohužel vždy jen po šestnáctku hostů.
V 49. Minutě přišla ale opět individuální chyba a to hned dvou našich obránců, kdy nebyli schopni zvládnout, ubránit, nebo přerušit u postranní čáry jednoho hráče domácích, který se pohodlně dostal od střídaček až před našeho brankáře a navýšil vedení.
Poté jsme zase v mnoho situacích a rozehrávkách našich obránců, volili pomalé a zdánlivě bezpečnější řešení v podobě odkopů, namísto kratších přihrávek po zemi a přiblížili jsme se standardu z prvního poločasu. Celkově se hra vyrovnala, ale do konce zápasu jsme si už nedokázali vytvořit žádnou brankovou příležitost.

Sestava: Viktor De gano, Matěj Rodek, Matěj Svoboda, Pavel Horák, Lukáš Kalina (63. Kryštof Adamec), Honza Jančina, Marek Navrátil ( 48.Dan Koleník), Mira Mika ( 35. Jindra Rolka), Pavel Chromčák, Petr Mikuš, Petr Ščuka ( 52. Martin Zbranek)

Počet přístupů
od prosince 2012

601372

Počítadlo